Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Hópárduc háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Hópárduc háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Hópárduc háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Hópárduc háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Hópárduc háló I_vote_lcapHópárduc háló I_voting_barHópárduc háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Hópárduc háló

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:04 pm

*Hihetetlen, hogy mit meg nem tesz értem ez a lány és elképzelni sem tudom, hogy honnan is jött ez az ötlete, hogy ilyesmit ajándékozzon nekem. De az tény, hogy szinte köpni-nyelni nem tudok a döbbenet miatt. Áhítattal fogdosom a pengetőt és elő is idézem a gitáromat, hogy pengessek néhányat. Az aprócska kis nyaklánc semmi ehhez az ajándékhoz képest és kicsit rosszul is érzem magam, úgyhogy tuti, hogy el fogom vinni vacsorázni a lányt, vagy valami ilyesmi. Na meg egy szép éjszakát adok neki, az is biztos! Elrakom a gitárt, hogy átvegyem a levelet, amit elolvasva ismét köpni-nyelni nem tudok. Uramisten, hát hogy szerezhette ezt meg nekem?*
- Eladni? Megőrültél? *kiáltok fel nevetve. Biztos, hogy nem fogom eladni ezt a levelet. Megtartom magamnak örök életemre, hiszen ez egy hatalmas dolog, hogy nekem ír személyesen egy levelet a kedvenc gitárosom. Az ölembe húzom a lányt és meghatódva pislogok rá, majd vallom meg neki a szerelmemet a szóval, melyet igen ritkán hallhat tőlem.*
- Na igen, kössz anyádnak. *vigyorodom el, majd összeérintem a homlokunkat és mosolyogva ölelget a lányt és simogatom a haját.*
- Eszméletlen egy nő vagy, Lilia! *kuncogok fel halkan és ismét egy csókot lehelek az ajkaira. Lassan magam mellé teszem, és a pengetővel egy kellemesen lágy dalt kezdek játszani a gitáron.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:46 pm

- Nem, ez nem nyaklánc, bár igazából, tőlem azt is csináltathatsz belőle, ha szeretnéd… * mosolygom a fiúra, majd a kezébe teszem az aprócska, vörös dobozkát. Még nem is sejti, hogy milyen különleges meglepetést tartogatok a számára. Baromira nehéz volt ugyanis magamban tartani, hogy ne fedjem fel ezt az egészet. Imádok örömet szerezni másoknak, és ha már ajándékozásról van szó, akkor rendesen fizikai fájdalmat okoz, ha nem adhatom oda rögvest. Többek között ezért utálom megvenni, vagy épp megszerezni hetekkel előtte, mert a titkolózás és a várakozás arra, hogy lássam a csillogó szemeket… totálisan felőröl.
Két héttel ezelőtt intéztem ezt is, és rendesen másra kellett gondolnom, csak azért nehogy elszóljam magam. *
- Remélem fogsz neki örülni… * aggodalmaskodom, miközben dübörgő szívvel nézem, ahogyan kibontja a csomagot. Egy pillanatra hallgat, majd mikor felvilágosítom mi is van a kezében, csak azt látom, hogy arca fehérre vált, és le is ül. Döbbent arcát bámulom, hiszen nem akartam én majdnem szívinfarktust okozni neki, egyszerűen csak azt akarom, hogy boldog legyen! Mindig is ez volt számomra a legfontosabb, és arcát bámulva, szemének csillogását látva, azt hiszem ez sikerült! *
- Igen, ez az övé, és a levelet is a saját kezével írta. Ha esetleg egyszer eladnád, garantálom hogy baromi sokat fogsz vele kaszálni! * kacagom fel és mint egy gyermek kész vagyok a tapsikolásra is azért, mert látom rajta az imádatot. *
- Az agyára mentem… * vigyorgom, majd röhögök fel hangosan, és mikor az ölébe ültet és átkarolja a nyakam. Mérhetetlenül boldog vagyok, hogy örömet szerezhettem neki, és gyermeki öröme számomra mindennél fontosabb. *
- Örömmel adtam, nem tesz semmit. Végre profitálhattam legalább anyám nevéből… * mondom mosolyogva, majd mikor kimondja azt a szót, amit mindennél jobban imádok elérzékenyülök. Apró könnycsepp gyűlik a szemem sarkában, majd egy hanyag mozdulattal gyorsan el is tüntetem onnan. Nem akarom, hogy sírni lásson, hogy egy buta lánynak gondoljon. Helyette inkább a nyakába borulok, és körbecsókolom. *
- Én is nagyon szeretlek! Mindennél fontosabb vagy a számomra, ugye tudod? * vallom meg én is a szerelmemet, majd szorosan hozzábújok, és fejemet a vállára hajtom. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 4:06 pm

*Kissé félve ugyan, de végül is átadom az ajándékot és baromi büszke vagyok magara, hogy eszembe jutott ez a nap. Persze magát az ékszert nem erre a napra vettem, hanem csak úgy. Hogy legyen. Vagy mi a szösz... De végül is esze be jutott a mai nap és persze hülye lennék elárulni Liliának, hogy nem konkrétan errea napra vettem az ékszert. Had higgye csak, hogy mennyir menő pasija van, hogy emlékszik ezekre a dolgokra. Most az egyszer... De be kell ezt osztania egy évre, ha nem többre. Mert nem biztos, hogy legközelebb eszembe fog jutni. Gyors mozdulattal teszem a lány nyakába az ékszert, és hatalmas büszkeség tölt el, hogy tetszik neki. Nameg persze a melegség és szerelem dobogtatja a szívemet. Egészen addig, amíg le nem smárol. Átkarolja a nyakamat, teste szorosan hozzám simul és érzékien, lelkesen csókolni kezd. Halk morrantás tör fel a mellkasomból és lelkesen csókolom vissza, beletúrva a hajába. Kívánom ezt alányt itt és most! De azt hiszem, hogy ezzel még egy kicsit várnom kell... Legalábbis addig, amíg meg nem kapom az én ajándékomat, hiszen Lilia is tartogat számomra valamit. Kíváncsian pislogok rá, majd a pirso dobozkára.*
- Én is kapok egy nyakláncot? *vigyorgok és veszem el tőle és kibontom a kis csomagot, amiben egy kopott pengetőt találok. Felvonom a szemöldökömet, és mikor Lilia mesélni kezd, tátott szájjal meredek rá.*
- Hogy mi?*pislogok rá döbbenten.*
- Ez Root pengetője? Uramisten!*suttogom és ülök le az ágyra. Szóhoz sem tudok jutni, egyszerűen csak tartom a kezemben a pengetőt és nagyokat nyelek. Alig figyelek a lányra, előkapom a nyakláncomból a gitáromat, és egyből gitározni kezdek egy számot. Először csak az intrót, kicsit hosszabban, hiszen nem akarok beleénekelni abba, amit a lány mesél.*
- Levél? Miféle levél? Jézusom, te találkoztál James-szel? *pislogok kissé irigyen a lányra. Félreteszem a gitárt, és elveszem a levelet, amit szinte őrült módjára bontok ki és futtatom át a tekintetemet a sorokon. Majd lefagyok. Hogy... Mi van? A koncerten lépjek fel velük? Döbbenten Liliára meredek, majd kitárom a kezemet.*
- Gyere ide! *ültetem az ölembe a lányt és szorosan átölelem.*
- Hát ez fantasztikus! Én ... Nem is tudom, mit mondjak. *suttogom a fülébe, majd megsimítom az arcát és felemelem az állát.*
- Köszönöm szépen! *lehelek apró csókot a leányzó ajkaira.*
- Szeretlek! *szólalok meg néhány másodperc szünet után, és szégyenlősen elmosolyodom, mint egy kisfiú.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 2:25 pm

- Jó, akkor általánosíts csak továbbra is! * vigyorgom, miközben elkapja az épp mutogató ujjamat és lágy csókot lehel arra. Mindig is imádtam Jake-et, és tudtam, hogy ha egyszer egy pár leszünk, akkor nála keresve sem találhatok majd nagyobb gáláns úriembert. Most pedig ehhez hűen viselkedik. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy az eszébe lesz a hófordulónk. A férfiak általában nem túl jók ebben a dologban, és azt hittem, ő sem lesz ez alól kivétel. Azt hittem, én leszek az egyetlen aki erre gondol, és majd kissé megszeppenve fogok neki kellemetlen perceket szerezni azzal, hogy ilyennel foglalkozom, és gondolok erre. Lelkemet ettől függetlenül elégedettség járja át, és álmomban sem gondoltam volna, hogy a meglepetése ennyire gyönyörű lesz.
Gyermeki örömmel vetem magam a nyakába, csókolom meg hosszan, érzékien, csak hogy érezze, mekkora örömet szerzett a számomra. Igen, én is készültem, csak hát elfeledkeztem a kiöltözésről, meg a vacsoráról, amit mellé még össze szerettem volna dobni. Mindenesetre, amint végre elszakadok tőle – egy ilyen ajándék után ez elég nehéz feladat! – azonnal  a szekrényemhez lépek. *
- Szerettem volna ezt egy vacsora, és persze szép ruha mellett átadni… de hát… kicsit kiment a fejemből ez a dolog… * mosolygom zavartan, majd vadul kotorászni kezdek, egészen addig, míg végre meg nem találom az aprócska piros dobozt. Hasonló, mint az ékszeres, azonban ebben nem ilyen csillogó fém lapul.
Tartalma talán nem is olyan értékes annak, aki nem tudja mi az, én viszont próbáltam biztosra menni. Néha nem rossz, ha az ember lánya beleszületik egy bizonyos körbe. Legalább most hasznát tudtam venni anyám nevének, meg a parfümöm is egészen jó szolgálatot tett, mikor kiviteleztem a dolgot.
Az aprócska doboz, egy kissé már megkopott pengetőt tartalmaz ugyanis.
Mosolyogva adom át hát a fiúnak, majd ha kibontja, kissé lehalkítva a hangomat kezdek bele a magyarázatba. *
- Nos hát, sokat gondolkodtam mi lenne megfelelő. Tudtam, hogy valami különlegeset szeretnék adni, és hát ezért kapod ezt. Tudtam, vagyis reméltem, hogy a Slipknot az egyik kedvenced, így meglátogattam az együttest, és elkértem a gitáros, James Root pengetőjét a számodra. És emellé, küldött egy levelet is, ami itt van nálam, és amit szintén neked szánt. * mondom, majd felmutatom az aprócska borítékot *
- Néha van előnye is, hogy olyan az anyám, amilyen… *húzom el a számat, majd átadom a papírt.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 1:49 pm

- Ez nem általánosítás Drágám, ez tény! *mosolyodom el a megbökésre, majd elkapom az ujját, a számhoz emelem és egy puszit lehelek rá.*
- A mi szobánkra persze tökéletesen jóaz általánosítás, miszerint a fiúk úgy élnek, mint a disznók. Ezért is jöttem én át. *nevetek fel jó kedvűen és megcsóválom a fejemet. Na ja, tény, hogy nem ártana, hogyha kicsit összekapnánk magunkat Liam-mel, mire elkezdődik a tanév, mert akkor meg már totálisan nem lesz időnk pakolászni, és csak nőni fog a szeméthalmaz és a káosz és a végén... Wáá!Végül is a rendbe szedést és a pakolászást lezárjuk, így immár átadhatom az ajándékot a lelkes, kíváncsi lánynak. Nem tudom,hogy gondol-e az eljegyzésre, de az igazat megvallva lehet, hogy én is gondolnék rá. Persze... Eszembe sem jut megkérni a lány kezét, hiszen a családja gyűlöl. Esélyem sem lenne a kezére. De persze igyekszem ezzel nem foglalkozni, és neki sem említeni, hogy milyen problémákba ütközhet örök szerelmünk, mely még mindig olyan fényesen lobog, mint a legelején. Felnyitom az apró dobozt és úgy tartom oda a lány elé, aki döbbenten pislog rám, és látom, hogy könnyek szöknek a szemébe. Még soha nem adtam nőnek ékszert. Ebben is Lilia az első. Ki tudja, még az is lehet, hogy az idő múlásával vérbeli romantikus herceg leszek. Naná... Hirtelen ugrik a nyakamba, de persze megtartom és elkapom a leányzót. Mikor kijelenti, hogy nagyon tetszik, széles vigyorra húzódik a szám, majd mosollyá fakul, amikor már Lil is lát.*
- Örül, hogy tetszik. *mosolygok és egy puszit nyomok az orrára, majd ahogy megfordul, villámgyors mozdulattal rakom fel az ékszert a nyakába. Mikor Lilia megjegyzi, hogy ő is szerzett nekem valamit, felcsillan a szemem és összevont szemöldökkel figyelem a lányt. Már maga a szó aggodalomra ad okot, így hát izgatottan és kíváncsian pislogok arra, ahol a lány kutatni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 9:00 pm

- Nem minden lány egyforma, és én sem általánosítok, Kasey! * bököm meg az egyik ujjammal a mellkasát. Most meg is sértődhetnék, de inkább nem teszem, hiszen tudom, hogy valahol igaza van. A lányoknak takarítaniuk kellene, meg tisztaságmániával kéne rendelkezniük, de én pl. minden vagyok, csak épp ez nem. Imádom a káoszt magam körül, az a jó, ha csak úgy oda teszem a dolgokat, ahová akarom, és nem kell rendezkedni. A rend a legnagyobb ellenségem, sosem találok semmit, mert ugyebár alapból nem oda tenném a keresett dolgot.
Kíváncsian nézek rá, majd mikor előhúzza az apró dobozt, a szám elé kapom a kezem. Lehetséges lenne, hogy megkéri a kezem? Nem hiszem, hiszen még csak a szeretlek szóra is alig bírtam rábeszélni, hogy kimondja. Ez túl sok lenne a számára, bár tény, valószínűleg nem hezitálnék a válasszal, simán igent mondanék.
Mikor felnyílik az aprócska doboz megpillantok egy csodálatos nyakéket, majd könnyekkel küszködve repülök Jake nyakába. *
- Csodaszép, köszönöm! Nagyon tetszik! * mondom elhalóan, és tényleg imádom. Azonnal lejjebb hajolok, hajamat elveszem a nyakamtól, és hagyom, hogy beleakassza azt. *
- Én is szereztem neked valamit…. * mondom, majd a szekrény felé lépek és vadul kutatni kezdek… *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:54 pm

*A leányzó megjegyzésére és válaszára pofátlanul és kihívóan vigyorgok rá.*
- Aha. Egy lány szobában ez igen gyakran előfordulhat. *bólogatok hozzá értően. De most komolyan... Milyen nők ezek, hogy ennyire nem takarítanak? Hogy a mi szobánkban borzalom uralkodik... Két vérfarkas pasi, érthető valamilyen szinten. Na de ők lányok! Elvileg tisztaságmániásak meg minden. Minden esetre nem akarom ezzel tovább húzni és piszkálni, úgyhogy inkább csak halkan hümmögök és mögé lépve húzom magamhoz, hogy aztán a nyakába csókoljak és a fülébe suttogjak néhány szót.*
- Hát persze... Mert gondolom olyan meglepő, hogy eszembe jutott. Oszd be néhány hónapra. * vigyorodom el, és ismét egy puszit nyomok, de most a lány arcára és igazán cuppanósat, talán még a füle is cseng utána. Kíváncsian csillan meg a szeme, és fordul felém, hogy mégis mit hoztam neki.*
- Hát... *vonom meg a vállamat, és lassan a zsebembe nyúlok.*
- Nem tudom, hogy örülni fogsz-e neki... *sütöm le a szememet, és végül egy csinos kis bársony dobozt nyújtok át neki. Amit persze félre is érthet... Hiszen a dobozkában nem gyűrű van, ámbár annak látszik, hanem egy gyönyörű szép szívecskés fehér arany nyaklánc. Hogy honnan? Azt jobb, ha Lilia nem tudja...*

Hópárduc háló SMSN164
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:48 pm

- Igen, utálok, de már úgy bűzlött itt minden, mint egy szemétlerakatban… * morgom, majd szememmel végigpásztázom a már tiszta szobát. Számomra is meglepő, sőt szokatlan, hogy ennyire nagy a rend, és komolyan kezdek megijedni magamtól. Hiszen nem lehetséges, hogy esetleg megkomolyodjam?! És nem egy pasi miatt!
Összerezzenek, mikor megérzem Jake kezét a derekamon, és kellemesen forró leheletét a nyakamon. Megborzongok jólesően, majd mosolyogva dőlök neki a vállának, és hajtom oda a fejemet. *
- Nem felejtettem el, csak még nem voltam rád felkészülve * dünnyögöm a fiúnak, mikor meghallom a hangját, mely kissé csalódott és sértett. Én nem akartam megsérteni, de hát ha egyszerűen nem tudta kivárni a megfelelő pillanatot….
- És mit kapok? * kérdezem csillogó szemekkel, majd a fiú felé fordulok és úgy nézek várakozóan az arcába. Mindig is imádtam a meglepetéseket, és már maga az a tudat, hogy emlékezett a hófordulónkra, nos… örömmel tölt el. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:35 pm

*Dögösen a leányzóra mosolygok, majd magamhoz húzom, hogy egy jóleső, borzongató csókkal köszöntsem. Természetesen rám is hatással van a lány forró ajka, mely becézi az enyémet, és mohó nyelve, mely erőteljesen tör utat magának a fogaim között. Természetesen engedem, és hevesen csókolok vissza lánynak, enyhén megszorítja a derekát még közelebb húzva magamhoz, hogy érezze, mennyire is örülök neki és mennyi mindent kivált belőlem ez az egyetlen röpke csókja. Halkan a fülébe suttogom a szavakat, mire csak egy furcsa basszus-t kapok. Vigyorogva vonom fel a szemöldökömet és úgy nézek a lányra, aki mintha kicsit zavarban lenne. Végignézek rajta, és hamarosan választ is kapok fel nem tett kérdésére, miszerint takarított.*
- De hát Te utálsz takarítani. *ugratom kicsit a lányt vigyorogva, majd elkapva a kezét követem befelé a szobába, ahol tényleg szép rend van, csak még egy kicsit büdös.*
- Szóóóval... Elfelejtetted a hónapfordulót? *vigyorodom el önelégülten és a rózsával lágyan végigsimítom a lány vállát, miközben mögé állok, hátulról átkarolom és a nyakába lehelek egy csókot.*
- Pedig még ajándékot is hoztam... *szólalok meg és enyhe sértődöttség hallatszódik a hangomból a mérhetetlen büszkeség mellett, hogy ÉN bizony nem felejtettem el.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:29 pm

- Ó! Óóóó! * mindössze ennyit bírok kinyögni, mikor meglátom Jake-et az ajtóban. Kezében vörös rózsát szorongat, én pedig először fehérré változom, majd természetesen azonnal vissza is csókolok. Kezemmel lágyan átkarolom a nyakát, számmal az övét keresem. Nyelvem az övéhez siklik, és nagy odaadással szeretem, és húzom magamhoz közelebb. örömmel tölt el, hogy kettőnk között még mindig megvan ez a jóleső borzongás. Vagyis ha csak hozzámér, már akkor minden bajom van, libabőrös leszek és remegni kezdek. Persze a jó értelemben! *
- Neked is! Basszus! * mondom, majd kissé csalódottan elhúzom a számat. Nagyon boldog vagyok, hogy ajándékot hoz nekem, én viszont most már tudom, hogy mi az, amit elfelejtettem. Totálisan elfelejtettem hogy mi a helyzet ezzel az egész párkapcsolati dologgal. Ajándékot akartam neki adni, és hát van is valamim a számára, azonban se nincs becsomagolva, se én nem vagyok fogadóképes.
Kicsit hátrébb lépek, majd Jake szemébe nézek. *
- Dehogy, egyáltalán nem jöttél rosszkor. Csak takarítottam, és most már rend van! Gyere be! * invitálom, majd arrébb állok, hogy be tudjon jönni a szobába.
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:07 pm

*Az ajtófélfának dőlve hallom, ahogy Lilia az ajtóhoz sétál. Kicsit hallgatózom, és rájövök, hogy más nincs a szobában - hál'isten. Ezek szerint a szobatársai vagy már elhagyták a sulit, vagy még nem érkeztek vissza. Aminek most baromira örülök. Az ajtó nyílik, én pedig egy döglesztő vigyorral lököm el magamat a félfától, és Liliára vigyorgok.*
- Kisasszony! *hajolok meg és nyújtom át a virágot, majd átölelve a derekát húzom magamhoz és temetem az arcomat hosszú, vörös hajába.*
- Boldog hónapfordulót! *suttogom a fülébe csábosan a szavakat, és egy puszit nyomok az arcára. Majd lassan ellépek tőle és egy csókot nyomok az ajkaira, amit remélem, hogy viszonoz. Ekkor érzem meg a furcsa fertőtlenítő szagot, valamint a port és nézek végig a lányon. Kikerekednek a szemeim és egy apró fintor jelenik meg az arcomon.*
- Vagy rosszkor jöttem? *kérdezek rá ezzel arra is, hogy talán rosszul emlékszem a dátumra. Tiszta szívás lenne...*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 7:46 pm

- Ez a könyv ide való, ez pedig…. hol is szoktam tárolni? Ja igen, itt…. * beszélek magamban hangsoan, majd a kezemben maradt művet, mely nem más mint a Bájitaltan Kezdőknek, egy aprócska pöccintéssel az ágy alá küldöm. Az ott a tökéletes hely számára, és így hogy már kitakarítottam, talán nem is fogja olyan hamar belepni a por.
Kezemet hangosan leporolom, majd elégedetten szemlélem a szobát. Ezer éve nem volt kisuvickolva, és sajnos a lakótársaim sem nagyon vitték túlzásba a rendrakást. Így hát a por oroszlánokkal és penésszel határozottan meg kellett küzdenem. Sőt, undorító volt az ide-oda bedobált taknyos és miegymásos zsepi is, melyet a földről, a szőnyeg alól és különféle lehetetlen helyekről szedtem össze. Most azonban minden ragyog, tiszta illat terjeng, bár tudom, gyakorlatilag a nap végén tutira össze-vissza fogom szórni a ruháimat, mert nem találok majd meg semmit. Nem hiába mondják, a zseni átlát a káoszon, én is inkább a kupiban lelek meg mindent, akármennyire is nem illő ez egy lányhoz. Igazából az nyugtat csak, hogy határozottan haladás, hogy már rávettem magam erre az egészre. És ÉN, aki utál takarítani!
Kissé fáradtan rogyok le az ágyamra, majd töprengek. Töprengek, igen, mert valami… valami nem jó. Határozottan hiányérzetem van, mintha valamit elfelejtettem volna. Pedig biztos vagyok abban, hogy fontos dologról van szó, és hogy emlékeznem kellene, azonban hiába ráncolom a homlokomat nem ugrik be.
Mélázásomból a kopogás riaszt fel, és miután végignéztem a lelakott ruháimon, egy vállrándítással kísérve sétálok porosan, piszkosan, fertőtlenítőszagúan az ajtóhoz, hogy kinyissam azt. *

Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 7:26 pm

*Határozott léptekkel sétálok a Hópárduc háló felé. Kezemben egy szál vörös rózsa, és egy apró, fekete bársonydobozka. Egy fekete farmer van rajtam, valamint egy fekete-kék kockás ing, alatta egy fekete trikóval. Nyakkendőt is kötöttem volna, de végül is elég hülyén éreztem benne magam, úgyhogy azt hanyagoltam. Így is egészen jól nézek ki és elegánsabb is vagyok egy fokkal, mint amennyire tróger szoktam lenni. Fekete alkalmi cipő van rajtam, a hajam enyhén felzselézve, és illatos parfüm felhő kering körülöttem. Kíváncsi vagyok, hogy Lilia mit fog szólni ehhez az egészhez. Kicsit hülyén érzem magam ebben a szerelésben, meg ebben az egész hülye helyzetben, hiszen nem vagyok én ennyire romantikus típus, vagy mi a szösz. De hát ha már eszembe jutott a hónap fordulónk - már ha jól emlékszem a dátumra - akkor miért is ne használjam ki? Nem hiszem, hogy sokszor eszembe fog még jutni, úgyhogy... Veszek egy nagy levegőt, majd határozottan kopogok az ajtón, és lazán, dögösen nekidőlök az ajtó félfának, az aprócska kis dobozt pedig egyelőre a zsebembe rejtem.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:46 pm

* Hajam göndör fürtökben omlik a hátamra. Tincseim vizesek, hiszen nem olyan régen léptem ki a zuhany alól. Hófehér bőrömet csak egy krémszínű selyemköntös takarja, melyet mindig magamra veszek. Imádom az anyagát, hogy annyira kellemesen hűsíti bőrömet, és kényelmesebb bármilyen más ruhadarabnál. Ha tehetném nem hordanék mást, azonban az ember lánya nem válogathat ha ruhákról van szó, így csak ilyenkor élvezem ki ezt a természetes lágyságot.
Szemembe lógó hajamat lágyan hátradobom, miközben a lábujjam körmét immár teljes egészében vörösre pingáltam . Kedvelem ezt a színt is, és előszeretettel alkalmazom ott, hiszen szerintem igazán nőies. Amint a kis ecsetet a helyére teszem, kezembe veszem a fésűmet, majd aprólékosan elkezdem kibogozni tincseimet. Utálok fésülködni, hála a göndörségnek, örökös macera, és sajnos az is marad.
Ekkor repül a madár a szobámba...
Egy pillanatig csak meredek a szépen megcímzett borítékra, majd a feladót látva arcom egyből elkomorul. Sietve kapom le a madárról a levelet, majd olvasom el a benne leírtakat. Erőteljes nyomást érzek a gyomrom táján, és szinte teljesen biztos vagyok abban, hogy Diana volt az aki ezt az egészet művelte. Hiszen nem is fordult elő rendszerességgel ez az egész! Úgy írnak rólam, mintha egy alkoholista lennék, aki mást sem csinál csak a suliban vedel! Egyszer fordult elő, és akkor is megvádolnak? Ki felel itt a diákok jogaiért? Ki az, akihez mehetek panaszra? Ki?
Nagy elánnal ugrom fel, ezzel is halálra ijesztve Zokni Urat! Első elkeseredettségemben pennáért nyúlok, majd kissé macskakaparással kezdem megírni a levelet.... *

"Kedves Kasey!
Te is megkaptad? Csövelünk együtt? Mondjuk Nálatok? Vagy egy hetet nálatok, egy hetet meg nálunk? Ugyanis, képzeld van két szabad hetem... "
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 1:12 pm

*Egy hófehér madár alakja rajzolódik ki a semmiből egy fénycsóva kíséretében. Egy levelet hagy a címzett ágyán, majd ugyanúgy eltűnik.*

Radoslava kisasszony!

Remélem, Ön sem gondolta teljesen komolyan, hogy a rendszeres alkoholcsempészése az iskolába sokáig figyelmen kívül marad.
Kihágásáért az Igazgatósággal konzultálva teljes eltiltásban részesítem a Húsvéti báltól, valamint péntektől számítva két hét eltiltásban a Nezabar Varázslóképző és Nellond városának teljes területéről, és ez az eltiltás természetesen meg fog jelenni a bizonyítványában is. Amennyiben nincs hová mennie, keressen fel legkésőbb csütörtökön, és elintézem az ideiglenes szállását Valdon városában.
Ezen kívül egy megrovást kap, ami azt jelenti, hogy a következő mulasztásnál kénytelen lesz megválni Öntől az iskola.

Rheadora Syntyche
A Naxeldir szakvezetője

//A büntetés karakteres. Useresen nincs megrovás, bár elég irreális, hogy a tanárok eddig nem tudtak róla hogyha rendszeres a dolog, szóval nem ártott volna egy tanárkarakterrel kijátszani, vagy jelezni a szakvezetők felé.

Magyarra lefordítva: az adott karakterekkel péntektől számítva két hétig (április 19) nem játszhattok az iskola és Nellond területén, maximum Valdonban vagy Otthon, külföld témakörben.//
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 8:05 pm

*A tábla előtt ácsorogva nézem végig a képeket, majd szedek le egyet, amin a legjobban, legboldogabban mosolyog a páros. Lassan odasétálok az ágyhoz és Lilia felé mutatom a képet és kérdezek rá arra, amit már magamtól is sejtek. A lány elmeséli, hogy mikor készült a kép, illetve, hogy le kellett volna szednie a képeket a tábláról.*
- Hát... Gondolom én le tudnám szedni őket, de azt hiszem, ezt neked kell megtenned. *vonom meg a vállam lazán, és visszatűzöm a leszedett képet oda, ahol volt. Visszafordulok a lányhoz és néhány másodpercig mélyen a szemébe nézek. Ismét megremegek és ismét elönt a nagy betűs vágy. Közelebb sétálok a lányhoz, és a kottákért nyúlok, ismét közelebb kerülve a lány arcához, ajkaihoz, illatához és szeméhez. Néhány másodpercre egész közelről szemlélem a lány arcát, majd lágyan végigsimítok rajta a kezemmel.*
- Köszönöm a kottákat. *biccentek komoly tekintettel, mintha hirtelen minden érzelem eltűnt volna az arcomról. Felveszem a kottákat, összepakolgatom és a táskámba gyűröm. Még egy utolsó, hosszú pillantást vetek a lányra, magamhoz húzom, megölelem és egy puszit nyomok a feje búbjára. Megsimítom a nyuszit és ott hagyom Lilit az emlékeivel és a képeivel kettesben.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:58 pm

to; Kasey

*Próbálom poénnal menteni menthetőt. Igazából sosem gondolkodtam még el azon, mi is van kettőnk között. De miért is kell ennek nevet adni? Hiszen valami van, de nem járunk! Barátok vagyunk, de mégsem! Nem akarunk semmit a másiktól - legalább is így, és most nem - de mégis! Mit mondhatnék? Hogy ez a nagybetűs VÁGY? Igen, az, de én lehet hogy nem csak addig kedvelném Kaseyt.
Azonban mivel választ nem tudunk kinyögni a levegőben lógó kérdésre, úgy dönt inkább veszi a kabátját. EGy másodperc alatt felülök, majd kövülök is meg, mikor kiszúrja a parafatáblát. Múltam, és életem egyetlen lapon, melyet inkább már ki akarok törölni a lelkemből. Már annyiszor nekikezdtem, hogy ezzel is végre rendet teszek a szívemben, és emlékekké alakítom a fájdalmas perceket. Még nem bírtam megtenni... *
- Igen ez, Ő! Az volt az első bálunk... * mondom, miközben az ágyon mellé kúszom, és immár közvetlen közelről szemlélem a leszedett képet Kasey kezében. *
- Már le kellene szedni innen... csak nem tudom... * suttogom és nagy szemekkel nézek a fiúra *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:50 pm

*Liliához igen közel vagyok, és tudom, hogy nem sokáig fogom bírni ezt a közelséget tett nélkül. Márpedig nem akarok semmit tenni Liliával. Nem akarok... Na, igen, ez azért annyira nem igaz, minden esetre erőt veszek magamon és eltávolodom a lánytól. Lassan eltávolodom a lánytól, sóhajtok egyet és nekidőlök a falnak, kényelmesen elhelyezkedve, arrébb téve a kottákat. Néhány másodperces csend után rákérdezek, hogy mi is van közöttünk. Erre nem kapok valami értelmes választ, azonban kicsit örülök, hogy Lili poénnal akarja elütni a dolgot. Először értetlenül nézek rá, összevonom a szemöldökömet, majd lassan elmosolyodom és a szám szegletében egy pajkos vigyor jelenik meg.*
- Ja, biztos valami idióta beleöntött valamit a piánkba. *kacsintok a lányra és sóhajtok egyet. Lekászálódok az ágyról, és felveszek néhány leesett kottát a földről.*
- Azt hiszem, jobb lesz ha most... *egyenesedek fel és ekkor veszem észre a parafatáblát, rajta a fényképekkel. Lilire nézek, majd lassan közelebb sétálok a táblához és leveszek egy képet, amin hihetetlenül boldognak látszik a lány, és együtt nevet Lou-val.*
- Ez Ő? *fordulok vissza a lány felé, felmutatva a fényképet. Nem mondom ki a nevét, de tudom, hogy Lilia tudja, hogy kire gondolok.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:44 pm

to; Kasey

*Érzem hogy ver a szíve, hallom minden dobbanását, ahogy apró magába fojtott sóhaját is, mikor rám néz. Tekintete ajkamat vizslatja, én pedig úgy érzem megfulladok. Levegőre van szükségem, arra, hogy oxigénhez jussak, és jelen helyzetben ő az élet számomra. Életet szívnék ajkairól, magamhoz szorítanám. Kezem görcsösen húzná testemhez testét, lábammal derekát kulcsolnám és soha nem engedném el, azonban mégsem teszem. Egy dolgot csinálok, ez pedig egy simogatás. Kezemet a hajába folyatom, mire megrázkódik. Egy pillanatra lecsukja a szemét, majd kuncogni kezd. Én elkerekedő szemekkel nézek arcába és a "még nem!" megállapításra felvonom a szemöldökömet. Elhúzódik tőlem, mint mindig, meghagyva azt az elmosódó határvonalat kettőnk között. Állandóan annak perifériáján táncolunk, és néha úgy érzem, közel az az idő, mikor kénytelenek leszünk lépni...
Mikor eltávolodik, akkor felsóhajtok hangosan, majd megszemlélem, ahogy hátát a falnak veti. Kérdésére elkomorulok, majd miután megszabadul a kezemtől arcára meredek. *
- Nem tudom mi ez, és ötletem sincs! Te mit gondolsz? Lehet ez valami vírus, vagy bájitalos poén?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:35 pm

*Közelebb hajolok Liliához. Kíváncsi vagyok rá, hogyan reagál erre a helyzetre. Tudom, hogy gonosz vagyok, de sajnos az a helyzet, hogy én is annyira izgulok és élvezem ezt a helyzetet, mint a lány. A szívem nekem is hevesen kezd el dobogni, ahogy hozzáérek a lány állához, ahogy csillogó, kissé riadt szemébe nézek és amikor megnyalja ajkait, nagyot nyelek, bár ezt igyekszem leplezni. Érzem, hogyan szárad ki az én ajkam is és hogyan fut végig rajtam a vágy forrósága. Látom, hogy Lilia tekintete az ajkamra és a nyakamra terelődik, és lágyan elmosolyodom, titokzatosan pislogva rá. Lágyan beletúr a hajamba, mire kiráz a hideg. Egy pillanatra lehunyom a szememet és sóhajtok, majd halkan elnevetem magam, ami inkább kuncogáshoz hasonlít.*
- Még nincs. *kacsintok, egy puszit nyomok a lány arcára, és hátrébb húzódom tőle, megfogva a karját és kivéve ujjait a hajamból. A mosoly néhány másodpercig letörlődik az ajkamról és csalódottság veszi át a helyét, végül ismét egy pajkos vigyor kúszik a helyére. Arrébb teszem a kottákat, és hátamat a falnak vetve ücsörgök Lilia mellett.*
- Mi történik velünk? *szólalok meg néhány másodpercnyi csend után. Nem nézek a lányra, csak magam elé meredek, igyekezve visszanyerni a lélekjelenlétemet.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:26 pm

to; Kasey

* Az élet túl bonyolult, és természetesen mindig akkor van valami gebasz, mikor az ember lánya egyáltalán nem akar és nem vágyik rá. Fene sem gondolta, hogy Lou után, ilyen hamar lesz valaki, aki felkelti az érdeklődésemet, és azt meg pláne nem, hogy az a valaki mégsem lesz annyira szabad, mint amennyire kellene.
Kasey hümmög, elfordul, én pedig érzem, hogy nem éppen jó témát feszegetek. Valami oknál fogva nem akar beszélni velem a barátnőjéről. Persze nem kötelező, csak nekem kicsit jól esne... mármint én ha valakivel együtt lennék, akkor többször megemlíteném, hogy ezzel is a másikat kicsit megnyugtassam. És őszintén szólva engem megnyugtatna! Sokszor azt érzem nem alaptalanul ragaszkodom hozzá, és már-már elcsábulok egyszer - kétszer, ezt pedig nem szeretném. Nem kell a kisördög, hogy utána meginogjak és az erkölcseimet a kukába hajítsam! Csak mikor olyan erősnek érzem magam, nos akkor... akkor mindig csinál valamit, amivel kizökkent a világomból.
Felém hajol, mellém mászik. Lábával, súlyával összegyűri az összes kottát. Már épp szólásra nyitnám a számat, mikor ujjaival megemeli az államat, és így kénytelen vagyok a szemébe nézni. Eközben az eddig csikiző nyúl elteper másfelé, így maradok én, meg a fiú, na meg a gyönyörű lélektükre. Kérdésére a szívem hevesebben kezd el dobogni, szám kiszárad, így szinte már önkéntelenül is nedvesítem meg azt nyelvemmel. Ujjaim önálló életre kelnek, majd kíváncsian, és finoman simítanak végig a fiú sötét üstökén. Közben tekintetem a száján és a nyakán időzik, és próbálok terelni! Muszáj terelni! *
- Miért, szerinted tényleg nincs oka féltékenynek lenni?
~ Majdnem rajtam fekszel, az arcomhoz érsz, olyan közel vagy, hogy érzem a leheletedet... ez nem normális.. ~
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:09 pm

//olvad!//

*Nem reagál már többet Lilia megjegyzésére, hanem besétálok a szobába, ott elcsevegünk, blablabla és hopp, máris Gabriella jön szóba. Nem nagyon szeretem ezt a témát, hiszen miért is beszélgessek Gabiról Lili-vel? Tökéletesen elvagyunk mi ketten, nem kell még Gabriellát is behozni a dologba. Egyszerűen szeretném, hogyha "ketten" lennénk itt, és nem hoznánk fel a barátnőmet is. Egész egyszerű kérés, nem? Minden esetre Liliának mégis sikerül, úgyhogy habár nem túl lelkesen, de válaszolgatok a kérdéseire. Mikor Lili megismétli, hogy nincs mire féltékenynek lennie, megrándul kicsit az arcom, majd pajkosan elmosolyodom. Felnézek a lányra, kicsit közelebb csúszok hozzá, és egészen közel hajolok hozzá, mélyen a szemébe nézve, lágyan megfogva az állát, hogy rám nézzen, fölé magasodva az ágyon.*
- Szerinted van mire féltékenynek lennie? *suttogom halkan, szinte izgatóan a mondatot, és úgy nézek mélyen a lány szemébe. Nem foglalkozom a gyűrött kottákkal, amiken térdelek és most Zokni sem érdekel, aki hamarosan odamászik Lilia hasára, és nevetésre készteti a lányt. Akkor kicsit hátrébb dőlök és lágyan elmosolyodva nézem, ahogy nevet a nyuszival együtt.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 1:18 pm

to; Kasey

- Jó, bocs, nem akartam erőltetni, nekem igazából tök mindegy… * sóhajtok egy nagyot és adom meg magam a fiúnak. Én ugyan nem fogom erőltetni, ha nincs kedve beszélgetni a barátnőjéről, hát ne tegye. Csak akkor is furcsa, hogy soha nem beszél róla, soha nem találkozom vele, olyan, mintha nem is létezne, vagy mintha előlem bujtatná valahol. Persze tudom, ez biztos csak az én hülyeségem, de akkor is… nem gondolom hogy ez így feltétlenül normális. *
- Értem, féltékeny… mondjuk jogos, de tényleg… nincs mire annak lennie… * mondom vontatottan majd hanyatt vágom magam az ágyon. Zokni persze kihasználja a lehetőséget és rögtön kibújik Jake kezei alól és a hasamra telepszik. Szám mosolyra szalad, majd azonnal le is biggyed. Lehetséges lenne, hogy a kettőnk közötti vonzódást csak én érzem? Hogy totálisan bemagyarázom magamnak ezt az egész helyzetet? De ha csak az én agyam szüli ezeket, akkor miért kerül hozzám mindig közel? Miért van velem, miért fogja meg a kezem és a múltkor részegen… nem értem. Ezek olyan dolgok, amiket egy barát nem tesz meg a másikkal. Talán ezért baromság az is, hogy saját magamat áltatom ezzel a hülye haverok vagyunk maszlaggal. Azok vagyunk, de mégis többek, ez pedig ijesztő. Pillantásom ismét a falon lévő képekre vándorol. Vigyorgó Liliát és Lou-t látok mindenfelé, csókos képet, közösen röhögőset és még az első bálom is le van fényképezve. Akkor jöttünk össze, és Lou-t nem ismertem meg a maszkja miatt. Azon a képen úgy néz rám, annyira büszkén és vágyakozva… ő tényleg örült annak, hogy a barátnője vagyok, szeretett engem… és ez a pillantásából látható. Mi tagadás én is olvadozva nézek rá, talán pont úgy, ahogy Jake-et is fürkészni szoktam. A különbség csak annyi, hogy ő nem tekint felém ilyen büszkén, hiszen én nem vagyok, nem lehetek a barátnője. A barátoknak nem járnak ilyen pillantások… milyen kár… *
- Zokni, ez csikiz! * röhögök fel hirtelen, mivel a nyúl elkezdi a hasamat puszilgatni. *
- Ezt a férfit… hihetetlen… * jegyzem meg, majd a kis jószágot magamhoz szorítom *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hópárduc háló Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 1:04 pm

- Tudom, mi az a legénybúcsú... *morgom a lánynak, majd elmasírozok mellette, hogy belépjek a szobába. Nem akarok még a nősülésre gondolni, habár a buli gondolata igenis vonz. Nem ártana már egyet bulizni, de csak úgy, hogyha fű is van a közelben. Erre a gondolatra elfojtok egy vigyort és fürkészve nézem Lilia arcát. Vajon ő füvezett már? Milyen lehet, amikor be van tépve? Hogyha olyan, mint amikor iszik, akkor inkább nem adok neki belőle. Elég durván összevesztünk a vodkás estén. Bár azóta már szerencsére megbeszéltük a dolgokat, úgyhogy nincs mitől félnem. Legalábbis remélem, bár ki tudja, hogy milyen elrejtett, elnyomott vágyak és haragok vannak a lányban, ami esetleg a fű, vagy a pia hatására ismét a felszínre törne. Ezen nem is gondolkozom többet, nem akarok ezen agyalni. A könyvtáros megjegyzésre csak elvigyorodom és megcsóválom a fejem. Nem akarok mást hozzá fűzni, minek? A könyvtáros kiröhögte, és? Végül mégis csak eszembe jut valami.*
- Majd figyeld meg milyen fejet fog vágni, hogyha visszavisszük neki ezt a sok kottát és egyszerűen levágjuk az asztalra. Majd széles mosollyal hagyjuk ott a fortyogó fejét. *vigyorodom el, ahogy elképzelem a jelenetet. Nem vagyok valami nagy könyvtárba járó típus, úgyhogy biztos, hogy nem keresne meg a férfi. Mikor Lilia közeledik a két bögre teával, egyszerűen szorosan átölelem, és hálálkodni kezdek neki. Hallom, hogyan gyorsul fel a szívverése, és elmosolyodom. Tudom, hogy milyen hatással vagyok a lányra és az igazat megvallva baromira élvezem a dolgot. Mikor Gabira terelődik a szó, morgok magamban egyet. Semmi kedvem Liliával a barátnőmről beszélgetni, de úgy tűnik, hogy a lányt eléggé zavarja a dolog.*
- Persze, hogy nem boldog. Féltékeny. Ennyi. Csak hogy nincs mire. *vonom meg a vállam lazán, és a kottákat kezdek el pakolgatni és nézegetni.*
- Ahogy érzed... *mondom unottan, fel sem nézve a kottákból. Ezzel nyilvánvalóvá szeretném tenni, hogy baromira nem akarok most Gabiról beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Hópárduc háló Illuzionista
Üzenőláda : Hópárduc háló Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 12:53 pm

to; Kasey

- Legénybúcsú… tudod, az esküvő előtti dínom-dánom, csak pasiknak… * próbálom felvilágosítani mire is gondolok, majd mikor látom hogy elsápad, inkább nem is firtatom a dolgot tovább. Mindenesetre öröm, hogy még nem akar nősülni, az elég sok problémát jelentene… lévén, hogy nem bírnám ki, hogy segítsek a szervezésben, vagy dekorban. Hiszen az egyik legjobb barátom… ez a minimum… még ha a szívem meg is hasadna ott, akkor, abban a pillanatban. *
- A könyvtáros? Nem tudod elképzelni, hogy röhögött rajtam! Szerintem csak arra várt, hogy valakit végre megszivasson. Ez a bosszú a köcsög diákság miatt, akik képtelenek befogni a szájukat. * húzom el a számat, majd mikor kiveszi a bögrét a kezemből csak pislogok. Mit akar? Hiszen én innék…
Lágyan átölel, én pedig majdnem beleszédülök az ölelésbe. Illata elbódít, az agyam egyszerűen képtelen feldolgozni a közelségét. Hálistennek nem tart túl sokáig ez a nagy hálálkodás, azonban mikor távolabb lép, veszteségként érzékelem hiányát. *
- Nem tesz semmit! *legyintek elvörösödve, majd miközben az ágyon ücsörgök a kezemet kezdem babrálni. *
- Persze hogy nem, csak van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem túl boldog miattam. Ha talán megmagyarázhatnám neki, hogy te vagy az egyik legjobb barátom… vagy szerinted nem kellene? * nézek kérdőn a fiúra és ha kicsit jobban fürkészi az arcomat, láthatja, hogy valójában egyáltalán nem akarok kommunikálni a barátnőjével, de megteszem, ha ez így egyszerűbb és legálissá teszi a találkozásainkat. Ahogy arcát bámulom látóterembe kerülnek a Lous képeim és nem tudom őket nem összehasonlítani. Tekintetemet elkapom róla, és inkább Zoknit kezdem el simogatni én is . *


A hozzászólást Lilia Radoslava összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 14, 2013 1:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hópárduc háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hópárduc háló   Hópárduc háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hópárduc háló
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: