Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Agatha-Land Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Agatha-Land Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Agatha-Land Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Agatha-Land Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Kalandmester
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Agatha-Land I_vote_lcapAgatha-Land I_voting_barAgatha-Land I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Agatha-Land

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm

* Az előbb azt mondtam, hogy vagyok olyan intelligens, hogy ne halljam meg a sértegetéseit, de ez már mindenen túl tesz.*
- Rendben! Hó végén elköltözöm. * Morranok fel, aztán el is gondolkodom azon, hogy hova a búbánatba mehetnék, ahol olyan olcsó albérletet találok és olyan jófekvésűt mint ez. És akkor még figyelembe kéne vennem, hogy közel legyen a suli. Sajnos nem tudok tovább gondolkodni, mert mit látok már megint? Egy női mellet. Erősen koncentrálva a szemeibe nézek.*
- Mit szólnál, ha én is meztelenül járkálnék hmph?? Na látod.. * Kész bolondok háza lenne. A nudizmusról, meg az erkölcsi normákról hiába akarna vitába szállni, amikor meg akarják neki magyarázni, hogy a piros az kék. Márpedig bizonyára így történne, de én hülye akkor is teszek egy próbát.*
- Mit gondolsz, mások házában ez a dolog hogy működik? * Kérdem, amikor meghallom éppen a f*ck you-t. Szám vértelen vonallá változik.*
- Fottiti. * Ajándékoztam meg én is egy hasonlóan kedves szitokszóval, de ahogy kiejtettem már el is felejtettem.*
- Nem, nem akarom tudni, hogy mosásban vannak e a ruháid. Komolyan nem és a francba is Agatha ülj le kérlek. Megcsinálom én inkább rendben? * A hajolgatásnál, meg a térdelgetésnél néha elővillan egy két testrész, amiket hát normál esetben nem minden nap lát az ember, hacsak nem saját maga a viselője. De én mást viselek így más hatással is van rám. Ha továbbra is folytatni akarja, hát magam megyek a territóriumába és keresek valami textilt.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Agatha-Land Nincskaszt
Üzenőláda : Agatha-Land Tek5021727154f8a2198841

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 7:52 pm

-Mondja ezt az aki éppen kajál. * Morranok vissza nyűgösen és megsimogatom a melleimet a nyújtózkodás közben. Azonban el kell engednem a kicsikéimet, mert felkiált én meg a fejemet fogom a hangra. Aztán tányért tör meg minden egyéb a földön köt ki. Szúrós pillantással meredek rá, pedig a piszkálástól az egyik mellem kikandikál a kötény szegélyénél. * -Anyukád nem mondta, hogy ne pazarold az ételt? * Kérdem ingerülten, azzal előkeresem a pálcám a konyhaszekrény fiókjából és ha mást nem is a tányért megjavítom, hogy használható legyen. * -Egész éjjel fent paráználkodsz, de megrémít az én látványom? Ennyire azért nem lehetek csúnya, vagy igen? * Ez a mai fiatalság teljesen más szinten mozog mint én, annyival megelőzöm a koromat, hogy úgy érzem engem csak Einstein értene meg. Ha egyszer sikerülne ötvöznöm a mugli tudományokat a varázslattal igazi úttörő lehetnék a varázslótársadalomban. Ahj, szép remények.* -De megkértél már, amire kerek perec azt válaszoltam: Fu&k you. * A káromkodás bezzeg milyen jól megy angolul, gyönyörű anyanyelv. * -És igen, a ruháim mosásban vannak, ha annyira tudni akarod, végezetül pedig nem, cseppet se zavar. * A díszes felsorolás közben én is elkezdek takarítani egy ronggyal, szóval lehajolok majd letérdelek a földre, hogy minél előbb végezzek. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 7:30 pm

* A szekrényemben úgy ahogy rendet teszek, aztán leülök reggelizni. Áldott csöndben telnek a percek, amikor meghallom a gazdasszony hangját. Fújtatok egyet, hogy fekete frufrum csak száll, de nem nézek rá. Csak a tányéromat nézem és a benne úszkáló zabpelyhet. Hangján hallom, hogy ő is nyűgös, csak úgy mint én, de én kezelhetőbb vagyok, és eléggé intelligens ahhoz, hogy ne vegyem fel a szurkálódásait.*
- Nincs kaja. * Jegyzem meg, majd a kanalamat kezdem el nézegetni. Talán ezt is Agatha bütykölte meg, vagy nemtom' honnan van, de elég cirádás és felesleges minták halmazai díszítik. Hátrafordulok, hogy szemre-hányjam neki, miért tűntek el amiket vettem még a napokban.. és ekkor megláttam.*
- Szent Sz*r! * Kiáltottam, és felpattantam a székről, leverve a tálat, kanalastul, zabpelyhestül mindenestül. A legrosszabb az egészben, hogy nem is szólhat ezért, mert az ő háza az ő vára. Kezeimmel az asztalra támaszkodva, lehajtom a fejem.*
- Nem kértelek már, hogy ne járkálj így? * A mondat végére elragadtattam magam, kicsit hangosabb lett mint azt terveztem és véletlenül megint oda néztem.*
- Nincs ruhád? Vagy csak az összes olaj szagú és végre kimosattad őket? Vegyél fel szépen valamit, nem zavar, hogy mások is látják.... azt... mármint...nah.. mindent?! * Belezavarodok a mondat végébe és miután feltöröltem a padlóról a kiöntött tejet a rongyot a pult mellé csapom. Jéé ez a mozdulat egészen Nedaviai pubos. Ott csináltam már vagy százszor.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Agatha-Land Nincskaszt
Üzenőláda : Agatha-Land Tek5021727154f8a2198841

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 7:05 pm

* Ami azt illeti ezek a lakótársak több mindenre is jók, mint pénzforrás. A csajnak van pár jó gönce és sminkkészlete amit szíves örömest veszek kölcsön ha arról van szó, a srác meg tök lelkesen vásárol be. Mivel tiszteletben tartom a szobáikat, mint territóriumot ezért a konyhában szerintem a minden közös elve működik. Ráadásul amilyen virgoncak ezek ketten, alig akarom elhinni, hogy nem olyan rég még csak ismerősök voltak. Na sebaj, amíg tart a szerelmi kis duruzsolás odafent lefürdök és mivel semmi váltásruhát nem hoztam Aleo többszöri figyelmeztetése és dorgálása ellenére sem. Az én szeretett dögöm befészkeli magát a lenti fürdőszobába én pedig a konyhából elveszek egy kötényt, amit majd ruha gyanánt használhatok. Alig telik bele pár perc máris a fiatalok csacsogását hallom, remek legalább nem kell kaját csinálnom kivételesen. Befejezem a törölközés egyéb szakaszait, a hajam csapzottan minden felé áll, Aleo lesújtva követ miközben hallgatózok. * -Mit kell így hangoskodni, csak nem ráléptek a farkincádra? * Kérdem tőle még mindig nyűgösen, majd leülök az asztalhoz, lábaimat egyenként pakolva fel rá. Még szerencse, hogy nincs rajtam bugyi. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:28 pm

* Miért rándulok meg minden alkalomkor amikor obszcén módon trágárkodik? ~ Mert ehhez nincsenek hozzászokva az idegeid Linc..~ Furcsa egy páros lennénk mi ketten. Én a hűvösen tartózkodó eleganciámmal, Illa szöges ellentétem, mint annak a bizonyos mágnesnek. Ő trágár, botrányos és minden megnyilvánulásával rátesz egy lapáttal az előzőre húzásaira. Akkor miért érdekel ennyire? Megint felhozom magamban a mágnesek példáját, meg az ellentéteket. Talán tudnék tanulni tőle, hogy ne legyek mindig ilyen feszült és gátlásos, csak az a helyzet, hogy eddig jól éreztem magam így. Az ajkamba harapok, hogy márpedig igenis tudok én is káromkodni, majd megmutatom.*
- Jahm... egy kicsit.. beb@sztam.. vagy mi? * Sikerült hát... hű de laza lettem egyszeriben. Nem ez nem én voltam. Jól lehet ezt már nem is hallotta, először is azért mert elég halkan mondtam, másodszor pedig mert ő hangosabban verte a fejét az ágy melletti éjjeliszekrényembe.*
- Hé, hé.. Mit csinálsz már megint? * Igyekeztem megállítani a mozdulatban, itt már mellette guggoltam, kezemet pedig a vállára tettem és ekkor nézett rám olyan... furán? Derült napsütésből hirtelen észveszejtő és mindent elsöprő hurrikán jutott az eszembe olyan örvénnyel ami pár másodperc múlva bekövetkezett volna és egészen máshova sodort volna minket, de sikerült elterelnie a figyelmemet.*
- Mi? Dehogy.. félreértesz. Aaa.. öh.. nos akkor legalább rácáfoltam Agatha állítására miszerint meleg vagyok. Nem igaz? * Szám vértelen vonallá változott miközben kiejtettem a szavakat. Hát ő aztán tényleg mindent észrevesz, mintha egy scanner lenne a szeme, tök meztelennek érzem magam. Előző gondolataim miatt szinte percenként húzom szorosabbra magamon a köntöst, már már idegrángásnak tűnik magamnak is a mozdulat.*
- Óh? * Szemöldökeim a  magasba szöknek, igazából egész hihetően hangzik a dolog, simán el tudom képzelni a bugyuta okot amit elmondott, azonban valami meg nem említett mögöttes dolgot is érzek, ha már jó mentalista vagyok. Mindent félretéve hosszasan megöleltem, azután pedig felvetettem a reggeli ötletét. Persze szigorúan csak ruhában. Alá kellene íratnom vele egy szerződést, hogy nem mászkál félmeztelenül......... de minek?! Az visszatartaná? Nem? Oké. Relax again Lincoln. Agatha legalább a földszinten van. Együtt a konyhába megyünk én köntösben ő meg a pólómban ami elég nagy rá, majdnem a térdéig ér. Be kell vallanom egész jól áll neki a cucc, megtarthatja, úgy is Illás illata lenne.*
- Ó nem főzök, van zabpehely asszem' vettem még a múlthéten. * Külön szekrényeink vannak, én a sajátomra ráírtam piros nagybetűkkel, hogy: LINC! ennek ellenére mindig valaki rendetlenséget csinál benne. Ahogy kinyitom a szekrényemet rám borul a már előbb említett zabpehely.*
- A fenébe is! * Csapom le a zacskót a pultra és elkezdem rázni a köntöst amiből hullanak a pelyhek. Kedvem támadt volna ordítani, hogy Agatha!! De isten őrizz, hogy netán felkeltsem az alvó......nemtom' mit..azt.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 8:20 pm

- Jaj, észre se vettem hogy beb@sztad a lábujjad. Kérsz rá gyógypuszit? * Ez a két mondat egymás után talán kicsikét furcsán hangzott, de hát könyörgöm, Illa vagyok és nem más. Úgy püfölöm a fejem a szekrénybe hogy mindjárt elájulok, mígnem végül a padlón köt ki a homlokom. *
- Ez holnapra annyira belilul, hogy a frufrumig kell sminkelnem a szemem. * Adok ki jajgatós hangokat, talán nem volt épp a legjobb ötleteim egyike ez a szekrényesdi. Nem igazán vártam el Lincolntól hogy vigasztalni próbáljon, igazából az se bántana ha egyszerűen itt hagyna, akkor is ugyanúgy nyomulnék, mert már megszoktam hogy nem sokan törődnek az érzéseimmel, amik ennek hála eléggé elzárkóztak a külvilág elől. De most valahogy felszínre törtek. Ez annyira...különös. Különös a bizalom, amivel Linc felé fordulok, eddig még senki előtt nem mertem sírni, és ez aggasztó. A végén még tényleg szeretet fogok érezni... És ez a gondolat nagyon de nagyon különös. Utoljára a barátnőm iránt éreztem hasonlót, de tőle is meg kellett válnom, mint mindenki mástól aki iránt nem voltak semlegesek az érzelmeim. Mivelhogy már meg volt az érzéki pillantás egymás felé, ezért felettébb magasra húzom a szemöldököm a bókjára, majd szélesen vigyorgok. *
- Te most megdicsérted a külsőm? Jó, nem vagyok vak, tudom hogy ma reggel le se vetted a szemed a cickóimról, de ez kedves volt tőled... Amúgy ez csak tus, enélkül olyan vagyok mint egy elgázolt varangyos béka. * Igen, kivétel nélkül mindent észreveszek, muhaha. Úgy látszik mégsem vagyok számára semleges. Pedig csak az ágyasának készültem... Arról viszont fogalmam sincs, hogy beszéljek-e neki az érzéseimről. Ez még nekem is sok, ennyire nem tudok megnyílni valakinek egyetlen reggel alatt, még ha ennyire bizalomgerjesztő is a pasas, de nem, sajnálom... *
- Semmi különös, csak néha annyira szomorú látni, hogy öregszem. * Oké, ez rohadt rossz hazugság volt, pedig általában jó vagyok benne, de ezt rendesen elbaltáztam... Sebaj, kimondtam, nincs menekvés, legfeljebb leesik neki, hogy még nem állok készen arra, hogy bárkinek is beszéljek a lelki problémáimról. Az ölelés nagyon jól esik, hajának illata rettentő kellemes, tisztára mint a drog... Azt hiszem meg van az új szokásom. Elröhögöm magam, amikor látom hogy zavarba jön a megjegyzésem alapján, pedig most épp nem is ez volt a cél, de hát rendszerint kimondom amit gondolok, ezért ez elkerülhetetlen fordulat volt a párbeszédben. Tény, hogy most tényleg felettébb más a helyzet, de a perverzség nem múlandó ám. Éppen tápászkodnék fel a földről, mert kezdek fázni, és jó lenne picikét visszaaludni, amikor is egy randimeghívást kapok, egyenest a konyhába. Érdeklődő arccal figyelem, majd bólintok. *
- Még szép hogy van, de te főzöl. * Nevetem el magam és nyelvet öltök, nem erősségem a főzés, ha egyszer az én kezembe fakanál kerül, az utána betudható fáklyának... Meg milyen szexi már ha egy törölközős pasi a tűzhely előtt ácsorog, ahw. Kénytelen kelletlen elfogadom a pólót, és magamra húzom, jó lassan, hogy még had gyönyörködjön a kebleimben pár pillanatot, majd felállok, és riszálós léptekkel elindulok a konyha felé. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 7:49 pm

* Fél lábon ugrálok egy kicsit, de hangtalanul sikerül odabotorkálnom Illa mellé, aki egyik pillanatban a fejét veri az éjjeli szekrénybe. Végigsimítok az arcomon a homlokomtól lassan lefelé, majd mély sóhajt veszek miközben erőt gyűjtök.*
- Hé engem sem érdekel a saját testi épségem, de azért abbahagyhatnád. * Itt már mellé guggoltam, ő pedig az ágy mellé bukott. Igazából nem nagyon tudok mit kezdeni az emberekkel, eddig csak felületes viszonyaim voltak, nem tudom mit szokás ilyenkor csinálni, de a vállára tettem a kezem. Jól csinálhattam, mert felpillantott rám. Valahogy máshogy, eddig még így nem nézett rám. Azt hittem, hogy csak testiség volt köztünk, most viszont valami mocorogni kezdett bennem. Szerencsére nem tudtam elmerülni mélyebben ezen gondolataimba, mert kizökkent Illa " szexi a lábad" megjegyzése. Elhúzom a szám, de a kezem még mindig a vállán tartom. Engem nem ver át és a figyelmemet sem tereli el. Egyre jobban érdekel, hogy mi bántja őt.* ~ Meg akarod fejteni Illát? Failed attempt..~ * Gondolkodom tovább, de azért még is teszek egy próbát. Illa közben teljesen elkeni az arcán a sminket. Eléggé sok volt rajta, teljesen befeketedett a zsebkendő tőle, pedig...*
- Miért kensz ennyi mindent az arcodra? Nincs szükséged rá.. anélkül is szé.... Hmm.. * Elharapom a mondat végét és bazzeg, hogy előbb beszélek mint fontolom meg, hogy mit is ejtek ki a számon. És egyáltalán miért jutnak az eszembe ilyesmik?! A vállamra hajtja a fejét és pedig közelebb húzom magamhoz.*
- Még mindig nem mondtad el mi bánt. * Mondom és végigsimítok a vállán. Elképesztő koncentrációt igényelt, hogy ne a lecsusszanó párna mögötti testrészekre pillantsak, de sikerült, úgyhogy büszke voltam, bár amikor ő is visszaölelt az nem sokat segített a helyzetemen. Örülnöm kellett volna, hogy a humora most is él, még ilyen szomorkás hangulatában is, de miért vesz észre mindent?! Kiégek.. Felpattanok, összébb húzva magamon a köntöst és sápadt arcom kis vörös színt kapott, pedig ez ritkán fordul ám elő a történelemben. Mondjuk mit takargatnék, úgy is mindent láttunk már egymáson, de most valamiért másmilyennek érzem a hangulatot. Sokkal.. érzelmesebbnek mint legutóbb amikor anélkül estünk egymásnak. Megrázom a fejem és elhessegetem az emlékképeket.* ~ Ne gondolj ilyesmire Linc!.... Reggeli?*
- Van kedved velem reggelizni? * Kérdem tőle, aztán mielőtt még felállhatna a szemérmes takarásából még gyorsan hozzá fűzöm.*
- DE! csak, ha felveszel valamit. Tessék itt egy pólóm. * Kivettem egy sima hosszú zöld pólót a szekrényemből és odaadtam neki.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 7:17 pm

* Hallom ahogy Lincoln nyomatja magára a vizet ezerrel, nem kíméli a zuhanyrózsát - érte mindenki ahogy akarja - majd amikor hirtelen elhallgat a csobogás, ledermedek. Jaj, jaj és jaj. Sietve kapkodok párna, vagy valami ruhanemű után, de őszintén nincs gusztusom büdös zokniba törölni a szememet. Tehát már konkrétan ott tartok, hogy verem a fejem az éjjeli szekrénybe, hogy liluljon a szemem és kevésbé legyen feltűnő, mikor kattan a zár, és nyílik az ajtó. Fürge oldalpillantásomnak hála még látom Linc meztelen felsőtestét, majd hirtelen az ágy mellé bukok. *
- Nem vagyok itt. * Szorítom a fejem a padlóhoz, mert hát mire jó a struccpolitika? Ilyen helyzetekben tök hasznos. Vagy nem... *
- Szexi a lábad. * Mondom sírós hangon, majd érzékelem ahogy leguggol, és a vállamra teszi a kezét. Ekkor felnézek, mélyen a szemébe. Cián és világoskék szempár találkozik össze hosszú pillantásra, és ekkor mintha érzékelnék valamit. Valami különös vonzódást. De csak egy röpke pillanatra, és mégis milyen jó érzés... *
- Persze, semmi bajom. * Törlöm le a könnyeimet, majd kicsordulnak újabbak. Olyan kellemes érzés megint sírni, megkönnyebbülést hoz. Elfogadom a zsepit, de ezzel csak még jobban elkenem a sminkem. A következő mozdulatra viszont egyáltalán nem számítottam. Lincoln..átölel. Engem. Pont engem. Engem, aki talán egy évtizede semmi törődést nem kapott. Engem, aki inkább elijeszti a népet, mintsem bizalmat gerjeszt bennük. És... és ez most annyira jól esett. Patakokban hullanak a könnyeim ahogy Lincoln vállára hajtom a fejem, de már nem is próbálok harcolni ellene. *
- Köszönöm. * Szipogok, és ezután tízperces néma csönd következik. Nem vagyok hajlandó elengedni őt, annyira jól esik az ölelése, olyan megnyugtató, mintha tényleg lenne valakim. Persze tudom, hogy ebből nem lesz rendszer, de akkor is annyira jó... Eddig csak a szexre pályáztam, azt hittem az jobb mint ez, pedig... Jó nem mondom hogy jobb, de olyannal talán mégis aki nem csak szimplán tetszik. Törlök még egyet a szememen, majd szipogva hozzáteszem: *
- Amúgy benéztem a törcsid alá.
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 6:52 pm

* Lassan folyatom a vizet. nagyon nagyon lassan és fohászkodom, hogy már ne legyen a szobámba mire visszaérek. Alapból gyorsan el szoktam intézni a zuhany dolgot, most viszont addig ki nem másztam onnan, amíg a tükör rohadtul be nem párásodott. Illa nem jött be, úgyhogy vagy tényleg lelécelt, vagy elaludt. Nem ahhoz túl aktív volt. Törölközőt csavarok magam köré és szentül hiszem, hogy magamra maradtam a szobámban. Ilyenkor néha magamban szoktam beszélni..mármint inkább halkan mormogni.* - zavarba jönni? Ugyan kéééérlek.. * Változtatom el a hangom, közben elhagyom a fürdőt. Még ki sem nyitottam az ajtót, látom félig felbukkanva Illa fehér hajzuhatagát az ágy mögül. A látványtól véletlenül jóó alaposan a küszöbbe rúgtam. Olyan jó körmöset, ezt biztosan mindenki tudja milyen érzés, hang azonban mégsem jött ki a torkomon, csupán a szavakat formáltam és szisszentem egyet. Szorosabbra csavartam magam körül a törölközőt és az ajtómra akasztott köntös vettem fel gyorsan mielőtt ő hátrafordult volna, ekkor azonban furcsa hüppögést hallottam.* ~ Ez sír? ~ * Neeem az lehetetlen. Ez csak valamiféle újabb tréfának tűnik. De azért fájós lábujjal megkerültem az ágyat és Illa eltakart arcát próbáltam jobban szemügyre venni.*
- Illa minden rendben? * Vazz ez tényleg sír, elkenődött az a fekete micsoda is. Két lépéssel ott termek mellette és leguggolok hozzá. A vállára teszem a kezem.*
- Hé jól vagy? * Kérdezek rá megint, még mindig azt hiszem, hogy csak színészkedik. De akkor nagyon jól csinálja, teljesen megsajnálom. Rossz így látni. Az Illa melletti éjjeliszekrényből kiveszek egy zsebkendős dobozt és átnyújtom neki. Mindeddig felületesnek hittem a viszonyunkat, azonban most olyan megtörtnek és esetlennek látom, hogy muszáj voltam átölelni. A fekete és fehér tincsek összeérhettek egy pillanatra.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 6:38 pm

* Pedig legbelül egy érző és szeretetéhes lény vagyok, de bizonyos múltbéli események javarészt kiölték ezen tulajdonságot, vagy vastag kőfalat húztak föléjük. Ma már inkább csak a hedonizmusnak élek, mintsem az érzelmeknek. De azért könyörgöm, Lincoln igazán észrevehetett volna legalább egy minimális érzelmet az arcomon... Oké, nem hibáztatom, tényleg nincs sok rajta. És ez felettébb aggasztó... De mindegy is, itt fekszem majdhogynem pucéran a kiszemeltem ágyában, aki éppen zuhanyozni készül. De aranyos kis sztori, kár, hogy az a gondolat rendesen elrontotta a kedvem és sírni tudnék, de igyekszem visszatartani. Nehogy most törjön elő. Öt éve egyetlen könnycseppet sem hullajtottam, ne most kezdjem már el. Semmigond Illa, most Linc szobájában vagy... Gondolatmenetem egy érdekes kérdés által szakad meg, mely az előttem álló - félmeztelen - fiú szájából hangzik. *
- Pardon? Nem... Az milyen érzés amúgy? * Kérdezem őszinte kíváncsisággal. Sosem voltam még zavarban, valahogy nekem ez a tulajdonság nem adatott meg a legkisebb szinten sem. A számat harapdálva nézem végig ahogy felöltözik - bár bánom, hogy gatyacsere nincs, de túlélem... Immáron teljesen eltávolodott tőlem az a bizonyos párna, így fedetlen keblekkel dőlöngélek az ágyon. *
- Akkor nem mehetek veleed? * Nézek rá bociszemekkel, elvégre közös zuhanyzás, jól hangzik. Ezek szerint nem. Amint kiment, akarva akaratlanul is egy könnycsepp csordul ki a szememen... Na ne, nem nem és nem! Most meg még egy, Illa nem sírhatsz, azonnal hagyd abba! Egy szép bukfenccel az ágy mellé vetem magam, és hullajtok még pár könnycseppet, jóval többet, mint kellene... Ugyanis nullát kellene. De remélem sokáig zuhanyzik - és egy szál törölközőben jön be, mert azt hiszi már nem vagyok itt. A sminkem persze rendesen elkenődik, de majd eltakarom valahogy. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 5:10 pm

* Az arcát nézve, nem tudom, hogy vajon mire gondolhat. Teljesen kiszámíthatatlan, mindenesetre nagyon meglepődnék, ha sírni kezdene. Eddig olyan felületesnek tűntek az érzelmei, de csak azért talán mert nem ismerem annyira, csak ezt az oldalát. Én csak az: őrült lány a szomszéd szobából oldalát ismerem, aki nem szeret egyedül aludni. Valóban már láttunk mindent, de úgy hiszem, úgy akarom hinni, hogy ez csupán csak egy kis félresiklás volt a részünkről. ~ De tangába van, az isten szerelmére! ~ Szegény Sophie mit szólna, ha megtudná a mai incidenst. ~ Ugyan honnan tudná meg? Kitől? És egész csinos!~ * Tudatalattim nem várt hangja ismét noszogatni kezd én pedig igyekszem szürkeállományom legmélyebb zugaimba rejteni az ilyesféle kényszer képzeteimet. Oké, egy biztos, normális férfi reakcióim vannak, ebben a cseppet sem normális szituációban. Mélyen beszívom a levegőt és lassan kifújva felállok az ágy mellől. Engem néz.. ~ Nézz már rá! Szentségit.~
- Te sosem vagy zavarba? * Bukik ki belőlem a kérdés és érzem, hogy izzadni kezdek. Szerencsétlenkedve - és persze Illa tekintetének kerülése mellett- felöltöztem. Végig magamon éreztem a tekintetét, amihez még akkor sem tudnék hozzá szokni, ha már százszor megtörtént volna a dolog. Menekülve, meg mivel már amúgy is szükségem volt rá a fürdő felé veszem az irányt. Hallom a huncut mosolyt a hátam mögül és mire megfordulok ismét kissé lejjebb engedve megmutatva bájait. ~ Amiket legutóbb én...~ * Atomgyorsasággal űztem ki a gondolatomból a folytatást. Oké, behúztam a fürdőbe és egy percig csak tétlenül álltam.*
- Hűha ez érdekes volt. * Fújok frufrum alá hosszasan levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 3:04 pm

* Még szép hogy őrült vagyok, ez akkora újdonság...? Őrülten izgalmas az élet, pár én rendesen átestem a ló túloldalára, a szüleim talán még azóta is keresnek... De én ugyan vissza nem megyek az égvilágon soha többé arra az átkozott pokolbugyrába. Bár, ugyan miért is keresnének engem? Meg akartam ölni a saját apámat, és ők ültettek diliházba, akkor miért kellenék nekik? Semmiért. De olykor annyira jó dolog elhitetni magammal, hogy talán mégis szeretnek. Hogy van olyan ember a földön, aki nem csak prostiként tekint rám, hanem tényleg érez valamit. Ugyanis jelenleg egy ilyen ember sincs akiről tudnék. Persze tudom, ebben a személyiségem is közrejátszik, de nem szándékozom változtatni magamon, csak olykor megtörök. Mint például most. Ezen gondolatsor után szinte sírni támad kedvem, de fogalmam sincs hogy jutott mindez eszembe. Feltépődött egy régi seb... De nem akarok sírni, ezért jobb, ha hamarosan távozom - legnagyobb sajnálatomra. Szomorú arcot vágok, amikor tiltást kapok a takaró alá kukucskálásra, aminek őszintén nem értem a logikáját, úgyis láttam már a micsodáját, elvégre nem szokásom csukott szemmel kufircolni. Csak legyintek a mondásos dologra, sosem ismertem az ilyeneket, pedig tanult ember vagyok... Igen, akármennyire is nehéz elhinni, szigorú katolikus iskolában tanultam. Éppen ezért kapok frászt mindenfajta vallástól. Egyedül a sorsban hiszek, meg a szerelemben, a többi nekem csak mese, nem is igazán izgat, nem akarom én megváltani a világot. Szóval ebből kifolyólag ha a falra szögelnek se fogok gyónni, maximum leskelődni hogy van e szexi emberke a templomban, muhaha. Ha hallanám Linc gondolatait, nagyjából ilyen válaszok hallatszanának hogy 'vesd már rám magad' de mivelhogy nem hallom... A tekintetemmel próbálok üzenni neki. *
- Ezt hányszor akarod még elismételni? * Célzok itt a szentségelésre. Azért annyira prűd biztos nincs, hogy a trágár kifejezések is zavarják...vagy de. *
- Veled mehetek? * Vonom fel a szemöldököm huncut mosollyal, és a párnát egyre lejjebb engedve várom a választ. Bár ígyis-úgyis benyitok, ha nem most, majd máskor. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 2:18 pm

* A szemeim kipattantak és elkerekedve bámulták Illát. ~ Most meg mit keres? Ez őrült! ~ Nem újdonság, de én is őrült vagyok, hogy nem fordítom el a fejemet. Őrület.. A takaró alá akarna nézni könnyedén meglibbentve az anyagot, de én megelőzöm és magamra szorítom. Savanyú fejet vágok. Pedig már éppen köszönetet akartam mondani neki, amiért a múltkor olyan rendes volt, de valamivel mindig sikerül belerontania a lelki békémbe.*
- Nem.. nem rád mondtam.. Ez csak egy mondás. * Megint végigmérem, de már ave maria ott van a kezében a párna is. Érzem, ahogy a vér újból a fejembe áramlik. Komor arccal hallgatom a válaszát, azonban az obszcén szavaknál legszívesebben eltakarnám a fülem. Kéne neki egy illemtanár, túl őszinte, túl szókimondó.. Ez zavarba ejtő, hiszen én mindig is az udvarias, hűvös és távolságtartó modoromat használtam és ilyenben eddig még nem volt részem. Nem tudom kezelni.*
- Nem bóknak szántam. * Unottan forgatom szememet, aztán amikor visszanézek, hát mit látok már megint?! És miért támadnak megint őrült gondolataim?
- Az istenit neki! * Szentségelek.. A mai napon elég sokat.. Lenne mit meggyónni, Illával karöltve. ~ Vesd már rá magad.~ Megrázom a fejem és próbálok értelmes mondatokat alkotni.*
- Ilyen hiányos öltözékben? * Gondolkodom hangosan és érzem, hogy ennek nem lesz jó vége, ezért gyorsan menekülni is próbálok. Felpattanok az ágyból és felveszem a földről a farmeromat. A cipzárjával bénázok egy kicsit nem akar felhúzódni, csak azért sem. Ma összeesküdött ellenem a világ.*
- Szentségit! * Halkan szitkozódom, aztán vetek még egy pillantást Illára. Olyan jelentőségteljes pillantást.*
- Öhh, léptem zuhanyozni. * Mondom még neki, bár nem tudom miért kéne megmagyaráznom neki, hova megyek. ~ Hülye vagy.~ Morogja tudatalattim.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 1:53 pm

* Természetesen hallottam amint Lincoln hazavergődött, és bevágta maga mögött az ajtót, többek között ezért is támadt az az ötletem, hogy befekszem mellé az ágyba. No nem úgy, mint ahogy a filmekben szokták, hogy aztán felébresztik reggel kiabálva... Hanem olyan szép, romantikusan... Bár erre lehet hogy nem a legjobb öltözék egy szál piros tanga. De hát utcán is képes lennék így megjelenni, szóval nem mindegy? Szerintem is.
Tehát már úgy nagyjából 10 perce fekszem mellette - és közben benéztem a takaró alá is, és mélységes szomorúságomra nem álmodott perverz dolgokkal - amikor is bealudtam. Úgy köbö fél óráig tarthatott a nagy szunyókálás. Így ébren szintén vártam egy kicsit, majd malmozás közben érzékelem, hogy Lincoln mocorogni kezd... Kezdődik a buli. Amikor kinyitja a szemét, látom hogy meglepődik, és széles mosolyra húzza a száját. *
- Jó reggeeeelt. Nagyon cukin alszol ám. * Húzogatom a szemöldökömet, és bájos mosolyt villantok. Őszintén fogalmam sincs mennyire bír engem, de elvégre lefeküdt velem, és azért a takaró alá nézve most is látom a reakcióját hiányos öltözékemre - ami egy egyébként roppant tetszik, és el is vigyorodom. Ha a perverzség fájna... De nem fáj, szóval jól vagyok. Végül kapok egy párnát, hogy takarjam el a cickóimat, amit rossz néven veszek ugyan, de kibírom, egy darabig... *
- Remélem nem rám mondtad hogy tehén... És neeem, nem dugtunk, ha arra célzol. Csak annyira aranyosan szunyókáltál, és gondoltam meglátogatlak. Örülsz? * Vágok aranyos kislányfejet a párnát szorongatva. *
- Ezt bóknak veszem, te kis huncut. * Vihogok, majd kutatok, hátha találok plüssmacit, azok olyan cukik. Amúgy csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy nekem közel sem az volt a tervem hogy most megfektessem Lincoln, de ha ő ezt szeretnék, én nem ellenkezem... Ennek kifejezéseképpen röhögve egyre lejjebb és lejjebb húzom a mellkasomat takaró párnát. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 9:34 am

* Hosszú napom volt, nagyon nagyon fárasztó, ezért amikor hazaérek még vacsorázni is elfelejtek. Célirányosan a szobám felé indultam olyan félkómásan. Ma nagyon sokan voltak a pubban és az a semmitmondó fecsegésük is teljesen kiszipolyozta a maradék energiámat. Semmi mást nem akartam, csak beesni a puha tollpárnák közé. Még volt annyi energiám, hogy miután átbotladoztam a küszöbön a földre hajítottam a pólómat és megszabadultam a nadrágtól is, a zokni viszont maradt. Mint akit fejbe vágtak egy serpenyővel, ahogy bedőltem mozdulatlan maradtam és pillanatok alatt álomba merültem. Halkan szuszogtam. Egy zenés felvonuló osztag sem tudott volna felébreszteni így azt sem hallottam, amikor kattant az ajtóm zárja. Mormoghattam talán valamit, de csak megfordultam. Reggel az arcomba sütő napfényre ébredtem, lassan nyitottam ki a szememet és ekkor megláttam.*
- Szent tehén! * Fel akarok pattanni az ágyból, de nem sikerül, ehelyett azonban alaposan koppan a fejem az ágytámlába.* - Ah * Halkan felszisszentem.*
- Mi....te meg én.... mi... már megint?! * Kérdem hitetlenkedve. De miért nem emlékszem az egészre? Lehetetlen. Nézek szörnyülködve a mellettem fekvő félmeztelen úristen Illára. Akaratlanul vagy sem, tekintetem lejjebb téved a kerekded domborulatokig és eszembe jut a legutóbbi együtt töltött éjszaka. Hmmm. Szaporán pislogok, a szemhéjam a szívverésem ütemére mozog. Miért csinálja ezt velem? Bárcsak abbahagyná.* ~ Gyerünk Linc téged akar!~ * Suttogja tudatalattim halk, nem szívesen hallott hangja. Egyébként az utóbbi időkben egészen más vélemény alakult ki bennem Illáról, rájöttem, hogy igazából bírom, azonban néha ki tud akasztani, mint most is. És miért bámulom egyfolytában?* ~ Fejezd be Linc!~
- Illa a szentségit! Takard el magad! * Kiáltom hangosan és a kezébe nyomom a hatalmas tollpárnát. Oké relax. A legutóbb együtt töltött idők vizuális emlékeivel viaskodom. Egy hajszál választ el attól, nehogy megtörténjen ami legutóbb, nem, nem , nem. Az eszem minden kis idegrostjával ellenkezik, a testem viszont más kérdés.*
- Hihetetlen vagy... * Csóválom a fejem és kétségbeesetten fekete kócos tincseimbe túrok. Nem lesz ez így jó, nagyon nem.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 7:52 am

* Jó reggelt közönség, ismét Illa Do jelentkezik élő adásból, ezúttal egy huncut kis ötlettel a buksija rejtekén. De kezdjük is a legelejénél... Mivelhogy tegnap voltam olyan szerencsétlen, és este nyolc körül kirúgtak egy szórakozóhelyről mert lehánytam az asztalt, ezért kénytelen kelletlen ott kellett hagynom az asztalt... No nem mintha olyan eget rengető buli lett volna, még én is tudok jobbat szervezni. Viszont miután hazaballagtam, az unalom szinte cafatokká tépett, és olyan szinten nem tudtam magammal mit kezdeni, hogy elkezdtem...gondolkodni. Mielőtt bárki röhögne, igen, szokásom a gondolkodás, én se vagyok teljesen hülye. Sőt, még akár intelligensnek is lehet nevezni, csak hát ugye van pár szépséghibám, ami sokaknak nem fér bele a prűd értékrendjébe. Visszatérve: Azon agyalgattam, hogy meglátogatom az én kicsi Lincimincimet, úgyse tudja meg az a szajha... Vagy ha igen, majd csak valahogy kihúzom magunkat a csávából. Az no problem, hogy hogyan látogatom meg, hiszen már most van egy tervem az első pillanatban, viszont még pár órát várnom kell a dologgal. Olyan éjfél környékén álomba szenderültem, kereken négy órát aludtam, mígnem meguntam a várakozást, és egy szál piros tangában - ami egyébként a szokásos éjjeli öltözékem - keltem ki az ágyból, és átosontam Lincoln szobájába. Remélem senki nem ébredt fel, elvégre olyan kis hangtalanul tudok lépkedni... Ha arról van szó. Mikor elérem Linc ajtaját, óvatosan lenyomom a kilincset, ami - hála a jó égnek - nem nyikorog. Kinyitom annyira az ajtót, hogy beférjek, majd bezárom, ami kicsit ugyan csattan, de remélem nem kel fel emiatt. Amint meglátom az alvó fiúcskát, piszkos fantáziám érvénybe lép, és perverzebbnél perverzebb gondolatok és lehetőségek sorozata fut ágy ördögi elmémen, muhaha. Kár, hogy nyakig be van takarózva... Remélem pucéran alszik, vagy legalábbis gatyában. Na majd kiderül... Odalépkedek ágyának másik oldalára, és óvatosan leülök mellé. Késztetést érzek, ezért lágyan végigsimítok pofiján, és őszintén elmosolyodom... Ajaj, ez nem jó jel. Szóval inkább lazán befekszem mellé, és várom, hogy felkeljen. A vége felé belülről egyébként majd be sz@rok a röhögéstől, de végül is álomba merülök mellette. No nem sokáig, éppen hogy csak pár percre, látnom kell az arcát amikor felkel... *
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 3:17 pm

* Pillanatokon belül odaérünk, majd fel a szobába, eszem ágában sincs a nappaliban csinálni, bár nekem olyan mindegy, csak Agathat lehet zavarná, és nem akarom kidobatni magam... Kell a ház, a suliban például nem lenne alkalom bizonyos dolgokra a szobatársak mellett. Lehuppanok az ágyra, és furcsán nézem mit művel Linc... Furi szokásai lehetnek ezzel kapcsolatban, de minek keres pénzt...? Ugye nem néz prostinak? Na mindegy, úgy tűnik csak fel kell világosítani szegénykét mi is a szitu. *
- Ahogy mondod, nem kell pénz... * Közeledek hozzá mosolyogva, és ekkor elkezdődik a buli. Kabát lent, ing lent, felsőm lent, lassan már minden a földön. Kortyolok egyet a borból, majd mehet a menet. *
- Ejnye Lincoln, hisz egy évfolyamra járunk. * Mondom mosolyogva, aztán még fel tesz egy kérdést, de ilyenkor nem illik ám dumcsizni. Hát persze, hogy tapasztaltabb vagyok ilyen téren, mivelhogy anno egy-egy kör után fosztottam meg partneremet pénztárcájának tartalmától, hogy tudjak tovább vándorolni. A gondolataiban ugyan nem tudok olvasni, de nyilván nem tart csúnyának, hiszen nem ezt olvasom le az arcáról. *
- Azt te csak hiszed. * Kacsintok rá vigyorogva, és innentől kezdődik a cenzúrás tartalom. Egy valami biztos, hogy ezt a bizonyos éjszakát még a szomszédok is emlegetni fogják egy darabig. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 8:57 pm

* Lincnek is feltűnik a másik hiperaktivitása, ő már csak a lány nézésébe is elfárad. Egyenes arányossággal merül nála az elem, amíg Illa egyre jobban felpörög. Energiavámpír, vagy valahogy így hívják. Gondolja magában aztán felcaplat a lépcsőn, azt hitte egyedül, de aztán hallotta a halk dobogást maga mögött.* ~ Okééé.~ * Mondja, de nem fordul hátra egyenest a szobájába kanyarodik, Illa utána és lehuppan az ágyára és furcsán néz rá. Gyanúsan furcsán néz, kaotikusan furcsán néz, te jó isten ez mit gondol magában. Alig hallhatóan nyel egyet, ahogy közelebb sétál a pofás kis összeggel a kezében, azonban a lány nem egészen így gondolta.* - Hogy hogy mit? Azt hittem megegyeztünk. * Hunyorít a másikra és próbál minden erejével mentalista képességével a másik fejébe látni. Esélytelen.. Még egy zavarodott elme.* - Nem.. kell.. a pénz? * Ismétli a szavakat kis szüneteket tartva de csak magának, merthogy közben a pénz a zsebébe kerül, a kabátja cipzárja meg szépen lehúzódik, mire észbe kap kabátja már le is csusszan két karján és a földre esik. Úgy a fair play, ha akkor Illán sem marad semmi felül, leakassza a válláról a ruhája pántját. Egy kérdés furakszik az agyába, ahogy végigmér a lányon.* - Mennyi idős is vagy ? * Kérdi majd megfogja a kezét és magával húzza egy fotelhez. No nem mintha oly fiatalnak tűnt volna a lány, de gondolta, hogy tapasztaltabb már ilyen téren. Végigsimít a lány haján aztán a vállától lefelé. Érdekes az intenzív negatív érzések átcsaptak valami teljesen másba, Illa pedig hát be kellett vallania egész jó nő, csak eddig nem olyan szemmel nézte. Végletekben játszanak ezt már jól tudta a fiú, vagy nagyon szívatni fogják egymást, vagy pont hevesen az ellenkezője, bár lehet, hogy ez csak napszaktól függ a továbbiakban. Magán is meglepődik amikor elvigyorodik.* - Ez holnapra elfelejtjük, mit szólsz? * Húzza közelebb a lány magához és ajkait az övére tapasztja.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 8:23 pm

* Az ember azt hinné ennyi pattogás után csak kifáradok... Hát akkor nem ismernek. Ugyan már, semmiség, amennyit hajtottam magam anno ez már meg sem kottyan... Pláne azok a fesztiválok, naphosszakat buliztunk megállás nélkül, na akkor kifáradtam. Most nem. Hamarosan meg is érkezünk a házba, nekem a kulcson kívül nincs mit ledobnom, tekintve hogy ruházatom meglehetősen hiányos. A kulcsomat meg a szobámban tárolom, szóval egyelőre a farzsebemben csücsül... Meglepetten pislogok amikor Linc beszélni kezd... Még hogy én értettem félre? A nem pénzzel való fizetést hogy lehet másként érteni? *
- Dehogy várlak, megyek én is. * Felcammogok utána a lépcsőn, majd bemegyek a szobájába. Kanszag van. Ez az első megállapításom. Egyébként egész rendezett kis kuckó... A lábammal bevágom az ajtót, majd lehuppanok az ágyára, és figyelem mit keresgél. *
- Te mégis mit csinálsz? * Vonom fel a szemöldököm. Igen, érdekes, mit akar kezdeni azzal aközben? Dallamosan felkacagok, és felállok az ágyról. *
- Szerintem te értettél félre engem... Az 'imént említett fizetési mód'-hoz nem szükséges pénz... * Mondom huncut mosollyal közeledve, majd kikapom a kezéből a bankót, és érzékien a farzsebébe csúsztatom, majd lehúzom a kabátja a cibzárját... Kezdődhet a buliii. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 8:10 pm

* Már az utcán haladnak egymás mellett, Illa nem fér a bőrébe vidáman szökdécsel, mialatt Linc savanyú ábrázattal bámul előre, egyik kezét zsebre téve a másikon pedig a kulcsát pörgetve sétál unottan. Néha egy hangosabb sóhajt hallat, aztán az eget bámulja amíg Illa kinyitja az ajtajukat. A házban aztán már valamelyest otthonosan érzi magát, a táskáját ledobja, a kulcsát a pultra hajítja és a hűtőhöz igyekszik. Kinyitja, aztán hátrafordul, hogy mi ez a szokatlan csend, és a másik arcáról eszébe jut az "ígérete".* - Óhh igen.. * Mosolyodik el és becsukja a hűtőt. Közelebb sétál a fehér hajú lányhoz, aztán megköszörüli a torkát.* - Neeem, azt hiszem félre értettél. - Itt zavartan felnevet és hárítóan maga elé tartja két kezét.* - Itt várj rendben? Csak felszaladok a szobámba és hozom a pénztárcámat rendben? * Mondta vidáman és már indult is fel a hálójába. Fentről még lekiabálja a másiknak - hacsak az nem követi fel a szobába.- * - Viszont, ha én állom az első hót, akkor egy hónapig, azaz minimum harminc napig a maival együtt nincs botrány rendben? * Kérdi és magában örül, hogy ilyen egyszerű volt az üzlet. Hát igen, a pénz hatalma. Még jó, hogy kapott egy "kis" örökséget, ezzel le van tudva a csóróság. Kiveszi a tárcából a pénzt és fütyörészve elkezdi legyezgetni magát egy kisebb köteggel. Lehet, hogy a fiú nagyon félreértelmezte a dolgokat? Na majd kiderül amikor elkezdi számolgatni a pénzt a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Agatha-Land Nekromanta

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 7:51 pm

* Sose gondoltam volna hogy ennek a napnak ez lesz a vége... És lám, nem is kellett csábítós szöveg, meg beterpesztés, meg semmi ilyesmi, egyszerűen csak hangoskodni kellett... Hm, szokatlan lélek egy fiú, de nem érdekel mert olyan kis helyes, és nekem kell. Sophiera meg teszek egy nagyot, az ő pasiját én fektetem meg hamarabb... Azért ez gáz, nem? Bírom Lincoln huncut kis mosolyát, ahogy próbálja játszani a rosszfiút, ezért hosszú körmömmel nevetgélve érintem meg az orra hegyét, majd felpattanok, és irány surány kuf...a ház. Vidáman ugrándozva haladok az utcákon, közben figyelem Lin minden egyes arcvonását, a reakcióit, hogy mit szól az egész helyzethez, mennyire fél és vajon... Jó ez hülye kérdés, mert mégis csak húsz éves elmúlt... Szóval értitek. Előkapom a kulcsot a zsebemből, kirúgom a bejárati ajtót - lehetőleg ne túl hangosan. *
- A te szobádban vagy az enyémben tárgyaljunk? * Igazából tök mindegy, mindkét esetben felmászok a lépcsőn, benyitok, lehuppanok az ágyra, és figyelmesen várok, hogy mit is akar közölni. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Agatha-Land Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 10:51 pm

*Figyelem a civakodásukat. Nagyon meglepő, az ügy.*
-Rendben akkor citrom torta.*mosolyog majd hirtelen nagy szemekkel figyelem a rohangálást.*~ És a bátyám. Stev még engem hív kölyöknek.~*De az igazi meglepi csak ezután jön. Mindketten a földön kötnek ki és a nő Linc-en landol aki remélhetőleg véletlenül letenyereli Agatha melleit. Na itt megúnom a dolgot és fölkelek. Megpróbálom lerángatni a fiúról majd felsegítem Linc-et a földről.*
-Azt hiszem jobb ha megyek. Majd legközelebb hátha nyugodtabb lesz az este. *mondom ahogy halványan a fiúra mosolygok. Jobb ha tényleg megyek mert a végén baj lesz és nem tudom kinek a kárára. Adok egy puszit Linc arcára, amitől rendesen elpirulok majd elindulok az ajtó felé. Közben Agatha kap egy gyilkos pillantást majd elhagyom a házat hogy minnél előbb visszaérjek a kastélyba. Azért elég szomorú vagyok hogy így végződik az este de remélem nem is ez volt az utolsó alkalom.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Agatha-Land Mentalista
Üzenőláda : Agatha-Land Tek502a0ec3166100392434

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 10:33 pm

- Rendben, a citrom torta a kedven.... * Mondja miközben ügyeskedik a pezsgős üveggel.* - Hé.. ez kéne? Ne hívj kölyöknek.. * Mondja miközben civakodnak, próbálja tenyerével eltolni a másik arcát, elég viccesnek tűnhet a jelenet Sophienak.* - Elég! * Mondja és felmászik egy székre és a lány fölé tartja a palacot, aki bizonyára érte ugrál majd, ezért szaladnia kell vele. Mehetnek pár kört a szobában, ezzel még nagyobb rendetlenséget csinálva, már, ha Agatha nem adja fel. A zsonglőrködésnek azonban hamar vége szakad, mert Linc kibillen az egyensúlyából, és elég kínos pozitúrában fog padlót a groteszk páros. A jelenetet lassított felvétellel kellene visszajátszani, mert a fiú arcán pár másodperc alatt mindenféle érzelem látszódik. Háttal érkezik a földre, Agatha viszont puhára eshet, mert, hogy Lincoln közben alá került. Kínos.. Legalább is a fiúnak, mert hogy a nő még mindig a pezsgőt akarja, amit egyik kezével feltartott a fiú, s így szépen széttört szilánkjaira az üveg. A másik kezével pedig hárítani próbált, minek következtében egyenesen letenyerelte Agatha mellesleg bő idomait.* - Mi a sz... * Kiáltja, és oly gyorsan próbál felállni, mintha az életén múlna. Az este ennél kínosabbra nem is sikeredhetett volna. Sophie arcát nézi, hogy vajon ő mit szól majd a jelenethez, bizonyára fogja a táskáját és lelép. Szóval bőven lesz oka a bocsánatkérésre másnap. Egy biztos, ha Sophie elmegy, akkor Linc egész éjjel magyarázni fogja Gathanak, hogy "miattad van, te vagy az oka és az ehhez hasonlókat".
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Agatha-Land Nincskaszt
Üzenőláda : Agatha-Land Tek5021727154f8a2198841

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 10:03 pm

* Három főre rendelt a fiatalúr pizzát, ami soha nem volt megvetendő Agatha szemében, ezért el is gondolkodik rajta, hogy visszautasítsa-e. Aztán bele gondol, hogy ha már egyszer romantikáunk, akkor nem szabadna hangulatrombolónak lennie. Megtörli a száját, hogy ne legyen morzsás, aztán a folyékony boldogságért indul. A pezsgős üveg megszerzése azonban nem is olyan egyszerű dolog, mint azt elsőre gondolta volna. Lincoln nevezetű óriás állja az útját. * -Jajj kölyök, ne játssz a felnőttekkel, főleg ha rivallóra készülnek fel. * Mondja meggyötörten, de a fiú hajthatatlan és csak azért is játszik a nővel. Ezért Agatha kénytelen nyújtózkodni, lábujjhegyre állni, ugrálni mindaddig míg fel nem borulnak mind a ketten. Kezeivel még mindig az üvegért nyúl és ha nem akarja a fiú, hogy a nő rá essen akkor bizony fel kell tartania Agatha mellkasát. Persze, ha a melleit fogná meg az azért is vicces lenne, mert a nőn továbbra sincs melltartó. Ha meg nem fogja fel, akkor az arcában érezheti a meleg keblek simulását a szürke polon keresztül. Agatha számára a lényeg az, hogy a pezsgő meglegyen. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Agatha-Land Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitimeVas. Szept. 15, 2013 9:36 pm

*A pezsgőt lassan kortyolgatom. Kissé meglepődöm mikor Aleo felkiált, de mivel tudom hogy daimon hamar napirendre térek felette. Linc-elrohan ajtót nyitni, majd mikor visszajön egy kicsit piszkálja Agathat és magasba emeli a pezsgős üveget. Majd feldobja az ötletett, hogy legközelebb főzhetnék én.*-Rendben miért is ne. Akkor legközelebb én főzök.*mondom mosolyogva, és megiszom a maradék pezsgőt.*-Szerintem jobb ha vigyáztok még valamelyikőtök megsérül.*mondom ahogy figyelem őket. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Agatha-Land Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha-Land   Agatha-Land Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Agatha-Land
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: