Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holt lelkek tanyája Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holt lelkek tanyája Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Kalandmester
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holt lelkek tanyája I_vote_lcapHolt lelkek tanyája I_voting_barHolt lelkek tanyája I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holt lelkek tanyája

Go down 
+73
Gwynn Merfyn Bowen
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Patrice Deveraux
Steven Blackfield
Illa Do
Elisabeth Ellen Torchwood
Owen Philips
Shannon Phoenix
Raven Blackmoon
Kaen el Jericho
Játékmester
Noraneida de la Fuente
Avanel Turcantil
Alexandra Sirov
Gabriella Ophelia Milena
Lincoln Lawrence
Agatha Brooks
Hikaru Tudor Patrik
Jack Darkfield
Artemis Taylor
Deyan Serenity
Cat R. Morgan
Anita Radoslava
Marco Mimieaux
Speranza di Bagliore
Shawn Griffin
Evangeline Elovics
Lara Corvin
Wanda Dorcas Gloria
Miley Hortingberg
Isabella Wekesa
Alfons Gerard
Isabella Woan
Loretta Sabilo
Kyo Nobory
Cecile Mignonette
Siegfried Zauberer
Emily Kyra Beawer
Nicolas Demerest
Narcissa Iris Floressa
Darren Leone-Hilts
Ademia Cyrtulos
Laura Wylee
Katherine Mary Black
Yeo Jung-hwa
Aeryn Baker
Bianca Phelps-Blamely
Priscilla Elena Black
Mephisto Ov Hell
Faith Tanya Dylens
Miranda Moon
Luna Shadow
Kathrina O'Brian
Flavio Antalagio
Xavier Raanan
Kalandmester
Ginevra
Aqua
Krastio Miroslav
Gladwyn Hankin
Armand Promotof
Játékmester Nellond
Heikigou Kouriryuu
Mardhug Grihol
Bonnie Tornow
Mina Faustina
Ivanka Iskra Wilson
Valery Black - Eramir
Beatrice el Esposito
Monique Zéfhyrine
Lucie Carin Drahoslava
Morana Volos
77 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holt lelkek tanyája Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája P0fe
Színem: cornflowerblue

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 3:15 pm

* A sebesült lányt úgy ahogy rendbe is teszem, így már nem kell vele foglalkoznunk. Nem szívesen hagynám csak úgy itt, de a többiek még nagyban küzdenek, amit nem hagyhatok figyelmen kívül. Ahogy elnézem szépen elbánnak velük, így már nem kell semmit sem csinálnom. Nem mintha eddig olyan sokat tettem volna, de az tény, hogy nem vagyok az a harcos alkat. Inkább gyógyítok, vagy tárgyakat hajigálok az elmémmel, de a küzdelmek nem igazán állnak hozzám közel. Kirtel is odakocog most már mellém, szerencsére nem esett bajunk az akciózások közben.*
~ Ez volt aztán küzdelem. ~ * jegyzi meg daimonom, mikor sikeresen mellém lépeget. Én csak bólogatok párat szavaira, majd látom, hogy aurorok jönnek. Gondolom az itt lezajló dolgok tettesei miatt térnek ide be. Nem mondanak semmi dicsérőt, amiért sikeresen felbolydítottuk ezt a helyet, de azért egy rendezvényre meghívtak. Hm... Nem is rossz, de később még eldől, hogy megye-e vagy sem. A kijáratot vesszük célba daimonommal és egy gyors búcsút intek a többieknek, majd rohanok is el innen erről a helyről.*

//Hááát... Igazándiból nekem az időn belüli jobb volt, mert akkor nem volt ennyire vontatott a történet. De amúgy meg nagyon tetszett, élveztem! Smile Bocsi a rövid záró miatt... Sad
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája 82h3


Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 2:33 pm

*Szédülten hátrébb lépek, leengedve magam mellé karjaimat. Ez a kis visszaverés ad egy kis löketet, de közel sem akkorát, hogy elessek. A férfi üvöltve fetreng a földön, ezzel viszont csak magát intézi el. Ez a helyiség irtó koszos, az pedig csak belemegy a vágásokba, és a levegő sem a legtisztább. Hogy őszinte legyek, jó ideje csak kicsiket veszek, hogy ne tüdőzzem le azt a szorongató doh és alvadt vér keverékét, ami lent uralkodik.
Némi segítséggel hívom az aurorokat, mire beözönlenek és végre rendet teremtenek. A még egyben maradtakat épp kivezetik, de semmilyen szép szóval nem illetnek minket, még egy köszönömöt sem nyögnek ki. Elhúzom a szám, tudom hogy léteznek modortalan emberek, ez viszont már a határát súrolja!
Unottan hallgatok azokat a mondatokat, amiket végül hajlandóak felénk intézni, majd udvariasan elköszönök és az elsők közt lépek le.*

//Bocs, hogy borítom a sorrendet így a záróra! =/ Valóban, valós idejűben jobb, csak akkor én fél-kómás voltam és nem tudtam rendesen írni. Köszönöm, élveztem a sztorit! =)//
Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Holt lelkek tanyája Illuzionista

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:03 pm

// Én már nem írok zárót, bocsika. Nekem személy szerint az RT jobban tetszik, gyorsabban pörögnek az események, meg ilyesmi. amúgy tetszett a sztori. ^^ Dobhatunk majd? *-* Very Happy Vagy ezekért a gyakokért már nem jár tárgy, meg FP?//
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos_mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek5177dc5f74bbe7622700

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 1:43 pm

*James hősködik rendesen bent a ketrecben, miközben kint is pörögnek az események. A nézőtér és a helyre betévedett szerencsejáték függők már rég elhúzták a csíkot már csak az egyenruhás fickók vannak itt és minden bizonnyal a fejesek. A lányok belendülnek, leverik a fazonokat, mígnem az összes főnök harcképtelen nem lesz és a maradék talpon lévő izomember fel nem adja, mikor látja a helyzet reménytelenségét. Tya jetijei tucatnyi embert falhoz vágtak, Fel összerakta nagyjából a sérült csajt, aki hálásan nyögdécsel, Haku kiütötte az egyik főnököt, Eva felszabadított mindenkit és utat tört a kijáratokhoz. Nagyon nagy a nyüzsgés és a teljes csönd akkor jön el, amikor bent látszik a Démon és az Angyal harca, majd James üvöltése és egy hatalmas dicsfénnyel repül fel a fiú majd egy démonvadász varázslat lép életbe és a nagydarab, vörös szörnyeteg alatt megnyílik egy átjáró a Démonvilágba és belezuhan. James fáradtan ereszkedik le a földre, mikor bezárult a kapu és kicsit tántorogva figyeli, hogy kint a lányok mindent elintéztek, neki nem maradt más feladata. Nem mintha ez nem lett volna elég látványos és fárasztó.
- Szép munka. De azt hiszem én most egy kicsit... leülnék. *Izzadt, véres, szaggatott, ahogy illik, és a következő percben már egy széken ül előrehajolva lihegve.*- Gratulálom hölgyeim, felszámoltunk egy alvilági démon-küzdővermet. És most valaki megtenné, hogy hívja az aurorokat...? *Fáradtan előrehajol és jó öt percig csukott szemel liheg, nyugtatja a szívverését. Az aurorok megjönnek, vagy 10-en, elvezetik az egész pereputtyot, de nem szólnak semmi elismerőt, csak közlik mindegyik résztvevővel, hogy meg vannak hívva egy rendezvényre, továbbiakat majd kiküldik.*

// Köszönöm a részvételt, a végére már mindenki használgatott mágiát, meg cselekedett, örülök neki. Lehet még hsz-t írni, zárót, bármit, és off-ban örülnék visszajelzésnek, hogy időn belül vagy időn kívül volt jobb írnotok. Smile //
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holt lelkek tanyája Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 6:24 pm

* Koránt se áll olyan jó Eváék szénája mint azt hitték volna. Hamar a veremben találják magukat, ahol egykettőre előre tessékelik őket. A feladat mondhatni rutin dolog, szimplán csak annyit kell tenni, hogy győzzenek le egy démon. Hús vér démonnal harcolni, mi az a Nezás diákoknak? Eva szép dolognak tartja a halált, de csak akkor ha mindig másért jön. Idősen, ágyban párnák között meghalni igazán vonzó gondolat, így a félvéla rettenetesen meg akar szabadulni a láncaitól. Elkeseredetten rúg, harap, csip csak hogy szabadon eresszék. Hála a társainknak ez bekövetkezik, ezért véla a csizmájába rejtett egyik tőrt Tya felé dobja, ha esetleg szüksége lenne rá a másikat magánál tartja. Pálcáját elveszi az ájult férfitól és a felfordulásban egyik kezében a pengével másikban a pálcával kezd el harcolni. A többi rabot kezdi el kiszabadítani, s robbanó koponyát szór a másik kijártához, hogy mielőbb menekülhessenek. * -Explosivus Calva! *Mondja és örölbe szorított kezét kinyitva megjelenik benne a lángoló koponya amit egyenesen a faajtóra dob. *
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája 82h3


Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 3:04 pm

*Fél szemmel látom azt a sérült párát, de egyelőre nem tudok segíteni rajta. A pasi foglal le, akiből hirtelen lett elegem. Lélekpisztollyal intéztem el, azt hittem nem fog beválni, azonban hatásosabbnak bizonyul, mint gondoltam. Ha tehetném, egy jobb horoggal a földre küldeném, de az a szemét még mindig áll a lábán! Ha ez nem lenne elég, hamarosan magam is megpillantok egy hozzá hasonlót, csak az egyenesen felém jön, pálcát emelve rám. Tekintete dühös, minden bizonnyal vissza akar vágni azért, amiért fájdalmat okoztam egy társának. Ha meg is teszi, tőlem biztosan duplán fogja visszakapni, főleg ezek után. Az ártatlanok tehetetlensége alapjában véve elkeserítő, de azé a nőé még inkább. Azoknak nincs lelke, akik így egy fenevad elé vetnének bárkit is. A legrosszabb ellenségeimnek sem kívánnék ilyet, még akkor sem, ha teljes szívből gyűlölöm őket. Nem lenne értelme végigszenvedniük azt az egészet és nekem is kín lenne végignézni, vagy csak hallani arról, mi lett végezetül...
A sötét hajú srác nem tojik be a tőle nem messze elhaladó jetiktől, és a kerekedő felfordulásra sem hederít. Egyenesen rám szegezi zöld szemeit, majd megindul felém, egy átok varázsigéjét, ami tudtommal elég sok sebet okoz az ember testén, annyira, hogy talán el is vérezhetne. Köszönöm szépen, én még élni szeretnék, s bár könnyen meghalnék, az nem azt jelenti, hogy könnyen is adom magam.
Karjaimat védekezően magam elé tartom, érintve a Pszionikus mágia karperecét, ezután elmormolom a varázsigét.*
- Repulsio *ennek hatására a fickóra pattan vissza a csapás: testén súlyosabbnál-súlyosabb vágások jelennek meg, ő pedig dermedten néz végig magán. Nem ezzel kellett volna indítania, de már mindegy, hiszen ha erős is, azok a sebek tuti lassítani fogják. Ami a nőt illeti, örömmel látom, hogy egyben van, Fel' által. Örülök, hogy végre sikerült "felébrednem" és kicsit késve, de én is aktivizálom magam, mert jobb később, mint soha.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holt lelkek tanyája Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája P0fe
Színem: cornflowerblue

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 9:51 am

* Így hát egy fenevaddá válok, aki a tömegben tör utat magának, ezzel elvonva az őrök figyelmét. Bár ahogy elnézem Tyaráék is összeügyeskednek valamit. Közben azért imádkozok magamban, hogy most ne legyen semmi gubanc, mert abból már tényleg nehezen jönnék ki. Kirtel ott rohan a sarkamban. Azért kicsit sem gyanús, hogy egy apró róka rohan egy hatalmas démon után... Áh...Mindegy, csak nem veszik észre olyan sokan.*
~ Fuss! Fuss! Kanyar! Vigyázz! ~ * szólal meg fejemben Kirtel. Természetesen nem akarom, hogy bárki rám támadjon, lévén, hogy most "démon" vagyok, úgyhogy szeretném elkerülni ezt. Már-már becsukott szemmel szaladok össze-vissza nem is figyelve arra hogyan szabadítják ki őket. Nem sokáig tart ez az álca, szóval igyekezni kéne. Nagyon... Teszek egy kanyart és az ellenkező irányba megyek. Tekintetem megakad az imént szétpüfölt lányon. Oh... Bakker, tényleg. Így elég nagy felfordulást okoztam, és látom a többiek is aktivizálják magukat e téren, így végre nem kell fenntartanom az álcám. Amúgy sem húztam volna már sokáig. Gyorsan a fal mellé dobott leányzóhoz sprintelünk, miközben előrántom asztrál-mentál medálomat. Még előtte letérdelek, sőt csúszok is egy kicsit az előbbi lendülettől, szóval nem kizárt, hogy szépen lehorzsolom a térdeimet. Most már teszek rá, inkább a sebesült lánnyal foglalkozok. Kirtel leül mellém és figyeli, amint megmarkolom a medált. Egész testemben remegek, mivel az előbbi kis akciózás totál ijesztő volt, mégis kockáztattam. Jetik jelennek meg, akik csak dobálják az embereket jobbra-balra. Ettől még tudok koncentrálni, szerencsére, így a lány sérülései lassacskán begyógyulnak. A sebek összeforrnak, az esetleges lila foltok eltűnnek, és máris ép állapotban van. Nagyot sóhajtok és a falnak vetem hátam. Ez így egyszerre sok volt, legalábbis nekem mindenképp.*
- Most már rendben leszel...* mondom a lánynak halványan mosolyogva.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tyara Waylan

Tyara Waylan


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 93
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek503bb1587e5228200487

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 8:10 am

*A két tagba szakadt férfi egyszerűen úgy rángat minket, mint egy rongybabát, ami azért baromira nem esik jól az egomnak. Oliver megpróbálja megharapni a férfit, de nem igazán sikerül neki, mert vagy a foga törik bele, vagy a férfi nem érez abszolút semmit.*
~Nem megy, Tya! ~*morogja csalódottan a majomka és halkan, csalódottan trüttyögve bújik meg a kapucnimban, farkát a nyakam köré tekerve.*
~Semmi gond, a többiek remélem kitalálnak valamit!~*nyüsszögök én is magamban, és látom, hogy Eva is eléggé küzd, de ő sem megy sok mindenre azzal a nagy darab emberrel. Végre letesznek minket és a sor elejére tuszkolnak, mikor is szinte szembe találom magam a démonnal.*
- Oh, anyám! *suttogom döbbenten. Valljuk be, egy kicsit befostam, na. De hát megesik az ilyesmi,. nem? Nem minden nap kerül az ember/kobold szemközt egy kifejlett, komplett démonnal. Fájdalmas, segélykérő pillantást vetek a nephilimre, aki hamarosan ugrik is. A lányt lassan kivonszolják az arénából, és szinte félholtan hagyják a falnál.*
- Én nem vagyok túl jó gyógyító! *húzom el a számat és intek a többieknek, hogy lehetőleg ők segítsenek a csajszinak. főleg, hogy a vaskarom még mindig a kezemet szorongatja. Habár a varázsbotom még mindig a kezemben van, így egyszerűen csak a jetikre koncetrálok, elsuttogom az igét, mire két megtermett jeti jelenik meg a szűk pincében. aki sima ember, és nem akar harcba bocsátkozni, az sikítozva, lökdösődve rohan kifelé-felfelé, míg a többiek harcba bocsátkoznak velük, de a jetik úgy dobálják az embereket a falhoz, mint sima üveggolyókat. Közben James nagyban küzd a démonnal, de úgy érzem, hogy neki nem kell segítség. Egyelőre...*
- Előre jetik! *visítom most már lelkesen, hiszen a minket lefogó két nagy darab emberke ájultan rogy a földre az egyik kidőlt fal romjai között.*

//EHM, Elsődleges
Jeti idézése: A varázslat segítségével jetit idézhetünk meg, szóval egy nagy, erős, fehér, szőrös lényt. Kezdetben csak egyet vagyunk képesek életre hívni, majd később akár egész jetisereget teremthetünk az elemek erejével. Védekezéshez és támadáshoz egyaránt hasznos. A vízvarázslatokra teljesen immunis, a tűz viszont nagy mértékben sebzi. Egyszerű fizikai fegyverekkel nem lehet megsebezni, csak mágiával átitatott fegyverrel.//
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos_mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek5177dc5f74bbe7622700

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 8:39 pm

*Majdnem kiszakad belőle egy káromkodás, amikor meglátja tényleg Evát és Tyarát, ahogy az őrök a sorba lökdösik őket, méghozzá úgy tűnik, hogy néhány pillanat múlva már nem is a legvégén vannak, hanem betolják őket előre, két oldalról közre fogva. A bent küzdő csaj körülbelül fél percig bírta, akármennyire fürge, a démon képességei, ereje egy ember számára leküzdhetetlen akadályt jelentenek. Félholtan, összetörve rángatják a veremből, vércsíkot húz maga után a földön, Tyaráék közelében, meg lehet nézni mi vár rájuk. Végül a csajt úgy dobják le a falhoz, hogy egy árva ember még csak ellátni se megy oda. Ha nem is haldoklik, de szenved.*
- Valaki gyógyítsa meg. *Súgja oda a lányoknak, elkínzott tekintettel. Mikor észreveszi Fel akcióját elismerően biccent neki, nagyon ügyes, de eltávolodik tőle, hogy ne hozzák összefüggésbe a démonnal semmiképpen. Haku közben csak-csak aktivizálja magát, bár James addigra már eltávolodik, nem tudja pontosan, hogy mit csinál. Mindenesetre a hatására Tyát lefogó pasi agonizálni kezd, fájdalmában dülöngél és fájdalmasan kiáltozik, szóval valami ügyes támadás lehetett. Ez a kettő tökéletesen el vonja a figyelmet róla egy időre, mindenkinek elkerekedett a szeme. A fiú felugrik az egyik székre a falnál, majd onnan a pultra és lerántja a köpenyét a szárnyairól. A hófehér szinte világít a fékhomályos fertőben, de nem vár, hogy mindenki csodálhassa, vagy éppen megrémüljön tőle, felröppen, bár a belmagasság csak öt méter körül így nagyon magasra nem tud repülni. Az angyalkard újra megjelenik a karjában, de ezúttal használja is: afféle felszabadítóként repül végig a leláncolt harcosokon, hogy azoknak szemei izzó fénnyel váljanak szét. Mindenkin végig megy, mindenkit felszabadít, közben nem törődik azzal, hogy a szabadon "dühöngő démon" és a megjelent angyalvérű milyen hatást is vált ki. Csak beröppen a ketrecbe és leereszkedik a démon előtt.*
- Na, mit szólnál egy hozzád jobban illő ellenfélhez? Mire jó ez az egész, Belphegor? *Nem nehéz kitalálni, hogy ő az a bajnok, a Belphegor démonok neve. Nagyon reméli közben, hogy kint is minden rendben van, a rácson kívül, de ez nem éppen pontos. Fejetlenség van, jó néhányan rohannak fejvesztve, de az egyenruhások, és egy öltönyös, Gambit-szerű fickó marad és a diákokra támad. Az alak energiamágus, a gyorsaságával machinál és robbanó kártyákat lődöz a diákokra.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája 82h3


Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 8:27 pm

*Mardos a bűntudat és a kín elegye, hogy szinte alig moccanok, az előttem dúló jelenetre meg főleg. Az igaz, hogy Fel' változott egy-két dologban, de azért még látszik valami a régi énjéből is. Ezen halványan elmosolyodom, majd figyelmem az angyalkardra terelődik. Kaaard? Azt hiszem lemaradtam egy kicsikét. Elkerekedett szemekkel figyelem a történéseket, nem sokkal ezután lejutunk, de ami ott fogad, túl megy minden határon. Végignézek a hatalmas lény alakján és eltátom a szám. Oké, láttam már pár hasonlóóó teremtést, de ő garantált kivétel ez alól! Érzem, hogy menten libabőrös leszek plusz ha ez még nem lenne elég, hát végignézek még meg annyiszor a lent lévőkön. Rákényszeríteni...? Van benne valami, olyan, mintha csak egy kényszertáborba csöppentünk volna.  A szagtól a szám elé kell rakjam kezem. Blöee, nem kell sok és lehet viszont látom azt a kis pirítóst, amit leküldtem a torkomon! Érzem, hogy majd' felfordul a gyomrom, továbbá társaimat elnézve elfog a harag. Mi az, hogy lebilincselik őket? Bakker, ezt még végignézni is rossz! Megszorítom hirtelen asztrál-mentál medálom, miközben a lányokat fogva tartó emberekre - vagy legalább is a koboldot fogva tartóéra - koncentrálok és a varázsigére. Szívből jövő haragot érzek az emberek sorsa miatt. Mindig is utáltam, ha ilyet láttam, vagy csak hallottam róla, most pedig teljesen kikészültem. Nem mondom, hogy őrjöngő fenevaddá válok, mert nem, de nem is fogok tétlen maradni tovább! Remélem felfordul az a dög minél előbb!*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holt lelkek tanyája Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 8:18 pm

* Szerencsére mindketten megússzák a pengék suhanását, kisebb horzsolásokkal, melyek talán másnapra alig fognak látszani. Már ha megérik a másnapot. A kobold lány és a madárkája is épségben vannak, s Eva szeretne kipróbálni a csapdába került alakon néhány átkot, mikor a lejárat felöl néhány alak érkezik. * -Sejtelmem sincs. * Feleli a vörös koboldlánynak miközben Evangeline a férfiakat fürkészi* - Összetévesztesz minket másokkal. * Adja meg a tömör választ a szőkeség mikor a monstrumok láncokkal a kezükben megjelennek és a férfi feléjük irányítja őket. * -Lehet nem kéne. * Azonban mint az elhangzik ez nem kedv kérdése. Tyarat felemeli valamelyik félkegyelmű, mire felé suhintana a pálcával, de a másik kiüti a kezéből a varázspálcát és Eva a férfi szorításába kerül. Nyomdafestéket nem tűrő szavakkal bombázza az izomkolosszusokat akik vas láncokat illesztenek csuklójára. Sajna ami a lejárat után következik az még rosszabb, mint gondolt. Felkavarodik a gyomra az erős szagoktól, de visszafogja magát, nem lenne elegáns lépés lehányni valakit. * -Azt hiszem ezt megcsináltuk. * Jelenti be a véla a koboldnak, amolyan fekete humorral. Végigméri a démont és a vele harcoló lányt, aki jórészt csak menekül a ketrecben. *
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holt lelkek tanyája Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája P0fe
Színem: cornflowerblue

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 8:16 pm

* Jó, jó, tudom, ez a csimpaszkodás nem épp egy megfelelő ötlet, de csak nem fog megütni? Mondjuk ebből az alakból még azt is kinézném. Haku csak gondolkodik és néz, amit hirtelen nem tudok hova tenni. Már azon lennék, hogy megbököm vagy megrázom, hogy felébredjen "álmából", mert jelen pillanatban egy benga állat akarja széttiporni a Nezabar egyik diákját és nem lenne szép végignézni, ahogy a földbe döngöli. Kirtel ott sürög forog a krapek mellett, néha megrángatja annak nadrágszárát, hogy mindenképp elvonja a figyelmet. Talán jobban jártam volna, ha Tyaráék után megyek, mert itt máris bunyó van, és én nem vagyok az a harcos típus, inkább csendben elmágiázgatok, de nem püfölök szét senkit... Pedig lehet most azt kellene... Jamest a falhoz vágja és már ugrana is neki, de én lefogom - már amennyire tudom-. Közben azért szemem sarkából látom, hogy James kezdi összeszedni magát, majd int is nekem, hogy álljak félre. Azonnal leugrok a pasasról és még jó pár méterrel odébb száguldunk daimonommal, miközben a fiú egy karddal támad az őrre. Nem tart sokáig ez a bunyó, mert máris bénultan esik a földre. Nem értek sokat abból, amit elhadar, mert jelenleg azzal vagyok elfoglalva, hogy lenyugtassam magam. Ez az akciózás nem az én reszortom... Abszolút nem... Hakuval és Jamesszel lemegyünk abba a titokzatos pincébe. Ahogy lejjebb ballagunk a lépcsőn már el fog egy furcsa érzés, talán megint félek, vagy csak rossz előérzetem van. És már nem is kell tovább aggodalmaskodnom, hogy mi a frász lehet idelent. Amint észreveszem azt a rusnya démont már fordulnék is vissza, ha Kirtel nem állná el az utamat.*
- Ööö...Nem...* mondom, s gyorsan végigpillantok a terepen. Nem szívesen maradnék itt tovább, mert nagyon para egy hely. Mennék én, mennék, csak hát ekkor veszem észre Tyaráékat, akik az őrök noszogatnak. Hm... Őrök...*
- Akkor meg kell őket menteni.* mondom a tök egyértelműt, majd a távolból csápoló kobold lányra nézek. Na hát akkor hajrá. Előhúzom pálcámat, persze nem túl feltűnően. Még mielőtt bármit is csinálnék, alaposan szemügyre veszem azt a benga állatott, pontosabban a démont. Így, ha sikerül az álcám, berohanok a tömegbe démonként, hogy elvonjam a figyelmet és a lányok sikeresen megmeneküljenek. Daimonom persze lohol utánam ezerrel. Remélem elég időt nyerünk ezzel.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tyara Waylan

Tyara Waylan


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 93
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek503bb1587e5228200487

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:57 pm

*A furcsa démon pengét dob felénk, de szerencsére ki tudunk térni előle. amikor látom, hogy Eva kezét eltalálja döbbenten pislogok rá, de a szöszi egyszerűen csak kibújik a kesztyűjéből, így nagy kő esik le a szívemről. Megcsóválom a fejemet, és figyelem, ahogy a démon kör létrejön. Eva egész ügyes, el is gondolkozom rajta, hogy lehet, hogy jobban ért a halál mágiához, mint amennyire illene. De ezzel most nem akarok gondolkozni, egyszerűen csak közelebb sétálok a démonhoz, amikor az ajtó kitárul és két nagy darab férfi jelenik meg. Valamit összemorognak, a csapdába zárt démon pedig felnevet.*
- Két újabb önként jelentkező! *mondja és megnyomja az önként szót, ami elég gyanús.*
- Hogy mi van? *szólalok meg enyhén hisztérikus hangon, és odabentről hangos lárma, alkohol-, és egyéb testnedv szag érződik. Elfintorodom, és Eva-ra nézek.*
- Lemenjünk? *nézek a lányra, mire a két erőteljes férfi odaér hozzánk.*
- Ez nem kívánságműsor, törpe! *dörren rám a férfi és szinte felemel az egyik kezével.*
- Kobold vagyok, te fajankó!*csapok a kezére a férfinek, amivel ugye nem sokat érek el. Gyors mozdulattal visznek lefelé minket, és mikor leérünk, meglátom a többieket is. Elkezdek integetni nekik és kérdőn nézek James-re, hogy What the hell? Majd a következő pillanatban meglátom a démont, a kurta sort, ahova vezetnek minket és elsápadok.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos_mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek5177dc5f74bbe7622700

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:50 pm

*Nagyon úgy fest, hogy a harcos kedvűek elviharzottak, bár azt eddig is láttam, hogy Fel nem éppen ahhoz öltözött, hogy elvegyüljön ezen a helyen. Szoknyában egy szakkörre, egy ilyen helyre? Hát... Jamesnek közben lecsúszik a csuklyája, a haja zilált, de még is jól áll neki, kék szemeiben elszántság, mint mindig, amikor küzd. Ezt már nem lehet kibeszélni, addig üti, ameddig nem sikerül elvégeznie egy mozdulatot, amivel garantáltan beájul. Éppen a Halálos ujjal akarná ártalmatlanná tenni, amikor a nagydarab fogást talál a ruháján és a falhoz vágja. Az álca alatt pihenő hófehér szárnyak fájdalmasan megfeszülnek, de a grimaszba vált ajkain csak egy apró, szinte hangtalan fájdalom-nyögés tör elő, semmi több. Lihegve gyűjti össze az erőmet, a keze lassan pulzálni kezd, ahogy egy angyalkard áll össze az energiáiból. Aki előtte áll nem démon, ezért egyáltalán nem lenne ínyére igazán ártani neki. Haku meg se moccan, belefagyott a jelenetbe, ellenben Fel csimpaszkodni kezd a hapekon, hogy lefogja míg James összeszedi magát.*
- Elég! * Morran fel, és az angyalkarddal lép előre. Erre azért már a nagydarab is lefagy, a lángoló kardok eléggé feltűnőek és tiszteletet parancsolóak. A srác int Felnek, hogy engedje el, ne legyen útba és karddal ugrik neki, de amikor a pasi ijedten akar elugrani, lévén a penge ellen kevesek az izmai, a nephilim eltünteti a kardot és Halálos ujjal csap le a nyakára hogy lényegében a teljes testét lebénítsa a férfinak. Mielőtt a hatás végigszaladna a testén a pasi felnyög és halkan kezd beszélni.
- Semmilyen meló nem ér ennyit... argh... Ha lejuttok is Belphegor szétszed titeket... Bolondok.
*Azzal elhallgat és furcsa, bénult álomba merül. James elkezdi húzni a földön, hogy aki erre sétál meg ne lássa ájultan, majd int a lányoknak, hogy kövessék. Lent, ugyanis egy járat indult lefelé, hatalmas nyüzsgésbe érnek, rengeteg ember van, izzadság, vér és alkohol szaga terjeng a levegőben, középen egy ketrec, benne egy gigászi alak, van három méter, izmos, a bőre sötétvörös, a fején egy csavart szarv magasodik. Démon. Méghozzá nem csak félvér, hanem egy igazi, két lábon járó démon, a lehető legrusnyább alakjában. Senki nem igazán foglalkozik vele, éppen egy karcsú, harcos lány küzd bent, mindenki azt bámulja. A lány embernek tűnik és nincs nála semmiféle fókusz a kardján kívül, semmi esélye.*
- Látjátok a többieket? *Kérdezi halkan, majd észreveszi az asztalt, ahol iratkoznak fel az emberek a bunyóra. Mindegyik mellett áll egy őr, nem úgy fest, mintha önként menne a jelentkezés. Három ilyen egyenruhás pasi, fegyverekkel és bilincsekkel indul a másik kijárat felé, James követi a tekintetével őket, ameddig el nem tűnnek a szeme elől. Nem tudja, csak valami ösztön súgja, hogy a két lány felé tartanak, és ha odaérnek biztos, hogy a veremben fognak kikötni.* - Ezt meg kell állítanunk, kényszerítik őket a harcra. Ez illegális. *Fintorodik el, az orrát csavarja a lenti bűz, emberek, és talán más lények szaga.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holt lelkek tanyája Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:37 pm

* A véla és a kobold lány leszakad a csoport többi tagjától, de szerencsére James gondoskodik róla, hogy ne maradjunk felügyelet nélkül. A férfi elég szaporán szedte a lábait, ezért a lánykáknak is igyekezni kell. Eva fejéről hátra lapul a csukja, így a másik is láthatja vonásait. Bolint a szőkeség mikor sebtében lezavarják a formaságokat, ami a bemutatkozást illeti. Nem pazarol felesleges szót az ilyesmire, ha a kastélyban lennének akkor megtenné, de ez nem az az időpont. A jószág, ami a kobolddal tart valószínűleg egy daimon, miről megbizonyosodik, a viselkedése alapján is. Valami hátsóudvar szerű helyre érkezünk, aminek a másik végében valóban ott egy lejárat a földben, az alak pedig velünk szemben. Tétovázva rejti a bal kezének felkar részéhez a pálcát miközben azon gondolkodik Evangeline, miként is reagálhatna a férfi szavaira. ~Gyűlés? Mégis miféle?~ Alig van ideje elgondolkodni ezeken a szavakon, mikor Tyara felkiált és villannak a pengék. Félra akar húzódni, de a jobb kezét az ajtóhoz szegezi a férfi pengéje, szerencsére csak a kesztyűnél fogva ezért ki csúsztatja a kacsóját. * -Élek. * Válaszolja és a férfi felé bökve a pálcával kimondja a varázsigét miközben megrajzolja a kört. * - Circus Diabolus! * Amennyiben sikeres, felizzik a kék fény s a férfi csapdába kerül, így akár kínozhatják és vallathatják is az alakot. * - Miféle gyűlést emlegettél?

Másodlagos mágia
Sötét Hatalmak Elűzése II.
8. óra - Démonok, Démonkör, Démonpenge
1. Démonkör:
Varázsige: Circus Diabolus
Leírás: Hasznos varázslat és természetesen nem csak démonok ellen. Erőnk függvényében egy olyan kört tudunk a segítségével létrehozni, melyen egy démon képtelen átlépni, tehát magunkat is védhetjük így, vagy őt zárhatjuk csapdába. Természetesen minél erősebb a démon, annál erősebbnek kell lennie a varázslónak is, hogy működjön a dolog. E mellett viszont egyszerűbb fizikai támadások ellen is védelmet nyújthat és az ellenfél nekromágiás és feketemágiás, vagy egyéb sötét mágiával machináló varázslatainak hatékonyságát csökkenti. Nem szünteti ezeket meg teljes mértékben, de visszafogja erejüket, hogy kevésbé gyakoroljanak ránk hatást.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája 82h3


Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:34 pm

*Eszembe jut valami, de sajnos hamar el is vetem Nem lehet az elméjére hatni ha jól vettem ki, szóval az Aurormágia duplán bukta, egyszer ezért, másrészt én nem konyítok olyan jól hozzá, de Fel'nek javasoltam volna az ötletet. Összenézek a mellettem álló szőkeséggel. Azt hiszem a harci képességem javult valamelyest, de a józan eszem mintha hanyatlott volna. Mi van ma velem? Kiborulok néha azon, hogy amikor igazán kéne, nem tudok cselekedni, nem tudom, mi tévő legyek. Nehezebb a feladat, mint gondoltam.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holt lelkek tanyája Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája P0fe
Színem: cornflowerblue

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:22 pm

* Ezzel a hellyel már alapból nem szimpatizálok túlzottan, és amint kitenném innen a lábam, máris belebotlok egy rossz ábrázatú férfibe, aki nem nagyon örült annak, hogy én nekikoccantam. Hát... Így járt, mondjuk, ha ezt a szemébe mondtam volna, akkor tuti kaptam volna egy nyakast. De mindegy is, túléltem ezt a kis ütközést és a diákokhoz csapódtam. A démon szó még mindig nem hangzik túl jól, viszont nem most kéne elrohannom... Nincs más választásom, mint kideríteni azt a bizonyos jelszót, már ha tényleg kell ehhez a helyhez. Bár, ha démonokkal küzdenek meg odalent, akkor csak nem fogják tárva-nyitva hagyni a pincelejáró ajtaját. Mindenesetre nekünk le kell jutnunk oda ugyebár.*
~ Ezt most komolyan gondoltad?~* akad ki Kirtel, amit részben meg is értek. Kellő bátorság kell nekem most ahhoz, hogy csak úgy odamenjek egy kicsit sem bizalomgerjesztő melákhoz. Bízok a képességeimben, talán csak emiatt bátorkodok odalépni a pincét őrző férfihez.*
~ Átgondolni nem gondoltam át...de...reménykedek.~* válaszolok még daimonom kérdésére, aki reménytelenül csóválgatja fejét. Próbálok egy szép kis hazugsággal lejutni oda, ám...sikertelenül. Ehelyett egy rejtvényt mond el a fickót, amire úgy őszintén szólva nem tudom a választ. Bajnok? Díjak elnyerője? Ki a frász lehet az? Már épp nyitnám ki a számat, hogy valami más szöveggel próbálkozzak, mert az előbbi nem volt hatásos, sőt még egy kicsit bugyutára is sikerült. A szőke srác már ugrik is neki a pincét őrző krapeknak. Nem sok esélyt látok arra, hogy sikeresen lebunyózza őt, úgyhogy Hakuval muszáj lesz valamit tennünk. Kicsit rosszul jártak velem ezen a téren, de megpróbálok csinálni valamit. James már neki is támad a férfinek, aki kicsit sem habozik. Egy mozdulattal megragadja a fiú köpenyét és annál fogva vágja a falnak. Én csak ijedten nézek ide-oda, majd jobb ötlet híján a pasas mögé rohanok rácsimpaszkodok a karjára, amivel egy ütést akarna bevinni.*
Vissza az elejére Go down
Tyara Waylan

Tyara Waylan


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 93
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek503bb1587e5228200487

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:17 pm

*A furcsa csuklyás csávó gyorsan eltűnik, szinte szemmel nem is látható módon. Hurrá! Lehet, hogy pont a fő gonoszt akarom követn? Szerencsére van, aki velem tart, így egy kedves mosolyt villantok a csajszira.*
- Evangeline, ugye? Tyara. *biccentek gyorsan, mire Olver tryüttyögni kezd, kicsit hangosabban, mint kellene.*
- És Oliver... *sóhajtok és megcsóválom a fejemet. James nem szívesen enged el minket külön, mégsem akadályoz meg benne.*
- Nem lesz gond. *nézek mélyen a fú szemébe és enyhén elmosolyodom. Egy gyűrűt csúsztat át a kezembe, és relikviamágus és koboldként egyből megérzem, hogy mit is tud.*
- Kössz! *mondom, majd már indulunk is. Kisietünk az ajtón, ami valóban egy hátsó udvarhoz vezet, viszont a daimón hangjára a csuklyás emberke is felfigyelt, így megfordulva, velünk szembe állva vár ránk. Kíváncsian mér végig minket, és lassú léptekkel közelebb jön hozzánk.*
- Nocsak, nocsak. Csak nem a Nezabaros dákok jöttek megzavarni a gyűlésünket? *a hangja gunyoros, majd hangosan nevetni kezd. Megcsóválja a fejét, és hirtelen két penge jelenik meg a kezében, amit gyors mozdulattal hajít felénk. A penge félúton zölden felvillan, mire halkan skkantok egyet.*
- Démonpenge! *kiáltom és igyekszem gyorsan gurulni egyet, Oliver pedig határozottan ugrik fel a tetőre, onnan figyelve a jelenetet. A kés enyhén horzsolva a karomat a falba csattan, és el is tűnik. hogy a másik késsel mi történik, arra nincs dőm fgyelni. A démon csuklyáját maga után húzva gyorsan eltűnik egy pincelejárónak kinéző deszkaajtó mögött, és hallatszik a kattanás, amivel bezárja maga mögött.*
- Jól vagy? *nézek fel a lányra.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos_mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek5177dc5f74bbe7622700

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:09 pm

*Elsőre, amikor meglátja, hogy Tyara le akar válni nyúlna utána, hogy maradjanak együtt, valamiféle védelmező ösztöntől vezérelve, de a karja megfeszül és még sem emeli fel a kezét. Nem védhet meg mindenkit és ők is ugyanolyan gyakorlott kalandorok, de legalább is nezás diákok, mint ő. Képzettek, ügyesek, tudnak magukra vigyázni nélküle is. De Ő... Ő miért nem tudott?
Pont olyanok gyűltek össze, akik olyannyira nem ismerik, de talán nekik is leesik majd, hogy valami probléma van. Nem csak a viselkedésével, hanem a külsejével is. Mindig is ilyen magas volt, mindig is ilyen testalkatú, arca se változott, a szárnyain nyilván valami bájolás van, hogy ne látszódjanak egyáltalán... Nem, másról van szó. Nincs mellette a daimónja.
Mikor Tyara és Eva eltűnne egy pillanatra még utánuk szól.*
- Hé, csöpp. Cseréljünk kütyüket. *Szól a kobold után, lévén róla tudja, hogy ért a Relikviamágiához. Nem biztos benne, hogy ez is van nála - mert úgy lenne igazán jó, hogyha tényleg gyűrűt cserélnének -, de a kezét nyújtja felé, majd kitárja a tenyerét, amiben egy Lélekgyűrű lapul. Kommunikálni nem tudnak vele feltétlenül, de az érzelmeket érzik és tudja majd, hogy mikor vannak rohadt nagy bajban. Végül visszafordul az itt maradtakhoz, Felhez és Hakuhoz, és az ő akciójukat figyeli. A lány bepróbálkozik az őrnél, mintha csak elfelejtette volna a jelszót, amire valljuk be nem látok sok esélyt. Végül is bájos, csinos lány, rátesz ez a meggyőzésre, de... Mondta, hogy le van védve az elméje. Vagy ő még nem volt ott?*
- Őőő... Ó... Sajnálom kislány, igazán segítenék, ha tudok, de nem tudok. Csak a válasszal lehet bejönni. A szerencse forgandója, minden díjnak elnyerője, Harcosok klubjának bajnoka, ki az?
- Hát, nem te. *Vágja rá James, ahogy előrelép, hogy leüsse a pasit. Jó nagydarab, sokkal erősebbnek tűnik a fiúnál és az is. A nephilim nekitámad, a lehető leghalkabban, de egyedül nem bír el vele, ráadásul ha nagy zajt csapnak, akkor mindenki feléjük fog fordulni. A két lánynak muszáj segítenie gyorsan elhallgattatni és minél előbb lejutni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája 82h3


Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 6:57 pm

*Én magam is hallom a kis párbeszédet, mivel nem állok messze a két illetőtől akik épp a rejtélyes csapost vitatják. Felé pillantok és a szemét fürkészem. Most hogy mondja az egyik, tényleg nem valami barátságos alak. A szeme fura, nem sugall jót, ahogy a többi itt levőé sem. Némán követem diáktársaimat, vállamon a sassal. Hosszú köpenyem meg-meglebben minden, ruganyos léptemnél. Kicsit sietek, nem szeretnék ennyi iszákos között időzni, fura, de inkább azt mondom, hogy a démonok, mint ők. Hamarosan felpörögnek az események és szembe találjuk magunkat egy olyannal, akinek valószínűleg nem óhajt elengedni minket. Bízom benne, hogy Fel' kis trükkje beválik, ha nem, hát megpróbálkozom a későbbiekben azzal a trükkel, amit az egyik tankönyvben olvastam.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holt lelkek tanyája Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája P0fe
Színem: cornflowerblue

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 6:50 pm

* Sosem voltam az a harcos alkat, de talán most még inkább elhidegültem ettől. Hallottam valamit erről az óráról, ami felkeltette ugyan az érdeklődésemet, de kicsit sem gondoltam volna, hogy ténylegesen eljövök. Hát végül is itt vagyok, én akartam erre a hátborzongató helyre jönni, nem noszogatott senki. Ha itt elszabadul a pokol, akkor egyedül kell túlélnem. Legalábbis ezt gondoltam bő két percig, de a fogadóba érve pár ismerős arcot fedezek fel a környezetemben. Ennek örülök, nagyon is, viszont az itt tartózkodó idegen emberek nem sugallnak valami pozitív energiát. Minden egyes pillantásukkal félelmet keltenek bennem, ezért is sprintelnék el innen. Daimonom, a sarki róka csak lábamnál ácsorog, miközben a nagy darab vendégek szúrós pillantással merednek ránk. Nagyot nyelek, s próbálok beljebb vagy esetleg kijjebb menni, viszont ez esélytelen. Amint fordulnék az ajtó felé, egy hatalmas fickó állja el utamat. Természetesen neki ütközök véletlen, amit egyáltalán nem vesz jó néven. Azonnal elhátrálok Kirtellel együtt. Elslisszolnék, csak tuti elkapna... Remek... Szerencsémre közénk toppan egy kapucnis fiú, gondolom a Neza egyik diákja. Gyorsan lerendezi a férfit, majd megragadja a kezem és már megyünk is a többiekhez. Egy gyors köszönömöt még azért elmotyogok. Kicsit megszeppenten követem őket és hallgatom az infókat, arról a bizonyos pincéről. Démonok?! Na ez érdekes lesz. Már most leizzad tenyerem, de hát én jöttem ide ugyebár. Daimonom is gyorsan topog mögöttem, nehogy lemaradjon. A pasasra nézve elgondolkodok. Jelszó kéne ugyebár, hogy sikerüljön oda lejutnunk. Hát... Próba cseresznye, nem de? Medálomat előbújtatom a sálam mögül, ahogy odalépkedek, még szemem sarkából látom, hogy Tyara lelép a pult mögött valakit követve. Azért remélem, hogy ezen az útvonalon is le lehet jutni. Na szóval odamegyek a nagy darab pasashoz és megpróbálok vele szépen elbeszélgetni, hátha...*
- Jó estét! * ejtek egy mosolyt bájosan. Persze legbelül remegek, de hát most na. Elbabrálok egy kicsit a medállal, hogy egy leheletnyit hatásosabb legyen a "bájolás".*
- Sajnos nem emlékszem tisztán, hogy miként jutottam le ide múltkor, remélem segít nekem.* mondom el halkan a szöveget, remélem beveszi, ha meg nem, akkor koppanok egyet.*
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holt lelkek tanyája Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 6:45 pm

* Noha nem ment oda és kezelt le mindenkivel ezt-azt elcsípet a beszélgetésből a James és Tyara között zajlott. Noha eddig még nem igazán beszélgetett velük és kezdeményezett kapcsolatot a nevekkel még tisztában van. Mikor a fiú biccent felé akár csak a többiek ő is az adott irányba indul el, azonban a vörös hajú lány hangja megállítja. * -Megyek. * Felelek ennyit a lánynak s azzal már a sötét ruhás után indulunk aki valamiért más irányba indult el méghozzá túlságosan is sietősen. Valami nincs rendben az ilyesmivel főleg mert a csapos szólt neki, s menet közben a pálcát is a kezei közé varázsolja a szőkeség. *
Vissza az elejére Go down
Tyara Waylan

Tyara Waylan


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 93
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek503bb1587e5228200487

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 6:40 pm

*Elsőnek érkezünk meg - természetesen James után - és Oliver eléggé izgatottan szemlélgeti a helyet. A fiú köszönt minket, majd összeszedjük a többieket is. Felicity-nek akar egy kis problémája, de elég hamar megoldjuk a dolgot, és immár egy csapatként ácsorgunk a kocsmában. elég furcsa látvány lehetünk, de hát ez van, az iskolához elég sok mindent furcsaság tartozik. Szerintem már a Nellondiak is megszokták, hogy gyakran járunk afféle "szakkörökre", valami furcsa titkot felfedezni, vagy ilyesmi, úgyhogy szerintem már meg sem lepődnek rajtunk, hogyha valahol csapatostul jelenünk meg. Persze, akinek van valami rejtegetni valója, az lehet, hogy kicsit bepisil félelmében, amikor feltűnnek valahol a Nezabaros diákok. Talán ezért is volt a csapos szemében is enyhe félelem a düh mellett, mert sejti, hogy miattuk jöttünk. Hát ez igen csak kellemetlen, de legalább megvan, hogy kit kell követnünk. A csapos a sörökkel a kezében eltűnik, én pedig felhívom a figyelmet a zölden villanó szempárra. James ezek után kezd l beszélni és említi meg, hogy mivel is van dolgunk.*
- Tehát valamiféle démoni szektás gyűlés van odalent a pincében? *kérdezem halkan, és mélyen a fú szép szemébe nézek, majd szélesen elvigyorodom.*
- Király! *Oliver is trüttyög egyet boldogan, és tesz néhány kört a vállamon, hogy aztán jelezze: ő is készen áll a csatára. A pince felé menet azonban Oliver meglátja a furcsa csapost, ahogy valakihez beszél: valakihez, akinek sötét csuklya védi az arcát és testét, majd szél sebesen elsiet. Vélhetőleg valami hátsó udvarra, vagy éppen odakint van egy másik lejáró a pincébe.*
- Csuklyás suhanó 7 óránál. Én őt követem! Valaki velem tart? *nézek a többekre és valahol belül remélem, hogy valaki velem tart, de ha nem, akkor sem pisilek be. Nagy lány vagyok, tudok magamra vgyázni. Remélem... Búcsút intek a többeknek és megindulok a pult mögött a hátsó ajtó felé és remélem, hogy tényleg afféle hátsó udvar van az ajtó mögött, ahol esetleg egy újabb lejáró lapul a pincébe...*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Holt lelkek tanyája Harcos_mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája Tek5177dc5f74bbe7622700

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 6:30 pm

*Gyűlnek, gyűlnek, és az első, aki odajön hozzá és megszólal az Tyara. James csak felületesen ismeri a lányt, de önkéntelenül is kissé emlékezteti Rosettára, hiszen rokonok. Ültében kihúzza magát, majd előre hajol, a csuklya alól egy kissé előreugrik az arca, a szemén megvillan a kocsma fénye. Végigméri a termet, a lány felett átnézve, hogy ki merre kószál, majd rá fókuszál.* - Nem tudom. Nem tudom Pontosan. Lassú folyamat volt ez a cserélődés, de az elmúlt egy hónapban egyre több alvilági látogatja ezt a helyet és a pincében történik Valami. Mindig csapatokban érkeznek az emberek, és arra indulnak, amerre a sörrel indultak, ott pedig egy ajtón álló kérdez tőlük valamit. Nagyon erős elmeblokk védi, nem tűnik mentalistának, valószínűleg valakinek a szolgája. *Válaszol, majd feláll és int a lánynak, hogy szedjék össze a többieket. Mindenki mellett, aki még kószál elsétál és kicsit biccent, hogy kövessék. Az utolsó, mire már remélhetőleg mindenki csatlakozott, Felicity, akinek gondjai akadtak az egyik vendéggel. James ahhoz képest, hogy milyen magas és izmos, szinte macska-kecsességgel suhan be Fel és a férfi közé, felemeli a fejét és magabiztos hangon megszólal.* - Elnézést, de a hölgy velünk van és bocsánatot kér a figyelmetlenségéért. Viszlát. *Mondja, és kézen fogja a lányt, hogy a titkos folyosó felé induljanak, mindannyian. Lassít, hogy mindenki tudja, hogy miről van szó.* - Biztos vagyok benne, hogy lent van démon, talán démonokkal küzdenek meg fogadásokra, de nem tudom, hogy iért csapatokban érkeznek és mi lehet a jelszó. Ki kell derítenünk és megpróbálni lejutni. *A fejével biccent a férfi felé, aki ajtón áll valószínűleg valami pincelejáró előtt. Kigyúrt, nagydarab, tar, hát nem tűnik mentalistának. Lehet próbálkozni kihúzni belőle valahogy a választ, bár még azt se tudják, hogy mi lesz a kérdés. Vajon egy jelszó? Vagy egy mondóka? Egy találós kérdés? Ki kell próbálni és kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holt lelkek tanyája Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 5:54 pm

* Eva még mindig a kastélyban van és ennek nagyon nagyon nem örül. Már azt hitte végre kimozdulhat mikor a tünde elhívta, de úgy tűnik megint felszívódott, mert napok óta nem látta. Ráadásul ez erős szépítése az ügynek, mert van az már hét is. A lányka feszült és mivel nincs jobb dolga ezért miért ne menjen el a holt lelkek tanyájára démont ölni? Állítólag valami ilyesmi lesz a ma esti program arrafelé. Persze ezt csak két okból feltételezi, az első mert pár liba a női mosdóban erről visongott, a másik mert szakkör lesz itt ami feltételez némi kalandot. Viszont az ilyen sötét helyekre éjruhát illik ölteni, így előkerül a fekete fűző, sztreccses nadrág, csizma, köpeny és kesztyű. A pálcáján kívül magánál tartja még azt a két lapos pengét amit mostanában a csizmája szárához szokott tenni. Ahogy belép a cseppet se bizalomgerjesztő helyre megcsapja az orrát a kellemetlen szag, ami itt normális. Elfintorodik a csuklyája alatt aztán beljebb lép ismerős arcokat keresve, noha diákokat nem egyet észrevett. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holt lelkek tanyája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holt lelkek tanyája
Vissza az elejére 
1 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Lelkek Kapuja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: