Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Óváros Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Óváros Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Óváros Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Óváros Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Óváros Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Óváros Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Óváros Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Óváros Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Óváros Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Kalandmester
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Óváros I_vote_lcapÓváros I_voting_barÓváros I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Óváros

Go down 
+15
Hiroshi Haku
Steven Blackfield
Sophie Lee
Scott André
Doncho Nedelocho Vasli
Elisabeth Ellen Torchwood
Emma Marshall
Adam Kerphina
Jeremy Hiddle
Kockadobás
Mila Zelenkova
Rosetta Waylan
Kalandmester
Nicolas Demerest
Cirelin de Sovalon
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 8:13 pm

* Bármelyik pillanatban örömmel varázsolok egy robbanó koponyát ez ellen a felfuvalkodott hólyag ellen. Legszívesebben én magam tanítanám neki a jó modort, de az igazat megvallva valahol szimpatikus a viselkedése. S talán még kedvelném is, ha ezzel nem az én büszkeségemet sértené, mit nehezen viselek főleg ilyen ismeretlen alakoktól. Nekem kicsit se ismerős a fizimiskája, nem tett bennem túl mély benyomást, meglehet ha normálisan beszélgetnénk még rá is jönnék a kilétére. Jelenleg egyszerűen Ő a bosszantó, sok izommal, elfogult ítélő képességem miatt, kevés értelemmel rendelkező alak. *
-Ugyan, ostobaságokkal nem nyerhetsz szópárbajt. * Válaszolom kacarászva bugyuta megjegyzésére. Annak az esélye, hogy rosszul festek ebben a ruhában olyan csekély, hogy ezek a szavak nevetségessé válnak a szememben. Ez csak még inkább megerősíti bennem a férfi értelmének hiányát. Elegáns léptekkel indulok el felé, természetesen nem tettem messzire a pálcámat, még mindig a kezem ügyében van. *
-Nocsak, ezt meg Te honnan tudod? * Kicsit se áll szándékomban elárulni a nevemet, ha annyira érdekli a kilétem nyomozza ki. Elvégre, felnőtt vagy mi fene, találja fel magát a világban, hisz már nekünk fiataloknak is fel kell. * -Kotnyeles bolondok orrára nem kötöm a saját ügyeimnek mibenlétét. * Válaszolom a lehető legfellengzősebb hangnememmel. Emelt fővel, gőgösen. A fickó nagyon tudálékos. *
-Tájékoztatásul közlöm, hogy meg tudom védeni magamat. * Elindulok, hogy belevessem magam az óváros belsejébe, de ez az idegesítő fickó a karomnál fogva megragad és elráncigál onnan. ~Micsoda egy goromba fráter!~ Természetesen végig úgy ordítozok ahogy a torkomon kifér, mint ha minimum mag akarna ölni. Biztosra veheti ez az elmebeteg, hogy nem marad nyugton a szőkeség. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Óváros 6vx6

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 7:58 pm

- Én azokban a giccses kasmír ruhákban nem tudnám magam másnak mondani. Kb. csak úgy áll rajtad, mintha ráokádott volna valaki *jegyzem meg rezzenéstelen arccal. Felnőtt, lehet hogy 29 éves létemre az vagyok, de lelkileg örökké gyerek maradok. Sosem akartam felnőni, ez most látszana meg rajtam a legjobban?*
- Különben meg ki vagy, azon kívül, hogy Nezás tanuló vagy? *indulok meg felé, továbbra is rajta tartva a pálcát* - Ugye tudod, hogy ilyenkor nem kéne erre felé lófrálnod? A végén még elrabol valaki, amilyen okos vagy! *mondom komoran és jobban fejembe húzom a sötét csuklyát.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 7:44 pm

*Amennyire tudom az ismeretlen varázsló kinézetét figyelem, arcának vonásait, öltözetét. A modora már előre megállapítom, hogy borzalmas. Ráadásul könnyen támadható szavakat használ, mit ki is fogok használni a rosszindulatú férfiún. Füttyentésére ingerülten horkantás szerű hangot adok ki. *
-Még hogy csavargó! *Emelem fel a hangomat szavai hallatán. Sértő rám nézve, mikor selyemből és kasmírból készült ruhában vagyok. *
-Ugyan ki beszél? * Vágok vissza egyből, hiszen az ő öltözete nem különb az enyémtől, ráadásul azt a borzalmas mugli ruhát viseli, ami úgy feszül a lábaimra, hogy képtelen vagyok tőle rendesen mozogni. *
-Hisz te kezdeményezted ezt, most felnőtt létedre mégis visszatáncolsz? * Kérdem éllel a hangomban, aztán felállok s amennyire tudom egy kézzel eligazítom a kendőt az arcomnál. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Óváros 6vx6

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 7:32 pm

*Megpillantok egy idegent, így hozzá vezet utam. Hátulról lepem meg, mire lehajol és megpördül, tehát nyilván van érzéke a védekezéshez, meg harchoz egyaránt. Elismerően füttyentek egy hangosan, majd elvigyorodom. Nincs szükségem a pénzére, a kasszában már így s nem kis vagyont tudhatok a magaménak. Hehe, örökség a szüleimtől.*
- Utcai csavargók pénzét nem fogadom el! *nevetek jóízűen, viszont abbahagyom, mert megpillantom az arcát. Hmm, valahol már láttam.*
- Ni csak, no csak, csak ne párbajozni akar egy ilyen fiatal lélek egy felnőtt ellen? Miért nem nézel körül a saját korcsoportodban aranyom? *húzom elő köpenyem zsebéből a sajátomat.*
~Miért olyan ismerős nekem?!~
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 7:21 pm

* A portékát nézegetem, majd ellépek az árustól, túl magas az ár. Ennyiért már drágakövest is kaphatnék más piacokon, igaz ezeknek olykor különleges képességük is van. Nem egyszerű tárgyak cserélnek itt gazdát, azt már megtapasztalhattam. A lépteim koránt se olyan hangtalanok, mint azt szeretném, kappan a cipőm a macskaköveken mit kifejezetten szeretek. Azonban különös érzés kerít hatalmába, olyan amit akkor érez az ember, mikor figyelik. Kissé gyorsabbra veszem a lépteimet és bal kezemben már ott a pálca, szoknyám bő részének redőzetébe rejtem. Nem is sejtem meg az idegen szándékát, hiába settenkedik ilyen közel hozzám. Egészen addig meg se sejtem a jelenlétét míg támadásba nem akar lendülni, ha nagy szerencsém van akkor még időben elhajolok az alak támadása elől. Lehajolok és megpördülök, hogy aztán ráfoghassam a pálcámat. * -Csak nem pénzre fáj a fogad nagyfiú? * Kérdezem az ismeretlen alaktól. Bár lehet a nagy forgás közben a kendőm láttatni engedi az arcomat, de ezzel most nem törődhetek. Inkább tudja meg kilétem, mintsem magatehetetlenné tegyen. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Óváros 6vx6

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 6:56 pm

*Jó minden pillanat, amit a szeretteimmel, Lissel és Sophieval tölthetek, de néha nekem is kell a magány. Bocsánatkérőn nézek kedvesekre, mikor megemlítem, hogy elmegyek egy kis időre és majd igyekszem haza, hogy ne hagyjam sokáig egyedül. Nehéz időket élünk át, a tettes továbbra sincs meg. Sosem fogom elfelejteni azt a napot, amikor úgy éreztem, mintha szívroham kerülgetne, mikor a szívem egy másodpercre megállt a mellkasomban, a tüdőmbe pedig szúró érzés nyílalt - akárcsak egy kés pengéje.
Ismét csak a sötét csuklyás köpenyért nyúlok. Azt húzom fel a farmer-vastag barna pulcsi kombinációra. Délután jó idő volt, most hűvös van, a megfázást pedig meg szeretném előzni.
A csuklyát az arcomba húzom, semmi nem látszik belőle, a lépteim pedig halkak, aligha hallaná valaki, hogy elhaladok a háza előtt, feltéve hogy még élnek a lakók. Hát újra eljöttem ide, hol húgommal találkoztam! Az Óvárosban, ahol még csoda, ha látsz egy patkányt is elfutni.
Megpillantok egy idegent, s gondolkodom azon, hogy meglepem. Nagy léptekkel kerülök mögé, lassan fölé magasodom. Néma csendben próbálok támadni, mintha csak egy lágy szellő lennék, amit meg sem érez az ember.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Óváros Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 6:40 pm

* Az éj leple alatt osonok ki a kastélyból, bár nem igazán tudom még mit is akarok az óvárosban, de már fullasztónak tartom a kastély levegőjét. Kell ez nekem, kimozdulni és friss levegőt szívni, noha az mondhatni inkább a bűnnel teli vértől édes levegő. Az óvárosba soha nem mennék pálca és néhány penge nélkül. Ezek olyan mindennapi kellékek itt, mint a konyhán a fakanál vagy a bárokban az alkohol. Fekete ruhát viselek, de az egésznek olyan hatása van, mint egy köpenynek. A szoknya söpri utána a járdát, a felső ujja egészen a kézfejemig leér és ott a középső ujjamra fonódik. A nyakrésznek V alakú kivágása van, arcomat pedig finom anyagú kendővel takarom el, akárcsak a szőke tincseimet. Az arcom elé húzott kendőtől csak a szemeim látszanak ki. Megállok az egyik árusnál, aki hajtűket árul, érdeklődve nézem a portékáját, de persze az erszényemet még nem akarom megvillantani. *
Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Óváros Illuzionista

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 12:07 pm

//Sophie! Elhiszem, hogy telefonról vagy, de kérlek figyelj a mi. 5 soros hsz-re! Már elég régen itt vagy,. tudnod kellene... Morr! Nem törlöm a hsz-eket, de nem szeretnék többször szólni.//
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 7:16 pm

* Úgy átáztam mint valami kóbor állat az utcán, úgyhogy semmi másra nem vágytam, csak hogy megpihenhessek valahol, egy pohár tömény mellett. Úgy látszik nem hatotta meg amiket mondtam neki. A sejtésem beigazolódott, mert nem reagált, arra azonban igen, hogy merre találom a kocsmát. Holt lelkek? Tetszik! Bár a kóbor lelkek még komikusabb lenne. Sarkon fordulok, de még előtte alaposan a szemébe nézek. Köszönetfélét nem mondok érte, ne is várja, miután belém mélyesztette a csinos kis fogpiszkálóját.*
- Megjegyeztelek magamnak. * Mondom még neki sokat sejtetően, mégis unott hangon, aztán elindulok. Csak a bosszúra tudok gondolni. Minden egyes nappal közelebb kerülök hozzá mégis olyan távolinak tűnik. Már napok óta hiába mentem a kikötőbe, soha nem indult az a hajó mire vártam. Attól féltem itt ragadok. Akkor pedig biztosan újból egymásba botlunk ezzel az auror leánnyal. Sokra vihette volna, ha nem sértődne meg az egyszerű szavakon. Bár valakit mélyebben érint a verbális bántás. Én már érettebben gondolkodom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 7:02 pm

*Meglepődök mikor lehajol hozzám de állom szúrós pillantását. Sőt még viszonzom is. A bosszú szó úgy érint mintha arcon csaptak volna. Miért kell mindíg a múltra emlékezni? Ha valaki a bosszút szomjazza, magát fogja felemészteni. És már én is átéltem ezt. De a bosszúm beteljesítése után, csak még üresebbnek érzem dagam. Mert nem oldottam meg semmit.*~Lehet már soha nem fog sütni a nap. Számomra már soha.~*gondolkodom.*-Nem messze innen a Holt lelkek tanyája. Az van ide a legközelebb.*mondom semmit mondó hangon. Egyik pillanatról a másikra megváltozik a hangulatom. Ebben tényleg hasonlítok a bátyámra. *
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 6:48 pm

* Mókás a helyzet, én még azok után is nyugodtan sétálok tovább, hogy a kislány a hátamba vágta a kést, és még ő az idegesebb. Ha továbbra is nagyon pattog akkor leállítom. Egy mély sóhaj után unottan megfordulok és le kell hajolnom, hogy a szemébe tudjak nézni. Elővettem a legszúrósabb tekintetemet, bár nem hiszem, hogy érdekelné, nos engem sem, amit ő itt bugyborékol nekem.*
- Az már megtörtént, és nem bánom. Nézd, mi lenne, ha békén hagynánk egymást? Én mennék a dolgomra, te meg mást noszogatnál. * Nehéz feladatot adtam fel úgy érzem, a kezei kétszeresen is ökölbe szorulnak. Hangosan fújtatok arra, hogy nincs jogunk ítélkezni más élete felett.*
- Hidd el, akit a bosszú hajt, annak néha van. * Nem magyarázom meg neki jobban, hiszen úgy is csak a sértettségére koncentrál, mintsem úgy mélyebben a dolgok mögé lásson. A kislányok sosem teszik fel az egyszerű kérdést.... A miért-et. Hát akkor megismételem.*
- Mint már mondtam. Rabszolga kereskedelemért, erőszaktevésért és rablásért rég halálra kellett volna ítélni. Hol volt itt az igazságszolgáltatás, Ha?! * Itt kérdőn széttártam a kezem, majd újból hátat fordítottam neki és elindultam. Gondoltam úgy is utánam jön, úgyhogy neki intéztem következő szavaimat is.*
- Csak felgyorsítottam a munkát. vedd úgy és máris kisütött a nap nem igaz? Hol van erre egy kocsma? * Kérdem, mert a nap fáradalmait már szívesen kipihenném. Legurítanék valami erősebb italt, ha már úgy is ebben a szenny városban kell időznöm*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 6:36 pm

-Ne becsülj alá vagy megbánod.*kiáltok rá dühösen. Kezeim ökölbe szorulnak. *-Köszönetet? Ugyan miért? Mert megölt valakit?! *förmedek rá. *-Se magának se nekem nincs jogun ítélkezni mások élete és halála felett. Ehez nincs jogunk.*kezeim erősen ökölbe szorulnak, mert a történtek miatt rájövök hogy én sem voltam külömb. Parancsra öltem és a szemem sem rebbent. Vér tapad a kezemhez és ezen nem változtathatok.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 6:24 pm

* Nem tartom ellenfélnek a lányt. Ahhoz négyszer olyan szélesnek kellene lennie, négy fejjel magasabbnak és nem utolsó sorban.. Férfinek. Bátornak találom, hogy ő mégis noszogatni mer*
- Elfogni..Te engem?? Ha ha. Ezt nem sikerült annak a szerencsétlen fosztó bandának sem. Meg az elfvadászoknak. * Bemutatót akar, ahogy látom. Pedig én a jó oldalon állok, csak hát erről nincsenek információi, mert nem járt úgy tüzetesebben utána és engem sem ismer.*
- Segítséget? Nem kérek köszönöm. Eddig is magam oldottam meg a problémáimat, rendre sikerrel, ezután is így lesz. * Egy embertől fogadnék el segítséget. Rhynos testvéremért még a kezemet is a tűzbe tenném, úgy megbízom benne.
- Elvégeztem helyetted a piszkos munkát. * Vigyorogtam rá és laza körzéssel kiroppantottam a bal vállamat.*
- Inkább köszönetet kellene mondanod. A fazon számlájára írható három emberrablás, rabszolga kereskedelem és erőszaktevés..  *Itt végignézek rajta. Most látom az arcát először, hogy levette a maszkot.*
- Olyan kislá... ehm.. olyan lányokon amilyeneken te vagy. * Mondtam neki azzal elindultam a kihalt járdán a fogadó felé. Hagytam, hogy essen rám az eső. Persze, ha a maszkos kislánynak még van hozzáfűznivalója akkor azt megvárom és reagálok is rá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 6:05 pm

*Utánna eredek mikőzben elered az eső. Olyan mintha dézsából öntenék. Megtalálom ellenfelem, vagy is inkább ő fedi fel magát. Nem szeretem ha kioktatnak. Az apámra emlékeztet ez a hangsúly. Gyűlölöm. Puszta kézzel megtudnám folytani ezért. A tőr lábam előtt landol. A válla tartásából látom hogy eltaláltam.*-Nem hagyhatom hogy megöld. Már azért elkéne fognom magát hogy megölte azt a férfit. *mondom ahogy lehúzom csukjámat, és maszkomat mert teljesen átázott. *-Miért nem kér segítséget az auroroktól? Segítenének. *mondom hallkan a földet bámulva.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 5:50 pm

* Elhajítottam a tőrt a kapucnisok felé és mielőtt futásnak eredtem láttam, hogy az egyik összerogy. Örültem neki, legalább egy vadásszal kevesebb.. Elképesztő milyen messzire eljöttek és felkutattak csak azért mert Lansire vagyok.. A másikat is ki kellett volna belezni. Így most hírül viszi a többieknek is, hogy itt vagyok. A lánykát azonban nem ráztam le és az utolsó húzásával kihúzta a gyufát. Kis tőre belefúródott a vállamba. Nem oly mélyen, úgyhogy miután egy saroknál lefordultam, egy sikátor szűkös utcájában kihúztam magamból. Hallottam, hogy utánam ered. Mikre nem jók ezek a hegyes fülek.. Figyelemfelkeltésre biztos jók. Itt valamivel kevesebb ember volt, és azok is mind szétszéledtek miután eleredt az eső. Halkan dobolt az óváros kövein, s én hallottam a lány lépteit. Ahogy meglátom az arcát gondoltam előbb elmondom a véleményemet, aztán meglátjuk mit reagál rá.*
- Túl gyorsan reagálsz ráadásul rosszul, és nem látod az irányokat. A kést nem feléd hajítottam. Egy ilyen szarvashibával aligha juthatsz feljebb az emberek ranglétráján. * Ujjaim közt pörgettem a tőrét. Megnéztem milyen fémből van. Könnyű volt, kicsi és elegáns. Elegánsan felé is hajíthattam volna, szemet szemért, fogat fogért alapon, de adtam még egy esélyt amit amúgy nem szoktam.*
- Ezen kívül, ha közel állsz ellenfeledhez, aki egyébként nem én vagyok, nem ajánlatos dobótőrt használni. Azt messzebb távról szokták. * Osztottam az ingyen leckét és lába elé hajítottam saját tulajdonát. Kis karcolásommal nem foglalkoztam, kaptam már nagyobbat is.*
- Auror vagy gondolom. Vagy valamiféle rendőr nem igaz? Nos.. akkor rossz felé futottál.. Akit el kell kapnod nem én vagyok, hanem azok ott. * Mutatok arra az irányba ahonnan mind ketten jöttünk.*
- De látod elintéztem helyetted is. Nemsokára pedig a másikat is, csak most kizökkentettél. * Haj mi legyen most? Ez csak tőle függ.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 5:33 pm

-Akadnak kötekedősek, de én csak egyszerűen sértőnek találom a megszólítást.*válaszolom, és kicsit meglepődök. *-Nem szokott érdekelni kit haragítok magamra vagy sem. *mondom majd meglepődök. *~Elf vadászok?~*kérdezem magamban de mire észbe kapok repül ellenfelem tőre. Reflexszerűen hajítom sajátomat. Későn kaptam észbe hogy nem engem célzott. Egy pillanatra a vadászok felé nézek majd a férfi után rohanok. Nem tudom hogy eltaláltam-e de követem. Egyhamar nem ráz le.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 5:20 pm

* Nem akartam én ráijeszteni, mondom én. Engem csupán a két féregéltű zavar amott a háta mögött, de a kislányka harcos kedvébe van. Aranyos, hogy így aprítja maga alatt a fát, nem tudván, hogy a tűzzel játszik. Elnevetem magam.*
- Engem sem érdekel. * Mondom komolyan elgondolkodva és az államat vakargatom.*
- Minden ember leány ilyen kötekedős? Furcsa egy népek vagytok ti. De szerencsédre nem haragítottál magadra. * Több mint száz éves vagyok. Akaratlanul is átlátom már ellenfelem támadásra készülő mozdulatait. Jól kitanítottak már erre. A legjobb mesterektől tanultam a kardforgatást. Látom, hogy lábát a földön csúsztatva védekező pozíciót vesz fel. Észreveszem, hogy fegyvert csúsztat ruhája ujjából tenyerébe. Jól láttam, hiszen jómagam is ezt csináltam egy perccel ezelőtt. Szóval láttam én a lányon, hogy valami harcosféle lehet és, hogy okíthatták valamiféle emberi harcművészetre, de gondolom amazt nem több mint 80 éven keresztül tanulta mint én. Hangosan horkantottam egyet.*
- Néz.. kislány.. Nincs veled gondom.. Komolyan. Ellenben a mögötted álló elf vadászokkal még meggyűlhet a bajom.
* Mondtam és láttam, hogy meghallották amit mondtam és mozgolódni, sugdolózni kezdtek. Megint csillant valami a sötét köpenyük alatt, de nem vártam meg, hogy mi az. Egyenest az elf vadász torka felé hajítottam a dobótőrömet. Nem láttam a tömegtől, hogy eltaláltam e, azonban ezzel felkelthettem a népek figyelmét, úgyhogy a csuklyát az arcomba húzva siettem el a helyszínről. A lánnyal nem foglalkoztam, bár amolyan rendtevőnek vettem észre. Mindegy is, ha valóban az, vagy valamiféle auror, akkor lehet, hogy utánam ered. Majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 5:02 pm

*Felém tesz egy-két lépést. Jobb lábamat kicsit hátrébb csúsztatom. Köpenyem alatt takarásban vannak a fegyvereim. Többek közt a kínai egyenes kard is. *
-Ch. Nem mindíg a termet a lényeg. És nem érdekel hogy mennyire vagyok fiatal. *mondom, és továbbra sem feletkezek el a mögöttem lévő fickóról. *~Szóval nem ember. Nem baj. Úgy is kevés az erős ellenfelem az emberek közt.~*gondolkodom ahogy tenyerembe csúsztatok egy dobókést ruhám ujjából.* -Nem éppen. De nekem tényleg elég rossz napom van és akkor nem érdemes hergelni.*mondom határozottan. *~Hogy ezért mit fogok kapni ha kiderül. Aurorok, hát max felfüggesztenek. A bátyámat letudom rendezni, de akitől tartok az Linc. Meg ígértem hogy kerülöm a harcokat, de sajnos nagyon nehéz. Hisz eddig a mindennapjaimat a harcok tették ki.~*elmélkedek de mind kettejük mozdulatait figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 4:47 pm

* Milyen éles. Jóféle acélból készült. Lehet, hogy inkább mégis inkább megtartom magamnak. Kár lenne csak úgy hajigálni ezeket a drága cókmókokat, még akkor is, ha több van belőle a ruhád mögé rejtve. Szóval az alacsony ember lányka pont a célpontom elé állt, és nem akaródzott tovább mennie. Nem értette a lényeget, pedig most tényleg csak jót akartam. Vagy hát ki tudja? Még ennyi évtized után sem tudom kiismerni magam. Lassan kiegyenesedtem addigi támaszkodó pozíciómból és tettem felé két lépést. Végignéztem rajta, reméltem, hogy ezzel választ is adtam egyben kérdésére.*
- Hááát.. Termetedet tekintve az vagy, ezzel gondolom te is egyetértesz. Ha pedig az éveid számát vesszük, akkor is csak ifjonc lehetsz. Igen. Ahogy közelebb jöttem hozzád ezt biztosra is venném. * Az arcomra esett egy esőcsepp, ahogy az ég felé fordítottam tekintetemet, aztán vissza a lányra. A kislányra. Ugyan nem tudom miért ily bátor, de fiatal még, nem tudja kivel áll szemben. Még az udvariasabbnál is udvariasabban elmosolyodtam.*
- Szerencséd, hogy rossz napom van. Vagy ezt nem így mondják? Nektek embereknek fura szólásaitok vannak. Mindazonáltal, csak a saját érdekedben kértem, hogy állj arrébb. * Az alacsony lány válla fölött könnyedén szemmel tarthattam az alakot és láttam, hogy a kabátja alatt csillant valami.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 4:31 pm

*Unottan járom utamat. Egyenlőre semmi nem történik. Egy két perpatvart hiúsítottam meg néhány jól irányzott ütéssel. Tovább megyek és valami olyat mondanak amit nem kéne. *
-Ki a kicsi? -Kérdezem és szúrósan nézek az illetőre. Lehet csak 152 centi vagyok de aki kicsinek mer nevezni az megjárja. Ezt még a bátyámnak sem engedem. Hamar le esik hogy a hátam mögött lévő fickót akarja leszedni kezében lévő tőrrel. A fickót nem egyszer láttam a Holt lelkekben. Nem izgat mi lesz vele de még szolgálatban vagyok nem hagyhatom hogy kicsinálja.* -És ha nem megyek?*kérdezem. Lehet azonosítanom kéne magam mint auror de amúgy is jókedvemben vagyok. Állok elébe egy kis balhénak.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Óváros Nincskaszt

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 4:17 pm

* Szép nap ez a mai. De szebb lett volna, ha a mocskos szájú kereskedőnek még a piactéren véres barázdát vágtam volna a torkára. Még mindig viszket a tenyerem és ezen nem segít, hogy egy sötét bőrű fazon a sarkon állva folyamatosan engem mustrál. Talán fehér sörényem volt annyira érdekes a számára. Ahogy végignézek az óváros forgatagán csak én rendelkeztem ilyen hajszínnel, jobbnak láttam hát nem magamra vonni az emberek figyelmét és arcomba húztam méregzöld köpenyem kámzsáját. A szállítmány még mindig nem érkezett meg a hajóra, úgyhogy ok nélkül igyekeztem a kikötőbe. Mocskos fosztók miatt van ez is. Nem baj, fogadót már találtam legalább. Egy régies háznak döntöm hátam és figyelem az embereket. A fickó azóta is engem néz. Muszáj volt kivennem ruhám ujjából az egyik kis dobótőrömet, nem bírtam tovább. Ezt akár veheti fenyegetésnek is. Éles hegyével tenyeremet bökdöstem és ráemeltem szúrós tekintetemet. Ő állta. Hiba volt, de egyelőre még várok, mert célpontomat elállta egy fekete hajú ember leány.*
- Hé, kislány. Menj odébb. * Mondtam neki, lehet, hogy kissé nyersen, de ezzel csak a testi épségét akartam megóvni, mert ma jó a kedvem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 3:54 pm

-Esküszöm szétrúgom kedves bátyám valagát. *morgolódom ahogy az Óvárosban haladok. Szegény Lincet ma helyettesítettem a pubban, mert ugyebár jól összeverték egymást és a szobámat sem kímélték. Persze az aurorok engem vettek elő és miután a Nedaviában végeztem indulhattam, őrjáratban a Sötét negyedbe. Természetesen feketébe öltözök, köpenyem csuklyája a fejemre húzom. A textilmaszk is rajtam van, mert rég jártam erre és iszonyatosan büdös párás a levegő. Apropó az aurorok azért küldtek ide mert, válaltam a felelőséget bátyám tettéért így se őt se Lincet nem fogják piszkálni. Nyugodtan haladok a ködös sötét utcákon. Néha egy egy macska vagy varjú hangját hallani, de egész nyugodt ma a környék. Talán túlságosan is nyugodt.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Óváros Elemista
Üzenőláda : Óváros 24sd

Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 12:46 pm

*Az ismeretlen nagyon gyors, és nem igazán engedi, hogy mi bárhogyan is védekezzünk harcoljunk. Én már éppen támadnék és valahogy megszabadítanám magam ettől a sok sötét alaktól, erre ez a valaki elkap és behajít egy ablakon, és csak azon kapom magam, hogy Hakun fekszem. Előszőr zavaromban, nem is tudom mit tegyek, majd hirtelen talpra állok.*
- Jajj ne haragudj! - kérek elnézést - én nem igazán így terveztem a landolást.
*Kissé kínosnak éreztem a helyzetet. Aztán gyorsan kinéztem az ablakon, ahol a kék hajú nőszemély igen csak ügyesen védekezett és ütött le a támadókat. Miközben kifele bámoltunk, a hátunk mögött morgást hallottunk. Mikor hátra pillantottunk egy hatalmas farkas szerű valamit pillantottunk meg.*
- Haku ez ugrik! - *riadtam meg, gyorsan átöleltem a lányt és megpróbáltam elugrani a támadás elöl. A ház tényleg elhagyatott volt, de, hogy farkasok éljenek itt. Ez gyanús. Gyorsan felsegítettem Hakut és befutottunk az egyik helyíségbe, ami nagy valószínűséggel egy orvosi szoba volt, hiszen mindefele kések és ollók hevertek. Az ajtót becsaktuk magunk mögött*
- Keress valamit amivel eltorlaszolhatjuk az ajtót!
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Óváros Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Óváros 82h3


Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 12:31 pm

*Az alakok utánunk vetik magukat, nem sokkal ezután- köszönhetően Donchonak - egy szakadék jelenik meg előttünk. Vannak nekem is szárnyaim, akár az idegennek, csak nekem.. Nem olyan hatalmasak és sötétek, hanem.. Hanem olyan, mint általában egy angyalnak. Nagyok és hófehérek, de jobb ha azok rejtve maradnak, így követem a kedves tanácsot és beugrom az ablakon át egy lepukkant, ámbár stabil épületbe. Feltápászkodom a párkány segítségével és érdeklődve figyelem a további történéseket. Szóval a lány sem átlagos, ezt kiszűröm, de egyelőre nm tudok rájönni, micsoda. Minden esetre majd szeretném megismerni.*
- Rajtam fekszel *nyögök fel, mert Doncho berepül az ablakon  és letarol. Remélem nem üti meg magát túlságosan. Hát nem tetszik ami történik, de én nem csinálok fesztivált belőle.*
- Jól vagy? *kérdezem nagy nehezen, megpróbálva kimászni alóla.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Óváros Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 12:20 pm

* Oké, a bokás dolog tényleg nem volt valami szép tőlem, de könyörgöm, mit várnak tőlem, hogy szépen reagáljam le ha meg akarnak ölni? Idióták, örüljenek hogy nem téptem ki a szemüket. De az lesz a következő lépés, ugyanis követnek... De mégis milyen jogon? Komolyan, engem már mindenki követ?! Nah mindegy, azért verekedtem be magam ide hogy... szóval hogy... hogy segítsek a diákokon. Igen tudom, rettentő idegen dolog tőlem, és nem is szívesen teszem, de akkor sem hagyhatom veszni őket. Mert mégis csak diákok, én meg oktató vagyok.. Hjaj, micsoda dilemma. De ha már magamra vontam a figyelmet, nem hátrálok meg. *
- Szerintem ezt ne most tárgyaljuk meg. * Mondom morcosan Hakura pillantva, majd meglátom, hogy mindenhonnan özönlenek a gonosz fickók. A fiú - aki egyébként tökre bejön, de bolond lennék elismerni - szakadékot idéz, szóval pillanatok alatt kell cselekedni. *
- Haku, ugorj be az ablakon! * Kiáltom rá, és remélem megfogadja, mert másképp a szakadékban végzi. Én felugrok, megidézem démoni szárnyaim, és arra a kis szigetre ugrom, ahol Doncho és három gengszter ácsorog. A hónaljánál megragadom a fiút, a többit pedig lazán pofán rúgom, majd a fiút is bedobom az ablakon, de én magam a kis szigeten maradok, ha esetleg jönnének még gonosz emberkék, akik bunyózni akarnak. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Óváros Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Óváros
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: