Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Gepárd háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Gepárd háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Gepárd háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Gepárd háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Gepárd háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Gepárd háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Gepárd háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Gepárd háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Gepárd háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Gepárd háló I_vote_lcapGepárd háló I_voting_barGepárd háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Gepárd háló

Go down 
+23
Felicity Artmenson
Hiroshi Haku
Jenna Shot
David Robert Beawer
Maria Thekla
Marisela Penthesilea
Rosetta Waylan
Tim Leopold
Nikorina Grozda
Ekaterina Astahova
Laura Wylee
Liloo W. McNamara
Asberoth Venator
Yosif Zhivko
Katherine Mary Black
Victoria Flame
Sarah Wood
Lizbeth Westlive
Serenity Charisma Godwin
Torina Foster
Pierre Bontavier
Ann-Tabitha Serenity
Kalandmester
27 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gepárd háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 2:11 pm

*Jó látni hogy Luciana mien vidám. Hirtelen elég beszédes lesz. Talán az unokatestvére miatt.*
-A tél vége felé jöttem ide. *válaszolok Alekonak. Mdjd Lucira mosolygok.*-Biztos nagyon finom. És majd szívesen megtanítalak arra a spagettire.*mondom ahogy szedek egy kevés levest. Majd a macskákra és a madárra nézek Éjfél azonnal neki lát a konzervnek és ami jó hír dorombol.*-Ne félj nem vagyok ilyedős. Mondjuk a bátyám Stev tegnap alaposan rámhozta a frászt.*mondom mosolyogva és átadom a szedőkanalat Aleko-nak.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 1:59 pm

*Berohanok a konyhába még egy utolsó szemlére, mielőtt végleg elhagyom a "területem". Mire visszaérek, úgy hallom Aleko beszélget Sophie-val, ami jó jel, mert Aleko nem egy beszédes típus. Kiviszem a leveseskanalat, és hagyom, hogy Sophie először szedhessen.*
- Remélem ízleni fog majd- mosolygok a barátnőmre.
- Na és? Aleko? Milyen volt az út? Hosszú? Kényelmesen utaztál? És Yosse? Ő hogy viselte az utat?
*Direkt nem kérdezek a családjáról, mert nem akarom szóba hozni a nagybátyámat és a feleségét. Nem mondanám, hogy szeretnek.*
- Remélem az én ebédem megközelíti a te spagettidet, Sophie. Bár én nem vagyok egy nagy szakács, és nem is tudok túl sok mindent. De arra a spagettire meg kell tanítanod!- mosolygok- És készültem a kis vendégeinknek is ebéddel- sandítok Éjfélre, Yossera és Mortimerre.
*Előveszek három tálat, és a finomságokat és leteszem eléjük.*
- Éjfélnek és Mortnak tonhalas konzerv a mai ebéd, desszertnek a cica ropi, amit Éjfél is úgy szeret- mosolygok- Yosse, neked pedig a megszokott kukorica darás konzervhúsos cucc- vigyorgok, ahogy az értelmet sugárzó szemei megvillannak.
- Amúgy, Sophie, Yosse egy daimón, úgyhogy ne ijedj meg ha ijesztő hangon kezd beszélni. Nekem még mindig futkos a hátamon a hideg ha a hangjára gondolok- nevetek.
Vissza az elejére Go down
Aleko S. Petrow
Diák
Aleko S. Petrow


Hozzászólások száma : 8
Kaszt : Gepárd háló Nincskaszt
Üzenőláda : Gepárd háló Tek52349cf589fea6.28389016

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 1:46 pm

*A fekete hajú leányzó nem tudja elmondani a nevét, mert Luciana rögtön kinyitja az ajtót és üdvözöl minket. Ahogy Luciana-tól hallom, Sophie-nak hívják.*
- Szia, szia Luci- mosolygok és fogadom az ölelését- Valóban jó illata van a főztödnek.
*A krémes rögtön lázba hoz.*
- És? Milyen tanuló vagy?- mondom féloldalas mosollyal- Szeretsz itt lenni? És örülök, hogy barátokra leltél- sandítok Sophie felé, miközben helyet foglalok egy széken.
*Yosse lerepül a vállamról, és Mortimer mellett landol.*
Rámosolygok Sophie-ra, és remélem hogy nem bánja, hogy Luciana itt sürög-forog körülöttem. Úgy döntök, beszédbe elegyedem vele.*
- Mondd csak, Sophie. Rég óta tanulsz itt?- mosolygok rá is féloldalasan.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gepárd háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 1:33 pm

*Ahogy az ajtóban állok Éjfél mocorogni kezd, mert tudja találkozhat Mortal. Ahogy várok egy fiú is mellém áll. *
-Helló igen Luciana barátnője vagyok. A nevem...* mondanám ahogy kezemet nyújtom felé de Luciana kinyitja az ajtót, és azonnal a nyakunkba veti magát.*-Szia Luciana. Örülök a találkozásnak Aleko.*mondom ahogy türelmetlen macskámat leteszem hogy üdvözölhesse Mortot. Mikor leteszem rendesen felfogom a hajamat a fehérlótuszos fésűvel. Majd Lucianara nézek. *-Jó az illata.*mondom mikor elmondja mit is főzött.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 1:22 pm

*Miközben pihentem, és Mortimer az ölemben dorombolt, kopogtak.*
-Megjött valaki!- álltam fel, ezért Mort legurult az ölemből- Ó, ne haragudj!- simogattam meg és léptem vele az ajtóhoz.
*Nagyon megörültem, mert mindketten az ajtóban álltak.*
- Sophie! Aleko!- mondtam hirtelen- Gyertek be!- mosolyogtam, és a nyakukba ugrottam.
- Sophie, ürülök hogy itt vagy!- mondtam.
*Alekora néztem. Egy kicsit mintha ideges lett volna. Olyan szorosan öleltem, amennyire csak tudtam.*
- Sophie, ő Aleko. Aleko, ő Sophie- mutattam be őket egymásnak- Aleko az unokatestvérem, Sophie pedig a barátnőm- mosolyogtam. - Remélem éhesek vagytok! Húslevest főztem és Aleko, a kedvenc sütidet készítettem el, a francia krémest- vigyorogtam egyfolytában.
*Mortimer szaglászni kezdett Sophie felé, és amint meglátta a haja alatt Éjfélt, odaugrott. Közben meglátta Aleko-t, és Yosse-t. Miután üdvözölte a haj alatt megbúvó cicát, Mort Aleko lábához ugrott, és hozzádörgölte az oldalát a lábszárához.*
Vissza az elejére Go down
Aleko S. Petrow
Diák
Aleko S. Petrow


Hozzászólások száma : 8
Kaszt : Gepárd háló Nincskaszt
Üzenőláda : Gepárd háló Tek52349cf589fea6.28389016

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 1:11 pm

*Luciana már első napomon meghív ebédre. Baglya reggel táján, a várószobában fogadott. Nem volt kétséges, örültem a kedves fogadtatásnak. Mivel épp pár órája érkeztem meg, teljesen fel voltam öltözve, nem kellett mit csinálnom magammal. Yosse-al a vállamon léptem ki a várószoba ajtaján, és a harmadik emeletre siettem. (Ahogy tudtam ott vannak a lányok szobái) Út közben néhány lánnyal is találkoztam, akik jól megnéztek, gondolom mert újonc lettem. Kicsit nehezen találtam meg a Gepárd hálót, amiben Luciana lakott. A háló előtt egy fekete hajú lány állt, és kopogtatott. Nem tudtam, hogy Luciana mást is vár... Nem akartam ráijeszteni a lányra, így egy percig gondolkoznom kellett, hogyan szólítsam meg. Végül... lehet hogy még gondolkoznom kellett volna egy picit... Mellésuhantam a fekete taláromban, és megszólítottam.*
- Öhm... Szia- a hangom egy kicsit rekedt volt, ami miatt meglepődtem- Luciana barátnője vagy?- kérdeztem lágyabb hangon, mosolyogva.
*Yosse a megszokott hideg tekintet helyett üveges tekintettel bámulta a lány haját. Végül rájöttem mit nézett. A haja mozgott, amitől rám és Yosse-ra is a fársz jött. Nyeltem egyet, de nem szóltam többet. Yosse a nyakát meresztgette és próbált rájönni, mit az.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gepárd háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 12:57 pm

*Reggel egy baglyot kaptam, amiben Luciana meghívott ebédre. Nem tudom mi az a nagy titkolózás, de azért nyugodtan elkészülök. Egy szürke görög stílusú felsőt és fekete farmert veszek fel szokásos hosszúszárú csizmámmal. Pálcámat és harci legyezőimet már csak megszokásból viszem magammal. Majd hagyom hogy Éjfél a nyakamba mászon. Hajamat a fehér lótuszos fésűvel tűzöm fel majd elindulok. A folyosón voltak egy páran, de nem zavartattam magam. Majd mikor a Gepárd hálóhoz érek bekopogok és várom hogy beengedjenek.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 12:37 pm

*Már egy jó ideje, hogy megérkeztünk Mortimerrel a kastélyba. Hamar barátokra leltünk Haku, Sophie és Bella személyében. Épp a konyhában sürgölődök, és Mortimert kerülgetem.*
- Mort, igazán arrébb állhatnál egy kicsit, látod, hogy sietek.
*A macska fújt egyet, és arrébb állt.
Én pedig hol a konyhában, hol az étkezőben sürögtem-forogtam. Vendégeimet várom, a barátnőmet, Sophie-t, és az unokatestvéremet, Aleko-t. Aleko most érkezett a kastélyba, és feltétlenül be akarom mutatni a barátnőmnek. Igazán sajnálom, hogy Haku nem tudott eljönni, de remélem lesz alkalmam neki is bemutatni.
Sokáig gondolkoztam, mit főzhetnék. Hiszen illik visszahívni Sophie-t, és ebédidő van, úgyhogy gondoltam- csak főzök valamit. Nem vagyok egy nagy szakács, így csak egy kis húslevest dobtam össze, és Aleko kedvenc sütijét, a francia krémes egy kicsit más verzióját.
Mortimer halkan figyel és szimatol. Azt hiszem alig várja már, hogy találkozhasson Yosse-al és Éjféllel, már ha Sophie elhozza. Mortimer persze bízik benne, de ki tudja.
A tányérokat gyorsan lepakolom az asztalra, és a kanalakat is szépen leteszem. Az asztal közepére a leveses tálat, de a sütit a konyhában tartom.*
~A legjobbat majd a végére...- gondoltam.
*Fáradtan a székre huppanok, és várom, hogy vendégeim megérkezzenek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 10:39 am

*Elkezdek mesélni az iskoláról, a birtokról és Nellondról. Szeretetteljesen mesélek róla, hiszen őszintén kedvelem ennek a helynek minden zeg-zugát. Igaz, továbbra is vannak olyanok, amiket nem ismerek, de le merném fogadni, hogy nem kell sok és azokat is felfedezem.*
-Igen, komolyan. Már régóta érdekel, talán úúgy 3 éves korom óta. *finoman megrántom a vállam, majd elmosolyodom a kijelentésén. Valóban sokban hasonlítunk, pedig két különálló személyiség vagyunk.*
-Nem kell a szobában maradniuk, szabadon hurcolhatod őket bárhová, viszont szerintem nem vállal felelősséget a Nezabar, ha valakinek eltűnik az állata. *magyarázom, majd nagyot sóhajtok. A sasra pillantok, aki azóta is figyelmesen kémlel minket, főleg engem. Kicsit bizalmatlan a nemrég érkezetekkel szemben, pedig szerintem jó fejek. Igaz, a cicát még nem ismertem ki, de biztosan aranyos és nem különösebben zavarja, ha egy idegen érinti meg. Odalépek az ülőfához, és hagyom hogy Riel a vállamra másszon.*
-Minden állatnak jól esik, ha kimozdulhat, akkor is, ha Daimon. Neked is rosszul esne  egész nap egy szobában ücsörögni, ahogy nekik is. *mondom egyetértően, ezután megcsóválom a fejem, mikor szabadkozni kezd. Mindig is örültem neki, ha valakivel társaloghatok.*
-Ugyan, engem nem zavar, ha beszélsz! Sőt, szeretek beszélgetni. *vigyorodom el szélesen, közben picit elgondolkodom a dolgokon. Régen sosem voltak igazi barátaim, de itt minden egy csapásra megváltozott. Ma már vannak, akikre számíthatok, akik az én segítségemre is számítanak és akik elfogadnak olyannak, aki és ami vagyok. Nem tartom többre magam egy megrökönyödött fél-angyalnál, akit majdnem tönkretett a saját apja. A durva szavaival és cselekedeteivel mindjobban eltaszított magától, mígnem elérte célját. Elüldözött, én pedig egyedül róhattam a világot, hogy váljak valakivé. Most már tudom, hogy ide olyanok is járnak, akiknek a életük cseppet sem volt könnyű. Számomra ez a hely olyan, mint egy menedék, egy paradicsom, ahol végre rátaláltam önmagamra és a társaimra Nagy levegőt véve az ajtóhoz lépek, elbúcsúzom Lucianatól, majd elindulok egy irányba, ugyanis eszembe jut, hogy van még néhány elintéznivalóm.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 7:52 am

*Haku kedvesen mesél a suliról és a körülötte lévő birtokról és a városról. Elmosolyodom ahogy eszembe jut, Michelle is pont ilyen szeretettel beszélt róla pár napja.
~Ha Haku is ennyire szereti, akkor biztosan nagyon klassz hely lesz a számunkra- Mortimerre pillantottam.*
- Jós? Komolyan?- mosolygok- Sokban hasonlíthatunk- ültem le az ágyam végébe.
*Egy az ablak közeli ágy lett az enyém és ennek örültem. Szeretem reggel hallani a madarakat. És Mortimer is szeret az ablakban ücsörögni. Bár nem a madarakat nézi, inkább csak bambul.
-Oh, tényleg. Biztosan tudod, hogy az állatok szabadon lehetnek a kastélyban, vagy a szobában kell maradniuk? Mert gondolom egy patkányt vagy egeret nem engednek ki a szobából... vagyis remélem, mert Mortimer ugyan nem bántja a madarakat, de az egereket hajkurássza... És gondolom az állatoknak is jól esik kicsit kimozdulni. Csak mert, ahogy mondtam, Mortimer nélkül még egy tapodtad sem mozdultam. Bár jó lesz elkezdeni, mert órákra biztosan nem vihetem be- elgondolkozok és Hakura nézek- Jaj, ne hargudj, annyit beszélek. Általában csendes vagyok és zárkózott, de... most valahogy kedvem támadt beszélni...- mosolyogtam bocsánatkérően.

Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:09 pm

-Igen, szerencse, mert ritkák az ilyen cicák. *bólintok egyetértően. Riel közben érdeklődve figyeli a macskát. Végig követi a mozgását, a feje forgatásával.*
-Elég sokan a kúriában bolyonganak, vagy azon kívül. Ez a hely óriási, az ember bármerre elmehet, ahová csak tud és akar. *magyarázom lelkesen. Elmondom még, hogy ez a kastély olyan, mint egy labirintus és a kinti tájjal sincs másképp, viszont hamar meg lehet tanulni, mi merre van és rövid időn belül egy gond nélkül el lehet jutni egyes helyekre. Ott van például Nellond, az a város a birtoktól nem messze, ahová még menni szoktam időnként.*
-Majd megismered amúgy, hidd el! *mondom kedvesen, majd elkerekednek szemeim, amikor közli, hogy jós.*
-Én is jós vagyok és csakugyan ezért. *makogok. Kicsit nehezemre esik a beszéd, mert kellemes meglepetésként ér a dolog.* ~Na hááát! Milyen jó emberre hozott össze a sors!~
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 3:56 pm

-Köszönöm az üdvözlést. Ó, Mort? Dehogy irtózik. Általában nem foglalkozik velük. Ami szerencsés, mert ha Mort esetleg bántani akarná, netán megenni... Úgyis a sasod kerekedne ki győztesnek. De milyen szerencse, hogy nem érdeklik a madarak, nem igaz?- mosolygok.
*Haku nagyon aranyos lány és ahogy látom gyorsan összebarátkozunk majd.
Mortimer belép Haku mellett a szobába, és körülkémlel. A szeme megállapodik a kalitkán, de hamar túlteszi magát az első sokkon, miszerint nem ő itt az egyedüli potyautas. Megfordul és követelőzően nyávog egyet, mire én is belépek. A négy ágyas szobában már csak egy ágy üres. Gyorsan le is teszem a bőröndömet az ágy mellé, és kedvesen Hakura nézek.*
-Azt hiszem nincs más választásom- nevetgélek- A szoba nagyon takaros. A többiek hol vannak? Talán a kúriában? Michelle azt mondta, a diákok általában ott szoktak mászkálni. A két nap alatt nekem még nem volt alkalmam nagyon körbejárni a kastélyt. *Mortimer ledobta magát a lábam elé, kis híján keresztül estem rajta. Nagyon kimérten nézett, gondolom elege lett a folytonos tejadag könyörgésért.*
-Gyere kiscicám, máris megkapod a tejedet- mosolyogtam.
-Amúgy Jós lennék. Mindig is érdekeltek az ilyesféle mágiák.- mesélem, miközben kiöntök egy kevés tejet Mortimer táljába, amit a hátizsákomból húztam elő.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 1:30 pm

*Végigmérem őt. Egy sötétkék köpenyt visel, ami a fejére van hajtva. Nem látom jól az arcát, csak a mosolyát tudom kivenni, mást nem.*
-Igen, ez az. *bólintok, miközben lehajtja a jól fedő ruhadarab kapucniját. Láthatóvá válik hófehér arca. Egész aranyos formája van és a szemeiből kiveszem, hogy egy kedves emberről van szó. Nem bírom ki, magam is elmosolyodom, csak én szélesebben.*
-Tényleg? *lepődöm meg. Kellemes meglepetés, hogy akad még egy ember, aki a velem egy Szakon jár be az órákra. Vidáman rázok kezet vele.*
-Ez esetben üdvözöllek a Nezabarban, Luciana! *mondom kedvesen, majd még kijjebb tárom az ajtót, hogy be tudjon jönni, ha csak nem óhajt kint időzni még egy darabon.*
-Nem, viszont ugye a cicád nem irtózik a madárféléktől? Nekem egy sasom van. *a macskára pillantok, majd a lányra, végezetül az ágyam melletti ülőfára, amin épp a barna színű sashím pihen. Ami Mormiter gazdáját illeti, szimpatikus, nagyon is. Jó fejnek találom, s szeretném a későbbiekben jobban megismerni őt, remélem hamar összebarátkozunk majd.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 2:52 pm

*A második kopogásomra lépéseket hallok az ajtó felől. Nagy levegőt veszek és végignézek magamon. A szokásos sötétkék köpenyem volt rajtam, a fejemre hajtva.*
-Szia- vettem elő a legszebb mosolyomat- De. Ez a Gepárd háló, ugye?- kérdezem.
*Haku elsőre szimpatikusnak tűnik ezért lehajtom a kapucnit, hogy jobban lássa az arcomat. A hajam előreomlott és láthatóvá vált a fehér arcom.*
-Tényleg? Én is Naxeldiros vagyok. Két napja érkeztem meg. A nevem Luciana- nyújtottam a kezem.
- Remélem nem vagy allergiás a macskákra.- mutatok Mortimerre- Ő a macskám. Mortimer. Kicsi korom óta velem van. Soha egy lépést nem tettem nélküle- mosolygok a macskára, aki panaszosan nyávogott egyet- Úgy látszik éhes. Egész nap utaztunk- mosolygok.
*Remélem én is szimpatikus vagyok Hakunak. Kedves lánynak tűnik. Szeretnék vele jóban lenni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 11:20 am

*Az ágyon ülve olvasok. Hamarosan egy újabb oldallal végzek, így tovább lapozok. a Borzongás című könyvet nézegetem egy jó ideje. Fantasy-horror témájú, szóval nem épp a legvidámabb, de arra jó, hogy lefoglaljam magam, no meg egy kicsi félelem mindenkinek kell néha. Csak az ráz fel, hogy kopogást hallok. Nem is tudtam, hogy már másodjára próbálkozik -e az illető, vagy sem, annyira elbambulok. Nagyot sóhajtok, majd bejelölöm ott, ahol tartok, leteszem az éjjeliszekrényemre, majd felállok és odalépek. Jókedvűen nyitom ki, ekkor pillantok meg egy újabb idegent.*
-Ööm.. helló! *mosolygok rá kedvesen, majd a bőröndjeire pillantok. Kijjebb tárom az ajtót, hogyha be szeretne jönni, hát tegye meg nyugodt szívvel.*
-Csak nem ide osztottak be? *kérdezem érdeklődve, csevegő hangon.
-Egyébként Haku vagyok, Naxeldires. *az ezt jelölő kitűzőt azonban ma sem viselem. Ma egy barna hosszú nadrág van rajtam, fehér alapon kék mintás felsővel és egy pár a nacihoz illő papucs.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : Gepárd háló Zfyw

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló    Gepárd háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:33 am

*A várószobából kifele jövet húzom magam után a gurulós bőröndömet, szememmel keresem a Gepárd hálót. Mortimer kecses lépésekkel tart utánam, és néha felnyávog. Nyújtózkodik egyet, és felhuppan a bőrönd tetejére, mikor felállítottam a háló előtt. Izgulok, és nem is sejtem hogy kik lesznek a leendő szobatársaim. Úgy döntök, bekopogok.
Kettőt kopogtam, és vártam. Mortimer panaszosan nyávogott, ilyenkor mindig a neki járó tejadagot kéri.*
- Mort, most nem érek rá. Amint beköltözünk, megkapod az adagodat.
*Az ajtót kémlelem ahonnan halk hangokat hallok. Kopogok még egyszer, hátha az első kettőt nem hallották...*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:31 pm

*Mivel látom hogy sír, átölelem, közben kedves szavakkal illetem őt. Rossz látni, hogy ilyen szomorú. Azt hiszem ez is olyan arca, amivel csak nemrég találkoztam igazán. Azért cselekszem, hogy jobb kedvre derítsem őt, de lassan nekem sem lesz jobb. Eszembe jut néhány dolog, de nem mutatom ki. Nyugodtan ülök tovább, nem hagyom, hogy a rossz érzések úrrá legyenek rajtam. Elvégre hogy merítsen belőlem erőt, ha sírni lát? Ha az is kibukik, akitől a támaszt várnánk, elég kínos. Türelmesen hallgatom végig őt.*
-Értem. Nos, ez nem a legkedvesebb dolog tőlük, de inkább nem firtatom. *mondom, majd elengedem őt.*
-Megértem, és nyugi, nem erőltetem! Jó éjt, aludj jól! *mosolygok rá biztatóan, majd visszasétálok az ágyamhoz, bár nem tudom, hogy ma tudnék -e megint rendesen aludni.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Gepárd háló Mentalista
Üzenőláda : Gepárd háló P0fe
Színem: cornflowerblue

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:25 pm

* Igazán jól esik, hogy akad olyan személy, akire támaszkodhatok és megvigasztal. Örülök annak, hogy Hakuval barátok lettünk, mert ki tudja, talán ha nem találkoztunk volna, akkor most egyedül sírdogálnék az egyik sarokban, közben Kirtel próbálna vigasztalni. Sajnos daimonom is épp annyira ki van borulva, mint én. Most is csak nyüszögve fúrja magát oldalamhoz, miközben Haku ölel és nyugtat. Az, hogy leutazok hozzájuk egy jó ötlet, erre felcsillan a szemem, de aztán ismét szipogok párat.*
- Az...nem...lesz egyszerű. * hebegek, aztán elengedem őt. * - Az én családom teljesen megváltozott, amióta a bátyám lelépett. Úgy érzem, hogy utálnak. Az sem zavarta őket, amikor a nagynéném elvitt tőlük! Sőt... azt mondták, hogy soha ne is menjek vissza... Nem értem mi rosszat tettem...* sírdogálok tovább, arcomat a kezembe temetem.* - De inkább most ne beszéljünk erről, kérlek. Holnap mindent elmondok, amint kipihentem magam. Nagyon hálás vagyok neked...* motyogok össze-vissza mindent, aztán eldőlök az ágyon és a takaró alá fészkelem magam. Még egy utolsó "jó éjt"-et kívánok és kissé hüppögve ugyan, de elszenderedek daimonommal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:16 pm

*Szomorú, hogy mindent rossznak talál. Szerintem most minden a legnagyobb rendben van, de persze ez én vagyok. Az ő életében biztos olyan dolgok történhettek, amik most kerülnek igazán felszínre. Eszembe jut, hogy nem is ismerem a történetét, amire ha lehet, ma inkább nem kérdezek rá. Így is eléggé ki van borulva szegény.*
-Ugyan, biztosan minden rendbe jön! *simogatom hátát. Igyekszem megvigasztalni, éreztetni vele, hogy mellette vagyok ebben a helyzetben is.*
-Figyelj! Mi lenne, ha elmennél hozzájuk, amíg tart a nyár? Biztosan örülnének és neked sem kéne szomorkodnod. *vetek fel egy ötletet. Nem tudom, milyen az ő családja. Csak sejtem, hogy mondjuk neki legalább normális. Van egy apukája és egy anyukája, aki nagyon szeretheti és hiányolhatja és ki tudja! Talán még egy-két testvére is van, így megeshet, hogy nem egyke... velem ellentétben. Mondjuk Sophie ott van, akit húgomként szeretek, de én most főleg a vér szerintiekre gondolok. Sosem volt és sosem lesz már.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Gepárd háló Mentalista
Üzenőláda : Gepárd háló P0fe
Színem: cornflowerblue

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:08 pm

* Kissé gyerekes a viselkedésem, ezzel tisztában vagyok. De könyörgöm... Ha valaki nem látja a családját kilenc éven keresztül, akkor az már igazán fáj. Amikor Haku leül az ágyam szélére, én könnyes, kisírt szemekkel meredek rá. Hüppögök is párat, próbálom visszafojtani a sírásomat, ami nem igazán sikerül. Daimonom most közelebb húzódik hozzám és fejét a karomnak dörgöli. Ekkor hallom meg Hakut. Már épp mosolyognék, mert örülök, hogy megérti a problémám okát, de valamiért összeszorul a szívem és csak újabb könnycseppek gurulnak le arcomon, egyenest lecsúsznak az államon, majd a pólómra cseppennek, apró foltot hagyva maguk után. Csak összeszorítom szemeimet szomorúságomban. Már azt se tudom mi a helyes... Talán el kellene mennem hozzájuk? Nem is biztos, hogy ott élnek. Hogy fogadnának? Hogy viselkednének? Ez az egész rizikós... Érzem, ahogy Haku kedvesen átölel. Szipogok és sírok, ahogy én is átkarolom barátnőmet.*
- Miért ilyen rossz minden...? * zokogok a vállán.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:00 pm

*Odaülök Felicity ágyának szélére és újra hozzászólok, mire felemeli a fejét. Látom a kisírt szemeit, hogy alattuk már piros a bőre, és hogy kövér, sós könnycseppek gördül le kerekded arcán.*
-Már értem. *világossá válik, hiányzik neki a családja. Nagyot sóhajtok, majd közelebb húzódva átölelem őt.*
-Nyugodj meg, nincs semmi baj! *mondom halkan, próbálom megnyugtatni. Hogy mennyire válhat be, már nem tudom, de bízom a legjobbakban.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Gepárd háló Mentalista
Üzenőláda : Gepárd háló P0fe
Színem: cornflowerblue

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 8:43 pm

* Tudom, hogy ezzel a viselkedésemmel egy kicsit aggasztom Hakut, de már nem bírom. Hiányzik a régi életem. Az, amikor még egy család voltunk. Amikor még a bátyám is rendes volt, nem egy tapló barom, aki fölül akar kerekedni. Itt van ugyan Kirtel, a nagynéném, Haku és még fene tudja mennyi barátom, akikre számíthatok, de ezt a terhet nem zúdíthatom a hátukra, mert akkor csoda egy jó barát lennék. Haku szavaira csak kipirosodott szemekkel nézek fel rá, majd még jobban megdörzsölöm. Az idáig bent tartott levegőt most kifújom és teleszívom tüdőmet frissel.*
- A családom...* kezdek bele, de elakad a torkomon a szó. Egyszerűen nem tudok többet mondani. Az emlékek mardosnak, ami fáj. A kellemes, régi emlékek, amikor még minden rendben volt. Kirtel nyüszít egyet az emlékek sorozatára, s én is összehúzom magam. Új könnycseppek áztatják arcomat, ahogy Hakura nézek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 8:36 pm

*Megpillantom Felicityt. Megkérdezem, mi a probléma, de a válaszát nem hallom. Túl halk, mintha csak a párnába motyogna. Felkelek, odamegyek hozzá, majd leülök az ágy szélére.*
-Bocs, de nem értettem a mondatod. *nézek le rá, majd nagy levegőt veszek.*
-Mondd el nyugodtan, ha van valami, ami aggaszt! Szívesen segítek és ha azt akarod, akkor a dolgot mélyen magamba is tartom. *mondom kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Gepárd háló Mentalista
Üzenőláda : Gepárd háló P0fe
Színem: cornflowerblue

Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 8:21 pm

* Az ágyamon fészkelődök egy kicsit, észre se veszem, hogy Haku is a szobában van, egészen addig, amíg hozzám nem szól. Kirtel az ágyra ugrik és letelepedik a lábamhoz, fejecskéjét a vádlimra helyezi. Én csak barátnőm felé fordulok és elhúzva szám temetem fejemet a párnába.*
- Nem...Semmi...* motyogom a párnába, ami azért eléggé halk lehetett Haku számára, hisz konkrétabban a párnába beszéltem. Egy jó ideig csak feküdtem és levegő nélkül temette arcomat a párnába. Nem szólaltam meg csak vártam Haku szavait. Most igazán rám fért volna egy baráti vigasztalás, de nem akartam ezzel őt zargatni. A családom miatt vagyok kiborulva. Miért kell rájuk emlékeznem? Már kezdem azt hinni, hogy nem is szerettek igazán, de akkor miért voltak tíz éven keresztül kedvesek? Nem értem... Tényleg nem értem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gepárd háló Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gepárd háló 82h3


Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 8:11 pm

*A mai nap után a Gepárd hálóban pihenek. Az ágyamon fekszem, miközben a történéseken tanakodom. Igazából nem is csináltam túl sok mindent. Idebent hűsöltem, s talán csak rövid időre mentem ki, hogy kinyújtóztassam a szárnyaimat. Ezután nem sokkal pedig Sophiehoz mentem. Most pedig ismét itt vagyok és a hófehér plafont bámulom, mikor egy ajtócsapódást hallok. Meglepődve nézek hang irányába, ekkor veszek észre egy ismerős alakot.*
-Valami baj van? *kérdezem óvatosan, miközben felülök.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gepárd háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gepárd háló   Gepárd háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gepárd háló
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: