Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Kalandmester
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kékfátyol-vízesés I_vote_lcapKékfátyol-vízesés I_voting_barKékfátyol-vízesés I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kékfátyol-vízesés

Go down 
+64
Owen Philips
David Addison
Katherine Hanna Joyce
Lilia Radoslava
Demyan Yaromir
Liselotte Frey - archívum
Riley Phoenix
Elidor Calvanion
Scarletta Ferellion
Petrik Soon
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Alise Ellwood
Tessa Leone
Adam Kerphina
Emma Marshall
Charlotte Aline
Natalia Tatiana Ridolf
Logan Knucker
Merilien Marsillea
Isolda Mahla Tyrphosie
Celia D'cruze
Shana Hannah Savitri
Selena Alassar
Elyse Rollins
Kara Langlois
Clína Aoife Nessa
Kalandmester
Steven Grivalt
Marco Mimieaux
Emily Kyra Beawer
Alexandra Voltano
Hikaru Tudor Patrik
Anelie Mei Xi
Shuang Zhen
Evangeline Elovics
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Nikorina Grozda
James Ravenwood
Miley Hortingberg
Daran Fila Chirs
Isabella Newton
Yoan Asen
Seth Svarog
Ayla Madyzyn
Etienne Marceau
Yeo Jung-hwa
Andrea Tabassum
Wanda Dorcas Gloria
Lorraine Betranche
Játékmester Naxeldir
Lismine Lockwood
Juan Miguel Santiares
Maria Thekla
Chloe Bikey
Alex Kerphina
Sarah Wood
Tim Leopold
Jenna Shot
Devrim Tahir
Sophia Zenovia
Emett Neofit
68 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 5:54 pm

Fagy

*Arti viselkedését kicsit álszentnek találom. Úgy érzem, ha esélye lehetne kettesben találkozni Exannal biztosan rámászna és nagyon kellemetlen helyzetet idézne elő mindhármunk számára. * -Azért örökké mégse maradhatsz itt, főeg mert nem hinném, hogy felvesznek tanárnak. * Nem akarom becsmérelni a lányt, ez csupán a saját véleményem a helyzetéről. Ha már egyszer így alakult az élete igazán tehetne ellene valamit. Egy jó férj is megoldhatná a problémáját, amennyiben elég ügyes a megtartásához. Neszt hallok a sötétből, s úgy pördülök abba az irányba, hogy szőke tincseim is szárnyalni kezdenek. Némelyik az arcom elé kuszik, más tincsek a vállamra és a hátamra omlanak. Zöld szemeimet összeszűkítem, kutatva az ellenséget. Természetesen a pálca volt az első, ami a kezemben termet, mint a védekezés eszköze. * -Ohh… Te vagy az. * Bár a hangomat lágyra vettem, pár másodpercig tartom még a támadásra kész pozíciót. Csak akkor teszem el a fegyvert, mikor Exan közeledni kezd felém. Nem utasítom el az érintését, noha kissé bosszús vagyok rá, mégis úgy simulok a karjai közé mint az engedelmes jószág a gazdájához. * -Ha így gondolod, nyugodtan menj csak Arti, bár nem hinném, hogy zavarnál.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 5:35 pm

-Meg mondom őszintén,hogy nincs hová menjek.Nincs senkim így a kastély az otthonom és a családom.*Mondom majd egy kicsit megijedek mikor valaki a sötétből kibontakozik.*-Ó helló!Nem nagyon akarok zavarni meg gondolom,hogy randit beszéltetek meg így inkább fogom magam és el sétálok az iskola könyvtárba picit magam lehessek és tanulhassak.Nekem már csak az maradt semmi más.*Picit bánatos a hangom de nem akarom magam sajnáltatni hiszen már egészen megszoktam a magányt.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 5:30 pm

* Már egy órája sétálhattam a birtokon. Este mindig jó egy kicsit egyedül lenni, nem foglalkozni az otthoniakkal. Kicsit önzőség, hogy pár napja teljesen kivontam magam a forgalomból de szükségem volt egy kicsit az egyedüllétre. Sötétkék vászonköpönyegem bele akad az aljnövényzetbe, ahogy haladok, de ezt leszámítva csendesen sétálok, ahogy mindig. Éppen ezért Eva és Arti bizonyára nem hallja majd, hogy elmegyek mögöttük. Kissé meglepett, hogy itt találtam őket, gondoltam egy darabig hallgatózom. Hátha hallok valami számomra érdekeset. Miután hallottam valami friss pletykát bizonyára előmászok az avar sötétjéből és odamegyek hozzájuk.*
- Szép estét hölgyek. * Mondom nekik, aztán Evához lépek, hogy hátulról átkaroljam és megpusziljam az arcát. A következményeket mérlegelve fegyverleltárt készítek. Pálca nincs, kard.. Ó a fenébe. - Tapogatom oldalamat.- Mintha csak az eszemet hagytam volna otthon.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 5:09 pm

-Nem kell emiatt egy percig sem aggódnod, miattad biztos nem szakítunk. * Válaszolom nyugodtan s értetlenül nézek rá, hiszen az imént torpantam meg. Nekem nincs gondom a szédüléssel vagy az ilyenekkel. Lehet eleve egy gyenge természet és ezért nem bírta nézni a lépdelésem. Megforgatom a szememet, miközben ő leül. * -Nem ajánlom, de te tudod, ha fel akarsz fázni vagy ne adja Merlin megbetegedni. * Ellépek mellőle, megközelítem a vizet. A part széléhez sétálok, leguggolok olyan közel, hogy kezemet a hideg vízbe márthassam. * -Miért nem mész haza szinte soha sem? Folyton a kúria falai között bolyongsz akár egy holt lélek.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 4:55 pm

-Ez ne legyen gond neked jó?amúgy sem szeretném,hogy miattam szakítsatok.*Figyelem közben,hogy Eva körbe-körbe megy körülöttem.Lassan elszédülök így inkább szólok neki.*-Légyszi állj meg mert lassan elszédülök,hogy itt járkálsz körülöttem.*Mondom remélem Eva megáll.Én mivel picit szédülök,így leülök igaz picit párás a levegő.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 4:48 pm

* Szinte minden lépésem olyan mint valami precíz mozdulat, hajam ide oda libben minden léptemnél, miközben körbejárom a lányt. Az öltözete nagyon egyszerű, s bár láthatólag alig figyelek oda rá, fürkészem arcát az érzelmek után. * -Ne legyél ilyen szigorú magadhoz. * Felelem egy-egy lépés közben, kicsit lassan is, elnyújtva a szavakat. Aztán Arti válaszol az ajánlatomra, mire kacarászni kezdek minden jókedv vagy vidámságot mellőzve hangomból. * -Ohh! Akkor rajtam ne múljék, találkozzatok. Megszervezem. * Az újonnan szerzet információival nem tud csendben maradni a lány, ezen nem is csodálkozok. Felhagyok a lépdeléssel, a másikkal szemtől szembe állok, s halovány mosoly játszadozik az ajkaimon. * -Bizony, ez így van, nagyon jól értesült vagy. Együtt vagyunk Exannal.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 4:33 pm

-Nem találkoztam vele.De hallottam,hogy nem régen tért vissza az iskolában.Nem tudom,hogy foglalkozna-e velem.*Esem gondolkodtatóba majd a lányra nézek.*-Tudod mit?Rád bízom a dolgot.Ha lebeszéled vele megköszönöm ha nem azt is megértem.Hiszen ha jól hallottam jelenleg ti ketten egy párt alkottok.Vagy szólj ha tévedek.*Mondom a nem rég szerzett információt majd figyelem,hogy reagál Eva a dologra.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:10 pm

* Láthatóan Artemis felelkesül, ami rólam kevésbé mondható el. Arcom továbbra sem rezzen, pár lépéssel közelebb lépek a lányhoz, de még mindig tartom a tisztes távolságot. Talán kicsit olyan vagyok mint egy ragadozó, pedig a lányka nem tett semmi rosszat legjobb tudomásom szerint. * -Értem. Örülök neki, hogy viszonylag rendben vannak a dolgaid. * Arti daimonjára pillant, a kis szőrpamacs alig látszik ki a fűből, de valahogy nem nyeri el a tetszésemet a jószág. Még szerencse, hogy ezek nem olyanok mint az egyszerű állatok és nem másznak rá minden emberre. * -Találkoztál mostanában Exannal? Esetleg szeretnéd, hogy lebeszéljek neked egy találkát vele? Olyan jóban vagytok. * Hangszínem koránt se kedves vagy haragos, sokkal inkább közömbös. Pedig koránt se hagy hidegen a téma, de Arti könnyen kiszámítható jellemmel rendelkezik. *
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 5:42 pm

-ÁÁ Szia Eva!Velem nincs sok minden élem az életem kóborlok a kastély falai között!!Igen amúgy van kedvem sétálni és nem várok senkit!Csak egy kicsit kijöttem.Már untam a négy fal közt lenni.Néha olyan érzésem van,hogy rám akarnak dőlni vagy nem is tudom.*Mondom a lánynak majd várom,hogy mit felel.*


A hozzászólást Artemis Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15, 2013 4:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 5:05 pm

* Lépteket hall a háta mögül Eva, de semmi kedve megfordulni. Biztos benne, hogy akit keresett, az késve talán már meg se érkezne inkább. A sötétség teljesen körbefonj alakunkat, s a hátszél miatt a daimonok se tudják kiszagolni a kilétemet. Ez még kapóra is jönne, ha arról lenne szó, hogy be kellene cserkésznie valakit itt az éj leple alatt. Most azonban nincs kedve senki torkához sem pengét szorítani. Van egy jelöltje, viszont azzal a személlyel később számol le. * -Üdvözöllek Artemis. * Válaszol elég hangosan, a vélakisasszony, hogy mindenképp meghallja a másik. * -Csak nem keresel valakit ezen a kései órán? Nincs kedved sétálni? * Megfordul a szőkeség és a másik arcát fürkészi. * -Hogy megy sorod? * Érdeklődik a másik iránt ha már egyszer így összefutottak. Rég volt már mikor így kettecsként találkozgatott a két hölgyike és akkor nem minden hátsó szándék nélkül kereste Eva a másik társaságát. Igaz, még semmit nem használt fel abból, amit akkor kitervelt, de ami késik az soha nem múlik. A szerelmi bájitalok csak erősödnek az idő előrehaladtával.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 4:50 pm

**Esténként nem nagyon szokott kimozdulni a kastélyból de most egy picit elege volt az ottani levegőből.*Jóval hét után lépett ki a kastélyból egyedül mint mindig.Szobatársai is mindig megjegyzik nem-e fél magában vagy valami.Igaz sose kísérik el de már hozzá szokott.*Lassan és óvatosan halad a kék-fátyol vízesés felé.Sötétben nem nagyon szeret ezen a helyen tartózkodni mert már egyszer megtámadták.Daimonja nem messze mögötte jön de eddig ő sem jelzett,hogy van-e valaki azon a helyen.Kicsit beljebb érve észre vesz egy mozgó árnyékot és lapítva közelíti meg.*-Helló!Ki vagy?*Kérdi az illetőtől aki háttal áll neki.*Farmert csizmát és garbót visel a hűvös este miatt.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 4:46 pm

* A hűvös esti szellő lágyan járja át a birtok fáinak lombkoronáját. Alig lehet már látni, a hegyek között eltűnő Nap utolsó sugarai gyenge fényt bocsátanak csak. Evangeline a víziszonya ellenére most a kékfátyol vízeséshez tart, na persze tisztes távolságban marad a víztől. Szürke pulóvert visel, piros sálat, fekete farmernadrággal és tornacipővel. Szőke haját a sál a hátára fogja, ám a fürtök végébe olykor belekap a szél, táncba hívná az arany hajszálakat. Jól láthatóan keres valamit, pedig már rég nem járt errefelé és nincs is olyan növény mi itt különleges okok miatt nőne. Meglehet valaki átverte és azt az illetőt keresi, aki nem jelent meg a randevúra? *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 9:54 am

*Elkezdődött hát az új évés hamarosan nekem is a katedrára kell állnom, hogy oktathasam a diáktársaimat. Furcsa módon abszolút nem izgulok, a magabiztosságom és a lazaságom szerencsére erre is kihat. Egyszerűen csak várom a dolgot, hiszen egészen jó kis környezetet és kalandot agyaltam ki mutatványos társaimnak, ahol kamatoztathatják a képességeiket. Kíváncsi leszek, hogy ki mennyire fogja élvezni a dolgot és remélem, hogy Lil sem fog pofákat vágni, vagygonosz "Igenis tanár úr!" beszólásokkal örvendeztetni a népet és persze engem. Persze valamilyen szinten még azt is élvezném, de lehet, hogy aznapra bezárom a lányt a szobámba. Jó kis muri lenne, az tuti. A vízesés egyik széles szikláján ücsörgök ésészre sem veszem, hogy enyhén elvigyorodom a gondolatra, hogy Lilia ne is legyen ott az órámon. Persze másrészről pedig szeretném, hogyha büszke lenne rám és elmondhatná, hogy "Ja, az én pasim tartotta a fantasztikus gyakorlatot, emlékeztek?". Igen, azt hiszem kicsit sekélyes és felszínes vagyok, de hát megesik az ilyesmi. Egy fekete garbó pulcsi van rajtam, egy fekete széldzseki, mely belül bélelt, egy fekete bakancs, és egy sima farmer. Elég dögösen nézek ki, de hát mindig is értettem az öltözködéshez. Szememen egy napszemüvegpihen, hiszen a nap még szerencsére elég erősen süt, habár meleget már nem nagyon ad. Elfetrengve a sziklán, az egyik lábamat felhúzva halkan fütyörészek és gondolkozom az órámon, gondolatban még egyszer átveszem a dolgokat, hogy mit hogyan is fogok csinálni és eljátszogatok a gondolatokkal, hogy vajon az ismerőseim mit is csinálnak majd, kimit fog lépni a gyakorlaton. Egész kellemes elfoglaltság úgy kb. egész délutánra. Ebédelni már ebédeltem, szóval az a veszély nem fenyeget, hogy korgó gyomrom felébreszt és be kell mennem...
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 11:23 am

*Vissza ülök a fa alá és figyelem a sast. Éjfél úgy dönt mellettem jobb helyen van és combomhoz simul. Egyfolytába az ágon ülő madarat figyeli. Majd Arti kérdésére elhúzom a szám. *-Csak a tengerparton leestem egy szikláról.*válaszolom majd újra a madarat figyelem. Amióta megjelent, Éjfél egy pillanatra sem hadja abba a morgást. *-Am Haku ugye Riel nem fogja megtámadni Éjfélt ugye? *kérdezem ahogy Hakura nézek és észre sem vettem hogy az ágon ülő madarat rajzoltam le. Kicsit érdekes a helyzet, mert akárhogy fél a macskám elő lépett agresszív védelmezővé és engem akar védeni.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés 82h3


Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 11:09 am

*Jókedvűen lépek be a hűs vízbe. Hideg, de nem túlzottan, és ez tetszik. Kék sortom és lila toppom rögtön átázik, hiszen nem éppen fürdőzésre találták ki az ilyen ruhadarabokat, de ha kiszállok innen, majd megszáradnak. Amilyen jó idő van, biztosan nem tart tovább pár percnél. Egyre beljebb megyek, majd elkezdtek úszni. Néhány hosszt teszek egy távolabbi szikláig, majd vissza Artiékhoz. Riel közben megugrik Sophie Éjfélének hirtelen reakcióira. Tudja, hogy valószínűleg nem jön be neki, és a sas is épp ezen a véleményen van. Felreppen, majd hangosan felrikolt és közelebb repül hozzá. Csak azért nem piszkálja annyira, mert gazdája hamar visszamegy a partra, egy fa alá rajzolni, Ő pedig utánavánszorog. A fa egy ágára ül le, majd onnan figyeli tovább az állatot. Észreveszi ugyan a másikat is, de az előző valahogy jobban leköti a figyelmét.*
-Pihenj csak, hamarosan én is csatlakozom! *miután Arti is a part felé indul, én még kiélvezem a víz nyújtotta lehetőségeket. Vidáman merülök alá, ahol kisebb halakat látok úszni. Színesek és gyorsak, akár néhány mini rakéta. Végezetül magam is kiúszok, majd amint partot érek, kitárom szárnyaimat és csapok velük néhányat, hogy megszabaduljak a felesleges víztől. Kékeszöld hajamból kinyomkodom a vizet, majd odalépek Sötéthajú barátnőmhöz.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 11:00 am

*Én még úszkálok a kellemes vizben közben Milot fürkészem észre vette-e a két másik állatot.Ha igen hogyan reagál rájuk.*~Nyugi jól vagyok kellemes a víz te úgysem szereted.*Mosolygok a macskámra aki csak bólint egyet majd tovább nyalja magát.*-Mi történt,hogy eltörtek a bordáid??*Kérdezem Leet remélem kapok valami választ közben a parthoz úszok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:49 am

*Leérek a vízbe és megérzem a bordáimat? Kiuszok és elterülök a földön. *-Még nem gyógyultam meg, de kell az adrenalin. *mondom ahogy nyugodtan próbálok lélegezni. Éjfél nyakamhoz bújik minnél szorosabban és idegesen morog mikor megpillantja a sziklán Riel-t. *-Nyugi nem fog bántani. Igaz Haku?*kérdezem és elkezdem símogatni Éjfélt. *-Bocsi lányok nekem ennyi volt az úszás jobb ha pihenek egy kicsit.*mondom és visszaülök a fa alá, és folytatom a rajzolást. Éjfél idegesen lapul a földre és álandóan morog. Csak a fejemet ingatom. Szegény Arti kérdésére nem is válaszolok mert még magam se tudom hogy is vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés 82h3


Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:36 am

*Sophiera nézek. Nem tudom, mennyire törhettek el a bordái, minden esetre furcsának találom, hogy így ugrál a vízbe. Megcsóválom a fejem, ahogy őt figyelem, majd tekintetem Artira vándorol.*
-Valóban rég. *bólintok, miközben leveszem hófehér szandáljaimat. Rielnek meghagyom, hogy röppenjen el egy távolabbi sziklára, míg én lassan a víz felé lépkedek.*
-Én igen, köszönöm, na és te? *kérdezek vissza, majd ismét sötét hajú barátnőmre nézek.*
-Te meg ilyen hamar felgyógyultál? *kérdezem gyanakodva. Túl hihetetlennek tűnik, ha csak nem használt mágiát a gyorsabb hatás végett. Daimonom a fekete macskát kezdi el pásztázni, barna szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:30 am

-Szia Haku!Nem jössz úszni te is egyet?kellemes a viz nem az a hideg.*Mondom majd jót mosolygok Lee-n aki nagy csobbanással célba ér mellettem.*-Mizu amúgy?Jól vagytok?Régen találkoztunk.Nem nagyon járkálok erre hiszen nincs kivel kijönnöm.A Daimonomon kívül persze.De nem baj örülök,hogy ismerősök közt vagyok most.*Mosolygok és úszok néhányat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:24 am

-Szia Arti. *mosolygok rá. Éjfél mérgesen fúj rá. Majd megnyugszik. -Miért is ne.*mondom és leveszew a cipőmet, és a vízfelé megyek. Éjfél inkább a naplóm és táskám mellett marad messze a víztől. Én meg a sziklán felmászva lenézek, Artira majd Hakut is megpillantom. Egy gonosz félmosoly jelenik meg arcomon. Tudom mennyire aggódik értem lendületett vettem és elrugaszkodtam a sziklától. Egy szép fejessel érek a vízbe majd felúszom a felszínre. Tudom hogy törött bordákkak nem kéne ugrálnom de ez most jól esik. *-Szia Haku. *köszönök neki is.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés 82h3


Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:12 am

*Szerencsére ma sincs olyan kánikula, mint a napokban volt, ennek örömére Daimonommal együtt szárnyalok a Kék fátyol vízesés felé. Közben Sophie viselkedésén tanakodom. Eléggé megviselhette a Holt lelkek tanyájában történtek, és aggódom, hogy a végén még valami hülyeséget csinál. Tudom, hogy erős lány, ezért nagyon tisztelem is, azonban... Azonban senki sem bírja tökéletesen az ilyen fájdalmakat, lehet ezért is menekült el előlünk. Nagyot sóhajtva szállok le a földre, majd összecsukom szárnyaimat. A sas finoman landol vállamon, karmaival pedig óvatosan megszorít, így biztosítva ki magát. Elgondolkodva sétálok egy irányba, mikor megpillantom az emlegetett hölgyeményt, no meg Artit. Őt jó régen nem láttam már erre. Vidáman megyek hozzájuk.*
-Sziasztok! *mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:01 am

*Messziről figyelem az illetőt aki a vízesésnél tartózkodik.Mivel nem akarok szem előtt lenni így a víz alatt közelítem meg.Lassan lebukok a víz alá és ott úszom hangtalanul oda.*-Szia Lee!de régen találkoztunk!*Jövők hirtelen a felszínre bízom benne,hogy nem ijesztem meg Őket.*-Miujság?Hogy vagytok?Nem jössz be a vízbe?Kellemes nem az a hideg.*Kérdezem közben a macsekot figyelem.Milom a parton tisztes távolságra tőlünk.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:37 am

*A vízeséshez igyekszem. Macskám mint mindíg most is nyakamban van és hajam mögül nézelődik. A vízesésnél hagyom hogy mászkáljon a éűben és kergesse a bogarakat. Közben előveszem a vastag bőrkötéses naplómat és Éjfélt kezdem lerajzolni. Nagyon örül hogy végre kijöttünk, levegőzni. Boldogan ugrál, és csak mosolyogni tudok rajta. A kis vakarcs nagyon aranyos de hamar átmegy agresszív védelmezővé, ha bárki közelít felém. Egy féltékeny védelmező. Csak így tudom jellemezni. Nagyot sóhajtva nézek a vízesésre. Figyelem ahogy magasból alábukik a víz. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés 82h3


Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 5:40 pm

-Igen. Jó is lenne már! Holnapra kialszom magam. *mondom, miközben a távolban kirajzolódik a kúria körvonala. Nem sokkal ezután már átlépjük a bejáratot és a szobáink felé vesszük az irányt.*
-Jó éjt neked is, aludj jól! *búcsúzom el, majd felballagok a harmadik emeletre. Először is lezuhanyzok, majd bebújok a paplan alá. Átgondolom a nap történéseit, majd oldalra fordulok, s lehunyom a szemem. Hamarosan már egy másik világban is találom magam. Valahol messze, az Álmok földjén. Csodálatos egy hely, ahol mindig béke uralkodik...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 5:17 pm

*Mosolyogva hallgata a beszámolómat majd azzal bíztatt hogy biztos jót jelent ez az álom. Majd rajtam a mosolygás sora. Na igen szépek a csillagok de utánna marha fáradt az ember. *-Oké legalább alszunk végre. *mondom mosolyogva. Ahogy a kúria felé haladunk. Hamar beérünk a kastélyba, és mindketten elindulunk a saját szobánk felé. *-Jó éjt Haku aludj jól.*mondom mosolyogva ahogy bemegyek a szobámba. Gyorsan lezuhanyoztam majd átöltöztem és bebújtam az ágyba. Hambr elnyomott az álom.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kékfátyol-vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kékfátyol-vízesés
Vissza az elejére 
1 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: