Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Kalandmester
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_lcapElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_voting_barElisabeth Ellen Torchwood kúriája I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elisabeth Ellen Torchwood kúriája

Go down 
+3
Elisabeth Ellen Torchwood
Steven Blackfield
Michelle Sagredo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm

*Bemászok mellé az ágyba. Magamra húzom a takarót és rögtön felé fordulok. Később ha akarja, megosztom vele, milyen kísérletet szeretnék folytatni, viszont csak később, egyelőre... gyűjtsünk erőt a holnaphoz.*
- Jó éjt, szeretlek! *mondom halkan, majd közelebb húzódva átölelem, végül elnyom az álom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 8:56 pm

*Miután visszatér bemászok az ágyba. Magamra húzom a takarót ahogy felé fordulok. A beszűrődő holdfényt a függöny gondosan takarja így teljes sötét van a szobában. A legszívesebben rákérdeznék milyen kisérleteken dolgozik de az még rá ér. Már nagyon fáradt vagyok. Lehunyom a szememet majd nagyot sóhajtok.*
-Jó éjt Stev.*suttogom még mielőtt elnyelnének az álmok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 8:47 pm

- Nem haragudnék érte *mondom halkan, majd némán követem* - Igen, már eléggé. Mindjárt leragad a szemem is... Holnap meg bőven el tudom kezdeni a kísérleteimet *mondom, miközben felkapom a pizsimet. A fürdőbe vonulva átöltözöm, majd visszatérek.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 8:28 pm

*Hallgatom amit mond. Igaza van még is félek. Nagyot sóhajtva ellököm magam a faltol majd odalépek hozzá.*
-Sajnálom csak nem igazán bírok még bízni. Megtudsz nekem ezért bocsájtani?*kérdezem hallkan tőle. Egy ideig ott állok majd Megfogom a kezét.*
-Jobb ha alszunk. Már nagyon későre jár. *mondom ahogy az ágy felé húzom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 8:11 pm

- Nem foglak! Itt állunk. Te is felnőttél, akárcsak én. Hosszú ideje nem láttuk egymást, most pedig eljutottunk odáig, hogy tudjuk, mit érzünk egymás iránt, tehát a kapcsolatunk nem veszett még el *mondom elgondolkodva.*
- Engem amúgy nem az érdekelt, hogy van pénze és hatalma. Jó dolgok, de ezekkel nem lehet csakúgy befolyásolni egy a te oldaladon belit, amennyiben van esze és ereje ellenszegülni neki. Nála mindezt nem kellett megtennem, mert a mi ismerkedésünk eleve másképp zajlott le, mint a gonoszoké általában. A lényeg az, hogy szerintem nem baj, ha nem tudsz ténylegesen mindent megadni. Attól is boldog vagyok, hogy együtt lehetünk anélkül, hogy hanyatt-homlok menekülőre fognád.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 7:57 pm

-Csak félek. Ha az a nő visszajön. Megint elhagysz engem.*mondom hallkan. *
-Csak azt nem értem mit akarsz tőlem. Hisz a barátnödnek meg volt mindene. Pénze hatalma, és gyönyörű. Mindent megadhatna neked. De én nem adhatok semmit. *mondom neki lehajtott fejel. És azt sem tudom hogy bizonyíthatnábe hogy nem pótléknak kellek neki.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 7:44 pm

- Nem, ez biztos, de nem is fog megutálni érte. SOphie, akkor nem lehetett saját akaratod, nem dönthettél mindenben! Ne magad okold azért, amiért hozzá adtak egy férfihez... *mondom a fejemet csóválva.*
- Amúgy nem annak kellesz. Ezt hogyan bizonyíthatnám be? *kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 7:21 pm

-Már mondtam tudok vigyázni magamra. *mondom bár magam is félek attól a nőtől. Nagyot sóhajtok majd elengedem a függönyt. Felé fordulok a falnak vetve hátam.*
-Hamarosan úgy is mindegy. El fogom mondani Lincnek hogy van egy fiam. Nem hiszem hogy tetszeni fog neki a dolog.*mondom.*
-Tényleg nem csak pótléknak kellek neked? *kérdezem tőle. Valójában mindíg is vele akartam lenni. Ha legalább egyszer velem töltene egy éjszakát. Régen úgy gondoltam már ettől is boldog lennék. De már többet akarok. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 6:47 pm

- Még mindig gonosz vagyok. Más emberek miatt sosem változnék meg. Már akkor eldőlt hogy gonosz leszek, amikor láttam a szüleimet meghalni. Azt hittem, egy idő után az őrültek között kötök ki egy betegszobában az ágyhoz kötözve, viszont jól esik belegondolni abba, hogy nem így történt. Valahogy emberré váltam, és ezt részben neked is köszönhetem *fordulok felé elkomolyult arccal.*
- Én még most is szeretlek. Sejtettem, hogy vársz rám, de menekülni kényszerültem. Nem akartam, hogy engem kikutatva esetleg ránk találjon az a nő. Azt akartam megelőzni, hogy téged is kifogjon valamilyen módon, de már látom, hogy elkéstem. Hiába, mindegy, mert már nekidolgozol, de amíg át-átjárkálsz és tudom, hogy nincs bajod, nyugodt tudok maradni. Amúgy én optimista vagyok jelenleg, szerintem nem fogod egyikünket sem elveszteni, soha *Mondom ki, amit gondolok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 6:39 pm

-Sose állt jól a jófiú szerep. Talán azért is szerettem beléd mert te nem a jó oldalon állsz.*mondom ahogy elkezdek öltözni törülközővel magamon. Igaza van nem kéne állandóan azon görcsölnöm mi lesz ha. *
-Tudod öt éve is mikor először megcsókoltál már akkor is szerettelek csak nem értettem mit is érzek. És azóta vártam hogy vissza gyere. *mondom és miután felöltözök az ablakhoz sétálok és a kinti sötétséget bámulom. *~Sokat álmodoztam arról hogy visszajön értem és magával visz de minden napom csalódás volt mert nem jött értem. Pedig mikor hozzá adtak Hong-Fenghez csak ez tartott életben, de egy idő után mindenről lemondtam.~*gondolkodom.*
- Nem akarom egyikőtöket sem elveszíteni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 6:21 pm

- Szerintem pedig nem baj, ha élvezed. Hidd el, még mindg jobb, mintha aggodalmasan görcsölnél. Biztos vagyok benne, hogy Linconlnnal is rendbe jönnek a dolgok *mondom halkan, majd némán követem őt, miután lekerül szememről a kendő.*
- Pedig Oscart is kaphattam volna érte! *jegyzem meg nevetve, ahogy kilépek a helyiségből.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 5:58 pm

-Épp ez az. Nekem nem lett volna szabad élveznem. *mondom hallkan. Mellkasának döntöm a homlokom.*
-Nem, nem fogok. *mondom hallkan ahogy elengedem magam köré csavarok egy törülközőt. Felé fordulok és látom hogy még mindíg rajta van a kendő. Oda lépek hozzá és leveszem róla.*
-Ne játszd a jófiút. Nem illik hozzád.*mondom és kimegyek a fürdőből.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 5:40 pm

- Ugyan, én élveztem, és jó tudni, hogy megbocsátottál *simítok végig gerincén. Jó, hogy rajtam van az a kendő.*
- Egyébként nem fogsz megfázni? *kérdezem halkan, kissé aggodalmas hangnemben. Hiába a pára, lehet felmelegítette valamennyire, de közel sem eléggé ahhoz, hogy teljes legyen a jó idő idebent.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 5:19 pm

*Kiszálok a kádból és megállok előtte. Kicsit félve de megcsókolom mire magához szorít. Nyakaköré fonom karjaim hogy még közelebb érezzem. Már amúgy sem tagadhatom tovább hogy szeretem és miért is tenném? Hisz ez az igazság. Már nagyon régóta szeretem. Régeni most is.*
-Sajnálom. Ezt nem kellett volna.*mondom hallkan levegő után kapkodva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 5:02 pm

*Hallom ahogy feláll, így elengedem a kezét, felállok és hátrébb lépek. Nem kell sok, s szinte érzem, hogy Sophie ott áll előttem anyaszült meztelenül, nem is olyan messze tőlem. A gondolatra enyhén elpirulok, akkor meg végképp, mikor érzem, hogy ajkai az ajkaimhoz érnek. Kedvesen átölelem, majd viszonozom a csókot.
Szívem nagyot dobban mellkasomban, főleg ha arra gondolok, végre sikerült újra egymásra találnunk.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 4:38 pm

*Nem bírom megállni hogy ne érentsem meg az arcát. Mikor megérintem megfogja a kezem és arcához szorítja. Saját elhatározásaimat szegem meg. De öt évig vártam rá. Magam felé fordítom a fejét majd közelebb hajolok vigyázva nehogy kizuhanjak a kádból. Arca előtt megállok. *~Öt évig vártam rá. Ha most ezt nem teszem meg lehet soha nem lesz rá alkalmam. *gondolkodom ahogy óvatosan megcsókolom. Kissé félve és bizonytalanra sikeredik.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 4:15 pm

- Nem mondtam, hogy jófiúvá váltam *kacagok fel* - Egyszerűen csak jobb a hangulatom. Egyébként előtted meg tudom mutatni az igazi énemet, mert te vagy az, aki a legrégebb óta ismer *vigyorodom el* - Vagy te.. nem így gondolod? *Kérdezem. Érzem, hogy megérinti az arcomat. Odanyomom a kezét és belehajtom.
Ami az izmaimat illeti, még szoktam foglalkozni a testépítéssel is. Nincs Nellondnak konditerme, viszont van szabad terep, ahol futhatok és ahol tudok kézi súlyzózni. Egy kis mozgás is elég ahhoz, hogy fitt maradjon az ember, de ha van, aki támogatja és szereti, nem csak fizikailag lehet az, hanem mentálisan is.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 3:55 pm

*megnyugszom mikor azt mondja marad. A kád szélére könyöklök mikor leül mellém. *
-Mikor lett belőled ilyen jófiú? Nemrég még egy szó nélkül letepertél volna.*mondom ahogy lehunyom a szemem. Kinyitom a szemem és rá nézek. Kissé felgyorsul a szívverésem mikor végig mérem mert igazán csak most veszem észre hogy nincs rajta a pólója. Figyelem ahogy izmos mellkasa egyenletdmsen emelkedik és sülyed. Hihetetlenül kidolgozottak az izmai. Valamiért eddig fel sem tűnt. Óvatosan kinyújtom a kezem hogy megérintsem az arcát. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 3:36 pm

*Háát tudom, hogy nem először vagyunk ilyen helyzetben, de most mégis csak más. Egy fürdőben vagyunk, őt csak a tusfürdő fehér habjai takarnak, engem meg egy nadrág. A pólót negyedórával ezelőtt vettem le.*
- Nos, rendben! *mondom, s már mennék is el, mikor tovább folytatja mondandóját. Felé fordítom a fejem* - HA akarod, itt maradhatok, nincs semmi akadálya, de a kendő rajtam marad! *vigyorodom el szélesen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 3:16 pm

*Nagyot sóhajtok mikor újra elvágódik.*
-Úgy csinálsz mintha először lennénk ilyen helyzetben.*mondom. Mikor megemlíti a pincét kiráz a hideg.*
-A pincét inkább kihagynám. De mindjárt végzek. Nem maradnál inkább.*kérdezem hallkan. Amúgy sem szeretek egyedül lenni de most hogy idegen helyen vagyok még inkább vele akarok maradni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 3:00 pm

- A-aaa! Amúgy is csak a hab.. takar el, szóval inkább nem *mondom, majd lehorgászom a portörlőt a fogantyújánál. Oké már csak vissza kell találnunk! Óvatosan, a fal mentén haladok, most viszont a saját lábaimban esek el, majd csúszok el a fürdőszoba ajtó küszöbéig.* ~Ez ma nem az én napom!~
- Nem, amúgy sem az egész házat szeretném kitisztítani, csak az üstömet. Amíg elidőzöl itt, én picit kísérletezem, lent a pincébe. Ha akarod, majd utánam jöhetsz, de nyomasztóbb, mint az a szoba volt *fordulok felé.* ~Lucy ugyanis ott halt meg.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 2:36 pm

*Nagyot sóhajtva teszem kezemet a homlokomra mikor elvágódik.*
-Ved le azt a kendőt mert még bele esel a kádba. Azt ne mond hogy késő éjszaka akarsz port törölgetni. *csóválom a fejem.*~Nem, igaz. Elmondta mit érez igen és már is a fürdőben zaklat. Nem mit hogy ha nem látott volna törülközőben de akkor is a fürdök az istenért.~*gondolkodom.* -Még valamit szeretnél? Vagy teljesen hülyének nézel hogy az éjszaka közepén akarsz port törölni?*kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 2:23 pm

- Nem érzem magam zavarban, ha erre célzol, de ha ettől megnyugszol! *vonok vállat és egy magammal hozott fehér kendőt kötök a szememre úgy, hogy ne lássak semmit. Tapogatózva megyek tovább, útközben lesek egy kis kupac ruhában. Gond egy szál se! Bukdácsolva, kis küzdelem árán felkelek és tovább megyek, egész a célomig: a portörlőig, amit az egyik polc melletti akasztón tárolok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 1:49 pm

*Mikor benyit összébb húzom magam de valami oknál fogva nem kiabálok.*
-Am. Jó de nem zavar hogy épp fürdök?*kérdezem hallkan. Ahogy ránézek nem azt látom hogy zavarban lenne. Mondjuk most én sem. Jól érzem magam és nem zavar semmi.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Nekromanta
Üzenőláda : Elisabeth Ellen Torchwood kúriája 6vx6

Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 1:37 pm

*Míg ő bevonul, hátradőlök az ágyon és a plafont bámulom. Kicsit sajnálom, hogy így összezavartam, tudom, most milyen lehet neki. Elég kényes helyzetben van, mert mindkettőnket szereti, de mind tudjuk, hogy az ember csak egy valakit éltethet igaz szerelemmel.*
- Ez bonyolult *Mondom halkan egy sóhaj kíséretében, majd kezeimmel lefedem arcomat. Ami azt illeti, nem bántódom meg, ha nem marad velem. Csupán azt szerettem volna, ha végre tud az őszinte érzéseimről, no meg az lenne a legjobb, ha boldog lehetne anélkül, hogy bármelyikünkkel haragban kéne lennie.
Némán felülök, ezután bekopogok és belépek.*
- Milyen a víz? Elvileg most nincs zárva a meleg csapja, úgy, mint akkor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Ellen Torchwood kúriája   Elisabeth Ellen Torchwood kúriája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: