Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ködfenyves Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ködfenyves Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ködfenyves Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ködfenyves Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ködfenyves Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ködfenyves Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ködfenyves Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Kalandmester
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ködfenyves I_vote_lcapKödfenyves I_voting_barKödfenyves I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ködfenyves

Go down 
+31
Emma Marshall
Ywandain Garioth
Diana Lunitech
Kasey Jake Ellswood
Tuija Tykkylainen
Nicolas Demerest
Vaszilij Potrevszkij
Natasha Potrevszkij
Exan Frostburn
Nessie di Alsiera
Natanail Yosif
Yoan Asen
Cat R. Morgan
Anita Radoslava
Evangeline Elovics
Deyan Serenity
Mila Zelenkova
Paloma-Ann Doe
Valeriel Ravenwood
Patrick Baker
Katherine Goldenlane
Alfons Gerard
Xerxésia Clearwater
Eldunary Aysa
Laura Wylee
Daran Fila Chirs
Játékmester Allidon
Isabella Newton
Lina Wierro
Lorraine Betranche
Regina Ruosin
35 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt
Üzenőláda : Ködfenyves Uori

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 6:22 pm

* Fagy*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 6:03 pm

* Az arcát figyelem. Bár nem hangzik könnyen hihetőnek amiket mond, mégis úgy látom, hogy a szavakat őszintén formálja. Bár ki tudja, lehet, hogy a bájos arc, a törékeny test valami gonosz belsőt takar? Újabb rejtély.*
- Hallottam az eldákról. A hely ahol éltek még azt is így hívták, bár sokat nem tudok róluk, csak annyit, hogy nyugatra fekszik a városuk. * Ha még létezik, ezt nem tudhatom, viszont kaptam egy magyarázatot, hogy miért néztem tündének Catherinet. Valahogy nemes arcvonásai vannak. Otthon az ezüst elfeknél én is afféle nemesnek számítok.. sőt.. De ilyen információt egyelőre nem oszthatok meg, már így is elegen vadásznak rám. Ki azért, hoyg visszavigyen, ki pedig a véremre hajt. Mindig ilyenekbe botlom, úgyhogy most üdítőnek érzem Catherine társaságát, ki egyik oldalnak sem a tagja.*
- Ha visszaérsz? Ez nem kis sebnek tűnik nekem. * Teszek két lépést közelebb hozzá és lehajolok, hogy jobban megnézzem.*
- Sőt nekem elég mélynek tűnik. Nem lenne egészséges így edzened. * A sebeit pásztázom, közben eleredt az eső és átáztatta mindkettőnk ruháját. Az ég felé emelem tekintetemet.*
- Rendben. * Mondom neki, bár lehet, hogy nem érti mire válaszoltam, úgyhogy megmagyarázom.*
- Úgy is esik az eső, neked el kell látni a sebeidet, nekem pedig fel kell tölteni a készleteimet. Mi lenne, ha keresnénk egy szárazabb helyet? * Kérdem kissé oldalra billentett fejjel, ahogy ismét felé fordulok. Kardomat vissza csúsztatom hüvelyébe. Nem mintha zavarna az eső, sőt. Szeretem, de az utóbbi napokban elégszer ázott már a ruhám.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt
Üzenőláda : Ködfenyves Uori

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 5:43 pm

* Catherine hátrább lépett, mikor Draxos előrántotta kardját, nem ijedt meg, csupán a megszokás, a zsigereiben van a védekezés, hiszen Nexa rengetegszer verte meg a lányt.
- És hol tanultál ilyenekről? * kérdezte Draxos még az előbb, mire Catherine magában taglalgatni kezdte a választ, hiszen egy ilyennel előállni... A legtöbben kinevetik.
- Nem tanultam. Ez az anyanyelvem. Vagyis volt. Elda voltam, az előző életemben. Büszke és gazdag nép volt, hatalmasabb a legtöbbnél. * morogta el a végét, s kissé elvörösödött, úgy érezte, hogy valami olyasmit mondott el magáról, amit nem kellett volna. Igazából nem is érti, miért beszélget ezzel a férfival. Ezért inkább elterelte a témát, ki tudja milyen sikerrel.
- Nem, ez, azt hiszem mindkettőnk vére, de semmi baj, ha visszaérek, ellátom magam. * mondta, majd megtapogatta ott, ahol az állat felsértette őt, a hasán egy mély karmolás éktelenkedett, az érintésre pedig újra szivárogni kezdett belőle a vér, az eső közben elkezdett zuhogni, de kicsit sem érdekelte a lányt, hiszen ma még edzenie is kell, sérülés ide- vagy oda.
- Egy kis összezörrenés.. * ismételte a lány, majd hozzátette. - Ha gondolod, én akár segíthetek is neked feltölteni a... készleteid. * mondta majd olyan mozdulatokat tett, mint amikor a futók melegítenek be.
- Mond, Draxos, edzenél velem? *
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 5:30 pm

- Nagy kockázatot vállalsz azzal amit csinálsz. * Nézek végig a vékonyka kezeken, amikről lemossa a vérmocskot. Elgondolkoztam, hogy vajon egy kevésbé befolyásolható vadabb állattal is így megbirkózna e, de úgy látszik tud még újat mutatni nekem ez a Catherine Nexana. És vajon miért ismeri testvéreim ősi nyelvét? Rejtélyes azt meg kell hagyni.. engem pedig vonzzanak a rejtélyek. Ritka vendég arcomon a mosoly, most váratlanul mégis megjelenik. Felállok a törzsről ahol eddig támaszkodtam és kihúzom magam.*
- És hol tanultál ilyenekről? * Kérdem kissé felvonva szőkés szemöldököm, majd összeráncolom homlokom. Valóban találkoztunk, csak az emberek neveit soha nem tartottam méltónak a megjegyezésre. Vele azt hiszem kivételt teszek, mert jó benyomást keltett másodszorra is. Tudni illik, hogy nehéz rám jó benyomást kelteni. Bólintok a feledékenységemre.*
- Igaz is.. Talán a hangoskodó embertömeg elnyomta halk szavaidat. * Magyaráztam, ami félig meddig igaz is volt. Következő kijelentésére én is olyan furcsa arcot vághatok mint amilyet ő az előbb, de aztán rájövök hogyan is gondolta.*
- Az ember a legnagyobb vadállat. * Mondtam és folytattam volna, de azzal megsérteném fajtársait. Inkább témát váltottam. Végigpillantottam a lány cinóberszín ruházatán. A vér vörös foltokban festette meg és most először szóvá is tettem.*
- Az az állat, vagy a te véred? * Kérdeztem, mert el tudtam képzelni, hogy a medve akaratlanul is felsérthette a lány bőrét éles karmaival. Egy pillanatig sebek után kutattam azon testrészein, amit nem fedett a kelme, de az újabb kérdés hallatán elterelődött róla a figyelmem.*
- Nem... vagyis de, de nem egészen úgy, ahogyan azt szerettem volna. * Elővettem a kardot és mérgemben  suhintottam vele egyet a levegőbe. No nem olyan suhintás volt az, inkább amolyan bemelegítésféle csak, hogy érezzem ahogy a levegőbe vágok az éles pengével.*
- A fogadóban volt egy kis összezörrenés. Tudod nem mindenhol látják szívesen a hegyes fülűeket. * Mondtam neki és az utolsó szónál eleredt az eső, de oly hirtelen mintha csak az Úr ránk borította volna az éjjeliedényt.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt
Üzenőláda : Ködfenyves Uori

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 5:06 pm

* Catherine előveszi a kulacsát, és a vizet ráönti a kezeire, a rátapadt vér miatt. Mikor Draxos megkérdezi, hogy milyen nyelven énekel, elmosolyodik, kezd megtörni a jég, eddig nem igazán kérdezett tőle semmit a felszíneskedésen kívül.
- Egy halott faj nyelvén énekeltem, az idő előtt élt egy nép, akiket eldáknak neveztek. A tünde egyik ősi faja. * mondja a lány, majd elhallgat, mivel a férfi a a nevére is rákérdez... Viszont mikor a multkor találkoztak, már bemutatkoztak egymásnak.
- Ha nem tévedek, mi már bemutatkoztunk. * mosolyodik el. * - De ezen ne múljon. A Nevem Catherine Nexana, és a tied Draxos Lansire. *
- Kezes bárány, a vérengző gyilkosból. Te tudsz valamit. * mondja a férfi, mire Catherine furcsán néz a férfira.
- Bár az embereknél is működne. * mondja majd megtörli a kezét immár szakadt ruhájába, ami kezéhes hasonlóan, foltokban vér színezi.
Catherine nem is visel semmi mást, pedig már be sötétedett és hűvösebb is lett, egyetlen ruhája és táskája van vele, és cipőt sem vett a lábára, hiszen imádja a fű érintését.
- És sikerült feltöltened a készleteid? * kérdezte a lány, mire elkezdett szakadni az edő.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:51 pm

* Látom, hogy nagyon az állatra koncentrál, rám sem néz, ezért van időm egy kicsit végigmérni az arcán. Hasonlóak a vonásai mint a tündéknél, ha nem látnám, kerek fülét a félcopfjától talán rá is kérdeztem volna, hogy nem csörgedezik-e a felmenői között tünde vér. A dallam nem csak az állatot nyugtathatta le, mert én is éreztem valamiféle zsibbadást, álmosságot.. nem is tudom mit, de azt éreztem, hogy le kell ülnöm. Így hát a lánytól nem messze lévő kivágott fa törzsére telepedtem le.*
- Milyen nyelv ez? Ismerősen cseng.. * Több nyelven is beszélek, habár ezek csak a tündék törzsi nyelvei és nem is sokban különböznek egymástól. Az állat kissé megmoccant, vele mozdultam én is. Izmaim megfeszültek és már rántottam is elő a kardom. Gyanítom, hogy ezzel az ő szeméből is kivertem ezt a jóleső álmos zsibbadást. Majd meglátjuk mi sül ki ebből. Farkasszemet néztem az állattal, de láttam, hogy a lány felém fordul.*
- Hogy nem ölhetem meg? Neeem bántanám én. Csupán megjegyeztem, hogy a bundája sokat ér. * Lassan eresztettem vissza magam mellé a fegyvert és most először a boszorkányra néztem.*
- A neved még meg sem kérdeztem. * És ezt most nagy szó a részemről, mert nem akárkinek vagyok ám kíváncsi a nevére, sőt a sajátomat sem osztom meg csak úgy akárkivel. Tetszik, hogy így védelmezi az állatot. A fák gyermekeként én is feladatomnak érzem, minden egyes erdőlakó élőlény védelmét. Hozzájárultam hát a gyógyulásához annyival, hogy odaadtam a virágot, de inkább Catherinnek, kivel a kezünk egy pillanatra összeért. Nem húzódtam el, sőt közel maradtam. Néztem, ahogy értő kezeivel hozzálát valamiféle orvosság elkészítéséhez. Hamar el is készült a dologgal és mintha csak az állat értené valamit visszamormogott.*
- Kezes bárány, a vérengző gyilkosból. Te tudsz valamit. * Néztem elismerően az állat széles bundás hátát, ahogy eltűnt a derékmagas aljnövényzetben és magunkra hagyott bennünket. A lány véres tenyerét észre vettem, de egyelőre nem tettem szóvá. Tudja ő is jól, hogy miféle kockázatot vállalt. Olyat amilyen az emberek ritkán. Ez különbözteti meg őt a többiektől. Még mindig lazán a törzsre támaszkodva követtem a tekintetemmel a vörös ruhás Catherinet.*
- Úgy szintén. Valahogy erre sodort a szél. Tudod nem szeretem az emberek forgatagát. Sokkal inkább az ilyen csendes helyeket. * A fölöttünk összefűződő ágakra nézek. halkan bólogatnak a fák. Viharról zizegnek a levelek.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt
Üzenőláda : Ködfenyves Uori

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:17 pm

Catherine még mindig az állatra irányította minden figyelmét, mivel az állat nem tudta mozgatni a lábát, neki kellett emelgetni, ami kissé kimerítette a lányt, de egy szót sem szólt, csak énekelt, ha éppen nem Draxossal társalgott. " Kiri ite risiki khaten khate mo ahote sout ne" dalolta egyfolytában hogy az állat ne legyen feszült.
- Valamit valamiért, a virágot a bundájáért* Mondta a férfi, mire Catherine abba hagyta az éneklést, és a férfira nézett.
- Ugye csak viccelsz? Nem ölheted meg! * mondta a lány, bár reménykedett benne hogy a férfi nem gondolta komolyan.
- Ha prém kell, szerezz máshol, ez a jószág nagyon fiatal, még sokáig kell élnie.* mondta már-már szomorúan, majd elvette Draxostól a virágot, s kezük egy pillanatra összeért. Amint kezeibe fogta a növényt, a szirmokat letépte s csak a szárát tekintette értéknek. Mivel nem volt a közelben semmi eszköz nem maradt más, a szájával kellett megdolgoznia azt, összerágta a kesere növényt, amitől pár napig beteg is lesz, hiszen tilos belsőleg használni, de ez nem számít, mikor kész lett, a masszát, rárakta a medve lábára és bekötözte azt. *
- Készen is vagyok. * mosolyodott el.
- Pihenj sokat, és ha lehet ne terhelt a lábad, barátom. * hajolt a medve fölé hogy egy hatalmas puszit nyomjon annak barna pofájára. A medve már-már kedves mormogást hallatott, és nehézkesen ugyen, de sikerült felálnia, hogy elbacogjon valószínűleg a barlangjába. Mivel a medve megmentve, már nem kellett másra koncentrálnia, hát Catherine ránézett a férfira.
- Folyton összefutunk, bár az előző találkozásunk kevésbé volt ilyen szép. * vigyorodott el, majd véres kezére pillantott. - Örülök hogy találkoztunk.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:03 pm

* Az erdőt járva ismerős női alakra bukkantam. A lányra még a piactérről. A vörös ruhájáról és mélybarna hajáról ismertem fel. Először rá akartam rontani az állatra, de közelebb érve nem úgy tűnt mintha rosszba lennének.. ami azt illeti.. sőt. Biccentettem neki. A nevét még mindig nem kérdeztem meg, pedig tudtam, hogy találkozni fogok vele. Azt viszont nem tudtam, hogy Urria az égig érő miért fonja úgy életem fonalát, hogy mindig találkozzak vele.*
- Ha segítesz neki nem öl meg? * Néztem mereven az állatra, minden morranására felkaptam a fejem. Eszem ágában sem volt elengedi a hideg markolatot az oldalamon. A kék virágra néztem a vastag tölgy törzsénél.*
- Valamit valamiért? A kék virágért a bundáját. * Vigyorogtam, de aztán érte hajoltam és leszakítottam.*
- Drága dolog a medveprémes bunda, viszont annál melegebb. * Sejtettem, hogy az állat nem érti mit karattyolok, úgyhogy ezért is volt nagy a szám.*
- Parancsolj. * Nyújtottam át neki a növényt, lazán a térdemre támaszkodva könyökömmel. Inkább úgy nézett ki a jelenet, mintha csak neki adtam volna, kedvességből.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt
Üzenőláda : Ködfenyves Uori

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 3:52 pm

* Catherine már korábban is hallotta a lépteket, de nem fordult meg, hogy körülnézzen, úgy volt vele, ha úgy hozza a sors, az idegen majd a közelébe ér, s ha teheti, majd köszönti. *
- Nem is tudtam, hogy a boszorkányok értenek a vadállatok szelídítéséhez. * Mondta egy férfi hang, valahonnan a lány háta mögül. *
- Nem szeliditettem meg, még most is vad, de szüksége van rám. Tudja, hogy amit csinálok, megmentheti az életét, ezért cserébe nem öl meg.* mondta felpillantva a férfira majd elmosolyodik. Catherine még egyszer megtisztítja a sebet, majd ránéz Draxosra.*
- Ha már itt vagy, segíts, kell az a kék virág, ami annál a fánál van. * mutat az egyik távolabbi fához. Nem akarja ott hagyni a vadállatot, nem tudva hogy mi lenne rá a reakció, nem szeretné veszélybe sodorni az ápoltat.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 3:37 pm

* A tegnapi nagy zuhétól még nedves az erdő talaja. Máskor hangtalanul tudok közlekedni, most azonban idegesítően cuppog kényelmes bőrcsizmám, ahogy haladok előre az erdőben. A magas fenyők ágait eltolva magam előtt. Páncélom fémláncai halkan csörögnek, ahogy hozzáverődnek az oldalamon lógó kardomhoz. A fenébe is, hogy itt kell elidőznöm. Elfvadászok, fosztók és zsebesek között ki tudja még meddig. A városba nem akartam menni, már így is túl nagy feltűnést keltettem, a másik vadász pedig megúszta tegnap. Sebaj. Szerény vacsorámat kivettem vállamon átvetett hermelinbőr táskámból. Megfényesítettem fehér zubbonyommal az almát. A keserű almát. Rég ehettem, de oly savanyú volt - sőt- kukacos is, hogy muszáj volt messzire hajítanom. Szóval délnek hajítottam, pont ahonnan a fosztók hajóját is várnám, azonban ehelyett mély morgást hallottam, és úgy gondoltam valakit netán valamit felébresztettem mély álmából. Ó-ó.. Ennyire futotta, kezem a kardom markolatára csusszant és elindultam a hang irányába. Énekszó? A morgásból kellemes énekszó változott, ahogy egyre közelebb sétáltam. Veszélyes az erdő, a nimfák mondjuk nem, de a tisztások szirénjeivel meggyűlhet az ember baja. A hang azonban csalogatott. Félretolva a levélfüggönyt a vörös boszorkányt pillantottam meg. Egy... - itt megdörzsöltem a szemem.- egy medvével?*4
- Nem is tudtam, hogy a boszorkányok értenek a vadállatok szelídítéséhez. * Elengedtem kardom markolatát és közelebb sétáltam. A lányra valami mosolyfélét is villantottam, a medve miatt azonan úgy éreztem, jó a pár lépés távolság.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Nexana
Diák
Catherine Nexana


Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Ködfenyves Nincskaszt
Üzenőláda : Ködfenyves Uori

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 3:07 pm

* Catherine már fél órája csitíthatja a bestiát, ami pontosan előtte hever bömbölve, mancsaival védve önmagát bármilyen támadás ellen. A megtermett grizlinek nyílt törése van. AZ egyik mellső lába véresen és bénán lóg az állaton. Catherine, jobb híján, énekelni kezd. Egy régi gyermekdalt énekel, ami úgy tűnik, különösen hat a jószágra, mivel már nem bömböl, s közelebb engedi a lányt. Catherine letérdel az állat előtt, kezeivel megérinti a sérült felületet, majd látja, hogy a seb nem is olyan vészes, mint ahogy eddig gondolta, kiderül, hogy nnincs nyílt törés. *- Nara ene akhry og ne. Lupyn Mort irin, O res ren manaul... * énekli a lány lágy hangján. Mikor a medve mancsát kényelembe helyezi, letép vörös ruhájának szoknya részéből, és bekötözi vele a sebet. *
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ködfenyves Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:39 pm

* Exan anyja teljes vérű tünde nagyon ragaszkodik a tiszta vérhez, érdekes azonban, hogy ő mégis egy embert választott párjának, aki betegeskedik, jóllehet nem is fog felépülni, ezért utazgat olyan sűrűn Exan haza. A fél tünde anyja valóságos kígyóvá változik, ha arról van szó, hogy fiacskája emberlánnyal barátkozik, emiatt szokott a legtöbb konfliktusuk akadni. Impozáns neki, hogy a lánynak ennyire tetszenek a különböző mesék, szokások vagy tanok. Sajnos ezekkel ő sincsen tisztában, csak a sajátjairól tudna mesélni, arra viszont nem lenne elég egy nap, mert könyvet írhatna. Azok a történetek amolyan szürkületi mesék, melyekhez egy csésze tea illik, meg kandallótűz a teljesség igényéhez. Anaina első kérdésére bólint. Mindig is érdekesnek tartotta az emberi kíváncsiságot. De ezt csak rövid életük számlájára írta. Szívesen hallgatja a történetet a máik családjáról.* - Hozzánk is csak kevés ember jött látogatóba, vagy hát látogatóba az kicsit túlzás.. A legtöbbjük sérülten jutott a falunkig és már nem élték meg a holnapot. * Mondja a távolba meredve aztán rájött, hogy magyarázatra szorul az utolsó mondata.* - Tudod kissé nehéz volt eljutni a falunkig.* - A te családod tünde tagjai hogy gondolkodnak az emberekről? * Kérdi kíváncsian. Érdekli, hogy vajon az ő családja is ellenszenvesnek találja e őket, vagy ez csak az ő anyjára jellemző. Közben Anaina jobban szemügyre veszi a pengét. Hamar az erdő széléhez értek, vagy csak Exannak tűnt gyorsnak. Ha társaság van repül az idő. Útjukat most az iskola felé veszik.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Ködfenyves Vandor
Üzenőláda : Ködfenyves Tek51118c920f5224178357

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:23 pm

*Anaina nagyon imádja a családját és habár neki is vannak olyan hótündék, akikkel nem igazán jön ki jól, de a többség kedveli őt és az anyját is. Persze, hiszen nem minden tünde szerette volna, hogy egy ember sétáljon be közéjük, hogy egy ember tanulja meg a tünde hagyományokat és viselkedéseket. Azonban a többség örömmel fogadta Anaina anyját, és a kis fél-tündét, aki anyja tanulmányainak az ajándéka lett. Habár Anaina lelkesen tanult és büszkeséggel és örömmel alkalmazza a tünde tanokat, viselkedésformákat és büszkén hordja a tündék viseleteit, mégsem egészen teljes vérű tünde. Ezt nem szégyelli, de nem is kérkedik azzal, hogy nem teljes vérű tünde. Exanon is látszódik, hogy tünde, hiszen termete, arcvonásai és persze hosszú, hegyes füle bizonyíték, mégsem lehet tudni teljesen, hiszen mint kiderül, a fiú is csak félig tartozik a nemes faj közé. Mikor kijelenti a fiú, hogy legendásak a hó tündék, Anaina elpirul és jó kedv és büszkeség csillog a szemében. Örül, hogy valóban ennyire ismerik a népét, azonban kínosnak tartja, hogy ő nem ismer olyan sok tünde népet. De hát ezért is kelt útra! Hogy minél több tündét megismerhessen, minél több "más" tan tudója legyen.*
- Az biztos, hogy nálunk hatalmas hóviharok szoktak tombolni, ám nálunk nincsen kandalló. *mosolyodik el a lány lágyan és szeretetteljesen néz a fiúra.*
- Mi is össze szoktunk olyankor bújni és történeteket mesélünk egymásnak, de nem kandalló előtt, hanem egy csodálatos kék fényű, meleg tábortűz körül. Csodálatosan gyönyörű kék fénnyel rajzolja be a barlangok hófedte falait, melyek szinte elmesélik a történeteket. Habár a viharokat nem szeretem, az ilyen estéket nagyon imádom. *emlékezik vissza a lány mosolyogva, és a szemében honvágy csillan. A tündék elnevezéseiről még nem hallott a lány, de kíváncsi rá, így meg is kéri Exan-t, hogy meséljen még, de kiderül, hogy a tündék nem szívesen használták ezeket a neveket.*
- Ezek szerint akkor az emberek aggattak a tündékre ilyen neveket? Akkor ezért nem ismerem őket annyira, mert nálunk nagyon kevés ember járt. Édesanyám imádja a tündéket, és rengeteg tünde népnél járt, mégis a hótündék megismerése volt az álma. *mesél egy kicsit a lány csillogó szemmel édesanyjáról.*
- Ő és a csapata volt az első emberi felfedező csapat, akik a hótündék népét meglátogatták és megtalálták. ÉS természetesen, akiket a hó tündék befogadtak. *mosolyodik el a lány és büszke arra, hogy ki is az anyja.*
- Így hát nem csoda, hogy emberi információ nem sok jutott el hozzájuk, és hozzám. *néz kicsit bocsánatkérően a fiúra. Szóba kerülnek a kék pengések is, és Exan egy gyönyörű kék pengéjű tőrt húz el a csizmájából és adja a lány kezébe.*
- Ó, de csodálatos! Nagyon szép! *húzza végig a kezét a pengén, és látja magát a kék anyagban.*
- Szeretem a tünde készítette ékszereket, vagy épp a fegyvereket. Habár nem nagyon értek a fegyverekhez... *pirul el a lány mosolyogva és visszanyújtja a fiúnak a tőrt. Folytatják tovább az útjukat az erdő széle felé, amit már lehet látni, hiszen a nap utolsó sugarai átragyognak a ködön.*
- Ó, nézd! Ott az erdő széle! *kiált fel lelkesen a lány.*
*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ködfenyves Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:08 pm

* Exannak is sokszor van honvágya, bár családon belül most nincs mindenki mindenkivel jóban, azért mégis másmilyen az otthon, mint itt a négyfalközt. Kiderült, hogy Anaina is félvérű csak úgy mint ő, bár külseje alapján joggal hihette azt a fiú, hogy teljes tündével van dolga. Exanról csak magas termete és kissé hegyesen kikandikáló füle árulkodik mivoltáról. Ha egy ember akarná megérinteni annak bizonyára nem engedné, Anaina azonban más, örül a jelenlétének, az otthoni nyugodtság leple hull szélesebb vállaira.* - Híresek? * Könnyű kacaját felkapja a szellő és sűrűn pislog a lányra.* - Legendásak! Csak úgy mi mi. Én ezeken a meséken nőttem fel. * Ha az iskolába járt volna bizonyára már észrevette volna az órákon Anainát, mert nem egy mindennapi jelenség, sőt. A kérdésére csak kurtán biccent.* - Éltem már át nem egy hóvihart, de azok közel sem olyanok mint nálatok. Gyenge fuvallatok. * Legyint könnyedén, pedig bizony nagy pusztítás volt, ha végigszántott egy egy hóvihar.* - Mondjuk volt, hogy napokig ki sem jöhettünk a házból, mert úgysem láttunk volna semmit a hótól. De valahogy mégis szerettem amikor ilyenkor a kandalló előtt összegyűl a család és hallgatjuk ahogy kopogtat az ablakunkon a szél. * Emlékszik vissza. A fekete hajúakra csak elmosolyodik a fiú.* - Hát akkor biztos arra jártak a holdjárók. * Viccelődik, aztán a lány továbbérdeklődik az elnevezésekről.* - Hááát ezeket én csak emberektől hallottam, a tündék maguk nem nevezték annak. De tudod a halandók mindenfélét kitalálnak. Hallottam még, hogy délre vannak erdőjárók és kék pengések. * Kicsit elgondolkozik az elnevezéseken, valószínű nem alaptalanul találták ki a neveket.* - Az erdőjárót ne kérdezd, a kék pengésekkel viszont jó barátságba volt a falunk. * Mondta és egy pillanatra megállt, hogy elővegyen csizmájából egy tőrt, mely jellegzetesen kéken csillogott, oldalát cirkalmas tünde motívumok díszítették. Anaina kezébe adja, a szeretné jobban szemügyre veheti.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Ködfenyves Vandor
Üzenőláda : Ködfenyves Tek51118c920f5224178357

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:49 pm

*Anaia elismerően néz a fiúra, hogy felismerte a népét és ez hatalmas örömmel tölti el. Honvágya most még inkább nő és szeretne otthon lenni, megölelni a hófödte tájat, Merennis-t, a hótigrisét, és az apját, a tünde barátnőit. Minden esetre azért jó, hogy itt is vannak fél-tündék, és tündék, így habár igen kis darabot, de kap egy kicsit a tündék népéből.*
- Ó, félre értettél. *kacag fel ismét a lány, lágya, csengő hangon, ami csak úgy tele van jó kedvvel.*
- Én sem vagyok teljes vérű hótünde, édesanyám ember nő, így bennem is csak félig csordogál a nemesi tünde vér. *mosolyog a lány Exanra, és lágyan megsimítja a kezét, hogy valójában mind a ketten félvérek. Figyeli, ahogy a fiú lassan eltűnik, majd újra elé jön a bokrok mögül, melyek készségesen nyílnak meg előtte. Anaina elmosolyodik egy pillanatra, ahogy kíváncsiság csillan a szemében. Ezek szerint a hó tündék tényleg igen híresek a tündék körében. Hiszen különleges nép, ezt senki nem vitatja.*
- Én még nem régen járok ide, az előző év közepén érkeztem, úgyhogy nem csoda, hogy még nem nagyon futottunk össze. Egy másodperce találkozik a két fél-vér tekintete, Anaina pedig lágyan elmosolyodik, majd a fiúba karolva sétálnak kifelé az erdőből. A köd még mindig ott tekergőzik a lábuk között, de ez nem csoda, hiszen ilyenkor már ebben az erdőben mindig is köd van, talán még a szélén is. A lány rákérdez, hogy Exan honnan származik és mikor a fiú válaszol, Anaina elmosolyodik.*
- Akkor hát Te is ismered mi az a hó és mi az a fagy. *mosolyodik el szélesebben a lány és a szemem szeretettől csillan meg.*
- Holdjárók. Nem ismerem az efféle megnevezéseket, és a mi nevünkről sem hallottam még. DE minden esetre igen találó, hiszen valóban elég sok tündének fehér, vagy szürke a haja nálunk. DE vannak fekete hajúak is. Bár ők nem tudom, hogyan keveredtek be hozzánk. *nevet fel ismét csengőn a lány és kicsit megcsóválja a fejét.*
- Mesélj még ilyen elnevezésekről. Milyen tünde törzseket ismersz még, akiknek van ilyen nevük? *pillant fel a magas fiúra csillogó kék szemmel a lány.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ködfenyves Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:36 pm

* Egyáltalán nem számított egy fajtárs érkezésére, de örült, hogy végre összetalálkozik egy fél tündével. Azt, hogy nem teljes vérű azt nem tudja megállapítani, viszont a ruhája jellegzetesen északi.* - Ismerem a tündék fajtáit, sokat olvastam róluk, habár én csak félig tartozom közétek. * Exan valamelyest már újított a ruhatárán, egy két jellegzetes tünderuhája maradt amit csak " fontosabb" alkalmakkor ölt magára.* - Ó hallottam én igen. * Mosolyog miközben megkerül egy vastag fát és eltűnik Anaina szemei elől. A hangja most máshonnan cseng.* - A madarak csiripelték. * Tűnik elő közvetlen mögötte. Maga előtt gyengéden hajtja arrébb a fák, bokrok ágait, hogy még csak véletlenül se ejtsen kárt bennük, kevésszer teszi ezt, mert az ösvény szinte megnyílik előttük. * - Amúgy nem hallottam rólad, és az iskolában is elkerültelek, vagy éppen nem vettelek észre, pedig régóta idejárok már. A jég kék találkozik a jég kékkel egy pillanatra és Exan egy pár másodpercre otthon érzi magát, ahogy szinte minden nap hasonlószínű szempárokkal találkozott. Persze akadt köztük borostyán, fehér és egyéb színek is, de ahonnan ő jött ott több volt a jég kék. Egész családjának olyan színű volt, kivéve Belwarnak, akinek erdő zöld. Karöltve Anainával kezdenek továbbsétálni, s közben Exan is elmeséli merről érkezett.* - Norvégiában nem egészen északon volt egy kis tündefalu, elég híres bizonyára hallottál róla. Tudod az emberek elneveztek minden falut valahogy, mi voltunk a holdjárók amiért olyan magasra nőttünk. Ti azt hiszem havas üstökűek voltatok mert sok köztetek az ezüst hajú, de lehet, hogy tévedek? * Kérdi miközben haladnak. A nyálkás köd is lassacskán eloszlik ahogy keresztülhaladnak egy ösvényen.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Ködfenyves Vandor
Üzenőláda : Ködfenyves Tek51118c920f5224178357

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:23 pm

*A köd lassan oszlani kezd Anaina alakjáról és hamarosan Exan személét pillantja meg a köd alatt, ahogy egy fatörzsön ücsörög. Lassan közelebb sétál hozzá, majd tünde módon üdvözli és mutatkozik is be a fél-tünde fiúnak. Egyből látja, hogy fajtárssal van dolga, habár tudja, hogy nem lehet északi hótünde, hiszen ott emberöltőnként egy fél-tünde születhet, de talán még annyi sem, és biztos benne, hogy a Nezabarba csak egyedül ő érkezett abból a tünde csoportból. Így hát kíváncsian néz végig a fiún, aki bemutatkozik.*
- Anaina. *ismétli meg megint a nevét a hótünde és mosolyogva néz Exan-ra. A megjegyzésre Anaina csengő hangon, jó kedvűen nevet fel.*
- Északon aligha vannak fák. De látom, felismerted a népem viseletét. Vagy csak már hallottál rólam, hogy onnan jöttem az iskolába? *kérdez rá kíváncsian a leányzó és jégkék szemeit a fiúéba mélyeszti. Elmeséli, hogy egészen az erdő közepéig sétálgatott a hótünde nyugalmat keresve, amire igen csak meglepődik a lány.*
- Ó, uramisten! Akkor még jó, hogy összehozott minket a Sors. *vág ijedt képet a lány, és mikor a fiú kijelenti, hogy maga is menni készült, Anaina boldogan mosolyog rá és karol bele a fiúba.*
- Akkor veled tartok és hálás vagyok, hogy kivezetsz, kedves Exan. Mond csak, Te honnan jöttél? *indulnak meg az erdő széle felé hangtalanul.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ködfenyves Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 4:13 pm

* Nyugtató hallani az erdei állatok motoszkálását, észrevenni ahogy az ágak alatt elsuhannak tőle nem messze. Ha valaki akkor Exan tudja értékelni az ilyeneket. Ha nem is hallotta a levelek valaki érkezéséről susogtak neki, s ahogy a törött fatörzsön pihent megnyílt előtte a köd. A madarak nem csiripeltek ellenség érkezéséről sem, így hát nem rántott kardot, nyugodt maradt. (pálca meg nem is volt nála.) Talán most először elegyedett szóba fajtársával mióta az iskolába jár. Ismerte a tünde üdvözlést és az arra illendő választ is.* - Üdv néked is. * ruhájából ítélve Exan az északi hótündékre asszociált először, ő is közel lakott hozzájuk. De a keményebb telekről biztos csak a másik tudna igazán beszélni.* - Hívj Exannak kedves... * Pillant kérdőn a lányra választ várva. Kissé oldalra billenti fejét azon, hogy eltévedt.* - Másképp susognak itt az erdő fái mint északon nem igaz? Ezért lehet, hogy eltévedtél. * Mosolyra húzódnak ajkai és feláll a helyéről vállára akasztva kardpántját.* - Az erdő közepén lehetünk, elég messze sétáltál a nyugalmat keresve. Gyere megmutatom neked a kivezető utat, magam és indulni készültem. * Mondta azzal maga elé intett egy irányba, hogy csak a lány után.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Ködfenyves Vandor
Üzenőláda : Ködfenyves Tek51118c920f5224178357

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:59 pm

*És okoznak is, hiszen Anaina is híres sompolygásáról, lágy, halk lépteiről, hiszen ő alapból mindig hóban közlekedett, ami habár ropogott, mindig igyekezett hangtalanul járni. Ez meg is maradt neki, amit segített szőrös bakancsa is, amit most is visel. Szerencsére mágiával van bájolva, így most, a meleg időben sem okoz gondot a bolyhos, kék-fehér bundás bakancs. Nem izzad és sül bele a lába, így örömmel hordja, hiszen népére emlékezteti, és nagyon hiányzik neki otthona, és a hótündék csodálatos népe. A Ködfenyvest még délután találta meg, azonban leszállt a furcsa köd, mely körülölelte a lány vékony, kecses testét. Nem csoda hát, hogy nem nagyon talált ki, azonban az erdő fái megmutatták neki az utat és csakhamar rá is lelt - Exan-ra. AZ útra, a kis ösvényre nem, de a fiút messziről meglátta a fehér hajú, kék szemű fél-hótünde leányzó. A bakancsa mellé és egy hosszú fehér-világos kék nyári ruhácskát visel, vállán pedig sötétkék lepel található, selyemből. Ajak halovány kék színben pompázik, szeme pedig fehér, csak úgy, ahogy a fülbevalója is. Lassú, hangtalan léptekkel halad a fiú felé, majd megáll előtte. Gyönyörű látvány lehet, ahogy a fehér ködből bontakozik ki a fehér lány.*
- Szervusz! Te ki vagy? Eltévedtem. *szólal meg lágy, csengő hangon, majd lassan meghajtja a fejét, a hótünde nép üdvözletét használva:*
- Anaina Elermin vagyok, a közeli birtokon fekvő Nezabar iskola tanulója.
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ködfenyves Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 3:53 pm

* fajtáját ismerve nem is kérdés, hogy miért vágyott éppen a természet közelébe, még ha a ködfenyves olykor nem is a legbarátságosabb arcát mutatja az erre járónak, Exan útja mégis erre vezetett. Egyszer már feltérképezte a környéket és az tetszett benne, akárhányszor erre tévedt mindig egyedül volt. Itt csend volt, nyugalom és természet. Habár a ködöt akár karddal is lehetett volna vágni, nemhiába ködfenyvesnek hívják errefelé. Nyirkos pára akaszkodott a fél tünde köpönyegébe s furakodott fel lábszára mentén. Tölgyfaszín utazóköpenye és fekete ingével szinte teljesen beleolvadt a környezetébe. Karjait mellkasán összefonva fektette és kémlelte az erdőt. Jó a hallása, meghallaná, ha valaki közeledik. Ha ember legalább is biztos, a szépek népe azonban híres halk járásáról, ők tudnának meglepetéseket okozni.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Ködfenyves Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködfenyves Tek50bb5beac57412127899

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 6:09 pm

*Kicsit értetlenül néz a másikra, ahogy hallgatja a részleteket, de a girhes nőre muszáj kicsit elmosolyodnia és megingatni a fejét. Egyrészt azért, mert ilyet nem illik mondani, másrészt azért, mert valahogy úgy érzi, hogy nem volt az a nő olyan girhes, nem véletlenül mentalista ez a lány és kicsit azért ismeri is Adamet.* - Én elhiszem, hogy úgy gondolod, hogy nincsen testvéred, de ha ugyanúgy nézett ki... *Kezdi el mondani, aztán elhallgat, hogy tovább hallgassa a párját.* - Hogy mi? Félig démon?! *Hördül fel halkan, mert azért így már az ikertestvér elmélet sokkal kevésbé valószínű, legalább is ő még nem találkozott különböző fajú ikrekkel, hiába van az iskolában ott Jared és Jazz, nem ismeri őket és nem is hallott róluk.* - Na jó, ez durva, de azért vigyázz vele, hogyha démon, lehet, hogy nem repes az örömtől, hogy megsütötted és ki tudja, hogy mennyire őszinte és van e valami szándéka veled és... ugye te nem sérültél meg? Jó, azt hiszem kezdek túl aggodalmas lenni, elég lesz mára. *Mosolyodik el egy kicsit, aztán ahogy Adam keze a ruhájához ér mintha nem sejtené, hogy a fiú mit is csinál várakozóan, érdeklődve pillant rá... egészen egy pillanatig, mert a következőben már a kezei a fiú hajába túrnak ahogy magához vonja, majd a felsője alá futtatja a kezét hogy végigsimítson a meleg bőrén, izmain... A csókkal a nyakán azonnal beleolvad a kezeibe, minden felsejlő kételye, hogy nem kéne itt a ködfenyvesben eloszlik és kicsit felkuncogva fonja át a fiú nyakát úgy, hogy a másik az ölébe tudja venni. Tarzan vinni asszony tisztás...*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Ködfenyves Vandor
Üzenőláda : Ködfenyves Tek50b7a117a1b218325862

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 5:56 pm

*Hát pedig a két farkas itt a természetben... nem is olyan elképzelhetetlen, hogy valami lesz, ha átbeszélték a lelki gondokat. Egyébként nem, nem úgy mesélte, mintha Thalia rá akart volna mászni, vagy ilyesmi, csak megjegyezte az illető. Azért mindenesetre az elementált jól eső borzongás járja végig, hogy Emmája milyen nősténytigrisként viselkedik a témát illetően.* Dehogy Nellondban. Ott láttam, de a faszi itt van a suliban. Itt találkoztam aztán vele, csak a girhes nőjével a faluban. Na jó, nem girhes, csak hozzád képest az. *Dönti meg a fejét, hogy visszaidézze, végülis Thalia mocskosul jól néz ki, még véla is, csak nem akar ezzel Emmának alapot adni a depizésre.* Nekem... nincsen testvérem. *Jegyzi meg amolyan Luke Skywalkeres hangsúllyal, és a múltba réved. Már olyan régen volt gyerek, és még Noah, vagy az öreg Kerphina sem említett testvért. Nem olyan régen jelentkezett be a családjánál, de csak azért, hogy tudassa, él, mégis Peterrel marad, a falka a családja.* Nem, egyedül nőttem fel. Vagyis... Ha nem is egyedül, de nem testvérrel. *Visszagondol arra, amikor az öreg, habókos varázsló tanítgatta írni, aztán a tolvajklán. De rég volt. A hasonmás biztosan nem közülök való.* Összefutottunk a gyakorlóteremben, és ránézésre azt mondom, hogy félig démon a kis drága. De úgy megsütöttem, hogy öröm volt nézni. Most először vettem fel az alakomat, halál véletlen, de legalább volt értelme. A kedvenc műbőr csizmám beolvadt, de ez az Elijah biztosan grillcsirkének érezte magát. *Nevet fel, aztán az egyik tisztásra sandít, és elkezdi kigombolni Emma blúzát, majd megoldani a szoknyáját. A nyakrapuszi már nem csak egy puszi, hanem egy igazi érzéki csók. Egyértelmű szándékokkal.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Ködfenyves Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködfenyves Tek50bb5beac57412127899

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 5:39 pm

*Hát, ez egy remek kérdés és Emmában is felötlött már, hogy amikor belelapoz egy-egy újságba, amiben igen csak szexi nők pózolnak, akkor vajon a fotós mit érezhetett, mikor ezeket ellőtte. Mármint nem Olyan újságba, csak divatlapba, mondjuk. Nem igazán fogja magát vissza a pózolás közepette, de azért még is csak a ködösödő Ködfenyvesben vannak, így hát nem akarja itt és most túlságosan ingerelni a srácot. A megjegyzésre játékosan felnevet, röviden, vidáman és egy rövid csók, inkább szájrapuszi erejéig megcsókolja a fiút, csak aztán indul el vele sétálni. Kicsit homlok ráncolva hallgatja a sztorit, a lányra nem lesz kapásból "kitépemahaját" féltékeny, de azért érdekli, hogy pontosan mennyire is hitte azt, hogy a pasija, mert ha kapásból lesmárolta akkor lehet, hogy cseppet ideges lenne. De nem bonyolódik bele a saját érzelmeibe, hiszen itt Adamről van szó. Csak érdeklődve nézi, szembe fordul a fiúval és várja, hogy elmondjon mindent.* - Tehát Nellondban van egy pasi, aki ugyanúgy néz ki mint te? Adam... Varázsvilágban élünk, meg minden, de nekem ez nagyon úgy hangzik, hogy van egy ikertestvéred. De hol volt eddig? Miért nem együtt nőttetek fel? Miért lettetek volna elválasztva? És milyen a jelleme? *Kérdezi, látszik rajta, hogy csöppet nagyon le van taglózva és azonnal nagyon-nagyon kíváncsi a másik Adamre.* - Hogyha azt mondod nem mágikusan tartja fent a kinézeted, csak ez lehet. *Mondja, sűrűn pislogva a férfira, a kezét kicsit megszorítva, közel húzódva hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Ködfenyves Vandor
Üzenőláda : Ködfenyves Tek50b7a117a1b218325862

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 5:23 pm

*Hát az a vicc, hogy Emmával ugye jó ideig csak barátok voltak, és Sasháért dobogott a szíve, most pedig meglátta farkasfülben a nőt, és ez annyira jól sikerült, hogy teljesen átpártoltolt, habár nem mondta még mindig ki, hogy nagyon is komolyan gondolja. Valahogy nem az a kimondós tipus. Ellenben amikor Emma belemegy a játékba, és tényleg pózolni kezd, hősünkben felmerül, hogy vajon az erotikus fotósok hogy bírják, hogy csak fotóznak, de nem akarnak többet a modeltől? Jó kérdés, mert ő most legszívesebben Tarzan módjára ölbe kapná a csajszit, a többit pedig az olvasók fantáziájára bízzuk. Szóval kattingat párat, nem is fogja vissza, hogy mennyire el van ámulva a leányzó viselkedésétől, no meg a külsejétől.* Hol van az én egykori kis barátom? *Epekedik viccesen, végülis valahol Emma felnőtt, ő meg csak mostanság vette észre. Jobb későn, mint soha. Végül aztán elindulnak az ösvényen, és megfogják egymás kezét, akkor kénytelen visszavenni izgalmából.* Nos... elsőre egy lány. Nellondban simán azt hitte, hogy én vagyok a pasija, aki állítása szerint csontra így néz ki, mint én. Elsőre kissé morcos lettem, mert nehogymár engem másoljanak. Biztos felvette valaki az alakomat, hogy a nevemben kövessen el mocskos dolgokat. *Nagyot nyel, és megállva maga felé fordítja a lányt.* Aztán.. találkoztam is a fickóval. Nem hasonmás, nem is illuzionista. Vagyis az, asszem, de nem arra használja a hatalmát, hogy engem klónozzon, tényleg így néz ki. Hihetetlen, nem?
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Ködfenyves Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködfenyves Tek50bb5beac57412127899

Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 5:00 pm

*Picit beleborzong a fülén végigsimításba és jólesően akár dorombolásnak hihető hangot is ad ki, de hát ő elméletben farkas és nem cicus. Kicsit köhint, aztán kiböki őszintén, ha már lebukott.* - Mert magamtól akartam összerakni néhány képet és meglepetésnek szántam és úgy a legnagyobb meglepetés, ha még csak azt se tudod, hogy gép van a kezemben. Szóval most szépen felejts el mindent, amit láttál! *Éppen nyúlna a gépért, amikor Adam ellép és elkezdi fényképezni. Elsőre muszáj felnevetnie, aztán topmodelleket megszégyenítő ügyességgel kezd el pózolni (Palvin Barbara, kéremszépen) a férfinak, ténylegesen olyan vadító tekinteteket vetve rá, amitől még egy pasi is megremeg, kissé előre hajolva, de azért nem közönségesen mutogatva a dekoltázsát. Mikor Adam abbahagyja a fényképezést és odasétál hozzá megint halkan felnevet és átveszi a gépet. Belepillant a készült fotókba fél szemmel, de amikor meghallja, hogy a párját felhúzták le is kapcsolja a gépet és elrakja. Érdeklődve pillant fel rá, miközben a kezén icipicit szorít és nekidől séta közben.* - Mi húzott fel annyira? Mesélj, hátha tudok segíteni. Kit verjek meg? *Kérdezi, az utolsó kérdés egy picit komolytalan, de sportos és nem mellesleg elég heves leányzó lévén lehet, hogy neki ugrana valakinek, ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködfenyves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködfenyves   Ködfenyves Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ködfenyves
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: