Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tengerpart Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tengerpart Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tengerpart Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tengerpart Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tengerpart Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tengerpart Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tengerpart Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tengerpart Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tengerpart Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Kalandmester
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tengerpart I_vote_lcapTengerpart I_voting_barTengerpart I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tengerpart

Go down 
+29
Tori Swallow
Steven Blackfield
Elisabeth Ellen Torchwood
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Caleb Dawson
Nye Drystan
Kitiara Ferellion
Merilien Marsillea
Matthew Demerest
Isolda Mahla Tyrphosie
Kasey Jake Ellswood
Celia D'cruze
Radomir Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Pervinka Doroteja Senka
Alodia Hylle
Marco Mimieaux
Cameron Whitness - Archív
Blagoy Ivo Lazar
Lincoln Lawrence
Agatha Brooks
Mikhael Knyaz
Claire Fairchild
Toportyán Zakariás
Speranza di Bagliore
Marisela Modesta de Nuria
Tyler Wayne
Kalandmester
33 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart 82h3


Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:43 pm

[Gwynn]
//Olvad.//
*Igen csak meglepődöm, amikor közli, hogy Walesi. Az igen csak szép hely, régen sokat olvasgattam róla és szívesen el is mentem volna, de sajnos volt egy-két dolog, ami miatt nem tehettem meg.*
-Az igazán szép! *bólogatok elismerően, majd bemutatom a vállamra szálló sast, ki a Riel névre hallgat. Az udvarlásra pedig úgy érzem, menten elpirulok. Szerintem aranyos a fiú és van is benne valami különleges, ami nem hagy megnyugodni. De vajon mi lehet az?*
-Hiroshi Haku vagyok, Japánból jöttem. Igazán örülök, hogy megismerhetlek! *mondom őszintén, mire kék madara a nyakamhoz bújik. Kedvesen megcirógatom, majd halkan felkacagom. Kicsit csiklandoz lágy mozdulataival, egyébként meg cukinak találom. Lepillantok rá, majd ismét az előttem álló tündére nézek. A tekintetétől valahogy nem bírok megszabadulni, de bámulni sem illendő, így kicsit lesütöm tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:36 pm

*Szegény Linc leül a sziklára, és leveszi a cipőjét meg a zoknit. *-Szép lia akár a bokád. Nemrég sérüt meg?*kérdezem majd a víz felé nézek és a homlokomra csapok. *-Bár megőrültünk volna.*mondom majd aszt veszem észre hogy Linc felpattan és a nő után hajítja a cipőjét. *-Ez a nő tényleg sorscsapás. *sóhajtok nagyot. *-Gyere már ki. Nem úszhatsz ittasan. *kiabálok utánna. Nagynt sóhajtok mert nem tudom mit tegyek. *-Bemegyek érte. És ki rángatom. *mondom és és nem törődök sajgó bordáimmal. *-Nincs kedvem ehez, jobb lenne ha magadtól kijönnél.*kiabálok a nő után.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tengerpart Mentalista
Üzenőláda : Tengerpart Tek502a0ec3166100392434

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:22 pm

* Egy lábon ugrál aztán megállapodik egy sziklánál. Komolyabb baja úgy sem történhetett, de meglehetősen sajog és mindenki ismeri az érzést, hogy milyen, ha belerúg a küszöbbe. Na olyan.* - Kenőcs? Neem arra semmi szükség. * Mondja ahogy megnyomkodja a cipője orrát. Meg aztán annyira nem volt nehéz a komámasszony, szóval talán megmarad.* - Már megvagyok. * Mondja Sophienak aki már kutat is fásli után a táskájában. Most elgondolkozott azon, hogy le kéne vennie a cipőjét, meg a zokniját, valamelyest zavarba ejteni, meg aztán nem is okoz neki már nagy gondot, de Sophie oly kedvesen készséges, hogy észre sem vette és már nyújtotta is a lábát.* - Viccesen fogok kinézni fáslival. * Mondja és mint egy kis óvodás tűri, hogy beadják neki a szurit. Már egész szépen helyre állt a lelki békéje, amikor is észre veszi a meztelenül úszkáló Agathat. Pontosabban a felsőteste félig kilátszik a vízből, s ez őt egy cseppet sem zavarja.* - Te jó isten.. * Mered maga elé és lehajtja a fejét, mintha valami szörnyű dolog történt volna.* - Sophie, jól látom amit látok, vagy csak megőrültem? * Fordul a lány felé. Részeg embert nem szabadna úszni hagyni ugyanis megfulladhat. Ha járni nem bír és vinni kell, akkor az úszással, hogy boldogulna, még a végén szájon át lélegeztetést kéne neki adni. No neem azt már nem. Linc felpattan nem is figyelve harci sérülésére, s a lány után kiállt.* - Gyere ki! Azonnal! Még a végén én leszek a hibás és megyek az Azkabanba! * Ordít utána, és, hogy jobban a lány tudtára adja, mit is akar, még a cipőjét is leveszi és utána hajítja. Persze nem találja el, de így talán kivívja a lány figyelmét.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Tengerpart Nincskaszt
Üzenőláda : Tengerpart Tek5021727154f8a2198841

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:03 pm

* Meglepetésére kérdésére anyanyelvén érkezik meg a válasz és talán ezért is néz olyan meglepetten a fiúra akit aztán összekever az édesanyjával. Valójában csak annyi a közös bennük, hogy anyukájának is fekete haja van és ha úgy vesszük a szürke szemek is eléggé hasonlítanak anyja kék szemeihez. Aggnek fája a feje és ahogy tapogatja érzi rajta a huplit, de még mielőtt szóvá tehetné kellemetlenül érkezik a földre. Ettől aztán újfent káromkodik párat hangosan, amit hamar abbahagy mert saját hangjától megfájdul a feje. Mikor Aleot az idegen lány kezéből kapja vissza rettenetesen rossz érzések fogják el, hiszen mikor valaki a daimonhoz ér, az olyan mintha a személyhez érne hozzá. Ez egy nagyon fontos dolog azoknál akiknek a lelkük egy része testet öltött. Lemondhatott volna az állatról, de miután végleges formát vett fel egyszerűen nem tudta elképzelni nélküle a további életét, mert a részévé lett. Együtt alkotnak egy egészet és ez már csak így is marad. A fiatalok egykettőre elvonulnak édes romantikus kettesben, s ezt most kivételesen nem zavarja meg. No nem azért mert nem állna szándékában, sokkal inkább arról van szó, hogy jobban foglalkoztatja Aleo jelenlegi állapota mint bármi más és kicsit kétségbeesik mikor néhány szólongatás után nem felel. Ezért nem az elméjével kezd el hívni. * -Gyerünk, kelj fel! Hé! Nem hallod, kellj fel, Aleo! * Szerencséréje az állat kinyitja a szemét és lustán pislog párat, majd diszkréten közli gazdájával, mennyire ellene van alkoholfogyasztásának, neveletlenségének és óvatlanságának. Agatha megkönnyebbülten s finoman rejti vissza az övtáska zsebébe daimonját. Mivel a kölykök épp meghittek, leveszi az övtáskát és elindul a víz felé. Hacsak nem nézik öngyilkosjelöltnek derékig belegázol a vízbe, alábukik párszor aztán a ruháit valamelyik közeli sziklára dobja száradni. Kicsit se zavarja, hogy a másik kettő esetlegesen látja. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 6:38 pm

*Kiérünk a tengerpartra és a levegőn Agatha ébredezni kezd. Azzonnal kérdőre is von tettemért bár nem kifejezetten érdekel. Inkább azt figyelem ahogy Link meglepetértében saját bokájára ejti a nőt. Nagynt sóhajtva teszem le Agatha mellé a menyétet majd a féllábon ugráló Linc-hez lépek. *-Gyere ülj le.*mondom ahogy segítek neki eljutni egy szikláig. *-Nagyon fáj? Várj van nálam gyógykenőcs. Meg fásli. *mondom ahogy mellé ülök és a táskában kezdek kutatni. Közben Éjfél leugrik nyakamból és kíváncsian méregeti a fiút. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tengerpart Mentalista
Üzenőláda : Tengerpart Tek502a0ec3166100392434

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 6:26 pm

- Aha. * Vonja fel egyik szemöldökét, kissé cinikusan, és már nyújtja is át a lánynak a menyétet, amiről Sophie egyértelműen megállapítja, hogy illuminált állapotban van.* - Csak tartsd el magadtól jó messzire.. még a végén.. tudod.. * Mondja, miközben elindul kifelé a pubból. Az ajtót lábbal berúgja, aztán megpróbálja rajta kivinni Agathat, az ajtófélfába kissé beveri a fejét.* - Hopsz... bocsánat.. direkt volt. * Mondja miközben elindul a rakpart felé. Esteledig és kellemesen hűvös szél fúj, főleg mire elérik a partot. Sophie javasolja, hogy szélárnyékba tegyék le a sziklák közé. Agatha közben ébredezik, újfent zsebrevághatnak tőle egy két káromkodást, aztán érdeklődik, hogy meghalt-e, s mindezt angolul.* - No, pretty not... * Válaszolja neki unottan, s pont a szélvédett részhez érnek amikor amikor is mamának hívja. Nem szándékosan, de a hihetetlen megszólításra elejti a kifinomult hölgyikét a sziklára, no meg saját lábára, amit nem is olyan régen bokán rúgott.* - A francba is, hagyjuk itt. * Túr idegesen éjsötét hajába és egy lábon ugrál egy darabig a fájdalomtól.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Tengerpart Nincskaszt
Üzenőláda : Tengerpart Tek5021727154f8a2198841

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 6:13 pm

* A levegő friss sós illata kelti fel Amerika szépét a különös körülmények között bekövetkezett kábaságtól. Érzi, hogy valaki vagy valakik segítik a mozgásban, mert ő bizonyosan nagyon nehezen képes rá és ez nem kizárólag az alkohol hatása. Első szavai angolul hangzanak el és egytől egyig káromkodás az összes, válogatás nélkül. Bal kezével elkezdi dörzsölni a homlokát, aztán lekever magának két pofont, hogy kicsit észhez térjen. A külvilágból csak most kezd felfogni dolgokat, először a tenger látványát mire újfent angol szavakkal elhagyja ajkait a kérdés. * -Meghaltam? * Amennyiben a fiatalok nem sprechelnek englist furcsán nézhetik az idegen nyelven vartyogó nőt. Majd Lincoln felé fordul és tisztán hallhatóan szól hozzá. * -Mama? * Persze a kép hamar kitisztul és világossá válik Agatha előtt, hogy mi is történt. * -Minek ütöttél ki? * Morran rá nyált fröcsögtetve Sophiera. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 6:01 pm

-Tessék? Jaj nem, ez nálunk odahaza annyit tesz mint nálatok mondjuk az Isten csapása. *mondom majd összeszedem holmim és macskám majd vissza megyek a pulthoz. A menyét böfög egy hatalmasat és Linc a kezembe nyomja. *-Nagyon úgy tünik hogy részeg. *húzom kínos mosolyra szám majd elindulunk a tengerpart felé. Időkőzben Éjfél visszamászik a nyakamba hogy friss levegőn legyen. -Amúgy megtaníthatlak erre a fogásra. Nem olyan nehéz csak gyakorlás kérdése. *mondom mosolyogva ahogy Linc mellett haladok. Direkt úgy megyek hogy Agatha köztünk legyen. Lehajtott fejjel sétálok. Próbálok valami bocsánatkérért kinyögni de egy hang se jön ki a torkomon. Nagyon zavarban érzem magam. És nem tudom mit tehetnék. Ahogy megérkezünk a tengerpartra körbe nézek. -A szikláknál szélárnyék van, oda letehetjük őket hogy összeszedjék magukat egy kicsit.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Tengerpart Idezo

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 4:21 pm

*Elmosolyodok, mert van a lányban valami ami megfog, de magam se tudom, hogy mi. *
- A nevem Gwynn Mefryn Bowen, ő pedig a Daimónom Lloerfaen, de inkább Lloinak hívom. Walesből jöttünk, hosszú út áll mögöttünk, de úgy látom megérte, ígéretes helynek tűnik ez. * Mutatkozok be és utána a tájat dicsérem körbenézve. Hallgatom a tenger zúgását, a sirályok vijjogását és beszívom a tengervíz sós illatát. Aztán újra a lányra nézek. *
- És, van neve egy ilyen gyönyörű angyalnak, mint te, vagy az angyaloknak nincs is nevük? * tudakolom az ő nevét is, udvarolva neki, ahogyan azt Mcquinkeytől megtanultam. * ~ Szükségem van szövetségesekre itt is, és ez a lány, még barátságos is, hát miért is ne...?~
*Míg a válaszra várok Lloi a vállamról a lány vállára száll és a nyakához bújik, kifejezve a szimpátiáját.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart 82h3


Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 4:09 pm

*Megértem, hogy egyedül akar lenni, így végül nem állok az útjába. Sóhajtva nézek utána, majd a kezemben tartott fekete csuklyára. Magamra terítem, ezzel elrejtve hófehér szárnyaimat. Valahogy most jól esik viselni ezt a ruhadarabot, pedig nem igazán kedvelem, főleg nem, ha fekete.*
-Nos, ő elment, nekem pedig nincs határozott célom. Egyébként kit tisztelhetek benned? *kérdezem a tünde felé fordulva, és ha nem bánja, picivel közelebb is lépek hozzá, miközben a szemeit fürkészem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 3:56 pm

-Köszönöm de megtanultam egyedül boldogulni. *mondom és mindkettejüknek szól a válaszom. Úgy döntök hogy visszanegyek a kúriába hogy pihenjek és átgondoljam a dolgokat. Nem akarok most emberekközt lenni. Egyedül létre vágyom. Nehezen haladok de nem törődök a fájdalommal. Csak az számít hogy visszaérjek a kúriába. Más most nem számít.*~Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? És miért is futouam el? Végre volt valaki Hakun kívül akivel igazán jól érezhettem magam, erre minden tönkre megy egy pillanat alatt. Csak én lehetek ilyen szerencsétlen. Útálom ezt a helyzeteu. Jobb ha egy idejig nem kerülök Linc szeme elé. Addig is áttudom gondolni a helyzetet.~*gondolkodom ahogy meglátom a kúriát. A lépcsőn fölszenvedve magam az szobám felé vestzem az irányt hogy végre nyugtom legyen.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Tengerpart Idezo

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 3:42 pm

*Hosszan elmerengek a kérdésen és azon, hogy milyen választ adjak majd rá. Végül felelek. *
- Nem tudok segíteni rajta, sajnálom! *A hangom halk, de komoly. Érzem, hogy Lloi türelmetlenül hozzám bújik. Mély levegőt veszek és kiegészítem a mondatomat. *
-Esetleg elkísérhetem oda, ahova éppen tart. *Ajánlom fel, de szinte azonnal meg is bánom.* ~Még mindig nem ismerem a lányt, aki elrohant, de az előbb tőrt szegezett rám. Ráadásul még az angyal-lányt sem ismerem annyira, hogy szívességet tegyek neki, azonban a válaszomat már nem vonhatom vissza. ~ *Egyre csak az ő válaszát várom, kíváncsi vagyok mit fog felelni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart 82h3


Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 3:33 pm

*Egy picivel alaposabban nézek körbe én is. Patrice-ékat nem látom, mintha csak felszívódtak volna. Nagyot sóhajtok, majd kínai barátnőmmel együtt állok fel.*
-Nem. *csóválom meg a fejem, majd előre teszek egy lépést felé.*
-Minden rendben? *kérdezem halkan, majd a tündére pillantok. Nem kéen hagyni, hogy Sophie sérülésekkel távozzon.*
-Értesz a gyógyításhoz? *kérdezek vissza érdeklődve, le nem véve róla véve tekintetem. Fél szememet azért barátnőmön tartom, aki szerintem nem jut messzire. Sérült, sérüléssel pedig nem lehet túl nagy távot megtenni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 3:26 pm

*Végre sikerül abba hagynom a köhögést de levegőhöz így se jutok tökéletesen. *-Olyannak ismersz akit érdekelnek a sérülések? *kérdezem Hakutól, majd nagynehezen fölkelek. Körbe nézek a parton de csak fogadott nővéremet és az idegen fiút látom senki mást. Elteszem a fegyvert és lassan elindulok visszafelé. Lehajtott fejjel kullogok és valahogy már az sem tud érdekelni hogy sérült vagyok. Csak vissza vágyom a szobámba hogy egyedül legyek, mert elegem van mindenből. *~Most már biztos hogy Linc látni sem akar majd. Mit tegyek? Fogadjam el apám ajánlatát és menjek inkább haza? Folytassam ott az életem ahol abba hagytam? ~*gondolkodom ahogy haladok. Mindenem sajog de már nem érdekel.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Tengerpart Idezo

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 3:10 pm

*Kicsit megdöbbent a sérült lány ellenségessége, de biztos épp a sérülése miatt ilyen.* ~ Szívem szerint elmennék!~ *De ekkor Lloi belém csíp ezzel arra sarkallva, hogy feltegyem a kérdést, amit nem akartam. *
- Tudok valamit segíteni? * kérdezem és a válaszra várok - egy részemmel, ami azonos Lloiéval reménykedve, egy másikkal, amit a két lány is majd ismerhet ódzkodva attól, hogy segítenem kelljen. *
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart 82h3


Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 2:58 pm

*Az idegen fiúra nézek, majd Sophiera, aki mellettem esik térdre.*
-Uram isten! *letérdelek hozzá, s közelebb is csúszom. Nagyon csúnyán köhög, ami nem jó jel számomra sem. A fejemben gyógyító varázslatok után kutatok, de sajnos csak olyanok jutnak eszembe, amit magamon tudok használni... Max a fájdalmait tudnám csillapítani, de ahhoz tudnom kéne, melyik oldalán érzi.*
-Még hogy jól? Az előbb sérültél meg! *mondom komolyan, majd újra a tündére pillantok, aggodalmas pillantásokkal. Rendes tőle, hogy idejött, s noha csak udvariasságból teszi fel kérdését, szerintem a lelke legmélyén lakozhat benne jóság.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 2:47 pm

*Haku oda ér hozzám és azonnal melém térdel. *-Jól vagyok. Mondtam jobb ha megyek. *mondom hallkan ahogy hátamat a sziklának vetem. Lassan veszem a levegőt mert fáj minden egyes légvétel. Majd felfigyelek az idegenre és azonnal a csizmámba rejtett sai törért nyúlok. Valahogy most még bizalmatlanabb vagynk az idegenekkel. Talán a sérülés teszi. De a hangnem sem tetszik ahogy hozzánk szól. Próbálok fölkelni de azonnal köhögve térdre rogyok. Ami nem jó jel.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Tengerpart Idezo

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 2:37 pm

*Látom, hogy a lány végül leeseik, Lloi, mintha csak egy barátja esett volna le, eszeveszetten szárnyal, hogy odajusson* ~ Mintha tudna segíteni rajta! ~ * Én is szaladok utána, aztán, mikor az angyal-lány lehajol hozzá megtorpanok és egy jó darabig csak állok. * ~ Gyerünk Gwynn! Ne ijedj meg egy lánytól, akkor se ha angyal! ~ * Mondom magamnak és szépen lassan közelítek feléjük. Pár lépésem után hallótávolságba kerülök és megszólalok. *
- Minden rendben van? * kiáltom, visszafogottan egy cseppnyi kedvesség nélkül, csak udvariasságból. *
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart 82h3


Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 2:29 pm

*Beigazolódik a félelmem. Lélekszakadva futok, majd légies könnyedséggel felröppenek, hátha így odaérhetek, de sajnos késő. Látom, hogy Sophie ugyan felkel, de biztos, hogy nem kicsit esett, nem éppen erről árulkodott az a tompa puffanás...*
-Jól vagy? *kérdezem aggodalmasan, miközben odaérek. Lehajolok hozzá, majd felé nyújtom a kezem.*
-Remélem nem tervezed, hogy tovább futsz. *mondom halkan. Ideges vagyok még mindig, hiszen megüthette magát. No és ott van az a fiú, akit amióta csak megláttam, nem tudom kiverni a fejemből.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 2:23 pm

*A sziklákon át akartam menekülni. De egy ugrást sikeresen elvétem és zuhanok néhány métert, majd elég keményen érek földet. Nem érzem hogy eltört volna valamim de nem kaptam rendesen levegőt. Látom Hakut közeledni ezért megpróbálok fölkelni hogy tovább menjek. Bár egy fél-angyalt nehéz lenne lehagynom pláne sérülten.*~Hogy lehettem ilyen idióta? Csak magamnak köszönhetem. ~*morgolódom magamban.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Tengerpart Idezo

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 2:14 pm

*Rövidesen beérem őket, bár még mindig messzebb vagyok a csoportjuktól. Távolabb egy szikláról egy lányt látok lezuhanni és érzem Lloi belecsíp a hajamba, hogy tegyek valamit.* ~De hát mit tehetnék? Nem is ismerem a lányt!~ *Gondolom és továbbra is csak állok, az eseményeket figyelve. Feltűnik, hogy a lány, aki a fogadóban mellém lépett rohan, hogy megmentse a másikat. * ~ Nem fog odaérni, túl kevés az idő. ~ * Lloi elröppen mellőlem, egyenesen az idegenek felé, kénytelen vagyok utána futni, őt nem hagyhatom egyedül, így a ki csapat felé futok a daimónomat követve. *
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart 82h3


Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 1:59 pm

*Tehát a Holt lelkek tanyájában tartózkodva észre veszem a fiút. Gyönyörű, holló fekete haja van, mely mögül két, hegyes fülecske kandikál ki. Egyből rájövök, hogy egy tündéről van szó. Igazán helyesnek találom, a madara is szép. Sokáig elidőznék így, ha épp nem fordulnának még rosszabb irányba a dolgok. Még rápillantok, majd a kis csapatot követve a tengerpartra érek ki. Ijedten keresem Sophiet, mert aki egy ideig a szemünk előtt futott, most úgy látszik, ügyesen eltűnt. Remélni tudom, hogy nem esett baja. Eléggé kibukhatott a lány szavaira. Ha egyszer találkoznánk, bosszút állnék érte, de én nem ilyen típus vagyok. Kiállok barátnőmért és majd a szemébe mondom a magamét, de egyelőre csak amiatt aggódom, hogy mi lehet Vele. Hamarosan meg is pillantom, mintha.. mintha esne. Istenem, ha tényleg ez a helyzet, igyekeznem kell, de lehet én nem érnék oda időben, még a szárnyaimmal sem. Nem vagyok elég közel hozzá. Azért teszek egy próbát, futni kezdek felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 1:52 pm

*Patrice rájön mi a bajom és el is mondja. Nagyon rosszul esik és nem bírok tovább maradni. Mikor nyílik az ajtó kirohanok és a tengerpart felé veszem az irányt. Elég gyors vagyok de így is tudnak követni. A partö lévő sziklák felé veszem az irányt hogy majd ott elrejtőzzek amég megúnják a keresésemet. Hallom Linc hangját de ez még jobban ösztönöz hogy tovább fussak. A sziklákhoz érve felugrok egyre hogy a kiszögellést elérjem. Sikerül is megkapaszkodnom de a következő ugrást elvétem és lefelé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Tengerpart Idezo

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 1:12 pm

*Hamarosan egy lány lép oda hozzánk. Különösen nézett ki és ezt nem csak hatalmas fehér szárnyainak köszönhette. A haja egészen kékes volt, kékeszöld szemeiben pedig különös tűz égett.* ~Talán harag tüze?~ *kérdőn nézek fel rá, de nem szólok, Lloi azonban felröppen az asztalról és elé száll, kíváncsian méregetve őt.* ~Remélem nem fog kárt tenni benn!~ *gondolom és végül felállok. Már látom aggodalmam fölösleges, a lány egy nagyobb csapattal távozik. Körbenézek és undorodva a levegőbe szagolok* ~Úgy sincsen más dolgom!~ *Gondolom és elhagyom a fogadót, hogy távolabbról, de kövessem őket a tengerpartra. *
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tengerpart Mentalista
Üzenőláda : Tengerpart Tek502a0ec3166100392434

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 1:02 pm

* Újból megnyílik az ajtó és egy fiú lép be rajta. Pontosabban egy tünde első ránézésre mert hegyes fülei kikandikálnak hosszú sötét hajából. Egy kis termetű madár is beszállingózik az ajtón. Linc először azt hitte, hogy eltévedt és véletlenül kerül erre a piszkos helyre, azonban úgy tűnt, hogy a tünde fiú a gazdája. Talán kissé jobban is megnézte magának a madárkát, mert nem egy hétköznapi látvány erősen kék színű tollazatával, nem is látott még hozzá hasonlót. A férfi tőlük nem messze ült le egy asztalnál úgyhogy hallhatja amit Lincoln mond.* - Szép madár. * Jegyzi meg. Bizonyára daimón lehet. Patrice továbbra is kóstolgatja Sophiet, és nem kertel hangosan kimondja mire tippel mi a gondja Sophie-nak. Mire Lincoln csak legyint.* - Dehogy is. Ez biztosan nincs így. * Mondja és int a göndör hajú lánynak, hogy nyugodtan tegye el a pálcát. Azonban Haku is megerősítette az elhangzottakat úgyhogy a végső rábólintást Sophie-nak kell megadnia, miszerint igaz minden. Azonban a lány kirohant közöttük amíg ők az új vendégre figyeltek, s meg sem állt a tengerpartig. Ahányan voltak utána siettek, hátha megtalálják a parton.* - Ne szaladj már! Hová ilyen sietősen? * Kiállja az előttük szaladó lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: