Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Mexikó Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Mexikó Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Mexikó Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Mexikó Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Mexikó Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Mexikó Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Mexikó Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Mexikó Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Mexikó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Kalandmester
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Mexikó I_vote_lcapMexikó I_voting_barMexikó I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Mexikó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mexikó Mutatvanyos

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:37 am

*Az engem cseppet sem zavar, hogy annak mutatja magát, én átlátok rajta, sőt tetszik is a nyafkasága, időnként én is ilyen vagyok. A pénz már gyermekkorom óta nem volt akadály, de igyekeztem megismerni a másik oldalt, megismerni a bűnözők gondolkozását, hogy adott esetben felvehessem velük a versenyt. Sajnálom, hogy kicsit morcosnak tűnik, ezért egy bólintással adom meg magam, hogy legközelebb megmutatom az smst, ha ilyesmi érkezne. Karbafonja a kezét, én pedig csak csábosan kacsintok rá egyet, mert tudom, hogy annyira azért nem haragszik rám, hogy duzzogjon is, maximum tényleg be kell hódolnom.*
- Nem fogja, ne aggódjál édes. *Mormolom, és kiszállok az autóból. Odasasszézok az ő oldalára, hogy kisegítsem a sportverdából, és a karomat nyújtom neki.* - Mert azt képzeled, hogy te majd vissza tudod fogni magad, ha én nekilátok az engesztelésnek? *Nyújtom oda a kezemet, és amikor belesimul, akkor magamhoz rántom, és a derekát karolom át helyette, belepusszantva a nyakába. *Intek a hordárok egyikének, hogy hozza a csomagokat, mert az eredeti szálloda helyett legalább pár órára itt cucculunk ki. Biztos vagyok benne, hogy Nakamura így is meg fog minket találni, rajtunk tartja a szemét. A recepciónál kiveszek egy puccos szobát, aztán felmegyünk, és tényleg nekilátok az engesztelésnek.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mexikó Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mexikó Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 7:40 pm

*Na igen, az tuti, hogy nem vagyok egy üres fejű szöszi, maximum néha annak mutatom magam, de ez viszonylag ritkán fordul elő mostanában. Egyszerűen nem volt rá szükségem, hiszen nem kell pénzes pasikat fognom, elég nagyok a tartalékaim és amúgy is van egy pénzes pasim. Azért persze így is morcos vagyok, hogy nem mondta el, mert nem hiszem, hogy ezzel várni kéne és megfelelő pillanatot keresni, főleg ha közben még ki is derülhet, mint ahogy most történt.*
-Hát akkor máskor mutasd meg az sms-t, ennyi. Nem kell várni... *Rántom meg a vállam még mindig karba font kézzel. Nem fogom azért olyan könnyen adni a bőröm és egyszerűen csak elnézni neki a dolgot, ezek után dolgozzon csak meg a jókedvemért.*
-Persze, mehet, nem kell, hogy azért tegyék tönkre a nyaralást, mert nem tudtuk megoldani, amivel megbíznak. Intézzük el, aztán mehet a többi. *Eleve nem magával a melóval van gondom, ezt már előzőleg is megmondtam, hanem a megtudásának mikéntje zavar határozottan. Elérve a célt kipakolunk és a kisfiús pillogása csak halványan elmosolyodom.* -Végülis nekem a szoba is megfelel, nem vagyok vészesen szomjas, de... a kiengesztelésnek tudod, hogy az a lényege, hogy én élvezzem, és nem az, hogy te is? *Szélesebbre húzódik a mosolyom, hiszen így van, nem? Felkapom a válltáskámat, a többit ott hagyom, majd felviszi valaki szépen az emeletre, az tuti, hogy nem az én dolgom lesz. Irány a szoba, ha van pár napunk, akkor használjuk ki.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mexikó Mutatvanyos

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 7:23 pm

*Úgy falhoz vágott akkor, hogy még napokig a seggemen keresztül vettem a levegőt, pedig vagy húsz éve foglakozom kemény fizikai sportokkal. És igen, pont ez tetszett meg benne. A keménysége, a határozottsága. Az már csak hab a torkán, hogy mocskosul jól néz ki, és az ágytornához való hozzáállása igencsak a kedvemre való. Hülye lennék mellette párhuzamosan még valami agyatlan csitrivel is kavarni. Már éppen nyitnám ki a számat, és nyalnék bele az övébe, amikor feltűnik az ominózus kínai alak, aki pár pillanat múlva már lép is le. A megszokott tempóban vezetek tovább, és látom, hogy a markolászás ebben a formában már nem fog folytatódni.*
- Nem volt nagyon előre. Az utolsó pillanatban azt jelentette, hogy a gépen jött sms-em. A fickó nagyon tud időzíteni. Gondoltam leszállunk, és megbeszéljük az ital mellett, hogy egyátalán belemegyünk-e, de úgy látszik, Nakamura-san máris szereti a portékáján tartani a szemét. Merthogy annak tekint... minket. *Picit elmosolyodom, egyértelmű, hogy egymáshoz tartozunk, még ha nincsen is kimondva a járás, vagy a szerelem, vagy bármi.* - Kétlem, hogy ha előbb megtudod, lefújtad volna. Na akkor mi legyen? Csináljuk? Mármint találkozzunk a fickóval?
*Kanyarodok be most már a bár elé, amely nem is igazán mexikói, sokkal inkább pálmafás, hawaii stílusban épült. Az ingem éppen ide passzol.* - Mondom, egy régi megbízóm, akinek annak idején elloptam egy páncélt, amely egy ősi ninja nagymester felszereléséhez tartozott. Azt hittem, hogy azzal megelégedett, de most kiderült, hogy a kardot is akarja, amely valahol itt van Mexikóban. Többet nem írt, majd személyesen akar felkeresni. Most van pár napunk magunkra addig. *Igyekszem magamra ölteni leginkább kisfiús ábrázatomat, és a bár előtt leparkolva odabújok hozzá.* - Innál most valamit, vagy vegyünk ki itt egy szobát, hogy hozzálássak az engeszteléshez?
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mexikó Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mexikó Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 6:59 pm

*Azt hiszem pont azért tetszett meg, mert nem tudtam lekoptatni azzal, hogy a falhoz kentem, és mert az igazi oldalamat ismerte meg, nem pedig az álcát, amivel már olyan sok pasinak csavartam el a fejét. Így pedig tudom, hogy magamért kedvel, nem pedig egy felvett álca miatt, és az sem utolsó, hogy még a bosszúm beteljesítésében is segített, pedig az ő mesteréről volt szó. Az pedig engem sem érdekelt soha, hogy kikkel volt előttem, amíg nem velem egy időben teszi, mert akkor tuti, hogy nagyon rossz vége lenne neki és annak a valakinek is. Mindenesetre az első pár kilométeren csak hátradőlve élvezem a sebességet és a hűsítő szelet, aztán oldalra fordulok és lazán rámarkolok a legféltettebb testrészére, amin azért láthatóan kissé meglepődik.*
-Ezen még meglepődsz? Akkor van még mit megismerned belőlem szépfiú! *Mosolyodom el szélesen és már épp hajolnék előre, hogy elkapjam kicsit a száját, amikor megérkezik mellénk a másik kocsi és határozottan nem úgy fest, mintha csak épp erre keveredett volna. Persze, hogy visszahúzom a kezem, ennyi eszem azért van, maximum neki kell egy kis önuralmat erőltetni magára, ha nem ilyen állapotban akar beszélgetni a kivel is? A fickóra pillantok az ablakban, aztán a kocsi le is marad végül, amit végképp nem értek. Kérdőn pillantok Scottra, hogy most akkor miről is van szó, persze, hogy magyarázatot várok.*
-De ha ezt előre közlöd, akkor szerinted azt mondom, hogy ne jöjjünk? *Forgatom a szemem, mert hát ki az, akit nem maga a kis ferdítés zavar? Nem is az a gond, hogy valami melója van, hanem tényleg az, hogy ezt nem volt képes közölni velem. Morcosan pillantok rá és karba fonom a kezem magam előtt.*
-Legyél őszinte és ennyi, és nagyon szépen engesztelj ki, ha végeztünk... és ki az? *Térek rá aztán a lényegre, de tényleg el fogom várni, hogy ezek után nagyon erősen azon legyen, hogy elnézzem neki ezt a kis turpisságot.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mexikó Mutatvanyos

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 6:39 pm

*Nem is gondoltam volna, hogy ennyire meg fogok neki tetszeni. A közizlésnek megfelelek ugyan, de egészen más, ha valaki tényleg rám gerjed, nem csak arra a világhírű figurára, aki a média, a közönség előtt vagyok. Cecile valahogy tényleg a pasit, a személyt látja bennem, ez valahol igenis jó érzés. Mint ahogyan engem sem az érdekel, hogy korábban kiket csábított el, és hogy milyen sötétlelkű nekromanta. Ezek mind nem olyan fontosak, csak hogy összetartozunk, és elfogadjuk egymást olyannak, amilyen. Magamban ezen elmosolyodom, magamon is meglepődök ezen, hogy ilyen romantikus érzéseket tudok táplálni bárki iránt. Végigmegyünk tehát a reptér előtti főúton, kiélvezem a gyors autó áramvonalas mozgását, hogy belesiklik a kanyarokba. Enyhén megugrok, amikor rámmarkol, aztán vigyorogva pillantok oldalra.*
- Mindig meg tudsz lepni. Mintha semmi máson nem járna az eszed, szerencsémre. *Halkan felnyögök, és minden lelkierőmre szükségem van, hogy közben oda tudjak figyelni az útra is, és hogy ne álljak le rögtön az út mentén, hogy magamévá tegyem, hevesen, szenvedélyesen, állatiasan. Azonban ez nem történik meg, mert mellénkér a terepjáró.*
- Hát ez nem igaz, miért pont most? *Dörmögök haragosan, és oldalt pillantok, nem engedve a poziciómból. Remélem, hogy a lány közben elenged, mert itt most nem ennek van az ideje. Nemet intek neki, hogy nem lesz harcról szó, ebben biztos vagy. A mellénk érő autó ablakát letekerik, és a reptéren látott kínai alak biccent ki belőle. Nem mond, és nem jelez semmi mással, csak feltekeri az ablakot, lemarad az autója, és elkanyarodik. Én pedig fújtatok egyet, látom, hogy magyarázattal tartozom.*
- Az utolsó pillanatban derült ki, de tényleg. Az ügynökömnek mondtam, hogy nyaralnék, foglaljon valami jó kis helyre, ezt küldte át. Mint kiderült, egy korábbi megbízom, aki túlságosan is elégedett volt a munkámmal, most ismét igényt tart rám. *Megsimogatom a lány fejét, hogy enyhítsem a turpisságot.*
- Megmondtam neki, hogy nyaralni jövök a... szerelmemmel, és nagyon nem akarom, hogy másról szóljon a dolog. Jelezte, hogy őt mindez nem érdekli, ha elvégeztem... ha elvégeztük, akkor annyit napozunk, amennyit akarunk.
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mexikó Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mexikó Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:07 pm

*Valahogy nem, ez a baseball sapkás style nem a kedvencem, szóval egyáltalán nem gond, ha szépen elpaterolja magáról. Szeretem látni azokat a göndörödő, fekete tincseket. A kocsi akárhogy is nézzük tényleg feltűnő, de nem lep meg, hogy ezt választotta, bár azért az egyszerűtől elég távol van, már önmagában véve is.*
-Értem én, teljesen világos, csak egy szimpla, alig feltűnő sportautó. *Mosolyodom el, aztán szépen be is szállok, ő pedig úgy bőgeti fel a motort, hogy még az is ránk figyel, aki eddig véletlenül nem tette. Hát őszintén szólva akármennyire is álcázni próbálta magát a cselekedeteivel és a tetteivel határozottan feltűnően viselkedik. Hátradőlök kényelmesen és még a szemem is lehunyom kicsit, amikor elindulunk. Jó, azért azt meg kell hagyni, hogy kényelmes a járgány, azt nem mondhatom egy szóval sem, hogy ne így lenne, de azért egy kis csipkelődés mindig kell, nem igaz? Nem is veszem észre a kocsit, ami minket követ, hiszen most határozottan nem azt figyelem, inkább kicsit előre nyúlok és finoman rámarkolok Scott legfontosabb testrészére.*
-Mennyire tudsz koncentrálni... közben? *Mosolyodom el felettébb kihívón, hogy értse miről beszélek, bár kétlem, hogy nagyon magyarázni kéne neki, de hamar lefagy az arcomról a csábító mosoly, amikor mellénk kanyarodik a méretes fekete terepjáró. Indexel, én pedig elhúzom kicsit a számat.*
-Hát, ha van olyan bátor, hogy megvonja tőlünk a nyaralás és egy kis élvezet lehetőségét, akkor nem hiszem, hogy van még miért élnie... már csak az a kérdés, hogy te, vagy én vagyunk a célpont. *Na igen, nehéz ügy, ha egyszer mindkettőnk eléggé kapós a sötét alakok között, és igazából bármelyikünket bárhol le akarhatják vadászni, hosszú az a lista, ami a haragosainkat jelenti, és azóta, hogy együtt vagyunk, ez még össze is adódott.*
-Húzódj le, már úgyis túl sokat pihentettem. *Simítok végig már-már szeretetteljesen az ujjamon figyelő nekromanta gyűrűn.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mexikó Mutatvanyos

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 6:44 pm

*Gyorsan eldobom a sapkát is, ha ennyire nem jön be neki. Az álcámtól függetlenül én is lazán vagyok öltözve, kisnadrág, hawaii virágmintás ing, dögcédula. Na nem mintha attól tartanék, hogy a lábam lerobban a testemtől, csak divatkellék. Végigpillantok a kölcsönzős járgányon, amit a drága méltat, és felnevetek.*
- Hogy egy ilyen kocsival? Egyszerű sportautó, nem tudom, hogy most miért mondod... Volt rajta biztosítás, és nem sülünk meg benne. *Aztán megrántom a vállamat, naná, hogy a fizetős szolgáltatások luxusjárgányt jelentenek, már ehhez vagyok hozzászokva. Hátul a motor, ha belemegyünk valamibe, legalább nem gyulladunk ki. Miután megvolt a gázpedállal való bőgetés, fordítok a kormányon, és kikanyarodom a reptér elől, rá a főútra. Csak a visszapillantóból veszem észre, amit eddig is sejtettem, egy fekete terepjáró, elsötétített ablakokkal éppen a nyomunkban, tartva a távolságot. Amikor rajtunk kívül már nincsen más az úton, gyorsít, és besorol mellénk. Kiteszi az indexet irányunkba, mintha le akarna szórítani, azonban nem teszi, csak bemozdul, jelezve, hogy húzódjunk le, és álljunk meg. Oldalt pillantok a szöszire.*
- Lenyomjuk a vagánykodót? *Mosolyodom el halványan, de közben figyelek a másik autóra. Nehogy véletlenül fejreálljunk a nagy hadakozásban. Szerencsére Cecile-nek volt annyi esze, hogy bekösse magát. Kinyitom a kesztyűtartót, és elégedetten nyugtázom, hogy megtalálom benne az előre kért Berettát, sorszám nélkül. Felmorranok, és az öklömbe csúsztatom.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mexikó Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mexikó Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:22 am

-Hát tudom én? De ennél a ciki sapka-szemüveg kombónál szinte minden jobb. Amúgy is pont az feltűnő, hogy nem akarsz feltűnő lenni. *Rántom meg a vállam, hiszen körülöttünk mindenki lazán van öltözve, Scott meg inkább úgy fest, mint aki arra készül, hogy kirabolja a reptéri kasszát. Ez az álca dolog mindenképpen gáz, és nem akarom az egész nyaralás alatt a sapkáját és a szemüvegét nézni, mert csak a szobában válik meg tőlük. Elérjük végül a kocsit, miután legalább a napszemcsit levette.*
-Egyébként egy ilyen kocsival nem is tudom, hogy akarsz úgy tenni, hogy ne vegyenek észre. *Mosolyodom el, hiszen mint mindig most sem fogja vissza magát, nem valami kis gyenge Suzukit bérelt, hanem egy tető nélküli menő járgányt, amit tuti, hogy minden járókelő megnéz majd magának. Ebben igen nehéz elvegyülni a tömegben. Aztán be is huppanok, amíg a fickó bepakolja a cuccainkat, és a felvetésre elnevetem magam.*
-Héj, nem csak az lehet jó, ami drága... bár persze az tuti, hogy jobb, mint az olcsó. *Igen, szeretek költeni. Amikor ide kerültem ebbe a világba elég sok időbe telt, mire értelmes életem lett, és mostmár eszem ágában sincs nélkülözni, vagy bármit megvonni magamtól. Miért is tegyem, ha megtehetem? Scott nélkül is menne, de ha a tetejében a pasimnak annyi pénze van, hogy két életet is lazán leélhetne belőle... hát jöhet a koktél!*
-Akkor ejtsük útba, de aztán mielőbb irány a víz, mert konkrétan felforr az agyam a napon. *Nyafogok még egy kicsit, hogy hozzam az igazi szőke cicababa formát, ami tudjuk, hogy nem én vagyok, de már igen gyakorlottan játszom el.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mexikó Mutatvanyos

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:43 pm

*Végre kilép a mosdóból, rajta is felejtem a tekintetemet egy pillanat erejéig, igazán jó választás volt. Mintha lett volna választásom. Úgy falhoz kent, ami után annyi volt a választás, hogy beleszeretek, vagy kitöröm a nyakát. Előbbi esett meg, mindkettőnk szerencséjére. Nem lett volna frankó, ha a túlvilág kisérteteivel kell küzdenem életem hátralévő álmaiban. A csókot viszonzom, és míg ő az arcomat paskolja, én a hátsóját.* - És minek álcázzam magam szivi? Madárijesztőnek? *Csóválom meg a fejemet, és szokványos túristaálcát veszek fel, aztán zsebrevágom a napszemüveget, ám a Slyar féle sapka marad. Hagyom hogy belémkaroljon, és visszaindulunk a csomagok irányába. Intek az egyik személyzetisnek, hogy pakolja be őket a kocsiba, míg én magam behuppanok a nyitott tetejű kormánya mögé, és megvárom, míg a lányka is beszáll.*
- A szálloda még egy óra innen, de nem messze van egy koktélbár, kifejezetten túristaárakkal. Vendégcsalogató. Megnézzük gondolom... *Vigyorgok oldalra, ismerem Cecile költési mániáját. Aztán átlesek a válla felett, ahol észreveszek egy ferdeszemű alakot, aki nagyon is minket bámul, de csak amíg oda nem nézek, aztán el is tűnik a tömegben. Hát ennyit ér az illúzió. Nem véletlenül nem szoktam alkalmazni. Megbőgetem a motort némi gázfröccsel, és ha bent vannak a poggyászok, akkor már váltom is a sebességet.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mexikó Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mexikó Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:22 pm

*Nem vagyok híve a nagy melegnek, igazából határozottan nehezen viselem, szóval amikor le kellett szállni a hűtött légkondis repülőgépről majdnem a sikítófrász kerülgetett. Mégis miért nem volt jó az, amit én mondtam, hogy menjünk síelni, vagy... Kanadába, netán... az Északi sarka! De itt egyszerűen, ahogy kilépek az ajtón megcsap a brutális forró levegő, ami majdnem levegőt venni is alig hagy, szóval nem csoda, ha azonnal a mosdó felé igyekszem, hogy frissítsek magamon és rendbe szedjem a külsőmet. Aludtam is valamennyit a repcsin, szóval kell a kis smink korrekció. Elég light-osan vagyok öltözve, de mivel van pasim, megtehetem, amúgy se érdekeltek soha a nyálcsorgatók, ha meg valaki túl pimasz lenne, hát majd Scott betöri az orrát, vagy én töröm be, mindegy. Szóval egy pántos, rendkívül vékony és könnyű esésű hófehér, piros virágmintás ruci van rajtam, jó rövid, hogy minél kevesebb bőrfelületet irritáljon a ruha anyaga. Amikor újra előkerülök belekarolok Scottba, és picit forgatom a szemem, feljebb tolva a napszemüveget a hajamba.*
-Most tényleg végig így leszel? Álcában, meg minden? Tisztára zavaró. Nem lenne jobb akkor már nem is tudom, valami illúzió? Amit csak mások látnak, mert előlem ne rejtsd el a helyes pofidat. *Szórakozottan meg is paskolom az arcát, aztán egy röpke csókot lehelek az ajkaira.* -De most... menjünk bárhova, ahol van légkondi! Kééérlek! *A nyafka hang persze alap. Jól játszom a szőke nőt, évekig gyakoroltam.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mexikó Mutatvanyos

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:13 pm

*Rövidnadrágban, és virágos pólóban szállok le a repcsiről, a drága persze egyből a mosdót keresi - női szokás. A gépen is volt wc, de a leszállás előtt húsz perccel már mindenkit visszaparancsoltak a helyére. A váróban figyelem tehát a női mosdó ajtaját, majd utána megyünk a csomagokért, ha véla barátném végzett a csinosítással. Merthogy erről is szó van, nem csak a testi szükségletekről. Együtt vagyunk egy ideje, egész zökkenőmentesen, amibe beletartozik, hogy kíméletlenül leszámoltunk a nevelőmmel, aki Cecile életét is megkeserítette. Talán most itt az ideje a pihenésnek. Végigpillantok a hatalmas termen, szerencsére még nem rohant meg senki, pedig itt Mexikóban igen nagy kultusza van az akciófilmeknek. Napszemüveg van ugyan rajtam, de nem a menő, hanem kék keretes gyerektipus, és baseball sapka. Az álca miatt, nem azért, mert ismét infantilis lettem volna. A szállodához vezető útra valami helyi kocsit béreltem, aminek a kulcsa már a zsebemben lapul. A meleg itt majdnem kibírhatatlan, de a nyaralás végülis a vízpartról fog szólni, úgyhogy játszom a zord macsót.*
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Mexikó Nekromanta
Üzenőláda : Mexikó Tek4e285117af53d6454199

Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Mexikó   Mexikó Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 5:34 pm

Mexikó.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Mexikó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mexikó   Mexikó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mexikó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: