Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló I_vote_lcapPuma háló I_voting_barPuma háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm

*Szeretem a tiltott dolgokat, megszerezni az elérhetetlennek tűnőt. Gonosz vagyok, a törvénnyel sem voltam mindig jóban. Titkon Elisabeth pincéjében öltem meg azt az alakváltót is, amiről Sophie nem tud és nem is kell. Majdnem nekiugrottam egy Nezás diáknak, emellett tegnap verekedtem a Holt lelkekben.
Egy ideje érzem csak azt, hogy visszatértem régi ön-önmagamhoz, aki nagyon szemét a világgal és tényleg semmi nem érdekli, de a kivételeknek képes megmutatni teljes valóját. Ilyenkor - rá kell hogy jöjjek -, nem vagyok több egy sebezhető lelkű gyereknél, aki egy felnőtt testébe zárkózott.
Finoman leírva nem kell sok, hogy elérjem, amit szeretnénk: Mindketten a puha ágyneműk közt. Még lágyan megcsókolom, majd felegyenesedem, hogy aztán picit felpörgessem a nap eseményeit, aztán pihenőre fogjuk magunkat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 7:26 pm

*Hiába, minden ellenkezésemet elsöpörte és átadom magam neki. Mindent kizárok elmémből és csak rá koncentrálok. Csókjaira és érintéseire figyelek. Néha durvában harap belém, de még ez sem zavar. Csak még inkább élvezem vadságát és még inkább elvesztem önmagam. Ahogy az ágyon fekszem izmos hátát simogatom. Már minden ellenállást feladtam és csak az érzéseimre és ösztöneimre hallgatok. És én most azt érzem hogy Őt akarom. *
-Én is szeretlek.*mondom lihegve mert már alig kapok levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 7:00 pm

- Pedig szeretem a tiltott dolgokat, de téged nem csak emiatt szeretlek, hanem alapból *mondom halkan, szemeibe nézve, majd kedvesen megcsókolom és tovább harapdálom a nyakát, miközben hátrébb terelem. Finoman kihúzom a kezem fogásából és tovább kutatok, ami ezúttal sikeres - az első próbálkozás majdnem kudarcba fulladt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 6:42 pm

*Nagyot sóhajtok mikor megérzem fogait bőrömön. A szívverésem és a légzésem felgyorsul attól amit csinál. Hirtelen megragadom a kezét mikor a köntös alá akar nyúlni. Nem tudom mit kéne tennem.*
-Ezt nem szabad.*mondom akadozva halkan de nem igazán bírok ellenkezni. Annyira a hatása alá kerültem hogy minden ellenállásomat elsöpri. Már az érintéseitől készvagyok és elvesztem az eszem. Végül teljesen megadom magam akaratának és hozzá simulva csókolom meg és közben túrok hajába. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 6:28 pm

*Egy idő után harapdálni is elkezdem. Igen, valóban nem lehet neki könnyű. Kettőnk közt vívódik és biztos vagyok benne, hogy a sors választásra készteti. Nem fogok megsértődni, ha nem hozzám jönne. Megértem, tiszteletben tartom, bárhogy dönt. Sosem veszíthet el, mert én már azóta hozzá tartozom, hogy rám talált.
Egy percre eszembe jut Elisabeth. Mélyen belül még reménykedem abban, hogy visszatér, bár jobb tudni, hogy Sophie még mindig nem pótlékként szolgál nekem, hanem mint régi jó barátnő, aki újra felkeltette az érzéseimet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 6:03 pm

*Nagyot sóhauok mikor a nyakamat kezdi csókolgatni. *
-Nem fogok eltűnni. Ne aggódj. *mondom bár tudom hogy a soványságomra érti. Gerincemen kellemes bizsergés cikázik föl alá mikor végig simít csípőmön. Teljesen elveszi az eszemet, mindazzal amit csinál. Nem bírok ellenkezni teljesen a hatása alá kerültem. De legbelül gyötör a bűntudat mert tudom hogy nem lenne szabad elvégre Ő mépg mindíg azt a nőt szereti nekem meg ott van Linc. Kegyetlennek érzem magam hisz Linc mit sem sejt a történtekről én meg itt enyelgek Stevvel.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 5:46 pm

*Lassan a nyakára térek át. Nem is józan észből, ösztönből cselekszem. Szeretek vele lenni és jó látni, ha boldog, de mostanság szomorú. Mivel nehezen képzelem magam más helyébe, elképzelni sem tudom rendesen, milyen lehet neki, mindig csak megsaccolni, hogy "nem könnyű".*
- Szerintem a végén el fogsz tűnni *jegyzem meg magam felé fordítva és végigsimítok karcsú csipőjén.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 4:56 pm

*Megnyugtatnak szavai és érintései. Képes vagyok elhinni hogy tényleg minden rendben lesz. Csak bólintok mikor megkérdezi hiszek-e neki. Nem tudok mást tenni. Gondolkodni is alig tudok mikor megcsókol. Annyira lágy és érzéki. Nem bírok neki ellen állni. Teljesen átadom magam neki és hagyom hogy magával ragadjanak az érzelmeim. És hagyom hogy azt tegyen amit akar.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 4:41 pm

- Nyugodj meg, nincs semmi baj! *súgom fülébe, miközben kezeim vállaira csúsznak.*
- Most már elhiszed amúgy.. Hogy igenis komolyan gondoltam, amit mondtam? *kérdezem, majd előrébb hajolva kedvesen megcsókolom őt. Óvatosan. Szeretetteljesen. Érzékien.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 4:23 pm

*Mintha meg se hallotta volna hogy mit mondtam. Oda jön és átölel. Ahogy a fülembe duruzsol érzem hogy szívem felgyorsul. *
-Ezt nem lenne szabad. *mondom suttogva de karjai közt teljesen elgyengülök és nem bírok neki ellenállni. Pont ettől tartottam. Még mindíg hatással van rám és nem tudok ellenkezni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 4:07 pm

*Kopogás nélkül nyitok be, majd szélesen elvigyorodom. Kár, hogy nem vettem észre, hogy eddig egy szál köntösben volt csak, mert nem figyelek eléggé, de most szerencsére nem így van.*
- Woow, még mindig vékony vagy! *állapítom meg vidáman, majd beljebb lépve odamegyek hozzá, hogy aztán hátulról átöleljem és a fülébe búgjam, mennyire szeretem, meg hogy komolyan gondoltam a dolgot. Nem keveredem őrültségbe, ha ő is vigyáz magára.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 3:47 pm

*Kijövök a szobából és először rendet rakok a konyhába. Majd a másik szobába megyek. Nem tudom miért de felidegesít a tudat hogy csak elvicceli a dolgokat, és nem őszinte. Hogy bízhatnék meg benne ha már most nem mond igazat? Épp át akarok öltözni hogy ne a köntösben aludjak. A vállamról épp hogy lecsúsztatom a ruhadarabot mikor Stev nyit be.*
-Néha igazán kopoghatnál.*mondom duzzogva ahogy vissza veszem a köntöst és szorosan újra össze fogom magamon.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 3:23 pm

- Pedig komolyan gondoltam. Megígérem! *nézek szemeibe határozottan, majd nagyot sóhajtok* - Hogy-hogy? *kérdezem, de már ki is lép. Hangosan utána kurjantok egy jó éjtet, majd hátradőlök, kezeimet fejem alá rakva.
Szóval meg akartak ölni, csak nem sikerült. Felbukkant néhány auror, akik nem hagyták annyiban a dolgot, én pedig rájuk hagyva elkecmeregtem, ahogy csak tudtam. Remélem ha alszom rá egyet, az talán segít valamit. [...]
Alig 10 percre hunyom le a szemem, tovább azonban nem bírok aludni, így kikászálódom az ágyból, hogy utána induljak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 2:30 pm

*Nem vicces amit mond. *
-Nem mert nem vagy őszinte.*mondom mérgesen. Nem tetszik hogy nem őszinte és csak a megnyugtatásom miatt mondja. Kikecmergek öleléséből hogy fölkeljek. *
-Későre jár pihenj nyugodtan. Én átmegyek a másik szobába. *mondom ahogy elindulok. Nem akarok tovább maradni mert akkor nem hiszem hogy a józan eszemre fogok hallgatni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 2:12 pm

*Megnyalom a számat. Finom méz íze volt ajkainak, biztos lehet benne, hogy nem ez volt az utolsó.*
- Makacs voltam és makacs is maradok. Megígérhetem, hogy nem teszek őrültséget, de betartani sosem tudom majd igazán. Megismersz, tudod milyen vagyok, mert régóta együtt voltunk és vagyunk *válaszolom halkan.*
- Megígérem, próbálok nem meghalni *nevetek fel halkan, de aztán az arcára nézek. Ő nem tartja olyan viccesnek* - HA megígérem, megnyugszol?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 1:55 pm

*Nagyon meglep a csókkal nem ez az első csókom tőle és remélem nem is az utólsó. *
-Én is téged.*mondom ahogy átölelem. Nagyon szeretem de féltem. Nagyon félek hogy mindketejüket tönkre fogom tenni.*
-Megígéred hogy nem csinálsz őrültséget. Ígérd meg.*mondom halkan hozzá bújva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 1:42 pm

- Áh, örülök! *mondom, aztán meglepem egy csókkal. Örülök annak, hogy vele lehetek. Minden pillanat szép, amit kettesben tölthetünk.*
- Hmm, azt hiszem már lejött és olyan íze volt, mint ha méz lett volna *jegyzem meg vigyorogva, szorosabban magamhoz ölelve.*
- Szeretlek *fúrom arcomat hajába.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 1:18 pm

*Lehet Stevennek igaza van és egy kicsit pihennem kéne. Jóformán minden nap késő estig dolgozom. Lehet csak a kimerültség okozza.*
-Nem már teljesen eltűnt.*mondom majd elfordítom a tekintetem mikor elkezd piszkálódni. Már épp rá akarok förmedni hogy miért kell mindíg tönkre kell tennie a szép pillanatokat az ostoba beszólásaival, mikor megcsókol. Nagyon meglep és hirtelen azt se tudom mit tegyek. Végül lehunyom a szemem és viszonzom a csókját. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 1:05 pm

- Szerintem csak a stressz miatt. Remélem így hétvégén *mivel lassan már a szombatba léptünk át voltaképp* - nem mész túl sok időre dolgozni. Azt javaslom, hogy pihenj sűrűn, most pedig azt, hogy te nyugodj meg *suttogom kedvesen a fülébe, letéve az éjjeliszekrényre a kiürült bögrét.*
- Igen, most már teljesen! Amúgy látszik még egy kis vércsík a homlokom? *kérdezem félresöpört hajjal* - Csak mert én látok valamit az ajkaidon, azt hiszem egy muslica, vagy egy ételmorzsa *fordítom magam felé arcát, majd óvatosan megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 12:37 pm

-Nem tehetek róla. Valamiért nem érzem azt hogy képes lennék kiálni ellene. Nem érzem úgy hogy elég erős lennék. Valamiért legyengültem. *mondom és lehajtom a fejem. Szégyenlem a gyengeségem és nem tudom miért vagyok ennyire gyenge. És miért félek ennyire. *
-Jobban vagy?*kérdezem halkan. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 12:19 pm

- Már csak nem csak miattuk, hanem magunk miatt is bosszút szeretnék állni *pillantok le rá. Látom rajta, hogy nagyon aggódik. Mosolyogva simogatom a vállát.*
- Nem olyan fából faragtak, hogy könnyen megadnám magam bárkinek is. Makacs vagyok, erről a tervemről pedig végképp nem mondok le, bár a nőcit ismerve elég rövid idő kell ahhoz, hogy elfogyjon a türelme, ami azt jelenti, hogy van esély arra, hogy személyesen keres fel, én pedig tárt karokkal várni fogom - meg egy karóval *vigyorodom el* - Ne félj miatta! Elintézem, megvédem mindkettőnket, de akár együtt is felvehetnénk ellene a harcot, mint régebben mások ellen *felelem, miközben megmutatkozik az ital hatása. Érzem, hogy kezdenek összehúzódni a sebeim, ez pedig jó érzéssel tölt el, meg az is, hogy ő törődik velem.*
- Tényleg ebben a hitben él? Hülyébb, mint gondoltam *bólogatok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 11:56 am

*Miután átnyújtom a bögrét megragad és maga mellé ránt. Kicsit össébb fogom a köntöst magamon, majd csöndben hallgatom amit mond.*
-Kérlek nyugodj meg. Nem győzhetnél ellene. Tudom hogy bosszút akarsz állni a szüleid miatt de nem lenne esélyed ellene. Csak úgy mint nekem. Már értem miért nem akartad hogy elválaljam ezt a munkát. Félek attól a nőtől. Félek mert túl erős. És téged akar. Azt hiszi hogy Lis azért tűnt el mert sikerült megölnie. *mondom mellkasába fúrva az arcomat. A főzetnek hála gyorsan gyógyulnak a sebei és már majdnem az összes sérülése eltűnt. Megnyugtat a tudat hogy jobban van. De továbbra is félek hogy mi lesz vele ha az a nő elveszti a türelmét.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 11:36 am

- Micsoda?! *fakadok ki és ülőhelyzetbe tornázom magam. Nem tudom elhinni, amit mond. Magam elé meredek, agyam minden fogaskereke mozgásba lendül.* ~Meg akart ölni, hogy ne legyek az útjában, a rohadék! Ha egyszer felbukkan, nekirontok és nem hagyom élve távozni! Aljas vérszívó!~ *kezeim ökölbe szorulnak, s hosszú percekig így is maradnak. Csupán akkor tudom ellazítani őket, mikor Sophie visszatér.*
- Köszönöm *mondom halkan. Átveszem a bögrét, majd megfogom a csuklóját és magam mellé rántom, hogy aztán átöleljem, miközben az italt kortyolgatom.*
- Szerintem ez az ő hibája. Bábuként szórakozik veled, engem meg el akar tüntetni az útjából. Úgy érzem, nem volt ez valami jó taktika. Annyi becsülete sincs, hogy magától kiálljon ellenem, akkor legalább hamarabb megölhetném, amiért...
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 11:05 am

*Elkezdem ellátni a sebeit közben elmondja hogy mi történt. Nagyon feldühít ez az egész. Mivel én nem öltem meg megpróbálták ők.*
-Ez az én hibám figyelmeztetnem kellett volna téged. Azt akarta hogy öljelek meg téged. És ezért kerültelek ebben a pár napban.*mondom halkan. Mikor kitistítom a sebeit kimegyek a konyhába hogy elő szedjem a gyógyfőzeteket. Egy pohárba. Majd vissza megyek hozzá. *
-Tessék ettől jobban leszel. *mondom ahogy felé nyújtom a poharat.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló 6vx6

Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 12:02 am

*Nem felelek, csak a homlokomat fogom a fejemet ingatva. Szédelegve beljebb tántorgok és lefekszem. Alaposan ellátták a bajom. Míg elmegy meleg vízért, megpróbálom összekaparni a történteket az elejétől.*
- Összetűzésbe kerültem a vámpiri egy emberével. Nem tudom hogyan sikerült összefutnom vele, minden esetre sikerült felbosszantania. Sértegetni kezdett, beleértve téged és a családomat is, aztán behúztam neki, mire visszaütött, többször megtámadott és segítséget is hívott, mintha egyedül nem lett volna olyan, mint egy úthenger, vagy ágygolyó! *sóhajtok fel keserűen* - Majdnem kétszer is elájultam, ha haza megyek is, túl messze van innen. A kettő közt újból összeestem volna *Nem szívesen kotyogtam volna el, azonban tudom, hogy akkor csak még jobban aggódna és ezt nem akartam, hiszen így is látszott rajta, hogy ideges miattam.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: