Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ékszerteknős háló - Page 3 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 3 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ékszerteknős háló

Go down 
+16
Deyan Serenity
Aidric Selding
Natalia Tatiana Ridolf
David Ayton
Tuija Tykkylainen
Candra Mingan
Anelie Mei Xi
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Alexandra Voltano
Lara Corvin
Belnis Undomiel
Pierre Bontavier
Irina Yuliana
Kalandmester
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Nincskaszt

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:46 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Nargile Ljubjana
2. Lara Corvin
3. Irina Yuliana
4. Cat Morgan

A szoba lakói - bal oldal:
1. Mary Cromwell
2. Ramona Dragon

3. Viktoirya Aleksandrina
4. Willow Manson
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 4:17 pm

*Még mindig tudják folytatni a Boris-témát, pedig nem nagyon fűlik hozzá a foga.*
- Nem, aszt hiszem jól kezelem az ilyesmit. Jó volt amíg tartott, most meg vége. Nati sokkal fontosabb, mint bárki más ezen a helyen. *jelenti ki komolyan. Tényleg nincs a szemében megbánás. Ez alatt a két hónap alatt túltette magát az ügyön. Tényleg csak erre a pár barátjára számíthat, amíg az iskolában van. Gyorsan tereli a témát és kiderül, hogy Cat és David között sincs minden rendben.*
- Mióta vagytok együtt? Szerinte ez még nem vészes. Sokkal rosszabb, ha veled nem foglalkozik. Ez pedig el tudom róla képzelni ~amilyen önző barom~. Ha nem működik én nem erőltetném. *gonosz módon barátnője érzelmei ellen beszél. próbál némi racionalitást mutatni, ám ő sem elfogulatlan Daviddel szemben, ugyanis rettenetesen utálja az összes ilyen pojácát. Kicsit rosszul érzi magát, de kikívánkozna belőle egy "Én megmondtam."*
- Nekem amúgy mindegy. De ha megbánt, csak szólj. Szerintem nem gyúr eleget. *kacsint Catre, majd a saját ökleire pillant. A nőies, de kemény apró öklök egy fél perc alatt elrondítanák zt az agyonkozmetikázott selyemfiúarcot.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 4:07 pm

* Pedig az összes ilyen hihetetlennek hangzó sztori mind igaz, nem volt valami egyszerű és unalmas élete, amire felettébb büszke. Hogy iskolába járással töltse a tini korát? Ugyan már, inkább szerepelt a nyilvánosság előtt nap mint nap, és járt magániskolákba, ahol nem kellett elviselnie a sok idiótát, akivel korábban össze volt zárva. Pedig még csak nem is voltak gazdagok, ezen ő maga változtatott. * - Nekem nagyon tetszett, talán még meg van valahol, a szobám padlásán. Vagyis az a ház padlása, de ruhásszekrénynek használom... * Pedig nem egy kicsike padlásról van szó, de gondolkodik róla, hogy egyetlen egy egér se tudjon bemenni oda, és mivel testvérei minden áron meg akarják leckéztetni, kopogó szellem őrzi az összes göncét. * - Wow, én utálok gyúrni. Ott van David, majd ő megvéd. * Mondja mosolyogva. Végül ezen a témán is túl lépnek, majd jön a következő. Számára ez tök természetes, hogy a barátnők ilyenekről beszélgetnek, egyáltalán nem kellemetlen. * - Ó, értem. Hát, ha nem estél depresszióba és nem marcangoltad magad hetekig, akkor oké. * Jelenti ki, de azért fürkészi Mei tekintetét, hátha talál benne valami kis jelet, ami arra utal, hogy bánja a dolgot. * - Hát mondjuk úgy, hogy elvisz bemutatni nekik. De nem csak ez, még sok mindent nem tudok róla. A zűrös ügyeiről mindig beszámol, de a többi teljes homály. Egyébként ez a nagy gond, hiába bentlakásos a suli, még így is csak ritkán futok össze vele. Ritkán hív meg valahova, ritkán megyünk el például sétálni. * Hú, még soha nem beszélt erről ennyire nyíltan. *
Vissza az elejére Go down
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 3:50 pm

*Mei sosem tudja eldönteni, hogy ezek a furcsa sztorik igazak-e, de az biztos, hogy soha senkit nem hallott annyit beszélni az iskolán kívüli életéről, mint Catet.*
- Biztos gyönyörű lehetett. *mondja egy halvány fintorral. Nem bántani akarja a barátnőjét, csak egyszerűen nem tud elképzelni egy csinos műanyag pókhálót.*
- Remélem is. Igazából nem is leadni szeretném. izmot fogok csinálni belőle. *jelenti ki elhatározását vigyorogva. Nem örül, mikor a kellemetlen fogyókúráról a még kellemetlenebb pasiügyekre terelődik a szó.*
- Azóta nem volt alkalmunk beszélgetni. Amúgy nem nagy szám, nem működött. Miután összevesztek Natival én is dobtam. Választanom kellett közöttük. *magyarázza Catnek. Tényleg nem valami megható sztori. igazából valószínűleg sosem volt szerelmes Borisba. Túl egyszerű volt hozzá a fiú.*
- Én sosem álltam David mellett, te is tudod. De egy bentlakásos iskolában hogy akarod megismerni a családját? Legalább sokat lehettek együtt. Már ha akartok. *teszi fel az egyszerű kérdést, majd váratlanul tovább fejtegeti. Megdöbben a saját józan gondolkodásán.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 3:33 pm

* Bizony.bizony, Cat azok közé az "emberek" közé sorolható, akik furcsa megjelenésükkel akarnak feltűnést kelteni, ezzel valami kicsike hírnevet szerezni maguknak. No meg persze azért is öltözködik így, mert imádja az élénk színeket, sok csicsával és egyéb marhaságokkal. Mei piszkálódására eszébe jut egy nagyon régi sztori, amit jobb ha nem tartogat magában tovább. * - Egyszer volt egy ilyen esetem! Amikor Norvégiában meghívtak díszvendégnek valami puccos vacsorába, és olyan ruhában mentem, hogy egy hatalmas nagy műanyagból készült pókháló volt a fenekemen. Hú, elég ciki volt állva elfogyasztani a kaját... De legalább jól néztem ki. * Neveti el a történet végét, régi szép emlékek... Nem változott semmit. Vagyis igen, de az a változás elmúlt. Most már ismét ellenséges, bunkó, feltűnési viszketegséges, de a barátival sose tudna gonoszkodni. A következő témára drámaian a szája elé kapja a kezét, majd nevetve leteszi. * - Jaj ugyan már, azt pillanatok alatt le lehet adni. Szerintem tök könnyű, nekem még édességek mellett is sikerült. * Bizony-bizony, a modellkedéshez nagyon szép alak kell. A Borisos dolgon most már halál komolyan a szája elé kapja a kezét, erre igazán nem számított. * - És én erről miért nem tudok semmit?! * Felkap egy párnát, és belefejelve sikít, persze nem örömében. * - Jól vagyok. * Mentegetőzik. * - Hogy történt? Na jó, csak ennyit árulj el, nem akarom feszegetni. Egyébként mi jól megvagyunk, de valahogy úgy érzem még nem igazi ez a kapcsolat. Ne érts félre, David rettentő jó fej, meg minden, de elég keveset találkozom vele, alig ismerjük egymás családját meg ilyen alapvető dolgok hiányoznak, és ez zavar. * Panaszkodik búslakodva, de azért örül, hogy ezt végre valakinek elmondhatta. *
Vissza az elejére Go down
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 3:12 pm

*Anelie Mei Xi a hírhedt sárkányölő *~höhh, jó vicc~* semmitől se fél, Cattől meg végképp nem. Hozzászokott a furcsa megjelenéshez, legfeljebb egy kicsit meglepődik.*
- Ráérsz még eldönteni, csak úgy gondolkodj, hogy le kell tudnod ülni. *mondja tovább piszkálódva és persze a biztonság kedvéért, nehogy Cat egy ezer alsószoknyás keményített ruhakölteményben jelenjen meg, vagy egy nagyestélyiban. Barátnője felhozza a fogyókúrát és nem tudja megállni, hogy ne törjön ki belőle a panaszáradat.*
- 3, azaz HÁROM kilót híztam a télen. Ez az eredeti testsúlyom... *próbál gyorsan fejben számolni, majd hamar rájön, hogy sohasem volt valami jó matekból.* - Mindegy. Sok. Te jól mutatsz így is, én viszont egy kismalac lettem a télen. Tavasszal levághattok, és eladhattok trolltápnak. *magyarázza hevesen. Teljesen ki van akadva, még sosem volt rajta súlyfelesleg, hiszen folyamatosan mozgott. Ám most a telet a kúriába zárva töltötte, minimális testmozgással. A következő kérdés pedig csak tetézi a gondokat. pedig már túl van rajta. ~De miért hozza most ezt fel? Nem lehet, hogy nem tud róla.~
- Két hónapja szakítottunk. Miért? *kérdezi teljes önuralmat gyakorolva közömbös arccal.* - És ti Daviddel? *kérdez vissza, ám sokkal kíváncsibban.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 3:00 pm

* Ugyan melyik ember ne ijedne meg egy enyhén szörny kinézetű lánytól aki ajtót nyit neki? Hát....aki nagyon bátor, és ne, fél semmitől. Mondjuk Cat szobájába belépni már önmagában is egy megmérettetésnek számít, szóval nincs miről beszélni. Amint megölelte barátnőjét és betessékelte, leül egy - tükörhöz közeli - helyre, ahol felhelyezi a másik kontaklencséjét, és tovább vasalgatva a haját, de közben természetesen Meire figyel, ezzel olykor megégetve a homlokát. De nem sokszor, már tapasztalt hajvasaló. * - Megyünk a Jeniliába? Szuper! Mit vegyek fel? * Naná, hogy ez az egyik legfontosabb kérdés számára, hisz nem lehet csak úgy elmenni valahova, ha nincs kicsípve az ember. Célja, hogy mindig jól mutasson, és ez enyhe véla bájainak köszönhetően szinte mindig sikerül. Kivéve amikor rossz napjain a könny elmossa a sminkjét és brutális bohócként néz ki. De még arra is rá lehet fogni hogy direkt van, ha róla beszélünk. * - Majd még eldöntöm. * Teszi hozzá mosolyogva, majd keres valami kis témát, amiről esetleg nem tud, vagy beszélnie kéne róla. * - Gondolkodtam hogy nekiállok fogyókúrázni, de az annyira gáz, hisz eleve vega vagyok, és hát ezekben a cuccokban egészen szuper alakom van... * Legalább önbizalomhiánya nincs. * - Egyébként hogy vagytok Borissal? * Teszi fel a váratlan kérdést, mert erről az egész dologról szinte alig tud valamit. Természetesen fogalma sincs arról, hogy ezzel a kérdéssel rendesen mellé lőtt. *
Vissza az elejére Go down
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 2:49 pm

*Mei úgy érzi mindenre fel van készülve, ám mikor Cat végre kinyitja az ajtón torkára forr az épp dúdolgatott trombitaszóló. ~Mi ütött belém, hogy trombitaszólót éneklek?~ *gondolja egy pillanattal korábban, ám most inkább kitör belőle a nevetés, mikor barátnője megöleli. Sosem volt nagy ölelkezős, de barátaitól még elviseli. *
- Jól mutatsz. Remélem így jössz velem legközelebb a Jenilliába. *piszkálódik mosolyogva. A másik lány ízlése elég furcsa, de ennek ellenére valahogy mindig jól néz ki. Legalábbis Mei eddig azt hitte. Ám most a felemás szemszínnel, frizurával és úgy amúgy a félkészségével agyon furcsa hatást kelt, olyan ijesztően, nem szépen furcsát.*
- Komolyan gondoltam. A hétvégén le kéne mennünk. *győzködi tovább Catet. Nem mintha a cukros koktélok és az alkohol beleférne a diétájába, de majd ledolgozza. Mikor ez eszébe jut ismét lepillant a tél alatt felgyűlt apró pocakjára, melyet most jótékonyan rejt a nagy pulcsi.*
- Amúgy mizujs? *kérdezi csillogó kék szemeivel, csak hogy ne legyen csöndben.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 2:38 pm

* Nos igen. Teljes a káosz. De aki meglátogatta már élete során legalább egyszer "szegény szerencsétlen" Catet, az már tudja mire számítson. Most azonban talán egy kicsivel nagyobb a kupi mint eddig, mert egyedül van az egész szobában, szinte mindenki elment nyaralni, vagy a szüleihez, vagy fogalmam sincs hova, a lényeg, hogy minden térfél szabad, bár ennek eddig se volt túl nagy jelentősége, mert mindig kiharcolt magának plusz egy térfelet a sok cucca miatt. Szóval nem épp a szobatársak kedvence, de végül is eddig még nem akartak rajta bosszút állni, de azért éberen figyel mikor dobnak egy petárdát az ablak melletti ágyára. Remélhetőleg soha. Ezúttal csak a neon színű - tehát nagyjából tizen akárhányezerből tizen akárhányezer - ruhák vannak kiszedve, azok szétszórva, kiválogatva szín szerint az ágyakon, székeken, asztalokon. A tulajdonos a tükör előtt szépítkezik, egy tonnányi sminkkel maga mellett, kezében a hajvasalóval, szájában sok-sok csattal, és fél szemén kontak lencsével. Ekkor kopog az ajtó, amitől jóformán szívinfarktust kap. Na ne már, most komolyan így nyisson ajtót, ruha is alig van rajta. Na mindegy, tehát közeledik az ajtó felé, félig fekete, félig sárga szemmel, félig kivasalt hajjal egy szál pendelyben. Kicsit ijesztő lehet. * - Ó. szia Mei! * Megörül, hogy nem valami idegen az, így megöleli régi barátnőjét. * - Gyere csak beljebb, ha tudsz. * Méri végig a kupacokat, őszintén szólva maga sem gondolta volna hogy ekkora a káosz. Sebaj. Magára kap valami neon kék esélyit, és leül az egyik kupac tetejére. * - Bocsiiii.
Vissza az elejére Go down
Anelie Mei Xi

Anelie Mei Xi


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 405
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : IMMUNMUMUS

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 2:27 pm

*A mai nap nem más mint a többi. egyszerűen semmi sem történik. Meimeinek elege van a világból és egy kis vidámság reményében, amit az Óriás skorpió háló üres falai nem szolgáltatnak, átkopog a nem messzi Ékszerteknősbe, ahol egyik legjobb barátnője, Cat lakik. Nagyjából sejti mire számíthat, már ha a macskanő otthon van, épp ezért nagy levegőt vesz mielőtt felemeli a kezét és három erőteljeset koppant az ajtón. Kopp-kopp-Kopp! Lelkiekben fel van készülve a káoszra. Nem mintha az ő szobája rendesebb lenne, csak nála nem ruhákkal és körömlakkokkal, hanem könyvekkel és fegyverekkel van teleszórva, legalábbis az ő térfele, amihez Natalia nem nyúlhat hozzá. Mosolyogva várja, hogy Cat kinyissa az ajtót. Fekete farmert és egy nagy, kapucnis, szürke pulóvert visel futócipővel, haja laza kontyban ül a feje búbján és amíg az ajtó nem nyílik egy lassú rap számot dúdolgat.*
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Illuzionista

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 7:20 pm

* David végignézve a sok ruhán talál igen sok szép darabot, és nem csodálozik a lán y szekrényének bőségén.. * - Chhhh... Nekem több ruhám van. De ilyen randát... Igen, úgy biztos cukibb, kétségtelen, hiszen mi sem lehetne szexibb mint a.... Uramisten... Ennyi napszemüveged van... CSAK? *Kérdezi Cat napszemüveggyüjteményére mutatva, ami igazából akármennyi lehet, David drágának akkor is több lesz, ha Cat belepusztul. Mertugyanis David napszemüvegmániás, és nagyon durván. Most is kettő van nála a táskájába, amit a szobájában hagyott. Szóval csak a vöröskeretes nemdioptriás divatszemüvege van nála, az ingébe akasztva, és most nem is tervezi felvenni. Bár mindenki szerint borzalmasan áll a hajához, de ő nagyon szereti. Okés, talán kicsit túl tökéletesnek gondolja magát, de na.... Fél-Véla a gyerek. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 7:11 pm

- Egyelőre a saját hajszínemet se tudom eldönteni, nem hogy a tiédet. Habár a tiéd jó ahogy van, vissza ne térj a szőkére! * Adja ki a parancsot nevetve, kevésbé határozottan. A "vagy nem" egyszer tuti hogy az őrületbe kergeti, no meg a melltartó téma is. * - Ilyen téren nem. * Nyelveskedik gyerek módjára, majd felpattan David öléből, aki már rohan is a szekrénye felé. Egyszer megfojtja egy zoknival... * - Csak nyugodtan. * Már előre mosolyog magában David reakcióin, mert hogy élete során egyetlen egy pozitív mondatot nem hallott szekrénye tartalmáról, az is biztos. De különösebben nem zavarja, mert neki tetszik és punktum. De naná, hogy Davidnek a legcikibb göncöt kell kapásból kihalásznia... * - Hey, teszed le! * Ugrik oda vidáman, és kikapja a fiú kezéből a ruhát. * - Ezt akkor hordtam amikor szőke volt a hajam. Most már nyári pizsamának használom, annyiraa cukiii. * Magához szorítja a ruhát, majd eldobja valamerre a kanapé felé. Ha barátja beljebb pillant, láthatja hogy hatalmas hajtogatott kupacokban állnak a különféle ruhák, valamint mindenhol fogasok, cipős polcok, ékszertartók, sminkes dobozok és egyéb hasonló dolgok díszelegnek, ugyanis a szekrény tértágító bűbájjal van ellátva, másképp az egész szoba a ruháival lenne tele, így viszont van egy nagyobb gardróbja. * - Egyébként rózsaszín harisnyában és sárga platform csizmában még cukibb. * Lelkendezik, tekintetével visszasandítva az imént említett darabra. *
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Illuzionista

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:55 pm

- Hát akkor majd a hajam befestése eltereli a gondolataidat... Ha nem felejted el megint. *Kinyújtja a nyelvét. * - Bár... És mi az hogy mikor? Én beszéltem mindig melltartókról, és hasonlítunk, szóval te is. Vagy nem. Uramisten már magamat is megőrjítem. Vagy nem. Bocsi, ezt muszáj volt. * Mondja nevetve, és feláll, amint Cat kikászálódott az öléből. * - És most vessünk egy pillantást a kisasszony ruháira. * Mondja higgadtan, bár tudja, hogy ezért még meglesz lincselve, ezért odarohan a szekrényhez, és hirtelen kinyitja, azonban mielőtt bármit is tehetne megakad a szeme egy "ruhán" egy hatalmas arany rojtokkal díszített pink ruha. Undorodva húzza ki a szekrényből, és Cat felé mutatja: * - Ez miiiiiiiiiiiiiiiii? * Kérdezi éles, magas hangon. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:44 pm

- Bunkóból van rengeteg, néha én is az vagyok. Miket mondott rólam? Wow, ennyire híres volnék? Szuper! * Lelkendezik, imádja hogyha róla pletykálkodnak az emberek, az azt jelenti, hogy nem senki, nem nézik levegőnek, igenis tudnak a létezéséről, és beszélnek róla. Ez felemelő érzés, csak zavaró amikor alaptalan vádakat terjesztenek. De persze ez is ezzel jár, erre is kell számítani. A következő mondatnál kicsit elszégyelli magát, mert ő is eléggé énközpontú volt az utóbbi időben, vagy talán egész eddigi élete során... A "vagy nem tudom" nem zavarja, bár olykor kicsit furcsán hangzik. Olyan mintha az ember nem tudná magát megfelelően kifejezni, vagy bizonytalan. * - Jól tetted. Nem érdemelnek más jelzőt. * Jelenti kis határozottan, de azért a szálka ott van a szívében, Artitól ugyanezt kapta meg. * - Ácsi... Mikor hallottál te engem a melltartókról beszélni? * Vonja fel a szemöldökét viccesen. * - Nem, szerintem nem. Rettentő durva dolgokat vágtunk egymás fejéhez, amit lehetetlen elfelejteni. Olyan igazi barátság talán már soha nem lesz köztem és Arti közt. Szomorú, de majd csak túlélem valahogy.
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Illuzionista

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:24 pm

- Semmi, csak találkoztam valakivel, és szörnyen bunkó volt, és... Mondott dolgokat rólad... * Mondta kicsit félszegen, de azért mosolyog. * - Asszem lek*rváztam, bár igen dzentülmen módon. Azaz. Nem is tudom, szerintem kicsit énközpontú volt a csaj. Vagy nem is tudom. * Mondta hihetetlen meggyőződéssel a hangjában. Nála egy mondat két ré-szből áll: Valami plusz "vagy nem is tudom." Ezaz Mr. Ayton, szépbeszédi versenyt is nyerhet akár... Soha. De most Cattel van, és ennek nagyon örül... Vagy nemtudom. * - De azért ugye nem vesztetek össze nagyon durván, és ki fogtok békülni, és megint a legújabb melltartódivatról fogtok fecserészni. Ja és mint legjobb barátnő kisegíted az öltözködésben is. Ugye? * Kérdezi erős sóvárgást mímelve...*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:07 pm

* Hát igen, ritka alkalmak egyike, amikor ilyen jó kedve van, és kedves és megértő és így tovább. Ugyanakkor kicsit sem hiperaktív, nyugodtan öldögél, és fejét David vállára hajtja. Meghitt idill, csak az óra ketyegése töri meg a csendet, ami sokak számára egy idő után meglehetősen irritáló dolog. De neki nem, nem törődik semmi zavaró tényezővel. Viszont David ma nagyon furcsa, olyan... rosszkedvű. Nem annyira közvetlen, nem annyira vidám. Jó, a bokorból kiugrás az tényleg rávall, de amúgy most mintha nem olyan lenne mint szokott. Lehet hogy valami baja van. * - Nem, nem igazán. Talán csak egyet-kettőt, de bennük sem tudok még annyira megbízni. Exan felszívódott, Artival meg rettentően összevesztem, azóta nem állok vele szóba. Szóval ilyen téren nem vagyok túl jó helyzetben. És te hogy állsz az ilyen dolgokkal? * Kérdi mosolygósan, de hamar lehervad az arcáról a vigyor. * - Valami gond van? * Emeli fel a fejét aggodalmasan. Láti lehet a fiú arcán hogy valami nyomasztja, azért ennyire csak nem vak. * - Semmi gond, a lényeg, hogy most itt vagy. * Szinte suttogva mondja, s ismét lehatja fejét barátja vállára. *
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Illuzionista

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 7:26 pm

* A fiút meglepi Cat közvetlen viselkedése, de legalább most nem csak ő közvetlenkedik. * - Nem, inkább te mesélj, találtál új barátokat? És a régiekkel mi van? * Kérdezte erős érdeklődést mutatva saját térde felé, mintha szégyellné magát. És így is van. Catnek szüksége lett volna rá, de ő cserben hagyta, azért reménykedik, hogy a barátai segítettek neki. Nem önző, á dehogy... Nem a felelősségét próbálja elsöpörni, nem... De nembaj, majd megtanulja, hogy a tetteinek bizony következménye van. És méghozzá elég súlyos. De azért örül neki, hogy ezek a következmények nem most szakadnak a nyakába. * - Sajnálom, hogy nem voltam itt neked mostanában, más dolgom akadt.... * Elsajnálja magát, hogy mekkora baromságokat csinált... *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 7:02 pm

* Jobbra, balra. Jobbra, balra. Ez annyira unalmaas. A nap nagy részét azzal töltötte hogy fetrengett az ágyában mint egy félig döglött bálna, és fejelgette a párnát sikítozva mint aki megőrült. Elég ingadozó jelenleg a lelki állapota, úgyhogy egyszer ilyen, egyszer pedig olyan stílusban firkálgat az üzenőfalra, amit csak tud. Már régóta nem járt arrafelé, ideje bepótolni a dolgot sook-sok üzenettel. Újra össze kell hívni a régi baráti köröket, kicsit titkolózni, és így tovább. Olyan mintha egyszerre több személyisége lenne. Ez nagyon elgondolkodtató. Éppen ezen kezdene el töprengeni, amikor valami elkezd kopogni. Na ne már, egy kopogószellem? Az orráig felhúzza a takarót, majd amikor rájön hogy csak kopogtak, fénysebesen ugrik ki az ágyból. Véégre valaki. Megigazítja pici kalóz sapiját, leporolja csíkos kezeslábasát, és ajtót nyit. * - Na ne már... * Ez most komoly? Szórakoznak vele? Na megálljon csak, ha megtudja ki volt akkor... Jé! Egy David! Bizony bizony, a következő pillanatban barátja lóg a nyakában, erre igazán számíthatott volna... Cat szinte fulladozik a maga alig 160 centijével, és alig 70 kilójával, de sebaj, örül hogy láthatja barátját. * - Daviiiiiiiiid! De örülök hogy látlak! Gyere beljebb! * Behesegeti a fiút a szobába, majd leülteti egy kis fotelre, és beleül az ölébe. Ez szokatlan gesztus tőle.... De aggodalomra semmi ok, csupán három hónapja először jókedve van. * - Mesélj, amiről akarsz.
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Illuzionista

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 6:45 pm

* David vidáman ugrándozik végig a harmadik emelet folyosóján, éppen az Ékszerteknős háló felé megy, ugyanis Cat írt neki az üzenőfalra, hogy mennyire régen látta. Vagyis... Cat lakik az ékszerteknősben, és Cat a barátnője... Szóval 99%, hogy ő írta. Vagy valaki el akarja kapni, és jól kioktatni. Nem esne nehezére lekoptatni az illetőt, eléggé elege van mindenkiből a legutóbbi ember, akivel beszélt egy bunkó lány volt, aki azt hitte minden maga körül forog. Nem baj, majd megkapja az élettől ami jár neki. Vagy nem. De ez már nem a srác baja. Vagy mégis? Mindegy is most, csak lazán bekopog, és elbújik egy szobanövény mögé, aztán amikor Cat ajtót nyit, a lány nyakába ugrik, és megcsókolja. * - Hiányoztál. *Mondja mosolyogva amikor végre barátnője szemébe nézhet. *
Vissza az elejére Go down
Aidric Selding

Aidric Selding


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 183
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile
Ékszerteknős háló - Page 3 Tek510aa980a7db90397581

Éjdrik ^^

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 7:56 pm

- Ha esetleg én tudok valamiben segíteni, csak szólj, viszonylag könnyen tanulok meg dolgokat, szóval lesz sok szabadidőm, persze csak ha kell. * Mondja, kicsit elhadarva, de azért érthetően. * - És szeretsz itt tanulni? Mármint itt lenni, tanulni kevesen szeretnek. * Nevet fel. Még mindig a szobában futosgál, és különböző tárgyakat vesz szemügyre. Nem igazán nyúl hozzá semmihez, de minden érdekli. * - Amúgy egyáltalán nem beszélsz unalmasan, csak a múltamon rágódtam egy kicsit. De mostmár totálisan figyelek, és ígérem, többet nem fodrul elő. * Bocsánatkérően mosolyog. Nagyon élvezi, hogy megbíznak benne, ezért legalább nem érzi úgy, mint aki egy végtelenül naiv tapasztalatlan ember. Pedig tapasztalt, ezért tudja, hogy az emberek képesek megváltozni. De ez nem mindig jöt be. De ha bejött, nagyon vidám kis Aidric volt. Mondjuk ő mindig is az volt... De nem baj... *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 7:46 pm

* Ő rettentő könnyen megsértődik, bármilyen aprócska dolgon, néha tök feleslegesen, néha pedig teljesen jogosan. Ő csak simán becsoszog, semmi balettugrás, semmi egyéb ilyen hiperaktivitásra utaló cselekvés, ezzel végérvényesen leszögezve: nincs jó kedve, és egy darabig nem is lesz. Kényelmesen helyet foglalnak a két fotelen, s Aidric már mondja is az első kérdését. Kicsit elmosolyodik, hiszen számára ez tök egyértelmű dolog. De úgy látszik ezzel egyedül van. * - A gyakorlati és az elméleti órák között elég nagy a különbség. Először mindig az elméleti óra van megtartva, utána közvetlenül a gyakorlati. Az elméletin elméletben megtanítják nekünk a varázslatokat, netán gyakoroltatják, a gyakorlatin pedig felmérik éles helyzetben mennyire tudjuk alkalmazni őket. Tehát a tanárok kitalálnak egy feladatot, amit meg kell oldanunk. Nagyjából ennyi. * Fejezi be a monológját, s meglepődve látja, hogy a fiú elbambult. * - Ennyire azért csak nem beszélek unalmasan. * Jegyzi meg kedvesen, nem cinikusan. * - Köszi, igyekszem minél otthonosabbá tenni. * Mosolyog, majd ő is kicsit körbenéz, van még mit csinosítgatni a szobán. Ideje mint a tenger. *
Vissza az elejére Go down
Aidric Selding

Aidric Selding


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 183
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile
Ékszerteknős háló - Page 3 Tek510aa980a7db90397581

Éjdrik ^^

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 7:06 pm

* Ha valmi miatt megsértődik a srác, na az kész csoda lenne. Bebalettozik a szobába, persze hogy bemegy, nem marad kint. * - Nos, nm nagyon tudom hogy folynak itt a dolgok. Például kaptam egy órarendet, de nem tudok kiigazodni rajta, mitől lesz gyakorlati egy óra? És mitől lesz elméleti? Na és ezek a helyek hol vannak? * Mutat a terem helyszín felé. * - De az is érdekelne, hogy hol fogok aludni. * Igyekszik természetesen az alvásról beszélni, bár igazából elég hosszú ideje nem aludt már. De nem is hiányzik neki. Semmi az emberlétből. Tökéletesen élvezi azt ami... Aztán feltűnik neki, hogy elbambult, és ez valószínűleg Catnek is feltűnt. Nem szokása, és rettentően bántja a dolog, de reménykedik benne, hogy a lány nem teszi szóvá. Vidáman felugrik, bár lehet, hogy úgy tűnik, nem figyel oda, de mindig vissza tudja mondani az elhangzottak kilencven százalékát. * - Szép szobád van. * Jegyzi meg csendesen, és érdeklődve hallgatja a lányt tovább. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 6:53 pm

* Hát ez elég gáz. Sosem ugrottak még csak úgy első látásra a nyakába. Sebaj, ennyivel tapasztaltabb emberek terén, most már ilyenekre is fog számítani, hála Aidricnek, aki látszólag nagyon elvan magában. A spárgára alig tudja csak megállni, hogy ne tegyen egy csípős megjegyzést, de mivel olyan kis gyermekded az ipse, ezért kivételesen nem sérteget senkit. * - Inkább gyere be, mielőtt valaki észrevesz. * Ezt nem hagyhatta ki, de igazából nem is sértésnek szánta, csupán egy teljesen természetes megjegyzésnek. A fiú megjegyzéséből nem sejt semmit, szerencsére. * - Á nem, annyira még nem vagyok fáradt, azt tartogatom holnapra. * Mosolyog, nem túl vidáman. Mostanában ez nem nagyon megy neki, pedig ragyogóan szép a mosolya. De sebaj, majd visszatér minden a régi kerékvágásba. Remélhetőleg. Ha Aidric hajlandó bejönni, akkor természetesen leülteti egy fotelre, és maga is helyet foglal pontosan vele szemben. * - Szóval, mire vagy kíváncsi? * Keresztbe teszi a lábait, s mereven figyel, kissé ijesztő arckifejezéssel. Kissé komoly mostanában. A bemutatkozást szándékosan hagyta le, majd ha rákérdez válaszol, ez is olyan Cates berögződés. *
Vissza az elejére Go down
Aidric Selding

Aidric Selding


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 183
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile
Ékszerteknős háló - Page 3 Tek510aa980a7db90397581

Éjdrik ^^

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 6:36 pm

* A srác kibontakozik az ölelésből, és az órájára néz. * - Majdnem két perce. Aidric Selding vagyok. * Küld egy nagy mosolyt a lány felé, és végigméri. * - Azért te sem panaszkodhatsz. * Utal a bókra. Nem kell őt félteni, hogy kifogy a témákból, még akkor sem, ha gíy lenne, nála ez korántsem általános dolog egy két perc és kész, ihlet reloaded. * - Figyelj, látom kicsit fáradt vagy, de eléggé új vagyok, és kéne valaki, aki tud segíteni. * Mondja kicsit feszélyezetten. Majd hozzáteszi gyorsan. * - Persze ha nagyon fáradt vagy, hagylak én aludni vagy mi... * Igen, ezaz áruljuk el, hogy vámpírok vagyunk az elénk kerülő első embernek. Remélhetőleg Cat nem sejti meg, de a szertelenségnek vannak árnyoldalai is. De igazából amíg nem akarnának szétégetni és megölni, addig nem érdekelné különösebben. Még akkor sem. Még bántani sem bántana senkit. Csak szaladna jó gyorsan. De Cat nem hiszi, hogy rájönne, és különben is nem úgy tűnik, mintha a lány elkezdene üldözni valakit, csak mert vámpír. Meg aztán Aidric állati vérrel táplálkozik. Szóval semmi ok a félelemre. De egy kicsit mégis aggódik. Az aggódását soha nem hozza felszínre, most is éppen a folyosó közepén spárgázik, meg forog összevissza. El van, de azért figyel Catre. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 6:23 pm

* Tök hulla. Nincs jobb kifejezés jelenlegi állapotára. Lassan tíz vagy húsz percre hogy hazajött EGY MÁSIK DIMENZIÓBÓL, szóval épp hogy csak át tudott öltözni és lezuhanyozni, mielőtt valaki bekopogott volna. Na de vajon ki lehet az? Arti biztos nem, vele nagyon összevesztek a múltkor. Bár lehet hogy bocsánatot akar kérni. Ezenkívül előfordulhat hogy esetleg David, Nati, Mei vagy akárki más. Még az is lehet, hogy új diákok akarnak segítséget kérni tőle, amihez jelen pillanatban nincs sok türelme és kedve. Haja törölközőbe van csavarva turbán szerűen, ruhája egy pihe-puha kezeslábas, ami jól kihangsúlyozza az alakját. Ja, és ez nem mellesleg neon zöld-fekete színekben pompázik. Kinyitja az ajtót, s meghökken. Na jó, ez mégis ki a fene akar lenni? Jellemre először David jut az eszébe. * - Wow, cuki. * Jegyzi meg mikor végigméri a srácot, nem is ő lenne ha nem mondaná ki mindig amit gondol. S ekkor a pasas a nyakába ugrik. Úristen... Csak ne jöjjön azzal hogy 'Szia anyu!', mert akkor aztán tényleg fergeteges hete lenne. * - Ömmm, bocsi, ismerlek? * Kérdi zavartan. *
Vissza az elejére Go down
Aidric Selding

Aidric Selding


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 183
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile
Ékszerteknős háló - Page 3 Tek510aa980a7db90397581

Éjdrik ^^

Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 6:11 pm

* Egész nap csatangolt az iskolában az újonnan jött vámpír srác, éhségét már reggel csillapította állati vérrel, soha nem ölt még embert. De ennél sokkal érdekesebb a mozgása. Úgy rohan végig a folyosókon, mintha balettozna, vagy lebalábbis táncolna. Vidáman mosolyog mindenkire, amire a reakció általában egy-egy barátságtalan pillantás szokott lenni. De néha kedvesen mosolyognak is neki. Igen, eléggé megosztó lehet a kék és neonkék ruhákat hordó félbolond emberke, de ő tökéletesen jól érzi magát, táncolgat, énekelget, és ugrál, vidáman kiáltozik a folyosón. Most éppen úgy megy, mintha komoly szándéka lene. Ami azt illeti, van is. Néha apróbb villanások ugranak be neki, amik valószínűleg nem többek, mint egy-egy emlékdarab éppen rosszkor jön elő. De őt nem érdekli, követi ezeket. És ez most éppen azt mondja, hogy menjen az ékszerteknős hálóba. És ki ő, hogy szembeszegüljön az agyával? Amint odaért, bekopog a hálóba, mintha teljesen normális dolog lenne ismeretlen embereknek bekopogni. Közben forog, nyújt, semmi jelét nem adja annak, hogy érdeklné, hogy egy kér pletykásabb ember mit gondol róla. Ha esetleg Cat ajtót nyit, akkor valószínűleg a lány nyakába ugrik, és vidáman odalök egy Sziát. Aztán beszélgetésbe elegyedik a kijövő lánnyal... Vagy transzvesztitával... Mindeeeegy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ékszerteknős háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ékszerteknős háló
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: