Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Kalandmester
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Föld alatti titkos forrás I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás I_voting_barFöld alatti titkos forrás I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Föld alatti titkos forrás

Go down 
+52
Celia D'cruze
Evangeline Elovics
David Addison
Felicity Artmenson
Hiroshi Haku
Eddie Fisher - Archívum
Owen Philips
Edenzia Syntyche
Scarletta Ferellion
Ywandain Garioth
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Adam Kerphina
Emma Marshall
Amin ibn Narhaut
Lirian con Silvanas
Aylan Raven
Castion de Sovalon
Flame Torchwood
Aewyorin Dr'acnasyr
Radomir Waylan
Deyan Serenity
Játékmester
Artemis Taylor
Shuang Zhen
Cat R. Morgan
Isabella Newton
Anita Radoslava
Xena W. Johnson
Cassandra Waylan
Nessie di Alsiera
Devrim Tahir
Mila Zelenkova
Alfons Gerard
Yeo Jung-hwa
Seldrit El Perimd
Alex Kerphina
Belnis Undomiel
Játékmester Naxeldir
Kynger Iwood
Lianne Luoris
Laura Wylee
Kalandmester
Sylvia Grozda
Aeryn Baker
Regina Ruosin
Rosetta Waylan
Ryan Whitman
Bianca Phelps-Blamely
Wanda Dorcas Gloria
Demian Emil Deyan
Elisabeth Grey
56 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás 6vx6

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm

*Némán bólintok, majd lekuporodok mellé.*
- Én sem, ezért ezt teszem, mielőtt újra beteg lennél! *mondom komolyan és azonnal az ölembe kapom. A csobogó vizet kezdem figyelni, miközben szorosan magamhoz ölelem őt.*
- Nem irigylem a helyzetet. Elég bonyolult, s lassan magam sem tudom merre tartasz, vagy hogy mi tévőnek kéne lenned. A sors mindkettőnkön kifogott, maximum az idő dönthet arról, mi lesz ezután. Egyébként nem haragszom, mert csak az jár a fejemben még most is, hogy szeretlek, meg hogy élveztem azt az éjszakát.
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:39 pm

-Kösz kihagyom. Nem szeretnék megint lebetegedni mint a múltkor.*mondom. Mikor kijön a vízből leülök. És a vizet figyelem. *
-Nincs tervem. Csak nem akarom hogy megbetegedj.*teszem hozzá. Majd egy pálca suhintással megszárítom. *
-Tudod a múltkori éjszaka után. Nem akartam eltűnni. Csak kicsit megijedtem és össze zavarodtam. *mondom ahogy térdeimre támasztom az állam. Nagyon is jól éreztem magam csak kicsit össze zavart. Igaz bűntudatom van. Hisz Linc ott van számomra. Vagy is már magam sem tudom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás 6vx6

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:21 pm

*Ami azt illeti, nem is olyan mély, viszont ha a hátamra fekszem, máris jobb. A barlang plafonjára meredek, miközben megpróbálom kiüríteni a fejemet. Nem számít más, csak az, hogy leoltsuk az agyunkban világító kislámpát, hogy kikapcsoljunk, amíg itt vagyunk. Ez sikerül, épp lehunyom a szemem, mikor egy kissé éles hang megzavar. Azonnal felülök, de el is vigyorodom Sophie láttán.*
- Helló neked is Pöttöm, nem csobbansz be? Szerintem tök jó a víz! Igaz, nem túl nagy, de frissítőnek tökéletes *mondom, végül kikecmergek* - Na jó, de nem tudsz sokáig a parton tartani, hacsak nincs valamilyen terved arra, hogyan kötözz le *lépek oda hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 6:57 pm

*Csak kóvájgok az épületben. Még erre sem jártam. Nagyot sóhajtva haladok és észre veszem Stevent. A fejemet fogva csóválom azt. Nem igazán van bűntudatom az együt töltött éjszaka miatt. *
-Bolond. A végén megfázol. Gydmre ki azonnal.*szólok rá ahogy a víz mellé térdelek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás 6vx6

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 6:43 pm

*Nem is hinné az ember, milyen helyek léteznek még itt. Nem tudom, eljöhetnék ide, de mindegy, a lényeg csak az, hogy gondolkozni tudjak egy picit. Miután túl voltunk azon az éjszakán, azt hiszem Sophie hamar leléphetett, vagy másik szobába vonult, mert mikor felébredtem, már nem volt mellettem. Remélem jól van és nem mardossa bűntudat. Sajnálom azt, ami történt és a kettőnk miatt rosszul érezné magát.
Nagyot sóhajtok, majd úgy ahogy vagyok - a cipő levétele után -, beleugrom a vízbe, hogy egy kicsit megmártózzam benne.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 7:43 am

*Habár valóban már ó ideje vérfarkas vagyok, minden egyes holdtöltét utálok, minden egyes borzongást és farkas ösztönt. Gyűlölöm magamat és habár nagyon jól álcázom ezt az egész utálatot magam felé, néha kitör ez belőlem. És sajnos most is kiakadok egy kicsit, és ennek Libby lehet a szemtanuja. Talán pont azért, mert ő is vámpír, ő sem teljesen ember, ő is hordoz magában egy átkot, egy rothadást, egy olyan pluszt, amit nem ő választott. Az apró példákra csak horkantok egyet, és megcsóválom a fejemet. Személy szerint még nem hallottam ilyesmire példát, viszont arra, hogy vérfarkasként széttépte az illető a szerelmét, a családját, vagy egy random embert, arra már több példát is hallottam. Libby hangja térít vissza kicsit a valóságba, és habár a kezemet agyon zúztam, a falon is tátong néhány repedés, ami talán idővel majd eltűnik, hála a kúria mágiájának. Minden estere kissé lenyugodva, ám egyre jobban kétségbe esve ülök le a fal tövébe és csóválom meg a fejemet.*
- igen, lehet kontrollálni. De nem mindig vagyok olyan erős és magabiztos, hogy tudjam. Néha én is elfáradok... És néha jó érzés egy kicsit őrjöngeni és átadni magamat a Bestiának. *motyogom és ismét megcsóválom a fejemet, majd sóhajtok egyet. elmesélem, hogy nekem ott volt apám, amikor átváltoztam, és Libby-nek is ott volt Johnny.*
- Igen. Hálás is leszek neki egész életemben. *sóhajtok egyet és érződik a hála a hangomból, a szeretet és a tisztelet, melyet apám iránt érzek. Valóban a nagy önbizalmam most totálisan elpárolgott, és úgy vélem, hogy ez csakis annak köszönhető, hogy Libby is vámpír, valamilyen szinten fajtárs, valamilyen szinten ő is "élvezi" az átokkal jövő dolgokat.*
- Még jó, hogy nem arról beszélünk, amik vagyunk, he? *nevetek fel keserűen.*
- Azt hiszem, én most elmegyek és gondolkozom egyet. Bocs, hogy kiakadtam. Tényleg. *fintorodom el és nézek bocsánatkérően a lányra és megrántom a vállam.*
- Örülök, hogy nem haragszol rám. *mosolygok a lányra, és lassú léptekkel sétálok ki a barlangból.*
Vissza az elejére Go down
Libby McIntyre

Libby McIntyre


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 118
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Elemista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek5142f208acf691361347
Az én színem a sandybrown.

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:04 pm

*Elhúzom a szám a válasza hallatán, hiszen minden szavából süt a keserűség és érezni, hogy mennyire megviseli ez az egész ennyi év után is, hogy nem tud igazán együtt élni vele, vagy legalábbis nem mindig. No meg én aztán nagyon jól tudom, hogy milyen az, ami a spontán mágia pusztít, amikor nem te irányítod a képességedet, hanem lényegében az irányít téged.*
-A mágia is ugyanolyan pusztító lehet, vannak mágusok, akik egész falvakat mészárolnak le, mert egyszerűen elveszítik a kontrollt, és előfordul, amikor egy gyerek pusztán félelemből felgyújtja... az apját... *A végén már a földet bámulom, nem nézek rá, hiszen veheti úgy, hogy ez csak egy példa, de éppenséggel nem egy egyszerű példa, hanem egy olyan teher, ami éppenséggel az én lelkemet nyomja már nagyon régóta. Elhiszem, hogy szörnyű lehet neki, mint ahogy én minden áldott nap azzal küzdök, hogy kívánom a vért, és tudom, hogy ha ennek nem engedek, akkor az ami bennem él, többet akar, életet kioltani.*
-De az nem... nem te vagy. Az a dolog benned, amit lehet kontrollálni, vissza lehet fogni, csak neked kell az erősebbnek lenni, de ha tudja, hogy félsz tőle... *Butaság? Lehet, de valahogy így gondolom, hogy ez a lény is olyan, mint egy állat. Ha a kutya érzi a félelmet, akkor bátrabb, de ha magabiztos vagy, ha erős, akkor nem mer támadni. Akkor képes vagy uralni, mindig. Úgy fest, hogy lezárja a témát, de aztán hirtelen üt bele a falba, én pedig önkéntelenül is összerezzenek és arra eszmélek fel, hogy a falnál állok a tőle legtávolabbi ponton a barlangban. Hülye ösztönök! Amikor kiserken a vére és az édeskés csábító illat szétterjed a levegőben gyorsan váltok, hogy a számon át lélegezzek, amíg ki nem tisztul a környezetem. Aztán végre abbahagyja, én meg már meg merek moccanni. Tudom, hogy egy normális ember, vagy barát most megölelné, vagy ilyesmi, de én... én nem vagyok éppenséggel normálisnak mondható. Azért mégis csak közelebb lépdelek, és leülök vele szemben a földre törökülésben, pár centi távolságban.*
-Igen, az fontos, hogy legyen valaki melletted, szerencsém van és akkor neked is, ha ott volt az apád. *Mosolyodom el finoman, igyekszem bátorítóan nézni rá, amennyire megy. Eléggé ki van és eddig az esetek nagy részében csak a nagy önbizalmat láttam rajta, ami most sehol.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 4:13 pm

*Valóban emberek vagyunk, én mégsem érzem teljesen annak magamat. Hiszen nem is vagyok teljesen ember. Egy vadállat, egy fertőzött bestia van bennem, ami bármikor kitörhet, és ezt gyűlölöm. Gyűlölöm, amikor arra gondolok, hogy Liliát, vagy bárki mást bánthatok, hogyha felidegesítenek, vagy ha erős érzelem ér. És hiába van a csinos kis gyűrűaz ujjamon, akkor is... Néha még én is félek magamtól.*
- Dehogynem. *nevetek fel keserűen.*
- Azért egy mágia robbanás sokkal ritkább, mint az, hogy egy eszét vesztett vérfarkas átváltozik és lemészárol mindenkit. Amikor átváltozok... *harapom el a mondatot, és elnézek a forrás felé. Veszek egy nagy levegőt, és Libby szemébe nézve folytatom:*
- ... akkor kívánom a vért. Érted? Ölni akarok, egyszerűen érezni a meleg vért, ahogy lefolyik a bundámon és ez borzalommal tölt el. *suttogom a szavakat, de biztos vagyok benne,hogy Libby tisztán hallja minden egyes szavamat.*
- Persze... Nem gyűlölöm magamat. Úgy nem lehetne élni. Megtanultam már elfogadni magam, de néha.... Szóval néha nehéz. *zárom le a témát egyszerűen és megcsóválom a fejemet, leugrom a szikláról és a forráshoz sétálok. Hirtelen erőteljesen belecsapok a sziklába, ami habár nem reped meg, visszhangot ver a kis barlangba.*
- Ez egy szarság! Nem én választottam ezt a kórságot! Miért? *szólalok meg dühösen.*
- Miért? Miért? Miért?! *ütök ököllel minden egyes szónál a falba, majd lihegve döntöm a fejemet a hideg falnak. Habár a kezem kivérzik, már gyógyul is vissza, így csak a rászáradt vér van az öklömön. Igyekszem megnyugodni, hiszen pont erről beszéltem: hogyha erős érzelem ér, akkor képes vagyok átváltozni még azzal az idióta gyűrűvel az ujjamon is. Ha nem is teljesen, de részlegesen igen. Lassan lekucorodok a fal mellé és onnan nézek fel Libbyre.*
- Azért az cool, hogy van valakid, aki segít. Nekem apám volt ott... *nézek fel a lányra, majd előre meredek ismét a forrást nézve.*
Vissza az elejére Go down
Libby McIntyre

Libby McIntyre


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 118
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Elemista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek5142f208acf691361347
Az én színem a sandybrown.

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 12:28 pm

*Végülis emberek vagyunk nem, de? Én legalábbis elsősorban annak tartom magam és nem pedig vámpírnak. Vehetjük egy pozitív gondolkodásnak, vagy tagadásnak, nem is tudom, hogy mi rá a jó szó, de inkább így állok hozzá. Úgy látom, hogy talán még egyet is ért velem, de aztán a szavaim végére mégis elkomorodik és amiket mondd az határozottan... nem is tudom, talán letaglóz. Pár pillanatig nem is tudom, hogy mit mondjak, mert az, ahogy saját magáról beszél cseppet sem hangzik valami jól. Persze tudom, hogy ez ilyen, hogy bennem is van ez a dolog, ami nem mindig irányítható, de azt hiszem ha így állnék hozzá mint ő, akkor rettegnék magamtól, attól, hogy bánthatok valakit.*
-De ez... ez butaság. Nem vagy vadállat, csak egy nagyon kis részed veszélyes. De gondolj bele, bárki más is lehet az, egy szimpla ember, aki feldühödik, és a mágiája ugyanúgy durva pusztítást ad a kezébe. Nem vagy rosszabb senkinél. *Szörnyű ezt így hallani, nem gondolhat magára úgy, mint valami szörnyetegre, hiszen az a lényeg, hogy képes legyen ezt elfogadni, de mintha ő még mindig nem tette volna ezt. Azt hiszem én már közel vagyok hozzá, bár tény, hogy az elején nagyon durván kiborultam. Aztán a csajozós témára térünk. Nem megbántásnak szántam a dolgot, csak hát... tényleg nagyon azt mutatja kifelé, amit szerintem sokan gondolnak.*
-Én elhiszem neked, de ha ilyen vagy, akkor nem tudom, egyszerűen ne érdekeljen mások véleménye. Akik kedvelnek, a barátaid biztosan nem hiszik ezt rólad, mások meg... hát azért szerintem érthető. *Ha mások véleményére adnék, akkor már rég összeroppantam volna. Azért az árvaházban se sokan kezeltek jól, amikor megtudták, hogy leégett a házunk, és hogy tűzmágus vagyok és hogy az apám bent égett. És mivel eleve nem is nagyon nyitottam túl sokak felé, elkönyveltek nem is kevesen pszichopata vadállatnak, aki a félénkség álcája mögé bújik. Érdekelt? Egy ideig, aztán már nem. A kérdésére elmosolyodom kicsit, aztán csak megrázom a fejem.*
-Igen, de nem ő, Ewan csak barát. Johnny, ő is ott volt akkor... tudod. *Amikor az a nő nekem esett és azzá tett, ami most vagyok.* -Ha ő nincs, akkor azt hiszem már én se lennék. *Teszem még hozzá egy szeretetteljes mosollyal, hiszen így van. Nem is tudom, hogy tudnám meghálálni neki azt a sok mindent, amit tett értem.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 12:14 pm

*Azért örülök, hogy egész normálisan, emberek módjára meg tudtuk beszélni ezt a dolgot. Nem kell félnem Libby-től, hogyelárulja bárkinek is, hogy mi vagyok. Azért elég sokan kedvelnek, és nem tudom, hogy a barátaim hány százalékát veszíteném el, hogyha megtudják, hogy mi is vagyok. Hogy egy undorító kórság lapul bennem, ami bármikor kitörhet. Persze a gyűrű megvéd, de hát... Ki tudja, hogy meddig és mitől. Minden esetre azért sejtem, hogy Libby tisztában van vele, hogy én már régebb óta vagyok ilyen korcs, mint ő, úgyhogy remélem, hogy a saját magam érdekében nem akar balhézni velem. Az apró megjegyzésem úgy látom, hogy talált, hiszen Libby elmosolyodik és vissza is kérdez. Széles vigyor kúszik az arcomra egészen addig, amíg be nem fejezi a kérdését. Akkor elkomorodom és határozottan bólintok.*
- Egy undorító átok, egy gusztustalan bestia van bennem, amit nem mindig tudok irányítani, ami veszélyes és bármikor kitörhet. Igen, egy vadállat vagyok, szexi álarc mögé bújtatva. És örülök, hogy Te nem ezt gondolod és nagyon remélem, hogy soha nem is leszel ilyen vérengző vérszopó. *jelentem ki komoly, mégis kicsit halkabb hangon. ÉRezheti a lány, hogy tényleg azt gondolom magamról, hogy egy elcseszett korcs vagyok, de próbálom ebből a szar helyzetből kihozni a legjobbat. Kicsit témát váltunk, és megsértődöm azon, amit Libby mond. Igen, tényleg rosszul esik, hogy így emlékszik rám.*
- Nem akarom, hogy annak tartsanak, de attól még, hogy megnézem a szép lányokat és esetleg bókolok is nekik, attól még baromira imádom a barátnőmet, és nem csalnám meg sohasem. *jelentem ki határozottan és egy kis szomorúság csillan a szememben. Nem szeretném, hogyha ilyennek ismerne meg ez a lány és azt terjedne el rólam, hogy egy szoknyavadász casanova vagyok. Igen, szeretem a másik, szebbik nemet, de az nm azt jelenti, hogy mindenkivel együtt vagyok. Nem. Imádom Lilit és soha nem csalnám meg!*
- És amúgy neked van párod? Azzal az Ewan-nal vagy együtt? *teszek fel egy kíváncsi kérdést néhány másodpercnyi csend után.*
Vissza az elejére Go down
Libby McIntyre

Libby McIntyre


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 118
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Elemista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek5142f208acf691361347
Az én színem a sandybrown.

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 10:02 am

*Problémái azt hiszem sokaknak vannak, úgyhogy sosem voltam e miatt kiakadva. Az élet nem épp kellemes sorsot szánt nekem és ha keseregnék rajta, akkor sem lenne jobb igaz? Az már más tészta, hogy e miatt elég vastag páncélt húztam fel magam köré, de valamivel mégis muszáj volt védekezni és talán ez még mindig jobb megoldás, mintha mély depresszióba zuhantam volna. Annál azért erősebb vagyok, vagy legalábbis van olyan mellettem, aki erősebbé tesz. Egyedül nem biztos, hogy bírtam volna az utóbbi heteket, azaz inkább biztos, hogy nem.*
-Édes álarc? *Mosolyodom el, hiszen annyit azért értek, hogy erre minden bizonnyal rám céloz.* -Ez nem álarc és nem vagyok mögötte vérengző fenevad, vagy te azt gondolod magadról, hogy egy vadállat vagy? *Nem hiszem. Vagy én legalábbis nem tudom ezt így kezelni, inkább mint egy szükséges rossz, egy plusz, ami van és kész. Az elején szörnyetegnek gondoltam magam, de ha még mindig így lennék vele, akkor nem bírnám elviselni. És persze nem is mondok neki semmi bővebbet magamról, annyira nem ismerjük egymást, de az tuti, hogy kellemetlenül érintene, ha tudnám, hogy nem is érdekli. Végülis... akkor miért beszélgetünk?*
-Igen, valami ilyesmi. *Rántom meg kicsit a vállam. Úgy érzem a hangjából, hogy neki nincs ilyen problémája, az jó dolog. Aztán láthatóan meg is sértődik kicsit, de hát ő az, aki ilyennek mutatja magát nem? Értetlenkedve pillantok rá.*
-De hát te voltál, aki még a nevüket sem tudtad, de a bikinijük színét vágtad fejből és gondolom a kosárméretük is ment volna... Ne hidd, hogy szentéletűnek tart bárki is, ha egyszer nem azt mutatod. *Lehet, hogy hűséges típus mindettől függetlenül, de én sokkal jobban örülök neki, hogy a én Johnny-m nem ilyen. Ő sokkal visszafogottabb, nem flörtöl másokkal. De hát ízlések és pofonok.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 9:49 am

*Habár egyfelől örülök, hogy Libby ennyire semmiségnek tartja ezt az egészet. Azt, hogy megtudtuk egymásról, hogy mik is vagyunk, azt, hogy rám támadt, én meg vissza rá, és azt, hogy nem valami kedves hangnemben váltunk el egymástól. Másfelől viszont nem örülök neki, hogy vannak nagyobb problémái is ennél, hiszen az azt jelenti, hogy vannak problémái és az soha sem jó. Örülök, hogy tudunk normálisan beszélgetni és az igazat megvallva nem is érzem annyira ellenszenvesnek a leányzót. Lehet csak azért, mert mint embert ismertem meg és egész jó fejnek és kedvesnek tűnik, így annyit nem nyom a latba az ellenszenvem azért, mert vámpír. És ennek örülök, mert nem szeretek rosszban lenni emberekkel, főleg, hogyha az egy ellenséges fajú/átkú ember.*
- Csak ha megérdemelném? Hát ez remek! *nevetek fel és megcsóválom a fejemet.*
- Oké, vettem Libby, nyugi. Csak mivel emiatt vesztünk össze... Meg hát én azért tartok az itteni vámpíroktól,akármennyire is édes álarc mögé bújnak. *nézek a lányra egy halovány mosollyal és persze a cuki álarcot rá értettem. Ki tudja, hogy ki még ilyen édes kislány, aki este vérszomjas vérengző vérszopó? Végül igyekszem lezárni ezt a témát és figyelni is fogok rá, hogy ne hozzam fel többet, bár a furcsa undor mégis ott marad az orromban és a szívemben, de igyekszem nem foglalkozni vele. Rákérdezek a problémájára, de persze nem mond sokat, nem is vártam, hogy beavat a részletekbe. Alig ismerjük egymást és igazából annyira nem is érdekelnek a dolgai.*
- Aha, értem. A zűrös család soha nem jó. *vonom meg a vállamat. Nekem szerencsére normális családom van, imádok őket és ők is engem, úgyhogy nekem soha nem volt ilyen problémám. A kérdésére és az apró gúnyolódására elfintorodom.*
- Haha, nagyon vicces... *morgom és nem rejtem el, hogy ez szarul esett.*
- Igen, még mindig Lilia, és nem, nem mozdultam rá a barátnőire. Azért kössz, hogy ilyen véleménnyel vagy rólam. *fintorodom el ismét és enyhén lebiggyesztem az ajkamat. Tök jó, hogy ilyen dolgok terjednek majd rólam a suliban...*
Vissza az elejére Go down
Libby McIntyre

Libby McIntyre


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 118
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Elemista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek5142f208acf691361347
Az én színem a sandybrown.

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 11:29 am

*Azt hiszem minden ember életében van egy olyan pont, amikor bizonyos problémák már annyira kicsinyesnek tűnnek, hogy egyszerűen már nem tudnak fennakadni rajtuk, mert olyasmiken mentek át, olyasmiket éltek túl, amik mellett az apróságok semminek sem tűnnek. Azt hiszem én is így vagyok vele, az hogy a miatt, amik vagyunk egymásnak estünk kissé... nem jelenti azt, hogy normális állapotban ne tudnánk beszélgetni, legalább időnként. Bár persze vannak dolgok, amikben nagyon nem értek egyet a sráccal, de az a helyzet, hogy nem igazán vannak itt se ismerőseim tömegével, se semmi, úgyhogy mondjuk. Megejtek egy apró mosolyt, amikor biccent, majd nagy nehezen végül le is ül mellém.*
-Nem vagyok egy olyan sunyi alak hidd el, és amúgy se tennék ilyet, csak ha megérdemelnéd. *Szélesedik ki kicsit a mosolyom. Végülis jó, ha tudod a másik gyenge pontját, de nem azért, hogy bármikor fel tudd használni, csak afféle tartalék megoldásnak. Egyébként is sejtem, hogy ő az erősebb, meg tapasztaltabb is a témában, szóval nem igazán húznék vele újat.* -De örülnék, ha nem folyton arra lyukadnál ki, ami vagyok. Rendben, hogy ez is hozzám tartozik, de... nem kell állandóan hangoztatni. *Teszem még hozzá, mert azért idegesít. Próbálja már egy kicsit legalább elnyomni magában, hogy ő vérfarkas, én meg vámpír. Nem így születtem meg, nem ez határozza meg azt, aki vagyok, hanem én magam.*
-Túl igen, legalábbis nagyon remélem. Mondjuk úgy, hogy elég zűrös a családom, vagyis zűrös volt. *Azt hiszem ez a finom kifejezés, általában ha valaki megtud rólam bármi apróságot, teljesen elhűl. Na ezért szoktam megtartani magamnak a dolgaimat.*
-És te? Még mindig ugyanaz a lány? Egy barátnőjére se mozdultál rá? De a nevüket már legalább tudod? *Célzok a legutóbbi beszélgetésünkre, amikor ugye a fürdőruhák színével tisztában volt, de a nevek... hát arról fogalma sem.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 11:22 am


*Valóban kicsit komolyabban veszem a dolgokat, hiszen azt hittem, hogy durvábban váltunk el. Azt hittem, hogy Libby eléggé felfújja majd a dolgot, hiszen végül is egymásra támadtunk. De úgy tűnik, hogy inkább én fújtam fel ezt a dolgot elég nagyra. Nem is értem, hogy Libbyt miért is nem rázta meg ennyire a dolog. De hát persze ennek én csak örülök, mert azért jó fej leányzó, és mivel vámpír, nem lenne vele jó rosszban lenni. Egy kis ideig döbbenten pislogok rá, hogy Úristen, halál nyugodt, és tök normálisan viselkedik, majd végül odasétálok mellé és úgy kérdezek rá, hogy nem-e haragszik rám. A válasza elé lekicsinylő és talán enyhe gúnyt is kihallok a szavaiból, úgyhogy ismét csak döbbenten pislogok a cuki lányra, majd elnevetem magam.*
- Örülök, hogy így gondolkodsz. Remek, akkor ezt meg is beszéltük. *biccentek határozottan, vigyorogva.*
- Tudod, nem árt jóban lenni az ellenséges fajjal, mert még a végén belopózol egyik éjszaka a szobámba, és rám tekersz egy rakás ezüst láncot. *próbálom elütni viccel az egészet és megcsóválom a fejemet.*
- Amúgy sajnálom, hogyha problémáid vannak. Bár, ha jól értem, akkor már túl vagy rajta, nem igaz? *kezdek kicsit csevegni, bár tudom, hogy totálisan semmi közöm hozzá, minden esetre remélem, hogy azért el tudunk beszélgetni egy kicsit. Lassan leülök mellé és a vizet nézem, ahogy felkavarja.*
Vissza az elejére Go down
Libby McIntyre

Libby McIntyre


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 118
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Elemista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek5142f208acf691361347
Az én színem a sandybrown.

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:57 am

*Látom, hogy ő azért elég morózus, és akkor talán finoman fejeztem ki magam. Tény, hogy legutóbb nem éppen jókedvűen váltunk el, de amúgy se voltam soha sem haragtartó típus és végülis valahol érthető, ha nem bír, hiszen valamelyest bennem is van egy bizonyos szintű ellenérzés felé, maximum nem olyan erős. Talán mert még az egész vámpírosdi viszonylag új nekem. Egyszerűen csak várok, amíg áll a fal mellett és karba font kézzel figyel. Majd szépen megszólal, ha akar valamit és kész, én ráérek. Ahogy közelebb sétál fokozatosan emelem a fejem felfelé, hiszen ha én ülök, ő meg áll, akkor jóval magasabb nálam, no meg igazából egyébként is, mert nem vagyok túlságosan magas. A kérdésére csak finoman megrántom a vállam, amitől a vékony pánt majdnem le is gördül, de még időben nyúlok utána, hogy visszatornásszam. Kicsit megköszörülöm a torkomat, aztán finoman elmosolyodom.*
-Tudod nem csak körülötted forog a világ. Sokkal nagyobb problémák megoldásán vagyok túl, hogy ezen fenn akadjak. Csak azt nem értem, hogy miért félsz annyira, hogy véletlenül is kiadom a titkod, mintha csak mindenki erre lenne kíváncsi a világban. *Egy kicsit tényleg úgy érzem, hogy egoista, mintha azt hinné, hogy csak ő számít mindenkinek, mindenki arra kíváncsi, hogy kicsoda és micsoda, pedig kétlem, hogy ez így van.*
-Szóval, amíg nem állsz neki vicsorogni rám, csak mert az ösztöneid ezt súgják, addig nincs gond. De igazán leülhetnél, mert ki fog törni a nyakam. *Teszem még hozzá, aztán kicsit megkavarom a vizet. Szép ez a hely, nem is tudom, hogy miért nem jártam még itt sosem.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:34 am


*Ahogy a sziklának dőlve figyelem a gyorsan folyó, hűvös, tiszta vizet, lépteket hallok. Ezek szerint megkapta az üzenetemet, és eljött. Lassan fordulok meg, és még mindig karba tett kézzel fordulok felé.*
- Szia Libby! *köszöntöm én is, és kicsit felvonom a szemöldökömet, hogy ilyen lazán, egyszerűen lecsüccsen a kút szélére és mintha mi sem történt volna csevegni szeretne. Kicsit megdöbbenve nézek rá és kinyitom a számat, majd végül becsukom.*
- Öhm... Nem haragszol rám? *engedem el a karomat, és kicsit közelebb sétálok a kúthoz, és megállok a lány előtt. Nem tudom, hogy mit is mondhatnék, azt hittem, hogy gyűlölettel fog rám köpködni, és nem is akar majd velem szóba állni. Ehhez képest itt van és egész kellemesen, talán jó kedvűen is kérdőre von, hogy mit is akarok tőle. Nem igazán értem az egészet, így hát értetlenül, szinte döbbenten meredek rá és várom, hogy mit is reagál.*
Vissza az elejére Go down
Libby McIntyre

Libby McIntyre


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 118
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Elemista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek5142f208acf691361347
Az én színem a sandybrown.

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:07 am

*Túléltük... túl...él...tük! Azért necces volt, és ha Johnny túlságosan megmakacsolja magát, de nem tette és ez a lényeg. Azért akkor is nagyon kockázatos volt, de túl vagyunk rajta. Eladtam a birtokot, és mostmár legalább jó időre pénzem is van, úgyhogy valamelyest jó része is volt ennek az egésznek, attól eltekintve, hogy majdnem mindketten ott hagytuk a fogunkat. Aztán ez az üzenet. Nem tudom, hogy miért ennyire üldözési mániás. Komolyan azt gondolja, hogy mert tudom, hogy mi ki fogom hirdetni mindenkinek? Mintha én akarnám, hogy tudják rólam. Ha egyszer ő sem mondja el senkinek, akkor én miért tenném? Tényleg nem értem! Mindenesetre itt vagyok, nem jövök direkt halkan, egyszerűen csak laza tempóban közeledem. Egy könnyű narancssárga pántos ruha van rajtam, finom esésű anyag, enyhén ráncosítva afféle mintha képpen. Nem szeretem a túlságosan kihívó ruhákat, szóval ez is térd felett végződik, nem túl rövid a szoknya. Belépve egyből meglátom a srácot. Nem is tudom mit vár, tegyek esküt, hogy sosem árulom el?* -Szia! Szóval? *Huppanok le a kút szélére és onnan figyelek.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:29 am

*Láttam az üzenőfalon, hogy Libby kedves visszatért, így hagytam neki egy üzenetet, hogy ma ebéd előtt várom ide a forráshoz. Úgy gondoltam, hogy ez egész jó hely, mert nem túl nagy a harchoz, viszont alig jár erre valaki, úgyhogy nyugodtan meg tudjuk beszélni a dolgokat. Már ha tud nyugodtan beszélgetni egy vámpír és egy vérfarkas. Egyszerűen kiráz a hideg és a a hányinger kerülget, hogyha a vérszopóra gondolok, mégis kettős érzés van bennem, hiszen amúgy meg tök jó fej és aranyos, ráadásul csinos! lányról van szó. Szomorú a helyzet, és igyekszem majd visszafogni magamat. Már ha eljön. Lehet, hogy megijedt, és egyszerűen nem fog eljönni, vagy csak simán nem is egyedül jön. Az mondjuk kínos lenne, nem sokan tudják rólam, hogy mi vagyok, szerintem kb. csak Lilia (esetleg a többi vérfarkas, ha együtt szoktunk átváltozni??). Úgyhogy annyira nem akarom reklámozni magam. Minden estere egy laza farmer van rajtam, egy sima fehér póló, és úgy dőlök a sziklafalnak a forrás felé fordulva, de úgy, hogy a nyílást is láthassam. Persze amúgy is egyből meghallom a lány lépteit. Kivéve persze hogyha figyel rá, hogy hangtalanul jöjjön... Nem félek tőle, hiszen én már több mint 5 éve élek ezzel a kórsággal, ő meg... 5 hete?*
Vissza az elejére Go down
Tyler Wayne

Tyler Wayne


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek51118996b70fb7894002

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 12:52 pm

*Valóban furcsa érzés járja át a testemet, ahogy Cat-tel egy helyiségben vagyok és átfut néhány gondolat a fejemen, de úgy döntök, hogy nem foglalkozom ezzel. Még. Egyelőre.
A töprengésemre hamarosan fényt vetek és el is mondom, hogy min is gondolkoztam. Nem is értem, hogy miért kötöm pont Cat orrára a dolgot, de az biztos,hogy konkrétumot nem mondok. A véleménye nem lep meg, igen, valami ilyesmire számítottam és ezt meg is jegyzem neki:*
- Igen. Tőled valami ilyesmire számítottam. *jelenik meg egy halovány mosoly a szám szegletében, mielőtt elfojtok egy fintort. Felsóhajtok és megcsóválom a fejemet.*
- Nem pont téged kellett volna megkérdeznem. DE azért okosabb lettem. Aki engedi... Az élvezi. *jegyzem meg kicsit titokzatos hangsúllyal, és ismét a forrás felé fordulok. *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 12:45 pm

* Nem is gondolkodtam még rajta, hogy esetleg démoni mivoltom állhat a dolgok hátterében. Olyan szokatlan ez az egész... Egészen mostanáig nem tudtam hogy mi vagyok, és hogy miért. Szörnyen haragszom emiatt a szüleimre, és egy darabig még nem fogom tudni megbocsájtani nekik, de inkább mellőzöm ezt a témát a fejemben, mert nem akarom hogy elrontsa a kedvemet. Épp eleget szitkozódtam miatta, most annak kell örülnöm, hogy van egy hűséges szövetségesem és egy legjobb barátom, akire mindig számíthatok. És ez az érzés hatalmas boldogsággal tölt el... Viszont az is megfordult a fejemben, hogy az a bizonyos régi valaki visszatér és találkozni akar velem. Nem tudom mit reagálnék akkor, de biztos hogy nem ugranék a nyakába kapásból. Visszatérve a mivoltomhoz, fogalmam sincs, hogy van e hasonló teremtmény egyáltalán ebben az országban. Vagyis, tiszta vérű démonok tuti hogy vannak, de azt sem tudom én hogy kerültem ide, vagy hogy lehettem egyáltalán így diák? A fél-démont megérteném, de így.. Túl sok kérdés kavarog a fejemben ezzel kapcsolatban... Kíváncsian hallgatom a fiút, és meglepődve látom, hogy nem kellett sokat játszadoznom a szavaimmal és meggyőzést gyakorolni rá, hogy elmondja mi bántja igazából. Tehát egy kapcsolat, és az én véleményemre is kíváncsi. Különös, ennél makacsabbnak gondoltam első látásra. Meglepődök a kérdésen, erre nem számítottam. Felvont szemöldökkel, és kissé gyanakodva méregetem a fiút. *
- Az attól függ ki van alá és fölé rendelve. * Halk kacajt hallatok, naná, hogy támogatom ha egy kapcsolatban a nő irányít, elvégre rendelkezem enyhe feminista életérzéssel. De egyébként meg nem ennek a híve vagyok. *
- Komolyra fordítva a szót... Támogatom, de csak ha a nő van fölé rendelve. Én nem engedném, hogyha mondjuk egy férfi lenne fölém rendelve. Az megalázó számomra, de ez az illető személyiségétől függ, hogy mennyire bírja. Ilyen téren amellett vagyok, hogy a nő hordja a cipőt. Persze a kiegyensúlyozott kapcsolatot is támogatom ha arról van szó. * Nehéz ezt úgy mondani, hogy ne sértsem meg Tylert, mert alapvetően nem igazán szeretném, ha már egyszer tanácsot kér tőlem, de az elveimet nem akarom és nem is fogom véka alá rendelni. legfeljebb egy kicsit burkoltabban fejezem ki, hogy igenis a nőnek legyen több joga... Elég indokom van rá, hogy így gondoljam. *
Vissza az elejére Go down
Tyler Wayne

Tyler Wayne


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek51118996b70fb7894002

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 12:20 pm

*Habár valóban kicsit összerezzenek, nem Cat hangja miatt, hanem inkább a kisugárzása az, ami taszít, és ami valami furcsa, jeges rémületet ébreszt bennem. Hiszen démonról van szó! Talán még a vámpírok mellett sem éreztem ilyen iszonyatosan furcsa, rossz érzést és sejtem, hogy Cat is valami sötét lény lehet. Bukott angyal, vagy éppen fél-démon? De az is lehet, hogy csak egy egyszerű, újszülött vámpír, akit erősebben érzek. Kellemetlen. Minden esetre felé fordulok és igyekszem nem koncentrálni a néhai jeges kezekre, amik futkorásznak a hátamon.*
- Áh! Szóval ilyen konkrét céllal jöttél le ide. *jegyzem meg és egy aprócska mosoly jelenik meg a szám szegletében, miközben végigmérem a lányt. Egész csinos - lenne, ha nem lenne ilyen határozott. Nem szeretem a határozott nőket.*
- Hogy mi nyomja a lelkem? Ó, elég sok minden. *nevetek fel semmi érzelem nélkül és megcsóválom a fejemet. Lassan a vízhez sétálok és hátat fordítva a lánynak egy kavicsot rúgok bele a sebesen folyó forrásba.*
- Egy kapcsolaton gondolkoztam... *szólalok meg egy kisebb szünet után. Fogalmam sincs, hogy miért mondom ezt el Cat-nek, hiszen annyira nem ismerjük egymást, mégis... Olyan furcsa jellem, talán ő megértené... Vagy mégsem?*
- Mit gondolsz az alá- és fölérendelt kapcsolatokról? *fordulok meg hirtelen és nézek mélyen a lány szemébe. Mert erre már rájöttem. Ilyen kapcsolat a miénk Chrystallal. És ezt élvezem. Túlságosan is.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 12:14 pm

* Sosem gondolkodtam el rajta, hogy a beszédhangom milyen hatást gyakorolhat az emberekre. Esetleg nem veszik komolyan, mert kissé magas? Vagy netán irtóznak tőle, mert túlontúl játszadozok a hangszínemmel? Esetleg ridegnek és határozottnak látnak miatta, mert elég nőies a hangzása. Sok lehetőség, végtelenül sok, de Tyler reakciójából ítélve jó úton járok. Látom, ahogy kissé megborzong, mikor megszólalok, és csak aztán fordul hátra. Halovány mosolyra húzódik a szám, és lassacskán elkezdek sétálni a kis barlangban. A vízhez eszem ágában sincs hozzáérni, távol álljon tőlem... Inkább csak beszélgetek. *
- Igen, sosem árt az újítás. Új dolgok kipróbálása nélkül unalmas az élet. * Mondom, majd rögtön válaszolok is a következő kérdésére, szinte szünet nélkül. *
- Gondoltam itt lent majd találok egy töprengő egyént, akit meg kérdezhetek hogy min gondolkodik olyan mélyen... És találtam. * Mosolygok, nem túl bátorítóan, inkább ravaszul, de nincsenek rossz szándékaim jelen pillanatban. Ha Tyler netán tán valami oknál fogva elmondná nekem, hogy min gondolkodik annyira nagyon, akkor azzal kivételesen nem biztos hogy visszaélnék. *
- Szóval? Szabad megkérdeznem mi nyomja a lelked? * Látszik rajta, hogy semmi kedve nincs üres fecsegéshez, és nekem sincs, meg kell hogy mondjam. Már rég kinőttem abból, hogy 'szia, hogy vagy?' és társai, azok csupán üres, kíváncsiság nélküli dolgok, amiket az ember lassacskán már csak illemből szokott feltenni. Kivéve hogyha ténylegesen kedveli az illetőt. *
Vissza az elejére Go down
Tyler Wayne

Tyler Wayne


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek51118996b70fb7894002

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 11:59 am

*Lazán dőlök neki a sziklának, kezem a zsebemben, amikor lépteket hallok magam mögött. Nem nézek hátra, miért is tenném, egészen addig, amíg valami furcsa, mardosó jeges kéz nem kezdi el szorongatni a nyakamat. Ekkor érkezik a lány hangja is, mintha a hangja hozta volna a furcsa, jeges kéz érzését. Megfordulok és szemben találom magam Cat-tel, ám most - ismét - máshogy néz ki, mint ahogy megismertem.*
- Nocsak. Most a kék az aktuális? *jegyzem meg és a hajára bökök. Furcsa, de valahogy vonzónak találom a kék rúzsát, ám a haja nem tetszik. Nem szeretem a nagy színes, nagyon divatos embereket.*
~Talán ezét vonzódsz Chrystalhoz. Mert egyszerű és szürke, mint egy egér.~*gondolom magamban, ám gyorsan abbahagyom a gondolatmenetemet és Catre koncentrálok. Lassan felé fordulok, de még mindig a sziklának támaszkodom.*
- Igen. Töprengek. *ismétlem meg a szót, mintegy ízlelgetve, hiszen egészen kellemes hangzása van, mégsem fejezi ki annyira, hogy mit is csinálok. Gondolkozom. Tanakodom. Kérdésekre keresem a választ és a megoldást. Egyedül. Ezen a misztikus helyen. Ám most fel kell függesztenem ezt a dolgot, amíg Cat itt van.*
- ÉS Te mi járatban? *
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 11:54 am

* Alapvetően imádtam a társaságot, most már kevésbé... Szó se róla, ha legalább egy olyan ember van a közelben, akivel igenis jóban vagy, akkor természetesen bármilyen nagy lehet a tömeg, engem nem zavar. De magányosnak lenni viszont szörnyű. Bonyolult ez a téma, de olyan szempontból imádom a tömeget, a sok embert, hogy minden szempár rám szegeződik, és márpedig nem vagyok egy szerény, törékeny kis alkat. Igen, ezt kifejezetten szeretem csinálni. Amikor utat engednek neked mert leordítod az egyiket, amikor a puszta látványodtól arrébb húzódnak - ez nem feltétlenól attól van mert ijesztő vagyok, hanem mert szeretem a bazi nagy kiegészítőket... Igazából most csak azért járom a folyosókat, hogy hátha rajtakapok egy két rakoncátlankodó kisdiákot, amint éppen valami rosszat csinálnak, ugyanis kifejezetten jó kedvem van. Igen, ha jó kedved van, hát menj gyerekeket hajkurászni hogy mi a fenét csináljanak... Ilyenkor felébred bennem némi kötelességtudat, bár alapvetően nem szeretem elhalasztani a rám bízott munkát, de ilyenkor csak úgy spontán csinálok minden félét. Például olyan helyekre nézek be, ahol még nem nagyon voltam amióta itt töltöm a mindennapjaimat. Ilyen hely a Föld alatti titkos forrás, ahol talán kétszer fordultam meg összesen. Egyszer amikor Bella én meg Evelin veszekedtünk, vagy nem tudom már mi a fene volt, de nem baj... Hatalmas cipőmben lebandukolok a lépcsőn, majd kapásból megpillantom az ott álldogáló srácot. *
- Misztikus egy hely, nemde? Pont alkalmas a töprengésre... Márpedig úgy látom épp azt csinálod. * Szólalok meg hirtelen. Ezúttal élénk kék ajkaimmal szépen formálom a szavakat, és jól érthetően beszélek, leszoktam már a hadarásól, nem is akarok visszatérni rá. Alapvetően nem keltette fel a fiú a kíváncsiságomat, de tekintve felhőtlen jókedvem, nem fogok egyedül üldögélni. *
Vissza az elejére Go down
Tyler Wayne

Tyler Wayne


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Föld alatti titkos forrás Nekromanta
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás Tek51118996b70fb7894002

Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 11:22 am

*Szeretek egyedül lenni. Néha idegesítenek az emberek. Nagyon. A sok idétlen fecsegés, a sok felesleges beszéd... Ezzel az agyamra tudnak menni. Ezért is jöttem le ide a forráshoz, mert gondolkoznom kell. Chrystalon. Ki máson? Hihetetlen, hogy mit művel velem az a lány. Egyszerűen szeretek vele lenni, vele KELL lennem. ÉS meg akarom ismerni, bár ezt nem nagyon hagyja. A múltkori vacsoránál sem sikerült sokat kihúznom belőle, ami a családját és az eddigi életét illeti. De talán nem is kellene tudnom. Talán nem is kellene foglalkoznom vele. Lassan, zsebre tett kézzel sétálok be a forráshoz. Egy fekete szövetnadrág van rajtam és egy fehér ing, aminek ki van gombolva a felső gombja. Hajam kócosan áll, szokásos formában, szememen pedig ott van a fekete keretes szemüveg. Laza léptekkel sétálok közelebb a forráshoz, és az egyik sziklának dőlve figyelem a hűvös víz gyors folyását, ahogy elsuhan valamerre - ki tudja merre.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Föld alatti titkos forrás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Föld alatti titkos forrás
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Nyugati-szárny-
Ugrás: