Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 6 I_vote_lcapPuma háló - Page 6 I_voting_barPuma háló - Page 6 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nincskaszt

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:24 pm

-Őszinte leszek veled Linc. Haza hívtak mert a csapat ahova tartoztam, nincs új vezetője. Nem szívesen mentem volna vissza, de mikor megtudtam mi történt, közted és Illa közt, féltem hogy még sem én vagyok, az aki kell neked.*hadarom mert ideges vagyok. Kiveszi kezemből a tea vizet, így kénytelen vagyok ráfigyelni.*- Én tényleg szeretlek de megijedtem.*teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:15 pm

* Csendesen mennek egymás mellett, csak a lépteik visszahangzik a lépcsőfordulóban. Mivel nem igen találtam kedvükre való helyszínt, ezért úgy döntöttek Sophiehez mennek. Linc belépvén felakasztja a kabátját, majd a konyhapultra támaszkodva keresztbe font karral kinéz az ablakon.* - Az igazat, ha lehetséges. * Mondja és elfordítja fejét a lány felé, aki közben elkezdett teát főzni.* - Haza akartál menni a szüleidhez? Vagy miért? Nekem olyan hirtelennek tűnt az egész. A leveledet pedig meg sem kaptam. * Tettet sértődöttséget, pedig már egyáltalán nem haragszik a történtek miatt, egyszerűen csak értetlenül áll a gyors események előtt.* - Ha Steven nem lett volna ott, akkor te már a vonaton ülnél Kína felé.. * Mondja és, hogy Sophie csak rá figyeljen kiveszi a kezéből a teavizet és maga felé fordítja a lány arcát.* - Nézd, egyikünk sem volt őszinte. Ígérjük meg egymásnak, hogy máshogy lesz ezentúl. * Mondja egy mosoly kíséretében aztán felhuppan a pultról és elkezd körülnézni a lány szobájában, ami jól lehet teljesen üres, merthogy el akart utazni, de hátha hagyott a szobájában valamit ami érdekfeszítő lehet Linc számára.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 7:57 pm

-Mindent köszönök bátyus.*mondom ahogy átölel, majd Lincel elindulok vissza a suliba. Az út során, nem igazán szólalok meg. Nem tudom mit mondhatnék. Vagy is lenne mit mondani de nem tudom hogy kezdjem. Mikor beérünk a suliba felmegyünk a hálóba. Szerencsére nincsenek szobatársaim, így mindíg rend és nyugalom van. Egyedül Hakuék járnak ide ha nyugodtan akarnak tanulni vagy hasonló.*
-Kérsz egy teát?*kérdezem ahogy beérünk, de válaszra sem várva elkezdem a teát csinálni. *-Tudom hogy magyarázatra vársz de nem tudom mit mondhatnék.*mondom lehajtott fejel.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 9:27 am

*Nem enged el és próbál vígasztalni. Mindíg is őt tekintettem testvéremnek, mert ő jobban törődött velem mint mások. Igazat kell adnom neki mert tényleg csak én intézhetem el ezt az ügyet, és amint lehet, el is fogom intézni. Bekísér a szobába, majd viszonzom ölelését. *-Köszönöm. És jó éjt. *mondom ahogy elindul, én meg betakarózok. Éjfél, mellém telepszik, és hangosan dorombol. Hiába beszéltem bátyámmal a dologról nem lett jobb mert megtudtam hogy minden igaz. Mielőtt elaludtam, még sokáig csak sírtam még a kimerültség, el nem hatalmasodott rajtam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 6vx6

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 9:12 am

*Nagyon is értem a helyzetet csak nem tudom eléggé átélni, mivel én túl boldog vagyok hozzá, ami igazából nagyon is jó. Nincs miért szomorkodnom, hiszen végre megtaláltam a társamat, és még a régi megmentőmbe is belefutottam. Egyedül az keserít el, hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel, csak ő hozhatja rendbe ezt az egészet. Javaslom hát, hogy beszéljen a fiúval, a beszélgetés jó a legtöbb probléma rendezésére.*
- Biztosan lesz, de ezt az alkalmat neked kell kiszúrnod és megragadnod *magyarázom. Érdekes, hogy mindig másképp viselkedem Velük, mint másokkal. A hozzám közelebbiekkel mindig is jól ki tudtam jönni, ez ma sincs másképp, aki viszont az én bizalmi körömön kívül áll, az egyszerűen nem érdekel. Még az sem zavarna, ha néhányan mellettem halnának meg, ebből a szempontból vagyok lelketlen alak.
Meglep a hír, hogy visszamegy, azonban megértem. Visszahívják a többiek, remélem nem esik baja és hamar visszatér... Ugyanis hiányozna egy idő után, mert nekem egy hét is egy örökkévalóságnak tűnik. Bólintok, elkísérem és szorítok azért hogy sikerüljenek a dolgai, viszont jobb lesz párnára hajtani a fejünket, mielőtt a végén bealszunk. Egymást támasztanánk a szoba közepén, mint két részeg, a macska meg csak nézne minket, meg talán egy benyitó személy, ugyanis az ajtó nincs zárva.*
- Elkísérlek, csak üzend meg, mikor indulsz! Most azonban én megyek aludni, szerintem te is tégy így. Éjszaka van már, másnap hulla leszel *csóválom meg fejem és az ágyhoz kísérem.*
- Jó éjt! *puszilom meg feje búbját, végül még magamhoz szorítom, s távozom, ismét csak az ajtót használva. Amióta elintézett, nem igen használok bármilyen teleport varázslatot.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 8:38 pm

*Stev nem értheti a helyzetem, hisz ő boldog. *
-Pedig most el akarok tűnni. Nem akarok embereket látni.*mondom hallkan.* -Nem tudom lesz e alkalmam hogy beszéljek vele. *mondom ahogy megtörlöm a szemem. Örülök hogy velem van. Mindíg meg tud nyugtatni. *-Vasárnap visszautazom Kínába. A többiek szeretnének látni. *mondom ahogy elhúzom a szám. Nekem nincs kedvem visszamenni, hogy hallgassam hogy Chang letört mert nem vagyok vele. Egyedül a kicsi miatt megyek vissza. Bár sokkal fájdalmasabb ha ott vagyok, mert nem az anyjaként tekint rám mivel a menekülés miatt nem látott egyszer sem ezért nem ismer meg. *- Remélem azért majd legalább kikísérsz az állomásra.*mondom, ahogy fejemet mellkasára hajtom. Azt érzem hogy ólom súlyúak, a szemhélyaim. Az elmúlt éjel semmit nem aludtam, és most nagyon ki jött rajtam a fáradság. *-Bocsánat. Kicsit elfáradtam.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 6vx6

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 8:19 pm

- Ugyan, neked kifejezetten az kel, hogy köztük légy! Hidd el, nem jó mindig a négy fal közt maradni *mondom halkan, a hátát simogatva. Kedvesen duruzsolni kezdek a fülébe, hogy meg tudjam nyugtatni és éreztetni vele, hogy itt vagyok és nem hagyom el többször.*
- Ha szereted, akkor küzdj érte! *jelentem ki hirtelen elég hangosan, de persze nem annyira, hogy kint meghallják.*
- Beszéld meg vele a problémát és akkor minden rendbe jöhet, nincs semmi veszve *biztatom kitartóan.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 8:01 pm

-El akarok tűnni. Nem akarok most emberek közé kerülni. *mondom hallkan ahogy megérzem hogy könnyek marják a szememet. Görcsösen kapaszkodok karjaiba. Egész testben remegek. És nem bírom visszatdrtani a könnyeimet. *-De én akkor is szeretem... *mondom ki suttogva, mintha testvéremen kívül más is meghallaná. Dühös vagyok, félek, és elvagyok keseredve. Nehéz ezt elfogadnom hiába hogy akkor sem monduk ki hogy mi együtt vagyunk akkor is fáj.*~''Egyáltalán nem ok nélkül.. Igazad van, teljesen...'' ''Arra, hogy...
hogy én.. mindegy..'' ''Sophie, tudnod kell valamit. ''*kavarognak fejemben a legutolsó, beszélgetésünk Lincel. *~Szóval ezt akarta elmondani.~*közben sírva kapaszkodom testvéremben.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 6vx6

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 7:38 pm

*Szorosabban ölelem magamhoz. Sajnálom megmondani, de minden igaz és gondolom ezt ő is kitalálja. Tudom, hogy legszívesebben sírna, mégsem teszi. Erős lány, de nem szabadna ennyiszer visszafojtani a sírását. Egyszer úgy is ki kell engednie a gőzt.*
- Bár ezt mondhatnánk rá! *sóhajtok fel keserűen, államat a fejére hajtva.*
- Hidd el, biztosan minden rendbe jön majd!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 7:30 pm

-Mit?* kapom fel a fejem, mikor a pletyka falról beszél. Nekem az ő egyik embere mondta el, és azt reméltem csak hazugság.*-Nem ezt valaki csak kitalálta ez nem igaz. * mondom összeszorított fogakkal. A sírás folytogat, de még most sem vagyok hajlandó sírni előtte mert az a gyengeség jele. És nem engedhetem meg magamnak hogy gyengének lássanak.*~Amint lehet beszélnem kell Lincel. Csak ő tisztázhatja ezt a dolgot. ~*gondolkodom lehajtott fejel. *-Miért megy körülöttem minden tönkre mikor minden kezd rendbe jönni?*suttogom ahogy bátyámba kapaszkodom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 6vx6

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 7:19 pm

*A mai nap valahogy kiakasztó, ezért nem vagyok jó kedvemben.*
- Miről be.. Ja, láttam a pletykafalat, te láttad már? *kérdezem érdeklődve, miközben a hátát simogatom.*
- Naa, nincs semmi baj! *mondom halkan, a füléhez hajolva, időnként pedig hozzányúlok egy kósza hajtincséhez, hogy azzal szórakozzak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 7:11 pm

*Látod hogy neki sincs jó hangulata. Legalább kvittek vagyunk. Erőtlenül hagyom hogy magához öleljem. *-Az embereid hadják békén Őt. Kérlek! Nem akarok még több hazugságot hallani róla. *mondom, hallkan. Szeretném ha tényleg hazugság lenne. Nem akarom... nem akarom elhinni, hogy ez igaz. *-Mondj bármit... az sem érdekel ha hazugság, én elhiszem.*mondom hallkan, és érzem hogy egy gombóc nő a torkomban. Nem tudom eldönteni, hogy akarom-e tudni vagy sem. Félek és kétségeim vannak. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 6vx6

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 6:58 pm

*Nagyot sóhajtok a kérdésre.*
- Neked is szia! *köszönök szájt húzva. Ma nekem sem túl fényes a hangulatom szóval jobb, ha kicsit óvatosabb lesz, mert ilyenkor elég kiszámíthatatlan tudok lenni, kezdve a változó kedvemmel.*
- Csak azért, mert aggódtam miattad. Egyelőre nem tudtak kideríteni semmit, szóval nincs is konkrét okod arra hogy letépd a fejem, ha le akarod *lépek be, majd magamhoz ölelem.*
- Remélem azért nem vagy mérges!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 6:43 pm

*Az ablak előtt állok és bámulom a sötétséget. Nagyon feszült vagyok, és ezen nem segít hogy rágom magam a dolgok miatt. Mikor meghallom a kopogást kicsit összerezzenek. *-Szabad.*mondom és az ajtóval szembe fordulok és a belső párkánynak dőlök. *-Miért kémkedsz utánnam, és Linc után?*kérdezem Hallkan. Azt terveztem hogy amint ide ér a torkának ugrom, de valahogy nincs hozzá erőm. Csak tisztázni akarom végre a dolgokat. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 6vx6

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 6:34 pm

*Sophieval beszélek telefonon egy rövid pillanatig, míg a sulihoz érek, majd belépvén lerakom. Következőleg egy üzenetet küldök, benne azzal hogy már nem vagyok messze, végül megállok szobája előtt és bekopogtatok. Nagyon kíváncsi vagyok, mit akar, mobilon csak annyit említett, hogy fontos dologról van szó, úgyhogy szedtem a lábam ahogy csak tudtam. Remélem minden rendben van és nem tartogat számomra meglepit a plusz eberekért. Akkor becs szó nem kültem utána senkit, csak nemrég kezdtem újra!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 6:16 pm

-Köszönöm hogy megértetek. Jó éjt nektek is.*mondom és viszonzom az ölelését. Majd csak biccentek mikor kilépnek. Hallom az ajtó csukódását és és lehajtom a fejem. Gondolataimba mélyedek, és várom Stevent, hogy számon kérjem rajta hogy miért kémked még mindíg utánnam és Linc után. Nagyon remélem hogy csak tévednek és nem igaz semmi ebből az egészből. Nagyon remélem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 6 82h3


Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 6:03 pm

*Nagyot sóhajtok, majd Riellel nézek össze. Feladom, ennél többet én sem tudok tenni. Elhívtuk, előtte megpróbáltuk megtudakolni mi a baja, de azt hiszem mindketten jól látjuk és értjük hogy nincs olyan hangulatban, hogy beszéljen róla. Természetesen megértem, nem erőszakoskodom tovább, de azért jobb lett volna, ha beleegyezik. Ritkák az olyan pillanatok, amikor hármasban tudunk lenni és egy közös vidámparki nap remekül jött volna, talán még ő is feloldódhatott volna. Mindegy, még nincs veszve semmi, ha nem is most, később talán igent mond rá.*
- Rendben, én is megértem *értek egyet Fel'lel, majd magam is felállok, a bögrét meg elmosom, az Övével együtt. Ezután az ajtóhoz lépek, de mielőtt kilépnék rajta, még átölelem Sophiet.*
- Remélem egyszer elmondod mi bajod és hamar túllépsz rajta! Nincs baj, biztosan minden rendben lesz, azonban most én is megyek, kicsit álmos vagyok a mai nap után! Jó éjt! *úgy beszélek hogy csak sejtéseim vannak a probléma okáról, minden esetre ezek a gondolatok is többek a semminél, nem igaz? Intek eget búcsúzásképp, végül elindulok a szobánk felé.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 5:52 pm

* Haku is próbálja meggyőzni Sophiet, de ő csak makacsul megrázza a fejét. Lebiggyesztett ajkakkal ülök tovább, ölemben Kirtellel, aki szintén szomorkás képpel pislog az eramirosra. Ha nem, hát nem, azért örültem volna egy kis közös programnak. Továbbra is ott ülök lehorgasztott fejjel, csendben.*
~ Naaa... ~ * bökdösi meg kezemet daimonom, sőt két mancsát a mellkasomra helyezi és orrát az enyémhez érinti. Egy mosoly fut át arcomon, majd ismét Sophiera nézek.*
- Megértem... * mondom totál halkan, de azért remélhetőleg elér hozzájuk. Szomorú vagyok, ami miatt nem tudtuk egy kicsit jobb kedvre deríteni Sophiet, csak reménykedek benne, hogy hamar túllép a dolgokon, bármiről is legyen szó. Talán nem most volt itt ennek az alkalma, hogy felhozzam ezt az ötletet. Én okostojás, ezt jól megcsináltam.* - Akkor én megyek. Köszönöm a teát.* állok fel, s óvatosan az asztalra helyezem a már üres csészét. Daimonom lazán leugrik ölemből, amikor érzi, hogy az eddig fekvésre szánt terület megemelkedik. Rosszul érzem magam, mert nem sikerült segítenem. Ennél többet nem hiszem, hogy tehetek, ha meg mégis, ahhoz már nincs bátorságom.*
- Sziasztok! * köszön el helyettem is daimonom, amint kilépünk a folyosóra. Gondosan becsukom magam mögött az ajtót, aztán elindulok a szobám felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 5:43 pm

*Hiába győzködnek, csak megrázom a fejem. Visszafordulok, az ablakhoz és keresztbe fonom a karjaimat.*
-Nem bírnék most tömegbe menni, és amúgy is van még néhány dolgom mielőtt elutazom. *mondom nekik. Azt tervezem hogy letisztázom a dolgokat és egy kis időre haza megyek hogy otthon is letisztázzam a dolgokat. Majd a telefonom jelzett. Drága bátyuskám, üzen hogy hamarosan megérkezik. *-Ne haragudjatok, de a bátyám mindjárt ide ér. Szeretnék vele négyszemközt beszélni vele.*mondom hallkan és érzem hogy már is nő bennem a feszültség.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 6 82h3


Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 5:33 pm

*Mivel Felicity jól van, megnyugszom, bár Sophie közli hogy nem jönne velünk, amitől én is elszontyolodom. Tutira veszem, hogy a problémája egy fiúval kapcsolatos, de szerintem nem a bátyján jártatja annyit az eszét, sokkal inkább más valakin. Azt hiszem meg van a befutó tipp, de nem firtatom a témát, inkább csak magamban rágódom tovább rajta.*
- Ugyan! Gyere el velünk, biztosan jobban éreznéd magad! Nem jó, ha egyedül vagy itt az állatoddal négy fal között, ráadásul lassan hétvége, még időnk is lenne rá *mondom ki gyengéden a magam véleményét és reménnyel telve nézem őt.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 5:24 pm

* Köhögés közben nagyon megfájdul a torkom, már-már azt hiszem megfulladok, de szerencsére egy idő után ez elmúlik. Nagyokat sóhajtozok, majd Kirtel ugrik ölembe és Haku is közelebb jön. Sophie még egy újabb csésze teát is tölt. Hálásan nézek rá, majd elveszem és kortyolok a forró italból.*
- Persze, tökéletesen. * bólintok egyet, ahogy rájuk nézek. Ez borzalmas érzés volt, remélem nem lesznek gyakran ilyen köhögőrohamaim. A tea felmelegíti a torkom, ami kellemes, bár a nyelvemet még így is sikerül megégetnie. Aztán feldobok egy ötletet, a vidámparkot. Haku máris lelkesen beleegyezik, amitől elmosolyodok, de Sophie visszautasító szavaira elszontyolodok. Szomorkás arccal nézek az ablakhoz ballagó lányra. Nem vártam erre a válaszra, vagy mégis? Az állapotában tuti én is ezt mondanám, de nem lehet az, hogy egész nap itt bent van és nem megy ki egy kicsit szórakozni.*
- Pedig pont ez tenne jót neked... * motyogom el a szavakat, majd a talajra nézek és fel sem emelem tekintetem.* - Legalább próbáld meg. * mondom reménykedve, hátha...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 5:15 pm

*Mind hárman csendben ülünk. Nagyon elgonolkodom amit Feli köhögése szakít meg. Megfogom a kiürült bögréjét, majd újra töltöm teával. *-Jól vagy?*kérdezem, ahogy átadom neki a teát. A vidámpark ötletére kicsit elhúzom a szám. Oda megyek az ablakhoz és figyelem a sötétséget.*-Ne haragudjatok de... Nem vagyok abban a hangulatban hogy emberek közé menjek.*mondom de nem fordulok feléjük. Most nem bírtam volna jól érezni magam. *-Azért ti érezzétek jól magatokat.*próbálok rájuk mosolyogni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 6 82h3


Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 5:03 pm

*A néma csendbe burkolózunk néhányan, melyet egyedül Allidonos barátnőm köhögése tör meg. Rögtön aggódó pillantásokat vetek rá, még fel is állok hogy odamenjek hozzá. Hamarosan abbahagyja és tűnik jól van, de azért rákérdezek.*
- Egyben vagy? *kérdezem halkan, miközben Kirtel is odajön hozzánk, egyenest gazdája ölébe ugorva. Riel visszasétál hozzám, de nem repül a vállamra, inkább csak a földről szemlélődik, már amennyire lehetséges.*
- Jól hangzik, én szívesen elmennék, úgy is rég voltam! *csillannak fel szemeim. Egy remek alkalom a szórakozásra, amit bizony nem utasítok vissza. Miért tenném?*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 6 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 4:56 pm

*Tovább ücsörgök, kissé szorongva, mert ez a csend, ami most beállt, egyáltalán nem kellemes. Megköszörülöm torkomat, hogy valamelyest változtassak a jelenlegi komorságon és végre megszólaljak, de egy gombóc a torkomban nem engedi. Ehelyett csak köhögök párat, kezemet automatikusan a számra tapasztom és köhécselek még egy darabig. Daimonom is hegyező fülekkel áll fel, miután Riellel már kellőképp kijátszotta magát. Még egy pofont azért bevisz a sasnak, végül odaszalad hozzám és ölembe ugrik. Nehéz... Szívesen lelökném, mert eléggé nyom, de aranyos tőle, hogy idejön. Biztos magán is megérezte, hogy valami nem stimmel.*
- Khm...* köszörülöm meg a torkomat és egy kicsit meg is ütögetem a mellkasomat. Egy kicsit jobb, már nem érzem azt, hogy menten megfulladok. Remélem, azért nem fáztam meg, mert nincs kedvem egy szobában kuksolni egész nap.* - Végre...* sóhajtok fel.*
~ Minden oké? Mert egyáltalán nem festesz valami jól és ez rám is átragad. ~* néz aggódóan Kirtel. Én csak bólintok egyet, majd Sophiékra nézek.*
- Öhm... Mit szólnátok, ha valamikor elmennénk a vidámparkba?* kérdezem őket halkan. Szeretném, ha egy kicsit jobban éreznék magukat, mert ahogy elnézem ebbe a csendbe burkolóztak, velem együtt. Meg Sophieról lerí, hogy valami bántja, hátha ezzel felvidítom őket. Remélem...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 4:48 pm

*Tudom, hogy nem hiszik el de most nem bírnék, beszélni erről. Előbb tisztázni szeretném az ügyet. *~Egyáltalán tudni akarom az igazat? Hisz akiről nem tudok nem fáj nem igaz? De nem akarok kétségekközt maradni sem. De mép soha nem féltem ennyire. ~*nézek Éjfélre aki hangosan nyávog nekem. Megérintem orrát majd óvatosan megsimogatom fejét. Még a macskámat sem tudom becsapni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: