Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 8 I_vote_lcapPuma háló - Page 8 I_voting_barPuma háló - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nincskaszt

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 5:04 pm

* Csendesen közelíti meg az ajtót, hozzáér a kilincshez és úgy érzi mintha a hideg fém egybeolvadna a kezével és ólom nehézséggel próbálja lenyomni. Sophie azonban utána szalad és átöleli. Linc a mellkasán érzi a lány gyenge szorítását, mire elengedi a kilincset és felé fordul.* - Nem tudod mit beszélsz. * De ami késik nem múlik, csupán napok kérdése, és jól lehet, már másképp fogja gondolni Sophie az egészet. Komoly arccal hallgatja a másikat és kissé oldalra billenti a fejét. Ebben igaza van Sophienak, hiszen a múltjáról ő sem sok mindent tud, bár az közel sem lehet olyan sötét és gonosz mint amilyen Lincolné volt, de ilyen mélyen még nem merültek el a témában, lesz még rá alkalom később is.* - Sssh. * Teszi mutatóujját a lány ajkára és hátát az ajtónak döntve magához húzza.* - Remélem ezt így fogod gondolni azután is, miután meglátod a pletykafalat. Kisöpör egy fekete tincset a lány fehér arcából és lassan hozzáérinti saját ajkait a lányéhoz. Nem sokáig, csupán pár másodpercig mélyíti el, aztán megszakítja.* - Ezt... nem lenne szabad.. Nem azért mert nem akarom, hanem mert te nem akarod. ~ Csak nem tudsz még róla.~ * Ráncolja össze a szemöldökét, nem akarja elmondani, mert most így jól érzi magát, azonban önzőség is a részéről.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 4:38 pm

*Tudom hogy a szavaknak súlya van. És nem érdekel hogy nem tudja még kimondani. A lényeg hogy vele lehetek.*
-Nem. Most nem akarok tudni semmit. *mondom hallkan. Vörös arcal nézek rá mikor szorosabban ölel magához és egyre közelebb hajol de az utólsó pillanatban megondolja magát. Elfordítja a tekintetét. Majd elindul az ajtó felé.*-Kérlek ne menj.*ölelem át hátulról. Nem akarom hogy elmenjen. Mert az az érzésem ha most elengedem nem látom viszont. *-Maradj. Nem érdekel mit tettél. Nekem sem tiszta a múltam. Te sem tudsz rólam mindent. *mondom neki. Remegek, mert félek hogy máris elveszítem. *-Nem akarom hogy elmenj. *mondom újra.*- Soha nem találkoztam olyan fiúval mint te. Te voltál az első aki... aki egyáltalán elérte hogy beszéljek magamról. Melleted jól érzem magam.*mondom tovább. Nem értekel mi történhetett. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 4:22 pm

~ Semmi baj? Dehogy nincs baj, káosz van.~ * Szorítja össze fogait, ahogy hallja a lány nyugodt hangját. Érzi ahogy egy megmagyarázhatatlanul rátörő kellemes bizsergés szétárad a testében.* ~ El kell mondanom neki, el kell....~ * Gondolatait elűzi Sophie közelsége. Vékony karjaival átkarolja a fiú nyakát és ezzel minden oda nem illő kusza emlékfoszlányokat is elűz a fiú szürkeállományából, de erőt vesz magán és komolyan belekezd.* - Sophie, tudnod kell valamit. * A nyelve hegyén van már és majdnem kimondja, amikor a lány halkan és rózsás arccal mondja ki a bűvös szót. Linc ha jobban belegondol még soha életében nem mondta senkinek, mondjuk neki sem mondták, mivel eddig csak komolytalan kapcsolatai voltak, amilyen ő maga is. Az elhangzott szó miatt, majdhogynem eltátja a száját. Kicsit gyors lenne kimondani ezt így, hiszen úgy komolyabban még nem is voltak együtt, a szavaknak pedig súlyuk van és egyel több okot adott arra, hogy elárulja bűnös kis titkát. Nehéz ilyenkor ésszel gondolkozni amikor olyan valaki karol át, akihez erősen vonzódik az ember. Szorosabban magához húzza, érzi arcán a másik leheletét és egészen közel hajol hozzá, de a tegnapi események után úgy érzi nem teheti ezt a lánnyal és mielőtt hozzá érne ajkaihoz elfordítja a fejét.* - Jobbat érdemelsz nálam.. nem tudod miket tettem. * Mondja, majd végigsimít a lány arcán és elindul az ajtó felé, mint aki menni készül.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 3:52 pm

*Kíváncsian figyelem hogy mit akar mondani. *-Semmi baj.*mosolygok rá. Jó is a boldog tudatlanság. Majd az asztalhoz sétál, él lerak egy doboz bonbont. Majd újra elém áll.*
-Nem adok még egy esélyt. Mert nincs szükség rá. *mondom és óvatosan, kissé remegő kezekkel átölelem. Nem tudom mi történhetett, de most nem érdekel. Örülök hogy itt van és rendeztük a dolgokat.*- Sze... szeretlek.*mondom hallkan, lángoló arcal mert még soha senkinek nem mondam ezt.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 3:40 pm

* Sophie még mindig lehajtott fejjel áll előtte, mintha ő csinált volna valami eget rengető nagy bűnt, holott az nem ő volt, szegény még is úgy áll mint egy bűnös. Így még kínosabb.. Szeretné valamivel jobb kedvre deríteni.* - Arra, hogy... hogy én.. mindegy.. Sajnálom őszintén. * Harapja el a mondat végét. Sokáig nem titkolhatja a dolgait mert bizony valaki azt szétkürtölni szándékozik, pedig már épp minden kezdett rendbe jönni. Ebben a pillanatban ő sem tudja, hogy hányadán is állnak, elé érdekes egy helyzet, de döntően Sophien múlik, hogy mi legyen, hiszen Linc miatta kopogtatott az ajtón.* - Hát.. * Elmosolyodik és lerakja Sophie asztalára a hozott csomagot aztán közelebb sétál hozzá.* - Az csak rajtad áll. Hogy adsz-e még egy esélyt. * Most használta el az utolsó lehetőségét, avagy nagyon mázlista a fiú, ha a pletykák után is képes lesz megbocsájtani. Linc egyébként nagyon vívódik, a nyelve hegyén van, hogy elmondja mit tett, de nem akar mindent elrontani. Majd úgy is meglátja a kopott parafatáblát.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 3:20 pm

*Lehajtott fejel állok előtte, és bocsánatot kérek a viselkedésem ért. Kicsit összerezzenek mikor megérinti a vállam. Majd elgondolkodok hogy vajon mire is céloz.*-Mire célzol? *kérdezem félve de inkább nem firtatom a dolgot. Úgy vagyok vele hogy inkább jobb ha most hanyagolom a témát. Így is van elég tisztázni valójuk. Mikor Linc megkérdezi hogy haragszom-e, megrázom a fejem. *-Nem már nem. *mondom és próbálok rámosolyogni ahogy felnézek rá. Kicsit zavarban vagyok mert nem tudom hogy is vagyunk.*-Akkor most hányadán is állunk?*kérdezem zavartan.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 3:07 pm

* Sophie nem ellenkezik, csak mint egy riadt állat hátrébb lépked a megnyílt ajtótól és hagyja, hogy a fiú beljebb kerüljön rajta. Az arckifejezése láttán ismét bűntudat feszíti mellkasát... Ha tudná... A gondolatra kemény gombócot érez a torkában, aztán azt hiszi rosszul hall, netán valami eltömítette a hallójáratát. Még Sophie kért bocsánatot. Nem, ezt nem hagyhatja, hiszen aki hibás az csak is a fiú.. No de még mennyire.* - Ne.. ne mond ki kérlek.. * Késő, mert a lány már bocsánatot kért és Linc a fejét fogja. Majd elsüllyed a lehetetlen helyzettől. Beletúr hollószín üstökébe és megérinti a másik vállát. Kiejtett szavait még ő maga is hiteltelennek érzi, pedig legbelül tényleg megbánt mindent.* - Egyáltalán nem ok nélkül.. Igazad van, teljesen. * Mindenkinek jár egy utolsó esély, de talán ezt nem most kéne ellőni mert erősen szüksége lesz rá a későbbiekben.* - Akkor... nincs harag? * Vonja fel kérdőn szemöldökét és próbálja elkapni a másik tekintetét, aki mintha direkt kerülné.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 2:51 pm

*Mikor megpróbálom az orrára csapni az ajtót, ő oda teszi a lábát majd bejön a hálóba. Én kicsit hátrálok, és figyelek. Végig hallgatom és be kell kátnom igaza van. Mostanában én sdn ugyan az vagyok mint aki voltam. Lehet ez is közre játszik a hisztimben. Lehajtom a fejem és úgy állok előtte. *-Inkább... Inkább nekem kéne bocsánatot kérni. Hisz minden ok nélkül balhézok. *mondom hallkan és megfogom jobb felkarom mintha váznék. De nem csak szégyenlem, magam mert remélem tényleg ok nélkül vagyok féltékeny. Félve közelebb lépek hozzá de nem nézek rá.*-Sajnálom.*mondom hallkan. Nem tudom most mit kéne tennem. Félek felnézni rá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 2:38 pm

* nem csalt mosolyt a másik arcára, pedig régebben olyan könnyű volt.. De csak volt.* - Ne már.. Ne legyél ilyen. * Válaszol, de a kérdésre tulajdonképpen igen lenne a válasz. Sophie aztán rá is csukná az ajtót a fiúra, aki odateszi a lábát és átlépve a küszöböt becsukja maga mögött az ajtót. Nem vámpír.. Legalább az most kiderült.* - Addig nem megyek sehová amíg meg nem hallgatsz. * Szája vértelen vonallá változott, remélte a lány nem ránt, kardot, mert nála még pálca sincsen - tessék lássék- milyen szedett-vedett a mai napon, de legalább őszinte. Az ajtó előtt állva aztán belekezd monológjába és, ha csak Sophie be nem fogja a fülét, avagy elszalad a szobájába végighallgatja.* - Nézd. Mostanában kissé túllőttem a célon. Nem voltam önmagam.. Oké? * Magyarázza epésen, aztán rájött, hogy ez nem elég, úgyhogy még hozzá tette.* - Mindenkinek vannak rossz napjai, nem igaz? * Reméli a lány egyetért, mert jobb nem jut most az eszébe. Bocsánatkérőn elmosolyodik olyan Lincolnosan és szürke szemeivel próbál a másikra hatni, bár könnyen lehet, hogy ez hidegen hagyja.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 2:27 pm

*Amióta ott jártam Linc-nél és láttam mi történt. Valamint a könyvtárban ahogy az a lány ránézett. Nem bírok azóta megnyugodni. Rémesen érzem ez miatt magam. Nem tudom miért vagyok annyira féltékeny hisz Linc-et nem úgy ismertem meg hogy egy megbízhatatlan alak. Megbízhatok benne vagy nem? Szegény Linc elég hisztis pillanatomban kap el ezért nem tudok még mosolyogni sem. *
-Hogy tovább magyarázkodhass? *kérdezem. Ma nem vagyok túl bőbeszédű. Ezért csak pegpróbálom bevágni az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 2:16 pm

* Az idő ólomlábakon vánszorog, ahogy az ajtó előtt áll. Milyen... kiszolgáltatott egy helyzet. Nincs ehhez hozzászokva.* - Sophiee!! * Kiált szem forgatva mire végre meglátja a barna szempárt a résnyire nyílt ajtóban.* ~ Haladás.. legalább kinyitotta.~ * Nem, beengedni nem akaródzott a lánynak. Egyre kínosabb, ahogy a hátán érzi a tekinteteket, de azért nem kezd el toporzékolni.* - Jobb lenne négyszemközt. * Gondol itt a hallgatózó diákok seregére, de lehet, hogy Sophie szobatársai is otthon vannak és azokkal pedig nem akar találkozni. Vár pár másodpercnyi hatásszünetet, de aztán lényegében belekezd így az ajtóban állva, mit sem törődve a bámészkodókkal. Kissé halkabbra veszi a hangját és tesz egy lépést az ajtó felé.* - Sajnálom a történteket. * Mondja őszintén és ő is meglepődik ezen a lépésén, ugyanis a rá jellemző tulajdonságok inkább negatívak. Úgy látszik ez most az ajtóban állva megváltozott.* - No beengedsz? Nem szeretnék pletyka tárgya lenni. * Mondja viccelődve, remélve ezzel mosolyt csal a másik arcára is és, ha nem is bocsájt meg, legalább szélesebbre tárja az ajtót és meghallgatja ugyan mifélét hadovál össze a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 2:01 pm

*Kissé ideges vagyok. Nem tudom magam se pontosan miért. Talán ok nélkül vagyok féltékeny. Tényleg csak én komplikálom a dolgokat? Hirtelen kopogást hallok. Nem megyek oda azonnal csak mikor meghallom Linc hangját. Hallkan oda megyek az ajtóhoz és csak hallgatózok. Nagyot sóhajtok, majd kicsit kíjebb nyitom az ajtót de nem teljesen. Valahogy az Agatha-s és a könyvtári incidens után furcsán féltékeny vagyok. *-Mit akarsz mondani? *kérdezem ahogy fölnézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 8 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 1:51 pm

*Úgy érzi magát mint egy másnapos, a feje is fáj és eléggé szétszórt, de ennek kívülről egyáltalán semmi jele nem látszik, fekete vasalt ingén még végigsimít az ajtó előtt állva. ~ Vajon mérges? Igen. Biztosan az. Végül is igaza van. Talán az ajtót is rámcsapja..~ De ő ma akkor sem tágít, ha kell az csapódó ajtó elé teszi a lábát, hogy Sophie meghallgassa. Több dologért is joga lenne haragudnia és emiatt kínzó bűntudat és lelkifurdalás gyötri a fiút. Háta mögött egy nagy tábla bonbont szorongat, ha másra nem is, legalább arra jó lesz, hogy Sophie ütéseit hárítsa, ha arra kerülne a sor. Kopogtatott. lehet, hogy kissé halkan mert nem nyit senki ajtót. Kopogtat még egyszer és még egyszer harmadjára.* - Sophie... Tudom, hogy otthon vagy. Légyszi hallgass meg legalább. Beszélni szeretnék veled. * Reméli a lány hallja a másik oldalról, már ha Sophie direkt nem nyitott ajtót eddig. A folyosón sétáló diákok kuncognak ahogy elhaladnak a fiú mellett. Az egyik még azt is odakiáltja neki, hogy - Sok szerencsét.- * - Kösz az empátiát.. pápaszemes.. * Morogja halkan magában, aztán újból az ajtó felé fordul várakozván, hogy Sophie megszánja és kinyissa az ajtót. Azonban, ha továbbra sem történik semmi akkor megkísérel belépni, hátha nyitva van az ajtó. Még nem volt a házban, de úgy hiszi egyből megtalálná a lány szobáját.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 6vx6

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 6:26 pm

- Jó, hogy veled lehetek. *mondom halkan és érzem, ahogy feláll és finoman kisiklik karjaimból. Felállok, betolom a székeket, majd a csaphoz léptek, hogy elmossam a két bögrét.*
- Rendben, jó mulatást és ugyan! Tudod, hogy szívesen teszem, ha rólad van szó *pillantok rá szemem sarkából, majd visszafordulok. Hamar végzek. Nagyot sóhajtva egy varázslattal rendre intem a ruhákat, majd kilépek a szobából, becsukva aza ajtót és elindulok hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:24 pm

-Jó hogy számíthatok rád bátyus. *mondom hallkan és lehúnyom a szemem. Jól esik hogy a barátaim mellett egy testvérre is számíthatok. *-Jobb ha megyek még elkésem. Azért örülök hogy találkoztunk. De legközelebb az ajtót használd mint mások.*mondom rámosolyogva. *-Remélem majd legközelebb is beszélünk. És köszi hogy segíteni próbálsz. *mosolygok rá, ahogy felkelek és elindulok az ajtó felé.*-Az ajtót majd csukd be magad után.* mondtam mosolyogva, és elindultam a városba.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 6vx6

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:59 pm

*Jól esik hallani szavait. Leteszem a bögrét és kedvesen magamhoz szorítom, mellkasomra hajtva a fejét. Megpuszilom az arcát, majd óvatos mozdulatokkal cirógatni kezdem.*
- Szívesen és remélem tudod, hogy nagyon szeretlek. Inkább nekem kéne köszönetet mondanom, elég sok dolog miatt *mondom halkan, a füléhez hajolva. Szinte suttogom a szavakat, olyan finoman és puhán ejtem ki azokat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:17 pm

*Látom a szemén hogy igazat mond. Örülök neki hogy nem kutat utánnam. Mondjuk megértem mert én is aggódom érte. Elvégre amég velünk élt mindíg vigyázott rám. *
-Azért örülök hogy aggódsz értem. Legalább tudom hogy most már rád is számíthatok.*Mondom és megölelem ahogy mellém vándorol a székkel.*-és ezt köszönöm.*teszem hozzá. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 6vx6

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 3:55 pm

*Halkan felnevetek. Ha heccről lesz szó, azt hiszem ellene inkább a hüllőket és rágcsálókat vetem be, legalább ha kinyír is valakit, az nem én leszek.*
- Nem kutattam utánad *jelentetem ki rögtön. Ha a szemembe néz, láthatja, hogy igazat mondok. Már jó ideje - talán hetek óta -, hogy befejeztem, hiszen meg van az, amiről meg akartam bizonyosodni - az, hogy él és jól van.*
- Pontosan! *bólogatok, majd felállok a székkel és mellé vándorlok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 3:45 pm

-Ugyan nincs mit. Elvégre én voltam az okozója.*mondom és sóhajtva hátra dőlök. *-Igen Lincoln. Milyen pontos leírás. *mondom egyik szemöldököm felhúzva.*-Tényleg nem nyomoztál utánnam?*kérdezem ahogy bele kortyolok a teámba. Tudom hogy csak félt de ez már túlzás. Nagyon nem szeretem ha figyelnek. Nem egy emberét kórházba jutauam amiért megint csak én ütöttem meg a bokám mert figyelmeztetésben részesítettek az aurorok. * -A tengerpart legalább nyugis. Nincs zajongás. Nem kell a szomszédokat hallgatni. *mondom a fejem kicsit lehajtva. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 6vx6

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 3:33 pm

*Egy percre a légvételben is megállok, mikor előhúzza pálcáját. Egy varázslattal a sérült szemem találja el, ami szerencsére hamar rendbe jön. Ismerem a varázslatot, de sajnos a nevét nem tudom így hirtelen, csak a fajtája egyértelmű.*
- Köszönöm *nézek rá szeretet teljes tekintettel, majd felemelem a zöld bögrét és a teába kortyolok. Melegsége átjárja testem minden porcikáját. Megnyugtat, előbbi kis durcás hangulatom teljesen, mintegy varázsütésre elmúlik.*
- Linc, mint Lincoln? Gondolom sötét hajú és világos szemű- Sok olyan ismerősöm volt, akikre mindez illet *magyarázom lelkesen, a bögre teába "merülve".*
- Akkor tengerpart. Ott van, hogy egyáltalán nincs egy lélek sem *emlékszem hogy mikor Edennel voltunk kint, leggyakrabban mi voltunk a látogatói, más senki nem volt. Az egész gyönyörű volt és üres. Kettesben lehettünk...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 3:05 pm

*Nagyot sóhajtottam ahogy letettdn a két bögrét, és leülök. *
-A neve Linc és rendes srác. *mondom és halványan elmosolyodom. *-Köszi ez jól esik.*mondom ahogy elő veszem a pálcát. *-Most ne mozogj. *mondom és egy gyors varázslattal meggyógyítom sérült szemét.*-Nem inkább nem mennék oda. Nem hiszem hogy a barátnődnek tetszene, ha a ''húgod'' oda költözne. Meg hát a jelentésekből tudom hogy sok ott a démon meg hasonló teremtmény. Nem mint ha bajom lenne velük, csak tudom hogy nem épp a jó utat járjátok. *mondom nagyot sóhajtva. Nem jönne ki jól ha az aurorok megtudják hogy számukra kétes alakokkal élek együtt abbol bajom is származhat. *-Engem mem zavarna de lehet nem jönneki jól a dolog. De a tenger part jól hangzik. Ott elég keveset járőröznek. *mondom. Kicsit elgondolkozom mert mondjuk még magam sem tudom hogy melyik utat is válaszam hisz magamat sem ismerem eléggé.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 6vx6

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 2:45 pm

- Azért, mert kíváncsi vagyok az illetőre, igazából még azzal is beérném, ha csak a keresztnevét mondanád meg. Nem nyomoznám le *emelem rá tekintetem, mielőtt épp az asztal egy pontját bámulom.*
- Én bízom benned és tudom, hogy nem rontanád el *vigyorgok továbbra is, egy kicsivel szélesebben.*
- Már rajta vagyok egy ideje az ügyön. Hozzánk is jöhetnél, de ha az nem jó, költözhetsz hozzám a tengerpartra, amint sikerül átvennem. A sajátommá teszem azt a villát *tanakodom el. Már rég költöznék, ha nem menne olyan lassan a folyamat....*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 2:31 pm

*Kicsit elhúzom a számat mikor felmordul. Jogosan haragszik rám, de egyben az ő hibája is. Mert ha nem lopózik be hogy megtréfáljon nem bántom. *-Miért mondjam meg? Azért hogy lenyomozhasd?*kérdezem ahogy a tűzhelyhez lépek és vizet rakok fel a teafőzőben. Kicsit lelgondolkodom mert magam sem tudom miért vagyok ideges. Talán mert eddig saját akaratom se volt? Lehet. Nem tudom.*-Talán azért vagyok ideges mert félek hogy mindent elrontok az ostoba viselkedésemmel. Hisz Ő annyira kedves velem mindíg meghallgat, és meg tud nevettetni. *mondom de halványan mosolygok. Közben elő vettem két bögrét, meg a zöldteát. *-De lenne egy más témám. Véletlenül nem tudnál egy lakást szerezni? Fizetném az albérletett, meg mindent, csak szeretném ha néha eltűnhetnék a suliból.*mondom ahogy megcsinálom a teát, és elé raktom a bögrét.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 8 6vx6

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 2:13 pm

- Kössz az együtt érzést! *mordulok fel, picit mérges vagyok rá ezért, de amúgy meg örülök, hogy randira megy. Ha jól emlékszem, régen még a szabad akarat szót sem ismerte, most viszont annál inkább, még pasizik is!*
- Ki lesz a szerencsés jelölt, akit szintén letöketlenítesz majd? *kérdezem vigyorogva, persze a mondat második felét nm gondolom komolyan. Elveszem a jeget szememtől, majd felállok, hogy levegyem a fekete csuklyás köpenyt, felfedve a kék hosszú ujjút és sötét farmert amit ma vettem fel, egy utász bakanccsal együtt.*
- No és miért idegeskedsz? Ugye tudod, hogy nem kéne annak lenned? *kérdezem rápillantva, csukva tartva egyik szemem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 8 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 1:52 pm

-És ha randim lesz?*kérdezem ahogy leülök, és kereztbe fonom karjaimat és lábamat, is keresztbe rakom. *-Ha aggódsz akkor viselkedj úgy mint más testvér. És ha bejössz egy lány szobájába akkor azt ajtón keresztül tedd és kopogj!*szólok rá. *-Ne haragudj, csak a frászt hoztad rám. *mondom ahogy Éjfél felugrik az ölembe.*-Amúgy tényleg randevúm lesz. És kicsit idegesebb vagyok az átlagnál.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: