Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Föld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_lcapFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_voting_barFöld alatti titkos forrás - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Föld alatti titkos forrás

Go down 
+52
Celia D'cruze
Evangeline Elovics
David Addison
Felicity Artmenson
Hiroshi Haku
Eddie Fisher - Archívum
Owen Philips
Edenzia Syntyche
Scarletta Ferellion
Ywandain Garioth
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Adam Kerphina
Emma Marshall
Amin ibn Narhaut
Lirian con Silvanas
Aylan Raven
Castion de Sovalon
Flame Torchwood
Aewyorin Dr'acnasyr
Radomir Waylan
Deyan Serenity
Játékmester
Artemis Taylor
Shuang Zhen
Cat R. Morgan
Isabella Newton
Anita Radoslava
Xena W. Johnson
Cassandra Waylan
Nessie di Alsiera
Devrim Tahir
Mila Zelenkova
Alfons Gerard
Yeo Jung-hwa
Seldrit El Perimd
Alex Kerphina
Belnis Undomiel
Játékmester Naxeldir
Kynger Iwood
Lianne Luoris
Laura Wylee
Kalandmester
Sylvia Grozda
Aeryn Baker
Regina Ruosin
Rosetta Waylan
Ryan Whitman
Bianca Phelps-Blamely
Wanda Dorcas Gloria
Demian Emil Deyan
Elisabeth Grey
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Elisabeth Grey

Elisabeth Grey


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 89
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 12:39 pm

First topic message reminder :

[justify]Zegzugos alagutak és járatok között ide is eltalálhatsz, ha szemfüles vagy. A labirintus dél-nyugati szárnyában van a kis forrás. Természetesen alakult ki, a járatokkal pedig inkább nem kerülték ki, hiszen még jól is mutat. A folyton csobogó friss víz hangja megnyugtathatja a lelkedet egy nehezebb óra után, bár kérdés, hogy míg ide eljutsz a sötét járatokon keresztül nem lesz-e csak rosszabb...ezt már te döntöd el. A vízből bármikor ihatsz, a forrás még talán egészségesebb is, mint ami a kúriában van. Meríts egy poharat, vagy a két kezedet a vízbe, vagy tartsd a folyóvíz alá, és menten onthatod a szomjadat, akár egy nehéz óra után is, ha erre visz az utad.

A barlang méretein elámulsz szinte minden alkalommal. A labirintushoz képest egész nagy ez a terület, több sziklával, és kiszögelléssel, ahova leülhetsz. De az is lehet, hogy csak egy hatásos illúziónak köszönhető a látvány. A fények csak még szebbé teszik a vizet. Mesés, ahogy a felszínén cikáznak a szikrák, meg-megcsillannak a hullámokon, ha kicsit felkavarod a vizet. A fényviszonyok itt bent a kintit tükrözik. Nem-nem olyan, mintha sütne a nap, de már-már hasonlatos a természetes fényhez, bár látszik, hogy mágia szülte. Éjjelente csak az itteni fáklyák adnak halvány derengést...bár ilyenkor jobban jársz, ha nem sétálgatsz erre felé.

Ülj le a kis forrás sziklás partjára, és pillants a vízbe...mintha csak vonzaná a tekinteted. Jól látod? Apró arany ragyogás az alján. Mi lehet vajon? Talán arany? Akár még az is, de lehet, hogy csak leprikón arany, azért meg nem érdemes összevizezned magad. Viszont akár még az is lehet, hogy valamilyen éhes vad áll lesben a mélyben, és ez csak az óvatlanok csalogatására van. Nem tudhatod...de ki mernéd próbálni? Az is lehet, hogy minden alkalommal mást rejt a mély, vagy csak nem mindig ugyanazt zavarod fel, rajtad áll, hogy kimered-e próbálni többször is...


*Elisabeth a kőpárkányon ülve belemeríti kezét a hideg vízbe, amjd a csobogó forrásra tekint. Ekkor felel neki Demian, hogy nem zavarja őt a lány, amin kicsit fönnakad a szemöldöke az eramiros lánynak és tekintetét Demianra függeszti.* Na, ezt se sokszor mondták még nekem. *Állapítja meg a lány. Az az igazság, hogy valóban elkényeztetett, talán kicsit gőgös lány, de az a különbség közte és hasonló kaliberű társai közt, hogy ennek Elisabeth teljes tudatában van és nem is tagadja. Ez annak köszönhető, hoyg amúgy nagyon ravasz, szemfüles lány.* Mondd csak, te meg szoktad játszani magad a világ előtt, hogy elkerülj bizonyos kellemetlenségeket, vagy pedig őszinte vagy? *Szegez rögtön Demiannak egy kérdést a lány, ugyanis a fiú érdektelensége az ő cinikus, kibírhatatlan viselkedésével szemben beindította a csinso pofika mögött lévő agyát és fantáziáját. Egyelőre ugyanolyan selejtterméknek tartja a belsirionos srácot, mint sokmindenki mást, mindazonáltal kíváncsi a fiúra, ami jó jel, mert ha végképp nem érdeklődne Demian személyisége felől, akkor lehet, hogy már egyedül üldögélne itt Elisabeth, hisz ő képes a legnyugodtabb embert is kihozni a sodrából.* Egyébként megjegyzem enyhe modortalanság nem bemutatkozni egy hölgynek, de hát mindegy... nem várok sokat a magadfajtáktól. *Jegyzi meg kissé gorombán, mégis derűs hangon a lány.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 7:45 pm

*Nem vagyok most annyira elvarázsolva, úgyhogy meghallom a közeledő léptek zaját. Kicsit kavargatom csak a vizet, szóval igazából nem keltek túl nagy zajt, hogy az esetleg elnyomja az ismerős közeledését. Felpillantok a bejáratot fürkészem, amikor végül feltűnik ott az alak. Találkoztunk már, bár kissé kétesek az érzéseim vele kapcsolatban. Volt, hogy egészen értelmesnek tűnt, és van egy kislánya is, ami azért az ő korában elég szokatlan, viszont e mellett nem egyszer határozottan bunkónak is minősült. Most sem teketóriázik, egyből kérdez, mintha csak az, hogy csinosan vagyok felöltözve azt jelentené egyértelműen, hogy várok valakit. Miért ne lehetnék csinos egyszerűen csak a saját kedvemét, vagy mert az akarok lenni? Miért lehetne csak valaki miatt kicsípni magunkat? Megrázom kicsit a fejem, majd végül egy aprót biccentek felé.* -Szia David! Nem lesz semmi ilyesmi, csak úgy benéztem ide. Miért gondolod? *Mostmár kíváncsi vagyok rá, hogy miből szűrte ezt le. Tényleg a ruházatomból, vagy szimplán csak valami isteni sugallat juttatta ezt eszébe? Aztán egy kicsit elképedek, amikor vetkőzni kezd, de végül csak a kabátig jut, alatta még ing is marad, és itt kezd el konkrétan mosakodni. Kicsit hátrébb húzódom, hiszen a forrás szélénél ülök, és nem akarom, hogy lefröcsköljön véletlenül. Drága volt ez a szoknya, na!* -Nem fürödtél? *Csúszik ki a számon a nem biztos, hogy éppenséggel kedves kérdés. Nem érzem, hogy mondjuk büdös lenne, viszont egyébként miért mosogatná le magát itt a forrásnál?*
Vissza az elejére Go down
David Addison

David Addison


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Auror
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Tek5147449499a361894175

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 7:28 pm

*Az élet nem mindig úgy alakul, ahogy elképzeljük. Ha valamit el akarunk érni, tennünk kell érte. De néha, amikor úgy alakul, bármennyire is akarjuk, az áhított cél csak egyre távolabb kerül, mígnem valami olyasmit kényszerülünk feláldozni érte, amely még fájdalmasabb veszteség, mintha egyszerűen lemondtunk volna róla.

Egy hosszú, és fárasztó nap után lépdelek a folyosókon, nem mintha az én szakmámban volna olyan, hogy munkaidő. Most is pattanásra készen állok, a pálcám és a mobilom készenlétben, bármelyik pillanatban kereshetnek, ha egy őrült mondjuk elrabolt egy kislányt. Ha csakis rám lehet szükség, tudom már a két készülék rezdüléséből. Akkor pedig azonnal indulok majd, mégis, lehet, későn érkezem. Mindig akkor keresnek, amikor semmi más megoldás nincsen. Furcsa, talán megelőzött a rossz hírem, hogy nincsen másom, erről szól az életem, munkamániás őrült, akinek nincsen vesztenivalója, akárcsak egy megelevenedett halálos fegyvernek. Végigsimítok borostás államon, talán nem ártana az egészen lekapni, de ha az ember nem alszik otthon, még borotva közelébe sem kerül. Bent zuhanyoztam, és csak az alsót váltottam, felülre a megszokott farmer, atlétatrikó, cowboy ing, és bőrdzseki került. Belépek a forrás tágas barlangjába, hogy legalább a nyakamat megmossam kissé, amikor bent találom a már többször is látott vöröshajú szépséget. Féloldalas mosolyra húzódik a szám, kedvelhető a tündér, ami minden bizonnyal egyoldalú, mélyen kétlem, hogy lekezelő stílusom láttán olvadozni kezdett volna. Mindegy, a robot dolga a szolgálat.* Scarletta. Szép estét. Randid lesz? *Jegyzem meg talán tapintatlanul, hiszen a mutatványos mindig csinos. Bevégzem az elképzelt feladatot, lecsúsztatom a zippzárt, leteszem a dzsekit a forrás mellé, és megnedvesítem a tarkóm. Behunyt szemmel adom át magam a felfrissülésnek.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 H2pc
Az én színem az orangered.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 6:54 pm

*Ha a Tündérkert a kedvenc helyem, akkor a titkos forrás a második kedvencem. Furcsa, mert mind a kettő a föld alatt van, én pedig nem szeretem annyira a föld alatti helyeket, ezek mégis annyira szépek, hogy ettől függetlenül oda vagyok értük. Valami miatt most végül mégsem az első számú kedvencemet céloztam meg, inkább a forráshoz térek be. A ruházatom a szokásos, csinos és egy leheletnyit kihívó, de csak épp amennyire szükséges. A combom közepéig érő rakott szoknyát viselek, piros-feketében, felül pedig egy kellőképpen, de nem túlzóan dekoltált toppot, vékony pánttal. Nincs hideg itt bent, szóval nem gondolom, hogy véletlenül is fázni fogok. Lehuppanok a kőre, és a kezemet óvatosan a vízbe mártom. Persze vannak ilyen kis figyelmeztetések, hogy ne kavard fel a vizet, meg mi van, ha valami beránt, de sosem féltem ilyesmitől. Sokszor jártam már itt, és eddig még soha nem történt semmi, ami miatt tartanom kéne a helytől. Halkan sóhajtok egyet, kicsit talán mostanában egyenesbe jött az életem, de az az igazság, hogy még mindig nem érzem magam felhőtlenül. Azt hiszem Elidor kezd rendben lenni, úgy láttam, hogy valamilyen vadóc csajjal keveredett össze, mintha a bálon együtt lettek volna. A tanár úrral nem is tudom, mi lehet mostanában, nem akartam zavarni, ő pedig amúgy sem keresett.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 2:05 pm

* Nem is rossz ötlet. Ő is hallott már erről a bizonyos kilátóról és jelen pillanatban még lenne is kedve oda ellátogatni. Egyet bólint beleegyezésképp.*
- Az a sok lépcső nem árt nekünk. * Kacsint barátnőjére kuncogva, majd lassacskán elindul.* - Na és mi a helyzet Dwaynnel? * Kérdi kaján mosollyal arcán, miközben lassacskán elhagyják a forrást. Örül, hogy Anitaval sikerült lerendezni ezt a dolgot, viszont a neheze még hátra van. Kicsit tart azoktól az idegenektől, de míg nem méri fel a helyzetüket, addig felesleges lenne félnie. Már alig várja, hogy elérjenek a kilátóig.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:59 pm

-Talán a kilátót, oda elmehetnénk! *veti fel az ötletet.* -A kúria északi homlokzatánál van. Néha, amikor elsétáltam egy-egy diák mellett, hallottam, hogy milyen helyekről beszélgetnek. Pár nappal ezelőtt rákérdeztem a kilátóra és el is vezettek oda. Nagyon szép hely, neked is látnod kell, ha még nem voltál ott! *meséli lelkesen. Onnan minden gyönyörű. Van fent távcső is, amivel jobban megszemlélhetik a diákok a tájat. A probléma az, hogy 111 lépcsőfok vezet fel odáig, de ha azon túl tud lendülni az ember, már nem lehet akadály tovább menni. A látvány miatt megéri.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:44 pm

* A járatokon, alagutakon keresztül mászkálva Felicity a bálon gondolkozik. A mai napig nem tudta eldönteni, hogy megy-e egyáltalán vagy hogy érdemes-e mennie. Nagy sóhaj hagyja el száját az előbbiek miatt. Egy mosoly kúszik arcára, mikor Haku is elmosolyodik. Lassan lépked a fal mellett, amikor végre kiérnek ebből az útvesztőből. Elismerő pillantást küld barátnője felé, amiért sikeresen kiértek. Neki beletelt volna egy kis időbe, mire kitalál, de a félreértés végett, nem azért mert szőke.*
- Huh... Háát.* Nyújtja el az utolsó szót, miközben azon gondolkodik, hogy hova is menjenek. Valami olyan helyre kéne, ami közel van az itteni helyhez, csakhogy ő még nem tudja, hogy mi hol van. Csalódottan vállat von, majd sóhajt fel.*
- Nem tudom... A közelben ismersz egy jó helyet? * Kérdi kíváncsi és reménykedő tekintettel. Jó lenne, ha barátnője ismerne egy-két helyet a közelben.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:37 pm

-Szia, Anita! *köszön el a lánytól Haku, majd Felicityvel elindulnak az egyik járat felé. Beéri őt és előremegy.* -Igen, már tudom. Ha meg máshol jutnánk ki, az sem probléma, hamar megtalálnánk a kivezetőutat. *mosolyog rá. Több járaton is átmennek, mire feljutnak. Nagyot sóhajt, majd Felicity felé fordítja fejét.*
-Merre menjünk? *kérdezi érdeklődve, miközben körbenéz.* ~Valamiért úgy érzem, hogy Anita kezd megbízni bennünk. Remélem tényleg így van! Örülnék neki és gondolom drága jó barátnőm is.~
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:31 pm

* Kicsit elbambul maga elé, ezért elsőre nem hallja meg Haku kérdését, de a többi mondat kizökkenti őt saját kis világából, majd egy bólintással jelzi Hakunak, hogy mehetnek. Csak remélni meri, hogy ki fognak találni. Elgondolkodó tekintettel mered a kijárat felé, majd Hakura néz kérdőn.*
- Remélem tudod, hogy merre jöttünk. * Ejt egy mosolyt végül Anitara pillant.* - Akkor majd megy a bagoly. * Közli vele, hogy a későbbiekben minden bizonnyal küldeni fogják a baglyot. Köszönésképp int egyet és elindul a szerinte helyes irányba, ami közel sem biztos, hogy jó. Megtorpan pár lépés után és inkább úgy dönt megvárja Hakut, hogy ő menjen előre. Ha meg mégiscsak eltévednének, akkor sincs nagy probléma, bár jobban díjazná, ha sikeresen kijutnának az útvesztőkből. Mosolyogva várja, hogy barátnője elinduljon, miközben összehúzza magán kabátját, mert ami őt illeti kezd egy kicsit hűvös lenni számára.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:22 pm

-Én aztán nem bánom, hogy te mennyit viszel el. *von vállat, aztán Felicityre pillant, aki egy jó ideje velük volt már, aztán feláll.* -Úgy vélem, hogy már mindent tudunk, amit tudnunk érdemes. *áll fel* -Fel' jössz? *int fejével a visszavezető járat felé. Úgy tűnt, hogy már nincs több részlet, ami nem lenne meg. Ott a bagolyposta és a nem rég elhangzott dolgok. Már alig várta, hogy Olaszországba menjenek.*
-Ami meg a bál dolgot illeti én szeretem. Igaz, nem sokan voltam, de azt már el tudom mondani, hogy milyen jó. Lágy zene szól, amire táncolhatsz és ha nagy társaság van, nem is unatkozhatsz egy könnyen. *mosolyodik el.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:16 pm

* Elgondolkodva pillant hol Hakura hol pedig Anitara. Most már érti, hogy a lány miért is akar bosszút állni, azokon a bizonyos személyeken, hisz a család miatt az ember bármire képes. Mikor elhangzik, hogy mégis mi az uticél, kicsit megszeppen, ugyanis sose járt még Olaszországban és ami őt illeti nagyon is szereti az olasz kosztot. Persze a nevezetességekért is oda van, de legjobban az olasz konyha érdekli.*
- Nekem jó * Bólint egyet és karjait összefonja mellkasán. A baglyos megoldás tetszetős neki, ezért mikor Anita azt mondja, hogy "küldjenek egy baglyot", egy mosoly húzódik arcára. Már kíváncsi, hogy kik is azok az emberek, akiken Anita bosszút forral. Ahogy az említetteket felidézi, nem úgy tűnik, mintha kis taknyos varázslók ellen kellene harcolniuk, de mivel nem egyedül vannak, hanem hárman, ezért nincs mitől tartaniuk, habár azt még nem tudják, hogy az ellenfeleik hányan vannak. Na és persze az sem mindegy, hogy milyen kondiban vannak. Egy izompacsirta ellen, aki ráadásul varázsló is, nem lenne könnyű szembeszállni. Ha azt a csapatot sikeresen elverik, akkor valamelyest kiharcolták maguknak Anita bizalmát, bár Felicity már most sejti, hogy egy kicsit megbízik bennük.
Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:59 pm

*Hitetlenül néz Hakura, nem tudja hova tenni a válaszát, hogy nem kell neki semmi. Pár pillanatig csak nézi, de aztán megvonja a vállát, és nem tulajdonít neki jelentőséget.* -Ti tudjátok, akkor viszont az enyém az összes cucc onnan. Annál jobb. És... a bál után indulhatunk, amikor akarsz. Én ugyan nem megyek oda, utálom a bálokat, nekem túl puccos, de ti nyilván szeretitek az ilyeneket, úgyhogy érezzétek jól magatokat. Addig is előkészítek minden szükséges dolgot, elkészítem a pontos haditervet meg hasonlók. Aztán... amikor gondoljátok. Nekem bármikor jó. Küldjetek egy baglyot és találkozunk az udvaron, onnan pedig vonat és repülő. Ennyi pénzem még pont van, és mivel utána meg nem lesz gond a pénz, meg van oldva visszafelé is az út. *Magyarázza elképzeléseit, majd Hakura figyel, hogy neki van-e valami hozzáfűzni valója. Fogalma nincs, hogy miért, de megbízik mindkét lányban... Pedig erre nem sok oka lenne, lehetséges, hogy az utolsó pénzben lelépnek az összes cuccal és mégis egyedül marad a harc közepén... De ha belepillant a jövőbe, akkor semmi hasonlót nem lát, legalábbis egyelőre.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:40 pm

*Haku egy pillanatra elgondolkozik. Segíteni szeretne a lánynak, de ő nem akar semmilyen értéket, legyen az egy értékes tárgy, netán ereklye, vagy pénz. Őt nem a nyereségvágy hajtja, hanem az, hogy valahogy segíthessen és jóvá tegye azt, amit ott elrontott. Úgy véli, többször is jól végiggondolta a dolgot és ez most jó alkalom. Közelebb hajol ő is.*
-Nekem nem kell semmi, bőven megelégszem annyival, ha neked beteljesedik a bosszúd és ezzel segíteni tudok. Akarom mondani, tudunk.... Mikor indulnánk? És honnan? *kérdezi érdeklődve, miközben mindvégig Anitat nézi.*

Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:33 pm

*Artemis gyanús hallgatásba burkolózott, legalábbis Anita szerint, hisz a levél említése óta az ég egy adta világon nem mond semmit, csak a macska daimónját simogatja szórakozottan. Anita közelebb inti magához Hakut, hogy bizalmasabban tudjanak a témáról beszélgetni, mert könnyen lehet szerinte, hogy az általa teljesen ismeretlen lány ismeri az említett személyeket vagy kém vagy bármi.* ~Bár... És mi van akkor, ha ismeri őket? Legfeljebb vele is végzünk.~ *Gondolja a lányt méregetve.* -Ennek örülök. *Mondja arra, hogy nem tántorítják el a levélben foglaltak Hakut, és egy ironikus félmosolyra húzza a száját.* -Nos, ez enyhe kifejezés, de most nem lényeg. Az annál inkább, hogy megtudtam, hol vannak most. Egy puccos kastélyban tengetik mindennapjaikat, alaposan meggazdagodtak az idők során a Durmstrang után, én pedig lényegében nincstelen vagyok, főleg hozzájuk képest. A kastélyt Olaszországban húzták fel, ha minden igaz, akkor Firenze közelében. Oda kellene eljutnunk, és felkutatni őket és végezni velük. Nem kizárt, hogy őreik is vannak, ezért mondtam, hogy kevés vagyok egyedül a dologhoz. Ha viszont sikerrel járunk, megosztozunk az ott talált cuccokon és gazdagok leszünk, a tetejébe pedig megbosszulhatom azt, amit a szüleim ellen tettek. Mi a véleményed? *Kérdi, bár az ő helyében egy másodpercet nem gondolkodna a dolgon, hisz részben a nyereségvágy is hajtja.*


A hozzászólást Anita Radoslava összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 03, 2013 6:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:43 pm

-Majd' elfelejtettem. Haku Hiroshi vagyok. *mutatkozik be udvariasan az idegen lánynak, majd Anita felé fordul* -Mi? Ja, a bagolypostára gondolsz? Igen, megkaptam és bármire kész vagyok. Az sem zavarna, ha halálközeli állapotba kerülök a dolog miatt. Elolvastam a leveled elejétől a végéig és egy kicsit sem tántorít el. *mondja elszántan Haku. Elvileg a levélben az állt, hogy merényletet terveztek a szülei ellen és ezért akar rajtuk bosszút állni.*
-Nem valami szép dolog ami történt, de ha megmondod a továbbiakat, akkor azok szerint fogok cselekedni. Azt hiszem ezt csak megérdemled, azok után, hogy nem segítettünk. *feleli, miközben nagy levegőt vesz, aztán kifújja.*
Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:35 pm

*Anita a szzokásos helyén, a föld alatti tikos forrás egyik sziklájánál üldögél, egyelőre teljesen egyedül, és a körmét festegeti. Nem sokára azonban megérzései jelzik, hogy két vendége is érkezik, amelyik közül egyet ismer is. Ennek az egy embernek most kivételesen örül is, mert van valami, ami összeköti őket, ilyen pedig régen nem volt már senkivel sem.* -Szia, Haku. Megkaptad a levelemet? Készen állsz a kalandra? *Kérdi érdeklődve, majd megérkezik egy számára totálisan ismeretlen lány, aki elég rossz bőrben van, de ez túlzottan nem hatja meg őt. A legtöbbször ő sem tobzódik a boldogságban, azt pedig már rég megtapasztalta, hogy az élet nem habostorta, úgyhogy őt érzelemmentes hangon fogadja.* -Üdv. *Veti oda röviden, a neve közlése nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Auror
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Tek4fbc95f9f17529232628

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:21 pm

*Nagyon nem jó hangulatban van már napok óta.ez a ruházatára is ki hat.valamikor színes ruhákban járt de mostanában csak a szürke vagy a fekete a színe.Haja szorosan kontyba fonva nem nagyon engedi ki mostanában.*-Szia!*Köszön az idegen leányzónak majd egy olyan helyet keres ahová letud ülni és gondolataiba mélyedhet.Daimonja mellette sétál fel-alá sétál érzi,hogy a gazdája eléggé ideges.*~Próbálj egy picit meg nyugodni nem jó ha ilyen vagy.*Szól gondolatban a lánynak aki csak a vállát rángatja nem hajlandó semmire.Ma jó formán nem is evett semmit.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:14 pm

*Kissé unatkozik, ezért úgy dönt, újra felkeresi ezt a helyet. A múltkor véletlenül talált ide, de azóta többször eljött ide, így már lassan, de biztosan tudja, hogy merre is kell menni. Átvág néhány járaton, mire végre megpillantja az ismerős terepet.
Beljebb lépve két alakot pillant meg: Anitat és egy számára ismeretlen lányt. Mosolyogva lép közelebb hozzájuk.*
-Sziasztok! *mosolyogva kedvesen, majd leül közéjük. Némán méregetni kezdi a tőle jobbra ülő idegent. Még csak nem is látta errefelé.*
~Nem tudom, ki lehet Ő. Nem lenne rossz ötlet megismerkedni vele.~
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 2:33 pm

*Éberen figyeli a reakciókat és a beszélgetést. Amikor Anita arra kéri őket, hogy intézzenek el néhány fickót, rögtön rábólint Felicityvel együtt. A részletek pedig most nem számítanak, hisz később egy bagollyal küldött levélben úgy is kiderül minden. Végül a lány bejelentei, hogy most elmegy. Haku utána kiált egy "sziát", majd barátnője felé fordul. Megkönnyebbült mosoly ül ki arcára. Ahogy hallotta, 3. társuk látszólag elfogadta a bocsánatkérést és a srácok lerendezésével rendbe is tehetik a dolgokat. Hakut még az se zavarná, ha ő maga súlyos sérüléseket szerezne, amíg Anita és Felicity egyben vannak. Inkább hárít magára minden támadást, minthogy ők megsérüljenek. Ami meg Anitat illeti. Hirtelen úgy nézve olyan, mintha egy hűvös természetű hárpia lenne, pedig biztos, hogy a rideg természet alatt egy érző szív rejtőzik, csak sok minden érhette. Belegondolva Ő sokszor találkozott olyan emberekkel, akik mások, de csak amiatt, mert olyasmi történt velük, ami mély nyomott hagyott lelkükben. Szóval ez nem újdonság számára.*
Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 12:26 pm

*Felicity és Haku rábólint a kérésre, aminek egy leheletnyi mosoly a jutalma. Anitának is egy picivel jobb kedve lesz, mert már elég régen állt valakivel szövetségben, és már előre érzi a bosszú édes ízét. A részletekre ugyan nem kérdeznek rá, de Anita azért elhatározza, hogy majd elmeséli nekik, hogy tudják, mégis mivel állnak szemben.* -Rendben van, köszönöm. Ha nem haragszotok, most elmegyek ebédelni, de majd küldök nektek egy baglyot, amiben elmesélem nektek a részleteket. Röviden annyit róluk, hogy három régi iskolatársamról van szó, akik két évvel feljebb jártak tőlem a Durmstrangban, és egykor barátaim voltak. Most inkább látnám szívesen őket holtan... Hogy miért, az picit hosszabb történet. A levélből megtudjátok. *Ezután magára hagyja a két lányt, és elindul az étkező irányába.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:49 am

* Az utóbbi szavakat igenis komolyan gondolta és bármibe bele menne, mondjuk lehet, hogy egy kicsit hízelgősen hangzott, vagy egy olyan ember szájából, aki csakis a figyelmet akarja kiérdemelni, azáltal, hogy egy személynek eleget tesz. Ez az ő esetében téves, mert alap esetben is megtenne dolgokat, annyi igaz, hogy a bocsánatkérése elfogadását szeretné és hogy égre fátylat boríthassanak a múltra. Ez elképzelhető, de ami megtörtént, az megtörtént és Felicity nem az a fajta ember, aki bármit is képes egyik napról a másikra elfelejteni. Benne mindig is meg fog maradni ennek az emléknek, akárcsak egy töredéke. Mikor Anita az ajánlatára felhozza, hogy bosszút kéne állni, bizonyos embereken, Felicity bólint egyet, még az sem zavarja, hogy a belsirion lány kigúnyolta őket az "új" szóval, bár ami azt illeti Fel életében a bosszúállás nem új, viszont számára ez rég volt.*
- Számomra nem új és részemről oké. * válaszolja és fejével biccent egyet. Hakura pillant, aki szintén bólint egyet, úgyhogy innentől fogva csak el kell intézniük, azokat a bizonyos embereket. Egyrészt kíváncsi, hogy Anitanak mégis kik tartoznak, mert ahogy ő elmesélte, miszerint "egyedül kevés hozzá", eléggé komoly ellenfeleknek tűnnek, legalábbis Felicity így gondolja. Ezt a problémát könnyen a szőnyeg alá tudja söpörni, mivel most van hozzá annyi bátorsága, hogy szembeszálljon pár erős fickóval.*
Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:38 am

*Haku megerősíti Felicity állítását, miszerint nem tudtak mit kezdeni a helyzettel, és hogy új volt nekik meg minden. A maga részéről elég furcsának tartja ezt a dolgot, hisz a neza előtt elég valószínű, hogy egy másik varázslóképzőt is kijártak, és ott is bőven találkozhattak volna hasonló dolgokkal. De végül is nem az ő dolga ezt eldönteni, hogy ki mond igazat, és hogy milyen volt az előző élete... Mikor mindketten bocsánatot kérnek tőle, szembefordul velük, és úgy mondja ki hangosan a véleményét.* -Tegyük fel, hogy hiszek nektek, és valóban új volt nektek a helyzet. Habár szerintem felnőtt huszonéves varázslók vagyunk, és ezért kellett volna szembesülnötök hasonló dolgokkal korábban is, de ti tudjátok. A bocsánat kérés elfogadva. *Mondja első sorban Hakunak, majd Felicity még kiegészíti egy ajánlat tevéssel, hogy kérhet tőlük valamit. Az ő szemébe néz, és úgy válaszol.* -Hm... érdekes ajánlat. Van pár fickó, aki tartozik nekem, és szeretnék rajtuk bosszút állni. Ha gondoljátok, segíthettek nekem. A biztonságotokat nem tudom garantálni, és azt sem, hogy sérülésmentesen jöttök haza. Az viszont biztos, hogy egyedül kevés vagyok hozzá, ezért jól jön a segítség. Nos, mit gondoltok? Segítettek nekem? Vagy ez is "új" helyzet? *A két kezével mutatja az idéző jeleket, gúnyosan kacarászva. Igazából rég történt a dolog, és megvan a bosszúállás nélkül is, ezért nem túlzottan érdekli, ha nemet mondanának a lányok. Minden esetre szerinte jogos lenne és megérdemelnék, úgyhogy ha benne vannak, annál jobb.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:20 am

* Egy gondterhelt sóhajtás hagyja el száját, amikor eljut a tudatáig az a tény, hogy Anita kemény dió lesz számukra. Haku mondatát figyelmesen hallgatja és minden szavával egyet ért, ám a belsirion diáknak is igaza van. Ha nem lettek volna ennyire "gyávák", akkor most nem lenne ez a helyzet, ezt ő el is ismeri. Az sem zavarná, ha Anita most jól leosztaná, hisz a tetteinknek következményei vannak, amelyeket ha akarunk, ha nem el kell viselnünk. Talán nem lesz olyan könnyű neki, de már ideje lenne megemberelnie magát és kicsit törődnie is másokkal. *
- Pontosan.Bocsánatot kérni jöttünk és szólok, hogy ha ez nem lenne elég, akkor kérhetsz tőlünk, legalábbis tőlem bármi olyat, amivel talán kiengesztelhetnénk, persze ezt ne úgy értsd, hogy akkor ugrok, mikor kedve tartja. Inkább segítségként, de remélhetőleg nem fogsz olyat kérni, amit számunkra lehetetlenség megtenni. * most úgy gondolja, hogy bármit megtenne, még akár körberepülné is az iskolát, ha arra kerül a sor - mondjuk ezt még lövése sincs hogyan csinálná meg - , viszont ez az ős esetében "lehetetlen küldetésnek" számít.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Föld alatti titkos forrás - Page 3 82h3


Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:09 am

*Egyetértően bólint.*
-Igen, új volt. Nem néztünk levegőnek, csak még sosem voltunk ilyen helyzetben. Azt sem tudtuk, hogyan vonhatnánk el annak a vámpírnak a figyelmét. *húzza a száját kelletlenül, aztán folytatja* -Nem akartuk azt, hogy miattunk rosszul érezd magad a későbbiekben, habár úgy látom ez sikerült... Khm, a lényeg, hogy bocsánatot szeretnénk kérni mindketten. *mondja Anita reakcióit figyelve. Kíváncsi rá, hogy mit fog reagálni a nemrég elhangzott mondatokra. Lehet, hogy egyszerűen csak vállat von, vagy egy csodás kommenttel illet minket... Ami még jogos is lenne azok után. Ami megtörtént, azon már nem lehet változtatni, ha csak nincs akkora hatalma valakinek. De mi még csak diákok vagyunk. Ha sikerülne is, teljesen nem tudnánk átírni a múltat teljes mértékben.*
Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Nekromanta

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:05 am

*Az igazság az, hogy Anita senkihez sem szokott kedves szóval szólni, hacsak nem behízelegni akar neki, hogy teljesítsék az akaratát, vagy épp azon ritka esetekben, amikor pasizós kedvében van. Valószínűleg nem lesznek egyhamar barátok Felicityvel, hacsak nem vágja nagy fába a fejszéjét, és elhatározza, hogy márpedig ő megpuhítja. Ez azonban csak rajta fog múlni, és habár nehéz, de nem lehetetlen feladat. Arra a megjegyzésre, hogy "új volt, egy gúnyos kuncogást hallat.* -Óh, valóban? Mi volt új? A vámpír? Vagy szembenézni a halállal? Tudtátok, mire számíthattok, mikor ebbe a suliba jöttetek. És tenni is tudtatok volna ellene. Ha gyengék lennétek, nem vettek volna fel. Csak a szerencsénknek köszönhetjük, hogy mindannyian életben maradtunk, és a varázsom elég erős volt a vámpír kinyírásához. De semmi baj, már megszoktam. Sosem számítottam senkinek. Ugyan, ti miért lennétek mások? *Kérdi egy vállvonással elintézve a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Föld alatti titkos forrás - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Föld alatti titkos forrás - Page 3 P0fe
Színem: cornflowerblue

Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 10:51 am

* Mikor már csak pár lépésnyire jár tőlük, úgy gondolja, hogy jobb lesz itt megállnia. Leülni nem akar, bár a hosszas járkálás után, míg ideért a helyében mindenki azonnal helyet foglalna. Ő viszont inkább választja az álló pozíciót. Egy pillantással Anitára néz, s rögtön leesik neki, hogy egy jó ideig ilyen hangnemben fog hozzájuk szólni, ami teljesen jogos. Az érzelemmentes mondatából is ki lehet szűrni, hogy ő nem az a vidám típus, de Felnek most ez nem számít, mondjuk ki nem állhatja, az olyan embereket, akik egyrészt lenézik a másikat, másrészt nem kedves szavakkal illetik a többieket. Ő ezeket most maga mögött hagyja, hisz ideje lenne megszólalnia, mert a végén ez lesz a baj, hogy ő semmit sem mondott, amivel kiengesztelni lehetne. Ezek miatt inkább saját magára haragudna.*
- Szia. Akkor sem néztünk levegőnek, de nekünk ez még új volt. * mondja kissé csendesen, ezen a tulajdonságán még mindig nem sikerült változtatnia, jobban örülne annak, ha már elsőre bátran viselkedne, dehát ő nem ez a fajta.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Föld alatti titkos forrás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld alatti titkos forrás   Föld alatti titkos forrás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Föld alatti titkos forrás
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Nyugati-szárny-
Ugrás: