Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Bálszépe Divat- és Szépségszalon

Go down 
+56
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Dissoine M. Dreadcurse
Melusine Sorentyl
Kobayashi Daisuke
Cecile Mignonette
Scott Masters
Hazel Ravenwood
Denzel O'Neil
Diana Lunitech
Artemis Taylor
Tessa Leone
Agatha Brooks
Lincoln Lawrence
Claire Fairchild
Samantha Radoslava
Scott André
Evangeline Elovics
Anita Radoslava
Jessica Westlive
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Cat R. Morgan
Mira Todorka
Emily Kyra Beawer
Nessie di Alsiera
Yeo Jung-hwa
Loretta Sabilo
Lismine Lockwood
Sarah Lairs
Daran Fila Chirs
Lorraine Betranche
Amelia Ellwood
Kádár Enikő
Sophia Zenovia
Játékmester Eramir
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Lina Wierro
Andrey Bogdan
Lizbeth Westlive
Marina Raya
Ann-Tabitha Serenity
Nagy Klaudia
Maximilian Smith
Olga Snezhana
Atanas Iordan
Lilia Radoslava
Amaril Gwyneth
Ewelyne B. Cart
Wanda Dorcas Gloria
Ashlie Brogar Glevor
Melody Grey-Kingston
Aylossa Serendin
Gisellle Floretta
Cirelin de Sovalon
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 9:32 am

First topic message reminder :

Már kívülről is látszik a pompa és a ragyogás iránti rajongás. Nem véletlenül a Palota negyedben található meg a kis üzlet, ahol fellelhető minden, ami a divathoz szükséges. A bolt két valamennyire egymástól elkülönülő részből áll.
Az egyikben találhatóak meg a ruhák, minden amit csak el tudsz képzelni, estélyiktől kezdve, az egyszerű hétköznapi viseletig. Az árak a Palota negyedhez vannak alakítva, de találhatóak akciós termékek is, amik a kevésbé tehetős népeknek is hasznosak lehetnek. Akadnak ruhák, cipők is szép számmal, az eladók pedig készségesen sietnek segítségedre, ha valami kérdésed lenne. Egy külön kis szekrénysor rejti az ékszereket, fülbevalóktól kezdve a remekbe szabott diadémokig minden kiegészítő fellelhető itt.
A másik teremben pedig a külsődet formálják át lelkes fodrászok, sminkesek. Elkészítenek mindenféle frizurát, hajfestés is belefér, no meg egy-egy tetoválás sem kizárt, netán henna kipróbálási lehetősége. A pedikűr-manikűr, netán egy kellemes masszázs, a hátsó szobákban még erre is lehetőséged van.
Ha a szemed és a külsőd kényeztetésére vágysz, mindenképpen neked való a Bálszépe Divat- és Szépségszalon!

Boltos: Alyossa Serendin
Előtörténet, jellem és kép ITT megtalálható.

írta Cirelin de Sovalon


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 17, 2011 8:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 3:54 pm

*Haku azt akarja hogy ne rejtsek el fegyvert? Olyan nincs. A magassarkú hallatán meg teljesen ledermedek. *- Muszály? Nem hiszem hogy jó ötlet. * mondom ahogy követem őt. Nézelődök a ruhák közt, mikor is megpillantok egy vörös ruhát amin egy tigris van. Magas gallérral. Ujjatlan bokáig érő ruha. Ahogy elnéztem még a csizmámhoz is megy. A jobb oldalon olyan combközépig fel van hasítva. * - Ez nem is rossz. * nézegetem, közben figyelem Haku mit talál.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 3:38 pm

*Azonnal megáll és a lányra pillant. Teljesen felé fordul, majd egy kicsivel közelebb hajol hozzá.*
-Tudod, a legtöbb ember nem rejt el benne semmit, ráadásul a kérdéseket kicsit hangosan tetted fel. A lényeg, az, hogy olyan ruhát találjunk, ami hozzád illő, mégis színesebb. Nem használhatod majd arra, hogy bármit is elrejts benne, vagy azon kívül. Harcolni viszont remekül lehet benne, főleg ha magassarkúd van hozzá. Oh, majd azt is néznünk kell! * hajol el tőle, végül. * -No meg egy táskát, abba tudsz mit pakolni, de lehetőleg ne egy katonai hátizsák félére gondolj és ne is oldaltáskára! *feleli komolyan, majd tovább mennek, míg nem el nem érnek az esélyi szerűségekhez.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 3:27 pm

*Haku, nagyon eltöpreng majd az egyik irányba kezd húzni. *~ Én meg az a nagy szám.~* morgok mikor megpillantom, az elegánsabb darabokat. Nem értem a lányokat és a nőket. Miért hordunk ilyen kényelmetlen holmikat? *- Hogy lehet ezekben fegyvert elrejteni? És egyáltalán harcolni? * szalad ki a számon, mikor egy V dekoltázsú miniruha akad a kezembe valami iszonyat rózsaszín színben. Azonnal vissza is rakom. Hajam hátra csaptam, és körbe néztem. Rengetegen bámultak rám, hitetlenkedve. *- Most mi van? Valmi rosszat mondtam? * kérdezem Hakut. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 3:16 pm

*Teljesen fel van pörögve, hogy segíthet Sophienak a ruhaválasztásban, hogy aztán legyen miben elmennie randizni. Már eleve a randizás dolog is nagyon boldoggá tette. Örül, hogy végre nyílt barátnője előtt egy lehetőség, amiben megszerezheti Jeant. Legalább ő rá találhat az igaz szerelemre. Nagyon szippant a benti levegőből, aztán körbenéz, mert neki már nem olyan mindegy, merre kutakodnak. Olyan ruha kell, ami elegáns, színes, még is egyszerű és bejön Neki. Hisz nem feledi el, nem magának választ ám, nem ezért jött. Régóta szereti is az ilyen helyeket. Nem az a plázamacska típus, nem vásárolgat állandóan, mégis szereti, mert valljuk be remek érzés, ha van egy-két új ruhánk, amit később kombinálhatunk a régiekkel. És egyébként sem árt néha megszabadulni az ósdi daraboktól és újakat szerezni.*
-Akkor menjünk erre. *int kedvesen, majd elindul egy irányba, az elegánsabb, már-már estélyinek mondhatók felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 3:01 pm

*Haku rajtaütés szerűen csapott le rám a könyvtárban. Arra alig volt időm, hogy összeszedjem magam. Miután elrámoltam a dolgaim, elrángatott, Nellondba. Nagyon bepörgött a vásárlástól, és a szépségszalontól. De ami a legjobban bepörgette, az az hogy megígértem, hogy elhívom randira Jeant. Már majdnem ott vagyunk a szalonnál, és a gyomrom, kezd görcsbe rándulni. És nincs menekvés. Be cibál a boldba és azonnal elfehéredek. *~ Most komolyan mi olyan jó az ilyen helyekben?~* kérdezem magamtól. *- Nekem mindegy. Nem voltam még ilyen helyen. * mondom, és körbenézek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 82h3


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 2:48 pm

*Másnap ígéretéhez híven karon ragadja Sophiet és elviszi Nellond Palotanegyedébe. Hogy miért? Az ok egyszerű: ruhatár frissítés. Nem neki, hanem a lánynak. Szerinte még mindig rémes hogy csak sötét ruhái vannak. Nem ártana néhány új, színesebb darab, ami nem csak a szekrényét, de magát Sophiet is fel tudná dobni. Ennek reményében jött el ide. Már nem kell sok. Már csak néhány lépés.... Végül megérkeznek a bolthoz, ami igazából bolt és szépségszalon egyben, tehát két nagy részre van osztva. Ragyogó épület, szinte rögtön megakad rajta az ember szeme, így szúrják ki Hakuék is. Mosolyogva mennek be az ajtón és lépnek be a ruhák részlegére. Rengetek csodálatos darab veszi őket körbe. Színesebbnél színesebb estélyik, hétköznapiak, szinte minden van. Nagyon szépek, de könnyen meg lehet hogy amilyen csábítóak, olyan elkeserítően nagy lesz az áruk is.*
-Merre akarsz először körülnézni? *néz Rá kérdőn.*
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 7:49 pm

*Elmosolyodom, örülök neki, hogy nem talál bonyolultnak, én néha annak érzem magam. Bár tényleg egyszerűen csak a színes ruhákat szeretem, és nem a sötéteket. A fehérrel sincs igazán bajom, ennek a virágosnak is, ami előkerül fehér az alapja. Bár valahogy az él bennem, hogy igazán nagyon fehér ruhát a lányok csak az esküvőjükre vesznek fel, előtte egyszerűen nem... és azt hiszem ezt az elképzelésemet végképp igen nehéz lesz kiölni belőlem. Más dolgokban fogok tudni változni, alkalmazkodni ehhez a világhoz, de ebben valahogy nem hiszem. A fehér az mégis csak az ártatlanság színe. Igazából észre sem veszem, amikor megnéz magának, főleg mert pont a tükör előtt állok, hogy megnézzem magam előlről is, hátulról is. Csak amikor megfordulok, akkor látom, hogy mennyire vörös és kapja el a tekintetét a földet fixírozva inkább. Értetlenül nézek rá, picit közelebb lépek, és talán kicsit gyerekesen roggyantom meg a térdem és hajolok le picit oldalra dőlve, hogy a tekintetét keressem.*
-Mi az? *Arcomon kérdő tekintet csücsül, érdeklődve nézem, hogy vajon mi is váltotta ezt ki belőle. Azaz... jó, nem vagyok buta. Húsz leszek és habár sosem voltam ennek a híve, de attól még elég sokat sulykolták belénk, hogyan kell tetszeni a férfiaknak, hiszen egy lánynak jól kell házasodnia, nem lehetett az én időmben még ügyvéd, vagy katona, vagy bármi más, csak egyszerűen háziasszony és kész. Én persze nem akartam az lenni, de attól még kénytelen voltam ismerni bizonyos dolgokat. Aztán újra eltűnök a függöny mögött, most kicsit hosszabb időre, ő pedig kezd türelmetlen lenni, de hát sok a hajam és elég macerás feltűzni. Így is elég sok szál lóg ki erre-arra, azt hiszem ehhez több csat fog kelleni, viszont érzem, hogy kellemesen szellőzik a nyakam. Előlibbenek, ő pedig kedvesen dicsér meg, bár mintha kissé... elnevetem magam a szavai hallatán és a reakciója láttán.*
-Remélem nem leszel beteg, hogy ilyen sokat köhögsz... *Ha felnéz, azért láthatja az arcomon, hogy igazából csak ugratom és nem gondolom komolyan a dolgot, majd elkapom az eladó hölgy kezéből a következő ruhát. Egy piros kockás darab, aminek a rövidsége csak akkor esik le, amikor már felettem. A hajamat újra igyekszem feltűzni, mert öltözködés közben simán szétesett. Ahogy eddig, most is mezítláb kerülök elé a füléből. Nem csak a bokám, de a térdem is kilátszik időnként az alsó vágások közül, ahogy lépek. Nem vészesen rövid ez a szoknya, de ha Maggie látná, azt hiszem kitérne a hitéből, a papa pedig azonnal valami lepellel terítene le, hogy senki se lásson így. Most azért lassabban lépdelek elő, zavarban vagyok, hiszen nagyon erősen szokatlan ez így ebben a formában. Szergejre pillantok, hogy mit szól?*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 7:21 pm


– Egyáltalán nem ! * felelem mosolyogva a lánynak. Hiszen tényleg nem gondolom, hogy egy bonyolult jellem, vagy éppen egy nehéz eset lenne. Simán kiemelt három színt a tömegből, majd ezután, hozzáteszi azt is, hogy igazából egyikkel sincs baja, én pedig erre csak bólogatni tudok. Nem szereti a komor és sötét színeket, ez egyértelmű. Ő maga is túl vidám ahhoz, hogy sötét színekben járjon. Na meg mindenkije él, ebben biztos lehet, így nem kell a gyász színét magán viselnie, bár tény, egy kis fehéret azért el tudnék képzelni, aranyló bőréhez,hiszen az mégis csak egy olyan árnyalat, ami még jobban kiemelné a szemének kékségét.
Az első választásomat kitörő örömmel fogadja, én pedig kisfiúsan somolygok, mikor meglátom lelkesedését. Picit hezitál a tükör előtt, én pedig egyáltalán nem tudok mit tenni magammal, csak őt látom. Most férfiként viselkedem, és akármennyire is nem helyénvaló, megnézem formás fenekét, hátának ívét, nyakát, és vállainak gömbölyűségét. Mikor találkozik a tekintetünk krákogok egyet, majd vörössé vált arccal a földre bámulok. Olyan vagyok, mint egy gyerek, akit rajtakaptak a bámuláson. Nem sokkal ezután beviszi a virágos ruhát is, én pedig döbbenten kapom fel a fejem, mikor egy rövidebb ruháról beszél. Hát abba kétlem, hogy jó lennék, azonban jó lenne látni valami olyanban is, ami nem rejti el teljesen. Na nem mintha nem lenne hihetetlenül csinos, egyszerűen csak… akarom, hogy kinyíljon mint egy virág, és tudom, hogy ha majd átadja magát ennek az egésznek, akkor… akkor tökéletesen fogja érezni magát, és boldog lesz. *
- Na jó lett? * kiabálok be neki a második ruhánál, mert már egy ideje a fülkében időzik. Nem akarom siettetni, csak valahogy nem értem, hogy ezzel miért tölt el annyi időt. Mindenesetre igyekszem nem aggodalmaskodni semmin, hiszen ezek nem fűzősek, ez tuti nem fojtja meg egyik sem a lányt. Ekkor húzódik el a függöny, nekem pedig leesik az állam. Haját feltűzte, így már láthatom tökéletes nyakát, és valami hihetetlen okból kiindulva késztetést érzek arra, hogy végigsimítsak rajta, hogy ujjaim köré tekerjem a kibújt, kósza tincseket, hogy ajkammal ízleljem meg rózsás bőrét, mely annyira tökéletes. Megrázom a fejem, szabadulnom kell ebből a vágyálomból, hiszen egyszer már tönkre tettem egy barátságot, még egyszer nem fogom! *
- Uhhh ez nagyon jó! * mondom megigézve, majd mikor a lány megpördül, én csak csillogó szemekkel nézek rá. *
- Tökéletes vagy…. khömm… ebben a ruhában… * mondom, majd köhögést színlelve kissé hátrébb megyek, hogy addig is rendbe hozzam magam, és múljon arcom pírja. Kezemmel közben intek a boltosnak, aki készségesen ad egy újabb ruhát, bár itt már nem látom, milyen hosszúságút. Remélem nem csinál cédát szegény Lena-ból…*
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:30 pm

-Igen, ebben egyáltalán nem tévedsz. *Bólintok a szavaira egy mosollyal, aztán előkerül az eladó hölgy, én pedig nyugodtan várakozom, amíg Szergej a ruhákat nézegeti. Végülis ráérek, egyáltalán nem zavar, hogy egyedül maradtam kicsit távolabb, onnan is tudok figyelni, hogy mit pakolászgat, miket keres. Igazából tényleg nincs túl nagy kezem, mivel nem is vagyok határozottan magas lány, de ezzel sosem volt gondom, végülis így még inkább törékeny alkatnak tűntem, és ez jó álca! A mama mindig azt mondta, nem baj, hogy nem vagyok magas, hiszen ő sem az, de attól még nagyon erős, sokkal erősebb, mint jópár nála magasabb nőszemély, akik folyton csak nyafognak. Én aztán nem leszek olyan nyafogós! A kérdése szakít ki a múltbéli kalandozásból.*
-A kék és a lila! És nagyon szeretem a sárgát is, meg... az az igazság, hogy nincs annyira kedvencem, egyszerűen csak imádok mindent, amit színes. Nehéz eset vagyok igaz? *Biztosan valami konkrét választ várt, hogy könnyebben tudjon keresgélni, és ebben nem sokat segítettem most neki. Végül a kék ruhát adja oda, amivel gyorsan el is tűnik az öltőzőfülkében és pillanatok múlva kerülök elő. Egy picit azért feszélyezve érzem magam, hiszen ez a ruha nagyon is mindent megmutat belőlem, a testalkatomból, az egész vállamat és a hátamból is sokat mutatna, ha nem takarná el hajam. Úgy látom mintha egy pillanatra leblokkolna és már kezdek is elbizonytalanodni, hogy talán nem áll jól és csak nem akarja a szemembe mondani, mert nem akar vele megbántani, de aztán mégis lelkesedni kezd, ami határozottan jó érzéssel tölt el. Csillogó szemekkel mosolyodom el.*
-Tényleg jó? Örülök neki, hogy tetszik, tényleg! *A többi bókra egy picit azért zavarba jövök, hogy feltűzzem a hajam és a nyakam... Túl világos a bőröm, hogy ne látszódjon meg rajta könnyen, hogy picit vörösödni kezdek, ahogy végigpillantok magamon. Kicsit megköszörülöm a torkom, aztán a hölgyre pillantok.*
-Esetleg van valamilyen nagyobb csatuk a boltban? *Gyorsan el is tűnik, majd hamar tűnik elő újra egy nagyobb darabbal. Átveszem tőle, majd kikapom Szergej kezéből a virágos ruhát.* -Ha gondolod a következő lehet egy icipicit rövidebb. *Nyelek egyet, hiszen ez nagyon ellenkedik azzal, amit évek alatt neveltek belém, de azért lássa, hogy tényleg igyekszem. Újra bevonulok tehát az öltözőfülkébe, és talán most picit tovább tart mire visszatérek, felveszem a nyári rucit és a hajamat is feltűzöm, ami elég bonyodalmas, hiszen kifejezetten nagy adagról van szó, lévén a derekamig ér. Nem sokkal később kerülök elő megint.*
-Na? *Körbe is forgok kicsit, hogy megnézhesse jó-e így a hajam, és kíváncsian lépek közelebb, hogy milyen ruhákat válogatott még ki.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:05 pm


– Nem tesz semmit, tényleg. Ha jól gondolom, túl sok barátod még úgysincs, és hát mivel senkit sem avattál be rajtam kívül a titkodba, így nem kell magyarázkodnod. * mondom egy halovány mosollyal, majd mikor a nő megjelenik, egyből hozzá sietek. Elengedem Lena kezét, majd a ruhákra téved a tekintetem, és próbálok nem foglalkozni azzal, hogy az érintésétől hogy felmelegedett a tenyerem. Igazán apró ujjai vannak, olyan picik, hogy szinte teljesen elvesznek a kezemben. Erről pedig az jut eszembe, hogy igen, van valaki, akihez képest én egy férfinak tűnök. Pedig alkatom, magasságom annyira nem emel ki a tömegből, sőt még izmos sem vagyok, inkább szálkás. *
- Mi a kedvenc színed? * kérdezem tőle, miközben nagyban női ruhákat válogatok. Tudom, bunkó dolog, hogy csak úgy otthagytam ácsorogni magában, de először én akarok neki segíteni, és tényleg igyekszem, hogy jó darabokat válasszak. Szeretném ha bízna bennem, és talán ezek után a nap végére rá tudom beszélni egy nadrágra, vagy egy rövidebb fazonú ruhára is, amiben legalább nem fog meggyulladni, ebben a kánikulában.. Közben a kezembe akad a mélykék ruha, én pedig egy hangos hümmögéssel adom a kezébe, amire ő teljesen extázisba esik. Nem gondoltam volna, hogy az élénk színe lesz az, ami ennyire megfogja, bár igazából ez most egyáltalán nem érdekel. Elmosolyodom, mikor meglátom csillogó szemét, és hogy tényleg tetszik neki, majd másmilyen színűeket kezdek keresgélni, míg az elsőt elviszi próbálni.
Nem telik el sok idő, máris elém libben, én pedig egy pillanatra ledermedek. Elakad a szavam, önkéntelenül nyelek nagyot, mikor meglátom hófehér bőrét, kerek vállát, és hátának kecses ívét. A ruha tökéletes! Kiemeli szemének színét, formás alakját, melyet annyira rejteget, és számomra most mindennél szebb. Hiszen végre látom a lányt is igazi valójában, nem csak a sok tüllt és csipkét.
Pislogok párat, majd próbálok a feladatra koncentrálni, pláne úgy, hogy mi csak barátok vagyunk. Hiszen pár hónappal ezelőtt még Natiba voltam szerelmes, most pedig egyszerűen csak levesz a lábamról egy kék ruha, és annak gazdája. Egyáltalán nem illik hozzám ez a hozzáállás, úgyhogy próbálom a gondolataimat megfelelő mederbe terelni. *
- Hát ez szuper! Igazán jól áll! És nem, egyáltalán nem sok! Szerintem még az is beleférne, ha a hajad fel lenne tűzve. Vékony vagy és csinos, és ha már a bokádat nem mutatod meg, legalább a nyakadban hagy gyönyörködjenek… * mondom ki egy szuszra, majd mikor leesik, hogy miről is beszélek, kissé elvörösödöm. Úristen hogy lehetek ekkora szánalmas alak. A probléma elkerülése végett pedig inkább a kezébe nyomok egy virágos darabot, ami lágyan omlik alá, és tökéletes lehet a nyári napokban. *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 8:00 am

*Ebben persze igaza van, sajnos ilyen terepen, modern helyen nem túlságosan hasznosak a ruháim, de nincs más, no meg ezeket szoktam meg. Nem értek én a modern dolgokhoz, hogy saját magamnak tudtam volna bármit is válogatni, Ő pedig nem segített nekem ilyesmiben. Az is valami, hogy legalább nem vagyok teljesen tudatlan ezzel az új világgal kapcsolatban, de persze még mindig sokszor érzem magam rendkívül elveszettnek. Szergejjel azért sokkal könnyebb. Sóhajt egyet, de végül elmosolyodik, aminek nagyon örülök, hiszen azért akárhogy is nézzük, az ismeretségünk elején sokszor volt határozottan morózus, mostanság pedig mintha ezt egyre gyakrabban igyekezne levetkőzni, legalábbis így érzem. Mindenféle célzat nélkül hajolok kicsit közelebb, csak azért, hogy az eladó ne hallja a szavaimat és súgok a fülébe halkan. Szerencsére végül nem mondd nemet.*
-Jól van, köszi. És tényleg örülök, hogy segítesz! *Azt nem teszem hozzá, de igyekszem majd nem nyafogni, ha olyasmi kerül elő, ami esetleg zavarja az értékítéletemet, hiszen tudom, hogy itt ebben a világban egészen máshogy mennek a dolgok. Engem zavar, ha látszik a bokám, ha túl sokat mutat egy ruha, de tudom, hogy itt ezzel nincs gond. Nem vagyok vak, láttam már, főleg ahogy melegszik az idő, olyan ruhákat lányokon, hogy konkrétan leesett az állam. Ha Maggie látta volna ezeket, azt hiszem minimum repülősó kellett volna, hogy az ájulásból magához lehessen téríteni. Elmosolyodom önkéntelenül is, ahogy szeretett dadám jut eszembe, aztán gyorsan el is hessegetem a képét, mert nem akarok elkomorulni miatta. Csendben várakozom tovább Szergej mögött, és kicsit lábujjhegyre is emelkedem, ahogy figyelem a válla fölött a ruha pakolgatást. Végül egy csodás kék ruhát kerít elő, amire csillogó szemmel pislogok.*
-Olyan csodálatos és élénk a színe! *Mosolyodom el, majd ki is veszem a kezéből. Körbepillantok és amikor az eladó mutatja, hol tudom felpróbálni, el is tűnök a függöny mögött. Eltart egy ideig, mire kihámozom magam a ruhámból. Fűzőt már egy ideje nem hordok, hiszen nem lenne, aki segítene felvenni, de azért így is percekbe telik, mire végül előkerülök. A ruha csodálatosan simul a testemre, és meg kell hagyni, hogy kényelmes is, bár szó se róla, hogy az egész vállam szabadon van. Kicsit bizonytalanul fordulok meg a tükör előtt, nézem meg magam elől és hátul is, majd Szergejre pillantok.*
-Szerinted nem túl kivágott felül? *A hátam is kilátszana eléggé, de azt a hajam takarja teljesen, így nem nagyon látszik. Persze tudom, hogy butaságot kérdezek, azokhoz a ruhákhoz képest, amiket más lányokon láttam, ez határozottan szolid darab.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:34 am


* Nem tartom a ruháit undorítónak, csak egyszerűen korszerűtlenek, és nem lehet bennük élni. Akkora nagyok, hogy maga a mozgás is kész életveszély, ugyanis minden kis fodor, csipke beleakad mindenbe, ezzel pedig a lány bukik fel lépten nyomon. Na meg ugyebár senki nem hord már ilyeneket, ami csak még jobban kiemeli a lányt a tömegből. Nem tudom az e a célja, bár én kétlem, hogy arra akar pályázni hogy mindenki ujjal mutogasson rá. Nem vagyok én rossz ember, és még csak a színekkel sincs bajom. Szóval tőlem hupilila is lehet a ruhája, ha nem túl nagy.
Nagyot sóhajtok, majd vigyorogva a lányra nézek. Igazán aranyos teremtés, mikor pedig a fülemhez hajol egy leheletnyit idegesebb leszek. Hogy miért, nos azt magam sem értem, csak azt tapasztalom, hogy a gyomrom apró ponttá zsugorodik, majd lüktetni kezd. Arcára nézek, csillogó szemeibe, majd hosszú hajára és már-már meghatódom. Túl kedves ahhoz, hogy ilyen brutális dolgokat kelljen átélnie. Annak a fickónak nincs szíve, aki egyszerűen megfosztotta a családjától...*
- Jó oké, legyen színes, meg mintás, aztán meglátjuk hogy mutat... * mondom, majd a boltvezető hölgy elszalad ruhákért. Kb. 2 perc múlva már ott is van egy halomnyival, én pedig válogatni kezdek. A túl csicsásakat kicsit arrébb rakom, és próbálok színeset és egyszerűt keresni, majd kiemelek egy kék darabot , mely szabadon hagyja a vállat és takarja a bokát. *
- Nos hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 8:04 pm

*Hát naná, hogy ez előtt a bolt előtt álltam meg, bár azt hiszem azért határozottan rosszul érintene, ha tudnám, hogy undorítónak tartja a ruháimat. Az oké, hogy nem praktikusak, erről még meg is tud győzni, de azért, hogy ennyire csúnyának tartja őket. Még jó, hogy nem mondja ki nyíltan, mert tuti, hogy erőteljesen megbántódnék. Szóval nézegetem a ruhákat a kirakatban rendkívül lelkesen, de tudom persze, hogy most nem ezekre lesz szükség, hanem valami visszafogott verzióra. Fogalmam sincs még, hogy mit fog nekem választani, de azért már előre félek ez tény. Alig veszem észre, hogy közeledik, csak amikor a hátam mögül hallom meg a hangját. Megperdülök és lazán majdnem el is veszítem az egyensúlyom, de sikerül megtartani, csak egy kicsit imbolygok.*
-Szia! Nincs órám. *Mosolyodom el, megmutatva a csuklómat bizonyításképpen. Inkább előbb érkezem tehát, mint hogy késsek, vagy nagyon pontosan kiszámoljam az időt. aztán megragadja a kezem, én pedig megyek vele, hiszen végülis vásárolni jöttünk, szóval nem illene ellenkeznem. Biccentek a nőnek és már épp nyitnám a számat egy illedelmes köszönésre, amikor Szergej át is veszi a beszélgetést. A szemeim akaratlanul is a csodaszép báli ruhákra siklanak, de a fiú gyorsan le is beszéli erről a hölgyet, én pedig csak sután bólintok egyet.*
-Igen, egyszerű, hétköznapiakat. *Erősítem meg én is a srácot, bár azért látszik rólam, hogy izgulok, főleg amikor még hozzá is teszi, hogy semmiféle puff és csipke, pedig én akkor is szeretem azokat. Igyekszem én megbízni benne, nem is ellenkezem, legalábbis egyelőre biztosan. Megyek vele, amerre húz és nem szólok bele a dolgokba.*
-Csak legalább legyenek szép színesek. *Hajolok egy leheletnyit közelebb és súgom a fülébe, mert azért ezt az egyet szeretném. Nem akarok túl fekete-fehér, szürkés ruhákat, szeretem az élénk dolgokat, a virágokat, a színeket.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 7:45 pm


 * Már pár nappal ezelőtt megbeszéltük, hogy végre elviszem vásárolni. Egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni a ruháinak látványát, így teljesen egyértelmű volt, hogy nagyon határozottan eldöntöttem, én kikupálom, kicsit bevezetem a mai kor divatvilágába. Nem akarok belőle bazári majmot csinálni, mindenesetre úgy gondolom, hogy ideje lekerülnie róla ezeknek a habos babos undorító ruháknak. Ilyet manapság csak bálba vesznek fel, és már oda is inkább a kifinomultabb darabokat, ezek pedig... hát nem éppen korszerűek. Az idő jó, már nincs olyan nagy meleg, mikor találkozunk. Mivel nem szeretek késni, ezért pontosan érkezem, de úgy látom, őt képtelen vagyok megelőzni. Természetesen pont azelőtt a bolt előtt ácsorog, ahová nem akartam bevinni, lévén, hogy ott nagyrészt báli ruhákat árusítanak. Önkéntelenül is mosolyra húzódik a szám, majd immár sietősebbre veszem a figurát. Hamar a lány mellett termek, és kellemes modorrak köszöntöm. Nem akarom elvenni a kedvét, és megbántani, na meg hát kell a pozitív tapasztalat, úgyhogy úgy döntök ebbe a boltba megyünk be először. *
- Szia! Pontos voltál! Szóval akkor menjünk, gyere! * mondom, majd fogom meg apró kezét. Ujjaimmal lágyan kulcsolom át kacsóját, majd húzom be a boltba magam után. Még akkor sem engedem el, mikor bemegyünk és az eladó kellemes mosollyal fogad. *
- Jó napot! Ruhát vásárolnánk! * mondom kissé kimérten, majd mikor a hölgy igazán előzékenyen velünk kezd el foglalkozni elégedetten hátrébb húzódok. *
- És milyen legyen? Bálba készülnek?
- Nem, hétköznap is felvehető darabokat szeretnénk, lehetőleg semmi puff és csipke... * mondom, majd szorítom meg a lány kezét, hogy nyugodtan bízzon csak meg bennem. Remélem nem fog ellenkezni.... *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 1:59 pm

*Az utóbbi napok egészen nyugodtan teltek, Szergej már több könyvet is kölcsön adott nekem, aminek nagyon örülök, mert el tudom foglalni magam, azon kívül, hogy sokat járok a könyvtárba megismerni ezt a kort, hiszen annyi minden van még mindig, ami új és szokatlan nekem. Vele, az elrablómmal két naponta találkoznom kell, viszont most elutazott, azt mondta, hogy ma nem kell mennem, mert nem lesz a városban, így aztán úgy gondoltam, hogy ez kiváló alkalom lehet arra, hogy elmenjünk vásárolni. Egyszerűen nem merek Szergejjel mutatkozni úgy, hogy Ő is itt van a városban, mert ha meglát, kérdőre vonna, biztos, hogy bajom lenne belőle, mert szerinte nem nagyon kéne senkivel sem kapcsolatba lépnem, legalábbis nem szorosabba, nekem pedig lett egy barátom, akit már nem szeretnék elveszíteni. Inkább óvatos vagyok, az a legegyszerűbb. A gyomrom apró kis gombóccá van szűkülve annyira izgatott vagyok. Mindig is imádtam új ruhákat venni, a papa sokszor hozatott nekem mindenféle csodálatos kelméket Párizsból és Londonból és én imádtam őket. Az új ruháknak különleges illata van, egyszerűen elvarázsolnak. Persze tudom, hogy ez most más lesz, hiszen Szergej arra próbál megtanítani, hogy öltözzek máshogy, szolidabban, mert itt ez kissé sok. Most is egy megszokott ruhámat viselem, hosszú szoknya, a bokámat jól takarja, könnyű cipellő alatta, mély dekoltázs, a válla kissé olyan, mint egy habos sütemény. Időnként meg is néznek páran, ahogy ácsorgok a bolt előtt és várok. Az az igazság, hogy nincs órám, azt beszéltük meg pár napja, hogy délután ötkor találkozunk itt, én pedig nagyjából kiszámoltam, hogy mennyi idő alatt érek ide, és még a kúriában megnéztem az időt. Most körülbelül időben lehetek, de talán kicsit előbb érkeztem, nem tudom pontosan. Amíg várok a kirakatott nézegetem, szép ruhák vannak kitéve, de valahogy... nagyon kevés anyagot használtak a legtöbbhöz. Viszont az egyik kirakat rész... hát az nagyon megfogott, igazából a többit csak átfutottam és ez előtt ácsorgok már percek óta. Ámulattal nézem a csodálatos fodrokat, a csillogó cipőket, azt hiszem ezek báli ruhák lehetnek, bár van közöttük olyan is, ami rendkívül kihívó, de olyasmi is, ami illik ahhoz, amit én ismerek. Csodálatos lehet ilyesmiben megjelenni, nem is értem, hogy ebből a korból miért vesztek ki az ilyen csodás ruhák, miért csak néha, alkalmakkor veszik fel őket. Én bármikor járnék ilyesmiben! Egy kicsit félek is tőle, hogy majd miket fog nekem Szergej válogatni, nadrág... az annyira nem nőies. A mama soha nem engedte, hogy nadrágot vegyek, még a lovagláshoz sem, csak akkor került erre sor, amikor ő nem volt otthon és a papa engedékeny volt.*
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 7:57 pm

*Nem tartja magát különösebben fiúsnak, de lassan már nagyon tele lesz a varázscsizmája hócipője az egész vásárolgatós mizériával. Meg az abnormálisan manikűrözött csajokkal is, akik azt hiszik, hogy segítségre szorul. Még hogy ő, a Tengerészek Gyöngye? Ugyan már, ez nevetséges! Ez az egyik oka, hogy a kezdeti bájcsevely után nem foglalkozik többet a lánnyal, a másik meg az, hogy szeretné minél gyorsabban letudni ezt az egészet, és visszamenni a szobájába. A mesterkélt nevetést szinte meg sem hallja, miközben elmélyülten kutakodik a szoknyák között, és nemsokára diadalmas kiáltással húz elő egy khakizöld, nagyjából térdig érő darabot.*
- Amúgy a kedvenc színeim a zöld és kék, de már nem lesz szükségem a segítségedre. *Veti oda a lánynak a válla felett, miközben a szoknyát maga elé tartva egy falra erősített tükörben nézegeti magát. Maximálisan elégedett a látvánnyal, és neki is áll, hogy egy megfelelő felsőt keressen hozzá.*
- Melusine. *Biccent a kutatás közben, de nem fordul meg.*

//Frost.//
Vissza az elejére Go down
Dissoine M. Dreadcurse

Dissoine M. Dreadcurse


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Auror
Üzenőláda : ,,A leghatalmasabb erő az univerzumban a pletyka."
,,Mi többet remélhet az ember, mint hogy uralma alá hajtsa a halált?"
,,A pletyka gyorsabban terjed a fénysebességnél is."

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 7:37 pm

* Hál' az égnek nem kell sokat kutatnia, hogy ki legyen a következő alany, akit kicsikét megismer, esetleg jóban "barátságot" köt vele, vagy netán megcsókolja, ugyanis tőle még az is kitelik, könnyűszerrel. De nem, azért az elég durva lenne, és kevés rá a vevő személy ebben az iskolában. Habár tuti hogy vannak páran, de nem sok, az biztos. Ha igen, akkor kellemeset csalódott ebben a helyben. Na mindegy, majd utánanéz, most az előtte lévő lányra figyel, aki ezt nem viszonozza. Enyhe kritikával illeti a ruhát, ámde Dissoine mosolya nem kókad, mert cserébe kap egy bókot, amire kislányosan meglibbenti fekete tincseit. * - Ó, komolyan? Ez igazán kedves tőled. * Álcázott nevetést alkalmaz, majd bevágja a ruhát egy fülkébe, mert nincs türelme megkeresni a helyét, ugyanis a lány egyszerűen figyelnem kívül hagyja. * - Melyik a kedvenc színed? Nagyon szívesen segítek, akár még cipőt is választani! ~ A mostani szörnyű. * Teszi hozzá gondolatban, de jobbnak látja nem kijelenteni, ha szimpinek akar tűnni. Ha a lány felel a kérdésére, akkor természetesen ezerrel hozza az olyan ruhákat, amik Mel kedvenc színében pompáznak. * - Egyébként Marina vagyok. * Hazudik sugárzó mosollyal, mindenkinek máshogy mutatkozik be... *
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 7:22 pm

*Egyik ruha rosszabb, mint a másik. Amelyik pedig elfogadhatóan néz ki, az vagy túl rövid, vagy túl hosszú, vagy szentségtörés lenen csizmával viselni - márpedig egy esetleges zombitámadáshoz a magassarkúnál sokkal praktikusabb viselet a varázscsizma. Amikor az utolsó darabot tolja félre, kétségbeesetten sóhaj fel, és már éppen elindulna a szoknyák felé, mikor valaki az orra alá dug egy ruhát. A gondolatai már egy ideje nem a szalon környékén járnak, így eltart egy darabig, mire rájön, hogy hol van, és mi történik vele, de amikor ez is megtörténik, alaposan szemügyre veszi az idegent, aki megszólította. Tengerkék szemének pillantása már-már röntgenként veszi szemügyre a lány hosszú, fekete haját, szintén hosszú körmeit, és a ruhát, amit elé tart. Megtapogatja az anyagát, majd a kedves szavakat látszólag figyelmen kívül hagyva így szól:*
- Túl rövid. És túl vékony is. Egyáltalán nem lenne praktikus. *Rázza meg a fejét.* És a fekete rémesen sápaszt is. *Teszi még hozzá, bár erősen kétséges, hogy az ő papírfehér bőrén lehetne még mit halványítani. Valahogy nem szimpatikus neki a lány, de mégis csak megdicsérte, és ezt viszonozni illik - vagy legalább is ajánlott, ha jóban akar lenni vele.*
- Viszont rajtad tényleg fantasztikus lenne. Remekül passzolna a hajadhoz. *Ruházati kérdésekben egyáltalán nem szaktekintély, így valószínűleg most is valami bődületes marhaságot mondott. De a továbbiakban nem kíván foglalkozni az ismeretlennel, így egyszerűen figyelmen kívül hagyva őt továbbsétál, és a szoknyák között kezd turkálni.*
Vissza az elejére Go down
Dissoine M. Dreadcurse

Dissoine M. Dreadcurse


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 14
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Auror
Üzenőláda : ,,A leghatalmasabb erő az univerzumban a pletyka."
,,Mi többet remélhet az ember, mint hogy uralma alá hajtsa a halált?"
,,A pletyka gyorsabban terjed a fénysebességnél is."

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 6:29 pm

* Pont megfelelő ez a hely egy ilyen kényes, hisztis, csicsás...gyíknak. No nem úgy értelmezni, ahogy a szlengben hívják az embereket gyíknak - pedig tökéletesen igaz rá - hanem valóban, ő egy gyík. Kissé talán furcsa, és enyhén hátborzongató, de ha valaki régebb ideje tagja az iskola diákságának, annak már kicsit sem meglepő a dolog. Ennek fényében természetesen kimozdul a szobájából, de ha nem így lenne se szégyellné a vérét, annál nagyobb bűn nincs. Vagyis van, de nem neki, mivel nincsenek szülei. Ennek ellenére végtelen jókedvvel ugrándozik be a szalonba, pedig kinézete korántsem bizalomgerjesztő. Eldöntötte, ma kicsinál valakit, vagy az ujjai köré csavarja. Az illető viselkedésétől függ a dolog, de mind a kettő igen kecsegtető, legalábbis számára. Tekintetével keresi az alanyt, amint átlépi a küszöböt, esze ágában sincs vásárolgatni. Csak mendegél előre, mígnem hopp, egy barna hajú lány nézeget valami csini ruhát. Felkap egy fekete rövid estélyit csak úgy találomra, és mézes-mázas mosollyal odaadja neki. * - Parancsolj, ez nagyon jól állna rajtad, és kiemelné a gyönyörű arcodat. * Iszonyat micsoda kis álszent banya tud lenni, de ő teljes mértékben élvezi a dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 6:10 pm

*Aki egy kicsit is ismeri Melusine-t, bizonyára el sem hinné, hogy a francoska lány képes betenni a lábát egy olyan helyre, mint a Bálszépe Divatszalon. Pedig ezen a keddi estén pontosan ez a helyzet, ugyanis vészesen közeleg a húsvéti bál, és a Tengerészek Gyöngyének ruhatára finoman szólva is hiányos, már ami a megfelelő öltözéket illeti. Egy pillanatig gondolt rá, hogy megkérje Alise-t, vagy Merilient, hogy tartsanak vele, de szinte azonnal el is vetette az ötletet.* ~Még hogy én ne tudjak megoldani egyedül egy ilyen egyszerű problémát!~ *Háborog magában, miközben zöld, military stílusú kabátjában, fekete nadrágjában és megszokott, térdig érő csizmájában a bolt felé tart. A csajos este ellen még nem is lenne kifogása, de nincs olyan helyzet, amit Melusine Sorentyl képtelen lenne egyedül kezelni, legyen szó kalózok támadásáról, vagy egy nőiesebb szerelés kiválasztásáról. Határozottan lép be az üzletbe, és a ruhák felé veszi az irányt. Nem tudja pontosan, mit is keres, csak abban biztos, hogy valami nem túl hivalkodó, kényelmes darabot keres. Nem régóta van az iskolában, de azt már az élete eddigi 53 éve során is megtanulta, hogy mindig készüljön fel a legváratlanabbra is, és ez az aranyszabály úgy tűnik, a Nezabarra hatványozottan érvényes. Nem szeretne mondjuk egy váratlan zombitámadás után elbotlani egy kétméteres uszályban, vagy futás közben megfulladni egy teljesen szűk ruhában, így szigorúan szelektál. Már egy félórája itt van, de még egy darab sem nyerte el a tetszését.
Vissza az elejére Go down
Kobayashi Daisuke
Segédtanár
Segédtanár
Kobayashi Daisuke


Főkarakter : Regina Rousin
Hozzászólások száma : 63
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Mutatvanyos

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 7:35 pm

*Még szélesebbre nyújtja a mosolyát, mikor válaszolnak neki.* - Én Kobayashi Daisuke vagyok, és benned kit tisztelhetek? *Mutatkozik be, mert az előbb szépen elfelejtette. Aztán megint végignéz a lányon, és teljesen megbizonyosodik arról, hogy ő bizony egy új művészlelket talált. Mi persze tudjuk, hogy nem kéne ennyire biztosnak lennie ebben... Mindenesetre a japán ismét megszólal.* - Remek ízlésed van, pont mint egy művésznek. Ugye eltaláltam, hogy imádod a táncot, zenét, rajzolást? Bár ez meg se kell kérdezni, hiszen üvölt rólad. Bizonyosan arra vártál eddig, hogy találkozzunk, és én megmondjam neked, hogy abszolút egy művész vagy. *Befejezi a mondókáját, és arra vár, hogy a belsirionos majd vadan helyeselni fog. De ha nem is fog helyeselni, a segédtanár annak fogja venni. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy Cat mit mond.*

//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 7:21 pm

* Kifejezetten meg van elégedve a ruhával. Gyönyörű szép a színe, kiemeli az alakját, és ráadásul kényelmesen és rugalmasan lehet benne mozogni. Valószínűleg megveszi, a borsos ár nem állhat az útjába. Hogy honnan lett hirtelen ennyi pénze, az maradjon titok, egy régi, múltbéli dolog miatt. Habár ez egy köztudott tény Norvégiában, de sebaj. Mosollyal az arcán forgolódik a tükör előtt, legalább kétszázszor, no nem azért mert nem biztos a választásban, hanem mert annyira jól áll neki ez a gönc, hogy hűha. Épp a fekete tincseit igazgatja - amikre ráférne már egy hajfestés - amikor hirtelen egy furcsa alak áll oda mögé. Nem igazán törődik vele, csak épp hogy a tükör sarkából látja, de abból megtudja állapítani hogy nem épp idevaló emberke. De ki tudja, talán haladni akar a korral. * - Üdv. Talált. Az vagyok. * Nem túl bőbeszédűen, inkább lerázósan fogalmazta meg szavait, gondolatban neki most nincs ideje másokkal foglalkozni, hisz kócosak a drága tincsei, ami bizony rettentő nagy tragédia... *
Vissza az elejére Go down
Kobayashi Daisuke
Segédtanár
Segédtanár
Kobayashi Daisuke


Főkarakter : Regina Rousin
Hozzászólások száma : 63
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Mutatvanyos

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 7:06 pm

*Nem meglepő módon ilyen kései időben Kobayashi is a Nellond utcáit rója. Hamar be is tér ide, hiszen föl kell frissítenie a ruhatárát. A segédtanár folyamatosan válogatja a ruháit, úgy, hogy azok igazodjanak az éppen teret hódító divatnak, meg hogy nehogymár elkeletiesedjenek. Wasabi természetesen -szokás szerint- nem rajong az ötletért, főleg úgy, hogy most még a szokásosnál is többet kellett gyalogolnia a fájós lábaival, mint máskor, mikor csak a Jeniliába ugranak le. Dühösen trappol a gazdája mögött, mígnem belépnek a szépségszalonba. Ott aztán elhallgat, körülnéz, majd közli a japánnal, hogy eleget láttak, igazán mehetnének már. A segédtanárt persze nem hatják meg a szavak, inkább csodálkozva, vagy inkább ámuldozva lesi a kollekciókat. Közben észreveszi Catet, és rögtön oda is megy, merthiszen a világban megbúvó művészlelkeket sosem szabad szó nélkül futni hagyni.* - Jó estét! Csak nem egy nezabaros diákhoz van szerencsém? *Köszön a leányzónak, miközben a macskája csak csóválja a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 6:49 pm

* Az este sötét lepelként borul a világ fölé, s egyetlen fényforrásként a rajta csillogó ezernyi aprócska lámpának látszó csillagok szolgálnak. Nem is lehetne ennél szebb este, így valamiért nem rögtön a teleporthoz vette az útját, hanem tett egy rövidke kis sétát, mielőtt betért volna Nellodba. Szeretné egy kicsit felújítani a ruhatárát, ugyanis már lassan két hónaposak bizonyos ruhái, ami hát rettentő nagy tragédia... Sürgősen orvosolni kell. Viszont olyan darabok is akadnak, amiktől fájó szívvel sem tud megválni, no meg ruhákat amúgy sem illik kidobni, így lassan az egész szobát ellepik a göncei. No meg ott van az a sok darab otthon a padláson, amit egy aranyosnak nem nevezhető kopogó szellem őriz a család bajkeverőitől, azaz a testvéreitől. Amennyi pénzt ő már ruhákra költött az életben, egy egész palotahálózatot fel lehetne építtetni belőle. Egy saját házat akar is, majd itt Nellondban, de csak szép lassan, a bankszámlájához senki nem nyúlkál. Márpedig ha valaki meglátná azt a rengeteg nullát.... Lényeg a lényeg, immáron a város macskaköves utcáit rója tűsarkújában, s tekintetével keresi a kiszemelt üzletet. Hamar megtalálja kedvenc ruhaszalonját, és egy pillanat elteltével az ajtón belül terem. Egyelőre nincs konkrét elképzelése mit szeretne, csak azt, hogy valami neon színűt. Áhá! Meg is van a kiszemelt áldozat. Egy gyönyörű zöld ruha díszeleg az egyik próbababán, csillagokat varázsolva Cat szemébe, aki máris indul a próbafülke felé. Magára aggatja nagy nehezen a ruhát, majd kijön a tükör elé, megnézni mennyire áll jól neki. *

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Mutatvanyos

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:28 pm

*Picit bambán néz, mert ő azt hitte, miatta ideges az eladó, hát kiderült, hogy nem mindig a világsztárt imádja az a bizonyos közönség, hanem Cecile áll itt nagy csábító hírében. A pénz részre most nem nagyon megy bele a dolgokra, ő sokszor volt olyan helyzetben, hogy nem is állt túl fényesen, főleg gyermekkorában, mert bár gazdagnak született, szülei halála után többen rá akarták tenni mancsukat a Masters-vagyonra. Amikor pedig kezdett jól állni, akkor a már ismert módon névtelenül jótékonykodott.* Tudom, de valamiért ilyen rövid idő alatt is fontos lettél, és nem akarlak lerázni. *A bolti eladók szépen lassan látótávolságon kívülre húzódnak, egyébként is zárva vannak most, csak Scott lepénzelte őket, hogy a kedvükért legyen egy privát nyitvatartás.* Nekem is rossz, végülis valentin-napi a film, és pont én fogok ott egyedül ücsörögni. Szívás. *Aztán bólint egyet.* Bepótoljuk. *A tükröt majd a szobájában odaadja, és hagyja magát felhúzni, megigézett szatírként követi a lányt a próbafülkékhez.* ~Ez a Noel egy idióta volt, idióta!~ *Morfondírozik magában, aztán behúzza a fülke függönyét, és leül a padra. Az ölébe veszi Cecile-t, és elkezdi kihámozni annak rózsaszínű farmerjéből. És itt a kamera jótékonyan képet vált.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bálszépe Divat- és Szépségszalon
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: