Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Központi terem Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Központi terem

Go down 
+73
Owen Philips
Hiroshi Haku
Jean Pierre Borell
Sophie Lee
Lirina Sunrose
Dylan Atlas
Kilian Aimes
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Savannah Carlson
Eddie Fisher - Archívum
Mike Preston
David Addison
Scarletta Ferellion
Alise Ellwood
Shannon Phoenix
Nathaniel Harris - Archív
Tate Demerest
Andie Fisher
Marco Mimieaux
Aidan Hamilton
Nellie Hamilton
Bjoren Bertill
Felicity Artmenson
Seònaid Sine
Aidric Selding
Scott Masters
Cecile Mignonette
Lilia Radoslava
Logan Knucker
Natale Carrie
Zoelinde Ayberk
Clína Aoife Nessa
Fox Hunter
Matthew Demerest
Elijah West Price
Lirian con Silvanas
Cassandra Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Tessa Leone
Pablo Martinez
Sarah Lairs
Adam Kerphina
Sasha Lupinien
Diana Lunitech
Zac Leaving
Natasha Potrevszkij
Nye Drystan
Deyan Serenity
Ariadne Helena Krausheim
Isabella Newton
Solomon Reed
Raven Blackmoon
Celia D'cruze
Steven Grivalt
Boris Casimir Pavlov
Kelsey Edison
Estera Linnet
Valeriel Ravenwood
Játékmester
Speranza di Bagliore
Rimmon Ionnis
Cat R. Morgan
Éclair Lagarde
Artemis Taylor
Evangeline Elovics
Munashi Kataku
Nawara'son Onoria
Samuel J. Colwell
Anastazia Drawer
Flame Torchwood
Zachary D. Reed
77 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am

*Oda lépek Evához és átadom neki a csomagot. Természetesen egyáltalán nem valami kedvesen veszi ki a kezemből. Nem baj már megszoktam az ilyes fajta viselkedést. Odahaza nem kedvelik a magam fajta katonákat. Pláne nem a kivégző alakulat tagjait. Ezért is viselünk maszkot. Leülök egy közeli fotelba és várom Eva véleményét. Kicsit fölszalad egyik szemöldököm mikor elkezdi kritizálni a szerzeményem. *
-Sajnálom ha nem nyerte el a tetszésed, de van akinek nem a divat a legfontosabb. *mondom. Azt már nem teszem hozzá hogy egy pincérnői fizetéshez elég drágák az ilyen holmik. Épp föl akarok kelni mikor megjelenik az a férfi akivel az Óvárosban volt egy kis összetűzésem. Természetesen hangosan sose ismerném el hogy az én hibámból alakult ki a vitánk, de azért sajnálom hogy miattam sérült meg. *
-Ki hitte volna hogy itt futunk össze. Nem, bűnözőket kergetek hanem itt tanulok.*mondom kicsit mogorván. Nem igazán tudom eldönteni mik a szándékai de amúgy sem bíznék meg benne. Legalább is nem szolgált rá a bizalmamra. Hallgatom a vitájukat. Elég mulatságos. Bár megfagy ereimben a vér mikor meghallom a penge jellegzetes hangját. Mikor elő veszi a kardot fölkelek a fotelból. Egyenlőre nem szólok semmit csak figyelek. Ilyenkor bánom hogy a bátyám elvette a fegyvereimet. *~ A vér fémes szaga. Rodhadó hús Mindenütt csak a halál. Miért van az hogy mikor végre elfelejteném ezeket... Valaminek vagy valakinek mindíg eszembe kell jutattnia? Megszabadulhatok valaha is ezektől a borzalmaktól? Mert én már nem bírom elviselni ezeket az emlékeket.~*gondolataimból a kard és az őszhajú rángat vissza. Megnyugodva fújom ki a levegőt mikor elrakja a kardját. Mikor úgy vélem hogy nem lesz különösebben baj elindulok az ajtó felé.*
-Ha balhézni támad kedve, jó lenne ha azt nem az iskolában tenné. *állok meg és vállam felett hátra pillantok. Dühösen nézek rá, de nem ő vagy Eva, váltotta ki belőlem. Egyszerűen magamra vagyok dühös hogy még mindíg túl gyenge vagyok.*
-A Sötét negyedben talál megfelelő társat ha harcolni támad kedve, de a diákokat hadja ki belőle. Nem ártottak magának.*mondom és előre fordítom a tekintetem.*-Ja és Eva! Néha érdemes lenne ha befognád a szád. Kevesebbszer kerülnél bajba. *mondom majd folytatom az utamat. Nem óhajtok tovább maradni mert úgy érzem le kell vezetnem a feszültséget amit nem a társaimon akarok megtenni. Nem lenne célszerű másokat bántani. És a tanári kar sem díjazná.*

// Na, bocsi a késlekedésért. Részmunka meg a 12 órázás mellett nehéz ide tévedni. Remélem nem baj hogy vissza pofátlankodtam. Smile //
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:55 pm

* Láthatóan rám akar ijeszteni, de a legcsekélyebb mértékben se tud meghatni az igyekezete. Hiába monstrum, s van nála egy egész jól megmunkált kard ha egyszer a varázslat segítségéve könnyedén ártalmatlaníthatom ezt a pökhendi vénséget. A könyvemet sajnálom, de meg tudom javítani ezért nem aggódok az ilyesmin. Szilárdan és rezzenéstelen arccal figyelem a férfi minden lépését és mozdulatát. Lehet hogy erős, de én meg fürgébb vagyok ezért kétlem, hogy kárt tehetne bennem. Valóban érezheti az illatomat, ami jelen esetben mint már oly sokszor gyöngyvirág illatot jelent. Azonban elsuttogott szavaira fújtatok egyet unottan, hogy aztán megforgathassam a szemeimet is. *
-Volt már szerencsém rothadó hullákhoz, köszönöm kérdésed, üdítő látványt nyújtott. * Felelem hidegen s a szemébe nézve mélyen, értse valóban nem tréfálkozom. Elveszem a könyvet. *
-A lehető legkésőbbi viszont látásra, Ordas barátom. * Cő, hercegnő, mi? *
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:32 pm

* Ahogy elfordultam már el is felejtettem az elmúlt pár percet, azonban egy könyv ütődik a tarkómhoz. Nem tudom milyen lennék érzelmekkel, de gondolom, hogy erre a húzásra elég dühösnek kéne lennem, így hát szép lassan megmoccanok. Oly alacsony, hogy árnyékot is vethetnék rá. Fém csikordul, ahogy előhúzom a kardomat és teszek felé egy lépést. A könyv előtt állok meg közvetlenül, ami nyitva hullott a hideg márványkövekre. Élével beleállítom a kardomat és felemelve vetek egy pillantást annak tartalmára, majd kaotikusan közeledni kezdek felé. A legtöbb szörnynek ez már elég. De vajon a sárga szemű szörnyből mit vált ki? Egészen közel hajolok hozzá. Talán annyira közel, hogy a parfümjét is érezhetném, ha van. Mély suttogó hangom a fenyegetés különféle tónusait hordozzák.*
- Ez hiba volt.. Csitri.. * Felegyenesedek, majd vetek egy pillantást a körénk gyűlt szájtáti tömegre, akik rám nézve igyekszik folytatni dolgukat mintha mi sem történt volna. Nincs tovább maradásom. Visszacsúsztatom jeget a helyére.*
- És ha igazából ilyeneket látnál a lábaid mellett, éreznéd a rothadás szagát és a talpad belesüppedne a mocsokba akkor már nem lennél ilyen bátor. * Vissza adtam neki a könyvet, alaposan átlyuggatva rajt egy két oldalt, hála jégnek.*
- Ha legközelebb véletlenül összefutnánk és nem ismernélek fel.. Csak mond azt, hogy a kis hercegnő a taknyos képzőből. No minden jót.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:15 pm

* Az arckifejezései vérlázítóan bosszantók! Természetesen én is a lehető leghosszabb ideig nézek vele farkas szemet, s így belegondolva neki tényleg olyanok a szemei mint a farkasnak. Sőt a férfi természete is az állatot idézi bennem, ami megmar mindent ami csak fenyegetést jelenthet rá. *
-Mit merészel maga vén bolond? * Fortyanok fel a szavai hallatán, s őszintén elcsodálkozom azon, hogy ez a bárdolatlan alak ismeri a „szinoníma” szót. Az ő fajtája legfeljebb csak az üsd vág nem apádat tudja használni, ha háború lenne tetszene mint katona, mit irányíthatok, ám így? Ugyan kérlek. Piros az arcom a dühtől és utolsó mondatával végkép kihúzza nálam a gyufát. Az én drága szépen illusztrált felboncolt emberekkel teli könyvemet ennek a mogorva, faragatlan tuskónak a feje felé hajítom és ha nem tér ki előle akkor legszebb reményeim szerint betalál a dobás. *
-Töketlen! *Ez már csak a hiszti és a jelenet kedvéért van, meg a másik bosszantása miatt hangzik el. *
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 9:53 pm

* Zabos a szőke. Oké oké.. összekevertem. Az én sárga szemem sem a régi, de szerintem túlreagálja. Erősen elgondolkodom azon, hogy fel ne mutassak neki egy nemzetközileg jól ismert kézmozdulatot, de aztán meggondolom magam, mert ahhoz fel kell emelnem a kezem. Arrébb fújok egy ősz tincset az arcomból és egy pillanatig sem nézek máshová, mint a lány szemeibe. Nálunk otthon az veszít aki pislog a vita közben, vagy elfordítja a tekintetét. Aztán végül is kedvtelve hallgatom a szőkét, mármint úgy teszek, mintha figyelmes hallgatóság lennék, de inkább csak elfordulok tőle és elindulok utamra. Azért az utolsó szavaimat úgy intézem még, hogy hallja.*
- Temperamentumos asszonynép. * Kár, hogy alig tud még valamit a világról,máskülönben talán... nem.. máskülönben sem. Mert túl kicsi a ...* Unottan hátra fordulok és szemérmetlenül végigmérem. Semmilyen hatással nincs rám.Mágiával kiölték belőlem az érzelmeket. Minden lépésem és megmozdulásom előre eltervezett, de az érzelmek terén nincs semmi.. csak üresség.*
- Pont úgy ahogy mondom.Tán keressek rá szinonímákat a kisasszonynak? Volna.. * Megigazítom kardomat a hátamon és még hozzáteszek valamit. Nem azért mert dühös volnék, mert nem érzek semmit továbbra sem, egyszerűen csak úgy érzem a helyzet ezt kívánja.*
- Ha más nem is. Legalább a hosszú hajáról lehet tudni, hogy nőstény. Drága Lyán legalább volt mit fogni. No isten óvja.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 9:37 pm

* Sophie valójában nagyon hasonló ruhát vett, mint amit tönkre tett a macskája de továbbra is szeretném még fenntartani a harag látszatát. Igenis tanulja meg, hogy mások holmija szent és sérthetetlen az enyém pedig végképp az. Az ősz férfi pedig teljesen idióta, felkelek a helyemről és a mellkasom előtt összefonom a kezemet, aztán pedig szúrós tekintettel nézek rá. *
-Elnézést a szóhasználatért, de az idiótákat nem ebben az intézményben kezelik és tárolják. * Az él a hangomban tapintható, hisz mégis miként jön ez az idegen ahhoz, hogy mindenféle nőcskékkel összekeverjen. *
-Szóval mélységes sajnálatomra közölnöm kell, hogy nem a bordélyházi barátnőcskéje vagyok. Nem is ismerem magát és mégis mire értsem azt, hogy vékony? * Ha most nekiáll kötekedni a mellméretemmel esküszöm minden élő és holt ősömre hogy megátkozom, de legalábbis megpofozom ezt a férfit. *
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 9:20 pm

* Arckifejezésem fájó unalomról tanúskodhatott, meg egy kis szánalomról, de ez talán az alap éles arcberendezésemnek köszönhető. Jelenleg annyi szükségem van a lánykák kioktatására, mint disznónak a nyeregre, de legalább az elvegyülés látszatát keltem. Legalább is szeretném kelteni, de ez a karddal a hátamon meg lánclemezes inggel a bőrvértem alatt hiábavaló. Macskaszerű pupilláim összeszűkölnek függőleges vonallá, ahogy a járókelők arcára fókuszálok, de továbbra sem találok meg akit keresek. Meglazítom vállamon átvetett kardom szíját és lazábbra veszem a csatot, mellkasom előtt. Ha nincs harc nem kell szorosnak lennie. A szőke valamit motyog, de túl alacsony.. nem vagyok hajlandó meghallani, de azért megajándékozom sanda pillantásommal.*
- Lyara? * Nézek rá, közelebb hajolva hozzá, túl alacsony és nem látom az arcát, de ő az.. biztos vagyok benne.*
- Lya! A mindenségit, hát mit keresel itt? Már nem abban a fogadóban hárfázol? Olyan rég láttalak, hmm semmit sem változtál.. Hadd nézzelek csak.. de.. talán egy kicsit. Óh.. hát mit ne mondjak elég vékony lettél. Tán beteg vagy? * Kérdem és elmosolyodok. Talán emlékszik az utolsó találkozásunkra, ami elég kellemes volt.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 9:04 pm

* A túlzott intelligenciával megáldott társaság csacsogását kizárva a fejemből teljes figyelmemet a könyvnek szentelem. Egészen belemélyedek, főleg a képek látványossága ragadja meg az érdeklődésemet. Valaki azonban elém áll, enyhén megemelem a fejemet és a nem kívánt társaságomra pillantok. Elsőre nem ismerem fel az alakot és majdnem megkérem, hogy mutatkozzon be, mikor eszembe jut ki is ő. Annak a fekete szőrgombócnak a gazdája amelyik a ruhásszekrényemben garázdálkodott. *
-Oh. Szia Sophie. * Válaszolom kicsit unottan, a könyvben megjelölöm hol tartok majd magam mellé teszem. Eszem ágában sincs felkelni, kissé barátságtalanul veszem ki a kezéből a táskát, hogy láthassam a tartalmát. Felhúzom a szemöldökömet annak a felsőnek a láttán ami benne van. *
-Ez valami borzalmas, biztos te választottad, rémes az ízlésed. * Közben mellénk lép valami félőrült vas forgató alak, elég idős lehet mert teljesen ősz. Bizalmas hangneme velem szemben sérti a fülemet. *
-Ha kérhetem uram, ne beszéljen ilyen póriasan másrészről pedig ne feltételezzen ostobaságokat. * Kezemmel hátraseprek néhány szőke fürtöt és keresztbe fonom a lábam. *
-Férfiak után nem koslatok, az úgy illő ha ők rohannak utánam.
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 4:42 pm

* Nem értem miért néznek rám még mindig ilyen furcsán ezek az emberek, elvégre már itt ácsorgok egy órája. Bizonyára hozzászoktak már a jelenlétemhez, azonban úgy érzem, semmi értelme tovább itt rostokolnom. Az erős mágia bűze meg csak úgy facsarja az orrom, mert ahogy látom itt minden taknyos varázstudó. Talán a hátamon lévő ember méretű pallos miatt néznek rám olyan sokszor ilyen ijedt tekintettel. Nem mondom, hogy zavar, mert szeretem, ha félnek tőlem és már hozzá szoktam, most azonban túl sok ez egyszerre. Túl sok az ember, túl sok a vizslató tekintet. Elindulok hát, mert akit kerestem nem találtam sehol. Volt időm alaposan feltérképezni a helyet úgyhogy bátran indulok a kijárat felé, ügyesen kikerülve a taknyosokat, amikor utamat állja a már ismerős lányka. Mondanám neki, hogy táguljon innét, de emlékszem, legutóbb amikor szóváltásba keveredtünk utánam szaladt, és logikátlan érveivel traktált.*
- Helló kislány. Nocsak megint összefutunk? Ide jársz, vagy csak egy bűnözőt óhajtasz elcsípni? * Kérdem és közben megigazítom hátamon átvetett kardom bőrszíját. Volt vele egy szőke lány is. Belőle is csak úgy áradt a mágia. Vicsorgó farkasfejet ábrázoló medalionom megremegett a nyakamban.*
- Még egy kislány. A barátnőd? Csak azt ne mond, hogy ő is a rossz fiúk után szaglászik. * Csóválom fejem, majd a mellettem elhaladó egyik suhancra rávicsorgok. Idegesít. Ma minden idegesít.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Központi terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 4:20 pm

*Munka után elmentem megvenni a ruhát amit sajnos Éjfél elszaggatott. Eva nagyon dühös volt érte de megígértem neki hogy megtérítem a kárt. Fölfele lépkedek a lépcsőn és néhány diákot kikérdezek nem látták -e Evát. Néhány sikertelen próbálkozás után megtudom hogy a társalgóban van. Szokásos munkaruhám annyi kiegészítést kapott hogy egy szürke kabát van rajtam mert erősen fúj a szél. Mikor belépek azonnal megpillantom Evát.*
-Szia, Eva. Meg van az új ruha amit a macskám megcincált.*mondom ahogy felé nyújtom a táskát.*-Még egyszer sajnálom.*mondom neki őszintén.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 4:07 pm

* Az antiszociális létforma soha nem tartható fent hosszan, erre hamar rájöttem. Vagy belepofátlankodik valaki a csendes és mély depresszió közeli hangulatodba avagy önszántadból tolod ki a boldogabbik végedet a szobából valami nyüzsgő helyre. Jelen esetben én az utóbbit választottam ezért is lépek be a társalgóba sötétszürke ruhámban. Szőke hajamat egy félkonty szerű megoldással intéztem el a reggeli készülődés során s ez szerencsére még most is kitart. A szabad fürtök a vállamon pihennek, én pedig belépve a társalgóba az egyik kanapét szemeltem ki. Körbepillantva senki olyat nem látok akivel szívesen szóba elegyedtem volna ezért inkább azt az anatómia könyvet tanulmányozom amiben részletesen illusztrálják az emberi test boncolásának folyamatait. *

Öltözet
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Társalgó - Központi terem Alkimista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 6:30 pm

*Mióta sikertelenség megszökni a Szipirtyó elől...? Érthető, hogy sérti törékeny férfiúi büszkeségét az eset, miszerint egy törékeny nőnemű lény mentette meg a banya karmai közül, méghozzá nem is brutalitással, hanem egyszerűen józan ésszel... de nem kell túldramatizálni. Akár akart, akár nem, most szövetségesre lelt, de lehetnek falka és azzal lehet, hogy közelebb járnak a valósághoz egy lépéssel.*
- Semmi. Azt leszámítva, hogy segítek eligazodni itt. *mutat körbe a labirintus folyosóján, ahol az idegen férfi, akinek fura neve van szemmel láthatóan el van veszve.*
- Igen. *sóhajt nagyot és rámutat a saját melle felett viselt ezüstszín jelvényre.* - Minden diáknak kötelező hordani. Ha nem akarod hogy kidobjanak innen el kell hitetni mindenkivel, hogy te is ide tartozol. Ha hegyes a  füled bármit elhisznek neked. *teszi hozzá még vigyorogva.*
- Meddig maradsz?
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 6:18 pm

* Még mindig idegesen fújtatok, sikertelenségek sorozata ez a mai nap és ezt nehezen viselem el, sőt.. nem ehhez vagyok hozzászokva. Ha valami gondom volt valakivel azt mindig hamar elintéztem, most azonban rászorulok, hogy bevonjak szövetségeseket is magam mellé? Nem lesz ez így jó. Eddig tetszett a magányos farkas szerep, vagy esetleg ha egy irányítható falkát vezethetnék az még kedvemre való szerep lenne. Tori azonban túl kíváncsi számomra, meg aztán, honnan vehetném, hogy megbízható-e. Ráadásul ember.. - jöttem rá abból, hogy megláttam pici kerek füleit. Szemöldökeim a magasba emelkedtek.*
- Túl sokat akarsz tudni kislány. Nagyon kíváncsi vagy. Mi hasznom származna belőle, ha elmondanám hm? * Hajolok lejjebb, hogy egy vonalba kerüljön az arcunk. Csípőmre teszem két kezemet, aztán a következő kérdésére hosszasan és lemondón fújom ki a levegőt.*
- Nem.. Attól tartok ez az alak más mint a többi. Ügyesebb és jobban képzett. * Csóválom a fejem, közben megtudom a lány nevét is, aki kezet nyújt. Tudom jól, hogy mi a szokás de nekem ez a kézfogásos dolog túl bizalmas, ráadásul idegenek érintésétől ódzkodom, ezért zavartan de férfiasan szorítom meg a felém nyújtott kezeket. Talán kicsit erősebben is a kelleténél, de nem direkt.*
- Silver Drax * Mondom neki klánbéli rangomat és a nevem becézését. Kockázatosnak tartanám elmondani ilyen egyszerűen elmondani akárkinek, talán később.... ez csak a helyzettől függ.*
- Kitűzőt?.. * Pillantok jobbra majd balra, mintha választ kaphatnék.. és igen. Továbbra sem értem minek nekem kitűző, bár látom, hogy az összes diák ilyennek rohangál, szóval végül is jól jöhet később is egy ilyen, azonban miután megszereztem lelépek ebből az iskolából... Már, ha kitalálok.. mert egy labirintuson jöttem keresztül. Lehet, hogy megint útbaigazítást kell majd kérnem Toritól.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Társalgó - Központi terem Alkimista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 9:31 pm

*Kivonszolja a folyosóra és talán még egy kicsit vár is, hogy kifújhassák magukat.*
- Ha nem morognál lehet kevésbé lennél feltűnő. *jegyzi meg még kicsit lihegve. Nem azért, mert olyan gyorsan jöttek volna, hanem mert megviseli a váratlan szimpatikus állapot. Majd igazából választ nem várva kérdezősködni kezd. Amit hazugságnak ítél azt is jól elraktározza elméjében, hátha van benne valami amit fel lehet használni később. Ezt az ügyet most megoldja, pedig többnyire ilyenekkel nem foglalkozik. Tudományos elvekkel kibogarássza  a lényeget, a cél már megfogalmazódott.*
- Értem. *böki ki, majd agyal tovább. Legszívesebben szintén a borostáját vakargatná, de mivel arca teljesen sima, így  kénytelen beérni egyik lilásan csillogó fehér hajfürtjének rágcsálásával.*
- Mi az hogy elintézted? *csattan fel, és azzal a lendülettel füle mögé tűri a tincset. Apró, kerek fülei ékes bizonyítékai hajdani ember mivoltának.* - Mindegy. Jobb, ha nem tudom. Ettől függetlenül érdekes helyzet. Ha tudok, segítek. * Vág közbe azonnal. Tulajdonképpen nem is érdekli, hogy szükség van-e a segítségére, ez egyértelmű. Ez a pasi el van veszve az iskola falai között egyedül.*
- De te itt vagy és megtalálod, ugye? *néz fel csillogó szemekkel.* - Szerzünk neked kitűzőt, mit szólsz? *kezd el ötletelni, majd mielőtt tovább gondolkozna megkérdezik a nevét.*
- Tori. *nyújtja a kezét. Nem valószínű, hogy most kéne kioktatni a másikat az udvariassági formulákról. Bár nagyon kikívánkozik belőle, hogy a másik mekkora tapló amúgy.* - És téged?
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 9:17 pm

* Félrehúzódtunk a folyosón. Még mindig a diák forgatagot pásztáztam, néha rámorogtam valamelyik bámészkodóra, de aztán az előttem álló lányra figyeltem teljes egészében. Ritka dolog, ha egy embert megtisztelek azzal, hogy figyelek rá, de végül is ő segített, vagy mi. Pedig tényleg nem hazudtam, amikor azt mondtam, hogy tartozik nekem. Először is megölte a klánom négy tagját, köztük a legjobb barátomat is, akitől elvette az ékszereit, páncélját, fegyverét egyszóval mindent. És én is tartozom neki egy bosszúval, szóval nem hazudtam, csupán elhallgattam a dolgok azon részét, amik nem szükségesek ahhoz, hogy elkapjam... elkapjuk? Furcsán ízlelgetem a szót. Most egy szövetségesre leltem volna? Talán.*
- Igen, a szeménél kivágott a maszk, így bárki láthatja a heget. Erre egyébként ma jöttem rá. * Az a kis piszok, csak kerüljön a szemem elé. A fosztók mindig menekülnek, szemtől szemben soha nem állnak ki harcolni, maximum csak olyanok ellen, akikkel szemben biztos az erőfölényük, avagy többen vannak. Értem is többen jöttek.*
- Múlt héten már elintéztem az egyiket, de ő lelécelt. * Mondtam elgondolkodva a borostámat vakargatva, és ha már úgy is elszóltam magam, akkor válaszolok a lány következő kérdésére is.*
- Nem csak ötletem van, hanem tudom miért ide jött. Előlem akart elbújni. * Ez is még bizonyára magyarázatra szolgál, de ezt többet harapófogóval sem tudna kiszedni belőlem, így is többet osztottam meg vele mint eddig bármelyik másik emberrel, bizalmat pedig ki kell érdemelni.*
- Hogy hívnak? * Kérdem tőle, közben próbálom a fehér hajzuhatagból kikandikáló füleit elcsípni, hegyes-e vajon.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Társalgó - Központi terem Alkimista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 9:04 pm

*Lassan talán befejezik egymás méregetését. Ha Tori tudná mire gondol a férfi valószínűleg arcon röhögné. Nem, ő nem tünde, csak varázsló, még csak nem is egészen ember, hiszen fertőzött, vérfarkas. Kialakuló beszélgetésüket a Szipirtyó szakítja félbe, aki szokása szerint minden pedagógiai normát áthágva okítja a fiatalságot.* ~Hogy mártogatnálak sósavba, te drága némber.~ *mormogja el magában kedves szavait, majd tőle telhető legudvariasabb arcát felvéve megmenti a pasast, akinek arcán már kiütközni látszik a düh fejében kavargó vörös köde. Mikor kiérnek kérdőre vonja a másikat, de amint kicsúszik szájából a nevetséges mondat legszívesebben csiszpapírral simogatná a saját arcát. Nyilvánvaló, hogy nem fog mindent elmondani. De akkor is szívesen segít a fehér hajúnak, ha az nem egészen tisztességes szándékokkal érkezett az iskolába. Igazából mindegy. A lényeg, hogy történjen végre valami. Tehát nem auror. Tehát teljesen jogtalanul üldözi az Alakot. És valószínűleg nem is azért, mert tartozik. Ugyan könyvekből tanulta, de felismeri a hazugság legnyilvánvalóbb jeleit. És igen, Tori okos lány, csak épp szociálisan kissé alulfejlett. Így vannak dolgok, amik egyszerűen elkerülik a figyelmét. De ha tudná, hogy használják éppen, talán az sem zavarná. Ebben a pillanatban épp büszke rá, hogy kontaktusba lépett egy ember-szerű lénnyel. Aki nagy valószínűséggel nem ember.*
- Maszk van rajta, de látszik a hege? *néz fel a magas pasasra kérdően.* - Olyan tipikus gyanús fazonnak tűnik, a Szipirtyó tuti elkapná neked egy pillanat alatt. Csak mond neki, hogy nem vitte vissza a könyvtári könyveket. *süt el egy ártatlan poént, majd tovább agyal.*
- Van ötleted miért ide jött? *teszi fel a legegyértelműbb kérdést először.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 8:47 pm

* Úgy érzem a prédát elveszítettem. Pedig soha nem szoktam elszalasztani, bosszantó.. nagyon is bosszantó. Eddig mindig sikerült megszereznem magamnak mindent, ez az alak azonban mindig kicsúszik a kezeim közül. Forrongok a dühtől, legszívesebben előrántottam volna a kardomat, akkor talán utat engedett volna ez a semmirevaló diák tömeg. Most, hogy már nincs kit nyakon csípnem a lány felé fordulok. Most először mérem végig az arcát. Az ibolyakék szemek a tündék egy bizonyos alcsoportjánál is jellemző, úgyhogy még nem vetettem el a gondolatot, hogy lehet ő is tünde. A fülét azonban nem látom, hogy hegyes volna. Mindegy is, nem érdekes. Jelen pillanatomban, csak az érdekelt, hogy az előttem álló némbertől megszabaduljak. Először a mellkasomat pöckölte aztán feljebb ment és az orrommal is megcsinálta ugyan ezt. Még szerencse, hogy a fehér hajú lány közbeszólt, mert mégis gyilkoltam volna. Először nem értettem, hogy mit akar ezzel.*
- He? Milyen kitűző?? Micsoda? * És, hogy ki az a Dany az örök rejtély marad. Akkor jövök rá, hogy tulajdonképpen lerázta rólam a vén szipirtyót amikor kézen fog és elmegyünk máshová. Egy olyan helyre kerültünk, ahogy nem nagy a forgalom és haha. Azt hiszi, hogy elárulom neki majd, hogy miért is keresem? A kérdésre még csak most felelek amit régebben feltett. Mivel most érkeztem ebbe az isten háta mögötti kis városba fogalmam sincs mik azok az aurorok, csak annyit sejtettem a hangjából, hogy rendőrök.*
- Auror.. Ó nem dehogy. Csaaaaak tartozik nekem. * Tartozik nekem az életével és addig nem nyugszom amíg meg nem bosszulom. Most valami köszönetfélét kéne mormognom úgy érzem, de erről hamar leteszek. Hiszen bizonyára csak azért segített nekem, mert cserébe információt várt. Kíváncsivá tettem. Most először mosolyodom el magamban. Okos kislány... de még mennyire. Az ilyenek veszélyesek és vigyázni kell velük. Fajának büszkesége lehet, de attól még nem kedvelem az embereket, hogy akad köztük az intelligensebb fajtából is. Csak annyi információt mondok el neki, hogy a segítségemre legyen. Hogy ezzel kihasználnám? Meglehet, de ő akarta. Talán segít elkapni. Arra viszont nem számít, ha megfogjuk akkor meg is ölöm majd.*
- A férfi olyan magas lehet mint te. És nem juthat ki innen. Ezen kívül teljesen feketébe van öltözve, maszk is van rajta, de a fél szemére vak, jól látszik a heg ami ezt okozta. * Kíváncsi vagyok mihez kezd a hallottakkal.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Társalgó - Központi terem Alkimista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 8:31 pm

*Nem jó érzés ha az embert felriasztják másvilági kalandozásaiból, ám Torit valamennyire kárpótolja hogy ez esetben nem egy eltűnt körömlakkot vagy egyéb felesleges vackot keresnek rajta. Hanem egy "alakot". Izgalmasan hangzik és az ibolyakék szemekben megcsillan a remény. Kérdezni kezdi a férfit, akinek a haja különös fehér... természetesnek tűnik. Már majdnem lehurrogják, mikor végül (talán a cuki pofijának köszönhetően) mégis választ kap.*
- Auror vagy? Vagy minek kergeted? *kérdezősködik tovább. A logika világos a szavai között. Ebben a világban már nem szokás az önbíráskodás... Legalábbis a művelt körökben. Ebben a pillanatban Tori is kiszúrja a vénasszonyt. A néni őt is mindig piszkálja, ha a folyosón menet közben olvas. Általában beáll elé és hagyja hogy fellökje. Aztán neki áll feljebb. Most aztán nem fog velük kötözködni. Az már teljesen világos, hogy a pasas nem az iskolához tartozik. Ettől függetlenül lehet, hogy szüksége lenne egy kis segítségre.*
- Oh, Dany, már megint fennhagytad? Már egy hónapja itt vagy, igazán megtanulhattad volna. *korholja, majd kézen fogja és kifelé húzza a teremből.* - Azonnal felveszi asszonyom. *veti vissza vigyorogva a vén szipirtyónak, majd amint kiértek a teremből elengedi a férfi kezét és karba fonja a sajátját.*
- Mindent tudni akarok. *közli kíméletlenül, mintha valami középszerű akciófilmből lépett volna épp ki.*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 8:18 pm

* Nekem jött egy újabb kitűzős emberke, és már éppen korholtam volna le, de olyan hevesen elnézésezett, hogy nem volt rá időm se. A fehér hajú lány először úgy tűnik nem fog útbaigazítani, talán néma, de nem telik el hosszú idő és máris válaszol. Egy alacsony fekete ruhás alak könnyedén elbújik akárhol és én most hiába látom az egész termet két méter magasságból nem jutok előrébb. A lány pedig nem látott senkit. Idegesen nézek körbe, közben fehér üstökömbe túrok. Nem is figyeltem már rá, hogy mit csinált, láttam, hogy könyv volt a kezében, nyilván azzal foglalkozott. Talán mást kéne megkérdeznem. Még mindig a termet pásztázom, amikor a lány kérdez tőlem valamit.*
- Az nem a te...... Nos. * Felé fordultam. Megint a citromba harapásos ábrázatommal próbáltam kedvesen nézni. Nyilván nem fogom neki elmondani, hogy elfvadász és engem keres, és mielőtt kijutna innen, nekem előbb meg kellene ölnöm, hogy ne vigye hírét ittlétemnek. Ez mind olyan információ amiket senkinek nem mondok el, azonban annyit megoszthatok vele, hogy:
- Az az ember bűnöző. Régóta kerestetik. Rabszolga kereskedelem, gyilkosságok és erőszaktevés van a számláján. * Ez így mind igaz amit elmondtam, és még csak magamról sem árultam el semmiféle információt, úgyhogy ügyes voltam. Azonban már megint jön felém az a szemüveges varangyos békának látszó tokás vénasszony és hosszú pálcájával a mellkasomat pöcköli. - Hol a kitűző? Krákogja nekem és érzem, hogy ezúttal nem sikerül meglógnom előle.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Társalgó - Központi terem Alkimista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 8:03 pm

*Az anyahajót megtámadták a távoli galaxisból érkezett parazita idegenek, akiknek sokkal fejlettebb fegyvereik vannak. Ám magas szintű tudásuk nem elég hozzá, hogy átlássanak fondorlatos kapitányunk eszén. Csapdát állítanak és mikor az idegenek megközelítik az anyahajót... Ebben a pillanatban azonban Tori kénytelen volt kiszakadni a tudományos fantasztikus álomból, mivel valaki nyilvánvalóan hozzá beszélt. És bár nem sokakkal szokott beszélgetni, azért ha jó kedve van hajlandó leszállni a földre.. egy kicsit. A magas, borostás alak felé fordul és minden előítéletét összegyűjtve, mégis azokat figyelmen kívül hagyva végigméri. Majd mikor ezzel végzett megpróbálja rekonstruálni az előbb észlelt, de csak félig felfogott mondatokat. z egész talán két másodpercet vesz igénybe, majd visszaereszkedik kényelmes pozícióba.*
- Nem láttam senkit. Olvastam. *jelenti ki teljesen bamba arccal, majd egy mosolyt erőltet az arcára és minden jó modorát előhívva még annyit tesz hozzá:* - Bocs. *Ám mielőtt visszatérne könyvéhez szöget üt a fejében a fekete ruhás alak kifejezés. Azok rossz fiúk szoktak lenni, akiket okkal üldöznek... és ha segítene talán még az ő életébe is csúszhatna némi izgalom. Egészen izgatott lesz, de erről arckifejezése nem, csak a járomcsontján megjelenő két apró, piros folt árulkodik.*
- Miért üldözöd? *kérdez vissza és meg is feledkezik róla, hogy a pasas az imént magázta. Mit számít az iskolán belül?*
Vissza az elejére Go down
Draxos Lansire
Diák
Draxos Lansire


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nincskaszt

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 7:51 pm

* Kitűzős emberek mindenfelé és mind két fejjel alacsonyabb nálam. Ez csupán azért lehet, mert mint azt megtudtam egy iskolába tévedtem. Pedig láttam, hogy ide futott a fosztó és ha egyszer megtalálom... Nem érdekel, hogy egy iskolában rendezem a vérfürdőt. Rafinált egy fickó volt az biztos, a diákok tömegében elbújt és én már sehol sem láttam. Egy darabig még tudtam követni. Lépcsőkön szaladtunk fel, termeken keresztül üldöztem és itt egyszerűen... eltűnt, pedig itt kell lennie valahol. Nem szeretem az embereket, néha még is erőt kell vennem magamon, hogy információhoz jussak. Rajtam kívül egyetlen egy embernek van ezüstfehér haja. Vagy az szőke talán, az embereknél nem tudni, és amúgy is vajmi kevés a bizalomhoz, hátha fél tünde, vagy akármi más csak nem ember. Mosolyogni évek óta elfelejtettem, de most minden erőfeszítésemmel megpróbálkoztam a komoly feladattal, ami kívülről úgy tűnhetett az embereknek mintha citromba haraptam volna. Megköszörültem a torkomat mielőtt megszólítottam volna a lányt aki háttal állt nekem.*
- Elnézést. Nem látott itt elrohanni egy fekete ruhás alakot? Maga mellett kellett elmennie. * Vártam, hogy megforduljon, közben végigsimítottam az államon. Több napos már rajta a borosta, de ez egy cseppet sem érdekel. Körülnézve azonban a sok kis tejfelesszájú között idegen óriásnak érzem magam, aki eltévedt. És tényleg.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Társalgó - Központi terem Alkimista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 7:42 pm

*Halkan nyílik a központi terem ajtaja belép rajta egy fiatal lány. Agyonhordott szegecses bakancsa alig csap zajt, bár amúgy sem lehetne hallani a terem esti nyüzsgésétől. Már nem sokan vannak itt, hiszen közeledik a takarodó ideje, de azért még nehéz félreeső zugot találni. Torinak azonban már nagyon megy, így egy vaskos könyvet szorongatva lépdel az azonnal kiszúrt fotel felé. Elhelyezkedik és keresztbe teszi lábait, amiket olyan leggingbe bújtatott ma reggel, aminek szárai anatómiailag pontos képet alkotnak az ember ventrális felének izomzatáról. Gyönyörű új ruhadarabjának örülve, mosolyogva merül el új kedvenc regényében, miközben nem vesz tudomást a teremben mozgolódó, beszélgető, nevetgélő emberekről. Olyan ő a fehér hajával, különösen a mai felettébb bő, fehér pólójában, mint az évfolyam szelleme, akinek jelenlétével mindenki tisztában van, csak senkit nem zavar. Persze csak amíg fel nem löki őket a folyosón olvasás közben...*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 10:01 pm

*Való igaz, Logan most hallja először nevetni, mert eddig maximum halványan elmosolyodott a vicces megjegyzésein vagy bizarr történetein. S erre csak akkor jön rá mikor koccintanak. Szembesül azzal, mennyire zárkózott is egyébként most mégis nagyon közvetlenül viselkedik a fiúval. Jó, nem egy most megismert, bármiben sántikálhatóm, rossz hírű alak, hanem mindenki kedves Loganja. Ez azon a téren megrémiszti, hogy ezek szerint most mindenkivel kedves lesz? Mert vannak olyan személyek azok között is akik nem kimondottan az ellenségei, kikkel kicsit se szeretne jó pofizni. Erre bizonyosan oda fog figyelni, más nem levakarja valamivel a vigyort a képéről. Feszült figyelemmel hallgatja az élménybeszámolót és csak olykor szúr közbe egy-egy: „Óh!” vagy „Á!” megjegyzést, ami inkább csak arra enged következtetni, hogy odafigyelek a társalkodó partneremre. * -Micsoda izgalmak várják a mugli világban az ember sárkányát. * Kicsit elcsépelt lehet a szójáték Logan számára, hiszen meglehet más is ugratja származásával, de Evában semmi rosszindulat nincs a fiú felé. S ha tudna a lány az aggályokról mik visszatartják a fiút bizonyosan rákérdezne a jégszívű auror kilétére. * -Nahát, nálatok még ilyen is van? Csak azt ne mond, hogy a várba is csak engedéllyel vihetsz fel, s persze előre lefoglaltad. * A sárkányos téma eléggé mulatató a számukra és a fiú megjegyzése után egyből rámutat a véla. * -Szavadon foglak, jövő nyáron én leszek az első akit elrabolsz. * Mondja kissé fellelkesedve a dolgon és feláll a helyéről. * -Azonban most én rabollak el téged, s ha valaki nem jön érted akkor hazaviszlek, jó? * A fiú bólint és a nyár érdekesebb eseményeit vitatják meg, a hálókörletük felé igyekezve. *
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Társalgó - Központi terem Ereklyevadasz

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 9:32 pm

*Ugyan mostanában komoly ellenőrzés alatt van, így a jófiú szerepébe kényszerül, azért lelke mélyén ott tombol az az örök lázadó, ami még ennyi év után is elhiteti vele, hogy fiatal és előtte a világ. A meggylé meglepi, de rögtön javára is fordítja és rövid bohózattal szórakoztatja a szőke lányt, aki ezt kitörő kacagással jutalmazza. Elfogadja a felkínált furfanglevet és ő is koccintásra emeli poharát.*
- És a kacajokra. *teszi hozzá, mert eszébe jut, hogy először látja Evangeline-t nevetni. A szárnyairól beszélnek, majd Logan egy egyszerű, testközeli példát hoz fel, hogy megértesse érzéseit a szárnyaival kapcsolatban. Bár mint férfi el nem tudja képzelni, hogy bármilyen szempontból rossz lehet két ilyen formás kebel tulajdonosának lenni, de előadása még így meggyőző volt.- A nyárra terelődik a szó és egyik apró kalandjáról kezd el mesélni.*
- Elmesélem. *kezdi nagyon körültekintően.* - Amikor haza, vagy bárhova máshova utazok általában éjszaka teszem, mert a saját két szárnyamon repülök és nem akarok feltűnést kelteni, rejtőzködésben meg nem vagyok túl jó... Szóval mikor hajnalodott leszálltam, épp valahol Bukaresttől nem olyan messze, de viszonylag lakatlan környéken jártam. Sétáltam pár percig, mikor elhajtott mellettem egy rendőrautó. És bár a szárnyaimat addigra elrejtettem, a magasságom egy kicsit feltűnő lehetett még így is, úgyhogy megállítottak, elkezdtek hadoválni valamit románul, amiből nem sokat értettem. Szóval kénytelen voltam összezavarni őket annyira, hogy el tudjak futni valami kevésbé feltűnő helyre. Azóta tudom, hogy nem az út mentén kell sétálni. *vigyorodik el szélesen, közölve a tanulságot.
Az ötlet, hogy elabolja Evangeline-t igen csábító, ám leginkább nem a karddal szaladgáló vitéz lovag tartja vissza, hanem egy nála hatalmasabb jégszívű auror.*
- Erre a nyárra már nem fér be több hercegnő. A szezonon túl pedig nem kockáztatok. Amúgy sem szeretem a levest. *húzza el a száját incselkedve. Mintha Eva nem lenne elég finom falat.* - Talán jövőre Furfang hercegnő. *Végighallgatja mit mond a lány a nyaráról, majd sűrűn bólogat.*
- Igazából jó itt. Én is csak azért mentem haza, mert a nővérem már érzelmileg terrorizált, meg persze hiányzott. *mosolyodik el megint, de ezúttal sokkal lágyabban, szinte már tényleg szeretetteljesen.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Társalgó - Központi terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 9:06 pm

–Nocsak. *Válaszolja, mikor is a fiú egyetért vele a szabályok terén, s ez meglepi. Persze, tanórákon kívül nem elemezgették még egymás lelki világát, de Evangeline biztos benne, hogy csekély surlódás lesz közöttük. Ezért is kíváncsian várja, miként is reagál a srác a turpisságra, miután átnyújtja neki a poharat. Már maga az, ahogyan a folyékony italhoz hozzááll s figyeli az érzékszerveivel felfogható külső tulajdonságait nagyon érdekes. Természetesen a trükk lelepleződik, s szinte összenevetnek a fiúval a helyzeten. * -Így sem neveztek még. * A helyzetre rátesz még egy lapáttal az, amikor megjátssza a helyzetet és igazi arisztokratává változik. Evától szokatlan módon nevetgél a fiú komédiáján, s alig bír válaszolni a kérdésre. * -Nem… nem téved, uram ön mindent pontosan eltalált. * Feláll, s sürög és forog egyet, mire egy másik borospoharat csurig tölt meggylével. * -Akkor hát, a furfangokra. * Mondja visszakapva saját nedűjét és koccint a sárkánnyal. Közben Evangeline kérdésére egy igazán korrekt válasz érkezik, amit teljességgel a helyén kezel. Nincs semmi kivetni való abban a példában amit felhoz, hiszen semmiféle rejtett tartalommal nem bír. * -Eddig még nem gondoltam erre így, de igazad van. * Eva megérti a helyzetet és nincs semmi olyan az elhangzottakban, amivel megbántotta volna a fiú. * -Igazoltatni? Merre jártál és miként keveredtél ki ebből a helyzetből? * Kérdez vissza a lányka ráharapva a történetre ami felkelti az érdeklődését. Őt még egyszer se akarták „igazoltatni” semmiféle mugli hatósági szervek. * -Hát, ha gondolod engem elrabolhatsz, tudok egy kardal futkosó vitéz tünde lovagot, aki talán kimentene. Amennyiben nem jön két héten belül, nyugodt szívvel megfőzhetsz levesnek, de van jobb elkészítési módom is. * Viccelődik tovább mikor nehéz kérdést kap. * -Nos… Punnyadtam. Kerek perec alig csináltam valamit a nyár folyamán, többnyire a szobámba kuksoltam, bár Cat olykor kirángatott. Haza nem akartam menni a hárpia nagymamámhoz, szóval ez még mindig jobb volt. Itt jobb a könyvtár.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Központi terem
Vissza az elejére 
1 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: