Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Feketepiac - Page 3 I_vote_lcapFeketepiac - Page 3 I_voting_barFeketepiac - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Feketepiac

Go down 
+66
Elisabeth Ellen Torchwood
Dárdosi Péter
Celine Saldana
Sophie Lee
Felicity Artmenson
Lisanna Nilia Marvell
Petrik Soon
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Claire Fairchild
Programmester
Valeriel Ravenwood
Alexandra Voltano
Artemis Taylor
Kockadobás
Raven Blackmoon
Deyan Serenity
Seònaid Sine
Nedonia eyl'Vierdra
Lincoln Lawrence
Lirian con Silvanas
Natasha Potrevszkij
Christianna Faraday
Yekaterina N. Fyodorov
Berker Mikolaj
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Duncan Cornell
Vladislava Feodosrov
Xavier Raanan
Caleb Dawson
Eira Eilertsen
Ayla Madyzyn
Nerithan Wyvernfang
Kalandmester
Hamon Joulice-Melange
Sepp Dierk
Stephanie Story
Sezanne Celentano
Shawn Griffin
Jasna Novarro
Játékmester Eramir
Jack Darkfield
Laura Wylee
Krasimir Waylan
Effie Ginger Delaney
Celestine Quann-Roseberg
Krastio Miroslav
Heikigou Kouriryuu
Sabine Cornwell
Yasmine S. Moore
Maximilian Smith
Pierre Bontavier
Rayko S Dragomir - archiv
Leona Arts
Safira Desierto
Ivanka Iskra Wilson
Ervin Blackwell
Morana Volos
Monique Zéfhyrine
Luna Shadow
Lucie Carin Drahoslava
Ayame Drake
Atum Malah
Shiwo Altolos
Kaen el Jericho
70 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 11:24 am

First topic message reminder :

A fekete piac. No igen. A sötét portékállal üzletelő bazárosok igazi melegágya. Ha belépsz, különféle kulturákkal találod magad szembe. Hol sötét bőrű harsányan üvöltöző kisebbségiek terítik a földre az áruikat, hol díszes ruhába öltözött arabok sátraik felé invitálnak. Vannak itt paravánok, ám sima egyszerű asztalok is, melyek alatt ott lapul a csempész áru. Különösen óvatosnak kell lenned, ha ide betérsz, mert ha nem vagy valakinek szimpatikus, hamar a túlvilágon találhatod magad, jobb esetben csak az árokszélen megverve és kifosztva. Ám az is tény, hogy jóval olcsóbban juthatsz itt tiltott és nagyhatalmú portékákhoz, mintha boltokban keresnéd. Ám légy résen! A járőrőző auror osztag gyakran tart itt razziát, és ha úgy ítéli meg, hogy te is belekeveredtél egy sötét ügybe, neked sem kegyelmezni.

Feketepiac - Page 3 Feketepiac
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Feketepiac - Page 3 82h3


Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:48 pm

*Egész kipihenten sétál a standok között. Tegnap jól aludt, bár előtte sokat elmélkedett Elisa mondatain, amiket a sárkányos karpereccel és Haoval kapcsolatban mondott. Egyre érdekesebbek a dolgok, lassan alig tudja követni, mibe csöppen bele. Egy laza, piros ingen, kék sorton és fehér szandálon kívül nem visel mást. Megint hőség van, amit nem tud elhinni. Délelőtt még jó volt az idő, hűvös, fújt a szél, de most süt a Nap, ami kicsit bosszantja, de még mindig jobb, mint a tél. Na meg ilyen ez az évszak, ki kell élvezni. Még lehet strandolni, sok a szabadidő és nem szakad az eső. Nincsenek óriási viharok... Folyamatosan elé kerül egy-egy eladó a rosszabbnál-rosszabb portékáikkal. Ráadásul nem akar sértő lenni, de van amelyiknek borzasztó illata van. Van amelyik biztos nagy dohányos, ezért fordulnak elő cigicsikkek a földön, és biztos valaki még iszik is. Csak gratulálni tud az olyan embereknek, akik ide jutottak. Hát ő nem fog, ez már biztos! Észreveszi Elisat, így rögtön megszaporázza lépteit.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:23 pm

*Ma egy kicsit fáradtabb vagyok a szokottnál. És sajnos reggel elvesztettem a hidegvérem. Szegény Steven itta meg a levét. Hallgathatta a hisztimet. Na igen átlag női problémák, amit nem lehet elkerülni. A feketepiacon mászkálok valami békítő ajándék után kutatva. Ma egy fekete farmert, kék selyem blúzt, vettem fel a fekete strasszköves papuccsal. Hajamat egy laza copfban fogtam össze. Ahogy haladok néha elém állnak az eladók a portrékáikat mutogatva. Nincs türelmem ma hozzájuk így csak dühösen rájuk mordulok. *~Látszik itt nem ismernek. Egy se merne a közelembe jönni.~*morgolódok ahogy megállok az egyik standnál hogy szétnézzek.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 6:26 pm

*Na igen a friss vér rendkívül sokat számít, és remélem hogy idővel majd el tudja fogadni, bár persze nekem is nagyon nehezen ment, és neki nincs annyi ideje, mint nekem. Ez azért sokat nehezít a dolgokon. A kérdésére kicsit meglepődöm, majd megrázom a fejem, na nem azért mert nem tudnám, inkább mert nem akarnám.*
-Talán, de te azért gyakorlott vagy, és erős, nehezebb lenne és sosem tenném. *Miért is lenne jó, hogy bármit tegyek vele, amit nem akar, bár persze igen, talán megkóstolnám, de csak akkor, ha ő is azt akarja, hiszen azért nagyon jó dolgokat is lehet tenni a harapással, nem csak fájdalom van benne, sőt elég ügyesen a fájdalom teljesen elmúlik és nem marad más, csak az élvezet. Megmutatnám neki egyszer, ha hagyná. Aztán gyorsan feljavítom a ruhámat és az övét is és nem érdekel, hogy ki láthat. Elég félreeső ez a kis utca, így nem hiszem, hogy vissza kéne fogni magunkat, így egy hevesebb csók is belefér.*
-Nem volt szándékos elhiheted. *Mosolyodom el a végén, a kezem pedig a derekára csúszik, amikor elindulunk.*
-Ez mondjuk igaz, csak szokatlan, mármint még nem találkoztam ilyen nagyon teafanatikus pasival. *Mondom még, aztán tényleg irány a teaház. Úgyis beszélgetünk még, megkérdezem majd a részleteit annak, ami miatt a piacon volt és persze érdekel a könyvről is a véleménye.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 6:09 pm

*Miután a fiú elment, egyből látom a változást Celine arcán és bőrén, a sebe is behegedt, és az arca is piroskásabb, melegebb a bőre. Ennyit számít a friss vér? Durva. Kicsit megborzongok a gondolatra, végül igyekszem legyőzni a viszolygásomat, és felállva magamhoz ölelem a nőt. Megdicsérem, hogy legalább valami kedveset bájolt a srácra, és mosolyogva figyelem gyönyörű arcát.*
- Engem is el tudnál bájolni? *döntöm kicsit oldalra a fejemet és pajkosan mosolyogva, kíváncsian csillan a szemem. Elmesélem, hogy én mit keresek itt, de végül is ráér a dolog, úgyhogy felajánlom, hogy menjünk teázni. Mikor elneveti magát és végigmutat a ruháján, én is felnevetek.*
- Oh. Hát tényleg nem teázáshoz illő. De sebaj! *vigyorodom el, majd bociszemekkel nézek rá, hogy engem is tisztítson meg, remélem érti a célzást. Vigyorogva ölelem magamhoz, majd csókoljuk meg egymást kicsit hosszabban és hevesebben, mint ahogy illő lenne az utcán.*
- Jól megijesztettél, te! *súgom mosolyogva az ajkaiba, és megsimítom az arcát. Lassan megindulunk a teázó felé, a kérdésére pedig elnevetem magam.*
- Inkább pálinkázzak? A magyarok szeretik a pálinkát. De a tea nem üt annyira. *vigyorodom el, magamhoz ölelem a nőt és egy puszit nyomok a fejére, majd folytatjuk az utunkat a Jenilia felé. Egyelőre igyekszem elfojtani a látottakat, majd ha hazaérek és egyedül leszek, elég lesz újra átélni és elgondolkodni rajta. Most csak élvezni akarom a nő társaságát.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 5:45 pm

*Azt hiszem akkor nagyon kiborultam volna, ha netán visszaköszön az ebédje, úgyhogy értékelem, hogy vissza tudja fojtani a hányingert. A szíve persze hevesen ver, de ez nem érdekel, az a fő, hogy le tudta győzni a félelmet, ami rá tört, a többi nem számít, a testét nem tudja befolyásolni, az számít, hogy fejben eldöntötte, hogy itt marad velem. Én pedig ennek mérhetetlenül örülök! Elbájolom a fiút, mielőtt távozik, hogy legyen rendes a barátnőjével, vagy ha nincs, akkor hajtson rá valakire és legyen bátor, amit Péter meg is dicsér.*
-Legalább legyen ennek valami jó oldala is. *Mosolyodom el, aztán megkérdezem, hogy ő mit keresett egy ilyen sötét helyen, és az is kiderül végül, majd a teát veti fel ötletként. Akaratlanul is elnevetem magam, amikor végignézek a ruhámon. A felső szakadt, ahol átvágta a tőr, és elég rendesen véres, a nadrágom is, ami alattam volt, amíg a földön ültem, nem festek épp egy teázóhoz illően és ő sem.*
-Akkor azt hiszem előbb... *Elmormolok egy gyors igét, amihez nem kell a pálca már az én szintemen, és pillanatok alatt eltűnik a vér, a kosz és a szakadás is onnan, ahol volt.*
-Így már jó. *Hozzá bújok, amikor megölel, jól esik az érintése, hihetetlenül! Viszonozom az apró csókot, sőt egy leheletnyit elnyújtom és a hajába túrok közben, majd a derekára csúsztatom a kezem, leismételve a mozdulatát. A ruhám egyébként viszonylag egyszer, egy rövid farmer van rajtam kékben, a lábamon pántos drapp szandi, felül pedig egy világos kék ujjatlan felső, kellően dekoltált, de nem testhez álló, hanem kényelmesen bő fajta, amit fújdogál a néha feltámadó szél.* -Tényleg nem unod még a teát? Mintha minimum angol lennél. *Teszem még hozzá egy apró mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 5:05 pm

*Erőteljesen fogom Celine-t, és szorosan ölelem magamhoz. Igen, egy kicsit véres lettem, de most ez zavar a legkevésbé. Megérkezik a kis démon, a csávóval, Celine pedig inni kezd. Nem fordulok el, habár a harapás pillanatában lehunyom a szememet és utána is csak fél szemmel figyelem a kedvesemet, ahogy kiszipolyozza az ártatlan férfit. Egy kisebb hányinger tör rám, de elfojtom, hiszen nem akarok gyengének tűnni. A szívem azért hevesen ver és totál ciki, hogy ezt a nő is hallja, bár remélem, hogy most nem erre koncentrál. Miután végzett varázslattal meggyógyítja a tagot, megbájolja és elküldi.*
- Ez kedves volt tőled. *vigyorodom el, majd viszonzom a csókot.*
- Ja, hogy én? Egy tőrt kerestem egy átok megtöréséhez. De azt hiszem, hogy ráér. GYere, igyunk meg egy teát! *segítek felkelni a nőnek, majd szorosan magamhoz ölelem és ismét egy puszit nyomok az ajkaira, majd ha benne van a teázásba, akkor a derekánál fogva ölelem magamhoz és indulunk ki a sötét negyedből.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 4:53 pm

*Oh, pedig voltam már ennél sokkal rosszabb körülmények között, lenne mit mesélnem neki, de sok olyan is van, amit nem tudom, hogy mennyire viselne el, vagy tolerálna, ha tudnia kéne. Úgy voltam vele eddig is, hogy jobb, ha ezeket nem látja, főleg hogy nehezen is viseli el a tényt, hogy mi vagyok. Azért persze jó érzés, hogy félt és aggódik, hiszen nagyon régóta nem féltett senki. Persze Kysaakii igen, de az azért egészen más, mint egy erős férfikar, aki átölel, és óv. Felajánlom neki, hogy elfordulhat, amikor a férfi leül mellém, nem kell néznie, tudom, hogy mennyire fél tőle, de végül mellettem marad, és nem teszi. A fickó ájultan dőlne el, ha nem tartanám meg, amikor készen vagyok. Nem látszik semmi a nyakán és az én arcomon sem, de határozottan jobb a színem, és a sebem is teljesen eltűnt. Gyorsan meggyógyítom a fickót, aki láthatóan egyébként határozottan jól érzi magát a vérveszteséget leszámítva.*
-Kicsit sokat ittál, azért vagy kába, menj és vegyél virágot a barátnődnek. *Helyes srác, úgy gondolom tuti van valakije.* ... Vagy annak a lánynak, aki tetszik. *A démonka pedig szépen ugyanúgy elvezeti, ahogy előzőleg idehozta. Én pedig Péterre pillantok egy mosollyal.*
-Jobban igen, és köszönöm, mármint hogy nem fordultál el. *Finoman előre hajolok és egy röpke csókot adok az ajkaira, hiszen tényleg nagyra értékelem, hogy itt maradt, és hogy végig is nézte.* -És te mit csináltál épp erre?
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 4:45 pm

*Valóban aggódom a nő miatt, és nem is engedem el magam mellől. Csak tartom, ölelem magamhoz és az sem érdekel, hogyha véres leszek. Szörnyű így látni őt, egy sikátor koszos földjén ücsörögve, vérezve, véresen... Lágyan simogatom a haját és puszilom meg a homlokát egészen addig, amíg el nem meséli, hogy mi történt. Elkáromkodom magam, habár igyekszem moderálni magam és végül csak a fogaim között szívom be a levegőt, mélyeket lélegezve, hogy megnyugodjak. De a nyugalmam nem tart sokáig, mert hamarosan megjelenik a kis démon a bájolt férfival, aki egyszerűen leül Celine mellé. Erőteljesen tartom a nőt, hogy nehogy eldőljön és mikor felém fordul, hogy elfordulhatok, megrázom a fejemet. Eléggé viaskodnom kell magammal, de tudom, hogy mennyire zavarja a nőt, hogy egyszerűen nem tudom, vagy nehéz elfogadnom, hogy mi is ő.*
- Nem... Kíváncsi vagyok... *suttogom kicsit rekedtes hangon, és mereven figyelem az elbájolt férfit. Mikor Celine belemélyeszti a fogait, egy pillanatra lehunyom a szememet, végül figyelem, ahogy nyeldekli a vért. Kicsit megremegek és mikor végzett, lágyan megsimítom a haját és magam felé fordítom az arcát az állánál fogva.*
- Jobban vagy? *nézek lágyan a szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 4:31 pm

*Látom persze, hogy aggódik és valahol ez érthető is, hiszen lássuk be egy vámpírnak sokkal erősebbnek kellene lennie, de én pont nem arról vagyok híres, hogy olyan nagyon erős lennék. Ezért is van, hogy vérzem, hogy nem gyógyulok olyan gyorsan, túlságosan legyengültem a sebesülés és a kis srácon való segítés miatt. Egy kicsit elmosolyodom, amikor majdnem elkáromkodja magát a hír hallatán.*
-Hidd el, ő rosszabbul járt. *Persze nem öltem meg, de kellőképpen megmutattam neki, hogy azért, mert valaki nő, még egyáltalán nem olyan gyenge, mint amilyennek ő hiszi. Segít, hogy fel tudjak ülni, és már épp segíteni akarna, amikor visszatér Kysaakii. Én persze amúgy is ellenkeztem, nem akarok belőle inni, nem, amíg ilyen nagyon óczkodik az egésztől, és látom a szemében, hogy mennyire retteg. Eszem ágában sincs, hogy aztán féljen tőlem, vagy akár undorodjon, ki tudja. A kis démon mellém vezeti a fiatal férfit, aki bárgyú mosollyal guggol le mellém. Péterre nézek, szinten elnézést kérően.*
-Nyugodtan fordulj el. *Mondom aztán neki, és ha így dönt, akkor megvárom, és csak utána hajolok rá a férfi nyakára, hogy belemélyesszem a fogaimat. Érzem, ahogy a friss vér átjárja a testem, ahogy lassan a sebek begyógyulnak végre, és kezdem jobban érezni magam, erősebbnek. Egészen belemerülök az evésbe, nagyon kimerültem és ilyenkor a legnehezebb megálljt parancsolni. Az utolsó pillanatban állok le, és húzom el a fejem. A nyakán csak két pont van, ami hamar eltűnik, ahogy beforr, és a szám sem véres, megtanultam már visszafogottan étkezni. A srác viszont ájultan dől el, hiszen kissé túlzásba estem, de jobban lesz majd, csak több idő kell neki, és már tudok segíteni varázslással.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 2:23 pm

*Iszonyatmód aggódom. De tényleg. Hiszen vámpír az isten szerelmére, akkor miért fetreng itt csupa véresen, egy tátongó sebbel az oldalán?! Persze vélhetőleg kicsit durvábban látom a helyzetet, mint ahogy kinéz, hiszen már csak egy picit szivárog a vér a sebből, de akkor is. Vérzik!! És ez nem jó, egyáltalán nem jó. A könyvet belecsúsztatom a táskámba, amit félre is dobok, és az ölembe veszem a nő fejét, lágyan tartva. Rákérdezek, hogy mégis mi a fene történt, Celine pedig habár nem túl hangosan és erőteljesen, de elmeséli, hogy a könyvért kellett fizetnie, és nem igazán volt elegendő a pénz.*
- Hogy a rohadt... *harapom el a számon kicsúszó káromkodást még időben, és csak a fogaim között szívom be a levegőt, és dühösen nézek kifelé a hömpölygő tömegbe. Erőt veszek magamon, és nagy lélegzetet véve tartom oda a kezemet a nő arcához, és kicsit segítek megemelni őt. Látom, hogy fel akar ülni, így erőteljesen tartom, hogy tényleg fel tudjon, és ne csukoljon (??) össze. A válaszát nem igazán értem, egészen addig, amíg meg nem jelenik a kis démon, egy férfivel az oldalán.*
- Mi? *nézek értetlenül a nőre, majd lassan kicsit félre húzódom.*
~Basszus, muszáj nekem ezt végig néznem?! Légy erős Péter, csak semmi gond.~*nyugtatom magam, és igyekszem mélyeket lélegezni, amíg a férfi le nem ül Celine mellé és nem eszik belőle.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 2:11 pm

*Na igen, tudom én, hogy jobb lett volna nem most azonnal odaadni a könyvet, de eléggé kába vagyok ahhoz, hogy ezt ne gondoljam át rendesen. Milyen jó is, ha az embernek van egy pasija és a tetejében még pont erre is járt, csak az a nehéz, hogy látom mennyire ki van készülve a vértől, amit rajtam lát. Azért örül és ennek én is örülök, majd észreveszi a sebet, én is követem a tekintetét és újra leszorítom a kezemmel. Már csak egész apró csíkban folyik a vér, heged be a seb, csak sokkal lassabban, mint ahogy illene neki.*
-Tudod csak... az árus valamivel többet akart a könyvért, mint amit én adni akartam érte. De én nem vagyok olyan nő. *Az olyan szócskát egy kicsit megnyomom. Hát igen, ha vámpír vagy, az ad egy bizonyos kisugárzást, és akadnak olyan emberek, akik már-már fanatikus vámpírrajongók. Én viszont csak pénzzel voltam hajlandó fizetni ezért a könyvért, mással nem, és ezt elég nehezen értette meg. Ami még nem is lett volna gond akkor, ha egyébként normálisan eszem, vagy ha aztán nem kerül elő a kiskölyök. Aztán a számhoz tartja a kezét, bár látom a szemében a félelmet.*
-Nem... nem... majd Kysaakii, mindjárt visszajön. *Mondom egy félmosollyal, és megpróbálom kicsit feltornászni magam, hogy ülő helyzetbe kerüljek, de nem megy, egyszerűen összecsuklik a karom.* ~Hol vagy már?~ *A démonka végül csak feltűnik a színen és lassan közeledik, egy láthatóan bambán néző elbájolt húszon éves pasas megy előtte.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 2:02 pm

*Besietve a sikátorba meglátom a sebesült nőt, akiről kiderül, hogy Celine. Uramisten, mi történhetett vele? hiszen vámpír, az istenért! Nem szabadna ilyesmi történnie vele. ÉS hol van a kis Kisssakkahy, vagy ki a rák? Körbenézek, végül magamhoz húzom a nőt. Érzem, és látom, hogy csupa vér a ruhája, és idegesen simogatom a fejét. A táskájából egy könyvet húz elő, mire felcsillan a szemem. Régóta keresem már ezt a könyvet, durva, hogy pont ezt adja nekem ajándékba, de most valahogy nem tudok neki annyira örülni, mint ahogy örültem volna neki egy kellemes délutánon.*
- Ez csodálatos, köszönöm. *mosolyodom el lágyan, de a mosoly nem túl vidám, a szemem tele van aggodalommal.*
- De mi történt? Jézusom, te vérzel! *nyúlok oda a sebhez, és igyekszem nem elájulni. Milyen irónikus, hogy egy vámpír párja rosszul van a vértől.*
- Figyelj... Mi lenne, ha... Izé... *motyogom, majd lassan feltűröm az ingemet, és a nő ajkaihoz tartom.*
- Kóstolj meg. Attól jobban leszel, ugye? Akkor gyorsabban begyógyul a sebed? *nézek ijedten és aggodalmasan a nőre és igyekszem nem arra gondolni, hogy mit is fog most csinálni velem. Márha megteszi.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:49 pm

*Igen elég sok időt töltöttünk együtt, habár a lelkem mélyén még mindig zavar, ahogy ahhoz viszonyul, ami vagyok, de igyekszem ezt szépen elrakni egy kis fiókba és bezárni, hogy ne figyeljek rá. Persze azt nehéz megtennem, hogy Kysaakiit is elhallgattassam, de abban már elég gyakorlott vagyok, hogy leintsem, amikor igyekszik beleszólni az életembe. Gyakran hallagatok rá, de attól még nem mindig. A fiúkat végül sikerül megfutamítanom és a kis srácnak is segítek, aki persze kellőképpen megijed és rohan el. Még több vért veszítettem, aminek hála az oldalamon lévő seb is visszatért és vékonyan csordogál belőle az éltető vörös nedű. Kezdek egyre ramatyabbul lenni, tudom.*
-Majd én... hozok valakit, ha már ennyire hülye vagy, jesszus! *Hallom a kis démon szitkozódását, majd el is tűnik a szemem elől, én pedig újra az oldalamra szorítom a kezemet, mert a seb nem akar gyógyulni, vagy legalábbis nem elég gyorsan. Persze, nem halok meg újra, de nem fogok tudni felkelni és elmenni innen, amíg valaki nem jön. Lehunyom a szemem és próbálok a gyógyításra koncentrálni, de túl kevés most az erőm ahhoz, hogy bármilyen varázslatot is ki tudjak préselni magamból. Lépések zaja, futás csapja meg a fülem, amire kinyitom a szemem és ismerős arcot pillantok meg. Egy mosolyt préselek ki magamból, majd felpillantok rá.*
-Szervusz. Jól... mondjuk. Csak segítettem a kölyöknek, és... *A táskám után nyúlok, automatikusan elvéve a kezem a sebről, amiből így újra szivárogni kezd kicsit a vér. Most észre sem veszem, hogy mindent összemaszatolok, azt hiszem kissé ki vagyok ütve.* ...ezt találtam neked. *Nyújtom át a könyvet, kissé össze is maszatolva, ami most fel sem tűnik. Vaskos, régi, bőrkötéses darab, az elejét valamiféle sárkányos címer díszíti.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:39 pm

*Mérgezett, fekete tőr. Hát persze, mi más kellhet egy átkozott koponya hatástalanításához? Méghozzá sárkányvérrel bekenve. Hihetetlen, hogy mit tudnak kitalálni ezek a hülye mágusok az átkok feloldásához. Márpedig sajnos muszáj lesz elpusztítanom azt a koponyát, hogyha nem akarom, hogy ártalmas lidércek rohangáljanak az iskola falai között. Már így is el kellett volna vinnem a suliból, csak éppen... Hát nem volt rá időm, se kedvem. Celine-nel tök jól megvagyunk, elég sokszor vacsoráztunk már,bár általában a szobában, hiszen ő nem eszik. A legtöbb teáját is kipróbáltam, és mondhatom, hogy igen nagy gyűjteménye van. Így hát minden időmet a nővel töltöm, nem sok időm marad a munkámra. Ami persze nem feltétlenül jó. Így hát most már muszáj volt megszabadulnom attól a koponyától, amihez azonban ez a hülye fekete tőr kell. Amit persze hol máshol tud az ember beszerezni, mint a Feketepiacon? Nem is értem, hogy itt miért nem járőröznek folyamatosan aurorok. Bár kétlem, hogy tudnának tenni itt bármit is. Néhány gyerek rohan el mellőlem, majdnem fellöknek, amiért hangosan utánuk kiabálok. Oldalra nézek a sikátorba, ahonnan kifutottak és megdermedek.*
- Uramisten! *suttogom és berohanok, hiszen egy nő fekszik csupa vérben a sikátorban. Még inkább elfog a rémület, amikor közelebb érve felismerem a nőben a páromat, Celine-t.*
- Jézusom, Celine! Mi történt? Jól vagy? *guggolok le a nő mellé és átkarolva a fejét az ölembe fektetem és egy csókot nyomok az ajkaira. Látom, hogy csupa vér, bár azt nem látom, hogy vérzik-e valahonnan. Totál idegesen nézek körbe, majd a nőre.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 Tek4e3a562d00b134105460

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:31 pm

*Nem tudom, hogy ez létezik-e, de valahogy a sötét negyed olyan, mintha itt mindig ködösen és szürkén derengene az idő, még akkor is, ha máshol hét ágra süt a nap. Az is közrejátszhat benne, hogy sok árus kipakolt holmijai felett anyagok szelik át a piacot jó két méter magasságban, hogy a fél-óriásokat se zavarják, így a napfény kevésbé tud betörni ide, mégis ezen kívül is valahogy az egész riasztó lehet a gyengébb lelkűek számára. És, hogy miért vagyok akkor mégis itt? Egyszerű oka van, a kényszer vitt rá, hiszen általában éjszaka vadászom, most mégis délután van csupán. A kezemet az oldalamra szorítva vágok át az árusok között, hogy egy kisebb sikátort célozzak meg.* ~Tudod ugye, hogy ez mekkora hülyeség volt! Hagyj már békén!~ *Szúrósan pillant rám, amikor végül elérem a sötétebb részt és leveszem a kezem az oldalamról. Pár perce még szó szerint kilátszott a csont is az oldalamon, de már eltűnt a seb, alig látszik a vágás, de a ruhám attól még átázott a vértől.* ~Jó, tudom. Na látod, akkor viszont most enned kell... muszáj, mert túl gyenge vagy, hogy visszamenj, ha már olyan fontos volt az a nyavalyás könyv.~ *Elhúzom a számat, mert tudom, hogy igaza van, de... A következő pillanatban pár kölyök szalad be mellettem a vékony kis utcára, tizenéves fiúk üldöznek egy náluk kisebb srácot, aki több sebből vérzik.* -Úgyis elkapunk Scotti! *Összeszorítom a szemem, majd ellököm magam a faltól és utánuk eredek. Az oldalam fáj még egy kicsit és nem vagyok valami erős, de akkor is muszáj. A kis utca végét hamarosan egy fal állja el, és amikor beérem őket a kisebbet ütik megint.* -Hagyjátok békén! *A legnagyobb srác, gondolom valamiféle vezető hangos nevetésben tör ki, amire kivillantom a fogaimat, és máris belé fagy a szó. Igen, van annak jó oldala is, ha el tudod ijeszteni az aljas kölyköket. A kis sráchoz lépdelek, elég ramaty állapotban van, ájult, több sebből vérzik, én pedig kicsit megharapom a saját karom és a szájához teszem a csuklómat.* -Nem neki kell segíteni, hanem magadon. *Dacosan szegem fel az állam és várok, igenis várok, amíg nem fog rá a csuklómra. Nincs most erőm varázslással gyógyítani, de így segíthetek, csak pár korty, akkor is, ha undorítónak fogja találni, de lehet hogy belső sérülései vannak, és ha itt hagynám meghal. Amikor végre magához tér és lassan eltűnnek az arcáról, a karjáról a sebek hátrébb lépek és lecsúszok a fal mellett. Ő pedig rám néz és egyszerűen elrohan. Halálosan kimerültem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 9:15 am

*Csendben baktat Felicity mellett, és megnyugodott, mikor visszaértek. Nem tudja elfelejteni a képsorokat, amit fivére haláláról képzelt el. Nagyon kétségbe van esve, hogy nem tudja mi történhetett. Társa hangja zökkenti ki, gondoldtaiból.*
-Rendben, köszönöm hogy elkísértettek. Vigyázzatok magatokra.*mondja és elindul a betegszobára.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 9:07 am

* Örömmel veszem, hogy Sophie elsőre belemegy. Így neki is jobb lesz és ahogy elnézem az arcát igazán nem ártana neki egy kis pihenés. Menet közben az arcát fürkészem és próbálok rájönni, hogy vajon mit láthatott a sátorban. *
~ Ne legyél ennyire kíváncsi, lehet, hogy nem is rád tartozik. Nézd meg, így is mennyire más lett. ~ * Kirtelnek igaza van, a folytonos kíváncsiskodásommal csak mások életét nehezítem meg. Nagyot sóhajtok, majd az égre vezetem tekintetem.*
~ De ha aggódok?! Akkor is... Eléggé rossz arcot vág. ~ * aggódó szavaimra daimonom is elnémul. Mindegy, megpróbálok nem kíváncsiskodni. Megrázom fejem és most arra koncentrálok, hogy épségben visszaérjünk a Kúriába. Amikor pedig már sikeresen a Neza területére értünk megállok és szembefordulok a lánnyal.*
- Menj, és lásd el a sebedet, nehogy valami komoly baj legyen. * mosolygok rá haloványan, aztán Kirtelre nézek és elindulunk a suli felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:58 am

*A javaslatra csak bicent, és elindulnak. Nem érzi túl jól magát, főleg az után amit látott.*
-Chang... *suttogja elhalón és lehajtja a fejét, hogy ne lássák az arcát. Rosszabnál, rosszabb képek villannak fel elmélyében, hogz vajon mi történhetett a fivérével. *~ Chang, lehet miattam baja esett. De akkor mi lehet anyával és a többiekkel?~*gondolkodik ahogy haladnak, de figyelmét semmilyen dolog nem kerüli el. Jobb kezét a pisztoly markolatára helyezi és lassan megnyugszik, a hideg fém érintésétől.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:46 am

* Jogos, jogos, tényleg nem egy ilyen helyen kellene kikiáltanom, hogy Sophie megsebesült. Az biztos, hogy egy kisebb embertömeg támadna ránk. Ezért csendben maradok és körbepillantok vajon merre lehet egy csendes zug. Kirtel is érdeklődve vizslatja a környezetét, de a hatalmas emberektől nem lát sokat ilyen magasságból.*
- Lassan térjünk vissza kúriába, mert a betegszobán ellátják a sebedet és ott biztonságosabb is. * mondom kimért hangon. Azért tényleg vissza kellene menni, mert így, hogy Sophie karja vérzik, kicsit sem vagyunk biztonságban. Az egy dolog, hogy varázslók vagyunk, de nem a fekete piac kellős közepén kellene varázsigéket kiáltoznunk.*
- Csak aggódik, ahogy én is, ez természetes. * mosolyodok el, mire Kirtel körbejárja Sophiet. El is indulok, természetesen a fekete piac kijárata felé. Minél hamarabb kijutunk innen, annál jobban fogok örülni.*
~ Végre, már azt hittem itt fogunk éjszakázni. ~ * Kirtel mondatára csak egyet bólintok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:37 am

-Ne itt! Ha észre veszik megtámadnak.*súgja és közben felveszi a mellényt, közben körbe pillant. *
-Menjünk egy nyugodt helyre, de előre szólok nem szép látvány.*mondja közben megcirógadta a macskát.*
-A daimonod, miért néz rám olyan rémülten?* kérdezi kíváncsian ahogy elindulnak.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:29 am

* Mosolyogva hallgatom válaszát, de azért érzem, hogy valami nem stimmel. Olyan gyorsan rohant ki a sátorból, mintha kergették volna. Nem szeretném faggatni, de tényleg érdekelne, hogy mi történt... Most lehet, hogy én vagyok túl kíváncsi vagy csak tényleg aggódok.*
- Oké, de remélem, most nem egy arab sátort veszel célba. * jegyzem meg halkan kuncogva, majd lehúzom fejemről a kapucnit és a mellénykét átnyújtom neki. Mikor az üzenetes dologról kérdez elgondolkodok.*
~ Komolyan... Mit kell ezen annyit gondolkodni. Ott van a bagolyposta. ~ * Kirtel reménytelenül megcsóválja fejét, amiért én szúrós pillantással tekintek le rá. Eszembe jutott volna, de az igaz, hogy Kirtel egy kicsit rásegített a dologra.*
- Ott van a bagolyposta. Gyors és hasznos, ha valakinek szeretnél üzenetet küldeni.* magyarázom, mire Kirtel lassan kocogni kezd mellettem. Lassú léptekkel haladok az asztalok között, majd hirtelen torpanok meg, amikor Sophie a karját vizsgálja. Úristen! Hisz vérzik, talán ez lett volna a baj?*
- Sophie, mi történt? * lépek a lányhoz és aggódva pislogok a kötésére. Kirtel nagy, barna szemekkel tekint fel Sophiera, miközben szorosan a lábam mellé leül.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:20 am

-Semmi, olyan amit ne tudnék megoldani.* moslyog rá és átveszi a cicát. *
-Jobb ha megyünk, nem szeretném ha miattam bajba, kerülnél.* teszi hozzá és tovább sétálnak. Nagyon gondolataiba merül majd társa felé néz.*
-Honnan tudnék üzenetet küldeni?* kérdezi és a bal karját fogja.*~Ezt nem hiszem el. Megint átvérzett.~*gondolja és kicsit feljebb húzza felsője ujját, ani alatt, a barnás, vöröses kötés látszott.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:08 am

//Olvad!//

* Persze, hogy ideges vagyok, hisz akármennyire is ismerem Sophiet, nagyon is aggódok. Azok az emberek sem százszázalékig szentek, úgyhogy bármire fel lehet készülni. Daimonom letelepedik lábamhoz, miközben a macskát fürkészi karjaimban.*
~ Ne legyél ideges, Ő is megmondta, hogy vigyázni fog. ~ * nyugtatgat Kirtel, mire mély levegőt szippantok be, ami füst szagú és kellemetlen. Elfintorodok és már most elkönyvelem, hogy többet ide be nem teszem a lábam, persze csak akkor, ha nem kérnek meg rá. Akárkinek azért mégsem fogok igent mondani, annyira nem vágyok vissza ide, sőt amint Sophie kiér a sátorból, már sprintelnék is el.*
~ Jó,jó tudom, de mégis... ~ * gondolatban üzenem Kirtelnek, aki szavaimra csak a fejét csóválja.*
~ Túl sok minden miatt aggódsz, főleg a Nezabar és a diákok miatt. Próbálj meg túltenni rajta. ~ Kirtel aggódó hangja miatt egy picit elbambulok és elgondolkodok a titkon, amit eddig homály fedett. Nem sokáig elmélkedek a végzeten, mert Sophie már meg is jelenik, de sajnos pálca nincs a kezében.*
- Akkor menjünk. * bólogatok, bár az tény, hogy a lány hirtelen sürgetése egy kicsit aggaszt.* - Van valami baj? * kérdezem óvatosan, mert nem akarok valami olyat kérdezni, ami miatt rosszul érezné magát. A cicát visszanyújtom felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 1:17 pm

*Látja társán az idegességet, és egy laza félmosolyall válaszol.*
-Nyugi vigyázok. Rosszul jár aki velem húz újat.*mondja majd bemegy közben megigazítja fegyverét. A sátorban lévő férfi azonnal felfigyel rá. A szokásokhoz híven teával kínálja leendő vevőjét. Mivel fölöslegesen nem akar balhét elfogadja, az italt. Körbenéz a portrékák közt. Pálcékat nem lát de annál több fegyvert. ~Milyen gyönyörű ez a tőr. ~*Gondolkodik majd kifelé veszi az irányt.*
-Menjünk itt, nincs pálca. Menjünk tovább.*sürgeti társát maga előtt tolva. Minnél távolabb akart kerülni a sátortól.*~Az a tőr pont olyan volt mint a legidősebb fivéremé. ~*gondolkodott, majd hirtelen bal karjához kapott. Már elég távol voltak ezért lassított léptein.*
-Ne haragudj gondolom a frászt hoztam rád.*mosolyog rá.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Feketepiac - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 12:59 pm

//Olvad!//

* A sátornál ácsorog és ide-oda dülöngél. Látszik rajta, hogy kicsit sem akar bemenni egy ilyen helyre.*
- Hogy miért? Csak akartam tudni, hogy jól tippeltem-e. * mosolyog a lányra, majd kíváncsian pislog rá, amikor mellényét nyújtja neki. Amikor elmondja, hogy az arabok mégis mennyire imádják a szőke lányokat Felicity nyel egyet. Nem leányálma egy olyan helyen végezni, ahol csak úgy eladják őt. Ki tudja, talán tevekaravánokkal cipelnék ide-oda és arab ruhákba öltöztetnék. Még a gondolatra is kirázza a hideg. Gyorsan felveszi a mellényt és haját a kapucni alá bújtatja.*
- Nyugodtan menj csak, inkább kint maradnék. * ejt egy zavart vigyort, miközben átveszi a fekete kis macskát.*
~ Ha rajtad múlik sose mész be egy ilyen helyre.~ szólal meg daimonja a kis sarki róka, s megcsóválja fejét. Hát igen, nincs az a pénz, amiért ő csak úgy bemenne ezekhez az emberekhez, ráadásul ezt Kirtel nem igazán díjazza, de nincs mit tenni. Nem szereti a gyanús alakokat, főleg, ha arabokról van szó, mert ahogy az imént megtudta, szeretik a szőke lányokat. Egy pillanatra eltöpreng azon, hogy átfesteti a haját, de végül megrázza fejét.*
- Legyél óvatos. * szól oda Sophienak kissé aggódva, mert fene tudja, hogy mi lesz akkor, ha egyedül megy be. Most így átgondolva tényleg jobb ötlet lenne vele menni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feketepiac
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: