Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fogadó Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fogadó Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fogadó Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fogadó Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fogadó Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fogadó Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fogadó Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Kalandmester
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fogadó I_vote_lcapFogadó I_voting_barFogadó I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fogadó

Go down 
+45
Aeryn Baker
Hamon Joulice-Melange
Anelie Mei Xi
Claire Fairchild
Nicolas Demerest
Kyle Peters
Szentesi Amélia
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Mikhael Knyaz
Yvonne Chaconne
Axel J. Hitchcock
Joshua Phoenix
Bonnie Tornow
Cat R. Morgan
Liziuzayani Nkhotakota
Oyasumi Setsuna
Caleb Dawson
Angel O'Ross
Demian Emil Deyan
Emily Kyra Beawer
Beatrice el Esposito
Casimiro Odalis
Riel Eruthalion
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Miley Hortingberg
Senilla Rachel Roseberg
Krasimir Waylan
Erik Ryscher
Marta Albena Todorka
Alexandra Sirov
Shelly Dawson
Duncan Cornell
Zeph Owen
Patrisha Blake
Pandora Chaconne
Miranda Moon
Morgane Devan
Jessa McFarland
Moyra McFarland
Sheena McFarland
Variam Altolos
Heikigou Kouriryuu
Clémence Aurora Moonbeam
Toma Grigor Anton
49 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm

*Csak mosolygok rajta amikor megemlíti a pincérnős témát. Jó hogy eltudunk viccelődni egymással.*
-Igen, de remélem a pincérnő is bejöneked.*mondom mosolyogva majd megpuszilom.*
-Szerintem ez egy kicsit sok lesz.*mondom de elém is kerül egy pohár. A szagából itélve vodka. Amióta kevesebbet lógok aurorokkal nem igazán iszom. Ha iszom is legfeljebb egy kis vörös bor. Mivel nem akarom hogy az itteniek rám száljanatj felhajtom az italt. Erős nagyon is. Végig marja torkomat és muszály köhintenem.*
-Szerintem induljunk. Majd ott hon esetleg kaphatsz egy kis vörös bort.*mondom de érzem hogy nem valami stabil a magassarkúm.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 5:49 pm

- Igen igen.. eltaláltad.. Az a pincérnő nagyon tetszett nekem. És egész szépen mosolygott rám. Szerintem jó vagyok nála. * Mosolygok, majd Sophie megemlíti, hogy kint eléggé esik az eső.*
- Nálam nincs esernyő, de pálca az van, úgyhogy megúszhatjuk szárazon a dolgot, de én még maradnék egy darabig. Egy két körre, de most valami jobb fajta italt rendelnék. * Mondtam, és meg sem vártam a reakcióját máris intettem a pincérnek. Aki közel sem volt olyan csinos mint a jeniliában, sőt.. a kelések eléggé elcsúfították a ronda orrát, szóval esztétikailag zavarta a látókörömet. Ellenben az egyik részeg pasas rácsapott a fenekére.. Hogy mik vannak? A hölgy az asztalomra tett két pohár valamit. Azt kértem, hogy lepjen meg valami erőssel, úgyhogy belekortyoltam.*
- Ejj, hát ez nem semmi. * Tömény vodka volt, ha jól sejtem. Már nem tudom pontosan, de azt tudom, hogy hamar legurult, ahogy a másik pohár is egy kettőre kiürült én pedig egyre jobban éreztem magam. A világot szebbnek láttam ebben a szédületben.*
- Ha gondolod indulhatunk, hazakísérlek, aztán nálad megszárítkozunk. * Vetettem fel az ötletet, és büszke voltam magamra, hogy a szórendet értelmesen megalkottam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 5:29 pm

-Nem vagyok gondolat olvasó. Csak ismerlek.*mosolygok rá kedvesen. Én is közelebb hajolok hozzá majd megérintem az arcát. *
-Had találgassak. Mondjuk egy lányra? Esetleg a teaházi pincérnőre?*kérdezem mosolyogva. Ha vele vagyok mindíg jól érzem magam és megnyugszom. *
-Ha nyugtalannak nem is de elég feszültnek tűnsz. *mondom és megpuszilom a homlokát. Időközben én is megszáradok, amitől a hajam sajnos eléggé begöndörödik. Olyankor úgy nézek ki mintha nem fésülködnék és nem szeretem ha begöndörödik a hajam.*
-Eléggé esik az eső. Szerinted mi legyen?*kérdezem ahogy kinézek az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 5:15 pm

* Mélyet sóhajtok. Igazából sosem kedveltem a más fajú lényeket. Vámpírok, vérfarkasok.. természet ellenesnek tartom őket. Bár akad köztük egy két barátságos is, de az bizonyára nem az előbbi kettő. Szerencsére még nem volt velük dolgom, pedig bajkeverőnek gondoltam magam. Ha mással nem is akkor az emberekkel elég nehezen tudom megtalálni a közös hangot. Sophie kivétel ez alól, ami engem is meglep. Sophie aggódón megfogja a kezem én pedig incselkedve rámosolygok.*
- Gondolat olvasó vagy édesem? * Kérdezek vissza, mert tényleg nem tudtam aludni, de fáradt az nem vagyok, és egyelőre minden rendben, ha jól sejtem. Előrébb dőlök, közelebb kerülve hozzá.*
- Nem, tényleg nem tudtam aludni.. és tudod kire gondoltam? * Teszem fel a költőit. Sophie engem keresett.. jól ismer ezek szerint, egyből tudta, hogy a fogadóban megtalál majd. Inni azonban nincs kedve.. pedig milyen jó móka lett volna. Kissé biggyesztek, amikor megemlíti, hogy rám férne egy kis nyugalom. Ha nem gondolkodnék, rávágnám, hogy hát nyugtasson le, ehelyett inkább csak elvigyorodom.*
- Ugyan miért kéne? Nyugtalannak tűnök? * lehet, hogy van benne valami. Elvégre két pohár legurult abból a rossz fajtájú sörből. ha másra nem is, arra legalább jó volt az a tapasztalat, hogy legközelebb ne ezt a helyet válasszam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 4:37 pm

*Tudom hogy nem igazán hiszi el a dolgot, de nem baj. Jobb ha nem is tudja hogy az a vámpír engem is kiszemelt. Csak egyenlőre mint a csapata tagját. Túl jól végeztem a munkám. Megkérdezem miért is van itt, és a búzasörre fogja a dolgot. Mikor leülünk megfogom a kezét és rápillantok.*
-Látom hogy nincs minden reneben. Megint nem bírtál aludni?*kérdezem mire én is kapok egy kérdést. *
-Téged kerestelek. De nem gondoltam hogy itt talállak meg. Köszönöm nem kérek semmit. De rád már rád férne egy kis nyugalom.*mosolygok rá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 4:27 pm

* Gyenge mesének tűnik, amit Steven mesélt Sophienek. Lehet, hogy igaz, de szerintem csak kibúvókat keres és jobb magyarázatot nem tudott kitalálni.*
- Chh.. Vámpírok mi? * Kérkedve pillantok vissza rá, miután felszisszenek. Jól láthatja, hogy engem nem győzött meg, de mindegy is. Rég volt, elmúlt. Ha igaz akkor azonban elég szomorú történet, és tudván máshogy állnék Stevenhez. Kíváncsian hallgatom Sophie lefegyverzési kombóját, úgy gondolom, hogy csak viccelődik, ezért mosolygok rajta. Lehet, hogy mégis el kéne hinnem neki? A közönyre csak bólintok, ebben van valami igazság és ezt én is megtapasztaltam már. Mintha én mondtam volna, magamra ismerek a szavaiból. Közben más helyre telepedtünk, mert az asztalunknál nem volt szék, és amúgy is eléggé szem előtt voltunk az unatkozó részeg disznóknak. Kabátomat éppen a háttámlára terítem amikor Sophie megkérdi, hogy miért vagyok itt a fogadóban.*
- Azt mondták, hogy itt a legjobb a búzasör... de átvertek.. mindegy is. Éppen menni készültem, amikor te is befutottál. Kellemes meglepetés volt. * Kacsintok egyet, olyan Lincolnosan.*
- Na és te? Iszunk valamit? * Kérdem és a választól függően intek a pincérnek.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 4:08 pm

-Igen. Csak nem rég magyarázta el hogy a családját megtámadta egy vámpír és azért ment el mert nem akarta hogy engem is megtámadjon.*mondom hallkan. Neki mondom el mert így talán jobban megértheti Steven viselkedését. *
-Hm? Álltalában vagy behúzok nek, vagy az oldalában találja a könyököm, de a legfájdalmasabb taktikám a közöny. Nincs is annál rosszabb. *mondom. Majd mikor közelebb von magához a közelünkben letelepedett társaság nem hagyja szó nélkül. Ezért egy eldugottabb asztalhoz ülünk le ahol nem zavar minket senki.*
-Amúgy miért vagy a fogadóban? *kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 3:51 pm

* Elhittem neki amit mond, végül is őszintén hangzottak és nem lenne okom kételkedni, elvégre végig a szemembe nézett, ezzel nyomatékosítva igazát. Éreztem én, mintha vibrálna köztük a levegő, de lehet, hogy ezt csak Steven részéről. Mélyet sóhajtottam.*
- Bolond egy fickó, ha csak úgy eltűnt. Legalább volt rá jó magyarázata? * Kérdeztem fejcsóválva. Végül is.. Az ő akkori bolondságáért most én vagyok a szerencsés. Bizonyára megbánta már. Ezen gondolkodva megvontam a vállam.*
- Megjárja? No és hogyan fenyít a kisasszony? Mesélje el kérem, mert nem tudom elképzelni, pedig én aztán vizuális típus vagyok. * Mosolygok vissza rá. Átkarolja a nyakamat én pedig egyik kezemmel közelebb vonom magamhoz a derekánál. Szabad kezemmel megérintem az állát. No ezzel már felkelthettük a szájtáti tömeg figyelmét, mert a borostás ázott kutya huhogni kezdett. Megfogtam Sophie kezét és egy viszonylag körbe kerített asztalt találtam az egyik sarokban nekünk.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 3:07 pm

*Elmondom neki hogy mi történt Steven és köztem. Végig a szemébe nézek hogy tudja igazat mondok. Szeretném ha tudná hogy komolyan beszélek. Mióta újra találkoztam Stevennel egyszer tértünk rá erre a témára. Akkor is csak annyira hogy elmondtam mennyire gyűlöltem akkor amiért eltűnt.*
-Akkor csak azért nem reagált mert túl tengett bennetek az adrenalin. Amúgy nem először osztottam őt ki. Álltalában rossz hangulatomban talál amikor tréfálkozni óhajt és akkor mindíg megjárja.*mondom hallkan. Emlékszem hogy aznap nem csak a szobámat hanem egymást is jól helyben hagyták. Elkerekednek szemeim mikor elmondja hogy Ő is szeret. Nagyon boldog vagyok mert először mondja nekem ezt. Most én vagyok a gyorsabb és megcsókolom. Nyakaköré fonom a karjaimat és közelebb bújok hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 2:47 pm

* Kapcsolatokban igazából én sem volnék valami jártas, de eddig talán mindent jól csináltam. Nem zavar a körülöttünk lévő tömeg, ők úgy si el vannak foglalva mással. Azzal például, hogy a hordó fenekére nézzenek. Amúgy meg mindig megérzem, ha valaki engem néz. Az ember általában észreveszi az ilyet. Rákérdeztem aztán a Stevennel való kapcsolatára, és mintha csak összebeszéltek volna. Ugyan azt mondta ő is, hogy rövid volt az egész. 15 évesen pedig még elég fiatal is, akkor olyan nagyon mély kapcsolatuk nem lehetett. Azon meg, hogy behúzott neki egyet, muszáj volt röhögnöm.*
- És legalább nagyobb kárt tettél benne, mint a serpenyővel? * Kérdeztem kérkedve. Jól emlékszem, hogy egy nagyobb serpenyővel próbálta megregulázni Stevet, de ez rosszul sült el. Még csak meg sem szédült.. ellenben született egy használhatatlan tepsi. Ezt talán soha nem fogom elfelejteni, pedig én ekkor éppen a földön feküdtem, fájó törött bordával és vérző szájjal, de akkor is röhögtem.*
- Ez igen jó, mert én is. * Eddig ezt még nem mondtam, talán meglepi, hogy most először hallhatja tőlem. Egyelőre nem érzem, hogy a szónak súlya lenne, de csak azért mert én mondom. Elmosolyodom és megszüntetve a köztünk lévő távolságot könnyedén közelebb hajolok, hogy elérjem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 2:26 pm

*A párkapcsolatokban nem vagyok valami jártas. Sosem volt senki aki igazán törődött volna velem. Ezért kicsit szokatlan hogy aggódik értem. Erősen elvörösödöm mikor a nyakamra ad egy puszit. Úgy látszik hogy Őt nem zavarja hogy rengetegen vannak körülöttünk. A másik ami nagyon zavarja aza Stevennel lévő kapcsolatom.*
-Alig mondható kapcsolatnak. Igaz évekig volt velünk, és sokat beszélgettünk de semmi nem történt. 15 voltam mikor elhagyta Kínát. Búcsúnak egy csókot kaptam majd évekig nem láttam. És mikor újra találkoztunk nem kapott mást mint hogy behúztam neki egyet. Ezért nem kell félned. Mert téged szeretlek.*mondom hallkan. Végig a szemébe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 2:12 pm

* Ohhó, olyan könnyű átverni. Nagyon élvezem. Imádom amikor így néz. Egyáltalán nem haragszom rá igazából. Szeretem, hogy ilyen naiv. Azért az nem egészen igaz, hogy ne éreznék sértettséget, úgyhogy próbálok komoly arcot vágni.*
- Hááát először is azért mert nem szeretem, ha egyedül járkálsz. * Félretűrve a haját a nyakánál ajkaimat a fehér bőrre tapasztom, aztán kicsit hátrébb húzódok, hogy megnézhessem magamnak az arcát.*
- Másrészről pedig. * Itt végre sikerül ténylegesen savanyú ábrázatra váltanom.*
- Beszélgettem Stevennel rólatok. * Mondom komoran, kíváncsi vagyok vajon mit szól hozzá. Végül is látott minket együtt, de a részleteket még nem tárgyaltuk ki, pedig engem érdekelnek. A szakadt banda összetört egy széket, aztán a vijjogás és kéjes röhögések után, az utolsó széket is kihúzták mely lábtámaszként szolgált. Gondoltam utánuk kiáltok, hogy ma szerencséjük van, de Sophie jobban érdekelt pillanatnyilag mindennél.*
- Mondta, hogy... együtt voltatok, de azt nem mondta el, hogy miért lett vége. * Sandán pillantottam rá. Nem akartam zavarba hozni a kérdéssel, egyszerűen csak furdalja az oldalamat a kíváncsiság. utálok a múlton rágódni, de tudatlanságot még jobban utálom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 1:55 pm

*Link keresése közben zuhogni kezd. Az eső elől a fogadóba menekülök és szerencsémre meglelem barátomat. Oda megyek és átölelem, mire Ő fölkel és szembe fordul velem. Magához ölel majd elmondja hogy haragszik rám. Elkerekednek szemeim. Nem értem miért. Talán valami rosszat tettem? Vagy megbántottam?*
-Sajnálom. Nem tudom miért haragszol, de ha akármivel is megbántottalak sajnálom.*mondom és lesütöm a szemem. Össze zavar. Azt mondja haragszik de akkor miért ilyen kedves? Nem értem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 1:43 pm

* Ázott kutya szagú rossz arcú férfiak serege halad el mellettem és összetolnak maguknak három asztalt. Csúnyán fintorgok az egyikre, aki kérés nélkül elhúzta az asztalomtól az egyik széket. Eljátszom a gondolattal, hogy kicsit visszaélek a varázslói képességeimmel. Megtapogattam a kabáton keresztül a pálcámat és valami gonosz csínyen agyaltam, amikor átkarolt valaki. Jó illata volt. Ismerős.. de még mennyire. Elmosolyodtam. Megfordultam. Sophie látványa kedvező hatással volt a közérzetemre, egykettőre elfelejtettem már a távolabb ülő ázott brigantikot. Csupán a csípős alkohol szaguk nem engedte teljesen elterelni róluk a figyelmet. Végigpillantottam rajta. Haja nedvesen tapadt fehér arcára.*
- Üdv néked is, szépségem. * Villantok egy mosolyt és felállok a székről, hogy az asztalra ülvén szembeforduljak vele. Egyik lábamat lazán megtámasztom a szék szélénél és közelebb vonom magamhoz Sophiet.*
- Haragszom rád. * Itt végigsimítok az arcán. Bizonyára nem fogja érteni, hogy miért mondom ezt, de hagyom hadd találgasson. A kezemet továbbra sem húzom el. Később úgy is elmagyarázom neki miért haragszom rá, de egyelőre kíváncsi vagyok a reakciójára. Persze azzal, hogy az arcát simítom és egészen közel hajolok hozzá nem éppen enged arra következtetni, hogy oly nagyon haragudnék, de a fenébe is. A gyereknek is előbb kell kibontania a karácsonyi ajándékot. Erős késztetés. Rámosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fogadó Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 1:28 pm

*Ma nem kellett sokat dolgozni. Épp hogy párórát kellett helyettesíteni munkatársamat. Szokásos egyenruhámban vagyok, annyi külömbséggel hogy hajtamat leengedve szabadon hagyom vállamon szétterülni. Már voltam a Nedaviában de nem tudták megmondani hogy hol van Linc. Agatha házához meg nem megyek mert tudom hogy nappal nem tartózkodik ott, és őszintén megvalva megértem Őt. Ahogy nyugodtan sétálok elered az eső minden előjel nélkül. A legközelebb a fogadó van ezért berohanok az ajtón. Másokkal együtt. Úgy látszik nem csak én nem szeretem az esőt. Ahogy körbe pillantok meglátom Lincet. Háttal ül nekem ezért oda sétálok cipőm koppanásaival nem is törődöm.*
-Helló idegen.*köszönök hallkan és hátulról átölelem. *-Minden rendben?*kérdezem ahogy mellé ülök.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Fogadó Mentalista
Üzenőláda : Fogadó Tek502a0ec3166100392434

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 1:14 pm

* A tegnapi napon gondolkodom. Azon, amiket Steven mondott nekem. Egy fa asztalnál ülök és a fejemet támasztom. Magam elé meredve beletúrok hollófekete sörényembe és kifújom a levegőt. Rájöttem, hogy sokkal többet is megtudhattam volna, ha Sophie kicsit később jelent volna meg. Lehet, hogy majd még felkeresem ez ügyben. Gondolatok összegabalyodott fonalaival szenvedek és már a második pohár búzasört gurítom le. Ma este a fogadóban szállok meg, otthon mindig valamiféle mentális blokk kerít hatalmába és ilyenkor nem nagyon tudok normálisan gondolkodni. Jó kifogás. Elvigyorodom és kiiszom a maradékot a korsóból.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó 6vx6

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 2:03 pm

*Hallgatom kettejük beszélgetését, miközben a jeges teámat szürcsölgetem. A kérdésemre nem kapok választ, mi szerint mi volt az a tündéres dolog, de nem is érdekel. Nagy sóhajjal állok fel, betolva magam után a széket.*
-Igen, jól ment és ennek örülök! *mosolygok rá, bár tudom hogy ez csak egy ideiglenes állapot. Legközelebb lehet, nem tudom így visszafogni magam a lányka közelében. Olyan, akár egy hisztis díva, egy igazi dög, akit Catnek hívnak.*
-Igazad van. *bólintok, majd lerendezzük a számlákat, s felmegyünk a cuccokért, hogy aztán összeszedve végre elhagyjuk a fogadót, és beköltözzünk véglegesen a házunkba.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:54 pm

*Csak mosolyogva csóválom a fejem. Tudom hogy kínos az ügy számára ezért inkább nem firtatom a dolgot. Valamennyit biztos tanult az esetböl bár szerintem nem eleget. Felhúzom a szemöldököm mikor azt mondja Stev nem idegen. *~Vajon mire értette? ~*gondolkodok el de Cat kérdése visszarángat. *-Igen össze. Az meg magán ügy miótg ismerjük egymást. *mondom angyali mosolyal. Majd felkel sok sikert kíván a költözéshez majd mint egy igazi díva távozik. *-Hm. Ez egész jól ment. Nem?*mosolygok kedvesemre, de érzem hogy ez a lány nem csak beszélgetni akart. *~Tervez valamit de mit? A démonoknál sose tudni. Van hogy megbízójuk ellen fordulnak ha úgy kívánják az érdekeik. ~*vonom össze kicsit a szemöldököm gondolkodás közben. Nem félek a démonoktól se a hasonló lényektől. De jobb nem teljesen megbízni egy démonban. A nagy gondolkodásomnak az lett az eredménye hogy jól megfájdult a fejem. *-Jobb ha mi is indulunk. Otthon sokkal nyugodtabb a hangulat.*mosolygok rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Fogadó Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:36 pm

* Kérdőn felvonom egyik vastagon kihúzott szemöldökömet, a mumus szóra, majd csak lemondóan forgatom a szemeimet, és Lisa felé fordulok. Látszik rajta, hogy a szerelmét védi, ezért nem is haragszom rá, nem várhatom el hogy engem védjen, mikor alig pár napja ismerem, de még ez sem mondható ismertségnek a történtek alapján. *
- Tekintve a múltkori esetet... Szerintem Steven nem idegen, és jogosan mondom amit mondok. * Vetem oda kissé félvárról, s ekkor az órára pillantok, hamarosan távoznom kell. *
- Összeköltöztök? Ó, milyen romantikus... Hány napja is ismeritek egymást? * Ez lehetséges hogy kissé megint gúnyosra sikeredett, de nem, egyáltlaán nem annak szántam. Csak tudtommal nem lehetnek együtt olyan régen, de lehet hogy csak én vagyok lemaradva... Nem szívesen mesélnék Stevennek a tündéres esetről, előre látom mit szólna: kiröhögne. Ezért csak dühösen leintem. *
- Nincsen semmiféle tündéres eset. * Jelentem ki határozottan, de őszintén szólva sejtem, hogy amint átlépem a küszöböt, Lisa elmondja Stevennek a sztorit. Viszont nekem most mennem kell. Felállok gyönyörű lila ruhámban, becsebelek pár elismerő pillantást, és az asztalnál ülő két személyre pillantok. *
- Én most távozom, sok sikert a költözéshez, Elisabeth. * Azzal magas sarkú cipőm koppanásaival kísérve távozom a helyiségből, és ismételten felvonulok a kúriába. Ez csak egy afféle kora délutáni kiruccanás volt, még sok dolgom van itt Nellondban, de azokat majd elintézem később. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó 6vx6

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:19 pm

-Nem is tudom, a mumust. *vigyorodom el. Érzem, hogy szerelmem megfogja a kezem, ami csak plusz erőt ad nekem. Továbbra is féken tartom magam, nem igazán érdekelt, hogy ilyen gúnyos a kisasszony hangneme. Ha ő fesztivált szeretne, hát fesztiválozzon csak, de egyelőre tökéletesen hidegen hagy. Kis idő után rendelek magamnak egy jeges teát, kezdek ugyanis megszomjazni. Ma megint csak meleg, napos idő van, ami nem is lenne rossz, ha az ember nem sülne meg, amint kilép az utcára.*
~Nem fogok vele törődni. Az sem érdekel, hogy mellettem ül épp és játssza a dívát. Nem riaszt el, de nem is húz fel, mert nem hagyom.~
-Tündéres eset? Mégis mi történt? *kapom fel a fejem a témára.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:11 pm

*Dúl a hideg háború. Tisztán érzem. Kicsit mosolygok a válszán majd csak az után válaszolok hogy kortyoltam a kávéból.*- Költözünk a saját házunkba. * válaszolom és mikor beszól páromnak Stev kezére rakom a kezem hogy nyugodt maradjon. *-Nem tanultál a tündérkés esetből? *Kérdezem mosolyogva. *~Egy igazi hisztis díva. De érdekes személyiség megkell hagyni. ~*Csak abban tudok rdménykedni hogy az elkövetkezendő pár percben nem esnek egymásnak. Stev nem fog neki egykönnyen megbocsájtani mint én. Engem nem zavar az ügy mert az én ügyetlenségem volt hogy megsérültem, de Stev bosszúálló típus. De remélem hogy tévedek. Nem szeretném a villámhárítót játszani és feketét sem akarok az miatt hordani hogy egy démon kicsinája. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Fogadó Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:58 am

* Halvány lila gőzöm nincs, hogy honnan tudta meg a nevemet, mikor tegnap direkt titkoltam... De úgy tűnik, hogy valaki elszólta magát, ezért hát lelepleződtem. De a vezetéknevem egyelőre titok, már megkérdez egy gyanútlan diákot, és már el is van kotyogva. No meg ha valakinek azt mondod hogy egy extrém külsejű, kék hajú lányt keresel, bizonyára nem fognak más valakit mondani, hacsak nincs hasonló emberke a környéken, amit erősen kétlek... De most már felesleges is titkolóznom, úgy tűnik Lisa nem nehesztel rám a történtek miatt, de ezt nem fogom olyan könnyen elhinni, elvégre nem tűnik valami jóságos alaknak, meg mindig valami ügyes-bajos dologból kászálódik elő. *
- Én is meglepődtem a kósza ötleten, de a sorssal nem szállok szembe. * Furcsállom, hogy nem válaszolt a kérdésemre, de semmi gond, nem adom fel. *
- Utaztok valahova, netán költöztök? * Vonom fel a szemöldökömet, majd Stevenre nézek, kissé összeszűkült szemekkel. Amikor látom, hogy engem pásztáz, nem bírom megállni hogy ne vágjak oda valami gunyoros megjegyzést. *
- Te mégis mit bámulsz? * Kérdezem szúrósan, majd elfordulok tőle, mint egy igazi beképzelt kis díva, majd kortyolokg egyet az italomból. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Fogadó Nekromanta
Üzenőláda : Fogadó 6vx6

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:37 am

*Kedvesen viszonzom a szájra puszit, majd leülök hozzájuk.*
-Nem haragszom, nyugi! * legyintek. * -Amúgy is megszakadnál a cuccoktól, elég súlyosak. *mondom, majd Catre pillantok. Érzem, hogy nem kedvel és.. Én sem őt. Kicsit még neheztelek rá, bár nem kezdenék háborúba, főleg nem Eden előtt, úgyhogy inkább féken tartom magam.*
-Üdv neked is. * pillantok rá, majd kedvesemre, mikor megkérdezi, kérek -e kávét.* -Nem köszönöm! *utasítom vissza finoman, majd újra a kék hajú hölgyeményre nézek.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Fogadó Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:24 am

*Miután észre veszem Cat-et rendelek egy kávét és leülök vele szemben. *-Szóval csak szimpla látogatás? Hm... érdekes. *mondom halvány mosolyal és bele kortyolok a kávémba. Hamar megérkezik szerelmem is. Mosolyogva kelek föl és adok neki egy szájra puszit majd visszaülök helyemre. *-Bocs hogy felébresztettelek. Csak azt hittem egyedülwis menni fog az át költözés. *mosolygok rá. *-Tényleg Steven Ő Cat. Gondolom emlékszel rá.*mosolygok rá mintha mi sem történt volna. Érzem hogy utálják egymást. Valahogy úgy érzem egyre többször én vagyok a villám hárító. *-Kérsz egy kávét Stev? *kérdezem tőle mielőtt kitör egy kisebb hábnrú.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Fogadó Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:13 am

* Türelmesen várok az egyik kis asztalnál üldögélve, hogy végre megérkezzen az a valaki - bár, annak is örülnék ha valakik - de egyelőre nincs senki a közelben. Rendelek magam egy italt, valami alkoholosat, majd várok, közben folyamatosan kortyolgatom. Az alkohol rendesen végigmarja a torkomat, ezért épen hogy csak két kortyot iszom belőle, nem lerészegedni jöttem ide, sőt mi több, azt egyenesen szánalomra méltónak tartom. Végül aztán nagy lassan ugyan, de megérkezik Elisabeth, mire ravasz vigyorra húzódik a szám, és felkínálom neki az előttem lévő helyet. *
- Igazából egyelőre nincsen semmi konkrét, csak gondoltam meglátogatlak. Látom cuccolsz valahova... * Sok kis gondolat kering a fejemben, sok aprócska, de mégis ördögi terv, amibe a későbbeikben be szeretném avatni a nőt, de ahhoz először is feltétlen bizalomra van szükség, ennek alap pillére pedig az ismerkedés. Perceken belül megjelenik Steven, akinek kicsit sem örülök, mert nem akaorm hogy ekem essen, így enyhe fintorral köszöntöm. *
- Üdv. * Mondom ridegen és elutasítóan. Általában ilyen hangnemre váltok ha férfivel beszélgetek, persze akadnak kivételek. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó
Vissza az elejére 
1 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: