Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 3 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kékfátyol-vízesés

Go down 
+64
Owen Philips
David Addison
Katherine Hanna Joyce
Lilia Radoslava
Demyan Yaromir
Liselotte Frey - archívum
Riley Phoenix
Elidor Calvanion
Scarletta Ferellion
Petrik Soon
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Alise Ellwood
Tessa Leone
Adam Kerphina
Emma Marshall
Charlotte Aline
Natalia Tatiana Ridolf
Logan Knucker
Merilien Marsillea
Isolda Mahla Tyrphosie
Celia D'cruze
Shana Hannah Savitri
Selena Alassar
Elyse Rollins
Kara Langlois
Clína Aoife Nessa
Kalandmester
Steven Grivalt
Marco Mimieaux
Emily Kyra Beawer
Alexandra Voltano
Hikaru Tudor Patrik
Anelie Mei Xi
Shuang Zhen
Evangeline Elovics
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Nikorina Grozda
James Ravenwood
Miley Hortingberg
Daran Fila Chirs
Isabella Newton
Yoan Asen
Seth Svarog
Ayla Madyzyn
Etienne Marceau
Yeo Jung-hwa
Andrea Tabassum
Wanda Dorcas Gloria
Lorraine Betranche
Játékmester Naxeldir
Lismine Lockwood
Juan Miguel Santiares
Maria Thekla
Chloe Bikey
Alex Kerphina
Sarah Wood
Tim Leopold
Jenna Shot
Devrim Tahir
Sophia Zenovia
Emett Neofit
68 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Emett Neofit
Diák
Emett Neofit


Főkarakter : bobac@freemail.hu
Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tekede1165

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 9:23 am

First topic message reminder :

Szia * Mondja elbűvölő mosollyal Emett, és azzal a hirtelen vidámsággal pattan fel, amellyel annyi mindenkit le tud venni a lábáról.* Szép Daimon *mondja mosolyogva* Mi szél fújt erre? * Kérdezi vidáman*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:04 pm

- Hová szaladsz? Ne félj nem fáj... csak csak HIDEG! * Kiáltja Artinak és nagy tenyerével belecsap a vízbe többször is. Mi tagadás jól esett neki a hideg és ha felébredt volna magától, de csak is magától lehet, hogy belemászott volna a vízbe. Így eléggé meglepetésként éri, rég volt hozzászokva az efféle ébresztéshez. Ha még egy kis permet érte volna szoborarcát akkor nem pattant volna úgy fel, de Arti nem kímélte.*
- Ismersz már mi? Tudod, hogy hallom ha a földön lépkedsz. * Mondja vigyorogva még félig szárazon. Csupán copfjának vége ér bele a vízbe, úgy közelít Artemis felé.* - Épp szépet álmodtam. Pont ezért most kétszeresen meglakolsz! * Mondja és egy nagyobb vízáradatot küld a lány felé. Miután elment a kreált hullám büszkén csípőre tett kézzel húzza ki magát és néz a másikra, aki még mindezek után is tud meglepetést okozni. Arti valahonnan előkap egy vízipisztolyt, mire Exan még csak reagálni sem tud rá, arcon locsolják.* - Ez komoly?? Honnan szedted azt? * Kérdi, nem véve szívére, hogy arcon locsolják, úgy is vizes volt. Hátradönti fejét a vízbe, majd közelebb úszik és kiveszi a lány kezéből a pisztolyt.* - Ez leány kezébe nem való. Úgyhogy elkobozom. * Mondja és kidobja a partra kardja mellé.* - No mit teszel fegyvertelenül? * Kérdi közben azért oldalpillantásokkal figyel a cuccaikra el ne lopják.* - Milót merre hagytad? * Kérdi és lebukik a víz alá.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:52 pm

-Tessék??Talán nem esett jól ez a hideg zuhany??Amúgy igen a vízben jöttem és direkt.*Nézek ártatlan boci szemekkel rá majd hátrálni kezdek mert látom a tréfám éppen fején találta a szöget mert valaki elég kellemeset álmodott.*-Na mi van?Valamit meg zavartam?*Locsolóm le egy kisebb méretű vízi pisztollyal.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:45 pm

* Egészen szép álom veszi kezdetét, egy smaragdosan csillogó réten találja magát, teljes díszöltözékben. Hét ágra süt a nap és finom virágillat lepi el a mezőt. A fűbe egy pokróc van leterítve egy fűz árnyékában. A pokróchoz sétált. Egy kosárkában mindenféle gyümölcs, nem messze tőle ánizs kenyér minden mi szem szájnak ingere, megéhezik az ember mire végignéz a szőnyegen. Volt még valami mindezek mellett amiért Exannak le kellett hajolnia mert nem látta jól. Ezüstösen csillogott és elég picike ékszernek nézte. Felvette a pokrócról.* - Egy hajtű? * Kérdi magában és mögötte megszólal egy csilingelő hang akinek egyből felismeri tulajdonosát. A nevén szólítja a fiút és mire megfordulna, jön a hideg zuhany, ugyanis Arti lefröcsköli, mire úgy reagál mintha földrengés lenne, kapja kezébe rögvest a kardot és pattan fel addigi nyugodt pozíciójából.* - MI TÖRTÉNT? * Kiálltja a tőle nem megszokott módon, a vizes ruha rásimul hasfalára, ami mondjuk kellemes ilyen melegben, de akkor is égszakadás és földindulás az ijedtségtől.* -AARTII! Na megállj csak! Hogy lehet, hogy nem hallottam, hogy erre koslatsz? A vízből jöttél igaz? No megállj csak! * Arti érezheti, hogy nem játék a dolog még a haját is felfogja,s zekéje ingét is feltűri. Ledobja a földre a kardot és ha már úgy is vizes a ruhája, cipőstül, pólóstul,mindenestül becaplat a vízbe, hogy megbosszulja a fröcskölést.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:20 pm

*Vízesés felé veszem az utam.A kastély falai a meleget eléggé bent tartják így jobban gondoltam,hogy kijövök.Messziről fel figyelek arra,hogy valaki a vízparton horkol.Nagy ívben kerülöm meg az illetőt és a vízbe lépve közelitem meg.Közelebb érve látom,hogy csak Exant nyomta el az álom így egy kis hideg vizes ébresztőt adok neki.*-Ébresztő álom szuszék!Hasadra üt a nap!*Kiáltom közben egy jó adag vizet locsolok az arcába!*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 5:07 pm

* Miután Anainának kölcsönadta a könyvet elindult a kék fátyol vízeséshez. Szerette hallani a csobogást, megnyugtatta. Ez alkalommal olyannyira sikerült megnyugtatnia, hogy el is aludt. Egy kivágott fatörzsnek döntve hátát nyomta el az álom. Kezeit összekulcsolva tartotta mellkasán. A törzshöz még kardját is odatámasztotta és remélte, ha valaki ártó szándékú közeledik, a fák és madarak majd felébresztik. A vízesés monoton hangja és a puha fű sokkal kellemesebb volt egy alvásra mint a saját szobája, de azért nem tervezi lecserélni. Próbál éber maradni, jég kék szemeit nyitva tartani, de azok csak csak lecsukódnak és feje lassan hátradől, hogy a fatörzs megtámassza. Hallaná ha ember érkezik, ha csak nem az mágiát használ és lehalkítja lépteit. Ez a veszélyesebb, de erre is gondol a fiú. Maga mellé húzza kardpántját, hogy a legrövidebb idő alatt tudja kézbe venni a fegyvert ha arra lenne szükség. Hegyes fülei kiéleződtek a legkisebb neszre is. Kell a kinti hangolás a sok benn töltött idő után. Az ebédlő hangos zajait például érzéktompítónak találja a fiú, nem is kedveli emiatt.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:54 pm



*Igen, kicsit felidegesített ez a lány a hülye véleményével, hogy biztosan nem fog menni a mi kapcsolatunk. Én bízom benne, és bízom a páromban és magamban is, így nem értem, hogy miért kell győzködnie engem. Tudom, hogy nem fogjuk megcsalni egymást és bízom abban, hogy ki fog tartani a szerelmünk. Hiszen a párom ide jön egyetemre, és hamarosan a Nezabarnak is vége és együtt lehetünk. De vajon lehet, hogy tényleg nem fogjuk megélni ezt a néhány évet? Vajon tényleg találok majd itt egy olyan fiút, aki itt van és szeret? Kicsit elszomorodom erre a gondolatra, de megkeményítem a szívemet és végül elég csúnyán vágok vissza a lánynak. Tudom, hogy bunkó voltam és mikor egyszerűen lefagy, már tudom, hogy nem kellett volna ezt mondanom. Hiszen tényleg nem ismerjük egymást, fogalma sincs, hogy nemrégen veszítette el a szerelmét. Felpattan, egy sajnálomot suttog, majd elrohan az erdő irányába.*
- Hé! Várj! *állok fel és kiáltok a lány után, majd veszem észre a cipőjét is.*
~Hogy lehettem ennyire bunkó? Úristen!~*szidom magamat, és összekuporodva szorítom a szívemhez a lány cipőjét, miközben az én arcomon is forró könnycseppek kezdenek folyni...*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:48 pm

*Pedig tényleg nem akarom bántani ezzel, csak úgy gondolom, hogy túl sokat vár el attól a fiútól és magától is, főleg mert még fiatal is, és sok idő van előtte. Elég erősen ellenkezik és már látom, hogy nem kellett volna kimondanom, amit gondolok. Mit is képzeltem, hiszen még csak alig ismerjük egymást és én úgy oktatom ki, mintha többet tudnék nála bármiről is. Ez az ő világuk, én pedig még új vagyok itt, és lehet hogy sok minden egészen máshogy működik, hiszen ő nem Shivala leszármazottja, ő más, mint én. Védekezik és magyarázza, hogy miért van igaza én pedig már épp szóra nyitnám a szám, hogy elnézést kérek, amikor visszavág és nem is kicsit erősen. Elkerekedik a szemem, és egy pillanatra szó szerint lefagyok, tátva marad a szám, a mondat kezdetével az ajkaimon, amiben elnézést akartam kérni tőle, hogy ilyesmiket mondtam. Amikor kezdek magamhoz térni lassan pislogok párat. De hát nem is ismer, nem tudja, hogy milyen nehéz úgy találni valakit, aki fontos lehet neked, hogy az, akit mindennél jobban szerettél pár hónapja meghalt és mindenkit hozzá hasonlítasz. Megremeg a szám széle, és hirtelen pattanok fel mellőle.*
-Én... én... *Nem tudok mit mondani, képtelen vagyok bármit is mondani neki, egyszerűen nem tudok megszólalni. Megrázom a fejem, átölelem magam, a karjaimat magam köré zárva.* -Sajnálom! *Bököm ki, és hirtelen fordulok sarkon. Futva távozom az erdő felé, a cipőmet is elfelejtem, ami így ott marad a víz partján. Érzem, ahogy a sós, meleg könnycseppek elindulnak a szememből és nem tudom őket visszatartani. Pedig már kezdtem végre meggyőzni magam, hogy minden rendben...*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:27 pm



*Látom, hogy a lány abszolút nem bízik a távkapcsolatban és egyszerűen nem érti, hogyan is működhet ez az egész. Elmeséli, hogy náluk fontos az érintés és ők aztán értenek ehhez. Hogy egy levél nem tudja mindazt pótolni, amit egy férfi adhatna testközelből. Tényleg kicsit elszomorít, de foggal és körömmel ragaszkodom az elhatározásomhoz, hogy én kitartok a párom mellett és hogy a szerelmünk elég erős ehhez az egészhez. Megrázom a fejemet, mintha csak nem akarnám hallani a rossz szavakat.*
- Nálunk ez nem fog megtörténni! *jelentem ki határozott hangon és az igazat megvallva kezd kicsit idegesíteni ez a lány, hogy tele akarja beszélni a fejemet. Persze, hogyha mégsem jön össze ez a távkapcsolat és itt találok valakit, tuti, hogy ő lesz az első, aki a képembe vágja, hogy "Ugye megmondtam!", de ez most nem érdekel.*
- Egy kapcsolat nem épülhet csak az érintésre, csak a testiségre. Mi nagyon jól kijövünk egymással, szinte lelki társak vagyunk, és a levelei olyan fontosak nekem, mint az érintése. És ha idejön egyetemre... *kezdek biztatni és meggyőzni magam, de kezdek rájönni, hogy igen üresen hangzanak a szavaim. Majd egy csúnya gondolat jut eszembe...*
- Talán ezért nincs párod. Mert ennyire a testiségre mész rá. Nem minden pasi szereti ám ezt. *jelentem ki és tudom, hogy megbántom ezzel, de hát ő is megbántott azzal, hogy belém akarja beszélni, hogy a párom úgyis meg fog csalni. Pedig nem fog! Tudom és bízom benne. *
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:19 pm

*Én a denevérekkel sem vagyok túl jóban, azt kell hogy mondjam, a sötét helyek és még denevérek is, pedig végképp igen rossz kombináció. Az tuti, hogy én nem egyek már vissza a barlangokhoz, nem tudna rávenni az ég világon senki sem! Kedves lány ez a Hanna, hogy próbál elnézést kérni, amikor rossz témát hozott fel, pedig hát nem tudhatta, szóval én aztán véletlenül sem rovom ezt fel neki. Tovább pedzegetem a pasi témát és tényleg nem akarom megijeszteni, de akkor is úgy gondolom, hogy egy távkapcsolat nem működhet, vagy legalábbis nem sokáig. Egy kicsit elgondolkodom, megpróbálok neki válaszolni úgy, hogy ne keserítsem el végleg.*
-Tudod onnan, ahonnan én jövök, hogy is fogalmazzak, az olyanok, mint én nagyon értenek ehhez, mármint a kapcsolatokhoz és túl fontos a fizikai kontaktus, egy ölelés, egy simogatás. E nélkül az egész idővel kihűl, és ha más valaki kedves lesz veled... vele, aki nem veszi figyelembe, hogy van egy párod... *Elharapom a mondatot. Nem tudom ezt máshogy elmagyarázni neki, és bántani sem akarom, de így gondolom, hogy nem élet ez a dolog sokáig így.*
-Egyszerűen csak mindenkinek kell a törődés és egy levél nem adja ezt meg. *A víztükörre pillantok, inkább azt nézem néhány pillanatig. Remélem nem bántom meg nagyon és nem ejtem kétségbe, de nem szokásom hazudni, így hát elmondom a véleményemet.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:59 pm



*A denevéreket szeretem, de a sötét helyektől azért én is kicsit parázok. De nem gondolom, hogy annyira durva lenne az a barlang. Majd talán egyszer megnézem magamnak és az is lehet, hogy talán majd valakivel, aki elkísér. Habár eddig még nem sok barátot sikerült magamnak szereznem, de nagyon remélem, hogy ez majd változik. Én igazán próbálkozom és eddig még senkivel nem sikerült összevesznem és nem okozott senki kellemetlen emlékeket. Talán a fél-angyali kisugárzásom az oka, vagy nem tudom, de örülök neki. Lágyan megfogom a leányzó kezét és bocsánatot kérek azért, amiért felhoztam ezt a témát, hiszen abszolút nem akartam ilyen szomorú és félelmetes dologra terelni a beszélgetés fonalát. Majd szóba kerülnek a pasik és a párom is, aki miatt hihetetlen boldog voltam, viszont most már azért kicsit elbizonytalanodom vele kapcsolatban. Scarlettának igaza van, hiszen ő is férfi, nyilván neki is vannak szükségletei. De igyekszem erre nem gondolni, csak arra, hogy hétvégén, néhány nap múlva már a karjaiban lehetek és hát majd kielégítem úgy, hogy ne legyen hiánya néhány hónapig! Elmesélem a találkozásomat Stevennel is, és mosolyogva gondolok vissza arra, hogy a fiú milyen kis bátortalan volt. Scarletta kérdését azonban először nem értem, csak mikor megmagyarázza, hogy mire is gondolt.*
- Oh... *csak ennyit sikerül kinyögnöm és elgondolkodva pislogok a tóra, melybe a vízesés ömlik, lágyan felkorbácsolva a vizet.*
- Hát... Ezen még nem gondolkoztam, de.... Azt hiszem szeretjük annyira egymást, hogy nem csaljuk meg egymást. De mond, miért vagy ennyire biztos, hogy nem működhet a távkapcsolat? *nézek komolyan a lányra, hiszen eddig szinte csak az hajtogatta, hogy vagy ő , vagy én meg fogom csalni a páromat. Nem akarok ilyesmire gondolni, hiszen így a lány csak felkelti bennem a kis ördögöt.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:26 pm

*Először megpróbálom a barlangtól csak úgy általános dolgokkal elrettenteni, de hát nem vihetem át rá a saját félelmemet igaz? Egyébként is úgy fest, hogy őt nem zavarják a denevérek és a sötét félelmetes helyek sem. De jó neki! Elmosolyodom, amikor megfogja a kezem és elnézést kér. De nem tudhatta, így nem is okolom érte egyáltalán.*
-Semmi gond, honnan sejthetted volna? Egyébként biztosan szép hely, ha valaki más szemmel nézi, de nekem már azt hiszem nem menne. *Azt nem fejtem ki, hogy megsérültem-e, hiszen Ruby majdnem megölt, átfagyva másztam ki a jég alól és ha Elidor nem visz gyorsan vissza és állít be a meleg víz alá, akkor simán lehet, hogy egyszerűen halálra fagyok. De így végül nem került rá sor. És hát igen a pasik nem a legjobb téma, de ő legalább boldog és ez a lényeg ugye? Majd egyszer talán nekem is jobban alakulnak a dolgaim, csak nem maradok örökre egyedül... remélem.*
-Hát tudod úgy értem, hogy ha nyit feléd. Gondolom neked is nehéz a párod nélkül. *Az érintés, a csók... megborzongok egy pillanatra, mintha csak hűvös lenne, pedig nagyon meleg van. De ezek jó dolgok és nekem iszonyatos módon hiányzik mindenféle közelség. Már-már fájdalmas e nélkül, főleg Shivala leszármazottjaként.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 1:51 pm



*A vízesés mögötti barlang igencsak felébreszti a kíváncsiságomat, de habár néhány másodperccel ezelőtt lelkesen néztem oda, most kissé félve, ijedten fordítom a tekintetemet Scarletta felé. *
- Én nem félek a denevérektől. Szerintem egész aranyos állatok. *mosolyodom el és kicsit megnyugszom. Talán Scar egyszerűen fél a denevérektől, meg az ilyen sötét, nyirkos helyektől és ezért tartja félelmetes helynek. Hát, én annyira nem félek, és egy jó fényvarázs mindent megold, úgyhogy... Azonban a lány folytatja, habár látszik rajta, hogy nem nagyon akar visszaemlékezni a dologra, és hogy tényleg van más is a denevérek mellett. Akadozva kezdi mesélni, hogy mi történt ott vele már rossz is, ezért fél.*
- Oh! *lepődök meg és sajnálkozva nézek rá, majd lágyan megfogom a kezét és megsimítom.*
- Sajnálom! Remélem, hogy nem sérültél meg, és ne haragudj, hogy felhoztam ezt a témát. *nézek mélyen a lány szemébe egy bocsánatkérő pillantással, majd elengedem a kezét és ismét a vízesésre nézek. Az apró mosolyra én is elmosolyodom, majd igyekszem elterelni a témát, bár gyanítom, hogy nem a legjobb felé sikerül.*
- Igen. Biztos vagyok benne. *mosolyodom el és az égre nézek, mely gyönyörű kék és lágy bárányfelhők úsznak rajta. Igazán jó idő van most, és remélem, hogy hétvégén is ilyen csodálatos idő lesz. *
- Ha nem lett volna az? Ezt hogy érted? *fordulok a lány felé török ülésben és kérdőn nézek rá. Nem igazán értem, hogy mit akar ezzel mondani, így kíváncsian pislogok és várom a magyarázatát.*

Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:11 pm

*Hát, ha ezt ilyen könnyű lenne elmagyarázni. Igazából nem is maga a vízesés veszélyes, hanem az ami velem történt ott. De hogy ezt hogy magyarázzam el neki?*
-Jártam, és tudod elég sötét és nyirkos hely, biztos vannak ott denevérek is. *Terelek kicsit, hiszen vehetjük úgy is, hogy csak lányosan félek a barlangtól és kész, nem úgy igazából valami konkrétum miatt.* -De én... tudod én más miatt félek, egyszerűen csak rossz dolgok történtek ott velem, de attól neked nem kell félned. *Mondom aztán ki, legalábbis valamelyest, egy apró mosolyt eresztve meg a végén bátorításképpen, hiszen tényleg így van, neki nem kell félni. A párjáról beszélünk aztán és én felvetek egy eléggé kézenfekvő dolgot, amitől úgy látom kissé zavarba jön. Nekem sosem jelentett gondot ilyesmiről beszélni, bár attól még annyira nem vagyok nyílt és letámadó típus, mint a húgom. A kérdésére aztán csak egy mosollyal rázom meg a fejem.*
-Nem, hiszen te ismered, biztosan megvár, ha igazán szeretitek egymást. *Fogalmam sincs, hogy én mit tettem volna a helyében hónapokkal ezelőtt, amikor még Duarin élt. Azt hiszem képtelen lettem volna elszakadni tőle, ha a saját döntésem, akkor mindenképpen vele maradtam volna.*
-De a nagy képűek azt hiszem nem is akarnak semmi komolyat... és igazából én azt szeretném, ha valaki szeretne, akit én is szerethetek. *Mondom neki. A szám egy kicsit lebiggyed. Egyszerűen csak egy új Duarinra vágyom, aki pótolni tudja, aki talán félénk a maga módján, de elég bátor ahhoz, hogy megszólítson, hogy velem legyen.*
-Tutyi-mutyi? De, ha nem lett volna az? *Arra próbálok célozni, hogy úgy látom eléggé nyitott lány, és ha mindenkivel nyitott, akkor óhatatlan, hogy előbb utóbb valaki többet akar majd tőle, és akkor vajon mit fog tenni?*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 12:18 pm



*A fintort nem veszem észre Scarletta arcán, hiszen éppen a vízesés csodálatos zuhatagán pihentetem a szememet.-
- Veszélyes? Te jártál már ott? Mi van ott? *nézek kissé riadtan, de kíváncsian is a lányra. Sajnos a kíváncsiságom határtalan, habár elgondolkozom azon, hogy biztos, hogy tudni akarom-e azt, hogy mi is olyan veszélyes odabent a barlangban. Lehet, hogy valami szörny, vagy éppen valami veszélyes lény, szellem, vagy akármi. Persze az biztos, hogyha nem olyan konkrét dologról van szó, se biztos, hogy odamegyek. Nem szeretem a vizet már csak a szárnyaim miatt sem. Mesélek egy kicsit a páromról, majd Scarletta kérdésére kissé zavartan az ajkamba harapom.*
- Hát... De. De bízom benne, és igazából azt hiszem, ilyen téren kicsit naiv is vagyok. De szeretem azt hinni, hogy nagyon szeretjük egymást, és megvár. *vonom meg kicsit a vállamat, de tény, hogy van benne igazság, amit Scar mond és aggodalomra is adhat okot.*
- Szerinted nagyon naiv vagyok? *nézek kissé tanácstalanul a lányra. Megdicsérem, hogy elég csinos, arra pedig, hogy nem merik megszólítani elmosolyodom.*
- Hát igen, ez valamilyen szinten hízelgő, de amúgy nem valami jó... De biztos vannak itt nagy képű pasik. Bár találkoztam egy olyan sráccal, aki eléggé... *kuncogok egy kicsit.*
-... tutyi-mutyi volt, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Eléggé félős volt, habár láttam, hogy tetszem neki. *mosolyodom el, ahogy visszagondolok arra az estére.*
- De azért remélem, hogy majd találsz valakit. Én biztos vagyok benne! *mosolygok megnyugtatóan a lányra.*



Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:18 am

*Egy fájdalmas fintor fut át az arcomon, amikor a vízesés mögötti barlangról beszél, de gyorsan elhessegetem. Tudok róla, jártam ott, Elidor vitt el, amikor én képtelen voltam rá, hogy felálljak és távozzak, annyira ki voltam borulva és fáradva az oxigénhiánytól.*
-Igen, tényleg van ott egy barlang, és nem csak izgalmas, veszélyes is. *Mondom halkan. Lehet, hogy nem látják azt, ha valami jó dolgot csinálsz ott, de azt sem, ha valami rosszat tesznek veled. Bárki lehet itt kint, ha erőtlenül kiabálsz, akkor a csobogás miatt még meg se hallják. Nem szeretnék oda újra bemenni, egyszerűen nem mernék, pedig már nincs ott semmi, ami veszélyes, legalábbis elvileg. Az emlékek viszont túlságosan rosszak ahhoz. Inkább Hanna-ra figyelek, a párjáról beszél, és elhiszem, hogy rossz lehet, ha ilyen ritkán találkoznak.*
-És nem félsz, hogy amíg távol van... tudod a pasiknak vannak szükségleteik. *Én iszonyatosan féltékeny típus vagyok, anno Duarin sohasem adott rá okot, de nem volt könnyű, hiszen ő is ugyanolyan származású, mint én, és nagyon oda voltak érte a lányok. Azt gondolná az ember, hogy általában az szokott féltékeny lenni, aki nem annyira büszkélkedhet a külsejével, de ez nincs így, ennek semmi köze sincs a külsőhöz. Aztán elmondom, hogy nekem nem igazán megy a pasizás, vagyis hát nem úgy, ahogy szeretném. Talán, ha nyomulósabb lennék, mint Kitty, de hát nem vagyok az.*
-Köszönöm, lehet hogy elriasztom a pasikat, ők is azt hiszik, hogy biztosan van valakim, vagy nem mernek bepróbálkozni, mert nincs elég önbizalmuk. *A szépségnek is vannak hátrányai, akárhogy is nézzük. Én csak arra vágyom, hogy valaki átöleljen, hogy szeressen, nem kell az illetőnek adonisznak lenni. Azért elmosolyodom, amikor a jó pasikat említi.*
-Te nem nézheted úgy őket, neked ott a párod! *Kuncogok kicsit, de persze ez butaság, én is tudom. Attól, hogy van valakid, még nem leszel vak, csak az a lényeg, hogy ne lépj át egy bizonyos határt.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:03 am



*Figyelem a lányt, ahogy leül mellém és követem a tekintetét a vízeséshez, amit néz.*
- Azt beszélik, hogy állítólag van mögötte egy kis barlang. *mondom átható tekintettel, és én is beleveszek a vízesésbe, habár én a szépségét csodálom és nem borús dolgok futnak végig bennem.*
- Elég izgalmas lehet ott lenni, úgy, hogy nem lát senki. *kuncogok halkan és megcsóválom a fejemet, ahogy pajzán gondolatok jutnak eszembe. Talán kicsit bele is pirulok,hiszen amúgy ilyen téren elég prűdnek nevezhetem magam. Megdicsérem a leányzó nevét és megjegyzem magamban, hogy mennyire különlegesen szép név. Furcsa, hogy itt egy csomó diáknak olyan különleges neve van tünde mivolta miatt, vagy mert valami másik világból származik, vagy egyszerűen mert a szülők szeretik az ilyen különleges neveket. Lelkesen mesélem el, hogy a párom ide látogat, és tényleg majd kicsattanok az örömtől és boldogságtól, a lelkes vigyor még mindig nem tűnt el csinos arcomról.*
- Egy hétvégét marad csak. *biggyesztem le kicsit az ajkamat, majd válaszolok a további kérdésekre:*
- Hát igen, kicsit rossz így, távol tőle. De ő mugli. Persze mikor megtudtam, hogy fél-angyal vagyok, elmeséltem neki, hogy boszorkány vagyok és hogy van mágia. Persze, ezek eléggé lebuktattak volna... *nevetem el magam és nézek hátra lágyan rezgő szárnyaimra.*
- De lehet, hogy az egyetemet itt Bulgáriában fogja kezdeni. Tök jó lenne! Bár akkor is csak hétvégente tudnánk találkozni, de mindenképpen jobb lenne, mint így, hogy havonta, vagy kéthavonta látjuk csak egymást. *mosolyodom el és belegondolok a dologba, hogy milyen jó lenne, hogyha tényleg itt a közelben járna egyetemre. Rákérdezek, hogy a lánynak van-e párja, mire a sajnálatos nem választ kapom.*
- Nem vagy szerencsés? Pedig nagyon csinos vagy! És azért az itteni pasik is egész jók... -vigyorodom el és megcsóválom a fejemet.*


Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 10:51 am

*Persze, azért meg nem ijedtem, csak az alap reakcióm volt, hogy egy kissé lefagyok a hangjától. Ez azért nem meglepő, hiszen elég hirtelen jött, de amikor leülök mellé már végképp látom, hogy jó a kedve, és nincs semmi baj. Nem a legjobbak az emlékeim a vízesésről, hiszen Ruby... majdnem megölt, majdnem beszorított a víz alá végleg, méghozzá Elidor testébe zárva. Egy kicsit borzongat ez a hely, hiszen mi van, ha nem tűnt el végleg, mi van, ha egyszer még újra előkerül és nem engedi, hogy éljem az életem normálisan? Elmerengek pár pillanatig a vízesés lehulló folyamát figyelve. Ha lenne ott mögött valaki, aki minket figyel, még csak nem is tudnánk róla. Gondolatban megrázom a fejem, hogy elzavarjam a borús gondolatokat, hiszen pár napja fogadtam meg, hogy nem leszek szomorú, hogy megleszek így, ahogy vagyok és kész.*
-Oh, köszönöm! *Mosolyodom el. Ebben a világban mondhatni különleges is, bár az én nevem szerencsére valamelyest hétköznapibbnak is vehető, nem olyan durván tér el az itteniektől. Szerencsére válaszol a kérdésemre, és tényleg jó dolog lehet, hogy a párja ide jön.*
-És meddig marad? *Kérdezem rögtön. Egy hónap, nagyon hosszú idő.* -És nem rossz... mármint buta kérdés, persze, hogy rossz, ő miért nem ide jár? *Távkapcsolat, hogy az mennyire működő képes? A fizikai kontaktus nagyon fontos és a távolság nem sok kapcsolatot hagy meg működőképesnek. A kérdésére csak nagy levegőt veszek, aztán egy mosolyt erőltetek az arcomra és megrántom a vállam.*
-Nincs, mondjuk úgy, hogy nem igazán vagyok szerencsés pasi ügyekben. *Végülis ez így is van, hiszen a szerelmem meghalt, és azóta valahogy... mintha valamiféle átok ülne rajtam. Lehet, hogy Ruby még mielőtt elment ezt itt hagyta? Tudja jól, hogy már csak a származásomból adódóan is mennyire szükségem van a kapcsolatokra és direkt azért tett róla, hogy soha se lehessek igazán boldog?*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 10:40 am



*Nem is konstatálom, hogy a sikoltásom ijesztő lehet, bár gyanítom, hogy tényleg nem valami vérfagyasztó sikolyt adtam ki, hanem afféle apró, boldog sikkantást. Ha kicsit szeleburdibb lennék, tuti, hogy még fel is ugranék a levegőbe örömömbe, de azért ezt nem teszem meg. Viszont a széles vigyor ott marad az arcomon, hiszen annyira örülök a hírnek. Már lassan egy hónapja nem találkoztunk és nagyon jó lesz viszont látni őt. Ekkor érkezik meg a leányzó, aki le is csücsül mellém, majd bemutatkozunk egymásnak.*
- Szép neved van! *mosolyodom el és kicsit oldalra döntött fejjel nézem a szép arcát.*
- Igen. A párom a hétvégén meglátogat. Már lassan egy hónapja nem találkoztunk, úgyhogy nagyon örülök neki. *mesélem lelkesen és nem is jut eszembe, hogy pont olyan témával rukkolok elő, ami a lánynak abszolút nem tesz jót...*
- Neked van barátod? *
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 10:32 am

*Már épp kilépek a fák közül, amikor a földön ücsörgő lány felsikít. Azért annyit ki tudok venni, hogy ez pozitív sikítás és nem egy vízi szörny emelkedett ki épp előtte a tavacskából, de azért ettől még konkrétan lefagyok és lemerevedek lépés közben, úgy ösztönös reakcióként. Nem tudom, hogy mi a szöszre reagálhatott így, hiszen hátulról nem látom, hogy levelet olvasott, de amikor leülök mellé, mert nincs ellenére, akkor már kiszúrom az épp elpakolás alatt álló papírt és persze a széles mosolyt az arcán. Biztosan valami jó hírt kapott. Aztán megdicsérem a szárnyát, amitől kicsit zavarba jön és én is, mert nem tudom, hogy ilyet illik-e egyáltalán.*
-Scatletta, Allidon. *Mutatkozom be én is egy mosollyal. Természetesen most is a szokásomhoz híven kicsíptem magam. Egy vörös egyberuha van rajtam, térdig ér a szoknya rész, a derekamtól pedig hátul könnyed áttetsző anyag hull alá a bokámig. Szépen elhelyezem a szoknyát, amikor leülök, és magam mellé helyezem a cipőmet, mezítláb a fűben mégis csak kényelmesebb.*
-Jó hírt kaptál? Persze csak, ha nem titok. *Pillantok arra, ahol a borítékot tette el. Tudom, hogy nincs hozzá közöm, de... miről beszélgessünk, az időjárásról? És ha valaki jó hírt kap, az jó, az engem is boldoggá tesz.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 10:23 am


*Örömmel bontom ki a levelet és olvasom el a sorokat. Megdobban a szívem és melegség járja át a testemet, ahogy olvasom a párom sorait. Végighúzom a kezemet az írásán - ó igen, ezek a furcsa kis macska kaparások. De mégis annyira imádom! Sóhajtok egyet, majd mikor a levél végéhez érek, hangosan felsikoltok. Uramisten! Idelátogat a hétvégén! Alig bírom visszatartani, hogy ne sikoltsak és nevessek teli szájjal, de a hatalmas, széles vigyor ott van az arcomon. Ekkor hallom meg a lányt mögöttem, aki köszönt és le is csüccsen mellém.*
- Szia! Gyere, persze. *mosolyodom el, és csillogó szemmel mérem végig a gyönyörű lányt.*
- Oh, hát köszönöm szépen! *pirulok bele a bókba és le is sütöm a szememet, miközben a szárnyaim lágyan megrezegnek. Látom, hogy kicsit ő is elpirul, amit nem igazán tudok hova tenni. gyorsan ismét átfutom a levél azon részét, ahol a párom azt írja, hogy majd meglátogat, és visszacsúsztatom a borítékba.*
- Katherine vagyok, Eramir. Hát te? *nézek mosolyogva, kíváncsian a lányra. Van valami furcsa kisugárzása, de lehet, hogy csak azért, mert annyira szép!*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 9:56 am

*Úgy is élvezni lehet az életet, ha nincs párod igaz? Ezzel igyekszem győzködni magam, főleg most, hogy itt a nyár és mindenfelé kivirágoznak a párok. Jobb lenne valami téli idő, akkor talán kevésbé mászna egymásra mindenki. Már az is megfordul a fejemben a napokban, hogy Elidor... de nem, hiszen az nem több, mint kihasználás. Most nagyjából meg van a baráti viszony és ezt nem lenne semmi értelme elrontani. Közben persze Kitty is rámászott valami pasira, és nem igazán értékelem, amikor róla áradozik. Most komolyan, miért kell nekem erről tudni? Elég, ha annyit mondd, hogy van az illető és kész, hidegen hagynak a részletek. Minden nap meglátogatom a rózsámat, amit kiültettem már pár hónapja a kertbe. Szépen virágzik, és csodálatos az illata, valahogy ott mindig megnyugszom. Ma is voltam már ott, és mivel egyelőre még nem érzem magam éhesnek, egy kis séta mellett döntök. Napról napra jobban hiányzik az otthon, de mit tehetek ez ellen? Semmit, itt vagyok és kész. Amikor kilépek a fák közül hamar meglátom a másik lányt a parton ücsörögni, hófehér szárnyai a fűben pihennek, én pedig nem tudom megállni, hogy ne lépdeljek oda. A szárnyak... olyan bódítóan szépek, hogy azt elmondani is nehéz! Gyakran nézek ki az ablakon a szobámban is, azt lesve, hogy az iskola valamelyik fél-angyala nem száll-e az égen. Megértem, hogy Kitty oda volt azért a Kyle-ért, bár szerintem a fehér szárny sokkal szebb, mint a fekete. Egyelőre nem ülök le, de kicsit torokköszörülök, hogy ne ijedjen meg és mell lépdelek.*
-Szia. Leülhetek én is, ha nem zavarok. Csodálatosak a szárnyaid! *Bukik ki belőlem, amitől egy leheletnyi pír meg is jelenik az arcomon. Nem tudom, hogy mennyire szabad ilyesmivel nyitni egy beszélgetést.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Druida
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Tek51b208ae5cddf3611866

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 9:17 am


*A idő ma is csodálatos, igazi nyári meleg van, és ezt imádom! Nem is értem, hogy miért van tél egyáltalán. Persze, a növényeknek néha pihenni is kell, elhiszem, de én annyira nem szeretem a hideget. De nem gondolok most erre, hiszen az erdő fölött szárnyalva élvezem, ahogy a friss levegő az arcomba csap. Hosszú, vörös hajam most lágy kontyba van felkötve, így nem is kuszálja annyira szét a szél. Egy fehér nadrág van rajtam, és egy sárga top, hozzá illő sárga topánkával. Imádom az ilyen kényelmes dolgokat, és hiszem, hogy ebben is csinos lehet egy nő, habár engem azért annyira nem érdekel az, hogy mennyire vagyok "dögös", vagy éppen "szexi". Vár otthon a párom, így annyira tényleg nem szeretnék tetszeni az itteni fiúknak, habár tény, hogy eddig egészen jó emlékeim vannak az itteni srácokról. Sajnos... Ahogy szárnyalok, hirtelen megjelenik mellettem aprócska baglyom is, mire felcsillan a szemem.*
- Ó! *kapom el a kis baglyot, és ölelem magamhoz. Vidáman szállok le a vízesésnél, leülök a fűbe és bontogatni kezdem a levelemet, melyet a párom küldött. Közben a kis bagoly ide-oda repdes, és egy kicsit meg is fürdik a vízesés frissítően hideg vizében.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 3:47 pm

*Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem képes megérteni. Megérti ő, csak elfogadni nem tudja. Túl nehéz. Tudja jól azt is, hogy nem tud "visszaváltozni". Neki Hakuval ellentétben nincs második énje. Szomorúan néz utána, amikor pár rövidke szóval elintézi, majd elsétál. Rossz, hogy ennyi fájdalmat kell elviselnie, de nincs más mód. Ki kell tartania, ha még egyben akar maradni és vissza akarja őt kapni. Ha tényleg ezt akarja, muszáj lesz mindent megtennie, hogy a rossz érzések többé ne legyenek úrrá rajta. Nagy levegőt vesz, aztán futásnak ered.* ~A bocsánatkérésed elfogadom, de míg a helyzetet is el tudom, ahhoz nekem is időre van szükségem. És nekem ellenben veled társaságra van szükségem. Ami meg az életet illeti, háát.... Nem habos torta.~
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 3:41 pm

* Ez valóban durva volt tőlem, de ha nem mondom el ezeket, akkor Haku egy örökkévalóságig képes lenne engem visszatartani. Persze szeretem őt, mint barátot és tényleg egy nagyon jó barátnő, mert kedves és segítőkész, de az ilyen helyzetekben túlságosan makacs. Úgy érzem ezzel most mindent elrontottam, de muszáj volt ezeket kimondanom. Mert ha nem én, akkor más mondja el, ami a lánynak tényleg fájna. Én is sok fájdalmat okoztam neki az elmúlt napokban, főleg az idióta viselkedéseimmel és beszédstílusommal, de már bocsánatot kértem. Csak rajta múlik, hogy elfogadja-e vagy sem, de nem fogom rákényszeríteni semmire.*
~ Komor királynő? Azért az nem vagyok. ~ * egy kicsit felháborodok emiatt, de jól tudom, hogy nem gondolja komolyan. Noha ahogy ezeket mondta egy kicsit elgondolkodtat, hogy mit érezhet most, mert a hirtelen komolyság nem rá vall.*
- Ez az amit nem értesz Haku. Én nem lettem más, nem tudok "visszaváltozni", próbálok kedves lenni, de tényleg kell nekem egy kis egyedüllét, amit te nem tudsz elfogadni.* mondom. Haku tévhitben ringatja magát, mert én nem változtam meg. Ilyen voltam és ilyen leszek, ha a múltban történtek kiváltják belőlem.*
- Gyere Kirtel. * pillantok daimonomra, aki ugyan nagy nehezen, de felemeli hátsóját és elindul velem együtt. Minden egyes lépésem fáj, mert jól tudom, hogy Haku mit viselt el miattam. Őszintén sajnálom...*

Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 3 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 3:35 pm

*Reméli, hogy barátnője megfordul és ránéz. Hamarosan meg is teszi, de a pillantása mindent sugároz, csak jót nem. A szavak elkeserítik, de tudja hogy minden igaz, amit róla állít. Nagyon makacs mostanság, túlságosan is ahhoz, hogy megértse a helyzetét. Csak már hamar vissza szeretné kapni őt.*
-Azt felfogtam, komor királynő. Arra jutottam egyébként is hogy leszállok rólad. * feleli elkomorodva. * -Keress fel, ha egyszer még vissza tudsz változni, ha nem is teljesen. *lép hátrébb. Ami meg a szavakat illeti, háát... igen. Kibuktak belőle, mert maga a lány váltotta ki a viselkedésével, de ő is hibás, mert nem fogadta el a bocsánatkérését, ezzel mindent elrontott. Mi van, ha már gondolkozott a nyíltabb beszélgetésen? Most már biztosan nemet fog rá mondani mindig és amúgy sem ártana végre leszállnia róla. Csak a vérét szívja. Csak hátráltatja. Csak elege van már belőle.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kékfátyol-vízesés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kékfátyol-vízesés
Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: