Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ékszerteknős háló - Page 2 I_vote_lcapÉkszerteknős háló - Page 2 I_voting_barÉkszerteknős háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ékszerteknős háló

Go down 
+16
Deyan Serenity
Aidric Selding
Natalia Tatiana Ridolf
David Ayton
Tuija Tykkylainen
Candra Mingan
Anelie Mei Xi
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Alexandra Voltano
Lara Corvin
Belnis Undomiel
Pierre Bontavier
Irina Yuliana
Kalandmester
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Nincskaszt

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:46 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Nargile Ljubjana
2. Lara Corvin
3. Irina Yuliana
4. Cat Morgan

A szoba lakói - bal oldal:
1. Mary Cromwell
2. Ramona Dragon

3. Viktoirya Aleksandrina
4. Willow Manson
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:35 pm

*Deyan a szemét forgatja arra a megjegyzésre, hogy gondolkozzon a gonosz fejével meg hogy auror volt.* -Épp ezt teszem. *Válaszolja a kérésre, majd végighallgatja a lány érveit a dologgal kapcsolatban.* -Hát, gondolom nem sokban. Csak a megfelelő pillanatra vártál, a terved elég hamar kész lehetett. Misztikummágiával meg tudtad oldani, te pedig abban profi vagy, ha jól tudom. ~Micsoda? Megdicsértem Catet? Felfordul a gyomrom. Aljas szipirtyó.~ -És szerintem magasról leejted, hogy mi anno barátok voltunk. Minden jel rád utal, csak próbálod fedődumával védeni magad. És... ami azt illeti, sokat láttam már olyat. Épp azért, mert mint te is mondtad, auror voltam. De ilyen nem történt. Csak akkor, miután mi veszekedtünk, és épp a bálon, egy misztikummágiás varázslattal. És Hester a te hangodat vélte hallani a rózsakertben, ahogy elsuttogtad a varázsigét. Egy rókának pedig elég erős hallása van, olyan, mint egy tündének. *Hozza fel továbbra is az észérveit, és szerinte előbb-utóbb fel is fogja adni Cat. A beszélgetés közben viszont észreveszi, hogy lejár a varázslat ideje, így már támadhat is...* -Dehát miért is én magyarázkodjak neked, amikor tanúm is van rá? Angelus Spiritus!

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:18 pm

- Én valaha írtam neked levelet? * Lepődik meg, és felhúzza mind a két szemöldökét. Nocsak, olyan dolgok kerülnek elő, amiket teljesen elfelejtett, de mindegy, ez nem is lényeges, a kézírás nem valami fontos dolog, sokan vannak akik így kicicomázzák a betűiket mindenféle kunkori alakzatokkal és hosszú szárakkal. Elég nehéz lehet elolvasni, de legalább szép a külalakja. * - Deyan az istenért! Auror voltál, gondolkozz egy gonosz fejével! * Figyelmezteti, s kezével megkopogtatja a saját koponyáját, ezzel elmutogatva mondatának lényegét. * - Na ez az! Az incidens nem sokkal a veszekedés után... Szerinted, ha valakivel összeveszel, akkor mennyi időbe telik kieszelni egy ilyen tervet? Pláne, hogyha az illető anno a legjobb barátod volt, és esetleg valamennyire enyhült az iránta érzett harag. Meg gondolom senki sincs olyan gerinctelen, hogy akkor rúg beléd amikor a földön vagy... * Jó, ez elég nagy füllentés volt a részéről, de belefér, hisz minden amit eddig elmondott szemen szedett hazugság. Tud magyarázni, az biztos, más kérdés mennyire meggyőzően. Bár, saját belátása szerint egész jó sikerült ez a kis mondóka, és nem akar nekiugrani Deyannak, pedig a fiú látszólag szívesen kitekerné a nyakát itt helyben és most azonnal. Akkor megint lenne visítozás, és a végén még Callie is megjelenne, aminek kifejezetten örülne, mert vészesen fogy az ideje, és nem úgy tűnik, hogy a fiú egyhamar teljesen lenyugszik, de legalább már a beszélgetésig eljutottak. *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:06 pm

*Ami azt illeti, Cat nagyon is jól játssza a szerepét, és Deyant elbizonytalanítja, bár azért ő is tud még felhozni bizonyítékokat szerinte. Annyit legalább elér a lány, hogy nyugodtan tudnak tárgyalni.* -Óh valóban? Ez a te kézírásod, felismerem. Nem egyszer írtál már nekem levelet és összehasonlítottam velük. A kézírás egyezik. Ezen kívül az elmúlt hónapokban órán kívül nem beszéltem senkivel, csak március közepén lettem újra beszédképes állapotban. Senkivel nem vesztem össze, csak veled. Furcsa mód az incidens nem sokkal a veszekedésünk után történt. Ha valaki más lett volna, megtette volna, míg depressziós vagyok. Mit tudsz felhozni a mentségedre? *Kérdi szigorúan, és csak a lány körüli bizalom kör tartja vissza, hogy nem küldött már rá eddig is valami csúnya varázslatot.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:52 pm

* Nem viccelt a betöréses dologgal, tulajdonképpen nem is az ajtóra célzott. * - Nem az ajtóra céloztam! Mi az hogy bejössz és megpofozol teljesen alaptalanul?! * Vonja fel a szemöldökét és mellkasán összefonja karjait, és úgy áll meg a fiú előtt. Félni valója nincs, az nem támadhat rá, se varázslattal, se fizikailag, ugyanez érvényes a rókára is. Arcán színlelt meglepődéssel és elképedéssel hallgatja végig a történetet, majd hüledezve a szája elé kapja a kezét. * - Jézusom, Deyan! És te ezzel meg mersz gyanúsítani?! * Hüledezik még mindig, eléggé valósághűen tudja játszani mostanában a szerepeit, ha valaki nem hiszi el, kukkantson a rózsakertbe. Természetesen esze ágában sincs bevallani mit tett, túlságosan ártana a jó hírének, ami nem lenne előnyös. * - Na figyelj.... Lehet, hogy azért mert összevesztem veled és hozzám vágtál egy körömlakkot azt hiszed, minden aljas és gonosz tettre képes vagyok, hogy ezt megbosszuljam.... Tévedsz. Hatalmasat tévedsz. Eszem ágában sincs foglalkozni veled, rég túltettem magamat a dolgon. * Felszegi a fejét, jelezve, vérig van sértve, bár ez a fiút aligha érdekli. * - Ami azt illeti igen, még szorulok magyarázatra. * Jelenti ki határozottan, és remélhetőleg nem fog megtörni, hogyha esetleg Deyan megint érzelmi kitörésre készül. *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:37 pm

*Kérdőn néz egykori barátjára, amikor azt mondja, hogy betörésért fel akarja jelenteni.* -Miért tennéd? Nincs semmi baja a hülye ajtódnak. Nézd meg, ha akarod. *A háta mögé mutat, és ha Cat megnézi, akkor valóban semmi baja nincs, ugyanis Deyannak természetesen volt annyi esze, hogy rögvest megjavítsa az ajtót a javító bűbájjal. A pofont visszakapja, de nem túlzottan érdekli, nem fog a lány pofonja elől megfutamodni. Persze ő is készíti a pálcáját, előhúzza a zsebéből, de még nem támad vele.* -Ha annyira hülye vagy, hogy nem tudod, mi a bajom, akkor elmondom neked. Te tetted! Te találtad ki az egész tervet! Eljátszottad nekem Bellát a Rózsakertben. *A lány elé dobja a levelet, amiben az állítólagos Bella találkozóra hívta.* -Eljátszottad, és elhitetted velem, hogy még lehet valami köztünk Bellával. Ő persze nem tudott semmiről. Szorulsz még magyarázatra?
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:21 pm

* Egy darabig csendesen és békésen olvasgatva üldögél a szobájában, majd ezt a nyugalmat gyors léptek zavarják meg, majd hangos dörömbölés, amihez nemsokára hang is társul. Deyan az, aki nem mellesleg ebben a szobában nem szívesen látott vendég, pláne, hogyha tönkreteszi az ajtót. Természetesen tiltakozik, és nem engedi be, de ekkor a fiú bekiabálja, hogy 'te akarta!' és egyből leesik neki, hogy mire. * - Idefigyelj, ha berobbantod az ajtót vagy beperellek vagy betörésért.... ELMEBETEG! * Kiált fel hangosan, amikor Deyan beront a szobába. Pillanatokon belül lendül a keze, s egy kemény pofont kap az arcára, mire Cat odaszorítja a kezét. * - Pimasz disznó, te engem ne merészelj pofozgatni! * S abban a pillanatban repül is a másik jó erős tasli, ezúttal tőle származik. Oké, így most már kvittek, elvileg leülhetnek tárgyalni. Vagy nem. Cat hátrál pár lépést, nem is tudja eddig miért nem tette még meg ezt a dolgot. Csizmájából észrevétlenül kihúzza a pálcáját a háta mögött, és gyorsan elsuttog magában egy igét, amiből Deyan csak annyit láthat, hogy mozog a szája, s a következő pillanatban már érinthetetlen. Ez természetesem a Bizalom köre volt. * - Most már végre elárulnád mi a fene bajod van, te nagyon elmebajos??!! Mit képzelsz magadról?! Azonnal hívom az igazgatót! * Sipítozik magából kikelve, ismételten. Utálja ha pofozgatják, az olyan szinten lealacsonyító, hogy az már félelmetes. Immáron kicsit biztonságban érzi magát a varázslat hatása alatt, de ki tudja meddig tart, remélhetőleg Deyan hamarosan lenyugszik és elhúzza innen a csíkot. *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 5:48 pm

-Oké, te akartad! Sistem a perio! *Kiáltja, és a zár kirobban a helyéről, így Deyan be tud jutni. Kinyitja, majd becsapja maga mögött az ajtót.* -Reparo! *Mondja háta mögé intve a pálcájával, és így a zár újra hibátlan állapotba kerül. Amint bejutott, villámló szemekkel néz Catre. Egy lépéssel letudja a köztük lévő távolságot, majd egy lendületes pofont küld Cat arcára.* -Na idefigyelj, "barátom". *Mondja gúnyosan a barát szót.* -Ez most mi a frászra volt jó, mi? Tudod, milyen szenvedésnek tettél ki? Csak Hesternek köszönhetem, hogy épp nem bolondultam meg. *Na és persze Áginak, de azt már végképp nem akarja a lány orrára kötni, hogy időközben új barátnő van a láthatáron. Még a végén azon a téren is bekutyulna.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 5:33 pm

* Egész nap a szobájában kuksol, noha egyáltalán nem depressziós, de egy ilyen aljas húzás után ez az alap elővigyázatosság. Szinte biztos benne, hogy Deyan kapásból őt fogja gyanúsítani, s erre már magában kiagyalt egy csomó lehetőséget. Neki esze ágában sincsen párbajozni, persze gyakorolt néhány varázslatot ő is, leginkább anyagmágiát és illúziómágiát, valamint ügyködött a varázstárgyaival, de a saját szobájában aligha győzheti le bárki is, hisz ki tudja hány alagút van a neon színű ruhák kupacai között. Tehát mindenre fel van készülve, és kényelmesen fekszik pihe-puha ágyikóján, közben olvasgat valamit. A lelkiismerete teljesen nyugodt, néha-néha fellángol a bűntudat, de secperc alatt elmúlik, és helyébe lép az önelégültség, valamint a siker édes íze. Tökéletes nap ez a mai, még így is, hogy ki kell hagynia az esti sétáját. Éppen belekezdene egy új könyvbe - az előzőt ugyanis már végigolvasta - amikor léptek zaja üti meg a fülét, pár perc múlva pedig dörömbölés... Igen, jellemző. * - Bolond vagy?! Miről beszélsz? És nem szokás csak úgy valaki ajtaját püfölni! * Hüledezik, s feláll az ágyáról. * - Te mégis mennyire nézel bolondnak?? Dehogy engedlek be és küzdök meg veled! * Kiáltja ki, és valóban, még csak kézmozdulatot sem tesz arra, hogy beengedje a fiút, had kiabáljon csak... *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 5:17 pm

*Deyan a húsvéti bál utáni napot szinte végig a gyakorló teremben töltötte, csak enni ment ki néha, meg amikor pihenni akart, akkor a birtokra. Újra gyakorolta az összes varázslatot, ami hasznos lehet egy párbajban, ugyanis ma nem kizárt, hogy erre fog sor kerülni Cattel. Amikor már mindegyik kifogástalanul ment, még pihent egy sort, majd elindult fel a lány szobájába, az Ékszerteknős hálóba. Amikor megérkezik az ajtó elé, ököllel verni kezdi az ajtót, és kívülről kiabál be neki. Hester eközben a lábaival kaparja az ajtót, hogy egészen biztosan meghallja.* -Engedj be te aljas nőszemély! Tudom, hogy te voltál! Állj ki ellenem, ha mersz! *Kiabálja dühösen, és várja, hogy kinyissa az ajtót. Bár persze, ha esetleg mégse nyitná ki, még mindig ott van a jó öreg Bombarda... Csak épp az ajtót szeretné megkímélni, és a büntetést elkerülni, mi szerint "az iskola tulajdonát megrongálta".*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:32 pm

* Végre sikerült ráakadnia minden szükséges apró részletre ahhoz, hogy sikkere vigyék a tervet. Most már csak az egyeztetés maradt hátra, s ezért is gondolta Eva azt, hogy egy kicsit eldugottabb helyre kellene hívnia találkára Catet. Volt mikor találkoztak ott a lánnyal, szóval bizonyosan ismeri a járást arra a helyre ahová rejtélyesen megfogalmazta a találkát. Régen volt már mikor így bebugyolálta magát, de most ismételten köpenybe burkolózott, arcát kendővel rejti úgy, hogy csak zöld szemei látszódjanak. Testhez feszülő ruhái a látszat ellenére kényelmesek és szabad mozgást adnak. Minden egyes alkalommal, mikor diákok közelében kellett elhaladnia összehúzta magát olyannyira, hogy még egy apró részlet sem látszódhatott belőle. Megáll azon a folyosószakaszon ami már a cél előtt van, s míg ki nem hal teljesen, addig vár. Az utolsó csellengő diák távozása után gyors és viszonylag hangtalan léptekkel Cat Morgan ajtaja előtt terem, előhúzta pálcáját s a kezében tartott fekete borítékos arany pecséttel ellátott levélre szegezte. Elmormolt halkan egy varázsigét ami lehetővé tette, hogy kizárólag a címzett bonthassa fel azt. A pecséten egy nagy "E" betű díszelgett s tartalma így szól:
Drága Érisz!

Leveled felettébb nagy örömre adott okot, s ím hogy kezed felém nyúlt én megfogom és együtt oltjuk ki Hermész mosolyát.Az én versem így rímel, bízom vala, hogy ez neked is tetszésedre lészen. Figyelmezlek! A tervet a cifra ruhák éjszakája előtt el kellene intéznünk, a nagyobb hatás érdekében.

Egy istennő bújjon a Kék bőrébe
Csepegtessen reményt a bú tengerébe
S mikor elhiszi, hogy a szerelem nyílik
Távozik az Istennő és a valódi Kék
Majd megroppantja az ostoba szívét.

Ím randevúra hívlak, figyelj
Holdfényben legyen találkánk
Egy tó mellett, hol mindig fény vár
Ott dől el az istennők sorsa,
Ki lesz Hermész bú hozója.

Hekaté


Eva becsúsztatta a levelet az ajtó alatt aztán amilyen sebesen és feltűnésmentesen csak lehetett eltűnt a folyosóról. Visszavonult saját rejtekébe, ahol ruhát vált és mint máskor további teendői után ment. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 10:03 pm

* Egyik kezével sajgó fejét szorongatja, a másikkal egy cipőt tart a kezében amivel mint egy őrült, úgy hadonászik. Ezt a kezét ráadásul lefogja a húga, Callie, akiről fogalma sincs hogy hogy a csudába keveredett ide, de itt van, és így nem történik semmiféle vérengzés. Ha most nem jött volna ide a lány, valószínűleg Deyan torkának ugrott volna egy fésűvel/hajszárítóval vagy valami olyannal, ami a keze ügyébe kerül. Mindenesetre nem lett volna szép vége, bár így se lesz, mert tuti leszedik a fejét a hangoskodás miatt, de totál megérte, hisz végre sikerült elkergetnie a fiút. Hálelúja, ha most tudna röhögni, megtenné. Najó nem, azért annyira nem gonosz, és legbelül bántja a dolog, de majd csak kiheveri, ő csak az igazat mondta, amit Deyan nem volt hajlandó elviselni. Legalábbis az ő szemszögéből, hogy más miként éli meg a helyzetet, az nem izgatja. Deyan igen "kedves" elköszönésére egyszerű gesztussal válaszol: felmutatja középső ujját, amin mint mindig, most is jó hosszú köröm ékeskedik. Callie kicsit nyugtatgatja, de nem sok sikerrel. * - Ne haragudj, majd holnap elmondok mindent. Most le kell nyugodnom. * Megköszöni húgának a segítséget - tőle szokatlanul kedvesen és hálásan - majd elkezd nagyon fura légzőgyakorlatokat végezni, miután elköszönt Callietől. *
Vissza az elejére Go down
Siobhan Calliope Morgan

Siobhan Calliope Morgan


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51546c8eba5955597445

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 9:51 pm

*Komolyan mondom, ez rosszabb, mint valami elfajult tüntetés. Nagyjából képben vagyok a történtekkel - a falak lehetnének vastagabbak is ezen a helyen - de azért akadnak itt még homályos foltok. De valahogy ezek felderítésénél fontosabb, hogy megakadályozzam a vérengzést ezért egyik kezemmel Cat derekát fogom át, másikkal pedig a cipőt szorongató kezét. Ezzel nagyjából lehiggasztom a nővéremet, de nincs az az isten, hogy elengedjem, mivel még mindig dühösen kalimpál.*
- Jobban ismerem, mint gondolnád. *Mondom az ismeretlen srácnak, és a hangomból egy egészen levés gyűlölet is kihallatszik. Mikor az ismeretlen dühösen kiviharzik a szobából, elengedem Catet, és felkiáltok.*
- Várj! *Az ajtóhoz rohanok, és feltépem, de odakint egy árva lélek sincs. Csalódottan kullogok vissza a hálóba, majd megállok Cattel szemben.* És most mesélni fogsz, drága testvérkém. *Közlöm vele ellentmondást nem tűrő hangon.* Minden szót hallottam, de azt áruld már el kérlek, mégis ki volt ez a pasi?
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 9:41 pm

*Deyan egy körömlakkot vág a lányhoz, és pontosan ebben a pillanatban állít be egy lány, akit Deyan nem ismer, csak sejti, hogy Catnek legalábbis valamiféle barátnője lehet. Deyt azonban teljes mértékben lenyugtatta ez a dolog, hogy most Catnek is fájdalmat okozott, legalább egy picit, és cseppet sem ordibálva válaszol az ismeretlen lánynak.* -Én teljesen nyugodt vagyok. Csak annyit mondok, hogy vigyázz a barátnőddel. Sose lehet tudni, mikor fog a szemedbe röhögni, pedig a legnagyobb szükséged lenne olyanra, aki megért. Az igazgatóra pedig semmi szükség, már egyébként is indulni akartam. A legjobbakat. *Köszön el a lánytól, majd Cat felé néz, ördögi szemekkel.* -Fordulj fel! *mondja némán tátogva, de talán így még rémisztőbb, mintha hangosan mondta ki volna a szavakat. Sarkon fordul és becsapja maga mögött az ajtót, hogy akkorát dörren, hogy ha eddig nem, most biztosan felébredt rá az egész kúria. Azt persze sejti, hogy ezért legalábbis büntető munkát fog kapni, de jelen pillanatban nem túlzottan érdekli, legalább lesz mivel levezetni a már megint csak gyűlő indulatait.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 9:31 pm

* Már lassacskán kezd ingerült lenni, sőt mi több, belülről egyenesen marcangolja a düh, de nem tud mit tenni hirtelen természete ellen, no meg az ellen sem, hogy Deyan nem hajlandó elismerni hogy igaza van. Bele sem gondol, hogy esetleg zeng a suli a kiabálásoktól, de ami azt illeti most pont nem érdekli, majd holnap kap a fejére emiatt, le kell dolgoznia. De most nincs idő ezen gondolkozni, ugyanis Deyan iszonyatosan pipa lett, amire azért nem számított, de fel volt készülve a helyzetre miután a fiú elsírta magát. * - Hát akkor közlöm veled, hogy naiv vagy! * Jelenti ki határozottan, de ezzel a mondattal valószínűleg olyan haragot gerjesztett Deyanban, amit nem biztos hogy szeretett volna. Ezt az is bizonyítja, hogy a fiúnak elborul az agya, és egy körömlakkot vág hozzá. Iszonyatosan megijed, valamennyire sikerül elhajolnia, de teljesen nem, így a körömlakk szépen fejen kapta. * - Te beteg vagy?! Azonnal takarodj a szobámból mielőtt hívom az igazgatótanácsot!! * Azzal már esne is neki egy cipővel agyonütni és kikergetni a fiút, amikor hirtelen két kéz ragadja meg a derekát, és lefogja. Ki a fene lehet az? Megrökönyödés ül ki az arcára, amikor megpillantja a húgát, eddig észre sem vette. * - Segíts...kizavarni....innen....ezt....az....alakot! * Próbál kiszabadulni, és vadul kalimpál, de alacsony termetének köszönhetően ez nem sikerül. No igen, ha valaki, akkor Calliope tudja Cat mennyire forrófejű, nem véletlenül járt anno dühkontroll tanfolyamra... *
Vissza az elejére Go down
Siobhan Calliope Morgan

Siobhan Calliope Morgan


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51546c8eba5955597445

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 9:20 pm

*Nem lehet nem meghallani az ordibálást, ami az Ékszerteknős hálóból jön. Valószínűleg ez akkor sem okozna gondot, ha az én szobám nem pont Caté mellett lenne, így meg mindent élő egyenes adásban hallhatok. Már megint a drága nővérkém veszekszik valakivel, és ez sokkal fontosabb annál, hogy mondjuk például aludnék. (na nem mintha képes lennék rá ilyen hangzavarban.) Éppen lefekvéshez készülődtem, úgyhogy fekete melegítőben, zöld, Greenpeace feliratú pólóban, mezítláb, és lófarokba fogott hajjal sietek át a szomszédba. Bent egy fiút találok, aki a könnyeivel küszködik, és a hisztis dívát, a szokásos, hisztis pózában.*
- Srácok, azt ugye vágjátok, hogy az egész suli tőletek zeng? *Kérdezem, inkább Cathez, mint az ismeretlenhez intézve a mondandómat. Ekkor azonban le kell húznom a fejem, nehogy a felém repülő - és nyilván a nővéremnek szánt - kis üvegcse piros körömlakk eltaláljon. Mire eljut az agyamhoz, hogy akár el is kaphatnám, már késő, a lövedék célba ér.*
- Na jó, nyugodjunk meg! * Kiáltom, bár kérdés, mennyire eredményesen. Teljes testemmel Cat felé fordulok, hogy ha ő is dobálózni akar, lefoghassam - végül is, 15 centivel magasabb vagyok nála.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 9:10 pm

*Pár perc múlva kisírja magát, és csak Catre mered, aki nem az, aki régen volt. Egy tök más, idegen lány áll vele szemben, aki abszolut ellenszenves a számára. * -Igen, képzeld, ha valakit szeretek, akkor mindenem az övé. Én már csak ilyen vagyok. Azzal, hogy Bella szakított velem, magával vitte az életem egy jelentős részét, amit vele terveztem leélni, és egy másodperc alatt áthúzta az egészet. Valószínűleg ilyen még nem volt neked a jelek szerint, de ha elképzelni se tudod, milyen lehet, akkor nem is lesz. A szülők és barátok is fontosak, persze, de ő a jövőmet jelentette. *Ekkor elborul Deyan agya, és már nem tudja mit csinál. A legközelebbi tárgyat, ami a kezébe akad, bármi is az, megfogja és hozzávágja Cathez, amit csak nagy ügyességgel vagy furfanggal kerülhet ki, különben egy szép kis sérülést szerez a homlokán.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 8:53 pm

* Ami azt illeti, iszonyatosan zavarja a sok sár a szőnyegen, hisz napokig kellett súrolni a méregdrága darabot, miután előszedte valahonnan a nagyon régi cuccai közül. Külföldről van, de sebaj, majd újra nekiáll takarítani, ezért nem dob ki senkit... Kivételesen. Valóban kineveti a fiú, még mindig röhejesnek találja a dolgot, egy szemernyi bűntudat sincs a lelkében, ugyanis csak megfogalmazta azt, ami számára az igazság, és ezért sosem kért és nem is fog bocsánatot kérni, más kérdés ki hogyan kezeli... Látszólag Deyan elég rosszul, hiszen üvöltözni kezd, majd sírni. Cat természetesen mélyen iszonyatosan sajnálja a fiút, de csak erőteljesen belemélyeszti körmeit a fotel karfájába, és határozottan kihúzza magát. Nem fog megtörni. Még akkor is rezzenéstelen arccal figyel, amikor Deyan a képébe üvölt. * - Először is, kikérem magamnak ezt a hangnemet! Másodszor is, mi az hogy az életed? Nemár, egy kapcsolatra rááldozod mindened? Hogyha valami oknál fogva szétmentek, kapásból megakarsz halni? Ez azért elég szörnyű, nem? És a szüleiddel, a barátaiddal mivan, ők nem számítanak semmit?! * Mondja, immáron felkelve a székéről, de még így is eltörpül Deyan magasságával szemben. A fiú előtte áll, a szeméből patakoznak a könnyek, Cat pedig vele szemben, kifejezéstelen és határozott arccal, amiről a következő mondatokra máris dühös vonások jelennek meg. * - De, akár tetszik akár nem, ez igenis én vagyok! De rendben, akkor menj Artihoz, ha szerinted is igaza van! Megváltoztam, elismerem, és büszke vagyok rá! * Ezt már a fiú hátának mondja/kiáltja inkább, mert az kicsit odébb megy. A daimónnal nem foglalkozik, mondjon amit akar... *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 8:38 pm

*A helyzet az, hogy bizony a daimón talpa sáros, mert azért kint is jártak, kint meg latyak van meg minden, de Deyan nem túl tisztaságmániás és ha takarítani kell, az se túlzottan zavarja, arról meg nem tud, hogy Catet esetleg igen, minden esetre csinos sárfoltok díszítik a szőnyeget, ahol a róka végigtrappolt. Cat meg szabályszerűen kineveti, ami nem esik túl jól neki.* -Nos, örülök, hogy neked ennyire nem számít az, hogy mit gondol rólad a párod és a többi ember, de nekem rohadtul szarul esett, és nagyon is volt okom az öngyilkosságon gondolkodni. Bella volt az ÉLETEM!!! *ordítja Cat képébe ádáz szemmel, és most sikeresen kiborította a srácot Cat, elkezd sírni. Egyrészt azért, mert nem számított arra, hogy Cat ennyire komolytalanul kezeli a komoly helyzeteket is, és a tetejébe ki is neveti. Ő is szokott Caten nevetni, de rá mindig számíthatott a komoly helyzetekben, és inkább nyugtatni próbálta, ha arra volt a szükség.* -Szóval ezt kapom tőled ennyi barátság után. Tudod mit? Megértem Artit. Nem te vagy. Megváltoztál, mióta utoljára láttalak. Akit ismertem Cat, nem nevetett volna ki, ha elmondom neki, mi bánt, hanem felvidított volna. Ki vagy te? Mi vagy te? Nem az én barátom, ez biztos. *Üvölti most már, és feláll ülő helyéből. Egyelőre még nem megy el, a dühtől megdermedt, és Hester is elfordítja Catről a tekintetét és Deyan felé fordítja, hogy nyugtassa.* ~Nyugodj meg, ő nagyon is a barátod. Valamilyen szinten igaza van. Furán fejezi ki magát, de ezt tőle megszokhattad. Ideje már elfelejtened az egész hercehurcát azzal a lánnyal, és azt a balesetet is. Lapozzunk.~ *Gondolja a róka, de most nem hat, csak remeg a dühtől, és most már Catre is dühös.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 8:10 pm

* Bizony-bizony, valami itt tényleg nem stimmel. Nem mondom, hogy bűzlik, mert hát erős parfüm/virág mindenféle akármicsoda illat terjed a levegőben, de bűz semmiképpen, esetleg a gyanús róka tappancsa, amit szemmel tart, mert ha sáros azonnal kiteszi a szűrét... Na mindegy, majd csak megbékél vele, talán, valamikor, biztosan. De nem ma. Szokásához híven tovább firtatja a témát, ami ugyan nem hasznos, de kíváncsi természetes megköveteli, bármi áron, még ha lelkizni is kell miatta egy óráig, amit úgysem fog. Tehát Deyan, pontosabban a daimónja elmondja az egész helyzetet. Cat emészti a szavakat, gondolkodik egy darabig, majd akkora röhögésben tör ki, hogy azt fel kéne venni videóra. Jó, ez lehet "kicsit" bunkó volt, de hát na, Catről beszélünk. * - Te most szivatsz, ugye? * Kérdi még mindig nevetve, ezt egyszerűen nem akarja elhinni. * - Ne haragudj, ez röhejes. Ha tudnád hányszor szívtam füves cigit életemben... És semmi bajom, nem lettem depis, a szakításaim után sem, egyszer sem. És na nehogy már egy ilyen dolog miatt öngyilkosságon filózz! Szörnyen kezeled az ilyen helyzeteket, bocsika. * Kacsint még egyet bohókásan, de egyébként egyáltalán nem érzi magát rosszul amiatt, amiket mondott, mert tudja, igaza van. Vagy ha nem is, akkor ebben a hitben ringatja magát. * - Összevesztünk, csúnyán, azóta nem békültünk ki. * Mondja csak úgy félvállról, már nem tulajdonít nagy jelentőséget ennek a témának. *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 7:47 pm

*Valami nem stimmel, ez teljesen világos, Cat arcáról öt perc elteltével is hiányzik a mosoly, pedig ő és Szandi voltak a suli két legvidámabb diákjai, Cat esetében egyben a leglököttebb is. A visszakérdésre értetlen kifejezés ül ki az arcára, ő azt hitte, azóta az összes barátja tud az eseményekről.* -Hogyhogy nem tudod? Szakítottam Bellával, azért. *Mondja picit ingerülten, ő maga se tudja miért, de majdnem kiabálva. Gyorsan nyugalmat erőltet magára, és a róka is folyamatosan sugallja felé a nyugtató szándékú gondolatokat, és Deyan helyett is bővebben kifejti a témát.* -Sajnos szakított egykori barátnőjével. Elkövetett egy... nagyon csúnya dolgot, amit nem lett volna szabad. Akár a suliból is kirúghatták volna, de mivel nem hajtotta végre az őrültséget, amit akart, így maradhatott. ~Mondd ki! Mondd ki, hogy mit tettem! Hallani akarom!~ *Gondolja továbbra is furcsa dühödt arccal, mire a daimón kénytelen-kelletlen elmondja.* -A Jeniliában majdnem rágyújtott egy füves cigire. Csak a lélekjelenlétemnek köszönheti, hogy nem lett semmi belőle. Egyszerűen kivertem a kezéből és kikergettem a teaházból. A lényeg, hogy ezt megtudta Bella a pletykákból, és szakított vele. Utána bezárkózott a szobába, és ki sem jött onnan, csak órákig. Borzalmas volt egész nap a gondolatait és álmait olvasni. Nem egyszer az öngyilkosság is megfordult a fejében, de szerencsére életben tudtam tartani. *Meséli el a történetet a daimón, miközben mind a ketten a lányt figyelik, mindketten teljesen ellentétes arccal. Deyan egyébként nem Catre dühös persze, hanem magára, mert a mai napig nem tudott megbocsátani magának. A történet végén aztán nyugalmat erőltet magára, és Cat meséjére figyel.* -De miért? Arti az egyik legjobb barátod volt, nem? Hogyhogy nem álltok szóba? *Kérdi csodálkozón, hisz ők hárman voltak a legjobb barátai, ezek szerint Deyan maradt közülük az utolsó. A ruhára egy pillantást vet, de őt igazából nem túlzottan köti le a női ruhanemők csodálata.* -Nagyszerű, kár lett volna érte.
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 7:26 pm

* Örül annak, hogy nincs egyedül, hisz ma még nem tette meg a szokásos nellondi sétáját, amit bolond lenne kihagyni, mert anélkül olyan morcos hogy az csak na. Kő kövön nem marad, hogyha egyszer kihagyja azt a sétát, mert akkor nem tud aludni, ha nem tud aludni akkor fáradt lesz, és ha fáradt lesz egy ép bútor nem marad a szobában. Egyszerű láncreakció, mégis durva. Tehát akadt egy - pontosabban kettő - vendége, akiket hamar betessékel, viszont már akkor nem szimpi neki az a fura róka, amikor belép. Túlságosan monoton szövege van, annyiraa uncsi. Na mindegy, legalább a gazdája más, vele jól el lehet beszélgetni az élet nagy dolgairól. Ám amint leül, olyan témát kotyog ki a róka, amit nem kellene, ezt természetesen tovább firtatja, még ha nem is kéne. * - Nem, nem tudom mi miatt. * Jelenti ki határozottan, rezzenéstelen arccal, majd Dey vonásait kezdi el fürkészni. A téma hamar terelődik, de ő azért kíváncsi rá. Még mindig nincs mosoly az arcán, a finak is feltűnhet, hogy bizony már nem a régi Cat áll előtte. * - Értem, én is terveztem, hogy elmegyek, de nem találtam megfelelő ruhát. * Najó, ennek a mondatnak a végét kicsit elneveti. * - El kell hogy szomorítsalak, az életem mostanában nem alakul valami jól. Exan eltűnt, Artival nem állok szóba, és a szobámból se mozdulok ki olyan gyakran. * Mondja, de nem tűnik szomorúnak, pedig az, mélyen, belül, ahol senki nem látja hogy marcangolja magát. * - Ott van. * Mutat a fogason lévő ruhára, amin immáron semmi sem látszik, se csoki se semmi más, tiszta és jó illatú, és a kinézete is sugározza hogy méregdrága. *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 7:09 pm

*Cat kinyitja az ajtót, bár láthatóan nem esik le neki először, hogy mit is takar a minket. Na igen, elég sokat be volt zárkózva a szobájába, valószínűleg elfelejtette a lány, hogy újabban most már egy daimón is követi mindenhová.* -Köszönjük szépen. *Válaszol lelkesen mosolyogva Deyan, és Hester is üdvözli a lányt afféle róka-meghajlással.* -Üdvözletem, hölgyem. Igen, most már én is hozzá tartozom Deyan gazdámhoz, pár hónapja... Bizonyára elfeledkezett rólam, annyira be volt zárkózva a szobájában, mégpedig... *Kezdené a daimón a magyarázkodást a maga módján udvarias, távolság tartó módon, de Deyan szigorúan rápillant, hogy ne hozza fel a témát, nem óhajt beszélni róla.* Bizonyára tudja, mi miatt. *Fejezi be a mondatát. Közben Deyan helyet foglal az egyik fotelban a szobában, Hester pedig lehasal mellé és a lányra függeszti a tekintetét.* -Mi szél hozott erre? Társaságot kerestem, de az ír bulira nem akartam elmenni. Rád gondoltam a legjobb társaságnak, mert te mindig felvidítod az embert. Márpedig rám fér mostanában egy kis vidámság. Mesélj, miféle újabb őrült kalandba keveredtél mostanában? Jut eszembe, a ruháddal mi lett, amit leforrócsokiztál? *Kérdi máris kuncogva, pedig Cat még nem is mondott semmi vicceset. Mégis ahogy eszébe jutnak a sztorik Catről, már jó kedve támad.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 6:56 pm

* Eredetileg úgy volt, hogy elmegy Írországba egy jót bulizni, esetleg keresni néhány hasonló személyt, akik lázadók, őrültek. Persze ő maga mostanában elég zárkózott, csendes, de ez nem jelenti azt, hogy nem kapható egy jó bulira. Ha egy ismeretlen fiú hívná el, naná, hogy kapásból elküldené a pi fenébe, mert hát mi az hogy csak úgy szemet vet rá. Igen, ez Cat felfogás, aminek a csúcspontja az, hogyha ismeretlen lány hívja el, akkor természetesen igent mond, hihetetlen mekkora különbséget tesz a nemek között. Na mindegy is, pasija attól még van, és pár áldozata is a közeljövőre, de erről psszt, nem tud senki, és nem is tervezi senkinek sem az orrára kötni. Csíkos kezeslábasában és matrózsapijában, valamint hatalmas szörnymancs papucsában sertepertél a szobájában, elvégre itthon van, megteheti. De ahogy őt ismerik az emberek, simán eltudják képzelni hogy ebben megy vásárolni. Éppen az ékszeres fiókját/dobozát/szekrényét kutatná, amikor is hirtelen kopogás üti meg a fülét. Azonnal odapillant, majd mikor meghallja Deyan arcát, az ajtóhoz lépeget. * - Mi az hogy minket? Téged igen, a másikat nem! * Kinyitja az ajtót, és ekkor látja, hogy Deyan mellett egy daimón álldogál. * - Ó, így mindjárt más. Gyertek be. * Köszönti őket halovány mosollyal, s bevezeti vendégeit a káoszba. Mindenhol színes ruhák, amik olykor jelmezre emlékeztetnek, cipők, kiegészítők, sminkek halmaza csupa-csupa neon színben, csoda ha Deyan nem vakul meg. * - Mi szél hozott erre? * Mosolyog, és helyet csinál az egyik fotelen, hogy vendége letudjon ülni. *
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Ékszerteknős háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 6:37 pm

*A tegnapi óra után nagyon jót szórakoztak Ágival, a társalgóban tanultak együtt bolgárul. A lánynak a jelek szerint lehet egy ikertestvére vagy hasonló, mert előtte megint találkozott azzal a Beatrix nevű lánnyal, aki a megszólalásig hasonlít a lányra. Egyelőre azonban nem hozta szóba, annyira nem tartotta jelentős felfedezésnek, na meg nem is rá tartozik. Írországba azonban nem akart elmenni, mert nem volt túlzottan bulizós hangulatban, továbbra is Bella miatti lelkiismeret furdalása gyötörte. Ágit se találta sehol, úgyhogy elhatározta, hogy felkeresi barátját, Catet a szobájában, hátha ő sem ment el Írországba. Bekopog a szobáján, és hangosan is beköszön.* -Szia, Cat, Deyan vagyok. Beengedsz minket? Itthon vagy? *kérdi, a többes szám természetesen a róka daimónjára utal.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Ékszerteknős háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 4:30 pm

- Értem. * S ezzel - valószínűleg Mei nagy megkönnyebbülésére - le van zárva az egész Boris téma. Legalábbis részéről. Hogy esetleg barátnője akar-e még valami kis hozzáfűznivalót mondani, azt nem tudja, de valószínűleg nem. Hihetetlen micsoda életre szóló barátságokat lehet kötni ebben az iskolában, ez annyira szuper. Viszont ugyan olyan könnyen össze is lehet veszni valakivel, s most eszébe jutott Arti, akivel az utóbbi időben elég sok vitájuk/veszekedésük volt, méghozzá elég durván. De ezt nem hozza szóba, egyelőre. * - Annyira nem sok ideje. Három hónapja kb. Ahogy láttam eléggé bántja valami, de fogalmam sincs hogy mi, mert rögtön túl tette magát rajta. Lehet hogy csinált valami hülyeséget? Nemár. Vagy csak bűntudata van? * Aggodalmaskodik, egyik se túl jó dolog, főleg az első. * - Jaj ugyan, dobni nem akarom, és remélem ő se engem... * Teszi hozzá az orra alatt. Mei megjegyzésén mosolyra húzódik a szája. * - Ugyan, szerinted hagyom hogy bárki is megbántson? * Kérdezi nevetve, hisz Cat a hirtelen természetéről is híres, vagy épp hírhedt bizonyos körökben... *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ékszerteknős háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerteknős háló   Ékszerteknős háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ékszerteknős háló
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: