Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Madárház - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Madárház - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Madárház - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Madárház - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Madárház - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Kalandmester
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Madárház - Page 22 I_vote_lcapMadárház - Page 22 I_voting_barMadárház - Page 22 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Madárház

Go down 
+148
Logan Knucker
Melusine Sorentyl
Adam Kerphina
Elisabeth O'Pry
Charlotte Aline
Lara Corvin
Natasha Potrevszkij
Cat R. Morgan
Natalia Tatiana Ridolf
Mika Virginia Brightmore
Isabella Newton
Deyan Serenity
Celeste el Qventrell
Nessie di Alsiera
Colette Fournier
Berill Dalida Cornish
Molly Grozda
Alexandra Voltano
Kade Wulandari
Ivo Todorka
Aleksandar Grozda
Sylvia Grozda
Lorraine Betranche
Regina Ruosin
Sarah Lairs
Shirly Poppy
Sophia Zenovia
Emett Neofit
Keezheekoni Ehawee
Rory L. Milborrow-Quenell
Amelia Davenport
Katherine Mary Black
Adelaida Hope Silver
Hua Xiangfeng
Miley Hortingberg
Daronel Deneira
Driana Stardew
Hamon Joulice-Melange
Magdalena Kristina
Vivienne Mendelsohn
Nathaly Holloway
Nicolas Demerest
Bianca Phelps-Blamely
Laura Wylee
Rosetta Waylan
Larissa Ravenwood
Daniel Dragos
Megan Rontis
Steven Woodrow
Mirabella Julia Kazakova
Simeon Dragomir
David Robert Beawer
Liloo W. McNamara
Yosif Zhivko
Sarah Wood
Dante Sparda
Mariya Zaharina
James Ravenwood
Akarei Náhámmi
Katerina Svetlana
Mandala Yoriko Tahiti
Jérémy Raphael
Ginevry Enton
Nagy Klaudia
Effie Ginger Delaney
Spirit Oldevent
Anne Holiday
Gethin Awstin Conley
Hunyadvári Szevér
Meriel Ravenwood
Elisaveta Mira
Han Jaejoong Varvara
Gabriella Collie
Olívia Springfield - Alli
Celso Eustorgio Bonifacio
Andrey Bogdan
Violet Bogdana
Synerella DeLalune
Sarah Ilda
Aaron Drawer - Allidon
Katerina Shezhana Varvara
Isaac Karnel
Anaze White
Samantha Cooper
Leona Arts
Amelia Lidiya
Hallbjörn B. Laxness
Ann-Tabitha Serenity
Adam Thomson
Anabella Stepp
David Grivalt
Sofija Darina M. Snjezana
Jennifer Love Smith
Sidney Moore
Phionella Amberessus
Mephisto Ov Hell
Amaril Gwyneth
Viktorya Rada
Rose Emily Scott
Natalie Depp
Rayko S Dragomir - archiv
Samanta Shine
Kyo Nobory
Siegfried Zauberer
Hanna Oksanen
Alexandra Sirov
Pierre Bontavier
Makoto Haruko
Vicky Black
Angelina Mary Black
Lina Sonload-arch-A
Miranda Wilson
Anthon Duke Roseberg
Szurdok ősi szelleme
Rosalie Hooper
Victor Andon - Eramir
Marléna Aleysia Levandel
Vaszilij Potrevszkij
Heidi Hollenberger
Adam Stoyan
Yordana Alexandra Andon
Tarance Haruno
Timothy Waylan
Peter Krumholtz
Roxanne Hanzel
Sheidy Mirror
Sakura Chiyoki Well
Nemes Kida
Emily Kyra Beawer
Aali White
Ville Hyvönen
Anastasia Antonov
Ramona Dragon
Wanda Dorcas Gloria
Alan James Linwood
Rebeca Carlenis
Atanas Iordan
Lilia Radoslava
Jenny Krissy
Shiwo Altolos
Nargile Ljubjana
Kynger Iwood
Jessica Dream
Vica Caroline Evans
Nikorina Grozda
Alessy de Vontier
Jack Darkfield
Kalandmester
152 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Madárház - Page 22 Nincskaszt

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 4:26 pm

First topic message reminder :

Egy elég érdekes kis épület a birtokon, már amikor közeledsz felé, hangos madárcsicsergést, néha-néha éneket, csivitelést hallasz. Ez egy kisebb épületből érkezik, aminek rendszeres lakói madarak. Megtalálhatóak itt minden fajtából a madarak, bagolytól kezdve a vörös vércséig. Főleg télvíz idején szoktak itt megszaporodni, de általában a nap bármely részében előfordulnak, bár hogy miért, azt nem tudja senki - talán mert itt mindig találnak valami élelmet. Ez a hely rendkívül jó kikapcsolódásra, vagy akár csak ha valaki szereti a természet szülötteit, annak megcsodálására. Ki tudja, lehet, még barátra is lelhet itt.

Madárház - Page 22 Madarhaz
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Madárház - Page 22 Druida

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 7:45 pm

* Pierre megijedt mikor a lányka felsikít. nem tudta elképzelni mi lelte a lánykát. Hamarosan mindketten összeszedik magukat és folytatódik az ismerkedés. A lány közvetlensége nem zavarja a fiút és viszonozza a puszikat. Legközelebb már ő lesz a gyorsabb csak eleinte nem mer ilyen közvetlenül viselkedni.
- Örülök, hogy megismerhetlek Sheidy. * Mondja neki mosolyogva majd a zajongó madarakra néz. Kutyusai vad játékba kezdtek ami megrémisztette a közönséget. Pierre morcosan néz a kutyusokra.
- Tappancs Dínó lábhoz. * Mondja nekik csípős hangon és pórázra fogja őket.
- Igen az enyémek. Úgy látszik megijesztik az apró népet akaratlanul is. Ne haragudj nem akartunk megzavarni. * Mondja a lánykának mosolyogva majd figyeli, hogy a madarak elkezdenek-e ismét közeledni feléjük. Magokat szór ki nekik hátha vissza jönnek. És reméli, hogy nem haragszik meg rá.
- Hát egy kis sétára hoztam ki a kutyákat. És Te? * Kérdez vissza kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Sheidy Mirror
Diák
Sheidy Mirror


Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali! Ha játszani szeretnétek privi Smile És meg nézem a naptáramat ráérek-e Very Happy

Madárház - Page 22 ICONATOR_deacb527d4da0d4530427a6d0c4a7b7f


Mai ajánlott zene:
https://www.youtube.com/watch?v=FLmdD5wv6Ek
Tereskova - Cicalány




Titulus: Naxi süti készítője

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 7:35 pm

* Kedvesen szolidgatja a madárákat * - Gyere ne félj! Nem bántalak.*Az egyik maddár mintha meg halota volna a lányra nézet furcsán kiforditóta a fejét majdoda röpent szép diszes tollazatu madár volt. De aztán a lány hirtelen fel sikit. *-áááá* Hirtelen ilyedt arcal hátra fordul és látja egy fiú áll ott. Meg könyebbül bár a fiú kedvesen a szólt a lány még is nagyon meg ilyedt. * - Szia!Jól meg ilyesztetél ... és a madarat is * Tekint üres tenyerébe. Oda sétál a fiúhoz és kezetnyújt majd közeleb hajol 2 puszit adni neki a lány igen közvetlen ennek következtében néha pont meg sérti az emberekt* - Sheidy Mirror vagyok. Naxi diák. Mi járatban erre? * A madarak hírtelen zajt csapnak a lány oda néz és látja hogy ahol a 2 állatka játszadozik arra a madarak sorra repülnek el. * - A tiéid?
Vissza az elejére Go down
http://www.sheidyblog.atw.hu
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Madárház - Page 22 Druida

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 7:24 pm

* Pierre sétál a kúria környékén. Kutyusai természetesen nem hagyják magára most is ott vannak a nyomában. Pierre mosolyogva figyelte a lábatlankodó kisállatokat akik vidám ugrándozás és játék közepette szórakoztatták a gazdit. Ruhája egyszereű nadrágpóló és köpeny. Fekete köpenye földig ért és teljes ruházatát eltakarta a fiúnak. Így a sötétben lényegében egy halkan mozgó suhogó árnyat és két ugrándozó állatkát lehet látni. Pierre fülét madár csivitelés csapja meg. Elindul a hang irányába ahol egy lányka áll a madarak körül. Halkan közelít felé majd kedvesen megszólítja.
- Szia. * Egy kicsit végignéz a lánykán. Nem ismeri fel az alakot. Valószínű még nem találkozott vele.
- Pierre Bontavier vagyok Allidonról. És benned kit tisztelhetek? * Kérdezte kedvesen a fiú. Miközben a madarakat nézte. Kutyusaitól nem riadtak meg és nem is bántották őket. Kettesben eljátszottak az állatkák.
Vissza az elejére Go down
Sheidy Mirror
Diák
Sheidy Mirror


Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali! Ha játszani szeretnétek privi Smile És meg nézem a naptáramat ráérek-e Very Happy

Madárház - Page 22 ICONATOR_deacb527d4da0d4530427a6d0c4a7b7f


Mai ajánlott zene:
https://www.youtube.com/watch?v=FLmdD5wv6Ek
Tereskova - Cicalány




Titulus: Naxi süti készítője

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 7:16 pm

* Sheidy óra után ugy gondolja kell egy kis kikapcsolodás így kisétál az udvarra majd el kezd koborólni. A fülét halk madár csivitelés csapja meg. Az aprocska lány fantáziáját rögtön meg ragadja vajon mi lehet arra. A lábait szaporán szedi és árkon bokron át el jutt egy tisztásra aholl egyszerüen gyünyörű látvány tárul elé. A lány tátót szájal csodálkozik. A zsebében lévő pogácsát kis darabkákra töri és a markában tartja hát ha oda repül valamelyik énekes madárka.*
Vissza az elejére Go down
http://www.sheidyblog.atw.hu
Spirit Oldevent
Diák
Spirit Oldevent


Főkarakter : kérdd el ^^
Hozzászólások száma : 152
Kaszt : Madárház - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Ha játszani szeretnél csak írj egy üzit, ha elérhető vagyok és máris mehetünk.
Persze, ha válaszolok xD

Ami biztos ^^
'09 November hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'09 December hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Január hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Február hónap szerepjátékosa cím - Allidon

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 6:05 pm

-Oké ezt megbeszéltük!- ^^ *Majd Rayko elkísérte a kúriához, ahol elköszöntek és mindenki ment a saját dolgára xD.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Madárház - Page 22 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 6:02 pm

*A fiú is elmosolyodik. Nála azonban nem ritka jelenség ez. Azonban ebből a lány nem sokat láthat, tekintve hogy a gallérja jószerivel az arca felé eltakarja.*
-Az a rossz hírem van, hogy lassan mennem kell. Így sajnálatos módon búcsút kell vegyek. Ha szeretnéd, akkro visszakísérlek a kúriába. Csak hogy ne kelljen egyedül sétálnod a sötét erdőben.
*A fiú udvarias és előzékeny próbál lenni, híven szigorú családi neveltetéséhez. Ha a lány veletart akkor együtt térnek vissza, ha nem akkor azonban egyedül távozik a helyszínről.*
Vissza az elejére Go down
Spirit Oldevent
Diák
Spirit Oldevent


Főkarakter : kérdd el ^^
Hozzászólások száma : 152
Kaszt : Madárház - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Ha játszani szeretnél csak írj egy üzit, ha elérhető vagyok és máris mehetünk.
Persze, ha válaszolok xD

Ami biztos ^^
'09 November hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'09 December hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Január hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Február hónap szerepjátékosa cím - Allidon

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 5:54 pm

-Hát nem indult eszeveszetten rosszul.. csak majdnem estem pofára.- *Nézett felvont szemöldökkel a fiúra, aki állandóan rajtatartotta a szemét.* ~Ennek is jó szigorú családja lehet/ett..~ Gondolkozott el magában, de miközben a fiút nézte a tálat félreemelte és szépen a kezérefolyt a víz.
~De ügyes vagyok! Nem nézhet ezek után teljesen hülyének (xD).~ ugrott el hirtelen és elzárta a csapot. Lerakta a faasztalra a tálat és ujból felcsatolta a haját, mert már elég hülyén állt, hogy így a csat meglazult.
*Meghallja Rayko megjegyzését, amire azonnal reagál.*
-Hát.. ami azt illeti sohasem volt saját állatom. Mégcsak a háztartásunkban sem volt. Anyum allergiás az állati szőrre, apám meg.. apám meg.. na az mindegy. Nagymamámnak voltak kis-sólymai, egész állatkert volt ott végülis.-
*felült az asztalra és a lábait lengette.*
-Solymai, peléi..mókusok, macskák, kígyók. Minden volt amit az ember eltudott képzelni.-
*Nézte a lábait és kicsi mosoly jelent meg az arcán, ami elég ritka nála. Saját hite szerint Ő nem tud mosolyogni és inkább hagyja a jópofizást. De most magán is meglepődött.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Madárház - Page 22 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 5:39 pm

- Rayko Sujaku Dragomir, 3. főági rangját és címeit vesztett Dragomir. Örvendek a találkozásnak, még ha rosszul is indult.
*enyhén, ámde tisztelettel meghajol a lány felé. Szemeit persze nem veszi le róla. az ilyen szintű tiszteletre és alázatra szigorú családi szabályai miatt nem képes.*
- Amúgy véletlenül erre jártam. A természet az én igazi otthonom, így ha tehetem állandóan kint vagyok. Ma szerencsére az egész napomat kint tölthettem. *Aztán figyeli a lány tevékenységét és nem állhatja meg szó nélkül amilyen szakavatottan dolgozik.* - Úgy látom nagy tapasztalatod van az állatgondozásban. Bár én inkább kisállatra tippelnék a te esetedben.
*Szavaiban semmi irónia sincsen és nem szánja sértésnek sem.*
Vissza az elejére Go down
Spirit Oldevent
Diák
Spirit Oldevent


Főkarakter : kérdd el ^^
Hozzászólások száma : 152
Kaszt : Madárház - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Ha játszani szeretnél csak írj egy üzit, ha elérhető vagyok és máris mehetünk.
Persze, ha válaszolok xD

Ami biztos ^^
'09 November hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'09 December hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Január hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Február hónap szerepjátékosa cím - Allidon

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 5:32 pm

~Kisasszony~ bellül nevettem, de közben próbáltam komoly arcot vágni. Mikor eszembejutott. ~A kérdéseimre nem is válaszolt..egyikre sem..~ Gondolkozott el a lány.
-Ahha.. értem..- *nézett a fiúra kicsit érdekes arckifejezéssel, aki komoran nézett rá miután elengedte a madarat.
-Spirit Oldevent vagyok. Csak úgy semlegesen, mert nem mutatkoztam be még.- *mondta kis hanyagsággal miközben elindult az egyik fapulthoz, ahol megtalálta a mérőedényt ami neki kellett. Felvette és visszament a zsákhoz ahol a tálba rakott tápot, majd a zsákot becsomózta és a csaphoz sietett kicsit vízzel meglocsolni a tápot, hogy ne legyen túl száraz.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Madárház - Page 22 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 5:22 pm

- Természetesen kisasszony volt elég időm gyakorolni. A fél életemet az erdőkben éltem le mióta csak járni tudok, és nap-nap után ennél bonyolultabb hurkoktól szabadítottam meg az állatokat. Sajnos a tettesek megbüntetését nem végezhettem el, de általában el tudták őket kapni az illetékesek.
*Szavai higgadtak már és nem haragos. Lehet, hogy rossz személy vádolt meg, de ő ilyen. egy természetrajongó elementlaista, aki előbb lő és csak aztán kérdez. Világ életében ilyen volt. Persze a lány nem tudhatja, hogy jópárszor a környékbeli vadászok és erdészek mentették meg, hol egy medvétől, hol egy vaddisznótól. Soha nem félt az erdőben, de tudta mikor kell futni. Kiválóan mászik fára és sziklákon is elboldogul ennek hatására.*
- Egy faj védettsége nem jelent semmit. Olyan kevéssé gyenge visszatartó erőt képez. Én simán kivégeztetném az ilyen embereket, nem börtön vagy pénzbírság.
*A madarat közben figyeli. Mikor már látja, hogy megnyugodott, időközben meggyőződött arról is, hogy semmilyen sincsen eltörve, kilép vele a szabadba, majd hagyja, hogy elrepüljön. Az állat vijjogva mond hálát a maga módján.*
Vissza az elejére Go down
Spirit Oldevent
Diák
Spirit Oldevent


Főkarakter : kérdd el ^^
Hozzászólások száma : 152
Kaszt : Madárház - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Ha játszani szeretnél csak írj egy üzit, ha elérhető vagyok és máris mehetünk.
Persze, ha válaszolok xD

Ami biztos ^^
'09 November hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'09 December hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Január hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Február hónap szerepjátékosa cím - Allidon

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 5:12 pm

Valaki ellöki az útból.. ~Na csak kis híja volt, hogy pofáraessek!!~ Mérgelődik magában, majd hátrapillant és egy fiút vesz észre. Gyakorlottan szedi le a madár lábáról a zsineget, Spirit csak ámul. Nem is tér észhez Shocked csak mikor meghallja a kérdést:
- Mit műveltél e szegény élőlénnyel?- Kicsit idegesen beszippantja a levegőt, majd lassan kifujja és próbál látszólag higgadtan válaszolni, vagy inkább egy válaszoló-kérdést feltenni.
-Méghogy én?- *Felvonja hitetlenkedve bal szemöldökét és szembeáll az illetővel aki megvádolta. Alaposan végigméri.*
-És te honnan kerülsz ide? Milyen alapon vádolsz meg bárkit is he? És miért pont én tettem volna ezt egy védett fajjal? Ahogy látom nem én vagyok ilyen gyakorlott a szinegek leszedésében..-
Kis idegességgel a hangjával vágja a másik fél képébe a kérdést. ~Gondolom volt elég időd gyakorolni a zsinegleszedést gondolja magában~
*Ökölbeszorítja a kezét, majd lenéz és felveszi az etetőt amit a riadt madár levert. Lassan elindul a másik oldalt található zsákokhoz az edénnyel a kezében, ahol van egy kis madártáp. Lerakja a tálat a zsákmelletti pultra és egy merőedényt keres a szemével amíg a választ várja*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Madárház - Page 22 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 5:00 pm

Az esti sötétségben egy élénkzöld szempár mozog a sötétben. Kezdetben halk pukkansáok kíséretében a pillantásnál is sebesebben vált poziciót, majd mozgása hirtelen lelassul és láthatóan lassan közelít a madárházhoz. Léptei nem hallhatóak, Hála a sarkán diszelgő rúnának, ami teljesen hangtalan mozgást kölcsönöz viselőjének. Ahogy közeledik a kisház felé, látja hogy már van ott valaki. És a házból éktelen lárma hallatszik.* ~Madárhang, kerecsensólyom. Veszély, veszély!!!~
- Transportus veno.
*Harsan a varázsszó az éjszakában és egy halk pukkanás kíséretében a zöld szempár köddé válik, majd megjelenik az ajtó előtt a lépcsőn. Nem kell neki sok idő, hogy felmérje a helyzetet. És szinte berobog a helységbe. A lányt félrelöki, kezei és teste épségével nem törődve finoman a madárhoz nyúl, aki már puszta közelségére is megnyugszik, dacára a férfi nem épp kellemes megjelenést kölcsönző ruházatának. Ugyanis a második mugli világháborúban használt német tiszti kabáthoz hasonlót visel, két gombsorosat, magas gallérút, azonban ez az álla előtt össze van csatolva így arcának fel el van rejtve. A madarat gyakorlott mozdulatokkal szabadítja ki, majd kedvesen nyugtatgatja, mire az állat a bal alkarjára telepedik.*
- Mit műveltél e szegény élőlénnyel? *Szavai határozottak és lényegretörőek, nem célja félelmet kelteni, robosztus méretei megteszik azt szavai helyett is.*
Vissza az elejére Go down
Spirit Oldevent
Diák
Spirit Oldevent


Főkarakter : kérdd el ^^
Hozzászólások száma : 152
Kaszt : Madárház - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Ha játszani szeretnél csak írj egy üzit, ha elérhető vagyok és máris mehetünk.
Persze, ha válaszolok xD

Ami biztos ^^
'09 November hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'09 December hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Január hónap szerepjátékosa cím - Allidon
'10 Február hónap szerepjátékosa cím - Allidon

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 4:48 pm

Már unatkozott a szobájában.. -Mi lenne, ha kicsit kimozdulnék?- ~elgondolkodott..de végülis jobb belátásra tért és elindult kifelé a házból. Útja a madárházhoz vezetett. Amikor egy hangos sivítást hallott a kisházból. Gyorsan odafutott, és meglátta a hatalmas kerecsen solymot egy zsinorral a lábán.
-Had segítsek!- mondja Spirit és közelebb lép a madárhoz, aki a rémülettől még mindig vadul csapkod és leverte az egyik etetőt.
-Nyugi!! Cssss. Nyugodj meg. Csak segíteni akarok.-
Lassan odalép a sólyomhoz és megsimogatja a hatalmas madár fejét.
Vissza az elejére Go down
Anne Holiday
Diák
Anne Holiday


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 243
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ami Anne gondolkodásmódjának leginkább jellemző idézete:
"Aki nem tudja elviselni a rossz tulajdonságaimat, az nem érdemli meg a jókat sem."

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 2:39 pm

-Megértem...*majd mosolyog a lányra és persze a nagymacskára...*
-Sziasztok, és nektek is...*majd elsétál az udvarhoz...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 2:28 pm

- Így már mindent értek. Hát akkor szerencsés vagy, hogy ez a férfi megtalált és hogy fel is ajánlottam, hogy lehetsz nála a szünetekben. Szerencsére nekem normális családom van. ~ hát igen, sokan irígyelnek is ez miatt. ~ *gondolja hozzá magában, majd közben Svíra ismét visszatér a lányokhoz. *
- Emira, ne haragúdj, de nekem most el kell mennem. Tudod, a tanulnivalók. Végül is ez egy iskola, nem csak barátkozni járunk ide. Remélem, hogy még összefutunk, további kellemes napot, szia. *a nagymacska is biccent a lánynak, majd együtt hagyják el a madárházat. Hát most nem éppen madarakat nézegettek, de legalább megismertek még egy diákot, aki eddig idegen volt a számukra. A fekete páros végigsiet az udvaron és ha minden igaz, akkor a harmadik emeletig meg sem állnak, majd ott betérnek a hálójukba. *
Vissza az elejére Go down
Anne Holiday
Diák
Anne Holiday


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 243
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ami Anne gondolkodásmódjának leginkább jellemző idézete:
"Aki nem tudja elviselni a rossz tulajdonságaimat, az nem érdemli meg a jókat sem."

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 2:20 pm

-amikor kicsomagontam a bőröndömet és levelet és egy nyakláncot találtam ruháim tetején...a levélben ez állt: ha ezt a levelet olvasod már biztonságban vagy, ha szeretnél a téli szünetben lakhatsz nálam, a nyaklánc, pedig az anyádé volt, ezt onnan tudom, hogy a bátyja vagyok...szerintem ez elég indok*majd mosolyog a lányra*~bár lehet, hogy elég hiszékeny vagyok~bár nem is mondtam mit akart velem csinálni ez a "nő"...amikor nála betöltöttem volna a 15-dik születésem évfordulóját, testet cserélne velem...ez a célja...hogy örökké éljen és más életét elvegye...vagy megöli a szüleit vagy nem...ezt ő döntheti el, viszont, csak egyszer tud kiteleportálni az erdőből...*most már nem mosolyog, elharapja a száját és anyukájára gondol...*~ milyen jó lenne ha legalább egyszer találkozhatna vele...~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 2:08 pm

- Nagyjából, értem. *mosolyodik el ismét, majd meghallgatja a lány történetét és közben elég tágra nyílnak amúgy szűk, kék szemei. *
- Hogy mi? Elrabolt téged? És nem tudod, hogy a szüleiddel mi történt? Én ha a te helyedben lennék, mindenképpen arra használnám az itteni tanulást, hogy majd egyszer megbosszuljam ennek a nőnek mindazt, amit tett velem és az összes rokonát is szenvedések közepette ölném meg… *hát igen, a nekromanta lánykának vannak képzelgései, hogy mit is kéne tenni az ilyen emberekkel, de hát nem sok köze van Emira életéhez, na meg nem ismeri még a lányt, hogy tudja, vajon ő mit is cselekedne. *
- Amúgy biztos vagy benne, hogy az a férfi, aki megmentett téged a nagybátyád? Ezt hogy bizonyította be a számodra? *kezd érdekessé válni a beszélgetés és bizony Raina kérdései is arra utalnak, hogy érdekli újdonsült ismerőse eddigi élettörténete. *
Vissza az elejére Go down
Anne Holiday
Diák
Anne Holiday


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 243
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ami Anne gondolkodásmódjának leginkább jellemző idézete:
"Aki nem tudja elviselni a rossz tulajdonságaimat, az nem érdemli meg a jókat sem."

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 1:58 pm

*látja nem csak ő szeret kérdésekkel halmozi az embereket, így nem is váratja meg, új ismerősét*
-Nagyjából igen.*majd mosolyog*
-Én Hollandiából származom, de tudok franciául, és magyarul is...a szüleimet nem ismertem...egy banyánál laktam 14 évet egy erdő közepén, de ez egy varázserdő volt...ami azt takarja, hogy csak pártolni lehet be vagy ki...ez a "banya" elrabolt a szüleimtől, amikor még nagyon kicsi voltam...de nem tudom mit csinálhatott velük...*szomorúan lenéz, majd, visszanyeri boldogságát...*azután egy vadász el portált a házába amikor épp bogyókat szedtem, és kiderült, hogy a nagybátyám, majd elküldött ebbe az iskolába, hogy itt biztonságban legyek, mert ő igazából nem vadász...*majd elmosolyodik*ismerte ezt a helyet, és tudta, hogy itt megtudok tanulni azt amire nekem éppen szükségem lesz.Nagyjából ennyi, többre nem emlékszem...*majd mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 1:36 pm

*Úgy tűnik, hogy most nem egy magába forduló, depressziós emberrel futott össze, hanem egy életvidám leányzóval, aki mosolyogva köszönti őket, majd kérdezget is, miután természetesen válaszol a kérdésre. *
- Akkor hát nagyon örvendek Emira. És mit takar az, hogy új vagy? Szeptembernek érkeztél, amikor elkezdődött a tanév? *kérdezget egy kicsit bővebben, majd ő maga is megválaszolja a visszakapott kérdést. *
- Én azóta járok ide, amióta megnyílt ez az iskola, csak majdnem egy évig távol voltam. De ez hosszú történet és most nem szeretnék róla mesélni. *egy kedves mosoly, majd ahogy a lányok egyre jobban belemerülnek a beszélgetésbe, Svíra fogja magát és visszatér előző szórakozásához, tehát a madarakhoz. Raina csak egy pillantással néz rá, majd elmosolyodik. Hát igen, az ő társa. *
- Tudod, én itt születtem, Bulgáriába, ahol ugye a Nezabar is van, így pedig nem volt nálam kérdéses, hogy hova is menjek tanulni. Pont jókor indult a suli, mert akkor töltöttem be a 14. életévemet, így jöhette ide tanulni. *sok szerencse játszott közben, de azok vajon tényleg csak szerencsék voltak? Hát nem biztos. *
- Egyébként elég sok helyen megfordultam már. Na és te hova valósi vagy és hogy-hogy ide jöttél tanulni? Mesélsz egy kicsit a hazádról? *érdeklődik a lánytól és most nem csak egy ország vagy városnevet szeretne hallani, hanem arról a helyről is valamit, ami megmaradt a lányban és amit szeret ott vagy amit éppen gyűlöl. *
Vissza az elejére Go down
Anne Holiday
Diák
Anne Holiday


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 243
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ami Anne gondolkodásmódjának leginkább jellemző idézete:
"Aki nem tudja elviselni a rossz tulajdonságaimat, az nem érdemli meg a jókat sem."

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 1:31 pm

*Emira amikor belépett egy szimpatikus lány fogadta barátságosan és persze daimonja...*
-Sziasztok.*többesszámban nehogy megsértődjön valaki, majd mosolyog is*
-Emira vagyok.Még új vagyok, és te*majd mosolyog a lányra barátságosan*
-Honnan származol?*csak úgy özönlenek a kíváncsi kérdések, mely Emirától nem megszokott, de mivel boldog, és most gondol a tegnap estére..., és szimpatikus is*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 1:18 pm

*Miközben figyeli szeretett daimonja ugrándozásait és néha négy tappancsra esését, lépteket hall. Így kicsit megigazítja haját, mert miközben az érkező irányába fordul egy kicsit összekócolódnak tincsei. Elmosolyodik, majd rögtön a pulcsira pillant és azon a jelvényre.*
~ Hmm, Belsirionos… onnan még nem sok diákot ismerek. ~ *állapítja meg, majd elrugaszkodik az oszloptól és léteit egyenesen a diák felé irányítja. Kék szemeivel végigméri, majd végül biccent felé. *
- Üdv. Raina Gergana vagyok, Naxeldires diák. Nekem kihez van szerencsém? *a kérdés feltevése után a fekete párduc is megérkezik Raina mellé és az ismeretlenre néz. Zöld szemeit végigjártatja rajta, majd végül Rainara pillant. *
- Jah igen, hogy is felejthettem el bemutatni neked a daimonomat, örökös társamat és minden rosszban kisegítőmet, Svírát. *színpadiasan leereszti két kezét, majd úgy mutat rá a nagymacskára, aki leül és büszkén ki is húzza magát, de nem mondd semmit, nem mindig barátkozós és beszédes. *
- Egyébként te mióta jársz ide? *az első kérdés, de ő még nem válaszolja meg ugyanezt. Nem beszél feleslegesen, csak ha a lányt is érdekli. *
Vissza az elejére Go down
Anne Holiday
Diák
Anne Holiday


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 243
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ami Anne gondolkodásmódjának leginkább jellemző idézete:
"Aki nem tudja elviselni a rossz tulajdonságaimat, az nem érdemli meg a jókat sem."

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 1:10 pm

*Emira megint összefogott hajjal indul el "felfedezni" újabb helyeket és talán a kedvence is lesz...most épp a madárház irányába tart...szereti a madarakat...amíg az erdőben élt, sokat volt kinn és nézegette őket, ahogy a szabadság érzése járta át a pillanatot, ő pedig csak remélte, hogy szabad lehet, amíg el nem jött a "hőse"...~annyi szép madár van a világon, bárcsak láthatnám az összeset~*amint ezen a gondolat soron fut át gondolata, eszébe jut, hogy talán majd a könyvtárban kutathatna egy kicsit, hogy legalább képekről láthatná őket...a kedvencei az énekes madarak...dala megérinti szívét.~jó volt hallgatni őket*és reméli a madárházban lesznek énekes madarak is, majd elmosolyodik.Most egy vastagabb pulcsiban van, nem úgy, mint tegnap, és egy farmerban*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 12:45 pm

*Egy teljesen fekete ruhába öltözött leányzó hagyja el a kúria nagy kapuját. Térdig érő szoknyát visel, alatta fekete harisányt és felül pedig egy hosszú ujjú, fűzővel ellátott pólót. Kicsit furcsa lehet, mert egy ritkaság az ilye ruha, de ő imádja, éppen ezért varratta ezt otthon édesanyjával több ruhából. Lábain szokás szerint bakancs van, méghozzá 20 soros, tehát nem látszik túl sok a harisnyából, de az sose baj. Szép, fekete haja most kibontva van, de néha-néha játékosan belekap a szél, ezzel megzavarva az összhatást és kicsit összekócolva a haját. Viszont a lány soha nem jár egyedül. Fekete párduc daimonja nyugodt, talán túl kényelmes léptekkel sétál mellette, át az udvaron, egészen a madárházik. Hogy miért is mennek most oda? Erre egyszerű a válasz. Eddig még nem sok időt töltötte ott és Raina mára kitalálta, hogy bejárják azokat a helyeket, ahol eddig még nem fordultak meg. Így amikor odaérnek, csak kényelmesen nekidől az egyik oszlopnak, majd onnan figyeli, ahogy daimonja játszadozik a különböző fajta szárnyasokkal. Persze nem életre szóló ez a játék, csupán tényleg csak időeltöltést és mozgás céljából hasznos. *
Vissza az elejére Go down
Gethin Awstin Conley

Gethin Awstin Conley


Hozzászólások száma : 400
Kaszt : Madárház - Page 22 Elemista

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 4:57 pm

*Furcsállja a széllökést, amit úgy tűnik (legalábbis az ő szemszögéből), hogy Szevér irányít.* ~Szélmágus lenne? Vagy miafene?~ *Kérdezi magában, szerencsére most nem ordít. Összehúzott szemekkel hallgatja Szevért, a száját mondhatni erőszakkal szorítja össze, nehogy kinyissa, és - neadjisten - megátkozza Szevért.* ~Khrm... Gethin... Igen? Azt hiszem, teljesen igaza van. Laura már lassan egy éve dobott téged. Nem érdekel! Felébrethetnél néha.~ *Aith kissé mogorván néz rá. Gethin még lövell egy kissé ingerült pillantást a távozó Szevér után, majd zsebre vágja a pálcáját, és az ellenkező irányba távozik, és eltűnik a sötétben.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadvári Szevér

Hunyadvári Szevér


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 1430
Kaszt : Madárház - Page 22 Mutatvanyos_harcos
Üzenőláda : Fairytale
Az élet titka: a halál előtt meghalni, és rájönni, hogy nem létezik halál.
Madárház - Page 22 Tek50194dca767159448285

Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 4:52 pm

*Amikor pálcát szegeznek neki, akkor Gethin érezheti, hogy valami részlegesen erős széllökés kap bele a karjába, és valami mintha ki akarná lökni a kezéből a pálcát, vagy csak a kezét eltolni, de Szevér néma intésére, mely szerint csak a fejét csóválja meg, a széllökés alábbhagy. A fiú arcán halvány mosoly suhan át.* -A hírhozót bántod, mondd meg őszintén, azzal mire mész? Mellesleg nekem, Jackkel ellentétben, nem szokásom hazudni. *most hazudik, de van egy titok, amit rejtenie kell. Amúgy valóban őszinte fickó.* -Laura rohangál folyton Jack után, és nem fordítva, ez hozzátartozik az igazsághoz. A szíved egy foglalt után rohan, a szekér, amit kergetsz, rég elment már. És te csak a kihalt úton futsz egyre tovább, és tovább. De nekem most indulnom kell. Mindjárt óra. *szemei sejtelmesen villannak meg, majd egy egyszerű hátraszaltóval kint terem az ablakon át a kertben, és messzire suhan el, egyik pillanatról a másikra már ott sincs.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madárház - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Madárház
Vissza az elejére 
22 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: