Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ékszerteknős háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ékszerteknős háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ékszerteknős háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ékszerteknős háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ékszerteknős háló I_vote_lcapÉkszerteknős háló I_voting_barÉkszerteknős háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ékszerteknős háló

Go down 
+16
Deyan Serenity
Aidric Selding
Natalia Tatiana Ridolf
David Ayton
Tuija Tykkylainen
Candra Mingan
Anelie Mei Xi
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Alexandra Voltano
Lara Corvin
Belnis Undomiel
Pierre Bontavier
Irina Yuliana
Kalandmester
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 2:51 pm

* A sokk ugyan még mindig tart, hogy a tudtom nélkül bevágtak mellém a saját szobámba, ami eddig az én privát szférám volt. Szuper, lehet le kéne költözni Nellondba. De kivel, hogy, és hova? Oké, azért annyira nem utálom Patricet. Sőt, egyáltalán nem utálom, szimplán unszimpatikus. Számomra a stílusa túl sablon. No nem mintha emiatt ítélném meg, de személyiségileg a nagy megmondó lánynak képzeli magát, legalábbis ezt szűrtem le. *
- Szuper. * Mondom, és fellélegzem. Ha a műköröm készlet eltörik, visítok. Ok, ez picit felszínesen hangzik, de legalább nem vagyok igénytelen, és fontos számodra a stílus és az egyediség. Elvégre hány embert látsz még húsz centis körmökkel mászkálni rajtam kívül? Nyilván nem sokat, azaz egyet se... Éppen huppannék le az ágyamra, beletörődve a helyzetbe, mikor érdekes ajánlatot kapok. Máris randira hív? Na, erre viszont nem számítottam. A fejemhez vágok egy jókora párnát, majd úgy öt perc elteltével elveszem onnan. *
- Ám legyen. * De csak mert télre össz-vissz, kilenc cipőm van... *
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Ékszerteknős háló Nincskaszt

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 2:31 pm

-A ruhákkal nem lesz gond, én sem szeretem másét hordani, ahogy műkörmöt sem hordok. *Mosolyog a lányra* -Akkor szerintem jól kijövünk és örülök, hogy ezeket tisztáztuk. Viszont te már egy kicsit régebb óta vagy itt, mint én, ezért ha van kedved, barangolhatnánk egy kicsit Nellondban, szeretnék venni egy két cuccot, és hát nem igazán tudom, hogy mit hol érdemes, szóval ha nincs semmi dolgod, elkisérhetnél. *Hívja afféle randira a szobatársát, hátha egy kicsit jobban megismerkednek.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 2:15 pm

* Erősen kiül az arcomra a hüledezés amikor megpillantom a szomszéd ágyon szunyókáló leányzót, akivel egyébként nem ápolok túlságosan jó viszont. Ráadásul megbotránkoztatóan ronda az a takaró, de erről jobb ha nem fejtem tovább a véleményem... Inkább csak leteszem a jókora trófeámat, ami egyébként fogalmam sincs hogy került ide, mert mind a pár százat otthon őrzöm. Elvileg... De úgy látszik ez valahogy ide keveredett. Már éppen nyitnám a csőröm, hogy pofázzak és hápogjak egy sort, hogy mit képzel, hogy még ő szab nekem itt szabályokat, de valamely nagy csoda folytán sikerül visszafognom magam, hála a csajszi békés szövegének. *
- Hogy úgy... De ha tiszta lappal akarsz indulni, akkor miért 'sajnos' lettünk szobatársak? * Pislogok rá kíváncsian, de egyébként már magamban elnéztem a dolgot. *
- Akkor hát... Cat R. Morgan vagyok, neked Cat. * Mondom kissé kedvesebb hangnemben, és végighallgatom a mondókáját, de a végén nem tudom megállni, hogy ne kuncogjam el magam. *
- Ok, de egyrészt nem hordom más ruháit, és csak a saját parfümjeimet használom... Illatos hullaház, a kedvencem. De azért köszi. * Nehezemre esik kimondani a 'köszi' szót, régen használtam, és fogalmam sincs honnan jött ez a kedvesség, de ne m izgulok, nem fog sokáig tartani... *
- Hát akkor lássuk csak... Minden cuccom tabu. Legalábbis ami ruhanemű. Utálom ha valaki az én ruháimban jár, mert a ruháim tükrözik az egyéniségem, amit máson nem szívesen látok. Gondolom észrevetted a műköröm készletet a sarokban 5-től 20 centiig, azokból tudok kölcsön adni... A sminkjeimet kétlem hogy irigyelnéd, mind neon színű, de nézelődj csak. Az utolsó pedig... Ha a hátadat kell legyantázni, akkor azt kihagyom, köszi. * Zárom le a témát, és körbenézek, mennyi helyet is foglalnak el a cuccaim... Jó sokat, csak nehogy Patrice hisztizni kezdjen emiatt. *
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Ékszerteknős háló Nincskaszt

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 1:50 pm

*Felkapja a fejét a hang hallatán, és olyan kifejezés ül arcára, mint aki most tudja meg, hogy fogorvoshoz kell mennie.* - Engem ide osztottak be. Ezek szerint szobatársak leszünk. Sajnos. De ha már igy alakult, szerintem egy két szabállyal elkerülhetjük a konfliktusokat. Sőt, mi lenne, ha elfelednénk a múltat, és tiszta lappal kezdenénk el ismerkedni? Patrice vagyok. Patrice Deveraux. Nagyon örülök a szerencsének. *Kezdeményezi a békülést, nem mintha össze lennének veszve, de jobb az elején békülni, mert hosszú évnek néznek elébe. Ha a lány hajlandó békülni, elmondja a szabályait, ha nem, neki úgy is jó.* -Na szóval. Használhatod a parfümöm, de a sminkem és a körömlakkokat nem, azokra allergiás vagyok. Ha elkéred, nagyon szívesen odaadom bármelyik ruhám, csak kérd el. Te segítesz abban, ami nem megy nekem, és én is segítek abba, amihez én értek jobban, és akkor nem lesz semmi gond. És akkor most halljuk a te szabályaid. *adja át a szót, ő leadta a játékszabályokat, amiket szeretné, ha be is tartanának.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 1:39 pm

* Őszintén szólva nem volt egy nagy durranás ez az egész nyaralósdi... Egyrészt unalmas volt társaság nélkül, és ugyan kit érdekel egy bazi palota, ha még szellemek sincsenek benne...? Ráadásul ezek a muglik olyan különös tekintettel méregettek, nem tudom mi bajuk volt, talán gyanút fogtak? Na mindegy, sz*rok én rá, a lényeg hogy végre valahára visszatértem az otthonomba. Igen, nekem már ez az otthonom, pápá Norvégia, kétlem, hogy valaha ismét viszont látlak... Hála az égnek. Három bőröndömet könnyűszerrel cipelem, nincs is szükség varázslatra. Bár alapból megvetem, ha valaki varázslattal oldja meg a olyan dolgokat amiket egyébként is simán meg tudna csinálni, de addig jó amíg én nem folyamodok ilyen módszerekhez. Felérek az harmadik emeltre, előkotorászom a kulcsomat, majd benyitok a szobába. Lepakolom a bőröndjeimet, majd megtorpanok... Mi ez a sok cucc? Nekem nincsenek is ilyen holmijaim... És... Jesszus! *
- TE MÉGIS MI A FRANCOT MŰVELSZ A SZOBÁMBAN?! * Kiáltok fel rémülten, és felkapok valami jó nehéz tárgyat, hátha csak le kell ütni... Gőzöm nincs mit keres itt, és hogy nem tánt fel neki, hogy ez egy foglalt szoba... Azon meg még inkább hüledezek, hogy hogy nem vette észre a háromnegyed szobát és a tér tágított gardróbot betemető ruháim tömkelegét? Durva... *
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Ékszerteknős háló Nincskaszt

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 1:17 pm

*Számára az ékszerteknős háló kifejezés nem mond túl sokat számára, ezért amikor megtudja, hogy ott fog lakni, szótlanul rendezkedik be. Egy ajtó nélküli, gyakorlatilag állványra felakasztja durvábbnál durvább ruháit. Van köztük fekete estélyi ruha, de van csilivili flitteres talár is. Kipakolja fésülködőasztalára a kb. 200 féle körömlakkot, majd előveszi az ágytakaróját, amin Axl Rose, és a Guns N Roses többi tagjával pózol egy koncert után a backstageben. Végül előkerül az utolsó bőrönd is, ami képekkel van tele, és amelynek a többségén ő szerepel a barátaival, vagy éppen különböző rockbandákkal. A nagy részét felakasztja a falra, a többit pedig gondosan visszateszi a bőröndbe. Az ágy alá tolja a bőröndöt, amikor oldalzsebéből kiesik gy durván 2 méter hosszú selyemszalag, teli aggatva karszalagokkal, ami az elmúlt 5 év fesztiválbelépői, szerte a világból. Mikor berendezi a zugát, leheveredik az ágyra, majd hamarosan álomba szenderül.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Ékszerteknős háló Auror
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek4fbc95f9f17529232628

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:47 pm

*Sajnos többet nem tudok mondani.Én akkor mikor azt a bizonyos szót mondta az igazat mondtam és nem azért,hogy Cat-et megbántsam.Exan simogatása jól esett egy pici erőt adott nekem de nem igen leszek már az aki voltam.Sajnos azaz idő elmúlt már hiszen nagyon régen törődött velem valaki.*-Sajnálom!Remélem ezt már hallottad!*Mondom még egyszer ki elég hangosan majd inkább csöndben maradok és figyelem az eseményeket.Milóhoz szólok gondolatban.*~Azért örülök,hogy Exan vissza tért remélem fog velem többet törődni és nem leszek magamban.*Mondom neki majd várok a válaszra.*~Hallottad a lényeget nem?!az édesapját megy majd haza néha ápolni azon kívül itt lesz a suliban a többi rajtad múlik majd.*Mondja a macska majd ő is figyel.
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ékszerteknős háló Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:37 pm

- Nem mész semerre. * Mondta Artinak aki végül megállapodott sőt még az ajtónyitásnál is ott állt készségesen, azonban csak egy bocsi-t tudott kipréselni magából ami édeskevés lesz, ezt tudta Exan is, hogy Cat bizony bonyolult lélek, neki ennyi nem lesz elég. Kezébe kell vennie a gyeplőt, mert így nem haladnak semerre. A pizsamás ajtót is nyitott és beinvitálta a két happy friendst. Ha már más nem akkor ő figyelt Milóra, szegényt ott ne hagyják a lábtörlőn, avagy csukják rá az ajtót, ezért a hóna alá kapta és MEGSIMOGATTA. A szobában bent lehuppant egy székre majd miután kimacskázta magát Artira nézett biztatóan, hogy kezdje el mondani, telik az idő. Cat még azért kóstolgatja a halk szavú Artemist aki bizonyára meghúzza magát inkább egy sarokban és várja, hogy teljenek az események.* - Hé tök rosszkedvű nézz rá. Én ma a könyvtárban apácának néztem. * Mondja halál komolyan, aztán miután meghallotta magát kívülről nevetni támad kedve, de nem teszi, nehogy megsértse a másik prózai lelkét ezzel, inkább Cat felé fordul vigyorogva és int neki, hogy ne szívassa túl sokáig, mert szegény eléggé maga alatt van.* - Arti, mond el neki amit nekem is a könyvtárban! * Mondja vagy, ha ő nem szeretné akkor talán majd ő elmondja helyette is. Egy dologért mindenképpen megérte feljönni, Cat pizsamája, hangos visszhangot fog verni.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:27 pm

* Meglepetten mozdulok ki az ágyamból a kopogás hallatán, el sem tudom képzelni ki kereshet engem egy ilyen késői órában. Valamelyik személyzeti tagra számítok, ám amikor ajtót nyitok, egyik legjobb barátom áll előttem életnagyságban. Hát ez meg...? Ennyire hiányzom neki vagy mi? Vagy csak álmodok? Nem, az kizárt. Viszont Exan másik vendéget is hozott, a kis fekete köpenyében mocorgó Artit. Kissé elvigyorodom a látványtól, de nem fog most rajtam eluralkodni enyhe szadista hajlamom. A pizsisre csak unottan nevetek. *
- Köszönöm. Persze, gyertek csak be. * Mondom ásítva, és beinvitálom őket. Egy mozdulattal felkapcsolom a lámpát, és fény lesz a szobában. Fáradtan csoszogva ülök le egy asztalhoz, helyet kínálva a többieknek, majd kíváncsian nézek Artira. *
- Egyébként nem, nem aludtam. Bár elég kényelmesen voltam elhelyezkedve, de sebaj. Figyelek, Artemis. * Vigyorogva ölbe teszem a kezem, egyre jobban élvezem a helyzetet. Exan ezzel most rendesen feldobta a kedvem, de komolyan. Nincs is jobb, mint ami valaki ennyire kínkeservesen kér bocsánatot az ellenségeim közül. *
- Bocsáss meg, nem hallottam. * Kuncogok, majd a fülemhez teszem a kezem, jelezve, hogy szeretném ha elismételné az imént kimondott szócskát. Közben Exan reakcióit figyelem, lehet hogy ezért kapok a fejemre, de nekem megéri. *
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Ékszerteknős háló Auror
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek4fbc95f9f17529232628

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:05 pm

*Próbál a tünde karjai közül kicsusszani de nem sikerül.*-Helló!*Veti foghegyről oda az éppen álmosan takarékon pislákoló lánynak.*-Bocs!*Ennyit tud kinyögni csak többet nem és inkább hallgatási fogadalmat tesz.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ékszerteknős háló Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:02 pm

* Karon fogja Artit, nehogy meggondolja magát és elszaladjon. Már nincs visszaút kopogott, úgyhogy ma beszélni fognak Cattel, feltéve, ha ő nyit ajtót. Látja Artin, hoyg feszélyezetten mocorog és menne vissza, éppen ezért elállja a menekülési útvonalat amennyire csak tudja és várja a kék copfost. Remélte, hogy igyekszik, mert nem tudja meddig bírja itt tartani Artemist, de most a fejébe vette, hogy ők hárman márpedig nem lesznek rosszban egymással, ahhoz túl sok a közös élmény. Cat álmoskás arccal nyit ajtót, s Exannak muszáj megjegyeznie, az ilyet nm tudja magában tartani.* - Öh.... cuki pizsi. * Mondja aztán Artira pillant.* - Hozzád jöttünk. Reméltük, hogy nem alszol.. öhh. * Maga elé húzza Artit.* - Arti mondani akarna valamit. Úgyhogy engedj be, ne itt az ajtóban.. Tudod.. sok a pletykás. * Mondja szem forgatva. Ezt már beszélték régebben, úgyhogy Cat is bizonyára egyetért, a kérdés csak az, hogy mennyire van váratlan vndégváró hangulatban.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 8:52 pm

* Nagyon későre jár már, szinte azt se tudom hol áll a fejem. De valamiért sehogy sem akar álom jönni a szememre. Már legalább egy órája kilátástalanul fekszem, egyetlen moccanás nélkül. Nyakig rajtam van a takaró, és szemfedőt viselek. Kényelmesen el vagyok helyezkedve, és nem, egyáltalán nincsen melegem. Tulajdonképpen nem érzek semmit, annyira átadtam magam a gondolataimnak. Zsong a fejem mindentől, ami eddig történt, szóval nem jósolok túl sok alvást erre az éjszakára... Ekkor azonban váratlanul valami koppan... Majd megint és megint. Riadtan felkapom a fejem, és körbenézek. Lehet hogy valami mászkál a szobámban? Nem, az kizárt, vagy nem... Az ajtó felé pillantok, és meglátom ahogy két vízszintes vonal takarja el az az alatt beszűrődő fényt. Megnyugtató, mert tudom hogy nincs szellem a szobámban, de ugyanakkor el sem tudom képzelni ki a fene lehet az ilyen későn. Lehet hogy megint éjszakai munkát kapok? Kikecmergek az ágyból a magam cuki, pandás pizsijében, a szemfedőt a fejemre hajtom, kék lófarkamat meg lazán hátravágom, majd ajtót nyitok. Elkerekedik a szemem a meglepődöttségtől. *
- Exan? Hát te meg mit keresel itt ilyen későn? És ki... áh. * Mondom kissé fejcsóválva, és összeszűkült szemekkel nézek Artira. *
- Nos, mi járatban? * Kérdezem erőltetett mosollyal, bár még ez is alig látszik, mert hullának érzem magam a hirtelen felkeléstől. Fáradt az nem vagyok, csak enyhén megszédültem, de semmi komoly. *
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Ékszerteknős háló Auror
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek4fbc95f9f17529232628

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 8:19 pm

-Mit keresünk itt??*Kérdezi mikor észre veszi,hogy annak a bizonyos Nőnek az ajtaja előtt ácsorog.*-Ne haragudj de én nem fogok kibékülni vele.Én csak az igazat mondtam neki akkor amin össze kaptunk.Neki ez nem tetszett így faképnél hagyott.*Dühöng magában a dolgokon.Majd vissza is alakul a szürke ruhás zárkózott lánnyá.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Ékszerteknős háló Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 8:09 pm

* Arti tehát beleegyezett, hogy Cat szobája felé induljanak el. Ami nem is gond mert szórakozni már túl késő lenne, meg amúgy is sötét van, és sok az őrült ember, ahhoz meg már Exan is fáradt lenne, pedig az nagy szó ám. Viszont még egyáltalán nem álmos, úgyhogy Artemissel és Milóval együtt megbírkóznak a lépcsőn és egészen Cat szobájáig sétálnak. Eva ajtaja sincs messzebb, talán bekopoghatna, hogy ő is jöjjön, de már biztosan alszik, meg most más tervei vannak. Egyszer és mindenkorra el kell simítania a nézeteltéréseket. Nem tudni, hogy Cat milyen arcot fog vágni majd, ha meglátja Artit, de legalább megpróbálják. Exan még a lányra pillant kérdőn, hogy minden rendbe van e, aztán kopog Cat ajtaján aki bizonyára egyből levágja majd, hogy miért is jöttek ők ketten.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 3:16 pm

Isabella Newtonnak


* Hát, rendszerint ha ő szakít valakivel, akkor az biztosan nem marad titokban. Azoknak az alkalmaknak, ordibálás, esetlegesen még verekedés is lehet a vége, lásd azt az esetet, amikor Cat annyira bedühödött, hogy kilökte a pasast az erkélyről egy piacos bódéra. Azóta sem mehet Spanyol földre... No mindegy, most nincs ideje ezeken filózni, csupán enyhe deja vu érzése van, mert abban a sztoriban és megvádolták, és dühösen beszéltek vele. A maga részéről Bellát egyáltalán nem akarta bántani, semmi baja sincs a lánnyal, sosem volt, most sincs, egyszerűen a bosszú áldozatokat követel, és a lány fontos része volt a tervnek. Muszáj volt megtennie ezt a lépést, még ha ez meg is rontja a kettejük viszonyát. Részéről totál megérte, bár a lelkiismerete mást sugall, mert mégsem velejéig romlott, csak itt-ott van némi sötét folt az elméjében. *
- Nem, akkor pont nem voltam ott, tehát mindenről lemaradtam. Ezért is ért hatalmas meglepetésként Deyan látogatása. * Arra, hogy Bella mással volt a bálon, kiélesednek a reflexei, és kíváncsian méregeti a lány arcát. Enyhe mosolyra húzódik, amikor megállapítja: a lány bizony fülig szerelmes. Őszintén fogalma sincs, hogy kibe, majd megkérdezi valamelyik diákot aki ott volt a bálon, de nem akarja felfújni a dolgot, mert mint ahogy azt eddig is gondolta, nincs baja a lánnyal, és nem tett semmi olyat, amivel magára haragította volna. Csak hát az a terv... *
- Hát látnád mostanában... Tíz percenként dühkitörései vannak, talán a szakításotok túl mély nyomot hagyott benne. * Ez talán picikét övön aluli ütés volt, de nem az a célja ezzel a kijelentéssel, hogy Bellát furdalja a lelkiismeret. *
- Mint mondtam, a volt szerelmed akkor is önkívületi állapotban volt, amikor megcsalt téged. Én egy ilyen embernek nem tudnék hinni, de te tudod, részemről a téma lezárva, nem szeretnék több vitába keveredni emiatt, ugyanis utoljára mondom el, nem én vagyok a tettes, és nem is vagyok hajlandó hallgatni az alaptalan vádakat. * Nem állítja meg a lányt, mert elege van ebből a témából, ő már nem akar erről többet beszélni. Ha kiment a lány, visszasüpped kényelmes fotelébe, és ismételten kinéz az ablakon, és emészti a dolgokat. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Ékszerteknős háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 2:55 pm

*Elmesélem Cat-nek, hogy mégis mivel gyanúsítom, és habár kicsit meglep, hogy úgy tesz, mintha nem tudna semmiről, és egy részem talán még hinne is neki, de anno szerettem Deyan-t, és habár nem vagyok már belé szerelmes, mert a szívemet most más foglalja el, bízom a fiúban. Hallottam, hogy Cat miket csinált másokkal és habár velem mindig is kedves volt, és még nem tett keresztbe nekem, úgy tűnik, hogy mégis eljött az idő. *
- 10 percet? Akkor pont hallhattad és láthattad a dolgot. Bár gyanítom, hogy nem akkor voltál ott, mert Deyan tuti megtalált volna és kinyír. Nem tudom, hogy ő utána kivel volt, vagy hogy ott maradt-e a bálon mert én... *itt enyhe pír ül ki az arcomra.*
- ...mással voltam. De nem is ez a lényeg. *csóválom meg a fejemet, mert kicsit eltértem a tárgytól és a hatalmába kerített a csodálatos este emléke. Lágyan elmosolyodom, majd ismét Cat-re nézek a szememből eltűnik a derű és a jó kedv és a harag és a bosszú veszi át a helyét. Nem, én valóban nem, kiabálok és ordítozok, de mindenképpen tudni szeretném az igazat. *
- Aha... Tehát jóban voltatok, erre Deyan beállított és elkezdett üvöltözni? Ez nekem furcsa. Deyan elég nyugodt ember, nem sűrűn szokott üvöltözni. Nem hiszem, hogy csak rád rontott és elkezdett üvöltözni. Igen, kedves voltál velem, soha nem volt problémánk, de ne haragudj, inkább hiszen a volt szerelmemnek, mint neked! És ezért is nem értem, hogy miért tettél nekem is keresztbe. Hogyha Deyannel összevesztetek, akkor baromira nem rajtam vezesd le és igyekezz mással megszívatni. Engem meg hagyj békén! *jelentem ki mérgesen, majd megindulok az ajtó felé és hogyha Cat nem állít meg, akkor bizony rávágom az ajtót és ott hagyom egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 2:44 pm

Isabella Newtonnak


* Ölbe tett kézzel hallgatja mind azt, amit a lány rázúdít, és csak azért nem kezd el ordibálni vele, mert egyrészt nem fiú, másrészt...mert nem fiú. Igaza volt Andienek, Cat túlságosan is kínozza a pasasokat, de hát na, majd megváltozik, most fontosabb dolga is van. Bellának nem kell aggódnia, Catet egyáltalán nem sértette meg. Már annyiszor hallotta szinte ugyanezeket a jelzőket, hogy szinte teljes mértékben leperegnek róla. Még csak véletlenül sem gondolkodna el azon, hogy hoppá, esetleg igazuk van, és tényleg arrogáns, aljas és bunkó. Nem, ő inkább ringatja magát abban a hitben, hogy ő csak a saját maga által kigondolt eszméit követi, miszerint ha valaki csúnyán megalázza, annak bizony bűnhődnie kell, és ez lehetőleg ne derüljön ki. Azt se értette, Deyan miért pont őt vádolta először, és ezt most szépen el is mondja Bellának, de előtte még kíváncsiskodik picit, meg játssza a meglepődött, ártatlan lányt. *
- Na hoppá... A teljes sztoriról nem is tudtam, nem voltam ott a bálon, csak alig tíz percet. * Gondolkozik egy percet, hogy a következő mondatokra mit válaszoljon, a meggyőzés mellett dönt, nem hagyja hogy bárki is bemocskolja a nevét. *
- Akkor mérjük fel a tényeket. Amikor Deyan először látogatott el hozzám üvöltözve, már akkor sem értettem, hogy a mi fenét akar, ugyanis úgy tudtam, hogy jóban vagyunk, és az a kis incidens enyhe dühkitörés volt a részéről. Én képes lettem volna neki megbocsájtani, de erre jött, és elhordott mindennek... De be kell hogy valljam, fáj, hogy Deyannak hiszel, és nem nekem. Nem nekem, akivel egy csomószor beszéltél, és megbízhatsz bennem, és kedves voltam veled és még sorolhatnám. Inkább hiszel annak, aki azt se tudja, hogy miért szívott füvet azon a bizonyos estén. Ráadásul Deyannal elvileg jóban voltunk, de biztosan megint olyan önkívületi állapotban volt, mint akkor, amikor beszívott. Hogy én jutottam eszébe először... A neon színekről is sok embernek én jutok először az eszébe, szóval tárgytalan. Tartom magam ahhoz, amit az előbb mondtam. * Válaszol határozottan, remélhetőleg minél meggyőzőbben. Ő bízik ebben a képességében, és nem akar kudarcot vallani. Kíváncsi a fejleményekre, hogy ezek után tovább kell-e még hajkurászni az igazát, vagy Bella elismeri, hogy ő valójában teljesen ártatlan, és nincs köze ahhoz a bizonyos bálos dologhoz. *
- Deyannal nem tudtam megbeszélni a dolgot normálisan, mert nekem esett és kiáltozott, de reméltem, hogy te meghallgatsz, és nem ordítod le a fejem.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Ékszerteknős háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 2:29 pm

*Dühösen csörtetek be a szobába, majd egy szuszra a lányra zúdítom azt, amit már egy jó ideje kellett volna, és amit gondolok róla. Természetesen igyekszem normálisan fogalmazni, de a végére elkap a hév és nem igazán olyasmit mondok, amit kellene. Egy kicsit el is szégyellem magam, de ez egyelőre nem ül ki az arcomra, egyelőre csak belül mardos a kétségbeesés, hogy miket is mondtam mérgemben. Van is egy idézet, ami valahogy úgy szól, hogy "Ne mondj semmit, he dühös vagy, ne ígérj semmit, ha boldog vagy, és ne tegyél semmit, ha szomorú vagy." Nos, ez pont igaz rám, és most is kicsit előbb járt a szám és a nyelvem, mint az agyam. De végül is mindegy, mert szentül meg vagyok győződve róla, hogy Deyan nem hazudott, és hogyha egyből Cat-et gyanúsította, akkor biztosan volt rá oka és nem a hasára ütött és valakinek a nevét kezdte el üvöltözni csak úgy. Mikor befejezem, akkor Cat-en a sor és természetesen meglepődött fejet vág és tagad mindent. Felvonom a szemöldökömet és kicsit meglepődött és egy aprócska részem elgondolkozik, hogy vajon tényleg nem a lány volt? De végül meggyőzöm magamat, hogy Deyannek jobban hiszek, mint Cat-nek, és csak morcosan hallgatom a lány mondanivalóját.*
- Ó, tehát nem te voltál? Nem te voltál, aki felvette az alakomat, odament Deyan-hez és megígérte neki, hogy újrakezdhetünk mindent, és hogy vele megyek a bálba? Merthogy szegény sráccal valaki ezt eljátszotta, eljött a bálba és mindenki előtt megkérte a kezemet! *jelentem ki először kissé gunyoros hangon, majd a végét már szinte hisztérikusan hadarom el.*
- Ott volt Noah is, és az egész iskola. Ott mindenki előtt kellett felvilágosítanom, hogy én bizony nem találkoztam vele és nem ígértem ilyesmit, hiszen Noah-val vagyok együtt. Erre totálisan kiakadt, és a Te nevedet kezdte el üvöltözni. Ebből gondolom, hogy Te voltál. Ne haragudj, de Deyannek jobban hiszek, mint neked és biztos vagyok benne, hogy nem hasraütés szerűen kezdett el kiabálni egy nevet, hanem indoka és oka volt arra, hogy Te jutottál eszébe először. *nézek mélyen, kissé mérgesen a lány szemébe és ismét várom a magyarázatát.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 2:20 pm

Isabella Newtonnak


* Először tényleg nem esik le neki, mi a látogatás oka, csak akkor, amikor Bella morcosan, dühösen kezd el beszélni, és ölbe tett kézzel álldogál az ajtó előtt. Olyan fejet vág, mint aki totál nincsen képben, természetesen tagadni fogja az egészet, bolond lenni mindent elismerni, az túlságosan is ártana a jó hírének, ami sajna így is vészesen csökken egyes körökben. Habár abszolút nem érdekli mások mit gondolnak róla, a lényeg az, hogy ne tudják meg hogy mit csinált, mert ha esetleg valakinek utánozni támad kedve, naná, hogy ráfogják "szegény" lánykára. Figyelmesen, feszült arccal hallgatja végig a lány beszámolóját, itt-ott felvonja a szemöldökét, vagy fej csóvál, vagy értetlen fejet vág, de a kezei még mindig össze vannak fonva a mellein. Kissé hüledező arckifejezést ölt, amikor Bella befejezi a monológját, és átadja neki a szót. *
- Először is... Ha nem hiszel a pletykáknak, akkor mégis honnan veszed, hogy én bármi rosszat is csináltam volna? Másrészt pedig elmondanád légyszíves mi a fenéről beszélsz? Fogalmam sincs mit csináltam, de ha ennyire gerinctelen dolog volt, akkor nyilván nem kis dolog. De ha elmeséled az egész sztorit, és azt, hogy kitől/mitől hallottad, akkor talán én is képben leszek, és esetlegesen meg tudom mondani, hogy én tettem-e vagy pedig nem. Addig is nem vagyok hajlandó válaszolni a többi dologra, mert nem tudom mivel vádolsz. Már többször is szembetaláltam magam hasonló pletykákkal, dolgokkal, nem tudom hogy ki a franc terjeszti, mindenesetre kezd egyre zavaróbb lenni. * Fejezi be a mondatot kicsikét hangosan. Mivel színészi tehetségét az utóbbi időben rengeteget csiszolta, ezért elég meggyőzőre sikeredett a beszéde, más kérdés, hogy Bella beveszi a dolgot vagy sem, és elhiszi-e azt, hogy ártatlan és tényleg nem tud semmiről. Ennek elég picike a valószínűsége, de hátha. *
- Egyébként Deyantól is kaptam hasonló látogatást. Ő is valami fura dologgal vádolt meg, de el nem tudom képzelni miért pont én lettem kipécézve.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Ékszerteknős háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 2:07 pm

*Úgy tűnik, hogy a lány totálisan nincs képbe azzal, hogy mit is tett. Ezt mutatja az is, hogy nem számított rá, hogy meg fogom látogatni. Márpedig itt vagyok és az biztos, hogy nem vigyorogva, öri-bari módjára fogok innen távozni, az biztos. Nincs semmiféle érthető magyarázat arra, amit tett, nem tudnék semmit elfogadni és azt hiszem, hogy nem is akarok. Egyszerűen csak hallani akarom Cat szájából is, hogy mit tett, és hogy miért tette, majd jól beolvasni neki, hogy mekkora egy undok, számító kis rib*nc lett. Hogy juthat valakinek eszébe ilyen undorító csíny? A gyomrom felfordul, ha csak rá gondolok. A lány megjegyzésére felvonom a szemöldöket és elmasírozok mellette, be a szobájába és állok meg az ajtó előtt. Fél pillanatra körbenézek, majd karba tett kézzel pislogok a lányra és kezdek bele a mondandómba. *
- Soha nem érdekel az üzenőfalas pletyka, Cat. Nem hiszek a pletykáknak és főleg nem azok alapján fogok megítélni embereket. Csak tudni szeretném, hogy miért csináltad? Egyszerűen undorító, gusztustalan és gerinctelen dolog volt így megszívatni Deyan-t. Főleg, hogy utána belőlem is hülyét csinálsz az egész iskola előtt a bálon. Nem tudom, hogy miért csináltad, de mocskos egy dolog volt. ÉS most ezért vagyok itt, hogy tőled is halljam, hogy miért szívattad meg ennyire Deyan-t. Megváltoztál. Tényleg megváltoztál, de remélem, hogy van elfogadható magyarázatod a történekre. Azt hittem, hogy barátnők vagyunk, de hogy ennyire megszívasd mind Deyan-t, mint engem, nem ezt engedi mutatni. Nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki ezt a bánásmódot, ezért vagyok most itt. Hallgatlak! *kezdek bele a magyarázatomba és egyre dühösebben és határozottabban mondom a magamét, majd végül befejezem és leülök az egyik ágyra, várakozóan, de még mindig villámló tekintettel nézek a lányra és várom, hogy megmagyarázza a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 2:00 pm

Isabella Newtonnak


* Kellemes meglepetésként éri, amikor hangosakat koppan az ajtó, most egészen örülne neki, ha lenne egy kis társasága. Ám amikor kinyitja az ajtót, nagyon meglepődik, ha valakire, akkor pont Bellára nem számított. Furcsán méregeti a lányt, fogalma sincs mit keres itt, vagy miért szeretne beszélni vele, de mindenesetre úgy tűnik nincs túl jó hangulatban. *
- Ömm, nem. Miért, kellett volna? * Vonja fel a szemöldökét kíváncsian, és csak legyint egyet, amiért Bella nem akar leülni. Neki olyan mindegy. Szép lassan kezd leesni neki a helyzet, hogy miért is jött ide ma a lány, hát persze, a bál miatt! Felvillannak az eszében a képek, amint az ő alakjában rohangált a birtokon, és a többi és a többi. Haláli jó mulatság volt, de már számtalanszor leugatták érte a fejét. Jókedve hamar elillan, ingerült grimasz váltja fel szép mosolyát, s vesz egy nagy levegőt, mielőtt felméri a tényeket. *
- Hogy úgy... Tehát azért jöttél, mert hiszel az Üzenőfalas pletykáknak, és az orrom alá akarod dörgölni, mennyire megváltoztam és mennyire rossz úton haladok. Igaz? * Kérdezi, immáron ő is ölbe tett kézzel. Nem fél a folytatástól, mert tudja, hogy Bella nem épp egy agresszív típus, és nem szoktak idegbeteg kirohanásai lenni, ellentétben egyesekkel... Természetesen észreveszi, hogy a lány szeme besötétült, fura kontaktlencséje lehet, de nem tulajdonít neki túlságosan nagy jelentőséget. Csak áll, egy helyben, és figyeli a lány vonásait, hátha enyhülnek, netán tán durvábbak lesznek a düh hatására. *

Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Ékszerteknős háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 1:50 pm

*Az ajtó hamarosan kinyílik és Cat meglepődött arccal nyitja ki az ajtót. Azt hittem, hogy elég egyértelmű lesz neki, hogy miért jöttem, de úgy tűnik, hogy közel sem. Örülök, hogy itthon van, és nyugodtan tudunk beszélgetni, ugyanis bentről nem hallok más hangot, így feltételezem, hogy egyedül van a szobájában. A beszélgetés már nem feltétlenül lesz nyugodt, de hát majd kiderül. Nem akarok verekedni, vagy átkokat szórni rá, de határozottan meg fogom mondani neki a magamét, az biztos!*
- Meglepetés? Nem számítottál rám, Cat? *szólalok meg, még köszönni is elfelejtek és határozottan masírozok be a szobájába, majd állok meg az ajtó mellett, jelezve, hogy nem kívánok sokáig maradni. Kezemet karba fonom a mellkasom előtt és dühös pillantással méregetem a lányt.*
- Remélem sejted, hogy miért látogattalak meg. És meg kell, hogy mondjam nem jó kedvvel jöttem ide, úgyhogy ne számíts semmi jóra és kellemes csevejre, mert nem az lesz. *jelentem ki határozottan és dühös pillantással kihúzom magamat. A szemem - észre sem veszem de, - a dühömre besötétül és szinte már annyira sötét barna lesz, hogy feketének is lehet nézni.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 1:34 pm

Isabella Newtonnak


* Egészen békésen telik ez a mai nap. Kivételesen meglehetősen sokáig aludt, nem szokásához híven hajnalban riadt fel valami szörnyen brutális rémálomból, hanem reggel tízkor kelt ki csak az ágyból, ami azért nagy szó, mert ilyenkor már rég tevékenykedik valamit. De ezúttal nem, tehát derűsen és nyugodtan sétálgat a szobájában. Előszedi a sminkes dobozát, kikeni magát, vasalgatja, igazítgatja a haját, és felveszi a kedven, kényelmes, zöld és fekete csíkos kezeslábasát, amit csak itthonra szokott hordani. Utolsó mozdulatként pedig a fejére biggyeszti a ruhájához passzoló cuki kis matrózsapit. Élénk piros haja nagyon elüt kollekciója színétől, de igazán nem zavarja, egy fokkal még mindig jobban passzol hozzá, mint ahhoz a kék-sárga ruhához. Szinte egész délutánja azzal telik, hogy a nyitott ablak előtt egy pihe-puha fotelen üldögél és olvas egy izgalmas regényt. Sokszor mosolyog, kifejezetten jó kedve van, és ennek hála tök kedvesen ballag az ajtóhoz, amikor az hármat koppan. Fogalma sincs ki lehet az. megfordul a fejében egy-két lehetőség, de amikor kinyitja az ajtót, szinte ledöbben. Egyrészt mert egyáltalán nem Bellára számított, másrészt pedig kinézetre a lány nagyon sokat változott. *
- Szia Bella! Micsoda meglepetés! Gyere beljebb! * Fogalma sincs Bellának hogy jutott így hirtelen eszébe, hogy meglátogatja őt, a bálos incidenst úgy ahogy van egyelőre lezárta magában, szóval ez aligha fordul meg a fejében. Kíváncsian méregeti a lányt, majd int neki, hogy üljön le. *



A hozzászólást Cat R. Morgan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 28, 2013 2:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Ékszerteknős háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Ékszerteknős háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 1:25 pm

*Habár a bál óta már eltelt néhány nap, még mindig nem tudtam megemészteni azt a lehetetlen helyzetet, amibe Deyan kevert. Természetesen Noah megértette a dolgot és nem is vesztünk ilyesmin össze, mégis bosszant a dolog. Deyannel azóta nem beszéltem, habár majd őt is fel akarom keresni, de egyelőre most az Ékszerteknős háló előtt állok, és a fortyogó dühömet már lecsendesítettem, de lesz egy két nem túl szép szavam Cat-hez. Azt hittem, hogy jóban vagyunk, de úgy látom és hallom, hogy a lány mostanában nagyon durván megváltozott. És ennek nem örülök. Főleg, hogyha engem hoz kínos helyzetbe a baromságaival. Így hát most itt vagyok az ajtaja előtt és határozottan kopogok hármat az ajtaján. Egy egyszerű rövid farmer short van rajtam, egy fehér sport cipő és egy fehér top. Hajam most hosszú, szőke és loknisan hullik a hátam közepéig, szemem pedig zöld. A mai nap igen sokan dicsértek meg, és nem is tudom, hogy miért nem változtam vissza, mikor ilyen fontos dolgot kell megbeszélnem a lánnyal. De egyelőre csak várakozom az ajtaja előtt és magamban ismételgetem azt a néhány mondatot, amit már megálmodtam: a képébe vágok.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 8:15 pm

* Csak megrázza a fejét, hogy nem, szerinte Deyan egyáltalán nem ezt teszi. Végighallgatja a fiút, a dicséretre büszkén kihúzza magát, azonban abból, hogy a varázslata hamarosan hatástalan lesz, nem érez szinte semmit se, csupán enyhe aggodalom tölti be a lelkét valahol nagyon mélyen. * - Ez mind szép és jó, csak az a gond, hogy akár tetszik, akár nem, de nem én vagyok a tettes. Javaslom, hogy mielőtt elhordasz mindenki előtt mindenféle aljas banyának, először kicsit járj utána a dolgoknak, ha megkérhetlek. És most távozz, ha megkérhetlek! * Int a kezével, mire az ajtó kinyílik, ez elég amatőr varázslat, szóval csak sikerül neki, ám ekkor egy váratlan fordulat következik. A bizalom köre megszűnik, s Deyan azonnal varázsolni kezd. Nem, ezt nem teheti... Dehogynem, megtette, méghozzá teljesen hidegvérrel, ami tök jogos, de ő még mindig alaptalannak tartja. Viszont amikor megjelenik előtte a fantomangyal, megijed, és gyorsan cselekszik, mikor még csak az aprócska bűneit sorolja a "lény". * - Menj innen Deyan! Calcatura Auris! * Kiált rá, majd sebesen jár a keze, rajzolgatja a köröket a fiú felé, s ha minden jól sikerül, akkor egy kis időre elveszti a hallását, szerencsére pont jókor, mivel egyrészt a fiúnak semmi köze a múltbéli bűneihez, másrészt pedig akkor fény derülne a turpisságra. Remélhetőleg a fiú valóban kimegy, másképp süketen ácsorog, ami nem épp kellemes érzés. *

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ékszerteknős háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ékszerteknős háló
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: