Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 4 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Játék terem

Go down 
+19
Dissoine M. Dreadcurse
Polly Plummer
Michelle Sagredo
Szergej Romanov
Marco Mimieaux
Neram Arthas
Bjoren Bertill
Avanel Turcantil
Berill Dalida Cornish
Lyra Baker
Kasey Jake Ellswood
Aeryn Baker
Samuel J. Colwell
Nye Drystan
Tessa Leone
Yvonne Chaconne
Gabriella Ophelia Milena
Cat R. Morgan
Lincoln Lawrence
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 3:25 pm

First topic message reminder :

- Perfetto località! * Ez az első felszólalása miután kinyitotta az ajtót és analizálta a termet. Imádott játszani, kártyázni, dartsozni, minden ilyesmit. Még ha a biliárdhoz például nem is értett. A kártyához azonban egész jól, és egy paklit is talált az egyik szófán.* - Hát ki hagyta itt ezt a mazzo di cartet?(kártya paklit) * És azonnal a kezébe is veszi, hogy megkevergesse, mindenféle trükkös módon, akár egy bűvész úgy ügyeskedett. Teljesen visszament gyerekbe egy pár pillanatig, hiszen nincs itt senki = nem látja senki= mindent lehet. Noha rendbontás eszébe sem jutott, éppen csak egy kicsit visszament gyerkőcbe, ha már olyan kevés ideig lehetett az, hiszen korán csak saját magára számíthatott az életben, ami miatt egy kettőre felnőtté kellett érnie. Kevergette a kártyát, közben a biliárd asztallal szemezgetett. Körbe nézett, de senkit nem látott potenciális játszó pajtásként.* - No problemooo * Mondta és hátra dobta a kártyákat, amik szétszóródtak a kárpiton. Kezébe vett egy dákót, és felállította a golyókat. Egyedül kezdett el játszani. A jégvilág fagyizóból hívhatott volta emberkéket a játék terembe, de mindenki hazament a fagyizás után. Kivéve persze az ében hajút, akinek játszhatnéka támadt, ezért errefelé vette az irányt. Az eb vagy körülötte fontoskodott, vagy pedig a kárpiton összegömbölyödve aludt.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lyra Baker

Lyra Baker


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 147
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Nessie di Alsiera multija, a tüzes szőke:)

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 04, 2012 2:25 pm

-Nyajj, ne suhanjál már minden hova, baromi nehéz követni!*Nyaforog a macska daimon. Lyra ugyanis nagyjából másfél hete birtokában van a különleges vérfarkas képességeinek, és azóta sem tudja megunni.*-Nemááár, ez olyan vicces!*Kiáltja, majd ismét egy szempillantás alatt két folyosóval odébb volt. Peter unottan követte, bár így is futnia kellett, mert hogyha túl messze kerülnek egymástól, az bődületes fájdalmat okoz. Aztán hirtelen megállt a játékterem ajtaja előtt, mikor meghallja a fiú hangját odabentről. Cseppet furcsa még neki ez a felerősödött hallás, így nagyon felidegesítette Kasey. Bár szegény nem tehet semmiről, leányzónk igencsak lobbanékony, így dühösen fordul a teremmel szembe. Szinte feltépi az ajtót, s tüzes tekintettel mered az ismeretlen srácra. Haragja azonban egy pillant alatt elillan, Kasey-t ugyais igen kedves (és helyes) arccal áldotta meg az ég, így leányzónk akármennyire szeretne mérges lenni rá, nem megy neki.*-Lyra.*Mosolyog finoman egyszavas bemutatkozását követően. Ezután gyorsan felold, majd minden eszköz nélkül, egyszerűen megpöcköli a biliárdasztalon a fehér labdát, mire az összes begurul egy-egy lyukba. Önelégülten fordul eztán a srác felé, miközben karba tett kézzel nekidől az asztalnak.*


A hozzászólást Lyra Baker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 04, 2012 2:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 04, 2012 1:51 pm

*Az idő elég borús, nem is tudom, hogy akarom-e én ezt a telet. Persze baromira nem rajtam múlik, hogy lesz-e tél, avagy sem, de azért eddig szerettem a hideget, meg a havat meg ilyesmi, de most valahogy rossz kedvem van tőle és álmos is vagyok. Pedig majdnem 10-kor keltem, előtte egy picivel, és így is majdnem lekéstem az egyik elméleti órámat. Elég kínos volt "új" diákként beesni a terembe a tanár orra előtt. De valami jó fej tanár lehetett, mert vigyorogva közölte, hogy csak az számít későnek, aki utána jön be a terembe. Kedvelni fogom ezt a Dárdosit, ebben biztos vagyok. Minden esetre az órának immár vége van és a bendőmet is megtömtem az Étkezőben. Finom carbonaras tésztát ettem gyümölcslevessel. Állati jól főznek ezek a manók, nem is tudom, hogy honnan tanulják.*
~Egyszer lemegyek a titkos konyhába és elbeszélgetek velük.~*jut eszembe egy gondolat, elvigyorodom és immár fordulok is be az egyik folyosón, amerre a konyhát sejtem. Azonban valahogy a labirintusba lyukadok ki, ami elég kellemetlen. Még nem nagyon ismerem ki magam errefelé, így benyitok egy random ajtón, remélve, hogy nem valami furcsa dolgot zavarok meg. Mikor beljebb sétálok, elakad a lélegzetem, ugyanis egy komplett billiárd asztalt látok meg első ízben. Végül egy nagy sakk asztalt, dartsot, és még ezernyi tök jó játékot, játékgépet. A szemem felcsillan és egy apró nyögés hagyja el a számat.*
- Ehh... Ez isteni! *vigyorodom el szélesen és azon gondolkozom, hogy a komplett edzőterem után mi jöhet még, ami ennél is jobb. A billiárdasztalhoz sétál és elgondolkodva, jól esően simítok végig a bolyhos asztalon, majd lehajolok és a golyókat keresem az asztalban.*
Vissza az elejére Go down
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Druida_illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek4e2851d4a4ca71673469

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 1:13 pm

*Megnyugodva bólogat a magabiztos szavakra, hiszen Hamon ugyan imádja a relikviákat, de inkább az ellopásukhoz ért. Vagyis a tulajdonosváltáshoz, hogy finomabban fogalalkozzunk.* Rendben, örülnék neki, én pedig majd csinálok neked valami jó kis barkácskészletet, az erdő népei majd segítenek nekem. *Nyújt kezet a srácnak, hogy vevő lehet egy ilyen "ördögi" alkura. Ellenben a nagy visszahúzódásra visszahökken kissé.* Miért ne tudnál beilleszkedni. Látod velem is milyen jól megtalálod a hangot, akkor nem lehetsz annyira társaságkerülő. *Csóválja a fejét kedvesen, és még eszébe is jut valami.* Hogy ezt ellensúlyozzuk, mit szólnál, ha elhívnálak egy kis fagyizásra, de nem fagyizóba, hanem mondjuk úgy többen, barátilag. A páromnak van egy újkeletű baráti társasága, valami kincskereső brigád, rájuk akaszkodunk, és rendezünk valami sütifagyi partit. Mit szólsz? *Aztán Dennis morrantása ráébreszti, hgoy elbeszélgette az időt, muszáj lenne továbbállnia. Így hát felpattan, és ismét ad egy-egy puszit no meg a szokásos ölelést.* Mennem kell, de keress meg, a harmadikon lakom a lányokkal, és egyeztessünk, addig pedig jó szerelést te kis ezermester! *Köszön el integetve, aztán intve a tigrisnek, folytatja az útját.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:55 pm

*Kissé eltöpreng, majd halvány mosoly csúszik a szája szélére.* -Nem tudom, a tőkrökkel nem szoktam nagyon dolgozni. Azokat meghagyom az inkvizítoroknak, démonvadászoknak, feketemágusoknak. Meg a szellemírtóknak. Én inkább az ilyen szerkezeteket szeretem. És nem nagyon van bennük különösebb lélek, de ha el akarja ragadni a lelked, majd megvédelek. *húzza ki magát, bár kérdés, mekkora hős lenne, ha jönne valami démon. Minden bizonnyal iszkolna. No nem azért, mert olyan kis nyámnyila lenne, csak ez nem az ő súlycsoportja. Ő a kis ezermester, neki nem szükséges harcolnia, nem is szeret. Inkább küld előre életrekeltett tárgyakat, vagy valami rafinált módon ejti csapdába. Ha nagyon kell, még tükrözik is.. ha nagyon kell. A hárfára eltöpreng, végigméri a lányt, megvakarja a fejét.* -Karácsonyra megpróbálkozhatok vele.. Bár lélekmágiában annyira nem vagyok otthon, de majd utánanézelődök. *biccent, majd a természetre nem nagyon tud mit mondani, annyira nincs nagy affinitása hozzá.* -Majd meghálálod, nem kell elkapkodni. És beilleszkedni? én? Lehetetlen. *mosolyodik el szélesen, miközben visszadől, és meghúz pár csavart a zenegépen, mielőtt szétrobbangatna itt, mókusa meg segít neki, pár drótot visszarendez a helyére.* -A mágia ilyen. Végtelen. És két és fél év elég a beilleszkedésre? *pislog ki a gépezetből.*
Vissza az elejére Go down
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Druida_illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek4e2851d4a4ca71673469

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:48 pm

*Hát igen, Dennis talán tudja, hogy a mókus daimon, de nem veszi a fáradtságot, hogy Aerynhez hasonlóan nyitott legyen, és ráerőltesse magát másra.* Ugyan, Dennis tisztességes jószág, de attól mi még nem mászunk bele ilyen ősi masinák lelkébe. Igen, hallottam róla, bár nem zenegép volt, de egy régi allidonos szaktársam mesélte, hogy életre kelt az egyik tükör a kúriában, és egy különös lény élt benne, amely folyamatosan követte. Én nem is tudnék aludni tőle, ha valami az én lelkemre lenne éhes. *Borzong meg a gondolattól. A mesélésre picit elgondolkozik, és elmosolyodik.* Hm... van már saját műhelyed is? Akkor te tényleg ilyen komoly barkácsmester lehetsz. Tudnál nekem csinálni egy olyan hárfát, ami a kedvem szerint játszik? Ha jókedvem van, szép dallamot, ha bús vagyok, akkor meg gyászindulót. De nem csak ha pengetem, hanem úgy magától. Csak nem tudom, hogy mivel viszonozzam. Én a természet gyermeke vagyok, ebben tudok segíteni. *A kérdésre felnevet, végülis jó érzés, hogy már régóta itt van, és ismeri a járást.* Két és fél éve, és ismerek már minden páncélt, szobrot, festményt, elég jól érzem magam ami azt illeti, csak éppen úgy érzem, hogy mindig akadnak felderítetlen titkok, ez ami szokott bosszantani. Te beilleszkedtél már?
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:31 pm

*A mókus halkan morog a jajdeédes kiáltásra, csapkodva a farkával. A szeme kellőképpen intelligens, és bizony Aeryn téved, mert daimonról van szó, csak nem annyira nyitott, inkább visszahúzódó, háttérbenmaradó, álklatkának álcázódott daimon ő. Aeryn kérdéseire elmosolyodik.* -Nem, nem mindenki ezért jó. És igen, varázsolni nagyon jó, és tudod mi a jó még a mágiában? Hogy majdnem határtalan, és még ilyen dolgokra is alkalmas. *kacsint széles mosollyal, majd amikor Aeryn kissé megijed, akkor csak mosolyog, de nagyon, majd felemeli két kezét.* -Ez egy ilyen hely. Ha te hótigrissel mászkálsz, akkor én is játszhatok egy kicsit, nem? Hé! *nevet fel, amikor megdboják egy díszpárnával, majd csak a fejét csóválja.* -Azért ez túlzás. Csak nem szoktam nagyon előmászni a műhelyemből, amit a szobámban alakítottam ki. Csak találkoztam valakivel, és gondoltam lenézek ide, mert egy magamban kevés vagyok.. Gondolom te régóta vagy itt, ugye? És mennyi mende-monda, és mennyire támadnak itt tényleg veszélyes dolgok? *érdeklődik, bár kérdéses, mennyire kíváncsi, és mennyire csak beszélget a leányzóval, talán maga sem döntötte el, vagy reménykedik, hogy valami tárgymágusokról, dzsinnekről és tárgygólemekről hallhat.*
Vissza az elejére Go down
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Druida_illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek4e2851d4a4ca71673469

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:26 pm

*A mókus láttán összecsapja a kezét egy jajdeédes felkiáltással, hiszen imádja az ilyen kisállatokat. Úgy tűnik az állatka nem daimon, ezért az eddig háttérben meghúzódó hótigris lustán fordul át a másik oldalára nagy farokcsóválgatás közepette. Aeryn már megszokta, hogy picit meglepődnek a letámadós stílusán, de hát ő ilyen. Talán a fények azok, amelyek ilyenné tették, hiszen azok is körbezsonganak bárkit.* Mugli eszenciákat? *Kérdez vissza értetlenkedve. De... minek? Nem azért jön ide valaki, mert imád nem a muglik között lenni? Nem mintha bajom lenne velük, de varázsolni oly jó. *Kezd el láblógázni a fotelben, aztán az intésre gyorsan hátrafordul, minimum szívrohamközeli állapotban, de nincsen mögötte senki. Tekintete mégis riadtságról árulkodik, aztán megkönnyebülten nevet fel* Ezt így... nem ér! Ebben az iskolában bármi megtörténhet, nem egy ilyen szép novemberi napon akarok kinyúlni, ha nem bánod. *Dobja fejbe Jerryt egy díszpárnával* Még nem láttalak itt. Mostanság érkeztél?
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:04 pm

[még előző este]

*Amikor valaki ráköszön, akkor előmászik, mókusa meg azonnal felszalad a feje tetejére, onnan ágaskodik, majd emgrázza magát, és lemenekül a fiú nyakába, aki mosolyogva fogadja a két puszit, emg az ölelést, bár azt csak valami hátpaskolással viszonozza. Ő nem ennyire közvetlen azért.. A lány kérdésére csak megforgatja a csavarhúzót a kezében.* -Áhh, értek hozzá. Éppenséggel van egy kedves ismerősöm, akinek be szeretném vezetni a mágikus esszenciákat a mugli szerkezeteibe, és ahhoz tanulmányozom a zenegépet.. De ne aggódj! Amit egyszer szétszedek, össze is tudom rakni. És annyira nem démonikus a lelke.. ezek csak mende-mondák. *vonja meg a vállait, majd sejtelmesen pislog a leányzóra.* -Csak nem tartasz az efféle mende-mondáktól? Jajj vigázz! *ijed meg hirtelen, miközben a lány háta mögé mutogat. Persze, ha Aeryn megfordul, akkor semmi nincs ott, és ha visszanéz Jerryre, széles, de kedves mosollyal kacsint a lányra, majd lehuppan a földre, vele szembe.* -Jerry, az ezermester.
Vissza az elejére Go down
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Druida_illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek4e2851d4a4ca71673469

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 11:55 am

[még az előző este]

*A feu follet dalolgat a folyosón sétálva. Egyébként is művészlélek, szép is a hangja, és most a kedve is jó. Beszélgetett ikernővérével, kölcsönösen kitárgyalták az ósdi hagyományok butaságát, viszont Oswin igazi választ nem adott, miszerint mit is kéne kezdeni a helyzettel, ezért Aeryn sem tud most ezzel foglakozni, vállrántva söpri be ismét a szőnyeg alá a problémát, majd később úgyis megoldjuk felkiáltással. Itt bent szép az idő, és egyébként is ismeri a hőmutáló varázslatok titkát, ezért sima nyári ruhácskában sétálgat, rózsaszín, pántnélküli, és persze szandál a lábán. A zörgő-morgó hangok hallatán módosítja az eredetileg tervezett útvonalat, ugyanis az amfiteátrum felé indult volna, ám a hangok miatt győz a kiváncsisága, és bekukkant. Nem akarja megijeszteni a fiút, ezért jó hangosan köszön.* Hellóka! *Aztán amikor észrevették, átvág a szobán, és mivel ő ilyen közvetlen alkat, kéznyújtás helyett már két puszival és öleléssel mutatkozik be.* Aeryn Baker, hát te? *Aztán a masinát vizsgálgatja, de tisztes távolságból, leül egy odacibált fotelbe.* Nem kéne békén hagyni? Úgy tudom, hogy az ilyen izéknek lelke van, nemegyszer démonikus, amit ha felébresztesz, akkor bekebelezi a lelked, meg ilyenek. *Bizonygatja, hiszen hallott már efféle városi legendákat.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 11:43 am

*Hangos matatás és motoszkálást lehet hallani, ahogy valami kis ezermester, sapkáját, persze basball sapkáját félrecsapva, eléggé kamaszos ruhában ügyködik. Mintás, színes póló, hosszú, kissé szakadtas nadrág, aminek oldalán láncok, emg persze jó nagy öv, amiről mindenféle szerszámok lógnak le és tornacipő. Kb ennyi, vagy ennyi se látszik Jerryből, amint éppen a zenegépet buherálja nagy lelkesedéssel, mindenfelé alkatrészek állnak kisebb-nagyobb halmokban, és a fiú csak mormog, néha felkiált, mint aki talált valamit, néha feljajong, mert éppen fáj neki, vagy megcsapja egy mágikus impulzus. De töretlenül szerelget, egyelőre békés magányában.*
Vissza az elejére Go down
Nye Drystan

Nye Drystan


Főkarakter : Nye Drystan
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Idezo

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 11:07 pm

* Térül-fordul, majd sörrel tér vissza, ami jó. Kicsit úgy érzi, mintha útközben teljesen kicserélődött volna, ami meg furcsa. Hiszen eddig is ő volt Nye, mégis mintha valami más erő irányította volna az este eddigi részén. No de mindegy is, elég a filozofálgatásból. Elvégre itt egy leányzó, mindene a helyén, jobb lesz vele foglalkozni. Derekas sörivónak tűnik a lány, ráadásul úgy csap le a piára, mint etióp a melegszenyára. Még ha kissé lányos kortyolgatásba is kezd ezután. Nem baj ez, kellően tökös a söriváshoz, mégsem túlozza el a férfiasságot. Nye persze nem ilyen, rögtön lehúzza a maga adagját. A doboz alján hagy meg egy keveset, nem szereti az utolját. Miután végzett, leteszi a majdnem üres dobozt, majd Tessa felé fordul magyarázkodón, széttárt karokkal. *
- Kiszárad az ember, ha fűti a szerelem. Sörözöl, kocsmasportokat űzöl, dögös vagy. Ha szereted a focit, feleségül veszlek. * Bizalmas kacsintás kíséri a komolynak nem biztos, hogy vehető kijelentést. Belegondolni se merjünk egy házas Nye-ba, ugyanis az azt jelentené, hogy valaki képes volt megzabolázni őt, avagy közel olyan őrült mint ő. Egyik lehetőség sem tetszene Nye-nak. * - Ott tartottunk, hogy még mindig te löksz, és láthatóan arra készülsz, hogy lemoss a pályáról. Itt tenném hozzá, hogy szerintem csaltál, amíg el voltam. De mondok valamit. Mi lenne, ha dobnánk egy kis izgalmat a játékba. Ha megversz, ingyen volt a sör. Ha én nyerek, kapok egy csókot. De nem ám puszikát, amit plüssmaciknak adnak. Életed biznisze. Deal?

/Fagyasztva/
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Harcos

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 10:19 pm

- Ha úgy gondolod, hogy nélkülem nem fog menni. De azért lehet, hogy nem ártana velem vigyáznod. Nem biztos, hogy minden téren szerencsét hozok. Főleg neked nem. -* Újra elmosolyodik majd hátat fordít a fiúnak és hagyja, hogy legyen egy kis ideje elgondolkozni azon, amit az ezüstös hajú lány éppen az előbb mondott. Nem véletlen, hogy így hagyta félbe az előbb, úgy döntött, hogy amennyiben az Eramiros így áll hozzá ehhez az egészhez, akkor talán ő is játszatna vele. Legalábbis egy kicsit. És ezen van a hangsúly, hogy csak egy kicsit. Nem igazán szokott másokkal így viselkedni - elég érzékeny lány révén - mindig tiszteletben tartja a mások lelkét is, főleg azokét, akik számára nagyon fontosak. Ennek ellenére idővel megtanulta, hogy néha egyáltalán nem árt az életben, ha egy kicsit képes elérhetetlenebbnek vagy legalábbis nehezebben megfoghatónak tűnni. És valóban voltak már olyan elyzetek, ahol ennek a hasznát vette és láthatóan most sincsen vele másképp. A másik lökését egy szemtelen mosollyal nyugtázza, azonban ezúttal nem fordul szembe vele és néz a szemébe, hanem inkább a továbbiakban is az asztalt tünteti ki a figyelmével. Majd megfogja a saját dákóját és az előtte levő példáját követve, magabiztosan ellöki a fehér golyót. Méghozzá sikeresen. Vesz egy nagy levegőt és szembefordul a fiúval.*-Akkor úgy tűnik ez is rám marad. - * Már éppen tenné le a dákóját, amikor is a fiú láthatóan úgy dönt, hogy mégiscsak hajlandó elmenni valami italért. Miközben lassan távolodik a lánytól, Tessa hosszan utánanéz, majd szinte alig hallhatóan mond valamit.*- Nos igen, azt hiszem ez volt a bölcs döntés. Lehet, hogy tényleg rosszul jártál volna ha rám bízod az italod. - * Amint a fiú visszatér a sörös dobozokkal, a hosszú hajú naxeldiros minden bizonytalanság nélkül kiveszi az egyiket a kezéből. Kinyitja majd belekortyol és rámosolyog a másikra.* - Nos, hol is tartottunk? - * Visszafordul a biliárdasztal felé és úgy tesz mintha észre se venné a fiú reakcióját, de azért gondolatai között igen jót mulat rajta.*~ Ehhez is hozzá vagyok szokva. Nehogy azt hidd, hogy ezek után egy ilyen kis semmiségtől zavarba jövök. Katonák között az ember más dolgokat is megtanul: hogyan menj végig egy pasikkal teli folyosón, ha egy miniszoknyát és egy viszonylag kivágott inget viselsz és magassarkúval, minden további gond nélkül. Arról nem is beszélve, hogy nekem van szerencsém minden áldott nap így öltözködni.~
Vissza az elejére Go down
Nye Drystan

Nye Drystan


Főkarakter : Nye Drystan
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Idezo

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 9:35 pm

*Hát igen, a vélemény változhat, főleg, hogyha egy nevetgélős kislány hirtelen a sarkára áll. Nem, nem ismeri a másik múltját, nem tudja, hogy komolyan katonák között élt, nem is nagyon hiszi el, igazából. Annyi idős a másik, mint ő, mi a halálért élt volna lányként katonákkal? Kocsmázás még oké, ma már a csitrik fele elmúlik 14 és ki se lehet robbantani őket a kocsmákból, ivós helyekről. Kicsit élvezi, hogy a lány ennyiszer mosolyog rá olyan szemtelenül, vagy néz sokáig a szemében, kissé se fúj visszavonulót tőle, inkább azt latolgatja,hogy milyen szinten kéne ráhajtani a lányra. Hirtelen már nincs is olyan késő, nem is olyan fáradt...*
- Na és leszel az én kabalám? Fújj rá a dákómra, nem tévesztek célt. *Reflektál a kabalás dologra, egy pillanatig még áll is, várakozón, valahogy a testtartása eléggé nyílt, szinte képes úgy állni, hogy egyértelmű legyen, akármelyikre ráhajolhat. Persze olyannyira nem egyértelmű, és ha az őszcsaj úgy reagálna, hogy azonnal szétveri, mert hú de nagyon megsértette, akkor azonnal elképedt pofát vág, hogy nem érti mire gondol, miért is ilyen perverz. Aztán lök, a lány után, és kissé büszkén húzza ki magát, még szép, hogy nem olyan béna. Az ital hallatán az ajtó felé néz, játékteremben vannak, egy köpésre van a társalgó konyhája... Látszik a fején, hogy gondolkozik, kimondottan bambán. Aztán meghallja a felajánlást, ami eléggé kifacsart, hiszen mindig a pasi hozza az italt.*
- Te vagy szomjas, nem én. Menjé' csak, ha már így felajánlottad. De csak lökés után. *Mondja, félvállról, lök, de aztán, ha a lány lökött ismét, kissé felkapja a fejét.* - Vagy is talán még se, még a végén rózsaszín hajjal égne a pofám egy hétig, mert nem tudom mit csempészel bele a sörömbe. Van itt egyáltalán sör...? *Szinte felhördül, mert a tény, hogy itt csak gyümölcslevekkel és vízzel itatják a népet, maximum borral vagy pezsgővel, nem illik a kocsmahangulatába. Végül csak-csak eltűnik 1-2 percre, és négy dobozzal tér vissza, sörös dobozzal, persze.*
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Harcos

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 2:58 pm

// Olvad //
* Amint kissé megváltozik mind a stílusa mind pedig viselkedése, láthatóan a vele szemben álló Eramirost is rábírja, hogy a kezdetbe róla megalkotott képet megváltoztassa. Ugyan elég kevesen láthatták eddig ilyen viselkedéssel – és valószínűleg a jövőben is igen kevesen fogják – az még nem azt jelenti, hogy nincs is ilyen oldala az ezüst hajú lánynak. Ahogyan a múltban megtanulhatta a mellette álló katonáktól a biliárd és a sörivás művészetét, úgy azt is, hogy vannak bizonyos dolgok amiket, nem engedhet meg magának másokkal szemben. Nem számít, hogy egy igen nagy hatalmú és különleges egységet vezet-e, vagy sem. Csupán egyvalami: a tisztelet mind a kortársainak, mind a feletteseinek. Ennek ellenére – ugyan a vele egykorúakkal nemigen, csak ha a helyzet úgy hozza – a neki parancsolóknak mindig is könnyedén és eléggé szemtelenül szólt vissza. Ugyan a kocsmatöltelékes megszólalására nem szól semmit, azért kissé oldalt dönti a fejét és minden szemrebbenés nélkül az Eramiros tekintetébe mélyed, miközben ugyanazzal a szemtelen mosollyal az arcán néz a fiúra.* - Én a telit választom, már persze ha nem gond. De persze, ha nem bírsz el a csíkossal, akkor szívesen leszek én azzal. Nekem mindegy, de ahogy elnézem lehet, hogy neked szükséged lesz egy kis kabalára. -* Szemtelen mosolyával ad helyet a fiúnak, hogy ő is lökhessen.* - El kell ismernem, tényleg nem olyan rossz, bár azért lehet, hogy rád férne egy kis ital, mielőtt még folytatnánk.* Jobb kezével ismét megragadja a dákót, majd belöki az első golyóját, amit kinéz az asztalon.* - Nos, akkor hozol valamit vagy inkább rám hagyod?-

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Nye Drystan

Nye Drystan


Főkarakter : Nye Drystan
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Idezo

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 10:15 pm

*Úgy tűnik a szökellő kerge marha azért nem olyan álomvilágban élő túlhidrogénezett szöszi, mint amilyennek gondolta, egészen fürgén lép be elé, veszi el a dákót, majd azzal együtt lendületesen fordul felé. Nye reflexből lép hátra, felemeli a kezeit maga elé, de inkább vigyorogva szólal meg, mintsem megijedve, azért egy botos kislánytól nem fog azonnal kiszaladni a világból.*
- Állj-állj, azért ne hadonásszál, még kiszúrod a szemedet. Érted mondom. *Mondja, nyomatékosítva, hogy nem magát félti és úgy tartja a kezét, mintha tényleg akkor akarná elkapni a dákót, hogyha úgy lendül, hogy magában tesz kárt a lányt. Igazából a fenét, reflex mozdulat volt, magát védte. Végighallgatja a lány beszédét a kocsmáról, a sörről, a billiárdról, úgy fest, hogy csak kellett néhány pillanat, vagy néhány beszólás, hogy valami olyan stílust vegyen fel, ami még egészen szimpatikus is. Inkább legyen nagy szája, mint őzgida szemecskékkel pislogjon, most ehhez több kedve van.*
- Egy sörivó kocsmatöltelék, akkor mi testvérek vagyunk! *Vigyorodik el, mikor látja a lány szemtelen mosolyát.* - Csak sajnos a vérfertőzés egy nagyon elítélt dolog... *Folytatja, miközben odalép az asztalhoz és kicsit nekidőlve várakozóan néz, lassan már lökhetne a másik. Amikor Tessa rákészül akkor persze "tapintatosan" ellép az asztaltól és úgy áll, hogy a, esetleges dekoltázs belátással ajándékozza meg magát, b, esetleges hátsó nézegetéssel ajándékozza meg magát. Persze utóbbit úgy, hogy a lökésben ne zavarja a lányt, ne ütközzön a dákóba.*
- Nem vészes. Na jó, szép, de figyeld a mestert. Mivel akarsz lenni, teli vagy csíkos? Csak hogy tudd, mit hagysz ki. *Nem mintha túl sok felhívást küldött volna, de az utóbbi napokban ahányféle csajjal összefutott egy ilyen fajta megjegyzés simán belefér. Amit a leányzó mond annak az ellentétét löki le, persze azért néhány másodperc gondolkodás és célozgatás után, miután lemegy, azután kicsit a lányra vigyorog, a következő lökés nem ment le. Nem is várható, hogy zsinórban végig lökje, nem kell így megalázni szegény őszökellőt.*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Harcos

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 9:52 pm

* Bár kissé szökellős de azért elég magabiztos léptekkel indul el a biliárd asztal felé, meg sem várva a fiú reakcióját. Ennek ellenére azért az első kijelentését még így is igen jól hallja. Hatására kissé megrándul a szája sarka, azonban csak úgy, hogy a fiú egyáltalán ne láthassa a reakcióját. Éppen ezért örül, hogy pont háttal áll neki, így esélye sincs rá. Az asztal mellett sorakozó dákók egyike után éppolyan magabiztosan nyúlik a jobb kezével, mintha csak a hófehér katanájának markolatáért nyúlna. Óvatosan megrándítja a vállát, hiszen végül is nincs is olyan nagy különbség a kettő között. Azonban a kígyóbűvölős beszólásra már teljesen másképp reagál: hirtelen és hihetetlen gyorsasággal valamint erővel megpördül maga körül, mire az Eramirossal szemben találja magát. Mozdulatai hatására kissé ugyan elbizonytalanodik, hiszen nem tudja hogy megijeszthette-e vajon a fiút. De hamar rá kell jönnie, hogy egyáltalán nem tűnik olyan egykönnyen megijeszthetőnek a korábbi megszólalásaiból.* - Vagy inkább lehet, hogy neked kéne egy kis segítség. Tudod, ha sok időt töltesz el katonák társaságában, akkor elég sok dolgot megtanulhatsz. Legyen szó akár a kocsmázásról és a sörivásról vagy éppen a biliárdról.-* Miközben beszél széles, de azért kissé szemtelen mosollyal néz bele a fiú tekintetébe. Majd megfordul és az asztalra húzza a háromszöget, amibe gyorsan és minden határozatlanság nélkül dobálja bele a golyókat. Még mielőtt megkérdezné a mögötte álló srácot megteszi a kezdő lökést, ami nem is sikerül olyan rosszra. Ugyan egyik lyukba sem megy bele rögtön, de azért a lánynak nem lehet semmi oka a panaszra.*~ Úgy tűnik mégsem volt olyan rossz ötlet a munkautáni idő velük együtt tölteni. Tényleg életbevágóan fontos dolgokra tanítottak meg.~ - Nos azt hiszem, hogy te jössz. De persze csak ha még nincs hozzá neked túl késő.-
Vissza az elejére Go down
Nye Drystan

Nye Drystan


Főkarakter : Nye Drystan
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Idezo

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 9:05 pm

*A koravén lány nem igazán tűnik túl szószátyárnak, azt még elég nehéz lenne eldönteni, hogy jó, vagy rossz hír ez. Egyelőre semleges, aztán majd ha a legtöbb beszólás visszapattan, akkor vagy nagyon nagy a tűrőképessége, vagy csak egyszerűen hülye, és fel se fogja, hogy mit mond. Aminek most a fel se fogja rész az elején tökéletesen stimmel.*
- Olyan vén tetszik lenni, hogy nem hallja? Beszéljek hangosabban, nyanya? *Kérdezi, felhangosítva a hangját, mikor az ősz csak néz és néz és... néz. Természetesen állja a tekintetét, belebámul a másik szemébe, amikor éppen egymás szemébe néznek és leutánozva mustrálja végig a lányt.* - Tetszik amit látsz? *Kérdezi, komolyan lövése sincs, hogy mit bámul ennyit, legalább is más tipp nem nagyon. Átfut az agyán, hogy idétlenül elkezd pózolni, de ahhoz talán már este van... Vagy éppen most elég pihent hozzá az agya? Áh, hagyjuk. Mikor Tessa ellöki magát az asztaltól csak végignézi a szökellős lépteket, majd a nevetés kissé arcul csapja, mintha most tudatosulna, hogy igen, tényleg nagyon agyalágyulttal hozta össze a sors.*
- Egy szökellő kerge marha, juhéjj. Játszhatunk, ragadj meg egy dákót, te kezdesz. Öregeké, gyengébbeké, meg asszem nőneműké az elsőbbség. *Maga is odalép a billiárdasztal mellé, és megfog egyet.* - Tudod hogy kell a kígyót bűvölni, vagy mutassam meg hogyan is kell bánni a dákóval? *Kérdezi, na igen, egészen biztos, hogy késő van már. Minden esetre végignéz a lányon, ahogy ő nézett rajta, várakozóan, hogy hogyan is fogja a dákót, kicsit talán szándékosan vigyorogva. Nem is kicsit, nagyon*
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Harcos

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 8:50 pm

* Ahogy elidőzik a gondolatai között, észre sem veszi, hogy egy srác lép be azon a régies ajtón, amin nem olyan régen neki is volt szerencséje ide tévedni. Azonban közeledő lépteinek zajára lassan felemeli a fejét és egyenesen a fiú szemébe néz halványkék szemeivel. Egy jó ideig bámul diáktársa szemébe, mire végre sikerül elszakítania a pillantását tőle. Ekkor kissé felrántja a fejét és szépen lassan, kissé feltűnően - amivel jelenleg nemigen foglalkozik - végigméri az Eramiros fiút. Mind a haját mind pedig az öltözékét. Farmer egy egyszerű póló és tornacipő. Amint a lány szemei elérnek a másik cipőjéig, már elég szélesen mosolyog. Első megszólalására nem igen figyel oda, már igazából hozzászokott. Nem mintha biztos lenne benne, hogy teljességgel támadásként mondta volna a lánynak, pontosan ezért is dönt úgy, hogy csendben marad azonban azért kissé szemtelenebbül belenéz újra a szemeibe. Amint a fiú a biliárd asztal felé fordul, úgy dönt, hogy most ő lesz a gyorsabb. Kicsit nagyobb erővel ellöki magát az asztaltól egyik kezével majd megindul a fiú előtt kissé szökellős léptekkel. Odasétál az asztaloz majd visszafordul diáktársa felé.*- Ketten mégiscsak jobb, mint egyedül. Nem igaz?-* Mondandója végén kissé oldalra dönti a fejét és elneveti magát.*
Vissza az elejére Go down
Nye Drystan

Nye Drystan


Főkarakter : Nye Drystan
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Idezo

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 8:31 pm

*Farmer, póló, tornacipő, semmi extra nincsen rajta, ami említésre méltó lenne. Kicsit gáz, de még mindig kissé kóvályog a kúriában, nem pontosan tudja, hogy mikor merre jár. Nem mintha nagyon érdekelné, de tíz után elméletben nem lehet kint járni, és mivel ótvar hideg van, nem is nagyon szándékozott mászkálni a ködös Nezabar udvarán. Jó neki itt bent, békességben, jó melegben. A társalgónál most másik ajtón nyit be, és lám, csak megtalálja a játékgépes, csocsós, billiárdos, zenegépes termet.*
~ Csakhogy... Szóval erről beszélt a Potrohos csaj? ~ *Nincs az a pénz, amiért helyesen a nevén hívná, hiába hallotta már a jószívű feldühíthetetlen öcsikétől is, és hiába olvasta ma az üzifalon is a nevüket. Potrevszkij. Jó lesz az Potrohosnak is. Az előtte ideért csaj dúdolásáról lemaradt, túlságosan elvolt azzal, hogy melyik folyosón kell a labirintusban balra fordulni és melyikben jobbra, lehet az éjszaka teszi, hogy tévelyeg, mert nappal meg merne esküdni, hogy ez az út gyorsabb volt és nem is ilyen kacskaringós. Mikor végül körbenéz a teremben, hogy kik is vannak itt észreveszi egy sulitársat asztalnak támaszkodva.*
- Úgy látszik rossz helyen járok, ez a nyugdíjas klub lenne? Vagy hol hagytad a hajszíned? *Kérdezi pimaszul a lánytól, természetesen a fehér haj neki csak ősz, az tökéletes szó rá. Egyébként a lány nem olyan csúnya, bár nem akarja játszani a Don Juant, bár ha az egész iskolán végig menne... neki dicsőség lenne, a női nemnek inkább szégyen, de az őt hol érdekli?* - Igen, az az asztal sarka, Jackpot, megtaláltad. *Lép közelebb, bár inkább ellép mellette és a billiárd asztalt kezdi el fixírozni. Jobb kettesben, mint egyedül, nem mintha elég lenne a nezás csajoknak ennyi, hogy elüldözze őket.*
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Harcos

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 8:15 pm

* Egy hosszú fehér hajú lány sétálgat a folyosón. Bár kissé lassan, de mégis magabiztosan teszi egymás elé a lábait, miközben tekintetével elidőzik a földön. Hosszú haját kivételesen kibontva hagyta és minden egyes lépésnél élvezi, ahogy hosszú háta közepéig érő, hullámos fürtjei, minden egyes lépésnél a pólójához csapódnak. Hirtelen megtorpan és kissé felébred a gondolataiból, miközben tekintetét elszakítja a padlótól. Egy hatalmas és kissé komor kőfallal találja szemben magát. Óvatosan elmosolyodik, majd ruganyosan megpördül maga körül és kissé gyorsabb valamint szökellős léptekkel indul el a másik irányba. Eltévedt. Még mindig eltéved olykor-olykor, nem számít, hogy már egy ideje ennek a hatalmas kastélynak a lakója. Ugyanis még mindig nem volt ideje vagy éppen lehetősége, hogy bejárja az egész épületet. Ahogyan bolyong a a folyosókon, idővel egy dallamot kezd el dúdolgatni. Az elején persze csak nagyon halkan, minden feltűnés nélkül. Mintha bárki is meghallhatná a tiszta hangját. Minden bizonnyal mindenki furcsállná, hogy még ilyenkor is fent van, azonban múltjából adódóan elég jól bírja az éjszakázást és a nehéz helyzeteket is. Bár igen törékenynek látszik, de igazából nem az, csupán nem szeret úgy viselkedni, mint egy igazi érett felnőtt. Tessa hirtelen abbahagyja a dúdolást és megáll egy helyben. Ahogy felemeli a földről a tekintetét egy igen hatalmas és kissé régies ajtót pillant meg. Játékterem. A felirat hatására szélesen elmosolyodik és anélkül, hogy igazából végig gondolná, hogy mit is csinál, minden tétovázás nélkül benyit az ajtón. Kissé óvatosan de azért elég magabiztosan ahhoz, hogy másoknak ne tűnjön fel, beljebb sétál a sűrű füstben. Odamegy az egyik asztalhoz, majd megfordul maga körül és csípőjét lazán az asztalnak vetve megáll. Tekintetét pedig lassan körülvezeti a szobán, valamint természetesen az ott tartózkodókon, aminek hatására kissé elneveti magát. Majd szórakozottan az asztal sarkát kezdi el vizsgálgatni.*


A hozzászólást Tessa Leone összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 24, 2012 9:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:14 pm

* Opheliára terelődik a szó, közben Lincoln csak a plafont nézegeti, úgy válaszol.* - Jahm. De nem nehéz kitalálni. * Biccent oldalra, és ezzel ő letudta a témát.* - Csak nehogy komolyan gondoljam. * Viccelődik. A koncentráció közben benedvesíti alsó ajkát, majd kuncogni kezd.. Megvárja amíg a lány rákérdez, hogy mi olyan vicces, s utána elmagyarázza.* - Nem nehéz az a dákó? Látom alig bírod el.. * Gúnyolódik, de utána összepontosít. A nevetés miatt vagy éppen a szemébe lógó fekete tincsei miatt most mellé lőtt, mire egy pillanatra biggyesztett, majd elhátrált az asztalról.* - Tiéd a pálya signora. * Az asztal szélén állt, és ujjaival dobolt a szélén. Ivy lőtt, és valószínűleg célba is talált volna, de mielőtt a lyukba gurult volna a golyó Linc elkapta, és ügyesen megpörgette mutató ujján. Elvégre trükkök bűvölői, ért valamelyest ilyesmihez.*
- Hé, tudod mit? Nincs kedved elmenni a Jeniliába? * Kérdi és egyik kezéből a másikba dobja a golyót. A fiú arca elváltozott egy pillanatra, mint aki citromba harapott.*
- Kreativitás? Sajnos nem.. Soha nem értettem semmilyen művészethez, én inkább racionális ember vagyok. * Kezében ismét elkezdte dobálni a biliárd golyót, közben tett egy lépést közelebb.* - És számító. * Tett még egy lépést közelebb.* - No meg ehhez hasonlók. * Vissza dobta az asztalra. A torok harapás említésére, csak megérinti saját torkát, majd a "görcs" -re néz. Annyira nem életre való egy teremtés, hogy talán még az ételt is meg kell majd rágnia, ha eteti. És ő uuuutálja az ilyet.. Egyenesen rühelli. Még, hogy ő, a nagy érzelem mentes pincérfiú, csak úgy befogadjon egy állatot. Ráadásul a házába. Ritka pillanatok egyike. Lenézően a kis lényre pillantott, és ha már úgy is lent maradt a tekintete, Ivy-n lépcsőzött fel.* - Hogyne, gondolom széles skálán válogathatsz. Álmos vagy még? Én abszolúte nem, akkor elnézünk a Jeniliába? * Kérdi és neki dől az asztalnak.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Chaconne
Nellondi polgár
Yvonne Chaconne


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 40
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Nincskaszt
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek5003094da33bb7250191

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:51 pm

- Értem... *Feleli még Opheliára visszatérve, ő nem figyelte annyira a lányt, meg hát nem is mentalista, még csak auror se, nem olyan jó a megfigyelőképessége.* - Tehát gazdag lány? *Kérdez azért még vissza, már úgy is távol jár a lány, és valahogy azért nincsen bűntudata, hogy kibeszélhetik. Az olasz felkiáltás bármit is jelentsen, a bello tuti jó, vagy szép, vagy ilyesmi, de egyáltalán nem beszél olaszul, hát csak elmosolyodik.* - Köszönöm, rózsákat az öltözőmbe. *Mondja félvállról, aztán a pillantásokra elhallgat, egy pillanatig nem esik le neki, hogy a fiú azért nézi, mert történetesen onnan szeretne lökni, de aztán könnyedén arrébb lép, hogyha akar a srác, lökjön csak, sőt, egynéhány várakozó pillantást is küld felé, hogy gyerünk. A vizes pólóre szemforgat, és aprócskát legyint, megrázva a fejét.* - Akadj már le a vizes pólóról, mert a végén kikiáltom, hogy zaklatsz. Nem hiszem, hogy pont lányokat kéne amúgy se vizes pólóval itt tartani. Esetleg ha te dobnál le néhány ruhadarabot... *Az ajkaira pici féloldalas mosoly költözik, ahogy látványosan végig méri a fiút, csak hogy nyomatékosítsa a szavait. Nagyon nincs ez jól, túlságosan szabadon beszélnek... Mikor látja a lökést sóhajt, néhány másodpercig csak gyászosan hallgat, majd dákóval a kezében nézegeti, hogy honnan is kéne löknie és mit. Amelyik lyukra áll, az jó helyen van, a fiú csak nem szedi ki, addig pedig legalább nem lökhet a foglalt lyukakra.* - Nem lesz ez így jó, hogyha mind a ketten nyerni akarunk... Hé. *Pillant le, és a görcsre felvonja a szemöldökét, az állat a lábánál sertepertél, igazán aranyos, de félő, hogy át fog esni rajta.* - Vidd el a Vadvilágba, ott biztosan meg tudják mondani, hogy mi történt vele és meggyógyítani. És én nem égetném szegényt a görcs névvel, egy kis kreativitás igazán nem ártana. Még a végén kiderül, hogy érti és álmodban elharapja a torkodat. Én nem ítélném el, miután görcsnek hívtad. *Mondja, egészen komolyan, de azért a végére elmosolyodik, majd lök, és így harmadikra már végre le is lök valamit, de következőt kihagyja, Lincoln jön.* - Persze, húzzál sorszámot. Mit gondolsz rólam, talán sorban állnak nálam? *Kérdezi, kicsi sértettséggel, bár talán inkább bók egy ilyen feltételezés, mint sértés, de az a probléma, hogy nem tudja, hogy hogyan feleljen. Mondja e azt, hogy nem, csak egyetlen férfi, Mikh, vagy, hogy persze, minden ujjára egy pasi, miért mit gondolt? Csak azzal lehet, hogy elhallgat valamit... Valakit, Mikhet.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:30 pm

- További szép estét. * Követi szürke szemével a lányt ahogy elhagyja a termet, majd miután az ajtó kattanás jelezte, hogy zárult mély levegőt vett, és Ivy-re nézett.*
- Nem egyszerű teremtés az már egyszer biztos.Látszik rajta, hogy mindent megkap. * Mondja, és az asztal másik oldalán Ivy-vel szemben foglal helyet, letámaszt a tenyerével, és nézi a lökést.* - bello tiro! * Tapsikol kettőt, aztán ő következik, vicces ez a játék, a golyók valahogy kedvező állásban sorakoznak Lincoln számára, viszont pont olyat nézett ki magának, amihez feltétlenül meg kell kerülnie az asztalt, és oda állni ahol Ivy állt. Jelentőség teljesen a lányra pillantott szürke szemeivel, egy kis intenzitást is belevitt, de aztán gyorsan elfoglalta magát a golyókkal. Lökött és egyet sikerül is a lyukba gurítania, a második nekifutás már kevésbé volt sikeres. Ő is végig néz a lányon amikor az magáról kezd beszélni.* - Talán ha vizes póló lett volna rajtad, azzal marasztalásra bírtad volna őket. De... így?? * Kérdi, közben megrázza a fejét. A dög, közben megunta a szófát és újból aktív üzemmódba kapcsolta magát. Szaporán lihegve szaladt a biliárdozókhoz, átsuhant az asztal alatt, és a lány lába körül legyeskedett.* - Ezt a kis görcsöt ma találtam a fagyizó előtt. Sántít, de nem jöttem rá, hogy miért.. * Esik látványos gondolkodóba, tulajdonképpen ma még meg sem etette, de "ejj ráérünk arra még."* - Azt hiszem megtartom.. De nevekben nem vagyok jó.. Egyelőre görcsnek hívom. * A gombszemű állatka csak ugatott kettőt aztán elkezdte csóválni kis pamacsfarok kezdeményét. Ő az egyetlen kis lény, akiért valamiféle felelősségtudatot ki tudott csikarni a fiúból. Az állát vakargatva érzelem mentesen nézett le a lány lábánál álló ebadtára.* - Elfelejtetted hátra hagyni az üveg cipellőt? Pedig biztosan sokan utánad vitték volna, nem igaz? * Kérdezte tettetett érdektelenséggel. Jó abban, hogy kell kideríteni azt ami érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Chaconne
Nellondi polgár
Yvonne Chaconne


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 40
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Nincskaszt
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek5003094da33bb7250191

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:06 pm

*Neki nem tűnik fel a sok ékszer a másik lányon, talán azért, mert ő is szokott hordani, vagy egyszerűen ahogyan a hajszín, úgy az ilyen külsőség se, mint hogy mennyi ékszer van a másikon, nem köti le. Persze attól függetlenül magával nagyon sokat foglalkozik, szép csillogó haj, csinos ruhák, és a plázázás se állna tőle olyan távol... Hogyha lenne Nellondban pláza. Mindegy is, nem az a bizonyos pláza cica, csak csinos. Mivel nem mágiahasználó, hát lehet, hogy érzékeny ő is a mágiára, de nem veszi észre Ophelia negatív kisugárzását, se a tárgyainak kisugárzását. Az, hogy milyen kasztú lenne, majd egyszer... Ki tudja. Majd ha pálcahasználó lesz, elválik, hogy mihez ért, aztán majd lesz nagy koppanás, hogyha szintén mentalista lesz, ezzel a külsővel, és szegény gonosz lányt csak mentalisták fogják körül venni, márpedig azok között vigyázni kell, hogy mennyire változtatja meg jellemét, mennyire játssza meg magát és hazudozik. Biccent az Ophy-ra, aztán Linc játékára, hogy nem adja azonnal a dákót kicsit szemforgat és unott hangon szólal meg.* - Ha-ha. *Aztán kicsit azért elmosolyodik, és ugye lök. Mivel lement a sráctól egy tegyük fel csíkos, telivel vannak... Lennének, hogyha a lány nem lépne le.* - Rendben, jobbulást, pá. *Vonja meg a vállát, mikor lelép, nem is nagyon fordul felé, kicsit idegesíti, hogy megjelenik, Cat azonnal eltűnik, rá fél órára a másik lány is eltűnik. Szándékosan látványosan végignéz magát, aztán a fiúra pillant.* - Miért vagyok ilyen taszító, hogy megjelenek és eltűnnek? *Kérdezi keserűen, de picit megrázza magát, és inkább a billiárdra figyel, ugyanis abban is kéne valamit alkotni. Habár nincsen nagyon lehetősége, hogy vonatozzon még eléggé együtt vannak a golyók, hát csak úgy "erőből", ami amúgy nincs sok neki bele lő a közepébe, persze a sajátját eltalálva először. Ha nem is megy le semmi, legalább három lyuk elé beáll a saját golyója, ami valljuk be nem rossz.* - Tudod, lassan elmúlt a varázs és eltűnt volna hintóm a lovakkal, de elfelejtettem hátrahagyni az üvegcipellőm. Dolgom volt. *Mondja, kicsit elmosolyodva, de igazából sok dolga nem volt, csak nem volt kedve egy idegennel fürödni, miközben valójában nem sokkal azelőtt bukkant fel Mikh, furcsa lett volna ezután fürödgetni egy pasival kettesben.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : .
Társalgó - Játék terem - Page 4 Tek5112890104af72217535

Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 8:44 pm

-Az Opheliát sok féleképpen tudod becézni. Szólíts csak Ophynak.
*Egy ennyire magamutogató lánynak felesleges lenne ennél nehezebb szavakkal próbálkoznia, ráadásul Ophy nagyon reméli, hogy soha többé nem kell találkozniuk, ezt a nevet meg könnyű elfelejteni. A szabályokat könnyen megérti, az aggódásra pedig csak egy lesajnáló mosolyt küld a srác felé. Lassan közelebb lépdel hozzá, és hamiskás mosollyal csörgeti a hátborzongató karpereceket. Lincnek jók a megérzései, ezért érezhet valami rejtett rosszindulatot a csilingelő kis tárgyakból áradni. Mindenesetre sem a lányt, sem őt nem bántják, ezért az érzés lassan elül.*
-Az zavarna, ha nem lennének. *Mondja sejtelmesen a lány.* -Több kiló, igen, de ez is egy edzésforma, nem?
*Vidám kacsintást enged meg felé, de az arcáról hamar lefolyik a mosoly. Egyre kevésbé vágyik itt lenni "ezek" között. Fáradt, nyűgös, és egyre jobban kezd elhatalmasodni rajta a vágy, hogy valamelyiküket kibelezze az arcátlanságért. ~Ne aggódj Ophy, lesz még rá módod! Addig is, gondolj a pénzre! SOK pénzre! Akár meg is lovasíthatnád a srác birtokait, had legyen megint földönfutó.~ Látványosan ásít egyet, és álmosnak ható hangon megszólal.*
-Tetszenek a szabályok, alig várom, hogy együtt játszhassunk, de azt hiszem a sok fagyi megfeküdte a gyomromat. Nem érzem magam jól, és fáradt is vagyok. De ti érezzétek jól magatokat együtt, csak vigyázz Ivy, a srác egy kissé perverz.
*Tipikus elesett kislány hangon nyávogja végig kifogásai sorozatát, majd cinkosan kacsint a lányra, és gyors léptekkel távozik is. Ám nem lepihenni megy, hanem édesanyját keresi fel gondolatban, hogy minél hamarabb jöjjön ide, mert egy ingatlannal kapcsolatban nagy terveket sző. Sötét mágus édesanyja ugyan nem olyan gonosz, mint ő, de biztos, hogy segíteni fog neki, hogy álnéven, ál személyiséggel megkaparinthassák a srác birtokát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Játék terem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Játék terem
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: