Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 9 I_vote_lcapPuma háló - Page 9 I_voting_barPuma háló - Page 9 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 9 Nincskaszt

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 6vx6

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 1:39 pm

*Még a lövés is jobb ennél! A bizonyos érzékenyebb pont még most is sajog, ahogy megpróbálok felülni, miközben kezemet az arcomon tartom. Fájni nem fáj annyira, viszont sajog. Nem kell parancsba foglalnia, mit kéne épp csinálnom, kössz szépen, magam is kitántorgok, a szoba falának támaszkodva. Néma maradok, a beszólásaira inkább nem is reagálok A mélyhűtőből előkotrok egy kék jeges zacskót és a szememhez érintve ledobom magam a székre a kapott kenőcsös tégelyt meg lerakom az asztalra. Egyelőre az első módszer is hatásos, ez a kellemes hideg némileg segít.*
- Ez csak tréfa volt *felelem kis időnyi csend után, majd felé nézek.*
- Csak nem randira készülsz? Úgy őszintén csak erre voltam kíváncsi. Egyszerűen aggódtam miattad, mert többször is megfordultam a kastély környékén, de sehol sem láttalak *magyarázom a padlót fixírozva. Kicsit durcás kedvemben érzem magam, mert nem haladtak a dolgok épp terv szerint. Oké, egyrészt ez az én hibám, de az övé is, mert ahelyett hogy felmérné alaposabban a helyzetet, még lerúgja a férfiasságom és elintézi, hogy félig vak maradjak, mert hogy arra a tekintetemre nem látok olyan biztos, mint ahogy Eden a szerelmem, s egyben a párom. Persze ez csak ideiglenes állapot, de akkor is szarul esik meg a szavai is. Címeres ökör? Chh, felőlem Barmozhat is egész évben ha úgy tartja kedve, nem fog érdekelni, hogy mit gondol rólam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 1:30 pm

*Mindkét támadásom sikerrel jár és a fegyverem után nyúlok. Majd teljesen megdöbbenek, mikor megismerem a hangját.*
-Te idióta, nagyon hülye, isten csapása te címeres ökör! Hogy lehetsz ennyire barom. Le is lőhettelek volna te ökör. Nagyon hülye.*kiabálok vele majd a pisztolyt az ágyra dobva, felkelek és magamhoz kapva egy farmert meg egy pólót, berobogok a fürdőbe. Felöltözök majd vissza megyek, a szobába. Kifelé a konyhában megvárhatsz. A hűtőben találsz jeget. *mondom és mikor kimegy végre a rendes randiruhámba öltözök fel. Ami egy világoskék szoknya és fehér félvállas póló egy fehér lapostalpú szandállal. Nem sminkelem magam, csak a hajamat tűzöm fel egy fehér lótuszos hajdíszel. Majd kimegyek a közös részre megnézni mi van a vicceskedű bátyámmal.*-Hihetetlenült milyen hülye vagy.*morgok vele és kezébe nyomok egy kenőcsös tégelyt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 6vx6

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 1:12 pm

*Tréfa! Ez csak egy durván sikerült tréfa, s amíg az ember nem tudja az igazságot, teljesen másképp viselkedik. Mondhatni, egészen beleéli magát a helyzetbe és mivel nem tudja hogy éppen becsapják, könnyűszerrel hiszi azt, hogy mondjuk egy rablónak esik áldozatul, mint jelen helyzetben is. Miből gondolom? Kezdjük ott, hogy.. Ááááá! Pont a legérzékenyebb pontomon talál el, a fogaimat kell összeszorítanom, hogy ne üvöltsek fel. Kicsit összekuporodom, ő meg kiszabadul. Ezután bal szememre tapasztom kezem, mivel ahelyett hogy legalább arcon csapna, egyenest a számomra legfontosabb érzékszervemet találja el. Nekem is nagyon fontos a látás, mindig vigyázok is rá, így azonban nehezebb a dolgom. Egy szemmel nem igazán tudom úgy nézni a dolgokat, ahogy én azt szeretném.
Nem törődöm vele egész addig, míg nem lesz olyan érzésem, hogy rám szegeznek valamit. Hasra fordulok, azonban nem állok fel, inkább a földön fekve maradok, továbbra is a nemrég szerzett kis sérülést - szememet - fogva.*
- Ugye tudod, hogy jelenleg nem látok a fél szememre? *kérdezem halkan, felé pillantva. Már az eredeti hangszínemen szólalok meg, hogy véletlenül se higgyen holmi gyilkosnak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 1:00 pm

*Ahogy a randira válogatom a ruhákat, megragadnak és a földre döntenek. *
-Mit érdekli magát hogy én hol voltam. Semmi köze hozzá. És mit keres a szobámban?*kiáltok rá az ismeretlenre, majd megpróbálom felrántani a térdemet is. Remélhetőleg érzékeny ponton találom támadómat, de ha nem nem fogok kétségbe esni.*-Nem jutna ki velem a kastélyból sem. Azonnal elkapnák.*mondom és ha sikerül kiszabadítom bal kezem hogy könyékkel arcon vágjam támadóm, hogy utánna az ágy alatt elrejtett 9 mm-es Browlingot elővegyem és rá szegezzem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 6vx6

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 12:48 pm

*Egy ideig a diákok közt sétálok. Megpillantok egy hosszú, szőke hajú lányt aki épp a barátnőjével cseveg valamilyen vándor gyakorlatról, miközben elmegy mellettem. Nem kicsit merülhet el, de nem is izgat, engem a lány érdekel. Megunván a kutyagolást elteleportálok hozzá egy pálcaintéssel, egyenest néhány ruhakupac közé. Akkora a színkavalkád hogy alig látok valamit, s ahogy elnézem észre sem vesz engem, ellenben egy furcsa fújtató valamivel, ami majdnem az arcomba is ugrik... Egy cica az, egy fekete példány aki igen csak megrémül engem megpillantva. Lassan, hason kúszva indulok meg Sophie felé aki egyébként törülközőbe van tekerve. Megragadom bokáját és erőteljesen húzni kezdem, persze vigyázok hogy a testét takaró hófehér vacak véletlenül se jöjjön le. Nem zavarba hozni akarom, hanem megtréfálni egy kicsikét.*
- Ahhoz semmi köze! *rivallok rá, tartva Őt, hogy még véletlenül se menjen el.*
- Ha nem mondja el, merre csámborgott, elviszem a macskáját, vagy magát *feleltem hűvösen, továbbra is elváltoztatott hanggal.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 12:37 pm

*Ahogy a szobámban pakoláztam, hogy rendet rakjak. Csak Éjfél fujtatását, és morgását hallom. Megvonom a vállam, mert nem látok mást a szobában. Tovább pakolok, mikor hirtelen megragadják a bokám és a földre rántanak.*
-ÁÁÁ!*sikítok ahogy földre kerülök. A csuklyától nem látom az arcát és a hangja sem ismerős.*-Ki maga? És mit akar?*kérdezem de nem tudok mozdulni sem, olyan. erősen tart. Hiába próbálok nem bírok szabadulni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 6vx6

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 12:24 pm

*Az iskola folyosóit koptatom. Furcsán idegennek érzem magam a sok nevetgélő, duruzsoló diáktömegben. Rég nem hallom ennyi gyerek zsivaját, lassan már azt is elfelejtem, milyen az, amikor én gyerek voltam. Érdekes múltam, érdekes gyerekkorom van, amiről csak Eden tud, s egy részéről a lány is, akihez úgy igyekszem. Látom a kastélyba rohanni, gondoltam, utánajövök én is. Hamarosan felérek a harmadik emeletre, ahol állítólag az ő szobája is van. Elsétálok néhány göndör fürtű leányka mellett, miközben azon gondolkodom, melyikben lehet. Ha csak oldalra nézek, a falakból több ajtó nyílik, mindegyik egy-egy szobáé, illetve hálóé. Végül megunom a sétát és egy egyszerű teleport varázslattal ott termek néhány színes ruhakupac közt. Megpillantom a sötét hajú szépséget aki ha szerencsém van, nem vesz észre, így bőven van időm elrejtőzni a szétszórt darabok közt, mitől olyan a szoba padlója, mintha a Katrina hurrikán erre jött volna. Csak nagyot óvatosan közeledem felé, hogy észre se vegyen, ezután teljes erőből megfogom egyik bokáját és lehúzom magam mellé, a földre.*
- Elkaptalak! *változtatom el hangom, fejembe húzva sötét csuklyámat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 12:05 pm

*Miután Linc-el beszéltem a szökőkútnál, elhívott vacsorázni. Majd kiugrik a szívem a helyéről mikor visszaérek a szobámba. Leteszem Éjfélt, és a holmilyaimat és azonnal beugrok a zuhany alá. Le kell hűtenem magam mert még mindíg nem bírom elhinni, hogy ez az egész igay. Mikor végzem a szekrényhez lépek, és a ruhák közt kezdek válogatni. Egyiket sem tartom megfelelőnek, szinte mindegyiket, a hátam mögött áthajítom, és mikor megfordulok látom hogy a szobát minden hol ruhák lepik el. *~Na jó nyugodjunk le. Nem kell túlzásba esni.~*gondolkodom majd elkezdek összepakolni, még mindíg egy szál törcsiben. Nagyon feldobou a mai nap. Boldognak érzem magam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 11:32 am

*Mosolyogva kelek föl hogy az ajtóhoz kísérjem őket. *
-Nagyon örülök hogy eljöttetek és hogy ízlett a főztöm. Remélem még össze ülünk még így. *köszönök el tőlük majd bezárom az ajtót, és eltakarítunk magunk után.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 9 82h3


Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 2:23 pm

*Eleve állok, így csak laza, nyugodt tempóban sétálok az ajtóhoz, de még nem megyek ki rajta. A lányok felé fordulok egy széles mosoly kíséretében.*
- Én is köszönöm, ahogyan a meghívást is. Sophie, remek szakács lehetnél, kár hogy nem főzöl olyan sűrűn! *csóválom meg fejem, majd nagyot sóhajtok. Lucianara pillantok.*
- Ha nem bánod, követlek. Nekem a Jós könyv rejtelmeibe kell elmerülnöm *húzom el a ház. Tanulás. Nem szeretek tanulni, de tudom hogy muszáj, ezért megteszem. Elköszönök kínai barátnőmtől, majd kinyitom az ajtót és előreengedem szobatársamat, de persze ha a lány még elköszönne, vagy mondana bármit, szíves örömest meghallgatom. Bármikor, bármerre, bármeddig kereshet is, ha akar.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 Zfyw

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 3:08 pm

*A lányokra nézek, és halkan felállok.*
- Köszönöm a beszélgetést lányok- Sophie-ra nézek- Nagyon finomat főztél- mosolygok- De azt hiszem visszavonulok a szobánkba, Haku. Baglyot kell küldenem a nagyszüleimnek és át kell néznem a bájitaltan könyvemet.- most Mort-ra nézek- Azt hiszem neki is kell egy kis pihenés- bökök az állammal felé.
*Vállamra húzom a táskámat és Mortimer rögtön mellém lép. A lányokat figyelem hátha mondanak valamit. Ha nem, elindulok, ha pedig válaszolnak akkor természetesen megvárom míg elköszönnek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 9 82h3


Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 6:58 pm

*Elgondolkodom, s azt hiszem társaim sincsenek másképp a témát illetően. Előttünk áll a jövő, de még ismeretlen, egyikünk sem tudja, mit hoz majd. Remélem azért nem tartogat sok rosszat és nem telik el olyan hamar. Ha tényleg ez az utolsó év, szomorú leszek, hiszen szeretek minden órát, ami csak megadatott nekem. Szerintem ha mód van rá én itt is fogom leélni az életem, amiből egyébként nem kevés év van még hátra. Most olyan negyvenkettő körüli vagyok, ami fél-angyaloknál nem olyan idős még.*
~Kíváncsi vagyok már nagyon.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:28 pm

*Lenézek és teám felszínét figyelem. *~ Olyan sok kérdés kavarog a fejemben, de sajnos kevés a válasz. Tudom hogy a jövő kiszámíthatatlan, és sose zavart az idő múlása. Csak úgy mint a halál gondolata sem riaszt hisz legyen várt vagy váratlan, az jön magától. Hiába küzdünk ellene semmi sem örök. Egyszer mindennek vége szakad, akár akarjuk akár nem. ~*gondolkodom majd Luciana hangja rángat vissza.*
-De már beszéltem vele erről. Csak amióta kiderült hogy nem ők az igazi családom, és elkezdem keresni a vérszerinti szüleimet, ő attól fél hogy elhagyom őket, amin eddig is gondolkodtam, mert közre játszottak dolgok ami miatt nem akarok otthon maradni. *mondom és mondandóm utólsó részét kicsit hallkabban mondom és megszorítom bal alkarom. A pulóvertől nem látszik a sárkány formájú égés, ami szinte már teljesen meggyógyult. Nem szeretek még most sem erről beszélni de már bele nyugodtam a történtekben.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 Zfyw

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:09 pm

*Azt hiszem abban a percben mindannyian elgondolkodtunk egy pillanatra.
Vajon mi vár ránk a jövőben és mi lesz velünk amikor esetleg férjhez megyünk, gyermekeink lesznek és tovább. Egy pillanatra elmosolyodom erre a gondolatra. Jövő? Még akkor is ismeretlennek érzem ha jós vagyok. És nem csak én, Haku is. A jövő nincs távol, akár már a holnap is a jövő. A következő perc, vagy óra is a jövő. De akkor miért gondoljuk úgy hogy messze van? Hipp hopp felnövünk és megöregszünk. Még egy fél-tünde életében is hamar eljön a felnőtt kor. Ugyan már 36 éves vagyok, de nem érzem magam gyereknek. Attól a perctől húztam meg a bűvös felnőtt vonalat, amikor anyám meghalt. Muszáj volt valahogy lepleznem a fájdalmam és úgy döntöttem felnövök. Igazán. Érett és felelősségteljes lettem.*
- Értem, Sophie- bólogatok- Kedves, hogy aggódik, de még nem próbáltad elmondani neki, hogy magadtól szeretnél választani?- kérdezem.
*Mort ficánkolni kezd az ölemben és leugrik Éjfélhez.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 9 82h3


Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:51 pm

*A világ, igen. Folyamatosan fejlődik, soha nem fog megállni. Ki tudja, mit hoz majd a jövő, minden esetre tárt karokkal várom majd, de egyelőre... Egyelőre csak élek a jelenben, kiélvezem a mát, az élet minden pillanatát, ami megadatott. Lehet, van igazság abban, hogy halál után tovább folytatódik, de a biológiai lét nem örök. Hiszem, egyszer utol ér a vég, de nem most, nem holnap, nem is azután. Valamikor messze a távoli időkben.*
- Szerintem aranyos tőle amúgy, csak picit zavaró az ilyen *mondom teámat szürcsölgetve, végül felállok és elmosom az üres csészét.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 8:31 am

*Mosolyogva nézek a lányoakra. Jól esik a tanácsuk és a bátorításuk. *-Nem ő nem férjet akar találni nekem, csak úgy gondoja hogy segítenie kell hogy párt találjak, ezért ajálgatja a nekem a fiúkat meg randikat akar szervezni. Mert mióta kiderült hogy engem örögbe fogadtak, úgy érzi hogy el akarom hagyni a családom, mivel nem ők az igazi családom. És ő ezt nem akarja. *magyarázom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 Zfyw

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 8:16 am

*Sophie mondandója furcsán hat rám, és úgy látom Mortimer is érdeklődve figyeli Sophie-t.*
- Értem- bólintok- Azt hiszem igazatok van. Én nem tudnám elképzelni az életemet olyan emberrel akivel csak érdekből házasodtam. De elég sok mindent tudok Kínáról, Sophie. Ha a nagymamád követi a hagyományokat nem lehet elítélni. Egyszerűen fel kell vele fogatni, hogy a világ változik- monológom után felkortyolok egy adag teát.*
- A világ fejlődik, ezt nem akadályozhatja meg sem a nagymamád, se senki.
*Bátorítóan mosolygok Sophie-ra, és megiszom a maradék teát.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 9 82h3


Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:20 pm

*Mindannyian meglepődve tekintünk az ablaknak csapodó bagolyra, Sophiet kivéve. Ő csak morgolódik, Luciana majdnem ráönti a teáját Mortimerre, én pedig majdnem leesek a hirtelen hang miatt. Nem kicsit csapódik neki, csoda, hogy ezek után még képes berepülni. Riel csak a fejét csóválja. Egy levelet hoz a madárka, ami mint kiderül, nem épp jó hírekkel szolgál a címzett számára, aki nemrég említett diáktársam. Nagyban szürcsölgetem tovább a teát, miközben csatlakozik újra körünkbe, s újonnan megismert szaktársamat világosítja fel a helyzetről. Hát igen, a nagyija érdekes egy ember, de hát előfordul az ilyesmi. Leoltani biztos nem fogja azért, amilyen, azonban Ő számíthat rá, hogy hamar válaszlevelet kap majd.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:10 pm

*A levelet olvasva kicsit az asztalra borulok.*-Nyugi nem hagyom magam.*mondom ahogy bele kortyolok a teába.*-Néha túlzásba viszi a dolgokat, és elfelejti hogy szeretném élvezni hogy szabad vagyok fiatal, és már van saját akaratom.*mondom az ujjaimmal dobolva. Majd Lucianára pillantok. Biztos nagyon összelehet zavarodva.*-Ne haragudj te nem tudhatod a miről van szó. Kicsit bonyolult a csakádom. És olyannyira hagyomány tisztelők, hogy nem elég az hogy engem is harcra neveltek, de 16 évesen férjhez adtak. Nem volt saját akaratom, csak miután ide kerültem Haku vett rá a változásra.*mesélem neki ahogy megszorítom bal karom amint a sárkány alakú égés emlékeztet a történtekre.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 Zfyw

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 1:59 pm

*Nem kicsit lepődöm meg amikor a bagoly nekirepül a csukott ablaknak. Hirtelen annyira megijedtem a hangos puffanásra, hogy a forró bögre tea majdnem szegény Mortimerre zuttyant. Ő is érdeklődve figyeli az eseményeket, és kerek szemmel figyeli a baglyot az ablakban.*
~Házasság? Milyen férj?- motyogok magamban, de úgy döntök nem teszem fel a kérdéseimet.
Rájuk hagyom ezt a dolgot, úgy sem tudnák beleszólni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 9 82h3


Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 1:52 pm

- Igen, tényleg aranyosak *jegyzem meg a cicusokat figyelve. A pillanat varázsát csak az ablaknak csapódó bagoly zavarja meg. Sophienak érkezik egy levele, amitől nem kicsit kerekedik el a szeme, de az enyém is, amikor megszólal.*
- Meséltél róla, igen *emlékszek vissza rá, majd többször is visszajátszom az elhangzott mondatot fejemben.*
- Ez most komoooly? Írj vissza neki, ne hagyd, hogy kerítsen bárkit is *csóválom meg fejem. ARanyos tőle, hogy társat keres az unokájának, de ez már túlzás. Neki kell eldöntenie mit akar, nem másnak. Amúgy meg ott van Lincoln, aki biztosan érdekli Őt..*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 1:44 pm

*Ahogy a macskákat figyelem kicsit elgondolkodom. Nagyon bele mélyedek gondolataimba amiből egy hangos csattanás rángat vissza. Nagyot sóhajtva kelek föl és megyek az ablakhoz. *-Persze hogy az ablak csukott szárnyának kell neki menned. *morgok a bagolyal. Elveszem a levelet, majd elengedem a madarat. Megnéztem az üzenetet és azt hittem dobok egy hátast. Leülök az asztalhoz és megtámasztom a fejem. *-Haku emlékszel hogy meséltem arról hogy a nagyi milyen buzgó? Háj most is az. Nem rég megtudta hogy megszabadultam a férjemtől erre össze akar hozni valakivel.*mondom ahogy majd megfejelem az asztalt.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : Puma háló - Page 9 Zfyw

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 1:29 pm

*Szélesen elvigyorodom, és a cicákat figyelem. Hol Mortimert, hol Éjfélt. Ahogy látom, Éjfél követné Mortimert, úgyhogy kijjebb húzódom a székkel, hátha fölugrik az ölembe, ahogy Mortimer. Bár erre igazából nem sok esélyt láttam. De, próba szerencse.*
- Igazán aranyosak, nem?- suttogom.
*Közben Mortimer kikerekedett szemeivel Éjfélt nézi, és várja, mi történik. Azt hiszem Mortimer is hasonló érzéseket táplálhat a cica iránt. Ki tudja? Ebből még szerelem is lehet. Erre a gondolatra elmosolyodom, és én is belekortyolok a teába. Igazán szeretem a zöld teát. Jól esett a meleg ital a spagetti után. Nem mintha fáztam volna miközben spagettit ettem, csak egyszerűen jól esett.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Puma háló - Page 9 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Puma háló - Page 9 82h3


Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 1:19 pm

*Hamarosan végzek. A cicákat kezdem el figyelni, megmosolyogtat a látványuk, kínai barátnőm kijelentésére halkan felkacagok, de még ez sem zavarja meg Őket. Riel is a kis párost figyeli nagy, barna szemeivel.*
~Macska szerelem? Éééérdekes.~ *jegyzi meg Daimonom, nem épp jókedvűen.*
~Most miért? Szerintem aranyosak.~ *pillantok le rá,majd újra a két állatra. Nem tudja elvenni vidámságom a sas további morgolódása. Megköszönöm a teát, majd lassan belekortyolok a még meleg italba.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 9 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 12:58 pm

-Örülök hogy ízlett.*mosolygok rájuk majd összeszedem a tányérokat, és a mosogatóba rakod őket. Három bögrébe töltök teát, és lerakom eléjük. *-Tessék ebéd után nincs jobb a zöldteánál. *mondom és a macskákat figyelem. Ahogy Mortimer, felugrott gazdája ölébe és Éjfél is követni szeretnél. *-Azthiszem Éjfél szerelmes.*mondom hallkan ahogy a két fekete macskát figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: