Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 3 I_vote_lcapPuma háló - Page 3 I_voting_barPuma háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 3 Nincskaszt

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 5:59 pm

- És te hogy megjegyezted. * Mosolygok vissza rá, pedig nem is biztos, hogy miattam került a dolog a hűtőbe, de azért jó úgy hinni mégis. Sophie aztán rendre int, pedig tudom ám én az illemet, csak néha jó rossznak lenni. Már majdnem végeztem is a dologgal, de aztán arrébb csúsztattam az asztalon, helyet hagyva a spagettinek.*
- Dehogy fölösleges, az máshova megy. Amúgy meg fél napja ehettem utoljára. * Mondom, de a végét már csak úgy magamnak, aztán nekilátok az evészetnek.* Kicsit játszom az étellel, a villára csavargatom, közben vigyorgok, majd a velem szemben ülő Sophie-ra nézek, aki szintén mosolyog, csak azt nem tudom min. A szemei olyan kifürkészhetetlenek. Vajon mire gondolhat? Biztosan arra, hogy viccesen nézek ki vizes hajjal, meg aztán az a szép lila monokli sem javíthat az összképen. Köszi Steven.. köszi.*
- Mi olyan vicces? * Kérdem incselkedően és félretolom a villát.*
- Rajtam nevet a kisasszony? * Kérdem és kisöpröm fekete vizes tincseimet az arcomból. Próbálok komoran ránézni, ami úgy érzem nem nagyon sikerült.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 5:05 pm

*Főzés közben átölel majd ahogy a hajáról lecsöpögő víz elér engem megborzongok. Kihívóan suttog a fülembe majd eltávolodik tőlem hogy a hűtőhöz lépjen. *
-Igen. Mert mondtad hogy szereted. *mondom majd figyelem mit is keres. Jó látni mennyire otthon érzi magát. Hallkan felkacagok mikor megtalálja a villát. Én elkezdem kiszedni neki a spagettit egy tányérra majd meglepődök mikor megfordulok.*
-Hékás! Nem a desszertel szokás kezdeni. *szólok rá még is elmosolyodom. Nagyon jó ízűen eszi a tortát. *-Akkor fölöslegesen csináltam a spagettit?*kérdezem sértetséget színlelve majd leülök az asztalhoz. Nem bírom sokáig és újra rá mosolygok. Már attól jól akok hogy őt nézem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 4:39 pm

* Sikerült úgy megkerülnöm, hogy nem vette észre. Hah, tündéket megszégyenítő módon teremtem mellette. Érzem ahogy megborzong, majd közli, hogy meg fogok fázni. Igaza lehet, de valahogy cseppet sem fázom. Sőt forrónak érzem magam. No nem vagyok lázas, csak a meleg víztől felhevültem. Vetek egy pillantást arra, amit Sophie készít. Még mindig nem mentem távolabb tőle.*
- Én fázom meg, pedig te borzongsz. * Mondom vigyorogva kissé kihívó hangszínnel a fülébe suttogva, aztán lassan eltávolodom tőle. A hűtőhöz megyek. Még szerencse, hogy azt épségben hagytuk a nagy kakaskodás közepette. Még csak be sem horpadt, és ezért büszke vagyok. Kinyitottam és kivettem a tortát.*
- Ezt is te sütötted? * Kérdeztem, aztán a Sophie melletti fiókokban elkezdtem keresgélni valami villaszerűséget. Egészen otthonosan éreztem magam, így, hogy kb én meg Stev rendeztük át a szobát.*
- Hah! * Kiáltottam fel győzelemittasan, amikor a negyedik fiók után megkaparintottam a villámat. Vidáman leülök ismét, és bár nem így szokták a sorrendet mégis a desszertnek látok neki először. Sophie biztos rám fog szólni, ha meglátja. De jól ál neki, ha mérgelődik, úgyhogy megéri rossznak lenni. Ha ha.*
- Úgy néz ki a szoba, mintha elhajítottunk volna egy gránátot. * Jegyzem meg, bár hangom inkább vidám mint bűnbánó, pedig az én kezem volt a dologban.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 4:26 pm

*Örülök hogy velem van. Valahogy vidámabbnak érzem magam. Mikor mellém lép. Elmosolyodom mikor haja a szemébe hull. Kisfiúsan bájos. Akkor jól emlékeztem. Elindul a szobába majd kicsit elpirulok mikor rám kacsint. Gyorsan készül a spagetti. Egyszerű még is finom étel. Már majdnem kész vagyok. Csak a tésztának kell megfnie. Épp a tányért venném elő mikor átkarol. Kicsit meglepődök mert nem hallottam mikor jött ki a fürdőből.*
-Mindjárt kész. Már nem kell sokat várni.*mondom és végig fut rajtam a hideg mikor megérzem a hideg cseppeket. *-A végén megfázol. *mondom neki. *-Amúgy a hűtőben van citrom torta.*mondom mosolyogva, közben a elkezdem leszűrni a tésztát.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 4:05 pm

- Amit akarsz. * Könnyedén legyintek aztán mellette termek. Én ugyan ne vagyok válogatós, ha rajtam múlna valószínű csak rántottán élnék, mert az evészetre nem fordítok sok időt. A tortára azonban odafordítom a fejem. Sötét sörényem a hirtelen mozdulattól a szemembe hullik, ki kell söpörnöm onnan.*
- Igen, az a legjobb. * Szélesen elmosolyodom, majd megcirógatom az arcát, aztán elindulok a fürdő felé. Az ajtóban még sokat sejtetően kacsintok rá egyet, de nem várom meg rá a reakciót, máris bezárom az ajtót. A kötéstől ugyan nem sima a vetkőzés, sőt a pólóm beleragadt az alvadt véres sebbe. Felszisszenek amikor kitépem onnan. A bordámon lévő kötést nem úsztam meg, hogy átázzon, de ennyi sérüléssel ugyan hogy zuhanyozzon az ember? Leszedtem hát azt is aztán sietősebbre vettem a dolgom. Már éreztem a spagetti illatát, úgyhogy kissé hanyag módon, kisiettem. A hajam vizesen a tarkómra tapadt, papucs minek? Éppen hogy a nadrágomat felkaptam, bár az övét azt valahogy elfelejtettem becsatolni. Lazán kivánszorogtam vizes lábnyomokat hagyva a parkettán kerülöm ki még a Stevennel összetört tárgyakat melyek a földön hevernek és igyekszem hangtalanul a konyhában sürgő forgó Sophie mögé kerülni. Hátulról átkarolom és mélyen beleszippantok a konyhát átjárta finom illatokba. Felsőtestem vizesen ér Sophiehez, ezt érezheti mert a cseppektől az ő ruhája is kissé nedves lesz.*
- Mikor lesz kész? * Kérdem aztán helyet foglalok az asztalnál. Ritkán készítenek nekem. A pubban megszoktam, hogy én szolgálom ki az embereket... Most jöttem rá, hogy utálom kiszolgálni az embereket. Meg úgy az embereket is utálom. A mostani helyzetet viszont könnyen meg tudnám szokni..*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 7:33 pm

-Hm. Spagetti meg felel?*kérdezem tőle ahogy a pulthoz lépek. Az elég gyors és van is hozzá mindenem. A citrom tortát meg sem említem ami a hűtőben van mert, nem épp vacsorára való. Bááár nem tudom Linc mit szólna az édességhez. Kis gondolkodás után a hűtőhöz lépek.*-Am. Mit is mondtál a múltkor? A citrom tortát szereted?*kérdezem majd látom hogy a szobába megy.*
-Ha zuhanyozni szeretnél van törülköző a mosdó melletti szekrényben.*mondom, ahogy hezitálok még egy kicsit majd elő veszem a tortát közben elkezdem a spagettit.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 7:19 pm

* Azért merek ilyen nyíltan beszélni a dologról, mert már semmilyen hatással nincs rám. Nem vált ki belőlem érzelmeket, teljesen elhidegített és keménnyé változtatott az a pár év. Sokáig úgy éreztem, hogy csak az árnyékban élek. Nem törődött velem senki, senki sem szeretett, de nekem így volt jó. Jól éreztem magam. Nem kötődtem senkihez és szép lassan talpra álltam. Mivel nem voltak szeretteim, ezért nem voltak támadható felületeim. Nem volt gyenge pontom... most már van és itt ül az ölemben. Rámosolyogtam. Csak most jöttem rá, hogy órák óta nem is ettem semmit és, hogy már eléggé későre járt. Lassan hajnali kettő is lehetett, úgy elbeszélgettük az időt.*
- Késő van, ki kéne pihenni a nap fáradalmait. * Válaszoltam neki, aztán lassan kibontakoztam az ölelésből. Ahogy értelmeztem Sophiet nem zavarja, ha itt maradok éjszakára. A gyomrom azonban heves tiltakozásba kezdett, hogy most aludni menjek. Úgy sem hagyott volna békén.*
- Mit szólnál, ha rendelnénk valamit? Ha már a múltkori vacsink úgy is balul sült el? * Kérdeztem tőle, és az asztalhoz támaszkodva egyik kezemmel végigtapintottam a bordáimon.*
- Vagy villogtathatnád azt a híres főzőtudományodat. Azt mondtad tudsz. * Válaszoltam neki és mellé lépdeltem. Átöleltem hátulról majd hagyom, hogy nekiálljon csinálni valamit. Mialatt ő főz én kisajátítom a fürdőt és lemosom magamról a nap fáradalmait.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 7:05 pm

*Elmesél néhány dolgot amit az apja tett vele, majd meg is mutatja a hegeket. Láttam már rosszabbat is de még is lehunyom a szemem és átölelem ahogy beszél. Valahogy az én dolgaim hogy mik történtek velem eltörpülnek az övé mellett. *
-Hihetetlen vagy. Én alig bírtam visszatérni a normális élethez miután ide jöttem. De te. Jóval erősebb vagy még nálam is. *~Igen ő erős. ~*gondolkodom ahogy homlokomat az övének támasztom. *- Szeretlek.*suttogom neki ahogy a szemébe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 6:53 pm

* Egy biztos, Sophie nagyon ért ahhoz, hogy hogyan feledtesse el velem, ha dühös vagyok. Steven, a sérülés, a múltam, mindent elfelejtett velem egy pillanatra. Erre már ő is rájöhetett, hogy mi a módja, mert megcsókolt. Én elmélyítettem a dolgot és folytattam is volna, de ő előbb elhúzódott. Bizonyára meglepte amit apámról mondtam.*
- Ne sajnáld, én sem sajnálom. * Sokkal jobb az öregem nélkül. Jóformán semmit nem tudok róla, még azt sem, hogy él-e egyáltalán. Nem érdekel. Azok után amit velem tett többé nem akarom viszont látni. Talán a halálos ágyán majd a fejéhez vágok egy két dolgot. Kissé felhúztam oldalamon fekete ingemet, megmutatva ezzel atyám ajándékait. Szabályos hegek húzódtak végig. Ugyan már alig látszódtak, szépen be voltak gyógyulva az emlék azonban mély nyomot hagyott azóta is.*
- Ez valami dísztárgy volt az asztalról. * Mondtam egykedvűen. Ugyan ezzel a tárggyal még jól fejbe is vágott. Nem tudom miért szolgáltam rá, de még is ezt tette.*
- Igazad van. Én már rég nem rágódom a múlton. Túltettem magam. Valahogy mindig sikerült gyorsan túl lenni a dolgokon. Azonban a történtek miatt nem is mertem nagyon közel engedni magamhoz senkit. * Megkeseredettség, befelé forduló depresszív személyiség a mellékhatása az otthon töltött időknek, de már gyógyuló tendenciát mutattam. Egy viszont azóta sem változott. utáltam, ha sajnálnak. Azt akartam, hogy erősnek lássanak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 6:36 pm

*Mikor elneveti magát, én is elmosolyodom. Nagyon szeretem és örülök hogy találkoztam vele. Látom rajta hogy nem tetszik neki hogy Stevenről beszélek. Nagyon jól látom rajta hogy féltékeny. Elmosolyodom majd lágyan megcsókolom. Hátha ezzel el tudom terelni a figyelmét. Majd mikor a gyerekkorára tér ki és az apjára, megdermedek, majd lehajtom a fejem. *
-Sajnálom Linc. *ölelem magamhoz vigyázva a sebeire. Szomorú hogy ez történt vele. Én néha úgy vagyok bár csak elfeledném a múltam. De szörnyű ezt hallani, hogy mi történt vele.*
-Mit szólnál ha nem néznénk vissza? Mindíg csak előre.*mondom hallkan és remélem hogy érti mirdm célzok. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 6:20 pm

* Muszáj nevetnem, amikor magyarázkodásba kezd, hogy ugyan nem az ő keze van a dologban. Már miért is lenne, hiszen ő a légynek sem ártana. Törékeny, nőies alkatával aligha tehetne kárt bármiben is. Legalább is én csak ezt az oldalát ismerem, ezt szerettem meg, ez az ami itt tart mellette. Bár lehet, hogy tévedek? És van olyan dolog amiről nem tudok? Nincs rosszabb a tudatlanságnál és a bizonytalanságnál ezt már rég tudom. Szeretem, ahogy hozzám beszél, ahogy kiejti a szavakat és, ahogy formálja őket. A gerincemen kellemes borzongás fut végig. Meleg leheletét az arcomon érzem, tekintetem pedig az ajkaira tévednek újból. Az édes pillanatot azonban ő elrontja azzal, hogy újból Stevenről kezd beszélni.*
- Mpph... * Mormogok magamban, jól láthatja ő is, hogy még koránt sem tiszta a fejem a féltékenység ragadós ködétől. Csak magamnak akarom, nincs osztozkodás.*
- Jól tudom. * Bólintok és jégszínű szemeimmel a plafon szegleteit bámulom. A sebeimet el is feledtette velem, ahogy az ölembe ült.*
- Volt már rosszabb is. Nem sok mindenre emlékszem a gyerekkoromról, mert volt egy kisebb amnéziám. Azonban jó atyám nem egy heggel ajándékozott meg, melyek még most is látszanak. * Az amnéziát is neki köszönhetem. Oly erősen vágott a fejemhez egy asztaldíszt, hogy másnap a kórházban kötöttem ki.*

// Bocsi Bells, nem szoktam amúgy ilyet csinálni, ismersz Very Happy//

Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Puma háló - Page 3 Illuzionista

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 12:11 pm

//Srácok! Épp, hogy átlépitek az 5 soros min határt. Légyszi, próbáljatok meg egy kicsit hosszabb hsz-eket írni. Nem olyan nehéz, higgyétek el!//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 2:02 pm

-Eskü nem én voltam. Nem az én kezem van az eltűnésében.*mondom hogy kicsit oldjam a feszültséget. Össze fűzzük az ujjainkat, majd elvörösödöm mikor elmondja hogy mindent hallott. *
-Akkor azt is hallottad hogy szeretlek.*mondom hallkan. *- Régen is Steven volt aki mindíg megvédett és nem tudok rá másképp gondolni mint testvéremre. Ő csak segíteni akar. Mostanában túl sokat voltam kibukva és ezért mondta ha akarok mehetek oda mert az a ház jóformán mindíg üresen áll mert ők a palota negyedben laknak. *mondom ahogy ránézek. Látom a szemén hogy valami nem stimmel.*
-Minden rendben? Nagyon fáj?*kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 1:44 pm

- Ja, ahhoz értett elég rendesen. Nem tudom hová tűnhetett, de a suliban lassan két hónapja nem láttam. * Mondta aztán összefűzte ujjait a lányéval, majd hátradőlt a széken és maga felé fordította Sophie arcát.* - Hallottam mindent a fürdőből amit beszéltetek Stevennel. * Arca komolyságot tükröz.* - Nem szeretném, ha hozzá költöznél valahogy. Ugyan már nem haragszom rá, de akkor sem szívlelném. * Mondja őszintén. Közben újból émelyítő fájdalom zsibbasztja a bordája alatti területet de arcán egy vonás se rezzen. Nagyon szemfülesnek kell lennie annak az embernek aki mégis észreveszi rajta, hogy valami nincs rendben. Linc valahogy mindig is értett ahhoz, hogyan kell bajba sodornia magát.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 1:32 pm

*Halványan mosolygok ahogy hallgatom Lincet. Tudom hogy makacs, tudom hogy sokat aggódom. De pont azért mert, olyan makacs. Hisz a mai csetepaté is a makacssága és féltékenysége miatt történt. *
-Hogyne emlékeznék. Még senki nem tudott úgy felhúzni mint ő. Tényleg vajon hová lett? Már egy ideje nem láttam, de lehet ő is egy kóborló. Mint én voltam mielőtt ide kerültem.*mondom hallkan ahogy vállamra támasztja állát. Óvatosan megérintem arcát közben kicsit elmerengek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 1:15 pm

- Igen.. mondták már páran, hogy az vagyok. * Vonta meg a vállát és elkezdett Sophie fekete tincseivel játszani. tetszett neki, hogy ilyen hosszú a lány haja. De aztán engedte kisiklani a haját amikor megint a főzetekre került a szó és felsóhajtott.* - Túl sokat aggódsz. * Sophie pihekönnyű súlyát meg sem érezte. Hátulról átkarolta és a vállára tette az állát.* - Emlékszel még Patrice-re? Hogy eltűnt az iskolából. Őszintén szólva nem is hiányzik. * Mondta, és visszagondolt, hogy a lány mennyire értett a kavaráshoz.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 1:00 pm

*Óvatosan az ölébe ülök mikor közelebb húz magához. *
-Makacs vagy. Ezeket a főzeteket én csináltam. Régebben is mindíg szükség volt rá és ahogy elnézem mostanában még sűrűbben szükség lesz rá.*mondom mosolyogva. Én is észre vettem hogy mióta együtt vagyunk, nem igazán tudtunk együtt lenni. Mert valaki mindíg megjelent. * - Nem csak te vetted észre. Valahogy soha nem tudunk kettesben lenni.* válaszolom és rámosolygom. *-Szerintem is... *mondom mosolyogva. Majd átadom magam az érzéseimnek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:46 pm

- Én nem tartalak vissza. * Mondja arcán ravasz görbülettel, közben az üvegcsével játszik a kezében.* - Ha te mondod talááán megiszom. * Mondja aztán lepakolta az asztalra és odahívta magához a lányt. A kezénél fogva közelebb húzta magához.* - Csak én vettem észre, hogy ritkán vagyunk kettesben? * Kérdezte és maga felé fordította a lány arcát. A sérüléseit jelen pillanatban sikerült elfelejteni és nem igazán koncentrált másra, csak a lányra.* - Azt hiszem itt.. * Mondta azzal közelebb hajolt Sophiehoz és végre megtörtént az áhított csók. Átkarolta a lány derekát és finoman közelebb szorította magához.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:36 pm

-Egyszer agyon csapom.*morgom vörös arcal. Majd Lincre pillantok. Örülök hogy megnyugodott. És annak pláne hogy kettesben maradunk. Valahogy minket mindíg zargat valaki. *-Nálam mindíg vannak gyógyfőzetek, és hidd el ha megiszod jobban leszel. Hamarabb meggyógyulsz. *mondom ahogy rámosolygok. Leül az egyik megmaradt székre. Megfogom a felém nyújtott kezét ahogy oda megyek hozzá.*
-Hmm... Nem tudom mond meg te.*mondom mosolyogva. Örülök hogy nem túl komolyak a sérülései.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:23 pm

* Nem kap seprűt a fiú, viszont kap helyette egy üvegcsét. A keserű ízű folyós orvosság jut eszébe róla, amit gyerekkorában ivott, ha beteg volt. A fényhez tartva megnézi a tartalmát, aztán fekete nadrágjának zsebébe rejti.* - Miket nem rejtesz te a szekrényedben.. * Mondta aztán széles mosolyra húzódtak ajkai.* - Ó igen pihennem kell, saaajnos viszont nem tudok hazamenni. * Viccelődött tettetett sajnálkozó hangon.* - Így hát itt kell maradnom veled. Mit szólsz? * Mondta széles mosollyal, bár nem gondolja, hogy Sophie beleegyezik. Ha mégis akkor felettébb meglepődik, de inkább örül. Emellett bezsebelhet még egy győzelmet Steven ellett ilyen formában, ha verekedni már nem fognak többet. Steven közben távozóra fogja a dolgot, azonban olyan dolgot mond még az ajtóban ami miatt nem tud haragudni rá, és talán még nevetne is, ha nem fájna piszkosul az oldala. Elkerekedett szemekkel pislog. Ezentúl biztosan nem fog rájönni a hoppáré, mosolyogva int Stevennek, aztán már csak viccből utána kiáltja.* - Vigyázz mert kapsz! * Hangjából hallatszik, hogy ezt már csak amolyan kis gyerekes fenyegetésnek gondolja. Kezd megváltozni lassan a férfiról kialakult kép. Azonban a superman már nem reagál és kettesben hagyja őket. Az ajtó bezárul mögötte és magasztos csend leple hull a szobára, amit Lincoln tör meg.* - No hát kettesben maradtunk... Hol is tartottunk? * Lehuppan a még épen maradt székre és a lány felé nyújtja a kezét, hogy menjen oda hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 6vx6

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:11 pm

- Van bizony! *bólintok, imádom, ha ezt kérdezik, vagy csak úgy vele kapcsolatban. Szeretek Edenrel mesélni, egyáltalán azt megemlíteni, hogy van egy társam, akire számíthatok és nem is kellene más, soha.*
- Szerintem vár is otthon, és csak hozzáteszem, amúgy is menni készültem *vigyorodom el szélesen, ahogy átveszem az üvegcsét, magam elé emelem, majd kicsit meglötykölöm. Furcsa kékes színe van, nem igen kedvelem az ilyeneket, de kivételesen elfogadom, mert megbízok a lányban.*
- Persze! Ha azt kibírtam, hogy hosszú perceken keresztül püföltek, a hazajutás már nem lesz probléma! Kb. negyedórányi gyalogút, vagy picivel kevesebb *magyarázom, s végül nagyot sóhajtva az ajtóhoz lépek. Még visszanézek rájuk és lágyan elmosolyodom.*
- Jó pihenést, gerlepáááár! Mondtam már, hogy rohadtul összeilletek? *kacagok fel, ahogy kilépek a szobából, mielőtt bármit is reagálhatna mindkettő.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 12:03 pm

*Steven is bokán rúg amiért szúrósan nézek rá. Oda lépek Linchez.*
-Látod erről beszéltem. Nincs okod féltékenynek lenni.*nézek Lincre. *-Nos, most jobb ha mindketen pihentek. Stev bitztos haza tudsz menni egyedül?*kérdezem ahogy az egyik épen maradt szekrényben kezdek kutatni. Elő veszek két üvegcsét. *
-Tessék ez a tied. Hazamész idd meg, ettől hamarab jobban leszel. *mondom majd Linchez lépek. *-Ugyan ez neked is szól. Pihenned kell. Úgy hogy nem fogsz takarítani. *magyarázom ahogy oda adom a neki az üvegcsét.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 11:43 am

* Ő is gondolta, hogy nem megy oly egyszerűen majd a dolog. Végül is nem kell pajtásoknak lenni, de a kakaskodásról, ahogy Sophie hívta leszokhatnának, úgy legalább mindannyian megússzák ép fogakkal. A rugdosódás észre vette, de a jelentésével már nem volt tisztában, úgyhogy folytatta.* - Valami mindig lesz a levegőben, ha egy légtérben vagyunk, de próbáljuk meg békésebben. * Mondja határozottan és a hozzá közeledő Sophienak megragadja a derekát.* - De azt hiszem nincs is okom féltékenységre. Neked már van párod, nem igaz, Steven? * Kérdi, aztán megsimogatja a lány vállát és felé fordul.* - Adj egy seprűt, legalább az összetört csésze szilánkokat eltüntetem a földről. Mondta vállalkozó szelleműen, jobb ötlet híján, valahol úgy is el kell kezdeni a rendrakást.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 3 6vx6

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 11:28 am

* Lenézek Sophiera, enyhén visszarúgok, tényleg csak annyira, hogy megérezze. Én is érzem, hogy már nem vagyunk kettesben, azért kedves tőle, hogy figyelmeztetni akar. Tekintetem az elém álló, hozzám hasonlóan fekete hajú fiúra terelődik. Elvigyorodom a mondatán, jónak találom, hogy el akarja ásni a csata bárdot, azonban szerintem ő is tisztában van azzal, hogy ez időbe telik majd. Felőlem békülhetünk, de nem fog olyan gyorsan menni.*
- Benne vagyok, de sosem lesz igazán békés az a tér, ahol együtt vagyunk, amíg féltékenykedsz *egyenesedem fel, hogy rendesen a szemeibe tudjak nézni, majd folytatom* -Tisztességes fiú vagy te Lincoln, de amíg a féltékenység tüskéje ott lapul a szívedben, még biztosan előfordulhatnak kisebb csaták, amikben természetesen nem veszek részt, ezt most leszögezem *magyarázom, az arcát fürkészve. Semmilyen érzelem nem tükröződik róla, csak sejtem, hogy komolyan gondolja.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 11:25 am

*Kicsit kikészít az egész helyet. Rossz így látni őket. Fölemelem a fejem mikor Linc előjön a szobából. Kicsit aggódom hogy megint ki fog borulni, mert Stev megölelt. Kicsit meglepődök mikor felveti a békülés ötletét. Majd bátyuskámra nézek és hogy válaszoljon meg persze figyelmeztessem bokán rúgom. Nem túl erősen de eléggé hogy megéreze. Majd Linc mellé állok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: