Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Gyakorló terem - Page 3 I_vote_lcapGyakorló terem - Page 3 I_voting_barGyakorló terem - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Gyakorló terem

Go down 
+64
Hiroshi Haku
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Jamie Arkhmenien
Hope Mathis
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Shuang Zhen
Anelie Mei Xi
Enrathol Dorhead
Alise Ellwood
Elijah West Price
Solomon Reed
Jared Novarro
Jarod Cortez
Celia D'cruze
Adam Kerphina
Mila Zelenkova
Hikaru Tudor Patrik
Anita Radoslava
Lyra Baker
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Radomir Waylan
Evangeline Elovics
Jay Monroe
Alexandra Voltano
Deyan Serenity
Isabella Newton
Laura Wylee
Alfons Gerard
Eldunary Aysa
Nicolas Demerest
Penelope Waylan
Lianne Luoris
Xerxésia Clearwater
Sehrezat Dorime
Nemir Growal
Gary Shazzox
Rory L. Milborrow-Quenell
Maria Thekla
Emily Kyra Beawer
Teodora Yana
Cain Zephyron
Regina Ruosin
Madeleine Mayeul
Yeo Jung-hwa
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Játékmester Allidon
Lina Wierro
Concordia Xanto
Luna Eduarda
Liloo W. McNamara
Katherine Mary Black
Phionella Amberessus
Hua Xiangfeng
Senilla Rachel Roseberg
Sepp Dierk
Kalandmester
Rosetta Waylan
Dave Savile
Loretta Q. Alvord
Sylvia Grozda
Nikorina Grozda
68 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Gyakorló terem - Page 3 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 7:23 pm

First topic message reminder :

A Labirintus egy cseppet sem elrejtett zugában található meg a Gyakorlóterem. Nagyon praktikus építmény, főleg, ha az ember ki akarja élni a dühét, vagy csak fel akar készülni egy vizsgára, esetleg éppen levezetni való energiája van. A terem roppantmód egyszerűen néz ki. Amint belépsz, a fal mellett pástokat, bábukat pillanthatsz meg, amiket bármeddig tudod kínozni, mindig újraélednek. Ha egyszer széttöröd őket, a terem mágiája helyrehozza őket, így a terem tulajdonképpen elpusztíthatatlan.
Ezen kívül van egy szabad rész is, ami gyakorlószőnyeggel van leterítve, hogy, aki elesik, ne essen akkorát. Itt lehet bármilyen harci technikákat gyakorolni, vagy kisebb párbajokat rendezni, pontosabban varázslatokat gyakorolni a másikon. A szivacs miatt senki nem esik durván a földre, így elkerülhetőek a komolyabb sérülések is.
ezen felül mindenféle gyakorlókellékek, kardok találhatóak a hátul levő kisebb szertárban, de a felszerelés sokkal kisebb, mint például a Sportcsarnokban, itt csak afféle karbantartást végezhetsz el tudásodon, magadon.

írta Safira Desierto
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Jamie Arkhmenien

Jamie Arkhmenien


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Harcos

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 6:56 pm

*Napok óta a folyosókat járom, hogy magamhoz méltó harcosokat keressek, de az itteniek teljesen mások. Lusták, iszákosak, a nyárra hivatkoznak, hogy meleg van, és van egyéb bajuk is. A francba. Hát hova csöppentem. Karbafont kézzel támasztom a falat a labirintus sötétjében, és csak a szemem villog ádázul, jobb lett volna, ha át sem esek. Otthon szükség volt rám. Eszközként használtak, mégis úgy éreztem, hogy legalább történik valami. A gyakorlóteremhez közel állok őrségben, de egyszerűen senki nem jön, csak egy lány. Érdeklődve nézek utána, hát ez meg...? Fegyvereket adnak nők kezébe? Erejük nem vetekedhet a miénkével, akkor pedig minek? A fejemet csóválom, majdnem még utána is szólok, hogy ugye csak viccel. Nem állhatom meg, eltolom magam a faltól, a kardom odakoccan a téglának, de kit érdekel? Sosem szoktam rejtőzködni, úgysem tudnak hozzámérni. A csaj bevágná maga mögött a terem ajtaját, kesztyűs kezemmel elkapom azt, és bár ő nem vesz észre, követem is. Végigsimítok a hajamon, ahogyan végignézem, amint beigazítja a bábut, majd hátrasétál, és dob.* Nem is rossz... csak a bábu nem fog elhajolni sellőlány. *Nevetek fel, és karbafonom a kezemet. Több mint százkilencven centi vagyok, a tekintetem szinte tüzesen lángol, alakom pedig olyan tömör, mintha sziklából vésték volna ki. Mégis tudom magamról, hogy a magabiztosság mellett arrogancia árad belőlem, de az embernek lehetnek nyugodtan felsőbbrendű érzései, főleg ha senki nem tudja elhitetni vele, hogy nagyon is téved. Ruházatom cseppet régies. Arany-bronzveretes páncél, hosszú fekete köpeny, durva nadrág, és csizma. Még ebben a melegben is. A combomat és az alkaromat nem takarja semmi, így izmaim kidomborodnak, az erek megfeszülnek rajtuk. A kardom rövid, akár a spártaiaké. Az az igazi férfi, aki közel tudja engedni az ellenfelét. Fekete hajam akár egy görög istené. Tökéletes a maga módján. Acélszürke szemem pedig ellentmondást nem tűrően sötéten veszi fókuszba a törékeny lány alakját. Csinos...*
Vissza az elejére Go down
Hope Mathis

Hope Mathis


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Gyakorló terem - Page 3 Rdgn
Az én színem a cornflowerblue.

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 6:38 pm

*Pár napja már megérkeztem, csendben a háttérbe húzódva mértem fel a terepet, így eddig nem igazán találkoztam senkivel sem, főleg nem bővebb beszélgetés céljából. A mai napot is a könyvtár hátsó zugában töltöttem, olvastam, keresgéltem, egyszerűen csak múlattam az időt. Most viszont valahogy arra vitt a lábam, hogy a labirintus sötétjét célozzam meg. Óvatosan lépdelek végig a folyosókon, érzem, ahogy a föld alatti és sötét terület miatt hevesen ver a szívem, de akkor is rá kell vennem magam, hogy előre haladjak. Nem zárhatom be magam örökre abba a pincébe, egyszer ki kell jönnöm igaz? Próbálkozom, csak nehezen megy. Célzatosan haladok, hiszen ismerem már a kúriát, ha nem is személyesen, de átnéztem több leírást és térképet is a könyvtárban. Hasznos ha az ember sokat olvas, sok mindent megtudhat akkor is, ha nem saját maga fedezi fel a dolgokat. Belépek a terembe, kicsit felmérem a terepet. Bábuk, egy-két pad elszórva, látszik, hogy gyakran járnak ide edzeni mások. A ruhám egyszerű, egy bő kék pulcsi van rajtam, elől kenguru zsebes, melegítőnadrág alul és egyszerű edzőcipő. A derekamhoz nyúlok, a kezembe csúszik az egyik tőröm, amit szinte észre sem veszek, csak utólag eszmélek rá, hogy mi történt. Hiányzik azt hiszem egy kicsit a harc, de... Közelebb lépdelek az egyik bábuhoz, végigmérem, megbököm, hogy megnézzem milyen az anyaga, milyen a súlypont, majd a mellkasától kicsit balra, ahol a szíve lenne egy apró keresztet karcolok a körmömmel. Hátrébb lépdelek, nagy levegőt veszek, majd elhajítom a tőrt. Tökéletesen eltalálom a célt, pontosan a kis kereszt közepébe áll a fegyver. Halványan elmosolyodom... úgy tűnik még megy.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:55 pm

*Lis nagyon elgondolkodott és hirtelen mintha megvilágosodott volna. *
-Csak nem kitaláltál valamit?- kérdezte és továbbra is várt.~ Végre valaki aki nem azon filózik hogy kinyírjon~gondolkodott és bekötözött balkarját megfogta. Nagyot sóhalytott és megpróbált mosolyogni.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Gyakorló terem - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:47 pm

*Ujjait állának támasztotta,és dörzsölgetni kezdte a nem létező szakállát.*-Hmm..A teaház nem jó,ha jól tudom,nincs nyitva.Kúriába,a birtokra,és az emeletekre nem mehetünk,mert hétvége van,pihen mindenki.Mehetnénk esetleg Nellondba! *Mint a mesékben,Lismine képzeletében a feje fölött egy kisebb égő jelent meg,és kezdett el villogni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:39 pm

-Megértelek. Rendben menjünk, merre gondoltad?-*kérdezte és a válaszra várt. Nem igazán ismerte a környéket, ezért Lisre hagyatkozott. *
- Nem ismerem a környéket ezért te vezetsz.-*mondta és próbált msolyogni.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Gyakorló terem - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:32 pm

*Kulacsára visszatekerte a kupakot,majd gondosan letette a földre.*-Persze,szólíthatsz.*a második kérdés hallatára lehajtotta a fejét,és halkan mormogott*- Nem szeretnék róla beszélni.Majd máskor elmondom.Nincs kedved elmenni valamerre? Talán,hogy jobban megismerjük egymást *kacsintott most már boldogan,majd nagy,barna szemeivel fel a lányra,a válaszára várva.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:16 pm

-Különösebben nincs. Az apám nem tolerálja a mágiát így ritkán használom.-*válaszolta és furcsálta hogy Lis felpattan majd kirohan. Megérezte hogy az ajtó előtt van de nem jőtt még be. Sophie oda ment és kinyitotta azt. Lis szemén látszott hogy baj van.*
-Szólíthatlak Lisnek? Minden rendben?-* kérdezte és továbbra is a szemét figyelte.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Gyakorló terem - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:06 pm

-Mint mondtam,Lismine Lockwood.*mondta egy erőltetett mosollyal.Miért erőltetett? Mert már egyszer elmondta..és mert már lassan egy éve nem látta legjobb barátnőjét,pedig ő is itt tanul,és ez nagyon bosszantja.*-Nincs kedvenc mágiám.Neked? *Lismine leült egy kicsit,de hirtelen bevillant valami,vagy mondhatjuk inkább,hogy egy régi emlék,ezért gyorsan felpattant.*-Ööömm..fent hagytam a szobámban a kulacsom,mindjárt jövök,várj meg itt.*-hazudott.Mikor kiért a teremből néhány kövér könnycsepp bukott ki a szeméből.Gyorsan letörölte,nehogy meglássa valaki.Óvatosan hátra pillantott,szerencséjére Sophie bent maradt.Felszaladt a kulacsáért,majd megtöltötte vízzel.Mielőtt újra benyitott volna,lecsavarta a kupakot a kulacsról,és inni kezdett.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 9:36 am

-Igen nem rég érkeztem. Te ki vagy?-*kérdezte és felegyenesedett. Úgy érezte felkészült egykeményebb edzésre is. Hirtelen csinált egy hátra szaltót és egyenesen a talpára érkezett.*
-Mond csak mi a kedvenc mágiád?-*kérdezte kíváncsian.*


A hozzászólást Sophie Ellen Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 23, 2013 10:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Gyakorló terem - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 9:28 am

//olvadunk Very Happy//
*Jobban szemügyre  vette az előtte álló lányt,majd leült,és elkezdett egy statikus strechlinget.Halkan sóhajtott párat,majd gátülésben nyújtott.*-Ami azt illeti,nem nagyon vagyok híve a nyújtásnak,de muszáj,mert így tartom magam jól.*meséli a lánynak*-Na és te? Nem láttalak még sehol,új vagy? *kérdezte,miközben haját csavargatta.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:07 pm

//Kis időre fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Gyakorló terem - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:05 pm

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 6:52 pm

*Egy aranyszőke hajú lány ált meg mellette és felnézett rá de továbbra is spárgában feküdt.*- Szia Sophie ELlen Lee vagyok. És nyugodtan csatlakozhatsz. -*mondta mosolyogva majd simán kelt fel. Felemelte a bal kezét majd a másikkal megfogta a könyökét és hátra hajlott mitől megint megroppant a gerince.
-Régóta jársz ide?- kérdezte és újdonsült edzőtársára pillantott.
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Gyakorló terem - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 6:43 pm

*Egy barna leggingsben,és egy rózsaszín sportmelltartóban robog le Lismine a lépcsőn,majd kinyitja a gyakorlóterem ajtaját,ami meglehetősen nyikorgott.* ~ Nem igaz,hogy nem tudják beolajozni! ~ *Szitkozódott magában.Amint belépett,körbenézett,egy kisebb lánycsoport beszélgetett jobbra,balra pedig egyedül egy lányt.Lis felkötötte a haját kontyba,majd odalépett a lány mellé,mert különösebben nem érdekelte a trécselő lánycsoport.* -Szia! Lismine Lockwood vagyok,csatlakozhatok? *kérdezte mosolyogva,majd feltette lábát a balettrúdra,és nyújtani kezdett.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 6:33 pm

*Sophie a gyakorlóteremben van és nyújtásokat végez. Minden tagja ropog a gyakorlatok közben. Lemegy hídba és érzi valamint hallani ahogy gerince csigolyáról-csigolyára kiroppan. Mikor felkelt várt egy pillanatott, majd cyinált egy spárgát majd előre hajolt.~ Ki jöttem a formából, apám szégyelné ha így mutatkoznek előtte.~*gondolkodott de még mindíg spárgában volt. Megigazította a karján lévő kötést és most hátra hajolt.*
Vissza az elejére Go down
Shuang Zhen

Shuang Zhen


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1006
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Harcos
Üzenőláda : ha segítség kell, vagy csak játszanál, nyugodtan dobálj üzivel, csak ne fájjon Smile
Gyakorló terem - Page 3 Tek4ffd2f35abe602248749
Vicces kisember ^^

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:39 pm

- Esetleg egy kis viszonzott udvariasságot. Nem, nem nevezném felvágásnak, kegyed kérte tőlem, hogy mutassak valamit, én mutattam. És mi a becsülettelen neve? Úgy gondoltam megkérdezem udvariasságból. * Az utolsó mondatra csak halkan azt suttogja, hogy kinek a pap, kinek a papné. Közben folytatja az edzést, de továbbra sem fűlik nagyon a foga a kicsit egoista, és kifejezetten bumkó lány társaságához. Szóval próbál az edzésre koncentrálni. Több kevesebb sikerrel, aztán szépen leül, és elkezd meditálni, régen hajtotta végre az öt érzék meditációját, aminek során végig megy az öt érzékén, és mindegyikre rákoncentrál külön-külön. Ez elméletileg növeli az érzékelést. Gyakorlatilag is, hiszen Shuang elég sok mindenben jobb és tanultabb, mint egy normális ember. Mondjuk a mágikus képességei igen csúnyán megsínylették, hogy nem igazán tanult mágiát, de ezt nem is igazán bánja. Nem szívesen koncentrál a fülére, hiszen emgint Catet kellene hallgatnia, nem igazán kedveli a lny lenéző stílusát, amit azért valljuk be nem véletlenül tesz. Ahol ő nőtt fel, nem igazán volt ilyen, ott mindenki kölcsönös tiszteletre volt nevelve. *


// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:21 pm

- Ó igen, és akkor mégis mit vársz egy hölgytől? Bocsánat ha nem felelek meg a nagyságos szerzetes követeléseinek... Ez van. * Ha valaki, akkor ő biztosan eléggé hirtelen természet, hisz most is csak egy árva mondatocskát kapott a nyakába, már kezdi is mondani a magáét. De belül nyugtatgatja magát, nem szabad ilyen könnyen kiborulni, csak nem szereti ha visszaszólnak. Már pedig ha gúnyolódik akkor mit vár? Tipikus Cat logika... 
Végignézi a bravúros mutatványt, és legbelül már rég sárga az irigységtől, és elképedne... Ha a büszkesége engedné. de nem, nem fog megtapsolni egy férfit sem amíg eme iskola falait koptatja, de még talán azután se nagyon. Kivéve ha kedveli az illetőt, aminek kevés a valószínűsége, de megeshet. *
- Felvágós. * Ennyit mond, ezt is foghegyről, de még mindig irigy, hogy ő miért nem tud ilyeneket. Na majd nem sokára... Ravasz mosollyal, elegánsan húzza ki magát az 'elragadóan csinos hölgy' résznél, de aztán egy pillanatra meglepődik a beszédstíluson. Meglibbenti egyik vörös tincsét, lép egyet kecsesen előre, majd felel. *
- Cat a becsületes nevem... * Válaszol kimérten. Úgy tűnik ismerkedni akar a fiú, és perceken belül már azon kapja magát, hogy nini, teljesen nyugodt a lelki állapota. *
- Lassacskán másfél éve... De miért izgatja ez annyira a fantáziád? * Vonja fel ismételten szemöldökét. A bábukra elmosolyodik, és ismét szadista gondolatok tömkelege árasztja el elméjét. *

- Én utálom őket... Csak a düh levezetésére jók. Isteni érzés szétmarcangolni őket aprócska, ici...pici....cafatokra, miután rájuk küldtem egy robbantó átkot. * Halk, kegyetlen kacajt hallat, ami talán ijesztőnek is tűnhet, de nem, nem fogja vissza magát. *
Vissza az elejére Go down
Shuang Zhen

Shuang Zhen


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1006
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Harcos
Üzenőláda : ha segítség kell, vagy csak játszanál, nyugodtan dobálj üzivel, csak ne fájjon Smile
Gyakorló terem - Page 3 Tek4ffd2f35abe602248749
Vicces kisember ^^

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:07 pm

* Cat rossz embert választott a provokálásra. * - Ugyanúgy, ahogy én is többet várnék egy hölgytől. * Mondja, nem gonoszan, vagy beszólásként, hanem tényként kezeli. * - Mellesleg, pedig a pöttyösfejű szeretes pont illúzió, mint ez. * Csinál egy 720 fokban körbeforgó rúgást, feldobja a botját, elkapja a földre érkezés előtt, és jól fejbekólintja vele a bábut. * - Az ellenség ennyi idő alatt már hatszor megölt volna, és meggyalázta volna holttestemet. Tanuld meg, a külső nem több, mint a gonosz illúziója, hogy megtévessze az óvatlan embert. A nevem egyébként Shuang, és neked, elragadóan csinos vörös lány? * Mint amikor Tarzan meglátja az első embert komolyan. * - Esetleg szabad megtudnom, hogy mennyi ideje tanulmányozod ezen iskola titkait, s mennyi ideje pallérozod elmédet e helyen? * Kérdezi Cattől, akit user serint nagyon fel fog dühíteni a beszédstílus, de Shuang mindig is ilyen volt. Addig pedig visszatér a gyakorláshoz, és közben persze igen komolyan koncentrál Cat szavaira, így nem csinál például mindenféle ellenfél gyűrő hiperszuper gyilkos mozdulatot, csak ütögeti. * - Szeretem ezeket a bábukat, nem igazán sérülnek meg, sokat lehet rajtuk gyakorolni. * Mondja Catnek, próbálkozik felhozni valami témát. Nem feltétlenül az a célja, hogy kedves legyen, szimplán próbál udvarias lenni. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:56 pm

* Gondtalanul fetreng a gyakorló terem közepén, az égvilágon minden gondját kezdi elfelejteni. Most milyen durva lenne már, ha ide jönne egy kutya, és mondjuk lehugyozná... Bizarr gondolat, de megtörténhet. Azonban kutya helyett egy szerzetes alak téved be, aki - remélhetőleg nem akarja lehugyozni - odarohan fölé, és csak úgy elkezdi vizsgálgatni. Méltatlankodva felpattan, amint észreveszi. *
- Hát már megbocsáss! * Kapja fel a fejét, remélvén, hogy a pasas ijedten hátraugrik, esetleg hőköl. Aztán persze magyarázkodik, de erre csak gyanúsan kihúzza egyik, vastagon kihúzott piros szemöldökét. *
- Mégis mit hittél? Hogy elájultam? Kösz az aggodalmat, de mivel nem történt baleset, elég érdekesen jött ki a dolog, már sorry... * Biggyeszti oda az utolsó két szót, majd kezét nyújtja a fiú felé, hogy segítse fel. Ennyit csak megérdemel kárpótlásul... Felállva leporolja díszes ruhadarabjait, majd ölbe tett kézzel figyeli a mutatványozásokat. *
- Jaj ugyan már, egy pöttyös fejű szerzetestől többet várna az ember.... * Mondja, remélvén, hogy a másik provokációnak veszi a dolgot, elvégre annak szánta. Eléggé zsémbes kedvében van, nincs kedve szebben fogalmazni, ami a szívén az a száján, hidegen hagyja ki haragszik meg rá emiatt. *
Vissza az elejére Go down
Shuang Zhen

Shuang Zhen


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1006
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Harcos
Üzenőláda : ha segítség kell, vagy csak játszanál, nyugodtan dobálj üzivel, csak ne fájjon Smile
Gyakorló terem - Page 3 Tek4ffd2f35abe602248749
Vicces kisember ^^

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:42 pm

* Elég régen vett részt aktívan a közösségi életben a Nezabar talán egyetlen szerzetese. A gyakorlóterem felé veszi az irányt, ahol gyakorolni tudja a harcmozdulatokat, amire most nagy szüksége van, hiszen elég régen harcolt. Persze a szobájában gyakorolt, de az nem ugyanaz. Bemelegítésnek megteszi az a 20 perc futás, amit az udvartól idáig tett meg.Amint belép a gyakorlóterembe, egy a földön fekvő lányt pillant meg. * ~ Talán elvesztette az eszméletét ez a szegény pára. ~ * Odarohan, és elkezdi buzgón vizsgálni a lány életjelenségeit, bár elég hamar rájön, hogy jé ébren van. * - Elnézést kérek minden kellemetlenségért, amit okoztam számodra. * Mondja neki, kicsit talán félve, hiszen nem tudja, ez itt mennyire számít illedelmetlenségnek. * ~ Remélem nem sértettem meg egyáltalán a lányt. * Amint emgbizonyosodott róla, hog ya lánnyal minden rendben, gyorsan nekiáll edzeni, mindenféle akrobatikus pörgőrúgást csinál, amiknek harcban egyébként nem igen van haszna, de remek a test formában tartására. A botja is előkerül, néhányat csap vele, de maint megbizonyosodott róla, hogy a fegyverrel szerzett tudása teljesen ép, és egészséges, inkább abbahagyja, és az ökölharcra koncentrál.
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:18 pm

* Még mindig alig tudja elhinni a tegnapi dolgokat.... Huh, ép bőrrel megúszta, iszonyat nagy mázlija volt, hogy ott volt az a pali, mert másképp most kettétépve rohadna az idegen mocsárban. De visszagondolva Mila és Alise sérülései... Hátborzongató, ugyanakkor mégsem rázza ki tőlük a hideg. Furcsa módon bírja nézni a brutális sérüléseket, talán már a szadista hajlamok is kezdenek kirajzolódni a személyiségében. De nem, annyira azért nem süllyed le...egyelőre. Viszont ismételten újításra készül, méghozzá frizura újítása. A szín egyelőre titok marad, mint ahogy a díszek, és a fazon is. Valamint beszélni kéne Evával, olyan régen találkozott megbízható szövetségesével, pedig bizony meg kéne szerezni azt a naplót... Csak így már kicsit macerásabb lesz a dolog, mivel nincsenek összezárva azzal a bizonyos illetővel. De mindezt félretéve igyekszik a gyakorló terem felé, tegnap ugyanis megtudott egy sötét kis titkot... Mindenkit figyelnek, ezért jobb ébernek lenni, mintsem áldozatul esni. Szorgalmasan gyakorolja a védekező varázslatokat, igyekszik tapasztalatokat gyűjteni, de egy idő után leül pihenni. Nem, még véletlenül sem a padra... Kifekszik a terem kellős közepére... Vörös haja békésen pihen a hideg kövön, extravagáns cuccai pedig szépen világítanak a lassú naplementében. Művészi képet lehetne csinálni, de jelenleg nincs nála fényképező. Majd máskor... *
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 8:44 am


*Ahogy megérzi a térdet a combján, rájön, hogy tényleg vesztett, talán ezt is ki kellett volna védenie valahogy, de most ötlete sincs hogyan. A lány mindkét kezét elengedi, de nem szomorú, legközelebbre jobb taktikát fog választani.*
-Igen. *ismeri el szóban is. Mielőtt felveszi a kardját ő is meghajol, majd lehajol a pengéjéért, és megtörlés után bele teszi a bőr tokba, majd pedig a fáslit, nem gondosan, de rátekeri.*
-Ez nagyon jó ötlet.*Mosolyog a lányra, majd leül mellé a falhoz, kinyújtva a lábait. Úgymond elterül mint az alföld.*
-Magyaroroszágon, a muglik gyakran foglalkoznak ilyenekkel szórakozásból. Több muglitól sikerült összeszedni a tudást.*Ahogy ül, tervez, a délutánt, a továbbiakat, és a következő gyakorlást.*
Vissza az elejére Go down
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 8:29 am

*Mei felugrik és a gravitáció segítségével próbál támadni. A fiú azonban túljár az eszén. kivédi a vágását és eldobja a kardját, hogy karjaival teljesen ellehetetlenítse. Nem szép lépés, nagyon nem szép. Meimei egy pillanatig csak pislogni tud, nála ez a dolog nem játszik. Gyorsan felméri az erős kezeket amik tartják, majd végül úgy dönt a lábait fogja használni. Amennyiben megemeli a térdét igencsak nyert helyzete van. Ám mivel ez nem vérre menő küzdelem, tényleg éppen hogy csak megemeli lábát és térdét a fiú belső combjának üti.*
- Szerintem nyertem. *vigyorog felfelé Enrathol arcába, bár a srácnak tényleg csak a mellkasáig ér. Ha a fiú elengedi bal kezébe veszi a kardját és meghajol.*
- Köszönöm. Jövő héten ugyanitt? *ajánlja fel a rendszeres gyakorlás lehetőségét mosolyogva, majd lehuppan a fal mellé. Hátha tudnak egy kicsit beszélgetni is.*
- Szóval hol tanultad ezt? *kezd el kérdezősködni. Később talán visszamennek a szobájukba, Mei egész biztosan lezuhanyzik, majd lemegy ebédelni. és a győztes párbaj örömére gyümölcsöket fog enni. Mert a diéta az diéta.*
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Auror

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:51 am


*Meglepődik a felugráson, de hála az égnek, nem ér végig a támadással, így gyorsan egy előrelépéssel felrántja a kardot, hogy tudja a védeni a csapást, a fogása fura lesz. Jobb kézzel megmarkolja szorosan, bal kézzel elengedi a markolatgombot, és a kézfejét a csuklójára fekteti. A kard hegye lesz lentebb, a markolata meg fentebb, ez azt eredményezi, hogy nem akarja megakasztani a lány kardját, csak lecsúsztatni, és így arra az oldalra teljes védelmet nyer. Mivel előrébb lépett óhatatlanul közelebb kerül a Mei-hez, és reméli, hogy nincs valamilyen módszere arra, hogy repüljön. A célja akkor válhat világossá, amikor a lány kardja eléri az övét, ugyanis, Enrathol egyszerűen elengedi a kardját és bal kézzel ráfog Mei kézfejére, majd jobbjával a lány könyökét veszi célba, azt alkarjával kiöki a lány baloldalára és a tenyerével ráfog a vállára. Érdekes pozíciót vesznek így fel, és első ránézésre ez patt helyzet, mert nem a kardokat nem tudják használni, Enra kezei azzal vannak elfoglalva, hogy lefogják Mei kezeit. De ha jobban belegondolunk... *

Vissza az elejére Go down
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Gyakorló terem - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:36 am

*A párbaj egyre izgalmasabb. Ahogy Meimei is kezd belejönni, pulzusa megemelkedik és az agya szépen megtelik adrenalinnal. Kivédi a két jobb oldalról érkező gyors vágást. Közben eltűnik arcáról az eddig ott bujkáló mosoly. Innentől ő is küzd. Ha Enrathol gyorsan támad, akkor ő még gyorsabb lesz. igyeli a fiú szemét, hátha meglátja mit akar csinálni. Így mikor elég magasra kerül a másik kardja ő is felemeli a sajátját vízszintesen a feje fölé. Az ezután következő lépés egy kicsit megdöbbenti Meit. Elkezdi lefelé húzni fegyverét, hogy védje a vágást, majd az utolsó pillanatban, mikor végre rádöbben mi folyik felugrik. Nagyjából egy métert ugrik felfelé, ami a méreteihez képest elég magas.Miközben lefelé esik megcélozza Enra bal vállát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorló terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorló terem
Vissza az elejére 
3 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Déli-szárny-
Ugrás: