Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Madárház Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Madárház Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Madárház Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Madárház Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Madárház Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Madárház Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Madárház Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Madárház Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Madárház Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Kalandmester
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Madárház I_vote_lcapMadárház I_voting_barMadárház I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Madárház

Go down 
+148
Logan Knucker
Melusine Sorentyl
Adam Kerphina
Elisabeth O'Pry
Charlotte Aline
Lara Corvin
Natasha Potrevszkij
Cat R. Morgan
Natalia Tatiana Ridolf
Mika Virginia Brightmore
Isabella Newton
Deyan Serenity
Celeste el Qventrell
Nessie di Alsiera
Colette Fournier
Berill Dalida Cornish
Molly Grozda
Alexandra Voltano
Kade Wulandari
Ivo Todorka
Aleksandar Grozda
Sylvia Grozda
Lorraine Betranche
Regina Ruosin
Sarah Lairs
Shirly Poppy
Sophia Zenovia
Emett Neofit
Keezheekoni Ehawee
Rory L. Milborrow-Quenell
Amelia Davenport
Katherine Mary Black
Adelaida Hope Silver
Hua Xiangfeng
Miley Hortingberg
Daronel Deneira
Driana Stardew
Hamon Joulice-Melange
Magdalena Kristina
Vivienne Mendelsohn
Nathaly Holloway
Nicolas Demerest
Bianca Phelps-Blamely
Laura Wylee
Rosetta Waylan
Larissa Ravenwood
Daniel Dragos
Megan Rontis
Steven Woodrow
Mirabella Julia Kazakova
Simeon Dragomir
David Robert Beawer
Liloo W. McNamara
Yosif Zhivko
Sarah Wood
Dante Sparda
Mariya Zaharina
James Ravenwood
Akarei Náhámmi
Katerina Svetlana
Mandala Yoriko Tahiti
Jérémy Raphael
Ginevry Enton
Nagy Klaudia
Effie Ginger Delaney
Spirit Oldevent
Anne Holiday
Gethin Awstin Conley
Hunyadvári Szevér
Meriel Ravenwood
Elisaveta Mira
Han Jaejoong Varvara
Gabriella Collie
Olívia Springfield - Alli
Celso Eustorgio Bonifacio
Andrey Bogdan
Violet Bogdana
Synerella DeLalune
Sarah Ilda
Aaron Drawer - Allidon
Katerina Shezhana Varvara
Isaac Karnel
Anaze White
Samantha Cooper
Leona Arts
Amelia Lidiya
Hallbjörn B. Laxness
Ann-Tabitha Serenity
Adam Thomson
Anabella Stepp
David Grivalt
Sofija Darina M. Snjezana
Jennifer Love Smith
Sidney Moore
Phionella Amberessus
Mephisto Ov Hell
Amaril Gwyneth
Viktorya Rada
Rose Emily Scott
Natalie Depp
Rayko S Dragomir - archiv
Samanta Shine
Kyo Nobory
Siegfried Zauberer
Hanna Oksanen
Alexandra Sirov
Pierre Bontavier
Makoto Haruko
Vicky Black
Angelina Mary Black
Lina Sonload-arch-A
Miranda Wilson
Anthon Duke Roseberg
Szurdok ősi szelleme
Rosalie Hooper
Victor Andon - Eramir
Marléna Aleysia Levandel
Vaszilij Potrevszkij
Heidi Hollenberger
Adam Stoyan
Yordana Alexandra Andon
Tarance Haruno
Timothy Waylan
Peter Krumholtz
Roxanne Hanzel
Sheidy Mirror
Sakura Chiyoki Well
Nemes Kida
Emily Kyra Beawer
Aali White
Ville Hyvönen
Anastasia Antonov
Ramona Dragon
Wanda Dorcas Gloria
Alan James Linwood
Rebeca Carlenis
Atanas Iordan
Lilia Radoslava
Jenny Krissy
Shiwo Altolos
Nargile Ljubjana
Kynger Iwood
Jessica Dream
Vica Caroline Evans
Nikorina Grozda
Alessy de Vontier
Jack Darkfield
Kalandmester
152 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:16 pm

- Chh, makacs vagy! *eresztem el. A sok kapálózással és hangoskodással eléri, amit akar. Sértődötten nézek utána, elhúzva farmerem mély zsebéből az egyik Sai tőrét. Ezüst pengéjén megcsillan a feljövő Hold fénye. Bizony, már egy ideje sötét van. Gyorsan telik az idő, mintha újra felpörgött volna. Jobban pörög, mint eddig bármikor.
Dudorászva forgatom ujjaim közt, ahogy a távozó fekete hajú hölgyemén után nézek. A szememben több érzés tükröződik. Fájdalom, keserűség, hűvösség, aggodalom, zavartság. Képes arra hogy a legkellemetlenebb érzéseimet és oldalamat felszínre hozza, ha alaposan kioszt. Remélem nem fogja elvárni, hogy pár nap után megbocsássak neki. Ha meg is próbálja, nehezen fog menni.
Hátat fordítva elindulok visszafelé, hátha egy újabb álmatlan éjszaka veszi majd kezdetét.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:06 pm

*Dühösen lehordom amiért azt meri feltételezni képes lennék megölni Őt. Ekkora egy barmot! Dühösen elindulok a suli felé. Annyira felhúzott hogy azt sem veszem észre hogy utánnam jön. Megragad és nem ereszt.*
-Engedj el! Nem hallod? Eressz vagy tényleg nagyon megbánod.*próbálkozom a fenyegetéssel de hiába kapálózom jóval erősebb nálam.*-Kezd elegem lenni! Nem kapok választ tőled miért is vetted el a fegyvereimet, és megszegted az ígéreted miszerint nem küldesz utánnam semmit.*mondom és abba hagyom a kapálózást.*-De nem érdekel kezdem megszokni. Régen is mindíg ezt csináltad. Válaszok nélkül magamra hagytál pedig megígérted hogy megvédesz a családomtól. *magyarázom. Nem ficergek de a kezeim ökölbe szorulnak.*-Most eressz! Egyedül akarok maradni.*mondom és ha gyengül a szorítása újra útnak indulnk a szobámba. Nem akarok mást csak nyugalmat. Elegem van a mai napból.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:45 pm

*Elvettem a játékszereit, nem csodálom, ha mérges rám. Nem árulom el a okát, holott szinte követelődzővé válik a hangja és egy fához szorít, amennyire tőle telik. Megfogom kezeit. Lehámozom magamról, de most nehezebb, mert a dühtől sokkal erőteljesebb.*
- Ne haragudj! *mondom halkan, farkasszemet nézve vele. Keményen állom a tekintetet, mely könnyűszerrel fel tudna nyársalni, mint a leghegyesebb dárda. Óvatosan mögé sétálok, nem szeretnék úgy elbúcsúzni tőle, hogy érzem, majd' szétveti a düh. Elértem, hogy kiforduljon önmagából és ha nem érem utol, döhüngve tényleg eltűnik a szemeim elől.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:19 pm

-És ugyan miért nem árulod el?*kérdezem miközben egy kővel szedem le egyik rejtőző emberét akivel figyeltet. *-És ez az alak nem az első. Kezd elegem lenni hogy nincs magánéletem. *mondom majd dühösen a fa törzsének szorítom-legalább is megpróbálom-és ridegen pillantok a szemébe. *
-Még egy ilyen feltételezés és megjárod. Hogy kérdezhetsz ilyet? Egyedül te maradtál nekem mint a családom tagja. Előbb lőném le magam minthogy elvegyem az életed TE IDIÓTA!*emelem fel a hangom a végére szinte kiabálok. Elengedem majd dühösen elindulok vissza a koliba.* -Megyek még tanulnom kell és holnap korán kezdek. Jó éjt.*mondom dühöngve majd folytatom az utam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 9:58 pm

*Na igen, jogosan dühös. Feltúrtam a szentélyét, elvettem a fegyvereit és titokban még most is szemmel tartja néhány emberem, akikből remélhetőleg egyet sem szúrt ki.*
- Nem áruloom el! De ha van valamilyen sejtésed, azt kíváncsian hallgatom *vigyorgok szélesen, majd nagyot sóhajtok mikor az egyik ágról egy esetlen barom zuhan le. Tompa puffanással a földre, szép volt barátom! A borral teletömött bagoly is szebben száll le!*
- És ha nem, akkor mit csinálsz? Megölnél?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 9:41 pm

*Lássuk csak. Miért is vagyok durcás? Nos. Egy! Nem szeretem ha a szobámban turkálnak mert akkor felforgatják a nyugodt megszokott zugot ahol biztonságban érzem magam. És ez egyáltalán nem tetszik. Kettő! Fegyver nélkül csupasznak érzem magam. Nincs mi biztonságot nyújtson egy támadás esetén. És mostanában kicsit idegesebb vagyok mert tartok attól a férfitól akivel a Sötét negyedben futottam össze. Én hülye még meg is mutattam az arcomat. Csak biccentek mikor hajlandó vissza adni két fegyvert.*
-És mi az a nagyon jó ok?*kérdezem kicsit gúnyosan mert sejtem mire céloz. Nem igazán érdekel a dolog.* -Ja és akaszd le rólam a piócáidat.*mondom és egy követ elhajítva a fák közé egy pasi lezuhan az egyik ágról.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 9:23 pm

*Igazat mondok, amúgy sem tartom normálisnak az ilyet. Egyrészt joga nincs hozzá a legtöbb agyamentnek, másrészt semmi értelme sincs!*
- Bíízom benne! *mondom továbbra is komolyan, majd elgondolkodom* - Igen, de csak azt a kettőt *bólintok rá végül.*
- A szobád úgy nézett ki, mint egy fegyverraktár, meg még jó okom volt rá, hogy megtegyem *mondom ránézve* - Naaa, ne vágj ilyen arcot! *pislogok rá nagy, bociszemekkel. Nem bírtam, ha ilyen csüggedt, durcás képet vág.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 7:57 pm

*Megnyugszom mikor megmondja hogy nem turkált a cuccaim közt. Legalább is remélem hogy igazat mond. *
-Mi? Nem, csak pincérkedem nyugi. *mondom rezzenéstelen arcal.*- Azért az egyik tőrt és a Browlingot visszakaphatom?*kérdezem kíváncsian. A Browling az egyik kedvencem. Nem szívesen válok meg tőle. Biztonságot nyújt ha az ágy támlájára erősített tokban tudhatom. Egész könnyen elérem. És nem egyszer így menekültem meg támadóim elől. *
-Amúgy is miért vetted el a fegyvereimet?*kérdezem még mindíg duzzogva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:43 am

- Nyugi, felderítőmágiával találtam meg azokat és mágiával is gyűjtöttem be, nem kutakodtam a fiókjaidban, ha esetleg... Emiatt szörnyedtél el így, húgi! *puszilom meg feje búbját, belevigyorogva. Azonban az arcomra fagy. Nem fogja keresni? He?*
- Remélem nem az a célod, hogy újakat szerezz be. Egyrészt pénzkidobás, másodrészt nem kell fegyver a pincérnői álláshoz, ha csak nem vadászol még mellette mondjuk hobbiból *fogom komolyra a hangom.
Sóhajtva az ég felé fordítom fejem. Felhőtlen. A madarak tovább énekelnek én pedig úgy érzem, egyre jobban szétszed a fájdalom és a keserűség.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:36 am

*Csak felhúzom egyik szemöldököm mikor megszólal.*
-Aha, persze. Higgyem is el hogy nem te voltál.*mondom duzzogva. Majd mikor bevalja hogy Ő volt elszörnyedek mert belémhasít a felismerés hogy akkor a fehérneműim között is turkált. *
-Még szép hogy meg fogom keresni a fegyvereimet. Mondom és megpróbálom oldalba könyökölni. Leginkább zavarban vagyok mert turkált a fehérneműim közt. És amúgy is ha nem is találom meg azokat tudom pótolni a fegyvereimet a feketepiaci embereimmel. És jobb ha minnél előbb mert bármikor küldhetnek bevetésre az aurorok. Nem maradhatok fegyvertelen.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:23 am

- Örülök *suttogom erőtlenül, majd magam is nekivetem a hátam a fának.*
- Éééény? Ény aztán nyem! *tagadom elváltoztatva a hangom. Magas, kissé nyávogós mint a kisgyerekeké általában és ezzel az "ny"-ezéssel csak még rosszabbá válik. Mivel tudom, hogy nem tudnám átverni, csak poénból mondom, szememen viszont látszik az igazság.*
- Én voltam. Elraktam, de nem mondom meg, hova. Remélem nem kezded majd el keresni *vigyorodom el szélesen, barna szemeibe mélyedve.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:50 am

~Istenem ez a keserű mosoly. Nem bírom ki ha így viselkedik. ~*gondolkodom majd nagyot sóhajtok. *
-Igen. Jobban vagyok. *válaszolom. Mindkettőnk lelkén olyan sebek vannak amit más csak nehezen érthet meg. Ezért is félek ha Linc megismeri a múltam meggyűlöl. Elengedem Stevent majd hátamat a fának vetem. Úgy döntök inkább témát váltok.*
-Apropó! Te tüntetted el az összes fegyverem?*kérdezem rosszalló pillantásokat vetve rá. Mind a tengerparti házban mind a kolis szobámban eltűntek a fegyvereim. Nem tudom mikor és hogy csinálta de majdnem két bőröndnyi fegyverem volt. A lőfegyvertől a pengékig minden megtalálható volt szinte, de gyanús körülmények között eltűntek. *-Nos? *kérdezek rá hogy megsürgessem a választ.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:32 am

*Jól esnek a szavai. Fájdalmas mosollyal nézek felé.*
- Köszönöm, remélem így lesz! *ölelek vissza. Igen, sokat gondolok rá, de a buksimban Sophie is helyet kap. Nem tudom. Bárhogy próbálkozom, mindig befurakszik ő is. Nem tudok nem gondolni azokra az érzésekre, amiket iránta érzek. Szeretem őt és naivan hiszem, hogy még van esély egy kapcsolatra, csak az a baj, hogyha Linc erre rájönne, abból nagy gondok lennének. Nem akarom elszakítani őket, de azt hiszem a lányt is hasonló gondolatok foglalkoztatják, mint engem.*
- Te valamennyire jobban vagy? *kérdezek rá halkan.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 9:53 am

*Letörli a könnyeimet majd kényszerít hogy ránézzek. Nem bírom állni a tekintetét ezért oldalra pillantok. *~Megérdemlem az életet? Nagyon kölümbözően látjuk a dolgokat.~*gondolkodom majd elmondja mi történt. Megfogom a kezét majd óvatosan átölelem. Nagyon sajnálom mert tudom mennyit jelentett és jelent számára az a nő. *
-Ne, add fel. Biztos jól van és ha eljön az ideje visszajön. Biztos jól van és mindíg rád gondol ahogy te is rá.*próbálom vígasztalni. Na, tessék megszegtem megint a fogadalmam. Megint nem bírom távol tartani magam tőle. Miért ilyen nehéz? Hisz nekem ott van Linc. És már rég kiderült hogy kettőnknek nincs esélye. És lehet jobb is így.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 9:33 am

*Némán magamhoz szorítom, másik kezemmel a zsebembe nyúlok a zsebkendőmért és letörlöm azokat. Gyengéden szárítom fel, majd visszarakom a zsepit a zsebembe. Az álla alá nyúlok, két ujjal felemelve, hogy rendesen a szemébe nézhessek.*
- Szerintem egy nagyon rendes lány vagy, aki megérdemli az életet *mosolygok rá, majd keserűen felsóhajtok, mikor megkérdezi, mi történt. Fáj erről beszélnem, így csak akadozva megy.*
- Li-Lis elment.... Előtte levő nap még együtt voltunk. Nagyon vidám volt minden, felejthetetlen emlék maradt számomra, azonban másnap egy levél fogadott a párnájára rakva. Kibontottam, egy levél volt benne amit ő írt. Haza kellett utaznia, mert rosszra fordultak a dolgok és nagyon aggódom! Lehet, hogy nem is jön vissza, így meghagyta, hogy kezdjek új életet, azonban én... Nem tudok *az utolsó két szónál erőtlen suttogásba kezdek, magam elé meredve. Miért nem mondta el tegnap? Megértettem volna! Bár nem hibáztathatom, hiszen most biztos neki is nehéz.*
~ Vajon él még? Jól van? Nem magányos? Visszatér még valaha?~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 8:55 am

*Nem gondoltam hogy van rajtam kívül más is itt. Ezért szabadjára engedem könnyeimet. Nagyon meglepődöm mikor Steven megszólal. Felkapom a fejem de nem fordulok felé. Letörlöm könnyeimet de továbbra is a fának dőlök. Nem pofozom fel hisz nem tett semmit. Ő tudja a legjobban hogy miket tettem a múltban. Nem ismerek más velem egy idős lányt akinek már 14 évesen mások életét kell kioltania.*
-Néha már azt sem tudom ki vagyok vagy hogy mi. *mondom lehajtott fejel. Jobb ha nem látja az arcomat. Nem bírom ha sajnálnak. *
-De hadjuk is ezt. Veled mi történt? *kérdezem hallkan és egy pillanatra felemelem a fejem hogy rápillantsak.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 8:31 am

*Meghalni? Oh, azt hiszem ő is a múlton elmélkedik, vagy azon és a jelenen is egyszerre? Felszegem a fejem. Kígyóként nem látok úgy, mint emberként, inkább olyan a látásmód, mint egy hőkameráé. Narancssárgás-pirosan veszem ki az arcát és rajta valami kék csíkot, mintha csak sírna. Megdöbbenek magamban, hiszen nagyon ritkán láttam így, amikor végleg ki van borulva. Nem bírom így látni. szóval nem bánom ha ezért még megfojt, de a farkam ügyébe veszem a fűben elrejtett pálcát és visszaváltozom. Törökülésben ülök, őt fixírozva.*
- Bocs, csak erre jártam. Mostanság az én napjaim sem jók. A mérgezéses dolog óta alig alszom, de tegnap óta már egyáltalán nem *magyarázom, remélhetőleg megelőzve egy nekem ugrást. Felpattanok. Ha csattan egy pofon, büszkén vállalom. Visszafordítom felé fejem, ami a cselekedet közben elfordult az ütés irányának megfelelően, ha pedig megúszom, odamegyek hozzá. Egy fehér zsebkendővel letörlöm néma könnyeit.*
- Nem érdemelsz halált. Lehet, hogy régen embereket öltél, de az már a múlt! Egyébként ha úgy nézzük, én sem vagyok annyira tiszta *utalok a vele töltött néhány melóra. Nem voltunk sorozatgyilkosok, de nem is védtük az emberiséget, inkább csak megtisztítottuk néhány semmirekellőtől. Ez már a múlt, most a jelen a legfontosabb, hozzáteszem a mondandómhoz* -Most már csak az a legfontosabb, hogy mivé válsz majd. Múltbeli éneden javítani is tudsz, azonban az csak akkor megy, ha teljes valójában el tudod fogadni ami történt, tovább tudsz lépni rajta és kiélvezni a jelent. Szerintem egyáltalán nem rí le rólad a dolog, ha pedig Lincnek is megemlítenéd, biztosan nem lenne pipa. Megdöbbenne, mert hát neki új információ lesz, viszont mivel szeret, nem fogja érdekelni, mi voltál.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 2:24 am

*Lassan bele fájdul a fejem a sok gondolkodástól. Egyfolytában a múlton és a jelenemen jár az eszem. A jövöre gondolni sem merek. Félek hogy mit hozhat még a jövő. Ahogy elmélkedem egy kígyó tekeredik az egyik lábamra. Nem zavartatom magam mert nem félek a hüllőktől. Egy ideig bámulom a sötétedő eget figyelem majd megemlítem hogy zsibbad a lábam amelyiket a kígyó kisajátít magának. Erre a hüllő kinyújtja a nyelvét majd lemászik a lábamról. Jé, újra van vérkeringés a lábamban. *
-Még Te is kigúnyolsz? *kérdezem egy keserű félmosolyal. Az egyik fának dőlök majd átkarolom magam mintha fáznék. Nagyot sóhajtok majd lehajtom a fejem. Hajam azonnal az arcomba hull így sötét függönyként takarja a savanyú ábrázatomat. Néha mikor egyedül vagyok elgondolkodom ki és mi vagyok valójában? Melyik oldalon állok egyáltalán? A jókat vagy épp a rosszakat szolgálom? *~ Hisz annyi életet kioltottam. Szemrebbenés nélkül képes vagyok ölni. Semmiből nem telik számomra. Ezért... Ezért érzem úgy...~*
-... hogy megérdemlem a halált. Nem érdemlek bocsánatot. Mert egy gyilkos szörnyeteg vagyok!*mondom magamnak a fának dőlve arcomat egyik tenyerembe rejtve, némán könnyeket hullatva. Hagyom hogy keserűségem emészen mert abban a tudatban vagyok hogy rajtam kívül más nincs itt. Csak akkor merek sírni ha más nem látja mert a sírás a gyengeség jele. És nem engedhetem meg magamnak hogy gyengének lássanak.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 4:00 pm

*Valahogy a naplemente sem az igazi nélküle, pedig mindig javít a hangulatomon. Ennél boldogabbá már csak az éjjel tehet, ami még messze van. Lassan sötétté válik az égbolt, én pedig egyedül bolyongok itt, ahol a madarak énekelnek.
A levelet azóta is a zsebembe téve hordom magamnál. Nem tudom elviselni, hogy nincs velem és ha egyszer azt a hírt kapnám, hogy meghalt, összetörnék végleg. Vadul zakatol az agyam, a sok "Mi lenne ha..?" kezdetű kérdésen. Közülük az egyik így szól: Mi lenne, ha utána mennék? Lehet csak a vesztembe rohannék, viszont az elhagyatottságnál még ez is szebbnek hat.
A gondolatmenetet Sophie látványa töri meg. Az általam fejlesztett technikával változom át kígyóvá és kúszok fel az egyik lábára, mire hozzám szól. A hátam föld barna, rajta világosbarna minták húzódnak végig. A fajtát nem igen tudnám meghatározni, de azt bátran el tudom mondani, hogy a harapás nem mérgező.
Bamba tekintettel nézek rá, kiöltve a nyelvem, aztán lemászom róla.
Miért érzem úgy, hogy őt is nyomasztja valami?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 7:45 am

*Lassan telnek a percek. Gondolataimba mélyedve állok és figyelem a naplementét. Régen is imádtam nézni a naplementét és a napfelkeltét. Ez volt az egyetlen állandó dolog ami régen tartotta bennem a lelket. *~ Hogy is mondta a csapatom egyik tagja? Emlékszem mikor elárult minket mert egy bűnözőnek dolgozott. Mikor elkapták és vallatni kezték, annyit mondott: Egy nap Te is ebben a székben fogsz kikötni. És átélheted azt a kínt amip másoknak okoztál. Igen ezt mondta. Lehet igaza van. Megérdemelném.~*gondolkodom magamban majd nagyot sóhajtok. Az egyre sötétetdő égre pillantok majd mikor lenézek a lábamra mert valami rátekeredik. Meglepődök mikor egy kígyót pillantok meg. Nem hiszem hogy az iskola tart kígyókat. *
-Hát te meg? *kérdezem hallkan bár választ nem várok. Majd újra az égre pillantok nagyot sóhajtva. A kusza gondolatok továbbra sem hagynak nyugodni.*~ Vajon mi lesz most? Helyre fog állni valaha is körülöttem a nyugalom? Meddig kell még bűnhődnöm? Tényleg az lenne a sororsom hogy egyedül legyek?*újra nagyot sóhajtok majd a kígyóra pillantok. Nem értem miért pont engem szemelt ki... Bááár ha mérgeskígyó lenne. Már lehet nem élnék. Biztos valamelyik diák házikedvence.*- Na? Most mi lesz? Amég a lábamon vagy nem indulhatok, el de már kezd zsibbadni amelyikre rátekeredtél.*mondom a kígyót figyelve. Na, szép egy hüllővel társalgom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Madárház Nekromanta
Üzenőláda : Madárház 6vx6

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 2:09 pm

*Egyhangúan sétálgatok a Madárházban. Úgy döntöttem, hogy meglátogatom Sophiet, de megpillantottam a kúria közelében ezt a helyet és nem bírtam ki, hogy ne nézzek be ide, mielőtt tovább állnék.
Eden - alias Lis - tegnap ment el. Úgy érzem, mintha kitépte és magával vitte volna a szívemet, láncokkal magához kötözve. Fáj, hogy nincs itt, a hiánya annyira erős, hogy éjjel egy szemhunyásnyit sem aludtam. Lehorgasztom fejem, kezeimet zsebre dugom, majd az aranyló Napra nézek. Lemenőben van, megvilágítja a zöld fák lombjait, és halvány mosolyt csal az arcomra. Pár percig boldog félholdszerűre húzódik, majd ismét csak lebiggyeszti magát.
A madarak énekelnek. Hangjuk gondtalan, megnyugtató, de valahogy mégsem az igazi. Nem tudok tökéletesen lehiggadni, eggyé válni ezzel a csodás pillanattal, amíg háborog a lelkem - már pedig biztos vagyok benne, hogy egy hamar nem múlik el. De aztán megpillantom Sophiet és ez megváltozik. Háttal áll nekem, tökéletes alkalom egy kis viccelődésre. A saját magam által fejlesztett varázslattal kígyóvá változom, végül odakúszom hozzá és észrevétlen az egyik lábára tekeredem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Madárház Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 11:59 am

*Végre van egy kis szabad időm. Úgy érzem kell egy kis magány. Jó lenne azért ha Linc velem lenne de megértem ha dolga van. A madárházban sétálgatok és halgatom a madarak énekét. Meg kell nyugodnom. Mert másképp nem bírlok gondolkodni. Lehet tényleg rossz ötlet volt Stevenhez költözni. Néha magam sem értem mit akarok. *~Ugyan Sophie te profi vagy! Csak rejtsd el az érzéseid és minden rendben van.~*gondolkodom majd nagyot sóhajtok. Jobban érezném magam ha nem lennének ilyen kuszák a gondolataim és az érzéseim. *~Most már tényleg be kell tartanom az elhatározásomat, miszerint minden érzést elnyomok magamban Steven iránt hisz nekem ott van Linc. Végre van valaki aki nem várja el tőlem hogy erősnek látassam magam. Bár néha nehéz nem gondolni arra hogy két őrült tyúkkal lakik együtt. ~*na, tessék már megint féltékeny vagyok. Hisz bízhatom benne. Igaz? Ahogy elmélkedek egy madárka énekelni kezd. Ahogy hallgatom lassan megnyugszom. Képes vagyok ellazulni és elfelejteni a dolgokat. Mondjuk ebben a munkám is segít bár ha mindketten megtudják hogy titokban auror maradtam a pincérnősködés mellett... Hááát csúnyán kikaphatok ezért. Mind egy mire jó az álarc. Ha meg kiderül majd kimagyarázom a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Melinda O'Mailley

Melinda O'Mailley


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Madárház Harcos_vandor

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 8:46 am

- Kösz, magamnak növesztettem. *Mondja derűsen, hátradobva a lángvörös zuhatagot a válla mögé... azaz dobná, a lendület, a mozdulat az meg van, más kérdés, hogy a göndör tincsek szinte egyből visszarugóznak oda, ahova ők akarnak. Sose tudott semmit kezdeni a hajával, fene tudja, hogy a testvérei közül miért lett neki egyedül ilyen őrült. Behúzott valami recesszív gént vagy fene tudja. Pont mint a mágiahasználatot, ugyebár.* - Hozzá, de semmi extra. Haj. *Von vállat, sosem értette mi ez a hajfogdosási mánia az irányába, láthatóan már nem az első alkalom, hogy ilyesmit kérnek tőle.* - Szétnéztem fent is. *Mondja könnyedén, megint megrázva a fejét, próbálva azért a hajtincseit el-ellökdösni az arca elől, és hát több-kevesebb sikerrel, maradjunk annyiban.* - Aztaaaa, az nagyon szép lehetett. És ha majd minél több éves leszel, annál szebb lesz, képzeld el hogy fog kinézni ha hetven leszel...! És milyen sokáig fog eltartani felakasztani őket. *Kuncog, jót szórakozik az egész elképzelésén. Hogy mágiával is fel lehet? De abban hol a poén?* - Amúgy igeeen, tudok. Ariont kicsi korában vittem haza. *Mondd ki, Melinda, kiloptad az istállóból.* - Amúgy Shire. Mármint a fajtája. *Szúrja még hozzá, elvégre ez is kérdés volt ugyebár.*
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Madárház Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Madárház Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 6:11 pm

- Majd utánanézek. *Vonja meg kicsit a vállát, és közelebb sétál a másikhoz, mostmár a füzetet meg a ceruzákat is felkapva a földről, a lámpást pedig a másik kezében tartva, hogy szépen bevilágítsa kettőjüket.* - Nagyon tetszik a hajad! Hozzáérhetek? *Kérdezi, a tincseket szemlélgetve, majd a tekintete visszavándorol a lány arcára.* - Mit kerestél ott fent? *Kérdezi ő, aki hogyha nem is a tetőn, de a fenti gerendán ücsörgött. Na persze annyira nem nagy a madárház, nem volt vészesen magasan, de azért mégis.* - Tudsz lovagolni? Én mindig akartam, de anya sose engedte, utálja a lovakat... Arion milyen fajtájú? *Rögtön érdeklődőbb lesz a lovak említésére, bár... nem, ez nem a helyes kifejezés. Eddig is érdeklődő volt, csak épp elsősorban Melinda hajára irányult a figyelme, most pedig átvált a lovakra.* - Aham, én is szeretek éjjel kint járkálni, bár főleg akkor, hogyha vannak valamiféle fények... vagy csak a lámpásom. Az olyan hangulatos, kicsi fénykör és ennyi. Épp elég, hogy lásson az ember. Otthon, amikor születésnapom volt, lampionokat tettünk este a környező fákra, annyit, ahány éves vagyok.
Vissza az elejére Go down
Melinda O'Mailley

Melinda O'Mailley


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Madárház Harcos_vandor

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 5:46 pm

- Minden bizonnyal van. Sőt. Biztos, hogy van. *Mondja, elvégre ért a természetmágiához, még ha nem is elsősorban arra szokta használni, hogy ő most állatokkal csevegjen. Sokkal inkább a természet erői iránt vonzódik, mintsem konkrétan az állatokhoz. Leszámítva a lovát. A lova az egy külön eset, de most az istállóban pihen, ma már lovagoltak egyet. Melinda haja meg teljesen mindenhol van, még ott is, ahol nem kéne, teljesen sztereotíp boszorkány-haja van. Igen, hallotta ezt egy időben sokszor. Pláne, miután kiderült, hogy valóban boszorkány. De a legtöbben csak egyszer hívták így (leszámítva a nővérét - őt rávenni valakinek, hogy felhagyjon valamivel, amit nem akar, na az még nem nagyon sikerült senkinek).* - Nem játszottam denevért, csak éppen odafent voltam, és így volt a legkönnyebb lenézni. *Von vállat, mintha tökre egyértelmű lenne, hogy ő odafent mászkál.* - Nem rég jöttem, és még nem fedeztem fel a birtokot. Napközben inkább csak lóháton voltam, de Arion már elfáradt, szóval lepihentettem az istállókban, úgyhogy gyalog járom most már a birtokot. Éjjel is sok újdonságot lehet felfedezni, pláne, ha még nem jártam erre, ugye.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Madárház
Vissza az elejére 
1 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: