Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 4 I_vote_lcapPuma háló - Page 4 I_voting_barPuma háló - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nincskaszt

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 11:11 am

* Linc egy pár percet még marad a fürdőszobában, miután Sophie az egészségügyi dobozkával a kezében kisiet ellátni Stev sebeit is. A félig kinyílt ajtónál minden hall és lát is. A féltékenység tüskéje beleszúródott, úgyhogy az ölelésnél valósággal kirobban az ajtón. Persze nem szól semmit, csak az az öt egyedül töltött perc sok volt Sophie nélkül. A kötés alatt még lüktet a sérülés, a pólóját pedig felakasztotta száradni a fürdőben. Stev elé sétál és keresztbe fonja maga előtt a karját.* - Ássuk el a csatabárdot, mit szólsz? * Teszi fel a kérdést, bár arcáról semmiféle érzelmet nem lehet leolvasni, pedig őszintén gondolja.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 10:43 pm

*Rájöttem arra, hogy féltékeny, a válaszából vettem ki, amit nem sokkal azután a bizonyos kérdés után adott. Lassan odasétálok hozzá, közben a fiúra gondolok. Megkérdezem hogy van, de választ nem kapok a kérdésre, átfutva a helyzetet szerintem nem lehet túl jó bőrben, szerencséje lesz, ha megéli a másnapot, mondjuk annyira nem vertem meg.*
- Nem tudom biztosra ígérni, hogy többet nem fordul elő. Idő míg elrendezzük az ilyen dolgokat, főleg ezt! A békülés lesz a legidőigényesebb *húzom el a szám, megállva előtte.*
- Ne haragudj és amúgy köszönöm! *mondom halkan, ahogy óvatosan lehajolok hozzá, hogy magamhoz öleljem, ezután megpuszilom a feje búbját, majd elengedem. Persze ha átölel, még úgy maradok pár percig, s csak azután teszem meg ténylegesen, ne hogy épp rajta kapjon a fiú és csak felesleges vitát szítsunk, elég az, hogy a fél szoba miattunk hever romokban.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 10:32 pm

-A berendezés nem lényeg. Lincoln miatt meg igen. De sajnálom. Elég féltékeny tud lenni.*mondom. *Jó nem szólok neki. De ígérd meg hogy nem fogsz még egyszer leállni vele verekedni. Neki is megfogom ezt mondani.*magyarázom. *- Ti ketten vagytok a legfontosabbak nekem mert te a testvérem vagy Ő pedig... A szerelmem. Szeretem őt és fáj így látni titeket.*mondom ahogy térdeimre támaszkodom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 10:22 pm

- Az már inkább az én hibám. Nagyon haragszol a berendezés - és Lincoln - miatt? *kérdezem halkan ráemelve jeges tekintetem, melyben hamarosan összeszűkülnek pupilláim, amint megemlíti Edent.*
- Neki inkább ne szólj! Így is aggódik, ha meghallja mi történt, akkor csak még inkább! Visszatalálok egyedül is egy gond nélkül, nem lakunk olyan messze egyébként sem *mondom, ahogy felállok helyemről.*
- Egyébként Ő hogy van?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 9:43 pm

*Helyére rakom a vállát, majd ellátom azt és a többi sérüléseit is. *
-Is. Így is úgy is ellátalak volna, mert végén a párodtól én kapok ha teljesen leharcolt állapotban engedlek el. Amúgy is a vállad miattam ugrott ki.*mondom és amint elláttam elkezdtem nagyából össze pakolni. *-Felhívom a párodat, hogy küldjenek érted valakit. *mondom pakolás közben. Nem bírok egyhelyben maradni ha ideges vagyok. Lehet ezt már Stev és Linc is észre vette. Egyfolytában takarítok idegességemben. *~ Ez nem lehet igaz. Miért van hogy körülöttem semmi sem megy simán?~*kérdezem magamban. Majd lerogyok az egyik épp székre. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 9:23 pm

*Hirtelen felkapom a fejem, amikor megpillantom Őt, kezében a hófehér dobozkával. Megszólal, először nem értem, miért kér tőlem ilyet, de mikor egyik kezét a fájó pontra teszi, másikkal pedig megfogja a csuklómat, leesik a tantusz. Ennek nem fogok örülni, így is szar és az, hogy megpróbálja a helyére tenni csak még inkább, mert eleve erős fájdalmaid vannak, majd amikor érzed hogy valaki hirtelen a helyére rántja, csak azt érzed ahogy a csont mozdul egyet, az pedig még elviselhetetlenebb.*
- Ez már eleve az, ennél szarabb nem történhet a mai nap folyamán! *mondom, ahogy nagy levegőt veszek és erősen összeszorítom fogaimat. Ösztönösen felordítanék, de igyekszem visszaszorítani ezt, így csak egy halk nyögésféle hagyja el a fogaim közti kis réseket. Nem sokkal ezután jön a dolog kellemesebb része; a kenőcsözés meg a bekötés. Magam sem tudom, hogy sírjak -e, vagy nevessek, a helyzetnek van egy komikuma és van egy olyan képsora is, amit kitörölnék, vagy visszaforgatnám az időt, amivel meg nem történté tenném.*
- Egyébként ő mondta hogy láss el, nem igaz? *nézek fel rá keserű tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 9:06 pm

*Miután ellátom Linc sérüléseit, és kap egy óvatos puszit, kimegyek bátyámhoz az elsősegély dobozzal. Nem tudom eldönteni hogy sírjak nevessek vagy esetleg őrjöngjek. Mikor kimegyek látom hogy Stev a bal vállát szorongatja. Mikor ledöntöttem és kicsavartam a vállát és biztos kiugrott a helyéről.* -Szorítsd össze a fogad, ez szar érzés lesz. *mondom ahogy vállára rakom a kezem majd megfogom a csuklóját.*- Háromra visszarakom a vállad. *mondom és megvárom még nagy levegőt vesz.*-Három... *mondom és erősen megrántom a vállát majd hallom hogy a helyére ugrik. Rossz volt hallani, de tudom hogy neki még szarabb. Elő veszem a gyógykencét majd miután bekentem a vállát, majd bekötözöm. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 8:33 pm

*Nem kell sok idő és az én fejem is kitisztul, azt hiszem most csak jól jártam azzal, hogy leültem. Józan ésszel mérem fel a helyzetet és nézek körbe. Úristen, mit tettünk?! A szobában tényleg nagy a felfordulás, a legtöbb tárgy ripityára tört, a szőnyeg fel van túrva... Nem tudnék elég erősen koncentrálni ahhoz, hogy eszembe jusson bármi, amivel némi rendet teremthetnék. Természetesen egy varázslaton töröm a fejem, de semmi. Nem baj, maradok inkább a rendes módszernél, ha módom lesz rá, besegítek a pakolásban és akkor hamarabb megleszünk. Élénken tekergetem nyakam, tekintetem ide-oda vándorol egyik tárgyról a másikra. A látvány teljesen más, mint mikor beléptem, minden ép volt, de most olyan, mintha atombombát robbantottak volna. A föld még szutykos is, mintha némi tea ömlött ki volna rá és az a cica... Biztosan itt van valahol, csak megijedt, pedig megbizonyosodtam róla, hogy látom!*
Jobb kezemet szorosan a vállamon tartom, viszont nekem sem könnyebb a mozgás. A másik vállam is fáj kicsit, mivel Sophie voltaképp teljes erőből és hirtelen rántotta hátra, csakhogy megpróbáljon megakadályozni. Chh, azt hiszem vele is lesz mit elrendeznem, olyat tettem, amivel neki is ártottam; bántottam azt, aki igazán fontos számára. Örökre eláshatom magam, talán jobb lenne, ha hazajutva megtenném mondjuk a hátsókertben, vagy az új háztól nem messze a homokban.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 8:25 pm

*Szerencsére Stev leül és én bemegyek Lincel a fürdőbe. Tudom hogy Stevnek nem tetszik, de nem jön utánnunk. Elkezdem ellátni Linc sebeit. Először az arcát, majd az oldalát.*
-Még hogy karcolás neked elment az eszed. Az karcolásha elvágod az ujjad vagy beütöd valamidet...~Az karcolás számomra, ha ha bevetésen rámlőnek, vagy éppen pusztakézzel harcolok és össze vagdos az ellenfelem. Mert ezt szoktam meg. Egész életemben ez volt. Nem volt senkim ezért nem számított semmi de mióta itt vagyok és főleg mióta Lincet ismerem, megváltozott a nézőpontom. Mert szeretem.~ *
-Nem kicsit.*válaszolok, és érzem hogy egy gombóc nő a torkomban. *A szoba nem lényeg. És szeretném ha pihennél. Ezek nem olyan sérülések amikkel ugrálhatnál. És Stevent is ellátom majd. *még mindíg nem bírok normális hangon beszélni. Még nem látott sírni és azt akarom hogy ez így maradjon. Nem akarom hogy gyengének lásson. Majd hallkan felnevetek mikor megemlíti a serpenyőt. Valahogy most ez sem nyugtat meg. *-Jó lenne ha maradnál. Nem mászkálhatsz sérülten, és az inged is vizes már. *mondom és óvatosan megpuszilom az arcát. *Megyek megnézem hogy van az a tökfej bátyám.*mondom és kimegyek, Stevhez.*


A hozzászólást Sophie Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 28, 2013 10:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 8:07 pm

* Elmúlt az adrenalin és hirtelen jelentkeztek a fájdalmak. Nem egy helyen zúzódás érte, a szája felszakadt, de a legsúlyosabb akkor is az inge alatt a megrepedt oldalbordája. Sophie leülteti Stevet a még épen maradt fotelre, aztán kézen fogva Lincet bemegy vele a fürdőbe és a szekrényekben kutatva előveszi az elsősegély dobozkát.* - Kutya bajom, ez csak egy kis karcolás. * Mondja, bár ez korán sincs így. Megszabadul az ingétől és bedobja a csaphoz, majd vizet ereszt rá, hogy lemossa róla a vérmocskot. A tükörben aztán megcsodálja újonnan szerzett sebét, aztán engedelmesen leül a kád szélére. Mialatt kötözik elgondolkodik az elmúlt pár órán és most már kitisztult fejjel teljesen átértékelte az egészet.* - Enyhén szólva is elvetettem a sulykot nem igaz? * Kérdi Linc, aztán kicsit felszisszen ahogy hozzáér saját sebéhez.* - Stev vállát is kösd be. Eléggé hozzá vágtam a széket. * Mondja rejtett bűnbánó hangon. Nem csak egymásban tettek kárt, hanem a lány szobájában is. A bútorok, a tárgyak.. a törött szék..* - Kissé átrendeztük a házat. Remélem nem haragszol. Szóval segítenék rendbe rakni is, ha már miattam.. ehm.. miattunk néz ki így. * Elhallgat egy pár másodpercig, majd elvigyorodik.* - Azért a serpenyős része durva volt a dolognak. Pláne a te kezedben. * Már nem volt Lincben sem harag, sem gyűlölet, csak semlegesség.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 7:46 pm

*Legszívesebben utánuk mennék, de inkább eleget teszek a kérésnek és leülök oda, ahová Sophie mutat. Mihelyt elmegy, könyökeimmel térdeimre támaszkodom, majd arcomat tenyerembe temetem. Továbbra is úgy érzem hogy fáradt vagyok és a sebeim... Kicsi a bors, de erős, tartja a mondás. Hát az a gyerek is az, ahhoz képest hogy nincs rajta izom, benne is van erő, csak nem látszik. Okozott is pár sérülést, amik most iszonyatosan sajognak, halkan fel is nyögök, amikor az egyik elkezd lüktetni, nem is olyan messze a vállamtól.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 7:28 pm

*Mikor a lányok elmennek rajtam a sor hogy szikrákat szórjak a tekintetemmel. *-Te... *mutatok bátyámra.*-Ülj le oda és maradj ott. Linc te meg gyere velem.*mondom ahogy megfogom a kezét. Bekísérem a fürdőbe és előszedem az elsősegély dobozt.*- Elátom a sérüléseidet, de mindenképp el kell menned az orvoshoz nehogy bajod legyen.*mondom és előveszek néhágy dolgot a dobozból.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 7:18 pm

* Fájdalom nyilal az oldalába. Meg tapogatja, nem lehet valami szép dolog inge alatt, de ezt egyelőre nem nézi meg. Valamelyest győzelemnek fogta fel, hogy ő már előbb talpon állt az energiahullám után mint Steven, úgyhogy büszkén húzta ki magát. Azonban ha nem is mondják ki, de mindkettőjüknek elment a kedvük a harctól. Elnézést kérni még korai, hiszen frissek a sebek és, ha Stev nem is, Linc biztos kap egy kötést a mellkasára a gyengélkedőn, ahol hiába is próbálják marasztalni majd pár napra, ő már az elsőn le fog lépni. Állkapcsát próbálja helyre tenni, Stev ütéseitől még roppant egyet kettőt, de aztán minden helyre állt és a homályos kép is kezdett kitisztulni. A szobában azonban mintha armageddon történt volna, nem csak a két fiú miatt, hanem leginkább Arti energiahulláma miatt. Szóval Sophienak lesz mit rendberakni.* - Öhh. Bocs Sophie. Szívesen itt maradok segíteni rendet tenni. * Ajánlja fel jobb ötlet híján. Stevvel továbbra is megtartja a pár lépés hűvös távolságot, de már nem ég az a perzselő düh a szemében.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 6:59 pm

*Pár percre minden elsötétedik előttem, mintha csak lekapcsolták volna a villanyt. Csak percekkel később nyitom ki szemem, majd nyöszörögve felállok. Azt hiszem a bal vállam kiugrott, ha mozgatom, iszonyatosan fáj, amitől más ember rohadt hangosan ordítana, én viszont nem teszem. Ki tudja, Sophie a végén talán még annyit aggódna, hogy a végén az okozna a halálát is. Hamar feltápászkodom, majd Lincolnra pillantok. Nekem sincs jobb kedvem de annyi biztos, hogy egyelőre elment a kedvem a harctól és úgy mindentől.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 6:46 pm

* Nem akar szólni, hogy neki konkrétan vannak gyógyító főzetei és kenőcsei, hiszen a keze most is be van kötve ahol az égési sérülése és a saját maga által okozott vágások vannak. Megrántja a vállát és mivel vége a balhénak, meg ígéretet kap a kártérítésre ezért megragadja Artit és kivonszolja a szobából, no meg ha már így van Evangeline is távozik. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 6:13 pm

*Kissé sajog a hátam mikor Arti elereszti az energia hullámot, és a legközelebbi konyhaszekrénynek csapódom. Mikor kitisztul a fejem körbe nézek. Föltápászkodom, És hezitálás után Linchez majd a bátyámhoz lépek. Mikor meggyőződöm hogy mindketten bírják még és ahoz képest nem túl súlyos az álapotuk, a lányok felé fordulok.*
-Köszönöm Arti. Eva megígérem hogy megtérítem a kárt amit a macskám okozott de most jobb ha ellátom mindkettejüket. Úgy hogy jobb ha mentek. *nézek körbe a helységen.*-és a szobát is ki kell takarítanom.*mondom és nagyot sóhajtok, majd a fiúk felé fordulok ha a lányok elmennek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 5:59 pm

* Abba kéne hagyni. Suttogja az okosabbik énje, a másik viszont folyamatosan szítja a tüzet és bogarat tesz a fiú fülébe, hogy üsd, üsd üsd. Most inkább az utóbbira hallgat, s már indulna is amikor is Artemis elszabadít egy hatalmas energialöketet, aminek köszönhetően mindannyian a falhoz csapódnak. Ilyen varázsigét elég bátor iskola falain belül használni, de ezzel most nem törődve próbált feltápászkodni. A talpra állás sikerült, azonban éles fájdalom nyilalt a bordájába, s hang nem jött ki a torkán, csupán a szavakat formálva, ütemtelenül fújta ki a levegőt. Ez a kis varázslat jól lehet elég lett vetélytársának is, ahhoz, hogy felébredjenek a harci kedv mámorából. Sophiet keresi, reméli az ütközéstől nem esett baja. Nem esett rá semmiféle a szobában lévő nagyobb tárgy. Ha mégis, akkor lehámozza róla azokat a dolgokat és felsegíti. A varázslatot kibocsátó ilyenkor nem sérül, úgyhogy Artival nem kell ilyen szempontból törődni. Stev kemény legény, biztosan nem esett baja. Még pár másodpercig farkasszemet néz vele, aztán rájön, hogy nincs értelme folytatni. Oldalára szorítja a kezét. Érzi, hoyógy fekeze zekéje átázott, de a vörös szín nem látszik a sötét anyagán át. Eva sem sérült, az lehetett a szerencséje, hogy az ajtóban állt így elbújhatott könnyedén, arca még továbbra is dühösnek látszik.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 5:37 pm

*A harcunk tovább fajul, lassan magam is fáradok. Zihálva veszem a levegőt, közben majd' szétvet a düh, amiért lefognak, sőt! A lány szerintem meg van zakkanva. Az hogy így vet be varázslatot azt eredményezi, hogy a lökettől fordulok egyet, Sophie meg szerintem így is-úgy is lefordul rólam. Mindegy, nekem így is adódik egy lehetőség a szabadulásra, megteszem egy ügyes csavar révén, viszont a löket tovább folytatódik, ennek következtében a falnak csapódok, ami után a földön terülök el, eszméletlenül. No igen, sikerült megfékezni végül is, csak kicsit későn jött az ötlet, aranyom! Lincolnnak tuti eltört egy bordája és a sötét hajú lányka is ki lehet idegileg. Én is, a pörgős események alaposan feldobták a kedvem, de ez a fajta vereség kissé lelomboz. No nem baj, előbb-utóbb így is elterültünk volna, így csak hamarabb hozzá juttattak minket a harc végéhez.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 5:29 pm

-Ünneprontó. * Morogja a szőkeség a lányoknak akik hevesen elhatározták, hogy márpedig véget vetnek a bunyónak. Lemondóan sóhajt továbbra is az ajtófélfának támaszkodva. * -Akkor majd lehet máskor jövök behajtani az adósságom azon a fekete szőrpamacson. * Igen szándékosan az állatot mondja, s bár így beszél nem úgy néz ki mint aki távozni akarna. *
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek4fbc95f9f17529232628

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 5:14 pm

*Látom,hogy jobban elfajul a dolog így segítek Sophienak majd a két férfi közé állva egy Ecto Bravia-t kiáltok remélhetőleg sikerül is a varázslat.*




Leírás: A varázslat hatására a pálcából egy erős energiahullám szalad ki, ezzel megtaszítva az ellenfelet, a tárgyakat, minden testet, ami az útjában van. Ez a löket nagyon hasznos lehet, hogyha ellenfelünket ki akarjuk zökkenteni a koncentrálásból, a varázslásból, csapását ne tudja véglegesen bevinni. Párbajon kívül is hasznos, bármiféle ellenfelet szeretnénk eltaszítani. A varázslat hasonlatos az Energiamágusok Energia lökete, csak ehhez szükséges a pálca is.
Pálcamozdulat: A pálcával az ellenfél felé suhintunk lendületesen, fentről lefelé, és kimondjuk közben a varázsigét.

Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 5:02 pm

Nagyot nézek mikor a serpenyő kirepül a kezemből. Evára nézek és félmosolyra húzzom az ajkaimat.*
-Teszek a férfi becsületre. Most a bátyám és a barátom akarja szétverni egymást. És azt hisz azzal megálítasz ha elveszed azt a serpenyőt.?*kérdezem és újra a fiúk közé ugrom. Lazán kiütöm Linc kezéből a széklábat, majd Steven felé lendülök és amilyen erősen most tudok, az oldalába térdelek majd a földre terítem, hátába térdelve egyik karját hátra csavarva remélhetőleg így megfékezve. *~Basszus alig mozdultam meg és alig kapok levegőt. Mi lehet velem? Sose volt ilyen.~*gondolkodom ahogy kapkodom a levegőt. *
-Elég legen már kérlek. Kérlek! *mondom hallkan és Stev érezheti hogy gyengül a szorításom. Valamiért nagyon nem vagyok formában, és remélem nem akarja ezt kihasználni testvérem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 4 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 4:45 pm

* Folytatódik a buli, Lincoln pedig egyre jobban bepörög. Az adrenalin teljesen elnyomja az érzéseit, így azt sem érzi, hogy megrepedt az egyik oldalbordája. Hörögve veszi a levegőt, azonban amikor meglátja Sophiet Steven mögött a serpenyővel elkezd nevetni. Látván, hogy a kemény fém behorpadt, csak egy Ó-ó-ra maradt ideje, mert a férfi megint elkezdte jobb öklével osztani az áldást. Megtántorodik, majd nyelvével végigsimít fehér fogain, hogy megmaradtak e épen, és örömmel konstatálja, hogy igen csupán a nyelvét harapta el egy kicsit. Valóban inkább tűnik ovis grund partynak, csak egy kissé véresebb kiadásban, de fele annyira sem durván. Beletúrt éjfekete hajába és bár már fáradt mégis kihúzta magát, amikor látta, hogy Stev ujból felé iramodik, ezzel szemben nem azt csinálja amit várt, csupán megszorítja a csuklóját.* - Ha ha, ez komoly? * Kérdi, majd a vázáért nyúlna szabad kezével, de Sophie unszolására inkább letesz az abszurd ötletről. Világos vízszínű íriszei körül már csinos lilás kis monokli díszelgett, az állára pedig rászáradt az édes piros nedv. Stev azonban tovább bírja szusszal, és hamarabb feleszmél egy ütésből mint a mentalista fiú, akinek most vészesen kattognak az ötletek az agyában. Ha nem erővel akkor ésszel, de hogyan amikor a széket elhasználta már? Stev a monstrum kaotikusan közeledett felé.* - Bazze, ez kiiktathatatlan? Offoljátok már! * Kiálltja és keserű epét érez a szájában. Egy valamit ma is tanult, ha nem egy 100kg-s monstrum egy még nehezebb palásttal, akkor Steven nem jó bunyóspajti.* - Ehh. * Hörög még egy kicsit gallérjába törli az állát.* - Hogy az a... - fakadtam ki indulatosan, nem találván illő szavakat a kis kellemetlenségre. Kínjában már megragadta a földről a széttört szék lábát és azzal alaposan fejbe kólintotta a férfit, ha mással nem, talán ezzel most egy percre pihenőt nyert magának.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 4:10 pm

* Elereszti a füle mellett a lányok megjegyzéseit, Artiért azért mert nem tetszik neki az a mártírkodó szerep, amiben a lány tetszeleg, a feketehajú lányét meg azért mert végre történik valami. Törik itt minden aminek kell, s fröccsenő vérből sincs hiány. Sajna mivel Evangeline figyelmen kívűl hagyta a lányokat, Sophie, ki botor modon a verekedők közé állt s örülhet neki, hogy nem sérült meg, serpenyőt ragadva állítja meg az urakat. Pedig láthatólag a biztatást mindketten jól fogadták Eva részéről. Pálcája után kutat aztán megtalálva a serpenyőre mutat. * -Invito Serpenyő! * Azzal remélhetőleg megszerzi a tárgyat és élvezheti az újonnan kibontakozó verekedést. * -Nem hallottál még férfibecsületről? Hagyd, had játsszák le egymás között, melyik az erősebb kutya, ha lehet így fogalmazni. * Elvégre mindig az erősebb hím közösül a jobb nősténnyel, a természetben a gyengék csak akkor élhetnek, ha leleményesek. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 6vx6

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 4:01 pm

*Artemist immár teljesen kizárom magamból meg úgy mindenkit, kivéve a fiút. Csak ő és én vagyunk most amint küzdünk egymás ellen, ám ez a küzdelem inkább tűnik óvodás bunyónak, mint vérre menő harcnak, pedig ami azt illeti, mindketten tudjuk, hogy arra megy. Persze megölni csak nem fogok egy diákot, de ha felhúz, nem fogom annyiban hagyni. Nem zavar az sem, ha a végén aurorok jönnek, még őket megelőzően eltűnök innen, most viszont.... Inkább a jelennel törődök. Lincoln szépeket üt, elismerésem, van amikor eltalál, még az orrom vére is elered, nem sokkal az ilyesféle húzásai után egy szék repül felém, ami széttörik, ahogy újból felé futok. Eva megjegyzése eljut fülemig, csak még gyorsabbra veszem miatta a tempót és már nem érdekel, ha az a bizonyos serpenyő harmadszor is a fejemen landol. Sophie, engem ugyan nem fog eltántorítani. Nem, már nem kell sok és lerendezzük ezt az egészet, addig is kiélvezem minden percét! Ha nem lenne elég amit eddig kapott, akkor gratulálok Lawrence úr, ön egy igazi őrült!*
- Az orrom igen, az viszont nem izgat *mondom két ütés között, amikkel ismételten csak az arcát rendezem át, majd megragadom egyik csuklóját, s erősen szorítani kezdem.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Puma háló - Page 4 Auror
Üzenőláda : Puma háló - Page 4 Tek4fbc95f9f17529232628

Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 3:47 pm

-Én keresem az ember társaságát de az el taszít magától.De mindegy nem is foglalkozom vele.*Mondom majd Steve felé fordulok.*-Neked kellene változtatni a modorodon nem nekem!*Mondom majd utból el állok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: