Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 5 I_vote_lcapPuma háló - Page 5 I_voting_barPuma háló - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nincskaszt

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 3:43 pm

*Evan nem látszik, hogy megbocsájtana a ruha miatt. Artival szóváltásba kezdenek, de jobban aggódom a fiúk miatt. Hiába szedem szét őket, Stev félre lök amitől a földön kötök ki. Megint egymásnak esnek és már a bútorokat sem kímélik. *-Legalább ne bátorítsd őket.*szólok Evára, majd a konyhaszekrény berúgott ajtaján kiszedek egy serpenyőt és fejbe vágom Stevent, mikor kis szünetett tartanak. Majd megint kettejük közé állok.*
-Linc higgadj le. Stev te is mert kaphatsz még egyet. Megértetted?*nézek rá dűhösen. A serpenyő ugyan behorpatt de még egyszer kétszer oda sózhatok vele annak aki nem bír magával.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 3:27 pm

* A csetepaté már elkezdődött és Sophie csitítgatása sem volt sikeres. Miután szétváltak és a lány közéjük állt egy kicsit zihál, de új erőre kap amikor látja, hogy arrébb lökte Sophiet. Erőteljes jobbossal üti Stev állát, s felcsillan a szeme, amikor látja, hogy amaz sikeres lett. Bár ökle kissé megsajdult.* - Nah, a supermanek is sérülékenyek. * Örül pillanatnyi sikerének bár nem sokáig mert ezzel megalapozta a hangulatot a folytatáshoz. Linc is kap egy arcost mire kissé megszédülve hátra tántorodik de állva marad. Megérinti ajkait és aztán őrült mosollyal nézi véres ujjait. Fémes ízt érez a szájában és letörli ingujjával.* - Ez felhívás egy keringőre? Elfogadom! * Ledobja fekete mellényét és elhajítja egyenest a neki futó Stev arcába, a jeleneten röhögni kezd, bár nem sokáig merthogy a falhoz nyomódik a háta. Kissé lejjebb csúszik a falról, vért köhécsel, amikor is látja, hogy Stev lábait vészesen rúgásra emeli. Félrehajol, de éppen hogy csak kitér és feltápászkodik.* - Most én jövök! * Kemény fából faragták a fickót Linc pedig a rövidebbet húzta. Eszes fiú pedig, csak kissé mazochista. Körül néz a szobában, hogy milyen tárgyakat tudna hasznosítani. Látott egy vázát, ami egy fejhez vágva elég hatásos lehet, bár annak Sophie bizonyára nem örülne, meg amúgy is olyan drága kínai csetresznek tűnik.. De nem volt sok ideje gondolkodni, úgyhogy maradt a szék. Az adrenalintól ittasan könnyedén felemelte egy kézzel és egyenest Stev felé igyekezett. A többi jelenlévő bizonyára sápadtan figyeli az eseményeket. Linc pedig megkísérelte felé hajítani az egész bútor darabot, és bár elég jó irányba hajította el, valószínű, hogy az ripityára törik a vasemberen, alig hagyva sérülést.* - Na vérzel már vagy akarsz még? * Kérdi, de meg kell támaszkodnia a falban, fájdalmat nem érez, majd csak akkor fog, ha elszáll a méreg. Kihúzza magát és ekkor oldalról a szőke Eva valamit közbekiált.* - He? * Kérdi oldalra fordulván, hogy a lány arcát is láthassa, de ezzel pont szabad és védtelen célpont lehetett Stev számára aki lehet, hogy kap is az alkalmon. Még a végén mind ketten bekötözött múmiaként fognak egymás mellett feküdni a gyengélkedő vaságyán, ott pedig a gipszek miatt maximum verbálisan tudják folytatni a csetepatét.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 3:19 pm

* A bocsánatkérést csak egy dacos hümmögéssel fogadja el, de aztán Arti szavaira figyel. Nem tetszik neki, ahogyan a lány beszél. * -Arti, ha csak ülsz és várod, hogy mindenki más keressen téged, de te soha őket akkor mi a francot vársz? Senki nem fogja a kegyeidet keresni, ha Te se teszel érte. Szóval ne add itt nekem a mártírt, ha lehet. * Nyersen fogalmaz és kicsit se kíméletes. Mikor a fiúk összeverekednek belép a szobába hogy jobban lásson, de esze ágában sincs segíteni a szétválasztásban. Az ajtófélfának dől, karbatett kezekkel és haloványan mosolyog a jeleneten. A leginkább azt sajnálja, hogy nincs nála valami amivel megörökíthetné a pillanatot. * -Ez nektek verekedés, hiszen alig ütitek egymást. * Reméli ez a mondat legalább az egyiket arra sarkalja, hogy még komolyabban vegye a dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 6vx6

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 2:52 pm

- Te meg vagy húzatva! *szólalok meg újból, látom felém közeledni a fiút. Védekezőn magam elé emelném karom, de késő. Gyorsan jön és úgy veti rám magát, mint valami ragadozó. Nem sokára a földön kötünk ki, eleinte úgy ütök, hogy nem vetem be erőmet, de mikor beszól és felállunk úgy érzem, már nem tudom eléggé visszafogni magam. Sophiera nézek, aki időközben kettőnk közé áll. Hát sajnálom, de nem megy! Nincs önuralmam bevallom és nem is lesz, amíg be nem fejeztük ezt!*
- Eleve a stílusod irritál *ragálok Artemis mondatára, majd ismét csak a fiú felé fordulok. A lány hangos füttyentése, kiáltása és cselekedete sem tántorít el.*
- Neked annyi! *jegyzem meg szikrát szóró tekintetekkel és félre lökve a lányt – jó ha fel nem borítom szegényt –, nekifutok Lincolnnak és hozzásegítem az édes jutalmához, ami nem más, mint egy erős gyomros, egy rúgás a jobb bokán, plusz ráadásképp néhány igen csak erős ütés az arcát elnézve. Szegény Sophie, már sajnálom, ha most megijesztem és talán örökké haragszik majd rám, de már túl nagy bennem a feszültség.*
- Szemétládaa! *kiáltok fel, ahogy egy rúgással a földre terítem. Ha szerencsém van, végigsiklik rajta, enyhén feltúrva a szőnyeget, s a helyiség asztaláig meg sem áll.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek4fbc95f9f17529232628

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 2:29 pm

-Ezt nekem mondod?Hát barátocskám válogasd meg a szavaidat mert én szerintem egy fűszálat vagy szalmaszálat nem raktam keresztbe előtted,hogy ilyen jelzőket mondj rám.Amúgy meg ha nem tetszik valami akkor elsőnek nézz tükörbe utána kezdj el valamit gagyarászni itt össze-vissza.A mogorva kifejezést meg szerintem jogosan használtam és nem volt semmi sértő benne szerintem de szólj nyugodtan ha igen.*Mondom Stevenek majd Eva felé fordulok.*-Oké köszi semmi gond nincs tudod már hozzá szoktam,hogy magányban vagyok és általában csak akkor keres meg valaki ha segítség kell neki vagy valami más.De semmi gond komolyan,kezdek meg edződni abból,hogy mindenki csak kihasznál.De jön még kutyára kamion majd.*Mondom a befejezést és meg próbálok a verekedők útjából kitérni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 2:27 pm

-Hiába csipkedsz ha igazam van. *mosolygok Lincre majd ajtót nyitok. Eva a fejemhez vágja a szét cincált ruhát. Érzem az anyagán, hogy drága ruha volt. *
-Annyira sajnálom, nem szokott Éjfél így viselkedni, csak el kellett volna utaznom és Megkértem Hakut hogy vigyázzon rá. Tényleg nagyon sajnálom. Ígérem megtérítem a kárt.*mondom ahogy meghajolok a lány előtt. Szégyenlem magam mert még sosem csinált ilyet a macskám. Hirtelen csörömpölésre leszek figyelmes. Látom hogy a fiúk egymásnak ugranak, és már későn ugranék kőzéjük. Nagy levegőt veszek és hangosan füttyentek.*-ABBAHAGYNI! *kiáltok rájuk majd megpróbálom szétszedni őket. Majd ha sikerül Linc elé állok hogy Ő se tudjon Stevnek ugrani újra és Stev se neki. A bátyám nem mer olyat tenni amivel ártana nekem. Ezt töbször a tudtomra adta.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 2:11 pm

- Így van, maradj csak Arti. * Bólogat hevesen, a kakaskodás szóra azonban Sophie oldalába csíp.* - Hah.. szóval ilyen trükkökhöz folyamodik? * Húzza fel egyik sötét szemöldökét és végigmér Stev-en. Elengedi Sophie derekát és a férfi elé sétál. Fenyegetően rá mutat mutató ujjával.* - Szóval esténként ijesztgeted?  * Mondja kissé hangosabban mint kellett volna. A két férfi kisajátítja a szoba közepét. Bár Linc a tűzzel játszik, hiszen Stev sokkal idősebb is meg szélesebb is, bár ami egy kis önbizalmat ad, hogy jóval magasabb nála.* - Jó lenne, ha erről leszoknál, mert netán találkozol az öklömmel. * Mondja Linc elszántan és feltűri jobb ingének ujját és határozottan közeledik Stev felé. Már nincs aki megállítsa, hiszen a pillanat töredéke alatt veti rá magát áldozatára, Stevre, s jól lehet mindketten a szőnyegen kötnek ki. A nagy hadonászásba Linc leverte az üres csészés poharat, ami szilánkjaira törik. Gurul össze vissza a szőnyegen és próbál felül kerekedni.* - Na és mit dolgozik kérem? - Itt próbálja tenyerével eltolni Stev arcát magától-  - Kérem szépen, lányokat ijesztgetek szabadidőmben.* A többi jelenlévőt kizárja, maximum Arti foteljének kartámláján koppan a fiú feje, aztán ha az vérezni kezd, csak kikapja a szőke lány kezéből a cafrangos rongyot és letörli vele az arcáról. Aztán újúlt erővel lát hozzá Stev megleckéztetésének, és talán csak a jó időzítésnek és a másik meglepettségének köszönheti, hogy az arcberendezése még a régi.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 1:48 pm

* A feketehajú lány kinyitja az ajtót és mivel már előre körbekérdezősködött az ügyben Evangeline tudja kivel is áll szemben. A kérdésre, hogy segíthet-e egyszerűen hozzávágja a valaha szép, szürke kasmír pulóvert. Remélve, hogy csak pusztán az anyagából rájön, hogy ez drága mulatság lesz. * -Üdv, Evangeline Elovics az a ruha, ami most úgy néz ki mint egy kapca pedig a Te fekete macskád áldozata. Szeretném ha magyarázatot adnál, miért nem tartod pórázon vagy töröd el az egyik lábát ha egyszer nem tudod kezelni? * Zúdítja rá dühét a lányra, mit sem törődve azzal, hogy nem egy vendége van. Artihoz, fordul révén, hogy ő még kérdést is intézett felé. * -Szia, ne haragudj, de elfoglalt voltam és vagyok is az utóbbi időben. * Azzal a férfi felé fordul, akit nem ismer, csak biccent felé hiszen ő már hallhatta a lány nevét. Talán majd azt is megtudja mi az illető neve. Aztán megakad a szeme Lincolnon. * -Nocsak, Te itt.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 6vx6

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 1:37 pm

*Nem törődöm azzal, hogy a barna hajú lány mogorvának titulál. Felőlem parasztnak is hívhat, mondtak már rám ennél sokkal, de sokkal durvábbakat is. Őt már nem igazán illetem meg pillantásommal, Lincolnt viszont annál inkább.*
-Persze-persze *válaszolok a nem túl hiteles mondatra. Nem igaz, hogy nem zavartuk meg a pillanatot, de ha már itt vagyunk azt hiszem sok idő, mire lelépünk és újra kettesben marad a gerlepár, addig is éééén örömmel boldogítok egy pár embert, főleg Sophiet. Picit elgondolkodom, amiből egy újabb mondat ráz fel.*
- Nem bánom hogyan szólítasz, amíg az normális *rándítom meg vállam, majd nagyot sóhajtok. Persze, hogy megértem! Ami azt illeti, volt már részem néhány hasonló helyzetben, amikor én is pont így éreztem, ez a helyzet sem új annyira, leszámítva azt a mini tömeget, ami kerekedik a szobában. A köhögésre előrébb lépek picivel, de a lány természetesen gyorsabb, mint én. Remélem egyben van és csak a tea félre nyelése miatt nem fog meghalni. Attól még, hogy a legtöbb ember sorsa rohadtul nem izgat, az övé mégiscsak, elvégre az Ő szerelméről van szó. Fejemmel a kissé ideges szőke csaj felé fordulok, felvont szemöldökkel. Oké, tényleg kisgyűlés lesz itt a végén, már csak még egy fiú hiányzik a képből! Ő mikor jön?*
~Eva, szóval ez a neve. Érdekes egy személy, és az arca még érdekesebb. Vajon miért ilyen dühös? És mi az a cafrang a kezében? ~ *gondolom magamban rezzenéstelen képpel, ezután Artemisre nézek.*
- Tudod, hozzád képest még a sulesz legrondább lánya is belevalóbb. Ha egy zsiráf itt lenne és látná hogy félrevonulsz, előbb kötne csomót a nyakára, minthogy tovább bámuljon.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek4fbc95f9f17529232628

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 1:32 pm

-Ejha valóban rosszkor vagyok rossz helyen.*Nézek szét és Evát pillantom meg az ajtóban.*-Szia Eva!Téged is látni?Régen nem találkoztunk.Még mindig keresed a társaságom vagy már nem vagyok olyan fontos neked?*Nézek rá majd várom,hogy adjon valami választ.De addig leülök valahová ahol nem vagyok útban senkinek sem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 1:26 pm

- Ugyan Arti. Maradj nyugodtan. Nincs semmi baj. Csak kicsit kakaskodnak. *utalok Linc és bátyám szóváltására.*-Na, igen. Múltkor beteleportált a szobámba és eljátszotta hogy valami emberrabló.* mondom ahogy Lincre nézek.*-Jól vagy?*kérdezem majd megint kopognak.*-kinyitom.*mondom és meglepődök mikor egy magas szőkehajú igen dühös lány áll az ajtóban.*-Segíthetek?*kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 1:16 pm

- Ó hogyne, ki más kopogtatna íj határozottan az ajtódon? * Mondja unottan és fekete ingujjából kitép egy foszló szálat. Zavarja, hogy a kopogtatás miatt a lány távolabb került tőle. Sophie be is invitálja az ajtó előtt álló párost és visszasétál hozzá, Linc pedig hátulról átkarolja. A barna lányka aztán távozna, mert nem akar zavarni, és Lincet mogorvának titulálja. Mire a hollóhajú fiú hangosan felkacag.* - Micsoda mondás ez. Ehm.. elnézést, ha modortalan voltam. Szóval Lincolnnak hívnak. * Mondja másodszorra is, majd mosolyogva Sophiera sandít. Nem szándékozott ő kötekedni, de jól lehet a modora tényleg csiszolásra szorul még. Stev rátapintott a dolgok lényegére, ami igazán szimpatikus volt Linc számára.* - Semmi gond, nem zavartatok meg semmit. * Mondta, bár nem annyira hitelesen mint azt szerette volna, aztán elkerekedett szemekkel hallgatja húg és bátty párbeszédét.* - Most legalább az ajtót? Lehetséges még máshogy is bejutni ide? * Kérdi komor arccal, aztán elnevet az abszurd ötleten, hogy valaki a magas torony ablakán mászna be. Bár meg lehet találni annak is a módját. Aztán kiderül, hogy a mogorva fickót nem Lincnek szánták, hanem Stevennek, ami voltaképp megnyugtató, mert jelen pillanatban vagy az időjárás teszi, vagy valami más, de a szobában jelen lévők fele bizton mogorva hangulatú. Stev aztán nem kertel, őszintén kimondja amit gondol, minek következtében Linc majdnem visszaköpi a csészébe a teát, de aztán kissé mellkason veregetve magát leküzdi a köhögést.* - Nos. Ne vedd magadra Stev.. Ugye hívhatlak így?... Igazából nincs veled különösebb gondom, csak annyi amennyi a többi férfiakkal is lenne, ugye megértesz. * Mondja őszintén egy halovány mosoly kíséretében, aztán ki tudja hogy fogadja a másik a hallottakat, egy biztos, végletekben játszanak, vagy világraszóló barátságot kötnek, vagy most két vállra fektetik egymást és vér fog folyni Sophie szőnyegén. Linc azonban most barátságosabb mint máskor, csak egy egészséges féltékenység az ami miatt néha kicsit mogorvábban viselkedik.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 1:02 pm

*A folyosón léptek zaja ver visszhangot, ahogy Evangeline bosszúsan halad előre. Haját kontyba tűzve, sötétzöld ruhában siet az egyik szomszédos szobába. Egyébként is, már olyan ez az egész hely mint egy átjáróház. Olyan dühös, hogy az arca is kipirosodott tőle, kezében tart valamit, de meglehetősen durván. Bekopog határozottan és ha a tulaj ajtót nyit biztos durván az arcába vágja a ruhadarabot, amit valakinek a macskája szétszaggatott. *
Ruha
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 6vx6

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 12:53 pm

- Üdv! *köszönök arcomon vigyorral. Sajnálom, ha esetleg tönkreteszem a pillanat varázsát, de már mindegy... Odabiccentek a fiú felé, majd húgocskámra nézek.*
- Most legalább az ajtót használtam *mormogom halkan, ezután az ismeretlen lány felé fordulok, aki Artemis Taylor néven mutatkozik be.*
- Steven Blackfield *felelem szűkszavúan pusztán azért, hogy ne bíráljon el előre egy baromarcnak, aki arra sem képes, hogy a nevét megmondja, majd szétnézek a szobában. Azt hiszem itt teadélután van, ami bizony csak addig volt élvezetes, amíg meg nem jelentem. Miért is? Lássuk csak, úgy érzem, mintha Lincoln nem bízna még meg bennem, amiből lehet később még problémák adódhatnak...*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek4fbc95f9f17529232628

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 12:37 pm

-ÓÓÓÓ nem tudtam,hogy ilyen sokan vagyunk.Ha gondolod visszajöhetek később is.*Mondom Sophie-nak majd lassan meg próbálok kitolatni a szobából.*-Amúgy Artemis vagyok és tanuló.*Fordulok az idegen mogorva férfihoz.-És maga kicsoda?Azt nem tudom de olyan mogorva,hogy némelyik állat megirigyelné azt.*Mondtam neki.Ma nagyon furcsa hangulatban vagyok.Jobb ha nem kötnek belém mert akkor kitudja mi lesz.*


A hozzászólást Artemis Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 28, 2013 12:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 12:32 pm

*Mellette mindíg zavarban érzem magam, mert hát soha nem éreztem így senki iránt. *~Örülök hogy találkozhattam vele. ~*gondolkodom majd még vörösebb leszek mikor közelebb hajol de nem bánom. Azon kapom magam hogy szeretném ha megcsókolna de a pillanatott hangos dörömbölés szakítja meg. Elhúzom a szám és elindulok az ajtóhoz mikor elenged.*
-Szuperhős? *vonom fel egyik szemöldököm. Kinyitom az ajtót és meglepődök. Arti áll az ajtóban Stevvel. Gondolhattam volna hogy Stevről beszél.*
-Gyertek be. Ja és legközelebb nem kell betörni az ajtót.*mondom bátyámnak és miután becsukom az ajtót vissza megyek Linc mellé.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 12:20 pm

* Sophie és Linc egy időre félretette a teázást, mert érdekesebb dolgok foglalkoztatták őket. Linc közelebb húzta magához a lányt, aki ujjbegyeivel óvatosan végigsimított a fiú szögletes vonalain, de aztán elhúzta a kezét. Mire Linc elmosolyodott a másik piruló arca láttán és zavarán. Sejtette, hogy Sophienek még nem lehetett komolyabb barátja ezelőtt. Ha kettesben vannak aranyosan kislányos viselkedést ölt, munkájában azonban a kemény végrehajtó szerepét játssza. Linc megelégszik az előbbivel is. Kissé előre dőlve próbálja elérni a lány ajkait, azonban nem sikerül befejezni a mozdulatot, mert valaki kopogtat, s így enged a szorításból, és bár csalódott, int Sophienak, hogy nyugodtan nyisson ajtót. Mert valaki őrült mód dörömböl rajta.* - A szuperhős lesz.. * Forgatja szemét és nem csalódik nagyon amikor meglátta az ajtóban Stevent. Mellette pedig egy alacsony barna hajú leányka álldogál. Sophie barátnője lehet.* - Szia! Linc vagyok. * Köszönti a lányt, még mindig a pultnak dőlve maga előtt keresztbe fonva karját. Stevnek is biccent, aztán újból kezébe veszi a teás csészét és kinéz az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 6vx6

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 11:56 am

*Írok egy rövidke SmS-t, hogy Sophie tudja, most sem lesz nyugta tőlem. Megszaporázom lépteimet és átgázolok a kisebb diáktömegen, ami a harmadik emeleten vár. Nem tudom mi van itt, nem is izgat, amíg a lány itt van és el tudom neki újságolni a jó hírt, mi szerint ha minden igaz még a hétvégén meg lesz a házam. Így már lesz hova jönnie, ha magányra vágyna, vagy akár a drága barátját is szívesen látom, akit egész jó fejnek tartok, bár még nem ismerem annyira. Amint megérkezek a szobájához, egy fiatal lány már áll ott. Erősen dörömbölni kezdek öklömmel az ajtón, majd a diákra nézek cseppet sem barátságos tekintettel.*
- Hát te meg ki vagy?
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek4fbc95f9f17529232628

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 11:46 am

*Picit kimenekült hálószoba magányából a folyosóra.Nincs senki sem a környéken így arra gondol meglátogatja Sophiet akinek a hálója itt van a folyosó végén.Ajtó elé érve végig néz magán majd bekopog és vár,hogy bemehet-e.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 11:42 am

*Furcsa érzés hogy van aki aggódik értem és több számomra mint egy barát. *-Sajnálom. *mondom hallkan. Tudom hogy nem komolyan mondja már de jogosan lehetne dühös rám. Meglepődök mikor elveszi a bögrém és magához húz. Kicsit elpirulok, de halványan elmosolyodom. Ujjaim hegyével, óvatosan, megsimítom az arcát majd elkapom a kezem mert zavarban vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 11:32 am

* Linc elgondolkodik az elhangzottakon, tetszik neki, ahogy a lány megfogalmazta észrevételét.* - Hát annak igazán örülnék. * Mondja komoly arccal, aztán dévaj mosolyt villant felé.* - Amúgy megsértődtem. * Mondja vigyorogva, de hangjából hallatszik a komolytalanság. Nagyot kortyolt a teába ami elég forró volt, úgyhogy az asztalra tette aztán figyelmét ismét teljesen Sophienak szentelte.* - Bizony, megbántva érzem magam. Csak így szó nélkül. * Csóválja a fejét, persze már rég megbocsátott, csak viccelődik. Aztán Stevenre terelődik a szó, mire Lincoln arcáról lefagy a vidámság. Élesen köszörüli meg a torkát, látszik, hogy nem kedvére való a dolog. Jó, jó megbízható fickónak látszik. De akkor is megölelte, hozzá ért. Érintkezett a bőrük, te jó ég, ennél rosszabb dolog nem is történhetne, valóságos káosz, pedig Lincoln számláján is akadt már egy két nyomdafestéket nem tűrő dolog.* - Mindegy, ne foglalkozzunk mással. * Mondja és kiveszi a lány kezéből a teát és leteszi a pultra, aztán közelebb vonja magához.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 9:13 pm

-Szimplán a politika bábjai vagyunk.*mondom hallkan. Gyűlöltem ezt de sose mertem ellenkezni apámmal. Legalább is addig még azt hittem hogy az apám.*
-Megígérem hogy nem fogok vissza menni, és nem folytatom ezt ha te nem akarod. *mondom ahogy megfogja a kezem. Tényleg kicsit megzavarodtam a történtektől és az érzéseimtől is megilyedtem.*
-Tudod, kicsit félek. Te vagy az első aki ilyen érzelmeket vált ki belőlem, és néha megijedek a saját érzéseimtől. *mondom ahogy elenged és megcsinálom a teákat. Az egyik bögrét felé nyújtom.*-Tessék. *próbálok rá mosolyogni.*- Steventől nem kell féltened. Megbízható és boldog párkapcsolatban él. Csak azért aggódik mert ismeri a családomat.*teszem hozzá*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 9:02 pm

* A legkevésbé sem gondolta volna, hogy Sophie ilyen harcias volna, bár a külső néha csalóka lehet. Akkor sem tudná kinézni belőle, hogy elintézne valami rossz fiút, sőt inkább őt kellene megóvni, legalább is eddig így gondolta Linc. Próbálta felfogni az újonnan kapott információkat aztán csak egy ejhára futotta.* - Ez valamiféle igazságszolgáltatás? Vagy végrehajtás? Mindegy is.. veszélyesnek hangzik. Miért van erre szükség, hogy ezzel foglalkozz? * Kérdi és a kezébe veszi a lány kezét. Le akarja beszélni róla erre ő is rájöhetett.* - De bízhatok benned ezentúl igaz? Nem csinálsz többet ilyet, vagy ha valamit forgatsz a fejedben szólsz majd róla. * Kérdi és még közelebb húzza magához.* - Nem kutyultál össze semmit, csak összezavarodtál. Viszont ha őszinte akarok lenni, be kel vallanom, hogy nem bízom abban a Stevenben. Gyanús nekem. Biztos nem akart tőled semmit? * Kérdi és végigsimít a lány derekán, aztán enged a szorításból, hogy be tudja fejezni a teát amit már elkezdett.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:46 pm

*Rákérdez hogy milyen csapatról beszélek. Nagy levegőt veszek, elvégre most ígértem meg hogy őszinte leszek.*
-Ez egy katonai egységnek számít. Mi felelünk, a rabok vallatásáér és... Információ gyűjtés, szabotázs akciók, meg magas rangú politikusok védelme a feladatunk.*magyarázom és kicsit lesütöm a szemem. Szándékosan hagytam ki egy feladatott, mert félek ha Linc megtudja hogy vér tapad a kezemhez undorodni fog tőlem. *
-Sajnálom. Mindent összekutyultam.*mondom ahogy közelebb von magához. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 5 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:37 pm

- Jó.. Az őszinteséget szeretjük. Te is mindent tudsz már rólam. * Mondja egészen közel hajolva Sophiehez.* - Milyen csapat? Sosem beszéltél még nekem ilyenekről. * Mondta, de egyáltalán nem volt feszült, inkább csak érdeklődő. Végtére is az ő bűne nagyobb mint Sophie-é akinek több oka is lett volna arra, hogy felszálljon a vonatra a mai napon és itt hagyjon mindent. Végre csak rá koncentrál amikor kiveszi a kezéből a teavizet. Linc mókásnak találja, hogy a lány amikor zavarban van mindig valamivel babrálnia kell, vagy valamit csinálnia kell. Aranyos lánynak tartja Sophiet, aki igazából meg sem érdemelne egy olyan sötét és kétes alakú fickót mint amilyen Linc is.* - Néha nem tudom kifejezni az érzéseimet, amivel talán összezavartalak. De tetszel nekem. * Mondja és elkezd a lány hosszú fekete tincseivel játszani, ahogy közelebb vonja magához.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: