Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Halászsas háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Halászsas háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Halászsas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Halászsas háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Halászsas háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Halászsas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Halászsas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Halászsas háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Halászsas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Halászsas háló I_vote_lcapHalászsas háló I_voting_barHalászsas háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Halászsas háló

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 6:18 pm

*Egyszerűen válaszolok a kérdésre, és úgy tűnik, hogy Scarletta nem igazán veszi a lapot. Én valóban lezártnak tekintem a témát, de a megjegyzésére még mindig értetlenül nézek rá.*
- Hanna kedves lány. Szeretek vele beszélgetni. De Te is kedves, csinos lány vagy. És veled is szeretek beszélgetni. *jelentem ki határozott, komoly hangon és még mindig apró értetlenség tükröződik a szememben.*
- De nem. Nincs semmi köztem és Hanna között, oké? És nem is lesz. *szólalok meg néhány másodpercnyi csend után és egyhalovány mosoly jelenik meg az arcomon. Most, hogy leesett, hogy min is aggódott Scar, kicsit jól szórakozok rajta, és ez látszik a szememen is. Remélem, hogy emiatt nem sértődik meg a lány. Most már tényleg lezártnak tekintem a témát, és a fotózáshoz térünk, hogy mikor is fényképezzem le a leányzót.*
- Hogy... Hova teszem őket? *nézek kicsit értetlenül a lányra, majd végül leesik, hogy mire is gondol.*
- A legtöbbet hazaküldöm és otthon apám eladja. Egész jó zsebpénzt kapok értünk. *vonom meg a vállam egy halovány mosollyal.*
- De... *szállok le az ágyról és az ágy alól kihúzok egy nagyobb ládát.*
- Itt vannak benne. Majd egyszer megmutatom őket, de ha érdekelnek *nézek fel guggolva a lányra és kíváncsian csillan meg a szemem. Visszaülve az ágyra az ipodot veszem a kezembe, és rákérdezek, hogy belehallgatott-e, de Scarletta bevállaj, hogy nem akarta piszkálni. Sejtem, hogy csak azért nem, mert nem is tudja, hogyan működik. Elfojtok egy vigyort, és csak egy szelíd mosoly kúszik az arcomra.*
- Majd keressük egymást. *búcsúzom én is, majd bedugom a fülembe az ipodot és tovább festem a képet.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 6:03 pm

*Hirtelen jön a válasz és persze, ha úgy vesszük, akkor logikus is, de nem hiszem, hogy ez tényleg mindenkinek problémát jelent, főleg mert hát a párja nincs itt és... szóval ilyesmik.*
-Jól van, csak úgy beszéltél róla, mintha... *Megrázom a fejem, nem akarok én is belekavarni semmibe, de tényleg, talán egyszerűen csak félreértettem? Fogalmam sincs. Látom, vagyis a hangjából érzem, hogy eléggé lezártnak tekinti a témát, nem is akarom én tovább boncolgatni a dolgot, szóval inkább a fotó, festmény témára térünk rá.*
-Végülis úgy se rossz, de szerintem a fotók is épp úgy jók. Egyébként... hova teszed, amiket készítesz? Mármint úgy láttam eddig, hogy nagyon lelkes vagy és akkor biztosan sok mindent készítettél már, sok fotót, festményt, sok helyet foglalhatnak. *Legalábbis úgy értettem már régóta csinálja ezt. A családomról most tényleg nem akarok beszélni, az életem leheletnyit zűrös és bőven elég volt hogy azt a szeletkéjét látta, ami Duarinnal kapcsolatos, nem akarom hogy a végén azért maradjon távol tőlem, mert mondjuk zavarosnak találja az életemet, ami így van, csak hát... rossz érzés lenne. Aztán követem a tekintetét az ipodra.*
-Oh, nem, nem akartam piszkálni, végülis nem az enyém. *Egyrészt nem is értek az ilyen technikai cuccokhoz, másrészt pedig tényleg nem szeretem más dolgait piszkálni. Elmosolyodom kicsit, aztán előrehajolok és egy röpke puszit adok az arcára. Nem is tudom, csak úgy jött, afféle legyőzhetetlen késztetés. Aztán felállok, megigazítom kicsit a szoknyámat, lesimítom és a festményre pillantok.*
-A cél meg volt, visszahoztam, és akkor majd választunk egy naplementét jó? Fejezd be azt, hogy gyönyörködhessenek benne mások. *Intek egy aprót, majd ki is libbenek az ajtón. Majd még találkozunk, tuti, hogy találkozunk.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 2:21 pm

*Valóban Scarletta kicsit félre érti a helyzetet, és ezért én sem nagyon értem, hogy most mi is a problémája és miért is ódzkodik, vagy viselkedik ilyen furcsán. Habár kezdek már valamit kapisgálni, mikor Scarletta kijelenti, hogy mit is gondolt, döbbenten meredek rá. Úgy nézek rá, mint akit pofon vágtak és amikor lassan eljut a szavainak jelentése az agyamig, megcsóválom a fejemet.*
- Hanna-nak barátja van! *jelentem ki, mintha ez egyszerű és logikus magyarázat lenne arra, hogy miért is nem vagyunk együtt. És számomra az is. Egyszerű és logikus, ami megmagyarázza azt, hogy nem vagyunk együtt Hanna-val. Szép lány, ez tény, de nem igazán tudok úgy nézni rá, mint egy nőre. EGyszerűen csak egy jó barát. Vagy még talán annyi sem. Egy ismerős, akivel néhányszor elbeszélgettünk. Nem is vesztegetek több mondatot, több szót ennek a hülyeségnek a magyarázására, remélem, hogy Scar tökéletesen megértette, hogy nincs közöttünk Hanna-val semmi, csak baráti, ismerős viszony. *
- Igen, azt hiszem a fotózás tényleg jó választás. És ha nagyon szeretnéd, még mindig tudok a képekről festeni egy képet. *értek egyet a lánnyal és bólogatok is hozzá, hogy igen, a fotózás tökéletes lesz. Már csak időt kell rá szakítani, amikor gyönyörű a naplemente. Persze, az mikor nem gyönyörű? De mindenképpen még nyáron kellene megcsinálni, hiszen ilyenkor nem felhős az ég, és tényleg csodálatosan lehet látni. A lelkesedésem határtalan - mármint magamhoz képest. Nem sok látszik rajtam, csak az, hogy fényesebben csillog a szemem és enyhe mosoly játszik az arcomon. Amúgy teljesen nyugodt és megfontolt vagyok, mint általában mindig, csak hát most - magamhoz képest - izgatotabb vagyok emiatt a fotózás miatt. Örülök, hogy belement a lány, és biztos vagyok benne, hogy csodálatos képeket fogok készíteni. És ez nem az én érdemem lesz. Odaülök mellé az ágyra és a csaldájáról kezdek kérdezgetni, de nem igazán szeretne róluk beszélni, ez látszik rajta.*
- Zűrös lány? Hűha! *kerekedik ki a szemem és megcsóválom a fejem.*
- Oké, akkor ne beszéljünk róla, majd máskor. Öhm... *nézek szét ötlet után a szobában és az ipodomra esik a tekintetem. Felállok, az asztalhoz sétálok, majd visszaülök az ágyra, kezemben a kis dobozzal.*
- Hallgattál róla számokat? *kérdezem meg és kíváncsian pillantok a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 12:21 pm

*Hát igen, ez jellemzően az az eset, amikor valamibe az ember belemagyaráz valamit, ami egyáltalán nincs is ott, egy apró félreértés miatt és a végén már teljesen tényként kezeli a helyzet. Nekem is most ezt sikerül egyre erősebben elérnem, lassan már ott tartok, hogy ki kellene hátrálnom a dologból, hogy utat engedjek a boldogságuknak, hiszen eszem ágában sem lenne semmibe bele rondítani. Marco láthatóan nem igazán érti, hogy miről hadoválok, ami a realitás talaján maradva érthető is, de én attól már rég elrugaszkodtam.*
-Én nem is tudom, csak ahogy mondtad, gondoltam hogy... tudod tetszik neked, vagy ilyesmi. És persze nem baj, nem erről van szó, kedvelem őt, és nem akarok semmibe belerondítani. *Magyarázom el kissé akadozva. De persze, hogy baj, csak hát sosem voltam egy önző típus és én magam magyaráztam Hannának, hogy ha nincs itt a párja, akkor nehéz lenne folyton egyedül lennie, és ha Marconak bejön, akkor legyenek boldogok... tényleg.*
-De ha nem baj, akkor persze nekem jó, talán a fotózás azért kézenfekvőbb, mert ahhoz nem kell hosszabb ideig egy helyben lenni. *Persze a festmények állati szépek, szó se róla, de azért egyet sem két perc elkészíteni, ez a mostani munkáján is látszik. A családomról való beszélgetés azért kicsit kényelmetlenül érint, nehéz mit kezdenem vele, mert nem akarom csak úgy beledobni szegény fiút a zavaros életem részleteibe. Nem biztos, hogy jól viselné.*
-Nem igazán, vagyis már nem. A neve Rubyllion, és ez egy kicsit bonyolult. Nem akarom, hogy úgy vedd, hogy zűrös lány vagyok, akkor is ha valamelyest ez a helyzet... *Nem is tudom, valahogy jobb lenne ezt talán máskor megbeszélni, majd valamikor, ha könnyebb, vagy ha jobban megismerjük egymást, ha van értelme.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:55 pm

*Kicsit áradozok Hanna-ról, majd Scarlettát is beleképzelem egy gyönyörű naplementébe, ahogy a nap utolsó sugarai simogatják az arcát. Fel is jegyzem magamba, de úgy tűnik, hogy a lány nem lelkesedik annyira érte.*
- Miért lenne Hanna-nak baj? *vonom fel az egyik szemöldökömet a kérdésre és valami kezd motoszkálni a fejemben. Talán azt hiszi, hogy együtt vagyunk? De hát ez hülyeség, Hanna-nak van párja és amúgy sem tetszik annyira a lány. Valahogy gyönyörű, meg minden, de nem tudnám elképzelni magam mellé.*
- Hát, őt egy őszi képben képzeltem el, szóval rá még várni kell. De ha valamelyik nap ráérsz, akkor tényleg szívesen festenélek le. *mosolygok a lányra.*
- Vagy képeket is csinálhatok, fényképezni is imádok. *teszem hozzá választást adva a lánynak.*
- Nyugodt? *kérdezek vissza és elgondolkozom.*
- Hát nem is tudom. Az én agyam is folyton pörög, megnézek mindent aprólékosan, de valóban nem vagyok az a bulizós alkat. *helyeslek, és leülök a lány mellé az ágyra, felé fordulva. Rákérdezek, hogy miért volt nehéz beilleszkednie, mire Scarletta elárulja, hogy a nővére miatt.*
- Ő is ide jár? Hogy hívják? Neki is ilyen furcsán szép neve van? *fojtok el egy mosolyt. *
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:45 pm

*Hát ettől végképp nem érzem valami jól magam, amikor még arról is beszél, hogy milyen szép portré lenne Hannából. Bizonyára azért, mert tetszik neki és úgy gondolja, hogy annyira szép, hogy érdemes lenne vászonra vinni, hogy örökre megmaradjon és mindenki láthassa. Elhúzom kicsit a számat, amit észre sem vesz valószínűleg, hiszen még dolgozik és csak néha pillant ki a vászon mögül. Buta vagyok megint, persze hogy kár volt nekem elhozni az ipodot, Hannát kellett volna küldenem, ha tetszik a srácnak, akkor legalább Hanna sem lenne egyedül, rájönne, hogy kár várnia a pasijára, aki messze van és boldogan élnének stb. stb. Aztán azt mondja, hogy engem is lefestene naplementekor. Igen, ez bók is lehetne, viszont egyben kellemetlen érzés is, mert olyan, mintha csak a plusz kiegészítővel lennék elég szép egy képhez.*
-Hát... nem tudom, ha úgy gondolod, és persze, ha Hannának sem baj, vagyis... szóval, majd utána, ha ráérsz, biztosan ő fontosabb. *Nyögöm ki fájdalmas arccal, amit szintén nem valószínű, hogy lát, a vászon jótékonyan takar, amikor beszélek és ő épp dolgozik. Hülyeség lenne? Lehet, de az a baj, hogy már túlságosan belelovaltam magam ebbe az elképzelésbe és kb. már az esküvői induló zeng a fejemben, és látom, ahogy lépdelnek végig szép ruhában az oltár felé. Úgy szokták ebben a világban igaz?*
-Oh, értem, azt sejtem. Mármint te inkább olyan nyugodt típus vagy. *Ejtek meg egy apró mosolyt. Hogy a fene enné meg, csak ne lenne ennyire helyes és akkor simán átengedném Hannának. Kitty tuti, hogy azt mondaná, hogy mozduljak rá, hogy lépjek, de nekem nem szokásom valakire mászni, ha a szíve másért dobog. A kérdésére elgondolkodom kicsit, amikor leül mellém. A kezeimet az ölembe ejtettem és most egy kicsit zavartan kezdem el tördelni.*
-Ez ennél egy kicsit bonyolultabb, és nagyon hosszú történet. Nem igazán volt egyszerű bárkivel is jóban lennem, a nővérem aktívan akadályozott benne. *Apránként igaz? Adagoljunk apránként.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:36 pm

*Néhány másodperc múlva leesik, hogy ki is az a Hanna, és hogy kiről is beszél a lány és jó kedv költözik a szemembe. Tényleg kedvelem azt a fél-angyalt, hiszen olyan jó szíve van, mindig vidám és mindenkivel nagyon kedves. Egyszr meg is kértem, hogy had fessem majd le, csak még az időpontot nem sikerült megbeszélnünk. De az biztos, hogy nem fogom futni hagyni.*
- Igen. Tényleg az. *nézek a festményre mosolyogva.*
- Megkértem, hogy had fessem le egyszer. Biztosannagyon szép portré lesz belőle. Téged is lefestelek egyszer, ha szeretnéd. *fordulok a lány elé mosolyogva.*
- Egy naplementekor. Gyönyörű lenne a nap utolsó sugara az arcodon és a hajadon. *mondom és habár ezeket nem bóknak szánom, a lány annak is veheti. Egyszerűen művészi szemmel nézem a lány arcát és elképzelem a fényhatásokat is.*
- Igen, mindenképp naplementekor kell ezt megcsinálnunk. Persze, csak ha benne vagy. *nézek kérdőn a lányra és láthatja, hogyan húny ki a lelkesedés a szememből, hiszen nem tudom, hogy szeretné-e egyáltalán. Az apró megjegyzést nem veszem fel, nem is érzem át a dolgot.*
- Hát... Régen beszélgettem már vele. De akkor nem tudtam volna meg a nevedet. *jelentem ki egyszerűen, és visszafordulok a festményhez és folytatom tovább. A szobatársaim kerülnek szóba és elmesélem, hogy az egyikkel elég jól kijövök, a másik viszont...*
- Hát... Tudod, ő olyan nagyon bulizós, meg állandóan pörög. És elég obszcén csávó is. *csóválom meg a fejemet.*
- Nem az én stílusom.*vonom meg egyszerűen a vállamat. Lerakom a palettát, az ecsetet, leemelem a kötényemet a fejemről és egyszerűen Scarletta mellé ülök.*
- Nem ismerkedsz olyan könnyen,vagy miért volt nehéz?
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:24 pm

*Elmesélem, hogyan is találtam ide, és végül leesik neki, hogy ki az a Hanna. Hát igen... annyira nem esik jól, amit mondd. Bár persze, nem kellene elvárnom, hogy mindenki szemében én legyek a legszebb a világon, de ez akkor is eléggé bántja a hiúságomat. És egyébként is ezek szerinte lehet, hogy Hanna tetszik neki? Annyira szépek a szárnyai és tényleg nagyon kedves lány, de neki van barátja. Hirtelen nagyon kellemetlenül érzem magam, azt hiszem féltékeny vagyok, mert az mégis csak igazságtalanság, hogy nekem nincs senkim, miközben neki van és még itt is akad, aki oda van érte. Igen, szépen oda kombinálom magam, hogy Marco tuti oda van érte.*
-Igen, ő nagyon... kedves. *Mondom ki és gyorsan el is fordulok, hogy az ágyhoz lépkedjek, és ne lássa az arcomon azt a kellemetlen fintort, amit vágok.* -Lehet, hogy jobban örültél volna, ha ő hozza el neked. *Jesszus, ezt hangosan is kimondtam? Nem, igazán nem akartam, csak úgy kibukott belőlem. A végén még valami hisztis libának fog nézni, és azt sem akarom. Aztán megdicséri a nevemet, amivel már nem is tudok mit kezdeni. Nekem szép a nevem, de Hanna önmagában angyali. Lecsatolom a lábamról a szandit és felhúzom magam alá a lábaimat törökülésben, a szoknyát pedig ügyesen igazítom el, hogy ne legyen szemből sem zavaró a belátás.*
-Mi a fura benne? *Kérdezem gyorsan. Talán jobb, ha kicsit elterelem a beszélgetést a szobatársaira, semleges téma és akkor szépen el is megyünk másfelé Hannáról igaz? A kérdésére csak megrázom a fejem.*
-Pár hónapja és nem igazán. Nem is tudom, valahogy nehezen indult az eleje. *Na igen, nehezen, mert akivel jóban lehettem volna, azt Ruby elmarta mellőlem, úgy azért igen nehéz ismerkedni.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:14 pm

*Követem Scarlettát a szobába, aki megáll a festmény előtt és azt nézegeti meg, majd elmeséli, hogy hogyan is talált meg. Kíváncsian hallgatom, miközben folytatom a festményt, néhány vonalat és pontot húzva és téve oda, ahova kell.*
- Hanna? *vonom fel a szemöldökömet a névre és gondolkozni kezdek, majd felcsillan a szemem.*
- Ó, az angyali Katherine Hanna Joyce? Igazán tündéri - vagy inkább anygali - az a lány. *mosolyodom el, miközben a festményt nézem és eszembe sem jut, hogy ez esetleg rosszul eshet a lánynak.*
- Majd megköszönöm neki, hogy megmondta, hol lakok. *jegyzem meg csak úgy magamnak, hiszen eléggé hiányzott az ipodom, pedig csak két napja hagytam el.*
- Scarletta? Gyönyörű neved van. *meredek rá, majd lágyan elmosolyodom.*
- Ülj le nyugodtan! *veszem észre, hogy még mindig ácsorog és az ágyam felé intek. Ismét visszafordulok a festmény felé és folytatom a munkát, mikor egy újabb kérdést kapok.*
- Az egyik sráccal egész jól kijövünk, csendes, visszahúzódó, meg minden. A másik, Ryan, elég fura alkat, vele még annyira nem vagyunk egy hullámhosszon, de azért szerintem ki fogunk jönni. *vonom meg a államat, és magamban hozzáteszem, hogy "Remélem.".*
-Te mióta vagy itt a suliban? Sok mindenkit ismersz?
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 11:58 am

*Tényleg tartok egy kicsit attól, hogy netán zavarni fogom, de úgy fest hogy nem. Bizonytalanul nézek körbe, hogy hova is üljek le, nem tudom, hogy melyik az ágya, vagy hogy inkább kerítsek valami széket, de azon olyan kényelmetlen ülni asztal nélkül, valahogy azt hiszem feszengenék. Egyelőre inkább csak a képet nézem, aztán végül kiderül, hogy nem zavarom.*
-Jól van, igyekszem majd közben nem nagyon zavaróan bámulni minden egyes mozdulatot. *Mosolyodom el. Talán ezért lenne jobb az ágya ülni, mert az szemben van vele, és onnan nem látom az alkotás folyamatát, de nem akarom ezt így önkényesen eldönteni, mégsem itt lakom. A kérdése teljesen logikus, és mondhatnám, hogy olyan ügyes-okos vagyok, de sajnos nem így van.*
-Van egy barátnőm, aki ismer téged, Hanna, és sejtette, hogy a monogram alapján a tiéd lehet, aztán, amikor elmondtam hogyan nézel ki, már tuti volt. *Na igen, bár kész csoda, hogy értelmesen le tudta szűrni abból, hogy elmagyaráztam, mennyire helyes és kedves, és csodálatos kék a szeme... de szerencsére egészen jól ráhangolódott a zavaros leírásomra, hogy végül leessen neki, hogy ismeri. A kis célzásra felkacagok.*
-Ne maradjon titok? Én lennék a titokzatos lány a Lelkek kapujától. Na jó... Scarletta. *Mondom meg aztán, mert mi van, ha esetleg ő akar megtalálni? Bár annyit már tud, hogy Hanna közös ismerősünk, szóval így már könnyebb dolga lenne. Körbepillantok kicsit a szobában, igazából még egy fiúszobában sem voltam eddig, de nem sokban különbözik a miénktől az alapberendezés terén, inkább abban más, ahogy ők a saját ízlésük szerint alakítják.*
-És milyenek a szobatársaid? Rendesek? *Hát igen, egy ilyen helyen ez mindig kérdés, nem túl hasznos minden nap összezárva lenni olyan valakivel, akit nem bírsz.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 11:50 am

*Amikor meglátom a lányt, valamiért megörülök neki, habár nem valami kellemes helyen és időben találkoztunk, még sírni is láttam a lányt, aminek biztos, hogy nem örül. Most azonban nincs vörös szeme, könnyáztatta arca, és a sminkje is tökéletes. Meglátom az ipodot, majd bevezetem a hölgyeményt a szobába. Észreveszi a festményt, én pedig kíváncsian figyelem, hogy mit is reagál rá. Persze észreveszi, hogy a kúria, és meg is dicséri, mire megvonom a vállam.*
- Köszönöm, de ráfér még egy kis javítás. Nem zavarsz, tudok így is dolgozni. *jelentem ki egyszerűen, a festményhez lépek, felveszem a palettát és lassan dolgozni kezdek.*
- Hogy találtál meg? *nézek ki oldalra, majd ismét a festményt kezdem el festeni.*
- Én még mindig nem tudom a nevedet. *enyhe célzás, és lágyan a lányra mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 11:45 am

*Izgatottan várakozom, az is lehet, hogy nincs itt? Pár pillanat eltelik és már kezdek elbizonytalanodni, hogy talán jobb lenne máskor jönni, amikor végre mégis kinyílik az ajtó. Elmosolyodom, és ő hamar ki is szúrja, hogy miért jöttem, majd beenged. Kötény van rajta, és sok festék, úgy látom hogy épp eléggé el van foglalva, de remélem, hogy nem zavarok nagyon.*
-Szia! Igen, legutóbb ott felejtetted, csak aztán nem volt egyszerű megtalálni, mert nem tudtam még a nevedet sem. *Magyarázom a dolgot. De ez az info már legalább meg van, szóval ügyes voltam, hogy sikerült megoldani. Beljebb lépdelek hát arra, amerre mutatja és amikor meglátom a készülő képet egészen elcsodálkozom. Tényleg fantasztikus, és akkor ezért van rajta a kötény. Közelebb lépdelek, eszembe sem jut, hogy ez esetleg gond lehet, remélem nem, de hozzá nem nyúlok a képhez természetesen.*
-Nagyon szép, tényleg, még így készülőben is! De akkor... nem zavarok? *Jut eszembe, hiszen, ha ilyen nagy munkában van, akkor lehet, hogy nem kéne láb alatt lennem. Végülis az ipodot hoztam vissza, nem kötelező maradnom, ha épp nagy munkában van.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Halászsas háló Boszorkany

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 11:37 am

*Még nem igazán sikerült berendezkednem a szobába, de az tény, hogy az egyik szobatársam egszen furcsa alak. A másikkal - Stevennel - egész jól kijövünk, csendes, visszahúzódó srác, el szoktunk beszélgetni, de Ryan... Hát vele majd még azért kicsit össze kell melegedni. Úgy tudom, hogy a másik szobában csak egy srác van itt, a többiek hazamentek nyárra. Furcsa, hogy azért ahhoz képest, hogy nyár van, elég sokan itt maradnak a suliban. Hát persze, hiszen még nyáron sincs itt punnyadás, mindig folyik az élet. Éppen egy állványnál, vászonra festegetem a Kúriát, ahogy odakintről emlékszem rá, amikor kopognak. Felvonom a szemöldökömet, és várom, hogy a másik szobából kinyitja-e valaki, majd eszembe jut, hogy reggel láttam elmenni a srácot. Mivel a szobában nincs más, így lerakom az ecsetet, a kötényembe törlöm a kezem, és az ajtóhoz lépkedve kinyitom. Felcsillan a szemem, amikor meglátom a csinos vörös hölgyeményt, még csinosabb ruhában. Lágyan elmosolyodom és észre is veszem az ipodot a kezében.*
- Ó! Hát visszahoztad... *így köszöntöm őt, majd félre állok, és beengedem, mutatva neki, hogy a jobb oldali szobában vagyok. Ha besétál, akkor megyek utána.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Halászsas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Halászsas háló H2pc
Az én színem az orangered.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 11:27 am

*Pár napba telt mire sikerült nagy nehezen kiderítenem egy egyszerű monogram alapján, hogy ki is ő. Nem vagyok egy született auror sajnos, úgyhogy ez hatalmas kihívás volt, de legalább már tudom a nevét és azt, hogy melyik szobában lakik. Totál mázni, hogy Hanna ismeri, azt hiszem e nélkül fogalmam se lett volna, hogy oldjam meg, esetleg Zachary segített volna, vagy valami varázslat, talán Elidor tudott volna valami jót, fogalmam sincs. A lényeg, hogy meglett a megoldás, szóval kissé bizonytalan, de lelkes léptekkel haladok végig a folyosón, hogy a Halászsas hálót keressem meg. Hamar sikerül is. Kicsit reflexből megigazítom a hajam, ami kiengedve van, enyhén göndörödve, mint általában. Tökéletes smink, fülbevaló, kiegészítők most sem maradhatnak el. Egy rövid piros fehér pöttyös ruhácska van rajtam, vékony pántos, hiszen meleg van, ilyenkor senki se furcsállja, ha egy lány nem öltözik fel túl zártan. A lábamon egy vékony pántos színben passzoló szandi, a kezemben pedig az említett ipod. Halkan kopogtatok párat, remélem, hogy itt van.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Halászsas háló Auror
Üzenőláda : Halászsas háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Halászsas háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 11:29 am

* Lina házimanója most ezúttal egy fiú lakta folyosón megy végig. Az egyik ajtó előtt megáll, bekopog, és leteszi, a szürkés, ezüstös dobozkáját, amire az van írva, Lornak, Linától. Ezenkívül egy kis levél is tartozik ehhez a dobozhoz.


Drága egyetlen Lorom!

Boldog Karácsonyt kívánok neked, és pumádnak Kolnak! Úgy sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, de ígérem mihelyt lesz időm beugrok hozzád. Remélem tetszik a doboz tartalma. Szeretlek!

Ölel:
Lina
UI.: Pihi küldi Kolnak a gumi hamburgert.


//A doboz tartalma: egy krokodilfogas nyaklánc, és egy pulcsi//



Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 3:37 pm

*Egy levelet hoz egy gyögybagoly s besuhan a nyitott ablakon, és Lor ágyára helyez egy rózsaszín borítékot mellyen ez áll. "Lor" A boríték finom édeskés illatú, ami finoman emlékeztetö a rezes hajú leányzó illatára, s a levélben ezt fogja olvasni a fiú.*

Szia Lor,

Sajnálom, nem tudtalak tovább várni, vannak kérdések mellyel a múltammal kapcsolatban olyan mélyen bántanak, hogy muszáj hazamennem, válaszokat találni. A levél legalján leírtam a pontos címet ahol a szülöi ház van Svédországban, ott leszek 1-2 napig amig az ingatlanos dolgokat elintézzük a bátyámmal, majd a második cim pedig a kuzinoméké ahol azután leszek. Ha van kedved szivesen látunk/látnak, szóval ott elérsz ha akarnál esetleg mégegyet utazni.

Maradok szeretö csókkal, Kedvesed

Jacqueline A. Winderburg
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Halászsas háló Auror
Üzenőláda : Halászsas háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Halászsas háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 4:23 pm

*Nos, kicsit fél, Lor hogy reagálja le, hogy Kolt így kényezteti, de ez van.* -Ahogy mondod, minél előbb. Akkor én gyorsan felszaladok, összepakolok, és a kikötőnél találkozhatnánk, rendben? *Áll fel a térdelésből, és nyújtózik egyet.* -Akkor ott találkozunk. *int egyet, és kifárad a hálóból. Felszalad a harmadik emeletre, a szobájába, és összeszedi egy kisebb táskába a cuccát, és fut a kikötőbe.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 4:18 pm

- Értem. De, majd megoldjuk, hogy minél hamarabb sor kerüljön rá. *Mondja a lánynak, miközben szépen összerakja a szétszerelt kardot. Miközben összerakja a kardot a lány beszélni kezd, minek a végén csak bólint egyet.* - Szívesen segítek a húgodon. És, hogy mikor? Szerintem mielőbb el kéne indulni. *Mondja a lánynak, és az összerakott kardot szépen visszateszi a hüvelyébe, azt pedig maga mellé. Ezután csak nézi ahogy Lina ad egy darab húst Kolnak, és amint simogatni kezdi, egy látatlan grimaszt ejt, mivel amit Kol érez, azt Lor is...* - Rég hajóztam már. *Fűzi hozzá a lány mondanivalójához még a saját véleményét.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Halászsas háló Auror
Üzenőláda : Halászsas háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Halászsas háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 4:04 pm

-Hát nem akarlak elszomorítani, de nem egyik percről a másikra fog ez menni. Mire a húgomra kerül a sor a több száz gyerekből... Nem tudom, hogy három orvos, és két nővér hogy oldja meg... Na, az eldől ott. Akkor ugye számíthatok rád? *biccent a fiú felé, majd feláll, belelép a papucsába. Újra leül, és Lorhoz ugrana, és megölelné, de csak a szemébe néz és egy kellemes hangon szólal meg.* -Köszönöm. Ha téged nem ismerlek, talán egy darab nem is lenne a szíve... Na tehát akkor nem is lenne mit tennem, csak végignéznem míg a húgom egyszerűen szenved... Nos, indulni... uh... mikor induljunk? *kérdi, majd feláll, de közben figyeli Lort, mit reagál. Odasétál Kolhoz, és a zsebéből kihúz egy zacskót, amiben egy kis hús cafat van. Még Pihinek tartogatta, de ha már itt van, akkor odaadja Kolnak. Az állat buksiját hosszasan simogatja, mert már elég rég látta őt, és Lort.* -Egyébként hajóval megyünk, ha érdekel... *mosolyog. Ő még sosem hajózott, csak csónakázott.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:59 pm

- Hát igazából nem épp így működik ez. Ez csak ál sztori, hogy ne derüljön ki ennek a gyógyszernek a titka, ami már évezredek óta a családunkban öröklődik. *Mondja a lánynak komolyan miközben meglötyögteti az üvegben lévő gyógyszert, és közben persze erősen gondolkodik azon, hogy mit tegyen. Úgy érzi segítenie kell a lánynak, de pont most kell elmennie, mikor már rendbe jött minden...* - Veled megyek. Végül is csak addig kell maradnom, amig megkapja a húgod a gyógyszert. *Mondja még mindig érzéstelen arcal és egy hallhatalan sóhajjal. Ezután a lány felhozza megint azt a témát, amit már nagyon el akar felejteni...* - Korábban is mondhattad volna, nem kellett volna miattad aggódnom. *Kezd el kicsit keserűen kuncogni.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Halászsas háló Auror
Üzenőláda : Halászsas háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Halászsas háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:40 pm

-Az orvosok írtak nekem egy hete, hogy nincs hátra sok idő. Ekkor mondták, hogy olyan kardi molekula vas szál kell ami olyan embernél van aki megbízható, és ugye van kardja. Ekkor jutott eszembe, hogy hallottam róla, mikor még nem ismertelek, hogy neked ilyesmi kardod van, ami az embereket meggyógyítja. Ekkor még nem is volt sok szükségem rá. De amit kérek... *vesz egy nagy levegőt, és a lábáról lecsúsztatja a papucsot. A lábát maga alá rakja, és kicsit közelebb hajol Lorhoz.*-Gondolom, nem bíznád rám a drága kardod. Bár, én sem tenném ezt, akár hogy is szeretlek, már bocsi, de ugye az egy olyan tárgy amiből egy van és kész. Tudom, lehet feleslegesen kérdezem, de... Velem jönnél "életet" menteni? Vagy is Angelicát megmenteni. Kicsit nehéz lesz neked elválni Alanoistól... Ha ez lenne az ok akkor nyugodtan mond, mert akkor én sietek is keresni egy másik kardos fiút-lányt... Csak kifutok az időből... Na mindegy, a lényeg, hogy ha nem szeretnél Alanoistól elválni arra az időre akkor... *bólint, de egy parányi könnycsepp csücsül le az arcára.* -Megoldom más féle képen. Ugye a molekulát valami műszerrel kell lecsippenteni. Egy mm szélességű vas molekula szál kell. Nem több. De ezt ugye már említettem. *Ökölbe szorítja a kezét, és legszívesebben széttépné az agyából Kanadát. Széttépné, szó szerint. Még a nevét sem akarja hallani.* -Ja, és kérlek egy percre még hagy szóljak "rólunk" Vagy is... Nem rólunk. Sajnos. Na ez már beteges komolyan mondom. *csap a homlokára, mert már beszélni sem tud.* -Na, tehát ne legyen lelkiismeret furdalásod esetleg, bár kétlem, mert boldog vagy. De nekem ez a fontos. Tehát nem törted össze a szívem, mert jól tudod, addig míg te egyben vagy, és látható vagy, addig még... Jól tudod mire gondolok, de már nem szeretném azt, hogy a boldogságodba közreálljak, mert én már jól elrontottam az életem. *Lor biztatásáért(hoyg ne legyen neki lelkiismeret furdalása) mosolyog egy savanyút, és egy jó nagyot sóhajt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:25 pm

*Mikor kinyílik az ajtó és Lina jelenik meg kicsit meglepődik. Nem gondolta volna, hogy a lány még szóba áll vele.* - Szia, nem zavarsz. *Mondja a lánynak érzelementes arcal, de ez már megszokható tőle. A mondat többi részére egyenlőre nem reagál semmit, majd ha kap valami magyarázat szerűséget. Mikor a lány leül mellé és felmutatja a fényképet, csak nézi a képet, majd a kezébe veszi, már ha a lány engedi.* - Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor a húgod életét csak a kardom mentheti meg... Vagyis, a benne lévő molekula. *Mondja a lánynak, és a hangjában nyoma sincs a kételkedésnek.* - Biztos erre gondoltál. *Mondja, miközben kezébe veszi a kardot, és lecsavarja a markolatot. A pengét a kinyújtott lábára fekteti, a markolatban belenéz, majd előhúz belőle egy kis üvegcsét, amiben valami zöld lötty van.* - De mond meg nekem kérlek. Honnét tudsz te erről a rejtett gyógyszerről? *Fordul a lány felé, és hangjában a kíváncsiság tükröződik, bár arcán ez nem látható.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Halászsas háló Auror
Üzenőláda : Halászsas háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Halászsas háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:14 pm

*Mikor meghallja a belépési engedélyt, egy nagyot sóhajt, és lassan lenyomja a kilincset. Benyit, és Először, csak a fejét dugja be.* -Szia... Nem zavarok? Lenne egy elég kényes ügyem, amiben te is benne vagy... Vagy is... Te vagy a főszereplő... *és ekkor már bemegy, és becsukja a háta mögött az ajtót. Lor ágyára ül, és a kezében lévő fényképet felmutatja.* -A húgom. Életveszélyben élő húgom. A neve Angelica. Daganatban szenved. Japánban fekszik egy faházban, amit klinikának neveznek. Összesen száz ágy van benne, de kb. akkora a ház mintha az ágyadat tízszer egyberakják. Tehát nem olyan nagy. Hogy mi is a közöd hozzá? Sok. A daganatát a kardod menti meg. Olyan ereje van a kardodnak, hogy egyetlen molekula kell belőle, és meggyógyul a testvérem. Persze a molekulát teafűbe kell mártogatni, és két napig azt itatni vele. És a gyógyulása egyre gyorsabb lesz. Összesen három nap választja el a haláltól. *A szeme könnyben úszik, és szinte már nem látja a fiú arcát rendesen. Közben a szíve hevesen dobog. Lorért is, és ugye Angelicáért. Könnyeit eltörölve a szemeivel keresi Kolt, és ha megtalálja az állatot akkor kacsint rá, jelezve, hogy üdvözli. Majd újra Lorra esik a tekintete.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimePént. Május 27, 2011 2:02 pm

*Nyugodtan üldögél az ágyán, fejét nekidöntve a falnak, és csukott szemmel gondolkozik. Vagy is, inkább csak pihen. Öltözete fehér ing, ami nincs összegombolva, fekete rövidnadrág, melette az ágyon pedig a kardja van. Haja a megszokott kócos formájában van, és persze ez alatt az idő alatt kissé meg is nőtt. Most már a füle feléig leér. Bár meg kell hagyni, nagyon is jól áll neki így. Mikor kopogtatnak lassan kinyitja a szemét, és az ajtó felé néz. Felhúzza egyik térdét, majd úgy dönt, hogy inkább mégsem kel fel.* - Szabad. *Mondja, és nem is sejti még, hogy ki jött és miért...*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Halászsas háló Auror
Üzenőláda : Halászsas háló Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Halászsas háló NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitimePént. Május 27, 2011 1:52 pm

* Lina jön le a második emeletre, a szobájából. A Halászsas háló felé veszi az irányt. Ott benyit, és a Jobb oldali háló ajtaján kopogtat be. Lorhoz jött. Fontos ügy érdekében. Mikor a kopogtatás megvolt a falnak dől. Szinte izzad az izgalomtól. Úgy érzi, miatta már a falról is csepeg a víz. A kezét másodpercenként a combjába dörzsöli, így próbálja eltűntetni kezéről az izzadságot. Szíve hevesen dobog, és a levegőt is szaporán kapkodja. Egyébként, Egy fehér topp van rajta, melyen az van írva, hogy ne légy ördögi, de angyali sem. Nadrágja egy farmerhatású buggyos nadrág, lábán pedig lábujjközes fehér gyöngyös papucs. Haja lófarokba van kötve. Fejtetőjén a fekete napszemüvege, ugyan is nemrég jött egy sétáról. Ekkor gondolta ki, hogy mit mondjon Lornak. Kezében egy kis kép, ami a húgáról készült.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Ajánlott tartalom





Halászsas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halászsas háló   Halászsas háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Halászsas háló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: