Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Játék terem Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Játék terem I_vote_lcapTársalgó - Játék terem I_voting_barTársalgó - Játék terem I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Játék terem

Go down 
+19
Dissoine M. Dreadcurse
Polly Plummer
Michelle Sagredo
Szergej Romanov
Marco Mimieaux
Neram Arthas
Bjoren Bertill
Avanel Turcantil
Berill Dalida Cornish
Lyra Baker
Kasey Jake Ellswood
Aeryn Baker
Samuel J. Colwell
Nye Drystan
Tessa Leone
Yvonne Chaconne
Gabriella Ophelia Milena
Cat R. Morgan
Lincoln Lawrence
23 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem Tek4fbc95f9f17529232628

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 8:14 pm

-Igen tudok de nem vagyok valami jó játékos.Viszont most jutott valami eszembe!Azt szeretném meg kérdezni,hogy lennél-e a bátyám?*Nézek a fiúra és az láthatja rajtam,hogy ez a kérdés nem poén hanem valódi.*-Viszont billiárdban jó vagyok és imádok játszani.*Vigyorgok mint a tejbe tök Exan nézhet hülyen is.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Játék terem Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 8:04 pm

* Alaposan rájuk sötétedett és mivel múltkor betessékelték őket az őrdémonok az iskolába, nem akarták még egyszer megjárni. Exan és Arti most a társalgón keresztül a játékterembe igyekeznek ahol van zenegép ami biztos Arti kedvence lesz, biliárd asztal és egyéb játékok mint pl. a sakk, ami Exan kedvence, otthon hosszú félbehagyott meccseket játszanak apjával. Na majd nemsokára megint meglátogatja és kihívja egy partyra. Hiába órák óta nem is evett bőven elég volt neki az a kis ásványvizes üveg amit még a vízesésnél vett ki Arti hűtőtáskájából és azóta is azon agyal, honnan került az elő.* - Tudsz sakkozni? * Kérdi és nagyon reméli, hogy igen lesz rá a válasz, mert most nagyon benne lenne egy meccsben. De ha a válasz nem, akkor odasétál a biliárd asztalhoz.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:29 pm

-Nem, elvileg nincsenek megbűvölve. Egyszerűen csak ilyen a játék. * von vállat és amikorújra rákerül a sor, örömmel veti rá magát az utolsó golyóra. Az egyenesen tovább gurul és végül lemegy a lyukba. Vigyorogva egyenesedik fel, nem igen hitte volna, hogy sikerül neki. *
-Köszi, de te is ügyes voltál! Egyébként mehetünk, de te vezetsz. *vigyorodik el.*
~Na, még a játék is jól sikerült! Remekül érzem most magam!~ *gondolja magában, miközben elhagyják a Játéktermet és elindulnak a fürdő felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 6:56 pm

-Én se szeretnék csapdába sétálni, de Hao-tól minden kitelik.*mondja és végre belök egy újabb golyót de a következő kifog rajta. Szúrósan pillant a golyóra.*
-Véletlenül nincs megbűvölve a golyó?*kérdezi de még maga sem hiszi el. Átadja a helyét társának, majd tátott szájjal figyeli ahogy Haku belöki az utolsó golyót.*
-Ez szép volt.*mosolyog társára ahogy gratulál neki.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 6:39 pm

-Igazán szép! Ami meg a dolgot illeti, én sem tudom, minden esetre érdekes. Remélem nem esetleges csapda. Tudod, nem lenne jó ha bajod esne. * feleli komolyan. Közben a golyó kifog vele, így rögtön átadja helyét a lánynak. * -Ez remek ötlet! Amint végeztünk, mehetünk is. *egyezik bele mosolyogva. Úgy érzi hogy bár még nem egészen, de barátok. Igen, biztos benne hogy így érzi most a kapcsolatot szemlélve diáktársa és közte. Ettől nagyon boldog. Eddig ez a legjobb dolog, ami még fel tudja dobni.*
~Nagyon jól telik a nap, én úgy érzem.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 6:24 pm

*Sophie elő vesz egy aranymarkolatú ékkőberakásos tőrt.*
-Ez az enyém Chang a fivérem adta nekem mikor megszöktettek.*magyarázza és elő vesz egy ugyan olyan tőrt.*
-Ezt a feketepiacon találtam az egyik araa árusnál. Titokban visszamentem, hogy megvegyem, mertez a fivéremé volt. Nem tudom mi történhetett, ezért akarok üzenetett, küldeni anyámnak.* mondja és elteszi a tőröket. Kétségei vannak, ne hogy Hao fivére csapdája legyen, hogy haza csalja és így végezzen vele.*
Utánna meg elmehetnénk a Csodák palotájába, az alaksori fürdőbe, hogy a melegvízben áztasuk magunkat.*dobja fel az ötletett, majd nyújtózkodás közben végig ropogtatja a gerincét.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 6:10 pm

-Ennek igazán örülök, és tudod... Én is így vagyok vele. Amúgy milyen dolgokra akadtál? *kérdezi meglepődve, hangját halkra fogva, miközben átveszi Sophie helyét és megcélozza a rózsaszínű golyót. Úgy érzi, mintha csak gúnyolódna vele. Jó ideje azt szeretné eltalálni, de nem megy be. Mintha csak önálló életet élne és megmakacsolná magát. Nagyot sóhajt és a fehér golyót útjára indítja a kis rózsaszín ellen, ami pont a hetes. Bízik benne, hogy most nem bénázza el végre, épp elég hogy az órákon, a kalandok során és tegnap volt az.*
~Milyen különös! Milyen különös az, hogy az ember a legváratlanabb helyzetekben talál új barátokra.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 5:58 pm

-Kösz Haku. Tudod csak Fenghua volt képes, rávenni hogy mosolyogjak, éljem a rendes normális életet, de mióta itt, vagyok újra azt férzem hogy élhetek.*mosolyodott el majd meglöki a golyót ami be is megy.*
-Majd még édesanyámnak kéne üzenetet küldeni. Mert furcsa dologra akadtam a fejtetepiacon.*fogja suttogásra a hangját, majd mikor újra meglökné a golyót elhibázza és átadja a helyét.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 5:50 pm

*Szerencsére sikerül belöknie néhány golyót, de még így is marad fent egy pár. Újrapróbálkozik, de ekkor elhibázza, így átadja helyét a lánynak. Amikor meghallja, mit mond, elborzadva néz rá.*
-Ez borzalmas! Sajnálom, Sophie! * feleli elfúló hangon. * -Biztos vagyok benne hogy nem lehetett kellemes emlék. Hallottam már egy-két emberről akiknek nehéz múltjuk van, de azt hiszem te vagy az első, akinek igazán komoly és aki nyíltabban tud mesélni róla a fájdalmai ellenére is. Ezt a tulajdonságodat nagyra becsülöm.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 5:41 pm

*Kicsit lehajtja a fejét, mikor Haku egyre több golyót lök be.*
-Tudod az egyik fivérem miatt kerültem ilyen helyzetbe mes gyűlöl, amiért, apánk engem nevezett ki helyettesének. Ezért mindent elkövetett, hogy félre álítsom.*sóhajt egyett. És a golyók cikázását figyelte.*
-Volt egy barátom, Fenghua akit úgy szerettem mint a nővéremet, mert csak fiú testvéreim vannak. De Hao a fivérem, egy bevetés során hagyta meghalni.*hirtelen csuklott el a hangja, mikor bevillant a régi emlék.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 5:24 pm

//Olvad.//
*Miután elhibázza a lövéseket, átadja helyét Sophienak. Közben érdeklődve hallgatja végig a storyt. Amikor a lány is hibázik és újra rákerül a sor, megmondja hogy ő beéri a rövidebb verzióval is, egyébként is úgy látja, mintha picit fáradt lenne. A dákóval megpróbál célozni, majd lő és reméli hogy eltalálja a golyók valamelyikét. Immár jókedvűen néz újdonsült ismerősére.*
-Valóban? *kérdezi érdeklődve és kíváncsian várja a folytatást.* ~Nagyon érdekes, hogy már így beszélgetünk. Nem hittem volna, hogy tényleg sikerül még új barátokra találnom.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:29 pm

-Az hosszú lenne. Melyik verziót kéred? A teljeset vagy a rövidet?*kérdezi és elvigyorodik. Nem érti miért de képes megnyílni, Haku előtt. Pedig csak néhány napja ismeri. Sophiet nagyon emlékeztedte egy régi barátjára aki már nem lehet vele. Mikor nem sikerült társának a harmadik golyót is belökni, átvette a helyét. *
-Először is, hat évesen, a Szibériai síkságon volt a kiképzésem első éve. Akkor találtam rá, Torára a tigrisemre. Aztán lettem apám helyettese és a Jégsárkány osztag vezetője.*magyarázza és mikor elhibázza a lökést átadja a helyét társának.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:15 pm

-Nos, ha csak a kérdések, kérések éltetnek igazán, elmesélhetnéd minden panaszodat. Ami azt illeti, kicsit kíváncsi vagyok már. Utána mesélek magamról egy picikét *nevet fel, majd meglöki a fehér golyót, mire a többi színes rögtön cikázó, furcsa táncba kezd. Valahogy nyíltabbnak érezte magát Sophie előtt és bár nem sok mindent tudott csinálni mellette a kis kaland alatt, úgy érzi, kezd erősödni a kettejük közt kialakult "ismerős" kapcsolat. Úgy érzi, hogy igazán nem kell sok és akkor tényleg... barátjának hívhatja a lányt, akit csak napok óta ismer. A második igaz lány barátnője lenne, akivel ráadásul tökéletesen egy hullám hosszon van, legalább is ami a "hasztalanok" érzését illeti.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:09 pm

-Nekem megfelel. Ha nem zavar a panaszáradatom, akkor mesélhetek. Jó lenne már valakivel megosztani a történteket.*mondja és a minibiliárdhoz, megy. Felpakolja a golyókat, és átadja a kezdés jogát.*
-Kérdezz nyugodtan, mire vagy kíváncsi?* kérdezi majd Hakut figyeli.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 10:03 pm

-Tudom, mit érzel. Nekem a Jian-em kellett volna használnom, de én sem tudtam * vallja be őszintén. * -Én is féltem. Megijedtem akkor is, amikor elsötétült minden. Egy kórteremben ébredni nem a legjobb. Aztán a további történések... Túl ijesztőek néha a legnagyobb mágusoknak is, nem hogy nekünk, diákoknak * csóválja a fejét. * -Amúgy nem meséltem neked, de ha bezártak volna mondjuk engem valahova, rögtön másképp viselkedem. Vagy egy durvábbik felem, ami pont akkor jön elő, ha bezárnak. Ha kíváncsi vagy erre, egy mini billiárd parti közben szívesen mesélek. Közben téged is szívesen hallgatlak, ha van bármi, amit mondani szeretnél *mosolyog rá szelíden.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:52 pm

-Lehet igazad van, de mikor vissaszereztük a holmikat, használnom kellet volna a fegyvert. De egyszerűen, le blokkoltam.*válaszol, és egy fotel háttámlájának dől.*
-Nem szokásom félni, de most egyenesen rettegtemg.*teszi hozzá és nagyot sóhajt. Félt és életében először merte bevallani. Kicsit megkönnyebbült, hogy elmondhatt.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:45 pm

*Amikor megpillantja Sophiet, jókedvűen köszönti, aztán meghallgatja őt. Érti a problémáját, Hakuval is történt már ilyen, akárcsak most. Neki már nem új a vele járó érzés sem. Megszokta, szerinte ez van, de tovább is lép a rossz érzés felett egy könnyed mozdulattal.*
-Sajnálom, ha úgy érzed nem voltál jó. Hidd el, ügyes voltál te is! *mosolyog rá.* -De én! Istenem, nálam nem az első, hogy így elbénázom valamit! Rájöttem hogy nem túl sok hasznom van, legalább is akkor ha nem használhatok mágiát. Én azon nőttem fel, és hogy korlátozva is volt az erő és el is vették tőlünk a cuccainkat, kicsit nehéz volt megállni a sarat. Őszintén szólva azt is szégyellem jelen helyzetben, hogy nem harapott meg egy vámpír, vagy valami. *sóhajt fel keserűen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:31 pm

*A folyosón halad ökölbe szorított, kezekkel. Álkapcsát olyan erősen szorítja össze, hogy fokai bele sajdulnak.*~Mit össze nem szerencsétlenkedtem. Még én tartom magam, harosnak? Nem Sophie, te csak egy rakás szerentsétlenség vagy. Csak útban vagyok másoknak.~*hordja le magát gondolatban. Megáll egy ajtó előtt ami felett szivárvány színekben hullámzanak a betűk. Úgy dönt be megy, mert most minden jobb mint egyedül lenni. Belép, és a bentlévők felé biccent, köszönés képpen. Megpillantja Hakut, és lassan felmé indul.*
-Szia Haku. Te jól vagy?*kérdezi a lánytól és kicsit lehajtja a fejét.*
-Sajnálom, hogy nem voltam elég jó, és csak hátráltattam mindenkit.*magyarázza és továbbra sem néz rá.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Játék terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Játék terem 82h3


Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 9:18 pm

*A kis kaland után mindenképp egy nyugodt, de emberekkel teli környezet kell neki. Ennek érdekében felkeresi a játéktermet, hátha ott le tud nyugodni és elgondolkodni a mai nap dolgain. Jó lenne egy kicsit beszélgetni is. A bejárathoz érve látja, hogy a betűk szivárványszínben tündökölnek és hullámzanak, akárcsak a víz. Ezen egy halvány mosoly fut át arcán. Jókedvűen lép be a terembe, ahol rajta kívül nem sokan, de vannak. Udvariasan köszön nekik. Máris jobb a közérzete is, mint abban a furcsa illúzióban egy kórteremben feküdve! Nem akar jó ideig fehér kórtermeket látni, vagyis inkább soha. A gondolatra libabőrös lesz és rögtön elborzad.*


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 29, 2013 9:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Polly Plummer

Polly Plummer


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Társalgó - Játék terem Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem Tek514f33f3130103594431
Az én színem a pink.

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 6:51 am

*Fogalmam sincs, hogy mi járhat a fejében, de még mintha az arcának apró rezdülései és a gesztusainak hirtelen váltakozásai azt mutatnák, hogy nagyon is sok minden. Pedig én nagyon is jól tudom, milyen az, ha kirekesztenek. Persze velem nem azért tették meg, mert ne adj isten a külsőmmel lenne baj, így aztán nem esem bárhol, bármikor ebbe a csapdába, de mégis nagyon fájó volt, hogy a barátaim kizártak maguk közül. Amikor az egész elkezdődött, Marcel halála után, és ők azt mondták, hogy megőrültem, és el kellene mennem valamilyen orvoshoz, és egy idő után kikoptak mellőlem. Jöttek a kifogások, hogy ki miért nem ér rá, és hogy most épp más a dolguk, vagy nem engedik el őket. És én persze tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy ez mind egyszerű hazugság, amiket azért mondtak, mert nem akarták a szemembe mondani, hogy nem vagyok normális és e miatt nem akarnak találkozni velem többé. Egy idő után feladtam hát, és nem foglalkoztam velük, majd miután Cameron eljött ide, nem volt kérdés, hogy én is ezt teszem. Miért maradtam volna ott? A nénikém hiányzik egyedül, de úgy éreztem talán itt, ahol nem ismernek majd könnyebb lesz. Aztán megismertem Szandit és Jonast... talán a végén mégis csak jól alakulnak majd a dolgok és nem döntöttem rosszul. A szavaira csak csendben bólintok. Igen, sok a gonosz ember, ezt én is megtapasztaltam.* -Igen, tényleg sok a gonosz ember, de azért mégsem mindenki az, bár volt idő, amikor én sem voltam ebben teljesen biztos. *Hát igen, Jonas szavait is elsőre nagyon bántónak éreztem, pedig egyszerűen csak segíteni akart, és ő nem úgy tette, mint a volt barátaim, hanem rendesen. És végül tényleg segített, bár még mindig nehezen igazodom ki rajta, de majd... idővel. Mindennek időt kell adni nem? A válasza hallatán elmosolyodom.* -Értem, akkor hát ne is vágd le, csak azt hittem, hogy néha zavaró lehet, bár láttam már akkora műkörmökkel is lányokat, amire csak annyit tudtam mondani, hogy "te jó ég!". *Sose értettem, hogy önként és dalolva miért tetetnek fel akkora körmöket. Az ő esete más, hiszen a saját részei ezek a karmok. Hezitálok kicsit, olyan szívesen megkérdezném, hogy mi is ő valójában, biztosan nem ember, vagy legalábbis nem teljesen. Egyáltalán nem zavarna, ha az derülne ki, hogy félig sárkány, vagy ilyesmi és azért vannak pikkelyei. Érdekes dolog lehet különlegesnek lenni, azt hiszem én mindig is igyekeztem azzá válni, ha mással nem, hát a külsőmmel.* -Hű, de különleges neved van? A Marina olyan furcsán elüt tőle. Honnan jöttél? *Buknak ki belőlem a kérdések, ezeket már egyszerűen képtelen vagyok visszatartani, pedig tudom hogy néha túl sokat fecsegek. Igyekszem én elszámolni tízig néha és gondolkodni, mielőtt megszólalok, de valahogy nehezen megy.* -Oh, pedig nagyon jó játék, persze, ha épp nem szúr ki veled! *Mosolyodom el. Hogy lehet, hogy még sosem próbált ki ilyesmit? Akkor ezt pótolni kell!* -Megmutatom! Persze, ha érdekel. Itt van tudod két oldalt ez a két gomb, ha ezt meghúzod, akkor itt kilő a golyó, és elkezd lefelé jönni. Na a gombok nyomogatásával ott azok a karok mozognak és vissza tudod lőni. Az a cél, hogy sok pontot érj el, és ne essen le a golyó, na meg ne idegesítsd nagyon fel magad. *Széles mosolyt eresztek meg a végén, hiszen én pont ezt tettem az előbb. És persze végig mutogatok neki mindent, miközben magyarázok.*
Vissza az elejére Go down
Dissoine M. Dreadcurse

Dissoine M. Dreadcurse


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : ,,A leghatalmasabb erő az univerzumban a pletyka."
,,Mi többet remélhet az ember, mint hogy uralma alá hajtsa a halált?"
,,A pletyka gyorsabban terjed a fénysebességnél is."

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 8:17 pm

]
Polly Plummernek


* Sajna túl sok olyan emberrel futottam már össze eddigi életem során, akik mind a külső alapján ítéltem, hogy akárhányszor meglátok egy embert, aki furcsán méregetek, azt gondolom magamban: még egy személy, aki piszkálni akar. Azaz kialakult az üldözési mániám. Már elég régóta élek vele együtt, minden lépésemnél egy röpkét általában hátrapillantok, nem tudok aludni éjszakánként anélkül, hogy nincs a fejemen a takaró. Folyton érzem a testemen mások szúró pillantását, mikor nincs is senki a közelben. Őrület, ami körülöttem folyik, de egy idő után már eldöntöttem, hogy beletörődök a sorsomba, és új tervet agyalok ki. És most itt vagyok. Egy kedves, vidám és kíváncsi leányzóval szemben, és talán olyan dolgot érzek, amit még sosem. Kicsit mintha... Mintha úgy érezném, nem lenne szívem kitolni a lánnyal. Ezt sürgősen ki kell vernem a fejemből, elvégre egy cél vezérel... De itt a nagy kérdés. Az olyanokat, akik nem ítélnek külső alapján, nem bántanak, én miért tegyem ezt velük? Ha jól esik a társaságuk, ugyan miért készíteném ki őket lelkileg? Azt hiszem ezt újra át kell gondolnom... Addig is igyekszem normálisan viselkedni a lánnyal, remélem nem látszik az arckifejezéseimen, hogy belülről lassacskán szétmarcangol a lelkiismeretem egy feltörekvő darabja. *
- Hát igen, sok a gonosz ember... * Szándékosan nem azt mondtam, hogy személy vagy alak, én kifejezetten az emberre céloztam, pedig tisztában vagyok vele, hogy más fajhoz tartozó egyén is lehet aljas és gonosz. Például ha tükörbe nézek, mit látok...?
Csak legyintek egyet mosolygósan Polly magyarázkodására, jelezve, hogy semmi gond. Pedig a lelkem mélyén nagyon is nagy gond, de ezt nem akarom felszínre honi, egyelőre. *
- Ugyanmár, semmi gond nincsen... * Mosolygok biztatóan. *
- Igazából lehetne rövidebbre vágni őket, de én nem akarom. A stílusom részévé váltak, nélkülük olyan lennék, mint egy kutya orr nélkül, vagy egy macska talp nélkül. Elveszett, és nem érezném jól magam. * Válaszolok békésen, magam is meglepődve, mennyire nyugodtan tudok beszélni, miközben belülről marcangol valami szörnyűség. De ennyi év félrevezetés után ez nem is akkora csoda... *
- Én Dissoine vagyok. Dissoine M. Dreadcurse. M mint Marina. * Igazából én vagyok az egyetlen személy immáron a bolygón, aki tudja milyen nevet is rejt az az M betűt. Minden embernek mást mondok, ez egy afféle titokzatos berögződés. Mindig azt mondom, ami eszembe jut éppen, és E betűvel kezdődik. Nem tulajdonít túl nagy jelentőséget a bemutatkozásnak, neki ez csak arra hasznos, hogy esetlegesen meg tudja szólítani a másikat, egyébként nem zavarja, hogyha kimarad a dolog. Előbb vagy utóbb mindenképp megtudják egymás nevét, addig is kitalálnak valami ismertető jelzőt egymásra. Kezet fog a lánnyal, körmeire gondosan ügyelve. Megfelelő ívben tartja a kezét, így a hosszó körmök éppen hogy nem súrolják a lány térdét. *
- Nem, eddig azt se tudtam mi a neve... És nem is nagyon játszottam vele. Ami azt illeti, soha életemben nem játszottam hasonló dolgokkal.

// Fagy. //
Vissza az elejére Go down
Polly Plummer

Polly Plummer


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Társalgó - Játék terem Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem Tek514f33f3130103594431
Az én színem a pink.

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 7:45 pm

*Nem vagyok annyira félős, hogy elfussak és annyira tapló sem, hogy alapból rámondjam valakire, hogy csúnya. Végülis vannak, akik kígyókat tartanak, mások a pókokat szeretik, nem mindenkinek egyforma az ízlése, nem feltétlenül kell, hogy pár pikkely és néhány karom elrettentsen mindenkit. Persze elsőre szokatlan és meglepő, de... lehet, hogy idővel egyszerűen meg lehet szokni. Végülis ő is megszokta, nem ijed meg saját magától mondjuk a tükörben igaz?* -Igazad lehet, megpróbálom majd a másikat is, végülis eszembe sem jutott, hogy talán váltani kéne. *Butaság, hogy ez nem fordult meg a fejemben. Sőt az is lehet, hogy valaki direkt megmachinálta valamilyen mágikus izével, csak hogy a következő erre járónak elrontsa a napját. Vannak emberek, akik képesek ilyesmire, nem lepődnék meg. A morcos válasz hallatán azért elszégyellem magam. Utána kéne már olvasnom a különleges fajoknak, legutóbb Szandinak is úgy nekiestem, hogy miért olyan kicsi, szegény egészen oda volt tőle. Na mostmár tényleg utána fogok ennek járni a könyvtárban!* -Oh, én nem úgy gondoltam, tényleg... csak... *Próbálok mentegetőzni, de végül válaszol normálisan is. Remélem nem bántottam meg nagyon, igazán nem állt szándékomban. A pikkelyeket ezek után már nem is merem szóvá tenni, biztosan nem sülne el túl jól a dolog.* -És nem lehet egyszerűen kisebbre vágni? *Döntöm oldalra kicsit a fejem, érdeklődő kérdés ez, semmi több. Nekem egyszerűen logikus, hogy talán egyszerűbb lenne rövidre vágni, mint hogy ne adj isten beleakad dolgokba, vagy ilyesmi. Aztán hirtelen jut eszembe, hogy még csak be sem mutatkoztam. Hová tettem az eszem? Biztosan a gép vette el!* -Polly vagyok egyébként, Polly Plummer. És te jó vagy flipperből? *Nyújtok neki kezet, bár egy kicsit mélyen talán tartok azoktól a karmoktól, de ez nem ül ki az arcomra.*
Vissza az elejére Go down
Dissoine M. Dreadcurse

Dissoine M. Dreadcurse


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : ,,A leghatalmasabb erő az univerzumban a pletyka."
,,Mi többet remélhet az ember, mint hogy uralma alá hajtsa a halált?"
,,A pletyka gyorsabban terjed a fénysebességnél is."

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 7:29 pm

Polly Plummernek


* Már igazán megszokhattam volna, hogy első látásra az embereknek nem nyújtok épp kellemes látvány, sőt mi több, néha egyenesen elijesztem őket. De fussanak csak, jobb, mintha az orrom alá dörgölték volna, hogy ronda vagyok. Mert így van, de szerencsére nem szenvedek túl nagy önbizalomhiánnyal, valami mindig ad kitartást, valami furcsa módon nem sorolható a rossz dolgok közé. Mára már teljesen elkerüli a figyelmemet a furcsa méregetés, megszoktam az idő folyamán, nem teszek bunkó megjegyzéseket, ha engem méregetnek. Méregessenek csak, nyugodtan, legalább nem vagyok egyszerű, sablon ember, aki úgy néz ki, mint minden második ember a földön. Bár néha azt kívánom, bár csak nekem is normális életem lehetett volna, normális családban... Talán akkor nem is ilyen lennék, mint most. Talán akkor képes lennék elérni a teljes lelki békét. De így nem, így képtelen vagyok rá. Most azonban minden figyelmemet a látszólag ember leányzónak szentelem, ugyanis érdekes jellemnek tűnik. Talán ő az első, aki nem küldött el kapásból melegebb éghajlatra, és nem feszengett, amikor ránéztem. Elégedett mosoly kúszik az ajkaimra, ezzel kapott egy jó pontot a szememben a csaj. Kérdés, vajon én mennyire vagyok neki szimpi...? Más kérdés, mióta érdekel engem mások véleménye?
Halkan felnevetek, amikor káromkodva ütögetni kezdi a gépet a lány, majd rádőlök könyökömmel a legközelebbi hasonló gépre. *
- Biztos megőrült a gép... Az ilyen akármik teljesen kiszámíthatatlanok. Nem lehet megjósolni mikor mennek tönkre. * Mondom biztató mosollyal, majd ismételten - ezúttal kicsit hangosabban - felnevetek a következő kérdésre. Ám a válasz előtt villámgyors hangulatváltással poker face-re váltok. *
- Nem. * Mondja határozott hangon, kissé mintha morcosan felelt volna. Ez neki is hamar leesik, és igyekszik jóvá tenni a dolgot. *
- Vagyis... Néha zavar, de egyébként szeretem őket, sok dologra emlékeztetnek. Mint másnál a tetoválás, nálam a hatalmas körmök...
Vissza az elejére Go down
Polly Plummer

Polly Plummer


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Társalgó - Játék terem Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem Tek514f33f3130103594431
Az én színem a pink.

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 7:11 pm

*Vagy kijöttem a gyakorlatból, vagy ez a gép egy kicsit máshogyan viselkedik, mint az, amit megszoktam. Már a sokadik golyó megy le, úgy hogy alig ütöttem bele párat és ez kezd idegesítő lenni. Pedig otthon még régebben egy bajnokságot is nyertem! Jó persze eleve vagy öten indultunk rajta, szóval nem volt valami nagy szám, de akkor is. Most pedig tökéletesen képtelen vagyok rendesen koncentrálni. Alig veszem észre, hogy nyílik az ajtó, annyira belemerülök a játékba, és épp amikor a lány megszólal egészen erősen ütök bele a gép oldalába.* -Francba! *Egy újabb golyónak annyi, és már kezd tényleg idegesíteni, pedig ritkán jövök ki a sodromból. Észreveszem végre a leányzót és egy pillanatra kissé lefagyok. A körmei... nem is körmök azok, inkább karmok, és itt-ott, mintha... létezik, hogy pikkelyei vannak? Köszörülöm a torkom kicsit, mugli családban nőttem fel, nekem már egy kobold is furcsa újdonság volt, nem pedig egy... mi a fene lehet ő egyáltalán? Igazából nem félek tőle azt hiszem, inkább kicsit kíváncsi vagyok, de talán túlságosan tapintatlan dolog lenne csak úgy rákérdezni.* -Öhm... szia! Szeretem, de az az igazság, hogy ez nem megy. Vagy rossz a gép, vagy én vagyok rossz, pedig régen elég jó voltam benne. *A kedves szavakra azért elmosolyodom.* -Köszönöm! Neked pedig jó hosszúak a körmeid, nem zavaró? *Bukik ki belőlem. Láttam már nagyon fura műkörmöket mugli körökben, amiket én képtelen lettem volna használni, ezekkel a karmokkal sem lehet valami rózsás az élet.*
Vissza az elejére Go down
Dissoine M. Dreadcurse

Dissoine M. Dreadcurse


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Társalgó - Játék terem Auror
Üzenőláda : ,,A leghatalmasabb erő az univerzumban a pletyka."
,,Mi többet remélhet az ember, mint hogy uralma alá hajtsa a halált?"
,,A pletyka gyorsabban terjed a fénysebességnél is."

Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 6:50 pm

Polly Plummernek


* Meg kell hogy mondjam, kissé furcsán érzem magamat ebben az új környezetben. Annyira szokatlan, annyira más mint a többi hely, ahol megfordultam eddig életem során. Talán még soha nem is voltam ennyi ideig falak közé zárva. Egyre ijesztőbb az itt tartózkodás, egyre visszataszítóbbak az emberek, és nem tudok mit csinálni, ez a gondolat lassacskán felemészt, és teljesen eltereli figyelmemet az eredeti tervemről. Én azért jöttem ide, hogy végrehajtsam az embereken mindazt, amit ők műveltek velem, és nem barátkozni, mert holmi felesleges könyveket bújni egész nap. Akkora a múltbéli sérelmek okozta heg, hogy lehetetlen begyógyítani, és mind ezt egyetlen átkozott fajnak köszönhetem, az embernek. Mindig kiközösítettek, mindig piszkáltak, pletykákkal nyomták tele mások fejét rólam, csak mert én más vagyok, mint a többiek. Pedig igyekeztem nyitni feléjük, de mintha nem is lennék a világon, szartak a fejemre, nem érdekelték, hogy mi van velem, a lényeg, hogy jó legyek témának. De most nem itt lesz, most én leszek az, aki másról fog terjeszteni mocskos dolgokat, csak kénének megfelelő alanyok. És itt a bökkenő. Túl sok itt az olyan ember, akivel jobb nem újat húzni, hiszen könnyen, egy mozdulattal kitörhetik a nyakamat. Bár hallottam már szép balhékról, amiknek máig nincs meg a tettese, hátha a nyomdokába tudok lépni azoknak a valakiknek. Viszont a fő cél most a félrevezetés. Kissé már unalmas, váltani kéne, de nem érzem magam olyan hangulatban, hogy bárkiről is meggyőző pletykát tudjak írni, ezért maradok a régi, lassacskán már megszokott dolognál. Keresek valakit, akinek jó pofizok, és ha úgy tartja kedvem, kidobom, ha meg nem, esetlegesen felkerül a semlegesek listájára. A játékterem felé igyekszem, magam sem értem miért, talán még engem fognak játéknak tekinteni sziszegős hangon, és furcsa pikkelyeim miatt. De ha bárki nekem ugrik, eskü apró cafatokat tépek ki a beléből hatalmas körmeimmel és... Az ábrándozásnak vége, megérkeztem. Kapásból felfigyelek az élénk színekbe öltözött lányra, és gondolkodás nélkül suhanok oda mellé. Bár kinézetem nem épp bizalomgerjesztő, de nem tűnik rasszistának a csaj. *
- Sziaa. látom szereted a flippert. Van kedved versenyezni? Mellesleg a csini hajad. * Ravasz kis mosoly jelenik meg ajkaimon, jelezve: kezdődik a buli. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Játék terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Játék terem
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: