Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 7 I_vote_lcapPuma háló - Page 7 I_voting_barPuma háló - Page 7 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 7 Nincskaszt

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 4:38 pm

*Elég jó vagyok abban, hogy a dolgok mögé lássak, ezt pedig mindkettejükre értem. Tudom, milyen volt Felicity azelőtt, hogy útnak indult volna. Bátor, magabiztos, de mintha szerepet cseréltünk volna, szöges ellentétei vagyunk annak, mint amilyenek voltunk - ha nem is teljesen, de részben biztosan. Sophie; a mosolyán látom, hogy nem őszinte és a szemei! Mélyen beléjük nézek, hamisan csillognak, továbbá a hangjából szűröm ki leginkább hogy füllent. Nem veszem be, ezt ő is tudja jól, azonban inkább követem a szőke lány példáját és nem teszek fel érte egyéb kérdést vagy megjegyzést. Ami Rielt illeti, nem sértődik meg a róka viselkedésén. Odaslattyog mögé és tovább cibálja szerencsétlen farkát, egyik lábával óvatosan rá is lép, biztos ami biztos alapon.*
~Ez a csend nem olyan jó, kissé szomorkás. Vajon más is így érzi még rajtam kívül?~ *fut át agyamon a gondolat, miközben újabb kortyokkal lassan kiürítem a lila színű bögrét.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 7 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 7 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 4:28 pm

* A daimonok egész jól elszórakoznak egymással, Rielt sem zavarja a kis róka piszkálódása, sőt, még ő is csipkedni kezdi. Ezt azért Kirtel nem tűri olyan jól, nem tetszését csak egy halk morgással jelezi, majd odébb kocog és lehasal az ágy mellé. Farkát ide-oda lengeti a földön, közben a sassal szemez. Ezzel lényegében hergelni akarja, hogy játsszon tovább vele. Sophie hamar visszatér és letelepedik hozzánk. Én pedig elmesélem az utam rövid beszámolóját. Hát igen... Nem egy fényes kis utazás volt. Haku szavaira csak egy kósza mosoly jelenik meg arcomon. Félénkebb lettem, és látom, hogy ezt barátnőm is simán kiszúrta. Azért reménykedtem volna benne, hogy nem fogja, de hát most már mindegy. Szememet a kezemben lévő teáscsészére vezetem és elkomorodott arccal hallgatom Sophie nyugtató szavait. Csak legyintek egyet, ahogy felpillantok rá. Túl kell lépnem rajta, már ideje volna. És akkor jön Sophie válasza, amin azért hallatszik, hogy egy kamu. A mosoly az arcán valahogy más, mint mikor legutóbb láttam, de nem akarom tovább nyaggatni. Bátortalan tekintettel nézek szemeibe, ezzel jelezve, hogy tudom, nem mond igazat. Én már csak tudom, hisz mentalista lévén egész jól ismerem az emberek manipulálását. Régen, mikor még a szüleimmel éltem én is hasonlóan próbáltam megnyugtatni őket, de hát a gyakorlatból már eléggé kijöttem. Szürcsölök párat a teából, majd figyelem Haku mit reagál. Vajon ő is észreveszi ezt?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 4:03 pm

*Bemegyek a szobámba, és gyorsan felhívom Stevet. Tuti kitekerem a nyakát, de csak annyit mondtam hogy ha van ideje és a párja sem bánja jöjjön el. Visszamegyek a lányokhoz, és meghallgatom Feli beszámolóját.*-Nagyon sajnálom Felicity. *mondom majd nagyot sóhajtok. *-Semmi komoly.*hazudom és próbálok rájuk mosolyogni. Remélem elhiszik, de mardos a kétségbe esés. Még nem tudom mit teszek ha kiderül hogy tényleg igaz amit Stev mondott. Félek. Nagyon félek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:53 pm

*Kínai barátnőm feláll és elsiet. Furcsállva nézek utána, kissé sietősek a léptei. Lehet neki is nagyobb gondja van, mint eddig bármikor, remélem egyszer elmondja és segíthetek neki. Nemrég amikor azt kérdeztem, történt -e vele bármi, nem válaszolt rá. Kikerülte, mintha meg sem hallotta volna, pedig biztosra veszem ennek az ellenkezőjét. No mindegy.*
- Nem probléma! *mosolygok fel rá, ezután a Daimonokra pillantok. A sas hátra repül, a sarki róka farkához és elkezdi csipkedni - pusztán játékból. Elvigyorodom rajtuk, milyen bohócok, főleg Ő, holott ő a lélekmásom, egyedül abban különbözik tőlem, hogy kicsivel komolyabb, de most mintha csak egy fióka lenne! Sóhajtva fordulok vissza, ekkor toppan be Sophie is. Semmit nem szólok a mondatára, csak kedvesen nézek szemeibe, majd újra a szőkeségre téved tekintetem. Mesél, azonban a történet nem épp vidám.*
- Uh, sajnálom! Biztosan rossz lehe... Megváltoztál? Nem akartam olyan hirtelen kijelenteni, de azt észrevettem. Bátortalanabb vagy egy picivel *mondom halkan, a bögrémbe mélyedve, a kérdésre füleimet hegyezem. Mi-mi? Jól hallom mit kérdez Fel'? Ha igen, minden figyelmem a válaszra összpontosítom, mivel már igencsak kíváncsi vagyok a probléma okára.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 7 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 7 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:42 pm

* A nagy diskurálás közben észreveszem Sophie gondolkodó ábrázatát. Nagyon a teáját nézegeti, mintha valami komoly dologról elmélkedne. Nem vagyok az a tenyérbemászó ember, de kíváncsi vagyok, mi nyomhatja a lelkét, csak hát ahhoz kellő bátorságot kell gyűjtenem, mert egyáltalán nem mernék hozzá szólni. Tudom, ez fura lehet, mert anno -bő egy hónappal ezelőtt- még simán elbeszélgettem másokkal, de most más lett a helyzet. Én sem ismerem eléggé magam, úgy tűnik... Sophie megragadja mobilját és pár percre magunkra hagy Hakuval. A daimonokra nézek, mert azért nem kerüli el figyelmem a magasba röppenő sas és az állandóan pofozkodó sarki róka. Az asztalra helyezem csészémet, majd a róka felé nyújtózok.*
- Kirtel, elég lesz...* szólítom meg halkan, s húzom magamhoz daimonomat, aki csak morcosan rázogatja fejét.*
- De hát nem zavarja, vagy igen? * billenti oldalra kis fejét, közben a sasra nézeget, hátha meg lesz neki engedve a további zaklatás. Mély levegőt veszek és már mondanám is neki, hogy "de akkor sem", viszont ekkor jön vissza Sophie.*
- Semmi baj. * mondom és félve nézek fel rá. Eszembe ötlik, hogy meg kéne kérdeznem mi a baj, de tényleg nem akarok neki rosszat.*
- Biztos nem bánjátok? * kérdezem meg tőlük a biztonság kedvéért, de hát ha nem, akkor nem. Teleszívom tüdőmet a szoba levegőjével és elkezdem mesélni.*
- Augusztus elején kiutaztam Londonba, hogy megkeressem a szüleimet. De amint odaértem a régi házunk egy lepukkant, kísértet járta épületté változott. Még a gyomrom is felfordult attól a helytől. Egy helyi fogadóban szálltam meg, azt a pár napot ott akartam tölteni szülővárosomban, hátha megtudok egyet s mást. * itt nagyot sóhajtok, kissé meg is remegek. Hogy megnyugtassam magam kezembe veszem a teát és szürcsölök belőle párat, majd folytatom.* - Megtudtam, hogy elköltöztek és már egy ideje nem is tartózkodnak Európában. Ez eléggé...lelombozott...úgyhogy ami a személyiségemet illeti...nos....*nyelek egyet a mondat vége felé.* - ...megváltozott.* bököm ki, majd gyorsan terelem is a témát.* -  És Sophie...veled minden rendben? * teszem fel a már régóta fontolgatott kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:30 pm

*Nagyon elgondolkodom. Nem is igazán figyelek, arra hogy miről beszélnek. A teám felszínét, figyelem ahogy a gyér fény rávetül. *~Mit kéne tennem? Hinnem kéne a bátyámnak és az embereinek? Vagy nem? ~*gondolkodom. Nagyon nincs ígyemre a dolog. Majd leteszem a bögrét gyorsan felkelek, hogy a szobámba menjek. Elveszem mobilom és felhívom Stevent, hogy amint tud majd jöjjön el. Majd hajam összefogom hogy ne tűnjek túl kócosnak.*~Ha igaz, ha nem engem nem érdekel. ~*határozom el magam majd visszamegyek a lányokhoz. Biztos furcsálják a dolgot, és kisé bolondnak tűnhetek.*-Bocsi csak telefonálnom kellett.*mondom egy halvány mosolyal. *-Nyugi Feli. Az én hangulatomon már nem tudsz rontani.*teszem hozzá ahogy leülök. Éjfél az ölembe ugrik, mert biztos érzi hogy nem vagyok jól.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:15 pm

*Nagyokat szürcsölgetek teámból. Még meleg, de közel sem annyira, mint mikor kézhez kaptam. Miután eleget iszom, lerakom az asztalra a bögrét és beljebb húzom magam, hogy jobban halljam a válaszokat, amik erre rá pár perccel érkeznek. Először Sophie válaszol, majd Fel', akinek mintha most elég bátortalan lenne a hangja.*
- Az nem semmi! Mikor én az Óvárosban jártam, Donchoval futottam össze, aztán és másik Nezással, aki segített nekünk, illetve rajtam... Elrabolt néhány fekete ruhás pasi, később meg egy olyan házban kötöttünk ki, ahol egy morgó fenevaddal futottunk össze *sóhajtok fel kicsit idegesen. Na igen, az nem semmi, ha csak visszagondolok rá, kiráz a hideg. Most is összerezzenek pár pillanatra, majd visszatérvén Felicityre pillantok. Nem akarja rontani a hangulatot. Hajjaj, ha ezt mondja, biztos nem lehetettek kellemes élményei! Remélem azért nem szomorú és Kirtel segít neki egy-két dologban. Apropó, ő épp Rielt pofozgatja, aki be-beszól néha és fel is röppen időnként, amúgy meg élvezi a helyzetet. Mintha a nyelvét is kiöltené valamennyire...*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 7 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 7 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 3:04 pm

*Szépen, kényelmesben leülök közéjük, Sophie még meg is kínál, abból a finom teából. Elém tolja a csészét, én pedig lassan kezembe veszem és számhoz emelem. Még mielőtt belekortyolnék, nagyot szippantok a gőzölgő teából, majd óvatosan beleszürcsölök. Forró... De mit is várhattam volna? Mázlim van, hogy nem égettem meg a nyelvem ennél a kortynál. Inkább várok, hogy egy kicsit kihűljön, úgyhogy most csak a kezemben fogom és Hakura nézek, aki imént tett fel egy kérdést.*
- Én is...örülök. * nyögöm ki nagy nehezen egy halványka mosoly mellett. Kirtel érdeklődbe kezdi el pofozgatni Rielt, remélhetőleg nem fog szegény agyára menni. Bár daimonom képes lenne rá, mert ő is kíváncsi természet, akárcsak én, de ez érthető. Mondjuk én eléggé elbátortalanodtam, úgyhogy belőlem ez nem telnek ki.*
- Nem...semmi gond, elmesélhetem, csak nem akarom rontani a hangulatot.* biccentek, aztán Sophira pillantok. Tényleg... Róla még alig-alig tudok valamit, de egész biztos nem most fogok kérdezgetni, mert valahogy érzem, hogy ez nem a legmegfelelőbb alkalom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 7:11 pm

*Felire mosolygom miközben leteszem a teát elé. Majd megetetem Éjfélt.*
-Én is örülök hogy látlak, Feli. *mondom majd Hakura pilantok. *- Az Óvárosban futottunk össze szó szerint. Először nem ismertük meg egymást. Aztán meg behúztam neki, mert eszembe jutott hogy egy szó nélkül lépett le. Amióta meg megint találkoztunk, állandóan kémkedphk utánnam.*mondom ahogy leülök. Más dolgokról hogy mik történtek, direkt nem beszélek. Mert nem vagyok abban a paszban hogy nyugodt bírjak maradni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 7:01 pm

- Oh, akkor azt hiszem valamelyik nap láttam Nellond utcáin, de csak futópillantásban! *tanakodom el, végül egy sóhajjal zárom részemről a dolgot és Fel' felé fordítom fejem.*
- Ugyan, nem gond! Én is így voltam vele, ezért is jöttem ide. Jó újra látni titeket! *jegyzem meg vidáman, visszasétálva az asztalhoz ahol a bögre tea is vár rám. Leülök az egyik székre, miközben Riel meg Kirtelhez vetődik.*
- Tényleg, milyen volt az út? Nem kell mesélned róla, ha nem szeretnél, csaak.. kíváncsiság *teszem hozzá gyorsan, nehogy személyeskedésnek tegye.*
- No és neked meg hogy alakulnak a dolgaid a bátyádon kívül? No meg hogyan bukkant fel? *intézem most hozzá a kérdészuhatagot.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 7 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 7 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:51 pm

* Egész barátságos pillantása van a szemben álló diáklánynak, aki nem mellesleg Haku az, csak eléggé meg van változva. Szőke hajjal totál másnak néz ki. Így elsőre nem is ismerem fel, de aztán lassan beljebb totyogunk a szobában, hisz engedélyt kaptunk rá.*
- Tényleg bocsi a zavarásért, csak már rég nem találkoztam ismerősökkel. * ejtek egy megszeppent mosolyt, miközben ott állok előttük. Kezeimet hátam mögött összefonom, s teleszívom tüdőmet a tea édeskés illatával. Biztosan nagyon finom, de nem akarom, hogy tolakodónak tűnjek, ezért csak csendben maradok. Kirtel letelepedik a földre, fejét két mancsa közé fekteti, s úgy pillantgat fel néha-néha. Sophie kérdésére gyorsan lehuppanok a közelükben.*
- Hallottam a hangotokat, de nem gondoltam volna, hogy itt van a szobád. * adom meg a választ, közben körbepislogok a szobában.* - Meg nem rég értem vissza, gondoltam találok valaki ismerőst.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:45 pm

-Rövid fekete haja és világoskék szemei vannak. Kb. két fejel magasabb amit mindíg az orrom alá dörgöl, és hiába kérem még mindíg kémkedik utánnam.*mondom ahogy a fölkelek és elő veszek még egy bögrét és azt is megtöltöm teával.*-Gyere nyugodtan, foglalj helyet.*kínálom helyel és leteszem a bögrét. Végszóra Éjfél is megjelenik nagyokat nyújtózva, és keservesen nyávog ahogy a tányérja mellé ül. Újra felkelek és egy tonhalas konzervet kinyitok majd a tányérjába öntöm. *-És milyáratban ilyen későn?*kérdezem az új vendékemet.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:34 pm

- Steven Blackfield *ízlelgetem a nevet, miközben az ajtóhoz lépek és kinyitom. Elgondolkodom, deee én nem ismerek ilyen nevű egyént. Egyáltalán diák?*
- Hmm, nem ismerős. Jaa, hogy nellondi! Hogy néz ki? *érdeklődöm kíváncsian Sophiera pillantva, majd a szőke hajú lányra - illetve Felre - nézek, illetve annak Daimonjára.*
- Üdv, azt hiszem remekül eltaláltad *mosolyodom el lágyan. Örülök a plusz társaságnak, biztos hogy feldobják kicsit a hangulatot, ami egyébként semleges, bár mintha lenne benne egy kevés szomorúság.*
- Nem az enyém a szoba, de a lakója rábólintott, szóval gyertek csak! Épp teázunk *tárom kijebb és hátrahúzódom hogy az újdonsült vendégek kényelmesen  be tudjanak lépni és helyet foglalni.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 7 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 7 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:26 pm

* Szorongva ácsorgunk a szoba előtt, és várjuk, hogy valaki ajtót nyisson. Nem szeretnék zavarni, tényleg... Izgulok, mert fene tudja ki tartózkodik ebben a szobában, de hát most mit tegyek? Ismerős hangokat hallottam, amit augusztus eleje óta abszolút nem... Mert ugye elutaztam jó messzire a semmiért. Szüleim már rég elköltöztek arról a lepratanyáról, engem pedig jól elfelejtettek.Még fáj is erre gondolni, de szerencsére Kirtel szavai elűzik a rossz gondolatokat.*
- Nyílik az ajtó... * hívja fel figyelmemet. Már nincs mit tenni. Elfuthatnék, de tuti észrevennének, úgyhogy marad a terv és egy kis bátorságot erőltetek magamra. Az ajtó már ki is nyílik és egy ismerős, szőke lány arca fogad. Csak pislogok, mint hal a szatyorban, meg se szólalok, pedig illene. Helyettem Kirtel kezdeményez egy beszélgetést.*
- Hello. Én Kirtel vagyok, ő Felicity Artmenson. Ismerős hangokat hallottunk, gondoltuk a barátai lehettek.* pislog nagyokat a kis róka, ahogy hatalmas szemeit ráemeli az ajtót nyitó lányra. Én továbbra is zavartan ácsorgok ott, de végre sikerül nekem is kinyitnom a számat.*
- Igen. * bólintok egyet és egy félénk mosoly is megjelenik arcomon.* - Nem zavarunk...?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:22 pm

-Steven Blackfield. A palota negyedben lakik. *mondom. Majd felfigyelek a kopogásra. Csak biccentek hogy nyugodtan nyissa ki az ajtót. Nem vártam mára látogatókat, de ha valaki jön beengedem. Belekortyolok a teába, és figyelem ki érkezik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 6:16 pm

- Bátyáád? *lepődöm meg, egy korty tea után. Visszateszem a bögrét az asztalra és tovább faggatóznék, de sajnos nem tehetem, mert épp kopognak.*
- Nem hinném, hogy be akarna kavarni vagy hogy nem bízik benned, egyszerűen aggódhat miattad *mosolygok rá, majd felállok.*
- Ne nyissam ki az ajtót? Mintha jött volna valaki *fordulok először az ajtó, majd Sophie felé, kérdő tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Puma háló - Page 7 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 7 P0fe
Színem: cornflowerblue

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:55 pm

* Most valahogy totál nem ismerem ki magam a hosszú folyosókon. Kirtellel sétálunk valahol a harmadik emeleten és nagyban fürkészem az ajtókat. Már rég le akartam dőlni, mert szépen elszaladt az idő, miközben én kint kóvályogtam. Úgyhogy be kéne hozni azt az időt, meg amúgy sem kell nekem késő estig kint járkálni, a végén még megbüntetnek.*
~ Ez tök izé, hogy még a vezetőségi tagokat is megbüntetik.~ * csóválgatja fejét daimonom, aki most igencsak odafigyel lépteire, ugyanis körmei eléggé hangosan csattognak a kövezett talajon.*
- Hát végül is jogosan... Nem lenne fair, ha mi kivételek lennénk. *agyalok el rajta egy darabig, aztán meg is torpanok az egyik ajtónál. Egy ismerős hangot hallok a falon túl, sőt, többet is. Azt hiszem ketten lehetnek ott. Kirtel is odaballag az ajtóhoz, miközben én óvatosan kopogok. Ki is ráz a hideg, ami miatt csak összefonom karjaimat a mellkasomon és sálamba fúrom orromat. Várok, hogy kinyissák az ajtót és végre megláthassam a hangok tulajdonosát.*

Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:39 pm

*A cigit elsülyesztem egy fiókban, majd megcsinálom a teát, és leülök vele szemben.*-Örülök hogy bátrabb vagy.*mosolygok rá. Kicsit elhúzom a szám mert nem a legjobb a hangulatom.*-A bátyám folyton kémked utánnam és nem tudom hogy csak be akar kavarni nekem mert nem szimpatizál Linc-el vagy már nem is tudom.*mondom és nagyot sóhajtok. Kicsit zavar a dolog hogy Stev ennyire nem bízik bennem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:32 pm

- Köszönöm, bár szerintem ez jobb egy picivel *vonom meg a vállam, belépve. Kicsit összerezzenek, olyan hideg van idebent! Kész hűtőszekrénynek érzem, de Sophie még csak nem is libabőrös. Na jó, azt nem kéne elfelejtem, hogy ő nyilván a meleg takaró alól bújt ki, így nem csodálom.*
- Jellemben egy picit. Például bátrabb vagyok végre *újságolom el a hírt, miközben figyelem amit csinál. Kiszúróm a cigis dobozt és kicsit ideges is vagyok miatta. Remélem hogy mostanság nem cigizik, különben ezúttal nem a tengerben fog kikötni.*
- Egyébként hogy teltek az elmúlt napjaid? Ja és köszönöm! *nézek le a bögre meleg teára, majd kóstolás után teszek bele egy kis cukrot. ELég savanykás, de ettől jó lesz! Csak két teáskanálnyi kell bele.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:15 pm

*Miután felriadok és meghallom a kopogást. Kinyitom az ajtót és meglepődök Hakun aki szőke lett. És nem jelképesen hanem szó szerint. *-Szerintem az is jó volt de a szőke haj is jól áll.*mondom ahogy felteszem a teavizet. Mezítláb grasszálok. Szinte meg sem érzem a hideget de látom Hakun hogy ő másképp van vele ezért becsukom az ablakot. Számára eléggé jégverem lehet a hálóm.*~ Lehet Éjfél is ezért akart a tatjaró alá bújni?~*gondolkodom el mikor szemem a konyhapulton álló cigarettás dobozra téved. Egy ideig töpprengek, majd megfogom a dobozt a gyújtóval együtt és behajítom egy üres fiókba. Haku és Stev miatt nem akarok rágyujtan, de néha nehéz megállni, főleg az elmúlt napok eseménydmi miatt. *-Miért miben változtál még meg?*kérdezem és két bögrében elkészítem a teát majd leteszem elé az egyiket, és a cukrot is elé helyezem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:02 pm

*Az ajtó előtt állok, mi hamarosan kitárul. Kicsit meglepődöm, Sophie az igen csak bizarr külsővel. Póló, rövidnadrág, kócos haj. Kicsit érdekes, talán nemrég kelt fel. Hajjaj, remélem nem keltettem fel!*
- Szia, igen, rájöttem, hogy a kék hajszín nagyon nem illik hozzám. De nem csak abban változtam meg *toppanok beljebb az invitálásra, a kérdésre meg csak bólintok. Oh, egy forró tea remekül esne ma! Kicsit hűvös van ma is, ezért ma egy kék tunika, csőszárú farmer és egy barna farmer dzseki van rajtam, hozzáillő, magas szárú csizmával.*
- Egy tea igazán jól esne. Hogy vagy? *kérdezem halkan, rámosolyogva. Az arca elég meggyötörtnek tűnik, egyelőre nem tudom eldönteni, miért is.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 4:49 pm

*Éjfél sikeresen befurakodja magát nyakamhoz, és halkan dorombol. Annyira megnyugtat hogy el is alszom. Mondjuk az éjszaka nem aludtam, hanem helyette elmentem futni és jóformán egész éjel meg sem álltam. Le akartam higgadni de kevés sikerrel jártam. Először nyugodtan alszok majd kusza álomképek jelennek meg előttem. Felriadok és ekkor hallom meg a kopogtatást. Kikászálódok az ágyból és pólóban rövidnadrágban kócos hajal megyek ajtót nyitni. Remélem ha ajtót nyitok nem fog az illető sikítva elrohanni előlem. Ásitok majd ajtót nyitok. Elősre nem ismerem fel a leányzót. *
-Ha... Haku? Szőke lettél?* kérdezem és kicsit megdörzsölöm a szemem. *-Gyere akarom mondani gyertek be. *mondom és be engedem. Ha bejön becsukom az ajtót és a tűzhelyhez lépek.- kérsz teát vagy inkább kávét?*kérdezem ahogy felteszem a vizet melegedni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 7 82h3


Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 4:31 pm

*Az elmúlt kis időkben én is változtam. A szépségszalonba betévedvén azt szerettem volna, ha végre normális külsőm lehet, s lám, megkaptam. Aranyszőke hajam meg-meglebben minden léptemnél, melyek elég ruganyosak, ugyanakkor nyugodtak. Sophie szobája felé veszem az irányt. Már nagyon hiányzik, szeretnék vele beszélgetni. Izgulok, remélem minden rendben van vele és hogy felismer. Nem lenne jó, ha véletlenül felém dobna egy konchi kést, vagy mást. Nagyot nyelve állok meg ajtaja előtt, vállamon a már ismerős hím sassal. Halkan bekopogtatok és izgatottan várok a reakciókra, miközben érzem, hogy szívem a torkomban dobog.*
~Vajon felismer? Minden rendben van vele? Hogy halad a sulival? Annyi kérdésem van, azt sem tudom, melyiket tegyem fel előbb!~ *gondoltam magamban idegesen, amit úgy tűnik Riel "meghall".*
~Én a helyedben nem izgulnék, biztos minden rendben lesz.~ *válaszolja higgadtan, előre pillantva.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 4:20 pm

*Ma egész nap ki se mozdultam a szobámból. Nincs kedvem semmihez. Az ágyamon fekszek, a takarómat egész a fejem búbjáig húzva. Szegény Éjfél is a párnámon fekszik és néha hallatja a hangját, hátha felfigyelek rá. Lehet megbocsájtottam Linc-nek és nem hiszem amit megtudtam Stev embereitől, de ott motoszkál bennem a kétej hogy még is igaz. Ahogy fekszem állandóan arra gondolok mit kéne tennem. *~Az tuti ha találkozok Stev-el szétrúgom a seggét. Hogy mer kémkedni utánnam vagy Linc után? Esküszöm ezért kinyírom.~*gondolom és még kisebbre húzom össze magam. A macskám próbált a fejemnél befurakodni a takaróm alá. Állandóan dorombol, és nyávog. *-Kérlek hadj most Éjfél.*simogatom meg a fejét. Jó lenne most egy testvéri ölelés. De akkor is bánt hogy kémkedik utánnam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 7 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 5:20 pm

*Örülök hogy megtudtam állítani. Nem akartam hogy elmenjen. Szerettem volna ha marad.* ~Biztos hogy történt valami közte és valamelyik őrült nőszemélz között. De nem érdekel.~*gondolkodom ahogy megcsókol. Rövid volt a szók de nekem sokat jelent.*-Nemérdekel. Csak te.*mondom és most én csókolom meg. Kisé biznnytalanul és félve. De most nem akarok máson gondolkodni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: