Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Gyakorló terem - Page 2 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 2 I_voting_barGyakorló terem - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Gyakorló terem

Go down 
+64
Hiroshi Haku
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Jamie Arkhmenien
Hope Mathis
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Shuang Zhen
Anelie Mei Xi
Enrathol Dorhead
Alise Ellwood
Elijah West Price
Solomon Reed
Jared Novarro
Jarod Cortez
Celia D'cruze
Adam Kerphina
Mila Zelenkova
Hikaru Tudor Patrik
Anita Radoslava
Lyra Baker
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Radomir Waylan
Evangeline Elovics
Jay Monroe
Alexandra Voltano
Deyan Serenity
Isabella Newton
Laura Wylee
Alfons Gerard
Eldunary Aysa
Nicolas Demerest
Penelope Waylan
Lianne Luoris
Xerxésia Clearwater
Sehrezat Dorime
Nemir Growal
Gary Shazzox
Rory L. Milborrow-Quenell
Maria Thekla
Emily Kyra Beawer
Teodora Yana
Cain Zephyron
Regina Ruosin
Madeleine Mayeul
Yeo Jung-hwa
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Játékmester Allidon
Lina Wierro
Concordia Xanto
Luna Eduarda
Liloo W. McNamara
Katherine Mary Black
Phionella Amberessus
Hua Xiangfeng
Senilla Rachel Roseberg
Sepp Dierk
Kalandmester
Rosetta Waylan
Dave Savile
Loretta Q. Alvord
Sylvia Grozda
Nikorina Grozda
68 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Gyakorló terem - Page 2 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 7:23 pm

First topic message reminder :

A Labirintus egy cseppet sem elrejtett zugában található meg a Gyakorlóterem. Nagyon praktikus építmény, főleg, ha az ember ki akarja élni a dühét, vagy csak fel akar készülni egy vizsgára, esetleg éppen levezetni való energiája van. A terem roppantmód egyszerűen néz ki. Amint belépsz, a fal mellett pástokat, bábukat pillanthatsz meg, amiket bármeddig tudod kínozni, mindig újraélednek. Ha egyszer széttöröd őket, a terem mágiája helyrehozza őket, így a terem tulajdonképpen elpusztíthatatlan.
Ezen kívül van egy szabad rész is, ami gyakorlószőnyeggel van leterítve, hogy, aki elesik, ne essen akkorát. Itt lehet bármilyen harci technikákat gyakorolni, vagy kisebb párbajokat rendezni, pontosabban varázslatokat gyakorolni a másikon. A szivacs miatt senki nem esik durván a földre, így elkerülhetőek a komolyabb sérülések is.
ezen felül mindenféle gyakorlókellékek, kardok találhatóak a hátul levő kisebb szertárban, de a felszerelés sokkal kisebb, mint például a Sportcsarnokban, itt csak afféle karbantartást végezhetsz el tudásodon, magadon.

írta Safira Desierto
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 1:37 pm

*Kell a testmozgás így lerobogok a gyakorlóterembe. Levettem a pulóverem amiben futni szoktam és letettem egy sarokba a táskámmal és Éjféllel együtt. Majd egy rövid bemelegítés után elővettdn a két sai tőrt és elkezdtem gyakorolni. Még nem éreztem a bordáimat mert elég sok fájdalomcsillapító főzetett ittam. Mivel unalmas egyedül edzeni a bábúkat kezdtem püfölni. Jó feszültség levezetés mert a bábúkban nem teszek kárt így nyugodtan szabadon engedhettem minden dühömet. Megint felrémlett bennem a Holt lelkek tanyáján történtek. Dühös vagyok és kétségbe esett. Ezért pont jó hogy szétverhetem a bábúkat. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:44 pm


- Oké bébi, én ezt elhiszem. Nem is várhatnám el tőled, hogy ne azt válaszd, amit szeretnéd, csak azért, mert én nem szeretem. Ennyi. *vonom meg a vállamat és kicsit oldalra döntött fejjel nézek le a lányra. *
- Amíg nem előttem gyakorolsz és nem gyújtod fel a gatyámat, addig hajrá! *mosolyodom el és tényleg nem akarok ezen tovább vitatkozni meg hisztizni. Ez van, ezt kell szeretni. Én meg szeretem a félig átsütött steak-et. Neki mégsem kell azt ennie. Ennyi. Lassan magamhoz húzom a hölgyeményt, és kifejtem az aggályaimat azzal a hülye üvegcsével kapcsolatban. Nem kell engem kényszeríteni semmire se, főleg, hogyha konkrét szexuális fantáziákról van szó. Erre a gondolatra azért jócskán beindul nekem is a fantáziám és csillogni kezd a szemem. Uramisten, mit akar ez a lány?*
- Na helyes, akkor ezt megbeszéltük. *mosolyodom el és bólintok határozottan, letudva ezt a hülye kis vitát. Még mindig a karomban tartom a lányt, akit lassan lágyan megcsókolok. A mondatára elvigyorodom és kérdőn felvonom a szemöldökömet. Az ajkára tapasztom a számat és szorosabban húzom magamhoz, mohón csókolva vörös, duzzadt ajkait. Egyik kezemmel a hajába túrok, másik kezemmel a fenekébe markolok és úgy szorítom magamhoz, miközben nyelvemmel erőteljesen körözök az ő nyelve körül. Érzem hogyan gyorsul a szívverésünk és hogyan nő bennem a vágy. Szexuális fantázia, Jézusom!*


Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:37 pm



- Na jólvan Jake, csak tulajdonképpen az elmúlt percekben csak arról beszéltél, hogy miért pont ez. Tekintettel vagyok rád, ezért nem bántalak tűzzel… * vigyorodom el gonoszan.. * - Viszont ez az én döntésem volt, én ezt szerettem volna, mert ez illik a legjobban hozzám, neked pedig el kell fogadnod! * mondom egy szuszra ki, majd mikor magához húz nem tudok tiltakozni. Persze még mindig morcos vagyok, azonban valahogy már mégsem annyira, mint percekkel ezelőtt. *
- Na jó, utálom, mikor puncsolsz, és ezt csiná… * mondom, majd lehel pont a mondatom végén csókot az ajkaimra. *
- Jó persze, csak… mindegy… * inkább nem vitatkozom vele azzal kapcsolatban, hogy mégis csak mennyivel másabb ha szabad akaratából teszi, és hogy talán a parfümmel végre arra is rávehetném, hogy órákon keresztül masszírozzon és kényeztessen, amihez azért valljuk be, nem mindig van kedve. *
- Igen értem. * mondom, majd sütöm le a szememet, majd még mindig magamban fortyogok azon, hogy mennyire nem ért meg. Hogy jobb lenne úgy csinálni mégis, mert akárhogy is olyan nagy a pofám, valahogy mégis ciki parancsba adni neki, hogy épp mit tegyen. Legalább nem emlékezne rá, és arra, hogy miket mondtam, hogy mennyire zavarban voltam. Hiszen azért túlzottan nem parancsolgatok én neki az ágyban. *
- Csókolj meg erősebben! * mondom, mikor felemeli a fejemet és lágyan megcsókol. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:14 pm

- Hé! Én sem azt mondtam, hogy ne legyél tűzmágus! Felőlem azt tanulsz, amit akarsz. Csak poén, hogy pont azt az elemet irányítod, amitől a hideg futkos a hátamon. *vonom meg a vállamat és tanácstalanul nézek a leányzóra. Halál nem akarom megbántani ,vagy irányítani, vagy mit tudom én. Tudom, hogy nem rajtam fogja használni és nem bántani akar. Ezzel tökéletesen tisztában vagyok. Csak azért lehetett volna rám is kicsit tekintettel. De persze ezt azért nem várhatom el, ha neki ez az elem tetszik, akkor el kell fogadnom. Még az is lehet, hogy kicsit megszokom a tüzet. Az azért elég jó lenne... Érzem, hogy Lil kicsit megsértődött, habár nem akartam. Úgyhogy tuti, hogy lesz mit kiengesztelnem rajta. Pech. Az újabb meglepetésre követem a leányzót a táskájához, majd döbbenten pislogok az üvegcsére és hallgatom, hogy mit is tud. Hogy mi van?!*
- Aha, hogy szexuális fantáziád. Tudod bébi, hogy én mindenben benne vagyok. Sőt, örülök, hogy egy ilyen vadmacskám van.*vidul fel az arcom, és tárom ki a karjaimat, majd magamhoz ölelem a lányt. Nem szorosan, ha akar, akkor simán kimászhat az ölelésemből.*
-De nem akarom, hogy azért kényeztesselek, mert erre egy hülye parfüm miatt érzek kényszert. Imádlak én anélkül is és megteszek mindent, amit szeretnél. De magamtól akarom csinálni, nem egy varázstárgy miatt. Érted? *nézek rá és hogyha még mindig a karomban van, akkor felemelem az állánál fogva és egy lágy csókot lehelek az ajkaira.*

Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:08 pm



* Röhögve felsikkantok, mikor elkap és a fenekemre csap. Hangosan röhögök, majd fojtom nevetésemet mindennél édesebb csókba. Imádom a száját, a nyelvét, és ha lehetne soha nem hagynám, hogy abbahagyja a csókolásomat. *
- Legyél vízmágus! Én nem fogom azt mondani, hogy miért pont az lettél… * mondom, és kissé már kezd kínossá válni a dolog. Értem én hogy nem a kedvence, de nem áll szándékomban ellene fordítani, én ezt szerettem volna és kész. Nem fogom egy éjjel megtámadni, nem fogok semmit sem tenni, ami számára elfogadhatatlan lenne, akkor meg nem értem, hogy miért is ekkora baj. Én soha nem kérném számon, hogy ő miért azt választott magának amit. Nem ő használja, nem rajta használom! Rólam van szó, szóval nem értem…
Kissé összevonom a szemöldököm, majd mintha semmi bajom nem lenne, riszálva megyek és kezdődő jókedvvel anyám ajándékához. Lelkes vagyok, tényleg! A fejemben egészen pajzán képek keringenek, és természetesen az meg sem fordul benne, hogy esetleg számára ez nem szimpatikus. *
- Nem kell rögtön így beszélni velem! És nem mondtam olyat, hogy nem imádsz eléggé! Bocs már, hogy nekem is van szexuális fantáziám! De tudod mit, igazad van! Majd bevetem az imperiot! És akkor hátha lesz egy olyan barátom, aki nem csinál abból problémát, hogy a nője normális, kifejlett fantáziával rendelkezik! * mondom immár én is megsértődve, és kapom ki a kezéből azt a hülye üveget és dobom be a táskámba, hogy ne is lássam! Kellett nekem megmutatni… minek, mikor képtelen arra, hogy bárminek is örüljön! *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:56 pm



- A bolháimat? *csattanok fel játékosan.*
- Na megállj csak te kis... *húzom szorosan magamhoz és csapok a fenekére, majd szenvedélyes csókban forrunk össze. Imádom csókolni az ajkait, imádom ahogy szorosan hozzám simul, imádom érezni az illatát és... Szóval imádom az egész nőt úgy, ahogy van. Tényleg állati jól megvagyunk együtt. Szerencsére a szobám üres, a szobatársaim még mindig otthon vannak, így kb. ott élünk. Bár most, hogy már megjött, haza kell mennem azért néhány hétre, bár gondoltam, hogy áthívom. De hogy én nem megyek hozzájuk, az biztos... Mennyire kínos lesz, hogyha az anyja megtudja, hogy végül együtt vagyunk. De erre igyekszem nem gondolni, habár már néhányszor eszembe jutott.*
- Persze Drága Kincsem, nagyon örülök! *affektálok idegesítően és simítok végig a lány arcán, majd pimaszul elvigyorodok.*
- Én meg vízmágiát fogok tanulni, mit szólsz? *vigyorodom el és komolyan elgondolkozom a lehetőségen. Egy újabb meglepetés van terítéken, és követem a hölgyeményt - kevésbé fenék riszálva, mint ő - a terem másik végébe a táskájához.*
- Mi van? *bámulok rá bambán, értetlenül, majd az üvegcsére nézek.*
- Nem imádlak így is eléggé? Minek ez a szar? *bökök fejemmel az üvegcsére, és nem is veszem észre, hogy ez kicsit sértő lehet.*
- Ha irányítani akarsz, arra ott az Imperio! *jelentem ki. Kicsit sérti az önérzetemet, hogy egy varázsparfümmel akar irányítani, hogy imádjam. Mi vagyok én, valami szolga?*


Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:50 pm



- Nem, nem lehettem volna jégmágus, de még lehetek, ha nagyon szeretnéd, és majd a bolháidat kifújom egy szempillantás alatt! * humorkodom, majd átadom magam a tökéletes csóknak. Ajkának íze még mindig feltüzel, sőt, most már eljutottam arra a pontra, hogy tökéletesen boldog vagyok vele, tőle, a csókjától és attól, hogy szeret. *
- Ugyan már Jake, ne legyél ilyen ünneprontó! Örülnöd kellene, hogy fejlődtem! Amúgy azért választottam ezt, mert ezt találtam, gondoltam a legerősebbnek! * mondom, majd mikor a terem másik végébe indulok, kacéran nézek hátra a fiúra és bedobok még egy jó kis fenék riszát is, csak hogy nézzen valamit. Igen, mióta itthon vagyok sok időt töltöttünk együtt. A szex és minden más tökéletes! Mondjuk egyébként is várható volt, hogy jól megleszünk… nem hiába böjtöltük ki ezt az egészet.
Mikor a táskámhoz érek, hirtelen kikapom a parfümös üveget és a fiú felé tartom. *
- Anyám küldte! Nem fogod kitalálni mi a neve! Ez kérlek az imádat illata, pár fújás magamra, és aki megérzi, az teljesíti minden kívánságomat! * mondom, majd szinte egyértelmű csillanással villannak meg zöld szemeim. Nem is én lennék, ha nem látnám ebben a szexuális kihívást! Igen, akarok magamra fújni belőle, akarom hogy Jake „szolgáljon”! Persze semmi perverz, csak az ami mindkettőnknek jó… na jó, nekem talán kicsit jobban! *
- Mit szólnál…? Bár ez nem ezüst lánc…gondolom így esélye sincs!
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:29 pm


- Bizony. *súgom a fülébe, majd ismét néhány csókot nyomok a nyakára.*
- Ismerem már minden porcikádat! * vigyorodom el és ez a hangomon is látszódik. Valóban rengeteg időt töltünk együtt, mióta hazajött, és ismerjük már egymást, mint a rossz pénzt. Mondjuk lehet, hogy belsőleg még azért nem vagyunk perfektet, de azt már tudjuk a másikról, hogy mit hol és hogyan szeret. Lassan elkezd felmelegedni a keze, amit gyorsan el is engedek és kicsit hátrébb lépek. Fogalmam sincs, hogy mi ez az egész, nem is gondolok hirtelen a képességekre, hiszen nekem személy szerint nincs semmi és úgy tudtam, hogy Liliának sincs. Úgy tűnik, hogy eddig nem volt. Mennyire kellemetlen. Kicsit kifakadok és ijedten pislogok a lány kezére, majd sóhajtok egyet. Persze, ezt már nem csinálhatom vissza, most már max. kicsit jobban kell figyelnem és gyorsabbnak kell lennem, ha veszekszünk. Azért mennyire para, hogyha félek a saját nőm erejétől? Röhejes. Megcsóválom a fejemet.*
- Ja, a hajadhoz. Ami az előbb még szőke volt. Nem lehettél volna Légmágus? *morcoskodom még egy kicsit, hiszen úgy érzem, hogy azért Lil tudta, hogy nem bírom a tüzet. Mintha direktbe választotta volna ezt az elemet.*
- Nevelőeszköz... Na ja, az tuti. *forgatom meg a szememet még mindig háborogva, de férfiből vagyok és az a csók elfeledtet velem mindent. Szorosan húzom magamhoz a lányt és szenvedélyesen csókolom, majd mikor ajkaink elválnak, Lilia újabb meglepetésre hívja fel a figyelmemet. Hangosan felnyögök és elengedve széttárom a kezemet.*
- Van más választásom? * mosolyodom el és fejcsóválva követem őt. Kíváncsi vagyok, hogy mi vár még rám.*
- Egy ezüst lánc a szexhez?* vigyorodom el gonoszul. Nem is lenne rossz ötlet...*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:21 pm



- Hát persze hogy élvezem, hiszen ismersz már! * mondom pont úgy, mint aki a másikat épp most hívja keringőre. Én igenis felhívom a figyelmét arra, hogy mik azok a dolgok amiket szeretek, és őszintén bevallva imádom, mikor ennyire férfias. Bírom, ha valaki határozott. Bár tény, én is az vagyok, bennem azért bennem van a nőiesség, szóval nem akarok állandó jelleggel nadrágot hordani. Sőt, nyugodtan viselheti ezt Jake, én majd megteszem, ha éppen nagyon muszáj.
Kezem ekkor kezd el felmelegedni, majd hirtelen el is enged. Pár másodpercig látom a hólyagocskákat, melyeket okoztam, majd mikor eltűnnek, akkor megnyugszom hogy nem okoztam neki fájdalmat. Nem akarok én olyan nő lenni, aki képtelen másra, csak arra, hogy fájdalmat okozzon. Neki pedig egyébként sem szeretnék.
Azért mikor kellően távol van, csinálok egy aprócska bemutatót, melyet tátott szájjal néz végig, én pedig csak kuncogom egyet. Kifakadásán pedig még inkább. Hát fene sem gondolta akkor abban a pillanatban, hogy ez lesz belőlem, ez csak úgy jött, és igen, pont a tűz. *
- Hát szerintem illik a hajamhoz, meg a természetemhez. Meg kiváló férfi nevelő eszköz… * kacsintok a fiúra *
- Most már legalább tudod, hogy mi vár rád, ha rossz fiú leszel! * vigyorgom, majd ajkaimat csókra kínálom. *
- Egyébként van ám más is a tarsolyomban… érdekel? * nézek rá kacéran, majd finoman ellököm magam tőle, és lépdelek hátrébb a terem másik végébe, ahol a táskám is van. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:05 pm

*Besétálva a Gyakorló terembe alig hagyok lehetőséget a hölgyeménynek, máris a háta mögött termek, lefogva a kezeit a háta mögé. Orromat lágyan végighúzom a nyakán, amire kuncogni kezd. Halkan morrantok egyet, hiszen abszolút nem ilyen reakcióra vártam, hanem mondjuk heves légzést, vagy éppen hogy benn akad a levegője, vagy ilyesmi. Ehelyett itt kuncog nekem. Bár, amikor egy puszit nyomok a nyakára, akkor érzem, hogyan ver egyre hevesebben a szíve. Azért csak van még rá hatásom, jól van. Egy gonosz vigyor jelenik meg az arcomon. A dorgálásra még szélesebben elvigyorodom és kicsit - lágyan - magamhoz rántom.*
- Ugyan! Amilyen harcias vagy, biztos vagyok benne, hogy élvezed! *súgom a fülébe a szavakat vigyorogva. Csendben marad és határozottan készül valamire, amikor megérzem, hogy a keze egyre forróbb.-
- Áú! Mi a fene... ?*rántom el a kezemet, és úgy meredek Lili-re, ahogy lassan megfordul. A kezemre pislogok, ami vörös, és aprócska hólyagok jelennek meg rajta, hogy aztán hamar el is tűnjenek. megmozgatom az ujjaimat és a tenyeremet ki-be csukogatom, majd a lányra meredek. Egy lángnyelv jelenik meg a tenyerén, majd egy kis tűzgolyót kezd el dobálgatni. Megmerevedek és a szememmel követem a golyót. Alig tudok megszólalni, de a szívem hevesebben dobog.*
- Jézusom, Tűzmágus lettél? *szakad fel belőlem egy sóhaj. *
- Basszus, pont tűz? Jézusom... De azért ügyes! *mosolyodom el, majd természetesen viszonzom a csókot, derekára téve a kezemet és közelebb húzva magamhoz.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 5:56 pm



* Tovább „gyilkolni” már nem igazán van időm, ugyanis az én kedvesem érkezik. Egy pillantásra még futja tőlem, mielőtt elkap, meg is lepődöm ezen a nagy szabadidős felszerelésen majd mikor keze a csípőmre, és a kezemre téved, a hajam egyből vörösre vált. Halkan kuncogom fel, mikor megérzem szuszogását a nyakamban. Nem tehetek róla, vannak olyan mozdulatok, amik kissé csikisek, ha nem túl határozottak. Most ez is egy ilyen pillanat, ám a kuncogásom elég hamar félbe szakad, ugyanis megérzem ajkát a nyakamon, és a vágy egy másodperc alatt leterít. *
- Na de Kasey! Hogy mondhatsz ilyet? Hiszen még csak alig értem hozzá… visont Te! Te már nagyon is erőszakos vagy velem.. * dorgálom játékosan kacarászva, és tudhatja hogy csak hülyéskedem, és egyáltalán nem érzem azt, hogy bármilyen jellegű erőszakos cselekményt megengedett volna velem szemben.
Mindenesetre mikor nem ereszt, akkor úgy gondolom ideje megmutatni neki az új képességemet. Nem szeretném megégetni, csak azt akarom, hogy elengedjen. Kezem ahol fogja szép fokozatosan kezd forróvá válni, mely mások számára nehezen viselhető. Szerintem hamar el fogja kapni a kezét, lévén hogy vérfarkas és ők nem szeretik a tüzet. Ha elenged, akkor mosolyogva formálok lángnyelvet a tenyeremen, és büszkén húzom ki magam. *
- Nem akartalak megijeszteni, csak gondoltam megmutatom mit tudok! Nézd! * mondom játékosan, majd egy pici tűzlabdát kezdek dobálgatni az egyik kezemből a másikba, majd tüntetem is el olyan hamar, mint amilyen hamar megidéztem. *
- Na milyen? * kérdezem büszkén, majd trappolok oda hozzá, és hajolok az ajkára, hogy édes csókkal hűtsem le ezt a forró hangulatot.. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 5:39 pm


*És habár a pasik szeretik a csinos lányokat, az izzadtakat kevésbé. De nekem még ez is dögös. Imádom ezt a lányt! Edző ruhában, fekete trikóban, és egy fekete-fehér edző nadrágban, fehér cipőben érkezem be a gyakorló terembe. A sportcsarnokba készültem, de megéreztem a párom illatát, így nem hagyhattam ki, hogy ne nézzem meg mit is művel itt. Besétálok és először is meglepődök, hogy szőke hajjal látom a csajszit. Így még valahogy mindig nem jön be, de ezt nem teszem szóvá, hiszen minden mása dögös, úgyhogy nincs okom panaszkodni.*
- Szerintem kifeküdt egy időre. * vigyorodom el, ahogy a bábú felé nézek, majd hihetetlen gyorsasággal a lány mögött termek és lefogom a kezét, mintha bilincsben tartanám. Lágyan végighúzom az orromat a nyakán és egy puszit nyomok izzadt bőrére.*
- Még így is eszméletlen dögös vagy... *súgom a fülébe, majd vigyorogva lazítok a szorításon, kíváncsi vagyok, hogy vajon ki tud-e szabadulni valahogy. Azért remélem, hogy nem éget meg... Akkor tuti, hogy visítva rohannék a sarokba. Elég kínos lenne. Sírni már látott, nem szeretném, ha félni is látna...*


A hozzászólást Kasey Jake Ellswood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 14, 2013 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 5:34 pm



* Szemem lecsukódik, majd szinte már teljesen átadom magam az energiának, a világ lelkének, ami körülvesz. Mélyeket lélegzem, egy lépést teszek előre, majd egyet oldalra, majd szememet kinyitom, és erőm teljes tudatában kezdek el rohanni egy megbűvölt bábu felé, mely pontosan úgy viselkedik, mint egy ember. Rám támad, a pálca rám szegeződik, én pedig a nagy koncentrálás közben aprócska, ám annál veszélyesebb tűzlabdát idézek meg, és lövöm ki az ellenségre. Nem valami túl nagy, hiszen még csak nem olyan régen sajátítottam el ezt a képességet, ám tudom, és hiszem, hogy ennél csak is jobb lehetek. És ami még ennél is furább… mennyi új dolgot nem mutattam meg Jake-nek! Még erről sem tud! Sőt, nem tud anyám parfümös üvegcséjéről sincs tudomása. Na nem mintha nem gondolkodtam volna már azon, hogy hogyan is kellene vele megismertetni. Ajkam játékos mosolyra szalad, majd egy határozott rúgással térítem jobb belátásra a bábut.
Ekkor nyílik gyakorló terem ajtaja, majd kíváncsian fordulok hátra, hogy lássam ki érkezett. Le vagyok izzadva, most épp szőke hajam a homlokomra tapad. Ki vagyok pirulva, hiszen már egy jó pár órája edzek…
Hiszen pasim van, formában kell lennem… *
Vissza az elejére Go down
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Harcos

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:53 am

*Most már rám is kiált, amin meglepődve mosolygom, egészen át kell gondolnom, hogy tényleg helytálló, amit először véltem róla. Erős, nem csak testileg, hanem a jellemét illetően is megacélozta magát. Tetszetős tulajdonság, de nem engedhetem, hogy úgy lássa, hatott rám. A fújtatása macskaságra utal, akárcsak a finom vékonyan izmos vonásai. Nehéz megállnom, hogy ne méltassam még jobban, de annyira hidegen hagyja, hogy nem is foglalkozom a dologgal többet. Nekem támad tehát, a sarkam bánja, őt simán eltalálom, de össze is rogyok, és fájalom a lábamat, miközben őt nézem szikrázó tekintettel.* Ugyan... mindenkinek van gyenge pontja. *Állok fel, és felhúzva a sérült végtagot, flamingóként egyensúlyozom.* Neked például a sértett önérzeted. Nem tudom, hogy ki bánt el így veled, de jól megadta a módját. *Pimasz mosolyog visszatér, főleg hogy érzem, a vér visszatér a sarkamba, és rá tudok nehezedni. Még kicsit sajog, de magamra öltöm ismét a páncélt. Arrogánsan végignézem, amint felöltözik, és távozik. Na és ha tudja, hogy mi a hibám? Közel tökéletes vagyok, majd még jobban figyelek erre, aztán legközelebb még ennyi esélye sem lehet. Pedig milyen kis vadmacska. Legalább egyszer élvezetes hempergés lehetne belőle. Talán majd máskor. A helyére tolom a rövidkardot, és én is elhagyom a termet.*
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 7:57 pm

*Igen, nem viselkedem higgadtan, de ez a két lehetőség van. Vagy sikítok, mint a veszett egér, akit a macska kerget és hagyom, hogy maga alá temessenek azok az emlékek, amiktől meg akarok szabadulni, vagy úgy csapkodok magam körül, mintha mindenkin le akarnám vezetni azokat a lent töltött heteket. Egy ideig az elsőt választottam, amikor elbújtam, könyvtárban, mások elől, de mostanra már nem akarom ezt. Főleg, hogy ez a fickó annyira ingerel és idegesít, nem csoda, ha egyre jobban elborítja az agyam a vörös köd.* -Fogd be! *Kiáltok rá mostmár, mert tényleg kezd elpattanni bennem a húr. Igazából innentől már nem is érdekel, hogy milyen nőkkel hogyan viselkedett, mert az eddigi szavai akkor is eléggé kiborítottak, még ha csak szelíd erőszakot is alkalmazott bárkin, az is bőven sok. Elismerően füttyent, amikor leveszem a pulcsit és a sarokba hajítom. Hidegen hagy, amit mondd, csak csendben fújok egyet rá, mint egy sarokba szorított macska, de nem akarok bővebben reagálni. Azok között is volt, aki bókolt, aki szépeket mondott, de a végén egytől egyig fájdalmat okoztak, akkor is, ha nem akartak igazán. A fogaikkal, és... és máshogyan. Gyorsan mozgok és határozottan a lábát célzom, hiszen ha földre viszem, akkor már nagyobb esélyem van ellene, mint úgy, hogy itt tornyosul felettem, azokkal a nagyon mutogatott izmokkal. Jó... való igaz, hogy minden bizonnyal sok nő volt már, aki nem tudott neki ellenállni és talán ez még valahol érthető is, de közben olyan nagyobb arrogáns és ellenszenves... Sikerül eltalálnom a sarkát, alig érek hozzá, de mégis úgy esik rám tőle, mint akit leütöttek egy kétkezes baltával. Ezt meg fogom jegyezni magamnak! Ügyesen gurulok ki alóla, hogy ne zuhanjon rám, főleg miután még tarkón is csapott. Kicsit szédülök, ahogy igyekszem feltápászkodni, megroggyan a térdem, de végül csak sikerül. Megtámasztom a falat, hogy ne zuhanjak el, majd elégedett mosollyal nézek rá.* -Szóval a sarkad... ezt megjegyzem magamnak, és képzeld értek az erő nyelvén. Nem csak az lehet jó a harcban, aki méretes izmokat növesztett. *Szólok oda szúrósan, majd még pár pillanatig támasztom a falat, de végül összeszedem magam, hogy lehajoljak az eldobott tőrömért, a pulcsimat és a két darabban lévő tőrt is összeszedjem.* -További... fájdalmas estét! *Pillantok rá, remélem egy ideig még érezni fogja a fájdalmat, aztán kifelé indulok.*
Vissza az elejére Go down
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Harcos

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 7:41 pm

*Nem gondolom, hogy minden nő gyenge, de nagyon le kell egy nőnek engem nyügőznie, hogy tényleg erősnek lássam. Ez a kis idegen pedig sokkal inkább a nagy szájával próbál meg érvényesülni, semmint nőként, vagy harcosként viselkedjen. Valami tényleg nagy baja lehet a világgal, de ez nem az én gondom.* Nem arról szól minden... *Visszahangozom a szavait, aztán felnevetek.* Hol éltél eddig? Egy elfüggönyözött szobában kiscsillagom? *Kérdezek vissza, anélkül, hogy tudnám, nagyon is közel járok, mert hasonló volt az élete. Nem erőszakoltam meg soha senkit, még a rabszolgáknál is csak azokra másztam rá, akiknél láttam szemükben a vágyat, hogy akarnak engem. Talán egy utolsó éjszaka kedvéért, vagy talán a hódító harcost látták bennem, mindegy volt, de akarata ellenére nem volt szokásom bántalmazni őket. Megint szánalmasnak nevez, ez már kezd sok lenni. Magamtól nem fogom pofonvágni, de a harc hevében ezért lakolnia kell. Csak annyira, hogy legyen nyoma. Végre leveti a bő ruhát, és alatta felsejlik az az alak, amit én is vártam. Ezen már elismerően füttyentek.* Mondtam én, felejtsd el a harcot, nem az való neked. Elhiszem, hogy küzdeni akarsz, de miért kockáztatnád az életedet, ha könnyebb útja van azoknak, akik ennyire szépek. *A támadó állás felvételénél csak bólintok, legyen, ahogy akarja. Érzem rajta, hogy villámgyors. Én is az vagyok, de a lassabb, kiszámíthatóbban szembetámadók ellen szoktam fókuszálni az erőmet, ezért most olyan, mintha egy repkedő méhet akarnék átölelni halálos szorításomban. Csak kitérek, hátrahajolok, és várom, hogy végre elszámítsa magát egy ütésnél, és beleszaladjon a felütésembe, de teljesen más történik. Lehajol, és a bokámat veszi célba. Ezzel nem lenne semmi gond, mert erős, mint egy kőbálvány, ám véletlenül hozzáér a sarkamhoz. Talán gyermekkori sérülés, talán génhiba, de az mindig is fájdalmas pontom volt, megtanultam mindg hátrahúzni, nehogy útban legyen. Amikor hozzáér a lábujja, akkor éles cikázás fut végig rajta, és eldőlök, mint egy kivágott fa. A mozdulat hevében még tarkón tudom őt vágni, hogy csak úgy csattan, így valami olyasmi lesz belőle, hogy majdnem magam alá temetem, amikor elesek. Felnyögve húzom fel a térdemet, és kapok oda a sarkamhoz, másik lábammal eltolva a lányt.* Ez... olyan szerencse a részedről... *Beharapom az ajkamat, és szememet összeszorítom, várva, hogy csökkenjen a kín.* Vagy félreismertelek, és a sellőlány mégis ért az erő nyelvén? *Kérdezem fürkészően.*
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 7:24 pm

*Gyenge nő... eh... persze, mindenki, aki nő, már csak gyenge lehet? Annyira arrogáns, és ez minden mozdulatán látszik, ahogy ledobja a páncélt. Csak egy valaki lesz, aki betöri az orrát és majd rájön, hogy ő is sebezhető, összetörik majd a kis világ, amit a fejében kialakított, hogy mindenkinél mennyivel többre tartja magát. Mérgesen meredek rá, főleg, amikor ilyen nyíltan beszél a szexulitásról, mintha tényleg csak minden arról szólna, hogy egy pasi, hogyan mászik rá egy nőre, csak azért, mert az kicsit rámosolygott.* -Egyáltalán nem szól minden arról... *Morranok rá bőszen. Nem fogom hagyni sem azt, hogy megfélemlítsen, sem azt, hogy bármit is bemagyarázzon nekem, amivel nem értek egyet. A következő szavaira már-már émelygés fog el. Virágszálak, akiket letépett, vagy majdnem letépett, kis ellenkezéssel... Persze, mert a régi időkben voltak hódítók, akik azt tettek, amit akartak a leigázott népek asszonyaival. Kegyetlen és undorító! Megremeg a szám széle.* -Szánalmas vagy! *Vetem oda röviden, de annál erősebben táncol a szememben a vad és fékezhetetlen düh. Ez a fickó akár azok közül is lehetne, akik ott voltak, akiket a bátyám hívott meg a házunkba, azok is aljasak voltak, szörnyetegek! Érzem, hogy ott kéne hagynom, faképnél, elsétálni mellette. Ez egy iskola igaz? Nem állíthat meg, nem árthat nekem, ha én azt mondom, hogy elmegyek. De egyszerűen annyira arrogáns, rajta akarom leverni azt a három hónapot, azoknak a fickóknak az arroganciáját, azoknak a nőknek az éhségét. Egy pillanat alatt lekapom a bő pulcsit, alatta egy testhez álló topp feszül, egyszerű kék, olyasmi, mint amit általában edzéshez, futáshoz vesznek fel, ujjatlan, pántos darab, ami jól tart, hogy könnyű legyen benne a mozgás.* -Folyton csak dumálsz és nagy a szád, de még nem csináltál semmit, amitől olyan nagylegény lennél... *Veszem fel újra a támadó állást. Megvárom, amíg lepakolja a kardját, és ő is elhelyezkedik valamilyen módon, majd támadok. Tanultam harcművészetet, akido-t, kevés láb, sok ütés, de azért lábban is jó vagyok, viszont alacsony, ezért inkább ugorva tudnék csak elérni egy ekkora pasi fejéig. Gyorsan mozgok, hiszen mindig azt tanultam, hogy ha az ellenfelem magasabb majdnem egy fejjel, és láthatóan erős, akkor ne engedjem, hogy közel kerüljön. A lábára kell mennem, a bokára, a fájdalmas inakra, hogy földre kerüljön, akkor már nem lesz nagyobb nálam.*
Vissza az elejére Go down
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Harcos

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 7:13 pm

*A páncélom ősi, az izmaim pedig igazi harcokban fejlődtek ilyenre. Kemény csatákban, amikben a legtöbben elhullottak, én pedig sérülés nélkül áltam a sarat, és vertem vissza többszörös túlerőt. Nem szívesen okoztam fájdalmat, de megtettem, mert nem tűrhetem, hogy bárki is ellenem szegüljön, legyen akár egy gyenge nő. Mert ha az, akkor működjön együtt, és legyen vele tisztában, hogy elvehetem az életét, ha úgy tartja a kedvem. Kár volna érte, mert tetszetős amit mutat külsőleg, és kemény az akarata, de nagyon nem szeretném, hogy engem bárki azért lát esendőnek, mert szájalni hagyok egy ilyen lánykát.* Miért kéne ellenállnunk? *Vonom fel a szemöldökömet, és közelebb lépek.* Ellen kéne állunk? Akkor miért szól minden a nőiességről, a csábításról, a vad és buja szexualitásról? *Nehezen hiszem a szavait, nem azért vagyunk erősebb nem, hogy az erőnk abban nyilvánuljon meg, hogy ellen kell állnunk.* Ne szórakozz az ilyenekkel, mert ezt még te magad sem hiszed. *Engem nevez szánalmasnak, pedig pontosan tudja, hogy nem mindenki veszi el, amit akar. Én mondjuk igen, de attól még ne általosítson.* Hah, nem is ismersz, mi alapján itélsz meg? Ha tudnád, hány virágszálat szakíthattam volna le egy hódítás után? Megtettem, ha úgy láttam, hogy élvezhető lesz a dolog, de a dolog akkor működik, ha mindkettő vágyik rá, még ha kis ellenkezéssel is. *Megropogtatom az ujjaimat, mert látom, hogy már támadóállást is vesz fel.* Ez így nem fog menni. Én levettem a pálcélt, most te is mutass valamit, különben kétségbevonom azt a fenenagy becsületedet. Gyerünk sellőlány, vetkőzz. *Dörrenek rá, és leteszem kardomat a földre.* Vagy attól félsz, hogy ha meglátlak kevesebb ruhában, nem tudok ellenállni? *Vigyorgok gonoszul, majd bólintok.* Lássuk. *Intek nagystílűen.*
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:12 pm

*Nem tudom elhinni a nagy szavakat, a páncél csak dísz. Akkor is hivalkodó és azt mutatja vele, hogy ő itt a májer, meg a fene gyerek, és mire fel? Azért, mert van egy kardja és jól felpumpálta az izmait. Ha hónapokkal ezelőtt találkozunk, ha higgadtan tudnék küzdeni, biztos vagyok benne, hogy el tudnám érni, hogy folyjon a vére. Lehet, hogy nem tudnám legyőzni, vagy legalábbis nem most, csak ha már kiismertem, de tuti, hogy nem tudna ilyen könnyen lepattintani.* -Aha... csak dísz. *Bököm ki, miközben épp tápászkodom fel a földről. A csuklóm sajog, de nem próbálkozom vele, sokkal durvább fájdalmaim is voltak már, ez igazából meg se kottyan. A nőket lenéző szavaira morcosan pillantok rá, kiborító, hogy miket gondol rólunk, hogy csak arra vagyunk jók... mekkora egy szemét!* -És ti képtelenek is vagyok ellenállni a kísértésnek igaz? Akkor se, ha a másik fél nem akarja azt, amit ti, ha nem csábít senkit és semmit... szánalmas vagy! *Igen, határozottan rá vetítem ki a dühömet, amit azokra kellene, akik a pincében jártak le hozzám, de ő van itt, és ő az, aki arrogánsan és szemét módon beszél velem, akinek akkora az arca, hogy alig fér be az ajtón. Kihúzom magam, és megfeszítem a hátam amikor ledobja a páncélt, de végül megrázza a fejét.* -Miért gondolod, hogy meg tudnál ölni? Nem mutattam még semmit... *Akaratlanul is nagyot nyelek, amikor előkerül a páncél alól tökéletes teste, ami még a ruha alatt is látszik mennyire erős és izmos. Igen, tényleg nem lenne esélyem ellene, nem tudnék győzni, de elég mérges vagyok, hogy ez most ne érdekeljen, hogy csak az legyen a célom, hogy egyszer is megüssem, az bőven elég, több nem kell. Megvetem a lábam és támadó állást vetek fel. A másik tőrömet, amit nem tört szét a földre dobom, puszta kézzel...*
Vissza az elejére Go down
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Harcos

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:04 pm

*Érzem a karomban, hogy még mindig küzdene, tombolna, és nehezen tud csak lehiggadni. Sőt, nem is ez történik, hanem tovább fröcsög rám, amikor a földre lököm őt. A kezünk összeér, de nem sokáig, hiszen eltaszítom, hogy ne kelljen tovább lefognom. Azért állat mégsem vagyok. A haragos tekintetet simán állom, szürke szemeim félrenézés nélkül merednek az ö hasonló színű pillantásába, amely szinte villámlik.* A páncél csak dísz, megszokásból hordom, sosem volt rá szükségem. *Jegyzem meg szórakozott mosollyal, és megkocogtatom azt, látszik rajta a családom nemesi címere. Egy kétfejű bestia, az egyik oroszlán, a másik farkas. Furcsa párosítás, mindkettő ragadozó, mindkettő legyőzhetetlen a maga nemében. Valóban nem látom az alkatát, csak sejtem, hogy a pofijából kiindulva nem lehet túl kövér, a mozgásából pedig hogy macskaszerű a teste.* Azok a korok sosem múlnak el, amíg csak világ a világ. Mindig ugyanaz fog motiválni titeket. A csábítás. Ne áltasd magad, a génjeitekben hordozzátok, nekünk pedig az a dolgunk, hogy vevők legyünk rá. Ennyi. *Foglalom össze, és zárom rövidre a dolgot. Hiába mutatja kőkemény harcosnak magát, nehéz bárkinek elvonatkoztatnia attól, hogy ő bizony nő. Nem "csak" egy nő, de mégis egy nő. A gyengébbik nemből. Sosem fog az változni, hogy a fizikum mindig a mi erősségünk marad. Ezt ne vitassák már el tőlünk.* Piros lámpás házak? *Ciccentek megvetően.* A szajhák a gyengéknek valók. Olyanoknak, akik te is meg tudnál ütni. *Teszem hozzá kegyetlen kacsintással. Lecsatolom a páncélomat, de mégis megrázom a fejemet.* Nem akarlak bántani. Elismertem, hogy ügyes vagy, miért akarnálak megölni? *Leteszem magam mellé a fémvértet, alatta látszik félelmetes izomzatom, még a vörös posztózeke alatt is.*
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:52 pm

*Az utolsó mondata már végképp elszakítja bennem a húrt, és gondolkodás nélkül megyek neki. Az első ütésem majdnem talál is, de aztán már esélye sincs. Tudom... azt tanultam, hogy a higgadtság a legjobb fegyver, ha nem gondoljuk át a dolgokat, csak csapkodunk, mint egy őrült, akkor nem nyerhetünk, és ez most is bebizonytalanodik. Annyira szeretném betörni az orrát, hogy arra szó nincs! Amiket mondd, olyan szinten bántóak, hogy el sem tudja képzelni. Lefogja a csuklómat, és ahogy a hátam mögé szorítja érzem, hogy ha egy kicsit erősebben csinálná, akkor reccsenne a csont. Ben ugyanezt csinálta, akkor is majdnem eltört a kezem. Megremeg a szám széle a haragtól, ami a lelkemben tombol, de inkább a harag, mint hogy összetörten sírjak egy sarokban még most is.* -Persze, arra jó, hogy megvédjen és nagy legénynek érezhesd magad páncél mögött... *Préselem a szavakat, majd ellök, én pedig úgy zuhanok a földre, mint egy béna rongybaba. Szemét dolog, hogy a pasik szinte mindig erősebbek, akárhova edzhetem magam, nem vagyok túl magas, inkább gyors és ügyes, mintsem erős. Az alkatomat mondjuk nagyon nem láthatja, hiszen a bő ruha elég jól takar, maximum csak sejteti, hogy alatta bizony karcsú, de izmos testtel rendelkezem. Leül a padra, én pedig feltornászom magam, dühösen meredek rá, zakatol a szívem.* -Már elmúltak azok a korok, amikor a lányoknak csak az a dolguk, hogy egy pasi kedvében járjanak. Vannak önálló döntéseink és gondolataink, ha olyat keresel, aki arra jó, hogy kielégítse a vágyaidat, akkor húzzál le a páncéloddal együtt a piros lámpás házba. Az a neked való hely! *Képtelen vagyok vele higgadtan beszélni, most is csak szűröm a szavakat, úgy beszélek hozzá.* -Vagy dobd el a páncélt és állj ki ellenem normálisan, mert úgy látom, hogy csak a szád nagy...
Vissza az elejére Go down
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Harcos

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:42 pm

*Talán hiba volt közelebb lépni, hiszem az belharcot is eredményezhet, de olyan kiváncsi vagyok a reakciójára. Nem kerüli el tekintetemet az ökölbe szorított keze. Tényleg vívódik valamin, mégis miért ilyen könnyű felidegesíteni? Döbbenet. Cikázik a szeme, egész szép lehetne, ha nem lenne ilyen pukkancs.* Nem vagy? Fenéket nem. Úgyis odaadod magad, akinek csak kell, nem számít, hogy mit mondasz. *Válaszolom nyersen. Tudom jól, hogy akinek ilyen szép pofija van, azt vagy elcsábítják, vagy ő csábít el másokat. Harmadik út nincsen. Csak az a kérdés, hogy az illető lelke mennyire szabad, hogy megtegyen bármit a testével. Nem hinném, hogy mégis támad, így lehelletnyit meglepődök, amikor nem foglalkozva a fegyverrel már jön is rám. Első mozdulata elől még én is kénytelen vagyok elhajolni, mert nagyon gyors. De a másodikra már megcsavarom a csuklóját, és a hátához szorítva lefogom. Úgy, hogy fájjon, de nem akarom eltörni a karját. Csak odahajolok a füléhez.* Ósdi, de tudnád, hogy milyen hatékony. *Most eltaszítom magamtól, hogy a földön nyekkenjen. Nem zavartatva magamat leülök a padra, vele szemben. Mintha mi sem történt volna.* Mindamellett... egész gyors vagy kicsi lány. Gyorsabb, mint ezek a tahók, akiket eddig láttam. Ezt azért én is el tudom ismerni. Csodálom, hogy itt a magadfajta lányok a harcot választják. *Elhallgatok, és leplezetlenül végignézek a testén. Az arcával kezdem, mert az a legfontosabb, törékeny alkata mégis komoly erőt sugall.* Otthon nálunk egy magadfajta bóbita örülhetett, ha kedvében járhatott a világjárta harcosnak.
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:30 pm

*Igazából nem akartam észrevenni, hogy ott áll a folyosón. Ez afféle újonnan kialakult struccpolitika, ami már a struccoknak sem vált be... de azért kitartóan próbálkozom. Egy kicsit meglepődöm, amikor a tőrömet elkapja a markolatánál, majd olyan erővel lép rá, hogy a penge leválik a markolatról. Szúrósan meredek rá, főleg, hogy már másodszor becézget. Sellőlány, méregzsák... Erősen emelkedik és süllyed a mellkasom, ahogy már majdnem fújtatok a szavai és a fennkölt arroganciája láttán. A görög ágyas megjegyzésére ökölbe szorul a kezem. Fogalma sincs, hogy amit mondd milyen durva hatással van rám. Azok a pasasok a pincében... és a bátyám hagyta az egészet, egy idő után már nem jött, nem is tudom, lehet, hogy elment és ott hagyta nekik a házat és engem is. Gyűlölnöm kéne, de nem megy, ez a legrosszabb, hogy nem megy. De őket gyűlölöm, a többieket, akik a szerető testvéremből egy szörnyeteget csináltak.* -Nem vagyok semmiféle ágyas... *Szűröm a fogaim között, aztán már mozdulok is. Akármennyire is jók és gyorsak a reakciói, én is elég ügyes vagyok, kiskorom óta gyakorolok, rengeteget tanultam és fejlődtem. Nem törődök most a tőrrel, puszta kézzel megyek neki. A feje irányába ütök, egyértelműen minimum az orrát akarom betörni.* -A görögök egy nép, a harcos ősi görögök már rég nem léteznek, kihaltak... ők hordtak ilyen ósdi páncélokat. *Sziszegem felé, miközben tényleg határozottan meg akarom ütni.*
Vissza az elejére Go down
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Harcos

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:21 pm

*Észreveszem a mozdulatán, hogy nagyon feldúlt, de valójában ez nem túlzottan érdekel, az ő baja, ha nem tud koncentrálni. Egy harcos mozdulatai a lelke kivetülése, ezt még úgyis látom, hogy nem vagyok egy lélekdoktor, hogy teljesen szaggatott, sebzett. Észre sem vett, amikor elment mellettem, de ennek nagy jelentősége nincsen. Bőven elég nekem az a három-négy lányka, aki estére a szobámba talál majd, minek egy vadmacska? Vadmacska a rossz értelemben, mert egyértelmű, hogy nagy hisztikirálynőről van szó, nem olyanról, aki tudja élvezni az életet. És már támad is. Három éves korom óta az ilyen váratlan lépésekre vagyok kihegyezve, amióta elszakítottak az anyámtól. Nem hajolok el, minek is tenném? Könnyebb fegyvert szerezni, és lefegyverezni egyszerre, ezért nemes egyszerűséggel elkapom a tőrt, a markolatánál. Megforgatva azt a földre ejtem, és rátiporok, hogy az acél elváljon a markolattól.* Még valami kis méregzsák?  *Kérdezek vissza a szememet összeszűkítve. Közelebb lépek egy fokkal, és meglepetten értelmezem a szavait.* Ha ezek a görögök győztesek, akkor bizony arra. Te pedig valami görög ágyas vagy? *Jegyzem meg élesen, és ha el akarna netán szaladni mellettem, elállom az útját.* Most komolyan, mi az a görög? Valami faj? *Idegenül hangzik a számból, pedig tökéletesen átveszem a nyelv hangsúlyozását. A kiscicus is kívánatosnak néz ki, csak nem az én stílusom, előbb törném ki a nyakát, mintsem becsalogassam az ágyamba. Nem szokásom senkit csalogatni. Megszerzem, vagy megölöm. Esetleg mindkettő. De ebben a sorrendben, és nem fordítva!*
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 2 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:08 pm

*Nem igazán figyelek fel a folyosón strázsáló srácra. Igazság szerint egyszerűen elnézek, majd elmegyek mellette, hogy a gyakorló termet célozzam meg. Már annyira sikerült pár hét alatt is elsajátítanom, hogy ne nagyon vegyenek észre, hogy szürke egérként mutatkozzam, hogy időnként ez már fordítva is megy, én sem veszek észre másokat. Így még könnyebb beleolvadni a környezetembe és nem kitűnni. Azt viszont igenis meghallom, amikor a kesztyűs kéz megtámasztja az ajtót, hiszen harcos vagyok, elég élesek az érzékeim, és az alatt a majdnem három hónap alatt ha ez lehetséges, akkor még inkább kiélesedtek, pedig sokkal jobban örültem volna, ha tompulnak. De a félelem, az adrenalin sajnos nem ezt eredményezi. Úgy teszek, mintha nem hallottam volna, hogy megáll az ajtóban, hátha egyszerűen csak tovább megy, amikor rájön hogy a hely foglalt. Eldobom a tőrt, ami halálos pontossággal csapódik be, majd megszólal a hátam mögött és felnevet. Megrándul a szám széle, mintha csak valami kislánynak nézne, aki szórakozik egy tőrrel. Fogalma sincs, mennyire halálos pontossággal tudom őket eldobni, csak épp... egy ideje már nem gyakoroltam. Egy pillanatra elönt a düh, nem is ismer, mégis packázik velem, és beszólogat, pedig én voltam itt előbb, akkor egyszerűen tűnjön a fenébe és várja ki a sorát. Hirtelen fordulok, szinte csak egy villanást látni, és hajítom el a másik tőrömet a válla felé. Nem akarom a mellkasába fúrni, főleg mert ott amúgy is páncélt szúrok ki, amikor már látom teljes valójában. Minden bizonnyal elhajol a kés pedig remegve áll meg a falban, de ha csak egy kicsit megsebzem, az már elég. Túl nagy az arca!* -Úgy nézel ki, mint aki épp egy görög színdarabra készül... *Vetem oda élesen, hiszen a ruhája, hát cseppet sem megszokott. Az viszont tény, hogy az arca... simán beillene a görög istenek közé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorló terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorló terem
Vissza az elejére 
2 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Déli-szárny-
Ugrás: