Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 2 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kékfátyol-vízesés

Go down 
+64
Owen Philips
David Addison
Katherine Hanna Joyce
Lilia Radoslava
Demyan Yaromir
Liselotte Frey - archívum
Riley Phoenix
Elidor Calvanion
Scarletta Ferellion
Petrik Soon
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Alise Ellwood
Tessa Leone
Adam Kerphina
Emma Marshall
Charlotte Aline
Natalia Tatiana Ridolf
Logan Knucker
Merilien Marsillea
Isolda Mahla Tyrphosie
Celia D'cruze
Shana Hannah Savitri
Selena Alassar
Elyse Rollins
Kara Langlois
Clína Aoife Nessa
Kalandmester
Steven Grivalt
Marco Mimieaux
Emily Kyra Beawer
Alexandra Voltano
Hikaru Tudor Patrik
Anelie Mei Xi
Shuang Zhen
Evangeline Elovics
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Nikorina Grozda
James Ravenwood
Miley Hortingberg
Daran Fila Chirs
Isabella Newton
Yoan Asen
Seth Svarog
Ayla Madyzyn
Etienne Marceau
Yeo Jung-hwa
Andrea Tabassum
Wanda Dorcas Gloria
Lorraine Betranche
Játékmester Naxeldir
Lismine Lockwood
Juan Miguel Santiares
Maria Thekla
Chloe Bikey
Alex Kerphina
Sarah Wood
Tim Leopold
Jenna Shot
Devrim Tahir
Sophia Zenovia
Emett Neofit
68 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Emett Neofit
Diák
Emett Neofit


Főkarakter : bobac@freemail.hu
Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Tekede1165

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 9:23 am

First topic message reminder :

Szia * Mondja elbűvölő mosollyal Emett, és azzal a hirtelen vidámsággal pattan fel, amellyel annyi mindenkit le tud venni a lábáról.* Szép Daimon *mondja mosolyogva* Mi szél fújt erre? * Kérdezi vidáman*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 5:04 pm

*Felállok, miközben a beszámolót hallgatom. Szerintem nagyon aranyos álom, el is mosolyodom rajta.*
-Óóó, szerintem csak jót jelenthet! *felelem rá vidáman, miközben fél karommal magamhoz szorítom. Így indulunk el visszafelé.*
-Rendben. Azt hiszem rám is rám férne. A csillagokat néztem tegnap. Olyan szépen ragyogtak! Most viszont ásítozom, mint a fene. *mondom halkan, majd rögtön ásítozni kezdek.*
~Imádom a Nezabart! Olyan békés itt minden!~


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 16, 2013 5:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 4:42 pm

*Haku ébresztget így kénytelen vagyok felkelni. Nagyot nyújtózok, majd az álmomra gondolok. Majd elpirulok mikor rákérdez. *-Hát álmomban velem volt Tora, Aang, és... Chang. A tigrisem Tora nyugodtan feküdt tőlem nem messze és nyugodtan hagyta hogy Aang nyúzza állandó jelleggel. Majd megjelent Chang és hát átölelt. Kicsit zavros a dolog. Nem értem mit jelenthet. *magyarázom elgondolkodva. Kicsit zavarban vagyok mert nem ez az első hogy vele álmodom. *-Jobb ha visszamegyünk. Csak aludni akarok egyet mert zsong a fejem. *teszem hozzá nagyot ásítva.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 4:31 pm

*Egy idő után felkeltem Sophiet. Sajnálom megtenni, mert látom, milyen aranyosan alszik. Talán még álmodik is valamit, de tényleg nem akarom, hogy esetleg lebetegedjen.*
-Álmodtál valami jót, húgi? *kérdezem mosolyogva. Kár, hogy nem vagyunk vér szerinti testvérek, de így sem bánom. Én akkor is testvéremként tekintek rá, ha valójában nem az. Nagyon szeretem és fontos, hogy boldognak lássam. Ha szomorú, felvidítom, ha jókedvű, gondoskodom arról, hogy jókedve is maradjon.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 4:13 pm

*Egyre szebb álomképeket látok. Gyönyörü helyen vagyok. Tora és Aang nem messze tőlem játszanak, majd hirtelen Chang telepszik mellém és átölel. Majd hirtelemn azt érzem hogy bökdösnek. Nagyon nem akartam felkelni. *-Csak még egy kicsit. *nyöszörgök. Nem akarok felkelni de Haku nagyon kitartóan ébreszdget. *-Jól van, kelek. *mondom ásítvaés nyújtózkodok egyett.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 4:04 pm

-Persze nyugo... *nézek rá, de addigra a vállamra dől és elalszik. Mosolyogva megcsóválom a fejem, majd az égre nézek. A Nap már lemenőben van, fényét csak a víz veri vissza. Gyönyörű, ahogy szétszóródik rajta. Jó ideig némán fürkészem azt, meg úgy a tájat, végül elkezdem barátnőmet bökdösni.*
-Sophie, ébredj! A végén még felfázol! *bár nyár van, attól még előfordulhat. Ne is beszéljünk arról, velem hányszor megesett már! Na jó, olyan sűrűn nem, de néha igen. Idegesítő hogy csak azért nem tudsz emberek közé menni, mert folyamatosan tüsszögsz, és ezen a gyógyszerek is alig segítenek valamit.*
-Hé, hallasz? *kérdezem óvatosan.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 3:37 pm

*Ahogy leül mellém egyik szárnyával betakar. Tényleg olyan mint egy gondoskodó nővér. Vállának dőlök és lehunyom a szemem. Kicsit zsong a fejem mert keveset aludtam már megint, és most a sírás eltompít. Mosolyogva hallgatod mondani valóját és kacagását. *-Nem baj ha pihenek egy kicsit? Tényleg csak egy pár perc. *suttogom és fejemet vállára hajtom. Lassan elnyom a fáradság és átlépek az Álmok birodalmába. Furcsa álomképek jelennek meg előttem. A múltam a jelenem amit látok és talán a jövö de ebben nem vagyok biztos. Lehet csak a kébzeletem játszik velem. De akkor is szép az álom.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 3:18 pm

-Hát igen. *sóhajtok, ahogy leülök mellé. Egyik szárnyamat ráterítem.*
-Megértem. Így sem könnyű az eseted, de úgy, hogy még szerelmet is vallanak neked... *tanakodom el magam elé meredve, majd ránézek egy széles mosoly kíséretében.*
-Igen, furcsa, de szerintem érdekes és jó. Egy csomó, új helyzet elé állít mindig, én pedig imádom az újdonságokat! *kacarászom. Vicces ez az egész. Nem, nem azon szórakozom épp, mennyire rossz Sophienak. Sosem tenném meg. Az dobja fel ennyire a kedvem, hogy milyen különös a lét. Tényleg mindig új és új leckéket kapsz, de ezeket mindig bátran kell fogadni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 3:03 pm

*Most hogy elmondhatom mi bánt magyugszom. Haku hadja hogy kisírjam magam. Utánna sokkal jobban érzem magam. *-Sajnos ez így van. Teljesen mások.*mondom mosolyogva ahogy leülök. *-Nem akarom megbántani Őt, de most egyenlőre elegem van belőlük. Még azt sem tudtam rendesen felfogni hogy örökbe fogadtak, nem hogy Ő szerelmet vall. Kész káosz az egész. *mondom hallkan nevetve. Hátamat a sziklának vetem. Most már megnyugodtam és képes voltam újra mosolyogni. *-Furcsa az élet igaz? Jó magam sem értem a helyzetett. *teszem hozzá majd nagyot sóhajtok. Furcsa helyzet? Az nagyon is. De csak megoldódik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 2:47 pm

*Épp éneklek, amikor észreveszem Sophiet. Odamegyek hozzá, ekkor látom, hogy sír. Kedvesen magamhoz ölelem, beszélek hozzá, próbálom megnyugtatni. Ezután ő elmondja, mi nyomja a lelkét, ami nem egyszerű helyzet, de létezik rá megoldás. Megértem, hogy zavarodott és szomorú, mert nem tudja, mit tegyen, remélem, tudok neki segíteni.*
-Ugyan, ne köszönd! Mindig szívesen teszem, és magam sem tudom, mi lenne velem nélküled. *mosolygok még szélesebben. A hátát simogatom, végül elengedem őt. A fiúkkal sosem könnyű a természetük miatt. Nyilván másak több mindenben, mint mi nők. Első példa rá a gondolkodásmódjuk. Azt hiszem ebben térünk el a legjobban egymástól, hiszen sosem elmélkedünk ugyanazon, ha meg igen, az ritka.*
-Azért, mert ők mások, mint mi. *válaszolom egyszerűen, majd halkan felnevetek. Ha olyan könnyű lenne velük, rég felszedhettem volna egyet, de van, ami nem sikerül elsőre.*
-Egyik sem könnyű eset.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 2:36 pm

*Elmondom neki mi is a bajom. Tényleg teljesen össze vagyok zavarodva. Először Hao megakar ölni mert féltékeny. Kiderül hogy örökbe fogadtak, és ez a bolond szerelmet vall. De én mindíg is fivéremként tekintettem rá. Nem tudom mit tegyek.*-Kösz hogy mindíg mellettem vagy. Lehet nélküled elvesznék. *mondom hallkan és nagyot sóhajtok. *-Miért ilyen nehéz a fiukkal? *kérdezem de már egy halvány mosolyal. Most hogy ezt kiadhattam magamból jobban vagyok. Lassan megnyugszom. *~Néha bonyolult az élet, de van hogy egyszerű. Ami rajnos nagyon ritka.~*gondolkodom komolyan ahogy végre lenyugszom.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 2:25 pm

//Olvad.//
*Szorosan magamhoz ölelem, hátha így meg tudom nyugtatni. Most már értem, mi a probléma, de nem tudom, hogyan segíthetnék neki. A legtöbb amit tenni tudok, az, hogy felvidítom.*
-Szegénykém! Ez bizony komoly helyzet és van is rá megoldás. *mondom magabiztosan, lepillantva rá.*
-Ha szereted, akkor mondd meg neki, de ha úgy érzed, hogy egyelőre nem tudnál mellette lenni, kénytelen leszel azt elmondani neki. Hidd el a fiúk erősek. Először lehet tényleg rossz lesz neki, de aztán hamar elfogadja majd a helyzetet, ebben biztos vagyok! *mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 1:24 pm

*Amint észre vesz Haku abba hadja az éneklést. Oda jön hozzám mikor meglátja hogy elered a könnyem. Gyorsan letörlöm majd rámosolygok hogy ne aggódjon. *-Semmi. Ne aggódj. Csak az az idióta Chang mindent összezavart. *mondom majd tenyereimbe rejtem az arcom hogy elrejtsem könnyeim. *-Nem elég hogy kiderül hogy örökbe fogadott gyerek vagyok de ez a tökkelütött még szerelmet is vall nekem. És nem tudom eldönteni mit tegyek. Nem akarom megbántani, de csalódni sem akarok újra. *mondom sírva. Könnyeim megállíthatatlanul patagzanak, és nem tudok megájt parancsolni nekik.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 1:06 pm

*Leülök, összehajtom szárnyaimat, miközben énekelni kezdek. Megnyugtatja az idegeket. Ki tudom hogy adni, ami felgyülemlik bennem. A szemem sarkából megpillantok valakit. Elnémulva fordítom oda fejemet.*
-Szia! *mosolygok rá, Sophie az, aki idejön hozzám, de egy könnycsepp gördül végig az arcán. Felállok, szapora léptekkel odamegyek hozzá. Megérintem a vállait.*
-Mi a baj? *kérdezem szelíden. Látszik az arcán, hogy nyomja valami a lelkét, azonban nem értem, mi az. Hiszen azt mondta a múltkor, hogy jól alakulnak a dolgai. Lehet, hogy még sincs így teljesen? Egyébként ma egy zöld spagetti pántos topot, egy kék sortot, és egy hozzáillő Converse cipőt viselek.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 12:58 pm

*Elalszom a fának dőlve. Fura álmot látok majd egy éneket hallok. Kinyitom a szemem majd szétnézek. Nem látok a közelbe senkit. Elteszem a levelet és elindulok a hang irányába. Néhány sziklát meg kell másznom de megéri mert Hakura bukkanok miközben énekel. Hallkan leülök és hátamat a sziklának döntöm. Gyönyörűen énekel. Nagyon tetszik és tiszábbak a gondolataim. De még se tudok mit válaszokani Chang vallomására. Félek a döntéstől. Félek hogy megbántom, és félek hogy újra csak csalódnék. Nagyot sóhajtok miközben egy könnycsepp gördül le arcomról hogy a sziklán felszáradjon.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Kékfátyol-vízesés - Page 2 82h3


Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 12:44 pm

*Gyakran visszatekintek a múltba, hogy tudjam, honnan indultam el. Egy olyan családból származom, aminek az egyik tagja szívből gyűlöl, míg egy másik még születésemkor meghalt. Nehezen küzdöttem fel magam. Egyedül harcoltam a világban, nagyon sokáig. Csak a nagyapámnak köszönhetem, hogy tudok valamit, s ezzel a tudással a Nezabar diákjai közt lézenghetek. Elgondolkodva repülök a víz esés felé. A hetedik lesz az első, s utolsó itt töltött teljes évem. Félek, mert nem tudom mit tartogat majd, ugyanakkor várom. Várom, kíváncsi vagyok a vele érkező kalandokra, de ha egyszer véget ér, szomorú leszek. Nem tudom, lesz -e még plusz oktatás, és azt sem, hogy a barátaimmal mi lesz, ha elhagyom az iskola falait, amikor végzek a tanulmányokkal. Nem akarok elszakadni tőlük. Nem akarok megint egyedül lenni. Ez a hely hozott össze minket egymással. Ez is választana el? Az egyik távolabbi sziklához repülök. Körbenézek, úgy látom senki sincs a közelben, így egy hangos énekbe kezdek. Egy Nephilim énekbe, amit a könyvtár egy könyvében találtam, valamikor. Nem értem azóta sem, miért vadásznak ránk. Fáj arra gondolni, hogy egy hülye okból irtanak minket, fél-angyalokat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 12:30 pm

*Szerencsére rossz napjaim végén járok. Kijövök a Kékfágyol vízeséshez mert itt még nem jártam. Leülök egy fa tövébe és még mindíg nem hiszem el mit írt Chang. Újra és újra elolvasom a levelet de nem bírom felfogni. Nagyot sóhajtva döntöm fejem a fa törzsének, és az eget figyelem. Jobb kezem még mindíg bevan kötve mert szétvertem egy fán mérgemben még a temetőben. Gondolkodás közben szépen el is nyom az álom. Nem bírtam nyitva tartani a szemem, mert annyit járatom agyam ezem a levélen.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 7:55 pm

-Miló is itt van ha nem vennéd észre.*Mondom és a cicára mutatok aki éppen mosakszik és minket figyel.*-Tudod néha felkészülök,ha itt vagyok a parton,hogy ne kelljen vissza menni a kastélyba semmiért!De lassan be mehetünk vagy valahová!Rajtad áll,hogy szeretnél-e menni valahová bulizni egyet vagy nem.*Mosolygok rá majd leülök én is.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 7:52 pm

* Lecsukott szemmel pihen mindaddig míg nem hallja meg Arti csobogását ahogy kijön a vízből.* - Nagyon helyes, hogy ilyen szófogadó vagy és kijöttél. * Mondja komor hangján és megint csak meglepődik, hogy Arti először egy plédet, aztán pedig egy hűtőtáskát kerít elő valahonnan.* - Ez a sok cucc... Honnan került elő? Mert, hogy nem a ruhád alatt rejtetted a hűtőtáskát az tuti. * Mondja őszintén meglepődve, még egy ideig el is felejti szomjúságát, de aztán szépen leveszi a tetejét és megnézi miket talál benne.* - Te mindent előre elterveztél látom. Csupán Milót felejtetted el. * Mondja közben kivesz egy üveg ásványvizet. Milóra visszatérve Exan elgondolkozik, mert azt hitte a Daimonokat mindig a gazdájuk közelébe kell, hogy legyenek, a távolság rossz nekik.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 7:24 pm

-Na jó hiszek neked.Csak legyen hely melletted.*Mosolygok a fiúra majd egy plédet veszek le a fák lombjai közül és leterítem magunk alá.A ruhám már száraz így nem igen fogok meg fázni.*-Kérsz valami hideg inni valót?*Kérdem és a hűtőtáskát nyújtom a fiúnak oda,hogy vegyen ki azt amit szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:50 pm

- Nem alszom! * Kiálltja vissza Artinak aztán ismét nyugodtam visszateszi a fejét a puha fűpárnára.* - Csak lehunyom a szemem. * Mondja elaléltan, mint aki elalváshoz készülődik. Ő is szeret itt lenni, pontosabban szólva nagyon szeret itt lenni. A négy fal barátságtalan ha ilyen meleg van, még ha kezd is rájuk sötétedni. Amikor bementek a vízbe még világos volt, de a nap most utat adott a szürkületnek. Exan meg rossz emlékek miatt nem szeret éjszaka fürdeni. A sötét égbolt feketére festi a vízfelszínt és nem látja, hogy mi van a vízben.* - HHÉ! elég lesz! Inkább gyere ki a vízből, ki tudja estefelé nem ólálkodnak elő valamiféle lények. Aztán majd a végén nem lesz elég a vízipisztoly és le kell vagdosnom rólad a polipokat. * Mondja humorizálva, azonban mivel vizuális alkat el is képzeli a helyzetet és ez a kényszerképzet felébresztette álomittas hangulatából. Éberen támasztotta hátát újból a fatörzsnek és figyelt.* - Aztán ne csodálkozz majd, ha valami lehúz a víz alá. * Kiáltja Artinak. Viccnek szánja, csak nehogy aztán megtörténjen.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:36 pm

-Ne aludj!!!*Mondom és le locsolom újra a fiú arcát remélem újra vissza jön a vízbe.*-Szeretek itt lenni itt minden olyan csendes és nyugodt.A kastély nagyon magában tartja a meleget így jó kimozdulni a szabadba persze víz part mellé.*Mondom csendesen a fiúnak majd ismét lelocsolom a vízi pisztollyal amitől csurom víz lesz Exan.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:33 pm

- Nem hagysz választást! Így nem jó a játék! * Mondja viccelődve és lemászik a vízesés mögötti szikláról.* - De azért elsőre kerestél, láttam én, hogy nem láttad pontosan hol vagyok. * Mondja és elkezd kimászni a vízből. Térdszárú csizmája cuppog a víztől, ezért kiérve lehúzza és kiönti belőle a maradékot is. Hajából kicsavarja a vizet és kiengedi, had szárítsa meg a nap, csak úgy mint ruháit. Szépen elfekszik a füvön és napozik. A parton lévő vízipisztollyal még locsol párat a másikra, de aztán feladja, Artival még ő sem harcolhat, pedig az nagy szó. Hagyja, hogy a fák között átszűrődő napfény megszárítsa arcát. A tarkójára tapadt nedves haja és ruhája kellemesen hűvös. Mélyen beleszippant a friss levegőbe, majd Artira pillant.* - Nem jössz ki megszáradni? * Kérdi, majd visszateszi fejét a puha fűre és becsukja a szemét.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:25 pm

-Tudom,hogy a vízesés mögött bujkálsz gyere elő.*Mondom közben a vizet taposva elindulok a vízesés felé.mikor oda érek kezdem el keresni a fiút aki elégé elbújt előlem.*-Tudod jól,hogy megtalállak úgyis előlem nem igen tudsz elbújni.Gyere szépen elő!Talán csak nem félsz tőlem?*Kérdezem tőle majd ismét keresni kezdem.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:20 pm

* Miután Exan kiveszi Arti kezéből a pisztolyt a partra dobja és kezdetét veszi a bosszúállás. Arti azonban hátrál és az isten tudja honnan, de elővesz egy nagyobb darabot.* - Hé azt meg hol rejtetted eddig? * Kérdi mert a ruhája alá biztos nem, oda nem fért volna el. Ilyenkor vissza emlékezik amikor Arti a semmiből varázsolt elő mindenféle tárgyat, széket, színpadot,pokrócot ennivalóval meg ilyesmi, szóval nem kérdőjelezte meg a lány vízipisztoly varázsló képességét sem. Arti az Arti. Vigyorodik el magában mikor ismét lelocsolják. A jég kék szemek elég érzékenyek a vízre ezért összeszorítja majd maga elé tartja a tenyerét, hogy ott érje a vízáradat amit Arti küld felé.* - Ááá értem már. Szóval ezt megérdemeltem mi? Ez a te bosszúd? * Fröcsköl vissza pár adagot aztán lebukik és a vízesés mögé úszik, hogy eltűnjön a lány szeme elől. Nem szólal meg, várja, hogy kezdje el keresni.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Auror
Üzenőláda : Kékfátyol-vízesés - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 6:10 pm

-Szerintem meg való!*Mondom és egy nagyobb pisztollyal locsolom le.nem várom meg míg észhez tér így hátrálok elég rendesen.*-Igen ismerlek.Bárhol is közelítelek meg mindig észre veszel csak a vízben nem veszel észre ez pont jól jött nekem.Valahogy jól esik egy kicsit cukkolni így,hogy ennyi idő után vissza jöttél és nem törődtél velem egy jó hosszú időn keresztül.Miattad lettem ilyen magányos és bús komor.De remélem nem teszed ezt újra meg!*Mondom mosolyogva majd ismét elkezdem a pisztollyal locsolni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kékfátyol-vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kékfátyol-vízesés
Vissza az elejére 
2 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: