Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Várószobák - lányok Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Várószobák - lányok Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Várószobák - lányok Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Várószobák - lányok Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Várószobák - lányok Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Várószobák - lányok Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Kalandmester
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Várószobák - lányok I_vote_lcapVárószobák - lányok I_voting_barVárószobák - lányok I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Várószobák - lányok

Go down 
+215
Nia Boyanov
Felicity Artmenson
Ashley Emma Goldworthy
Marala Yankov
Alexandra Sirov
Aylan Raven
Alise Ellwood
Boris Casimir Pavlov
Valeriel Ravenwood
Blair St. Claire
Elyse Rollins
Kara Langlois
Yekaterina N. Fyodorov
Celia D'cruze
Samantha Radoslava
Sophie Wendaline
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Lycoris de la Vega
Mizore Akayashita
Jess Morgenstern
Azariel Achard
Isabella Woan
Nessie di Alsiera
James Ravenwood
Alfons Gerard
Elisabett Mandle
Eldunary Aysa
Niagara Jovona
Isabella Newton
Akira Chouko
Ravenna Evernight
Ruzha Violeta Krasimira
Alina Suniti
Diana Durst
Lorraine Betranche
Ruka Nightwine
Sehrezat Dorime
Teodora Yana
Teodora Zhaklina
Demian Emil Deyan
Milena Lyudmia
Evelia Ismere
Rosalie Evdokiya
Lyla Valadimir
Ashley Raya
Jenna Shot
Nemir Growal
Mélissa Ognyana
Sophia Zenovia
Lila Whyet
Anastazia Yorgos
Molly Grozda
Anne Wulner
Alice Wantroose
Myrabell Clows
Alice Corvin
Prince Tamer
Adanien Ilfirin
Kelly Fender
Rory L. Milborrow-Quenell
Effy Siggers
Regina Ruosin
Lorainne King
Yeo Jung-hwa
Betti Smarc
Lismine Lockwood
Heloise Dirth
Rosetta Waylan
Ann Harvard
Daran Fila Chirs
Isabella Wekesa
Kádár Enikő
Angel Sofiya
Luna Eduarda
Andréa Bontavier
Annabelinda Hortingberg
Kloé Nikolina Yordanka
Yashasi-Lily Sparrow
Jessica Westlive
Caroline Peony
Magdalena Kristina
Olivia Winchester
Lina Wierro
Parti Nancy
Lina Constance Thanatos
Ekaterina Astahova
Laura Wylee
Natalie Steel
Carly Bella Keith
Simonette Mistique Vineth
Aeryn Baker
Delia Kamini Nada
Nathaly Holloway
Emily Kyra Beawer
Liloo W. McNamara
Victoria Flame
Zandra Merilyn Rexana
Aeris Cortunus
Mason Peers
Kalandmester
Hua Xiangfeng
Lola Hugley
Maybell Flover Madison
Masami Sora
Lilith Draver
Airie von Nandori
Katie Wells
Sarah Wood
Rosalin Aljana
Nessa Noir Andraste
Miley Hortingberg
Lizbeth Westlive
Ada Westlive
Izolda Green
Mary N. Juliett
Belnis Undomiel
Irina Yuliana
Bianca Phelps-Blamely
Winnifred Anderson
Jack Darkfield
Senilla Rachel Roseberg
Amelia Davenport
Mandala Yoriko Tahiti
Hallbjörn B. Laxness
Akarei Náhámmi
Anika Azariel
Katherine Mary Black
Selene Ashley Northingham
Dana Leathermoon
Toportyán Zakariás
Mariya Zaharina
Clare Sparkle
Arabella Jagusia
Delilah Coulter
Summer Crannion
Senna Marsine - archiv
Tőkés Szandi
Sarah Madelpech
Lily B. Well
Kelsey Edison
Narina Nervosa
Spirit Oldevent
Rayko S Dragomir - archiv
Dorina Fincza
Corinne Franziska Weis
Elisaveta Mira
Teca Moon
Ebigel Ches
Yasmine S. Moore
Samuel J. Colwell
Effie Ginger Delaney
Loretta Q. Alvord
Zaina Viktória Tilda
Jared Frost-archív
Candace Flora Crystalmoon
Anthon Duke Roseberg
Lynette Stelly
Violette Offilya Ramirez
Chiyori Kiryuu - archiv
Cornelia Donata
Berker Mikolaj
Anne Holiday
Lilyana Marinova
Safira Desierto
Andrea Tabassum
Nikorina Grozda
Liliya Darina
Amaril Gwyneth
Elena Angel
Olívia Springfield - Alli
Cecil Krimhilde
Torina Foster
Mira Rose
Lumiére Etoiles
Lorelei Hemplesley
Sarah Ilda
Katerina Svetlana
Barbie L. Noelle Pinkie
Violet Bogdana
Fred Jackson
Anna Ivanov
Lola Lois Burn
Aaron Drawer - Allidon
Elizabet Kingston
Sylvia Ramondova
Han Jaejoong Varvara
Gabriella Collie
Wanda Dorcas Gloria
Kyoko Tsuki
Anaze White
Bella Stackhouse
Gerard Darkrain - archiv
Lola Eloisa Sanchia - arc
Ivona Ivanovna
Rupert Rankle
Laima O'relle
Rose Leanders
Leona Arts
Pierre Bontavier
Cerridwen Paderau Afon
Ayla Madyzyn
Thalia J. Carrere
Anastazia Drawer
Esmée Diane Gervaise
Jennyfer Clerence
Ann-Tabitha Serenity
Fenella Alice Demonic
Jasna Novarro
Medison Kreehl
Rowan Stanford - archiv
Ashley Christable
Cirelin de Sovalon
219 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:49 pm

*Nagyot sóhajtok, pár perc után pedig vele együtt állok fel.*
-Értem. *mondom, majd egyetértően bólintok, jobb lesz, ha felkeressük az új szobát. Mosolyogva ragadom meg a bőrönd fogantyúját.*
-Persze, hozom! Menj csak előre! *felelem vidáman, miközben kinyílik az ajtó. Kilépünk a folyosóra, hogy aztán elinduljunk a szoba felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:40 pm

*Mosolygok azon amit mond. Leülök az ágyra és a falat bámulom. Még mindíg rágódok a dolgon pedig tudom hogy fölösleges. *-Igen, de inkább menjünk keressük meg azt a szobát. *mondom ahogy macskával a nyakamban felkapom a két nagyobb bőröndöt. *-Hoznád az utólsót? *kérdezem ahogy rá mosolygok. Majd ha elkészülünk elindulunk. *~Jó lesz egy kis nyugalom. Nem zavarnak az emberek de szeretek egyedül lenni. Főleg ha olvasok vagy rajzolgatok. Imádom a nyugalmat, de mostanában nem volt benne részem. Túl bonyolult az élet kell egy kis egyedüllét.~*gondolkodom ahogy a folyosón bolyongunk.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:20 pm

-Háát sosem lehet tudni! *nevetek fel halkan.*
-Tudod, ez a hely nagyon nagy, még sok meglepetést rejt számomra is. Olyan, akár egy óriási labirintus: ha nem figyelsz, a végén úgy eltévedhetsz, hogy külön térkép kéne a visszajutáshoz. *jegyzem meg, majd sóhajtva leülök mellé.*
-Héé, még a témán rágódsz? *kérdezem kedvesen, ahogy lehuppanok. Van egy sejtésem, miszerint a válasz igen.*
~Szegénykém, nincs könnyű dolga!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:52 pm

*Haku megtalálja a macsekot akit a nyakamba helyezek hogy a hajam alatt elbújjon. *-Csak megtaláljuk a szobát nem lehet olyan nehéz.*vonom meg a vállam. Le ellenőrzöm hogy mindenem meg van-e, majd leülök az ágyra. Nagyot sóhajtok miközben a nyakamban pihenő cicát simogatom. Megint elkalandoztak gondolataim ahogy a falat bámulom. Nem akkarok a dolgon görcsölni, de újra és újra dühös leszek hogyha csak arra gondolok hogy viselkedett Patrice Linc-el. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:42 pm

//Az időre figyelj. Felül múltidőben írtad, alul jelenben. Néha én is megkavarodom amúgy egy picikét. xD//
*Segítek megkeresni a macskát, akit szinte azonnal meg is lelek. Békésen fekszik az egyik ágy alatt, egészen addig, míg fel nem emelem finoman a paplant, hogy benézzek alá. Ekkor a sötét szörnyeteg felém rohan és az arcomba mar apró karmaival.*
-Öööm, igen, nem volt nehéz..! *fújom ki magam, miközben átadom az állatot. Miután átveszi, egy pálca intéssel rendezem arcbőröm, amin apró kis vérző sebek vannak. Egy csapásra eltűnnek, mintha ott sem lettek volna.*
-Ugyan, nem erről van szó! Szerintem de, simán, csak lehet én nem tudok túl sokat segíteni. *vonom meg a vállam finoman, majd segítek rendbe tenni egy bőröndöt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:30 pm

-A Puma hálóba helyeztek át. *mondtam, ahogy néhány dolgot össze szedtem majd a fürdő felé vettem az irányt mert Éjfél kedvenc szokása hogy a szennyes tartóban, alszik. Hallom Haku sikoltását és rájöttem hogy megvan a macska. -Látom meg találtad. *vakarom a tarkómat majd grabancon ragadom az agresszív kis bestiát. -Ne haragudj nem szereti az idegeneket és igen morcos ha felébresztik. *magyarázom majd érzem hogy Éjfél a karomba kapaszkodik. Hagyom hogy a vállamra másszon, mert kedvenc szokása hogy a hajam alatt bújkáljon. *-Akkor ma át se költözhetek? Pedig már reménykedtem, hogy nyugodtan tölthetem az éjszakát. *mondom, mert a nyugodt éjszaka annyit tesz hogy vagy olvasok, vagy edzek. Esetleg a fegyvereket ellenőrzöm. Nem szeretem a túl nagy társaságot mert akkor már nagy a hangzavar. És mindennél jobban szeretem a nyvgalmat.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:17 pm

*Sokáig próbálkozom, kitartóan. Nem adom fel, végül sikerül elérni a célt. Sophie láthatóan megnyugszik, s mintha félre is tenné a témát. Jobb is, hiszen most beszéltünk róla eleget. Ha tovább ásnánk le benne, csak kellemetlenebb lenne mindkettőnk számára, így a téma az új szobára terelődik.*
-Azta, hova kerültél be? *kérdezem vidáman, miközben felállok, hogy megkeressem a cicát.*
-Egyébként segítenék, de csak a cipekedésben tudnék, vagy lehet abban sem. AZ a szabály, hogy hogy egy Diákmentornak, egy Gyakornoknak, vagy egy tapasztaltabb tanulónak kell elkísérnie téged a szobádig. Sajnos én egyik kategóriába tartozom, ráadásul nem nagyon ismerem a többi szobát. Azt hiszem eltévednék. *húzom el a szám, miközben leguggolok, hogy benézzek az egyik ágy alá, nem sokkal ezután felsikítok, mert kis szúrós vackok kapnak az arcomba. Azt hiszem mintha valami a mancsaival akaszkodna rám.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 1:18 pm

*Nem adja fel és továbbra is segíteni próbál. Igaza van de eléggé félek. Nem tudom mi legyen. *-Köszönöm Haku. *mondom hallkan. Nagy levegőt veszek hogy megnyugodjak, lehet megfogadom Haku tanácsát és beszélni fogok vele. Minden jobb mint a bizonytalanság. Még a visszautasítás is. Mikor sikerült lenyugodnom, felülök és a bőröndjeimre nézek. Végre kaptam szobát és majdnem teljesen összepakoltam már. *-Am. Segítesz átköltözni az új szobámba? *kérdezem ahogy megvakarom a tarkómat. Tényleg nem sok csak három bőrnd, két ruhás meg egy amiben minden féle holmi van.*-Csak az egyik bőröndöt kéne segitened elhozni, meg persze Éjfélt megkeresni mert az a haszontalan megint elbújt.*mosolygok. Úgy döntöttem félre teszem a Linc témát. Mert át kell még gondolnom a dolgot.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 12:59 pm

-Akkor lenyeletem vele a cipőjét, és együtt keresünk egy új fiút. Nem kell őt elfelejtened! *fordítom finoman magam felé fejét, hogy a szemeibe tudjak nézni. Igen csak szomorkás a tekintete, vegyes érzésekről árulkodik, mélyebben fürkészve pedig sejtem is, mire gondolhat épp. Csak remélni tudom, hogy jól érzem. Tudni illik, hogy nem vagyok egy mentalista alkat. Lincoln az, én viszont inkább a jósláshoz értek, a megérzésekhez, az álom fejtéshez, tehát minden ilyen ezoterikus vacakhoz.*
-Minek? Azért mert ha küzdesz érte, nyerhetsz. Hidd el, van még esélyed. Biztosan nincs köztük semmi! *mondom, végig őt fürkészve.*
-Figyelj! Azt szeretném, hogy sose felejtsd el, amit most mondok, mert szívből jövő jó tanács. Tudom, hogy nem tölthetünk már túl sok időt együtt. Büszke vagyok rád, mert nagyon sokat fejlődtél előre mind fizikailag, mind szellemileg. Fontos, hogy megtartsd azt a remek jellemed, ami megadatott számodra. Az érzelmek is fontosak, azzal mutatod meg a világnak, ki is vagy te valójában és noha rossz, ha azok irányítanak, kordában lehet őket tartani. A rosszat alakítsd át valami mássá.. Valami újjá, ne fojtsd el mélyen magadba. Beszélj a dologról Linccel, amilyen jó ember, biztosan felfogja és együtt többre mentek. Kérlek, ne légy szomorú, és próbáld összeszedni magad! Ez a legfontosabb! *szorosan magamhoz ölelem. 1 év, talán ennyi az, amennyi ideig még együtt lehetünk. Ki kell használni minden alkalmat, ami megmaradt nekünk.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 12:33 pm

*Hallgatom amit Haku mond. Igaza van de én még is félek. Félek hogy megint csalódok. *-De félek. Mi van ha még sem én vagyok az aki tetszik neki? Jobb ha inkább most elfelejtem. Minek bele bonyolódni egy kapcsolatba, ha tudjuk vége lesz mielőtt elkezdőthetett volna?*kérdeztem majd még kissebbre próbáltaj összehúzni magam. Jobb ha csendben elkullogok, és elfelejtem. Nem kellenek érzelmek. Nem kellenek bonyodalmak. Ha vége az iskolának úgy is vissza kell menjek és az oszagot kell vezetnem. Nem lehet hogy az érzelmek irányítsanak. Nem szabad.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 12:20 pm

//Olvad.//
-Szerintem pedig az vagy. Dühös vagy Patrice-ra, amiért Lincolnnal van, nem? *kérdezem, majd nagyot sóhajtok.*
-Szeretni bizony. Ez a szerelem, amikor jól érzed magad a fiúval, akivel épp vagy, aki meg tud nevettetni, aki mindig viccelődik, csak hogy mosolyogni lásson... Jajj Sophie, az a fiú szeret téged, és te is őt! Ne hagyd hogy az a lány elvegye az önbizalmad! Ha találkozol vele és netalán még a fiú is vele lenne, mutasd ki a fogad fehérjét, ne hátrálj! Nem vall rád az ilyen. *mondom komolyan. próbálom arra biztatni, hogy merjen lépni, ne féljen.*
-Tudom, mert még új neked a helyzet, de hidd el, előfordul az ilyesmi. Ne félj, bátran nézz előre és küzdj!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 5:36 pm

-Nem vagyok féltékeny. Csak... Magam sem tudom mi van.*mondom hallkan. Majd elgondolkodom azo amit kérdez. *-Szeretni? *kérdezem hallkan majd elgondolkodom. *~Ilyen szeretni valakit? ~*gondolkodom majd meg hallom amit mond. *-Szerintem köztünk sincs semmi. *mondom hallkan és nem értem hogy miért keseredek el. Hogy nyugodhatnék meg? Saját magamtól ijedek meg a legjobban. Majd mikor átkarol megint megkérdezi hogy szeretem-e. *~Egy olyanak mint én nem lehetne fontos a szerelem. De mi is az a szeretet? ~*gondolkodok. *-Nem tudom Haku. Félek ettől az egész helyzettől.*mondom hallkan.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 5:21 pm

*Előttem nem tudja tagadni az érzéseit. Még a hangja is magasabbá válik, ahogy a témára térek, ebből is ki tudom venni, amit szeretnék. Felvonom egyik szemöldököm.*
-Pedig tudom, hogy az vagy. Hmm és miért is.. Talán azért, mert szereted Lincolt és attól félsz, hogy az a lány őt akarja! *ahogy ezt mondom, félrepillantok elgondolkodva, majd vissza rá. A tekintetem sokkal határozottabbá válik.*
-Nem vagy ökör, csupán még nem vagy tisztában minden érzéseddel. *sóhajtok fel végül, majd fél karommal magamhoz ölelem.*
-Először is, nyugodj meg, másodjára pedig szedd össze magad! Igaz, hogy a fiúk szeretnek néha csajozni, de biztos, hogy nincs semmi közöttük. Szereted azt a fiút, nem? *kérdezem szelíden, majd bólintok.*
-Költői kérdés, mert a válasz egyértelmű. Ne hagyd, hogy úrrá legyen rajtad a féltékenység. Küzdj meg vele, majd valamelyik nap keresd fel Lincet! Biztosan örülne neki. Ami meg a lányt illeti, ki az?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 5:11 pm

-Mí? Nem vagyok féltékeny! Miért lennék féltékeny?-ültem fel és valamiért magasabb lett a hangom majd vissza dőlök. *-De igen az vagyok egy címeres ökör. *morgom mert be kell látnom hogy igaza van de túl nagy a büszkeségem hogy bevaljam. *-Jaj Haku mit tegyek? *kérdezem majd felé fordulok és össz kuporodok a kispárnámat szorogatva. Félek a saját érzéseimtől és nem merek lépni. De mit is akarok valójában? Nem értem. Mit is?*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 5:00 pm

*Némán végighallgatom a történteket, majd ledőlök mellé az ágyra. Ekkor mondja azt, vegyem úgy, hogy nem is szól semmit, majd hangosan szidni kezdi magát az "idióta" jelzővel.*
-Az, hogy szerintem nem vagy idióta! Egyszerűen féltékeny lehetsz arra a másik lányra. Ez előfordul néha. *magyarázom, majd közelebb csúszok hozzá.*
-Lehet azért nem mentél velük, mert addigra már elég pocsékul érezted magad. Olyankor én sem szívesen mennék el sehova. *vallom be. Egyébként szívesen megismerkednék azzal az új lánnyal. Ki tudja, lehet új ismerősre, vagy netán barátra találnék a végén.*
-Kérlek ne szidd magad! Nem vagy te idióta, csak zavart. *próbálom nyugtatni. Az egyik karját is megérintem, amelyik épp közelebb van hozzám.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:52 pm

*Mikor észre veszem hogy Haku jön be a nyakába vetem magam, majd mikor leülök az ágyra, könyörgően nézek rá. Ledőlök az ágyra majd nagyot sóhajtok. *-Ez az hogy nem értem a dolgot. *mondom halkan. *-Ma találkoztam Linc-el, meg egy új lánnyal. Beszélgettünk majd ők elmentek a büfébe. Hívtak engemis csak nem mentem én hülye és magam se tudom miért zavar hogy ketten mentek oda. *Na jó ez még nekem is zavaros nem hogy Hakunak. Tényleg nem értem mi zavar.*-Inkább vedd úgy hogy nem szóltam semmit. Kész tiszta hülye vagyok. *monom és karommal eltajarom arcomat. *~Idióta! Idióta! Idióta! ~*hajtogatom magamnak és gondolatban a falba verem a fejem. Tiszta hülye vagyok. Nagyot sóhajtok majd Hakura nézek. *-Mi az? *kérdezem kedvetlenül. Majd újra eltakarom arcomat. El akarok bújni a világ elől. Örökre!*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:37 pm

*Elkerekedett szemekkel nézek rá, mikor kibújik a takaró alól és a nyakamba ugrik. Rögtön felismerem, Sophie az. Nem nézem hülyének még ezért, sőt! Kifejezetten aranyosnak találom ezt a gesztust. Jókedvűen viszonozom, majd elengedem. A tekintete könyörgő. Nem tudom mi lehet a probléma, de biztos, hogy most még érdekesebb.*
-Szia, így világos. *ülök le az ágy szélére. Ma egy kék rövid farmert, fehér rövid ujjút viselek, egy hozzáillő szandállal.*
-Mi a baj? *kérdezem halkan, mégis óvatosan.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:30 pm

*Hallom az ajtó nyílását, majd Haku hangját. *-Haku?*kapom fel a fejem.*-HAKU!*ugrok és a nyakába vetődök. Most hálát adok az égnek hogy nincsenek itt a szobatársaim. Komplett hülyének néznének. És nem kizárt hogy Haku is. *-Ja az ajtó csapkodás az én voltam. *engedem el és leülök az ágyra. Térdeimre könyöklök majd megtámasztom fejemet tenyereimbe. *-Haku segíts! Semdit sem értek már. *nézek rá könyörgően. Nem is tudom hogy tálaljam a dolgot hisz azt sem tudom mi a baj. Szegény Haku akkor hogy értse meg? Nagyot sóhajtok majd hanyatt dőlök az ágyon. A plafont bámulom hogy össze szedjem amúgy is zavaros gondolataim.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:06 pm

*Ajtócsapódást hallok, ezért kilépek helyemről, s elindulok egy irányba. A megérzéseimre hagyatkozom, így jutok el a várószobáig. Bekopogok, mire egy ismerős hang szól ki. Benyitok, körbenézek, ekkor pillantok meg egy alakot, akit most nem tudok jól kivenni. Az ajtót behajtva felé veszem hát az irányt, hogy jobban szemügyre vehessem.*
-Csak hallottam egy ajtócsapódást és gondoltam utánanézek, mi az. Valakinek elég rossz kedve lehetett. *sóhajtok fel, amikor az ágyhoz érek, ahol fekszik is az illető.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 3:54 pm

*Beviharzok a szobába, majd jól be is vágom az ajtót. Nyugtatás céljából veszek egy hideg zuhanyt. A takaró alatt gubbasztok, és már majdnem elalszom mikor kopogtattnak. *-Valaki nyissa ki. *morgolódok, de rá kell jönnöm hogy egyedül vagyok. *-Szabad!*szólok ki. Nem tudom ki az. Nem akarok bunkózni senkivel csak rossz paszban vagyok. és magam se értem miért. Nem értem magam, és és már ott tartok hogy senkit és semmit nem értek. Teljesen a feje tettejére állt minden és nem tudom hogy rakjam helyre a dolgokat. Talán beszélnem kéne erről valakivel. De kivel? Talán Hakuval? Igen vele.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Várószobák - lányok 82h3


Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 3:43 pm

*Ma nagyrészt a Gepárd hálóban tunyulok. Igen, ilyen is kell néha, amikor csak bent hűsölsz, miközben átgondolod az eddig történteket. Nagyon sóhajtok, majd felkelek ágyamról, mikor távoli ajtó csapódását hallom. Nem tudom ki tehette és merre, de nem árt utána járni. Kilépek a szobából és elindulok egy irányba. A megérzéseimre hagyatkozom, amik a várószobához vezetnek. Megállok előtte, nagy levegőt veszek, majd bekopogok. Remélem, bárki is van bent, ajtót nyit és tudunk beszélni. Főleg, ha Sophie az, amúgy is meg akartam már érdeklődni, hogy halad Linccel a kapcsolatuk.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Várószobák - lányok Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 3:25 pm

*A tölgyesből inkább vissza siettem a szobába. *~Nem tudom mi a baj velem. Miért zavar hogy Patrice-el ketten maradtak? ~*megráztam a fejem hogy ki rázzam a zavaró gondolatokat majd inkább be vágtattam a szobába. Mikor beértem nem láttam bent senkit ezért feszültség levezetésnek bevágtam az ajtót.*-Na, ez jól esett. *sóhajtottam majd össze szedtem a törülközőmet és elvonultam hogy hideg zuhanyt vegyek. Tényleg nem értem magam. Mindegy is volt. A hideg víz lenyugtatt, majd felveszek egy bő pólót meg egy rövidnadrágot és hasra dobtam magam az ágyamra. *
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : Várószobák - lányok Zfyw

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 12:57 pm

*Lágyan elmosolyodom amikor Isabella szeme megcsillan ahogy az iskoláról beszél. Magamban reméltem nemsokára nekem is hasonló jó élményeim lesznek a környékről és a suliról, ellentétben azzal, hogy mennyire nem fűlött a fogam az iskolához, sokkal inkább tanultam volna tovább a nagyszüleimmel a kastélyban. De tulajdonképpen már nem zavar. Örülök, hogy eljöttem, és örülök, hogy barátokra teszek szert.*
- A kedvenc édességem a fagyi, úgyhogy örülök hogy mondtad. Azt hiszem majd benézek- mondtam- Köszönöm a segítséget, azt hiszem felfedezem a kastélyt, mert nem szeretnék nagyon kicsomagolni, állításod szerint hamar meglesznek az adminisztrációs dolgok, úgyhogy addig majd bőröndből öltözködöm- magyarázom.
*Kedvesen visszamosolygok Bellára és bólintok.*
- Lehet, hogy estefelé megkereslek- mosolygok.
Miután Isabella elhagyja a szobát, én körbetekintek benne. Kisvártatva a bőröndömhöz lépek, és elfoglalom az ablak alatti ágyat. Otthonos, és kényelmesnek is tűnik. Lepakolok és lehuppanok az ágyra. Mortimer, a macskám pedig bedugja a fejét az ajtón, mintha csak azt mondaná:
~Luciana! Elhagytad a cicádat! Fel sem tűnt?
Kiengesztelésként megsimogattam a kis buksiját és felugrott az ölembe.
- Na, kiscicám, mostantól a kastély az otthonunk.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Várószobák - lányok Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Várószobák - lányok Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 2:09 pm

*Megérkezünk a Várószobába, ahol látható, hogy még néhány diák van itt, akik szintén szobabeosztásra várnak. A mágiaágakról kezdünk el beszélgetni és kicsit mesélek a szakokról is.-
- Jósmágia? Hmm. Az is érdekes mágiaág. Én inkább az illúziók felé húzok. *mosolyodom el, majd kicsit elgondolkodva teszem hozzá:*
- Nem is tudom, miért nem az Allidonba kerültem. *csóválom meg a fejemet mosolyogva. Közben figyelem, ahogy a leányzó felméri a terepet.*
- Nem tudom, hogy hol lehetnek. Talán a kúriát járják körbe. Neked is lesz mit felfedezned, mert hatalmas nagy. *nevetem el magamat és megcsillan a szemem. Egyszerűen imádom ezt a helyet! És azt hiszem, hogy ezzel mindenki így van.*
- Tényleg hatalmas, három emeletből áll, plusz egy Tetőtérből, valamint van egy labirintus is, aminek négy szárnya van és egy központi része. Van könyvtár, játékterem, központi társalgó, teázó, bájitaltan-, és boncterem, gyakorlóterem, sportcsarnok és edzőterem. Odakint a birtokon pedig van egy gyönyörű tó, egy vízesés, csúszdaparkunk is van. Szóval kb. minden, ami szem-szájnak ingere. A faluba is bármikor le lehet menni, ott van egy csodálatos fagyizó, a Jégvilág, én ott dolgozom. Majd ha arra jársz, nézz be! *mesélek lelkesen a lánynak a Nezabarról és tényleg kiül az arcomra a csodálat és az imádat.*
- Nos, pakolj ki, rendezkedj be, és akár fel is fedezheted a kúriát. Nekem még van egy kis dolgom, de estefelé már megtalálsz a szobámban, hogyha szeretnél beszélgetni, vagy ilyesmi. *mosolygok kedvesen a lányra, majd pát intve ott hagyom a szobába, hogy nyugodtan ki tudjon csomagolni.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Várószobák - lányok Jos
Üzenőláda : Várószobák - lányok Zfyw

Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:35 am

*Isabellával hamar felértek a harmadik emeletre, miközben beszélgettek és én gyorsan körbevizslattam az iskolát. Isabella remek hallgatóság, úgy érzem őt is izgathatja az iskolába járó diákok története. De lehet hogy csupán ez a feladata, mégis szívesen mesélek neki. Mikor részvétét nyilvánítja édesanyám miatt csak némán bólintok köszönetképpen. De mintha a Isabella arca elkomorodott volna. De lehetséges, hogy megint a képzeletem játszik velem.*
- Köszönöm a véleményedet- mosolygok- Még esetleg szóba jöhet a Jós mágia ami szintén érdekel, de egyelőre még elég bizonytalan vagyok. Remélem nem kell rögtön rávágni egy mágiaágat és belefogni a tanulásba. Talán jobban odafigyelnék azokra amik érdekelnek és majd nemsokára magabiztosabban tudok majd válaszolni neked- mondom.
*A várószoba a folyosó végén van, mi pedig egyenesen oda tartunk. A szobában egy lélek sincs, viszont némelyik ágyon saját holmik hevernek, ez jelzi, hogy itt már laknak. A bőröndöm a szoba bal falának van támasztva. Bekukkantok a szobába, és megjegyzem magamban, milyen szépen be van rendezve. Napfényes és világos. Bár én jobban szeretem a sötét színeket, feketét, sötétkéket, a szoba tökéletesnek tűnik. Már látom magamban, hogy az elkövetkezendő 2-3 nap csodásan fog telni, akkor is ha nem akarom. De szeretném.*
- És a másik két lány akikről meséltél? Ők most hol lehetnek? Szeretnék nekik bemutatkozni- vágok izgatott fejet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Várószobák - lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várószobák - lányok   Várószobák - lányok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Várószobák - lányok
Vissza az elejére 
1 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: