Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fellegszirt Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fellegszirt Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fellegszirt Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fellegszirt Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fellegszirt Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fellegszirt Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Kalandmester
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fellegszirt I_vote_lcapFellegszirt I_voting_barFellegszirt I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fellegszirt

Go down 
+19
Colette Blackbourne
Matthew Demerest
Aidan Hamilton
Kitiara Ferellion
Pete Demerest
Hunyadvári Szevér
Diana Lunitech
Boris Casimir Pavlov
Arielle Chevalier
Anelie Mei Xi
Tessa Leone
Alexandra Voltano
Mila Zelenkova
Christianna Faraday
Éclair Lagarde
Aewyorin Dr'acnasyr
Flame Torchwood
Órai mesélő
Evan Darian
23 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm

- És nem hiányzik az, hogy a rossz fiúkat üldözd? *kérdezem óvatosan, arcomon pedig ott bujkál egy apró mosoly* - Nos, az is szép állás lehet! Elég régen teáztam már, valamelyik nap beugrom! Mondjuk holnap *vigyorodom el.*
- Szia! *köszönök el tőle, majd mosolyogva a sajá szobám felé veszem az irányt, míg Riel egy faágáról figyeli az idő múlását, a kék eget, mely lassan sötétbe vált át és a többi madarat...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fellegszirt Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 7:36 pm

*Nem tudom mit kéne tennem hiába próbálok dönteni nem tudok. Félek hogy megint egyedül maradok. És azt nem bírnám ki. *
-Lehet igazad van. Jobb ha most megyek. Egész nap melóztam és mielőtt megkérdeznéd ott hagytam az aurorokat.*~Részben igaz is. Arról meg nem kell tudnia hogy beépültem egy vámpírnő bandájába. ~*teszem hozzá a gondolatba. *-Legközelebb bejöhetnél a Jeleniába. Ott melózom mint pincérnő. *mondom majd elköszönök tőle és vissza megyek a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 7:15 pm

*Tágra nyílt szemekkel meredek Sophie-ra és hirtelen azt sem tudom, fiú vagyok -e, vagy lány.* ~Sz-szerelmet? Ő elvileg nem a "bátyja"?~ *Hosszasan, felvont szemöldökökkel méregetem őt, majd megcsóválom a fejem.*
- Ez bizony érdekes. Ne érezd rosszul magad, hiszen azért tehetted, mert lehet, sőt! Biztos, hogy őt is szereted, csak.. a sors döntésre kényszerít. Szerintem mindegy kit választasz, csak az a fontos, hogy a szívedre hallgass, ne csak a józan észre, vagy arra, amit kemény akarattal és nulla megértéssel diktáltak beléd. Engedd szabadjára magad, tégy hosszú sétákat, gyakran szellőztesd ki a fejed és maradj nyugodt, akkor nem lesz baj! *ölelem magamhoz.*
- Ami meg Lincolnt illeti, ki tudja! Bármikor felbukkanhat.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fellegszirt Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 7:04 pm

-Hát szer... szerelmet vallott. *mondom lehajtott fejel. *-És én meg megcsókoltam, és ott maradtam nála az éjel. Nem történt semmi, de akkor sem volt helyes amit tettem. Figyelj. Ha találkozol Lincel egyenlőre ne mondj neki semmit. Szeretnék nyugodtan beszélni velem. Mondjuk ha ezt megtudja többet úgy se akarna látni. Nem mitha mostanában túl sokat látnám. *mondom kissé morcosan. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 6:50 pm

- Mii?! *pislogok rá értetlenül* - Hogyan rabolt el? És hogy-hogy lemaradtam róla?! *túrok idegesen szőke hajamba. Nyugtalanul fel-alá kezdek járkálni.* ~Az a pasi szerintem nem normális! Rendesen kellett volna odahívnia Sophie-t. Meg egyébként is...~
- Mit érez irántad? *teszek fel egy újabb fárasztó kérdést, majd igyekszem egy jó tanáccsal szolgálni* - Próbáld megkeresni Lincolnt és beszélni vele. Igaz, nem láttam egy ideje, de biztosan itt van az iskolában! Fontos, hogy tudjon erről. Steventől meg rendes hogy elmondta mit érez, viszont szerintem nem is tudja, hogy két férfi közt vívódni nem könnyű!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fellegszirt Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 6:24 pm

*Örülök hogy láthatom és nem akarom traktálni az ostobaságaimmal. Hisz megvannak a maga gondjai.*
-Kicsit kuszák a dolgok de meg vagyok. Stev elrabolt és elmondta hogy érez. Én meg nem tudom mit tegyek hisz ott van Linc. * Mondom halkan. Még most is zavart vagyok Stev miatt és félek ha tovább próbálkozik beadom a derekam.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 5:59 pm

*Fanyar mosoly terül szét az arcomon. Gonosszá váltam volna? Úgy hiszem, hogy nem, bár amit tettem, meglepett. Soha nem lennék képes emberölésre. Az rossz dolog és ez leginkább a vadászok feladata, főleg a hatalmasoké, hogy a mi fajtánkat irtsák. Jézusom! Mi lenne, ha egyszer az ő példányuk kezdene el csökkenni?
Riel felröppen, majd elillan, én pedig meglepődöm. Hirtelen átölelnek és el sem tudom elhinni, kit látok újra.*
- Sziaaaaaa! *kiáltok fel, majd szorosan viszonozom a gesztust* - Elég régóta nem láttalak! Mi újság?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Fellegszirt Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 5:51 pm

*Ma hamarabb elengedtek a munkából, ezért mielőtt a szobámba megyek kijöttem ide a Fellegszirtre. Szokásos munkaruhámban vagyok csak egy hosszú krémszínű szövetkabát van rajtam. Szerencsére most nincs túl hideg. Ahogy haladok magamelőtt megpillantok egy nagyon ismerős alakot.*
-Haku? *lepődök meg majd oda rohanok hozzá és átölelem.*-Hiányoztál. Jó újra látni.*mondom hallkan. Örülök hogy láthatom. Talán ő tud tanácsod adni mert én már nem tudom mit tegyek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 5:32 pm

*Félhangosan éneklek egy random dalt, miközben a Fellegszirten sétálok. Az idő enyhén felhős, takarásukból még kilátszik a Nap, viszont nem teljesen.
Jó ideje nem találkoztam egyikőjükkel sem. Felicity, Sophie, Patrice, Katherine.... Mintha nem is lettek volna! Na jó, ez túlzás, azonban fáj, hogy nem találkoztam velük. Időközben Japánba látogattam és találkoztam azzal, akinek pár feledhetetlen emléket köszönhetek is így az életben. Miután sikerült lerendezni magunk közt a dolgot, kicsivel nyugodtabb a lelkiismeretem, s csoda, ha még nem a pokolban kell kóvályognom, mert a módszerem nem volt más, mint a megidézhető angyalfegyver...*
- Mikor láthatom bármelyikőjüket is? *kérdezem halkan, magam elé meredve, megállok egy pillanatra, majd tekintetem Rielre emelem, aki a vállamon ül.*
~Nyugodj meg, biztosan nem sokára felbukkan valamelyikőjük!~
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 6:02 pm

*Igazán jó társaságnak vélem Katherine-t. Remekül elbeszélgetünk, az idő szinte szárnyal, bár most közel sem olyan sebesen mint szokott, s ennek örülök a legjobban. Nem is lenne élvezetes, ha csakúgy pikk-pakk eltelne. Jól esik ez a beszélgetés, kicsit megnyugszik tőle a lelkem, hogy itt tényleg más a légkör, az emberek által akik itt tartózkodnak nap, mint nap.*
- Hát bízom benne! *vigyorodom el szélesen és érzem hogy valami kellemes, bizsergető meleg vándorol a szívemhez. A második mondatra meg nem tudok mit reagálni, de a harmadikra annál inkább. Hoppá, nos, a jövőmön nagyon még nem gondolkodtam.*
- Ami azt illeti, magam sem tudom, mihez kezdek még magammal az életben *húzom el a szám szintén. Magam is tudom, hogy a jósokat ma nem sokra becsülik.. Azok a szkeptikus alakok az okai! Ha kicsivel nyíltabbak lennének az újra, nem kéne a jósoknak attól tartaniuk, hogy esetleg nem hisznek nekik, akarom mondani, nekünk.*
- Gondoltam arra, hogy lehet, tanítanék, de aztán rájöttem, hogy az túl nagy munka lenne nekem.. Mnden esetre valahogy a suliban, vagy annak környékén szeretnék tovább ténykedni.
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt Druida
Üzenőláda : Fellegszirt Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 5:53 pm

*Egészen kellemes társaság ez a leányzó, és lehet, hogy azért is vagyok ilyen bizalommal iránta, mert ő is fél-angyal. Kedvelem a lányt, és egészen jó emberismerő vagyok, szóval azt hiszem, hogy Hakuban sem tévedtem, vagy tévedek olyan nagyot. Sőt, szerintem semmit. Örülök, hogy nem nevet ki amiért érzékeny típus vagyok, és igen csak az érzelmeim irányítanak. De azt hiszem, ez nem gond. Persze vannak olyan helyzetek, amikor igen, de... Ezekkel igyekszem nem foglalkozni. Szóba kerül az, hogy vége lesz hamarosan az iskolának és talán nem is fogjuk látni már egymást és a barátainkat.*
- Azért szerintem, hogyha igaz barátok vagytok, akkor az iskola végeztével is fogjátok tartani egymással a kapcsolatot. *jelentem ki bátorítóan mosolyogva a lányra. Remélem, hogy nekem is sikerül itt olyan kapcsolatokra szert tennem, ami nem fog egyhamar kihűlni és talán az iskola elhagytával is ápolni fogjuk azt. Beszélgetünk arról is, hogy mihez is fogunk kezdeni az iskola után, és kiderül, hogy egész jó páros lennénk mint Jós-Gyógyító.*
- Igen, lehet! *nevetem el magamat, majd mosollyá fakul a széles vigyorom.*
- Az biztos, hogyha kapok egy állást valamilyen ispotályban, akkor nagyon fogom szeretni! *lelkesedek egy sort és meg is csillan a szemem.*
- Amúgy... hogyha nem gyógyítani szeretnél, akkor mihez akarsz kezdeni a jósmágiával? Elég sok mágus nem gazán hisz ezekben a dolgokban... *húzom el kicsit a számat és látszik rajtam, hogy habár nem vetem meg a jósokat, kicsit azért sajnálom őket, mert ilyen fogadtatásban van részük.*

Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 2:24 pm

- A Fellegszirten, azon belül meg magam sem nagyon! *vigyorodom el, miközben az égre nézek. Most picivel tisztább és azok a felhők is barátságosabban festenek, amik épp most vonulnak el felettünk.*
- Nem igazán, csak néha, ha van rá időm és nagyon unom magam *válaszolom rápillantva. Idő! Abból csak kicsit tölthetek teljesen szabadon, egyébként hét közben meg csak nagy ritkán tudok az lenni.*
- Na és te? Téged nem láttalak még itt.
//Fagy//


A hozzászólást Hiroshi Haku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 24, 2013 5:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Fellegszirt Alkimista

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 1:51 pm

*A múlt valamilyen módon mindenben közrejátszik. Meg a genetika, meg az egyéb hatások, amiknek talán tudatában sem vagyunk. Olyan erők alakítják testünket és személyiségünket, amiket még egy ideig nem fogunk felfedezni. Egész könnyű Hakuval beszélgetni, bár mikor egyik gondolatom csak úgy kicsúszik a számon ismét megijedek. Biztos érzelgős baromnak tűnök. Pedig amúgy racionális vagyok, és büszke vagyok rá. A tudomány mindenre választ ad, amire nem, azzal nem érdemes foglalkozni. Az idő egyre szebb lesz, amiből arra következtetek, hogy a másik lány örül valaminek. talán annak, hogy nincs egyedül... Szóval... szóval nekem. Ettől az én kedvem is jobb lesz.*
- Nem tudom pontosan merre vagyunk. *csúsztatom be a könyvemet az oldalamon lógó táskába. Úgy vélem, most egy darabig nem lesz rá szükség.* - De tetszik. *mosolyodom el.*
- Gyakran jársz ide?
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:52 am

*Én szeretem a társaságot, csak a túl sok embert nem bírom. Olyankor mindig ledermedek és nem cselekszem semmit, vagy csak hallgatok, mint egy megnémult öregember. Nem tudom, miért is van ez, csak feltételezni tudom magamról, hogy talán a múlt is közrejátszik. A múlt... Vicces - az az érdekes - belegondolni, hogy itt csaknem mindenkinek rémes a háttere, ritka, ha valaki tök átlagos körülmények közt nő fel.*
- Hmm, értem, én meg csak kiültem. Unatkozom és még egyedül is vagyok *felelem panaszosan, majd jóízűen kacagok utolsó mondatán. Legelőször én is így gondoltam, de most imádom ezt a helyet és szerintem nem olyan, mintha a világvégén lennénk. Jobb ha nem is tudja, mi az, ami tényleg a világ másik végén van.*
- Először én is így gondolta, de aztán rájöttem, hogy közel sincs így *csóválom meg fejem, miközben az idő kivirul.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Fellegszirt Alkimista

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:36 am

*Nem igazán vagyok társaságkedvelő. Vagy talán a társaság nem kedvel engem. Vagy igazából teljesen mindegy, a lényeg az, hogy jobb, ha nem barátkozom össze senkivel erre az itt töltött egy évre. Mégis kötelességemnek érzem, hogy amennyire lehet normális, emberi lényként viselkedjek. Épp ezért köszönök rá a lányra, majd pont ezért nem folytatom. Normálisról volt szó, nem közvetlenről. Minden próbálkozásom ellenére utolér és kérdezősködni kezd. Furcsa, hogy ő nem is mondja a nevét, csak az én létező összes adatomra kíváncsi. Nem mosolygok, pirosra festett ajkaim szinte mozdulatlanok, úgy válaszolgatok.*
- Csak bolyongok. *adom a lehető legkitérőbb választ. De ráadásul őszinte is vagyok... Szóval egy zseni, ennyi.*
- Tori vagyok. *nyújtom a kezemet, majd miután ő is bemutatkozott elárulom a szakomat is.* - Allidon.
*Igazából jól esik, hogy valaki hozzám szól. Kicsit teljesen láthatatlannak érzem magam itt. Ami nem is gond, legalább senkinek nem tűnik fel, ha mondjuk pár napra eltűnök, vagy "lebetegszem". Körülnézek és kicsúszik a számon amit gondolok.*
- Mintha a világ végén lennénk...
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:24 am

*Felkapom fejem egy finom női hangra. Egy fiatal lány az, vélhetőleg diák, akárcsak én. Felállok és leporolom csőnadrágomat, majd utánasietek, mert valamiért útnak indul.*
- Szia, mi járatban vagy erre? *kérdezem kíváncsian, mellé lépve. Nem kell attól félnem, hogy véletlen letarolnám őt, hisz a kabát segít elrejteni hófehér szárnyaimat. Érdeklődve meredek a hosszú, fehér hajú alakra.*
- Mi a neved? No és a szakod? Engem Hakunak hívnak és Naxeldires vagyok *mondom egy fokkal vidámabban. Felvidít a gondolat, hogy végre akad társaságom, ugyanis a főgondom az, hogy picit magányosnak érzem magam.*
Vissza az elejére Go down
Tori Swallow

Tori Swallow


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Fellegszirt Alkimista

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:10 am

*Az elmúlt néhány hónapban szokásom lett a kúriában, a labirintusban, vagy épp a birtokon bolyongani. Ilyenkor van, hogy megfigyelek magam körül mindent, vagy épp, mint ahogy ma is mindent kizárok, és csak akkor emelem fel a tekintetem a kezemben szorongatott vaskos, micimackós csomagolópapírba bújtatott könyv soraiból, ha eszembe jut, hogy létezem, vagy egy keményebb tárgy eszembe juttatja. Mint például most, mikor a központi terembe befordulva egy nagyobb fotelbe ütközöm. A lábamon levő bakancs ugyan megvéd az ilyen esetekben szinte elkerülhetetlen kisujjfájástól, de nagyon meglepődök. Annyira, hogy tudatosan választok magamnak úti célt. A fellegszirtre fogok menni. Kinyitom az ajtót és kilépek. Feltételezem, hogy valaki van már itt, mert az idő kissé borongós. Az én hangulatom nem borongós. Inkább méla. Megpillantom a borongós lányt pár méterre magamtól. Egy kicsit megijedek, mert nem akartam ma senkivel találkozni. Aztán összeszedem a bátorságom és kipréselem magamból, amit ilyenkor kell.*
- Szia. *hallatom hangom kissé magasabban, mint azt megszoktam. Mérges leszek magamra. El is fordulok és elindulok felfedezni ezt a furcsa helyet.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 9:57 am

*Újra itt. Ez órai helyszín, de tudtommal ide azon kívül is el lehet látogatni. Némán kullogok előre, majd leülök a földre és az eget figyelem. Borult, még a szél is fúj. Szomorkás az idő, nem olyan, mint nyáron. Nekem az az egyik kedvenc évszakom, egyértelmű, miért. A mához képest akkor sokkal melegebb van, sokat fürdőzhetsz, lazíthatsz, amit én mostanság nem tudok megcsinálni. A hétvégéim szabadok, a mindennapjaim szűkebbek a sok tanulnivaló miatt. Barna kabátom cipzárját felhúzom a nyakamig, miközben tovább fürkészem a tájat. Kicsit kesernyésebb ma az én hangulatom is, lehet azért olyan rossz most itt. Sopieval kis ideje nem találkozok és Felicityvel sem. Szívesen lógnék velük, ha tudnék, de egyik könyvhegyet követi a másik.*


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 14, 2013 10:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 5:55 pm

-Na igen, sokat szoktam olvasni. Ha üzensz, lehet majd visszaüzenek én s valamit! *mosolyodom el, bár azért még szomorú vagyok, picit. Nekem fontosak a barátaim és ha nem láthatom őket, azt hiszem össze fogok törni, lelkileg.*
-Nem, nem kell. Szerintem jó amúgy, ha az ember ilyen érzékeny, mert jobban meg tudja érteni a másikat. *mondom el a véleményem és remélem jól fogadja.*
-Szerintem is! A japán iskola klassz, de ez még jobb hely. Tele van egy csomó mindennel, amiről eddig nem is tudtam! *mondom vidáman, miközben rám tör a sok-sok emlék, arról, amit eddig átéltem itt.*
-Szerintem lesz valami plusz és én jós szeretnék lenni! Egyszer dolgozhatnánk is együtt. A gyógyító-jós nem rossz párosítás. *gondolkodom el. Szép, hogy ő gyógyítani akar. Én a jóslataimmal szeretnék segíteni másokon, akiken csak lehetséges.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt Druida
Üzenőláda : Fellegszirt Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 5:46 pm

*Halkan hümmögök a pletykálkodásra. Valóban sok pletyka kering.*
- No, meg persze az Üzenőfal is sokat segít az ilyen pletykákban. *kuncogok bele a tenyerembe.*
- Szerencsére rólam még nem jelent meg semmi ilyesmi, de remélem, hogy nem is fog. Még nem is használtam azt a kis könyvet. Azért kíváncsi vagyok,hogyan is működik. Lehet, majd küldök neked egy üzenetet. *mosolyogok kedvesen Hakura. Aztán majd lehet, hogy én is belejövök, és egy csomó ismerősnek fogok küldözgetni üzenetetk. Például Stevent is régen láttam már, lehet, hogy neki is küldök majd üzenetet. Persze nem biztos, hogy minden diák olvasgatja azt a falat... Kiderül, hogy Haku is hasonlóan érzékeny, mint én, így kedvesen rámosolyogok.*
- Ez remek. Akkor nem kell szégyellem magam, hogy csak én vagyok ilyen érzékeny. Azt hiszem, hogy mindig idefogok jönni, hogyha rossz kedvem van. Annyira gyönyörű ez a hely! Bár, úgy tudom, hogy hangulattól fogva változik, szóval hogyha szomorúan jövök ide, lehet, hogy zuhogni fog az eső. *nevetek fel ismét csengőn, dallamosan.*
- Én is sajnálom, hogy az utolsó évemet sikerült itt tölteni. Jöhettem volna kicsit hamarabb is, de az iskolámnak tavaly lett vége. *vonom meg a vállamat és elhúzom a számat.*
- Persze, azt is nagyon élveztem, de azt hiszem, hogy a nezabar klasszisokkal jobb, mint az én iskolám volt. *jelentem ki határozottan, hiszen regéket lehet hallani erről a suliról és a diákokról.*
- És mit gondolsz, lesz majd még utána valami plusz oktatás? Vagy hogyha befejezük a hetedik évet, akkor megkapjuk a papírt és kész? Neked van már ötleted, hogy mi szeretnél lenni, ha itt végeztünk? *kérdezek rá Haku jövőbeli terveire.*
- Én Gyógyító szeretnék lenni. *mosolyodom el.*
- Mindig is imádtam segíteni, talán az angyali származásom miatt. ÉS hogyha felnövök, akkor a beteg, rászoruló embereken szeretnék segíteni. *csillog a szemem, és látszik rajtam, hogy tényleg komolyan gondolom ezt az egészet és életcélomnak tekintem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 5:23 pm

-Igen, igen. Megesik az ilyen, főleg ahol ennyi fiatal van. *felelem vigyorogva.*.
-Bízom benne, hogy nem! Egyébként én is hasonló vagyok ebben. Ha valaki bunkó, azt a lelkemre tudom venni. Azt hiszem ezért is vagyok más, mint a többiek. *tanakodom el magamon. Más, mint a többiek. Kicsit érzékenyebb az átlagnál, bizonyos dolgokra. Ezek is jellemzőek rám, bár nem kell említenem, mert aki ismer, már tapasztalhatta is ezt, például Felicity. Istenem, nem is láttam egy kis ideje. Vanjon mi lehet vele? A csengő kacagás ráz fel ebből a gondolatból. Olyan szép és olyan vidám, bár mintha egy kis szomorúság is lenne benne. És ahogy a szárnyait mozgatja, az is szép. Ő aztán egy belevaló ember lehet.*
-Én március óta vagyok itt. A tanítással kapcsolatos dolgot meg magam sem értem, de hát ők tudják, hogy mit és hogy akarnak. *vonom meg finoman a vállam, majd felsóhajtok.*
-Amúgy kicsit szomorú vagyok. Utolsó év... Én idén jöttem és itt ismertem meg minden barátomat, aki csak van nekem. Szomorú lennék, ha a következő tanév után már nem is láthatnám őket! *mondom szomorúan.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt Druida
Üzenőláda : Fellegszirt Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 5:14 pm

*Valóban nem szoktam sokat pletykálkodni, de azt hiszem ,hogy ahol ennyi ember, főleg fiatal van összezárva, ott elkerülhetetlenek az ilyesféle pletykák, és beszélgetések, hiszen akarva akaratlanul is beszélünk egymásról, arról hogy ki mit csinált és miért és kivel és hogyan és... Szóval a helyzet az, hogy tényleg nem szoktam pletykálkodni, de hogyha hallok valami izgalmasat, azt bizony tovább adom.*
- Hát... soha nem voltam ilyen pletykálkodós, de ahol ennyi diák van össze zárva... Érted, ugye? akarva akaratlanul is beszélgetünk egymásról, meg a dolgainkról. *fejtem ki a véleményemet és kissé szomorkásan, szégyellve magamat megcsóválom a fejemet. Aztán elmesélem, hogy szerintem ha kedvesen viszonyulsz az emberekhez, akkor még a bunkók sem bunkóznak annyira. Legalábbis nekem ez a véleményem.*
- Azért remélem, hogy nem kerülök össze olyan emberkével, aki bunkózni fog. Nem tudnám elviselni. Elég kedves, angyali lány vagyok. *nevetek el csengőn és lágyan megrezegtetem a szárnyaimat.*
- No, meg kicsit érzékeny is, és nem nagyon tudom elviselni, hogyha valaki gonoszkodik, vagy éppen bunkózik velem. *húzom el szomorkásan a számat és lágyan megvonom a vállamat.*
- Sajnos én így vagyok kitalálva. *mosolyodom el.*
- Te régóta vagy itt, amúgy? Sok embert ismersz? Én talán egy hónapja jöttem. Úgy gondoltam, hogy kicsit előbb érkezem, és akkor megtudom, hogy hogyan is megy itt a rendszer, a tanítás. Bár úgy tudom, hogy ez az utolsó év most teljesen más lesz, hiszen diáktársak fogják tartani az órákat. *mesélek egy kicsit és lelkesen csillog a szemem, majd az utolsó mondatnál kicsit elhúzom a számat.*
- Az édesanyám nem nagyon örült ennek. Úgy véli, hgy ez túlzás, hogy a diákok tanítják egymást, hiszen a Nezabarban nagy hírű tanárokvannak, és nem érti, hogy miért nem ők tanítanak minket. És amúgy ez valamilyen szinten jogos... *vonom meg a vállamat és kicsit megcsóválom a fejemet.*
- De hát majd néhány hét múlva kiderül, nemde?
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:59 pm

-Oh, értem! *bólintok. Leesik a dolog, ami egyébként egyértelmű, csak nekem most lassabb a gondolkodásom ahhoz, hogy fel tudjam fogni. Azt hiszem a változó időnek köszönhetem mindezt. Először hetekig tartó kánikula, most meg hűvös éjszakák és kevésbé tikkasztó nappalok a jellemzőek, ahogy észreveszem.*
-Hmm, meg lehet. No nem baj, ahogy az sem, ha pletykálkodsz. Megesik az ilyen, ezért nem szégyen, ha megteszed. Nagy ritkán én is szoktam, pedig amúgy nem szokásom. *vonom meg a vállam egyszerűen, ahogy elvigyorodom.*
-A nevére már nem emlékszem, és nem is szeretném többet meglátni. *sóhajtok fel. Nem mindig jó a memóriám, van amit elfelejtek néha.*
-Igazad van, nekem is ez a véleményem! *bólintok. Valóban az a lényeges, hogy hogyan viszonyulsz a másikhoz. Fontos és jó lecke az élet számtalan más tanagyagai közül, amit itt lehet a legjobban megtanulni. Nincs tankönyv amiből tanulhatnál, így csak különleges leckékkel lehet megérteni ezt, amiket a sors ad fel nekünk.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt Druida
Üzenőláda : Fellegszirt Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:52 pm

*Rákérdezek, hogy milyen szakos aleányzó, és kiderül, hogy a pirosakhoz tartozik. Naxeldires ismerősöm még nincs, legalábbis nem tudok róla. De nem is hiszem, hogy annyira különböznének a szakok egymástól, hogy akár az emberek viselkedése és jelleme is más legyen. Lehet, hogy egy Naxis icsit gonoszabb és bunkóbb, mint mondjuk egy Allidonos? Vagy lehet, hogy egy Erás hamarabb felkapja a vizet, mint egy Belsirionos? Ki tudja, minden esetre még nem nagyon vettem észre különleges jellemvonásokat a szakokhoz köthetően. Lehet, hogy nekem Allidonosnak kellett volna lennem. Bár Druida vagyok, imádom a természetet, a természet közelségét, így jobban illek az Eramirba. Azt hittem, hogy egyértelmű, hogy én is a kékhez tartozom, de Haku csak rákérdez.*
- Eramiros vagyok én is, onnan ismertem fel Sophie-t. *magyarázom meg ismét, bár azt hittem, hogy ez egyértelmű lesz. Kicsit közelebb hajolva elsuttogok neki egy pletykát, a kérdésére azonban elhúzom a számat és megvonom a vállamat.*
- Azt nem tudom... Lehet, hogy bement a tanáriba, vagy szét tépte a levelet, fogalmam sincs.*vonom meg a vállamat és kicsit el is szégyellem magam, hogy itt pletykálkodok.*
- Ne haragudj, nem akartam pletykálkodni. Nem szokásom... *fordulok el és meg is jelenik egy enyhe pír az arcomon.*
- Ki volt ilyen bunkó, hogy nem is állt szóba veled? Szerencsére én eddig még csak jó fej, kedves emberekkel találkoztam össze. *mosolyodom el csillogó szemekkel.*
- Bár úgy vélem, hogy az is számít, hogy hogyan viszonyul hozzájuk az ember. Hogyha valakivel kedves vagy, akkor az nem feltétlen lesz totálisan bunkó veled. *mondom el a véleményemet, habár ezzel persze nem arra akarok célozni, hogy Haku bunkó lenne, vagy nem lenne éppen kedves...*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt 82h3


Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:44 pm

*Most én sem viselem a kitűzőt. Sajnos már egy ideje nem, mert nem látom értelmét.*
-Naxeldires vagyok. *válaszolom mosolyogva. Látom, hogy ő sem viseli, így vissza is tudok kérdezni.*
-Na és te? *kérdezem kíváncsian. Mikor ő arra kérdez rá, hogy ismerem -e a lányt, bólintok. Ismerem, bár tényleg nem tudok túl sokat róla.*
-Igen. *mondom, majd kíváncsian hajolok közelebb, hogy jobban halljam, mit akar mondani. Egy újabb pletykát oszt meg velem. Ezt is most hallom először, s be kell valljam, igen csak elgondolkodtat.*
-És mi volt az a nagy balhé? Vagy azt már nem tudni? *nézek szemeibe még nagyobb döbbenettel, majd elgondolkodom, az angyalokat illetően. Háát bizony nem mindegyik barátságos, akkor sem, ha csak félig az.*
-Nem tudom. *vonok vállat.*
-Minden esetre velem nem álltak szóba. Volt aki arra sem méltatott, hogy rám nézzen. Rémes, hogy némelyik ember milyen! *csóválom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fellegszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fellegszirt
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fellegszirt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: