Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Bálszépe Divat- és Szépségszalon

Go down 
+56
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Dissoine M. Dreadcurse
Melusine Sorentyl
Kobayashi Daisuke
Cecile Mignonette
Scott Masters
Hazel Ravenwood
Denzel O'Neil
Diana Lunitech
Artemis Taylor
Tessa Leone
Agatha Brooks
Lincoln Lawrence
Claire Fairchild
Samantha Radoslava
Scott André
Evangeline Elovics
Anita Radoslava
Jessica Westlive
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Cat R. Morgan
Mira Todorka
Emily Kyra Beawer
Nessie di Alsiera
Yeo Jung-hwa
Loretta Sabilo
Lismine Lockwood
Sarah Lairs
Daran Fila Chirs
Lorraine Betranche
Amelia Ellwood
Kádár Enikő
Sophia Zenovia
Játékmester Eramir
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Lina Wierro
Andrey Bogdan
Lizbeth Westlive
Marina Raya
Ann-Tabitha Serenity
Nagy Klaudia
Maximilian Smith
Olga Snezhana
Atanas Iordan
Lilia Radoslava
Amaril Gwyneth
Ewelyne B. Cart
Wanda Dorcas Gloria
Ashlie Brogar Glevor
Melody Grey-Kingston
Aylossa Serendin
Gisellle Floretta
Cirelin de Sovalon
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 9:32 am

First topic message reminder :

Már kívülről is látszik a pompa és a ragyogás iránti rajongás. Nem véletlenül a Palota negyedben található meg a kis üzlet, ahol fellelhető minden, ami a divathoz szükséges. A bolt két valamennyire egymástól elkülönülő részből áll.
Az egyikben találhatóak meg a ruhák, minden amit csak el tudsz képzelni, estélyiktől kezdve, az egyszerű hétköznapi viseletig. Az árak a Palota negyedhez vannak alakítva, de találhatóak akciós termékek is, amik a kevésbé tehetős népeknek is hasznosak lehetnek. Akadnak ruhák, cipők is szép számmal, az eladók pedig készségesen sietnek segítségedre, ha valami kérdésed lenne. Egy külön kis szekrénysor rejti az ékszereket, fülbevalóktól kezdve a remekbe szabott diadémokig minden kiegészítő fellelhető itt.
A másik teremben pedig a külsődet formálják át lelkes fodrászok, sminkesek. Elkészítenek mindenféle frizurát, hajfestés is belefér, no meg egy-egy tetoválás sem kizárt, netán henna kipróbálási lehetősége. A pedikűr-manikűr, netán egy kellemes masszázs, a hátsó szobákban még erre is lehetőséged van.
Ha a szemed és a külsőd kényeztetésére vágysz, mindenképpen neked való a Bálszépe Divat- és Szépségszalon!

Boltos: Alyossa Serendin
Előtörténet, jellem és kép ITT megtalálható.

írta Cirelin de Sovalon


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 17, 2011 8:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 8:15 am

*Sokat tollászkodom, de nagyon élvezem a próbálgatást. Persze sokkal könnyebb lenne úgy, mint régen, Maggie-vel, aki feladná a ruhákat, viszont annak nagyon örülök, hogy nem kell fűzőt viselnem. Utáltam a fűzőt! Nem is tudom, hogy létezik-e nő a földön, aki ne utálta volna, szerintem azt direkt a férfiak találták ki. Nem lehetett benne rendesen enni, mozogni, lovagolni, csak arra volt jó, hogy fixálja a feszes tartást és alig kapjon levegőt benne az ember. Igen ennek is volt szerepe, hogy ne szaladgáljunk, mert ha kifulladsz és mély és gyors levegővételre van szükséged, na azt a fűző nem hagyja. Hallottam egyszer egy mesét, Maggie sokszor riogatott vele, hogy egy botor lány meghalt, csak meg futás után a tüdejében szorította a levegőt a fűzője. Hát miért nem tépte le magáról? Buta egy história. Előkerülök mindenesetre a próbafülkéből, Szergej pedig vöröslő arccal fixírozza a padlót pár pillanat múlva. Nem hagyom annyiban, közelebb lépek és kicsit beroggyantom a térdem, hogy a szemébe nézhessek. Nem vagyok azért annyira naiv, sejtem én, hogy mi lehet a gondja, bár azért mégis meglep. Anno régen akadtak kérőim, de én sorra utasítottam el mindenkit, nem akartam csak azért hozzámenni valakihez, mert nagy a birtoka, vagy mert befolyásos ember. És olyan is akadt közöttük, aki már-már öregnek számított! Azt hiszem, ha nem kerülök ide, akkor a papa nem viselte volna túl sokáig, hogy nem választok magamnak senkit párul.*
-Köszönöm Szergej! Te is vehetnél magadnak valamit, de tényleg. *Mosolyodom el, bár már hátat is fordít nekem. Habozok pár pillanatig, hogy a válla utána nyúljak-e, hogy azokba a kellemesen meleg szemekbe nézhessek, de végül nem teszem. Így legalább meglepetés lesz neki majd a következő ruha. Gyorsan felkapom a kezem ügyébe kerülő rövidebb darabot és el is tűnök a függöny mögött. Amikor újra visszatérek az eladó hölgyet nem is látom, biztosan más vevő jött, azért húzódott a háttérbe. A rám váró fiúra pillantok kérdőn, kicsit zavarban vagyok, hiszen számomra iszonyatosan rövid a szoknya, a papa ha itt lenne nagyon rám ripakodna, hogy vehettem fel egy ilyet, de nincs itt... Még gyorsan körbe is fordulok néhány lépésre Szergejtől, aki hamarosan elindul felém. Némán és szótlanul, én pedig csak állok, kihúzom magam, de így is jóval alacsonyabb vagyok nála. A szívem nem is tudom, hogy miért, de hevesen kalapál, hiszen ahogy néz rám... A pupillám kitágul és a szemem is egészen elkerekedik, úgy nézek ki, mint valami buta anime figura, amikor végigsimít az arcomon. Tényleg, a hajam kissé összekeveredett, és nem fogtam össze újra, miután felvettem ezt a ruhát. A torkom egészen kiszárad, csak csendben nézek rá.*
-Kö... köszönöm! *Bököm ki nagy nehezen, hiszen a bókja már-már túlzó is, nem vagyok én tökéletes, csak egy lány, akit elragadtak és egy új világba hoztak. Egy új világba, ahol eddig nem találtam a helyem... eddig. Erőt veszek végül magamon, elmosolyodom és felemelem a kezem. Az övére csúsztatom, és a kezét az enyémmel az arcomhoz simítom, finoman oldalra döntve a fejem, az arcomat a kezében pihentetve. Még a szememet is lehunyom egy pillanatra, heves szívverésem lassulni kezd a megnyugtató érintés hatására.*
-Örülök, hogy elhoztál ide... Szergej... *Mondom aztán egész csendesen, újra ránézve, a másik kezemet előre nyújtva, hogy megfogjam az övét, ami szabadon van. Úgy érzem, hogy ez most így igazán tökéletes, mintha csak megállna az idő körülöttünk nézem a szemeit, egészen elveszek benne, a keze, ami nagyobb, mint az enyém, és erősebb is, azt hiszem megtudna védeni bármitől, ha ő is azt akarja.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 7:22 pm


* Mindig is úgy gondoltam, hogy a türelmem, és az önuralmam határtalan. Azonban az soha nem fordult meg a fejemben, hogy esetleg egy ilyen messziről jött szőke lány lesz az, aki minden eddig kialakult képet át fog rendezni bennem egy pillanat alatt. Oké, bírom a nőket, vagyis eddig csak Natit bírtam, azonban most úgy érzem váltottam valami egészen másra. Nem tudok mit tenni az érzéseimmel, a gyomrom apróra zsugorodik, bizsergek, és akárhányszor csak a szőke lányra emelem a tekintetem, képtelen vagyok befogadni éteri szépségét. Valamiért megbabonázott, talán pont azért, mert olyan, mint én, talán pont azét, mert ugyanolyan magányos és magának való, amilyen én is vagyok. Túl sok hasonlóság, ez pedig a kezdeti vonzalmat persze fellobbantotta bennem. Szeretetre, érzelmekre éhes lelkem és szívem megvadult farkasként rohan utána, hogy megszorítsa, hogy többé ne eressze, én pedig képtelen vagyok normálisan reagálni bármire is.
Arcom egy pillanat alatt vörösre vált, és úgy viselkedem, mint egy óvodás. Próbálok ellenszegülni a kisértésnek, hogy úgy bámuljam, mint egy kiéhezett kujon, azonban képtelen vagyok nem csorgatni a nyálamat. Szinte már erőszakkal veszem rá magam arra, hogy a padlót nézzem, mikor meglátom abban a gyönyörű ruhában, és hogy még a haját is felkötötte… Egy másodpercig igézetten bámulom kecses nyakát, majd máris a padlót fixírozom. Ő persze ezt nem hagyja ennyiben, és szinte már gyermeki ártatlansággal hajol bele az arcomba. Annyira naiv és könnyű lelkű és … csodálatos. Ajkamat beharapom, majd óceánkék szemeibe bámulva megfeledkezem a külvilágról és arról, hogy nem csak kettesben vagyunk. Szám kiszárad, majd kinyögöm végre, mit is gondolok. *
- Nagyon szép vagy! * mondom, majd kissé megszégyenülten fordítok neki hátat és hagyom, hogy most ő válasszon és vigyen be egy ruhát. Most több időt tölt benn, én pedig kicsit időhöz jutok, hogy lenyugodjak. Az eladó látván kínomat csendesen arrébb vonul, én pedig hálásan mosolygom rá, hiszen ez a kettesben töltött pillanat most egészen jó Lena-val. Bár nem tudom, ő is hasonlóképpen érez-e. Fogalmam sincs, hogy milyen volt az élete, volt-e udvarlója, akadt e férfi, aki a kezét kérte volna… semmit nem tudok. Csak azt tudom, hogy ha hagyja, és ha én is kellően bátornak érzem majd magam, akkor talán megpróbálok kedves lenni hozzá. Hiszen a tenyeremen hordoznám, ha engedné.. és talán kellemetlen és karcos modoromat is félretenném egy kicsit.
Ekkor húzza el a lány a függönyt, én pedig úgy bámulok rá, mint egy szellemre. Rövid ruhát vett fel ugyanis. Vörös kockás a lágy esésű kelme. Nem túl rövid, épp csak annyira, amennyire egészséges, én pedig immár megláthatom a tökéletes vádlit, a szép bokát, a formás lábfejet és mindezt még tetézi azzal, hogy haját felkötötte, és nyaka még mindig szabadon van. Tincsei az átöltözés miatt kicsit elszabadultak, én pedig nem bírom visszafogni magam. Mint egy mágnes, úgy vonz magához. Lassú léptekkel közeledem, majd pár másodperc alatt eltüntetem a közöttünk lévő távolságot. Ujjaim lágyan simítanak végig az arcán. Közben kiseprek pár kósza hajszálat és tiszta lélektükreibe nézek megbabonázottan. *
- Tökéletes vagy!
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 10:34 am

*Igen csak nagy jókedvnek örvendnek, és még az idő is az. Süt a Nap, időnként gyenge szellő fúj az épületek között és az ég sem felhős. Sokat beszélgetnek és nevetnek, egész úton be nem áll a szájuk. Még akkor sem, amikor megpillantják a kastély körvonalait, mely lassan kirajzolódni látszik a távolból.*
-Szerintem is! * sóhajt fel. * -De most legalább jó idő van, és mi kihasználjuk a ma nyíló alkalmat! *vigyorodik el, végül elérik az iskola területét és belépnek a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 10:27 am

- Jól hangzik. Menjünk vissza pakoljunk le és utánna úszhatunk. * válaszolom mosolyogva ahogy elindultunk. Sokan vannak az utcán a jóidőre való tekintettel. Nagyon jól érezük magunkat Hakuval. Sokat nevetünk, visszafelé. *- Nagyon meleg van ma is. * mondom és nagyot sóhajtok, mikor megpillantjuk a kastélyt. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 10:16 am

*Elgondolkodik, ahogy lassan elhagyják a boltot és szépségszalont, miután persze köszönetet mondtak mindenért. Nem tervezett mást, de szerinte nem is probléma. Most amúgy is Sophien a sor, hogy válasszon.*
-Nem tudom, úgy igazából nem nagyon gondoltam tovább a dolgokat. Jó idő van, megmártózhatnánk a Fénygömb-tó vizében, de akár máshová is mehetünk. Most bizony te választasz! *ölt rá nyelvet, aztán elvigyorodik.*
~Milyen jó, ha az embernek vannak barátai!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 10:07 am

//Olvad//
*Végig hallgatom Hakut és igazat kell adjak neki. Nem volt egyszerű eljutni idáig, de itt vagyok vannak barátaim. És Jean is itt van, bár Őt még nem igazán tudom hova soroljam. Nem vagyok tisztában az érzéseimmel. Lehet még kell egy kis idő.* - Innen hova akarsz menni? * kérdezem miután frissen üdén lépünk ki a szépségszalonból. A nap ma is igazán fényesen ragyog. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 8:10 pm

*Felé fordul.*
-Pedig igen, Szó mi szó, elég szűrös életed lehetett, ha csak feszültséggel, komorsággal és dühvel voltál tele. Főleg azért hoztalak ide, hogy lásd, van más világ is. Ez a világ az, a Nezaé, a mágiáé és a változásé. Szerettem volna, ha még ki tudnánk még kapcsolódni egy kicsit, te pedig el tudnál menni randira. Hisz fontos neked, hogy ne csak lány barátaid, hanem egy szerelmed is legyen, aki már elég érzelmi támaszt is tud nyújtani mellettünk. Sajnos Fel' és én köztem most nem a legfényesebb a baráti kapcsolat, ezért nem tudunk most rendesen támaszt nyújtani neked, legalább is együtt. De külön-külön is biztos vagyok benne, hogy mindketten igyekszünk a legtöbbet kihozni magunkból, csakhogy mosolyogni lássunk. *mondja komolyan, a szemeibe nézve.*
http://F.a.g.y.//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 8:00 pm

*A körmeinkel kezdték ahol egész hamar végeztünk, majd a fodrásznál kötöttünk ki. Derékigérő hajam igen csak megrövidült, mert nagyon tönkrement a hajam. Miután végzett a fodrász már csak a lapockámig ér, egy kicsit lépcsőzetesre lett vágva. Kicsit meglepődtem, de már is másfelé kalandoz ik gondolatom a masszázsnál. *- Ez mennyei. *mondom és lassan ellazulok. * - Nem hiszem el hogy eddig ilyen feszült voltam.* teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 7:47 pm

-Arra! *a manikűr-pedikürös felé mutat, majd oda is mennek. Egy-egy székbe helyezkednek el, két nő pedig máris jön, hogy nekikezdjenek a dolgoknak. Kicsit levágnak a körmeikből, majd minden sarkot gondosan kireszelnek, utána jön a fodrászat része, ami igazán nem tart sokáig. Sophienak rendbe szedik rakoncátlan tincsű hosszú haját és adnak néhány tippet, hogyan ápolja, Hakunak pedig levágják a hajvégeket, mert töredezettek. Igen, egy ideje nem volt fodrásznál, ezért olyan, amilyen. Végül a frizura rendbe tétele után egy lazító masszáson vesznek részt mindketten.*
~Kezdek felfrissülni! Istenem, de jó ez a nap!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 7:14 pm

*Nagyot nyelek mikor a szépségszalont említi. Hát jó. Miért ne.*- Rendben fizessük ki a ruhákat, aztán mehetünk. * mosolygok, és elindulunk. Miután fizettünk átrángatott a szépségszalonba. Kicsit feszélyezve érzem magam. Még nem voltam ilyen helyen. * - Hol kezdjük? *kérdezem ahogy lerakom a táskákat.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 7:05 pm

*Mosolyogva figyeli Sophiet, ahogy a cipőket próbálja. Részben azért hozta ide, hogy kicsit kikapcsolódjanak együtt, hogy kitörjenek egy kicsit a megszokott hétköznapokból., csajos stílusban. Még van egy meglepetése, aminek úgy látszik most jön el az ideje, hogy felfedje.*
-A másik részébe! * mutat egy irányba. * -Ott van egy szépségszalon. Jót fog tenni, ha csinálnak valamit a hajaddal és úgy a teljes külsőd is rendbe szedik. * mosolyodik el. * -Mit szólsz az ötlethez? Persze előtte nem ártana rendezni a ruhákat.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 7:00 pm

*Felpróbálom a balerína cipőt. *- Nem is rossz, ez a fehér rövidnadrágokhoz, meg a a toppokhoz egész jó lenne nem? * kérdezem vigyorogva ahogy rápillantok. Kezdem élvezni ezt a vásárlást. Mikor körbenézek meglátok egy sötétzöld majdnem fekete magasszárú csizmát. Azt is felpróbáltam és elképzeltem az első összeállításomhoz. * - Szerintem egyenlőre meg vagyunk. * mondom és fáradtan sóhajtok. *~ Már csak a hajammal kell legközelebb csinálni valamit. ~*gondolkodom és kissé fényét vesztett hajamat babrálom. * - Innen hova akarunk menni? * kérdezem ahogy felkelek a székről.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 6:47 pm

-Ha kell, hozom én azokat! * fordul felé mosolyogva, majd lenéz a cipőkre. * -Léteznek még lapos sarkúak is, például lehet hogy egy sima balerina cipő illene a stílusodhoz, vagy valamilyen szandál, esetleg egy laza tornacsuka is szóba jöhetne, bár csak a farmeres viseletekhez. *feleli elgondolkodva. Talál is egy fehér balerina cipőt, és rögtön megmutatja a lánynak. Nagyon kíváncsi a véleményére. Neki kell kialakítani a saját stílusát, Haku pedig csak segíteni tud benne.*
~Idáig nem a legjobb, de határozottan alakul, és ez jó jel! Örülök, hogy végre kezd stílust váltani! Elvégre jó, ha egy kicsit változik az ember, csak az a fontos, melyik irányba teszi ezt...~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 6:20 pm

*Kicsit elvörösödik a randi említésére. *- Ő, hát voltam párizsban, és úgy látszik ragadt rám valami. * mosolygok és tovább kutakodok közben. Haku a cipők felé terel. Útközben még néhány farmert felsőket, és Haku még egy táskát a kezembe nyom. * - Kezdem úgyérezni magam mint a málhás szamár. * mondom és megállok a cipőknél. * - Mik ezek? Kínzó eszközök? *kérdezem cinikusan, mikor meglátok néhány gigantikus tűsarkút. *- Valami kényelmesebb kéne. * nézek társamra. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 6:05 pm

*Alaposan végigméri, aztán elismerően bólogat. Szerinte nem rossz az összeállítás, sőt! Sokkal jobb, mint a sima fekete ruházatok. Jobban illenek hozzá a színesebb cuccok és még nagyszerűen állnak is neki. Főleg hogy vékony, bár ez nem minden esetben jó. Van olyan ruha ami biztosan jobban lötyögne rajta, mint az a piros volt, de egyébként meg igazán előnyére is válik az alakja. A farmer amit választott például, egy csőszárú ami szépen ki is emeli őt, főleg a bokájánál, de a csípőjénél is, a vékony derekú top meg remekül megy hozzá. Egy laza viseletet rakott össze percek alatt, ami igazán tetszik Hakunak.*
-Szerintem nagyon jó! Bejön az, hogy így kombinálsz dolgokat. Szerintem te is látod, hogy a színesítéssel csak kiemeled azokat az adottságaidat, amiket a randin is előnyödre tudsz majd fordítani. Ilyen dolog például a vékonyságod, amit remekül hangsúlyoznak a ruháid. Van ám érzéked ahhoz képest hogy azt mondtad, nem vagy egy divatember!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:59 pm

-Kösz azt kihagynám. * válaszolom és tovább nézelődök. Keresgélés közben ráakadok egy kék farmerra, egy szürke spagettipántos topra és egy világos zöld rövidderekú felsőre. Gyorsan elmentem felpróbálni, majd mikor kijöttem, belenéztem a tükörben. *- Még valami hiányzik. * gondolkodom, és megpillantok néhány selyem málat. Egy vékonyabbat választok sötétzöld színben majd a nyakam köré tekerem hogy a két vége elől legyen. *- Szerinted mien? * kérdezem Hakut.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:47 pm

-Mostanság az ultrarövid ruhák az elterjedtek és ezt szó szerint értsd! A legtöbb ember nagyon oda van érte, mert hogy csinos és bejön a srácoknak, de az az igazság, hogy ez a trend nagy badarság... *magyarázza, miközben kicsivel odébb sétálnak. Azon a részen ahol most állnak, már inkább vannak hétköznapihoz hasonló darabok, mint estélyik. Az, hogy itt vannak, elfeledteti vele a gondokat és azt hogy Felicity még mennyire pipa lehet rá, mert bántotta azt a vérfarkast. A lelke végre nyugodt és a hangulata is visszatér lassan a normálishoz.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:31 pm

-Nincs. Nem igazán vásárolgattam még, és nem igazán tudom mi a divat. * válaszolom, és visszamegyek átöltözni. Mikor saját ruhámba visszabújtam, a karomra tettem a ruhákat és Haku után mentem. Nagyon kutakodott, a ruhák között, én meg elszörnyedtem mikor a tükörbe néztem. A hajamat gyorsan össze fogtam mert igen keszekuszán áll. *~ Igaz nagyon rég volt hogy nagyi levágta a hajam. ~* Tűnődök magamban és nézelődök. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:23 pm

-Hmm, akkor megoldjuk másképp! * vigyorog, majd végigméri. * -Még ez is jól áll! Úgy látszik, illik hozzád a piros és vidámabb  lesz a karaktered tőle. Ami meg a mintákat illeti, igyekszem de akkor bizony odébb kell vándorolnom. * feleli vidáman. * -De előtte azért a te véleményed is kikérem, elvégre jogod van hozzá hogy te is beleszólj. Milyen ruhát szeretnél a leginkább? Van valami konkrét elképzelésed, ami akkor most nem kínai mintás, mégis bejönne? *kérdezi kíváncsian.*
~Vidáman érzem most magam, ráadásul előtte aludtam is pár órát, úgyhogy kipihent is vagyok.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:15 pm

*Mosolyogva kezdek neki újra öltözni. Igazán szép a ruha csak nagyon ragaszkodni próbál a kínai motívumokhoz. *- Abból nem találsz kissebbet mert az a legkissebb. Amúgy csak én vagyok sovány. * mondom és kilépek a fülkéből. * - Meg nem muszály ragazkodnod a kínai motívumokhoz. * mosolygok rá és kisimítom a ruhán keletkezett ráncokat. *- Na? * kérdezem kíváncsian. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 5:07 pm

*Jókedvűen várakozik a próbafülkétől nem messze. Előtte tovább vizsgálta a ruhákat és talált is egy skarlátvörös ruhát. Igaz ez nem kínai, de attól még igen csak szép. Hosszban nézve nem kell sok hogy a földet súrolja. Ujj nélküli, hátul cipzáros fajta, fokozatosan szélesedő véggel. Egy aranysárkány szimbóluma van a felsőrész közepén. Rögtön a vállára vette, így áll most, a kiválasztott darabbal, amikor a lány kilép.*
-Igazán szép! Máris színesebb vagy, bár lehet hogy egy kisebb jól jönne. Picit mintha lötyögne rajtad, de egyébként meg remekül áll! * bólogat elismerően, majd felé nyújtja a választottat * -Ezt nézd még meg! Addig keresek egy kisebbet a mostaniból. *mondja és már megy is, hogy szétnézzen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 4:54 pm

*Komolyan elgondolkodok azon amit mond. *~ Igaza van. Miért ne változhatnék meg? Legalább egy kis időre?~* Nagyot sóhajtok majd elmosolyodom. *- Rendben, megyek felpróbálom ezeket. És teljes mértékben rádbízom magam. Bármien ruhát felpróbálok amit mutatsz. Megígérem. * mondom mosolyogva. Bemegyek a próba fülkébe és elkezdek átöltözni. Még jó hogy hoztam az oldaltáskámat mert a fegyvert bele tudom, tenni, így nem ilyesztek meg senkit. Mikor átvetem a ruhát nagyon meglepődtem. Teljesen másnak láttam magam, a tükörben. A jobb lábszáromon most látszott a leopárd tetoválás, meg a jét felkaromon lévő. Az egyik egy kigyó a másik pedig egy sárkány. Valahogy nem tudtak zavarni. Hajam szétterült a vállamon és a hátamon, egész a derekamig ér. Talán annyi a hiba a ruhában hogy kicsit lötyög rajtam mert elég sovány vagyok. Kilépek a fülkéből és Hakut keresem. *- Na mit szólsz? * kérdezem mosolyogva. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 4:33 pm

*Miután felsegítik, automatikusan megköszöni és tovább nézelődnek. Rájön, hogy barátnőjének egy hagyományos kínai ruha kel, így ebben a kategóriában kezd el kutatni. Hamarosan talál is egyet és megmutatja neki. Ahogy ránéz az árára, igen csak panaszkodós kedve les. Hát igen, nem véletlen hogy a Palotanegyedben kapott helyet ez a bolt az áruival együtt.*
-Értem. * mosolyog rá végül. * -Ami meg a fekete ruhákat illeti, meg tudom őt érteni. Nincs bajom a viseleteiddel, de a fekete egy kicsit elkomolyiít, ami hát nem a legjobb. Ellenben a színes ruhák már igen csak feldobnak téged. Ja, amúgy nem próbálod fel az egyiket? *vigyorodik el.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 4:18 pm

*A ruha nem volt csúnya de nem igazán jött be nekem. A táska már annál jobban. *- Passzol a ruhához amit találtam. * mosolygok és tovább keresgélünk miután felsegítettem Hakut a földről. Egy vörös alapon fehér virágmintás hagyományos kínai ruhát mutat nekem. Ez is bokáig ér és magasított a gallérja. Haku azon panaszkodik milyen drágák a holmik, de én csak nevetek. *-Az miatt nem kell agódnod. A nagyi kicsit eleresztett, ilyen esetekre. Ő is mindíg ráakart venni hogy ne feketébe járjak. * vonom meg a vállam. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 4:04 pm

-Nos, ami ezt illeti nem, de nem árt ha van néhány jobb cuccod is. *válaszolja, miközben megpillant egy gyönyörű, hosszú zöld ruhát. A mellkas közepénél elhelyezkedő részen pedig picit ki van vágva. Igazán csinos, bár Sophiehoz nem is tudja, milyen mértékben illene. Ráadásul árát nézve sem a legolcsóbb. Lehet csak amiatt, mert középtájt egy kék kínai sárkány szimbóluma borítja. Kérdőn társára néz, aki megcsóválja fejét. Rögtön visszaakasztja és tovább tovább kutat. Tőlük nem messze táskák vannak. Odamenne, de olyan szaporán próbálja megközelíteni azokat, hogy elesik a saját lábában és egyenesen odacsúszik, rá is borul néhány táska.*
-Wow, ez aztán nem semmi! *áll fel, egy hófehér válltáskát szorongatva. Egy csodás tigris pofája van rajta, kicsit ráközelítve, így voltaképp a szemei látszanak csak. Szép mélykék mindkettő és igen csak igéző.* ~Hmm, vajon ez bejön majd neki?~ *miközben ezen elmélkedik, a többi levert táskát azonnal visszapakolja a helyére.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bálszépe Divat- és Szépségszalon
Vissza az elejére 
2 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: