Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Komor erdő Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Komor erdő Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Komor erdő Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Komor erdő Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Komor erdő Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Komor erdő Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Komor erdő Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Komor erdő Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Komor erdő Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Kalandmester
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Komor erdő I_vote_lcapKomor erdő I_voting_barKomor erdő I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Komor erdő

Go down 
+34
Toportyán Zakariás
Steven Grivalt
Artemis Taylor
Sophie Lee
Hiroshi Haku
Felicity Artmenson
Kasey Jake Ellswood
Jack Darkfield
Kockadobás
Matthew Demerest
Tate Demerest
Pete Demerest
Játékmester
El'azar Yeydhay
Faudel Al' Karim
Peter McKinley
Jeremy Hiddle
Sasha Lupinien
Natanail Yosif
Cat R. Morgan
Lorraine Betranche
Sarah Lairs
Daran Fila Chirs
Zafirah Amjad
Alfons Gerard
Laura Wylee
Eldunary Aysa
Nicolas Demerest
Rosetta Waylan
Leonardo Desto
Kalandmester
Cecile Mignonette
Liziuzayani Nkhotakota
Kaen el Jericho
38 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Ella Ariadné Moonlight
Diák
Ella Ariadné Moonlight


Főkarakter : Ella Ariadné Moonlight
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 2:25 pm

*Ella irul-pirul a bókok hallatán. Zavarában kicsit meghúzza Ineph szőrét, mire a macsek egy hangos nyávogással tudatja fájdalmát, majd megnyugszik, mikor Ella újra elkezdi simogatni a buksiját. *
- Az a nagypapám. - mondja - Legalább is egy régi fénykép szerint. Én nem találkoztam vele életemben... Ezt nem adhatom, de a többi közül bármelyiket elviheted.
*Majd mutat egy másik képet egy fűzfáról, amely egy folyóparton ágaskodik. Ezt Catherine rögtön kikapja Ella kezéből és csodálattal figyeli. Ella az órájára néz, és felugrik a fa tövéből.*
- Jajj, ne haragudj, mennem kell. Elkések óráról - zihálja, miközben szedegeti mappája tartalmát. - Örülök hogy megismertelek, remélem találkozunk még. Szia!
*Catherine is elköszön, majd Ella szélsebesen szedett-vedetten elrohan.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt
Üzenőláda : Komor erdő Uori

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 2:11 pm

* Catherine tátott szájjal nézi azokat a rajzokat, amiket Ella adott oda neki, csupa-csupa kidolgozott kép, az ember azt gondolná, bármelyik pillanatban megmozdulhat. Az egyik kép, különösen tetszett Catherinának. Egy Öreg bácsi volt a portrén, látszódott rajta, hogy az évek során mennyi mindenen mehetett keresztül, és ezt az érzést, Ella tökéletesen vissza tudta adni a rajzain. - Ella, ezek gyönyörűek, nem is gondoltam hogy te ennyire tehetséges vagy. - Catherine úgy gondolta, hogy egy új barátság küszöbén áll. - Mond Ella, megkaphatom az egyik képet? - kérdezte reménykedve "szorongatva" azt a képet, amelyiken az öreg bácsika díszelgett. *
Vissza az elejére Go down
Ella Ariadné Moonlight
Diák
Ella Ariadné Moonlight


Főkarakter : Ella Ariadné Moonlight
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 2:03 pm

*Ella beletúr a kismacska bársonyos szőrébe, aki láthatóan élvezi a simogatást és tovább dorombol. Majd ügyeskedve, hogy a cica el ne szökjön, kihúzza alóla a mappát, ami a rajzokat rejti. A macsek továbbra is a szőke lány ölében marad, ezért Ella megjutalmazza egy kis simogatással a füle tövénél.
- Akarod látni a rajzaimat? - félreteszi az üres lapokat a mappa tetejéről és felnyitja a mappát, amelyben csupa grafittal készített tájkép és portré van gondosan berakosgatva.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt
Üzenőláda : Komor erdő Uori

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 1:51 pm

*- Nem, attól tartok, a kézügyességem nem a legjobb. - válaszol Catherine Ella kérdésére, majd hozzáteszi. - De nagyon szeretem a rajzokat. Mit rajzolsz? - kérdezi udvariasan, és reménykedik, hogy Ella megmutatja neki pár rajzát. Ineph is csatlakozik hozzájuk, miután néhányat szippantva a levegőbe, megbizonyosodik róla, hogy az új barátjuk, Ella, nem jelent fenyegetést számukra. Catherine ölébe fogja a kicsi macskát, majd simogatni kezdi a pofáját, de úgy tűnik, a cirmos cicust, most legkevésbé érdekli a lány, jobban inkább Ella. Tappancsaival a másik lányt kezdi tapogatni, de csak óvatosan, aztán gondol egyet, és Ella ölébe ugrik és hangos dorombolásba kezd. - Úgy tűnik Ineph máris megkedvelt. - Nevet a lány, majd hozzáteszi. - rajzolni nem tudok, de énekelni annál jobban. *
Vissza az elejére Go down
Ella Ariadné Moonlight
Diák
Ella Ariadné Moonlight


Főkarakter : Ella Ariadné Moonlight
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 1:43 pm

*Ella lepillant kis skótkockás lila kabátjára, ahol az Allidonos kitűző díszeleg, majd a figyelme a többiek kis kitűzőjére szalad. Elmosolyodik Catherine kijelentése, és ő is arra gondol, hogy valószínűleg velük többet is fog találkozni. A lány megilletődik kicsit a bóktól, mert eddig nem igazán kedveskedtek neki az emberek. Nagyon szimpatikusnak találja Catherine-t.*
- Te szeretsz rajzolni? -kérdezi, jobb beszédtéme híján. *Azzal lehuppan a lány mellé, és az ölébe fekteti a mappát rajta a papírokkal.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt
Üzenőláda : Komor erdő Uori

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 12:54 pm

* Az első lépést megtette, bemutatkozott, majd rögtön rá, egy szőke leányzót pillantott meg, elragadó teremtésnek találta, olyan, ártatlan típusnak, de a lány jól tudja, hogy a külső akár lehet álca is, ki tudja, mi rejtőzik odabenn. - Szia, az én nevem Catherine Nexana, és ha jól látom a kitűzőkből, mind a hárman Allidonosok vagyunk! - mondja ezt nagy örömmel, hiszen akkor még sokszor fogja látni ezeket a személyeket. A fiú is bemutatkozott, majd Exan elnézést kért mindkét lánytól, és a dolgára ment. Catherine pedig Ellához fordult. - Ella, ugye? Nagyon szép neved van. - bókolt a lánynak, majd lehuppant oda, ahol az előbb még Exan pihent. *
Vissza az elejére Go down
Ella Ariadné Moonlight
Diák
Ella Ariadné Moonlight


Főkarakter : Ella Ariadné Moonlight
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 12:45 pm

*Egy alacsony lányka sétálgat tétován a kis tisztáson a hátán egy hátizsákkal és a kezében egy mappáva és pár papírral. Miközben jobbra-balra nézeget, szőke loknijai lágyan követik arca útvonalát. Úgy tűnik mintha eltévedne, pedig csak egy nyugodt helyet keres, hogy rajzolgathasson. A tisztás másik végében két alakot pillant meg, gondolja odamegy, mert barátságosnak tűnnek. Közelebb megy, mire egy lányalak és egy fiúalak rajzolódik ki. Lassan, kicsit félszegen odasétál hozzájuk és barátságosan megszólal:
- Sziasztok, én Ella vagyok - majd illedelmesen nyújtja a kezét először a lány felé.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Komor erdő Nincskaszt
Üzenőláda : Komor erdő Uori

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 12:33 pm

* Ha látná most valaki a lányt, azt hinné, hogy üldözi valaki. Szélsebesen rohan át az erdőn bokrok, gallyak, kitüremkedő gyökerek között ugrálva, de mintha évek óta csinálná, nem jelent neki gondot kikerülni őket. A háta mögött egy apró macska követi a lányt, ő Ineph. Naponta együtt futnak hogy formában tartsák magukat. Már messziről meglátott egy alakot, aki leült egy fa tövébe, amióta itt van, mással még nem is beszélt, ezért gondolta, megpróbál barátkozni. - Csak nem harapja le a fejem, ha köszönök neki - suttogja elhalón, majd pár méterre tőle, sétával folytatja útját. - Szia! A nevem Catherine. - mondja Cat. - És a tied? - kérdezi mosolyogva, és várja a választ. *
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Komor erdő Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 12:23 pm

* Az erdő nem is annyira komor, hiába nevezik így, legalább is egy féltündének, akinek mindig megnyugtató a természet közelsége. A magas csuklyás alak árnyékként sétál a vastag törzsek között, vállán hatalmas kardot cipel, az idegenek favágónak nézhetik, esetleg vadásznak, ha először megpillantják, pedig esze ágában sincsen ártani a természetnek. Már van egy kedvelt helye itt a fák rengetegében, egy kis tisztás szerűség. Termetét meghazudtolva hangtalan jár a könnyűléptű és megtorpan egy vastagabb törzsű ébenfánál. Leakassza válláról a kardot és neki támasztja, majd leül és hátravetve a csuklyáját komoly arccal figyeli az erdő rezdüléseit. Meghallja a legapróbb neszt is, felfigyel a legkisebb mozgásra is, hála tünde vérvonalának érzékszervei élesebbek mint egy átlagos embernek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:34 pm

*Nagyot sóhajtok.*
-A féltékenység sajnos sok mindenre képes. Mindegy, örülök, hogy most már minden rendben van! *mosolyodom el, magam elé meredve. Nem sokkal ezután ásítok egyet. Nem kicsit vagy álmos. A séta, a futás és a beszélgetés megtette a hatását. Lassan elérjük a kúriát, s ahogy közeledünk, úgy magasodik fölénk az óriási épület.*
-Jó éjt neked is, aludj jól! *búcsúzom, majd felsietek a harmadik emeletre. Veszek egy meleg zuhanyt, aztán el teszem magam holnapra. Szükségem lesz minden erőre, ha ébren szeretnék maradni. Nincs sok hátra a nyárból, minden időt ki szeretnék használni, ami még megmaradt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Komor erdő Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:26 pm

-Chang azt mondta hogy a féltékenység elvette az eszét.*sóhajtok nagyot és utánna megyek, majd egy ásítást próbálok elnyomni. *-Bocsi azt hiszem hogy túlzásba vittem az edzést. *mondom ahogy sétálunk. A fáradság miatt nekem is figyelnem kell nehogy orra bukjak vagy neki menjek egy fának. Hamar elérjük a kúriát. Terveim szerint veszek egy zuhanyt és bevágódok az ágyba, hogy kialudjam magam, és lehet holnap elolvasom fivérem levelét. *-Jó éjt Haku. *Köszönök el ahogy belépek a Várósy obába, ahol ideiglenesen lakom. Hallkan mozgok nehogy valaki már aludjon szobatársaim közül. Bár ezt nyáron nagyon kétlem. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:12 pm

-Nem. *válaszolom meglepődve, majd figyelmesen hallgatom tovább.*
-Sajnos előfordul az ilyen. Egy kicsit sajnálom az embert. Tudom, hogy te utálod és én is, mert gonosz, rossz útra tért, de ha jobban megfigyeled a helyzetet, csak egy őrült. *csóválom meg a fejem, miközben leengedem magam mellé kezeimet.*
-Akkor menjünk, gyere! *intek fejemmel a visszavezető ösvény felé, s megvárom, míg mellém lép, csak aztán indulok el, visszafelé. Megnyugtat a gondolat, hogy végre minden rendeződött és most már csak nevetek azon is, hogy a rejtélyes üldözőm egy őz suta volt. Egy vékony, fiatalabb példány.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Komor erdő Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:02 pm

~Na igen Chang! Olyan dolgok derültek ki amiket magam se hittem volna.~*gondolkodom. *-Haku neked még nem is mondtam, de gondoltad volna hogy... hogy örögbe fogadtak?*kérdezem az égre nézve.*-És Hao azért gyűlölt mert valójában féltékeny volt a férjemre? Milyen fura igaz? Hogy a szerelem valólyában milyen könnyen ébreszt gyűlöletett az emberben. *csóválom meg a fejem. Sose hittem volna hogy azért bánt úgy velem ahogy és azért akart megölni mert szerelmes és a féltékenység elvette az eszét? Még a Triádok közé is be állt hogy megtaláljon.*-Én se fázok de mehetünk nehogy lekéssük a takarodót, mert nem akarok bajba kerülni. *mondom mosolyogva. Ahogy választ kap az ember minden értelmet nyer nem? Utólag mindíg okos az ember.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 6:48 pm

*Ellököm magam a fától és közelebb lépek hozzá. Felkapja a fejét és megkérdezi, mi az. Biztosan eltanakodott, néha velem is előfordul. A nemrég történteken szoktam gondolkodni. Érdekes, mennyi minden történt velünk, most végre mégis.. Nyugodt a légkör, s minden a legnagyobb rendben van. Legszívesebben azt kívánnám, bár megállna az idő! Bár ne rohanna úgy, de sajnos örök mozgásban van, ahogy mi is. Addig megyünk, míg el nem érjünk utunk végét, a végállomást, de senki nem mondta, hogy utána nincs tovább. Én hiszek a túlvilági életben, hiszen a Nezabarban kísértő szellem rá a tanú, hogy az ember sosem veszik el igazán, sosem tűnik el a Föld színéről. Valami mássá alakul át, egy új világban kel életre. Igazán érdekes és elgondolkodtató ez az egész.*
-Nincs semmi, ne aggódj! *mondom, majd az égre tekintek. Fejünk felett száll le a sötétség. Itt, a fák között már nem lehet látni semmit, legalább is jó magam így vélem.*
-Szerintem menjünk vissza, kezd lehűlni a levegő, bár még nem fázom, csak miattad aggódom. *nézek vissza rá. Bizony-bizony, az estével együtt jön a hideg.*
-Menjünk, vagy még maradjunk egy kicsit? *kérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Komor erdő Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 6:31 pm

*Nyugalom van. Nem csak a környéken hanem a lelkemben is. Hakunak igaza van. Nem szabad a múlton rágódni csak előre szabad nézni és kész. Hakura nézek mikor közelebb jön. *-Hmm? Mi az? *kérdezem mert kicsit elbambultam és nem vagyok biztos benne hogy mindent hallottam. Mostanában egyre többet kalandozik el a figyelmem. Meg amúgy is annyi mindent tervezgetek. Néha még a fejem is belefájdul annyit gondolkozom. Ahogy felnézek az ágak között látom hogy egyre sötétebb az ég. *~A napnak azért kell lemennie hogy egy új napra virradhasson. ~*jut eszembe Chang bátyám mondata mikor vissza indulttnk. Bolond egy bátyám van. Elhiteti hogy Ő halt meg hogy haza csaljon.*~ Igaz még a levelét ki sem nyitottam amit adott. ~*gondolkodom kicsit. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 6:13 pm

//Olvad.//
*Bólintok, majd követem a példáját és én is nekidöntöm a hátam egy fának. Karjaimat összefonom mellkasom előtt, miközben friss levegőt szívok magamba, majd kifújom. Voltaképp én is csak a borzasztó meleg elől menekülök, bár az időt elnézve ma már nem lesz tikkasztó hőség. Az ég színesebb, a Nap már biztosan lemenni készül. Tücskök ciripelnek valahol és lágy szellő fúj. Áldom a hűvöset.*
-Megértem. *én is kedvelem a nyugalmat. Néha el szoktam vonulni, hogy egyedül legyek, de sosem hosszabb időre. Imádom, ha emberek vesznek körül, csak a túl nagy tömeget nem bírom.*
-Örülök, hogy végre felszabadult vagy! Már vártam, hogy ilyen vidámnak lássalak. *mosolyodom el, ellökve magam a vastag törzsűtől, s közelebb lépek hozzá.*
-A múlton valóban nem tudsz változtatni, de azon már nem is kell. Csak a jelen fontos, a jövő meg hamar eljön -az pedig fényesebb, mint a Sarkcsillag az égen. *mondom vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Komor erdő Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 2:07 pm

*Mikor Haku megnézi hogy egy őzike elől futott elneveti magát. Egy fának támaszkodva gondolkodok mikor válaszol és rákérdez hogy én mit keresek itt. *-Csak ide menekültem a meleg elől.*mondom mosolyogva. Nincs semmi különleges oka. Hűvösvan nyugalom és ilyenkor jó gondolkodni. Most már ha vissza gondolok a történtekre, nem fáj. Megnyugodtam és eltudom fogadni hogy hogy nem tudok változtatni azon ami történt. De végre szabad vagyok. *~Szabadság végre élvezhetem az életet, és boldog lehetek. ~*gondolkodom halvány mosolyal. Sok minden van amit be kell pótolnom.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 1:50 pm

*Egy kicsit rosszul esik, hogy kinevet, a mondata pedig még inkább. Én nem tudom, ki vagy mi az üldöző, mert nem láttam a fáktól, de amikor megjegyzi, hogy ritka, hogy egy őz üldöz valakit, azonnal hátrapillantok.* ~Mi?! Egy őz? Ez elől futottam volna ennyire?~ *elkerekedett szemekkel figyelem az állatot. Egy fiatal őz suta, semmi több. Nem egy vérengző fenevad és nem is egy ember, aki az életemre akar törni. A végén én is együtt nevetek vele, majd ránézek.*
-Tényleg ritka, de érdekes szituáció! *viccesnek találom hogy az iskolába mindenféle lény jár. Találkoztam már egy néhány emberrel az itt töltött évben. Vámpírok, kobold, angyal... De őőz! Tőle ijedtem meg annyira, hogy futásnak eredtem. Enyhén kínos a helyzet, ugyanakkor szórakoztató, így végül is megértem, mikor Ő még térdre is rogy.*
-Igen, köszi! *kacarászom még jóízűen, végül abbahagyom. Már fáj a hasam alja, úgy kiadom magamból a dolgokat.*
-Csak sétálni indultam volna, de végül testedzés lett belőle. Na és te mit keresel itt? *kérdezek vissza.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Komor erdő Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 1:40 pm

*Végre megnyugszik és elmondja hogy üldözi valaki. Hátamögé nézek és hallom a sebes lépteket majd elnevetem magam. Nevetés közben előre görnyedek. *-Tényleg veszélyes egy üldöző.*nevetek és térdre esek. Szegény Haku. Nem elég hogy megijed de még ki is nevetem. *-Ne haradudj, csak ritka hogy egy őz üldöz valakit. *mondom és felkelek. *-Nyugi Bambi nem eszik angyalokat de még embert sem. *mondom vigyorogva majd figyelem az özikét. Biztos félelmetes lehetett hogy lépéseket hall maga mögül. Nekidőlök az egyik fának és Hakura nézek. *-Amúgy minden rendben? Mit keresel itt? *kérdezgetem mosolyogva. Remélem nem haragudott meg azért mert kinevettem. Kicsit elkalandozok mert az őzről eszembe jutnak a régi emlékek mikor télen a kiképzés alatt egyedül kellett boldogulni az erdőben és egy ilyen alkalommal találkoztam Torával az akkor még igencsak apró és gyengécske tigris kölyökkel.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 1:19 pm

*Hirtelen megpillantom Sophiet. Megragadja a karjaimat és beszélni kezd hozzám. Idegesen nézek le rá, majd hátrafelé. Mellkasom szaporán jár fel-alá. Kifulladtam, az a valami pedig már igen csak közel jár. A kis neszekből hallom, ami a mozgása miatt van. Bármi is legyen, nagyon sebes.*
-Valami üldöz! *nyögöm ki nagy nehezen, visszanézve Rá. Nagy levegőket veszek, ezáltal rendeződik a légzésem, de nyugtalan vagyok, mert szinte semmit nem tudok arról a rejtélyes valakiről. Csak most látom amúgy, hogy kínai barátnőm színesben van. Ettől el kell, hogy mosolyjak, hiszen betartotta az ígéretét. Sokkal jobban állnak neki a színes cuccok, mint a feketék.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Komor erdő Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 1:07 pm

*A meleg elől a Komor erdőbe menekülök. Nem vagyok mostanában az a búskomor lány aki megérkezett ide. Vége a menekülésnek, vége a rettegésnek. Jól érzem már magam, és tudom hogy minden megváltozik mert már megszabadultam minden kíntól. Ruhám elég lezser. És színes. Megígértem Hakunak hogy nem fogok csak feketében járni. Ahogy sétálok meghallom az avar zörgését. Körbenézek és egy alakot látok felém rohanni. Ahogy közelebb ér észre veszem hogy Haku az. *-Mi a baj Haku? Úgy nézel ki mint aki szellemet látott. *mondom ahogy elé állok és megfogom a karjait. Nem értem mi elől fut. De már egy ideje futhat mert alig kap levegőt. *-Nyugi vegyél nagy levegőt és higgadj le utánna pedig mond el mi történt. *mondom bíztatóan mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Komor erdő Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Komor erdő 82h3


Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 12:51 pm

*Megint csak rohanok valami elől. Hallom, hogy a nyomomban van, s tudom, hogy követ, de az oka továbbra sem világos. Ki követ? Mit akar? Mik a szándékai? Ezernyi kérdés gyűlik még fel bennem, de egyelőre a futás köti le a figyelmem. A múltkor, még a Tölgyesben, szépen nekicsapódtam egy fának. El szeretném kerülni, hogy megismétlődjön. Nem lenne jó, ha megint sajogna az arcom a fájdalomtól és elöntené a vörösség. Hófehér szandálom nagy erővel csap bele az avarba minden lépésemnél. Hosszú, hozzáillő ruhám vége pedig meg-meglibben. Lassan kiver a víz. Már nem bírom sokáig, de az idegen kitartó. Mintha most gyorsabb lenne, mint eddig.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Komor erdő Mentalista
Üzenőláda : Komor erdő P0fe
Színem: cornflowerblue

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 3:21 pm

* Látom rajta, hogy azért nem olyan súlyos, mert simán feláll egyedül. Én is felegyenesedek és teszek egy lépést hátra, hogy ne legyek annyira közel. Tudom milyen érzés az, ha belemásznak valakinek az aurájába. Én egy ideig tűröm, de azt nem mondom, hogy nem idegesít néha, persze ez mostanában sose fordul elő. Kirtel hűségesen lép mögém és inkább ott is marad. Az érdeklődésére csak vállat vonok.*
- Gondolkozni jöttem ide, bár ezek után lehet, hogy másfelé kellene mennem. * pillantok a növényekre. Ha csak rájuk nézek, máris futkos a hátamon a hideg.*
- Na és te? Gondolom új vagy még a suliban. * nézek rá kérdőn. Megigazítom magamon a ruhát, mert fene tudja, hogy mennyire mozdult el.*
- Az erőm? Igazából ezek csak varázslatok, amiket a suliban tanulunk, de a képességem a telekinézis. * biccentek egyet vidáman. Szeretem ezt a képességemet, noha még csak nagyon alacsony szinten sikerült elsajátítanom.*
- Oh, ő? Ő a daimonom, mármint a lélekmásom. * mosolygok kedvesen, mire a kis róka odakocog hozzá és megszimatolja.*
//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Komor erdő Elemista
Üzenőláda : Komor erdő 24sd

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 3:13 pm

*Nehezen, de végül magamhoz térek. Soha nem ártott még nem enyitt egy rohadt gaz. Szépen lassan feltápászkodok.*
- Hát téged meg mi szél hozott erre? *érdeklődök a furcsa lánytól.*
~ Egy hamar ide se teszem be a lábamat az biztos. Még szerencs, hogy nem hagyom itt a fogamat. Nem félek én a harctól, de hát azért nem egy növénnyel szeretnék én párbajozni ~
- Egyébként a teljes erőd ilyen ~ hogy fogalmazzak? ~ sötét és barátságtalan?
*aztán megpillantok valami kis lényt a lány mögött* ~ ez meg mi a Merlin lehet? ~
- Ki vagy mi ez a valami a hátad mögött?
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Komor erdő Mentalista
Üzenőláda : Komor erdő P0fe
Színem: cornflowerblue

Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 3:05 pm

* Ahogy daimonommal végigmérjük leesik nekem, hogy ő egy új diák. Mondjuk az tény, hogy rengeteg diákkal nem találkoztam még, sőt van akiről azt se tudom, hogy ide jár. De mindegy is. Amint végzek a gazzal a fiú bemutatkozik és megköszöni a segítségemet. Valahogy olyan érzésem van, hogy neki nem kellett volna segíteni, hisz nem néz ki annak a nagyon gyenge fickónak.*
- Felicity vagyok, a daimonom pedig Kirtel. * hadarom el gyorsan, mert nincs több időnk cseverészni. Újabb növények keresztezik az utat és Doncho már le is csap az egyikre. Daimonom inkább hátul marad, amit díjazok is, mert szegény, az apró termete miatt egész biztos megsérülne. Velem együtt... Hirtelen rezzenek össze, ahogy a srácot lazán odébb löki az a növény. Iszonyatosan nagy düh kezd felgyülemleni bennem, pedig nem vagyok az a nagyon forrófejű fajta. Kezemet az ég felé emelem. Ennek hatására dörögni, villámlani kezd, majd egy könnyed mozdulattal lerántom karomat, s a villám egyenest a növényeket veszi célba. Ezután a fának csapódott fiúhoz rohanok, majd amint mellé érek leguggolok.*
- Megsérültél? * kérdezem egy cseppnyi aggodalommal.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Komor erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Komor erdő   Komor erdő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Komor erdő
Vissza az elejére 
1 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: