Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fellegszirt - Page 2 I_vote_lcapFellegszirt - Page 2 I_voting_barFellegszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fellegszirt

Go down 
+19
Colette Blackbourne
Matthew Demerest
Aidan Hamilton
Kitiara Ferellion
Pete Demerest
Hunyadvári Szevér
Diana Lunitech
Boris Casimir Pavlov
Arielle Chevalier
Anelie Mei Xi
Tessa Leone
Alexandra Voltano
Mila Zelenkova
Christianna Faraday
Éclair Lagarde
Aewyorin Dr'acnasyr
Flame Torchwood
Órai mesélő
Evan Darian
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Fellegszirt - Page 2 Tek4e27fab884a0f7141642

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:23 am

First topic message reminder :

"Különleges egy hely, a társalgóból lehet átjutni ide de aki átlépi az ajtót teljesen más világba csöppenhet mint az eddig megszokott. Egy hatalmas kikövezett út áll előtte mely egy tágas sziklás párkányra vezet, elég nagy van itt néhány pad és jó pár fa is, viszont a terület jó része kopár pusztaság. Viszont ha eléred a korlátot különös látvány tárul a szemed elé. Az út és a szilárd talaj lassan elfogy s felhőket látsz magad előtt. Alatta pedig végelláthatatlan mélységet. Nem tudni hogy mágia e vagy valami éteri hely de annyi biztos hogy különös érzések foghatják el az embert aki ide lép. A területen csend uralkodik, egyetlen madárnak a hangját vagy rovar zümmögését nem hallani. Az ember szinte a saját szívdobbanását is hallhatja. Rendkívül jó hely ha az ember egyedül szeretne lenni vagy csak meditállni akar. A hely különlegessége hogy megérzi az emberek hangulatát. Ha örül a nap kisüt, ha ideges a szél felerősödik, ha pedig dühös villámok szaggatják az eget s elkezd zuhogni az esső. Ha gyászol a hó egyre nagyobb pelyhekbe kezd el essni. Különös és mégis sokoldalú egy hely ez. Még senki nem jött rá mi van valójába a mélybe…"

ÁTALAKÍTÁS ALATT
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Druida
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:37 pm

*A bemutatkozásnál elmosolyodom, és büszke vagyok magamra, hogy emlékeztem a leányzó nevére. Elég jó a névmemóriám, inkább az arcmemóriám rossz, úgyhogy nem csoda, hogyha egy embernek kétszer is bemutatkozom, mert elfelejtem, hogy már találkoztunk. Volt már egy ilyen kellemetlen találkozásom, elég kínos is volt. Minden esetre kimagyaráztam magam, úgyhogy az illető nem haragudott meg - annyira.*
- Nem akartam odamenni és megzavarni titeket. *vonom meg a vállamat bocsánatkérően és elmosolyodom.*
- De azt tudom, hogy Sophie Eramiros. Te milyen szakos vagy? *kérdezek rá és pillantok le Haku ruhájára, hátha meglátom a kitűzőjét, amit én amúgy most nem viselek. Úgy vélem, hogy nyáron felesleges mindig magammal hurcolni a kitűzőt, úgysem számít annyira, hogy ki milyen szakos, főleg nem nyáron. Mesélek egy kicsit Isabelláról is,és úgy tűnik, hogy Haku meglepődik.*
- Te ismered azt a lányt? *kérdezek rá, majd kicsit közelebb hajolok hozzá és suttogva folytatom:*
- Azt is hallottam, hogy eléggé beképzelt, és állítólag tök nagy balhét csapott, amiért Diákmentor létére nem lett Oktató... *suttogom a szavakat és kicsit körbenézek, hogy biztos legyek, hogy ne hallgassanak ki minket. Bár hát persze a pletyka terjed, szóval úgy vélem, hogy aki akarja, az úgyis megtudja. Mikor Haku megjegyzi, hogy örül, hogy egy fél-angyal szóba áll vele, meglepődök.*
- Miért, itt olyan mogorva fél-angyalok vannak, hogy nem állnak egymással szóba, vagy mi? *lepődök meg a dolgon. Én még nem találkoztam itt fél-angyallal, minden esetre ezek után tényleg kíváncsi vagyok másra is Hakun kívül.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt - Page 2 82h3


Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:19 pm

*Megpillantok egy ismeretlen lányt, így odarepülök hozzá. Tőle nem messze szállok le, majd futva folytatom utamat.*
-Igen, Haku vagyok, Haku Hiroshi. *mosolyodok el, majd kezet rázok vele.*
-Valóban Sophienak hívják azt a lányt, akivel beszélgettem. Én egyébként nem láttalak még téged, de örvendek a szerencsének, Katherine. *mondom őszintén, miközben a kérdést és a pletykát hallgatom. Nem kicsit lepődöm meg rajta, mert még nem sok mindent tudok Belláról.*
-Ez érdekes! *gondolkodom el, majd a szárnyaimra pillantok. Összecsukom őket, mert egyelőre nem kívánom használni azokat.*
-Fél-angyal vagyok. Nem tudtam, hogy léteznek sima, szárnyas emberek is. *pillantok vissza rá.*
-Örülök, hogy végre akad egy másik fél-angyal, aki szóba áll velem! *ezt azért mondom, mert voltak olyanok, akikkel barátkoztam volna, de még csak arra sem méltattak, hogy rám nézzenek.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Druida
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:12 pm

*Halkan dúdolgatok valami lágy dallamot, amikor szárnysuhogást hallok. Felnézek az égre, és meglátok egy diáktársaimat, ahogy hatalmas, fehér szárnyaival suhan az égen, majd le is száll közel hozzám. Felülök, és a kezemmel támasztom meg magamat, úgy nézek érdeklődve a lányra, halovány mosoly kúszik az arcomra.*
- Szia! Haku, ugye? Láttalak az udvaron egyszer, ahogy egy Eramiros lánnyal beszélgettél. Sophie, talán? De nem vagyok benne biztos. *köszöntöm a leányzót és feltápászkodom, hogy aztán odalépjek hozzá.*
- Katherine vagyok. Katherine Hanna Joyce.*mutatkozom be kedvesen, széles mosollyal és a kezemet nyújtom a lánynak.*
- Te is fél-angyal vagy? Vagy csak szárnyad van? *kérdezek rá, majd a választ meg sem várva folytatom:*
- Ismered a Diákmentort, Isabellát? Először azt hittem, hogy ő is fél-angyal, de mesélték, hogy ő valami különleges összetevőből szerzett szárnyat magának. Eléggé meglepődtem. *csóválom meg a fejemet, ahogy elmesélek egy pletykát a mentorról.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Fellegszirt - Page 2 82h3


Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 4:02 pm

*Mivel a szárnyaimat is használni kéne, ma repülve teszem meg az utat. A fellegszirthez megyek. Deja vu-m van, amikor csak rágondolok, mert úgy emlékszem, mintha egyszer már voltam volna itt, de nem biztos, hogy tényleg így van. Mikor felérek, látom hogy a sivatagos hely most zöldbe borult, madarak énekelnek valahol távolabb, mintha csak azt akarnák elújságolni ezzel, milyen gondtalan az életük. Megpillantok egy lányt, akivel eddig még nem találkoztam. Leszállok a talajra és odafutok hozzá.*
-Szia! *szólítom meg kedvesen. Ma egyébként egy kék, ujj nélküli felsőt és egy sárga rövid farmert viselek, a felsőhöz illő tornacsukával, ugyanis nagyon szeretem az ilyen laza, kényelmes viseleteket.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Hanna Joyce

Katherine Hanna Joyce


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 68
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Druida
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek51b208ae5cddf3611866

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 3:54 pm

*Valamelyik nap hallottam a Fellegszirtről és habár az egy órai helyszín, biztos vagyok benne, hogy nem bánják, hogyha az órákon kívül is oda megyünk. Mesélte valaki, hogy ott mindig olyan idő van, amilyen hangulata lesz az órának, vagy éppen órákon kívül amilyen hangulata van az illetőnek, aki oda merészkedik. Egy egyszerű fehér short van rajtam, és egy sárga pánt nélküli csőtop. Szeretem az ilyen topokat, mert kiemelik csinos alakomat. Hosszú, vörös hajamat most lófarokba fogtam fel. Vállamon keresztben egy fehér kis táska van, és amúgy a levegőben szárnyalok. Hatalmas, angyalszárnyaimmal a levegőben szárnyalok a Fellegszirt felé, ami kopár sivatagos helyből hirtelen gyönyörű, zöldellő tisztássá varázsolódik, ahol dús, fényes fű van ,szinte harapni lehet, néhol egy-egy színes virág, és kellemesen meleg levegő. Lehuppanok a fűbe, majd elfekszem és élvezem, ahogy a nap melegíti az arcomat, és hallgatom a madarak csicsergését.*
Vissza az elejére Go down
Órai mesélő

Órai mesélő


Hozzászólások száma : 507
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Nincskaszt

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 4:38 pm

[Fent]

*A tűzhányónál Aidan azzal a furcsa ténnyel szembesül, hogy ez egy teljesen kialudt tűzhányó, egy szunnyadó vulkán, ami jelen pillanatban semmilyen aktivitást nem mutat, tehát ez minden bizonnyal nem lehet az oka annak, hogy itt ekkora tüzek égnek. Mélyen, lustán terül el, úgyhogy sem a melegnek, sem a tűznek nem lehet az oka. Látszólag legalábbis biztosan nem.
Matt szavaira, meg a légtündérre a kislány elmosolyodik, és finoman piszkálni kezdi a tündért, és lassan-lassan megnyugszik.* -A tűz, a sok-sok apró tűz előpattogott a nagy hegyből! *igen, olyan 6 évesforma kislány, aki még annyira nincs ezekkel tisztában.* -A nagy hegy régen aludt, de most kijöttek a pattogók és mindent felgyújtanak. *bökdös a tűzhányó fele, amerre Aidan is elrepült.*

[Lent]

*Kitty rosszul értelmezi, nem a nő táncol, hanema ruháján a lángocska össze-vissza, amire Colette légelementálja csak néz nagy szemekkel, majd végül sikerül lecsillapítania a tüzet, elvonva tőle a lvegőt, így már csak kicsit parázslik, azt meg a nő le tudja dobni magáról, de azért enyhe égési sérüléseket szerzett. Eléggé visít a fájdalomtól, és térdre esik, majd csak a tűz felé bök.* -Tűz, mindenhol......


//Az óra, a hátráltató körülmények a hirtelen létszámfelződés miatt ELMARAD, későbbi megtartásra nem kerül. Kösz és bocs annak, aki eljött, és jobbulást annak, akinek távoznia kellett.//
Vissza az elejére Go down
Colette Blackbourne

Colette Blackbourne


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek5141f27ec15bd4344582
Az én színem a thistle. ^^


Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 4:29 pm

[Lent]

*A két repülő fiúra csak elmosolyodik, de persze ez sem tart sokáig, hiszen szerencsére nem maradt egyedül, ugyanis egy vörös hajú, vele egy nemű diák is itt van még vele. A lány elindul a sikolyok felé, és mivel Colette sem szándékozik egyedül maradni, így ő is célba veszi a hangok irányát, még ha semmi kedve nincs hozzá. Amikor meglátja a sikoltozó lángoló nőt, egyszerre int a pálcájával a légelementáljának, hogy mindegy hogyan, csak oltsa el a nő ruháján lángoló tüzet, mert ennek nem lesz jó vége. Ha sikerül neki, akkor odafut gyorsan a nőhöz, és megpróbálja megnyugtatni, mert azért jó lenne belőle valami kevés információt kiszedni.* -Semmi gond, most már minden rendben lesz. Mi történt itt, és mi ez a tűz? Segíteni szeretnénk. *Na az lehet, hogy nem teljesen igaz, hogy segíteni szeretne, de azért tényleg kíváncsi, hogy mi is történt itt pontosan. Aztán ha jónak látja, akkor majd megoldja a helyzetet egy hősnő módjára. A másik lány a többi sikoltozó ember felé indult, amit jó ötletnek tart, hiszen a szétválnak, akkor több mindent tudhatnak meg, na és persze több embert menthetnek meg. *
Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Boszorkany

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 4:25 pm

*Az ölelést nem nagyon érti, ennyire azért még nincsenek bizalmi kapcsolatban, bár ő meg intim kérdéssel indított, tehát vehetjük jogosnak a dolgot. Tehát miután Superman elszáll, ő az erdőbe indul, ahol észre is veszi a szektáskodó hölgyet, akinek a tánca különféle tüzeket gerjeszt. A vörös francoskalány értetlenül nézi a pusztítást, és miután itt nem tehet túlságosan sok mindent, rohan tovább a többi sikoly irányába, hátha meg tud menteni valakit. Aztán megtorpan, neki sem ártana valamilyen védelem, legalábbis amíg a tűz környékén van. Mivel egyenlőre nem tud megmenteni senkit, maga alá idéz egy tűzjáró bikát, ránt egyet a kantáron, így a tűz védelme alatt keresi tovább a sikolyok forrását.*

//Tűzjáró bika, élőlényidézés, elsődleges: Az állat egy igazi bika méretű élőlény, nem látszik rajta semmi különös, egészen addig, ameddig nem használja a képességét. A különleges képessége teleportációhoz hasonló, ám nem térmágia, hanem a tűzhöz kapcsolódik, elemi mágia. Tűzből-tűzbe tud ugrálni, egy adott területen belül, ami gyakorlással bővül, ahogy az is, hogy mekkora területnyi tűzön tud megjelenni, átteleportálni. Természetesen az állat tűzálló, teljes mértékben, és ameddig a gazdája érintkezik vele, addig ő is. Kezdők esetén egyszer tud teleportálni, egy személlyel és minimum 1 négyzetméteres tűzszőnyegbe. Ezekből az értékekből mindegyik növekedni fog az évek során.//
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek50e042cf6cc255830694

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 4:18 pm

*Mikor észreveszi Kitty-t, illetve a lány veszi észre őt azonnal egy vigyor jelenik meg az arcán, átkarolja a lányt és ölelésre vonja, viszonozva a puszit.* - Szia, még szép... Hogy nem. Tudod vöröske az igazi dzsentlmenek szépen udvarolnak a kiválasztott hölgynek, mielőtt megdöntenék. Vagy mi. *Igazából nem ismeri annyira azt a bizonyos vöröset, inkább Kitty az, aki a karjaiba akarja lökni, szóval a vigyora is egy csöppet félszeg a lány felé, aztán mintha Superman lenne fontoskodó pillantást vet a lányra.* - Most hív a kötelesség, hölgyem. *Biccent, aztán röppen és azon nyomban, ahogy észreveszi a bajba jutottat zuhanórepüléssel kiragadja és biztonságos helyre viszi. Annak ellenére, hogy semmilyen harcművészetet nem űz, rendszeresen edzi a testét, izmos gyerek, jó izmos sárkányszárnyakkal, szóval csak elbírja a lányt, könnyedén. Magához öleli, aztán ha sikerül leszállni biztonságban, akkor megpróbálja levakarni, hogy a szemébe tudjon nézni.* - Hé... Hé... Mi történt, kölyök? Mondd el, és tudok segíteni, velem biztonságban vagy, jó? Vigyázok rád. Csak mondd el, hogy mi a szitu. *Azon kívül, hogy néha szórakoztató nem tud mit kezdeni egy gyerkőccel, gyorsan idéz egy kis légtündért, hogy azt nézve a kislány megnyugodjon, vagy valami, és reménykedik, hogy a csajok között van anyáskodó.*

// Légtündér - Csak dísz a kölyöknek - Elsődleges
Levegő alapú elementális lény, amely tulajdonképpen tündér alakot formázó, összesűrűsödött levegő. A légtündérek rendkívül gyors mozgású teremtmények és nem is kifejezetten feltűnőek, így kivállóak kémkedésre, főleg mivel minden információt könnyedén el tudnak juttatni megidézőjükhöz a levegő miatt. Különleges képességük továbbá, hogy ködöt tudnak idézni pillanatok alatt, amely könnyedén elfedhet titkokat, személyeket. A légtündérek ködjének sűrűsége tetszőlegesen változtatható. A megidézője természetesen átlát rajta, de őt jó eséllyel nehezen veszik észre ebben a mágikus ködben. Harmadik képessége a légtündérnek, hogy bizonyos időn belül //technikailag 3 körön belül// egyszer képes megidézőjét "anyagtalanná" tenni és ezáltal az illető át tud menni tömör anyagokon, falakon. Természetesen nem többméter vastagságú betonfalakon, vagy acélajtókon, hanem egyszerű falakon, faajtókon mindenképp, vagy képes az illető zárt ládába benyúlni, ha anyagtalan a keze.
Teremtés: Pálcánkkal finom körkörös mozdulatokat kell leírni a levegőben, miközben 3-szor kimondjuk a varázsigét.
Varázsige: Aeris oreadis
Hatás: A varázslat hatására összesűrűsödik a levegő és létrejön a légtündér. A légtündér mentálisan irányítható, étezésének időtartama ezen a szinten egy óra. Ezen a szinten két légtündér idézhető meg egyszerre fél-fél órára. Ködidézés is mentális utasítás alapján lehetséges és pillanatok alatt képes egy légtündér annyi ködöt idézni, hogy megidézőjét elfedje. Minél több légtündér munkálkodik egyszerre, annál gyorsabban és annál nagyobb területen lehet ködöt teremteni. (Egy tündér is bevonhat nagyobb területet, de nyilván az több időbe telik neki). Anyagtalansági képességéhez pusztán utasítani kell, hogy repüljön körbe minket (vagy azt a testrészünket, amelyiket anyagtalanná szeretnénk tenni). //
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 4:10 pm

//Nem akarok időt húzni, most estem be, szóval hosszú rizsákat nem tudok olvasni. ^^ Kari a tűzhányó felé repül el, hogy ott nézzen körül, köv. körben már írok rendesen, de nem akarom feltartani most a sort./
Vissza az elejére Go down
Órai mesélő

Órai mesélő


Hozzászólások száma : 507
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Nincskaszt

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 4:02 pm

[Fent]

*A magasból a félangyal és a félsárkány is nagyjából ugyanazt szúrja ki. Viszonylag szimmetikus, mégis valamirt furcsa mintában lángol néhány szalmabála, illetve néhány fa, mintha az egész valami fura jelet, vagy tudatos mintázatot adna ki, de hogy mi az pontosan, azt nem látja egyikőjük sem, inkább egy érzés, hogy ez valamit ábrázolni akar, vagy nem véletlen. A tüzek nem terjedne, az apró csoportok azonban töretlenül lángolnak. Matthew megpillant egy kislányt, aki éppen az egyik gő ház környékén van, félig benne, még kapaszkodik az ablakba, mert nem tud rendesen kijutni, és a sárc sikeresen rá is repül, és ha akarja - bár esélyesen azért megy oda - ki is tudja menteni, a lány meg köhécsel, de szorosan kapaszkodik a fiúba, bár még erősen emg van rémülve, de legalább már nem sikoltozik.*

[Lent]

*A két leányzó, pontosabban Kitiara az egyik sikoly felé veszi lábait, mert kellőképpen sok felől lehet hallani, bár kevesebbet lehet látni a sikolyokból. Minden esetre az egyik sikoly egy égő ruhájú nőhöz vezeti őket. A nő ruháján konkrétan valamiféle táncot lejt, emg ugrál egy apró lángocska, majd, amikor érzkeli a diákok közeledtét, ugrik egy nagyot, és lángralobbantva a szomszédos bokrot, eltűnik.*
Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Boszorkany

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 3:56 pm

*Az elmúlt pár napban egészen sokszor összefutott Kyle-lal, hiszen egyátalán nincsen vele gondja, hogy az angyali srác kétkezi munkát végez, így volt pár amolyan randijuk, már ha egyátalán annak lehet nevezni. Végülis megrekedtek a csak barátok zónában, aztán meglátjuk, hogy mi fog belőle kialakulni. a fiútól kapott karddal rendelületlenül gyakorol, élő ellenfél ellen nyilván más lenne mint a próbababákon, mégis ki tudja tapasztalni a hajlított penge könnyedségét, súlyozását. Ebben a ramaty időben egy fekete köpenyt kanyarít egyébként vörös ruházatára, mert annak nem árt a sár, és a koszolódás. A sármos fickóra vet egy félszeg pillantást, majd megragadja a sálat. Átkerülnek a gyakorlati helyszínre, ahol elsőként Aiden tűnik fel neki, nem is a helyenként lángoló erdő. Elsőre persze megint Kyle jut eszébe, hiszen még a szárnyak is feketék, de mégsem ő az, hanem egy jóképű darkos idegen, akitől erőnek erejével kell elfordítani a tekintetét, mielőtt rabul ejtené. Inkább saját ismerőséhez, Matthez ugrándozik, és nyom egy puszit a sárkányszármazék arcára* Eráskám, mi újság? Megdöntötted már a másik vörös cicát? *Kérdezi kihívóan, a csipőjére tolva a kezét, aztán fülébe hatolnak a sikolyok, mire az angyal és a sárkány is felszáll a levegőbe. Csalódottan tekint utánuk.* Itt hagytok? Szép... *Még inkább a hajába húzza a kapucniját, nehogy a tűzből magasbaemelkedő pernye ne hulljon a hajára, vagy az arcába. Int a másik lánynak, aztán a sikolyok felé szaporázza a lépteit, segítőkész, mint legtöbbször.*

//Lirian con Silvanas, allidon//
Vissza az elejére Go down
Colette Blackbourne

Colette Blackbourne


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek5141f27ec15bd4344582
Az én színem a thistle. ^^


Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 3:25 pm

*Mivel a mai nap folyamán esedékes egy idéző mágiákhoz kapcsolódó óra, ezért Colette is úgy rendezte el a napját, hogy ne ütközzön semmi a kötelező tanórával. Ezt az órát pedig amúgy sincs esze ágában ellógni, hiszen hozzá közel állnak az idéző varázslatok, még akkor is ha ő maga inkább harciasabb személy, semmint trükköző illuzionista. Óra előtt még többször átolvasgatta az előző órák leadott tanagyagait, és persze a mindennapos edzés sem maradhatott el, amit a szobájában lévő bokszzsákkal vezényelt le. Lehet nem volt olyan jó ötlet egy gyakorlati óra előtt kifárasztania magát teljesen, de ő sem az a fajta, aki nem rendelkezik állóképességgel és egy másfél órás edzés után már nem képes kibírni egy gyakszit. Most is kiengedve hagyta kékes-fekete haját, és a piercingjeit is bent hagyta, hiszen ahova most megy, az nem egy olyan hely, ahová ez nem illene. Ökleit befáslizta, hogy ne látszódjanak az edzés során szerzett lehorzsolások, és azért így egy kicsit vagányabbnak is érezte magát. Egy hosszú farmernadrágot vett fel, és a fehér pólója fölé még egy kapucnis pulóvert is csapott, hiszen azért mégis csak tavasz eleje van, és ha esetleg kifognának egy hideg helyet, akkor tudja hova rejteni a buksiját. Indulás előtt a fülébe helyezte az mp3-asát, és el is indította a saját maga által összevágott remixeket, majd a pálcáját is az oldalára csatolta egy külön erre a célra kifejlesztett övhöz, s ezután már el is indult a Fellegszirt felé. A tanárváltás neki se nagyon tűnt fel, vagy ha mégis feltűnt neki, akkor sem foglalkozott vele, hiszen nem a tanár miatt jött ide, hanem az óra anyaga miatt. A varázslatokat az elméleti órán remekül begyakorolta, és külön örült az újabb különleges idéző szövegnek, aminek olyan beütése volt, mint a légelementál idéző varázslatnál. Szereti az ilyen misztikus nyelven írt varázslatokat, hiszen eleve is közel áll hozzá a dal-, és hangmágia. Miután a tanár feléjük dobta a sálat, ő is megérintette a többiekkel együtt, s csak a megérkezett célban foglalkozott olyasmikkel mint a köszönés, vagy a bemutatkozás. Bár mivel a többiek se nagyon voltak bőbeszédűek, így ő is kihagyta a nevének kiejtését, és inkább a helyszínt kezdte szemlélni. A hőmérsékletre könnyedén lehetett "meleget" mondani, így a pulcsija cipzárját is teljesen lehúzta, és a hangerőt is lejjebb nyomta, hogy ha esetleg a diáktársai szólnának neki, akkor azt azért meghallja, viszont mégis csak adjon neki ritmust valami, hiszen csakis úgy buli az élet. A sikolyok hallatán kirázta a hideg, és ezért is döntött úgy, hogy ha nem muszáj akkor nem megy az előbbi hang tulajdonosa felé, mert annak nem lesz jó vége. A sok füst és a rettentő meleg miatt megidéz gyorsan egy légelementált, hiszen nincs kedve se füstmérgezést kapni, se megfulladni a melegben.* - Am gaéth i m-muir,
Am tond trethan,
Am fuaim mara,
Am dam secht ndírend,
Cáinte im gai-cainte gaithe. *Fejezte be a nehéz mozdulatsorokat követően, és nagy eséllyel meg is jelenik előtte a teremtett lény.*

//Elementál-, és gólemidézés elsődleges, pontok Miranda Blackwoodnak röppenjenek. ^^ - A varázslat hatására megidéződik a légelementál. Miután ráfújtunk a kis kék fényre, az lepattan pálcánkről és körbejárja a varázslat az alakot, amit leírtunk, majd hirtelen az alak megnő és megidéződik a légelementál. Félelmetes látvány és folymatos levegőmozgás mindig van körülötte. Mentálisan irányítható elementál, de gyakran kella pálcánkkal vezényelni, mert érzékelni fogja az eszközt, amely megidézte és annak mozgását (is) követi, mint egy karmester által insturált zenész. A vihartámasztással óvatosan kell bánni, mert az hat természetesen az egész környezetünkre. Koncentrált széllöketei egyértelműek, de kezdetben ezek sem olyan erősek. Egy embert le lehet venni a lábáról, tárgyakat is lehet vele mozgatni, de nagyjából ennyi. A repülés képessége is ezen a szinten inkább csak lebegés. Lehet vele haladni a levegőben, de nem túl gyorsan és függünk attól, hogy a légelementál, mennyire ütőképes. Idéző kasztúak és légmágusi képességgel rendelkezők légelementáljai erősebbek és nagyobbak, mint sima mágiahasználóké. Kezdő szinten 2 és fél méteres az elementál, magas szinten akár öt-hat méteresek is lehetnek.//
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek50e042cf6cc255830694

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 2:38 pm

*A srác sose volt az eszéről híres, a tehetség teszi, hogy néhány mágiaághoz ért, de azokra is inkább ráérez, mintsem valóban bemagolna vagy begyakorolna bármit is. Minden esetre mára már kitalálta a stratégiáját, ami azt jelenti, hogy random mód fog idézgetni és számít az idézett teremtmény kreativitására, hogy kihúzza az esetleges csávából. Nem egy jó terv, de ennyire futja. Repülve érkezik a szirtre, nem csak Pete előtt szokott villogni, tényleg eléggé sokat használja a szárnyait. Szokásos ruha, semmi extra nincs rajta, fekete bőrdzseki, hátán hasíték a vörös-arany szárnyainak, farmer és edzőcipő. Mikor beér köszön mindenkinek, a tanárnak biccent, észre se veszi a tanárváltást, sose nézte, hogy mikor ki tanítja, lehet még az arcmemóriájával is gondok vannak. A lényeg, hogy átkerülnek a kövi helyre, amire kissé felnyög.* - Sárkány a vulkánban, remélem most nem engem akarnak levadászni a népek. *Suttogja halkan és Aidan felé pillant, de van olyan gyenge védelmi rendszerű, hogy a véla-ellenszenv miatt eszébe sincs a sráchoz szólni, inkább afféle rivalizálással, vagy éppen tüntetően ő maga is felszáll a levegőbe, mintha nem bízna abban, hogy a másik mindent észrevesz, vagy éppen szól mindenről, amit észrevesz. A tűzzel neki nincs problémája, vagy is inkább mondjuk azt, hogy nem elmenekülne előle, hanem megállítaná, szóval ha valamerre bajbajutott emberkéket lát erdőtűz közepén, akkor nem hagyja ott őket, főleg, hogy be tud repülni, vagy valami elemi mágiával majd visszaszorítja. Szóval eléggé felfigyel a sikolyokra és arra akar nézelődni, ahonnan hangok jönnek, főleg hogyha mondjuk közben olyan magasra tud repülni, hogy elmeneküljön a melegből egy kicsit és fel tudja mérni a dolgot, nem mintha nagyon gondolkozna, ha embereket lát és van esélye odaröppenni, akkor zuhanórepülésben már megy is menteni.*
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 2:24 pm

*Mióta megérkezett az első olyan óra ami igazán érdekesnek is tűnik. A szemfényvesztés nem igazán az ő világa és a szombaton várható harcművészetért sem rajong. Akad ugyan fegyvere, de nem az a típus, aki önként túl gyakran veti bele magát a harcba, főleg ha amúgy nem muszáj. Mindenesetre az érkező sálat megragadja jó eséllyel többi társával együtt, majd el is kerülnek az új helyre. A tűz annyira nem tűnik szimpatikusnak, túl forró levegőben, pattogó szikrák között nem a legjobb élmény repülni ugye. Az erdő körülöttük, a hegy előttük, és itt is akad füst, akkor pedig érdemes lenne minél előbb biztos helyre tűnni el. A sikolyok őszintén szólva amúgy sem hatják meg erősebben, ha pedig ki lehetne hallani belőlük, hogy emberi sikolyok, végképp hidegen hagyná a dolog. Körbepillant kicsit, aztán kicsit elrúgja magát a földtől és a levegőbe emelkedik. Sokkal jobban be lehet így látni a terepet, tudni merre érdemes indulni és merre nem, ahol pl. már lángol az erdő, vagy így ugye tudható merre terjed a tűz, akár a sikolyok tulajdonosai is kiszúrhatóak. Öltözetét tekintve egyébként mint általában, most is csupa feketét visel, farmer alul, bőr csizma a lábán, felül pedig egy garbó, bár azt úgy első körben le is veszi a meleg miatt. Alatta egyszínű fekete, testhezálló póló van, hát ha így pólón át is eléggé lehet nyál csorgatni a felsőtestére, és ha még hozzávesszük azt is, hogy fél-véla... Mindenesetre most nem feltétlenül az esetleges hölgyrajongókkal foglalkozik, legalábbis nem első körben, hanem a terepet méri fel a magasból.*

//Pontok Bianca Phelps-Blamely, Allidon//
Vissza az elejére Go down
Órai mesélő

Órai mesélő


Hozzászólások száma : 507
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Nincskaszt

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 8:54 am

*A diákokat most valaki egészen más fogadja, mint aki őket fogadni szokta. Egy fiatal, sármos, magas férfi áll a Fellegszirten, és kedvesen mosolyog.* -Ha tanácsolhatom, ne nyúljanak hozzá akármihez, és csak óvatsan! Lehet, hogy meleg lesz. *kacsint, majd egy sálat dob a diákok felé, ami persze zsupszkulcs.* -Jó utat! *és ha a diákok megfogják, akkor már el is jutnak egy tűzhányó lábánál elterülő erdőre, s ha körbenéznek, akkor láthatják, hogy néhány helyen mintha füstölne az erdő, és egy-két sikolyt is lehet hallani, nem is olyan messziről, emberi sikolyokat.*


//Az órán Élőlényidézés és Elementál-és gólemidézés varázslatok használhatók, utóbbi természetesen elsőbbséget élvez.//
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:24 pm

// Köszi az órát, izgalmas volt! ^^//
Vissza az elejére Go down
Aewyorin Dr'acnasyr

Aewyorin Dr'acnasyr


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Mutatvanyos_harcos
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek4fbf6a3e1c5c27155363
- A kegyelem furcsa dolog, Drizzt Do'Urden - jegyezte meg Jarlaxle. - Erő vagy gyengeség?
- Erő - vágta rá Drizzt.
/Örökség/


Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:10 pm

*Megleli a tőrt és mikor kiér a többiekhez lepillant rá, elsőre végigfut rajta a hideg, hogy rá pillant Lisette, de aztán egyértelmű, hogy a tőrre teszi.* - Biztosan...? *Kérdezné, de csak átadja a tőrt, hogyha ez az egyetlen megoldás és ezt akarják. Kicsit kirázza a hideg a gondolattól, hogy a szerelmes a párja után hal a közös halál utáni élet reményében, de hát szépen igyekszik elhessegetni a dolgot. Mindennek vége szakad, Mila felé fordul, egy nagyon vékony mosollyal válaszol.* - De hogyha nem válok le Lisette testére és a tőrre nem találok rá. *Feleli, mert hát ő nem tudja, nem gondolja, hogy a mesélő bácsi teremtette neki azt a szálat, csak azért, mert másfelé indult el. Mindenesetre ő is távozik, mindenkinek biccent távozáskor, kúria felé távozik a forráshoz.*

// Köszi az órát, jó lett volna mese kibontakozás szempontjából még egy kör, kááár, hogy lassan ment a dolog, de teccett : ) //
Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Boszorkany

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:06 pm

//Köszi az órát, zárót már nem tudok írni. Tetszett a sztori, csak picit úgy érzem kimaradtunk belőle, a hajós szált interaktívabbnak éreztem, de sebaj. Jó éjt.//
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 93is

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:05 pm

*A hajón a kalóz és a többi hulla szerencsére nem akarja bántani Milát, aminek azért a lány örül. Meghallgatja a történetet, és a torony felé néz.*
- Hát ez kellemetlen love story... *morogja kisebb gúnnyal a hangjában, hiszen nem szereti az ilyen érzelgős dolgokat. Majd visszafordul a kapitányhoz:*
- A társaim odafent vannak a toronyban, a köddel... Azazhogy Rufus-szal. Biztos vagyok benne, hogy rá fognak jönni a dologra és megfogják törni az átkot. Ez hamarosan meg is történik és Mila pát int a kapitánynak, és lesiet a partra, ahol társai a vízbe ékeznek. Szemtanúja lehet ahogy Lisette lebegve kisegíti három társát a vízből, majd megjelenik Aewy egy levéllel és végül az átok megtörik, a köd elszáll William pedig boldog lesz. Happy end.*
- A kalózok jó fejek voltak a kajón. Bár kicsit rohadtak... *kacsint Mila vigyorogva Aewy felé, jelezve neki, hogy nem volt mitől félnie. Majd ha visszakerülnek a Fellegszirtre, akkor a többieknek búcsút intve a lány a kúria felé indul.*

//Köszi az órát, tetszett a sztori! ^^//
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:03 pm

//Köszi az órát, menni kell, szóval már nem tudok írni, de tetszett, Pete elvolt. ^^ A kalózhajótól azért kicsit kiakad, hiszen eleget rémálmodott már róla mostanában.//
Vissza az elejére Go down
Órai mesélő

Órai mesélő


Hozzászólások száma : 507
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Nincskaszt

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 5:59 pm

[Hajó]
*A kapitány közelebbmegy Milához. Jól látszik, hogy egyik szeme fátyolosan rothad, másik szemürege üresen tátong és éppen két pók mászik ki belőle.* Lisette? Lisette halott... s addig nem nyugszik, míg az az átkozott ficsúr meg nem tudja az igazat, s addig mi sem lelhetünk békére. Az az átkozott, meg nem képes meghalni... minden évben leugrik onnan, minden évben felakasztja magát, minden évben felvágja ereit, de nem hal meg, soha nem halhat meg, míg a köd itt van. A köd nem hagyja, hogy továbbmenjünk, a köd pusztított el minket, a köd Rufus. William azt hiszi mi gyilkoltuk meg a lányt, de nem, az apja volt és a köd, mindig elfed minket, mindenkit megöl, aki felfedhetné a titkot. *Mondja a kapitány elkeseredetten Milának.* Csak az őszinte áldozat töri meg az átkot. *Mondja a férfi Milának.

[Sírhely]
*Aewyorin tehát ráakadt a sírhelyre és elolvasta. Tudja már az igazságot, bár William továbbra is azt hiszi, hogy a kalózok gyilkolták meg Lisette-t, de ez nem igaz. Az ő apja volt. Ahogy ott kutakodik, rálel egy fényes tőrre, amelyen egy kis felirat olvasható: "Williamnek, az örök szerelemért!"

[Torony, meg úgy mindenki]
*Pete akrobatikálja a másik két társát és realizálja, hogy a korábbo Ugorjatok! utasítás mire utalhatott. Ahogy a 3 diák a mellvédre kerül és fent vannak már, hallják, ahogy mögöttük a köd süvítve jön utánuk. Mindhárman kinn állnak a mellvéden, ott van Pete és Kitiara légelementálja. A köd megjelenik az ajtóban és egyenesen őket nézi.* Neee! *Ordítja, majd olyan dolog történik, amit egyik diák sem és a Köd sem várt: a két megidézett légelementál könnyed mozdulattal a mélybe taszítja a három diákot. Ahogy süvítve zuhannak a földre képek sokasága tűnik fel előttük. Látják a hajót, látják a kalózokat, Lisette-et, akit ogazán szerettek a kalózok. Látják Rufust, ahogy megtámadja aljas mágiával a hajót és felgyújtja, majd hogy megfojtja Lisette-t és végül beadja a fiának, hogy a kalózok tették. William, aki elátkozza a kalózokat és Lisette-t, aki utolsó erejével szintén átkot mond, miszerint addig nem halhat meg William, amíg meg nem tudja az igazságot. Az embereket, akik idetévedtek és akiket Köddé vált apuka sorban meggyilkolt. És magukat, amgukat, ahogy a tenger befogadja őket. Mikor a vízhez érnek, hirtelen eltűnnek a képek és "kijózanodnak". Belemerülnek a jéghideg, szúró vízbe. Lassan, de biztosan szállnak hullámsírba mind a hárman, de ekkor egy fényes erő kiemeli őket a vízből. Lisette ott lebeg felettük és tárt karokkal figyeli őket. William magához tér és most realizálja, hogy Lisette szelleme lebeg ott.

Ekkor jöhet ki körülbelül a sírból Aewyorin is a tőrrel és a levéllel és ekkor oszlik el teljesen minden köd. A hajón pedig Mila van, aki szintén tud már mindent a kalózoktól.*

Megtörtétek az átkot! Nem maradt más hátra... *Mondja Lisette és Aewyra mutat, avgyis a tőrre, hogy adja oda Williamnek.* Isten áldjon benneteket! *Mondja a lány szelleme, majd ismét köd jelenik meg... de ez olyan jótékony, Sheila Jones-os köd és a Fellegszirt...*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 5:50 pm

[Torony]

*Miranda alig tudja elhinni, hogy ilyen életveszélyesek képesek lenni az órák. Ez persze biztosan azért van, hogy felkészítsék a diákokat a valóvilágban rájuk váró veszedelmekre, de ez akkor is túlzás. Most viszont egyenesen a szekrény felé vette az irányt, de éppen amikor hozzá ért volna, egy erős széllökés nekilökte a torony ablakának, ami cseppet sem volt kellemes érzés számára. Miután sikerült neki feltápászkodni, egyszerre a fiút kezdte keresni a szemével, hogy megbizonyosodjon arról, hogy jól van. Az a dühös szellem nagyon nem akarta, hogy felfedjék a titkát, azonban ha már idáig eljutottak, akkor nem szándékozik visszalépni. Azonban a szellemlány is hamar visszatért, és valami áldozatról kezdett beszélni.* - Áldozat? Mire céloz? Valamelyikünket áldozzuk fel? Vagy esetleg vágjuk le az egyik karunkat, vagy lábunkat? Az megfelelő áldozat? *Kezdte el az érdekesebbnél érdekesebb ötleteket, persze egyiket sem gondolta komolyan. Habáár..Mirandánál nem tudni. Azonban nem volt alkalma áldozati bárányt bemutatni, mert Pete hamar felkapta, és vele együtt a légelementálja segítségével elkezdtek felfele repülni. Kitiara a lépcsőt választotta, és valamiért ez a lépés nagyon tetszett Mirandának. Vagánynak tartja a lányt, és a meghívást biztosan megfogja ejteni valamikor. Ha ezt túlélik biztosan. Ez a nap elég érdekesre sikeredett. Kitty és Pete is egyszer-egyszer megrántotta. Kicsit kényelmetlenül érezte magát, hogy mindig másnak kellett segítenie rajta. Reménykedik benne, hogy még lesz alkalma segíteni neki is valamit, mert ha nem, akkor tényleg magára titulálja a szerencsétlen jelzőt.*
Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Boszorkany

Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 5:47 pm

[Torony]

*Miranda szavaira azért elmosolyodik és bólint* Ugyan kislány, ezért vagyok. De majd meghálálhatod. Kezdjük mondjuk azzal, hogy meghívsz valahova. *Na igen, Kitty drága a lányokkal is ugyanolyan jól elvan, mint a pasikkal. Aztán hallgatja Pete szavait, és hálás az összefoglalásért, mert már kezdi kissé elveszteni a fonalat, ő csak addig jutott, hogy köd és csapda, fogalma sem volt róla, hogy a kalózok mit is akarhatnak. Az ördögfióka valódi alakot csinál a ködből, amit már végképp nem ért, hiszen a ködöt a kalózhajóval azonosítja, de hogy lehetne a köd megtesülése a világítótorony eredeti tulajdonosa? Kissé zavaros, vagy csak ő szőke ehhez? Vörös, vörös! Rufus még üvölt is velük egy sort, Pete keze meg már a kardon is, szerencsére nem kerül sor összecsapásra, mert már így is rémálmai lesznek. Ő meg azt hitte, hogy az órán majd agyagozni fognak, meg efféle, de hogy egy elementál idézése gyakorlat ilyen véres eseményekbe torkollik majd, azt nem gondolta volna. Vonzza a bajt, ez már hivatalos. A kissrácnak bólint, őt nem kell karon ragadni, itt most már rutinosan veszi négyesével a lépcsőket, és ha felértek, akkor kitárja a magaslati ablakot, majd kilépnek. Ha ugrani kell, akkor ugrik. Nagyokat nyelve, mert meghalni nem szándékozik még. A légelementálja még itt van, majd azt igyekszik becélozni, miután kiterelte a levegőbe.*
Vissza az elejére Go down
Aewyorin Dr'acnasyr

Aewyorin Dr'acnasyr


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 170
Kaszt : Fellegszirt - Page 2 Mutatvanyos_harcos
Üzenőláda : Fellegszirt - Page 2 Tek4fbf6a3e1c5c27155363
- A kegyelem furcsa dolog, Drizzt Do'Urden - jegyezte meg Jarlaxle. - Erő vagy gyengeség?
- Erő - vágta rá Drizzt.
/Örökség/


Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 5:40 pm

[Lisette-tel]

*Bemegy a járatba, mikor rálel, kicsit lefagyva bámul a lányra. Ismeri a felszíni szokásokat, hogy az európaiak fehér ruhába öltöznek a mennyegző napján, szóval sejti, hogy ki is az, akire rálelt. Lassan közelebb sétál, a szája elkékülne, hogyha alapból nem lenne sötét színe, de így csak halkan felnyög, megtörve a halotti csendet. A levelet elvenni azért kell egy kevés lélekjelenlét, de végül óvatosan kihúzza és elolvassa.* - William. *Suttogja halkan a férfi nevét, tehát így hívják és most Lisette-re lelt rá. Többször átfutja a levelet, tehát a szerelmesek közé az apa állt, de nem tudja, hogy mit kezdhetne a köddel. Tartson a ködtől. De nem oszlathatja el minden körben a légelementállal, valami véglegesebb megoldás kell. Körbenéz bent a teremben, hátha a levélen kívül másra rálel, valamilyen oltárra, ami fenttartja a ködöt, valamilyen eszközre, információra, ami még segíthet. A légtündérek (kettő?) még valószínűleg vele vannak, hát őket is izzítja repüljenek körbe, keressenek még valamit, hátha. Könnyebb lenne, hogyha tudná, hogy mit kell elpusztítania, sokkal könnyebb, a holtakhoz pedig nem ért olyan nagyon, hát muszáj még valamit szereznie. Hogyha tudja, akkor valahogy az egyik tündért elküldi, hogy Williamet hozza be a partról, ide, Lisette mellé, hogy lássa őt, hogy elolvassa a levelet, hátha ő tud valamit mondani. Hátha egy tündér nem csak a gazdáját, hanem vaalki mást is be tud hozni. Hogyha nem lehet, még az is lehet, hogy Aewy fogja magát, fémalakot idéz a testére és az erőkesztyűjével izmozva betöri a falat, hogy behúzza a férfit a terembe. Szóval valahogy behozza és kész. *

// Légtündérek, keresés még valamit + William, hogyha ő az, behozása Lisette-hez, már ha lehetséges. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fellegszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fellegszirt   Fellegszirt - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fellegszirt
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fellegszirt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: