Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Puma háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Puma háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Puma háló - Page 2 I_vote_lcapPuma háló - Page 2 I_voting_barPuma háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Puma háló

Go down 
+6
Lincoln Lawrence
Steven Blackfield
Luciana Petrow
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Puma háló - Page 2 Nincskaszt

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:20 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Ellen Lee
2.
3.
4.


A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 11:48 pm

*Ahogy a teát készítem valaki el kezd dörömbölni az ajtón. *~Ki lehet az ilyenkor? Remélem hogy nem az aurorok azok mert akkor nem állok jót magamért.~*gondolkodom ahogy összébb húzom magamon a köntöst majd ajtót nyitok. Nagyon megrémülök mikor meglátom Stevent az ajtóban. Csupa vér és teli van sérülésekkel. *
-Steven veled meg mi történt?*kérdezem aggódva majd segítek neki talpon maradni. Lábammal belököm a bejárati ajtót majd a szobába vezetem. Segítek neki lefeküdni.*
-Várj egy kicsit mindjárt ellátom a sérüléseidet.*mondom ahogy eltűnök a fürdőben. Egy tálba langyos vizet engedek majd egy kisebb törülközővel meg az elsősegély ládával visszamegyek hozzá. Elkezdem ellátni a sebeit. Remegnek a kezeim mert ideges vagyok.*
-Mi történt? És miért nem haza mentél jobban ellátnák a sérüléseidet.*mondom halkan. Érzem hogy gombóc kezd nőni a torkomban az idegességtől.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Puma háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 6vx6

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 11:28 pm

*Körülbelül éjfél után húsz perccel jelenek meg Sophie szobájának ajtaja előtt. Érzem, hogy nem bírok már sokáig talpon maradni. A testemet majdnem mindenütt sötét foltok, verésnyomok, sebek és karcolások borítják, csodának számít, hogy el tudtam tántorogni az iskoláig. Nagy nehezen az ajtóhoz lépek, majd letörlök egy vöröslő patakot vérző homlokom egy részéről, ezután mint egy őrült, kezdek el dörömbölni az ajtón maradék erőmmel.
Hogy mi történt, azt nem igen tudnám szavakba önteni, legalább is most biztosan nem...*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 11:04 pm

*Ma végre találkoztam Hakuval is. Jó volt vele beszélni. Miután egy kicsit beszélgettünk vissza jöttem a szobámba. Egy könyet olvasva teljesen bele feletkeztem egy könyvbe és észre sem vettem hogy mindjárt éjfél. Gyorsan a fürdőbe rohanok és vizet engedek a kádba. Levetkőzöm feltűzöm a hajam és elnyúlok a forró vízben. Nagyon jól esik és a meleg víz valamint a levendula illata megnyvgtat. *~Miért van az hogy én nem bírok dönteni? Félek hogy megint magamra maradok és végül két szeretett férfit is tönkre teszek. És félek hogy megfogom adni magam Stevnek. ~*Kezd egyre mélyebbre fúródni a féltékenység tüskélye mert hogy hogy Linc két őrült cafkával él egy fedél alatt. És az egyikükkel már lefeküdt.*~Ha egyszer megtette többször is megfogja tenni. ~*gondolkodom a vízből kiszálva és magamra veszem a lila selyem köntösöm. Hiába van késő kimegyek a konyhába hogy némi ennivalót és teát készítsek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 01, 2013 11:57 pm

- Hogyne, ha nagyon szeretnéd. * Hihetetlen, ahogy kiejtem a szavakat. Nem tudom mit tesz Sophie, hogy csak úgy belemegyek a dologba. Lehet, hogy majd még megbánom. No meg Steven is megbánhatja.
- Ne érts félre, a világ végére is, de nem félted Steven drága berendezését? * Célzok itt arra, hogy ha pusztító kedvünk van és a haragunkat a másikon töltenénk ki, az nem jönne ki jól. Sophie egyébként jól a lényegre tapintott.
- Nem benned nem bízom. Hanem a... fogadott bátyádban. * Mintha ezt már említettem volna neki, de azért hagynom kell, hogy azt csinálja amit szeretne. Ennyi szabadság kell, hogy együtt maradjon egy pár, bár néha úgy érzem Sophienek nagyobb szüksége van rá mint nekem.*
- Ám legyen. * Mosolygok és gyorsabban hajolok mint ő. Az ajkaink összeforrnak én pedig fekete hosszú hajába túrok. Tetszik a dolog, úgyhogy bizonyára még akkor is folytatom, amikor ő már elhúzódna. Az ablakon már besütött a nap, így teljesen világos volt, mi azonban elmerültünk a csókcsatában, amiből nehezen, de muszáj kibontakoznom, hiszen munka van.*
- Jót aludtunk.
Vigyorgok rá, és ki tudja mi lett volna, ha ma kivettem volna egy szabadnapot. Lassan kimászok az ágyból és elkezdem keresni a ruháimat a szobában. Érdekes, hogy a szoba négy sarkában találom meg levetett cuccaimat. Sophiere nézek kérdőn, mintha ő meg tudná ezt magyarázni, de bizonyára csak röhög, ami az én arcomra is mosolyt csal. Már teljesen felöltöztem és a tükörben az ujjaimmal fésültem ki kósza hullámos tincseimet. Ennél többet nem voltam hajlandó tenni a rendezettség ügyében, legyen most a kócos haj a szexepil. Mielőtt elindultam volna még az ágyban ülő Sophiehez igyekeztem és hosszasan búcsúztam tőle, hosszabbra inkább nem nyújtottam, aztán elindultam. Az ajtó halkan zárult mögöttem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 7:25 pm

-Tényleg velem jönnél?*kérdezem hallkan. Nagyon örülnék mert akkor vele lehetnék. Stev jóformán ott sincs. Meglepődök mikor felül. Én is felülök és rápillantok. *
-Nélküled nem igazán szeretnék oda menni. *mondom ahogy óvatosan megérintem az arcát és óvatosan magam felé fordítom. *-Ennyire nem szeretnéd hogy oda menjek? Talán nem bízol bennem?*kérdezem hallkan. A szemét figyelem. Szeretem és örülök hogy aggódik. De azért nekem valamivel több okom lenne a bizalmatlanságra. *
-A mozi jól hangzik. *mondom mosolyogva majd óvatosan közelebb hajolok hogy megcsókoljam. Tudom vagy is remélem hogy ami akkor történt Illa és közte az csak egyszeri alkalom volt. És bízhatok Lincben. Mert akit szeretünk annak megbocsájtunk, és megbízunk benne. Nem igaz?*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 7:02 pm

* Furcsa számomra is ez az érzés, eddig nem tudtam hogyan definiáljam a féltékenységet, ez volna az? Bizonyára.. beszélgettünk, hogy milyen lett volna, ha én is elmegyek abba a tengerparti házba. Hát nagyon nem vagyok kibékülve a gondolattal, de ha Sophiet ez boldoggá teszi akkor miért is ne. Csak aztán nehogy megint megismétlődjön ami tegnap.*
- Ha szeretnéd, akkor természetesen megyek. * Mondom neki egy félmosollyal. Természetesen jobban örülnék, ha csak ketten lennénk abban a csuda kecóban, de ha ez kell akkor jófiú leszek. Várjunk csak egy pillanatot. Ha nem akarok akkor nem kell vele mennem? Szemeim elkerekednek.*
- Miért te akkor eldöntötted? Mész? * Mármint odaköltözik. És minden nap látni fogják egymást, együtt reggeliznek, többet fogja látni őt mint engem. Nem.. Ez nagyon nem tetszik nekem így. Aggodalmaskodva felülök.*
- Nem örülnék neki. * csak a tudtára akartam adni. Végül is nagylány már, nem tilthatok meg neki semmit, de akartam, hogy tudja: Nem tetszik a dolog.*
- Mit szólnál a mozihoz, esetleg egy pizzához a Jeniliában? * Kérdem tőle kissé megnyugodva a témaváltástól.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 6:15 pm

*Valamilyen szinten jó hogy féltékeny mert így tudom hogy érdeklem. Ahogy Ő érez a bátyám iránt na én pont úgy érzek a két őrült iránt. Főleg hogy tudom mi történt köztük. Nincs ígyemre hogy velük lakik de csöndben maradok inkább mert végre úgy érzem kezd minden rendbejönni. *
-Rendben akkor ne beszéljünk róla.*helyeselek, hátha ezzel megnyugtathatom. Tudom Stev furcsán viselkedik velem szemben. De ez csak azért van mert régről ismerjük egymást. *
-Ha nem akarsz nem kell velem jönnöd. *mondom hallkan ahogy a kezét fogom. Örülnék neki hogy ha kijönnének egymással de tudom hogy egyhamar nem fognak jól kijönni.*
-Igen mindenképp szeretnék veled találkozni. *mondom mosolyogva. * -Hol szeretnél majd találkozni?*kérdzem ahogy felkönyököl és rápillantok. Óvatosan felemelem a kezem és megfogom az arcát. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 5:52 pm

- Tudom, csak egy gondolat volt.. Egy fura érzés... Mintha vibrálna köztetek a levegő, de felejtsd el.. Nem akarok Stevenről beszélni. * Már így is elegem van a fickóból, de csak azért mert közel áll Sophiehez. Miért nem Hakut fogadta inkább a nővérének? Na mindegy. Elhessegetem a gondolatokat, amikor Sophie valamilyen tengerparti házról kezd el beszélni. Erre odafordítottam a fejem.*
- Milyen tengerparti ház? Ugye nem.... * Nem fejezem be a mondatot, de sejtem, hogy Steven házába kéne menni. Remek.. tengerparti ház és Steven. Még gazdag is a fickó, ráadásul úgy néz ki mint egy szuperhős, csoda hogy Sophiet nem vette le a lábáról.. Tényleg.. vajon miért nem? Vagy valamiről nem tudok? Jobban szúrja az oldalamat ez a kérdés mint a bordám alatti bekötözött seb. Annyira várom, hogy válaszoljon, hogy Sophie ajánlatát éppen, hogy csak meghallom és kurtán válaszolok.*
- Nem, nem kell. Hamar jövök haza. Találkozunk utána? * Kérdem, aztán a könyökömre támaszkodva felé fordulok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 5:25 pm

*Túl éber vagyok. Nem bírok aludni. De ez nem az Ő hibája. *
-Valahogy sejtettem, de ezen nem kell aggódnod. Már mondtam ő a bátyám. És én téged szeretlek.*mondom és ahogy hanyatt fordul a könyökömre támaszkodom és fölé hajolok.*
-Mi lenne ha te is velem jönnél abba a tengerparti házba? Akkor egyikünknek se kéne aggódnia. És amúgy is a tengerpartnál nincs csendesebb hely.*mondom hallkan. Mosolyogva hallgatom amit mond*
-Akkor szeretnéd hogy ma veled menjek? *kérdezem ahogy megcirógatom az arcát. Majd vissza fekszem és érzem hogy közelebb csusszan hozzám majd megfogja a kezem. Össze fűzöm ujjainkat majd elmosolyodom.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 5:07 pm

* Hanyatt fekszem, aztán végre kezdek lenyugodni. A düh elszállt, a lelki békém is lassan helyreállt, azonban éber vagyok. Már varázsigéken agyalok, hogy bírjak aludni vagy valami, mert gondolom Sophiet is zavarja, ha fészkelődöm. A sebem miatt a legkényelmesebb pozíció, ha oldalt fekszem. Minden egyes levegővételnél érződik egy picit még, de szóra sem érdemes már.*
- Csak Steven és a közted lévő kapcsolatról gondolkodtam. *Pislogtam a sötétbe, aztán felé fordultam.*
- Még pár óra és már kelhetünk is fel igazából. Holnap én nyitom a nedaviat. * Jutott az eszembe még ez is és tudom, hogy ilyenkor az a jobb, ha le sem fekszem, mert a felkelés nehezebben megy majd.*
- Mi lenne? Minden rendben. * Mondom nyugodt hangszínnel és így is gondolom. Minden rendben hát, jól megagyaltam Stevent és most én vagyok a szobádban. Tettem még hozzá magamban a dolgot aztán ásítottam egyet. Sophie egyben maradt éjjeliszekrényén egy órát keresnék, de nem találok sehol, így nem tudom, hogy még mennyi időm maradna alvásra..mármint forgolódásra. Közelebb csusszantam Sophiehez és kezemmel az ő kezét kerestem a takaró alatt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 4:56 pm

-Min jár annyira az eszed?*kérdezem hallkan. Közben az arcát simogatom. Nem tudom min jár az esze de én sem tudok aludni. Kicsit fura hogy Ő velem van. *
-Bocsi.*mondom hallkan mikor rámszól hogy én is fészkelődöm.*- Nem igazán vagyok fáradt.*mondom és rápillantok. Kicsit elkalandoznak a gondolataim mikor a szemét figyelem. Furcsa a tekintete de nem bírok rájönni miért olyan fura.*
-Valami baj van? *kérdezem mikor végképp nem bírok rájönni mi a baj.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 4:40 pm

* Nem mondanám, hogy tökéletesre fejlesztettem az arcmimikámat, de az évek során jóval visszafejlődtem érzelmek terén éppen ezért nehéz lehet kitalálnia az embereknek, hogy mire gondolok vagy mit érzek. Talán majd valaki megfejt egyszer és akkor felvilágosít engem. Ezen jót kuncogok magamban, aztán magamhoz szorítottam a pizsamás Sophiet. Aztán jött a lámpaoltás ideje és nem csak én, de ha jól látom Sophie is fészkelődött. Miért tagadnám, hogy nem vagyok álmos.*
- De bírnék, csak este mindig elkezd jobban járni az agyam. * Most például Stevenen kattogtam, furcsán viszonyulnak egymáshoz. Aztán pedig az arcomat cirógató Sophie terelte el gondolataim gubancos fonalát. Az ágy puha és érzem, hogy pillanatok alatt elbírnék aludni, ha... ha nem Sophie feküdne mellettem. Úgy érzem, hogy egy szakadék szélén állok és el kell döntenem, hogy zuhanok-e vagy sem. Miután átrágtam magam Stevenen jött egy egészen más téma, amit még nem tisztáztam le magamban. Illa.... Keserűen megköszörülöm a torkom, aztán én is magamra húzom a takarót.*
- Fáradtnak kéne lennem.. De te is fészkelődsz látom. * Még pár óra és be fog sütni a nap első sugara az ablakon, akkor meg talán nem is kéne aludnunk. Hanem játszhatnánk vetkőzős pókert. Haha... vajon mit gondolna erről Sophie? Magamban megmosolygom az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 8:11 am

* 19 év alatt teljesen sikerült elsajátítaton hogy ne mutassam ki az érzelmeimet. Kínában ez jelentette az életben maradást. A csók után ''bemenekülök'' a fürdőbe. Átveszem a pizsomám majd most már teljesen megnyugodva térek vissza.*
-Köszi. *mosolygok rá mikor megdícsér hogy jól áll rajtam a pizsomám.* Elrendezem az ágyat majd oda megyek hozzá és hosszan megcsókolom. Majd mikor át akarok mászni felette hogy a helyemre menjek megállít így rápillantok. Összefűzük ujjainkat és rá mosolygok. Homlokomat óvatosan az övének támasztom. Majd mielőtt a helyemre mászok a homlokára nyomok egy puszit. *
-Neked is szép állmokat. *mondom mosolyogva. Majd én is betakarózok. Észre veszem hogy csak fészkelődik. *
-Mi az. Nem bírsz aludni?*kérdezem mosolyogva. Kicsit közelebb húzódom hozzá és az arcát kezdem cirógatni. Talán furcsa neki a hely vagy más a probléma? Nem tudom mi lehet de remélem semmi komoly. Valahogy nem érzem magam fáradtnak. A félelmem már rég elpárolgott. Helyét átvette a valami különös izgalom. És zavarom is szép lassan alább hagy. Mellette jól érzem magam. És tudom hogy biztonságban vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:37 pm

* Jó emberismerőnek tartom magam, Sophie arcáról azonban továbbra sem sikerül semmit leolvasnom, csupán annyit, hogy zavarban van. A csók elég kurtára sikerült. Sebaj, majd ha visszajön hosszabbra nyújtom, csak most elmenekült a fürdőbe. Nem kellett sokat várnom, máris megjelent pizsamájában. Csak pár percet maradtam egyedül, amit azzal töltöttem, hogy kibámultam az ablakon. Néztem a szemközti torony ablakaiból világító fénypászmákat. Igazából rohadt fáradtnak kéne lennem, azonban most úgy érzem tele vagyok energiával. Ijesztő az egész.. bár, tudom, ha nem Sophievel aludnék egy szobában már rég aludtam volna. Ez így most lehet, hogy nem fog egykönnyen sikerülni. A hátamat az ágytámlához támasztottam, ekkor lépett ki és én rámosolyogtam.*
- Akkor jól áll rajtad a kinyúlt póló és a rövidnadrág. * Meg minden más is, de ezt már nem fűztem hozzá. Gondoltam, hogy heccből visszakérdezek, hogy nekem milyen az alvó ruhám, de az ilyen gonosz vicceket most inkább lespóroltam. Figyelem, ahogy megkerüli az ágyat és odajön mellém. Végre nem olyan rövidre sikerült a dolog, bár még így is annak éreztem, aztán nem fáradt megkerülni újból az ágyat, hanem átmászott rajtam. Merész dolgot követett el, illetve követett volna el csak, hogy nekem tetszett a pozíció és megállítottam a mozgásban. Így fölém került egy pillanatra és összefűztem vele az ujjaimat. Kíváncsi voltam mit kezd a helyzettel, nekem lett volna pár ötletem, de aztán mégis engedtem, hogy a helyére másszon.
- Szép álmokat Sophie. * Mondtam neki és felé fordulva magamra húztam a takarót. Egyelőre még nem hunytam be a szemem, fészkelődtem, a párnámat igazgattam.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 10:14 pm

*A megjegyzésére nem szólok semmit mert miért tagadjam? Ő mindíg meglátja rajtam ha a hangulatom megváltozik. Miután megcsókol kicsit idegesen vonulok be a fürdőbe hogy átöltözzek. Sosem voltam az a fajta aki irányított. De nem éreztem hogy most kötelességből viszonzom a csókját. Bár mióta megszöktem a családomtól és Hong-fengtől, nem volt merszem közelkerülni senkihez. De most végre nem azt érzem hogy egy báb vagyok akit a bábmester kénye kedvére rángathat. *~Nyugodj már meg benne bízhatsz. Ő nem olyan mint Hong-Feng. Meg amúgy is Őt mióta megismertem kedves veled. ~* érvel egy kis hang a fejemben de egy másik azt hajtogatja hogy ne bízzak senkiben. Természetesen bizalmatlan felemet félre teszem és valamennyire lenyugodva, megyek vissza Linchez aki már az ágyban van. Hátát az ágytámlának támasztva. Egy picit megint elbizonytalanodom majd hamar észhez térek és az ágyhoz lépve elkezdem rendezgetni a párnát. Igaz át kell hajolnom fölötte mert az ágy külső felét veszi birtokba. Hallkan felkacagok mikor meghallom hogy a pizsimet dicséri.*
-Hehe. Mi olyan jó rajta? Hisz csak egy rövidnadrág meg egy régik kinyúlt póló.*mondom mosolyogva majd óvatosan megcsókolom. Lágyan és hosszan csókolom meg. Elvpirulok saját vakmerőségemtől. Majd mikor megszakítom a csókot csak rámosolygok és óvatosan megpróbálok átmászni felette hogy az ágyba kerüljek majd a takaró alá bújok, de még nem helyezkedem el teljesen.*
-Jó éjt Linc.*monom mosolyogva ahogy őt figyelem. Kezdem úgy érezni hogy az idegességem elpárolog és helyét átveszi valami kellemes izgalom. Meg persze kíváncsi vagyok mire gondolhat most.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 9:25 pm

- Valóban? Nem hinném! * Édes, ahogy tagadni próbálja. Bár kezdem elhinni neki amit mond, úgyhogy a mosoly tova is száll egy pillanatra. A lámpa leoltás valamelyest oldhatta Sophie hangulatát is, mert viszonozta a csókot, bár nem olyan hosszasan, sőt inkább csak úgy tette azt, mintha csak kötelességből viszonozná, bár nem is neki kell kézben tartani a gyeplőt, az irányítás most inkább az én kezemben van. Kicsit kihúztam a függönyt, így láttam Sophie sziluettjét,amint gyorsan eltűnt a fürdőszobába, hogy átöltözzön. Nekem nincs pizsamám. Soha nem is volt, simán alsóban alszom mindig, úgyhogy csak a farmeremtől szabadultam meg és szépen összehajtva, olyan Lincolnosan letettem egy fotelre, amihez botladozás nélkül eljutottam, aztán rögtön visszabotorkáltam az ágyba. Ahogy meztelen talppal a parkettán tapodtam éreztem, hogy milyen hideg. Jól lehet igaza volt Sophienak és tényleg megfáztam volna a földön. A takaró alá bújtam és vártam, hogy Sophie megjelenjen. Hátamat az ágytámlának vetve figyelem, ahogy ő még rendezgetni kezdi a párnákat meg az ágyneműket, idegesnek látszik.*
- Jó a pizsi. * Jegyzem meg, hátha ezzel oldom a feszültségét. Én cseppet sem vagyok ideges. Inkább izgatott és kíváncsi. Nagyon kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 8:40 pm

*Tényleg nem szoktam duzzogni. Soha nem törődtem annyira, másokkal hogy egyáltalán érzelmeket váltson ki belőlem de Linc más. Ő egyetlen szavával zavarba tud hozni vagy épp megnyugtatni. Múltkor is mikor Illával találkoztunk, majdnem eltörtem a karját annak a csajnak de Ő letudott nyugtatni. Rajta kívül senki iránt nem éreztem így. Ahogy beérünk a szobába érzem hogy elvörösödöm. Nem hagynám így se úgy se hogy a földön aludjon. *
-Talán rosszul látod.* mondom ahogy lesütöm a szemem. Majd mikor lekapcsolja a lámpát és megcsókol még inkább elvörösödöm még is viszonzom azt. Mikor kihúzza a függönyt a hold fénye bevilágítja a szobát. *
-Megyek átöltözöm.*mondom és a fürdőbe sietek. Gyorsan felveszem a pizsomának használatos pólót és rövid nadrágot majd kicsit lenyugtatom magam mielőtt kilépek.*~Tőle nem kell félnem. Sose bántana. És Őt szeretem. ~*gondolkodom majd kimegyek a fürdőből de kissé ideges vagyok és nem értem hogy miért. Lassan az ágyhoz lépek hogy elrendezzem azt.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 8:12 pm

* Ahha, persze. Pedig látom én, hogy duzzog. Gonoszan rámosolygok, de aztán otthagyom az ablakot és jófiú módjára be is csuktam. Még négy óra és kelnem kellene, úgyhogy Sophienek igaza volt, hogy aludnunk kellene, pedig elszívtam volna még egy szállal. Nagyon az arcát figyeltem, hátha valamit le tudok olvasni róla és vééégre először sikerrel jártam. Izgulna? Nem, ezt biztosan rosszul látom. De elpirult. Hmmm haladás. Magamban elmosolyodom. A hálón belül aztán sokkal... másmilyenebb hangulat telepszik rám. Gondoltam a földön alszom, mert hát első alkalommal így szokták nem? Bár most nincsen aggódó apuci aki esetleg elővenné a sörétest, hogy ne merészeljek a lányával aludni. Ez jó! Sophiera mosolygok.*
- Ó hát az nagyon nem lenne jó, ha megfáznék. * Most már vigyorgok. Egyáltalán nem fáznék meg, de hadd maradjon csak ebben a tudatban.*
- Soha jobban, azonban ahogy látom, te elpirultál. * Lépek közelebb hozzá és megérintve az állát magam felé fordítom az arcát.*
- Akkor hát, jó éjt Sophie. * Mondom neki mosolyogva, majd eloltom a villanyt. A sötétben ugyan semmit nem látok, mégis megtalálom az ajkait és hosszasan hozzáérintem sajátomat. Aztán amikor elváltunk még a sötét miatt elég rosszul koordinálódok és miután levettem a farmerem átesek valami keményen, de eljutok az ablakig és kissé feljebb húzom, hogy valami kis fényt azért kapjon a szoba. A kövér telihold kékes sugarai bevilágítanak és így már látom, hogy a törött szék lábába botlottam meg. Hogy hogy a fenébe került az oda? Örökké rejtély marad.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 7:29 pm

-Én nem szoktam duzzogni. *mondom hallkan majd mikor meglátom hogy megint kifelé dől szinte a hajam is égnek áll.*
-Ne már Linc! Ez nagyon rossz vicc.*szólok rá mert nagyon aggódom hogy tényleg valami baja esik. Megfogom a kezét majd elindulunk a szobába de fejemben elkezdtek kavarogni a gondolatok. Érzem hogy arcom is lángolni kezd.
-De hogy is. A végén még megfáznál. *mondom ahogy megállok az ágynál. *
-Jól vagy? *kérdezem hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 7:12 pm

* Gondoltam, hogy nem veszi majd a tréfát, végül is elég rossz vicc, azonban nekem muszáj nevetnem.*
- Neem, nem vesztem meg. De megérte megcsinálni. Aranyos vagy amikor duzzogsz.. Lehet, hogy megcsinálom még egyszer ezért. * Újból megkapaszkodok az ablakpárkányban, de most nem dőlök ki, de azért megvárom, hogy lássam az aggódó arcát. Egyébként tök kellemesen elücsörgök. A szél nem olyan hideg, sőt és tetszik, ha lenézek az alant elterülő sötétségre látom az ablakokból kiszűrődő sárga gyertyalángok sokaságát. Még vetek rá egy pillantást, aztán lemászok a párkányról és becsukom az ablakot. Kicsit megborzongok, mert azért mégis félmeztelenül és a zuhanytól felhevült testtel ültem ki az éjszaka hidegébe, de még egy strigula a " Nem érdekel a testi épségem" lapjára a nevem alá. Ezen agyalok, amikor megfogja a kezem és elindulunk a hálószoba felé.*
- Hűűha oké. * Nem kellett kétszer mondani, bár a mellette alvás kissé felborzolta a fantáziámat. Rá nézek, és próbálok a gondolataiban olvasni, hogy vajon neki is, de nem nagyon látok semmilyen érzelmet kiülni az arcára. Le pillantok az összekulcsolt kezünkre, majd rá.*
- A földön alszom? * Kérdem tőle kíváncsian elvégre most aludnék itt először, nem lepődnék meg, ha azt válaszolná, hogy igen, nekem meg nem gond igazából. Aludtam már sokszor földön a szegényesebb, rossz körülmények miatt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 6:52 pm

*Mosolyogva csóválom a fejem ahogy megszólal majd ijedten ugrok oda hozzá mikor azt hittem ki esik. De kiderül hogy csak szórakozik.*
-Megvesztél?! A frászt hozod rám.*szólok rá majd a falnak támaszkodva figyelem őt. Szeretem nézni minden apró mozdulatát. *
-Pedig igazán vigyázhatnál magadra.*mondjuk én beszélek aki a legdurvább melókat is elválalom. Mikor lemászik az ablakból oda lépek hozzá. *
-Akkor jobb ha lepihenünk egy kicsit. *mondom mosolyogva majd óvatosan megsimítom az arcát. *
-Gyere menjünk aludni.* mondom ahogy megfogom a kezét és a szoba felé indulunk hogy aludjunk egy kicsit. Már tényleg nagyon későre jár. Hamar elmegy az idő ha azzal lehetünk akit szeretünk. És én mimdennél és mindenkinél jobban szeretem Őt.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 6:32 pm

* Miután végeztem a vacsorával egy szalvétával megtöröltem a szám és felvetettem a dohányzás ötletét. Sophie megengedte, hogy az ablakból hódoljak káros szenvedélyemnek, meg kínáltam volna őt is, de minek mérgezze magát, ha nem muszáj, az ablak meg amúgy is kicsi lett volna, mert én szemét módon az egészet befoglaltam. Cigivel a számban kissé pöszén kérdezek vissza.*
- Mi? Ho' én kiesni? * Nézek rá nem is olyan ártatlanul elkerekedett szemekkel és megkapaszkodom az ablakpárkányba és úgy csinálok mintha direkt ki akarnék zuhanni. Persze közben vidáman röhögök, hogy megbotránkoztatom, de aztán visszahúzódok és meggyújtom a cigarettát. Még mielőtt rákérdezne azért gyorsan hozzáfűzök valamit a "mókás" jelenethez.*
- Igazából a saját testi épségemmel soha nem foglalkoztam. * Az ilyen embereknek szokták ajánlani az extrém sportokat nem? Mindegy, meghalni még nem akarok, úgyhogy kissé beljebb húzódom. Sophienek már nem engedném meg, hogy ugyan azt megcsinálja amit én, az már más tészta lenne. Már épp meg akartam dicsérni a főztjét, amikor Sophie megszólalt. Igaza volt tényleg fáradt voltam. Lassan kifújtam a füstöt és néztem, ahogy kiszállt a sötét éjszakába.*
- Hát mi tagadás. Egy bunyó eléggé lefárasztja az embert. Aludni kéne. * Bólintok, majd miután végeztem a cigivel elpöcköltem a csikket és lassan nyújtózkodva felálltam.*
- Nem is vettem észre, hogy már hajnali 3 óra. Holnap korán kell a nedaviába mennem. * Magamban szitkozódom is, hogy miért nem sikerül soha időben lefeküdnöm. De hát ez vagyok én és igazából nem is szándékozom megváltozni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 6:00 pm

-Egyszerűen csak örülök. Örülök hogy itt vagy.*mondom mosolyogva. A néhány órával ezelött történtek kicsit megviseltek ugyan de most hogy vele lehetek könnyebb megnyugodnom. *
-Nyugodtan rágyujthatsz itt is. Mondom ahogy fölkelek én is.*
-Azért vigyázz ki ne ess az ablakból.*mosolygok rá majd elkezdek nagyából rendet rakni. Az ő tányérját az asztalon hagyom ha még szeretne enni. Közben a bútor és a cserép darabokat össze szedem és a kisebb darabok a kukában landolnak. Majd oda megyek Linchez mikor valamennyire összepakoltam. *
-Jobb lenne ha pihennél. Biztos fáradt vagy.*mondom ahogy ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Puma háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Puma háló - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 5:43 pm

* Valóban most kissé szétszórt vagyok, de néha megengedheti magának az ember. Már olyan értelemben szétszórt, hogy nem fáradok a hajam megszárításával és száraz ruha keresésével, azok amúgy is otthon vannak a szobámban, Sophienál csak vizesen száradnak a fürdőben. Azért vagyok olyan pedáns, hogy a tésztával megvárom Sophiet is és csak az után állok neki, hogy a háziasszony engedélyt ad rá, azonban furcsán nézett rám, amire rá is kérdeztem.*
- öö, hogy miért is nevetnél ki? Hát erre nem igazán tudom a választ, gondoltam viccesen nézek és azért. * Mosolygok vissza rá. Ő még nem is nyúlt az ételhez. Elég nyugodtnak tűnik, ahhoz képest, hogy az elmúlt pár órában micsoda katasztrófát kellett átélnie, mégis kiegyensúlyozottnak tűnik.* ~ Hogy csinálja? ~ * Bár lehet, hogy csak én regáltam túl a dolgot szokás szerint. Manapság elég hirtelen haragú voltam. Talán el kéne szívni egy cigit, pedig már azon voltam, hogy ne nyúljak a dobozért. Mindegy, Sophie biztos nem veszi zokon.*
- Nem megyünk a teraszra? Tudod.. a nikotin függőség. * Mondom neki kissé a szék két hátsó lábára dőlve.*
- Vagy hát végül is maradhatunk bent is, akkor kiülök az ablakba. * Mondom neki, mert az ötlet jobban tetszik. Az ablakhoz sietek és kinyitva lazán leülök. Fittyet hányva arra, hogy a harmadik emeleten vagyunk. Soha nem volt tériszonyom, bár most egy kicsit megszédültem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Puma háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 6:17 pm

*Hogy ne jegyeztem volna meg elvégre nem csak hogy jó a memóriám de a vele töltött percekre jól emlékszem. Figyelem ahogy eszik közben mosolygok. Fura őt így látni. A mindíg összeszedett pedáns Lincoln. Aki most nadrágban póló és cipő nélkül vizes hajjal ül előttem. Van egy olyan érzésem hogy valójában nem olyan mint amilyennek mutatja magát. *
-Hm? Csak aranyos vagy.* mondom mosolyogva. *- Eszemben sincs kinevetni téged. Miért nevetnélek ki?*kérdezem ahogy az asztalra könyöklök és összefűzöm ujjaimat hogy megtámasszam az állam. Végig a szemét figyelem. Szeretek elveszni azokban a szüke szemekben. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puma háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puma háló   Puma háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Puma háló
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: