Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tükörterem - Page 3 I_vote_lcapTükörterem - Page 3 I_voting_barTükörterem - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tükörterem

Go down 
+107
Janna Lemanski
Felicity Artmenson
Sophie Lee
Matthew Demerest
Hiroshi Haku
Dylan Atlas
Játékmester
Alise Ellwood
Deyan Serenity
Riley Phoenix
Lucas Harper
Munashi Kataku
Tessa Leone
Speranza di Bagliore
Rimmon Ionnis
Ivona Ivanovna
Natalia Tatiana Ridolf
Cat R. Morgan
Pablo Martinez
Berill Dalida Cornish
Nessie di Alsiera
Siegfried Zauberer
Kaen el Jericho
Isabella Newton
Crystal Ravenwood
Evangeline Elovics
Rosetta Waylan
Daran Fila Chirs
James Ravenwood
Teodora Yana
Hua Xiangfeng
Játékmester Allidon
Eiron Arwel
Isobel O'Shennon
Hamon Joulice-Melange
Briannah V. Fletcher
Lavena Theia
Andrew Worthington
Yosif Zhivko
Katherine Mary Black
Jack Darkfield
Daniel Soyler
Lumiére Etoiles
Ginnie Baker
Aeryn Baker
Nicolas Demerest
Bianca Phelps-Blamely
Vivienne Mendelsohn
Gamba Drakon
Nessa Noir Andraste
Emily Kyra Beawer
Mephisto Ov Hell
Wanda Dorcas Gloria
Amelia Davenport
Senilla Rachel Roseberg
Anthon Duke Roseberg
Victoria T. Lassenien
Zoey Amanda Clapp
Shawn Griffin
Candace Flora Crystalmoon
Keith Callisto
Aleksandar Stefan
Selena Angel
Lumiére el Michelle
Lynette Stelly
Lionel Hunter-Drake
Meriel Ravenwood
Bonnie Bass - archiv
Zac Leaving
Laura Wylee
Maximilian Smith
Jay Monroe
Violette Offilya Ramirez
Carl Theunis
Pierre Bontavier
Rosalie Hooper
Sarah Christina Keller
Ayla Madyzyn
Samantha Cooper
Chiyori Kiryuu - archiv
Elisaveta Mira
Aaron Drawer - Allidon
Jessica Dream
Leona Arts
Kalandmester
Charity Foster
Alessy de Vontier
Katerina Svetlana
Nymphadora Do'Urden
Anna Svetlana
Clare Petal
Andrey Bogdan
Anabella Stepp
Angelina Mary Black
Sylvia Grozda
Concordia Xanto
Lola Lois Burn
Zender Pearce
Ginette Morient
Valeriel Ravenwood
Amy Shannon
Nagy Klaudia
Edward Freeze
David Grivalt
Ann-Tabitha Serenity
Aali White
Cirelin de Sovalon
111 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:59 pm

First topic message reminder :

Biztosan te is hallottál már a vidámparkok tükörlabirintusairól. Ez is hasonlatos, de mégis kicsit más. Ahogy belépsz, egyből láthatod a rengeteg tükröt. Egy kisebb előteremben találod magad, ezzel kezdődik ugyanis a szoba. Itt több tükör is található, de még nem labirintus jelleggel, csupán kis cseleket hajtanak végre. Akad, amiben kisebbnek látod magad, és jóval szélesebbnek, akad ami megnyújt, és óriási leszel tőle. De vannak mágiával megbolondított darabok is, ahol szőke lesz a hajad, vagy épp hatalmas fogakkal bírsz, ha belenézel a tükörbe. A sokszínűségnek talán csak a képzelet szab határt, minden tükörben máshogy láthatod magad.

Aztán eléred az útvesztő bejáratát. Rengeteg tükör van itt, cselesek, akad amelyik még tanáccsal is megpróbál ellátni, hogy merre indulj tovább, mikor kockáztatsz és elindulsz a kanyarok között, de mégsem tudhatod, hogy vajon igazat súgnak-e, vagy csak tévútra akarnak vezetni téged. Akadnak itt szikrázó, csillogó tükrök, megannyi színkombinációban, de szimpla megszokott tükrök is. Akad, ami még mozgásra is képes, és mikor visszafordulnál, már egész más az út, mint amin érkeztél. Ha mégis úgy érzed muszáj kijutnod innen, de nem leled a kijáratot, semmi pánik! Egy apró trükk lesz segítségedre, melyről olvashatsz a bejárat kis útmutatójában is. Nem mást kell tenned, mint az ismert regény, az „Oz, a csodák csodája” trükkjét alkalmaznod. Állj lábujjhelyre, kétszer koccantsd össze a sarkaidat, majd mondd ki a kulcsszót: „Szökkenj!”. És máris az előteremben találod magad, ahonnan már jól látható az ajtó. Máskor azonban még próbálkozhatsz, hátha egyszer rájött az útvesztő trükkjére, és sikerül segítség nélkül kijutnod onnan.
Sok sikert!

írta Cirelin de Sovalon


Tükörterem - Page 3 Tukor


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 23, 2012 9:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:37 pm

* Még csak most nézek magamon végig, mégis miféle hacuka ez?! Nem vagyok őrült vagy hasonló, mondjuk oké, az igaz, hogy egy ilyen helyen ne várjam el azt, hogy selyembe öltöztetnek. Kirtelre pillantok, legalább ő megúszta, viszont a tárgyaim mind eltűntek, feltételezem elvették... Erre azért kicsit pipa vagyok, mert azok fontosak lennének egy ilyen helyzetben.*
~ Majd visszakapod, de előbb derítsük ki, hogy mi ez az egész.~* mondja Kirtel, ahogy elnézem kezd egy kicsit kíváncsi lenni, sőt én is, úgyhogy miután lerendeztük a magát vagdosó nőt, ami kicsit sem gusztusos és az arca egy pillanatra elváltozik, amitől hátrébb ugrok, de előtte sikeresen elveszem a szikét, csakhogy megvág vele. Felszisszenek és görcsösen próbálom elszorítani a vérzést, szintén a fehér ruhával. Kirtel is nyüszít egyet, majd követve a többieket kimegyünk a kórteremből.*
- Felicity. * mutatkozok be én is Dylan felé fordulva, majd rögtön vissza is pillantok előre. Kint a folyosón, tökre olyan, mintha csak vetítve lennének az emberek, ezért felesleges lenne odamennem és kérdezősködnöm.A recepció felé sietek, hátha akad ott valamilyen papír a kórházról vagy mi a fene ez. Szóval kutakodni kezdek a fiókokban és szekrényekben.*


A hozzászólást Felicity Artmenson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 29, 2013 6:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:36 pm

*A többiek is odajönnek, azaz nem mindenki, de páran láthatóan igen. A nőt igyekszem lefogni, amíg a szőke elveszi tőle a szikét, bár nem sikerül a dolog tökéletesen, de legalább már nem vagdossa magát. Keresek valamit, ha más nem akkor az ágyneműből szakítok le egy darabot és kötöm be a kezét, mert elég rendesen szétkapta magát. Megpróbálom lábra állítani, nem hagyhatjuk itt.* -Segítünk... nyugodjon meg. *A vibráló lányra nézek, majd mostmár hozzá intézem a szavaimat.* -Ki vagy? Mit akarsz? *Nem tudom, hogy képes-e válaszolni, de ez az egész egyelőre érthetetlen és jó lenne valamiféle válaszokra szert tenni mostmár. Ha sikerül a nőt felállítanom, akkor vele együtt indulok el kifelé, minden bizonnyal a többiekkel.* -Dylan... egyébként. *Mutatkozom be, mert eddig csak a sárkány srác neve rémlik, hogy ő mondta el, a többiek azt hiszem még nem igazán. A recepciót érdemes lenne megnézni, amikor a nő elájul, akkor megpróbálom leültetni valami székre, hogy körül tudjak nézni, akad-e itt valami irat, vagy bármi.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:29 pm

*A diákok a nőhöz mennek, aki folyamatosan vagdossa magát, szép komótosan, egyre mélyítve a sebet. Előre-hátra hintázgat, mint aki totálisan nincs magánál, és az apró szikét fogdossa. A tükörben megjelenik a szellem lány képe, majd a nő hirtelen megmerevedik, és felnéz a diákokra.*
- Segít… séég! *nyöszörgi a nő és megváltozik az arca, majd egy pillanatra olyan rossz tv-kép szerűen felrémlik a szellem lány arca a nőben. Lassan feláll, Felicity el tudja venni tőle a szikét, de közben kicsit megvágja a lány karját. Jenna vérszomja kicsit nő, ám ahogy kicsit közelebb hajol a nőhöz, valami furcsát érez a vérében: undorodik tőle. Mint egy zombi indul meg a nő kifelé a szobából, majd egy szép, tiszta folyosóra érnek, ahol néhány növény, székek, fotelek és más kórtermekbe nyíló ajtók vannak. Első ránézésre. Második ránézésre ez a folyosó is vakolatos, málló falak, korhadó ajtók stb. A folyosón néhány szintén kórházi hálóingbe öltözött beteg van, akik csak úgy céltalanul ácsorognak, vagy sétálgatnak a folyosón, de néha-néha megrezegnek, mint a rossz kép a tv-ben. Mintha ott sem lennének. Lelkes, mosolygós ápolók sétálgatnak, de ők is rezegnek, és hogyha a diákok jobban megnézik őket, ott sincsenek. Egy üres, kietlen folyosót látnak, aminek a végén egy lépcsőház található: le s felvezető lépcsővel. A másik oldalon pedig egy rácsos ajtó, mely résnyire nyitva van. Afféle recepció van mögötte, néhány polc, ahol a betegek személyes cuccai vannak. A nő megáll a folyosón, majd ahogy kiszáll belőle a szellem, ájultan rogy össze.*




Tükörterem - Page 3 Mu6y

*Kint az udvaron Matt egy ősi temető romjait fedezi fel, a feliratok kopottak, több mint 50 éves dátumok jelzik, hogy sok volt itt a halott. A félsárkány furcsa, rezgő morajlást érez az alagsor irányából, amely az épület mögé vezeti őt. Csak kérdés, hogy van-e értelme egyedül mennie, ki tudja mivel kell szembenéznie...*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Idezo
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek50e042cf6cc255830694

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:18 pm

*Miközben át esem és a túlvégen a hatalmas sötétség fogad az az utolsó emlékem, hogy elszántan csapkodok a szárnyammal, mert úgy érzem, hogy nincs alattam semmi. Egy kis időbe telik, mire rájövök, hogy igazából el vagyok ájulva... Erre rá lehet egyáltalán jönni? A lényeg, hogy nem kínlódok a tudatombeli szárnyacskáim csapkodásával, majd egy hosszas pillanat múltán magamhoz térek.* - Mi a fff... *Suttogom halkan, aztán próbálom felfogni a körülöttem folyó dolgokat. A hátamra fektettek, rém kényelmetlen, a szárnyaim nincsenek kiterülve. Az infúzió áramlik a kezembe, amin jócskán megdöbbenek, szívrohamot kapok.* - Mi a fff...?! Illik a szárnyamhoz, de azért na! *Kiáltom, vagy inkább hörgöm hangosan, és az infúziót kihúzom a kezemből. Nem vagyok oda a fájdalomért, ezért a kitépést hagyjuk, szépen, finoman kihúzom.* - Sok mindenbe botlottam már, de ilyenbe még nem nagyon. *Beszélek tovább és tovább, aztán felállok, a ruháimat keresem, mert ezek a cuccok eléggé feszélyeznek. A nő láttán, aki vágdossa magát elfog a hányinger és azonnal elfordulok. Vér! Basszus, gusztustalan, hogy képes vágdosni magát? Kitárom a szárnyaimat, hogy nyújtózzanak egyet, majd jobban körbenézek és a korhadó ablakokon, ajtókon lesek ki, de főleg az ablakon, hogy kilökdössem a maradék üveget, aztán kirepüljek kintről körbenézni. De ahhoz kéne másik ruha, basszus! Remélem találok és nem egy szál kórházi hálóingben kell repülgetnem, mert azért még is...*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Jos

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:17 pm


* Hiába minden igyekezetem, az átjáró nem teljesen úgy működik, mint ahogy elsőre gondoltam. A világ elsötétül, és mire felébredek egy teljesen más valóságban találom magam. Madarak csiripelnek, zöldellő fákat látok az ablakon túl… legalább is elsőre. Majd a zöldes árnyalatok kissé kifakulnak, sárgára váltanak, én pedig meglátom a valóságot. Kopott és borzalmasan elhanyagolt minden. A falo lévő felirat megkopva lóg a semmibe, és én csak furcsállva nézem a távolban felsejlő várost, majd a karomat, melybe arany színű lötty csöpög. Mivel nem vagyok ehhez hozzászokva, szinte már túl nagy lendülettel tépem ki a karomból, úgy, hogy a tű is kissé megkarcolja a kezemet. Még jó, hogy könnyedén regenerálódom, így nem marad majd nyoma. Ha ember lennék, most hetekig lenne lila véraláfutásom. A következő dolog amit teszek, hogy végignézek magamon, majd mikor meglátom a hátul megkötős fehér hálóinget, rám jön a hányinger. Utálom az ilyen ruhákat, ebben senki sem néz ki jól. Na nem mintha ez lenne a lényeg, csak egyszerűen jobban szeretem az olyan holmikat, amibel látni lehet, hogy mim is van, és hogy nő vagyok. Kezemmel felemelem a takarót, benézek a lábamra, majd szinte már lemondó sóhaj szakad fel belőlem, mikor rájövök, hogy eltűntették a lábamról a körömlakkot. Pedig olyan szép vörös színe volt… pont olyan vörös volt, mint a vér… és melynek illata szép lassan beletolul az orromba, és csiklandozni kezd. Önkéntelenül is nagyot nyelek, a szemfogaim kissé megnyúlnak. Nem vagyok túlzottan éhes, hiszen Jadennek hála mindig jut valami finomság, azonban vámpír mivoltom miatt, nem könnyű ellenállni a friss vérnek, pláne ha valaki talán önként is kínálná. Lassú léptekkel mászok hát le az ágyról, és somfordálok oda az idegenhez, aki éppen újabb betűt mar a kezébe. A levegőbe szagolok, kiszimatolom vérének édes ízét, majd csillogó szemekkel hajolok felé. *
- Mit csinálsz?! Elpocsékolod a véredet… * mondom, majd nézem, ahogy a számomra eddig még ismeretlen fiú lefogja annak karját. Egy hős… egy lovag… milyen romantikus! De csinálja csak, hátha elzárja előlem a vöröslő folyadékot, és talán vágyakozni sem fogok túlzottan akkor már… *
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:17 pm

* Janna valami hihetetlen sebességgel előz be engem és megy át a kapun, egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy vámpír lehet-e, de ilyen sebességgel egész biztos.*
~ Igen az, úgyhogy csak óvatosan. ~ * jegyzi meg Kirtel és óvatosan átsiklik velem a kapun, majd sötétség borul ránk és már azon kapom magam, hogy elsötétül minden... Aztán fény, végre fény, de valahogy furcsa, hogy fekvő pozícióba kerültem. Gyorsan felülök, tekintetemmel ijedten keresem Kirtelt, aki szerencsére tántorogva ébredezik az ágy mellett. Karomat éppen hogy megmozdítom, amikor érzem, hogy valami visszafogja. A furcsa, csillámló infúzióra nézek, ami kicsit sem szimpatikus nekem, úgyhogy elbajlódok a tűvel, amit megpróbálok kihúzni, majd a fehér ruhával elszorítom.*
~ Miféle hely ez?! ~ * pillantok körbe, miután felálltam az ágyról és gondolkodás nélkül az ablakhoz slisszolok, de a sarokban ücsörgő nő látványa, ahogy vágja az ereit valahogy nem tetszik.
~ Fogalmam sincs, de valami Elmegyógyintézethez hasonlítanám.~ * szólal meg Kirtel, amit észben tartok, mert nem véletlenül vagdossa magát az a nő. A lány képe megjelenik a plafonon lévő lány, amitől kiráz a hideg. Dylan már le is fogja, nehogy több kárt tegyen magában, a vér látványára emlékek törnek felszínre, de megrázom fejem, hogy valamelyest sikerüljön a jelenlegi helyzetre koncentrálnom. A nőhöz lépek és a vágószerszámot -már ha van-, el is veszem tőle.*


A hozzászólást Felicity Artmenson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 29, 2013 6:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:09 pm

*És hát persze... megpróbálok a srác után nyúlni, aki konkrétan átzuhan és már alig van lehetőségem bármire is válaszolni, amit nekem mondott. Ösztönösen nyúlok utána, de esélyem sincs és többen is mennek, nincs más tehát, mint hogy én is átugrok a járaton. Minden elsötétül és egy ágyon találom, furcsa infúzióval a karomban, amit úgy azonnal reflexből kirántok, majd szorítom el a helyét. Baromira nem tetszik, hogy egy idegen anyag ömlik belém, ki tudja, hogy mire jó, kábít, átalakít... bármi lehet. Aztán a nőhöz ugrok, hogy lefogjam a karját.* -Megőrült? *Bukik ki belőlem az ösztönös kérdés. Rendkívül zavaró, hogy nincs nálam semmi, a lándzsám, a dolgaim, a tárgyaim, de... majd megoldom a nélkül, ha más lehetőség nincs. Körbepillantok, igyekszem felmérni a terepet és erősen fülelek, hallok-e mást, mint a többiek. Alakváltóként valamivel jobb a hallásom.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:02 pm

A tükör valóban egy átjáró, és Matt-et követve a diákok könnyedén átléphetnek rajta, azonban ahelyett, hogy beleütköznének valamibe, érzik, hogy a lábuk nem ér talajt, majd egyszerűen elsötétül a világ. Amikor magukhoz térnek, egy kórterembe találják magukat, egy-egy ágyon és a kezükbe furcsa infúzió folyik, melybe aranyló folyadék van. Nincs rajtuk ruha, csak egy egyszerű, kórházi hálóing, a személyes holmijukat, pálca, fókusz, tárgyak stb. elvették tőlük. Gyönyörű, fehér terem, csodálatos ablakokkal, szép kilátással. Azonban hogyha jobban megnézik a dolgokat, akkor észrevehetik, hogy ez csupán illúzió: az ablakon kinézve egy lepusztult parkot láthatnak sárga fűvel, gazzal, korhadt fákkal és a falon egy feliratot: Tailor Elmegyógyintézet és Pszichiátria. A kórterem sem olyan, amilyennek első ránézésre látszik: lepusztult, ahol a falról málladozik a vakolat, az ajtó is totál el van korhadva, és az ablakokban is törött az üveg. A plafon tükörből van, és hogyha a diákok megnézik, akkor fel-felvillan a lány képe a tükrökben. Halk csepegés hallatszik, és a diákok észrevehetnek a sarokban egy nőt, aki éppen vágja az ereit, és a kezébe vízszintesen egy szót vagdos: hazug.


Tükörterem - Page 3 U3fv
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Jos

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 5:52 pm


* Abszolút gondtalanul sétálgatom az iskola folyosóin. Egyáltalán nem tudom felfogni, hogy már nem lesz több normális tanítás, és mindemellett engem neveztek ki oktatónak, aki majd szinte mindenkinek elmondhatja azokat az ősi tanokat, melyeket már régen megtanultam. Sétám közben elmosolyodom, és lelki szemeim előtt feldereng két sármos férfi képe is, akikkel nem olyan régen találkoztam. Kyle végre hazatért, én pedig zaklathatom, és mellette még Jaden is el-elrabol egy-egy délutánra. A két angyalt igazából nem tudom hová tenni, úgyhogy kettejük között lavírozok, tudom, nem túl szépen és nőiesen. Nem akarok még dönteni, még nem kaptam meg mindent amit akartam! Még képtelen vagyok arra, hogy valaki mellett tegyem le a voksom! Inkább így, kötelezettség nélkül próbálkozzam, mint hogy valamelyiküknek elígérjem magam, és utána én legyek a marha nagy szemétláda. Hiszen megbántani nem akarok senkit .Ha pediglen nem vagyok kapcsolatban, akkor senki sem mondhatja, és kérheti számon a tetteimet.
Kissé nyugodtabban érkezem meg a tükörterembe, bár fogalmam sincs hogyan is kerültem ide. Annyira lekötöttek a gondolataim, hogy még az útra sem figyeltem. Csak az tűnik fel, hogy kellemetlen érzés kerít hatalmába, és hogy rajtam kívül mások is vannak itt. Hófehér ruhába öltözött szellem alak tűnik fel előttem, teste villódzik, én pedig akaratlanul is egy horrorfilmhez hasonlítom a jelenetet. Számat összehúzom, szememet szintén, majd mikor a fiú beesik a kapunak látszó valamin hát nem teketóriázok. Látom még Felicityt ahogy előre indul ő is, én azonban vámpír létemre egészen gyors vagyok. Így hatalmas elánnal futok be a lányt megelőzve és még Matt szárnyát megkapva, hogy mégse hagyjam a földre terülni. Senkinek sem hiányzik egy kellemetlen baleset, ami hát egy totális bénázásból született.
A fiút addig tartom, míg végre a kezét le nem teszi, majd elengedem nagyon gyorsan. Nem bírom a hüllőket, és nem akarom bántani, de ez a denevérszerű izé… pfujjj nagyon undorító. *
- Remélem minden oké! * mondom, majd önkéntelenül is törlöm bele a kezemet a nadrágomba. Na nem mintha nyákos lenne, egyszerűen csak a tapintásának érzetét szeretném letörölni a kezemről. *
- Kíváncsi vagyok hol vagyunk! * mondom, majd nézek körbe, és reménykedek abban, hogy vámpír létem miatt a látásom valami olyat is felfedez, melyet mások nem látnak. *
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 5:28 pm

* Csodák palotája... Még sosem voltam ilyen helyen, úgyhogy elsőre hátborzongatónak tartom, főleg azért, mert az a furcsa árny nem épp a legbarátságosabb módon hívogat a palota felé. De végül beadom a derekam és követem ezt a lényt. Fene tudja mi lesz, és hova vezet, de nincs okom a félelemre. Állj! Ki mondta, hogy félek? Abszolút jól vagyok és már alig várom, hogy végre meglássam, hova akar vezetni. Kirtel körmei gyorsan koppannak a talajon, ahogy egyre beljebb és beljebb érünk.*
~ Ez így nagyon nem jó, tiszta lökött vagy! ~ * Kirtel hangja csattan a fejemben, mire felsóhajtok. Az lehet, hogy lökött vagyok, de közel sem annyira hülye, hogy csak úgy bedőljek bárminek is. Szimpla kíváncsiság mardos, úgyhogy igazán nincs okom, hogy féljek.*
~ Nyugi, csak megnézem mi folyik itt. ~ * nyugtatgatom daimonom, persze feleslegesen, mert továbbra is aggódik miattam. A tükörterembe vezet az árny és amint belépek már borsódzik is a hátam. Látok még pár diákot rajtam kívül, Sophiet és Hakut egyből felismerem, csak a másik két alak nem rémlik nekem. Max csak órákon láttam őket, vagy esetleg újak az iskolában, nem tudom. A tucatnyi tükrök sorozata nem rémisztő, mondhatni szeretem is az ilyeneket, de a lány megjelenése az egyik tükörben már igencsak kiveri a biztosítékot. Amit motyog, abból semmit sem értek, gondolom ezzel így vannak a többiek is. Kirtel kíváncsian pislog körbe és a lábam köré csavarodik a lány furcsa póza miatt. Aztán mindez eltűnik és az egyik diákot követve a tükörhöz lépek. Vibrál, és olyan hatást kelt, mintha valamiféle kapu lenne.*
~ Inkább ne...~ * nyögi a kis róka, mire csak egy bátor pillantást küldök felé és már indulnék is, ha az előttem álló diák át ne esne a tükrön. Nem vagyok meggondolatlan, egyedül mégsem csöppennék át azon a kapun, már ha valóban az, de így, hogy az egyik diák sikeresen átment én is követem példáját, persze igyekszem nem megbotlani.*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 4:45 pm

//Nem kell őket figyelmeztetni, töröltem a felesleges hsz-eket, hiszen nem reális, hogy ott van még rajtuk kívül két fő, akikre semmit sem reagálnak, mintha ők csak állnának ott, mint két láthatatlan szobor. ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 2:27 pm

*A tükörterembe lépve látja a kisebb embercsoportott. Az egyik tükörben, egy furcsa lányt pillant meg. Nagyon furcsálja a látványt, és furcsa érzés keríti a hatalmába.*
-Ti is furcsáljátok a dolgot?*kérdezi mikor kialszanak a lámpák, és csak a lány alakja látszik.*
-Ez valami átjáró lenne?*dünnyög magában a tükröt figyelve.*~ Vajon mi lehet ez? Nem értem. Mintha valami korlátozná a mágiát.*gondolkodott magában. Nagyon kíváncsi volt mi lehet a túloldalon.*
-Kíváncsi vagyok mi van a túloldalt.*mondja és a töbiekre pillantott.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Idezo
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek50e042cf6cc255830694

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 2:14 pm

*Keressem meg! Ahha, rendben, megkeresném, éppen csak fogalmam sincs, hogy hol van, melyik hálóban. Okés, hogy Nicolas bennfentes diák, de ilyennel odamenni hozzá, hogy hé, nem tudod véletlenül, hogy egy Andie nevű lány hol lakik, hol találom...? A nyomövető varázslataim sose mentek, még a mókus is csak körbe-körbe szaladgál a lábamnál, sőt, egyszer meg is harapott! Én a nagy idéző... Na mindegy. A Csodák palotájában igazából nem gondolnám, hogy itt lesz, csak nagyon ráérek és egy hosszabb futás után a masszázsterem nagyon szimpatikus lett volna. A szokásos cuccomban vagyok, vörös-fekete váltakozik, habár a bőrdzsekimet most a kezemben tartom, magammal hoztam hátha elered az eső, de a hordásához meleg van. Ahogy meglátom azt az árnyat enyhe szívroham kerülget és hátrálni kezdek, visszahátrálok a kanyarba és kalapáló szívvel pislogok ki a fal mögül. Én, a bátor sárkány, Targaryenek vére... Néhány másodperc múlva azért még is csak kinézek és megindulok arra, amerre ment főleg azért, mert meglátok egy másik hapsit. Ha ketten vagyunk már is bátrabb vagyok.* - Hé. Hé, Matt vagyok, tudod, hogy mi ez... mármint, hogy ki ő? Nem akartam tiszteletlen lenni feléd, bocsika! *Szólok gyorsan a szellemlányhoz, aki egészen úgy vibrál, mintha egy rossz horrorfilmből lépett volna ki, vagy mintha rossz lenne a hologram kivetítője. Hiába járnak ilyen hülyeségek a fejemben, azért a sárkányvérem kezd megfagyadozni az ereimben. Nyelek egyet, ahogy lekapcsolódik a fény, hördülök is, aztán tapogatózva megyek Dylan felé, majd a vibráló kapu felé. Közelebb merészkedek, egy méterrel előtte állok meg és bámulom nagy szemekkel, a csodálkozásban még a vörös-arany szárnyaimat is kitárom a hátamon. A vérem hajt a mágikus kapuk feltérképezése felé, de nem igazán óhajtok átmenni rajta. Csak nézelődök, egy méter távolságból, előre hajolva... Aztán közelebb lépek és abban a pillanatban elbotlok és fejjel előre esek át a kapun, de még esés közben sikerül felkiáltanom.* - Ó basszus, nagylevegő! *És zúgok át, a szárnyaimat előbb összehúzva, hogy ne verjem be a kapun, majd a túloldalon kitárva, hogy tompítsam az esésem, sőt, ha lehet elkerüljem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tükörterem - Page 3 82h3


Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 2:10 pm

*Egy nap úgy dönt, hogy ellátogat a Tükörterembe. Ahogy belép, érdekes dolgot pillant meg az egyik tükörben. Egy lány alakját véli felfedezni, de nem biztos benne hogy az, mert el van mosódva és olyan effektje van egésznek, mintha egy régi, rossz képernyőjű televíziót nézne. Határozottan fürkészi szemeivel, míg ki tud venni annyit, hogy egy fehér hálóinget visel magán, a haja pedig igénytelenül koszos és csakúgy fénylik a benne levő zsírtól. Undorodva, ugyanakkor elképedve figyeli tovább a történéseket. Furcsán oldalra tartja a fejét, mintha valami görcs állt volna belé és kinyújtja a kezét felé, és a többiek felé akik még rajta kívül ott vannak. Mond is valamit, legalább is a szája mozog, de csak tátog. Vagyis úgy látszik. Biztos hangosan is beszél, csak azt nem hallani. Nem tudja, hogy hallucinál -e, de kezd rosszul lenni a csajtól. Felkapja a fejét, a villanyok! A villanyok pislákolnak. Egyre jobban, szinte már vibrál a fényük, végül kialszanak. Sötétbe borul a terem, csupán a lány alakját látja még mindig világosnak, végül az is.. eltűnik. Immár kezd úrrá lenni rajta a félelem. Idegesen néz körbe, ekkor pillantja meg a tükröt, aminek kísértetiesen kékes ragyogása van. Olyan, mintha csak egy átjáró lenne, de vajon hova? Körbenéz, látja hogy tőle nem messze Sophie áll, az a lány akit a napokban ismert meg. Bár csak ismerősök, úgy érzi hogy barátok is lehetnek. Mosolyogva köszön neki, miközben integet felé, persze fél szemmel az átjárót fürkészi. Belül azt fontolgatja, hogy belép.*
Vissza az elejére Go down
Dylan Atlas

Dylan Atlas


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Az én színem a tan.

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:54 am

*A Csodák palotája. Nem igazán az én helyem, de mivel mégis csak igényem van rá, hogy minél jobban megismerjem az iskolát, ezért úgy döntöttem, hogy erre is elnézek, legalább egy rövid időre. Kinyújtóztatom kicsit a hátam, amikor az Álmok terme előtt állok meg. Roppan pár izület, de ez nem jelent gondot, máskor is ki szoktam ropogtatni magam, amikor szükségét érzem. Ha az ember elég sokat mozog, edz, akkor néha helyre kell tennie magát, még akkor is, ha nem ember, hanem alakváltó. A levegő valahogy azóta furcsán hideg itt, amióta beléptem, de annak tulajdonítom, hogy jó a klíma, mágus mércével persze. Minden úgy van beállítva, hogy a kinti melegedés, ne jelentkezzen idebent. Egyszerű farmert viselek egyébként, edzőcipőt, felül pedig egy szimpla testhez álló pólót zöldben. Nem szoktam túlzásba esni, ami a külsőmet illeti, végülis minek, nem vagyok egy csábító. Az Álmok terme elől végül elkanyarodom és a Tükörterem előtt állapodom meg, amikor látom, hogy egy árny rebben erre-arra a közelében. Benyitok hát, körülnézek hogy mások is járnak-e a környéken, és a furcsán pislogó lámpákra siklik a tekintetem. A kissé mágikus könnyen nyíló lándzsa a hátamra van szíjazva, egyelőre békésen pihen, de bármikor pillanatok alatt elő tudom kapni. Aztán a lány eltűnik, majd egy tükör marad csak meg, ami lassan kékesen vibrálva állapodik meg. Túl hívogató ahhoz, hogy gondolkodás nélkül lépjen át rajta az ember. A kezem az asztrál-mentál medálra csúszik, de érzem, hogy valami nem stimmel, a mágia korlátozva van... ez nem jó jel. Nem valószínű, hogy átlépek a kapun, csak akkor, ha valaki lesz olyan botor, hogy megtegye ezt előttem, ez esetben nem hagyhatom, hogy egyedül maradjon.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 8:19 am

*A nap folyamán a diákokat furcsa borzongás járja végig, akárhányszor a Csodák palotájában járnak. A nap végére egy furcsa árny is feltűnik néha előttük, aki hívogatóan nyújtja feléjük a kezét. Hogyha követik, akkor a Tükörterembe juthatnak. A diákok a Tükörterembe lépve meglátnak a tükörben egy furcsa, elmosódott lány alakot úgy, mintha a tv-ben rossz lenne az adás. Koszos haj, egyszerű fehér kórházi hálóing van rajta, és furcsán oldalt tartja a fejét, kinyújtja a kezét a diákok felé és valamit mond, de azt nem lehet hallani. A lámpák pislákolni kezdenek, majd elsötétül minden, csak a lány alakja marad világos a tükrökben, végül az is eltűnik, mintha tönkremenne a tv. Teljes sötétség borul a teremre, csak egyetlen egy tükör pislákol kékes ragyogással, szinte vibrál és furcsán mozog… Mint egy átjáró.*


Tükörterem - Page 3 Ecwv
Effekt: Tükörterem - Page 3 FVcTn


//A mese 20:00-kor kezdődik. Varázslatokat nem lehet használni, se fókuszokat... Egyelőre. Faji képességek megmaradnak.//
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2013 7:23 pm

//Olvad//
*Alise figyelmesen hallgatja kiborulását, és a válaszokat amit még nemrég tett fel neki. Azon amit Cat mond jót nevet.*-Dehát Cat. Deyan ilyen, ha a barátja vagy akkor ezt elvileg tudod.Jaj.*Megtörölgeti a szemét amiből már a könny csordogál a jóízű nevetéstől. Majd Cat rétár, hogy ezt az incidenst, csínytevét bizony Alise meg fogja bánni. Ezt nem nagyon veszi magára a lány, vigyorogva felhúzza szemöldökét. Nagyon nincs is ideje válaszolni valami frappánsat, ugyanis Deyan a védelmére kell, ami szemmel láthatóan jól esik neki. Nincs hozzászokva, hogy így kiálljanak mellette, bár ilyenre eddig még nem volt szükség. Utána Deyan néhány furcsa kérdést tesz fel Alisenak. A lány eléggé meglepődik, de ez csak az rcán látszik, hangján gyáltalán nem.*-Ne köszönd. Egy ide Egy oda, én csak ezt az elvet tartottam be, talán így igazságos.*Néz felváltva Catre, és Deyanra.*- Ugyan Deyan...*Egy kis hatész szünetet tart és közben a fiú vállára teszi a kezét.*-Eddigi is ilyen voltál. Mély érzésű, és szélsőséges. De én ezt már megszoktam. Egyébként Cat.*Lassan odalép a lányhoz.*-Tudod, ha nem csak egy barátod mondja ugyanazt, vagy furcsálja a változásodat, az nem véletlen. Ők csak jót akarnak neked,ezt vagy belátod, vagy nem.*Majd elhaggyák a tükörtermet, otthagyva Catet. Amikor Deyan nem figyel Alise egy kicsit beleüt a tükörbe, hogy 2-3 órával megrövidítse a lány "börtönét".
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 8:01 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 7:17 pm

*Deyan a szemét forgatja Cat válaszára, hogy mi értelme volt szerinte annak, hogy beleavatkozott az ő ügyükbe.* -Ha nem vetted volna észre, hónapokig depressziós voltam a szakításunk miatt, be voltam zárkózva a szobámba. Csak órára jártam, de nem beszéltem senkivel, nem csak veled. A barátok szerintem pedig arról ismerszenek meg, hogy a bajban segít. Mikor megpróbáltam kikerülni végre a depresszióból, hozzád fordultam, mert reméltem, hogy legalább is meghallgatsz. Annyi segítség is elég lett volna, ha elmondhatom neked, ami bánt. Nem vártam, hogy segíts újra összejönnöm Bellával. És nem tudom, miért volt szánalmas sztori a szakításunk története. Illetve tudom... bizonyára azért, mert te soha nem tartottál a barátodnak. És akármit is csináltam, nincs joga SENKINEK beleavatkoznia az életembe. Aki megteszi, az bűnhődni fog. Egyáltalán nem jogos, amit tettél szerintem. De sebaj, ha továbbra sem hagyod abba, én szívesen harcolok veled. Egyébként... Ha jót akarsz magadnak, Alise-t békén hagyod, különben ez kismiska lesz ahhoz képest, amit kapni fogsz.*Fejti ki a véleményét a témáról, majd Alise-hez fordul.* -Neked viszont köszönöm szépen a segítséget. Viszont egy dolgot szeretnék még kérdezni. Most, hogy hallottad Cat verzióját, barátok vagyunk-e még vagy sem? Melyikőnk oldalán állsz?
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 7:08 pm

* Na remek, most be van zárva egy tükörbe, és egy napig ki nem jöhet innen. Szuper, mégis mi a fenét fog csinálni... DE! Legalább sikerült eltalálnia a rókát, aki mivel daimón, átadta a gazdájának a fájdalmat, szóval juhé, ennyi pozitívum legalább van a dologban. Viszont bent elkezd durcizni, és ordít mindenfélét, Deyan meg csak mondja mondja és mondja, mire legszívesebben ráköpne az üvegre, de úri hölgy lévén nem teszi meg. * - Ezt neked! * Azzal mutatja hosszú, piros körmökkel ékesített középső ujját. * - Amiért sosem mondod el a teljes sztorit! De legyen, legalább Alise drága megtudja hogy nem is vagy olyan kis ártatlan! * Veti oda, majd vesz egy nagy levegőt, és belekezd a sztorijára, egy halvány árnyalatnyival nyugodtabban. * - Egyrészt. Hónapokig felém se néztél, le se tojtál, aztán hirtelen felbukkansz nekem egy szánalmas sztorival, és elvárod, hogy legyek megértő, és kedves, miközben az egész nevetséges. Erről már kifejtettem a véleményem, amire te elkezdtél hisztizni, és mindent a fejemhez vágtál, hogy aljas vagyok, hogy nem ismersz ráadásul egy körömlakkot is! A saját nővérem mentett meg ellened! Részemről ez marhára megalázó volt, és akárhogy is nézzük, jogos volt amit tettem! * Fejezi be hosszas mondókáját, ami csöpögött az indulattól, és még mindig lüktet az ér a homlokánál, legszívesebben elsírná magát, de erős, és nem fogja, mert ezzel csak örömöt szerezne Deyannak. * - De sebaj... Nem fogsz látni szenvedni, elégedett vagyok. Már a béka feneke alatt vagy Deyan, és ha egyszer kijutok innen, tovább húzlak lefelé, amíg el nem bujdosol szégyenedben... Na és Aliseszel mi legyen? * Teszi fel a gúnyos kérdést, melyet egy hangos kacajjal kísér. * - Megváltoztam, és ezt egyesek nem tudják elviselni. * Válaszol hidegen, nem túl indulatosan a lánynak, a többit már kifejtette korábban. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:56 pm

*Deyan ötlete úgy tűnik, hogy sikerül. Ami nem meglepő elvégre ez egy egyszerűen kivitelezhető terv volt, nem volt benne sok bukási lehetőség. Bemennek a tükörterembe ahol Deyan bezárja egy nem meglepő helyre, egy tükörbe. Cat szemmel láthatóan nem tűri túl jól ellenkezni próbál. Alise dolga véget ért azzal, hogy idehozta a lányt, a többi már Deyan dolga. Elvégre Alisenak nincs semmi féla bosszúhoz joga. Valamint nincs is szükség további segítségre Deyan és a rókája elbírnak vele. Miután Cat a tükörbe lett zárva, fenyegetőzni kezd. Emiatt egy kicsit aggódott Alise, de számított rá. Deyan kimegy a teremből, azonban Alise int barátjának, hogy ő még marad. Sóhajtve Cat tükre elé állt.*-Ne haragudj, de miután Deyan és Isabella ügyébe beleavatkoztál így már nyugodt lelkiismerettel segíthettem Deyannak ebben. Miért nem hagytad békén őket? Vagyis inkább Deyant? Azt mondta, hogy régen jóban voltatok, akkor meg miért? Mi történt veled?*Alise az előbbi hidegvérű hangon teszi fel kérdések sorozatát Catnek, puszta kíváncsiságból. Őszintén szeretné tudni, hogy Cat szemszögéből mi milyen volt.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:37 pm

*Cat persze visszarúg a másik lábával a róka daimónba, mire a róka felnyüszít, Deyan pedig elgyengül, és mivel alig bírja tartani a lányt, nemes egyszerűséggel nagyot taszít rajta úgy, hogy beleeseen a tükörbe. Cat sikeresen bele is esik, és kérdőre vonja, hogy ennek mi értelme volt, illletve büntetéssel fenyegeti őket.* -Hát csak rajta. Te is csináltál egyet s mást, nem igaz? A múltkor bevallottad. *Egyszerűen vállat von. A büntetés különösebben nem érdekli, a lényeg, hogy bosszút állt a lányon, ez neki mindent megér azért cserébe, amit tett vele.* -Hogy mi értelme volt? Látni akarom, ahogy szenvedsz, úgy, ahogy én szenvedtem, mikor miattad kikosarazott Bella másodjára. Mindennek van határa, és te ezen túlléptél. Én egy körömlakkot vágtam hozzád, te pedig beleavatkozol az életembe, méghozzá nem is akárhogy. Ennek mi értelme volt szerinted? Én a barátomnak tartottalak, ha nem tudnád, álnok kígyó! Most viszont leginkább gyűlölni tudlak. Még valami kérdés? *Kérdi Deyan, és tesz egy lépést az ajtó felé, hogy nemes egyszerűséggel itt hagyják a lányt.* -Ha jól viselkedsz, huszonnégy óra múlva érted jövök. Nyugi, nem kell majd enned, vécére menned meg semmi ilyesmi. A tükörben leginkább csak unatkozni fogsz... Na meg remélem, hogy gondolkodni. *Amennyiben Catnek nincs több kérdése, már távozik is.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:24 pm

* Kissé zaklatottan ugyan, de sebesen topog Alise nyomában egyenesen a tükörterem felé, és meglepően tapasztalja, hogy a lány kivételesen csendes most, de egyelőre nem áll neki össze a kép, viszont ez a hümmögés igen csak elbizonytalanítja. Lehet hogy valami nyomja a lelkét... Sebaj, majd kisírja magát Deyan vállán, most úton vannak. Hamarosan megérkeznek a kiszemelt - jobban mondva említett - helyre, s Cat meglepően tapasztalja, hogy az égvilágon semmi szokatlan nincs a teremben, csupán egy aprócska dolog, ugyanis az egyik tükör vibrál. Várjunk, ez annyira ismerős... * - Te... * Már mondaná is a szidást, amikor hirtelen Deyan a nyakába ugrik, a fura rókája meg beleharap a lábába, mire a másikkal úgy visszarúg, hogy reméli nagyot nyüszít, és a gazdája is megérzi. Kalimpálózik ahogy csak tud, de semmi esélye, mert a fiúnál pálca is van. * - Eressz el te állat! SEGÍTSÉG! * Kiált, hátha meghallja valaki, de túl későn. Először az orra, majd később az egész teste belesüllyed a tükör felületébe, és a következő pillanatban már rabul van ejtve. * - Megígérem, hogyha egyszer kijutok innen, ezt úgy megkeserülitek mind a ketten, hogy belegebedtek! * Fenyegetőzik, majd morcosan ölbe teszi a kezét, hisz úgysincsen kiút. * - Most már elárulnád mi a franc értelme volt bezárni? * Vonja fel vastagon kihúzott szemöldökét, és kérdőn néz Deyanra. Hatalmas előnye a dolognak, hogy akármit mondtad, Deyan nem tud hozzávágni semmit, bibibí. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:13 pm

*Miközben a terem felé haladnak Cattal, természetesen megérdezi, hogy mi baj van a ükörterembe. Alise nem válaszol csak hümmög egyet. Egy kicsit rossz a lelkiismerete, de hát "egy ide, egy oda". Deyan és Isabella dolgába nem avatkozott volna bele, de ha egy külső személy beleprondít az ő kettejük dolgába akkor már Alise is nyugodtan beleszólhat.*~Talán jól teszem ezt? Á na mindegy majd lesz valahogy és kész.*Rövid idő alatt el is érnek a terembe ahl Cat újra felteszi a kérdést, azonban Alisenak nincs ideje válaszolni, ami valószínűleg egy újabb hümmögés lenne. Ezen nem is kell törnie e fejét, mert deyan már rögvest előugrott rejtekéből, ő válaszol is a kérdésre. Majd Cat felé fordul és tőle nem megszokott komolyággal szól hozzá.*-Tudod, Deyan szeretett volna találkozni veled és beszélni egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Tükörterem - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Tükörterem - Page 3 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:02 pm

*Néhány idegörlő perc után végre nyílik a Tükörterem ajtaja, és belép rajta Alise és Cat. Szíve a torkában dobog egy pár pillanatig izgalmában, hogy hogy sikerül a tervük, majd ahogy a tükör közelébe érnek, Deyan kiront mögüle, kihúzza a pálcáját a zsebéből, és hátulról szorosan átfogja Catet, hogy ne sok lehetősége legyen menekülni. Hester a biztonság kedvéért egyet bele is harap a lábába. Nem túl erőset, kutya baja, max picit fáj a lába utána, de ez is hátráltatja a menekülésben.* -Igen, elmondom. Egy picit gondolkozni, hogy mit kellett volna máshogy csinálni és kivel nem szórakozni. *Válaszolja Deyan gúnyos kacajjal Cat eredetileg Alise-nek feltett kérdésére, és a tükör felé vonszolja a lányt. Néhány lépés kell csak, hogy teljesüljön a tervük, és belelökhesse a lányt a tükörbe... Ha kis szerencséje van, Cat nem is ismeri a varázslatot, és gyanútlanul azt hiszi, hogy ha hozzáér, az összetörik...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tükörterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tükörterem   Tükörterem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tükörterem
Vissza az elejére 
3 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: