Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Lovarda Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Lovarda Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Lovarda Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Lovarda Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Lovarda Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Lovarda Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Kalandmester
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Lovarda

Go down 
+89
Laura Wylee
Alice Wantroose
Effy Siggers
Daniel Dragos
Rory L. Milborrow-Quenell
Sarah Lairs
Lismine Lockwood
Lina Wierro
Kaen el Jericho
Kádár Enikő
Miley Hortingberg
Játékmester Naxeldir
Nikorina Grozda
David Branson
Wanda Dorcas Gloria
Casimiro Odalis
Yosif Zhivko
Katherine Mary Black
Hua Xiangfeng
Shien Kachmar
Winnifred Anderson
Cirelin de Sovalon
Vilen S. Vyacheslav
Mirabell Jeveaux
Emily Kyra Beawer
Shawn Griffin
Sarah Crawford
Mariya Zaharina
Cirdan Arahael
Irina Yuliana
Ashley Montez
Aali White
Lizbeth Westlive
Hunyadvári Szevér
Elisabeth Grey
Jérémy Raphael
Mira Todorka
Asberoth Venator
Estera Linnet
Petra Alexis Yordan
Joseph Kelentin
Jane Scott
Christofer Reinhold
Clare Sparkle
David Grivalt
Martin Silent
Adanna Kinsley
Neram Arthas
Ginevry Enton
Andrey Bogdan
Artemis Harper
Shiwo Altolos
Maximilian Smith
Yasmine S. Moore
Zac Leaving
Zaina Viktória Tilda
Samantha Troops
Behrooz Jahrom
Chiyori Kiryuu - archiv
Aaron Drawer - Allidon
Rayko S Dragomir - archiv
Lara Wilhelmine
Fleur Isabelle Trender
Olívia Springfield - Alli
Mira Rose
Anna Ivanov
Makoto Haruko
Meriel Ravenwood
Sepp Dierk
Latiffa Milena
Jack Darkfield
Ann-Tabitha Serenity
Leona Arts
Anton Grigoriy - Allidon
Han Jaejoong Varvara
Fenella Alice Demonic
Valeriel Ravenwood
Ginette Morient
Dana Shawnee
Nagy Klaudia
Katerina Shezhana Varvara
Cerridwen Paderau Afon
Elisaveta Mira
Ashley Christable
Éclair Lagarde
Arabella Jagusia
Hallbjörn B. Laxness
Teodora Yana
Pierre Bontavier
93 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Lovarda Druida

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 2:13 pm

Nem kis terület, összesen három épületből áll és a köztük elhelyezkedő kör alakú futtatóból.

Van egy külső karám, afféle etető, elsősorban a jobb időkre, és az éppen kint tartózkodó állatok számára van fenntartva. Széna, szalma és friss víz van itt elhelyezve ételképpen a lovak számára, és ha néha arra jár egy télen éhes szarvas, vagy egyéb patás állat, szintén talál itt ellátmányt. Leginkább a Vadőr dolgozik itt, ő helyezi el az ételt, és gondoskodik az állatokról.

A legnagyobb épület a belső, fedett karám, ahol hidegben, és éjszaka az állatok elsősorban tartózkodnak. Kellemes, lovaknak megfelelő hőmérsékletűre van fűtve télen, nyáron pedig hűtés van, hogy az állatoknak ne legyen bajuk. Minden lóra jut egy kis egyéni terület, szalmával, vízzel, pihenőhellyel. A karám falain néhány ott hagyott lófelszerelés van, vasvilla, de ezek általában a kinti szertárban szoktak lenni. A karám másik felében, elzárt területen, a többi lótól külön van a thesztrálok szállása. Nem nagy állomány 6 egyedből áll csupán. Ők nappal általában a Tölgyesben csatangolnak, éjszakára térnek vissza a fedett, védett területre, ahol megkapják a napi hús adagot, ha nem kaptak el maguknak valamit az erdőben. Természetesen, aki nem találkozott még a halállal, a karám ezen részét üresnek látja mindig.

A harmadik, legkisebb házikó, egy kis szertár. Itt tárolják a lófelszerelést, kötőféket, nyerget, tisztításhoz való kellékeket, vasvillát, tehát mindent, ami a Lovarda körüli teendőkhöz szükséges.


írta Cirelin de Sovalon
Vissza az elejére Go down
Teodora Yana

Teodora Yana


Főkarakter : helgafarkas@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 363
Kaszt : Lovarda Harcos
Üzenőláda : Helló!!!Ha akarsz velem játszani,csak írj!!!Egy kis játékra bármikor kapható vagyok!!!Karim megértő,természetszerető társat keres!!!:-)

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 2:41 pm

Tudok lovagolni.Az ugratás a kedvencem!!Már voltam versenyen is első lettem a tesóm lován.*mondta,miközben felült Szélvészre.*-Pierre,a kengyelt kicsit lejjeb vehetnéd.Nem, inkább feljebb 1-2 lyukkal.Ugratni szeretnék!!*mondta,miközben leugrott a nyeregből,a kengyelszíjat 2 lyukkal feljebb vette,és megsimogatta farkasát.
Vissza az elejére Go down
http://www.ashley-blogja.blogspot.com
Hallbjörn B. Laxness
Diák
Hallbjörn B. Laxness


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 366
Kaszt : Lovarda Harcos

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 2:44 pm

- Inkább nem.*elgondolkodott, majd kierőltett magából még egy szót.* Kösz a lehetőséget. Sem repülni sem lovagolni nem szeretek. Ha már nagyon muszály akkor inkább hajózok.
*Torsten nyugodtan fiygelte a másik kettőt, nem a lovaglás volt aza sport amit kedvelt.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Lovarda Druida

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 2:48 pm

* Pierre beállította a kengyelt a lánynak. Elsétált felrakta az akadályokat a helyére és lement a pályáról.
- Légy jó Szélvész. * Mondta lovának aztán megpaskolgatta.
- Akkor hajrá. * Mondta a lánynak mielőtt elhagyta a pályát.
Vissza az elejére Go down
Teodora Yana

Teodora Yana


Főkarakter : helgafarkas@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 363
Kaszt : Lovarda Harcos
Üzenőláda : Helló!!!Ha akarsz velem játszani,csak írj!!!Egy kis játékra bármikor kapható vagyok!!!Karim megértő,természetszerető társat keres!!!:-)

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 2:59 pm

*Teodora felült a lóra,néhány kört ügetett bemelegítésnek, majd vágtázott,közeledett az akadály felé,és hibátlanul ugratott.Ekkor megpaskolta a ló nyakát,és a következő akadály felé indult.-Gyerünk,mutassuk meg!!*suttogta a lónak,és most egy lécet levert.~Nem vagyok jó formában!*gondolta,és közeledett az oxer felé.~Ez a legnehezebb akadály!De csak azért is megugrom!!*gondolta,és Szélvész hibátlanul teljesítette az akadályt.-Na,ez szép menet volt!!*Ekkor megpaskolta Szélvész nyakát.-Ügyes voltál!!-suttogta neki,és levette kobakját.-Pierre, a lovad csodálatosan ugrat!!Légy rá nagyon büszke!!*mondta, miközben odament Pierrehez.
Vissza az elejére Go down
http://www.ashley-blogja.blogspot.com
Hallbjörn B. Laxness
Diák
Hallbjörn B. Laxness


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 366
Kaszt : Lovarda Harcos

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 3:04 pm

*Torsten figyelte a lányt, hogy bánik a lóval. Ő nem értett hozzá, de annyit meg tudott állapítani, hogy nem ma kezdte.*
-Nagyon ügyes vagy. Jól áll a kezedben a gyeplő és szépen ülsz a lovon. Azonban nekem sajna mennem kell, úgyhogy búcsozom.
*Abbahagyta agitározást szépen elpakolta a cuccát, majd a tokot a hátára vette és egy intéssel jelezte a búcsúzást. Távoott a lovardából.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Lovarda Druida

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 3:09 pm

* Pierre felállt és odament lovához.
- Nagyon ügyes vagy Teodora. * Mondta a lánynak elismerően. Amikor leszállt a lóról akkor felhúzta a kengyeleket és elvezette a lovat az itatóhoz. Levette a szerszámokat és elkezdte lefürdetni. Aztán rárakta a futószárat és egy kicsit megmozgatta.Nagyon kecsesen vágtázott.
- Büszke vagyok rá. Szeretek vele versenyezni. * Mondta aztán elvezette a boxába.Adott neki egy ksi zabot aztán elment a hálójába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:25 pm

*Edward Watson sétál a lovardába hmm igen nem csak a bolond nővérkéjét lehet itt látni ő is tud lovagolni csak nagyon ritkán szokott de hát ez az ő magán ügye nem de nah szall a fiú lovagló ruciba érkezik elmeegy a bokszok között és oda megy Démonhoz amit a nővére próbál lovagolni nah igen a kis pokolfajzatnak most is vörössen izzik a szeme mintha valami különös tűz égne benne a csődör odafordul a fiúhoz majd horkant aztán vörös szemeivel kezdi el pásztázni az ifjú urat a fiú óvatosan besétál a lóhoz majd megsimogatja annak az üstökét a ló mintha ma nyugodtabb lenne de lehet hogy ez csak látszat..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:27 pm

*A hősünk, Gnarog Dougfral most ide tette be a lábát. Fekete bőrkabát, fehér tiszta póló, fekete bőrnadrág, tornacipő. És semmi más. Csak körbenézeget... Aztán odamegy, ahol a lovak vannak.*
-Váó... bárcsak tudnék lovagolni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:32 pm

*Edawrd ahogy simogatja az állat üstökét egyszer csak lépteket hall meg és meg lát egy fiút ~Uram isten nem sül meg kb 30 fok van ~*gondolja a fiú mire a leopárd daimónja csak bólint aztán Edward oda szóll neki*-Szia Edward Watson vcagyok..*mondja a fiú amjd nézi hogy mit csinál a fiú közben pedig rá rak az éjfeklete csődörre egy kötőféket amjd egy vezető szárat aztán várja hogy a fiú be mutatkozzon..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:33 pm

-Üdvözlet... Gnarog Dougfral vagyok, elsős, Naxeldires...
*Mondja. Még szép hogy nem sül meg, mivel ez egy nagyon vékony bőrkabát.*
-Te tudsz lovagolni?
*Kérdezte tőle*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:42 pm

*Edward csak bólint mikor a fiú bemutatkozik .Useresen megjegyzem látom nem ismerős a fiúnak a Watson név mivel Susan múltkor megátkozta a fiút de mindegy Ed csak elmosoylodik m ikor megkérdezik tőle hogy tud-e lovagolni*-Nos ha úgy vesszük akkor igen ugrani is egész szépen tudodk..*mondja a srác majd fogja a csödört és kivezeti a bokszoból *-El jössz velem le msoni..??*kérdezi tőle majd kicsit meghúzza Démon vezető szárát mivel a ló igen megindult majd mikor megállt csak patájával kezdte el kaparni a betont mire Ed csak rászólt erélyesen*-Hagyd abba ..*mondta neki miközben megpöckölte a ló orrát igen amint látható sokkal jobban engedelmeskedik Démon Ed-nek mint Susan-nak ..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:45 pm

-Jöhetek... csak mutasd hogy kell és segítek...
*Mondja.*
~ Ehh... na most ezt hogyan kell... és mivel... nem nagyon vagyok az állatok terén tapasztalt... ~
*És gondolkodik. Csak vár a másik válaszára, semmi mást nem csinál. Elvégre így folyik egy beszéd... nemde?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 4:00 pm

*Edward csak bólint mikor a fiú követi elsétál a lóval a lovarda eljéhez majd megnyitja a salgot és elkezdi a ló lábait lemosni utánna pedig szépen lassan halad felfelé az álttaon a csödör csak nagyokat horkant meg nézi az idegen fiút számára idegen aztán mikor Ed lemsota oda fordul a fiúhoz ..*-És amúgy régóta avgy itt csak mert még nem láttalak..??*kérdezi tőle majd elkezd sétálni a lóval az edzőpályánál ha minden igaz a fiú is követi..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 4:03 pm

*Igen, követi őt.*
-Nem, csak néhány hete vagyok itt... És te? Te mióta vagy itt? Meg hányadikas évfolyam...
*Kérdezi tőle, és csak megy, megy és megy. Igazából nem csinál különösebb dolgot, csak a gyereket és a lovat követi, és beszél... van amikor sokat tud bőbeszédű, van amikor szűkszavú és kutat valami után hogy csak legyen valamit mondania. És most ez van...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 4:09 pm

*Edward csak sunyin elmosoylodik mikor a fiú megkérdezi hogy hányadikas *-nos tudod én eddig magán tanuló voltam elég magas szintű oktatást tanultam eddig meg szóval nem is írtam vizsgákat majd a pótvizsgán fogok szerpelni.. meg a nővérem is Sue nem tom ismered-e ?, *kérdezi tőle hát persze hogy ismeri user azért rakta be ezt a kis kérdést hogy ki akadjon a srác ^^*-Nah szóval a tesóm meg bukott kettő tantárgyból mert néha nem járt be órákra..nah moindegy ..*mondja a fiú miözben sétáltja a lovat majd rárak az állatra egy futószárat ( egy hosszú kötelet ha valaki nem tudná mi az a futúszár´) majd a ló elkezd vágtázni így legalább gyorsabban szárad..*-jah amúgy én az utolsó tanítási napon érkeztem..*mondja a fiú..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 4:12 pm

-Nem ismerem Sue-t... de hát az ő baja hogy nem ment be órákra...
*Talán ismeri Sue-t, talán nem... az emlékezete kihagy...Viszont meghökken amikor a ló gyorsan futni kezd*
-Ennek a lónak mi a baja? Amúgy... az utolsó tanítási napon? Hát az pech....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 4:17 pm

*Edward csak elneveti magát mikor felteszi neki a fiú a kérdést hogy mi baja a lónak..*-Hát épppenséggel a lovak szopktak vágtázni de mindegy..*mondja nevetve majd mikor a ló megszáradt akkor fütyül neki majd így szól hozzá*-hóha hóó..*mondja mire a ló ügetni majd lépni kezd aztán a fiú vissza viszi a bokszba majd rak neki friss kaját..és végezetül oda fordul a fiúhoz*-Bocsáss meg de nekem msot távoznom kelll ..szia..*monmdja neki azzal sietős léptekel elindul a szobája felé^^
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Lovarda Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 12:26 pm

*Jó, igen lehet hülye kérdés volt, hogy tud-e lovagolni a lány, hiszen ha oda akar menni, akkor miért ne tudna? Na mindegy, azért jobb ha ezt is megkérdezi, mert aztán a végén kiderül, hogy egyikük sem tud és akkor csak nézegetik az állatokat* - Ami azt illeti én életemben egyszer ültem lovon, az is nagyon kicsi koromban volt *meséli, de többet nem mond, legyen elég annyi, hogy nem tud lovagolni* - Barack... érdekes név, de biztosan nagyon szép *mosolyodik el, aztán hallgatja tovább a lányt.* - Igen, a vizsgaidőszak. Azért nem olyan rossz az *mondja ő, aki vizsgamentességet kapott már év közben. De azért ő nagyon élvezte a vizsgákat tavaly, elég szép eredménnyel zárt és nem is akarja lerontani ezt* - Azért az órák is nagyon izgalmasak, én szeretek órákra járni *a kis tanulásmániás lányka, akinek mindene a varázslás és a gyakorlás* - Fajok... nos, minden különleges fajnak van jó és rossz oldala is. Igazán nem tudom, hogy melyiket kedvelem, mert mindenki másképp viselkedik. Találkoztam már nagyon kedves koboldokkal, tündékkel. Viszont volt részem olyan találkozásban is, ami nem hagyott szép emlékeket maga után *meséli miközben megérkeznek. A lány megáll, előre engedi Zoét és csak utána lép be a karámba. Fogalma sincs, hogy mi merre található, így megáll és figyeli a másik lány tevékenységét*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Lovarda Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 12:33 pm

*Zoét követi a lány és nézi mit csinál.Zoé először etet és itat.*-Ő itt a lovam...*Mutat rá a lóra.*-Szia Barack! *Mondta Zoé és közben simogatja a lovat.*-Hát..feülsz?Nemlovagolni csak felülni!*Kérdezi Zoé Bellától..végü is Barack egy aranyos barnás ló aki szelíd.*-Nah? Jó lesz..nyugi..!*Bátorítja a lányt aki kicsit fél és kcsit bátor vagyis Zoé ezt gondolja.*
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Lovarda Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 12:43 pm

*Figyeli Zoét, először megeteti és megitatja a lovat, ez még nem is olyan bonyolult dolog, még Bella is meg tudná csinálni. Gondozni tudja őket, csak éppenséggel soha nem ült fel rájuk, mikor nagyobb lett akkor sem. Amikor a lány felajánlja neki, hogy üljön fel rá, kicsit elképed* - Oh, hát nem is tudom *igen, bátortalan, nem a lóban nem bízik, inkább saját magában. Végül lassan közelebb sétál az állathoz* - Szia Barack *köszön neki, és ha a ló hagyja, akkor megsimogatja* ~Menni fog, vagy mégsem?~ *kérdezi magától aztán pár percig csendben álldogál, erőt gyűjt. Végül nagyot sóhajt és rábólint a dologra* - Megpróbálhatom, de nem ígérek semmit *mosolyog, végül is nem eshet semmi baja, max leesik a lóról. A ló mellé áll, bár előbb talána nyerget kellene rátenni, így ezt elvégzi a lány és csak azután pattan fel a hátára. Leonidas a földről figyeli a lányt és gondolatban biztatja. Igazából azért nem ült soha lóra, mert rossz emlékeket ébreszt benne a dolog, de ezeket valamikor le kell küzdenie, hiszen oly régen történt már a dolog. Nem mintha az ilyet el lehetne felejteni, nem arról van szó, de egy idő után enyhül a fájdalom és hiány. Na szóval Bella ott ül Barack hátán és imádkozik, hogy a ló ne induljon el és ne dobja le a hátáról, az nem lenne túlságosan kellemes. 5 perces ülés után óvatosan leszáll és mosolyogva pillant Zoéra* - Köszi, hogy megengedted *simogatja a ló oldalát, aztán hátrébb lép, hátha a lány ki szeretné vezetni az állatot az istállóból. Neki mára ennyi bőven elég volt, elég ha lassan szokik vissza a lovakhoz*

//fagy...//
Vissza az elejére Go down
Ashley Christable
Diák
Ashley Christable


Főkarakter : lovas.juli@hotmail.com
Hozzászólások száma : 130
Kaszt : Lovarda Elemista
Üzenőláda : bárkivel szívessen játszom <3
Nem bánod meg ha velem játszol, én izgalmat csempészek a játékba ^^

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 7:22 pm

*Ashley érkezik a lovardába. Sokszor járt ide általában minden nap.*~Most rámfér egy kiadós lovaglás..~*Gondolta és máris besietett az istállóba. Most krémszinü lovaglónadrágjában volt egy fűzős Horze márkájú edzőcsizmában és egy galléros vörös fölsőben. Mikor odaért Pallasz boxa elé a ló üdvözlésképpen felnyerített és kidugta fejét a boxajtón.*-Jólvan pacikám, most dolgozunk egy kicsit.-*Mondta nevetve a lónak, majd beviharzott a nyergesbe a szügséges cuccokért. A nyergen kívül mindent kihozott és már pucolta is a lovat. A nagy sötétpej herélt ló nyugodtan tűrte és boldogan rágcsálta a szénát.*~Most csak a pályán maradok..Túl késő van a szurdokhoz lelovagolni, ilyenkor jönnek elő a ragadozók.~*Gondolta és felkantározta a heréltet. Kivezette az istállóból és máris rápattant egy farönkről. Ashley belovagolt a kinti pályára és hosszú szárral körül lovagolta a pályát, hogy bemelegítse a lovat.*~Nincs senki a pályán..~*Gondolta és felvette a szárakat majd ügetni kezdett. Lelovagolt pár könnyűosztályú programot majd hirtelen eszébe jutott valami.*~A csikó...Vajon jól van?~*Gondolta de inkább a lovaglásra koncentrált.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Mira
Diák
Elisaveta Mira


Főkarakter : michiyo913@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1948
Kaszt : Lovarda Auror

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 7:29 pm

*Eli úgy döntött, meglátogatja szeretett csikóját. Egy kopott farmerba, és egy fehér pólóba bújt, és úgy közelít a lovarda felé. A hangokból ítélve valaki van a pályán, de a lányt ez most nem zavarja. Bemegy az istállóba, és sorra megnézegeti a lovakat. Imádja ezt a helyet, de most egy céllal érkezett; meglátogatni Reményt.* Remény *Hívja suttogva Eli a csikót, mire mocorgást hall az egyik boxból.* Remény *Emeli meg a hangját, mire halk nyihogás is társul a mocorgáshoz.*

//fagy.....//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 8:17 am

*Adam érkezik a lovardába daimonja Aspasa a róka kíséretében kiválaszt egy szép csődört majd felnyergeli felülrá elindul vele a futtatóba és elősször csak szép sétában aztán egyre gyorsasabban fut majd megint lassan és folyamatosan így egyre csak gyakorol gyakorol és gyakorol*
Vissza az elejére Go down
Cerridwen Paderau Afon
Diák
Cerridwen Paderau Afon


Főkarakter : bogicica11@citromai.hu
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Lovarda Mutatvanyos
Üzenőláda : Lovarda 5dd8214

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 8:30 am

*Cerri a Lovardába megy szokásos öltözetében egy lila felsőben és farmergyatyában felette egy fekete palást szerű ruhadarab aminek a tetején egy kapucniszerű fejtakaró . Az Eramiros szöszi a lovakhoz teleportál és felnyergel egy fehér kancát . Cerri gyönyörűen féloldalt lovagol és így egyszer különdíjjat kapott egy Lovaskupán .Sajnos nincs itt saját lova de majd ő is megérkezik.a fehér pely gyönyörűen üget el a futtatóig ahol Cerri egy fiút pillant meg .*- Szia!*köszön a programról ismert fiúnak majd majd közelebb lovagol hozzá.*

//Fagy//


A hozzászólást Cerridwen Paderau Afon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 24, 2009 8:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Lovarda
» Lovarda
» Lovarda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: