Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Második emeleti folyosók Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Második emeleti folyosók Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Második emeleti folyosók Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Kalandmester
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Második emeleti folyosók I_vote_lcapMásodik emeleti folyosók I_voting_barMásodik emeleti folyosók I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Második emeleti folyosók

Go down 
+77
Matthew Demerest
Andie Fisher
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Enrathol Dorhead
Isabella Newton
Jonas Preston
Polly Plummer
Kasey Jake Ellswood
Cat R. Morgan
Nye Drystan
Yoan Asen
Shuang Zhen
Aaron Colins
Koizumi Risa
Natanail Yosif
Mephisto Pheles
Thomas Evernight
Lina Wierro
Regina Ruosin
Ryan Whitman
Emett Neofit
Jethro Skyler
Anna Ivanov
Gwilim Jan
Benjamin G. Chevalier
Juan Miguel Santiares
Hunyadvári Szevér
Emanuel Branimir
Bogdan Ferka
Simona Chiara Rossi
Daniel Dragos
Botond Vasil
Cirus Fedlimid
Megan Sweet
Toportyán Zakariás
Vivienne Mendelsohn
Arabella Jagusia
Vilen S. Vyacheslav
Emily Kyra Beawer
Masami Sora
Gamba Drakon
Yosif Zhivko
Lizbeth Westlive
Christofer Reinhold
Mira Rose
Estera Linnet
Lucas Vladislav
Shawn Griffin
Elisaveta Mira
Emil Jahzeel
Joseph Kelentin
Vendess Yankov
Bianca Phelps-Blamely
Daniel Soyler
Valeriel Ravenwood
Angels Merticall
Chiyori Kiryuu - archiv
Jay Monroe
Ragnar Mortis
Pierre Bontavier
Sepp Dierk
Dominic Mildor
Han Jaejoong Varvara
Torina Foster
Teodor Angel
Aali White
Raymond Blackstone
Galoneth Gentleberry
Patrick Baker
Elizabet Kingston
Jack Darkfield
Hallbjörn B. Laxness
Aaron Drawer - Allidon
Rose Emily Scott
Samuel J. Colwell
Cirelin de Sovalon
81 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Aleko S. Petrow
Diák
Aleko S. Petrow


Hozzászólások száma : 8
Kaszt : Második emeleti folyosók Nincskaszt
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek52349cf589fea6.28389016

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:40 pm

*Hamar felérünk a második emeletre miközben Bella mesél. Próbálok mindent megjegyezni, és magamban tartani. Yosse közben teljesen megbarátkozott a gondolattal, hogy itt lakunk majd. Elrugaszkodott a vállamtól és körbe repdeste a folyosót.*
- Értem- bólintottam az őrdémonos sztori után- Nem tervezek találkozót az őrdémonokkal. Azt hiszem nincs kérdésem. Mindent elmondtál, amire kíváncsi voltam.
*Yosse közben végzett a repdeséssel és visszaült a vállamra*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Második emeleti folyosók Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:30 pm

*Egészen kedves, és kicsit csöndes srácnak tartom Aleko-t. Úgy tűnik, hogy a daimonja tényleg kicsit hűvősebb, mint őt, de ez általában így is szokott lenni. A daimonok mindig kicsit másmilyen jelleműek, mint az illető ember. Habár nem sok daimonos barátom van, azért a suliban elég sok vannak, akiknek a szülei, vagy a távolabbi rokonaik a másik világból érkeztek. Én személy szerint soha nem akartam daimónt. Volt egy lehetőség, amikor a diákok egy olyan kalandban vettek részt, hogy a másik világban kellett segíteni, és megtarthatták a daimonjukat. Arra sem mentem, mert úgy érzem, hogy engem korlátozna az, hogyha a lelkek megy része odakint lenne a vállamon, vagy a karomban. Nagyon furcsa érzés lehet. Persze, aki így születik az biztos, hogy megszokja és neki az lenne a nagyon furcsa és talán rossz érzés is, hogyha a lélekdarabja nem lenne ott mellette, hanem egyszerűen egybe olvadnának. Minden estere ahogy kedvesen mosolygok Yosse-a, mintha az ő tekintete is meglágyulna. Tudom, hogy a daimonok ellentétes neműek az illetőkkel, úgyhogy sejtem, hogy a vrjú lány, habár a nevéből nem jöttem rá, hiszen nem ismerem ezt a fajta kereszt nevet. Talán nem is biztos, hogy bolgár. Kiderül, hogy Aleko bolgár, csak elég messze lakik innen.*
- Ó, hát akkor jól elfáradhattatok. A hálók a második emeleten vannak, először egy váró szobába kerültök, amíg elvégezzük az adminisztrációt. Utána választhattok magatoknak szobát. LEhet, hogy addigra össze is ismerkedtek valakivel, és akkor beköltözhettek hozzá, ha van lehetőség rá. *mosolyodom el ismét, majd rákérdezek, hogy van-e valami kérdés, de Aleko úgy dönt, hogy meséljek inkább én.*
- Pedig a kérdésekre egyszerűbb lenne válaszolni, de rendben! *nevetek fel jó kedvűek, miközben elkezdek felfelé sétálni a lépcsőn, fel a második emeletre.*
- Mint tudod, a Nezabar hét éve alakult meg. Négy szak van, a Naxeldir, amibe te is kerültél, az Eramir, amiben én vagyok, az Allidon, és a Belsirion. Mindegyik szaknak megvan a maga szépsége és a szakos mágiaágak, de ettől függetlenül természetesen minden tanóra kötelező mindegyik szak diákjainkat. A szobákban szaktól függetlenül vannak a diákok. A mágiaágakon kívül nem is nagyon van a szakoknak jelentőssége, hiszen nincs utálat, vagy harciasság a szakok között, ugyanúgy lehet Naxeldires ERamiros barátja, mint ahogy Allidonos embernek lehet Belsirionos haverja. *mosolyodom el és egy aprót biccentek a srác felé, hogy bizony mi is lehetünk barátok.*
- A takarodó 10 órakor van, ez után csak a központi társalgókban lehet tartózkodni. Az iskolában Őrdémonok járőröznek, és hogyha valakit odakint találnak, azt elvezetik a szakvezetőhöz. Ne nagyon próbáld ki, mert az őrdémonok sem kedvesek, és hidd el, hogy a szakvezetőd sem lesz rózsás kedvében, ha éjszaka felébresztik. *vigyorodom el szélesen.*
- Van a közelben egy varázslófalu, Nellond. Ott van egy teaház a Jenilia, ahogy lehet tartózkodni 10 óra után is. Egészen jó kis bulik szoktak lenni, és egy teleport is van, amely a központi társalgóba vezet, úgyhogy takarodó után nem kell a birtokon átmászni, hanem a teleporttal egyből a társalgóba jutsz.*magyarázok lelkesen. Kicsit abbahagyom a mesélést és kérdőn nézek Alekora.*
- Öhm... Hát most ennyi jut eszembe, kérdezz nyugodtan! *nevetem el magam, hiszen elég sokat meséltem azért, meg is érkeztünk a második emeletre.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Második emeleti folyosók Elemista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók 24sd

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 1:05 pm

~ Tüzes madár. Nem valami eredeti, de hát elmegy egynek. Na jó, valójában egészen tetszik. Jól hangzik az is, hogy lesz kivel edzenem. Jó hely ez itt, csak még szoknom kell. ~
-Egész szép madár *dícsérem meg, miközben besétálok a várószobába, és ekkor veszem tudomásul, hogy Bella bizony itt fog hagyni* -Köszönöm szépen az infókat, remélem még találkozunk *köszöntem el tőle és leülök az egyik fotelba.*
~ Találkoznom kell egy olyan démonnal, muszáj látnom egyet,akár milyen csúnya is lesz. Hupsz,de elött enni is kéne valamint. Elinduljak egyedül? ~ *felállok a kanapéról és kinézek az üres folyosóra. Sehol senki. Teszek egy sétát.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Második emeleti folyosók Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:48 pm

*Mesélek egy kicsit az őrdémonokról, majd megmutatom, hogy mire is vagyok képes és elmesélem, hogy én az illúziókat szeretem. Elmosolyodom a gondolatmenetén és kicsit megvonom a vállamat.*
- Persze, mindenkit más érdekel. Engem pont azért érdekel, mert olyan dolgokat tudunk megjeleníteni, amik nincsenek ott, mégis igen valóságosak! *veszem elő a pálcámat és néhány ige után megjelenítek egy gyönyörű tüzes madarat, ami átszáguld a folyosón, majd eltűnik a végén. Hallgatom a srácot, és mikor elmeséli, hogy őt mi is érdekli, kicsit meglepődöm.*
- Akkor a Naxeldirban lenne a helyed. *jegyzem meg és elgondolkozom.*
- De ezzel nincs semmi gond, vannak ilyen sötétebb mágiaágak is. Engem azok kicsit taszítanak, de hát nem csoda, hiszen az illúziómágia inkább a fényen alapszik, mint a sötéten. *mosolyodom el és ezzel igyekszem megnyugtatni a fiút, hogy itt nem ciki, vagy nem rossz előjel, hogyha valaki érdeklődik az ilyesféle mágiák után.*
- Harcolni és edzeni pedig tudsz, mert van sportcsarnokunk is, és Gyarkolótermünk is. Elég sokan járnak oda, talán még edző partnert is találsz. *mondom a fiúnak, majd megállok a folyosó végén.*
- Nos, itt vannak a Várószobák. Odabent már vár a bőröndöd. Válassz majd egy szabad ágyat, és hogyha bármi kérdésed van, akkor keress meg nyugodtan egy emelettel feljebb. *mosolygok a fiúra, majd pát intve elbúcsúzom tőle.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Második emeleti folyosók Elemista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók 24sd

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:35 pm

*Ahogy mesélt az örző démonokról nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Nyilván nem a büntetésre szomjaztam, hanem arra, hogy találkozzak egy ilyen démonnal.*
~ Höh, trükkmester, valami jobbara számítottam ~
-Én nem igazán kedvelem az illúziókat, mármint ne érts félre, csak egyszerűen nem látom értelmüket. Ha nem létezik, akkor minek kreáljuk? *értetlenkedtem.* -Egyébként, igen szeretek a sötétben mászkálni. És elég sokat vagyok a természetben, na meg az is, hogy rossz alvó vagyok. *vágtam aggodalmas fejet.* ~mi lesz így itt velem~
-Engem egyébként főként a *elcsuklott a hangom, féltem mit szól majd Belle* halál kérdése vonz, valamint a sötét mágia, az átkok és rontások. Szeretnék harcolni, sokat edzeni a gyakorlatban. Tudod én inkább a fizikai részét szeretem a mágiának, mint sem a mentális oldalát.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Második emeleti folyosók Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:27 pm

*Habár a Nezabar igen erőteljes varázsiskola, nem szoktunk agyba főbe varázsolgatni. Legalábbis én nem igazán, csak amikor szükségem van rá. Most is pl., hogy ne Donchonak kelljen cipelnie a bőröndjét két emeleten keresztül. A lányoknak még nehezebb, hiszen mi a harmadikon lakunk.*
- Pedig amúgy izgis. *vigyorodom el és megcsóválom a fejemet, halkan kuncogva. Mikor az őrdémonokról beszél, kicsit elhúzom a számat.*
- Ne nagyon akarj velük találkozni. Elég undorító, csuklyás lények, akiknek már a közeledtükre is kiráz a hideg. Hogyha odakint találnak, akkor egyből a szakvezetőhöz kísérnek, ami hát nem olyan jó dolog, mert maguk a démonok is elég undorító lények és elég durvák is, és a szakvezetők sem szokták szeretni, hogyha hajnalba felkeltik őket. *mesélek egy kicsit, és remélem, hogy Doncho megértette, hogy tényleg nem túl tanácsos odakint lenni 10 után.*
- De tényleg van elég sok szép hely, ahol lehet lenni 10 után, hogyha olyan éjjeli bagoly fajta vagy. *mosolyodom el, ahogy haladunk a folyosón.*
- Én Trükkmester vagyok. *válaszolok titokzatosan mosolyogva, lágyan megrázom a hajamat, mire a barna, göndör tincsek helyett vörös, egyenes hajam lesz.*
- Amúgy meg szeretem az illúziókat, az élőlényidézést, és az ilyesmiket. Nem is értem, hogy miért nem Allidonos lettem. *nevetek fel lágyan és megcsóválom a fejemet, mire ismét barna lesz a hajam.*
- Na és te? Te miben vagy jó? *kíváncsiskodom én is és kíváncsi, csillogó szemmel nézek fel a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Második emeleti folyosók Elemista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók 24sd

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:18 pm

*Végre varázslat. Én már csak erre is felfigyeltem, hiszen otthon a tűz gyújtáson és a világításon kívűl nem sokat láttam.*
-Nem szándékozom át surrani a lányokhoz nyugi. Viszont ezek az őrdémonok felkeltették a figyelmemet* démon, sötétség és hát félelem, vagy éppen halál? Na erre kíváncsi vagyok* -
Tudnál egy kicsit mesélni róluk? Tényleg érdekelnek. ~vajon, most nagyon debilnek gondol? Már nem is vagyok annyira éhes, ezek az őrdémonok érdekelnek nagyon. Vajon, hogy néznek ki, és vajon milyen varázslatokra képesek? ~ *közben azért egy kicsit arra is figyeltem amit utoljára Bella mondott. Fürdő,várószoba és a többi.
-És amúgy te melyik mágiaágban vagy a legjobb? Ha szabad feltennem a kérdést? *érdeklődtem* -A mágiának melyik része érdekel igazán? ~már most tetszik ez a hely. Nagyon. ~
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Második emeleti folyosók Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:06 pm

*Kicsit megvárakoztattam az új diákot, de remélem, hogy annyira nem haragszik. Megindulunk a lépcső felé és útközben a pálcámmal a bőrönd felé intek, hogy ne kelljen cipelnie a fiúnak.*
- A bőröndöd a szobában vár majd. *mosolyodom el, nehogy megijedjen, ahogy eltűnik mellőle. Hamarosan elhagyjuk az első emeletet, és ráfordulunk a második emeletre is.*
- A második emeleten vannak a fiúk, a harmadikon a lányok. Nem tilos átmenni egymáshoz, de azért ne feszítsd túl a húrt. *kacsintok a fiúra mosolyogva.*
- A takarodó 10 órakor van, 10 után csak a hálókban, a központi társalgókban és a szakok helyszínein lehet tartózkodni. Ne próbáld meg kijátszani a rendszert, mert durva őrdémonok vannak, akik... Hát gonoszak és csúnyák is. *fintorodom el, és hamarosan ráfordulunk a folyosókra.*
- Nos, innen nyílnak a szobák. A folyosó legvégén balra van a fürdő, jobb oldalon pedig a várószoba. Ide kerül minden új diák, amíg el nem készül az adminisztráció.*magyarázok kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Második emeleti folyosók Mentalista

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:59 pm

-Köszönök szépen mindent neked Felicity! No meg persze a daimonodnak is. Nem szeretném ha miattam kapnál büntetést, meg Én sem az első nap. Minden bizonnyal összefutunk még. * Azzal elköszöntem a lánytól és bementem a szobába. Fura, hogy ilyen gyorsan történik minden. Biztos ez a megszokott. Vagy még az újonc érzések kavarognak bennem. Bármi legyen is az nincs visszaút.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Második emeleti folyosók Mentalista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók P0fe
Színem: cornflowerblue

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:49 pm

* Mindent összegyűjtve szeretem a Nezát. Tele kihívásokkal, kalanddal, ez egy iskolában csak nem lehet rossz. Ugyan csak februárban érkeztem, de rengeteg minden történt velem azóta. Voltak kellemes, ugyanakkor kellemetlen élményeim is, noha egyiket sem bántam meg. És miért nem? Mert ha hibáztam, abból tanulhattam és így egyre feljebb és feljebb tornázhatom magam a ranglétrán.*
~ Valóban nem rossz itt, én is szeretem ezt a helyet. Nehogy kiiratkozz a suliból, mert akkor nem leszünk jóban. ~* poénkodik Kirtel, melyre akaratom ellenére is felnevetek. Eddig is nevettem Jean egy-egy poénján, de most daimonom apró vicceit díjazom kacagásommal.*
- Jajj, ne haragudj... Biztos furának tartasz, hogy csak így elnevettem magam a folyosó kellős közepén. * törölgetem le az örömkönnyeket szemem sarkából. *- Tudod a daimonommal gondolatban is tudunk kommunikálni, de ne aggódj, egyáltalán nem beszélünk ki. * mosolygok és biccentek egyet, remélem, hogy nem gondol rólam semmi rosszat, mert ez a megnyilvánulásom egy kicsit vicces, ha úgy vesszük.*
- Igen, lehet, hogy lesz rá alkalmam, de sajnos a kis francia könyvemmel nem sokra viszem. * nevetek fel ismét, majd megállok a várószoba ajtajánál.*
- Itt volnánk, örülök, hogy megismertelek. Válassz egy ágyat és majdcsak beosztanak egy szobába.* mosolygok vidáman. * - Én most gyorsan elhúzom a csíkot, nem szeretnék büntetést kapni. Te is figyelj, mert tíz órától kijárási tilalom van. * magyarázom, s sarkon fordulok kis daimonommal. Még intek felé egyet búcsúképp, végül elillanok a felvezető lépcsőn.*

Vissza az elejére Go down
Jean Pierre Borell

Jean Pierre Borell


Főkarakter : főkarakrer
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Második emeleti folyosók Mentalista

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:43 pm

-Mindig is a a családom volt az első. A Nagyi különleges asszony. Megérdemli a tiszteletet. Persze ez nem azt jelenti, hogy más családtagjaimat ne tisztelném, például a szüleimet. A kishúgomat meg egyenesen imádom.
-Mivel itt "pengetem" a napjaimat ahogy Te mondtad, lesz rá bőven alkalom hogy csiszolgasd a franciádat. Nem sokban különbözik az angol nyelvtől csak a kiejtéseink különbözőek. * ~ Basszus! Remélem nem tart nyomulósnak. Íjjj nem akarom elszúrni az első szembejövővel a kialakuló jó viszonyt.~* Lassan felfelé baktatva kell rájönnöm, hogy nem csupán a várószobában lehetek majd egymagam, hanem az egész itt létem alatt is. * ~ Szedd össze magad Jean!~*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u4240
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Második emeleti folyosók Mentalista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók P0fe
Színem: cornflowerblue

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:32 pm

* Tour de France... Egyszer tervbe vettem, hogy én azért is megtanulok franciául, de végül csak az "Oui" és a "bonjour" szavakig jutottam el. Ezek még mennek is, de ennél többet nem tudok, még ha álmomból is keltenek fel. Az tény, hogy nem könnyű nyelv, de érdekes, szóval előfordulhat, hogy ismét megpróbálkozok vele.*
- Nem, dehogy, én örülök is, hogy ennyire szereted a mamádat. Vannak olyan emberek, akik nem becsülik meg a család fogalmát.* mondom, miközben Kirtel lassan felcsattog a második emeletre. Még nem jártunk itt, de jól tudom, hogy merrefelé van a várószoba. Ugyanúgy, mint a lányrészlegen, nem sok mindenben különbözhet.*
- Én Angliából érkeztem, és már egy ideje itt pengetem a napjaimat, de hidd el, hogy nagyon jól fogsz szórakozni. * kacsintok rá biztatóan.*
~ Az első napod is jó volt, de ha belegondolok azóta sok mindenen átestél... ~ * Kirtel egy csepp nyugtot sem hagy nekem, de nem haragszom rá, hisz mégiscsak a lényem egy része.*
~ Tudom, de ezt ne most hánytorgassuk fel. ~ * mosolygok le daimonomra. A folyosón sétálok lassan, hogy azért Jean lépést tudjon velem tartani.*
- Nem tudom pontosan, hogy kik vannak a váróban, úgyhogy lehet egyedül leszel. * húzom el számat, mert én is így voltam anno. Tök egyedül a várószobában.*

Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Második emeleti folyosók Illuzionista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 6:24 pm

*Jó azért egy kicsit meglepődöm, amikor határozottan nagy messzeségben látom meg Mattet, mert onnan mégis hogy a fenében halott meg? Felszökik a szemöldököm és karba fonom magam előtt a kezem. Lehet, hogy eleve tudta, hogy itt vagyok, csak épp szórakozik velem, és direkt nem jött ki, vagy került és úgy csinált, mintha nem akarná tudni, hogy épp őt keresem. Na ha elkapom a grabancát, akkor ezért ellátom a baját, hogy ihaj! Ez egy kicsit nehezebbé válik, amikor közelebb érve látom, hogy csak egy farmer és póló van rajta, no meg mezítláb sétál végig a kövön. Kicsit morcosan pillantok rá.* -Ne mondd nekem, hogy onnan hallottad, hogy szólok? Tudtad, hogy itt vagyok és direkt nem jöttél igaz? *Húzom össze a szemöldököm és még erőteljesebben fonom össze magam előtt a kezem.* -Nincs neked valami híres neves rokonod, aki bennfentes a suliban? *Annyit azért tudok, hogy Nicolas a testvére, egyrészt valamennyit mesélt, másrészt meg azért alapvető infokkal én is rendelkezem ami a sulit illeti. Mindenesetre még mindig kissé vehemensen állok előtte, mintha minimum neki akarnék ugrani, nem mintha bármit is tehetnék egyébként ellene, bár ezt nem tudhatom. Hirtelen el is felejtem, hogy egyébként miért jöttem, lassan esik le, hogy éppenséggel hírt hoztam.* -Azt hiszem jobb lenne bemenni, meg leülnöd előbb... *Teszem aztán hozzá egy fokkal enyhültebben.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Második emeleti folyosók Idezo
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek50e042cf6cc255830694

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 6:13 pm

*A fejemet egy párnába gyűrve tartom, a megnövekedett hallásommal a szomszédok minden nesze áthallatszódik és egyáltalán nem vagyok kíváncsi arra nulla huszonnégyben, hogy hogyan... szóval... szórakoztatja egymást a pár egész nap és évődnek és a falra mászok tőle. Nem is az a baj, amit csinálnak, csak hogy mindent hallok. Valószínűleg idővel egy kicsit visszatompul a dolog, csak most minden olyan friss... két nappal ezelőtt kimondottan ki voltam akadva és most sem tűnök valami lelkesnek, ellenben az egész délelőttömet nagyon jól töltöttem el. Olyan gyorsaságot kaptam és úgy zsákoltam be a labdákat a kosárba, hogy az arra járók csak pislogni tudtak én meg csak vigyorogni. Az emlékre is elvigyorodok, ledobom a párnát a fejemről, nagyot sóhajtom, beengedem a hallójáratomba a kéjes nyögéseket de koncentrálok, hogy egyiken be, másikon ki menjen. Mikor meghallok egy éles kiáltást a folyosó végéről azonnal felülök és felpattanok. Farmer, fekete póló, mezítláb.
Az ajtóm kivágódik, a lehető legtávolabb vagyok attól a helytől, ahol Andie kiabált. Döbbenten pislogok felé, aztán úgy ahogy vagyok, mezítláb kisétálok hozzá, sietős léptekkel, értetlenül.* - Jelen! Szolgálatodra, mi ez a hevesség? Jó, tudom, írtad, hogy meg kell keresnem téged, de nem akartam a nevedet kiabálva végig sétálni az iskolán... *Kicsit elvigyorodok, bátorítóan és jókedvűen, hiszen ő éppen ezt csinálta az imént. Remélem, hogy nincsen komoly baj, nem ezért "hivatott" olyan vehemensen.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Második emeleti folyosók Illuzionista
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:07 pm

*Tényleg beszélnem kell vele! Végre elmúltak a rosszullétek, hála annak a bogyónak, amit Berill ajánlott és valamelyest sikerült lehiggadnom, elfogadni a helyzet, miután Cassandra és a vöröske is olyan kedvesek voltak. Már csak azt nem tudom, hogy Matt hogyan fog erre az egészre reagálni. Félek, hogy totál ki fog akadni, hiszen utána is kissé furán érezte magát, hogy elsiettük a dolgokat, meg hát nem is vagyunk egy pár, szóval... nem tudom, mi lesz. Az a baj, hogy nincsenek bennfentes ismerőseim, és fogalmam sincs, hogy kitől kérdezzem meg, melyik a szobája, így arra jutottam, hogy egyszerűen megpróbálom megtalálni. Benyitottam már pár szobába, de nem sikerült információhoz jutnom. Azért ez gáz, miért nem tudják a srácok, hogy a többi srác hol lakik. Jó... én se tudom név szerint mindenki lakhelyét, de na! Tanácstanul forgolódom a folyosón, aztán levetem magam egy padra. A ruhám a szokványos, egyszerű farmert viselek, kissé szakadtasat, a lábamon a jól megszokott acélbetétes bakancs, mivel most nincs olyan meleg, nem rohad bele a lábam sem. Felül pedig egy szimpla bő, de azért kellőképpen dekoltált és hangsúlyos póló, szóval ami mutat és takar is, épp megfelelő mértékben. Morcosan ráncolom össze a homlokomat, mert kezdek elbizonytalanodni, hogy mi a frászt csináljak. Végül felállok és nagy levegőt veszek.* -Matthew Demerest, hol a frászban vagy? *Igen, kiabálok, ahogy a torkomon kifér, és hidegen hagy, hogy néhány közeli ajtó kinyílik, ahonnan csúnyán néznek rám e miatt. Ha nem segítenek, akkor be lehet fogni.*
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Második emeleti folyosók Jos
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 7:48 pm

*Megrázom csak a fejem, de nem mondom már rá semmit. Nem értek vele egyet, de persze megértem, hogy fontos volt neki az a valaki, és ezért nem akarná nyíltan kimondani, hogy tényleg csúnya dolog volt ez tőle. Én sem tudom egyelőre még elfogadni azt, hogy Lionel a hibás azért, ami történt. Ha ő nem marad tovább, mint kéne, akkor ez az egész nem történik meg, és most nem lennék itt, bár akkor meg nem ismerem meg ezt a kedves fiút sem, akinek viszont lehet, hogy egy kis jót csempészhetek az életébe... Igen, azt hiszem az életnek mindig van valami célja, lehet hogy az enyémnek épp az, hogy neki tegyem szebbé kicsit a világát és megtanítsam pozitívan látni a dolgokat. És akkor ezt is fogom tenni! Megtanítom nevetni, sokat mosolyogni, legalább akkor, ha velem van, és tudni nem törődni mások véleményével. Jó érzés, ahogy a kezébe fogja az enyémet, erősek az ujjai és olyan nagy a tenyere az enyémhez képest, valahogy kicsit talán emlékeztet a papára, aki mindig óvott és megvédett mindentől. Ő is épp így fogta kicsi koromban a hatalmas kezeibe az enyémeket, amikor megijedtem az új kutyától, és magyarázta el, hogy Vadász nem bánt, hanem minket fog védeni. Én pedig elhittem minden szavát, mint ahogy egész életemben és hamar megbarátkoztam azzal az egyébként rendkívül jámbor kutyussal. Elmosolyodom, ahogy a kellemes emlék feldereng a fejemben és majdnem el is felejtem végül elhúzni a kezem, főleg hogy pár pillanatra összeforr a tekintetünk is.*
-Örülök neki, és én majd teszek érte, hogy be tudd tartani. Azt hiszem... van annak oka, hogy ide kerültem. *Nem mondom el most, hogy pontosan mire is gondolok, mi jár a fejemben, csak finoman mosolygok tovább. Aztán csak bólintok az invitálásra, tényleg nem érdemes itt ácsorogni, főleg hogy lassan azért hűvösebb levegő kezd befelé áradni az ablakon, későre jár már.*
-Köszönöm szépen! *Követem és persze igyekszem legyűrni azt az apró problémát, hogy hölgy vagyok, akinek igazán nem illik csak úgy belépni egy férfi szobájába, de végülis ez egy iskola, és itt nem csak egy fiú lakik egy szobában, hanem többen is, és majd tényleg csak a könyvért megyek be.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Második emeleti folyosók Vandor

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 7:36 pm


- Lehet hogy nem kapta meg a leveleimet, és hát sajnos ahogy én tudom, egy nagyon szigorú intézményben él, ahol a levelezést is lekorlátozzák. * mondom, hogy egy kicsit mentegessem, bár tudom, igaza van, és egyáltalán nem normális, hogy nem keres. Valószínűleg a barátságom sem számított túl sokat, ha már ezt is megtagadja tőlem. Kissé elmerengek, végig gondolom a múlt történéseit, majd mintha csak ki akarnám rázni a fejemből a dolgokat, megrázom azt, és egy kellemes mosolyt erőltetek magamra.
Kezet fogunk a nagy megállapodás végén, majd talán egy kicsit tovább is fogva tartom ujjait. Tenyere tökéletesen illik hozzá, szinte már annyira apró, hogy hosszú ujjaimmal teljesen el tudom zárni a külvilágtól. Csillogó kék szemébe nézek és egy másodpercre elveszek annak fényében. Szép lány, bájos és kedves is... talán még Natinál is.
Idegesen lehunyom a szememet, majd erőt veszek magamon és lekorlátozom vonásaimat. Nem akarom, hogy lássa mennyire megszemléltem, mennyire úgy néztem rá, mint egy férfi a nőre. Hiszen ártatlan és barátot akar, ezt pedig egyáltalán nem illik. Vagy legalább is, nem az az ember vagyok, aki csak úgy lányokat nézeget. *
- Fogadom, és igyekszem majd betartani...
* Felsóhajtok, majd mosolyogva engedem el kezét. Kicsit távolabb lépek tőle, és azon morfondírozom, hogy hogyan is kellene megváltoznom. Nem hiszem, hogy valaha is képes leszek arra, hogy kedvesen viselkedjem mással, kivéve persze a különleges eseteket. Ő pedig most épp beleesik ebbe a kategóriába. *
- Na de, eleget ácsorogtunk már itt, gyere adok neked egy másik könyvet! * mosolygom, majd a visszahozottat a kezemben tartva kísérem a szobámig, ezzel is megmutatva, hogy hol is lakom és hogy hol is van az a hely, ahová bármikor jöhet. *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Második emeleti folyosók Jos
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 6:56 pm

-Hát jó... *Azért én mégis csak sajnálom a dolgot, még ha nem is tehetek úgyse semmit egy múltbéli dologért, hogy jobb legyen neki. Attól még érezhetek vele együtt, vagy sejthetem, hogy mennyire nehéz időszakon van túl, vagy élte át gyerekkorában, és utána még a barátja is elszakadt mellőle. Aztán át is térünk erre a bizonyos barátra, akiről azért érezhetően fájóan beszél, el is komorul, pedig már egy kicsit úgy láttam, hogy kezdett jobb kedvre derülni. Sokszor komor, ami pedig nem jó, hiszen mégis csak szép az élet, még ha sok akadályt is gördít elénk.*
-Azért ez nem szép dolog, hogy még csak nem is válaszolt. Oké, hogy gond volt neki ez, de... akkor is csúnya húzás. *Nem akarom én méltatni azt a valakit, hiszen nem ismerem és nincs jogom hozzá, de attól még meg van a véleményem, hogy ilyet nem illik csinálni. Legyünk nyíltak és igenis mondjuk meg az igazat, nem pedig eltűnni szó nélkül, az határozottan gonosz dolog. Aztán elmosolyodom, amikor enged a szavaimnak.*
-Köszönöm szépen azt is hogy megérted, és hogy számíthatod rád! Ha neked is bármi lenne... és tudok segíteni, akkor bármikor szívesen. *Teszem még hozzá, majd amikor elragadja a kezem és kézcsókot hint rá, kellemes érzés jár át. Elnevetem magam, végre egy kicsit tényleg jó a kedve és az enyémet is azzá teszi vele. Apró pukedlivel válaszolok, hát ezért jó a szoknya, nadrágban azért ez már bonyolultabb lesz mégha a késztetés akkor is megmarad majd. És végül abba is belemegy, hogy barátok legyünk, aminek nagyon örülök, hiszen nekem sincs senki, és végre valakivel megoszthattam azt is, hogy mi van velem, és ez levett egy kis súlyt a vállamról, még ha tudom, hogy ez még önmagában nem is old meg semmit. Az pedig nálam alapvető, hogy finoman bánok a dolgokkal, hiszen mégis csak egy finom kisasszony vagyok nem?*
-Örülök neki, hogy így gondolod és igen én finoman bánok az emberi kapcsolatokkal is, mindennel, hiszen miért lenne jó bárkit is bántani? *Kezet nyújt, én pedig talán egy kicsit először vonakodva, de végül egy mosollyal viszonzom, hogy megrázzam az övét. Bár egy kicsit talán tovább tartja a kezem, mint az elvárható lenne, ami szinte fel sem tűnik, ahogy nézem a szemeit, mintha egy kicsit megfagyna körülöttünk az idő. Megpróbálom összekapni magam, és mégis csak újra megszólalni, miután megráztam a kezét és finoman kicsúsztattam az enyémet az ő ujjai közül.*
-Akkor most ünnepélyesen fogadjuk meg, hogy nem szomorkodunk a múlton, hanem az új és jó dolgoknak élünk oké? Vidáman, egy kis pozitívummal!
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Második emeleti folyosók Vandor

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 6:30 pm


- Ne sajnáld, nincs mit sajnálni! * mondom egyszerűen és lemondóan, hiszen én már rég túl vagyok rajta annyira, amennyire csak lehetséges. Ez az egész teljesen átformált, már nem vagyok olyan bizakodó az emberekkel kapcsolatban és őszintén szólva nem bántam meg. Kevés a barátom, sőt nincs is, de aki volt, és ameddig volt, az tökéletes volt, és életem legszebb pillanatai köthetőek hozzá. Mikor Natiról kérdez kissé elkomorulok, majd a lány felé fordulok, és szép arcát kezdem nézni. *
- Elment, hogy nővérnek tanuljon. Én pedig elrontottam, mert többet éreztem iránta mint barátságot. Magamhoz akartam kötni és ezt nem kellett volna, így természetesen elmenekült. Azóta millió levelet írtam neki, de nem válaszolt... * vonom meg a vállam. Igazából próbálom azt hinni, hogy Natin már túl vagyok, bár a sebek még mindig véreznek. Már csak a barátom hiányzik, a szerelmem nem, hiszen azt találhatok, ha akarok. Sosem lehet tudni mikor lobbanok lángra, mikor fog valaki megérinteni. Még akkor is, ha neki adtam az első csókom, mikor elment...
Nagyot sóhajtok, majd kedvesen a lányra nézek. Totálisan megértem a félelmeit, és szerintem én is így viselkedném a helyében. *
- Megértelek, semmi baj! Tiszteletben tartom a döntésedet, hiszen ki vagyok én, hogy csak úgy beleszóljak az életedbe... viszont ha barátok leszünk, tudnod kell, hogy számíthatsz rám, minden körülmények között! * vigyorodom el, majd kapom el a kezét, és illetem lágy kézcsókkal azt, hiszen tudom én, hogy mi volt régen a divat! Remélem ezzel sikerül egy kis jókedvet belé pumpálnom, hiszen már mindkettőnknek szüksége lenne rá! *
- Szivesen leszek a barátod, de csak azért, mert olyan hihetetlenül finoman bántál a könyvvel, amit kölcsönadtam. Ebből úgy vélem, az emberi kapcsolatokat is így kezeled, nekem pedig szükségem van valakire! Meguntam az egyedüllétet, kell egy barát! Mi pedig hátrányos helyzetűek tartsunk össze! * vigyorgom, majd a csillagokra bámulok. *
- Kezet rá? * nézek pajkosan a lányra, majd mikor összeér a kezünk pár másodpercig fogva tartom törékeny kacsóját, és égszínkék szemét pásztázom....
Nagyon szép szeme van... *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Második emeleti folyosók Jos
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 6:48 am

*Egyszerűen csak némán, elképedve hallgatom, amit mesél. Fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék. Ezek szerint ilyen világba csöppentem? Pedig ő egyáltalán nem tűnik rossznak, mégis bántották. Jó persze az én időmben is voltak rossz dolgok, de soha sem a közvetlen környezetemben, a szüleim a cselédekkel is mindig rendesen bántak, Maggie-t pedig egyenesen imádta mindenki, pedig a dadám volt, nem a család teljes értékű tagja, mégis adtak a szavára. Nagyokat pislogok és legszívesebben egyszerűen megölelném őt, hiszen annyira... annyira egyszerűen beszél erről. Én a helyében sírnék és kiborulnék, akkor is, ha évekkel ezelőtt történt.* -Annyira sajnálom! *Ennyit tudok kinyögni, pedig tudom, hogy ez igazából semmit sem ér egy ilyen helyzetben. Mintha valakinek, aki épp most veszítette el a fél lábát, azt mondanád, hogy "Sajnálom, majd jobb lesz." Minden bizonnyal halálosan hidegen hagyná.* -De miért hagyott el? A barátod, miért nem maradt veled? *Egyetlen barát, mennyire magányos lehet! Mostmár értem, hogy miért érdes egy kicsit időnként a stílusa, kegyetlen volt vele az élet nem is kicsit. Talán jobb is, hogy az én problémámra terelődik a szó, na nem mintha az megoldható lenne. Kedvesek a szavai, de én akkor is tudom, hogy ez nem ennyire egyszerű. Elmosolyodom kicsit, hiszen látom, hogy eléggé felhúzta magát az ügy miatt.*
-Semmi baj, tényleg! Én már elfogadtam ezt, és nem akarom, hogy azoknak, akiket szeretek akár csak esélyük is legyen rá, hogy bajba kerülnek miattam. Az a legfontosabb, hogy élnek és jól vannak, mégha nem is láthatom őket soha többé. Nem tudnék úgy aludni, hogy az a férfi megkapja, ami neki jár, viszont e miatt valaki megsérül. *Néhány pillanatig csak nézem őt, amikor a hajamhoz ér. Igen, ez megmaradt, minden áldott nap szépen kifésülöm, és a jól megszokott kis rituálékat sem hagytam el. Egy kisasszony mindig nézzen ki úgy, mintha épp akkor lépett volna el a fésülködő asztaltól. Maggie erre mindig nagyon figyelt. Aztán, amikor újra megszólal én csak megrázom a fejem.*
-Nem, azt nem szabad, akkor tudná, hogy elmondtam. Kérlek szépen Szergej! Bajba kerülnél, és én is még nagyobba, és ki tudja, hogy még ki. Nem lehet... *Szeretném valahogy mélyen persze, hogy hazajussak, de tudom, hogy túl nagy árat kéne fizetnem érte, és arra nem vagyok képes. Örülök, hogy a ruhákra terelődik a szó, ez most sokkal jobb.*
-Hát a nadrág végülis jó lehet, bár a papa szerint csak akkor vehetek fel ilyesmit, ha nem látja senki más, pedig úgy sokkal könnyebb volt lovagolni. *Elmerengek kicsit. Tudom, hogy itt már nem számítanak, azok az intések,amiket mondtak nekem, de attól még csak bennem vannak, mégha igyekszem is legyűrni őket. A szavai, és ahogy kipillant megint a csillagos égre... pedig jó ember ő, mégis ennyi rossz történt vele.*
-Nekem lennél a barátom? Én szívesen lennék a tiéd. *Mosolyodom el, őt nézve, megvárom, amíg visszaemeli a tekintetét az égről rám. Tényleg szívesen lennék a barátja, hiszen most nekem sincs egy sem, ő pedig segít, még a könyvét is kölcsön adta.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Második emeleti folyosók Vandor

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 7:53 pm


- Megfosztottak attól, hogy teljesértékű embernek érezzem magam. Naponta megvertek, mert én más voltam mint ők... ezt 12 éves koromtól 14 éves koromig. Minden nap, azért, mert őszinte voltam, és ezt nem vette be a gyermeki gyomor. Ennek hála még apámtól is kaptam egyet, csak azért, hogy álljak ki magamért. Az volt a legrosszabb napom. Akkor elvesztettem mindent, a hitet abban, hogy igenis lehet jobb. Persze az élet picit kárpótolt, kaptam barátot, de idővel ő is elhagyott! * emlékezem vissza arra a napra, mikor Natinak megvallottam a buszon az érzéseimet, mikor bejelentette, hogy elköltözik és engem magamra hagy. Az is egy nehéz nap volt, mikor is egyrészt nem voltam felkészülve semmire sem, pláne nem egy ilyen horderejű dologra. Megszakadt a szívem... *
- Megértelek, de akkor is tennünk kell valamit. Egy ilyen alak nem járkálhat szabadon csak úgy! El kell fogni, tenni kell valamit! Nem fenyegethet téged, aki ártatlan vagy, aki nem tett semmit! Szerintem te túl tiszta vagy ahhoz, hogy bármi rosszat is tegyél... * jegyzem meg halkan, majd kisimítom a lány arcából azt a tincset. Ahogy hátrébb rakom, kissé hozzáérek a többihez is lágy, parfümös illat csapja meg az orromat. Virág illata van a lány szagának, ami pedig a csillagos éggel vegyítve... olyan, mintha egy tavaszi napon, egy réten feküdnék a földön s a csillagokat bámulnám. Pont ekkor jegyzi meg, hogy két naponta el kell mennie ehhez a férfihoz, én pedig azonnal legyűröm zavaromat, ami elkapott az érintés miatt. *
- Mi lenne, ha magaddal vinnél valamikor? Szívesen megismerném...! * szűröm a fogaim között, és remélem nem érzi át, hogy a "megismerném" szó egyenlőt jelent azzal, hogy átkoznám meg, és préselném ki a levegőt a tüdejéből azért, mert mások életével szórakozik. *
- Na jó, végül is nem mindenki olyan borzalmasan romlott, vannak rendesebb lányok is, az azonban biztos, hogy általában nem félnek kiöltözni. De mivel nem szereted mutogatni a lábadat, veszünk neked pár csinos nadrágot, és az kényelmes is, és jól is fog állni... szeretni is fogod! * biztatom kedvesen és ezen szavaknál kissé rámjön a hányinger. Na nem azért, mert rosszul vagyok, vagy épp beteg vagyok, hanem mert ilyen csöpögős dumát, már régen préseltem ki magamból utoljára. *
- Az értékeket már nehéz megtalálni, nem sokan őrzik. Ezért van nagy szerepe a barátoknak mert ők még tudják az emberben tartani a lelket. * mondom, majd a tájra nézek... és eltűnődöm, milyen jó is annak, akinek van barátja.. *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Második emeleti folyosók Jos
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 7:35 pm

*Csendben hallgatom a negatív szavakat. Szörnyű dolgok történhettek vele, ha egyszer ennyire pesszimistán áll hozzá az élethez. El sem tudom képzelni, hogy mi lehet az. E téren nekem eddig nagyon könnyű életem volt, most tört csak meg, de nem fogom hagyni, hogy összerogyjak a súly alatt, kitartok és addig teszem tovább, amit tennem kell, amíg csak muszáj. Valahogy beilleszkedem és kész.* -De mégis... mi történt veled, amitől ennyire negatívan állsz a dolgokhoz? Muszáj remélni pedig, tudod, hogy jönnek majd jobb napok, a nélkül hogy lehet élni? *Azt hiszem, ha feladtam volna már, akkor nem lennék most itt, csak ülnék valahol a szobámban, nézném a falakat és szipognék a végtelenségig, de annak mi értelme lenne? Nem kerülnék tőle haza, nem javulna meg semmi, csak végképp mély depresszióba zuhannék és akkor a szüleim sem lehetnének büszke a lányukra, akit olyan féltve neveltek. A felvetésére viszont csak hevesen megrázom a fejem, amitől csak össze-vissza száll a hajam.*
-Nem, azt nem szabad. Én... én ebbe beletörődtem, de azt mondta, hogy ha szólok valakinek, vagy olyat teszek, amit nem szabad, akkor ő visszatud menni oda, akár azt is elintézheti, hogy a családomnak baja essen, vagy Lionel soha ne térhessen vissza, vagy akár, hogy én meg se szülessek soha. *A végén már kissé remeg a hangom, nagyon félek tőle, és minden alkalommal, amikor találkoznom kell vele az iszonyú szenvedés. Persze azóta volt már, hogy visszakozott, hogy igazából Lionel átvert és az egész nem is igaz, de én ezt már nem hiszem el, a kezdeti fenyegetések, azok épp elegek voltak, hogy képtelen legyek már bízni benne. Csak rettegek, hogy olyat tesz, ami olyanoknak árt, akik fontosak nekem. Ha itt vagyok, nem vagyok ugyan velük, de biztonságban vannak.*
-Tudom, hogy ide nem jöhet be bárki, de nekem muszáj két naponta elmennem hozzá, ha nem megyek, akkor bajba kerülök, vagy valaki más, és ezt nem kockáztathatom. Nincs... más... választásom. *Tagolom kicsit lassan a szavakat. Aprót sóhajtok, de a könnyeket továbbra is lenyelem és nem adom át magam az önsajnálatnak. Erős vagyok és kész! Aztán tanácsokat ad, tudom, hogy változnom kellene, de annyira nehéz húsz év beléd nevelt tudását felülírni. Egy pillanatra meg is rezzenek, amikor a rövid szoknyákat említi.*
-De itt sem mindenki annyira romlott nem? Egy kicsit tudok, talán, de annyira nehéz. Itt egyszerűen mindenki rohan és pörög és valahogy nincs olyan nagy jelentősége a családnak már, ne figyelnek egymásra. Ezt hogy lehet egyáltalán bírni? *Örülök, hogy nem vagyok itt régóta, pedig jó eséllyel itt ragadok örökre. Annyira elkalandozom, hogy nem is veszem észre, hogy az arcom felé nyúl, csak amikor már a mozdulat be is fejeződik, és kisimítja a tincset az arcomból, én pedig csak nagy kék szemekkel pislogva nézek fel rá.* -De köszönöm, hogy segítesz Szergej, kedves vagy! És persze csak, ha időd van rá, szóval eszem ágában sem lenne téged feltartani, vagy ilyesmi. *Új ruhák, valamikor tényleg sort kell keríteni rá, bár félek tőle, hogy majd hogy tudom megszokni őket.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Második emeleti folyosók Vandor

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 7:22 pm


- Én csak realista vagyok, nem pesszimista. Mikor minden elromlik, akkor annál csak rosszabb jöhet... ez a tapasztalat. A sors ilyenkor tesz próbára, hogy mennyire bírod a strapát, és hogy fel bírsz - e állni. Bevallom őszintén, én megrogytam... * vonom meg a vállam, majd ismét a csillagokat kezdem szemlélni. Sosem fogom elfelejteni az orosz tájat, a szüleimet, az ottani iskolát, és a diákokat, akik képesek voltak akár napi szinten is összeverni, mert nem tetszett a képem. Egyszer odáig fajult, hogy nem bírtam már tovább. Jéggel, és hóval tömték tele a számat, én pedig 14 évesen bőgve mentem haza. Mikor azt hittem ennél már nem lehet rosszabb, akkor az apám még le is kevert egyet csak azért, hogy embereljem meg magam. Sosem volt híve a szigornak, az ilyen fajta nevelésnek, azonban akkor ott, az a pofon még mélyebbre vitt. Megértettem, hogy szánalmas vagyok, hogy ki kell állni magamért, és vállalni kell mindent, ami én vagyok, ez pedig eredményezte az önsajnálatot is, így sikerült annyira borzalmasnak lennem, ahogy még soha... leszámítva persze a Natis esetet. *
- Hát ez érdekes történet. Hát egy picit talán járatos vagyok a tér-idő mágiában, szóval ha szeretnéd, utánanézek a dolgoknak. De nem ártana az itteni oktatókat felkeresned, lévén a tanárok már elég jók minden tekintetben, talán segíthetnének neked, és neki... * mondom segítőkészen, és most először őszintén megsajnálok valakit. A lányra pislogok, nézem csillogó szemét, mely a könnyektől fátyolos, és hiába minden negatív gondolatom, tulajdonságom nem tudom nem sajnálni. Megesik rajta a szívem, és most először tekintek úgy valakire, hogy talán még a barátom is lehetne. Nati óta ő az első ilyen ember, és milyen furcsa, épp egy lány... ismét... *
- Persze, hogy nem mondom el senkinek, nem kell aggódnod, itt nem fog megtalálni egyébként sem! Az iskola védett annyira, hogy ilyen jöttmentek nem tudnak ide behatolni, te pedig biztonságban vagy. Viszont! * itt kis szünetet tartok, és a lány felé fordulok, hogy az arcába nézzek. *
- Muszáj valamit csinálnod magaddal, a ruhákkal, a viselkedéssel. Ha nem tudhat rólad, nem maradhatsz ilyen! Össze kell szedned a bátorságodat, mert ez egy romlott és bűnös világ, sehol nincs már az a tisztaság, mint ami nálad valószínűleg megvolt. Itt a nők már szabadok, nem függnek a férfiaktól, bátran vehetnek fel rövid szoknyát, nem fogják őket megbélyegezni, sőt néha ez már elvárás is. Nem akarlak romlottá tenni... de muszáj kicsit változnod! Szükséged van rá, hidd el! * suttogom, majd lágyan és kedvesen simítok hátra egy elszabadult tincset az arcából. *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Második emeleti folyosók Jos
Üzenőláda : Második emeleti folyosók Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimeSzomb. Jún. 01, 2013 10:53 am

-Ne mondj ilyet! Ez annyira pesszimista hozzáállás, igenis attól hogy vannak rossz dolgok, lesznek majd jók is, én hiszek benne. *És muszáj is hinnem, hiszen ha nem tenném, már összetörtem volna. Azt hiszem a szüleimnek köszönhetem, hogy ilyen nagy az akaraterőm. Végülis apám egy elég befolyásos ember, aki kiharcolta magának a gazdagságot, nem született bele, anyám pedig annak ellenére, hogy ő a ház úrnője, mégis csak sok mindennel foglalkozott mindig, és ha fáradt volt, akkor is ugyanúgy mesélt nekünk este, vagy nézte velem a csillagokat. Azt hiszem büszkék lennének rám, ha látnák, hogy nem törtem össze. Persze az is számít, hogy nem vagyok kislány már, ha mindez évekkel ezelőtt történik, akkor biztosan nehezebben viseltem volna. Aztán végül csak válaszolok neki, és nem lep meg, hogy mennyire megrökönyödik elsőre. Én is erősen rácsodálkoztam volna még hetekkel ezelőtt, ha ilyesmit hallok. Várok kicsit, amíg sikerül feldolgoznia az infot és napirendre térni a tény felett, hogy nem igazán vagyok ide valósi, és akkor még finoman fogalmaztam. Legalább már érti, hogy miért olyanok a ruháim, amilyenek, és hogy miért jövök zavarba attól is, ha kivillan a bokám. Más értékek között nőttem fel, mint az itteni diákok nagyrésze, és igen nehéz ezeket kiverni a fejemből. A kérdései hallatán egy picit elhúzom a számat, hát ez azért ennél bonyolultabb. Ha valaki kiragad az otthonomból, nem gondolhatja, hogy valamiféle kedves illető, aki aztán majd folyton a nyomomban jár, hogy segítsen mindenben.*
-Tudod ez ennél... bonyolultabb. Határozottan nem önszántamból jöttem ide. *Igen, úgy is fogalmazhatnék, hogy elraboltak, csak az talán kissé drasztikus lenne, bár mondjuk így van. Nagyot sóhajtok és felpillantok a csillagos égre, nem nézek most rá, megpróbálom legalább röviden felvázolni, hogy mi a pontos helyzet.* -Az egész talán két hónapja kezdődött, annyira nem is számolom. Lovagoltam, és megláttam őt... fura ruha, és beszéd. Lionel a neve, és mint kiderült csak pár órára kellett volna átjönnie, körülnézni, és nem vehette volna észre senki. Hát ő végül napokat maradt, aztán jött Ő... *Kicsit összerezzenek, még a nevét sem tudom, Lionel Mesternek szólította.*
-Mérges volt... nagyon, és valami olyasmit magyarázott, hogy a kapun annyian mehetnek át, ahányan jöttek. Azt hiszem így akarta Lionelt móresre tanítani, őt ott hagyta, és egyedül nem is tudna visszajönni, engem pedig ide hozott helyette, és... igazából ennyi. Nellondban lakik, tanít dolgokat időnként. *Csak most nézek rá, a szemem sarkában gyűlni készülő könnyet egyszerűen igyekszem elfojtani, hogy ne gördüljön le.*
-De ezt... ezt nem mondhatod el senkinek oké? És te sem tudsz róla! Azt mondta, hogy nem szabad... nem beszélhetek róla soha! *Igen, határozottan látszik rajtam, hogy félek tőle, nagyon is.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Második emeleti folyosók Vandor

Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitimePént. Május 31, 2013 8:12 pm


- Na ja. Én is mindig ezzel áltatom magam, hogy jobb lesz, aztán az élet beletojik az arcomba egy óriásit… * jegyzem meg elhúzott szájjal, majd a lányra nézek. Igazából nem akarom a kedvét szegni, nem akarom megbántani, de jó lesz ha ezzel tisztában van. Sajnos nem habos torta itt semmi sem, és hiába is van egyedül, ez még lehet rosszabb is. Mikor majd valaki kipécézi magának, és az élettől is elveszik a kedvét. Mikor kinevetik mások előtt, mikor szánalmasnak titulálják, egy különcnek, és ezzel egy életre megbántják és elveszik tőle a lehetőségét annak ,hogy boldog élete lehessen. Velem is ezt tették, azért vagyok ilyen. Borzalmas mikor a naiv és gyermeki léleknek egy perc alatt fel kell nőnie.
Nagyot sóhajtok, majd nekiszegezem a kérdést. Nem kertelek, sosem voltam a szavak mestere. Mindig is őszinte voltam, túlságosan is az, és talán ezért sem félek attól, hogy kérdezzek. Mit veszíthetek? Talán inkább nyerek! Magam mellé egy barátot, vagy ha nem is barátot, de egy lányt, akinek bátran fogom őrizni a titkát. *
- Hogy mi? * nézek rá értetlenül, majd mikor elmondja, hogy a kor nem stimmel, végre leesik a tantusz. Túlzottan nem lepődöm meg, hiszen mindig is tudtam, hogy vannak olyan erős mágusok, akik képesek az időben utazni és esetleg másokat is a jövőbe hozni. Ezek szerint itt is valami hasonló történt. Bár azt nem értem, hogy ha ennyire hiányzik neki a családja, miért nem megy haza egy kapun és találkozik velük? Hiszen itt kell lennie annak, aki idehozta! Meg miért nem segít neki beilleszkedni? Hiszen itt azért már minden fejlettebb, jobb, és messze nem azok a puritán dolgok a jellemzőek. Van technika, és ezek olyan dolgok, melyeket meg kell tanulnia! Miért hagyta hát magára..? *
- Ó! És, aki idehozott, miért nem segít néha hazamenni, meg az egész beilleszkedésben? Lehet én gondolom rosszul, de nem segítenie kellene?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második emeleti folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második emeleti folyosók
Vissza az elejére 
1 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: