Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Steven Blackfield háza Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Steven Blackfield háza Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Steven Blackfield háza Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Steven Blackfield háza Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Kalandmester
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Steven Blackfield háza I_vote_lcapSteven Blackfield háza I_voting_barSteven Blackfield háza I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Steven Blackfield háza

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm

*Látom hogy nincs jól de most gyógyszert nem kaphat mert ivot.*
-Nem azt akarom hogy kiüsd magad. Csak mivel ittál gyógyszert nem kaphatsz. De esetleg egy pohárka bor segíthet. Tudod kutyaharapás szőrével.*mondom majd meglepődök mikor felső ajkamba harap nem fáj hanem még jól is esik. Majd mikor elenged elindulok két pohárért meg a borért. Visszatérek kezemben a két pohár borral hátam mögött az üveggel.*
-És ha csak egy pohárral kapsz?* kérdezem mosolyogva.*-Nyugi miénk az egész ház.*mondom egy sunyi mosolyal.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:30 pm

* A díszes plafont bámulom. Hihetetlen, hogy ebben a házban minden tökéletes. Túl... Stevenes. Vajon ő otthon van? Ó ha tudná, hogy Sophievel mi éppen... szóval jót mókázunk. Csak engem közben elkezdett a fejfájás gyötörni. Sophie elvigyorodik és pimasz ajánlatokat tesz. Ki tudna neki ellenállni. Viszonozom a dévaj mosolyt, majd közelebb hajolva hozzá kissé a felső ajkába harapok.*
- Kérem, maga azt akarja, hogy kiüssem magam? Ám legyen. Ámen* Hangjából érzem, hogy aggódik értem, mégis borral kínál. Nekem tetszik a dolog, miért is utasítanám vissza?*
- De palackot hozz, ne egy pohárkát! * Kacsintok rá, és ha újból feltűnik a szobában a vörös alkohollal, akkor átveszem tőle a poharat, vagy az üveget és koccintásra emelem.*
- Drága jó bátyád otthon van vajon ezekben a pillanatokban? * Kérdem tőle és feljebb csusszanok az ágyon. Hátamat a támlának vetve várom, hogy újból ködös legyen minden és ne lássam a szoba négy sarkát.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:14 pm

*Csak rá mosolygok mikor keze lejebb vándorol. *
-Nem ittál eleget? Esetleg vegyél rá. És talán.*pimaszkodom én is a hátát simogatva. Mikor mellém fekszik meglepődök mert nem értem mi a baja.*- Rosszul vagy? Ne hozzak valamit?*kérdezem tőle ahogy fölé hajolok. Biztos nagyon fáj a feje. *-Hozzak még is egy kis bort? Vagy valami mást?*kérdezem hallkan aggódó hangon.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:00 pm

* Egészen elmerülünk a játékban és én is egyre hevesebb vagyok.*
- Ezt örömmel hallom, én is így érzek pincérkisasszony. * Vigyorgok, majd kezem lejjebb vándorol Sophie combjáig.*
- Még mindig nem akarod oda adni azt a vörösbort? * Kérdem pimasz mosollyal az arcomon. Asszem már teljesen elillant az alkohol hatása, és kezd erős fejfájás gyötörni, az a halánték zsibbasztó a rosszabbik fajtából. Fájdalmas grimaszba torzul az arcom, de mivel elfordulok ezt ő nem láthatja. Mellé fekszem, hanyatt az ágyon. Gyógyszert ha adni akarna sem fogadnám el, inkább szenvedek. Talán szeretek szenvedni és talán elment az eszem, de ez nem újdonság. Ha Sophienek jó vagyok így, akkor nekem tökéletes.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 8:55 pm

*Nem válaszolok semmit. Részegekkel nem vitázom. De mintha Linc józanodna. A kérdésemre nem válaszol.*
-Nincs semmi. Csak jól érzem magam ha velem vagy.*mosolygok majd magamhoz húzom hogy megcsókoljam. Lehet hogy az a pohár vodka nem sok de elég merészséget ad és nem is gondolkodok már. Csak hagyom hogy magával sodorjanak az érzéseim. És Linc azt tegyen amit akar.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 8:45 pm

- De a te hajad is olyan vizes mint az enyém, mégsem vagy turbános. * Ujjal mutogatok rá, aztán találok egy kellemes elfoglaltságok számunkra. Úgy tűnt nem zavarja az igencsak félreérthető helyzet amibe kerültünk, úgyhogy nem is mentem arrébb. Engem sem zavart, sőőt. Egy pillanatra elszakadok tőle és ő rákérdez. Hát nem ez az a pillanat, amikor szívesen megosztanám vele a gondolataimat, de látom, hogy nagyon az arcomat fürkészi.*
- Érdekes pont én is ezt akartam kérdezni. * Válaszra sem várva újból betapasztom ajkait az enyémmel. Átszalad az agyamon, hogy vajon Stevennel is eljutottak e eddig, de aztán elterelem az ilyesféle gondolatokat. Túl sokat gondolkodom, én már rájöttem, úgyhogy most figyelmemet csak Sophienak szenteltem. Kíváncsi lennék, hogy mire gondol, de a mentalista képességeim Sophienál mindig csődöt mondanak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 8:23 pm

* Jót nevetek azon amit mond dajd még is én győzök. Megpróbálom megszárítani a haját nehogy megfázzon. Végül nem szárítkozás lett hanem csókcsata. Egyáltalán nem zavar hogy igencsak félreérthető helyzetben fekszünk. Megcirógatom az arcát és figyelem vajon mire gondolhat.*
-Mi az?*kérdezem hallkan. Ahogy végig Őt figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 8:12 pm

- Kell a muszlim bajszos szipirtyónak! * Még egy kicsit ellenkezek, aztán a fejemre kerül a törülköző. Aztán azzal mit sem törődve inkább magamhoz húzom Sophiet, ő pedig beletúr a vizes hajamba, ezért le is esik rólam a törölköző...tetszik.. A nyakam köré fonja karjait én pedig a whiskynek hála felbátorodtam és elmélyítem a dolgokat. Még jobban tetszik. Gyengéden magamra húzom és ha ez sikerült, akkor utána fölé kerekedek, kihúzom a Sophie háta alá került zavaró törölközőt és ledobom a földre. Így fölé kerülve elszakadtam az ajkaitól és az arcára nézek. Nem húzódom távolabb, csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondol a hirtelen jött félreérthető pozitúránkhoz. Lehet, hogy kezd elillanni az illuminált hatás?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 7:44 pm

*Fölmegyünk a szobába és leültetem az ágyra. A fejére akarom rakni a törülközőt. Kicsit morgolódik de föl sem veszem magamra elvégre most nem józan.*
-Azért hogy meg ne fázz. *mondom és föl akarok kellni de megfogja a karom és magához húz majd megcsókol. Egyáltalán nem bánom. Nyakaköré fonom karjaimat közben vizes hajába túrok.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 7:33 pm

* Betámolygok és miután leejtettem a kabátomat, azzal nem törődve leülök az első ülőalkalmatosságnak tartott dologra és hosszasan kifújom a levegőt. Sophie drága összeszedi, meg is köszönném, de csak valamiféle nyögés hagyja el a számat és bólogatok... de hogy miért? Ez számomra is rejtély. Bort nem ad, amiért felettébb dühös vagyok, de azért készségesen követem Sophiet nem tudom hova, egyáltalán azt sem tudom, hogy hol vagyunk, de jó. Követem őt fel a lépcsőn is, közben valamit magyarázok neki. Azt hiszem a tárgyakról akartam valamit mondani, de elfelejtettem. Mindegy is.. ő nem. A vicces képről akartam mondani valami megjegyzést. Hogy hasonlít Stevenre, de ekkor beérünk a szobába, Sophie pedig leültet az ágyra. Micsoda luxus van ebben a szobában. Nem csoda.. hiszen Steven lakik itt. Savanyú ábrázatom lesz a gondolatra, de még akkor is amikor Sophie rá teszi a fejemre a törölközőt. Hevesen ellenkezek, el akarom tolni a kezét.*
- Hé! Nem vagyok már török. Amúgy is minek az a fejemre?! Mi vagyok én török basa? vagy pasa.. Tuggyam' is én! * Vigyorgok, aztán végül is hagyom, hogy rám tegye.. Ahogy elfordul úgy is levetem. Szóval az ágyon ülök, szórakozottan a fejemen ezzel a turbánnal, amikor Sophie közelebb hajol hozzám és érdeklődik a hogylétem felől. Oh milyen édes... nekem meg milyen bárgyú tekintetem lehet ebben a pillanatban..*
- Ó dehogynem fázom. Felmelegítesz? * Vigyorgok rá, mentségemre szóljon, nem vagyok magamnál, magamhoz húzom és megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 7:01 pm

*Elindulunk a bátyám házához. Sajnos a vodka miatt nem épp stabil a járásom. Azért megpróbálom támogatni Lincet mert Ő eléggé becsípett. Hiába ellenkezik magam után húzom. Bemegyünk a házba és fölveszem Linc kabátját a földről. Most már biztos nem becsípett hanem erősen részeg. *
-Szerintem eleget ittál szívem úgy hogy nincs bor. Helyette gyere adok törülközőt mert a végén megfázol.*mondom és elindulok a lépcsőn. Fölmegyünk a szobámba majd a szekrényhez lépek hogy elő vegyek két törülközőt. Leültetem az ágyra majd a fejérd rakom a törülközőt. Most az sem érdekel ha a vörös bársony ágyneműhuzat vizeslesz.*
-Jól vagy? Nem fázol?* kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Steven Blackfield háza Mentalista
Üzenőláda : Steven Blackfield háza Tek502a0ec3166100392434

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:46 pm

* Erőteljesen szédülök.. és ez még enyhe kifejezés, de arra még rájöttem, hogy Sophie és én elhagytuk a fogadót. Egyenesen megyek. legalább is szerintem, de erről megbizonyosodok, amikor látom, hogy Sophie nem igazán stabil a magassarkú miatt. Azt mondta, hogy menjünk. Én meg azt mondtam rá, hogy oké. Esett ránk az eső, de nem bántam. Nem volt hideg, bár az is lehet, hogy csak engem fűtött az alkohol? Mindegy is. Teljesen Sophiera bízva magam nem is néztem az utat, hogy merre indultunk. Azonban gyanúsan hosszú volt és gügyögve próbáltam ellenkezni, amikor megláttam a már ismerős stéget. Mutogattam valamit... valami csúnyát, de azért készségesen mentem tovább, míg végül házon belülre kerültem.*
- Ééén nem is itt lakom Sophie.. De te sem áám. * Vigyorgok, majd levetem nedves kabátomat. Az akasztóra akasztottam... volna, de az leesett a földre én pedig érte hajolva kettőt láttam belőle, amit muszáj volt megemlítenem Sophienak. Nagy vidáman fordultam felé.*
- Nézd már.. hát nem kettő lett belőle? * Kérdem, ahogy közelebb sétálok hozzá, majd magamhoz szorítom.*
- Na hol az a vörös bor pincérasszonyom kérem? * Csóválom a fejem és szomorúan biggyesztek. Érdekes lehetek, mert egyszer szomorú az ábrázatom, másszor meg csak úgy ok nélkül felnevetek. A csuklásról nem is beszélve. A szentségit.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 6:24 pm

- Szerintem sem, csak elgondolkodtató *mosolyodom el, majd közelebb csúszok hogy félresöpörjem a haját. Piros az arca, nos... Nem kell izgulnia, mert nekem is az és én is zavarban vagyok.*
- T-tényleg? *vörösödöm el még jobban arcát fürkészve, ám látom hogy igazat mond. Bakker, miért érzem úgy, hogy.... éhes vagyok?
Meg hogy ilyen meleg van?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 5:47 pm

-Szerintem ez egyáltalán nem mulatságos.*szólalok meg hallkan.*
-Mikor újra találkoztunk és felismertelek, legszívesebben megfolytottalak volna. De az sem fer hogy mindenért téged hibáztatlak. Gyűlölni akartalak de nem tudtalak. *mondom hallkan. Nem akartam hogy lássa az arcom ezért lehajtom a fejem hogy a hajam eltakarja az arcomat. Nem bírok másra gondolni mint a szó nélküli búcsújára. Talán azért amikor akkor tett... Az miatt nem tudom gyűlölni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 5:20 pm

- Semmi, semmi! *csóválom fejem nevetve, végül leállok és kifújom a levegőt. Húh, végre sikerült! Beletúrok fekete hajamba és ledobom magam Sophie mellé.*
- Na jó, mégis van, ami érdekes, bár mulatságosnak nem tartom *válaszolok a kérdésre* - Még hozzá az, hogy régen magadra hagytalak. Azt hittem gyűlölni fogsz érte, de jelenleg egy házban tartózkodunk, amiből csak azt veszem ki, hogy szerencsére nem így van. Ez nemrég esett le és még jó tudni hogy valószínűleg nem fogsz sokkolóval végigkergetni a tengerparton.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 4:58 pm

*Nagyon zavarban vagyok. Kicsit hátrálok majd leülök az ágyra. Agyam kattog és még sem jutok semmire. Nagyot sóhajtok majd rápillantok.*
-Mi olyan mulatságos?*kérdezem hallkan. Nem értem miért néz így rám. Elfordítom a tekintetem. Sápatag bőrömön erősen virítanak a pírfoktok, és nem tudok megnyugodni. *~Lehet egyszerre szeretni két férfit? Vagy ez ostobaság? Igen ez az hisz igazán kedves a szívnek csak egy valaki lehet aki nálam. Ste... Mi? Nem ez nem így van. Hisz Ő ott hagyott engem. Magamra hagyott. És miatta kellett átélnem mind azt ami történt. Elhagyott engem. Gyűlölnöm kéne még is... Szeretem?~*gondolkodom a padlót bámulva. Nagyon össze vagyok zavarodva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 11:38 pm

- Ö-örülök *szólalok meg akadozva, megtörvén a hirtelen beállt csendet. Nos ez... kínos volt. Látom Sophie-n, hogy zavart, én sem vagyok másképp. Az arcom még jobban kivörösödik, úgy érzem jobb lenne elrejtőzni valahol. Paplan alá, valahol egy üres szobában, vagy az ágy alatt, szinte bárhol jobb lenne! Bár a szépsége nem hagy egy könnyen elszabadulni. Sokáig fürkészem őt azon tanakodva, hogy vajon mire gondolhat? Most bizony jó lenne a gondolatolvasás képessége, hogy megtudjam, min zakatol eeennyire az agya!
Hirtelen zavart nevetésbe kezdek.*
- Ez a helyzet enyhén szólva érdekes volt! *jegyzem meg óvatosan, arcát kémlelve. Kíváncsi szemekkel nézek rá, akár egy macskakölyök az anyjára, aki oly' sok mindent tudna még mutatni neki a világról.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 6:33 pm

*Hülye ötlet volt kigáncsolni mert mindketten a földön kötöttünk ki és túlon túl közel kerültünk egymáshoz. Nagyon zavarba jöttem és teljesen ledermedek. Majd mikor meghallom a hangját magamhoz térek. Mielőtt bármit is felelhetnék megragadja a karom majd felsegít.*
-Nem. Jól vagyok.*mondom hallkan. Nem értem miért érzem magam ilyen zavartnak. Máskor is szórakoztunk azzal hogy megpróbáltuk kigáncsolni a másikat és nem egyszer kötöttünk ki a földön. De akkor csak jót nevettünk. Most meg teljes a csend köztünk. Nem értem.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 8:53 pm

*Egy zsepivel elkezdem az arcát törölgetni, mire felszólal és megpróbál kigáncsolni. Arra nem gondol, hogy ha megteszi, vele együtt borulunk el. Lám, így is lett, Sophie hátradől, én meg rá. Vörösödő arccal nézek szemeibe, annyira megilletődöm a helyzettől hogy a pupilláim is apró, gombostűfejnyi pontra zsugorodnak össze. Egy apró verejtékcsepp jelenik meg arcomon, megerősítve azt, hogy teljes zavarban vagyok.*
- Csak-cs-csak maszatos volt az arcod, ahogy mondtam! Látod? *mutatom fel dadogva a hófehér pamut zsebkendőt, majd szó nélkül megfogom a kezét és felhúzom. Leporolom, majd lepillantok rá.*
- Nem ütötted meg magad? Még mindig nem vagyok pihesúlyú! *nevetek fel.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 8:15 pm

*Régóta nem éreztem ezt az érzést. Azután éreztem ezt hogy megcsókolt. Sajnos utánna nem találkoztunk. Egészen addig még az Óvárosban össze nem futottunk. Akkor egyszerre voltam dühös kétségbe esett, szomorú és boldog. És lassan visszatérnek ezek az érzések. *
-Hé! Ma még nem is ettem semmit. Akkor meg miért törölgeted az arcom?*kérdezem és megpróbálom kigáncsolni, ami nem volt jó ötlet mert én landolok a földön, Ő meg rajtam. Nagyon zavarba jövök. Érzem ahogy lángolni kezd az arcom. Legutóljára álmomban voltam ilyen helyzetben. És erre a gondolatra még jobban zavarba jövök.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 7:57 pm

*Egy pillanatra én is hasonlóan érzek. Emlékszem hogy régen mennyire másképp viselkedtem vele, mint ma. De lassan kezdek visszatalálni régi önmagamhoz. A tekintetem két érzést tükröz leggyakrabban. Lehet nagyon rideg és nagyon meleg is, amikor vele vagyok, úgy érzem az utóbbi stádiumban van az érzéseimmel majdnem egy szinten. Barátságos vagyok Sophieval, mert ő a szorosabb belsőköreimhez tartozik. Fájna, ha ő is elmenne, már csak azért is... mert szeretem.*
- Akkor rendben! Egyébként... Olyan maszatos az arcod, mintha lovak módjára ettél volna *jegyzem meg fejt csóválva és előveszek egy zsebkendőt, hogy letöröljem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 7:36 pm

*Bele pirulok attól ahogy rám néz és ahogy a hajamat rendezgeti. Furcsán viselkedik velem.*
-Kérlek ne aggódj nem lesz semmi bajom. Vigyázok magamra.*mondom ahogy rámosolygok. Tekintete most lágy és gondoskodó. Nem a szokásos ridegséget látom. Egyre többször érzem azt mint régen. De megpróbálom elfolytani mindezt. Jobb lesz úgy... Mindketőnknek. Nem mindíg jó ha azt teszük amit a szívünk diktál. Mert könnyen bajba sodorhat minket. És azt nem szeretném.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 7:09 pm

*Végül csak annyira engedem el, míg kicsit elrendezem a haját az arca körül, majd újból átölelem.*
- Na igen, nem kicsit aggódom miattad egy őrült nő mellett. Veszélyes, a szüleim már kitapasztalhatták, miért, én meg végignézhettem a halálukat, mielőtt bármit tehettem volna *révedek a múltba egy rövid időre, aztán megcsóválom a fejem. Hamarosan egy barna szempárral találom szembe magam, s ahogy beléjük nézek, megnyugszom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 7:00 pm

*Nehéz bevallanom hogy jól esik karjai közt lenni. Mindíg is vágytam arra hogy vele legyek de ez sosem adatott meg. *
-Nem kell megköszönnöd...*~Hisz szeretlek.~*gondolkodom majd figyelem furcsa reakcióját. *
-Ugyan miért haragudnék. Te csak meg akartál védeni. És ezért hálás vagyok.*mondom hallkan. Nem értem mi ez a hirtelen hangulat változás. Furcsán távolság tartól lett hirtelen.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza 6vx6

Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 6:49 pm

- Ugyan nincs mit *mondom halkan. Szívem nagyot dobbant, a haragom pedig eloszlik. Tudatosul bennem, hogy inkább segítenünk kellene egymást, így már végre hajlandó vagyok ara, hogy új irányokba változzak.*
- Tényleg? Megköszönném! *nézek rá csillogó szemekkel, továbbra is őt ölelve. Szemeim egy pillanatra az ajkaira tapadnak, de inkább lehunyom szemeimet, minthogy tovább csodáljam azokat.*
- Remélem nem haragszol rám *lehelem, ahogy elengedem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Blackfield háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steven Blackfield háza
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: