Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Steven Blackfield háza - Page 6 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 6 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 6 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Steven Blackfield háza

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Illuzionista

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:01 pm

First topic message reminder :



Steven Blackfield háza - Page 6 Ci11_hutker_13

A tengerpart mellett közvetlenül van egy erdő, ennek szélén van a ház, mely pont a homokos rész és a burjánzó zöld növényzet határánál helyezkedik el, jóval távolabb a víztől. Mediterrán stílusban épült, könnyűszerkezetes faház, mely erkéllyel és tornáccal is, rendelkezik, ahova ki lehet ülni és élvezni a gyönyörű panorámát, amit a táj nyújt, a távolból pedig hallani a tenger morajlását, s az olykor-olykor felbukkanó sirályok zaját.
Két emeletes, a földszinten ahogy belépünk, az előszobába érkezünk ami egy hatalmas bézsszínű tér, sötét tölgyfa parkettával. Tovább haladva az előszobából nyílik a tágas nappali, mely kis részben egybe van nyitva a konyhával, a kettőt egy-egy félfal választja el egymástól. A nappalitól jobbra van egy kis fürdőszoba, s külön egy toalett.
Első emeletre az előszoba utáni helyiség végében található lépcsőn lehet feljutni. Balra két nagy háló szoba van, jobbra egy vendég szoba, középtájt pedig még egy fürdőszoba és az erkély.
A második emeleten további 2 vendég, egy hálószoba, egy fürdő, és a Jacuzzi található.
Ami a bútorokat illeti, teak-faból készültek, maga az épület azon kívül hogy mediterrán, luxus igények kielégítését is biztosítja, már-már lehetne mondani egy villának, mint egyszerű kis családi otthonnak. Hátul nagy udvar terül el, benne medence, kerti grill, tornác, a háztól picivel odébb dupla garázs.
A részei nagyban tartalmaznak üvegfelületet, így hozva közelebb minket a természethez.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 5:18 pm

*Nagyon cikinek érzem a helyzetett. És félek, hogy Stev dühös. A konyhában vacogok és jár az agyam. Elkezdek magyarázkodni, mikor megjelenik a konyhában. Rámterít egy törülközőt majd viccelődni kezd.
-Kopogtam és csengettem is de senki nem nyitott ajtót. Ezért gondoltam hogy belyövök. Elég nagy vihar van odakint.*mondom még mindíg víztől csöpőgő ruhával és hajjal. *-Inkább maradok nem szeretném eláztatni a nappalidat. *mondom dideregve. Majd hirtelen tüsszentek. Elég vékony ilyenkor a hangom. Ahogy a nagyi mindíg mondta egy egér is hangosabb nálam. *-Tényleg bocsi. Azt hittem nem vagy itt. *teszem hozzá újabb tüsszentés után. *~Szuper úgy látszik a két elázás után sikerült megfáznom.~*morgok magamban. *-Amúgy hogy hogy egyedül vagy? Össze vesztél Lissel? Remélem nem miattam.*mondom aggódva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 6 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 5:02 pm

*Hajat mosok és elmerülök a csendben. Óh, a csend hatalma! Kicsit szokatlan most hogy - csupán rövid időre -, de újra egyedül vagyok egy hatalmas, felfedezésre váró helyen, amit idáig csak egyszer jártam teljesen körben, akkor viszont csak futópillantással illettem minden helyiséget, most azonban lesz időm és erőm is rá, hogy jobban kiismerjem magam itt.
Kiszállok a kabinból és felnézek, mikor megpillantok egy összemosódott pacát. Viszonylag száraz kezemmel törölgetem a szemem, de az még így is vizes, alig látok valamit, a pára is nehezíti a körülményeket. Szitkozódva vonulok vissza, a függöny mögé rejtőzve, azonban balszerencsémre az sem segít túl sokat. A helyzet kínos, érzem hogy vörösödöm, az illetőt nem kicsit bombázom, csak mikor meghallom a "basszus" szót, akkor jövök rá, hogy egy lány a rejtélyes besurranó.
Kilépek a fürdőszobából, nagy nehezen előszedek két törülközőt, amelyek közül a kéket a derekam köré csavarom, majd a konyhába sétálok ahonnan a hang is jön.*
- Máskor nem verem szét az ajtódat, ha megígéred hogy kopogsz *vigyorgok rá, lehajolva hozzá, miközben ráterítem a törölközőt. Nem probléma, ha itt van, szívesen látom, nem fogom kidobni. Nem haragszom, habár kicsit zavarban érzem még magam.*
- Nem probléma, csak szárítkozz meg! Itt hűvös van, ha a nappaliba jössz, ott még melegebb is van *vetem fel az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 4:44 pm

*Miután járőrözés közben kitör a vihar és gyorsan úgy érzem magam mint egy kóbor macska. A külső negyedben caplatok miközben ráakadok bátyám házára. Oda menekülök a vihar elől. Mivel senki nem nyit ajtót magam intézkedem és beengedem magam. Mindjárt jobb miután bent kellemes meleg fogad a jéghideg eső után. Leveszem a cipőpet majd köpenyem és elindulok megkeresni a fürdőt. Törölközőt szeretnék találni, és a köpenyemet megszárítani. Rettenetesen fázom és szabályosan vacognak a fogaim. Már a második nap ázok bőrig. Csoda ha nem fázok meg. Benyitok a fürdőbe ahol hatalmas pára fogad. Hirtelen nem is tudom mi van majd le esik hogy bátyám még is ithon van. *
-Basszus! *kiáltok föl és köpenyemet elejtve kisietek, a fürdőből. Iszonyatosan cikinek érzem még ha semmit sem láttam. A bejárati ajtó felé megyek de mikor kinyitom az ajtót meggondolom magam. Megcrap a hideg és inkább becsukom az ajtót. Bemegyek a konyhába majd leülök egy székre. Ott könnyebb összetakarítani a ruháimból kicsöpögő vizet. Továbbra is vacogok mert nagyon fázok. Továbbra is égőnek találom a helyzetet és remélem Stev sem haragszik. *
-Á! Bátyó. Figyelj semmit nem láttam. Tudom nem kellett volna bejönnöm engedly nélkül de kitört a vihar és így is teljesen eláztam. Csak ide tudtam jönni hirtelen.*magyarázkodom. Remélem ndn haragszik és nem dob ki a házból amit meg is érdemelnék.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 6 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 4:19 pm

*Végre meg van! Miután Lincolnékat magukra hagytam, jött a hír, hogy végre enyém a ház, s lám, most itt vagyok. Már elrendezkedtem, sűrűn felbukkan Eden is, akiről azóta is úgy gondolom, hogy igazi lelki társam, nagyon szeretem és sosem hagynám el.
A tusolóban állok, az állványába rakott zuhanyrózsa nagy erővel zúdítja rám a meleg vizet, miközben fekete hajam fehér habban úszik. Épp egy hajmosás közepén vagyok, a fürdés részével már végeztem. Kellemes a meleg párában ácsorogni, annyira élvezem a helyzetet, hogy még a szememet is behunyom. A ház nagy, momentán senki sincs bent rajtam kívül, így kihasználva a helyzetet a lenti helyiségben töltöm az időt, észre sem véve a belépő alakot. Elzárom a vizet és a törülközőért nyúlok, amikor rájövök, hogy nincs kirakva.*
- A francba! *szitkozódom. Miért nem figyelek jobban?! Morgolódva szállok ki a hófehér szőnyegre, amikor megpillantok egy alakot velem szemben. A szemem többnyire még vizes, ráadásul a balba sampon is ment, amit nem győztem kimosni. Egyel nem látok így valami jól, plusz a pára...*
- Mi a..??! *döbbenek meg, majd visszarobogok a zuhanyzófülkébe és amennyire tudom, magamra húzom a kissé átlátszó függönyt, ami sajnos nem sokat segít.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 3:43 pm

*Üjabb nap. Újabb jarőrözés. Kezd elegem lenni mert ma is szakad az eső. Már teljesen bőrig áztam. Már átérzem az ázott macskák helyzetét. Ruhám és köpenyem teljesen testemre tapad. Olyan mintha dézsából öntenék. És egy ideje dörög és villámlik. Szép kis viharnak nézünk elébe. A kikötőben néhány pitiáner tolvajt kaptam csak el. Nem volt semmi baj nem úgy mint tegnap. Az a férfi megölt valakit és én csak úgy hagytam. Mert hiába tudom hogy helytelen volt amit tett még is igazat adok neki. Meg hát én se vagyok külömb. Parancsra bárkivel végeztem. Felnézek az égre pont mikor villámlik majd dörög egy hatalmasat. Sietősre veszem a lépteimet mikor megpillantok a távolban egy nagy házat. Eszembe jut hogy Steven háza erre felé van. Az ajtóhoz érve hiába csengetek és kopogok nem nyit ajtót senki. Körbe nézek és a postaládára a Blackfield név van írva. Zsebemből elő veszem a tolvaj kulcsokat majd belépek a házba. Sokkal jobb bent mert végre szárazon lehetek. Megállok az előszobában majd leveszem vizes köpenyem és cipőm. Mivel nincs jobb ötletem megkeresem a fürdőt.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 6 Illuzionista

Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:01 pm



Steven Blackfield háza - Page 6 Ci11_hutker_13

A tengerpart mellett közvetlenül van egy erdő, ennek szélén van a ház, mely pont a homokos rész és a burjánzó zöld növényzet határánál helyezkedik el, jóval távolabb a víztől. Mediterrán stílusban épült, könnyűszerkezetes faház, mely erkéllyel és tornáccal is, rendelkezik, ahova ki lehet ülni és élvezni a gyönyörű panorámát, amit a táj nyújt, a távolból pedig hallani a tenger morajlását, s az olykor-olykor felbukkanó sirályok zaját.
Két emeletes, a földszinten ahogy belépünk, az előszobába érkezünk ami egy hatalmas bézsszínű tér, sötét tölgyfa parkettával. Tovább haladva az előszobából nyílik a tágas nappali, mely kis részben egybe van nyitva a konyhával, a kettőt egy-egy félfal választja el egymástól. A nappalitól jobbra van egy kis fürdőszoba, s külön egy toalett.
Első emeletre az előszoba utáni helyiség végében található lépcsőn lehet feljutni. Balra két nagy háló szoba van, jobbra egy vendég szoba, középtájt pedig még egy fürdőszoba és az erkély.
A második emeleten további 2 vendég, egy hálószoba, egy fürdő, és a Jacuzzi található.
Ami a bútorokat illeti, teak-faból készültek, maga az épület azon kívül hogy mediterrán, luxus igények kielégítését is biztosítja, már-már lehetne mondani egy villának, mint egyszerű kis családi otthonnak. Hátul nagy udvar terül el, benne medence, kerti grill, tornác, a háztól picivel odébb dupla garázs.
A részei nagyban tartalmaznak üvegfelületet, így hozva közelebb minket a természethez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Blackfield háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steven Blackfield háza
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: