Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 2 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nedavia barlang-pub

Go down 
+85
Elisabeth Ellen Torchwood
Illa Do
Kyle Peters
Jaden Parker
Eddie Fisher - Archívum
Dárdosi Péter
Rebecca Grifith
Janna Lemanski
Elidor Calvanion
Andie Fisher
Nathaniel Harris - Archív
Mike Preston
Pete Demerest
Merilien Marsillea
Jemina Reese
Astrea Thalidor
Celine Saldana
Nuada Blackmoon
Claire Fairchild
Liselotte Frey - archívum
Nye Drystan
David Ayton
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Lincoln Lawrence
Raven Blackmoon
Solomon Reed
Speranza di Bagliore
Yekaterina N. Fyodorov
Samantha Radoslava
Caleb Dawson
Mikhael Knyaz
Hikaru Tudor Patrik
Isabella Newton
Orinthia Lalla
Scott André
Marco Mimieaux
Natalia Tatiana Ridolf
Shuang Zhen
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Aleksandar Grozda
Eira Eilertsen
Maria Thekla
Leila La Fontez
Deliny Fordina
Yeo Jung-hwa
Vivienne Mendelsohn
Sarah Wood
Kalandmester
Adanna Kinsley
Toportyán Zakariás
Faith Tanya Dylens
Jessica Westlive
Nathaly Holloway
Priscilla Elena Black
Adela Ionela Mirunela
Mardhug Grihol
Quenzara Cuncha
Hunyadvári Szevér
Katherine Mary Black
Lizbeth Westlive
Tim Leopold
David Robert Beawer
Phionnalla Cairistìo
Bonnie Tornow
Ayame Drake
Zeph Owen
Ayla Madyzyn
Miranda Moon
Krastio Miroslav
Cathrine Collins
Armand Promotof
Sabine Cornwell
David Palmerston - alli
Marta Albena Todorka
Mina Faustina
Taylor Halway
Ivanka Iskra Wilson
Angelina Britanny Moore
Beatrice el Esposito
Rosalinn de la Montarque
Flavia Esenani
Diane Charmey
89 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 12:27 pm

First topic message reminder :

A Szórakozónegyed emberektől hömpölygő utcáin haladva megpillantasz egy furcsa dolgot. Két tömbház között egy hatalmas, barlangszerű képződmény helyezkedik el. Kellemes illatokat érzel, egyszerre édeset és sósat. Valami képlékeny, füstszerű légtömeg száll ki a barlangból, és csak a belülről sugárzó erős, pulzáló fények mutatják, hogy mi történik odabent. Ha elég bátor vagy, és átsétálsz a füstrétegen, akkor a szemed elé táruló látvány cseppet sem emlékeztet majd egy ókori barlangra. Sültek, grillezett húsok illata csapja meg az orrod, a bal oldalról. Egy csemegepultot láthatsz, ahol pizzaszeleteket, hot dogot, grillezett húsokat és mindenféle rágcsálnivalót találsz, eléggé változó áron. Ha azonban valami édesre vágysz, jobb oldalt egy italos pultot találsz alkoholos és sima koktélokkal is, valamint desszertekkel. Gofri, palacsintatorta és néhány péksütemény és cukrászati különlegesség is megvehető itt, persze jóval drágábban, mint a Kereskedőnegyedben. A két pulttal szemben padok, fotelok és kanapék is vannak, a lehető legfurcsább alakzatokban elhelyezve, erősen elütő színekben. Egy kőlépcső vezet a lenti rész felé, ami szintén több részre van felosztva. A kőlépcső egyben csigalépcső is, korlát nélkül, szóval csak óvatosan. Ha leérsz - legalább egy egyperces lépcsőzést követően - egy aktuális feltörekvő sztárt láthatsz, aki épp nagyszabású varázslatos fény- és díszletelemekkel koncertezik. Vannak állóhelyek, és hátrébb kanapék is, állatok mintájával.

Nedavia barlang-pub - Page 2 29nf342
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 7:03 pm

*Miután Linc leöntötte az öreget az felébredt de nem örült a dolognak. Nem épp kedves dolgokkal illette Őt ami nem tetszett. Szerencsére komolyabb dolog nem történt. *-Szerintem üljünk át. *mondom mert nem épp rózsa illatokat áraszt a fickó. Majd ismét iszogatni kezdem a koktélt lassan a végénél voltam. Majd még vörösebb leszek mikor rákérdez előző állításomra. *-Nem... Az az igen... Vagy is... Áh... Vedd úgy hogy nem szóltam. *mondom pipacs pirosan és várom hogy megnyíljon a padló és elnyejen. Ami sajnos nem következik be. Nem tudom mi ütött belém de érzem hogy az arcom lángol. És nem tudom kontrollálni vonásaimat amiben pedig profi vagyok. Linc-re nézek majd inkább vissza néztem az asztalra. Zavarban érzem magam és nem értem hogy miért van ez. *~Mi ez az érzés? Furcsa. Még nem éreztem így. Zavaró még is kellemes.~*gondolkodom majd halványan elmosolyodom.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:48 pm

* Nyugodtan iszogatnak, egyelőre nem rondít kis társaságukba semmiféle részeg, ami zavaró lehet, csak az ipse ütemtelen horkantásai, éppen ezért érzett már késztetést a fiú, hogy megjutalmazza egy pohár vízzel, mire az ráförmedt a pulton könyöklő pimasz fiúra, aki csibészes mosolyt ejtett miután észre vette, hogy felébredt. Nem szégyelli magát, hogy a rosseb vinné el és egyéb szavakkal illette miközben inogva felállt és odébb rongyolt egy közeli asztalhoz, sajnos a szaga még így is elérte Sophie és Linc asztalát.* - Ohh, mily kellemes illatok. Arrébb ülünk? * Veti fel az ötletet és a lány bizonyára egyet ért majd. Sophie-nek ízlik, aminek Linc örül, és azt hiszi, hogy rosszul látta amikor enyhe pír jelent meg a lány fehér bőrén. Kissé oldalra billentette a fejét, valóban próbált belelátni a másik fejébe, de a mentális képességei most valahogy leblokkoltak mint Úri Gellérnek a tévéműsorban. Azonban szó terelődött a fiú fizimiskájára és, hogy kár lenne elcsúfítani. Az elhangzottakon gondolkoznia kellett a fiúnak. Most bezsebelt egy bókot? Kérdezte magától, mire mosolyra húzódtak ajkai és halkan felnevetett.* - Csak ugyan? * Kérdez vissza incselkedve és hetykén ül vissza az asztalukhoz.* - Akkor még nem láttál frissen törött orral és színes zúzódásokkal. Itt szereztem azokat is. * Húzza ki magát büszkén.* - Sajnos néha elkerülhetetlen, hogy átrendezzék az ember arcberendezését. * Lehet, hogy kissé mazochista a fiú, mert ennek ellenére ő szórakoztatónak találta a munkáját és ha néha önkényesen szabad napot is vett ki, attól még a felmondás az eszébe sem jutott.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:28 pm

*A teát is lerakja elém amég a koktélt iszogatom. Majd leül velem szemben. Mivel hajamat egy hajpántal fogtam hátra, nem tudtam elrejteni zavaromat, mikor az arcomat kezdte figyelni. Teljesen olyan mintha bele látna a fejembe és nagyon remélem hogy nem. Így is halvány pír foltok jelentek meg arcomon tekintettétől így inkább a koktélnak szenteltem figyelmemet. *-Nagyon finom. *mondom aztán gondolatban homlokomra csaptam mert ezt már egyszer mondtam. *~Bakker teljesen hülyét csinálok magamból. ~*és gondolatban már az asztalba csapkodtam a fejem. Majd megint a pult mögé kényszerült és miután kiszolgálta a vendéget, a még mindíg alvó öreget megjutalmazza egy pohár hideg vízzel amit speciel ráönt a pulton áthajolva. *-Nem félsz hogy átrendezi a fizimiskádat? Mert kár lenne érte. *modom majd vörös arcal el is fordultam inkább. *~Ezt az égést.~*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:13 pm

// Burn //

* A felrakott vízre nem is figyelt már csak akkor amikor örült mód sípolni kezdett a kanna. Rögtön le is vette és elkészítette belőle egy egyszerű de nagyszerű fekete teát és a lány asztalára tett egy gőzölgő bögrével.* - Ez nem pazarlás, szívesen teszem. * Válaszol egy mosollyal aztán újból leül Sophievel szemben.* - Jobb szeretem amúgy magam elkészíteni a dolgokat, elég maximalista vagyok. * Mondja csak úgy és figyeli a lány arcrezdüléseit, vajon mit szól az elé rakottakhoz. A kedvenc teás kérdésre csak maga elé bök az asztalon lévő kannára.* - Ebbe kérlek szépen van kókusztej a többi meg vegyes gyümölcsszirup. * Válaszolja Sophienak aztán újfent a pult mögé kényszerül. Úgy tűnik ahogy telik az idő egyre többen jönnek.* - Estére mindig sokan lesznek. Egy pár hete ugyan ez a fazon aki most itt alszik... * Átdől a pult felett, hogy ránézzen a még mindig alvó pasasra és leönti egy pohár hideg vízzel.* - Ez pár hete őskáoszt rendezett itt és átrendezte a berendezést... * Jogos lenne a kérdés, hogy akkor miért nem paterolja ki, de Linc már tudja, hogy jobb, ha fel sem ébreszti.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 1:02 pm

*Mosolyogva figyelem majd legyintek. *-Nem kell. *válaszolom majd mielőtt válaszoltam volna felrakta a tea vizet majd egy szép színes koktélt rak le elém. *-Jaj nem, hisz megdolgozol a pénzedért ne rám pazarold. *mondom neki. Nagyon kedves tőle de rengeteget dolgozik, és nem szeretném ha miattam lenne kevesebb a fizetése. Mosolyogva nézek rá mert tényleg kedves tőle. *-Amúgy milyen a kedvenc teád? *kérdezem kíváncsian, mert említette hogy a személyes kedvence. Majd megfogom az elém rakott poharat és megkóstolom. *-Hmm... Ez nagyon jó. Úgyes mixer vagy. Miből készült?*kérdeztem mert annyira nem vagyok otthon a koktélok közt.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 12:45 pm

* A fontosabb dolgokra mindig emlékszik, jó intellektualitása révén. Ha beül valamilyen órára akkor sem szokott jegyzetelni, hiszen minden megmarad, de nem véletlenül mentalista. A furcsa kis történetnek azonban folytatása is van ami szintén nem vidám kimenetelű. Lincoln lesüti a szemét.* - Ez szomorú.. * Mondja és keze megállapodik a csapon egy pár másodpercre, aztán folytatja a dolgát. Felcsillan a szeme amikor Sophie megkérdezi, hogy van e valamilyen ajánlata. Imád mixerkedni és elég jól is ért hozzá.* - Hogyne lenne! Múltkor ígértem egy jobb ízű teát, ha még emlékszel. * Kacsintott egyet és levette az egyik magasabb polcról a teafüvet.* - Személyes kedvencemet készítem most el neked, de lehet, hogy inkább valami alkoholos koktélra vágysz? * Kérdi, válaszra sem várva elkezdi kotyvasztani mindkettőt. A koktél színátmenetes a pohár alján citromsárga, majd egyre feljebb erőteljesebb kék színben pompázik.* - Voilà * Mondja és megkoronázza művét egy hosszú kacskaringós szívószállal.* - Most a vendégem vagy. * Jelenti ki mosolyogva  ellentmondást nem tűrően és az asztalra teszi az italt. A tea vize még csak forrásban van, lehet, hogy el is felejtette már a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 12:10 pm

*Jól esik hogy Linc emlékezett rá amit meséltem. És még jobban eset mikor bíztatni próbál. *-Igen már nem kell. Mert egy lövöldözés során megölték. Kiderült hogy a Triádok közé tartozott, és mikor a rendőrség el akarta kapni őket... Hát gondolom a többit sejtheted. *magyarázom majd felfigyel a vendégre. *-Am... Hát nem is tudom. Van valami ajánlatod? *kérdezem kíváncsian mert nem igazán azért ültem be hogy igyak valamit. Csak reméltem hogy itt lesz és beszélhetek vele. Figyelem Linc-et ahogy kiszolgálja a venéget, közben nem igazán figyeltem másra. Jó nézni ahogy dolgozik érdekes látvány magam se tudom miért. Inkább az asztal lapját figyeltem mert éreztem hogy elpirulok.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 11:57 am

* Sophie kijelentésére nem válaszol, csak elmosolyodik.* - Nem, sőt.. szeretem élvezni az életet. Mostanában egyre gyakrabban sikerül. * Mondja majd elkezd a dobozkával játszani az asztal alatt.  Az üldöző bátyjáról már hallott. Kissé abnormálisnak tartott olyan mértékű féltékenységet, hogy ezért megölje a saját húgát, bár nem ismeri a történetet, komplexebb lehet annál ahogyan azt elképzelte.* - Ja igen, mesélted amikor először találkoztunk. Emlékeztem rá. Hát nézd itt biztonságban vagy, nem bánthat senki. * Dől hátra kényelmesen a székbe és látja, hogy a pultnál egy kopaszodó hózenetrógeres fazon ácsorog és igen csak a csapost keresheti.* - Nézzenek oda, meg is feledkeztem arról, hogy milyen beosztásban vagyok. Ki kell szolgálnom azt a pasast. Te nem iszol valamit? *Kérdi, mert a lányka biztosan nem csak Linc két szép szeméért jött, hanem fogyasztana is valamit ebben a nagy melegben egy hideg koktélt vagy valami szilárdabbat. Miután Sophie elmondta kívánságát a fiú sarkon is fordul és a pult mögé siet. Az asztal közvetlenül a pult mellett van, úgyhogy tulajdonképpen nem hagyta egyedül. A horkoló fazon viszont egyre inkább Sophie bárszékének lába felé orientálódik.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 11:44 am

*Figyelmesen hallgatom, tényleg érdekel hogy mi is történt vele. *-Akkor te már hozzá szoktál a kemény élethez. *mondom ahogy lekönyöklök az asztalra és megtámasztom fejemet.*-De még se olyan vagy aki kéri az ostort. *mondom mosolyoguja majd ahogy említi az örökséget vállat vonok. *-Nem igazán érdekelnek az ilyen dolgok. És amúgy is elősször rákéne jönnöm ki is vagyok valójában. Csak nem rég derült ki hogy örökbe fogadtak és a bátyám eszét elvette a féltékenység. Ezért üldözött és akart megölni.*hallkítom le hangomat. Neki valamiért el merem mondani meg már nem zaklat fel az ügy. Nyugodtan tudok vele beszélgeti. Hamar megkedveltem, és néha már azt várom mikor beszélhetek vele.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 11:31 am

* Egyre szimpatikusabb neki a lány, ahogy beszél neki a múltjáról. Neki is sok idő volt míg megtanult mosolyogni, és valahol mélyen egy kicsit még benne van a tüske, de megpróbálja mindig a dolgok jó oldalát nézni, meg aztán rövid az élet, ki akarja használni és megragadni minden olyan lehetőséget ami előrébb viszi majd az életben.* - Így van, tovább kell lépni. Szerencsére én már tíz évesen elfogadtam a sorsomat és úgy éltem éveken keresztül, hogy mindent magamnak kellett biztosítanom. * Mondja és beleszív egyet a szivarba. Tetszik neki az íze. A többivel spórolósan fog gazdálkodni.* - Szerencsémre egy pár hónapja levelet kaptam egy nagy örökségemről, szóval igazából dolgoznom sem kéne. De ha nem dolgoznék akkor mit kezdenék a sok felszabadult szabadidőmmel? * Kérdi tarkó vakargatva. Még hozzá sem nyúlt az örökségéhez. A levélben az állt, hogy egy villát örökölt sőt még egy egészen csinos kis vagyon párosult hozzá, de ő valahogy nem tudja elképzelni magát a szobalányok sokasága közt kis királyfiként parancsolgatni. Ő az élet keményebbik oldalához van szokva, pont ezért elvből egyelőre nem is foglalkozott a levéllel.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 11:20 am

*Elmesélem neki a miami-i sztorit, de nem zavar már a dolog mert már magam mögött hagytam életem ezt a részét. *-Am hát nem volt veszélytelen. Értek támadások de semmi komoly.*válaszolok mosolyogva. Majd zavarba jövök mikor megtudom hogy tőlem kapott először ajándékot. *-Rendben, ha így gondolod. *válaszolom hallkan. Kicsit furcsa hogy ilyen vidáman tud viselkedni. Nekem sokáig nem sikerült még mosolyogni sem még ide nem kerültem. Itt ismerkedtem meg Bellával, Hakuval, és Felicity-vel akik újra megtanítottak mosolyogni és élvezni az életett. És hogy találkoztam Lincel még jobban örülök mert jól érzem magam mellette. *-Hát nem volt kellemes de már nem számít. Mind ez a múltam része. És a múlt nem lényeg.*mondom egy vállrándítással, majd halványan elmosolyodom.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 11:05 am

* A székkel dülöngélve hallgatja Sophiet a régi munkahelyéről. A miami még nem is lenne rossz, oda Linc is szívesen elmenne akármikor, a történet másik fele viszont sokkal kevésbé tetszetős. Ezt hallván megnyugszik és a nedavia nem is tűnik egy rossz munkahelynek, sőt bizonyos napokon. Mondjuk hétfőn amikor mindenki dolgozik van, hogy egyedül van az egész pubban. Ezért kedveli ő a hétfőket, amit nem sok ember mondhat el magáról.* - Hát ez nem hangzik valami jól, még jó, hogy téged nem akartak bántani. * Mondja és kissé végigmér a másik arcán. Mondatba rejtett kérdés hangzott el Linc szájából mert bizony arra kíváncsi, hogy vajon bántották-e. Bár a lány harcképzettségéről mit sem tud, fegyver nem lát nála. Bár az is lehet, hogy csak a ruhája takarja el és bizony rejtegetne egy két meglepetést a vele kötekedőknek. Lincoln-ra terelődik a szó, és miután megköszönte Sophie-nak elmondta, hogy tőle kapott először valamit mire a lány zavarba jön és sajnálja a helyzetet. Linc csak legyint. Rá már rég nincsen semmilyen hatással a család, mondhatni érzelmi analfabéta lett a hosszú évek alatt.* - Ne sajnáld, én sem sajnálom, már hozzá szoktam. * Mondja egy szomorkásabb mosollyal aztán rendezi vonásait. Tudja jól ő is, hoyg milyen árvának lenni.* - Akkor, ha jól sejtem neked sem volt idilli gyerekkorod. * Pillant a másikra kérdőn, aztán a pulthoz, ahová szerencsére nem jött újabb vendég, úgyhogy ücsöröghet tovább Sophie-val.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:55 am

-Igen még Miami-ban. Elég sok balhé volt ott. Sokat jártak hozánk a zsaruk. Olyasmi hely lehetett mint mondjuk a Sakáltanya. Ha láttad már azt a filmet akkor érteni fogod. Na ez sorozd be hogy napi szinten volt késelés és lövöldözés, meg drog razzia. *húzom el a számat mert útáltam a helyet, mert csak szükségből dolgoztam ott. Majd meglepődök mikor azt mondja hogy én vagyok az első akitől kap valamit. Elég hülyén érzem magam hogy itt panaszkodom mikor neki rosszabb a sorsa mint nekem. *-Sajnálom. *meredek magam elé. Nekem legalább van családom hiába hogy örökbe fogadtak. Akkor is a lányukként neveltek fel.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:43 am

* Sophie mulatságosnak találja a horkantó öreget, először még Lincoln is, de pár hónap dolgozás után már csak szem forgatva fordul inkább a másik oldalra az ilyen emberektől. Sophie mondta, hogy dolgozott már hasonló helyen, mire Linc érdeklődően kissé előrebillenve a székkel kíváncsiskodik.* - Komolyan? Hozzád nem ilyen munkát képzelnék el. Hogy bírtad? * Kérdi és körbemutat a helyiségen ahol bármikor kezdetét veheti az őskáosz. Csak a szokásos.. Linc tudja mikor kell az asztalra dobni a rongyot és visszavonulni..* - Nem mondod? Én meg azt hittem ennél a helynél nincs rosszabb. * Mondja hitetlenkedve és várja, hogy Sophie mesélje el milyen helyen is tevékenykedett ő. Közben átveszi a neki szánt szivaros dobozkát aminek felettébb örült, nem csak a tárgy milyensége miatt, hanem a gesztus, hogy ő kap valamit ritkán esett meg vele. Nézegeti a csinos kis dobozkát, nagyon tetszik neki, aztán nekiáll megbirkózni a csomagolásával is.* - Amúgy te vagy az első olyan ember, akitől kaptam valamit. * Mondja úgy mintha vicc lenne az egész, pedig igazából őszintén beszél.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:29 am

*Mosolygok mikor Linc leül hozzám, majd hallkan felnevetek, mikor az öreg még horkant is egyet. Na igen, dolgoztam már hasonló helyen. Nem. Ennek a helynek még a közelében sincs az a... Az a... Még szót se találok arra hogy milyen pocsék volt az a hely. A Nedavia teljesen más. Viszonylag nyugodt. Látom hogy Linc szeme elkerekedik mikor azt mondom hoztam neki valamit. *-Igen neked. *mosolygok rá ahogy átadom a szépen csomagolt szivart. *-Ugyan ez semmiség, csak vannak akik jönnek egy két szivességgel. *válaszoltam továbbra is mosolyogva. Jól érzem magam vele. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:14 am

* Ilyen szerelésben nem csoda ha végigmustrálják Sophie-t de ő nem zavartatja magát. Bizonyára le tudná rendezni a fickókat, ha arról lenne szó, de azért mégis csak lány a sok részeg sokaságában. Miután felismerte Sophiet intett neki és egy perccel később már le is ül a lány asztalához és viszonozza a mosolyt. Sophie készségesen felajánlotta a segítségét, mire Linc csak még jobban elmosolyodik.* - Félek, ha a pult mögé állnál, hozzám már nem állnának sorba a vendégek. * Mutat maga mögé az asztal alatt fekvő öregre, aki a teljesség érdekében még horkant is egy nagyot és átöleli a bárszék lábát. Ki kéne paterolnia, de nem éppen biztonsági őr testfelépítésű a fiú. Izmos, meg szálkás is, de a férfit nem tudná egyedül kivinni a pubból, ahhoz meg nem kér segítséget Sophie-től. Már éppen a zsebét tapogatná, hogy elővegye az utolsó szál cigijét, amikor a lány mondja, hogy hozott neki valamit. Lincoln szürke szemei elkerekednek a meglepettségtől. Neki, hoznak valamit? Ilyen is előfordult a történelemben? Eddig soha nem kapott senkitől semmit, úgyhogy különös becsben fogja tartani akármi is legyen az.* - Nekem? * Jött ki halkan a kérdés amire voltaképp már tudta is a választ és elvette a szépen csomagolt dobozkát Sophietől.* - Nem kellett volna, én csak egy szálat adtam, te meg egy egész csomagot. * Mondja mosolyogva, majd ki is bontja, hogy vegyen belőle egy szálat.* - Ráadásul nem két forintos ajándék. Köszönöm. * Mondja miközben rágyújt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:02 am

*Tudomást sem veszek a férfiról majd helyet foglalok. *-Csak nyugodtan rá érek. *válaszolom mosolyogva. Nem zavartatom magam mert nem vagyok ijedős fajta, és jártam már olyan helyen ahol nem csak utánnam fordultak. Majd Linc lép oda hozzám. *-Igen szabad. *mosolygok rá. Most úgy látszik mindenki elég részeg ahoz hogy legyen egy kis szabad ideje. *-Úgy látom megy a munka. Ne segítsek be? *kérdezem halálosan nyugodtan. Tényleg szívesen segítek neki ha szeretné. Legalább kifújhatná magát. *-Ja amúgy meg ezt neked hoztam. *mondom hirtelen ahogy kabátom belső zsebébe nyúlok és egy szépen csomagolt kubai szivart nyújtok át neki. *-A múltkor te adtál most visszafizetem.*mosolygok rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 9:50 am

* Nem zavarja a dohányfüst, sőt ő is rágyújtana, csak neki nem lehet. Fontolgatja, hogy ha alábbhagy a vendég torlódás a pultnál akkor leül egy asztalhoz mint a vendégek és szépen rágyújt. Csak egy újság kellene és akkor tökéletesen elszórakoztatja magát a következő 10 percig, közben csak reméli, hogy nem lesznek zabosak amiért önkényesen kivette magát a pult mögül. Ezen agyal amikor azt látja, hogy az előbbi szakállas férfi nyál csorgatva fordul le a székről egy lány után. Egy olyan lány után akit Linc hátulról először fel sem ismer, de miután Sophie int neki ő is köszön.* - Szia, várj mindjárt megyek. * Mondja a lánynak és lelöki az elalvó férfit a pultról aki minderről tudomást sem vesz, alszik tovább az asztal alatt. Linc úgy is szünetet akart tartani, úgyhogy Sophie asztalához ment.* - Foglalt ez a hely? * Kérdi és, ha nem akkor lehuppan a lánykával szemben.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 9:44 am

*Kicsit kimozdulok a városba sétálni. Mostanában magyon nem bírom a semmit tevést. Mióta rendeződtek a családom körüli ügyek kicsit unalmas lett minden. Ahogy sétálok megálok a pub előtt. Eszembe jut hogy Linc itt dolgozik, ezért úgy döntök bemegyek. Ahoz képest hogy dél sincs sokan vannak bent, és sokan az asztalra borultak már. Ruhám és a kiegészítők eléggé vadra sikerültek. Nem igazán érdekel. Leülök a pult mellé helyezett székek egyikére és várok. Meglátom ahogy Linc rohangál az asztalok között. Intettem meki köszönés kép mert nem akartam zavarni. Kicsit megsajnáltam mert úgy nézett ki hogy egyedül van.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 9:33 am

* Valakinek dolgozni is kell. Gondolja magában Linc miközben letörli a nedaviai barlang pub pultját, majd már siet is kiszolgálni a következő vendéget aki túlságosan is a pultra dől. Talán már részeg pedig még csak delet sem ütött az óra. Vannak ilyenek, de a vendég az vendég, neki pedig az a dolga, hogy kiszolgálja. Bőrövébe gyűri a fekete rongyot és kedvesen mosolyog az öreg szakállas férfire.* - Mit adhatok? * Kérdi majd miután a férfi kért két nagy korsó sört az asztalra pakolja és int neki, hogy foglaljon helyet, majd kiviszi az asztalához. Délelőtthöz képest elég sok a vendég és mivel most egyedül van a pult mögött eléggé gyorsan kell kiszolgálnia a népet.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 12:32 pm

[Illa záró hsz]

*Már tényleg csak azért drukkolok magamnak, hogy a mai ebédje, vacsorája, vagy akármijének a tartalmát ne ürítse rám, mert iszonyatosan sokat ivott és ki van ütve, de nem hagyhatom itt. Egyszerűen nem bírnék a lelkiismeretemmel, ha aztán valaki kicsinálja, vagy valami rosszabb, szóval kénytelen vagyok maradni, miközben bennem is erőteljesen dolgozik az alkohol és határozottan igyekszem magamnak megálljt parancsolni. Túlságosan túlfűtött körülöttünk minden és hiába próbáltam vagy kétszer megpedzegetni neki, hogy inkább le kéne lépni és valami nyugisabb helyet találni, inkább csak beljebb rángatott a táncolók sűrűjébe. Amikor felém hajol, egy pillanatra megáll bennem az ütő, de végül egyszerűen "csak" elájul. Egyébként is napok kérdése, hogy lelépek, fene tudja hogy mikor, vagy egyáltalán visszatérek-e, és nem akartam Milával kiszúrni. Tényleg nem... magam sem értem, de valahogy mégis így van. Az is halálosan zavart, hogy az alatt a két hónap alatt tuti, hogy valakivel összeszűrte a levet. Birtoklási vágy? Igen, mondjuk hogy valami olyasmi. Mindenesetre elkapok az épp elájulóban lévő leányzót és szépen kivonszolom a parkettről. Nem vagyok egy erőművész, tolvaj, inkább szálkás, mint erős, szóval megszenvedek vele. Na jó és akkor most hogy juttatom vissza a kúriába? Egyáltalán hova kéne juttatnom, ha még a szobáját sem tudom. Fracba... Végül úgy döntök, hogy a csaposnak szólok, dobjon egy üzit az iskolába, hogy küldjenek valakit, mondjuk a gyengélkedőről. Azt még megvárom, a szállítást meg oldják meg ők.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:08 pm

- Nem is rossz. * Bólint elismerően a fiú, aztán elmosolyodik.* - Nem egy női ital igaz? Megszédültél tőle? * Kérdi egyik szemöldökét a magasba emelve, nem is kell sokat várnia,már int is a pincérnek vízért.* - Ez sem lesz a kedvenced. * Mondja és elé tolja a vizespoharat. Emlékszik amikor először ivott ilyen keményet, most már egyáltalán meg sem érzi, meg hát több kell ahhoz, hogy valami levegye a lábáról. De talán elég 45 kg is hozzá. De ez pont szóba is kerül, mire Exan emésztgeti a szájában a mondatokat, erre mondanák, hogy harapó fogóval kell kihúzni belőle akármit is. Ilyenkor néz mindenfelé, beszél mindenről, csak arról nem amiről kérdezték. Abbahagyja a hintázást a székkel, hogy valamit mégis mondjon mert hát kérdeztek tőle valamit amire illik válaszolni is.* - Igen. * Jelenti ki határozottak és kissé ki is húzza magát mellé.* - Evával egész jól alakultak a dolgok, amire nem számítottam. * Vallja be neki. Nem beszél erről akárkinek, csak a közelebbi barátainak. Jól lehet hiába mert már mindenki tud róla.*


*Ahogy az óra elüti a 10 órát, a diákok arra lehetnek figyelmesek, hogy néhány őrdémon kukkant be a pub ablakán. Amikor meglátják a két Nezabaros diákot, besiklanak a pubba, és kitessékelik őket, hogy aztán elteleportáljanak velük az iskolába, hiszen takarodó van!*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:57 pm

*Bár nem iszom erőset, azért megmutatom, tudok én is valamit. Fogom és egy húzásra kiiszom. Az ital ahogy végig folyik a torkomon úgy égeti azt végig.*-Khm......*Köhögök, majd vizet iszok.*-Ez az ital sem nekem való! Nagyon erős. Amúgy igen, párkapcsolatilag van-e valakid.*Kérdezem és remélem így már rendesen fogalmaztam meg a kérdést.*~Talán megint össze akarsz jönni vele?*Hallom Miló kérdését, amire egy mosollyal válaszolok.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:42 pm

- Akkor egészségedre. * Miután meghozta a pincér a rendelést kissé megemeli a poharát és lehajtja. Arti nem kedveli az alkoholos dolgokat, de azért most ő is bevállalt egyet.* - Ki kell próbálni mindent, hogy rágyere még is tetszik. * Mondja és a lány elé tolja a poharát amiben épp maradt még annyi, hogy Arti belekóstolhasson az ízébe ami bivalyerős, de egyszer élünk.* - Na? Vagy elég merész, hogy megkóstold? * Kérdi aztán ha nem akkor egyszerűen csak lehajtja. A következő kérdésre viszont majdhogynem félrenyel. Biztosan olvasta a pletykás parafatáblát, onnét ez a sok informésön.* - Mármint hogy érted? Párkapcsolatilag gondoltad? * Kérdi kíváncsian és próbálja elkapni Artemis tekintetét, vajon mire gondol. Amíg kiderül hogyan is gondolja a másik addig hintázik egyet kettőt a székkel és játszik kicsit a fapoharával.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 2 Auror
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:28 pm

-Ihatunk, ha úgy van kedved!*Mosolygok rá, majd én is rendelek egy koktélt magamnak.*-Tudod nem szeretem az erős italokat. Amúgy innen a Suliból együtt vagy valakivel?*Picit érdeklődőm, hiszen régen nem találkoztunk és nem tudok úgymond semmit sem róla. Mikor megjöttek az italok, elveszem a sajátomat.*-Köszönöm és egészségedre.*Mosolygok rá és belekortyolok az italba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nedavia barlang-pub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nedavia barlang-pub
Vissza az elejére 
2 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: