Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Kalandmester
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Jack Darkfield
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Rupert Rankle
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_lcapA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_voting_barA négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld

Go down 
+57
Nicolas Demerest
Hiroshi Haku
Kyle Peters
Felicity Artmenson
Melusine Sorentyl
Alise Ellwood
Flame Torchwood
Colette Blackbourne
Ariadne Helena Krausheim
Nessie di Alsiera
Cat R. Morgan
Speranza di Bagliore
Xena W. Johnson
Játékmester
Oyasumi Setsuna
Mizore Akayashita
Raven Blackmoon
Alfons Gerard
Solomon Reed
Mila Zelenkova
Galen Blaide
Lorraine Betranche
Xerxésia Clearwater
Lina Wierro
Regina Ruosin
Maria Thekla
Anne Holiday
Gwilim Jan
Nemir Growal
Emily Kyra Beawer
Katherine Mary Black
Sarah Wood
Miranda Wilson
Isidor Tibor
Isabella Wekesa
Daphne Cruser
Winnifred Anderson
Cyrdana Cailleach
Lance Drevinor
Andrea Tabassum
Anaze White
Kalandmester
Valeriel Ravenwood
Laura Wylee
Shawn Griffin
Arabella Jagusia
Faudel Al' Karim
Quarion Galanodel
Ayla Madyzyn
Rosetta Waylan
Rosalie Hooper
Éclair Lagarde
Chiyori Kiryuu - archiv
Megumi Darkfire
Játékmester Eramir
Lumiére Etoiles
Aurora Valanthe Mediaris
61 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Elementalista_alkimista
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld 93is

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 10:42 am

Elementalista gyakorlat



*A négy elem szigeténél ácsorgok. Egy egyszerű fekete farmer van rajtam, egy vajszínű ujjatlan top, rajta egy fekete bőrkabát és egy magas sarkú cipő, mely egészen praktikus bűbájjal van kezelve, ami úgy hat rá, mintha egyszerű betonon sétálnék, még akkor is, ha éppen füvön megyek, vagy ilyesmi. Szóval nem kell félnem, hogy orra bukok, vagy a sarka belevájódik a fűbe, földbe. Miroslav unottan ücsörög mellettem és nézelődik. Ő is izgatott, akárcsak én. Egy picit... Persze annyira nem érdekel ez a tanítás, mégis izgatottan pislogok körbe, hogy vajon ki fog eljönni, és hogy Solomon visszatért-e már. Nekem még nem szólt, de lehet, hogy meglepetésnek szánja, hogy egyszerűen csak megjelenik az órámon. Mennyire jó lenne! Egy fának dőlve lazán a zsebembe van a kezem és úgy várakozom, majd amikor úgy érzem, hogy mindenki ideért, aki akar és az idő is itt van, akkor egyszerűen ellököm magam a fától és kicsit közelebb sétálok a diákokhoz.*
- Sziasztok! Bizonyára már mindenki ismer... *jelentem ki kicsit unott hangon és már csak azért sem mutatkozom be. Minek? Aki nem tudja, hogy ki vagyok az mit keres itt?*
- Engem ért a megtiszteltetés... *kezdem és a hangomból érezhetik, hogy inkább púpnak érzem ezt az egészet, mint megtiszteltetésnek*
- ... hogy levezethetem ezt a gyakorlati órát, ahol az elemek lesznek a főszereplők. Illetve a sárkányok... *hagyok egy kis hatás szünetet, és Miroslav is szép lassan feláll mellőlem.*
- Dárdosi tanár úrnak van egy igazán érdekes teóriája és kutatása, és szeretné, hogyha a gyakorlat során ezt vizsgálnánk meg egy kicsit. Utazni fogunk egy érdekes, elhagyatott szigetre, úgyhogy kérlek, üljetek be a csónakokba! *mutatok a csónakokra, majd én is bemászok egybe. Hogyha mindenki helyet foglalt, a csónakok úszni kezdenek és sűrű tejfehér köd úszik a szemünk előtt, majd kirajzolódik egy sziget és hamarosan meg is érkezünk. Hegyes-dimbes-dombos szigetről van szó, ahol kicsit hűvösebb a levegő, de pulcsiban senki sem fázhat. A sziget csendjét sárkány üvöltés töri meg.*
- A tanár úr szerint ezen a szigeten olyan sárkányok élnek, akik valamelyik elemhez kapcsolódnak. Azonban a teória szerint van egy olyan sárkány, aki mind a négy elemet tudja irányítani és a vérében van.*ismét hagyok egy kis hatás szünetet és ismét egy sárkány üvöltés töri meg a csendet.*
- A feladatunk tehát az, hogy valamilyen úton módon bebizonyítjuk, vagy éppen cáfoljuk az állítását, hogy tényleg él itt egy ilyen sárkány. Lehet, hogy nem fogjuk megtalálni, de én bízom benne, hogy igen. *enyhén megcsillan a szemem, tényleg szeretném, hogyha létezne egy ilyen sárkány.*
- Vélhetőleg a sziget belsejében van egy barlang, oda tartunk most! *jelentem ki, és meg is indulok a sűrű erdőbe Miroslavval - és remélem, hogy a többi diákkal - a nyomomban.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:43 pm

-Érdekes és megnyugtató hely.*sóhajt ahogy Éjfél felkönyörgi magát Sophie nyakába.*- Igen, kung-fura tanítom Hakut. Mort kezdtük de nagyon ügyes. Nem csatlakozol? Legalább én is tanulhatnék új dolgokat. És nem árt ha az éberséget is fejlesztjük. Nem igaz Haku?*kérdezte és gyorsan kigáncsolta a lányt mert nem figyelt.*- Mindíg légy résen, mert sose tudod mikor támadnak meg.*mosolyog és felsegíti a lányt. Tudja jól hogy ez a húzása még bosszúért kiált, de nem bánja, legalább látja az igyekezetett.*- Mond csak Artemhs, te mennyire tudsz harcolni?*kérdezi ahogy felé fordul.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld 82h3


A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:32 pm

-Arti meg is mondta, mi a hely neve Azért hívtalak ide, hogy megmutassam neked, mert gondoltam arra, hogy esetleg érdekelni fog. * mosolyog rá, majd Artemisre néz. * -Igen, ő tanít engem a kínai harcművészetre, ma kezdtük el. Képzeld, elég kemény, de amúgy meg nagyon jó! * vigyorodik el, miközben eszébe jut a mai nap és a teljesítménye. Belül büszke magára, hisz ügyesen teljesített. * -Egyébként nincs kedved velünk tartani? *kérdezi kedvesen, egyenesen a szemeibe nézve. Nem igazán bánná ha a lány is velük tartana, feltéve ha Sophiet sem zavarja. Amúgy is hárman sokkal de sokkal jobb a szigetet körbejárni, mint ketten vagy netán.. egyedül.*


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 01, 2013 8:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Auror
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tek4fbc95f9f17529232628

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:23 pm

-Ez a 4 elem szigete.Én sem tudtam most valahogy elaludni.Pedig ilyenkor rég alszom általában.Amúgy örülök,hogy megismerhettelek benneteket.Ő is Milo.*Mutat le a lábához bízik benne,hogy a lányok látják a macskát.*Ezen a szigeten én sem sűrűn fordultam még meg.Úgy is lehet mondani,hogy most vagyok itt elsőnek.*Vigyorog a két lányra.*-Talán te tanítottad Hakut valami harcművészet izére?*Teszi fel a kérdést és pillant a harci eszközökre.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:15 pm

-Milyen gyorsan tanulsz.*vigyorog Snphie és fél kézzel tartja magát még a másikkal a kismacskát tartja. Kicsit lengeni kezd majd egy szaltó után a földre érkezik. Leteszi a macsekot és az idegenre pillant.*-Szia, Sophie vagyok. Nem sűrűn alszom át az éjszakát. Hozzá vagyok szokva, az éberséghez.*mondja és fekel.* -Miért hívtál Haku? Nem volt elég az edzés? És te Artemis? -*kérdezi sorra a lányokat. Nem érti most miért eredt meg a nyelve, pedig csöndes szokott lenni.*- Amúgy mi ez a hely? Még nem sok helyet ismerek itt, de ez érdekes.*mosolyog a lányokra.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld 82h3


A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:03 pm

*Most csend van, így megpróbál összpontosítani, amire Sophie is tanította. Elvégre ki is kéne próbálnia, amit tanult ma. Nagy levegőt vesz és lehunyja szemeit. Megpróbál eggyé válni a természettel, érezni minden rezdülést, érezni a közeli állatok mozgását, a távolabbi madarak élénkítő énekét. Rövid időn belül sikerül is neki. Megérzi, hogy valaki tőle nem messze épp a fák ágai közt suhan el. Rögtön kipattannak kékeszöld szemei és az egyik fára tévednek.*
-Ki van ott? * nyúl pálcája után és védekezőn tartja maga elé, ekkor látja a rejtekéről előbújt sötét hajú lányt. * -Ó, ez aztán a meglepetés a javából, Sensei! * hajol meg előtte vigyorogva, majd elteszi a pálcát. Hamarosan egy harmadik lány is csapódik hozzájuk. * -Szia! Hát én sem, főleg mostanság. Nem tudom mi van velem, de sehogy nem tudok aludni. Egyébként Haku vagyok, Naxeldíres, ő pedig itt Sophie. *mutatja be barátnőjét.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Auror
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tek4fbc95f9f17529232628

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:54 pm

*Lassan elér a négy elem szigetére.Itt még nem tartozkodott mióta itt van a suliban.Daimonja szorosan mögötte halad.Ruházatával bele olvad a sötétbe direkt így gondolta ki a dolgot.A tűz részén köt ki majd a fák között szaladva közelíti meg a közép pontot.Menet közben össze fut két lánnyal is.*-Sziasztok!Ti se tudtok aludni??*-Kérdezi a lányoktól.*-Artemis vagyok és ti??*Kérdezi miután bemutatkozott..*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:39 pm

*Haku elhívta a négy elem szigetére. Nem bánja a sötétedés utáni túrát. Szokásos, fekete farmer, fekete ujjatlan póló, és a combközépig érő bőrkabát van rajta. Csizmája szárában az elmaradhatattlan, legyező. Több fegyvert is visz magával a biztonság kedvéért.*~Nem paranoia, csak óvatosság.~*gondolja és félig begmbolja a kaátot, és a cicát Éjfélt a kabát alá rakja, hogy félig khpkandikál a kabátból. Mikor kész volt, kiment az iskolából. Az ő tempójával hamar elér a tűz szigetére.*~ Délen vagyok akkor kelet felé kell mennem.~*gondolkodik és valamiért futásnak ered. Felugrik egy fa ágára és onnan kémleli a tájat. Meg is pillantja Hakut, és úgy dönt megnézi mennyire éber. A fák cgai közt haladt, teljes csendben.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld 82h3


A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:24 pm

*A kis edzés után nem sokkal túrázni támad kedve. Úgy dönt, ellátogat A négy elem szigetére, ahol már előzőleg is volt. Akkor kis híján kinyírta egy gólem, bár itt legalább meg tudta állni a helyét. A föld szigetén baktat, mely növényekben gazdag tája igazán elvarázsolja őt. Nagyon jól érzi magát a természetben, mindig új erőre kap tőle, most sincs másképp. A zöld fű látványa a lába alatt, a különféle fák, a friss levegő, a lassan sötétkékbe bukó égbolt. Nem létezik ennél szebb látvány, talán csak a természetben élő állatoké. Megáll pár percre és teleszívja tüdejét friss levegővel. Pihen, élvezi hogy itt van és nem siet, hisz úgy sincs miért. Jó, mondjuk Sophiet megint elhívta, hisz mindenképp meg akarta neki mutatni ezt a helyet. Ezt, ahol egyszerre találkozhat mind a négy ősi elemmel, sajt szemével láthatja azokat, meg is tapasztalhatja mindegyik erejét is.
Út közben összefut néhány emlőssel is. Kisebb mókusok, nyulak, néhol még tündért is lát.*
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 4:23 pm

The member 'Lilia Radoslava' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Illuzionista
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 4:23 pm

Köszönöm a mesét, már dobok is ^^

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy


A hozzászólást Lilia Radoslava összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 28, 2013 4:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:27 pm

The member 'Rosetta Waylan' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tek5177c71f872575175299

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:27 pm

// A tippeket már Cir mondta, én köszönöm a mesét, és Rosetta először alakulgatott rá, tuti, hogy rá fog kapni az ízére, sőt, már kigondoltam, hogy valami embermagasságú faj alakjában fog megismerkedni valakivel és mindig fél óra után eltűnik, khm... Na ez már más. Szóval köszi a mesét, a kard különösen tetszett és a szép barlang is ^^

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel + kobikobold
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-67: mágikus felszerelés
68-89: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:05 pm

The member 'Kyle Peters' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Druida_harcos
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld We4h
Az én színem a dimgray.

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:05 pm

//Köszönöm a mesét, alapvetően tetszett. ^^ Kis tanács:
1. Érdemes akkor, ha új helyszínre kerülünk, leírni, hogy kb. mi van ott, ha van sötétben látó kari, hogy haladjon a törpénet.
2. A mesének nem árt valami indoklás, hogy mi a szöszmöszért volt az egész.

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-70: mágikus felszerelés
71-91: általad választott mágikus felszerelés
92-00: familiáris vagy személyes tárgy**
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:01 pm

The member 'Haku Hiroshi' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld 82h3


A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:01 pm

//Köszi a mesét, nagyon élveztem! ^-^ És úgy éreztem, végre cselekedett is Haku valamit.//

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 5:38 pm

The member 'Felicity Artmenson' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Mentalista
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld P0fe
Színem: cornflowerblue

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 5:38 pm

//Köszi a mesét, tök jó volt. Very Happy És akkor én is dobnék.//
alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 5:20 pm

The member 'Mila Zelenkova' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Elementalista_alkimista
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld 93is

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 5:20 pm

//Én is köszönöm a mesét, a fightról pont lemaradtam, de azért élveztem így is. Smile

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 3:44 pm

The member 'Alise Ellwood' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Illuzionista
Üzenőláda : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 3:44 pm

// Köszi a mesét, nekem pont jó volt így, ahogyan alakult a vége, mert a nem tudtam volna maradni ^^ na és dobok is gyorsan
alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt

A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 2:19 pm

The member 'Játékmester' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tiz
Result :
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Tizolda
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 2:19 pm

* Kyle és Rose rohannak a hatalmas szörnyeteg felé a karddal, amíg a többség megpróbálja elterelni annak figyelmét. Ez sikerül is, így a behemót furcsaság Alise fénytáncára kezd el figyelni, s hatalmasat ordít, amikor Kyle kardja belefúródik a szívébe. Még percekig szenved, ordibál, és hatalmas szelet kelt maga körül, mintha tornádóban lennének a diákok, erősen kell állni a lábukon, hogy fel ne kapja őket a szél. S ez egyszer csak megszűnik, és a gólem semmivé foszlik. A pajzs megszűnik létezni a terület körül, a kutak eltűnnek, a folyók visszaszíneződnek, és visszavándorolnak a medrükbe. *

// Köszönöm a részvételt, és bocsi amiért így elhúzódott a mese. Dobhat mindenki ^^:

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-70: mágikus felszerelés
71-91: általad választott mágikus felszerelés
92-00: familiáris vagy személyes tárgy

relikviamester min. 4 szint opál karperec nélkül
1-26: különleges tárgy
27-39: általad választott különleges tárgy
40-69: mágikus felszerelés
70-90: általad választott mágikus felszerelés
91-00: familiáris vagy személyes tárgy

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-67: mágikus felszerelés
68-89: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Empty
TémanyitásTárgy: Re: A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld   A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A négy elem szigete - Tűz, Víz, Levegő, Föld
Vissza az elejére 
1 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: