Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Steven Blackfield háza - Page 5 I_vote_lcapSteven Blackfield háza - Page 5 I_voting_barSteven Blackfield háza - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Steven Blackfield háza

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Illuzionista

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 12:01 pm

First topic message reminder :



Steven Blackfield háza - Page 5 Ci11_hutker_13

A tengerpart mellett közvetlenül van egy erdő, ennek szélén van a ház, mely pont a homokos rész és a burjánzó zöld növényzet határánál helyezkedik el, jóval távolabb a víztől. Mediterrán stílusban épült, könnyűszerkezetes faház, mely erkéllyel és tornáccal is, rendelkezik, ahova ki lehet ülni és élvezni a gyönyörű panorámát, amit a táj nyújt, a távolból pedig hallani a tenger morajlását, s az olykor-olykor felbukkanó sirályok zaját.
Két emeletes, a földszinten ahogy belépünk, az előszobába érkezünk ami egy hatalmas bézsszínű tér, sötét tölgyfa parkettával. Tovább haladva az előszobából nyílik a tágas nappali, mely kis részben egybe van nyitva a konyhával, a kettőt egy-egy félfal választja el egymástól. A nappalitól jobbra van egy kis fürdőszoba, s külön egy toalett.
Első emeletre az előszoba utáni helyiség végében található lépcsőn lehet feljutni. Balra két nagy háló szoba van, jobbra egy vendég szoba, középtájt pedig még egy fürdőszoba és az erkély.
A második emeleten további 2 vendég, egy hálószoba, egy fürdő, és a Jacuzzi található.
Ami a bútorokat illeti, teak-faból készültek, maga az épület azon kívül hogy mediterrán, luxus igények kielégítését is biztosítja, már-már lehetne mondani egy villának, mint egyszerű kis családi otthonnak. Hátul nagy udvar terül el, benne medence, kerti grill, tornác, a háztól picivel odébb dupla garázs.
A részei nagyban tartalmaznak üvegfelületet, így hozva közelebb minket a természethez.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 3:43 pm

*Épp az ajtóhoz lépek, mikor az kinyílik. Egy kéz nyúl át a résen a kért ruhadarabbal.*
- Köszi! *veszem át, majd leszedem magamról a törülközőt és magamra húzom. Kilépek és a konyhába megyek.*
- Meghibásodott, aztán cafatokra tépte a ruháimat, de hogy hogyan, az rejtély! *húzom el a szám, majd nagyot sóhajtva közelebb lépek hozzá és egy puszit nyomok az arcára.*
- Remélem nem ébresztettelek fel! Egyébként mit főzöl? *kérdezem besegítve a krumplipucolásba, ezután hagyom, hogy felrakja főni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 3:35 pm

*Begyujtom a kandallót majd főzök egy teát. Mikor belekortyolok meglátom Stevent meg a felrobbant fűnyírót. Majdnem belefulladok a teámba majd meghallom kiabálását a fürdőből. Magamhoz veszem a kért ruhadarabot majd a fürdőhöz megyek. Bekopogok az ajtón majd résnyire nyitom azt és beadom a nadrágját.*
-Mit ártott neked az a fűnyíró? *kérdezem és vissza megyek a konyhába. Ha már ő is bent van csinálok valamit enni. Meg persze mivel itt dekkolok ennyit megtehetek hogy legalább főzök. Örülök hogy a bátyánal lehetek úgy is sok időt kell bepótolnunk. Hallkan dúdolgatok miközben a krumplit pucolom majd mikor összevágom fölteszem főni. Majd a húsnak látok neki.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 3:17 pm

- Sophie, ki tudnád hozni a konyhából a nadrágom? *kérdezem hangosan a lenti fürdőbe vonulva, aztán a homlokomra csapok. Ő még alszik! Erről hogy feledkezhettem meg? Morgolódva magamra kapok egy törülközőt,majd lassan elindulok egy magam. Na igen, úgy látszik igaza van és tényleg vonzom a bajt, de nem különösebben izgat. Rajtam még egy ilyen ócskavas sem tud kifogni! Amint összeszedem magam, megpróbálom megjavítani, addig viszont maradok az erő - fizikai és szellemi értelemben egyaránt - gyűjtésnél.*
~Történhet ennél is rosszabb?~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 3:04 pm

*Miután felébredek a fűnyíró hangjára felveszek egy pulcsit és levánszorgok az emeletről. Először a konyhában felrakom a teavizet majd a nappaliban lévő kandallóval birkózom hogy feléleszem a tüzet mert mondjon akárki akármit én fázom. Bele telik jó 5-10 percbe mire sikerül begyujtanom majd a konyhába sietek mikor meghallom a teafőző eszeveszett sípolását. Ekkor hallom meg a kiáltást és a nagy robajt. Kitöltöm a teát és óvatosan bele kortyolnék mikor az ablakból meglátom a felrobbant fűnyírót meg a leamortizált bátyámat. Majdnem belefulladok a teámba a látványától. Nem hiszem el hogy még mindíg vonza a bajt. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 2:44 pm

*Hirtelen megáll. Értetlenül pislogok, miközben előresétálok. Szitkozódva hajolok le, hogy megnézzem, mi a baja. Pár percnyi bütykölés után elindul, de aztán újra lefullad. Nem tudom hogy mehet ilyen hirtelenséggel tönkre egy állítólag kitűnő állapotban lévő fűnyíró, minden esetre mikor újra hozzányúlok, elindul, a gond csak az, hogy utánam és ahogy elfutok előle, követ. Valaki odafent nagyon jól szórakozhat rajtam és azok is, akik ilyenkor kilesnek mondjuk a konyha ablakából, minden esetre én egyáltalán nem találom szórakoztatónak a helyzetet.*
- Jézus ez életre kelt! *visítom, majd azon töröm a fejem, hogyan állíthatnám meg. Kintről 10 perccel az ordításom után csak egy nagy robaj hallatszik, s az a látvány tárul a természet elé, amint ruháim cafatokban lógnak rajtam, attól félek, ha kettőt lépek, ezek a cafatok is lehullanak.*
- Ez aztán nagyszerű! *jegyzem meg gúnyosan, miközben magára hagyva a lángra kapott, tönkrement tárgyat belépek a házba, hogy felkapjak valamit. Közben előhorgászom pálcámat és egy intéssel eloltom. Idáig jó volt a napom, de most kevésbé az.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 2:34 pm

*Négy nap telt el mióta itt vagyok Stevnél. Eléggé lebetegedtem ezért bátyuskám nem engedett el. Egyetlen egyszer jött ide egy idősebb forma nő aki kicsit ijesztő volt de a kotyvalékaitól valamivel jobban éreztem magam. Ma is későn ébredek de valamivel jobban. Legalább is a lázam lejebb ment. Lassan fölkelek mikor meghallom a fűnyiró hangját. Kicsit morgolódva fölveszem a pulcsit majd az ablakhoz lépek. Kipillantok és látom bátyuskám nem bír nyugton maradni. Nagyot fújok majd lemegyek a konyhába és készítek magamnak egy teát.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 2:12 pm

- Neked is! *kívánom viszont, pár perccel később pedig elnyom az álom. Ez után a remek nap után 4 nap telik el, lassan. Az idő végre nem siet, aminek nagyon örülök, ehhez képest mégis hamar eljön. Az udvaron nyírom le a füvet, miközben Sophien és barátján jár az eszem. Chh, szánalmas, hogy tényleg nem tudom még azt az egy dolgot sem biztosra ígérni, ami fontos lenne számára! Neki fontos, hogy ne verjük szét egymást, mi viszont csak nehezen türtőztetjük magunkat, ha leszáll fejünkre a vörös köd.
Nagyot sóhajtok, miközben azon gondolkodom, hogy még találkoznunk kéne egy párszor.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 7:26 pm

-Igen végre minden kezd a helyére kerülni. *válaszolom ahogy letesi a bögréket. Visszadőlök az ágyba és miután mellém fekszik, közelebb bújok hozzá, hogy kevésbé fázzak.* -Jó éjt bátyus. *mondom. Hiába vagyok fárad nem bírok egyhamar elaludni. Sokáig hallgatom a vihart a dörgést. A sötét szobában a villámok fényét.*~ Talán én vagyok a bolond de egyikük nélkül sem bírnék már élni. Ezért fájt annyira hogy egymásnak ugrottak.~*gondolkodom majd néhány perc múlva elalszom végre.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 7:14 pm

- Sajnálom, de az jó, hogy önálló élethez kezdesz, végre nem függsz senkitől és hogy társad is van. Szerintem már abszolút sínen van az életed *jegyzem meg meleg teámat kortyolgatva, ezután csend kúszik közénk, mielőtt elhangzana egy újabb kérdés Sophie felől. Ez bizony tényleg egy vihar, nem is akármilyen! Hallom a szelet,ahogy fúj, a morajló tengert és látom a cikázó villámokat, melyekhez még nem párosul dörgés, de talán csak percek kérdése, hogy felbukkanjon az első.*
- Persze, én is csatlakozom! *leteszem a bögrét, majd közelebb csusszanok hozzá. Jó éjt kívánok, megpuszilom az arcát, majd leoltom a lámpát és a párnára hajtom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 7:01 pm

*Átveszem a bögrét, és a combomon támasztom meg. Nincs túl sok erőm. Furcsa hogy egyik pillanatról a másikra mennyire legyengültem. *
- Nem árt a túlóra. Kicsit megdobja a fizetésemet is. Mondjuk úgy hogy mivel nem utaztam haza a nevelőapám levette rólam a kezét. Így végleg elszakadtam tőlük. A nagyit is megkértem hogy hadja had éljem az életem. *magyarázom majd bele kortyolok a meleg teába. Olyan kellemes meleg jól esik.*
-Hn. Előbb fektetlek ki titeket mint hogy megsérüljek. Nem bírnátok még ketten se velem.*mondom ahogy hátra döntöm a fejem. Szemeimet lehunyom mert nagyon nehéz nyitva tartani. Hallom a vihart. A szél erősen tombol. Néha villámok világítják meg a sötét tájat. Az eső csak úgy zuhog, és ha figyel az ember még a háborgó tenger hangját is hallani. *
-Bocsi fáradtnak érzem magam. Nem baj ha alszom egy kicsit?*kérdezem nagyon hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 6:39 pm

- Tényleg! *nyújtom át a bögrét, majd megfogom két kézzel az enyémet és belekortyolok az italba. Szerencsére még meleg, de már közel sem annyira, hogy megégesse a nyelvünket, vagy a torkunkat.*
- A sok túlórával viszont csak megerőlteted magad *csóválom meg a fejem és egyébként nem érdekel, ha mondjuk én jártam volna pórul.*
- Azzal sem járnál jobban. Rendes dolog tőled, azonban ha verekedésbe kezdünk és te közénk állsuk, félő hogy megsérülnél! Akkor nagyon elborít minket a vörös köd, csak azt tartjuk szem előtt, hogyan tudnánk behúzni a másiknak.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 6:06 pm

-14. 14 éve találtalak meg. *válaszolom ahogy nagy nehezen felülök. Minden tagom fáj. Retenetesen sajog mindenem. *
-Nem tartozol semmivel hisz testvérek vagyunk. *mondom ahogy hátamat az ágy támlájának döntöm. Nem akarom hogy aggódjon ezért próbálom azt mutatni hogy jól vagyok, de pont ellenkezőleg érzem magam. Egyre rosszabb. *-Tudom hogy makacsok vagytok. Ezért is válaltam a felelőséget értetek. Külömben ti jártatok volna pórul. Ezért inkább beválaltam néhány túlórát. *próbálok mosolyogni. *
- Ha ennyire nem bírjátok egymást majd leszek én a villám hárító.*teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 5:48 pm

*Arra a napra én is emlékszem és bár azóta nem említettem, de hálás vagyok, amiért megmentett. Nagy teljesítmény egy hatévestől, hogy megesik a lelke egy olyan alakon, akit nem is ismer, azt sem tudja mi történt vele, mégis segít rajta, pedig akkor mindez így volt. Csak később tudta meg, mikor elég idős lett hozzá, hogy pár ember megtámadott, majdnem elvették a pénzem, ami nálam volt, de nem hagytam, ezért kaptam azt, amit: egy súlyos - vélhetőleg valamilyen szúróeszközzel - sebet a jobb vállamra, és a kimerültséget.*
- Ugyan, máskor is! Kijár azért cserébe, amit te tettél értem taláááán 13 éve? *kérdezem elgondolkodva, majd halkan felnevetek.*
- Sophie, az a fiú nagyon makacs, akárcsak én! Egyikünk sem tudja biztosra ígérni, hogy nem verekszik, de igyekszünk nem neki esni a másiknak.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 5:19 pm

*Mindíg is atyáskodó volt ha rólam volt szó. És úgy látszik ez mit sem változott. Ugyan úgy akar gondoskodni rólam mint annak idején. Emlékszem. Hat éves voltam amikor először találkoztunk. Egy folyó partján feküdt véresen. A válla súlyosan megsérült. Chang segített haza vinni, és utánna évekig velünk maradt még ha nem is velünk lakott. Arra is emlékszem hogy meglepődött mikor megtudta hogy egy nála 10 évvel fiatalabb kislány segített rajta. Kilenc évig teljesen nyugodt voltam. Hiába kellett folytatni a kiképzést és a munkát. Mindíg volt kinek tiönteni a szívemet. Mindíg meghallgatott. De mikor 14 lettem minden megváltozott. Ő nyom nélkül eltűnt. És minden tönkre ment.*
-Kösz hogy mindíg vigyázol rám.*mondom hallkan. *-Már megbeszéltem vele a dolgokat de nem ígérek semmit. *Mondom még mindíg hallkan. Kezdem úgy érezni hogy már az is fáj hogy a takaró hozzám ér, és hiába a vastag pulóver és a takaró akkor is fázom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:56 pm

*Meghallom Sophie hangját. Kinyitom szemeimet és egyenesen ránézek.*
- Egyáltalán nem okozol gondot, örülök ha itt vagy és nem bánom, hogy ápolnom kell téged *fejtem ki a véleményem. Sosem tekintenék rá teherként, hisz Ő is tudhatja, hogy nem az. Örülök is amúgy ha segíthetek, hiszen nem igazán látszik rajtam, de kicsit anyáskodó jellem vagyok, jelen esetben inkább apáskodó... Azt szeretném, hogy ne nagyon erőltesse meg magát, hogy tartalékolja az erejét és hogy rendbe jöjjön.*
- Azt észre vettem! Még egy kicsit haragszom rá, de már közel sem úgy. A harchoz sem lenne kedvem *ülök fel, kezembe véve a bögréket. Emlékszem, hogy elagyabugyáltuk egymást, pedig meg sem közelítette az óvodások szintjét... Valóban, még ők sem püfölik egymást így!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:27 pm

*Hamar kidőlök nem csak a fáradság hanem nagyon úgy néz ki hogy sikerült megfázni. Nagyon fázom, ezért összehúzom magam. Ezért mikor megérzem hogy bátyó mellém fekszik felé fordulok és közelebb húzódom hozzá.*
-Ne haragudj, megint csak gondot okozom mint régen.*mondom hallkan. Régen is mindíg ő vigyázott rám. Sose féltem mellette és megnyugtatott a jelenléte. Tudom hogy Linc mennyire féltékeny Stevre de nem tudnám őt se elfelejteni. Mindkettőjükre szükségem van. Stevenre azért mint a testvérem, Lincet pedig mindennél és mindenkinél jobban szeretem. *
-Remélem nem haragszol Lincre amiért neked ugrott. Kicsit heves a természete.*mondom halványan mosolyogva. Nem érzem magam valami fényesen. Fázom és a fejem is zúg. *~Bakker már csak ez hiányzott hogy lebetegedjek. Megin csak szerencsétlenkedek. Mihamarabb össze kell szednem magam.~*gondolkodom de még ahoz is fáj a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:03 pm

*Két bögrével lépek be a szobába, a tartalmuk gőzölök. Nemrég lettem kész, amíg hűlnek, addig azt hiszem lepihenek egy kicsit, de nem alszom el. Az alvó tündér mellé bújok be bal oldalra, majd közelebb húzódok hozzá és átölelem. Mosolyogva figyelem egy darabon, miközben ráhúzom jobban a takarót, végül egy sóhaj kíséretében lehunyom szemem és átadom magam a csendnek, ami már nem is olyan nyugtalanító. Végre nyugodtabbnak érzem magam, mert nem vagyok egyedül, még akkor sem, ha Sophie rövid időn belül távozik, addig viszont minden percét kiélvezem annak, hogy vele lehetek.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 7:59 pm

*Nem akarok elaludni a beszélgetés közben, de valahogy még is sikerül. Nem tudom hogy miért. Talán az őrjárat vagy hogy két nap is sikeresen bőrig áztam, de elnyom az álom. Még mindíg azt érzem hogx fázok, és hirtelen mintha felemelnének. Már azt sem tudom holvagyok. *
-Linc... * suttogom de azonnal vissza is alszom. Akármi miatt is vagyok fáradt most csak az álmaimmal foglalkozok és semmi mással. Erősem remegek, de nem azért mert rosszat álmodom csak egyszerűen fázok. Hálás vagyok Stevnek, hogy nem dobott ki hanem befogadott, és vigyáz rám.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 7:47 pm

*A pizsama kicsit bő, így vicces látványt nyújthatok. Amikor először láttam magamat a tükörben, én is nevettem magamon pont emiatt. Érdekes egy darab, mégis jópofa, pedig a színe sem különleges, egyszerű mélykék.*
- Igen, akik építették, valószínűleg kitettek magukért *bólogatok egyetértően. Elcsodálkozom magam is a konyha és a teljes ház méretein. Elég nagy, ráadásul gyönyörű, ennél nincs rá jobb szó.*
- Jól vagyok, szerencsére használt, bár még vannak olyan sérüléseim, amik fájnak *először fogalmam sincs, miről kérdez, aztán eszembe jutnak a csete-paté foszlányai. Rákérdeznék arra, hogy a szobája romokban van -e még és nem kéne -e segítenem, de mire hátrafordulok, már el is nyúlt az asztalon. Nagyot sóhajtok, majd óvatosan felveszem a karjaimba és az első emeleti hálószobába viszem, ahol a helyemre fektetem, majd leszaladok hogy elkészítsem a teánkat. Én is iszom, este mindig jól jön.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 7:33 pm

*Mikor a fürdőben végzek, kimegyek a nappaliban. Érdekes pizsomában látni. Kicsit mókás. A nagy és erős bátyám akit mindíg melegítőben, meg plóban flangált este most pizsiben feszít. Ejha miket meg nem élek. *
-Köszi. *mondom ahogy megköszörülöm a torkomat hogy ne köhögjek. Bele bújok a vastag pulóverbe és elindulok a konyhába. Leülök a székre és közben fölmérem a konyha minden pontját. *-Csak a konyhád nagyobb mint a kolesz hálóm. *mondom ahogy az aszalra rakom kezeim és megtámasztom a fejem. *
-Amúgy hogy vagy? Használt valamit a gyógyfőzet? *kérdezem de egyre laposabbakat pislogok. *-Mert ha nem... Majd készíthetek másmiet.*mondom de nagy erőfeszítésbe kerül hogy nyitva tartsam a szemem. Lassan leteszem a fejem és maguktól lecsukódnak a szemeim.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 7:14 pm

*Örülök, hogy Sophie itt van, mindig amikor Eden távol van, kicsit magányosnak érzem magam. A személyzettel való társalgás - akik egyébként az udvaron laknak egy külön épületben -, nem mindig segít, néha sokkal jobb egy hozzád közelebb álló ember. Úgy tűnhet, hogy akkor voltaképp az Ő hiányát pótolja, pedig erről szó sincs, egyszerűen tényleg élvezem, hogy kettesben el tudunk tölteni egy kis időt. Bólintok, és felöltözöm magam is a meleg nappaliban, mielőtt felfáznék, még mindig csak egy törülközőben állok a helyiség közepén.
Egy kék pizsamánál állapodom meg, ezután a vékony hang tulajdonosához fordulok.*
- Mindjárt elkészítem *bólintok és rögtön motoszkálni kezdek a nappali szekrényének egy polcán, ahol néhány vastagabb pulcsi van. Lekapok közülük egyet és szeretetteljesen a hátára terítem.*
- Itt van, de most már spurii! *szólalok meg újból, mögé állok és kezeimmel a konyhába terelgetem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:28 pm

*Elhúzom a szám mert nem sokan képesek megállapítani hogy hogy is vagyok. De Stev az egyikük. Kiskorom óta ismer ezért nem is csodálom ha mindent észre vesz.*
-Ugyan. Semmi bajom. Megyek inkább lezuhanyzom.*mondom és elveszem a mellém lerakott pólót. Bevonulok a zuhanyzóba, majd a ruháimat a szárítóra rakom. Beállok a zuhany alá és magamra engedem a forró vizet. Nagyon jól esett a hideg után. Miután végzek megtörölközöm felöltözöm. A póló majdnem a térdemig ér és tudtam hogy ez is egy kapaszkodó bátyuskámnak hogy szekáljon. Visszamegyek a nappaliba és leülök. A törölköző a nyakamban van ahogy szárítottam a hajam. Most már biztos hogy valami nincs rendben. Tombol a hőség a nappaliban én még is fázok.*- Stev még is jól esne egy forró tea. Meg kérhetek valami pulóver félét?*kérdezem egy kínos mosolyal.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:06 pm

*Guggolva piszkálom a tüzet, miközben elmosolyodom. Felállok és felé fordulok egy pillanatra.*
- Ha akarnád, sem tudnád tagadni, mert látszik, hogy sápadt vagy! *csóválom meg fejem, ahogy a pólókhoz lépek. Hamarosan előkotrok egy piros színűt, ami valahogy összement a mosásban, így rám már nem jó, azonban rá biztosan.*
- Nem kell eltűnnöd, sőt! Szerintem addig kell itt maradnod, amíg ki nem gyógyulsz ebből! *megyek oda hozzá, a pólót lerakom a kanapéra.*
- Momentán nem vagy olyan állapotban, hogy meg tudd tenni és amúgy sem lenne értelme *mondom tiltakozón és kényelmesen leülök mellé. Homlokához érintem az ajkamat, amivel megállapítom, hogy picit meleg, de lehet csak én érzem rosszul... Minden esetre elhúzódom, aggodalmas pillantásokat vetve rá.*
- Szerintem a munka is várni fog egy ideig, ott van a többi auror!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 5:56 pm

-Bátyó tegyél le! Nincs semmi bajom.*próbálok kikászálódni a karjaiból. De így is bevisz és a díványra rak. Sajnálom a vajszínű bútort mer rendesen nyoma fog maradni, az esővíz miatt. Begyújt a kandallóba amitől már is jobban érzem magam ahogy megérzem a meleget. *
-Megígérem holnap eltűnök. *mondom prüszkölve. Hiába kezd el lobogni a tűz még mindíg didergek. Már tegnap is jól eláztam még járőröztem. És ma is. Már biztos hogy nem úszom meg a megfáást.*
-Akadj le rólam! Nem vagyok pöttöm. Lehet alacsony vagyok de attól ugyan úgy hátsón billentelek.*mordulok rá. Útálom ha a magasságommal szekíroznak. *-Nem tehetek róla hogy két kakaskodó pasimiatt túlóráznom kell mert válaltam értük a felelősséget. Pláne azért hogy nem ugranak megint egymásnak.*mondom duzzogva. Kicsit közelebb húzódok a tűzhöz mert nagyon fázom pedig a helységben egyre melegebb van.* -Amúgy meg nincs semmi bajom. Nem kell aggódni. *állítom határozottan de érzem magamon hogy ez nincs így.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Steven Blackfield háza - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Steven Blackfield háza - Page 5 6vx6

Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 5:35 pm

- Tudod, momentán nem érdekel a nappali, te viszont annál inkább! *a karjaimba veszem és erősen fogva áthurcolom a nappaliba, ahol a díványra ültetem. Mázli, a házban még kandalló is van, így elég fát raknom és meggyújtanom néhány régi újsággal együtt. Meg is teszem, tőle jobb oldalt két rekeszben darabokra aprított fák sorakoznak, a reteszek mellett pedig a piszkavas van, aminek most hasznát veszem. Miután sikerül "felkeltenem" a tüzet mély álmából, kicsit beljebb lökdösöm az égő darabkákat, majd hátrébb lépek.*
- Ha akarod, itt maradhatsz, de egy meleg zuhanyt is vehetsz, nem lenne jó, ha sokáig vizes ruhában ücsörögnél *magyarázom,s választ sem várva már kutatok is valamilyen pólót, amit majd felvehet, amíg száradnak a ruhái.*
- Lis? Jaaaa, nem, csak valamilyen dolga van, ezért nem jött, különben meg velem együtt van az egyik emeleti szobában *magyarázom, s remélem nem aggódik, ám én igen, ahogy tovább hallgatom a tüsszögéseket.*
- Azt hiszem Pöttöm, egy tea sem fog megártani! Nem csak a magasságod, de a hangod is pici.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steven Blackfield háza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steven Blackfield háza   Steven Blackfield háza - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steven Blackfield háza
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: